Mairittet - 2011
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 27809 René Andersen Sola CK M 40-44 01:36:09 41.80
2 28137 Rune Holmen Bryne CK M 30-34 01:36:13 41.78
2 27238 Øyvind Lerbrekk Nærbø SK M 25-29 01:36:13 41.78
2 46681 Trond Skaale Stavanger TSK M 35-39 01:36:13 41.78
2 20201 Andreas Skaar Nærbø SK M 25-29 01:36:13 41.78
2 26223 Mathias Stene Team NOR Bicycles M 35-39 01:36:13 41.78
7 40340 Andreas Penne Nygård Klepp CC M 25-29 01:36:22 41.71
8 30284 Åge André Kolnes Sandnes SK M 20-24 01:36:29 41.66
8 21850 Einar Lode Sola CK M 40-44 01:36:29 41.66
8 25759 Leiv-Ove Nordmark Sandnes BMX M 30-34 01:36:29 41.66
8 28497 Sondre Norland Team NOR Bicycles M 30-34 01:36:29 41.66
12 24903 Kent Arnevik-Aadnøy Sandnes SK M 20-24 01:36:35 41.62
12 46356 Marius Askautrud Sportsklubben Rye M 25-29 01:36:35 41.62
12 30099 Vegar Bakken Bryne CK M 45-49 01:36:35 41.62
12 21408 Bjørnar Bjåstad Sandnes SK M 35-39 01:36:35 41.62
12 22119 Erik Brodahl Sandnes SK M 40-44 01:36:35 41.62
12 22595 Geir Dahlen Stavanger TSK M 50-54 01:36:35 41.62
12 27582 Per Arild Dysjaland Sola CK M 45-49 01:36:35 41.62
12 22155 Erlend Egeland Aalgaard S & S M 30-34 01:36:35 41.62
12 23940 Jan Erik Fjotland Sandnes SK M 45-49 01:36:35 41.62
12 26894 Olav Tu Husveg Bryne CK M 30-34 01:36:35 41.62
12 29848 Torstein Håland Bryne CK M 30-34 01:36:35 41.62
12 38620 Kjetil Isaksen Stavanger SK M 35-39 01:36:35 41.62
12 29934 Trond Karlson Bryne CK M 35-39 01:36:35 41.62
12 22671 Sondre Kartevoll Sandnes SK M 35-39 01:36:35 41.62
12 24770 Karsten Kristoffersen Bryne CK M 40-44 01:36:35 41.62
12 25548 Lars Lilledal Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:36:35 41.62
12 24060 Jan-Ivar Nygaard Sandnes SK M 50-54 01:36:35 41.62
12 28972 Sveinung Orstad Sandnes SK M 20-24 01:36:35 41.62
12 20563 Arne Rettedal Bryne CK M 35-39 01:36:35 41.62
12 26187 Martin Salte Nærbø SK M 40-44 01:36:35 41.62
12 27983 Rolf Helge Selliken Bryne CK M 45-49 01:36:35 41.62
12 26558 Odd Skailand Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:36:35 41.62
12 25310 Knut Skaar Nærbø SK M 25-29 01:36:35 41.62
12 22247 Espen Solberg Vigesaa SK M 25-29 01:36:35 41.62
12 21516 Cato Tveit Hafrsfjord SK M 40-44 01:36:35 41.62
12 29324 Tjerand Vigesdal Sandnes SK M 35-39 01:36:35 41.62
12 27557 Per Ove Øglænd Bryne CK M 40-44 01:36:35 41.62
12 22246 Espen Aareskjold Sandnes SK M 35-39 01:36:35 41.62
40 29943 Trond Hagelin Stavanger SK M 40-44 01:36:48 41.52
41 24408 Johnny Gerhardsen Hafrsfjord SK M 40-44 01:36:53 41.49
42 21331 Bjørn Christian Borg Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:37:10 41.37
42 73341 Kelvin Eden Hafrsfjord SK M 45-49 01:37:10 41.37
42 24891 Kenneth Flesjå Sola CK M 30-34 01:37:10 41.37
42 25882 Lodve Gudmestad Nærbø SK M 35-39 01:37:10 41.37
42 29980 Trond Magne Hegglund Stavanger SK M 35-39 01:37:10 41.37
42 29153 Terje Hegna Sandnes SK M 40-44 01:37:10 41.37
42 21792 Egil Hellestø Hafrsfjord SK M 35-39 01:37:10 41.37
42 25957 Magne Iversen Bryne CK M 50-54 01:37:10 41.37
42 24402 Johnny Jelsbak Jørgensen Hafrsfjord SK M 45-49 01:37:10 41.37
42 24573 Jostein Mæland Stavanger SK M 50-54 01:37:10 41.37
42 28698 Stian Osmundsen Bryne CK M 30-34 01:37:10 41.37
42 28791 Stig-Arne Pedersen Kristiansands CK M 45-49 01:37:10 41.37
42 21922 Eirik Ikdahl Skjæveland Sandnes SK M 30-34 01:37:10 41.37
42 21479 Brynjulf Spalder Stavanger TSK M 40-44 01:37:10 41.37
42 26140 Marius Foss Sveen Bryne CK M 25-29 01:37:10 41.37
42 23680 Ingve Vold Nærbø SK M 40-44 01:37:10 41.37
58 21315 Bjørn Andersen Hafrsfjord SK M 45-49 01:38:25 40.84
59 29460 Tor Øverås Sandnes SK M 45-49 01:38:29 40.81
60 22634 Geir Helge Tunge Randaberg SK M 40-44 01:38:44 40.71
61 27780 Reidar Bratvold Hafrsfjord SK M 55-59 01:38:52 40.66
62 22104 Erik Grimsmo Hafrsfjord SK M 35-39 01:39:01 40.59
63 29426 Tone Øglænd Bryne CK K 40-44 01:39:11 40.53
63 22286 Eyvind Adsem Bogafjell Sykleklubb M 50-54 01:39:11 40.53
