BirkenResultat - 2011
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tSkramstadBringbuKvarstadStoråsen
1 25568 Lars Granberg Team Merida Smart Safety / CK Haugaland M 25/Elite 02:55:16 31.4900:28:2000:57:4401:39:3502:21:33
2 21850 Einar Lode Sola CK M 40/Elite 02:59:41 30.7200:28:2100:58:3201:41:0702:24:37
3 27346 Pål Levang Aalgaard S & S M 35 03:00:03 30.6500:30:0401:00:1901:41:4302:23:27
4 21325 Bjørn Atle Jacobsen Stavanger SK / Shell M 25 03:00:18 30.6100:30:3501:01:2101:42:3002:24:38
5 21479 Brynjulf Spalder Stavanger TSK M 40 03:01:22 30.4300:31:1401:02:0701:43:3902:26:01
6 22595 Geir Dahlen Bros Test Team / STK M 50 03:03:42 30.0400:30:5401:01:4101:44:2802:28:04
7 21408 Bjørnar Bjåstad Sandnes SK / Seabrokers Group M 35 03:04:07 29.9800:30:2901:02:1901:45:1502:28:25
8 22173 Erling Kindem Stavanger TSK / Bros Test Team M 45 03:05:20 29.7800:31:2301:03:5301:46:4402:28:26
9 20563 Arne Rettedal Bryne CK M 35 03:05:21 29.7800:31:0201:04:2601:46:5702:30:10
9 30398 Oddmund Roalkvam Stord SK M 50 03:05:21 29.7800:31:2101:03:4601:46:4602:28:27
11 46681 Trond Skaale Stavanger TSK M 35/Elite 03:05:29 29.7600:29:4801:02:0001:44:4702:29:56
12 22644 Geir Inge Berg Sandnes SK M 30/Elite 03:05:49 29.7000:29:2401:02:0201:44:4602:29:55
13 27872 Roar Fjermestad Eie Flekkefjord SK / ConocoPhillips M 35 03:06:40 29.5700:31:3101:04:2701:46:5802:30:27
14 26558 Odd Skailand Bogafjell Sykleklubb M 35 03:06:51 29.5400:31:0101:03:5701:46:5702:30:28
15 24403 Johnny Johnsen CK Sør / Eramet M 35 03:07:01 29.5100:31:1201:04:2501:46:5602:30:28
16 29324 Tjerand Vigesdal Sandnes SK M 35 03:07:19 29.4600:31:0701:04:2701:46:5802:30:29
17 24149 Jarle Aakre Dalane SK M 40 03:07:37 29.4200:31:1901:04:1501:47:1802:32:10
18 21632 Dag Foseid Stord SK M 45 03:07:49 29.3900:32:2701:04:5701:46:4402:31:06
19 46356 Marius Askautrud Sp.kl. Rye / Norcem/Leca/Bygg.no M 25 03:08:14 29.3200:31:4601:03:5301:47:1802:30:38
20 28780 Stig Magne Loftheim STriK M 30 03:08:33 29.2700:32:0601:05:1601:48:2102:32:21
21 27983 Rolf Helge Selliken Bryne CK M 45 03:08:54 29.2200:31:4301:03:5401:46:4502:31:04
22 64341 Magnus Rosén Ullevål SK M 30 03:09:16 29.1600:31:4501:04:3601:48:1902:32:18
23 67005 Jon Vetlesen Multiconsult/HardTailHeroes M 25 03:09:58 29.0500:31:4501:04:4501:48:1702:32:58
24 106087 Ove Olsen Norsk Tipping M 35 03:10:30 28.9700:31:0801:04:2601:46:5902:33:43
25 27471 Per Arvid Gimre Sportsklubben Rye / PwC BIL M 25 03:10:35 28.9600:31:5501:05:2301:48:1802:34:13
26 21932 Eivind Salte Nærbø SK / Årdal Maskinering M 30 03:12:32 28.6700:32:1801:06:2101:50:0802:36:20
27 24120 Jarle Nygaard CK Haugaland / Solar Norge M 40 03:12:47 28.6300:32:2401:06:4001:50:4302:36:37
28 28893 Svein Bjarte Brendeland Hafrsfjord SK M 40 03:13:06 28.5800:31:1901:06:3801:49:1602:36:21
29 25658 Lasse Asheim Stavanger SK M 45 03:13:09 28.5700:32:5001:06:1401:50:5102:36:19
