Spinnsprinten - 2010
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 24503 Jone Ellingsen Dalane SK M 30-39/VC 01:25:02 38.80
2 23902 Jan Arne Rogstad Dalane SK M 30-39/VC 01:25:03 38.80
3 26894 Olav Tu Husveg Bryne CK M 30-39/VC 01:25:04 38.79
4 22671 Sondre Kartevoll Sandnes SK M 30-39/VC 01:25:09 38.75
5 20563 Arne Rettedal Bryne CK M 30-39/VC 01:25:17 38.69
6 26187 Martin Salte Nærbø SK M 30-39/VC 01:25:20 38.67
6 21194 Bjarte Thorsen Sandnes SK M 30-39/VC 01:25:20 38.67
8 23028 Hans Arne Bjelland Bryne CK M 25-29 01:25:26 38.62
9 28776 Stig Erik Kristiansen Dalane SK M 30-39/VC 01:25:27 38.61
9 25907 Magnar Rugland Bryne CK M 25-29 01:25:27 38.61
11 25882 Lodve Gudmestad Nærbø SK M 30-39/VC 01:25:28 38.61
12 28137 Rune Holmen Bryne CK M 30-39/VC 01:25:30 38.59
12 24149 Jarle Aakre Dalane SK M 30-39/VC 01:25:30 38.59
14 27809 René Andersen Bryne CK M 30-39/VC 01:25:38 38.53
15 40340 Andreas Penne Nygård Aalgaard S & S M 25-29 01:25:42 38.50
15 25310 Knut Skaar Nærbø SK M 25-29 01:25:42 38.50
15 20201 Andreas Skaar Nærbø SK M 25-29 01:25:42 38.50
18 26660 Odd Gaute Andreassen Sandnes SK M 35-39 01:27:10 37.85
18 27346 Pål Levang Aalgaard S & S M 35-39 01:27:10 37.85
18 54588 Olav Risa Stegaberg IL M 25-29 01:27:10 37.85
21 26407 Morten Braut Bryne CK M 30-34 01:27:27 37.73
21 58203 Glenn Dysjaland Sola CK M 25-29 01:27:27 37.73
21 24710 Karl Tunheim Undheim IL M 35-39 01:27:27 37.73
24 28926 Svein Joar Horve Bryne CK M 20-24 01:29:12 36.99
24 30284 Åge André Kolnes Sandnes SK M 20-24 01:29:12 36.99
26 21632 Dag Foseid Stord SK M 45-49/VC 01:29:24 36.91
27 30099 Vegar Bakken Bryne CK M 45-49/VC 01:29:25 36.90
27 24770 Karsten Kristoffersen Bryne CK M 40-44/VC 01:29:25 36.90
29 21734 Edd Geir Bore Bryne CK M 45-49/VC 01:29:26 36.89
30 22501 Gaute Brådli Vigesaa SK M 40-44/VC 01:29:27 36.89
30 28747 Stig Lunde Stavanger SK M 50-54 01:29:27 36.89
30 27983 Rolf Helge Selliken Bryne CK M 45-49/VC 01:29:27 36.89
30 20424 Anskar Tveit Hafrsfjord SK M 45-49/VC 01:29:27 36.89
34 23908 Jan Åge Sakariassen Team Lyngdal M 35-39 01:29:28 36.88
34 21479 Brynjulf Spalder Bryne CK M 35-39 01:29:28 36.88
36 21112 Bernt Erland Stavanger SK M 40-44/VC 01:29:29 36.87
36 24571 Jostein Moene Bryne CK M 40-44/VC 01:29:29 36.87
36 27557 Per Ove Øglænd Bryne CK M 40-44/VC 01:29:29 36.87
39 26626 Odd Kåre Tønnesen Aalgaard S & S M 45-49/VC 01:29:41 36.79
40 22119 Erik Brodahl Sandnes SK M 40-44/VC 01:29:43 36.78
40 23020 Hans Sandnes SK M 40-44/VC 01:29:43 36.78
40 29541 Tor Helge Vatne Bryne CK M 45-49/VC 01:29:43 36.78
43 23680 Ingve Vold Nærbø SK M 40-44/VC 01:29:44 36.77
44 27582 Per Arild Dysjaland Sola CK M 45-49/VC 01:29:46 36.76
44 20155 Anders Tornensis Bryne CK M 40-44/VC 01:29:46 36.76
46 22522 Geir Strømland Bryne CK M 40-44/VC 01:29:53 36.71
47 23855 Jan Høien Nærbø SK M 45-49/VC 01:29:55 36.70
48 22534 Geir Ravndal Bryne CK M 40-44/VC 01:30:02 36.65
49 24405 Johnny Høyland Vigrestad SK M 45-49/VC 01:30:03 36.64
50 29753 Truls Munch-Ellingsen Stavanger SK M 45-49/VC 01:30:07 36.61
51 25627 Lars Magne Nevland Dalane SK M 45-49 01:30:09 36.60
52 72214 Mikael Niklasson Klubben Cyklisten, Malmö M 30-39/VC 01:30:24 36.50
53 29980 Trond Magne Hegglund Stavanger SK M 30-39/VC 01:30:25 36.49
54 25759 Leiv-Ove Nordmark Sandnes BMX M 30-39/VC 01:30:26 36.49
55 29934 Trond Karlson Bryne CK M 30-39/VC 01:30:40 36.39
56 25289 Kjetil Theodor Stangeland Bryne CK M 30-39/VC 01:30:41 36.39
57 29324 Tjerand Vigesdal Sandnes SK M 30-39/VC 01:30:42 36.38
