Spinnsprinten - 2011
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 27809 René Andersen Sola CK M 40-44 01:20:39 40.91
2 26660 Odd Gaute Andreassen Sandnes SK M 35-39 01:20:40 40.90
2 24903 Kent Arnevik-Aadnøy Sandnes SK M 20-24 01:20:40 40.90
2 30099 Vegar Bakken Bryne CK M 45-49 01:20:40 40.90
2 21408 Bjørnar Bjåstad Sandnes SK M 35-39 01:20:40 40.90
2 21734 Edd Geir Bore Bryne CK M 45-49 01:20:40 40.90
2 27780 Reidar Bratvold Hafrsfjord SK M 55-59 01:20:40 40.90
2 22119 Erik Brodahl Sola CK M 40-44 01:20:40 40.90
2 22501 Gaute Brådli Vigesaa SK M 40-44 01:20:40 40.90
2 100294 Grant Carruthers Stord SK M 35-39 01:20:40 40.90
2 23221 Håvard Dahl Sandnes SK M 20-24 01:20:40 40.90
2 27582 Per Arild Dysjaland Sola CK M 45-49 01:20:40 40.90
2 58203 Glenn Dysjaland Sola CK M 25-29 01:20:40 40.90
2 22155 Erlend Egeland Aalgaard S & S M 30-34 01:20:40 40.90
2 24503 Jone Ellingsen Dalane SK M 30-34 01:20:40 40.90
2 23940 Jan Erik Fjotland Sandnes SK M 45-49 01:20:40 40.90
2 52697 Sondre Jensen Fjælberg Sandnes SK M 17-19 01:20:40 40.90
2 25429 Kristian André Fløysvik Stavanger TSK M 25-29 01:20:40 40.90
2 27144 Ørjan Frøyland Sandnes SK M 35-39 01:20:40 40.90
2 25882 Lodve Gudmestad Nærbø SK M 35-39 01:20:40 40.90
2 29980 Trond Magne Hegglund Stavanger SK M 35-39 01:20:40 40.90
2 29153 Terje Hegna Sandnes SK M 40-44 01:20:40 40.90
2 28858 Svein Hetland Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 01:20:40 40.90
2 28137 Rune Holmen Bryne CK M 30-34 01:20:40 40.90
2 28853 Sven Husveg Aalgaard S & S M 35-39 01:20:40 40.90
2 26894 Olav Tu Husveg Bryne CK M 30-34 01:20:40 40.90
2 24405 Johnny Høyland Vigrestad SK M 45-49 01:20:40 40.90
2 29848 Torstein Håland Bryne CK M 30-34 01:20:40 40.90
2 38620 Kjetil Isaksen Stavanger SK M 35-39 01:20:40 40.90
2 29934 Trond Karlson Bryne CK M 35-39 01:20:40 40.90
2 22671 Sondre Kartevoll Sandnes SK M 35-39 01:20:40 40.90
2 24770 Karsten Kristoffersen Bryne CK M 40-44 01:20:40 40.90
2 26332 Morgan Kristoffersen Bryne CK M 35-39 01:20:40 40.90
2 22638 Geir Henning Larsen Bryne CK M 45-49 01:20:40 40.90
2 27238 Øyvind Lerbrekk Nærbø SK M 25-29 01:20:40 40.90
2 25548 Lars Lilledal Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:20:40 40.90
2 21850 Einar Lode Sola CK M 40-44 01:20:40 40.90
2 23321 Helge Løge Bryne CK M 40-44 01:20:40 40.90
2 24573 Jostein Mæland Stavanger SK M 50-54 01:20:40 40.90
2 25759 Leiv-Ove Nordmark Sandnes BMX M 30-34 01:20:40 40.90
2 24060 Jan-Ivar Nygaard Sandnes SK M 50-54 01:20:40 40.90
2 40340 Andreas Penne Nygård Klepp CC M 25-29 01:20:40 40.90
2 22220 Espen Osaland Sandnes SK M 35-39 01:20:40 40.90
2 23041 Hans Inge Rege Aalgaard S & S M 50-54 01:20:40 40.90
2 20563 Arne Rettedal Bryne CK M 35-39 01:20:40 40.90
2 23902 Jan Arne Rogstad Dalane SK M 35-39 01:20:40 40.90
2 26187 Martin Salte Nærbø SK M 40-44 01:20:40 40.90
2 66345 Jostein Sandve Sandnes SK M 20-24 01:20:40 40.90
2 27983 Rolf Helge Selliken Bryne CK M 45-49 01:20:40 40.90
2 46681 Trond Skaale Stavanger TSK M 35-39 01:20:40 40.90
2 20201 Andreas Skaar Nærbø SK M 25-29 01:20:40 40.90
2 22247 Espen Solberg Vigesaa SK M 25-29 01:20:40 40.90
2 26223 Mathias Stene Stavanger TSK M 35-39 01:20:40 40.90
2 22522 Geir Strømland Bryne CK M 40-44 01:20:40 40.90
2 26626 Odd Kåre Tønnesen Aalgaard S & S M 45-49 01:20:40 40.90
2 25927 Magne Undheim Nærbø SK M 35-39 01:20:40 40.90
2 29541 Tor Helge Vatne Bryne CK M 50-54 01:20:40 40.90
2 23680 Ingve Vold Nærbø SK M 40-44 01:20:40 40.90
2 27557 Per Ove Øglænd Bryne CK M 40-44 01:20:40 40.90
2 24149 Jarle Aakre Dalane SK M 40-44 01:20:40 40.90
2 22246 Espen Aareskjold Sandnes SK M 35-39 01:20:40 40.90
62 24891 Kenneth Flesjå Sola CK M 30-34 01:21:05 40.69
63 28791 Stig-Arne Pedersen Kristiansands CK M 45-49 01:21:16 40.60
64 23376 Helmer Berre Stavanger SK M 40-44 01:21:27 40.51