30 29405 Tommy Ivesdal Bogafjell Sykleklubb / Modena M 35 03:13:24 28.5400:32:2401:06:1801:49:4602:36:12
30 22522 Geir Strømland Bryne CK M 40 03:13:24 28.5400:31:2001:05:3801:47:3602:35:09
32 52599 Even Rege Team NOR Bicycles M 17/Elite 03:13:54 28.4600:29:2501:01:2501:44:3002:36:44
33 52832 Lars Christian Espenes CK Haugaland M 35 03:14:18 28.4000:33:3201:07:1801:53:0702:38:04
34 29848 Torstein Håland Bryne CK M 30 03:14:28 28.3800:34:5001:09:2701:52:5402:37:43
35 27579 Per Vidar Avlesbug Klepp CC / Statoil M 40 03:15:28 28.2400:32:4501:07:1301:51:3602:38:16
36 22501 Gaute Brådli Vigesaa SK M 40 03:15:31 28.2300:32:5801:07:1301:50:5402:38:29
36 34082 Johan Fredrik Gjesdahl Kristiansands CK M 45 03:15:31 28.2300:32:3401:06:4201:51:3602:38:17
38 27557 Per Ove Øglænd Bryne CK M 40 03:15:43 28.2000:33:1301:06:5701:51:3502:39:16
39 79004 Charles Granquist Follo SK / DnB NOR M 40 03:16:09 28.1400:33:5801:09:3301:53:3502:39:38
40 20155 Anders Tornensis Bryne CK M 45 03:16:22 28.1100:33:3301:08:5901:53:3702:39:23
41 27874 Roar Børresen Hafrsfjord SK M 40 03:16:26 28.1000:33:1101:08:0101:53:2802:39:20
42 25957 Magne Iversen Bryne CK / Norcem/Leca/Bygg.no M 50 03:16:36 28.0700:33:1401:09:1101:53:2302:39:39
43 28940 Svein Olav Rege Hafrsfjord SK M 45 03:17:05 28.0000:32:4701:06:5401:50:5902:40:04
44 75777 Svein Harald Sigurdsen Dalane SK / Oceaneering M 35 03:17:18 27.9700:33:0901:06:1101:53:3602:40:09
45 24527 Jonny Kjærland Stord SK M 45 03:17:36 27.9300:36:3301:12:2901:57:2002:42:12
46 29934 Trond Karlson Bryne CK M 35 03:18:24 27.8200:35:3701:09:4001:54:1402:42:25
47 44742 Erik Kaldheim Vindafjord SK M 35 03:18:32 27.8000:33:2401:08:1201:53:3302:39:59
48 24405 Johnny Høyland Vigrestad SK M 45 03:18:33 27.8000:33:1701:08:4401:52:5702:39:43
49 25249 Kjetil Holstad Bryne CK M 35 03:19:00 27.7300:35:1001:11:0901:56:3802:42:45
50 52858 Frode Aase Bogafjell Sykleklubb M 35 03:19:15 27.7000:33:5601:10:1401:55:2902:42:44
51 33853 Leif Tore Eriksen Kristiansands CK M 40 03:19:30 27.6600:31:0001:02:1801:57:5302:42:43
52 21425 John Børge Skjæveland Aalgaard S & S M 40 03:19:31 27.6600:34:4101:10:4001:55:5002:42:59
53 73341 Kelvin Eden Hafrsfjord SK / Shell M 45 03:19:37 27.6500:33:2601:10:1001:55:0502:41:12
54 22634 Geir Helge Tunge Randaberg SK M 40 03:20:40 27.5000:32:3501:07:0001:52:1302:42:52
55 30099 Vegar Bakken Bryne CK M 45 03:20:43 27.5000:32:3701:07:3301:52:1902:42:06
56 29460 Tor Øverås Sandnes SK M 45 03:20:49 27.4800:32:4301:06:4701:52:5802:43:51
57 80298 Lars Ivar Lislegard-Bækken Holmenkollen CK M 30 03:21:13 27.4300:33:3401:09:4301:53:5702:43:19
58 73756 Håvard Orlien Fevik og Omegn CC M 40 03:21:17 27.4200:33:2901:09:4301:55:0502:43:12
59 32335 Lars Brovold Bogafjell Sykleklubb / Skanska aktiv M 45 03:21:23 27.4100:33:3901:09:2101:54:4602:42:37
60 32296 Kai Frøitland CK Sør M 40 03:21:25 27.4000:33:5401:09:0801:54:3402:43:04