58 28218 Sanjin Dzafic Bryne CK M 30-39/VC 01:30:52 36.31
59 23359 Helge Andersen Bryne CK M 30-39/VC 01:30:55 36.29
59 22220 Espen Osaland Sandnes SK M 30-39/VC 01:30:55 36.29
61 21922 Eirik Ikdahl Skjæveland Sandnes SK M 30-39/VC 01:30:56 36.29
62 52560 Frode Østbø Stavanger SK M 30-39/VC 01:30:57 36.28
63 22448 Frode Flesjå Sola CK M 30-39/VC 01:30:58 36.27
64 58240 Torstein Fugelli Simonsen Hafrsfjord SK M 30-39/VC 01:31:25 36.09
65 23321 Helge Løge Bryne CK M 40-44/VC 01:31:50 35.93
65 27576 Per Terje Tjåland Dalane SK M 40-44/VC 01:31:50 35.93
67 24408 Johnny Gerhardsen Hafrsfjord SK M 40-44/VC 01:31:54 35.90
68 27549 Per Olav Sætren Dalane SK M 40-44/VC 01:31:55 35.90
69 21281 Bjørn Helland Sandnes SK M 45-49/VC 01:32:17 35.75
69 20676 Arnfinn Joli Bryne CK M 45-49/VC 01:32:17 35.75
71 25026 Kjell Høie Bryne CK M 45-49 01:32:21 35.73
71 38515 Hans Jakob Jaatun Stavanger SK M 40-44 01:32:21 35.73
71 24572 Jostein Merkesdal Vigesaa SK M 45-49 01:32:21 35.73
71 23962 Jan Herbert Sandsmark Bryne CK M 45-49 01:32:21 35.73
71 20457 Arild Sandstøl Bryne CK M 35-39 01:32:21 35.73
71 29460 Tor Øverås Sandnes SK M 45-49 01:32:21 35.73
77 27874 Roar Børresen Hafrsfjord SK M 40-44/VC 01:32:24 35.71
78 27146 Ørjan Finnseth Hafrsfjord SK M 40-44/VC 01:32:25 35.70
78 28940 Svein Olav Rege Hafrsfjord SK M 45-49/VC 01:32:25 35.70
78 25123 Kjell Magnor Sele Bryne CK M 40-44/VC 01:32:25 35.70
81 22876 Gunnar Fuglestad Vigrestad SK M 40-44/VC 01:32:41 35.60
82 52644 Morten Mossige Nærbø SK M 40-44/VC 01:32:56 35.50
83 29908 Trond Ueland Nærbø SK M 45-49/VC 01:33:34 35.26
84 25927 Magne Undheim Nærbø SK M 30-39/VC 01:33:36 35.25
85 24054 Jan-Arild Anda Bryne CK M 35-39 01:33:40 35.23
85 73287 Espen Auestad Bryne CK M 30-34 01:33:40 35.23
85 24200 Jim Bjørlo Sandnes SK M 45-49 01:33:40 35.23
85 72190 Gabriel Casas Hafrsfjord SK / Statoil BIL M 25-29 01:33:40 35.23
85 20746 Arve Høgemark Aalgaard S & S M 35-39 01:33:40 35.23
85 38620 Kjetil Isaksen Stavanger SK M 35-39 01:33:40 35.23
85 25706 Leif Arild Paulsen Hafrsfjord SK M 35-39 01:33:40 35.23
85 28888 Svein-Atle Stokka Sola CK M 40-44 01:33:40 35.23
85 29513 Tor Einar Strandberg Bryne CK M 30-34 01:33:40 35.23
85 26686 Oddgeir Sunde Sandnes SK M 35-39 01:33:40 35.23
85 22749 Graham Taylor M 45-49 01:33:40 35.23
85 29089 Terje Thunem Statoil BIL M 50-54 01:33:40 35.23
97 25957 Magne Iversen Bryne CK M 50-54/VC 01:33:52 35.15
98 20531 Arnar Stein Børildsen Dalane SK M 55-59/VC 01:33:53 35.15
98 26708 Oddmund Gravdal Vigrestad SK M 60-64/VC 01:33:53 35.15
98 46680 Sten Ove Jensen Bryne CK M 50-54/VC 01:33:53 35.15
98 29666 Torbjørn Aakre Dalane SK M 60-64/VC 01:33:53 35.15
102 32294 Stein Danielsen Well Innovation M 40-44 01:34:04 35.08
102 29596 Tor Olav Gregersen Vindafjord SK M 30-34 01:34:04 35.08
102 52896 Steven King Stavanger SK M 35-39 01:34:04 35.08
102 26366 Morten Moss Hafrsfjord SK M 30-34 01:34:04 35.08
102 32280 Kjell Sør-Reime Nærbø SK M 45-49 01:34:04 35.08
107 29426 Tone Øglænd Bryne CK K 35-39 01:34:16 35.00
107 71209 John Bjørlo Sandnes SK M 17-19 01:34:16 35.00
107 28168 Rune Bråthen Sandnes SK M 55-59 01:34:16 35.00
107 29330 Tom Vika Hafrsfjord SK M 20-24 01:34:16 35.00
111 21425 John Børge Skjæveland Aalgaard S & S M 40-44/VC 01:34:50 34.79
112 23096 Harald Nybru Hafrsfjord SK M 50-54/VC 01:34:51 34.79
113 25330 Knut Gramstad Stord SK M 60-64/VC 01:34:53 34.77
113 30003 Truls Lea Stegaberg IL M 40-44/VC 01:34:53 34.77
115 26337 Morten Vien Aalgaard S & S M 55-59/VC 01:34:53 34.77
116 22429 Frode Kjemhus Sandnes SK M 45-49/VC 01:34:54 34.77
