Haugesund - Sauda - 2011
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 23222 Håvard Blikra Stavanger SK M 20-24 02:45:42 39.10
2 21695 Daniel Egeland Jarstø Stavanger SK M 20-24 02:50:54 37.91
2 21662 Dagfinn Seglem Sandnes SK M 20-24 02:50:54 37.91
4 24958 Kjartan Andreassen Sandnes SK M 17-19 02:52:34 37.55
4 28893 Svein Bjarte Brendeland Hafrsfjord SK M 40-44 02:52:34 37.55
4 100294 Grant Carruthers Stord SK M 35-39 02:52:34 37.55
4 23940 Jan Erik Fjotland Sandnes SK M 45-49 02:52:34 37.55
4 25568 Lars Granberg CK Haugaland M 25-29 02:52:34 37.55
4 29596 Tor Olav Gregersen CK Haugaland M 30-34 02:52:34 37.55
4 27840 Roald Handeland Sauda SK M 35-39 02:52:34 37.55
4 29980 Trond Magne Hegglund Stavanger SK M 35-39 02:52:34 37.55
4 26156 Markus Hoelgaard Sandnes SK M 17-19 02:52:34 37.55
4 24023 Jan Øivind Holgersen CK Haugaland M 25-29 02:52:34 37.55
4 20172 Anders Hundhammer Stavanger SK M 17-19 02:52:34 37.55
4 28035 Roy Kaldheim CK Haugaland M 35-39 02:52:34 37.55
4 100270 Einar Kalland-Olsen CK Haugaland M 17-19 02:52:34 37.55
4 22671 Sondre Kartevoll Sandnes SK M 35-39 02:52:34 37.55
4 22173 Erling Kindem Stavanger Terrengsykkelklubb M 45-49 02:52:34 37.55
4 53642 Sondre Ekkje Kaavik Sandnes SK M 17-19 02:52:34 37.55
4 27042 Oscar Landa Stavanger SK M 17-19 02:52:34 37.55
4 24573 Jostein Mæland Stavanger SK M 50-54 02:52:34 37.55
4 72214 Mikael Niklasson CK Haugaland M 35-39 02:52:34 37.55
4 27170 Øystein Olsen CK Haugaland M 30-34 02:52:34 37.55
4 46681 Trond Skaale Stavanger Terrengsykkelklubb M 35-39 02:52:34 37.55
4 30132 Vidar Steinsbø Bømlo SK M 35-39 02:52:34 37.55
4 34196 Bjørn William Strand Stavanger SK M 17-19 02:52:34 37.55
4 36875 Torgrim Svensen Stavanger SK M 30-34 02:52:34 37.55
4 30485 Bjarte Vethe Vossevangen CK M 40-44 02:52:34 37.55
4 73340 Christian Ziesler Sandnes SK M 17-19 02:52:34 37.55
4 53234 Eimund Aase Bryne CK M 17-19 02:52:34 37.55
31 25658 Lasse Asheim Stavanger SK M 45-49 02:55:39 36.89
31 30794 Truls Grung Hafrsfjord SK M 35-39 02:55:39 36.89
33 28946 Svein Ove Andersen Stavanger SK M 25-29 02:56:17 36.75
33 27780 Reidar Bratvold Hafrsfjord SK M 55-59 02:56:17 36.75
33 38574 Ståle Børresen Hafrsfjord SK M 35-39 02:56:17 36.75
33 25746 Leif Rune Espeland Sauda SK M 35-39 02:56:17 36.75
33 52896 Steven King Stavanger SK M 35-39 02:56:17 36.75
33 30494 Irek Korfini Mærida CK M 40-44 02:56:17 36.75
33 29236 Thomas Kvalevåg Sola CK M 25-29 02:56:17 36.75
33 32277 Tor Gunnar Lauvsnes Ryfylke Sykkelklubb M 45-49 02:56:17 36.75
41 34191 Sondre Handeland Sauda SK M 17-19 02:59:56 36.01
42 38620 Kjetil Isaksen Stavanger SK M 35-39 03:01:35 35.68
43 29249 Thomas Henry Chruickshank Hafrsfjord SK M 35-39 03:02:16 35.55
44 27277 Øyvind Dybing Sauda SK M 30-34 03:03:56 35.23
45 38707 Ben Øxnevad Rennesøy Sykleklubb M 35-39 03:05:15 34.97
46 58198 Nils Martin Bakka Sauda SK M 45-49 03:05:23 34.95
46 25715 Leif Erik Bystrøm CK Haugaland M 50-54 03:05:23 34.95
46 25900 Mads Duesund CK Haugaland M 45-49 03:05:23 34.95
46 23549 Inge Fatland CK Haugaland M 50-54 03:05:23 34.95
46 72276 Asle Fosen CK Haugaland M 40-44 03:05:23 34.95
46 26637 Odd Magne Førre CK Haugaland M 40-44 03:05:23 34.95
46 20096 Alf Inge Haug CK Haugaland M 50-54 03:05:23 34.95