63 20635 Arne Austefjord Hafrsfjord SK M 45-49 01:39:11 40.53
63 22470 Gabriel Bjorland Bryne CK M 30-34 01:39:11 40.53
63 20507 Arild Byberg Sola CK M 40-44 01:39:11 40.53
63 27874 Roar Børresen Hafrsfjord SK M 40-44 01:39:11 40.53
63 38574 Ståle Børresen Hafrsfjord SK M 35-39 01:39:11 40.53
63 72190 Gabriel Casas Statoil BIL M 25-29 01:39:11 40.53
63 29249 Thomas Henry Chruickshank Hafrsfjord SK M 35-39 01:39:11 40.53
63 32307 Jan Inge Dalsbø Bryne CK M 40-44 01:39:11 40.53
63 20503 Arild Finnesand Rennesøy SK M 35-39 01:39:11 40.53
63 26529 Njål Fjotland Bryne CK M 35-39 01:39:11 40.53
63 30794 Truls Grung Hafrsfjord SK M 35-39 01:39:11 40.53
63 27441 Per Grøsvik Stavanger TSK M 40-44 01:39:11 40.53
63 38704 Jan Egil Gustafsson Stavanger SK M 35-39 01:39:11 40.53
63 22101 Erik Gysland Forus Rør M 35-39 01:39:11 40.53
63 25254 Kjetil Hansen Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:39:11 40.53
63 21281 Bjørn Helland Sandnes SK M 45-49 01:39:11 40.53
63 28562 Steffen Horpestad Bryne CK M 35-39 01:39:11 40.53
63 20746 Arve Høgemark Aalgaard S & S M 35-39 01:39:11 40.53
63 22344 Frank Haaland Hafrsfjord SK M 45-49 01:39:11 40.53
63 100281 Magnus Aarrestad Iversen Sandnes BMX M 17-19 01:39:11 40.53
63 20676 Arnfinn Joli Bogafjell Sykleklubb M 45-49 01:39:11 40.53
63 38205 Andreas Jordell Stavanger SK M 30-34 01:39:11 40.53
63 38515 Hans Jakob Jaatun Stavanger SK M 40-44 01:39:11 40.53
63 73290 Frode Klungtveit Hafrsfjord SK M 40-44 01:39:11 40.53
63 22661 Geir Ove Krogedal Bryne CK M 35-39 01:39:11 40.53
63 30381 Paal Frode Larsen Klepp CC M 45-49 01:39:11 40.53
63 58322 André Løvåsen Hafrsfjord SK M 25-29 01:39:11 40.53
63 58871 Stian Madland Vigrestad SK M 25-29 01:39:11 40.53
63 20166 Anders Minge Hafrsfjord SK M 40-44 01:39:11 40.53
63 52644 Morten Mossige Nærbø SK M 40-44 01:39:11 40.53
63 29229 Thomas Nærland Bryne CK M 30-34 01:39:11 40.53
63 24740 Karl Johan Pedersen Sandnes SK M 50-54 01:39:11 40.53
63 52880 Jonny Pollen Sola CK M 35-39 01:39:11 40.53
63 27226 Øyvind Refsnes Nærbø SK M 35-39 01:39:11 40.53
63 52866 Gert Olav Rege Sola CK M 35-39 01:39:11 40.53
63 58207 Berge Opstad Rugland Vigrestad SK M 45-49 01:39:11 40.53
63 26643 Odd Rune Røyland Bryne CK M 45-49 01:39:11 40.53
63 20457 Arild Sandstøl Bryne CK M 35-39 01:39:11 40.53
63 25123 Kjell Magnor Sele Bryne CK M 40-44 01:39:11 40.53
63 29339 Tom Sikveland Bryne CK M 30-34 01:39:11 40.53
63 29489 Tor Anders Skjæveland Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:39:11 40.53
63 21618 Dag Skjæveland Aalgaard S & S M 40-44 01:39:11 40.53
63 29513 Tor Einar Strandberg Bryne CK M 35-39 01:39:11 40.53
63 25290 Klas Stølsnes Bryne CK M 40-44 01:39:11 40.53
63 36875 Torgrim Svensen Stavanger SK M 30-34 01:39:11 40.53
63 52876 Kenneth Ueland Bryne CK M 20-24 01:39:11 40.53
63 23655 Ingvald Vigre Vigrestad SK M 40-44 01:39:11 40.53
63 22388 Frode Våge B.I.S M 35-39 01:39:11 40.53
63 32346 Paul Asle Våge PwC M 35-39 01:39:11 40.53
63 38577 Arild Våland Nærbø SK M 25-29 01:39:11 40.53
63 26936 Ole Andreas Ådnanes Sola CK M 35-39 01:39:11 40.53
63 52858 Frode Aase Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:39:11 40.53
117 73004 Kjell Eckhoff Sola CK M 55-59 01:39:22 40.45
118 58240 Torstein Fugelli Simonsen Bogafjell Sykleklubb M 30-34 01:39:28 40.41
119 20160 Anders Sie Ryfylke SK M 25-29 01:40:06 40.15
120 52560 Frode Østbø Stavanger SK M 35-39 01:40:39 39.94
121 23376 Helmer Berre Stavanger SK M 40-44 01:41:07 39.75
122 71397 Vegar Ravnås Ryfylke SK M 20-24 01:41:12 39.72
123 52900 Eirik Mella Sandnes SK M 30-34 01:41:17 39.69
124 22057 Endre Andreassen Sandnes SK M 45-49 01:41:59 39.41
124 23764 Ivar Askeli Hafrsfjord SK M 50-54 01:41:59 39.41
124 32297 Brian Berntsen Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:41:59 39.41
124 58127 Rune Bøe Hafrsfjord SK M 30-34 01:41:59 39.41
124 73476 Ole Eriksen Sola CK M 25-29 01:41:59 39.41