116 21666 Dagfinn Mong Dalane SK M 45-49/VC 01:34:54 34.77
116 29678 Tore Vassvik Dalane SK M 45-49/VC 01:34:54 34.77
119 28865 Svein Flornes Hafrsfjord SK M 40-44/VC 01:34:55 34.76
119 20176 Anders Grimsmo Aalgaard S & S M 40-44/VC 01:34:55 34.76
121 22360 Fred Skulevold Dalane SK M 40-44/VC 01:34:56 34.76
122 27780 Reidar Bratvold Hafrsfjord SK M 55-59/VC 01:34:59 34.74
123 28598 Stein Rhoar Juul Bryne CK M 40-44/VC 01:35:02 34.72
124 21331 Bjørn Christian Borg Sandnes SK M 35-39 01:35:08 34.68
125 52712 Erling Forberg Hafrsfjord SK M 45-49/VC 01:35:12 34.66
125 52722 Helge Sigve Wiig Sandnes SK M 40-44/VC 01:35:12 34.66
127 29095 Terje Stokkeland Bryne CK M 55-59 01:35:13 34.65
128 52633 Benjamin Young Bryne CK M 30-34 01:35:28 34.56
129 29419 Tommy N. Andersen Hafrsfjord SK / Statoil BIL M 50-54 01:35:34 34.53
129 20507 Arild Byberg Arild Byberg as M 35-39 01:35:34 34.53
129 29950 Trond Evensen Statoil BIL / STriK M 25-29 01:35:34 34.53
129 26925 Ole Fossen Bryne CK M 50-54 01:35:34 34.53
129 46400 Espen André Halsne Bryne CK M 20-24 01:35:34 34.53
129 25254 Kjetil Hansen Bryne CK M 35-39 01:35:34 34.53
129 28541 Ståle Hauge Hafrsfjord SK M 45-49 01:35:34 34.53
129 21791 Egil Høien Nærbø SK M 35-39 01:35:34 34.53
129 29241 Thomas Idland Bryne CK M 35-39 01:35:34 34.53
129 52583 Kjell Kro Bryne CK M 35-39 01:35:34 34.53
129 29229 Thomas Nærland Bryne CK M 30-34 01:35:34 34.53
129 58207 Berge Opstad Rugland Vigrestad SK M 40-44 01:35:34 34.53
129 26643 Odd Rune Røyland Bryne CK M 45-49 01:35:34 34.53
129 25290 Klas Stølsnes Bryne CK M 40-44 01:35:34 34.53
129 20735 Arve Stålesen Vigrestad SK M 40-44 01:35:34 34.53
129 20423 Ansgar Tendenes Nærbø SK M 50-54 01:35:34 34.53
129 52876 Kenneth Ueland Bryne CK M 20-24 01:35:34 34.53
129 24385 Johnny Vaule Vigesaa SK / Aarbakke BIL M 35-39 01:35:34 34.53
129 40358 Peter Vestvik Klepp BMX M 40-44 01:35:34 34.53
129 22388 Frode Våge BIS Industrier M 35-39 01:35:34 34.53
129 32346 Paul Asle Våge PwC BIL M 30-34 01:35:34 34.53
129 30277 Arvid Årdal Nærbø SK M 30-34 01:35:34 34.53
151 52620 Roy Mæland Vigrestad SK M 30-34 01:35:39 34.50
152 46494 Alexander Sandvik Finnesand Sandnes SK M 20-24 01:36:00 34.37
152 33846 Kjetil Haugland Sandnes SK M 35-39 01:36:00 34.37
152 21792 Egil Hellestø Hafrsfjord SK M 35-39 01:36:00 34.37
152 66467 Tommy Johansen Flekkefjord SK M 40-44 01:36:00 34.37
152 25231 Kjetil Moen Hafrsfjord SK M 35-39 01:36:00 34.37
152 27226 Øyvind Refsnes Nærbø SK M 30-34 01:36:00 34.37
152 66345 Jostein Sandve Aalgaard S & S M 20-24 01:36:00 34.37
152 27884 Robert Solberg Vigrestad SK M 35-39 01:36:00 34.37
152 26824 Olav Steinskog Aalgaard S & S M 60-64 01:36:00 34.37
152 22512 Geir S. Undheim Nærbø SK M 30-34 01:36:00 34.37
152 23655 Ingvald Vigre Vigrestad SK M 35-39 01:36:00 34.37
152 46684 Erik Westby Sandnes SK M 25-29 01:36:00 34.37
164 28698 Stian Osmundsen Bryne CK M 30-39/VC 01:36:32 34.18
165 20721 Arnt Vegard Espeland Sandnes SK M 30-39/VC 01:36:33 34.17
166 25878 Livar Bertelsen Bryne CK M 35-39 01:37:03 34.00
166 28762 Stig André Fjelldahl BDO AS M 35-39 01:37:03 34.00
166 38704 Jan Egil Gustafsson Team NorSea M 35-39 01:37:03 34.00
166 21904 Eirik Hauff Bryne CK M 35-39 01:37:03 34.00
166 29405 Tommy Ivesdal Modena M 35-39 01:37:03 34.00
166 30778 Ole Anders Johnsplass Bryne CK M 30-35 01:37:03 34.00
166 30381 Paal Frode Larsen Klepp CC M 45-49 01:37:03 34.00
166 20333 Anne Beth Eiken Nilsen Bryne CK K 35-39 01:37:03 34.00
166 58134 Børge Rovik Team Atea M 35-39 01:37:03 34.00