64 83479 Bjørnar Byberg Sandnes SK M 17-19 01:21:27 40.51
64 27874 Roar Børresen Hafrsfjord SK M 40-44 01:21:27 40.51
64 21112 Bernt Erland Stavanger SK M 40-44 01:21:27 40.51
64 26529 Njål Fjotland Bryne CK M 35-39 01:21:27 40.51
64 30794 Truls Grung Hafrsfjord SK M 35-39 01:21:27 40.51
64 25026 Kjell Høie Bryne CK M 45-49 01:21:27 40.51
64 30284 Åge André Kolnes Sandnes SK M 20-24 01:21:27 40.51
64 22169 Erling Lunde Hafrsfjord SK M 45-49 01:21:27 40.51
64 28555 Steen Nielsen Stavanger SK M 45-49 01:21:27 40.51
64 28972 Sveinung Orstad Sandnes SK M 20-24 01:21:27 40.51
75 32277 Tor Gunnar Lauvsnes Ryfylke SK M 45-49 01:21:38 40.42
75 52644 Morten Mossige Nærbø SK M 40-44 01:21:38 40.42
77 46680 Sten Ove Jensen Bryne CK M 55-59 01:22:07 40.18
78 29426 Tone Øglænd Bryne CK K 40-44 01:22:15 40.12
78 72190 Gabriel Casas Statoil BIL M 25-29 01:22:15 40.12
78 32307 Jan Inge Dalsbø Bryne CK M 40-44 01:22:15 40.12
78 32294 Stein Danielsen Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:22:15 40.12
78 20503 Arild Finnesand Rennesøy SK M 35-39 01:22:15 40.12
78 20746 Arve Høgemark Aalgaard S & S M 35-39 01:22:15 40.12
78 100270 Einar Kalland-Olsen CK Haugaland M 17-19 01:22:15 40.12
78 26366 Morten Moss Bogafjell Sykleklubb M 30-34 01:22:15 40.12
78 29229 Thomas Nærland Bryne CK M 30-34 01:22:15 40.12
78 28698 Stian Osmundsen Bryne CK M 30-34 01:22:15 40.12
78 21922 Eirik Ikdahl Skjæveland Sandnes SK M 30-34 01:22:15 40.12
78 28888 Svein-Atle Stokka Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:22:15 40.12
78 29089 Terje Thunem Statoil BIL M 50-54 01:22:15 40.12
78 29324 Tjerand Vigesdal Sandnes SK M 35-39 01:22:15 40.12
78 22388 Frode Våge B.I.S M 35-39 01:22:15 40.12
78 32346 Paul Asle Våge PwC M 35-39 01:22:15 40.12
78 46684 Erik Westby Sandnes SK M 25-29 01:22:15 40.12
78 29666 Torbjørn Aakre Dalane SK M 60-64 01:22:15 40.12
96 20507 Arild Byberg Sola CK M 40-44 01:22:24 40.04
96 22876 Gunnar Fuglestad Vigrestad SK M 45-49 01:22:24 40.04
96 21791 Egil Høien Nærbø SK M 35-39 01:22:24 40.04
96 20676 Arnfinn Joli Bogafjell Sykleklubb M 45-49 01:22:24 40.04
96 52695 Anstein Skjørestad Bryne CK M 25-29 01:22:24 40.04
96 25290 Klas Stølsnes Bryne CK M 40-44 01:22:24 40.04
96 52876 Kenneth Ueland Bryne CK M 20-24 01:22:24 40.04
96 29087 Terje Undheim Nærbø SK M 35-39 01:22:24 40.04
96 58214 Arne André Vetrhus Ryfylke SK M 30-34 01:22:24 40.04
105 26140 Marius Foss Sveen Bryne CK M 25-29 01:22:33 39.97
106 38574 Ståle Børresen Hafrsfjord SK M 35-39 01:22:47 39.86
106 27441 Per Grøsvik Stavanger TSK M 40-44 01:22:47 39.86
106 38704 Jan Egil Gustafsson Stavanger SK M 35-39 01:22:47 39.86
106 36875 Torgrim Svensen Stavanger SK M 30-34 01:22:47 39.86
110 24894 Kenneth Asheim Aalgaard S & S M 45-49 01:22:52 39.82
110 29178 Terje Byrkjedal Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:22:52 39.82
110 53680 Tore Frøyland Bryne CK M 30-34 01:22:52 39.82
110 58155 Janicke Gunvaldsen Sandnes SK K 30-34 01:22:52 39.82
110 27100 Ove Heimsvik Sandnes SK M 45-49 01:22:52 39.82
110 23469 Hilde Hetland Dalane SK K 40-44 01:22:52 39.82
110 29405 Tommy Ivesdal Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:22:52 39.82
110 30276 Tom Ove Kaland CK Haugaland M 35-39 01:22:52 39.82
110 73290 Frode Klungtveit Hafrsfjord SK M 40-44 01:22:52 39.82
110 26527 Njål Kaavik Hafrsfjord SK M 40-44 01:22:52 39.82
110 52843 Geir Lone Sandnes SK M 35-39 01:22:52 39.82
110 58871 Stian Madland Vigrestad SK M 25-29 01:22:52 39.82
110 23098 Harald Mong Dalane SK M 45-49 01:22:52 39.82
110 28624 Steinar Orre Badger Explorer ASA M 30-34 01:22:52 39.82
110 52628 Eirik Pedersen Bryne CK M 20-24 01:22:52 39.82
110 22216 Espen Ribe Fevik og Omegn CC M 30-34 01:22:52 39.82
110 28832 Svein Rinden Dalane SK M 35-39 01:22:52 39.82
110 58234 Svein Georg Sangolt Bryne CK M 40-44 01:22:52 39.82
