Mairittet - 2010
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 23222 Håvard Blikra Stavanger SK M 17-19 01:48:54 36.91
2 25907 Magnar Rugland Bryne CK M 25-29 01:49:08 36.83
3 40340 Andreas Penne Nygård Aalgaard S & S M 25-29 01:49:14 36.80
4 58203 Glenn Dysjaland Sola CK M 25-29 01:49:16 36.79
5 27809 René Andersen Bryne CK M 35-39 01:49:52 36.58
5 30099 Vegar Bakken Bryne CK M 45-49 01:49:52 36.58
5 23028 Hans Arne Bjelland Bryne CK M 25-29 01:49:52 36.58
5 22501 Gaute Brådli Vigesaa Sykleklubb M 40-44 01:49:52 36.58
5 24891 Kenneth Flesjå Sola CK / Merida M 30-34 01:49:52 36.58
5 29980 Trond Magne Hegglund Stavanger SK M 35-39 01:49:52 36.58
5 23545 Inge Holla Grimstad SK M 35-39 01:49:52 36.58
5 28137 Rune Holmen Bryne CK M 30-34 01:49:52 36.58
5 29848 Torstein Håland Aalgaard S & S M 30-34 01:49:52 36.58
5 21325 Bjørn Atle Jacobsen Stavanger SK M 20-24 01:49:52 36.58
5 24770 Karsten Kristoffersen Bryne CK M 40-44 01:49:52 36.58
5 25759 Leiv-Ove Nordmark Sandnes BMX M 30-34 01:49:52 36.58
5 24060 Jan-Ivar Nygaard Sandnes SK M 45-49 01:49:52 36.58
5 26187 Martin Salte Nærbø SK M 35-39 01:49:52 36.58
5 27983 Rolf Helge Selliken Bryne CK M 45-49 01:49:52 36.58
5 27337 Pål Sleveland Dalane SK M 30-34 01:49:52 36.58
5 26223 Mathias Stene Stavanger TSK M 30-34 01:49:52 36.58
5 21194 Bjarte Thorsen Sandnes SK M 35-39 01:49:52 36.58
5 73340 Christian Ziesler Sandnes SK M 17-19 01:49:52 36.58
24 30376 Asbjørn Lund Johansen Hafrsfjord SK M 25-29 01:50:33 36.36
24 30284 Åge André Kolnes Sandnes SK M 20-24 01:50:33 36.36
26 25310 Knut Skaar Nærbø SK M 25-29 01:52:02 35.88
27 25949 Magne Lima Sandnes SK M 17-19 01:52:13 35.82
28 73341 Kelvin Eden Shell M 45-49 01:52:36 35.70
28 21112 Bernt Erland Stavanger SK M 40-44 01:52:36 35.70
30 24571 Jostein Moene Bryne CK M 40-44 01:53:44 35.34
30 22220 Espen Osaland Sandnes SK M 35-39 01:53:44 35.34
30 26186 Martin Sandve Bryne CK M 25-29 01:53:44 35.34
30 20201 Andreas Skaar Nærbø SK M 25-29 01:53:44 35.34
30 23192 Håkon Frahm Stokka Sandnes SK M 20-24 01:53:44 35.34
35 28926 Svein Joar Horve Bryne CK M 20-24 01:53:46 35.33
36 21408 Bjørnar Bjåstad Sandnes SK M 35-39 01:54:16 35.18
36 24023 Jan Øivind Holgersen Stegaberg IL M 25-29 01:54:16 35.18
36 38620 Kjetil Isaksen Stavanger SK M 35-39 01:54:16 35.18
36 46680 Sten Ove Jensen Bryne CK M 50-54 01:54:16 35.18
36 29934 Trond Karlson Bryne CK M 35-39 01:54:16 35.18
36 52896 Steven King Stavanger SK M 35-39 01:54:16 35.18
36 24573 Jostein Mæland Stavanger SK M 50-54 01:54:16 35.18
36 27576 Per Terje Tjåland Dalane SK M 40-44 01:54:16 35.18
36 29324 Tjerand Vigesdal Sandnes SK M 35-39 01:54:16 35.18
45 28218 Sanjin Dzafic Bryne CK M 30-34 01:56:08 34.61
46 58240 Torstein Fugelli Simonsen Hafrsfjord SK M 30-34 01:56:11 34.60
47 22104 Erik Grimsmo Hafrsfjord SK M 35-39 01:56:20 34.55
47 25882 Lodve Gudmestad Nærbø SK M 35-39 01:56:20 34.55
47 72912 Daniel Hektoen Shell M 30-34 01:56:20 34.55
47 25957 Magne Iversen Bryne CK M 50-54 01:56:20 34.55
47 22169 Erling Lunde Hafrsfjord SK M 45-49 01:56:20 34.55
52 29437 Tone Espedal Walskaar Team Alfa KF K 25-29 01:56:36 34.47
52 22286 Eyvind Adsem Bryne CK M 50-54 01:56:36 34.47
52 21315 Bjørn Andersen Hafrsfjord SK M 45-49 01:56:36 34.47
52 23359 Helge Andersen Bryne CK M 30-34 01:56:36 34.47
52 28168 Rune Bråthen Sandnes SK / Statoil BIL M 55-59 01:56:36 34.47
52 27582 Per Arild Dysjaland Sola CK M 45-49 01:56:36 34.47
52 22448 Frode Flesjå Sola CK M 35-39 01:56:36 34.47
52 28251 Sigbjørn Flesjå Orstad BMX M 35-39 01:56:36 34.47
52 24408 Johnny Gerhardsen Hafrsfjord SK M 40-44 01:56:36 34.47
52 21792 Egil Hellestø Hafrsfjord SK M 35-39 01:56:36 34.47
52 23855 Jan Høien Nærbø SK M 45-49 01:56:36 34.47
52 29241 Thomas Idland Bryne CK M 35-39 01:56:36 34.47
52 26377 Morten Karlsen Sandnes SK M 35-39 01:56:36 34.47
52 52583 Kjell Kro Bryne CK M 35-39 01:56:36 34.47
52 25548 Lars Lilledal WellPartner AS M 35-39 01:56:36 34.47
52 52900 Eirik Mella Sk Hajduk Bergen M 30-34 01:56:36 34.47
52 24572 Jostein Merkesdal Vigesaa Sykleklubb M 45-49 01:56:36 34.47
52 23100 Harald Minge Hafrsfjord SK M 45-49 01:56:36 34.47
52 21666 Dagfinn Mong Dalane SK M 45-49 01:56:36 34.47