124 38894 Richard Fiskå Hafrsfjord SK M 35-39 01:41:59 39.41
124 28762 Stig André Fjelldahl BDO AS M 35-39 01:41:59 39.41
124 38358 Hans Kristian Fjørstad Hafrsfjord SK M 45-49 01:41:59 39.41
124 30281 Arve Friestad Nærbø SK M 30-34 01:41:59 39.41
124 58765 Trond Fugelli Bogafjell Sykleklubb M 20-24 01:41:59 39.41
124 46496 Robert Fuglestad Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:41:59 39.41
124 21148 Birger Heddeslid Bryne CK M 30-34 01:41:59 39.41
124 25027 Kjell Høgemark Sandnes SK M 45-49 01:41:59 39.41
124 52847 Jon Steinar Jonsson Bryne CK M 30-34 01:41:59 39.41
124 28637 Steinar Klungtveit Stavanger TSK M 45-49 01:41:59 39.41
124 52843 Geir Lone Sandnes SK M 35-39 01:41:59 39.41
124 29709 Tore Løining Stavanger TSK M 35-39 01:41:59 39.41
124 52642 Frode Mehus Bryne CK M 40-44 01:41:59 39.41
124 23098 Harald Mong Dalane SK M 45-49 01:41:59 39.41
124 22188 Ernst Mortensen Dalane SK M 40-44 01:41:59 39.41
124 100275 Bjørnar Nedrebø Klepp CC M 35-39 01:41:59 39.41
124 52628 Eirik Pedersen Bryne CK M 20-24 01:41:59 39.41
124 24112 Jarle Rossavik Bogafjell Sykleklubb M 45-49 01:41:59 39.41
124 58134 Børge Rovik Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:41:59 39.41
124 24651 Jørn-Steinar Sivertsen Orstad BMX M 40-44 01:41:59 39.41
124 22392 Frode Tufteland SK Fladepedal M 45-49 01:41:59 39.41
124 40358 Peter Vestvik Klepp CC M 40-44 01:41:59 39.41
124 20440 Arild Vistnes Statoil BIL M 40-44 01:41:59 39.41
124 20130 Alf-Jone Wendt Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:41:59 39.41
124 26363 Mortein Øvrebø Hafrsfjord SK M 50-54 01:41:59 39.41
124 46388 Trond T. Åse Bryne CK M 45-49 01:41:59 39.41
155 73292 Øyvind Dahl Stavanger TSK M 30-34 01:42:15 39.31
155 22393 Frode Trones Trones Sykkel M 40-44 01:42:15 39.31
157 23973 Jan Inge Dersyd Sandnes SK M 45-49 01:42:21 39.27
157 26275 Michael Dyrland Hafrsfjord SK M 40-44 01:42:21 39.27
157 27248 Øyvin Johnsen Hafrsfjord SK M 50-54 01:42:21 39.27
157 52872 Arild Klingsheim Sola CK M 40-44 01:42:21 39.27
161 22519 Geir Tellefsen SK Fladepedal M 40-44 01:42:29 39.22
161 25135 Kjell Ove Vistnes Randaberg Pedalklubb M 45-49 01:42:29 39.22
163 26489 Nils Magne Håland Bryne CK M 45-49 01:42:39 39.16
164 29089 Terje Thunem Statoil BIL M 50-54 01:42:57 39.04
165 73346 Jens Jacobsen Acona Wellpro M 30-34 01:44:00 38.65
166 28218 Sanjin Dzafic Sola CK M 35-39 01:44:11 38.58
166 22173 Erling Kindem Stavanger TSK M 45-49 01:44:11 38.58
166 22169 Erling Lunde Hafrsfjord SK M 45-49 01:44:11 38.58
166 21425 John Børge Skjæveland Aalgaard S & S M 40-44 01:44:11 38.58
170 21666 Dagfinn Mong Dalane SK M 45-49 01:44:30 38.46
171 27834 Roald Kluge Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:44:57 38.30
172 21878 Einar Eikeland Fossan Hafrsfjord SK M 25-29 01:45:59 37.93
172 72935 Ole Wasbø Stavanger TSK M 35-39 01:45:59 37.93
174 29236 Thomas Kvalevåg Sola CK M 25-29 01:46:04 37.90
175 46687 Jens Hæreid Askøy STK - Sykkel M 25-29 01:46:08 37.87
175 24188 Jens Ove Raustein Randaberg M 45-49 01:46:08 37.87
177 28946 Svein Ove Andersen Stavanger SK M 25-29 01:46:10 37.86
177 73495 Åge Roar Aske Rennesøy SK M 40-44 01:46:10 37.86
177 72941 Eivind Haugvaldstad Rennesøy SK M 45-49 01:46:10 37.86
177 28713 Stian Haaland Hafrsfjord SK M 25-29 01:46:10 37.86
177 76031 Eirik Østbø Rennesøy SK M 25-29 01:46:10 37.86
182 38756 Geir Are Pedersen Bogafjell Sykleklubb M 30-34 01:46:15 37.83
183 52998 John A. Berland Sola CK M 50-54 01:46:18 37.81
183 32335 Lars Brovold Bogafjell Sykleklubb M 45-49 01:46:18 37.81
183 75967 Richard Dalen Nærbø SK M 25-29 01:46:18 37.81
183 22378 Fredrik Ivan Elle IKM M 45-49 01:46:18 37.81
183 60840 Jo Frøyen Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:46:18 37.81
183 23977 Jan Ivar Hoff Aalgaard S & S M 50-54 01:46:18 37.81
183 53023 Hans Eirik Hovland GE Oil & Gas / TOSK M 35-39 01:46:18 37.81
183 28304 Sigurd Kinn Hafrsfjord SK M 50-54 01:46:18 37.81