166 26961 Ole Johan Røykenes Bryne CK M 45-49 01:37:03 34.00
166 24927 Kim Østebø Karmøy CK / Statoil BIL M 35-39 01:37:03 34.00
177 32282 Herbjørn Gilje DirdaL IL SG M 35-39 01:37:30 33.84
177 22373 Fredrik Jonsbråten Baker Hughes M 35-39 01:37:30 33.84
177 52617 Stian Laland Sola CK M 35-39 01:37:30 33.84
177 32357 Einar Lillebø Sandnes SK M 40-44 01:37:30 33.84
177 52880 Jonny Pollen Team E-Tech M 35-39 01:37:30 33.84
177 26363 Mortein Øvrebø Hafrsfjord SK / Statoil BIL M 50-54 01:37:30 33.84
177 26936 Ole Andreas Ådnanes Team PAD M 35-39 01:37:30 33.84
184 24651 Jørn-Steinar Sivertsen Orstad BMX M 35-39 01:38:22 33.54
184 66265 Johnny Stausholm Aalgaard S & S M 45-49 01:38:22 33.54
184 24228 Johan Vesteraas Aalgaard S & S M 50-54 01:38:22 33.54
187 29339 Tom Sikveland Bryne CK M 30-39/VC 01:38:25 33.53
188 29356 Tom Hansen Aalgard S & S M 40-44 01:38:49 33.39
189 22104 Erik Grimsmo Hafrsfjord SK M 30-39/VC 01:39:03 33.31
190 28304 Sigurd Kinn Hafrsfjord SK M 50-54 01:39:11 33.27
190 52843 Geir Lone Sandnes SK M 35-39 01:39:11 33.27
190 73288 Remi Willassen Sandnes SK M 45-49 01:39:11 33.27
193 23469 Hilde Hetland Dalane SK K 30-39/VC 01:39:20 33.22
193 24740 Karl Johan Pedersen Sandnes SK M 50-54/VC 01:39:20 33.22
193 20445 Arild Toft Hafrsfjord SK M 50-54/VC 01:39:20 33.22
193 25060 Kjell Aarstad Dalane SK M 50-54/VC 01:39:20 33.22
197 25795 Lillian Løyning Dalane SK K 40-44/VC 01:39:22 33.21
198 25548 Lars Lilledal WellPartner AS M 35-39 01:39:29 33.17
198 20186 Anders Schanche Rettedal Rennesøy SK M 25-29 01:39:29 33.17
200 23764 Ivar Askeli Hafrsfjord SK M 50-54/VC 01:39:31 33.16
201 53085 Geir Berge Sandnes SK M 40-44 01:40:05 32.97
201 38696 Odd Dysjaland Sola CK M 45-49 01:40:05 32.97
201 21356 Bjørn Larsen Eie Bryne CK M 45-49 01:40:05 32.97
201 27244 Øyvind Kaurstad Stegaberg IL M 35-39 01:40:05 32.97
201 32343 Kurt Rolfsnes Ryfylke SK M 35-39 01:40:05 32.97
206 29214 Thomas Vehus Dalane SK M 30-39/VC 01:40:25 32.86
207 23041 Hans Inge Rege Aalgaard S & S M 45-49/VC 01:40:27 32.85
207 21618 Dag Skjæveland Aalgaard S & S M 40-44/VC 01:40:27 32.85
209 22057 Endre Andreassen Sandnes SK M 45-49/VC 01:40:35 32.80
210 21114 Bernt Berntsen Nærbø SK M 35-39 01:40:41 32.77
210 52593 Joachim Fidtje Aalgard S & S M 30-34 01:40:41 32.77
210 21520 Cato Kvia Nærbø SK M 30-34 01:40:41 32.77
210 21512 Casper Landa Stavanger SK M 17-19 01:40:41 32.77
210 29122 Terje Nødland DirdaL IL SG M 35-39 01:40:41 32.77
210 22743 Gøran Szanto Aalgaard S & S M 35-39 01:40:41 32.77
210 20547 Arne Tagholdt Flekkefjord SK M 40-44 01:40:41 32.77
210 22296 Finn Thomassen Bristow M 45-49 01:40:41 32.77
210 52632 Nils Kåre Vågenes Baker Hughes M 40-44 01:40:41 32.77
210 73289 Torbjørn Waage Aalgaard S & S M 25-29 01:40:41 32.77
210 27817 Richard Aardal Bryne CK M 40-44 01:40:41 32.77
210 26472 Nils Einar Aase Statoil BIL M 45-49 01:40:41 32.77
222 23578 Ingebret Andersen Nærbø SK M 65-69 01:40:49 32.73
222 22879 Gunnar Eik Sandnes SK M 30-34 01:40:49 32.73
222 38577 Arild Våland Nærbø SK M 25-29 01:40:49 32.73
222 25150 Kjell Sturla Zahl Aalgaard S & S M 50-54 01:40:49 32.73
226 23398 Henning Mæland Bryne CK M 30-39/VC 01:41:18 32.57
227 58216 Arnstein Stangeland Sola CK M 40-44/VC 01:41:45 32.43
228 43770 Kjetil Vik Team Lie M 35-39 01:41:46 32.42
229 25691 Leif Hansen Dalane SK M 65-69/VC 01:41:47 32.42
230 38195 Gunnar Fjetland Ryfylke SK / Statoil BIL M 35-39 01:42:03 32.33
231 38755 Kjell Ove Sivertsen Aalgaard S & S M 35-39 01:42:18 32.25