52 26366 Morten Moss Hafrsfjord SK M 30-34 01:56:36 34.47
52 23096 Harald Nybru Hafrsfjord SK M 50-54 01:56:36 34.47
52 25706 Leif Arild Paulsen Hafrsfjord SK M 35-39 01:56:36 34.47
52 21922 Eirik Ikdahl Skjæveland Sandnes SK M 30-34 01:56:36 34.47
52 21425 John Børge Skjæveland Andebu Sykkelklubb M 40-44 01:56:36 34.47
52 26688 Oddgeir Skjørestad Oceaneering BIL M 35-39 01:56:36 34.47
52 25289 Kjetil Theodor Stangeland Bryne CK M 35-39 01:56:36 34.47
52 26140 Marius Foss Sveen Bryne CK M 25-29 01:56:36 34.47
52 22749 Graham Taylor M 45-49 01:56:36 34.47
52 29089 Terje Thunem Statoil BIL M 50-54 01:56:36 34.47
52 20445 Arild Toft Hafrsfjord SK M 50-54 01:56:36 34.47
52 26337 Morten Vien Aalgaard S & S M 55-59 01:56:36 34.47
52 52560 Frode Østbø Stavanger SK M 35-39 01:56:36 34.47
52 29460 Tor Øverås Sandnes SK M 45-49 01:56:36 34.47
52 24728 Karl Aarrestad Hafrsfjord SK M 45-49 01:56:36 34.47
86 52695 Anstein Skjørestad Bryne CK M 25-29 01:57:04 34.33
86 22634 Geir Helge Tunge Hafrsfjord SK M 40-44 01:57:04 34.33
88 24054 Jan-Arild Anda Bryne CK M 35-39 01:57:48 34.12
88 27874 Roar Børresen Hafrsfjord SK M 40-44 01:57:48 34.12
88 46494 Alexander Sandvik Finnesand Sandnes SK M 20-24 01:57:48 34.12
88 20676 Arnfinn Joli Bryne CK / Statoil BIL M 45-49 01:57:48 34.12
88 22661 Geir Ove Krogedal Bryne CK M 35-39 01:57:48 34.12
88 20166 Anders Minge Hafrsfjord SK M 35-39 01:57:48 34.12
88 23720 Ivan Vaule Sandnes SK M 30-34 01:57:48 34.12
95 22388 Frode Våge B.I.S. Industrier M 35-39 01:57:48 34.12
96 29229 Thomas Nærland Bryne CK M 30-34 01:58:00 34.06
97 52880 Jonny Pollen Team E-tech elektro installasjon M 35-39 01:58:13 34.00
98 29419 Tommy N. Andersen Hafrsfjord SK / Statoil BIL M 50-54 01:58:27 33.93
98 28718 Stian Fossan Hafrsfjord SK M 40-44 01:58:27 33.93
98 22344 Frank Haaland M 45-49 01:58:27 33.93
98 38205 Andreas Jordell Hafrsfjord SK M 30-34 01:58:27 33.93
98 28499 Sondre Kjær Bryne CK / Statoil BIL M 35-39 01:58:27 33.93
98 22638 Geir Henning Larsen Bryne CK M 45-49 01:58:27 33.93
98 24740 Karl Johan Pedersen Sandnes SK M 50-54 01:58:27 33.93
98 20457 Arild Sandstøl Bryne CK M 35-39 01:58:27 33.93
98 29339 Tom Sikveland Bryne CK M 30-34 01:58:27 33.93
98 21618 Dag Skjæveland Aalgaard S & S M 40-44 01:58:27 33.93
108 24200 Jim Bjørlo Sandnes SK M 45-49 01:58:52 33.81
108 21281 Bjørn Helland Sandnes SK M 45-49 01:58:52 33.81
108 24116 Jarle Pollestad Bryne CK M 45-49 01:58:52 33.81
111 66345 Jostein Sandve Aalgaard S & S M 20-24 01:59:26 33.65
112 24385 Johnny Vaule Vigesaa SK M 35-39 02:00:00 33.5
113 38515 Hans Jakob Jaatun Stavanger SK M 40-44 02:00:08 33.46
113 28698 Stian Osmundsen Bryne CK M 30-34 02:00:08 33.46
115 20507 Arild Byberg M 35-39 02:00:14 33.43
115 28984 Sveinung Hetland Sandnes SK M 35-39 02:00:14 33.43
115 23321 Helge Løge Bryne CK M 40-44 02:00:14 33.43
115 25795 Lillian Løyning Dalane SK K 40-44 02:00:14 33.43
119 29330 Tom Vika Hafrsfjord SK M 20-24 02:00:21 33.40
120 30790 Knut-Ole Rogneflåten Klepp CC M 35-39 02:00:27 33.37
120 52633 Benjamin Young Bryne CK M 30-34 02:00:27 33.37
122 22173 Erling Kindem Hafrsfjord SK M 45-49 02:00:40 33.31
123 29846 Torstein Lye Bryne CK M 30-34 02:01:16 33.15
124 30794 Truls Grung Hafrsfjord SK M 35-39 02:01:37 33.05
125 20531 Arnar Stein Børildsen Dalane SK M 55-59 02:01:47 33.00
125 22595 Geir Dahlen Stavanger STK / Bros Test Team M 50-54 02:01:47 33.00
127 24391 Johnny Skjæveland Aalgaard S & S M 30-34 02:02:02 32.94
128 46684 Erik Westby Sandnes SK M 25-29 02:02:19 32.86
129 24920 Ketil André Christiansen Stavanger SK M 35-39 02:02:36 32.78
129 52712 Erling Forberg Hafrsfjord SK M 45-49 02:02:36 32.78
129 30778 Ole Anders Johnsplass Bryne CK M 30-34 02:02:36 32.78
129 36875 Torgrim Svensen Statoil BIL M 30-34 02:02:36 32.78
133 21313 Bjørn Austerå Bryne CK M 60-64 02:02:55 32.70
134 38574 Ståle Børresen Hafrsfjord SK M 35-39 02:03:04 32.66
134 38696 Odd Dysjaland Sola CK M 45-49 02:03:04 32.66
134 21356 Bjørn Larsen Eie Bryne CK M 45-49 02:03:04 32.66
134 25044 Kjell Fjeldheim Sandnes SK M 40-44 02:03:04 32.66
134 53680 Tore Frøyland Bryne CK M 25-29 02:03:04 32.66
134 22101 Erik Gysland M 35-39 02:03:04 32.66