110 52629 Tore Tjøtta Bryne CK M 40-44 01:22:52 39.82
110 38577 Arild Våland Nærbø SK M 25-29 01:22:52 39.82
110 32439 Dag Øivind Østereng Nåva SK M 40-44 01:22:52 39.82
131 73287 Espen Auestad Bryne CK M 30-34 01:23:00 39.75
132 25060 Kjell Aarstad Dalane SK M 50-54 01:23:02 39.74
133 66265 Johnny Stausholm Aalgaard S & S M 45-49 01:23:17 39.62
134 25282 Kjetil Alsvik Hafrsfjord SK M 45-49 01:24:16 39.16
134 29419 Tommy N. Andersen Hafrsfjord SK M 50-54 01:24:16 39.16
134 22448 Frode Flesjå Sola CK M 35-39 01:24:16 39.16
134 52712 Erling Forberg Hafrsfjord SK M 45-49 01:24:16 39.16
134 30275 Per Arne Hansen Hafrsfjord SK M 40-44 01:24:16 39.16
134 21281 Bjørn Helland Sandnes SK M 45-49 01:24:16 39.16
134 28499 Sondre Kjær Bryne CK M 40-44 01:24:16 39.16
134 21666 Dagfinn Mong Dalane SK M 45-49 01:24:16 39.16
134 52620 Roy Mæland Vigrestad SK M 30-34 01:24:16 39.16
134 27226 Øyvind Refsnes Nærbø SK M 35-39 01:24:16 39.16
134 26643 Odd Rune Røyland Bryne CK M 45-49 01:24:16 39.16
134 21425 John Børge Skjæveland Aalgaard S & S M 40-44 01:24:16 39.16
134 21618 Dag Skjæveland Aalgaard S & S M 40-44 01:24:16 39.16
134 32280 Kjell Sør-Reime Nærbø SK M 50-54 01:24:16 39.16
134 27576 Per Terje Tjåland Dalane SK M 40-44 01:24:16 39.16
134 29908 Trond Ueland Nærbø SK M 45-49 01:24:16 39.16
134 24385 Johnny Vaule Vigesaa SK M 40-44 01:24:16 39.16
134 40358 Peter Vestvik Klepp CC M 40-44 01:24:16 39.16
134 23655 Ingvald Vigre Vigrestad SK M 40-44 01:24:16 39.16
134 52722 Helge Sigve Wiig Sandnes SK M 40-44 01:24:16 39.16
154 24099 Jarle Vorland Nærbø SK M 45-49 01:24:42 38.96
155 29943 Trond Hagelin Stavanger SK M 40-44 01:24:58 38.83
156 29287 Thor Otto Eik Dalane SK M 30-34 01:25:04 38.79
156 73467 Rune Lindås Dalane SK M 35-39 01:25:04 38.79
156 22188 Ernst Mortensen Dalane SK M 40-44 01:25:04 38.79
156 29682 Tore Tjetland Sandnes SK M 40-44 01:25:04 38.79
156 59286 Thor Øyvind Waszink Bogafjell Sykleklubb M 30-34 01:25:04 38.79
156 52858 Frode Aase Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:25:04 38.79
162 23359 Helge Andersen Bryne CK M 30-34 01:25:38 38.53
162 20635 Arne Austefjord Hafrsfjord SK M 45-49 01:25:38 38.53
162 23020 Hans Sandnes SK M 45-49 01:25:38 38.53
162 26400 Morten Forus Sandnes SK M 40-44 01:25:38 38.53
162 29375 Tom Harald Holta Ryfylke SK M 40-44 01:25:38 38.53
162 38515 Hans Jakob Jaatun Stavanger SK M 40-44 01:25:38 38.53
162 23398 Henning Mæland Bryne CK M 30-34 01:25:38 38.53
162 25123 Kjell Magnor Sele Bryne CK M 40-44 01:25:38 38.53
162 29339 Tom Sikveland Bryne CK M 30-34 01:25:38 38.53
162 52560 Frode Østbø Stavanger SK M 35-39 01:25:38 38.53
172 21331 Bjørn Christian Borg Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:25:47 38.46
173 32297 Brian Berntsen Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:26:03 38.34
173 22470 Gabriel Bjorland Bryne CK M 30-34 01:26:03 38.34
173 38369 Åsulv Digernes Bryne CK M 30-34 01:26:03 38.34
173 73476 Ole Eriksen Sola CK M 25-29 01:26:03 38.34
173 83333 Sven Gustavsson Bike Brothers M 40-44 01:26:03 38.34
173 20135 Alfred Johnsen Stavanger TriK - Sykkel M 45-49 01:26:03 38.34
173 58322 André Løvåsen Hafrsfjord SK M 25-29 01:26:03 38.34
173 71397 Vegar Ravnås Ryfylke SK M 20-24 01:26:03 38.34
173 24974 Kjell Sponås Sandnes SK M 50-54 01:26:03 38.34
173 27209 Øyvind Tjemsland Sandnes SK M 45-49 01:26:03 38.34
173 72935 Ole Wasbø Stavanger TSK M 35-39 01:26:03 38.34
173 20130 Alf-Jone Wendt Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:26:03 38.34
173 75790 Audun Aakre Dalane SK M 35-39 01:26:03 38.34
173 20910 Atle Aanestad Nærbø SK M 40-44 01:26:03 38.34
187 22077 Erik Solvang Bryne CK M 40-44 01:26:05 38.33
188 83507 Bjørnar Barka Ryfylke SK M 30-34 01:26:11 38.29
189 73293 Tore Dagsland Halderaker Stavanger SK M 17-19 01:26:14 38.26
189 22667 Geir Petter Aag Hafrsfjord SK M 55-59 01:26:14 38.26