183 75811 Magnus Lie Bryne CK M 30-34 01:46:18 37.81
183 52848 Jo Vegar Lunåsmo Bryne CK M 35-39 01:46:18 37.81
183 38475 Njål-Magne Nilsen Randaberg M 45-49 01:46:18 37.81
183 26670 Oddbjørn Oaland Bryne CK M 30-34 01:46:18 37.81
183 72237 Håkon Schwalb Hafrsfjord SK M 45-49 01:46:18 37.81
183 26539 Norodd Storlid Bryne CK M 50-54 01:46:18 37.81
197 26359 Morten Rye-Larsen Hafrsfjord SK M 55-59 01:46:30 37.74
198 73028 Ove Kalvatn Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:46:37 37.70
199 40372 Frode Jordbrekk Jordbrekk Forskaling M 30-34 01:46:42 37.67
199 28801 Sturla Malde TOSK M 40-44 01:46:42 37.67
201 28499 Sondre Kjær Bryne CK M 40-44 01:46:57 37.58
202 29419 Tommy N. Andersen Hafrsfjord SK M 50-54 01:46:59 37.57
202 24894 Kenneth Asheim Aalgaard S & S M 45-49 01:46:59 37.57
202 24200 Jim Bjørlo Aalgaard S & S M 50-54 01:46:59 37.57
202 23353 Helge Egeland Dalane SK M 30-34 01:46:59 37.57
202 22448 Frode Flesjå Sola CK M 35-39 01:46:59 37.57
202 52712 Erling Forberg Hafrsfjord SK M 45-49 01:46:59 37.57
202 53680 Tore Frøyland Bryne CK M 30-34 01:46:59 37.57
202 29982 Trond Olav Groven Randaberg SK M 45-49 01:46:59 37.57
202 27057 Otto Klippen Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:46:59 37.57
202 26375 Morten Kløvstad Sandnes SK M 35-39 01:46:59 37.57
202 28113 Rune Nilsen Sandnes SK M 40-44 01:46:59 37.57
202 22536 Geir Pansegrau Stavanger SK M 45-49 01:46:59 37.57
202 22684 Georg Risdal Sandnes SK M 35-39 01:46:59 37.57
202 58216 Arnstein Stangeland Sola CK M 45-49 01:46:59 37.57
202 29628 Torbjørn Todnem Sandnes SK M 30-34 01:46:59 37.57
202 24927 Kim Østebø CK Haugaland M 35-39 01:46:59 37.57
202 20910 Atle Aanestad Nærbø SK M 40-44 01:46:59 37.57
219 58454 Tom Børve Halliburton / TOSK M 45-49 01:47:02 37.55
219 75743 Frode Efteland Bryne CK M 35-39 01:47:02 37.55
221 38815 Arne Lima Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:47:11 37.50
222 26333 Morgan Grindalen Bryne CK M 35-39 01:47:15 37.48
223 21356 Bjørn Larsen Eie Bryne CK M 50-54 01:47:21 37.44
223 25677 Leif Midbrød Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:47:21 37.44
225 22949 Hallgeir Wigestrand Bogafjell Sykleklubb M 50-54 01:47:29 37.40
226 54560 Klaus Roberg Bergen CK M 30-34 01:48:23 37.09
227 60275 Ørjan Frøiland Bogafjell Sykleklubb M 30-34 01:48:26 37.07
228 72148 Stein Åge Brækkan Sandnes SK M 30-34 01:48:29 37.05
228 72276 Asle Fosen CK Haugaland M 40-44 01:48:29 37.05
230 28522 Ståle Wærum TOSK M 40-44 01:48:49 36.94
231 20962 Åge Telstø Klepp CC M 45-49 01:48:53 36.92
232 75823 Harald Todnem Klinikk for Alle M 25-29 01:49:04 36.85
233 26207 Martin Gallaher Stavanger M 30-34 01:49:22 36.75
234 29483 Tor Bergersen Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:49:26 36.73
234 25111 Kjell Ingve Byrkjedal Sandnes SK M 45-49 01:49:26 36.73
234 21301 Bjørn Eikeskog Sandnes SK M 40-44 01:49:26 36.73
234 33743 Magne Fosse Bryne CK M 35-39 01:49:26 36.73
234 26571 Odd Garpestad Dalane SK M 60-64 01:49:26 36.73
234 33846 Kjetil Haugland Sandnes SK M 35-39 01:49:26 36.73
234 30209 Wenche Haukland Bryne CK K 40-44 01:49:26 36.73
234 22685 Georg Høien Nærbø SK M 45-49 01:49:26 36.73
234 52624 Ove Karlson Bryne CK M 35-39 01:49:26 36.73
234 22619 Geir Arne Kloster Dalane SK M 50-54 01:49:26 36.73
234 23745 Ivar Kloster Rennesøy SK M 50-54 01:49:26 36.73
234 24525 Jonny Klungtveit Sandnes SK M 40-44 01:49:26 36.73
234 21520 Cato Kvia Nærbø SK M 30-34 01:49:26 36.73
234 32337 Oddvar Madland Harestad Elektriske M 25-29 01:49:26 36.73
234 22632 Geir Harald Movold Sandnes SK M 45-49 01:49:26 36.73
234 28028 Roy Ratcliff CK Haugaland M 50-54 01:49:26 36.73
234 22075 Erik Sørbøsveen Aker Solutions M 45-49 01:49:26 36.73
234 72934 Paal Thime Stavanger TSK M 40-44 01:49:26 36.73
234 23928 Jan Erik Vangdal Sandnes M 45-49 01:49:26 36.73
234 25150 Kjell Sturla Zahl Aalgaard S & S M 50-54 01:49:26 36.73
254 77559 Per Benjaminsen Sola CK M 40-44 01:49:31 36.70