46 74340 Kristian Kahlbom CK Haugaland M 30-34 03:05:23 34.95
46 46415 Einar Kjetland CK Haugaland M 35-39 03:05:23 34.95
46 25372 Knut Ove Kyte CK Haugaland M 40-44 03:05:23 34.95
46 73402 Harald Flotve Myklebust CK Haugaland M 17-19 03:05:23 34.95
46 24120 Jarle Nygaard CK Haugaland M 40-44 03:05:23 34.95
46 74405 Håvard Pedersen - M 35-39 03:05:23 34.95
46 25077 Kjell Arnold Pettersen Sauda SK M 55-59 03:05:23 34.95
46 71397 Vegar Ravnås Ryfylke Sykkelklubb M 20-24 03:05:23 34.95
46 27749 Reidar Skrunes CK Haugaland M 45-49 03:05:23 34.95
46 27209 Øyvind Tjemsland Bring M 45-49 03:05:23 34.95
46 100658 Kjetil Toth CK Haugaland M 30-34 03:05:23 34.95
64 27582 Per Arild Dysjaland Sola CK M 45-49 03:06:49 34.68
64 20503 Arild Finnesand Rennesøy Sykleklubb M 35-39 03:06:49 34.68
64 52697 Sondre Jensen Fjælberg Sandnes SK M 17-19 03:06:49 34.68
64 29943 Trond Hagelin Stavanger SK M 40-44 03:06:49 34.68
64 24139 Jarle Handeland Sauda SK M 50-54 03:06:49 34.68
69 20119 Alf Olav Andreassen CK Haugaland M 45-49 03:07:15 34.60
69 34184 Heljar Ballo CK Haugaland M 50-54 03:07:15 34.60
69 32335 Lars Brovold Bogafjell Sykleklubb M 45-49 03:07:15 34.60
69 58454 Tom Børve Halliburton BIL/ TOSK M 45-49 03:07:15 34.60
69 53680 Tore Frøyland Bryne CK M 35-39 03:07:15 34.60
69 26583 Odd Arild Løften CK Haugaland M 35-39 03:07:15 34.60
69 28698 Stian Osmundsen Bryne CK M 30-34 03:07:15 34.60
69 32343 Kurt Rolfsnes Ryfylke Sykkelklubb M 40-44 03:07:15 34.60
69 23792 Jakob Svandal Sauda SK M 50-54 03:07:15 34.60
69 72232 Tor Martin Søndenå CK Haugaland M 35-39 03:07:15 34.60
79 22389 Frode Valen Stord SK M 45-49 03:07:53 34.48
80 25529 Lars Strand Stavanger Terrengsykkelklubb M 25-29 03:08:19 34.41
81 100981 Even Stakkeland Hjelmeland M 35-39 03:08:47 34.32
82 21792 Egil Hellestø Hafrsfjord SK M 35-39 03:09:46 34.14
82 100296 Sigurd H. Hovda M 30-34 03:09:46 34.14
84 29431 Tone Hatteland Lima Bryne CK K 30-34 03:10:23 34.03
84 38704 Jan Egil Gustafsson Stavanger SK M 35-39 03:10:23 34.03
84 30276 Tom Ove Kaland CK Haugaland M 35-39 03:10:23 34.03
84 23745 Ivar Kloster Rennesøy Sykleklubb M 50-54 03:10:23 34.03
84 66410 Alf Kvarme Bømlo SK M 45-49 03:10:23 34.03
84 32314 Ole Johan Olsen Sauda SK M 45-49 03:10:23 34.03
84 58875 Ketil Skogen Bogafjell Sykleklubb M 50-54 03:10:23 34.03
84 100670 Oliver Smith CK Haugaland M 25-29 03:10:23 34.03
84 21143 Birger Susort KAEFER ENERGY AS M 40-44 03:10:23 34.03
84 25927 Magne Undheim Nærbø SK M 35-39 03:10:23 34.03
84 21679 Dan Wiland Sauda SK M 35-39 03:10:23 34.03
84 22486 Gaute Østebøvik CK Haugaland M 35-39 03:10:23 34.03
96 20507 Arild Byberg Sola CK M 40-44 03:11:00 33.92
96 79289 Trond Aarekol Johannessen CK Haugaland M 40-44 03:11:00 33.92
96 34193 Geir Egil Jårvik Sauda SK M 35-39 03:11:00 33.92
96 66408 Viljar Ersland Mæhle Stord SK M 17-19 03:11:00 33.92
96 72237 Håkon Schwalb Hafrsfjord SK M 45-49 03:11:00 33.92
101 28865 Svein Flornes Hafrsfjord SK M 40-44 03:11:01 33.92
102 20635 Arne Austefjord Hafrsfjord SK M 45-49 03:12:15 33.70
102 24408 Johnny Gerhardsen Hafrsfjord SK M 40-44 03:12:15 33.70
102 25330 Knut Gramstad Stord SK M 60-64 03:12:15 33.70
102 73349 Erlend Widerøe Hennig Bryne CK M 17-19 03:12:15 33.70
102 23100 Harald Minge Hafrsfjord SK M 45-49 03:12:15 33.70