232 22685 Georg Høien Nærbø SK M 45-49 01:42:29 32.20
232 26342 Morten Tjemsland Bryne CK M 30-34 01:42:29 32.20
232 52622 Knut Inge Aase Bryne CK M 35-39 01:42:29 32.20
235 52697 Sondre Jensen Fjælberg Sandnes SK M 17-19 01:42:54 32.06
235 58765 Trond Fugelli Hafrsfjord SK M 20-24 01:42:54 32.06
235 46386 Tore Idsøe Bryne CK M 35-39 01:42:54 32.06
235 28499 Sondre Kjær Bryne CK M 35-39 01:42:54 32.06
235 73290 Frode Klungtveit TOSK M 35-39 01:42:54 32.06
235 26375 Morten Kløvstad Sandnes SK M 30-35 01:42:54 32.06
235 39066 Geir Malec Sandnes SK M 55-59 01:42:54 32.06
235 22684 Georg Risdal Sandnes SK M 35-39 01:42:54 32.06
235 23556 Inge Arnold Rørmark Bryne CK M 55-59 01:42:54 32.06
235 58875 Ketil Skogen Rogaland Entreprenør AS M 45-49 01:42:54 32.06
235 26953 Ole-Gunnar Steinsland Bryne CK M 40-44 01:42:54 32.06
246 21279 Bjørn Hetland Hafrsfjord SK M 30-39/VC 01:43:00 32.03
247 58404 Ole Petter Garborg Teksal M 20-24 01:43:39 31.83
247 24051 Jan Trygve Nicolaisen Bryne CK M 50-54 01:43:39 31.83
247 73291 Lisbeth H. Aarrestad Sandnes SK K 17-19 01:43:39 31.83
250 23937 Jan Erik Hafnor Bryne CK M 45-49/VC 01:43:41 31.82
250 24099 Jarle Vorland Nærbø SK M 45-49/VC 01:43:41 31.82
252 32313 Bjarte Nevland Aalgaard S & S M 35-39 01:44:11 31.67
252 27752 Reidar Refsnes Nærbø SK M 60-64 01:44:11 31.67
254 73292 Øyvind Dahl TOSK M 30-34 01:44:24 31.60
254 46496 Robert Fuglestad Gandsfjord karateklubb M 35-39 01:44:24 31.60
254 66584 Ståle Gunnar Josdal Bryne CK M 30-34 01:44:24 31.60
254 23539 Inge Løland Rotorsport Bristow M 45-49 01:44:24 31.60
258 53680 Tore Frøyland Bryne CK M 25-29 01:44:45 31.50
258 28148 Rune Halvorsen Aalgaard S & S M 25-29 01:44:45 31.50
258 26489 Nils Magne Håland Bryne CK M 45-49 01:44:45 31.50
258 23745 Ivar Kloster Hafrsfjord SK M 50-54 01:44:45 31.50
262 27248 Øyvin Johnsen Hafrsfjord SK M 50-54/VC 01:44:54 31.45
262 24732 Karl Geir Pedersen Sandnes SK M 50-54/VC 01:44:54 31.45
264 33743 Magne Fosse Bryne CK M 35-39 01:45:10 31.37
264 73293 Tore Dagsland Halderaker Stavanger SK M 17-19 01:45:10 31.37
264 25198 Kjetil Stokkeland Aalgaard S & S M 40-44 01:45:10 31.37
264 58862 Kenneth Storlid BryneCK M 20-24 01:45:10 31.37
268 52956 Frode Horpestad M 30-34 01:45:36 31.25
269 66588 Arve Siem Ryfylke SK M 35-39 01:46:01 31.12
270 25946 Magne Melhus Dalane SK M 45-49/VC 01:46:09 31.08
271 66691 Richard Graves Select club M 40-44 01:46:14 31.06
271 26388 Morten Haugseng Aalgaard S & S M 45-49 01:46:14 31.06
271 20770 Arvid Jensen Hafrsfjord SK M 30-34 01:46:14 31.06
271 22616 Geir Arne Rikstad Bryne CK M 30-34 01:46:14 31.06
271 52629 Tore Tjøtta Bryne CK M 40-44 01:46:14 31.06
276 28514 Sølve Bratland Nærbø SK M 35-39 01:46:39 30.94
276 30020 Trygve Meland Bryne CK M 25-29 01:46:39 30.94
278 52902 Frode Barstad Statoil BIL M 40-44 01:47:02 30.83
279 25111 Kjell Ingve Byrkjedal Sandnes SK M 45-49 01:47:26 30.71
279 58502 Arvid Knudsen Ryfylke SK M 40-44 01:47:26 30.71
281 26035 Margun Nes Birkeland Aalgaard S & S K 40-44 01:47:44 30.63
281 23675 Ingvar Dubland Nærbø SK M 50-54 01:47:44 30.63
281 20852 Asle Espeland Bryne CK M 40-44 01:47:44 30.63
281 52630 Gjermund Haugeneset Sola CK M 40-44 01:47:44 30.63
281 30209 Wenche Haukland Bryne CK K 40-44 01:47:44 30.63
281 46372 Espen Jøssang Ryfylke SK M 35-39 01:47:44 30.63
281 27126 Øistein Lende Aalgaard S & S M 40-44 01:47:44 30.63
281 58234 Svein Georg Sangolt Bryne CK M 40-44 01:47:44 30.63
281 25199 Kjetil Steinskog Aalgaard S & S M 35-39 01:47:44 30.63
281 20194 Andreas Stokka Jr. Sandnes SK M 17-19 01:47:44 30.63