134 25254 Kjetil Hansen Bryne CK M 35-39 02:03:04 32.66
134 21904 Eirik Hauff Bryne CK M 35-39 02:03:04 32.66
134 23752 Ivar Hebnes Sandnes SK M 50-54 02:03:04 32.66
134 21791 Egil Høien Nærbø SK M 35-39 02:03:04 32.66
134 27057 Otto Klippen Sandnes M 40-44 02:03:04 32.66
134 52644 Morten Mossige Nærbø SK M 40-44 02:03:04 32.66
134 58216 Arnstein Stangeland Sola CK M 40-44 02:03:04 32.66
134 22296 Finn Thomassen Britstow Norway M 45-49 02:03:04 32.66
134 52898 Guttorm Thorsen Holy Ricing M 35-39 02:03:04 32.66
149 32346 Paul Asle Våge PwC BIL M 30-34 02:03:04 32.66
150 20176 Anders Grimsmo Aalgaard S & S M 40-44 02:03:09 32.64
150 24498 Jone Harestad Hafrsfjord SK M 35-39 02:03:09 32.64
150 30381 Paal Frode Larsen Klepp CC M 45-49 02:03:09 32.64
150 22536 Geir Pansegrau Hafrsfjord SK M 45-49 02:03:09 32.64
150 21197 Bjarte Seim Sandnes SK / Statoil BIL M 45-49 02:03:09 32.64
150 29214 Thomas Vehus Dalane SK M 30-34 02:03:09 32.64
150 29426 Tone Øglænd Bryne CK K 35-39 02:03:09 32.64
150 24927 Kim Østebø Karmøy CK / Statoil M 35-39 02:03:09 32.64
150 26936 Ole Andreas Ådnanes Elektro Smart as M 35-39 02:03:09 32.64
159 21239 Bjørn Soltvedt Sandnes M 45-49 02:03:16 32.61
160 52866 Gert Olav Rege Hafrsfjord SK M 35-39 02:03:30 32.55
161 25677 Leif Midbrød Sandnes SK M 30-34 02:03:36 32.52
162 27441 Per Grøsvik Stavanger TSK M 40-44 02:03:46 32.48
162 26388 Morten Haugseng Aalgaard S & S M 45-49 02:03:46 32.48
162 24732 Karl Geir Pedersen Sandnes SK M 50-54 02:03:46 32.48
162 25750 Leif-Åge Solli Aalgaard S & S M 45-49 02:03:46 32.48
162 23928 Jan Erik Vangdal M 45-49 02:03:46 32.48
162 22949 Hallgeir Wigestrand Bryne CK / Time kommune M 50-54 02:03:46 32.48
168 58127 Rune Bøe Hafrsfjord SK M 30-34 02:03:54 32.44
169 24402 Johnny Jelsbak Jørgensen Hafrsfjord SK M 45-49 02:03:55 32.44
169 24099 Jarle Vorland Nærbø SK M 45-49 02:03:55 32.44
171 26643 Odd Rune Røyland Bryne CK M 45-49 02:04:04 32.40
172 20525 Arild Sigve Døhlen SK Fladepedal M 50-54 02:04:05 32.39
172 20186 Anders Schanche Rettedal Rennesøy Sykleklubb M 25-29 02:04:05 32.39
174 46386 Tore Idsøe Bryne CK M 35-39 02:04:06 32.39
175 53085 Geir Berge Sandnes SK M 40-44 02:04:18 32.34
175 28798 Stuart Cowin Hafrsfjord SK M 40-44 02:04:18 32.34
175 52593 Joachim Fidtje Aalgaard S & S M 30-34 02:04:18 32.34
178 29249 Thomas Henry Chruickshank Hafrsfjord SK M 35-39 02:04:26 32.30
179 73292 Øyvind Dahl TOSK M 30-34 02:04:31 32.28
179 52847 Jon Steinar Jonsson Bryne CK M 30-34 02:04:31 32.28
179 46372 Espen Jøssang Ryfylke Sykkelklubb M 35-39 02:04:31 32.28
179 73290 Frode Klungtveit TOSK M 35-39 02:04:31 32.28
179 28977 Sveinung Lunde Hafrsfjord SK M 30-34 02:04:31 32.28
179 73342 Ole Matingsdal Nærbø SK M 17-19 02:04:31 32.28
179 52841 Per Erik Sørgaard Bryne CK M 30-34 02:04:31 32.28
179 53234 Eimund Aase Nærbø SK M 17-19 02:04:31 32.28
187 26590 Odd Arne Berge Randaberg Pedalklubb M 40-44 02:04:46 32.22
187 26275 Michael Dyrland Hafrsfjord SK M 40-44 02:04:46 32.22
187 24188 Jens Ove Raustein EP M 45-49 02:04:46 32.22
187 72934 Paal Thime Randaberg Pedalklubb M 40-44 02:04:46 32.22
191 58134 Børge Rovik Atea M 35-39 02:05:10 32.11
192 23469 Hilde Hetland Dalane SK K 35-39 02:06:08 31.87
192 26686 Oddgeir Sunde Sandnes SK M 35-39 02:06:08 31.87
194 22684 Georg Risdal Sandnes SK M 35-39 02:06:20 31.82
194 29628 Torbjørn Todnem Sandnes SK M 30-34 02:06:20 31.82
194 21254 Bjørn Øverby Hafrsfjord SK M 45-49 02:06:20 31.82
194 26363 Mortein Øvrebø Hafrsfjord SK / Statoil BIL M 50-54 02:06:20 31.82
198 32307 Jan Inge Dalsbø Bryne CK M 40-44 02:06:47 31.70
198 23219 Håvard Espedal Hafrsfjord SK M 45-49 02:06:47 31.70
198 38232 Svein Risdal Betong BIL M 35-39 02:06:47 31.70
201 25238 Kjetil Larsen Bryne CK M 45-49 02:07:04 31.63
202 32357 Einar Lillebø Sandnes SK M 40-44 02:07:30 31.52
203 66920 Geir Egil Grude Klepp CC M 35-39 02:07:42 31.48
203 42513 Erlend Kvinnesland Team Øya M 25-29 02:07:42 31.48
205 26571 Odd Garpestad Dalane SK M 60-64 02:07:48 31.45
205 20424 Anskar Tveit Hafrsfjord SK M 45-49 02:07:48 31.45
207 23353 Helge Egeland Dalane SK M 30-34 02:08:00 31.40
208 21324 Bjørn Arild Omdal Dalane SK M 35-39 02:08:13 31.35