191 122555 Frode Høyland Nærbø SK M 35-39 01:26:19 38.23
191 20423 Ansgar Tendenes Nærbø SK M 50-54 01:26:19 38.23
193 30104 Vegard Hopland Tonstad IL M 25-29 01:26:28 38.16
194 22104 Erik Grimsmo Hafrsfjord SK M 35-39 01:26:55 37.96
195 22057 Endre Andreassen Sandnes SK M 45-49 01:27:02 37.91
195 23764 Ivar Askeli Hafrsfjord SK M 50-54 01:27:02 37.91
195 32303 Svein Arne Bergene Bryne CK M 35-39 01:27:02 37.91
195 52998 John A. Berland Sola CK M 50-54 01:27:02 37.91
195 52625 Bjørn André Bolsøy Hommersåk M 35-39 01:27:02 37.91
195 29615 Tor-Inge Bøe Bryne CK M 35-39 01:27:02 37.91
195 38696 Odd Dysjaland Sola CK M 45-49 01:27:02 37.91
195 46496 Robert Fuglestad Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:27:02 37.91
195 25691 Leif Hansen Dalane SK M 65-69 01:27:02 37.91
195 24498 Jone Harestad Hafrsfjord SK M 40-44 01:27:02 37.91
195 21148 Birger Heddeslid Bryne CK M 30-34 01:27:02 37.91
195 25957 Magne Iversen Bryne CK M 50-54 01:27:02 37.91
195 100281 Magnus Aarrestad Iversen Sandnes BMX M 17-19 01:27:02 37.91
195 30381 Paal Frode Larsen Klepp CC M 45-49 01:27:02 37.91
195 25795 Lillian Løyning Dalane SK K 45-49 01:27:02 37.91
195 39066 Geir Malec Sandnes SK M 55-59 01:27:02 37.91
195 25946 Magne Melhus Dalane SK M 50-54 01:27:02 37.91
195 20333 Anne Beth Eiken Nilsen Bryne CK K 35-39 01:27:02 37.91
195 28626 Steinar Nilsen Bryne CK M 40-44 01:27:02 37.91
195 66368 Ola Vigesdal Oftedal Bryne CK M 35-39 01:27:02 37.91
195 52866 Gert Olav Rege Sola CK M 35-39 01:27:02 37.91
195 22684 Georg Risdal Sandnes SK M 35-39 01:27:02 37.91
195 58134 Børge Rovik Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:27:02 37.91
195 24651 Jørn-Steinar Sivertsen Orstad BMX M 40-44 01:27:02 37.91
195 58875 Ketil Skogen Rogaland entreprenør M 50-54 01:27:02 37.91
195 26342 Morten Tjemsland Bryne CK M 30-34 01:27:02 37.91
195 29319 Tina Marie Berg Toft Sandnes SK K 17-19 01:27:02 37.91
195 20445 Arild Toft Sandnes SK M 50-54 01:27:02 37.91
195 24927 Kim Østebø CK Haugaland M 35-39 01:27:02 37.91
195 26936 Ole Andreas Ådnanes Sola CK M 35-39 01:27:02 37.91
195 46388 Trond T. Åse Bryne CK M 45-49 01:27:02 37.91
226 38526 Ørjan Bergli Hafrsfjord SK M 30-34 01:27:34 37.68
227 21792 Egil Hellestø Hafrsfjord SK M 35-39 01:27:49 37.57
227 100272 Endre Hovland Sandnes SK M 17-19 01:27:49 37.57
229 20176 Anders Grimsmo Aalgaard S & S M 45-49 01:27:52 37.55
230 24054 Jan-Arild Anda Bryne CK M 35-39 01:27:58 37.51
230 28218 Sanjin Dzafic Sola CK M 35-39 01:27:58 37.51
230 25289 Kjetil Theodor Stangeland Bryne CK M 35-39 01:27:58 37.51
233 26337 Morten Vien Aalgaard S & S M 55-59 01:28:27 37.30
234 52642 Frode Mehus Bryne CK M 40-44 01:28:32 37.27
235 23100 Harald Minge Hafrsfjord SK M 45-49 01:28:36 37.24
235 28385 Siri Minge Bryne CK K 17-19 01:28:36 37.24
237 52902 Frode Barstad Sandnes SK M 40-44 01:28:38 37.23
237 30281 Arve Friestad Nærbø SK M 30-34 01:28:38 37.23
237 29831 Tormod Hansen Hafrsfjord SK M 50-54 01:28:38 37.23
237 66584 Ståle Gunnar Josdal Bryne CK M 30-34 01:28:38 37.23
237 73193 Asbjørn Sola Sandnes SK M 40-44 01:28:38 37.23
242 38519 Arne Bryne Sandnes SK M 30-34 01:28:42 37.20
242 75967 Richard Dalen Nærbø SK M 25-29 01:28:42 37.20
242 75743 Frode Efteland Bryne CK M 35-39 01:28:42 37.20
242 49028 Veronica Jacobsen Fenne Sandnes SK K 25-29 01:28:42 37.20
242 52694 Morten Brattebø Fenne Hafrsfjord SK M 25-29 01:28:42 37.20
242 52856 Kjell Ivar Grindheim Statoil BIL M 50-54 01:28:42 37.20
242 27248 Øyvin Johnsen Hafrsfjord SK M 50-54 01:28:42 37.20
242 52872 Arild Klingsheim Sola CK M 40-44 01:28:42 37.20
242 52848 Jo Vegar Lunåsmo Bryne CK M 35-39 01:28:42 37.20
242 52706 Bjarne Mæland Bryne CK M 40-44 01:28:42 37.20
242 66588 Arve Siem Ryfylke SK M 40-44 01:28:42 37.20
242 22392 Frode Tufteland SK Fladepedal M 45-49 01:28:42 37.20
254 100273 Jan-Morten Ra Stavanger TriK - Sykkel M 30-34 01:29:31 36.86