102 52880 Jonny Pollen Sola CK M 35-39 03:12:15 33.70
102 26643 Odd Rune Røyland Bryne CK M 45-49 03:12:15 33.70
102 23039 Hans Helge Severinsen Åkra Sykkelgruppe M 40-44 03:12:15 33.70
102 20445 Arild Toft Sandnes SK M 50-54 03:12:15 33.70
102 23655 Ingvald Vigre Vigrestad Sykkelklubb M 40-44 03:12:15 33.70
102 26363 Mortein Øvrebø Hafrsfjord SK M 50-54 03:12:15 33.70
113 58216 Arnstein Stangeland Sola CK M 45-49 03:13:21 33.51
114 26985 Ole Kristian Hansen Sandnes SK M 17-19 03:14:46 33.27
115 100983 John Even Alfsvåg Bømlo SK M 25-29 03:15:30 33.14
115 74156 Bjørn Hjeltnes Odda Sykkelklubb M 40-44 03:15:30 33.14
115 100984 Finn Isaksen BP Norge M 20-24 03:15:30 33.14
115 100985 Morten T. Storesund Hydro BIL, Karmøy M 20-24 03:15:30 33.14
115 21398 Bjørnar Wannberg CK Haugaland M 20-24 03:15:30 33.14
120 24188 Jens Ove Raustein Randaberg M 45-49 03:16:00 33.06
121 83212 Arve Sandvik - M 25-29 03:16:32 32.97
122 72304 Ståle Berge Alvanuten Ski og Sykkel M 35-39 03:17:52 32.74
123 29950 Trond Evensen CK Haugaland M 30-34 03:17:54 32.74
123 24822 Kåre Halsne Ryfylke Sykkelklubb M 35-39 03:17:54 32.74
123 83540 Torbjørn Lauvsnes Ryfylke Sykkelklubb M 17-19 03:17:54 32.74
123 58322 André Løvåsen Hafrsfjord SK M 25-29 03:17:54 32.74
123 100986 Stian Johnsen Nordvik Skanska BIL M 25-29 03:17:54 32.74
128 25007 Kjell Mannes CK Haugaland M 35-39 03:18:18 32.67
129 100987 Tor Øyvind Skeiseid Finnøy Idrettslag M 35-39 03:18:32 32.63
130 74154 Knut Anderson Sauda SK M 55-59 03:19:20 32.50
131 22679 Geirmund Mæland Bømlo SK M 35-39 03:19:41 32.45
132 100988 Geir Magne Gjerde Vindafjord SK M 40-44 03:21:16 32.19
133 30381 Paal Frode Larsen Klepp Cykle Club M 45-49 03:21:31 32.15
133 52763 Thor Håkon Lindstad CK Haugaland M 17-19 03:21:31 32.15
133 24011 Jan Otto Mæland IF Klypetussen - Sykkel M 50-54 03:21:31 32.15
133 72282 Kjetil Selland IF Klypetussen - Sykkel M 45-49 03:21:31 32.15
133 24927 Kim Østebø CK Haugaland M 35-39 03:21:31 32.15
138 34178 Sigve Lee Tveit Vindafjord SK M 35-39 03:21:32 32.15
139 24247 Johan Askeland CK Haugaland M 35-39 03:21:46 32.11
139 23753 Ivar Håland HSK M 40-44 03:21:46 32.11
139 74166 Tor Olav Hugdal Kalberg Bergen Triathlon Club - Sykkel M 30-34 03:21:46 32.11
139 75811 Magnus Lie Bryne CK M 30-34 03:21:46 32.11
139 93512 Atle Sivertsen Bryne CK M 25-29 03:21:46 32.11
139 33380 Rolf Tore Valskaar Sauda SK M 45-49 03:21:46 32.11
145 76085 Terje Aarekol Vindafjord SK M 35-39 03:23:55 31.77
146 74174 Joachim Andersen Sauda SK M 25-29 03:24:25 31.69
147 30532 Torgeir Lutro Harding IL - Sykkel M 35-39 03:24:46 31.64
147 100990 Torill Stakkestad K 20-24 03:24:46 31.64
149 100991 Tor Erik Fjelde Ryfylke Sykkelklubb M 17-19 03:25:16 31.56
150 52856 Kjell Ivar Grindheim Stavanger Terrengsykkelklubb M 50-54 03:26:31 31.37
150 20600 Arne Kristian Høyvik CK Haugaland M 45-49 03:26:31 31.37
150 23849 Jan Knutsen CK Haugaland M 40-44 03:26:31 31.37
150 23968 Jan Inge Krakk CK Haugaland M 35-39 03:26:31 31.37
150 21166 Bjarne Salmelid Hafrsfjord SK M 45-49 03:26:31 31.37
155 27785 Reidar Asheim Bryne CK M 45-49 03:26:46 31.33
155 21984 Elin Steinsbø Fylkesnes Bømlo SK K 35-39 03:26:46 31.33
155 27573 Per Steinar Leirvik Stord SK M 40-44 03:26:46 31.33