209 32303 Svein Arne Bergene Bryne CK M 35-39 02:08:19 31.32
209 33846 Kjetil Haugland Sandnes SK M 35-39 02:08:19 31.32
209 32337 Oddvar Madland Harestad Elektriske M 25-29 02:08:19 31.32
209 39066 Geir Malec Sandnes SK M 55-59 02:08:19 31.32
213 28141 Rune Helliesen Aalgaard S & S K 40-44 02:08:36 31.25
213 26680 Oddbjørn Aamodt Bryne CK M 45-49 02:08:36 31.25
215 52843 Geir Lone Sandnes SK M 35-39 02:08:43 31.23
216 28892 Svein Bjarte Erga Hafrsfjord SK M 35-39 02:08:53 31.19
217 25645 Lars Terje Vaaland Statoil ASA M 30-34 02:09:01 31.15
218 23764 Ivar Askeli Hafrsfjord SK M 50-54 02:09:08 31.13
219 22075 Erik Sørbøsveen M 45-49 02:09:17 31.09
220 24900 Kenneth Øksnevad Høydal Sandnes Kommune M 20-24 02:09:26 31.05
220 28555 Steen Nielsen Stavanger SK M 45-49 02:09:26 31.05
222 22879 Gunnar Eik Sandnes SK M 30-34 02:09:30 31.04
222 73345 Erlend A. Engum Stavanger Triathlonklubb M 30-34 02:09:30 31.04
222 38894 Richard Fiskå Hafrsfjord SK M 35-39 02:09:30 31.04
222 73346 Jens Jacobsen M 25-29 02:09:30 31.04
222 24387 Johnny Stranden Vang SK M 40-44 02:09:30 31.04
222 38577 Arild Våland Nærbø SK M 25-29 02:09:30 31.04
222 20754 Arvid Wiig Ganddal IL M 40-44 02:09:30 31.04
229 52694 Morten Brattebø Fenne Norsea M 20-24 02:09:48 30.97
229 58765 Trond Fugelli Hafrsfjord SK M 20-24 02:09:48 30.97
229 58155 Janicke Gunvaldsen Hafrsfjord SK K 25-29 02:09:48 30.97
229 41388 Andreas Hauge Solum Terrengsykleklubb M 30-34 02:09:48 30.97
229 22619 Geir Arne Kloster Dalane SK / Aker M 50-54 02:09:48 30.97
229 23207 Håvard Nygård Hafrsfjord SK M 25-29 02:09:48 30.97
229 41395 Stian Reite Skagerak Energi BIL M 35-39 02:09:48 30.97
236 23578 Ingebret Andersen Nærbø SK M 60-64 02:09:51 30.95
236 25111 Kjell Ingve Byrkjedal Sandnes SK M 45-49 02:09:51 30.95
236 23508 Idar Hagenes Bryne CK M 40-44 02:09:51 30.95
236 24525 Jonny Klungtveit Sandnes SK M 40-44 02:09:51 30.95
236 58287 Olav Undheim Gamle Oslo SK M 17-19 02:09:51 30.95
236 29677 Tore Vehus Dalane SK M 60-64 02:09:51 30.95
242 73390 Nr. 96 Nr. 96 02:10:00 30.92
243 24051 Jan Trygve Nicolaisen Bryne CK M 50-54 02:10:09 30.88
244 38358 Hans Kristian Fjørstad Hafrsfjord SK M 40-44 02:10:34 30.78
245 38704 Jan Egil Gustafsson Team NorSea M 35-39 02:10:51 30.72
246 28762 Stig André Fjelldahl BDO AS M 35-39 02:10:54 30.71
246 26953 Ole-Gunnar Steinsland Bryne CK M 40-44 02:10:54 30.71
248 26839 Olav Log ConocoPhillips BIL M 40-44 02:10:56 30.70
248 53063 Tim Pointer Hafrsfjord SK M 35-39 02:10:56 30.70
250 20635 Arne Austefjord Hafrsfjord SK M 45-49 02:11:44 30.51
250 20018 Agnar Gjertsen Dalane SK M 45-49 02:11:44 30.51
250 52749 Simon Lohne Elixia M 35-39 02:11:44 30.51
250 26342 Morten Tjemsland Bryne CK M 30-34 02:11:44 30.51
250 25150 Kjell Sturla Zahl Aalgaard S & S M 50-54 02:11:44 30.51
255 20770 Arvid Jensen Hafrsfjord SK M 30-34 02:12:30 30.33
256 20130 Alf-Jone Wendt Cameron M 40-44 02:12:41 30.29
257 46388 Trond T. Åse Bryne CK M 45-49 02:12:45 30.28
258 72190 Gabriel Casas Hafrsfjord SK / Statoil BIL M 25-29 02:12:51 30.25
259 24432 Jon Aaslestad Hafrsfjord SK M 40-44 02:12:58 30.23
260 21700 Dave Gardner Bryne CK M 50-54 02:13:18 30.15
260 26373 Morten Laland Kleppe M 25-29 02:13:18 30.15
262 25358 Knut-Inge Amundsen M 35-39 02:13:35 30.09
262 20503 Arild Finnesand M 35-39 02:13:35 30.09
262 30281 Arve Friestad Nærbø SK M 25-29 02:13:35 30.09
262 22876 Gunnar Fuglestad Vigrestad Sykkelklubb M 40-44 02:13:35 30.09
262 26708 Oddmund Gravdal Vigrestad Sykkelklubb M 60-64 02:13:35 30.09
262 28148 Rune Halvorsen Aalgaard S & S M 25-29 02:13:35 30.09
262 73349 Erlend Widerøe Hennig Bryne CK M 17-19 02:13:35 30.09
262 46687 Jens Hæreid Askøy Sykkel og Triathlonklubb M 25-29 02:13:35 30.09
262 26489 Nils Magne Håland Bryne CK M 45-49 02:13:35 30.09
262 22764 Grethe Lunde Stegaberg IL K 45-49 02:13:35 30.09
262 58871 Stian Madland Vigrestad SK M 25-29 02:13:35 30.09
262 73296 Stian Mangersnes Vigrestad SK M 25-29 02:13:35 30.09
262 29275 Thor Einar Molland M 60-64 02:13:35 30.09
262 52620 Roy Mæland Vigrestad SK M 30-34 02:13:35 30.09
262 29641 Torbjørn Tobias Obrestad Vigrestad Sykkelklubb M 45-49 02:13:35 30.09