255 53624 Olaf Asbjørnsen Dalane SK M 35-39 01:29:56 36.69
256 26275 Michael Dyrland Hafrsfjord SK M 40-44 01:30:05 36.63
256 20018 Agnar Gjertsen Dalane SK M 45-49 01:30:05 36.63
256 28598 Stein Rhoar Juul Bryne CK M 40-44 01:30:05 36.63
256 24740 Karl Johan Pedersen Sandnes SK M 50-54 01:30:05 36.63
260 29095 Terje Stokkeland Bryne CK M 55-59 01:30:22 36.51
261 23973 Jan Inge Dersyd Sandnes SK M 45-49 01:30:26 36.49
261 29709 Tore Løining Stavanger TSK M 35-39 01:30:26 36.49
263 73479 Sverre Espedal-Selvåg Stangeland og Omegn CC M 45-49 01:30:30 36.46
264 33743 Magne Fosse Bryne CK M 35-39 01:30:41 36.39
265 20440 Arild Vistnes Statoil BIL M 40-44 01:31:03 36.24
266 60840 Jo Frøyen Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:31:05 36.23
267 23578 Ingebret Andersen Nærbø SK M 60-64 01:31:12 36.18
267 21455 Brit Brustveit Sandnes SK K 40-44 01:31:12 36.18
267 25111 Kjell Ingve Byrkjedal Sandnes SK M 45-49 01:31:12 36.18
267 59116 Benn Folkvord Bryne CK M 35-39 01:31:12 36.18
267 66691 Richard Graves Hafrsfjord SK M 40-44 01:31:12 36.18
267 52627 Per Herikstad Bryne CK M 35-39 01:31:12 36.18
267 52956 Frode Horpestad Bryne CK M 30-34 01:31:12 36.18
267 26489 Nils Magne Håland Bryne CK M 45-49 01:31:12 36.18
267 24525 Jonny Klungtveit Sandnes SK M 40-44 01:31:12 36.18
267 73295 Caroline Kokes Bryne CK K 17-19 01:31:12 36.18
267 26670 Oddbjørn Oaland Bryne CK M 30-34 01:31:12 36.18
267 24116 Jarle Pollestad Bryne CK M 45-49 01:31:12 36.18
267 72237 Håkon Schwalb Hafrsfjord SK M 45-49 01:31:12 36.18
267 73350 Georg Slåtten Vigrestad SK M 35-39 01:31:12 36.18
267 58129 Kristian Albrecht Sørensen Bryne CK M 30-34 01:31:12 36.18
267 25202 Kjetil Søsæther Dalane SK M 35-39 01:31:12 36.18
267 25616 Lars Jørgen Varnes Ryfylke SK M 45-49 01:31:12 36.18
267 21381 Bjørn Ståle Varnes Ryfylke SK M 40-44 01:31:12 36.18
267 22960 Hallstein Aase Bryne CK M 45-49 01:31:12 36.18
286 26953 Ole-Gunnar Steinsland Bryne CK M 40-44 01:31:14 36.17
287 23745 Ivar Kloster Rennesøy SK M 50-54 01:31:19 36.13
287 75811 Magnus Lie Bryne CK M 30-34 01:31:19 36.13
287 22083 Erik Olstad Bergen CK M 25-29 01:31:19 36.13
287 21254 Bjørn Øverby Hafrsfjord SK M 45-49 01:31:19 36.13
291 75887 Stephen Boccioli Stavanger TriK - Sykkel M 35-39 01:31:24 36.10
291 73345 Erlend A. Engum Stavanger TriK - Sykkel M 30-34 01:31:24 36.10
291 100274 Jørn Kosmo Sandnes M 35-39 01:31:24 36.10
291 58112 Kim Borg Larsen Sola M 35-39 01:31:24 36.10
291 22549 Geir Arne Melhus Bryne CK M 40-44 01:31:24 36.10
291 100275 Bjørnar Nedrebø Klepp CC M 35-39 01:31:24 36.10
291 93512 Atle Sivertsen Bryne CK M 25-29 01:31:24 36.10
291 52881 Inge Skretting Kleppe M 45-49 01:31:24 36.10
291 20547 Arne Tagholdt Flekkefjord SK M 40-44 01:31:24 36.10
291 22296 Finn Thomassen Stavanger TriK - Sykkel M 45-49 01:31:24 36.10
301 30223 Wenche Svela Bore Bryne CK K 35-39 01:31:28 36.07
301 28762 Stig André Fjelldahl BDO AS M 35-39 01:31:28 36.07
301 26323 Monica Hagenes Bryne CK K 40-44 01:31:28 36.07
301 22685 Georg Høien Nærbø SK M 45-49 01:31:28 36.07
301 22743 Gøran Szanto Aalgaard S & S M 35-39 01:31:28 36.07
301 25150 Kjell Sturla Zahl Aalgaard S & S M 50-54 01:31:28 36.07
307 21313 Bjørn Austerå Bryne CK M 65-69 01:31:32 36.05
307 23508 Idar Hagenes Bryne CK M 40-44 01:31:32 36.05
309 60275 Ørjan Frøiland Bogafjell Sykleklubb M 30-34 01:31:37 36.01
309 72147 Trond Kjetil Øvstebø Ryfylke SK M 25-29 01:31:37 36.01
311 66517 Charlotte Iversen Friestad Sandnes SK K 17-19 01:31:43 35.98
312 33846 Kjetil Haugland Sandnes SK M 35-39 01:31:47 35.95
312 53797 Christopher Kennett Statoil BIL M 25-29 01:31:47 35.95
312 66518 Oda D. Kollsgård Sandnes SK K 17-19 01:31:47 35.95
312 66512 Cecilie Holstad Lone Sandnes SK K 30-34 01:31:47 35.95
312 73622 Thomas Oftedal Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:31:47 35.95