254 29239 Thomas Glenne-Knudsen Bryne CK M 30-34 01:49:31 36.70
256 26953 Ole-Gunnar Steinsland Bryne CK M 40-44 01:49:37 36.67
257 73524 Kjell Arne Farmen Sandnes M 35-39 01:49:40 36.65
258 73345 Erlend A. Engum Stavanger TriK M 30-34 01:49:44 36.63
258 27146 Ørjan Finnseth Hafrsfjord SK M 40-44 01:49:44 36.63
258 53797 Christopher Kennett Statoil BIL M 25-29 01:49:44 36.63
258 20671 Arne Walther Kranzmann Lyse BIL M 35-39 01:49:44 36.63
258 100273 Jan-Morten Ra Stavanger TriK M 30-34 01:49:44 36.63
258 73458 Øyvind Christian Rohn Stavanger TriK M 45-49 01:49:44 36.63
258 100276 Kalle Simm Stavanger TriK M 25-29 01:49:44 36.63
258 22296 Finn Thomassen Stavanger TriK M 45-49 01:49:44 36.63
266 22879 Gunnar Eik Sandnes SK M 35-39 01:49:45 36.62
267 26342 Morten Tjemsland Bryne CK M 30-34 01:50:10 36.49
268 22512 Geir S. Undheim Nærbø SK M 30-34 01:50:14 36.46
269 42514 Christopher Løken Aibel AS M 25-29 01:50:16 36.45
270 24900 Kenneth Øksnevad Høydal Sandnes kommune M 20-24 01:50:23 36.41
271 27068 Ovar Aarsland Statoil BIL M 30-34 01:50:34 36.35
272 23980 Jan Kåre Bredal Bryne CK M 30-34 01:50:46 36.29
273 23753 Ivar Håland Hafrsfjord SK M 40-44 01:50:59 36.22
274 52881 Inge Skretting Kleppe M 45-49 01:51:25 36.08
275 25878 Livar Bertelsen Bryne CK M 35-39 01:51:42 35.98
276 83329 Geir Hjelleset Stavanger TSK M 40-44 01:51:55 35.91
277 100284 Hans Arne Haga Hinna CK M 25-29 01:52:31 35.72
278 25238 Kjetil Larsen Bryne CK M 45-49 01:52:37 35.69
279 100285 Kristian Økland Hafrsfjord SK M 25-29 01:52:49 35.63
280 38527 Ståle Waagen Klepp CC M 40-44 01:53:12 35.51
281 25358 Knut-Inge Amundsen Rennesøy SK M 35-39 01:53:29 35.42
281 38519 Arne Bryne Sandnes SK M 30-34 01:53:29 35.42
281 30004 Truls Haugen Hafrsfjord SK M 35-39 01:53:29 35.42
281 21279 Bjørn Hetland Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:53:29 35.42
281 66512 Cecilie Holstad Lone Sandnes SK K 30-34 01:53:29 35.42
286 20183 Anders Amdal Sauda SK M 50-54 01:53:37 35.38
286 23578 Ingebret Andersen Nærbø SK M 60-64 01:53:37 35.38
286 83512 Jan Tore Fjelland Sola CK M 35-39 01:53:37 35.38
286 23691 Ingve Haukland Sandnes SK M 55-59 01:53:37 35.38
286 53770 Eivind Moi Statoil BIL M 35-39 01:53:37 35.38
286 58505 Margrethe Pedersen Bryne CK K 20-24 01:53:37 35.38
286 21166 Bjarne Salmelid Hafrsfjord SK M 45-49 01:53:37 35.38
293 26373 Morten Laland Kleppe M 30-34 01:53:46 35.33
293 25798 Lillian Thu Lode Bryne CK K 40-44 01:53:46 35.33
295 29832 Tormod Erevik Lea K. Lund Offshore M 25-29 01:53:49 35.31
295 22729 Glenn Sletten Bryne CK M 20-24 01:53:49 35.31
297 66691 Richard Graves Hafrsfjord SK M 40-44 01:54:04 35.24
297 20770 Arvid Jensen Hafrsfjord SK M 35-39 01:54:04 35.24
297 75847 Anders S. Olsen Sagabo M 30-34 01:54:04 35.24
297 25220 Kjetil Pollestad Klepp CC M 40-44 01:54:04 35.24
301 59019 Carl Christian Bryne CK M 20-24 01:54:11 35.20
301 54588 Olav Risa Statoil BIL M 30-34 01:54:11 35.20
301 73469 Erik Rønneberg Statoil BIL M 35-39 01:54:11 35.20
304 28032 Roy Løvland Hafrsfjord SK M 45-49 01:54:19 35.16
305 73480 Jon Erik Eriksen Statoil BIL M 40-44 01:54:20 35.16
305 23186 Håkon Fatnes Sandnes SK M 40-44 01:54:20 35.16
305 29945 Trond Gunstensen Aarbakke BIL M 30-34 01:54:20 35.16
305 22974 Halvard Hovda Skretting M 40-44 01:54:20 35.16
305 22318 Finn-Werner Kittilsen Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:54:20 35.16
305 22866 Gunnar Knudsen TOSK M 40-44 01:54:20 35.16
305 20158 Anders Sørbø Team VELUX Isola Leca M 35-39 01:54:20 35.16
312 26362 Morten Pollestad Klepp CC M 40-44 01:54:22 35.15
313 33561 Ingebret Randaberg SK M 40-44 01:54:25 35.13
313 24249 Johann B. Olafsson Statoil BIL M 45-49 01:54:25 35.13
315 30228 Wiggo Gilje Sandnes SK M 55-59 01:54:27 35.12
316 53088 Atle Abrahamsen Randaberg Pedalklubb M 35-39 01:54:33 35.09
317 21892 Eirik Qverneland Halliburton M 30-34 01:54:40 35.05
318 29163 Terje Gabrielsen Bryne CK M 45-49 01:54:42 35.04