262 29633 Torbjørn Sirekrok Ålgård M 40-44 02:13:35 30.09
262 73297 Odd Harald Slettebø Dalane SK M 55-59 02:13:35 30.09
262 73350 Georg Slåtten Sola CK M 55-59 02:13:35 30.09
262 53735 Martijn Smit Statoil M 35-39 02:13:35 30.09
262 27884 Robert Solberg Vigrestad SK M 35-39 02:13:35 30.09
262 24370 John Sigurd Tolo Laerdal Medical BIL M 30-34 02:13:35 30.09
262 26813 Olav Vatne Hafrsfjord SK M 30-34 02:13:35 30.09
262 23655 Ingvald Vigre Vigrestad Sykkelklubb M 35-39 02:13:35 30.09
262 24790 Kåre Voll Kleppe M 50-54 02:13:35 30.09
262 30171 Vidar Åsen Aalgaard S & S M 30-34 02:13:35 30.09
287 25231 Kjetil Moen Hafrsfjord SK M 35-39 02:13:54 30.02
288 21331 Bjørn Christian Borg Sandnes SK M 35-39 02:14:05 29.98
288 23004 Hans Skjæveland Sandnes kommune M 35-39 02:14:05 29.98
290 23137 Harald Blikra Stavanger SK M 45-49 02:14:12 29.95
291 30228 Wiggo Gilje Sandnes SK M 50-54 02:14:18 29.93
291 27817 Richard Aardal Bryne CK M 40-44 02:14:18 29.93
293 66691 Richard Graves Hafrsfjord SK M 40-44 02:14:30 29.88
293 24902 Kent Levang Bryne CK M 30-34 02:14:30 29.88
293 53770 Eivind Moi Hundvåg M 35-39 02:14:30 29.88
296 23398 Henning Mæland Bryne CK M 30-34 02:14:31 29.88
296 22247 Espen Solberg Vigesaa Sykleklubb M 20-24 02:14:31 29.88
298 46682 Sigmund Pettersen Hafrsfjord SK / Coop M 20-24 02:15:07 29.75
299 73351 Gustav Amundsen Stavanger M 25-29 02:15:18 29.71
299 53765 Stine Borgli Bryne CK K 20-24 02:15:18 29.71
299 42514 Christopher Løken Team Øya M 25-29 02:15:18 29.71
302 52856 Kjell Ivar Grindheim Randaberg Pedalklubb / Statoil BIL M 50-54 02:15:32 29.66
302 53741 Odd Erik Gudmundsen Hafrsfjord SK M 40-44 02:15:32 29.66
302 73293 Tore Dagsland Halderaker Stavanger SK M 17-19 02:15:32 29.66
302 23745 Ivar Kloster Hafrsfjord SK M 50-54 02:15:32 29.66
302 38707 Ben Øxnevad M 35-39 02:15:32 29.66
307 24635 Jørn Holzmann Stavanger SK M 50-54 02:15:59 29.56
307 27241 Øyvind Knutsen Jærentreprenør M 35-39 02:15:59 29.56
309 46496 Robert Fuglestad Gandsfjord karateklubb M 35-39 02:16:16 29.50
309 38282 Sveinung Skjæveland Sandnes SK M 35-39 02:16:16 29.50
311 38519 Arne Bryne Sandnes SK M 25-29 02:16:18 29.49
311 73028 Ove Kalvatn Rogaland Entreprenør M 35-39 02:16:18 29.49
311 30780 Kim Svindland Sola CK M 25-29 02:16:18 29.49
311 22960 Hallstein Aase Bryne CK M 45-49 02:16:18 29.49
315 40372 Frode Jordbrekk Jordbrekk Forskaling M 25-29 02:16:32 29.44
315 30128 Vidar Veggeland Sauda SK M 30-34 02:16:32 29.44
315 38527 Ståle Waagen ConocoPhillips BIL M 40-44 02:16:32 29.44
318 52967 Morten Stensland Bryne CK M 35-39 02:17:21 29.26
319 46495 Cato Frøytlog Bryne CK M 35-39 02:17:37 29.21
319 73353 Sigmund Hauge Re SK M 35-39 02:17:37 29.21
319 21166 Bjarne Salmelid Hafrsfjord SK M 45-49 02:17:37 29.21
322 21575 Christian Berntsen Hafrsfjord SK M 30-34 02:17:42 29.19
322 27091 Ove Landa Sandnes SK M 60-64 02:17:42 29.19
322 20886 Atle Ingolf Nylund Team rosenberg M 55-59 02:17:42 29.19
322 28881 Svein Arild Sigurdsen Team VELUX Isola Leca M 45-49 02:17:42 29.19
326 20183 Anders Amdal Sauda SK M 50-54 02:17:45 29.18
326 21455 Brit Brustveit Sandnes SK K 40-44 02:17:45 29.18
326 26333 Morgan Grindalen Bryne CK M 35-39 02:17:45 29.18
326 29945 Trond Gunstensen Aarbakke BIL M 30-34 02:17:45 29.18
326 21999 Elisabeth Haver Sandnes SK / Statoil BIL K 40-44 02:17:45 29.18
331 29153 Terje Hegna Sandnes SK M 40-44 02:17:48 29.17
331 73295 Caroline Kokes Sandnes SK K 17-19 02:17:48 29.17
333 21202 Bjarte Lye Hafrsfjord SK M 35-39 02:18:11 29.09
333 20962 Åge Telstø Klepp CC M 45-49 02:18:11 29.09
335 21587 Christoffer Singstad Bryne CK M 25-29 02:18:55 28.93
336 27248 Øyvin Johnsen Hafrsfjord SK M 50-54 02:19:37 28.79
336 27424 Per Møller-Pedersen M 50-54 02:19:37 28.79
338 22495 Gaute Håland Bryne CK M 60-64 02:19:51 28.74
339 29380 Tom Inge Anda Aarbakke BIL M 40-44 02:19:59 28.71
339 52706 Bjarne Mæland Bryne CK M 40-44 02:19:59 28.71
341 59011 Jone Hult Sandnes SK M 35-39 02:20:18 28.65
342 21336 Bjørn Einar Folkvord Sandnes SK M 55-59 02:20:20 28.64
343 60840 Jo Frøyen Team VELUX Isola Leca M 35-39 02:20:52 28.53
343 29350 Tom Kindingstad Hafrsfjord SK M 30-34 02:20:52 28.53
343 29319 Tina Marie Berg Toft Sandnes SK K 17-19 02:20:52 28.53