312 24112 Jarle Rossavik Bogafjell Sykleklubb M 45-49 01:31:47 35.95
312 24521 Jonny Sandve Vigrestad SK M 45-49 01:31:47 35.95
319 29832 Tormod Erevik Lea K. Lund Offshore M 25-29 01:31:54 35.90
320 28865 Svein Flornes Hafrsfjord SK M 40-44 01:31:59 35.87
321 25254 Kjetil Hansen Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:32:17 35.75
321 52583 Kjell Kro Bryne CK M 35-39 01:32:17 35.75
321 25238 Kjetil Larsen Bryne CK M 45-49 01:32:17 35.75
324 24200 Jim Bjørlo Aalgaard S & S M 50-54 01:32:22 35.72
324 66926 Camilla Ertzeid Sandnes SK K 25-29 01:32:22 35.72
326 72967 Jesper Gejl Hansen Sandnes SK M 25-29 01:32:28 35.68
327 52942 Yngve Johansen CK Haugaland M 40-44 01:32:48 35.56
327 58505 Margrethe Pedersen Bryne CK K 20-24 01:32:48 35.56
327 73297 Odd Harald Slettebø Dalane SK M 55-59 01:32:48 35.56
327 32355 Laila Våge Sats K 30-34 01:32:48 35.56
331 25878 Livar Bertelsen Bryne CK M 35-39 01:33:00 35.48
332 30209 Wenche Haukland Bryne CK K 40-44 01:33:42 35.21
332 58216 Arnstein Stangeland Sola CK M 45-49 01:33:42 35.21
334 100276 Kalle Simm Stavanger TriK - Sykkel M 25-29 01:34:01 35.10
335 21356 Bjørn Larsen Eie Bryne CK M 50-54 01:34:06 35.06
336 52909 Benjamin A. Walker Bryne CK M 40-44 01:34:31 34.91
337 29249 Thomas Henry Chruickshank Hafrsfjord SK M 35-39 01:34:38 34.87
337 52895 Snorre Heimsund Noreco B.I.L. M 35-39 01:34:38 34.87
339 73289 Torbjørn Waage Aalgaard S & S M 25-29 01:34:43 34.84
340 30171 Vidar Åsen Aalgaard S & S M 30-34 01:35:15 34.64
341 83608 Svein Egil Karlsen Ryfylke SK M 25-29 01:35:42 34.48
341 38815 Arne Lima Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:35:42 34.48
341 52845 Stephen Long Extra-Leker M 30-34 01:35:42 34.48
341 73576 John Rugland Bryne CK M 35-39 01:35:42 34.48
341 24518 Jonny Tengesdal Vigesaa SK M 35-39 01:35:42 34.48
346 73505 Jostein Bratland Nærbø SK M 45-49 01:35:49 34.44
346 40371 Anne B. Skjæveland Sandnes SK K 40-44 01:35:49 34.44
348 20783 Asbjørn Vestbø Bryne CK M 45-49 01:35:53 34.41
349 25798 Lillian Thu Lode Bryne CK K 40-44 01:36:09 34.32
350 22879 Gunnar Eik Sandnes SK M 35-39 01:36:12 34.30
351 72679 Jan Gunnar Hagland Vigesaa SK M 25-29 01:36:24 34.23
351 73584 Ove Mellemstrand Vigesaa SK M 30-34 01:36:24 34.23
351 73486 Rolf Tjemsland Aalgaard S & S M 30-34 01:36:24 34.23
354 23280 Christian Pedersen Baker Hughes M 25-29 01:36:26 34.22
354 54588 Olav Risa Statoil M 30-34 01:36:26 34.22
354 22512 Geir S. Undheim Nærbø SK M 30-34 01:36:26 34.22
357 29239 Thomas Glenne-Knudsen Bryne CK M 30-34 01:36:37 34.15
357 28148 Rune Halvorsen Aalgaard S & S M 30-34 01:36:37 34.15
357 28265 Sigmund Lutsi Sviland BMX M 60-64 01:36:37 34.15
360 32324 Frank Eikeskog Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:36:47 34.09
360 46495 Cato Frøytlog Statoil BIL M 35-39 01:36:47 34.09
360 21999 Elisabeth Haver Sandnes SK K 40-44 01:36:47 34.09
360 59011 Jone Hult Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:36:47 34.09
360 46682 Sigmund Pettersen Hafrsfjord SK M 20-24 01:36:47 34.09
360 20158 Anders Sørbø Team VELUX Isola Leca M 35-39 01:36:47 34.09
360 52754 Irene Thorberg Vigesaa SK K 45-49 01:36:47 34.09
367 28032 Roy Løvland Hafrsfjord SK M 45-49 01:36:56 34.04
368 32313 Bjarte Nevland Aalgaard S & S M 35-39 01:36:58 34.03
369 27011 Ole Petter Sandve Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:37:00 34.02
369 73478 Tom Aaltvedt Bogafjell Sykleklubb M 45-49 01:37:00 34.02
371 83512 Jan Tore Fjelland Sola CK M 35-39 01:37:02 34.00
371 37703 Alf Henning Haukeland Vigrestad SK M 50-54 01:37:02 34.00
373 59019 Carl Christian Bryne CK M 20-24 01:37:17 33.92
374 70395 Ola Kaurstad Lågen CK M 25-29 01:37:29 33.85
375 20591 Arne Kjærstad Stavanger TSK M 45-49 01:37:46 33.75
376 26272 Michael Scott Stavanger TriK - Sykkel M 30-34 01:37:53 33.71