319 25913 Magnar Goa Bryne CK M 45-49/MTB-Hybrid 01:54:44 35.03
320 22770 Grethe Skræi Braut Bryne CK K 40-44 01:54:47 35.02
320 27424 Per Møller-Pedersen Sandnes M 55-59 01:54:47 35.02
322 25933 Magne Skjæveland Bogafjell Sykleklubb M 65-69 01:54:49 35.01
323 32643 Torger Singelstad Singelstad Bygg M 30-34 01:54:51 35.00
324 29584 Tor Martin Kverneland Klepp CC M 40-44 01:55:26 34.82
325 25198 Kjetil Stokkeland Aalgaard S & S M 45-49 01:56:06 34.62
326 73478 Tom Aaltvedt Bogafjell Sykleklubb M 45-49 01:56:45 34.43
327 20783 Asbjørn Vestbø Bryne CK M 45-49 01:56:49 34.41
328 72245 Jan Espen Lanton CK Haugaland M 35-39 01:57:07 34.32
328 24902 Kent Levang Bryne CK M 30-34 01:57:07 34.32
330 24975 Kjell Søyland Vigesaa SK M 55-59 01:57:17 34.27
330 32355 Laila Våge SATS K 30-34 01:57:17 34.27
332 59442 Ole Richard Bødtker Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:57:20 34.26
333 73505 Jostein Bratland Nærbø SK M 45-49 01:57:23 34.24
333 29273 Thor Arne Dybdahl Sola BMX M 35-39 01:57:23 34.24
335 52863 Jan Gunnar Bru Statoil BIL M 40-44 01:57:24 34.24
335 100286 Geir Mossige Johannesen Sola CK M 45-49 01:57:24 34.24
335 29856 Torstein T. Nesby Stavanger TriK M 40-44 01:57:24 34.24
335 100287 Arild Sørbø ConocoPhillips M 25-29 01:57:24 34.24
339 27297 Paal Fossan TOSK M 40-44 01:57:25 34.23
340 28626 Steinar Nilsen Bryne CK M 40-44/MTB-Hybrid 01:57:38 34.17
341 83545 Alan Huntley I-Team.cc M 45-49 01:57:47 34.13
342 25906 Magnar Refve Stangeland Klepp CC M 25-29 01:58:39 33.88
343 22397 Frode Strømland Bogafjell Sykleklubb M 45-49 01:58:43 33.86
343 73516 Eirik Tørneng Hinna CK M 25-29 01:58:43 33.86
345 27079 Ove Skretting Nærbø SK M 30-34 01:58:46 33.84
346 52630 Gjermund Haugeneset Sola CK M 40-44 01:58:49 33.83
346 76202 Bjarte Voll Bryne CK M 30-34 01:58:49 33.83
348 100288 Roy Atle Simonsen Sandnes SK M 30-34 01:58:53 33.81
349 101111 Terje Sørensen Kristiansands CK M 45-49 01:58:54 33.80
350 27028 Olve Marvik Stord SK M 35-39 01:58:58 33.79
351 72295 Karl Bakke Vigrestad SK M 45-49 01:59:04 33.76
351 59363 Ove Alf Fløysvik Nærbø SK M 50-54 01:59:04 33.76
351 77277 Karoline Fuglestad Vigrestad SK K 20-24 01:59:04 33.76
351 22876 Gunnar Fuglestad Vigrestad SK M 45-49 01:59:04 33.76
351 32300 Widar Fuglestad Vigrestad SK M 30-34 01:59:04 33.76
351 76246 Nils Rolf Haga Vigrestad SK M 30-34 01:59:04 33.76
351 37703 Alf Henning Haukeland Vigrestad SK M 50-54 01:59:04 33.76
351 24405 Johnny Høyland Vigrestad SK M 45-49 01:59:04 33.76
351 46429 Torill Stålesen Høyland Vigrestad SK K 35-39 01:59:04 33.76
351 73296 Stian Mangersnes Vigrestad SK M 25-29 01:59:04 33.76
351 22090 Erik Mansæterbak Vigrestad SK M 45-49 01:59:04 33.76
351 29641 Torbjørn Tobias Obrestad Vigrestad SK M 45-49 01:59:04 33.76
351 22024 Ellen Marie Obrestad Vigrestad SK K 45-49 01:59:04 33.76
351 21623 Dag Rugland Vigrestad SK M 50-54 01:59:04 33.76
351 24521 Jonny Sandve Vigrestad SK M 45-49 01:59:04 33.76
351 76799 Gunvor Sandve Vigrestad SK K 45-49 01:59:04 33.76
351 28608 Steinar Strøm Randaberg SK M 50-54 01:59:04 33.76
351 24253 Johan Magne Wiig Sandnes SK M 65-69 01:59:04 33.76
369 29350 Tom Kindingstad Hafrsfjord SK M 30-34 01:59:11 33.72
370 30251 Wojciech Gierymski Bogafjell Sykleklubb M 50-54 01:59:20 33.68
371 100290 Henrik Bekkewold Stavanger M 25-29 01:59:28 33.64
372 24635 Jørn Holzmann Stavanger SK M 50-54 01:59:31 33.63
373 73356 Steve Actis ConocoPhillips M 55-59 01:59:33 33.62
374 38781 Ingvild Haaland Stavanger SK K 50-54 01:59:35 33.61
375 83347 Siv Hilde Houmb Stavanger TriK K 35-39 01:59:44 33.57
376 26680 Oddbjørn Aamodt Bryne CK M 50-54 01:59:47 33.56
377 26272 Michael Scott Stavanger TriK M 30-34 01:59:51 33.54
378 21455 Brit Brustveit Sandnes SK K 40-44 01:59:58 33.50
378 28456 Siw Agnethe Christiansen Sandnes SK K 45-49 01:59:58 33.50
378 28164 Rune Dirdal Bryne CK M 45-49 01:59:58 33.50
378 32394 Helene Espedal-Selvåg Sandnes SK K 40-44 01:59:58 33.50