155 25783 Lennart Nes Stord SK M 50-54 03:26:46 31.33
155 66401 Bjørn Are Njøs Stord SK M 45-49 03:26:46 31.33
155 25530 Lars Stokken Stord SK M 45-49 03:26:46 31.33
155 27905 Roger Brufladt Svendsen Stord SK M 40-44 03:26:46 31.33
155 54140 Sveinung Aalvik Stord SK M 45-49 03:26:46 31.33
155 20822 Asbjørn Aarekol CK Haugaland M 45-49 03:26:46 31.33
164 25129 Kjell Olav Tharaldsen Stord SK M 55-59 03:27:00 31.30
165 100993 Arne Bårdsen Sævelandsvik M 35-39 03:27:17 31.26
165 100994 Arild Storesund Hydro BIL, Karmøy M 40-44 03:27:17 31.26
165 37801 Kjetil Torkildsen Odda Sykkelklubb M 35-39 03:27:17 31.26
165 100327 Øystein Viland CK Haugaland M 35-39 03:27:17 31.26
169 53684 Steinar Årthun Sauda SK M 40-44 03:27:52 31.17
170 29990 Trond-Rune Bjørheim Sauda SK M 45-49 03:28:41 31.05
171 38609 Kjetil Waage Team VELUX Isola Leca M 40-44 03:28:55 31.01
172 100995 Svein Atle Aanensen Åkra Sykkelgruppe M 45-49 03:29:20 30.95
173 27327 Paul Kåre Handeland Sauda SK M 40-44 03:29:25 30.94
173 27248 Øyvin Johnsen Hafrsfjord SK M 50-54 03:29:25 30.94
173 23003 Hans Stødle Sauda SK M 50-54 03:29:25 30.94
176 29252 Thomas Breivik Sauda SK M 35-39 03:29:46 30.89
176 73000 Jan Norvald Jakobsen Åkra Sykkelgruppe M 45-49 03:29:46 30.89
176 66419 Frank Terje Karlsen Stord SK M 45-49 03:29:46 30.89
176 72245 Jan Espen Lanton CK Haugaland M 35-39 03:29:46 30.89
176 106017 Trond Nilsen CK Haugaland M 30-34 03:29:46 30.89
176 74194 Atle Ringstrand Sauda SK M 40-44 03:29:46 30.89
176 21249 Bjørn Ringstrand Sauda SK M 40-44 03:29:46 30.89
176 20199 Andreas Sollie Sandnes M 45-49 03:29:46 30.89
176 34652 Oddgeir Stråbø Sauda SK M 50-54 03:29:46 30.89
185 29602 Tor Ove Hjartnes CK Haugaland M 45-49 03:31:26 30.64
186 20183 Anders Amdal Sauda SK M 50-54 03:31:58 30.57
186 66691 Richard Graves Hafrsfjord SK M 40-44 03:31:58 30.57
186 22512 Geir S. Undheim Nærbø SK M 30-34 03:31:58 30.57
189 66517 Charlotte Iversen Friestad Sandnes SK K 17-19 03:32:40 30.47
189 58155 Janicke Gunvaldsen Sandnes SK K 30-34 03:32:40 30.47
189 49028 Veronica Jacobsen Sandnes SK K 25-29 03:32:40 30.47
189 100297 Adam Jensen CK Haugaland M 35-39 03:32:40 30.47
189 66518 Oda D. Kollsgård Sandnes SK K 17-19 03:32:40 30.47
189 72248 Einar Magne Storhaug CK Haugaland M 40-44 03:32:40 30.47
189 83214 Einar Svela CK Haugaland M 30-34 03:32:40 30.47
189 29319 Tina Marie Berg Toft Sandnes SK K 17-19 03:32:40 30.47
189 83543 Hans Widerøe Hjelmeland IL M 50-54 03:32:40 30.47
189 73291 Lisbeth H. Aarrestad Sandnes SK K 20-24 03:32:40 30.47
199 62899 Baard Førre CK Haugaland M 50-54 03:32:52 30.44
199 28028 Roy Ratcliff CK Haugaland M 50-54 03:32:52 30.44
199 24178 Jens Halvor Rolfsnes Hafrsfjord SK M 45-49 03:32:52 30.44
199 58648 Jarle Økland Bømlo SK M 40-44 03:32:52 30.44
199 22960 Hallstein Aase Bryne CK M 45-49 03:32:52 30.44
204 83239 Knut Halfdan Leseth Stord SK M 40-44 03:33:34 30.34
205 27877 Roar Aksnes Statoil Team Norne M 40-44 03:33:55 30.29
205 73497 Bjørn Flæte Andersen CK Haugaland M 40-44 03:33:55 30.29
205 33198 Svein Andersland Stord SK M 45-49 03:33:55 30.29
205 30209 Wenche Haukland Bryne CK K 40-44 03:33:55 30.29
205 24649 Jørn Matti Huusko Bryne CK M 35-39 03:33:55 30.29