61 72935 Ole Wasbø Stavanger TSK M 35 03:21:57 27.3300:33:5401:09:3601:54:4502:43:47
62 25362 Knut Johannes Hallingstad Sauda SK M 45 03:22:20 27.2800:34:4301:10:2101:54:5302:44:39
63 23248 Hege Linn Eie Vatland Flekkefjord SK K 30/Elite 03:22:43 27.2300:35:4301:09:5301:55:4802:44:00
63 28089 Rune Stålesen Rogaland politi M 45 03:22:43 27.2300:33:2701:09:1501:54:3702:44:05
65 72915 Lars Bergerengen Raft-Klinikken M 30 03:23:03 27.1800:34:1601:11:0101:57:0802:45:43
66 27749 Reidar Skrunes CK Haugaland / IF Skadeforsikring M 45 03:23:16 27.1500:33:4701:10:3701:57:0402:45:59
67 66477 Jone Vikingstad CK Haugaland M 25 03:23:20 27.1400:33:2901:08:5601:54:3702:44:47
68 24243 Johan Bruun-Olsen Statoil BIL M 50 03:23:37 27.1000:33:4801:10:2701:55:4902:45:02
69 22876 Gunnar Fuglestad Vigrestad SK M 45 03:24:55 26.9300:34:5201:12:2001:58:3902:47:19
70 29249 Thomas Henry Chruickshank Hafrsfjord SK / Halliburton M 35 03:25:02 26.9200:33:5201:08:3401:55:0502:46:41
71 49945 Kåre Reidar Ellingsgård Molde CK / Statoil BIL M 45 03:25:05 26.9100:34:5801:11:2801:57:3702:46:54
72 33092 Svein Aage Valen Bergen CK M 50 03:25:18 26.8800:35:1501:13:2801:58:1002:46:49
73 71397 Vegar Ravnås Ryfylke SK M 20 03:25:29 26.8600:34:4301:12:0501:58:2202:46:55
74 26583 Odd Arild Løften CK Haugaland M 35 03:25:38 26.8400:34:4401:11:4201:57:4402:48:16
75 30276 Tom Ove Kaland CK Haugaland M 35/Elite 03:25:41 26.8300:31:4801:08:1301:54:1902:46:25
76 38574 Ståle Børresen Hafrsfjord SK M 35 03:25:46 26.8200:34:0301:11:4601:58:2202:47:08
77 60840 Jo Frøyen Bogafjell Sykleklubb / Rogaland Entreprenør M 40 03:25:56 26.8000:35:1501:13:3601:59:3602:48:30
78 75456 Torbjørn Lie Krogsveen Eiendomsmegling AS M 35 03:25:58 26.8000:35:1201:12:2601:58:4102:47:55
79 26532 Njål F. Vadla Bogafjell Sykleklubb M 50 03:26:33 26.7200:34:5601:10:4901:59:0802:48:00
80 24385 Johnny Vaule Vigesaa SK M 40 03:27:18 26.6200:35:0501:13:5201:59:5202:48:57
81 73482 Arild Lie CK Haugaland M 40 03:27:34 26.5900:34:3801:12:4901:59:2902:48:58
82 58214 Arne André Vetrhus Ryfylke SK M 30 03:27:35 26.5900:34:3201:10:3701:56:3802:48:22
83 22286 Eyvind Adsem Bogafjell Sykleklubb M 50 03:27:38 26.5800:34:4301:12:3601:59:1302:49:01
84 21313 Bjørn Austerå Bryne CK M 65 03:27:44 26.5700:35:3601:13:3801:59:4202:50:19
85 24095 Jarl Gaute Aase Dalane SK M 50 03:27:48 26.5600:34:2701:12:1201:57:5402:47:07
86 73741 Stein Kolstad Risør CK M 50 03:28:13 26.5100:34:2501:12:1301:58:0502:48:58
87 24572 Jostein Merkesdal Vigesaa SK M 45 03:28:21 26.4900:34:1201:12:2501:59:1502:49:35
88 23549 Inge Fatland Vindafjord SK M 50 03:28:42 26.4400:35:0601:13:1601:59:4302:49:39
89 27884 Robert Solberg Vigrestad SK M 35 03:28:51 26.4300:36:4101:13:3002:00:0602:51:27
90 30421 Trond Årseth Gjerstad IL M 55 03:28:54 26.4200:35:0301:12:1201:58:0602:50:10
91 21618 Dag Skjæveland Aalgaard S & S M 40 03:29:01 26.4000:35:0701:12:0501:59:2902:50:29