281 21051 Bent André Tjelta Sola CK M 20-24 01:47:44 30.63
281 26340 Morten S. Undheim Nærbø SK M 25-29 01:47:44 30.63
281 32355 Laila Våge SATS K 30-34 01:47:44 30.63
294 26680 Oddbjørn Aamodt Bryne CK M 45-49/VC 01:48:11 30.50
295 58505 Margrethe Pedersen K 17-19 01:48:12 30.49
296 26670 Oddbjørn Oaland Bryne CK M 30-34 01:48:12 30.49
297 22795 Gudmund Jørgensborg Dalane SK M 60-64/VC 01:48:29 30.41
297 23716 Iris Odland Knutsen Bryne CK K 40-44/VC 01:48:29 30.41
299 73294 Karl Inge Aksnes M 30-34 01:48:37 30.38
299 23207 Håvard Nygård Hafrsfjord SK M 25-29 01:48:37 30.38
301 52642 Frode Mehus Bryne CK M 40-44 01:49:00 30.27
301 52706 Bjarne Mæland Bryne CK M 40-44 01:49:00 30.27
303 29945 Trond Gunstensen Aarbakke BIL M 30-34 01:49:13 30.21
303 29848 Torstein Håland Aalgaard S & S M 30-34 01:49:13 30.21
305 28626 Steinar Nilsen Bryne CK M 40-44 01:49:27 30.15
306 73295 Caroline Kokes Sandnes SK K 17-19 01:49:40 30.09
306 23280 Christian Pedersen Baker Hughes M 25-29 01:49:40 30.09
308 73296 Stian Mangersnes Vigrestad SK M 25-29 01:50:09 29.95
309 21433 Børge Brunes Bryne CK M 35-39 01:50:28 29.87
309 52895 Snorre Heimsund Noreco M 35-39 01:50:28 29.87
309 22729 Glenn Sletten Bryne CK M 17-19 01:50:28 29.87
312 30223 Wenche Svela Bore Bryne CK K 30-39/VC 01:50:40 29.81
313 24498 Jone Harestad Hafrsfjord SK M 30-39/VC 01:50:48 29.78
313 46388 Trond T. Åse Bryne CK M 45-49/VC 01:50:48 29.78
315 73297 Odd Harald Slettebø Dalane SK M 55-59 01:51:00 29.72
316 29500 Tor Atle Aadneram Sandnes SK M 30-34 01:51:41 29.54
317 53639 Joar Bratland M 30-34 01:51:54 29.49
317 52753 Tommy T. Skretting Nærbø SK M 35-39 01:51:54 29.49
319 67660 Rune Jensen Flekkefjord SK M 40-44 01:52:14 29.40
319 30780 Kim Svindland Sola CK M 25-29 01:52:14 29.40
321 20882 Atle Selliken Bryne CK M 30-34 01:52:32 29.32
321 29675 Tore Vingen Vigesaa SK M 35-39 01:52:32 29.32
323 21155 Birger Aase Sandnes SK M 60-64 01:53:03 29.19
324 21343 Bjørn Flemming Broberg Aalgaard S & S M 30-39/VC 01:53:43 29.01
325 26813 Olav Vatne Hafrsfjord SK M 30-34 01:53:45 29.01
326 30798 Magnus Jåtun Aalgaard S & S M 40-44 01:54:04 28.93
326 23502 Ida Marie Pettersen Sandnes SK K 20-24 01:54:04 28.93
328 52909 Benjamin A. Walker Bryne CK M 35-39 01:54:27 28.83
329 38894 Richard Fiskå Hafrsfjord SK M 35-39 01:54:47 28.74
329 29901 Tron Bjelland Helgesen SK Fladepedal M 40-44 01:54:47 28.74
331 39585 Håvard Tangen Hafrsfjord SK M 30-39/VC 01:54:50 28.73
332 73298 Sigbjørn Grude M 35-39 01:55:18 28.62
333 30251 Wojciech Gierymski Nærbø SK M 50-54 01:55:44 28.51
334 21539 Cedric Fayemendy Statoil BIL M 35-39 01:56:03 28.43
334 52848 Jo Vegar Lunåsmo Bryne CK M 35-39 01:56:03 28.43
336 23568 Inge Peder Fylling Lid Bryne CK M 60-64/VC 01:56:19 28.37
337 23613 Inger Marie Bollestad Aalgaard S & S K 40-44 01:56:38 28.29
337 23508 Idar Hagenes Bryne CK M 40-44 01:56:38 28.29
337 22640 Geir Inge Rønning Bryne CK M 50-54 01:56:38 28.29
337 47261 Gøran Haugstad Sagranden Lågen CK M 20-24 01:56:38 28.29
337 22005 Elisabeth Aase Bryne CK K 40-44 01:56:38 28.29
342 23930 Jan Erik Sletten Aalgaard S & S M 45-49 01:56:51 28.24
343 32345 Tom Kjetil Ims Bryne CK M 45-49/VC 01:59:09 27.69
344 32348 Håkon Skretting Varhaug IL M 55-59 01:59:45 27.55
345 28110 Rune Olsen-Hagen Hafrsfjord SK M 35-39 01:59:54 27.52
346 20955 Axel Clausen Magnar Eikeland M 45-49 02:00:26 27.40
347 32390 Alexander Lassen Sandnes SK M 45-49 02:00:35 27.36
348 52751 Thomas Maudal Gilje Sandnes SK M 17-19 02:00:57 27.28