205 100997 Hans-Jacob Reinlund Sæther CK Haugaland M 40-44 03:33:55 30.29
211 46419 Kai Rune Nordal CK Haugaland M 50-54 03:34:20 30.23
211 53690 Sverre Aalmberg Størkson CK Haugaland M 50-54 03:34:20 30.23
213 22019 Ellen Amdal Sauda SK K 45-49 03:34:46 30.17
213 75761 Håkon Christiansen Fabricom B.I.L M 30-34 03:34:46 30.17
213 22110 Erik Espevik Sauda SK M 50-54 03:34:46 30.17
213 21261 Bjørn Mikkelsen CK Haugaland M 45-49 03:34:46 30.17
213 29552 Tor Inge Nærland - M 45-49 03:34:46 30.17
213 26454 Nils Tungland Sauda SK M 45-49 03:34:46 30.17
219 52622 Knut Inge Aase Bryne CK M 35-39 03:35:42 30.04
220 23543 Inge Kristoffersen Harding IL - Sykkel M 65-69 03:36:58 29.86
221 47964 Jan Berge - M 45-49 03:37:17 29.82
221 46390 Sverre Bokn JB Maskinering AS M 35-39 03:37:17 29.82
221 30251 Wojciech Gierymski Bogafjell Sykleklubb M 50-54 03:37:17 29.82
224 100998 Bjørn Guggedal Saudasjøen M 30-34 03:37:32 29.78
224 100999 Adriaan Bart Manhave Harding IL - Sykkel M 50-54 03:37:32 29.78
224 74203 Tom Seljestad Sauda SK M 30-34 03:37:32 29.78
227 53702 Harald Kjetil Glendrange Sauda SK M 50-54 03:37:40 29.77
227 53686 Sverre Johan Øveraas CK Haugaland M 45-49 03:37:40 29.77
229 26381 Morten Hovden Haugesund M 30-34 03:37:53 29.74
229 46425 Bjørn Nedreaas Hydro BIL, Karmøy M 55-59 03:37:53 29.74
231 46424 Jarle N. Åsheim CK Haugaland M 17-19 03:38:40 29.63
232 27303 Paul Vestly JB Maskinering AS M 35-39 03:39:20 29.54
233 30128 Vidar Veggeland Suldal Sykkelklubb M 35-39 03:39:46 29.48
234 30154 Vidar Handeland Sauda M 17-19 03:40:13 29.42
235 72297 Kjell Erik Kleveland CK Haugaland M 45-49 03:40:38 29.36
235 26670 Oddbjørn Oaland Bryne CK M 30-34 03:40:38 29.36
235 24383 Johnny Vik Omega AS M 35-39 03:40:38 29.36
235 48641 Sigmund Aas Naturkraft AS M 35-39 03:40:38 29.36
239 101000 Per Jonny Håland CK Haugaland M 45-49 03:41:20 29.27
240 66422 Åge Hugdahl Sauda SK M 40-44 03:41:46 29.21
241 46418 Steinar Hetland CK Haugaland M 50-54 03:42:32 29.11
241 36092 Jan Erik Larsen Sveio M 55-59 03:42:32 29.11
241 58328 Kjetil Nygård CK Haugaland M 30-34 03:42:32 29.11
244 72424 Roald Larsen Haugesund M 30-34 03:42:43 29.09
244 28234 Sidsel Margrethe Rasmussen Stavanger Terrengsykkelklubb K 45-49 03:42:43 29.09
244 100291 Jostein Rott Sola CK M 40-44 03:42:43 29.09
244 74798 Henning Stava Åkra Sykkelgruppe M 35-39 03:42:43 29.09
248 100300 Henrik Simonsen CK Haugaland M 17-19 03:43:32 28.98
248 66405 Arnt Johan Vistnes Stord SK M 30-34 03:43:32 28.98
250 28633 Steinar Saltvedt Larssen CK Haugaland M 25-29 03:45:38 28.71
251 101001 Johne Lilledal IF Klypetussen - Sykkel M 40-44 03:45:47 28.70
251 101002 Inge Løyning Sauda Vekst M 40-44 03:45:47 28.70
251 101003 Tor Løyning Sauda M 40-44 03:45:47 28.70
251 101004 Sigbjørn Rafdal IF Klypetussen - Sykkel M 45-49 03:45:47 28.70
251 34198 Elin Øverland Sauda SK K 25-29 03:45:47 28.70
256 22495 Gaute Håland Bryne CK M 60-64 03:46:15 28.64
256 26611 Odd Gunnar Nilsen Aibel sykkelklubb M 60-64 03:46:15 28.64
256 40371 Anne B. Skjæveland Sandnes SK K 40-44 03:46:15 28.64
259 36810 Jostein Myklebust CK Haugaland M 45-49 03:47:32 28.47
260 25974 Magne Askeland CK Haugaland M 30-34 03:47:43 28.45
260 54468 Jens Fredrik Langlo Skanska M 25-29 03:47:43 28.45