92 100829 Geir Olsen CK Haugaland M 40 03:29:02 26.4000:35:0801:12:0701:59:0502:49:23
93 24182 Jens Kristian Holberg Stegaberg IL Sykkel / Statoil BIL Nord Rogaland M 45 03:29:15 26.3700:34:1301:11:3101:58:4502:50:09
94 74340 Kristian Kahlbom CK Haugaland M 30 03:29:33 26.3400:34:0101:11:0402:00:0902:51:28
95 106088 Lasse Tomren Karmsund BIL M 35 03:30:15 26.2500:34:4301:10:5901:58:2402:50:08
96 31921 Helge Roska Eidsfossen SK M 45 03:30:16 26.2500:34:3601:12:1701:58:2402:50:58
97 52482 Gunnar Atterås E-CO BIL M 50 03:30:21 26.2400:35:2901:13:3802:01:1702:52:02
98 27780 Reidar Bratvold Hafrsfjord SK M 55 03:30:26 26.2300:33:3001:09:1301:56:5502:48:52
98 33370 Hans Magne Stokka Bømlo SK M 45 03:30:26 26.2300:34:4001:12:4801:59:3802:50:27
100 66401 Bjørn Are Njøs Stord SK M 45 03:30:40 26.2000:35:1701:12:5602:00:5002:52:13
101 26275 Michael Dyrland Hafrsfjord SK M 40 03:30:58 26.1600:35:4901:13:3302:00:1402:52:29
102 20754 Arvid Wiig Ganddal IL M 40 03:30:59 26.1600:36:0501:12:4402:01:0302:53:01
103 32281 Kjell Magnar Helland Stord SK / Team Engelsen M 50 03:31:00 26.1600:35:3201:13:0002:00:3902:52:10
104 24650 Jørn-Atle Borsheim Bogafjell Sykleklubb / Petoro Aktiv M 35 03:31:13 26.1300:34:1601:12:1001:58:4302:51:13
105 49053 Nils Egil Bekkemellem Raufoss og Gjøvik SK M 55 03:31:34 26.0900:35:1401:12:1701:59:4202:52:39
106 66659 Terje Fjellheim Fjellis M 30 03:31:49 26.0600:36:2701:14:2602:01:5202:53:40
107 29236 Thomas Kvalevåg Sola CK M 25 03:31:53 26.0500:34:3201:12:2602:00:2702:51:31
108 30381 Paal Frode Larsen Klepp CC M 45 03:32:05 26.0200:35:2901:13:2502:00:5902:53:05
109 20826 Asgaut Kalsaas Nordbohus M 50 03:32:11 26.0100:36:2301:13:1002:03:0602:54:25
110 73913 Lars Daniel Erichsen Arendal CC / Agder Energi BIL M 45 03:32:21 25.9900:35:1001:13:0002:00:2902:53:04
111 20673 Arnfinn Salte Bogafjell Sykleklubb M 60 03:32:23 25.9900:36:2301:13:0702:00:5102:53:03
112 22676 Geir Westheim Simensen Sandnes SK / Statoil BIL M 50 03:32:49 25.9300:36:3601:14:5602:02:5902:53:40
113 100270 Einar Kalland-Olsen CK Haugaland / Team Life M 17 03:32:52 25.9300:34:0401:13:3202:01:1902:50:52
114 23655 Ingvald Vigre Vigrestad SK M 40 03:33:02 25.9100:35:1801:14:1802:02:0202:54:51
115 22188 Ernst Mortensen Dalane SK / Nordan M 40 03:33:04 25.9000:34:4701:11:5501:59:1302:53:29
116 25707 Leif Arild Kvalevåg Aalgaard S & S M 50 03:33:12 25.8900:36:1201:13:3002:01:1402:53:32
117 20676 Arnfinn Joli Bogafjell Sykleklubb / Statoil BIL M 45 03:33:13 25.8800:34:4701:13:3002:00:1402:54:01
118 24408 Johnny Gerhardsen Hafrsfjord SK /Team Aktiv M 40 03:33:23 25.8600:33:4101:12:0402:00:5202:53:26
119 26824 Olav Steinskog Aalgaard S & S / Skanska Aktiv M 60 03:33:26 25.8600:35:4001:14:4902:02:2502:54:28
120 94674 Morten Andersen Flekkerøy CK M 35 03:33:29 25.8500:36:2801:14:3602:01:5502:53:33
121 28304 Sigurd Kinn Hafrsfjord SK / Noreco M 50 03:33:39 25.8300:37:2801:15:3602:02:2102:54:10