377 100277 Stig Rune Elvedahl Bryne M 35-39 01:37:57 33.69
378 24975 Kjell Søyland Vigesaa SK M 55-59 01:38:16 33.58
379 32394 Helene Espedal-Selvåg Sandnes SK K 40-44 01:38:40 33.44
379 21539 Cedric Fayemendy Statoil BIL M 35-39 01:38:40 33.44
379 25906 Magnar Refve Stangeland Klepp CC M 25-29 01:38:40 33.44
382 21343 Bjørn Flemming Broberg Aalgaard S & S M 40-44 01:39:03 33.31
383 29584 Tor Martin Kverneland Klepp CC M 40-44 01:39:05 33.30
384 52863 Jan Gunnar Bru Statoil BIL M 40-44 01:39:08 33.28
384 66591 Volker Franzen Bryne CK M 50-54 01:39:08 33.28
384 100279 Øyvind Hansen Moss CK M 50-54 01:39:08 33.28
384 22318 Finn-Werner Kittilsen Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:39:08 33.28
384 29931 Trond Løining Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:39:08 33.28
384 58308 John Inge Blom Pettersen Klepp CC M 40-44 01:39:08 33.28
384 59858 Liv Åse Sikveland Nærbø SK K 50-54 01:39:08 33.28
384 22397 Frode Strømland Bogafjell Sykleklubb M 45-49 01:39:08 33.28
384 58333 Bjørn Kjetil Aanensen Bryne CK M 35-39 01:39:08 33.28
384 100278 Jørgen Ørmen Aanestad Ålgård M 17-19 01:39:08 33.28
394 20770 Arvid Jensen Hafrsfjord SK M 35-39 01:39:15 33.24
395 27827 Roald Tvedt Ryfylke SK M 35-39 01:39:31 33.16
396 73587 Helge Rege Gårdsvoll Sportsklubben Rye - Sykkel M 25-29 01:39:37 33.12
397 29273 Thor Arne Dybdahl Sola BMX M 35-39 01:39:43 33.09
398 20735 Arve Stålesen Vigrestad SK M 40-44 01:39:56 33.02
399 29675 Tore Vingen Vigesaa SK M 35-39 01:40:36 32.80
400 52593 Joachim Fidtje Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:41:26 32.53
400 20228 André Sirevåg Sandnes SK M 35-39 01:41:26 32.53
402 20194 Andreas Stokka Jr. Ulstein og Omegn SK M 20-24 01:41:37 32.47
403 58209 Tore Madland Stavanger TriK - Sykkel M 25-29 01:41:47 32.42
404 52630 Gjermund Haugeneset Sola CK M 40-44 01:42:11 32.29
405 39887 Håvard Erga Bryne CK M 45-49 01:42:19 32.25
405 30798 Magnus Jåtun Aalgaard S & S M 40-44 01:42:19 32.25
405 59493 Trond Kjetil Kulander Dalane SK M 40-44 01:42:19 32.25
405 38603 Øyvind Meinich-Bache Klepp CC M 20-24 01:42:19 32.25
405 76202 Bjarte Voll Bryne CK M 30-34 01:42:19 32.25
410 21433 Børge Brunes Bryne CK M 35-39 01:42:26 32.21
411 30251 Wojciech Gierymski Bogafjell Sykleklubb M 50-54 01:42:38 32.15
412 72993 Arild Georg Mæhlum Hafrsfjord SK M 60-64 01:42:41 32.13
413 24253 Johan Magne Wiig Sandnes SK M 65-69 01:42:50 32.09
414 24902 Kent Levang Bryne CK M 30-34 01:43:54 31.76
415 28110 Rune Olsen-Hagen Team VELUX Isola Leca M 35-39 01:43:56 31.75
416 27490 Per Eyolf Hetland Aalgaard S & S M 35-39 01:44:08 31.69
416 26194 Martin Idsø Stavanger TriK - Sykkel M 40-44 01:44:08 31.69
416 30273 Glenn Nevland Aalgaard S & S M 17-19 01:44:08 31.69
419 28401 Siri Solsvik Fiksdal Sandnes SK K 35-39 01:44:29 31.58
420 24630 Jørn Sviland Bryne CK M 35-39 01:45:25 31.30
420 29683 Tore Thorbjørnsen Aalgaard S & S M 45-49 01:45:25 31.30
422 73063 Gunnar Garpestad Bryne CK M 50-54 01:45:37 31.24
423 52847 Jon Steinar Jonsson Bryne CK M 30-34 01:46:24 31.01
424 76444 Nils Gunnar Rage Bryne CK M 40-44 01:47:36 30.66
425 39585 Håvard Tangen Bogafjell Sykleklubb M 30-34 01:47:58 30.56
426 28320 Sigurd Olav Risdal Klepp CC M 65-69 01:48:10 30.50
427 20852 Asle Espeland Bryne CK M 40-44 01:48:27 30.42
428 76029 Nicolas Neumann Aibel AS M 40-44 01:49:07 30.24
429 83561 Gunnar Ramsland Egersund M 30-34 01:49:15 30.20
430 32343 Kurt Rolfsnes Ryfylke SK M 40-44 01:51:59 29.46
431 100280 Øyvind Harestad Bryne M 30-34 01:52:26 29.35
432 29793 Torild D. Kollsgård Sandnes SK K 45-49 01:53:12 29.15
433 73588 Tommy Våland Nærbø SK M 45-49 01:54:15 28.88
434 53639 Joar Bratland Stavanger M 30-34 01:54:40 28.77
434 83347 Siv Hilde Houmb Stavanger TriK - Sykkel K 35-39 01:54:40 28.77
436 52637 Terje Salte Bryne CK M 55-59 01:54:50 28.73
437 23568 Inge Peder Fylling Lid Bryne CK M 65-69 01:55:03 28.68