349 46385 Frank Szanto Aalgaard S & S M 30-34 02:01:09 27.23
349 25191 Kjetil Ueland Bryne CK M 25-29 02:01:09 27.23
351 29319 Tina Marie Berg Toft Sandnes SK K 17-19 02:01:25 27.17
352 58487 Ketty Rasmussen Hafrsfjord SK K 35-39 02:02:14 26.99
353 39887 Håvard Erga Bryne CK M 45-49 02:02:37 26.91
354 39254 Freddy André Haugen As betong M 30-34 02:03:11 26.78
354 28320 Sigurd Olav Risdal Felleskjøpet BIL M 60-64 02:03:11 26.78
356 24630 Jørn Sviland Bryne CK M 30-34 02:03:43 26.67
357 21743 Edmund Sandvik Aalgaard S & S M 50-54 02:03:55 26.63
358 131905 Roger Nilsen Hafrsfjord SK M 45-49 02:04:10 26.57
358 27418 Per Nystrøm IKM Ocean Design M 45-49 02:04:10 26.57
360 73299 Christer Bærheim Halliburton M 20-24 02:04:48 26.44
360 59210 Carina Midtbø Hellvik K 40-44 02:04:48 26.44
360 29275 Thor Einar Molland Ingen klubb M 60-64 02:04:48 26.44
360 46682 Sigmund Pettersen Hafrsfjord SK / Coop M 20-24 02:04:48 26.44
360 20460 Arild Østbø Bryne CK M 30-34 02:04:48 26.44
365 28334 Sigve Hogstad Sandnes SK M 30-39/VC 02:05:19 26.33
366 73300 Per Arne Stenvoll JWC Bicycle Club M 55-59 02:05:20 26.32
367 21092 Berit Walbækken Mala Aalgaard S & S K 50-54 02:05:40 26.25
368 24413 Johnny Berentsen Nærbø SK M 45-49 02:06:06 26.16
369 25164 Kjell-Terje Ueland Bryne CK M 55-59 02:07:46 25.82
370 73301 Jone Grude M 40-44 02:09:02 25.57
370 73568 Harald Olsen Mandal CK M 45-49 02:09:02 25.57
372 59363 Ove Alf Fløysvik Nærbø SK M 45-49/VC 02:09:14 25.53
373 20583 Arne Langeland Bryne CK M 70-74 02:12:26 24.91
374 29793 Torild D. Kollsgård Sandnes SK K 45-49 02:13:46 24.66
375 52765 Benny Huser Stord SK K 55-59/VC 02:16:15 24.22
376 73303 Thomas Kiefer JWC Bicycle Club M 50-54 02:17:35 23.98
377 29683 Tore Thorbjørnsen Aalgaard S & S / Statoil BIL M 45-49 02:22:27 23.16
377 27848 Roar Valseth Aalgard S & S M 60-64 02:22:27 23.16
379 29503 Tor B. Nevland Aalgard S & S M 60-64 02:22:37 23.13
380 24708 Karin Malmin Bøhn Aalgaard S & S K 40-44 02:25:31 22.67
380 30054 Turid Klungtveit Aalgard S & S K 40-44 02:25:31 22.67
380 30273 Glenn Nevland Aalgaard S & S M 17-19 02:25:31 22.67
380 25485 Kurt Nevland Aalgaard S & S M 40-44 02:25:31 22.67
380 27886 Robert Olufsen Aalgard S & S M 40-44 02:25:31 22.67
380 29083 Terje Vold Bryne CK M 60-64 02:25:31 22.67
380 27018 Ole-Petter Aareskjold Sandnes BMX M 50-54 02:25:31 22.67
380 28396 Siri Åsen Aalgard S & S K 35-39 02:25:31 22.67
388 72832 Svein Olav Gausland Nærbø SK M 30-34 03:11:09 17.26
389 27785 Reidar Asheim Bryne CK M 45-49 Fullført -
389 20635 Arne Austefjord Hafrsfjord SK M 45-49 Fullført -
389 21313 Bjørn Austerå Bryne CK M 60-64 Fullført -
389 22039 Else Jonnie Bråstein Aalgaard S & S K 65-69 Fullført -
389 38574 Ståle Børresen Hafrsfjord SK M 35-39 Fullført -
389 32307 Jan Inge Dalsbø Bryne CK M 40-44 Fullført -
389 26215 Marton Digernes Bryne CK M 45-49 Fullført -
389 53045 Camilla Kristiine Ebert-Jonsson Bryne CK K 25-29 Fullført -
389 26529 Njål Fjotland Bryne CK M 30-39/VC Fullført -
389 22446 Frode Friestad Bryne CK M 40-44 Fullført -
389 26323 Monica Hagenes Bryne CK K 40-44 Fullført -
389 25250 Kjetil Hegre Aalgaard S & S M 30-34 Fullført -
389 28562 Steffen Horpestad Bryne CK M 35-39 Fullført -
389 22495 Gaute Håland Bryne CK M 60-64 Fullført -
389 20596 Arne Jakobsen Hafrsfjord SK M 45-49 Fullført -
389 52847 Jon Steinar Jonsson Bryne CK M 30-34 Fullført -
389 73305 Frode Jåsund Aalgaard S & S M 30-34 Fullført -
389 21897 Eirik Kårstad Sandnes SK M 35-39 Fullført -
389 21850 Einar Lode Bryne CK M 40-44 Fullført -