378 21999 Elisabeth Haver Sandnes SK K 40-44 01:59:58 33.50
378 40371 Anne B. Skjæveland Sandnes SK K 40-44 01:59:58 33.50
378 21157 Birte Marie Skofteland Sandnes SK K 45-49 01:59:58 33.50
378 72656 Anders Tunander Stavanger M 30-34 01:59:58 33.50
378 29437 Tone Espedal Walskaar Sandnes SK K 25-29 01:59:58 33.50
387 28401 Siri Solsvik Fiksdal Sandnes SK K 35-39 02:00:07 33.46
388 52957 Hege Regina Berre Sandnes SK K 35-39 02:00:22 33.39
389 29866 Torvald Nevland Sandnes SK M 55-59 02:00:54 33.25
390 29633 Torbjørn Sirekrok Ålgård M 45-49 02:01:08 33.18
391 28110 Rune Olsen-Hagen Team VELUX Isola Leca M 35-39 02:01:44 33.02
392 24137 Jarle Heggelund Sandnes M 40-44 02:02:21 32.85
392 22426 Frode Kleven Rogaland Politi IL M 45-49 02:02:21 32.85
394 58394 Lars Ove Hjorteland NCA Multisport M 40-44 02:02:35 32.79
395 58552 Gunvald Aga Hafrsfjord SK M 30-34 02:02:38 32.78
395 24167 Jens Klingsheim Oceaneering BIL M 40-44 02:02:38 32.78
395 52591 Lars Magne Maudal Sandnes Taxi M 35-39 02:02:38 32.78
398 73297 Odd Harald Slettebø Dalane SK M 55-59 02:02:43 32.75
399 27490 Per Eyolf Hetland Aalgaard S & S M 35-39 02:02:54 32.70
400 28320 Sigurd Olav Risdal Klepp CC M 65-69 02:03:01 32.67
401 24833 Kåre Bøen Bryne CK M 60-64 02:03:05 32.66
401 27475 Per Brun Ellingsen ConocoPhillips BIL M 65-69 02:03:05 32.66
401 20886 Atle Ingolf Nylund Bogafjell Sykleklubb M 55-59 02:03:05 32.66
404 23588 Inger Ørmen Aalgaard S & S K 45-49 02:03:17 32.60
404 22005 Elisabeth Aase Bryne CK K 40-44 02:03:17 32.60
406 27991 Rolf Magne Sunde Stavanger SK M 50-54/MTB-Hybrid 02:03:53 32.44
407 28268 Sigmund Loen Lyse BIL M 45-49 02:03:55 32.44
408 24984 Kjell Sirevåg Statoil BIL M 55-59 02:04:03 32.40
409 21076 Bente Nødland Hølland Bogafjell Sykleklubb K 40-44 02:04:14 32.35
410 27127 Øivind Stangeland Subsea 7 M 45-49/MTB-Hybrid 02:05:49 31.95
411 26209 Martin J. Feldmann Hafrsfjord SK M 50-54 02:06:22 31.81
412 27681 Ragnvald Tungland Hectic M 55-59 02:06:27 31.79
413 58947 Steffen Antonsen Aalgaard S & S M 35-39 02:06:35 31.75
414 24413 Johnny Berentsen Nærbø SK M 45-49 02:06:42 31.72
414 29683 Tore Thorbjørnsen Aalgaard S & S M 45-49 02:06:42 31.72
416 23930 Jan Erik Sletten Aalgaard S & S M 45-49 02:06:52 31.68
417 21575 Christian Berntsen Acona Wellpro M 30-34 02:07:23 31.55
418 73544 Patrick Rooyakkers Hafrsfjord SK M 45-49 02:07:24 31.55
419 25956 Magne Jakobsen Bryne CK M 70-74 02:07:49 31.45
419 52708 Egil Kolstø Statoil BIL M 45-49 02:07:49 31.45
421 21082 Berge Hatteland Bryne CK M 55-59 02:07:54 31.43
421 74704 Øystein Magnus Klepsvik Askøy STK - Sykkel M 30-34 02:07:54 31.43
421 23568 Inge Peder Fylling Lid Bryne CK M 65-69 02:07:54 31.43
424 20931 Audun Stokka Sola CK M 70-74 02:07:58 31.41
425 24432 Jon Aaslestad Hafrsfjord SK M 45-49 02:08:05 31.38
426 20194 Andreas Stokka Jr. Ulstein og Omegn SK M 20-24 02:08:34 31.26
427 22495 Gaute Håland Bryne CK M 60-64 02:08:57 31.17
428 39254 Freddy André Haugen As Betong M 30-34 02:09:21 31.07
429 77000 Even Egebakken Stavanger M 40-44 02:09:58 30.93
430 28887 Svein Arve Log Bryne CK M 40-44 02:10:26 30.82
431 58649 Kåre Todnem Hommersåk M 25-29 02:11:04 30.67
432 28830 Svein Rob Team VELUX Isola Leca M 25-29 02:11:28 30.57
433 27405 Per Sande Sola M 50-54/MTB-Hybrid 02:11:38 30.53
434 27018 Ole-Petter Aareskjold Sandnes BMX M 50-54 02:13:14 30.17
435 29275 Thor Einar Molland Vigrestad SK M 60-64 02:13:18 30.15
435 73350 Georg Slåtten Vigrestad SK M 35-39 02:13:18 30.15
435 27884 Robert Solberg Vigrestad SK M 35-39 02:13:18 30.15
438 100291 Jostein Rott Sola CK M 40-44 02:13:21 30.14
439 20583 Arne Langeland Bryne CK M 70-74 02:13:36 30.08
440 100292 Jan Erik Skorpe Vedavågen M 30-34 02:13:40 30.07
441 23593 Inger Fagerheim Stavanger K 45-49 02:13:45 30.05
442 24491 Jone Klingsheim Ryfylke SK M 40-44 02:14:43 29.84
443 30024 Trygve Hetland Sola CK M 60-64 02:15:12 29.73
444 59330 Per Dreyer Hamre Hafrsfjord SK M 45-49/MTB-Hybrid 02:15:39 29.63