346 32345 Tom Kjetil Ims M 45-49 02:21:06 28.49
347 24253 Johan Magne Wiig Sandnes SK M 65-69 02:21:15 28.46
348 52998 John A. Berland Sola CK M 50-54 02:21:17 28.45
348 23691 Ingve Haukland Sandnes SK M 55-59 02:21:17 28.45
350 21892 Eirik Qverneland Halliburton M 30-34 02:21:29 28.41
351 21343 Bjørn Flemming Broberg Aalgaard S & S / Statoil BIL M 35-39 02:21:52 28.33
351 23502 Ida Marie Pettersen Sandnes SK K 17-19 02:21:52 28.33
353 25913 Magnar Goa Bryne CK M 45-49/MTB-Hybrid 02:21:54 28.32
354 91241 Startnr. 431 02:22:16 28.25
354 29483 Tor Bergersen CHC Helisport M 35-39 02:22:16 28.25
354 52863 Jan Gunnar Bru Statoil BIL M 40-44 02:22:16 28.25
354 52910 Eskil Eriksen Statoil BIL M 30-34 02:22:16 28.25
354 29163 Terje Gabrielsen Bryne CK M 45-49 02:22:16 28.25
354 29901 Tron Bjelland Helgesen SK Fladepedal M 40-44 02:22:16 28.25
354 26670 Oddbjørn Oaland Bryne CK M 30-34 02:22:16 28.25
354 22808 Gunleif Ræg Bryne CK M 40-44 02:22:16 28.25
354 20460 Arild Østbø Bryne CK M 30-34 02:22:16 28.25
363 53639 Joar Bratland Stavanger M 30-34 02:22:40 28.17
363 52935 Andreas Poulsson First Securities M 35-39 02:22:40 28.17
363 27681 Ragnvald Tungland National Oilwell Varco M 55-59 02:22:40 28.17
363 27586 Per-Øyvind Ødegård Hafrsfjord SK M 40-44 02:22:40 28.17
363 21155 Birger Aase Sandnes SK M 60-64 02:22:40 28.17
368 20491 Arild Haugland Moelven Nordia M 45-49 02:23:03 28.10
369 26035 Margun Nes Birkeland Aalgaard S & S K 40-44 02:23:35 27.99
370 73356 Steve Actis M 55-59 02:23:41 27.97
370 28110 Rune Olsen-Hagen Hafrsfjord SK M 35-39 02:23:41 27.97
370 26086 Marianne Berge Skår Hafrsfjord SK K 35-39 02:23:41 27.97
373 52702 Njål Erland Sandnes M 40-44 02:24:02 27.91
373 30251 Wojciech Gierymski Nærbø SK M 50-54 02:24:02 27.91
375 22729 Glenn Sletten Bryne CK M 17-19 02:24:06 27.89
376 30223 Wenche Svela Bore Bryne CK K 35-39 02:24:12 27.87
376 28392 Siri Evertsen Bryne CK K 40-44 02:24:12 27.87
376 30209 Wenche Haukland Bryne CK K 40-44 02:24:12 27.87
376 23716 Iris Odland Knutsen Bryne CK K 40-44 02:24:12 27.87
376 25798 Lillian Thu Lode Bryne CK K 40-44 02:24:12 27.87
376 20333 Anne Beth Eiken Nilsen Bryne CK K 35-39 02:24:12 27.87
382 23930 Jan Erik Sletten Aalgaard S & S M 45-49 02:24:20 27.85
383 26362 Morten Pollestad Klepp BMX M 40-44 02:24:26 27.83
383 21542 Charles Holst Sandnes National Oilwell Varco M 45-49 02:24:26 27.83
385 37848 Gaute Øvrebekk Sola CK M 30-34 02:24:37 27.79
386 38781 Ingvild Haaland Stavanger SK K 45-49 02:24:47 27.76
387 28626 Steinar Nilsen Bryne CK M 40-44/MTB-Hybrid 02:24:48 27.76
388 58210 Jone Terjesen Sandnes SK M 40-44 02:25:04 27.71
389 20931 Audun Stokka Sola CK M 65-69 02:25:20 27.66
390 64833 Petter André Fjermestad Team Atea M 30-34 02:25:25 27.64
390 28268 Sigmund Loen Lyse BIL M 45-49 02:25:25 27.64
392 73357 Loic Meignan Askøy sykkel & Triathlonklubb M 30-34 02:25:32 27.62
393 29866 Torvald Nevland Sandnes SK M 55-59 02:25:50 27.56
393 39585 Håvard Tangen Hafrsfjord SK M 30-34 02:25:50 27.56
395 73358 Øyvind Stangeland Sandnes M 40-44/MTB-Hybrid 02:26:05 27.51
396 24579 Jostein Kollsgård Sandnes SK M 45-49 02:26:11 27.49
396 28558 Stefan Selchow Randaberg M 40-44 02:26:11 27.49
398 25250 Kjetil Hegre Aalgaard S & S M 30-34 02:26:25 27.45
399 38788 Egil Birkeland Sandnes M 35-39 02:26:34 27.42
399 29273 Thor Arne Dybdahl Euroskilt M 35-39 02:26:34 27.42
399 23093 Harald Paulsen Tysvær Skøyteklubb M 65-69 02:26:34 27.42
399 52754 Irene Thorberg Vigesaa Sykleklubb K 45-49 02:26:34 27.42
403 23556 Inge Arnold Rørmark Bryne CK M 55-59/MTB-Hybrid 02:27:22 27.27
404 24833 Kåre Bøen Bryne CK M 60-64 02:27:38 27.22
405 28887 Svein Arve Log Bryne CK M 40-44 02:27:57 27.17
406 27475 Per Brun Ellingsen ConocoPhillips M 65-69 02:28:01 27.15
406 28938 Svein Oddvar Netland Statoil BIL M 40-44 02:28:01 27.15
408 21082 Berge Hatteland Bryne CK M 55-59 02:28:21 27.09
408 23568 Inge Peder Fylling Lid Bryne CK M 60-64 02:28:21 27.09
408 27309 Paul Nilsen Aker Solutions M 50-54/MTB-Hybrid 02:28:21 27.09
408 27418 Per Nystrøm IKM Ocean Design M 45-49 02:28:21 27.09
408 22640 Geir Inge Rønning Bryne CK M 50-54 02:28:21 27.09