262 41394 Lars I. Børve Harding IL - Sykkel M 40-44 03:48:32 28.35
262 32394 Helene Espedal-Selvåg Sandnes SK K 40-44 03:48:32 28.35
262 58645 Sven Kvilhaug Åkrehamn M 50-54 03:48:32 28.35
262 72676 Arild Vaage BG Suldal M 45-49 03:48:32 28.35
266 101005 Tor Helge Tjøstheim Skudenes Ungdoms- og Idrettslag M 30-34 03:48:55 28.30
267 101006 Ingar Viding Tvedt Skudenes Ungdoms- og Idrettslag M 30-34 03:50:26 28.12
268 101007 Gunnar Bjelland CK Haugaland M 45-49 03:52:07 27.91
268 101008 Gudmund Selsvik Hardanger sykkelklubb M 45-49 03:52:07 27.91
270 53688 Terje Ørnes CK Haugaland M 40-44 03:52:43 27.84
271 131681 Geir Bjelland CK Haugaland M 40-44 03:52:53 27.82
271 53703 Geir Kvalvik Harding IL - Sykkel M 40-44 03:52:53 27.82
273 32893 Ralf Teetzmann Stord SK M 50-54 03:53:00 27.81
274 59136 Tor Harald Håland CK Haugaland M 35-39 03:53:32 27.74
275 27138 Ørjan Knutson GGL-Lillesand M 50-54 03:54:59 27.57
276 74168 Sven Åge Arnøy M 55-59 03:55:33 27.51
276 72269 Christer Kismul CK Haugaland M 35-39 03:55:33 27.51
278 22634 Geir Helge Tunge Randaberg SK M 40-44 03:55:47 27.48
279 128189 Kjetil Jakobsen CK Haugaland M 25-29 03:56:22 27.41
280 24312 Jon Lambrigt Grindheim Sparebankn Vest M 45-49 03:56:38 27.38
281 101009 Kjell Ekornrud IF Klypetussen - Sykkel M 55-59 03:58:43 27.14
281 46811 Sjur Magne Halland Harding IL - Sykkel M 60-64 03:58:43 27.14
281 101010 Rune Ramsvik IF Klypetussen - Sykkel M 35-39 03:58:43 27.14
284 25976 Magne Aartun GGL-Lillesand M 50-54 03:59:59 27.00
285 101011 Frode Nordheim CK Haugaland M 30-34 04:01:03 26.88
286 101012 Knut Ove Hetlesæther Sauda SK M 45-49 04:01:13 26.86
287 21947 Eivind Buer Seagear BIL M 35-39 04:01:41 26.81
287 101013 Jarle Rydningen Avaldsnes M 40-44 04:01:41 26.81
289 26204 Martin Götz Stord SK M 35-39 04:02:00 26.77
290 34183 Tolleiv Fløgstad Sauda SK M 45-49 04:02:27 26.72
290 74193 Knut S. Hugdal Sauda SK M 50-54 04:02:27 26.72
290 26635 Odd Magne Lønseth Sauda SK M 55-59 04:02:27 26.72
290 22048 Emil Risvoll Sauda SK M 60-64 04:02:27 26.72
290 101014 Vidar Aastvedt IF Klypetussen - Sykkel M 50-54 04:02:27 26.72
295 34197 Jonas Tveit - M 17-19 04:02:44 26.69
296 101015 Kjell Arne Vaka Os M 45-49 04:04:22 26.51
297 101016 Maiken Birkeland Frisk&Rask Treningssenter K 20-24 04:04:57 26.45
297 101017 Stian Bjørheim Frisk&Rask Treningssenter M 35-39 04:04:57 26.45
297 26333 Morgan Grindalen Bryne CK M 35-39 04:04:57 26.45
297 101018 Steven Grindhaug CK Haugaland M 35-39 04:04:57 26.45
297 101019 Ivar Johannes Handeland Frisk&Rask Treningssenter M 45-49 04:04:57 26.45
297 28378 Siren Olsen Handeland Sauda SK K 40-44 04:04:57 26.45
297 22785 Gro Johanne Lofthus Sauda SK K 40-44 04:04:57 26.45
297 133360 Astrid Marie Lønseth Sauda SK K 40-44 04:04:57 26.45
297 22417 Frode Mehammer - M 45-49 04:04:57 26.45
297 101567 Torkel André Risvoll Sauda SK M 40-44 04:04:57 26.45
297 74218 Anne Gunn Rosseid Sauda SK K 50-54 04:04:57 26.45
297 22012 Ellen Tangeraas Sauda SK K 45-49 04:04:57 26.45
297 74219 Ivar Tangerås Frisk&Rask Treningssenter M 45-49 04:04:57 26.45
297 59425 Aksel Werdal Frisk&Rask Treningssenter M 50-54 04:04:57 26.45
311 101021 Jan Hilt Klypetussen M 50-54 04:05:25 26.40
312 53722 Edmund Harris-Christensen Bring M 60-64 04:05:41 26.37