445 27844 Roald Aga NCA Multisport M 25-29 02:15:54 29.58
446 24102 Jarle Tveit Bogafjell Sykleklubb M 30-34 02:18:13 29.08
447 25951 Magne Kvarstein Sandnes M 45-49/MTB-Hybrid 02:19:41 28.77
447 52637 Terje Salte Bryne CK M 55-59/MTB-Hybrid 02:19:41 28.77
449 29821 Torleif Ekeland Forsand M 60-64/MTB-Hybrid 02:21:35 28.39
450 72551 Rune Alvseike Veidekke Bil M 45-49/MTB-Hybrid 02:23:15 28.06
451 25772 Lene Håland Elixia K 25-29/MTB-Hybrid 02:25:30 27.62
452 22820 Gunn Maren Jacobsen Aalgaard S & S K 50-54 02:27:07 27.32
453 76444 Nils Gunnar Rage Bryne CK M 40-44/MTB-Hybrid 02:27:35 27.23
454 77833 Gerardo Osorio Diaz Café M 50-54 02:28:18 27.10
455 24340 John Edgar Olsen Bygg-Kon M 60-64 02:28:28 27.07
456 26636 Odd Magne Frantzen Murm. Frantzen A/S M 65-69 02:30:45 26.66
457 53045 Camilla Kristiine Ebert-Jonsson Bryne CK K 25-29 02:32:13 26.40
457 20958 Ådne Mellemstrand Nærbø SK M 70-74 02:32:13 26.40
459 77285 Kåre Torkelsen Apply M 25-29/MTB-Hybrid 02:36:25 25.70
460 24668 Kai-Arne Steen Statoil BIL M 50-54 02:38:49 25.31
461 100293 Anne Elin Eikeskog Sandnes K 35-39/MTB-Hybrid 02:46:26 24.15
462 21866 Einar Brunes Sandnes M 80-84 Fullført -
462 22039 Else Jonnie Bråstein Aalgaard S & S K 65-69 Fullført -
462 26215 Marton Digernes Bryne CK M 45-49 Fullført -
462 20596 Arne Jakobsen Hafrsfjord SK M 45-49 Fullført -
462 29793 Torild D. Kollsgård Sandnes SK K 45-49 Fullført -
462 27760 Reidar Møller Sandnes SK M 65-69 Fullført -
462 59858 Liv Åse Sikveland Nærbø SK K 50-54 Fullført -
462 24099 Jarle Vorland Nærbø SK M 45-49 Fullført -
462 99999 Rolf Østhus Bryne CK M 55-59 Fullført -
- 73488 Jan Helge Austli Klepp CC M 35-39/MTB-Hybrid Brutt -
- 73071 Håvard Statoil BIL M 35-39 Brutt -
- 73622 Thomas Oftedal Bogafjell Sykleklubb M 35-39 Brutt -
- 28558 Stefan Selchow Seabrokers Services M 40-44 Brutt -
- 46684 Erik Westby Sandnes SK M 25-29 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

Rogaland Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 01.05.2011
Distanse: 67.00 KM
Snittfart: 36.30 Km/t
Snittid: 1:50:44
Antall deltakere: 475

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2018 (75.00 km): 01:47:38 (M)
    • Tord Gudmestad
    • Hans Arne Kvingedal
    • Martin Bugge Urianstad
  • 2018 (75.00 km): 01:57:59 (K)
    • Irene Kristin Eikemo
  • 2014 (65.50 km): 01:30:44 (M)
    • Erlend Jordbrekk Blikra
    • Arne Rettedal
  • 2017 (65.50 km): 01:38:26 (K)
    • Pernille Larsen Feldmann
    • Astrid Helen Njærheim
    • Andrea Terjesen
  • 2012 (72.00 km): 01:37:36 (M)
    • René Andersen
    • Vegar Bakken
    • Bjørnar Bjåstad
    • Svein Bjarte Brendeland
    • Gaute Brådli
    • Dag Foseid
    • Ørjan Frøiland
    • Gunnleiv Gjøsæter
    • Truls Grung
    • Hallgeir Hansen
    • Rune Holmen
    • Arvid Johannesen
    • Kaj Henning Johansen
    • Karsten Kristoffersen
    • Morgan Kristoffersen
    • Geir Henning Larsen
    • Øyvind Lerbrekk
    • Einar Lode
    • Arne Rettedal
    • Pål Sleveland
  • 2012 (72.00 km): 01:43:17 (K)
    • Tone Hatteland Lima
  • 2011 (67.00 km): 01:36:09 (M)
    • René Andersen
  • 2011 (67.00 km): 01:39:11 (K)
    • Tone Øglænd
  • 2007 (64.00 km): 01:32:50 (M)
    • Håkon Austad
    • Ole Haavardsholm
    • Daniel Egeland Jarstø
    • Ola Magnus Laugaland
    • Håvard Nybø
    • Sten Stenersen
  • 2007 (64.00 km): 01:33:40 (K)
    • Tone Espedal Walskaar
  • 2004 (62.00 km): 01:29:45 (M)
    • Morten Hegreberg
    • Roy Hegreberg
    • Håvard Nybø
    • Kent Håkon Olsen
    • Christer Rake
    • Cato Tveit
  • 2004 (62.00 km): 01:37:25 (K)
    • Tone Espedal Walskaar
  • 1999 (65.00 km): 01:39:00 (M)
    • Geir Dahlen
    • Jan Erik Fjotland
    • T. Kjetil Frøyland
    • Kjartan Hjorteland
    • Christian Houge-Thiis
    • Jan Richard Hølestøl
    • Stig Lunde
    • Douglas Obershaw
    • Willy Arne Seglem
    • Stian Aase
  • 1999 (65.00 km): 01:42:00 (K)
    • Tone Espedal Walskaar