438 59210 Carina Midtbø Dalane SK K 40-44 01:55:32 28.56
439 59363 Ove Alf Fløysvik Nærbø SK M 50-54 01:56:41 28.28
440 23962 Jan Herbert Sandsmark Bryne CK M 45-49 01:56:59 28.20
441 25485 Kurt Nevland Aalgaard S & S M 40-44 01:57:43 28.03
442 20583 Arne Langeland Bryne CK M 70-74 02:00:21 27.42
443 26794 Olaf Pallesen Stavanger M 35-39 02:02:46 26.88
444 25164 Kjell-Terje Ueland Bryne CK M 55-59 02:03:08 26.80
445 29275 Thor Einar Molland Vigrestad SK M 60-64 02:04:39 26.47
446 27018 Ole-Petter Aareskjold Sandnes BMX M 50-54 02:10:36 25.26
447 73296 Stian Mangersnes Vigrestad SK M 25-29 02:14:42 24.49
448 53045 Camilla Kristiine Ebert-Jonsson Bryne CK K 25-29 02:15:36 24.33
449 26636 Odd Magne Frantzen Sandnes M 65-69 02:16:43 24.13
450 27785 Reidar Asheim Bryne CK M 45-49 Fullført -
450 22770 Grethe Skræi Braut Bryne CK K 40-44 Fullført -
450 26215 Marton Digernes Bryne CK M 45-49 Fullført -
450 28392 Siri Evertsen Bryne CK K 40-44 Fullført -
450 29163 Terje Gabrielsen Bryne CK M 45-49 Fullført -
450 25913 Magnar Goa Bryne CK M 45-49 Fullført -
450 21082 Berge Hatteland Bryne CK M 55-59 Fullført -
450 28562 Steffen Horpestad Bryne CK M 35-39 Fullført -
450 22495 Gaute Håland Bryne CK M 60-64 Fullført -
450 20596 Arne Jakobsen Hafrsfjord SK M 45-49 Fullført -
450 26377 Morten Karlsen Sandnes SK M 35-39 Fullført -
450 52624 Ove Karlson Bryne CK M 35-39 Fullført -
450 23716 Iris Odland Knutsen Bryne CK K 40-44 Fullført -
450 23106 Harald Krogedal Bryne CK M 50-54 Fullført -
450 21197 Bjarte Seim Sandnes SK M 45-49 Fullført -
450 22729 Glenn Sletten Bryne CK M 20-24 Fullført -
450 25198 Kjetil Stokkeland Aalgaard S & S M 45-49 Fullført -
450 27851 Roar Tengesdal Bryne CK M 45-49 Fullført -
450 99999 Rolf Østhus Bryne CK M 55-59 Fullført -
450 26680 Oddbjørn Aamodt Bryne CK M 50-54 Fullført -
450 22005 Elisabeth Aase Bryne CK K 40-44 Fullført -
- 29856 Torstein T. Nesby Stavanger TriK - Sykkel M 40-44 Brutt -
- 29460 Tor Øverås Sandnes SK M 45-49 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

Bryne Cykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.04.2011
Distanse: 55.00 KM
Snittfart: 36.59 Km/t
Snittid: 1:30:11
Antall deltakere: 472

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2019 (66.00 km): 01:31:18 (M)
    • Christoffer Ellingsen
  • 2019 (66.00 km): 01:41:50 (K)
    • Mette Karlsen
    • Astrid Helen Njærheim
    • Andrea Terjesen
  • 2016 (55.00 km): 01:20:09 (M)
    • René Andersen
    • Kjetil Hansen
    • Sebastian Kartfjord
    • Åge André Kolnes
  • 2011 (55.00 km): 01:22:15 (K)
    • Tone Øglænd
  • 2015 (56.00 km): 01:24:59 (M)
    • René Andersen
    • Lars-Olav Måkestad Apold
    • Petter Bøe
    • Ørjan Frøiland
    • André Danielsen Josdal
    • Ståle Gunnar Josdal
    • Leiv-Ove Nordmark
    • Knut Reiestad
    • Sølve Magnus Skogland
  • 2015 (56.00 km): 01:30:36 (K)
    • Astrid Helen Njærheim
  • 2009 (59.00 km): 01:31:43 (M)
    • Torstein Lye
  • 2009 (59.00 km): 01:34:35 (K)
    • Hege Linn Eie Vatland
  • 2000 (57.00 km): 01:24:00 (M)
    • Odd Gaute Andreassen
    • Edd Geir Bore
    • Geir Dahlen
    • Kjetil Dyngeland
    • Øyvind Gitlesen
    • Kjartan Hjorteland
    • Jan Richard Hølestøl
    • Alfred Johnsen
    • Arnstein Nagell
    • Frank Pedersen
    • Lars Puntervold
    • Willy Arne Seglem
    • John Skjørestad
    • Davy Van Damme
    • Georg van Oudenhove
  • 2000 (57.00 km): 01:30:45 (K)
    • Tone Hatteland Lima
  • 1998 (54.00 km): 01:28:30 (M)
    • Odd Gaute Andreassen
    • Edd Geir Bore
    • Kjetil Dyngeland
    • Trygve Dyngeland
    • Terje Flaten
    • T. Kjetil Frøyland
    • Alfred Johnsen
    • Rune Lindø
    • Douglas Obershaw
    • Tor Arne Oltedal
    • Rolf Helge Selliken
    • Terje Thunem
    • Johnny Vea
  • 1998 (54.00 km): 01:37:00 (K)
    • Therese Karlbom