389 25798 Lillian Thu Lode Bryne CK K 40-44 Fullført -
389 24573 Jostein Mæland Stavanger SK M 50-54 Fullført -
389 20949 Audun Ove Olsen Hafrsfjord SK M 55-59 Fullført -
389 52628 Eirik Pedersen M 20-24 Fullført -
389 24116 Jarle Pollestad Bryne CK M 45-49 Fullført -
389 73306 Jone Reime Bryne CK M 40-44 Fullført -
389 22808 Gunleif Ræg Bryne CK M 40-44 Fullført -
389 21197 Bjarte Seim Sandnes SK M 45-49 Fullført -
389 30792 Jonny Serigstad Bryne CK M 40-44 Fullført -
389 22247 Espen Solberg Vigesaa SK M 20-24 Fullført -
389 22077 Erik Solvang Bryne CK M 40-44 Fullført -
389 20737 Arve Sonflå Bryne CK M 40-44 Fullført -
389 52967 Morten Stensland Bryne CK M 35-39 Fullført -
389 26539 Norodd Storlid Bryne CK M 45-49 Fullført -
389 26140 Marius Foss Sveen Bryne CK M 25-29 Fullført -
389 25848 Liv Tjessem Sandnes SK / SUS BIL K 35-39 Fullført -
389 24253 Johan Magne Wiig Sandnes SK M 65-69 Fullført -
389 27586 Per-Øyvind Ødegård Hafrsfjord SK M 40-44 Fullført -
389 99999 Rolf Østhus Bryne CK M 55-59 Fullført -
389 24464 Jon Magnus Østhus Aalgaard S & S M 55-59 Fullført -
389 53234 Eimund Aase Nærbø SK M 17-19 Fullført -
389 22960 Hallstein Aase Bryne CK M 45-49 Fullført -
- 22286 Eyvind Adsem Bryne CK M 50-54 Brutt -
- 24360 John Olav Haga Deloitte AS M 25-29 Brutt -
- 30275 Per Arne Hansen Hafrsfjord SK M 40-44/VC Brutt -
- 26377 Morten Karlsen Sandnes SK M 30-39/VC Brutt -
- 28780 Stig Magne Loftheim Sandnes SK M 30-34 Brutt -
- 20160 Anders Sie Ryfylke SK M 25-29 Brutt -
- 52695 Anstein Skjørestad Bryne CK M 25-29 Brutt -
- 29628 Torbjørn Todnem Sandnes SK M 30-34 Brutt -
- 24226 Johan Waldeland Vigrestad SK M 35-39 Brutt -
- 26669 Oddbjørn Øfsteng Bryne CK M 40-44/VC Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

Bryne Cykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.04.2010
Distanse: 55.00 KM
Snittfart: 32.15 Km/t
Snittid: 1:42:38
Antall deltakere: 439

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2019 (66.00 km): 01:31:18 (M)
    • Christoffer Ellingsen
  • 2019 (66.00 km): 01:41:50 (K)
    • Mette Karlsen
    • Astrid Helen Njærheim
    • Andrea Terjesen
  • 2016 (55.00 km): 01:20:09 (M)
    • René Andersen
    • Kjetil Hansen
    • Sebastian Kartfjord
    • Åge André Kolnes
  • 2011 (55.00 km): 01:22:15 (K)
    • Tone Øglænd
  • 2015 (56.00 km): 01:24:59 (M)
    • René Andersen
    • Lars-Olav Måkestad Apold
    • Petter Bøe
    • Ørjan Frøiland
    • André Danielsen Josdal
    • Ståle Gunnar Josdal
    • Leiv-Ove Nordmark
    • Knut Reiestad
    • Sølve Magnus Skogland
  • 2015 (56.00 km): 01:30:36 (K)
    • Astrid Helen Njærheim
  • 2009 (59.00 km): 01:31:43 (M)
    • Torstein Lye
  • 2009 (59.00 km): 01:34:35 (K)
    • Hege Linn Eie Vatland
  • 2000 (57.00 km): 01:24:00 (M)
    • Odd Gaute Andreassen
    • Edd Geir Bore
    • Geir Dahlen
    • Kjetil Dyngeland
    • Øyvind Gitlesen
    • Kjartan Hjorteland
    • Jan Richard Hølestøl
    • Alfred Johnsen
    • Arnstein Nagell
    • Frank Pedersen
    • Lars Puntervold
    • Willy Arne Seglem
    • John Skjørestad
    • Davy Van Damme
    • Georg van Oudenhove
  • 2000 (57.00 km): 01:30:45 (K)
    • Tone Hatteland Lima
  • 1998 (54.00 km): 01:28:30 (M)
    • Odd Gaute Andreassen
    • Edd Geir Bore
    • Kjetil Dyngeland
    • Trygve Dyngeland
    • Terje Flaten
    • T. Kjetil Frøyland
    • Alfred Johnsen
    • Rune Lindø
    • Douglas Obershaw
    • Tor Arne Oltedal
    • Rolf Helge Selliken
    • Terje Thunem
    • Johnny Vea
  • 1998 (54.00 km): 01:37:00 (K)
    • Therese Karlbom