413 131905 Roger Nilsen IKM Ocean Design M 45-49 02:28:32 27.06
414 24984 Kjell Sirevåg Statoil BIL M 55-59 02:28:37 27.04
415 29242 Thomas Hetland Proserv M 40-44 02:28:48 27.01
416 58487 Ketty Rasmussen Hafrsfjord SK K 35-39 02:29:00 26.97
417 46433 Mette Olsen Espedal Sandnes SK K 35-39 02:29:46 26.84
418 25956 Magne Jakobsen Bryne CK M 70-74 02:30:20 26.74
418 24464 Jon Magnus Østhus Aalgaard S & S M 55-59 02:30:20 26.74
420 20335 Anne Bjerga Frafjord Aker Solutions K 40-44 02:31:38 26.51
421 24413 Johnny Berentsen Nærbø SK M 45-49 02:31:54 26.46
422 73360 Stein-Erling Brekke Hafrsfjord SK M 40-44 02:32:55 26.28
423 25191 Kjetil Ueland Bryne CK M 25-29 02:33:37 26.16
424 21947 Eivind Buer Seagear BIL M 35-39 02:33:57 26.11
425 73300 Per Arne Stenvoll JWC Bicycle Club M 55-59/MTB-Hybrid 02:34:02 26.09
426 72201 Rasmus Hetland Hetland og Hetland M 35-39 02:34:27 26.02
427 21148 Birger Heddeslid Bryne CK M 30-34/MTB-Hybrid 02:34:39 25.99
428 29793 Torild D. Kollsgård Sandnes SK K 45-49 02:35:41 25.82
429 29112 Terje Ravndal Sandnes M 40-44 02:35:48 25.80
430 59363 Ove Alf Fløysvik Nærbø SK M 45-49 02:35:55 25.78
431 58947 Steffen Antonsen Aalgaard S & S M 35-39 02:37:22 25.54
432 58552 Gunvald Aga Seagear AS M 30-34/MTB-Hybrid 02:37:34 25.51
433 72993 Arild Georg Mæhlum Rig Pro AS M 60-64/MTB-Hybrid 02:37:54 25.45
434 30024 Trygve Hetland Sola CK M 60-64 02:38:04 25.43
435 38451 Bulle Bech Teakey M 40-44 02:38:18 25.39
436 58548 Helge Magnus Eriksen Nærbø SK M 60-64 02:38:27 25.37
437 20682 Arnfinn Sandnes kommune BIL M 55-59 02:40:32 25.04
438 32394 Helene Espedal-Selvåg HSK Global Maritime A/S K 40-44 02:40:38 25.02
439 40544 Guttorm Gudmestad Nærbø SK M 40-44 02:41:38 24.87
439 30803 Anne Kristin Klungtveit Sandnes SK K 40-44 02:41:38 24.87
441 20071 Alf Oftedal M 75-79 02:41:46 24.85
442 22820 Gunn Maren Jacobsen Aalgaard S & S K 45-49 02:42:03 24.80
443 27844 Roald Aga NCA Multisport M 30-34/MTB-Hybrid 02:42:25 24.75
444 24491 Jone Klingsheim Ryfylke Sykkelklubb M 40-44/MTB-Hybrid 02:43:33 24.57
445 28187 Rune Aarthun Elixia M 50-54 02:43:59 24.51
446 28174 Rune Bergkvam M 35-39/MTB-Hybrid 02:44:22 24.45
446 73361 Jochen Geisser M 35-39/MTB-Hybrid 02:44:22 24.45
448 27419 Per Nygård Jernbanens IL M 60-64 02:44:39 24.41
449 32390 Alexander Lassen Sandnes SK M 45-49 02:44:56 24.37
450 73362 Jan Erik Skorpe Vigrestad Sykkelklubb M 35-39 02:45:07 24.34
451 25164 Kjell-Terje Ueland Bryne CK M 55-59 02:45:15 24.32
452 39254 Freddy André Haugen As betong M 30-34 02:47:04 24.06
453 37849 Svend Øvrebekk RFK M 55-59 02:47:33 23.99
454 21092 Berit Walbækken Mala Aalgaard S & S K 50-54 02:50:06 23.63
454 27018 Ole-Petter Aareskjold Sandnes BMX M 50-54 02:50:06 23.63
456 73363 Malin Hovde Stavanger K 25-29 02:52:43 23.27
456 58817 Aina Poulsen Sandnes K 35-39/MTB-Hybrid 02:52:43 23.27
458 73364 Torstein Jeppestøl Mosby M 55-59/MTB-Hybrid 02:52:47 23.26
458 40411 Anne Marki Stavanger K 45-49/MTB-Hybrid 02:52:47 23.26
458 59037 Elisabeth Melbø Sandnes kommune K 40-44/MTB-Hybrid 02:52:47 23.26
461 21076 Bente Nødland Hølland Sandnes K 35-39 02:52:49 23.26
461 23689 Ingve Hølland Gann Tre M 40-44 02:52:49 23.26
461 24479 Jonas J. Vold Nærbø SK M 60-64 02:52:49 23.26
464 22039 Else Jonnie Bråstein Aalgaard S & S K 65-69 02:53:06 23.22
464 24708 Karin Malmin Bøhn Aalgaard S & S K 40-44 02:53:06 23.22
464 21209 Bjarte Frøvik Stavanger M 55-59 02:53:06 23.22
464 59178 Roar Inge Huseby Bygg-Kon M 30-34 02:53:06 23.22
464 20583 Arne Langeland Bryne CK M 70-74 02:53:06 23.22
464 24340 John Edgar Olsen Bygg-Kon M 55-59 02:53:06 23.22
464 28320 Sigurd Olav Risdal Felleskjøpet BIL M 60-64 02:53:06 23.22
464 29683 Tore Thorbjørnsen Aalgaard S & S / Statoil BIL M 45-49 02:53:06 23.22
464 24965 Kjell Tjemsland Varhaug M 65-69 02:53:06 23.22
473 39856 Elisabeth Wiig SATS K 35-39 02:53:33 23.16
473 28396 Siri Åsen Aalgaard sykkel&spaserlaug K 35-39 02:53:33 23.16
475 39440 Tove B. Skjelbred Statoil BIL K 35-39/MTB-Hybrid 02:53:44 23.13
476 28576 Stein Gjesdal Aalgaard S & S M 45-49 02:54:22 23.05
477 20277 Anja Bergkvam K 40-44 02:54:38 23.01
478 52953 Arvid Gabrielsen Bryne CK / Statoil BIL M 40-44/MTB-Hybrid 02:54:58 22.97