313 30576 Stian Ellefsen CK Haugaland M 30-34 04:07:58 26.13
313 101022 Kjell-Ivar Glette Haugesund M 50-54 04:07:58 26.13
315 101023 Tor Johne Åbø Sauda SK M 40-44 04:08:37 26.06
316 101024 Frode Bremnes Svett & Blid Åsane M 45-49 04:09:20 25.98
317 20695 Arnstein Osaland Nortura SA M 45-49 04:09:57 25.92
317 101025 Nils Ramsvik IF Klypetussen - Sykkel M 60-64 04:09:57 25.92
319 101026 Torbjørn Hovland Sauda SK M 60-64 04:10:33 25.86
320 29064 Synnøve Stonghaugen Forsell Åkra Sykkelgruppe K 45-49 04:10:53 25.82
321 101027 Gunnar Vigeland Bayes Risk Mng. M 45-49 04:11:27 25.77
322 20654 Arne Ivar Mæhle Team Mæhle M 40-44 04:12:10 25.69
322 101029 Sigurd Mæhle Ørje M 45-49 04:12:10 25.69
322 101028 Kjetil Mæhle Sauda M 45-49 04:12:10 25.69
325 25637 Lars Ove Vestbø Vindafjord SK M 50-54 04:13:06 25.60
326 101030 Asbjørn Ask Ryfylke Sykkelklubb M 55-59 04:13:39 25.54
326 101032 Jørn Atle Hemnes Åkrehamn M 35-39 04:13:39 25.54
326 101031 Hein Mangor Hemnes Åkrehamn M 35-39 04:13:39 25.54
326 100303 Bjørn Ivar Iversen Åkrehamn M 35-39 04:13:39 25.54
330 39887 Håvard Erga Bryne CK M 45-49 04:15:53 25.32
330 58812 Alf Kåre Fotland Bryne CK M 40-44 04:15:53 25.32
330 25913 Magnar Goa Bryne CK M 45-49 04:15:53 25.32
333 101033 Arne Reiersen Skudenes Ungdoms- og Idrettslag M 55-59 04:17:35 25.15
333 53727 Torleif Sæbø Bring M 50-54 04:17:35 25.15
335 23568 Inge Peder Fylling Lid Bryne CK M 65-69 04:17:58 25.11
336 72263 Andreas Bachmann Haugaland Kraft AS M 50-54 04:18:37 25.05
337 25100 Kjell Harald Vestbø Finnøy M 50-54 04:19:02 25.01
338 25099 Kjell H. Stokke Vindafjord SK M 60-64 04:20:21 24.88
339 53726 Magne Olav Strand Bring M 45-49 04:20:50 24.84
340 106010 Startnr. 461 ? ? 04:22:08 24.72
340 101034 Runar Selsvik Aibel M 40-44 04:22:08 24.72
342 59094 Ståle Østerhus RPIL M 40-44 04:22:35 24.67
343 101035 Lars Eivind Lunde Air products M 20-24 04:25:30 24.40
343 101036 Egil Opsal Skudenes Ungdoms- og Idrettslag M 40-44 04:25:30 24.40
345 101037 Øistein Kulleseid team Kolaas M 35-39 04:25:52 24.37
345 101568 Magne Valen Haugaland-HMS M 50-54 04:25:52 24.37
347 53699 Berit Asheim Stavanger SK K 45-49 04:26:37 24.30
348 23391 Henning Olav Rydningen Bømlo SK M 70-74 04:29:03 24.08
349 79618 Gøran Strand Blavik SKOI trening og helse M 35-39 04:29:25 24.05
350 28559 Stefan Huusko Bryne CK M 45-49 04:31:05 23.90
351 32433 Morten T. Øvrebø Bånngassoppogned M 30-34 04:34:40 23.59
352 59844 Guro Runestad Tau K 40-44 04:35:41 23.50
352 27037 Ordin Holger Skorpe Sauda SK M 55-59 04:35:41 23.50
354 101038 Gøran Ringhagen Sauda SK M 17-19 04:36:41 23.42
355 101039 Torbjørn Selsvik Bergen M 45-49 04:37:42 23.33
355 53723 Harald Selsås Bring M 55-59 04:37:42 23.33
357 101040 Arnfinn Tobiassen Haugesund M 30-34 04:40:59 23.06
358 75071 Ørjan Warvik Bånngassoppogned M 30-34 04:42:23 22.94
359 27026 Oliv Enge CK Haugaland K 45-49 04:42:35 22.93
359 74230 Åsa Møllerhaug Hansen CK Haugaland K 40-44 04:42:35 22.93
361 75159 Svein-Terje Warvik Helvetes ringen M 30-34 04:43:14 22.87
362 101041 Rolf Ljung Sauda M 17-19 04:50:20 22.31
363 101042 Jonny Johnsen - M 40-44 04:50:32 22.30
364 32793 Karl-Inge Instefjord Rica Maritim Hotel M 55-59 04:56:38 21.84
365 101043 Heidi Espevik Frisk&Rask Treningssenter K 40-44 04:57:16 21.79