479 27886 Robert Olufsen Aalgaard S & S M 40-44 02:56:18 22.80
480 20958 Ådne Mellemstrand Nærbø SK M 70-74 02:56:42 22.75
481 25220 Kjetil Pollestad Klepp CC M 40-44/MTB-Hybrid 02:57:55 22.59
482 26636 Odd Magne Frantzen M 65-69 03:03:29 21.90
483 21366 Bjørn Ole Kolstad M 25-29/MTB-Hybrid 03:04:16 21.81
484 59330 Per Dreyer Hamre M 45-49/MTB-Hybrid 03:06:37 21.54
485 20194 Andreas Stokka Jr. Sandnes SK / Solarussen M 17-19/MTB-Hybrid 03:12:03 20.93
486 73366 Liv Randi Paulsen Statoil BIL K 50-54/MTB-Hybrid 03:18:19 20.27
487 30788 Valter Flinskau Egersund M 60-64 03:24:22 19.67
488 73367 Hilde Mattingsdal Gulf Offshore BIL K 25-29/MTB-Hybrid 03:28:21 19.29
489 24688 Kari Havrevoll Subsea 7 BIL K 25-29/MTB-Hybrid 03:31:52 18.97
490 53858 Trond Førland Gulf Offshore BIL M 45-49/MTB-Hybrid 03:36:58 18.52
491 73368 Kjersti Vinje Drevdal Statoil BIL K 45-49/MTB-Hybrid 03:39:25 18.32
491 73392 Even Ulstein Statoil BIL M 55-59/MTB-Hybrid 03:39:25 18.32
493 25772 Lene Håland Elixia K 25-29/MTB-Hybrid 03:50:36 17.43
494 21997 Elisabeth Hegle Wintershall K 40-44/MTB-Hybrid 04:33:41 14.68
494 32428 Vivian Årdal Acergy K 40-44/MTB-Hybrid 04:33:41 14.68
496 73370 Ruth Ingvild Aarebrot Hafrsfjord SK M 30-34/MTB-Hybrid 04:38:24 14.43
497 26215 Marton Digernes Bryne CK M 45-49 Fullført -
497 33743 Magne Fosse Bryne CK M 35-39 Fullført -
497 22446 Frode Friestad Sandnes SK M 40-44 Fullført -
497 26894 Olav Tu Husveg Bryne CK M 30-34 Fullført -
497 24651 Jørn-Steinar Sivertsen Orstad BMX M 35-39 Fullført -
497 26558 Odd Skailand Bryne CK M 35-39 Fullført -
497 25848 Liv Tjessem Sandnes SK K 35-39 Fullført -
497 52876 Kenneth Ueland Bryne CK M 20-24 Fullført -
497 99999 Rolf Østhus Bryne CK M 55-59 Fullført -
497 22005 Elisabeth Aase Bryne CK K 40-44 Fullført -
- 22057 Endre Andreassen Sandnes SK M 45-49 Brutt -
- 22119 Erik Brodahl Sandnes SK M 40-44 Brutt -
- 52956 Frode Horpestad Sig Halvorsen as M 30-34 Brutt -
- 34749 Helen Ørn Moene Sykkelzentrum K 35-39 Brutt -
- 20563 Arne Rettedal Bryne CK M 35-39 Brutt -
- 23680 Ingve Vold Nærbø SK M 40-44 Brutt -
- 27557 Per Ove Øglænd Bryne CK M 40-44 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

Rogaland Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 01.05.2010
Distanse: 67.00 KM
Snittfart: 29.59 Km/t
Snittid: 2:15:49
Antall deltakere: 513

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2018 (75.00 km): 01:47:38 (M)
    • Tord Gudmestad
    • Hans Arne Kvingedal
    • Martin Bugge Urianstad
  • 2018 (75.00 km): 01:57:59 (K)
    • Irene Kristin Eikemo
  • 2014 (65.50 km): 01:30:44 (M)
    • Erlend Jordbrekk Blikra
    • Arne Rettedal
  • 2017 (65.50 km): 01:38:26 (K)
    • Pernille Larsen Feldmann
    • Astrid Helen Njærheim
    • Andrea Terjesen
  • 2012 (72.00 km): 01:37:36 (M)
    • René Andersen
    • Vegar Bakken
    • Bjørnar Bjåstad
    • Svein Bjarte Brendeland
    • Gaute Brådli
    • Dag Foseid
    • Ørjan Frøiland
    • Gunnleiv Gjøsæter
    • Truls Grung
    • Hallgeir Hansen
    • Rune Holmen
    • Arvid Johannesen
    • Kaj Henning Johansen
    • Karsten Kristoffersen
    • Morgan Kristoffersen
    • Geir Henning Larsen
    • Øyvind Lerbrekk
    • Einar Lode
    • Arne Rettedal
    • Pål Sleveland
  • 2012 (72.00 km): 01:43:17 (K)
    • Tone Hatteland Lima
  • 2011 (67.00 km): 01:36:09 (M)
    • René Andersen
  • 2011 (67.00 km): 01:39:11 (K)
    • Tone Øglænd
  • 2007 (64.00 km): 01:32:50 (M)
    • Håkon Austad
    • Ole Haavardsholm
    • Daniel Egeland Jarstø
    • Ola Magnus Laugaland
    • Håvard Nybø
    • Sten Stenersen
  • 2007 (64.00 km): 01:33:40 (K)
    • Tone Espedal Walskaar
  • 2004 (62.00 km): 01:29:45 (M)
    • Morten Hegreberg
    • Roy Hegreberg
    • Håvard Nybø
    • Kent Håkon Olsen
    • Christer Rake
    • Cato Tveit
  • 2004 (62.00 km): 01:37:25 (K)
    • Tone Espedal Walskaar
  • 1999 (65.00 km): 01:39:00 (M)
    • Geir Dahlen
    • Jan Erik Fjotland
    • T. Kjetil Frøyland
    • Kjartan Hjorteland
    • Christian Houge-Thiis
    • Jan Richard Hølestøl
    • Stig Lunde
    • Douglas Obershaw
    • Willy Arne Seglem
    • Stian Aase
  • 1999 (65.00 km): 01:42:00 (K)
    • Tone Espedal Walskaar