365 53705 Kirsti Granberg Sauda SK K 35-39 04:57:16 21.79
365 53701 Jan Reidar Jørgensen Sauda SK M 55-59 04:57:16 21.79
365 53710 Irene Jørgensen Frisk&Rask Treningssenter K 55-59 04:57:16 21.79
365 74232 Elisabeth Tømt Kalberg Bergen Triathlon Club - Sykkel K 30-34 04:57:16 21.79
365 74216 Anita Michalsen Sauda SK K 45-49 04:57:16 21.79
365 123267 Bente Rasmussen Frisk&Rask Treningssenter K 40-44 04:57:16 21.79
365 74217 Grete Ringstrand Frisk&Rask Treningssenter K 25-29 04:57:16 21.79
365 29110 Terje Risvoll Sauda SK M 55-59 04:57:16 21.79
365 101044 Edle Sivertsen Frisk&Rask Treningssenter K 60-64 04:57:16 21.79
365 101045 Solfrid Tjordal Frisk&Rask Treningssenter K 60-64 04:57:16 21.79
365 53717 Anne Marit Øvrebø Frisk&Rask Treningssenter K 40-44 04:57:16 21.79
377 73063 Gunnar Garpestad Bryne CK M 50-54 04:57:43 21.76
378 72506 Mona Iren Aas Karmsund K 35-39 05:08:57 20.97
379 74223 Endre Abotnes Sauda SK M 35-39 05:23:19 20.04
379 74225 Ian Berrel Swansea Wheelers M 40-44 05:23:19 20.04
379 53704 Egil Dahl-Olsen Sauda SK M 45-49 05:23:19 20.04
382 76920 Anne Kleiven Skjold K 45-49 05:31:35 19.54
383 28862 Svein Gulbrandsen Sauda SK M 65-69 Fullført -
383 72512 Vidar Jenssen Åkra Sykkelgruppe M 35-39 Fullført -
383 21530 Cato Søndenå Karbøl Sauda SK M 20-24 Fullført -
383 28049 Roy Kenneth Lande Karmøy CK M 45-49 Fullført -
383 20099 Alf Jan Olsen Sauda SK M 45-49 Fullført -
383 24231 Johan Salvanes Karmøy CK M 60-64 Fullført -
383 74463 Ingunn B. Svandal Sauda SK K 50-54 Fullført -
383 25641 Lars Sigve Søndenå Sauda SK M 45-49 Fullført -
383 22726 Glenn Vikra Karmøy CK M 45-49 Fullført -
- 27809 René Andersen Sola CK M 40-44 Brutt -
- 81781 Gunn Karin Bastlien Sauda SK K 35-39 Brutt -
- 23376 Helmer Berre Stavanger SK M 40-44 Brutt -
- 83479 Bjørnar Byberg Sandnes SK M 17-19 Brutt -
- 21510 Caspar Dahl-Olsen Sauda SK M 50-54 Brutt -
- 28218 Sanjin Dzafic Sola CK M 35-39 Brutt -
- 123829 Håkon Larsen Scandic Markiser M 45-49 Brutt -
- 73404 Roy Kjetil Liknes CK Haugaland M 17-19 Brutt -
- 52782 Arnbjørn Mæhle Stord SK M 40-44 Brutt -
- 28115 Rune Ness Stord SK M 40-44 Brutt -
- 67010 Odd Birger Nilsen Ryfylke SK M 45-49 Brutt -
- 22225 Espen Nordtveit CK Haugaland M 20-24 Brutt -
- 100829 Geir Olsen CK Haugaland M 40-44 Brutt -
- 28972 Sveinung Orstad Sandnes SK M 20-24 Brutt -
- 40538 Svein J. Risøy Posten M 60-64 Brutt -
- 26731 Oddvar Sellevoll Statoil M 45-49 Brutt -
- 73661 Hans Olav Simonsen CK Haugaland M 17-19 Brutt -
- 24757 Karleif Vatne Aalgaard S & S M 60-64 Brutt -
- 26813 Olav Vatne Hafrsfjord SK M 35-39 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

Sauda Sykkelklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 28.05.2011
Distanse: 108.00 KM
Snittfart: 29.70 Km/t
Snittid: 3:38:08
Antall deltakere: 410

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2018 (107.00 km): 02:34:43 (M)
    • Kristjan Osaland
  • 2016 (107.00 km): 02:50:01 (K)
    • Siri Solsvik Fiksdal
    • Aina Nylund
    • Kjersti Aanderaa
  • 2010 (108.00 km): 02:41:34 (M)
    • Kristian Dyrnes
  • 2009 (108.00 km): 02:43:30 (K)
    • Elin Steinsbø Fylkesnes
  • 2002 (110.00 km): 02:50:54 (M)
    • Øyvind Dybing
  • 2004 (110.00 km): 03:01:00 (K)
    • Tone Hatteland Lima