122 29419 Tommy N. Andersen Hafrsfjord SK / Statoil BIL M 50 03:33:40 25.8300:36:1601:14:3702:02:5702:55:30
123 23100 Harald Minge Hafrsfjord SK M 45 03:33:43 25.8200:35:3601:13:4602:02:0502:54:11
124 22169 Erling Lunde Hafrsfjord SK M 45 03:34:15 25.7600:33:2001:08:1701:56:4002:51:41
125 25900 Mads Duesund CK Haugaland / Statoil BIL M 45 03:34:16 25.7600:35:0801:14:2602:01:5202:55:31
126 26288 Mikkel Haaland Nærbø SK M 50 03:34:23 25.7400:35:4901:14:1602:01:1002:54:47
127 26547 Notto Høiland Birkenes IL Sykkel M 45 03:34:50 25.6900:36:5101:16:2902:05:0102:56:34
128 30846 Arne Håland Bergen CK M 50 03:34:54 25.6800:36:1401:14:2302:01:5502:55:33
129 72245 Jan Espen Lanton CK Haugaland M 35 03:35:12 25.6500:38:1801:15:5800:00:0202:55:42
130 73479 Sverre Espedal-Selvåg Stangelan & Omegn CC / Statoil BIL M 45 03:35:21 25.6300:36:1201:14:4902:01:4902:55:19
131 73684 Jan Tjøntveit Volswagen M 40 03:35:25 25.6200:35:4001:14:4502:03:1102:55:05
132 29426 Tone Øglænd Bryne CK K 40/Elite 03:35:26 25.6200:35:4301:12:3502:00:4102:54:32
133 27146 Ørjan Finnseth Hafrsfjord SK M 40 03:35:53 25.5600:37:2901:16:5102:04:3202:56:29
134 26359 Morten Rye-Larsen Hafrsfjord SK M 55 03:36:00 25.5500:35:5401:14:4702:02:1702:56:04
135 24728 Karl Aarrestad Hafrsfjord SK / ConocoPhillips M 45 03:36:45 25.4600:36:0801:13:4702:03:1402:57:44
136 23469 Hilde Hetland Dalane SK K 40/Elite 03:36:53 25.4500:37:3801:15:1902:04:1302:56:41
137 58075 Bernt Øyvind Vad Stord SK / Team Engelsen M 50 03:37:07 25.4200:36:3501:14:5302:03:3602:57:45
138 34236 Sverre Engebretsen Grimstad SK / Team Amarone M 50 03:37:10 25.4100:35:5801:15:4602:03:0002:57:24
139 46572 Henning Brede Team Life M 40 03:37:38 25.3600:35:1001:14:5102:02:1402:58:01
140 21234 Bjørn Sundvor Vigesaa SK M 25 03:37:49 25.3400:36:3901:16:1402:05:4402:58:11
141 25783 Lennart Nes Stord SK M 50 03:37:50 25.3400:35:4201:14:5302:04:1602:57:54
142 58207 Berge Opstad Rugland Vigrestad SK M 45 03:37:56 25.3200:34:0801:14:4302:03:2202:55:10
143 25706 Leif Arild Paulsen CK Haugaland M 35 03:38:04 25.3100:35:2401:12:2402:01:0402:57:20
144 30280 Martin De Boer Shell M 35 03:38:22 25.2700:35:3901:14:3602:02:5502:57:34
145 73622 Thomas Oftedal Bogafjell Sykleklubb M 35 03:38:24 25.2700:33:3201:10:4802:00:4202:55:56
146 52856 Kjell Ivar Grindheim Stavanger TSK / Randaberg Pedalklubb M 50 03:38:27 25.2600:36:0301:15:5202:04:1002:58:04
147 22622 Geir Christian Larsen Dalane SK M 50 03:38:32 25.2500:35:3201:15:0002:02:4702:56:49
148 25614 Lars Johan Velde CK Haugaland M 35 03:38:46 25.2300:35:5801:14:3102:02:4802:58:23
149 93509 Esben Eliassen SUSBIL M 30 03:38:52 25.2200:36:2101:14:2102:03:0102:58:45
150 100658 Kjetil Toth CK Haugaland M 30 03:38:57 25.2100:37:1701:17:1202:05:2602:59:55
151 72232 Tor Martin Søndenå CK Haugaland M 35 03:39:00 25.2000:36:2901:16:0602:04:5602:59:17
152 122555 Frode Høyland Nærbø SK M 35 03:39:03 25.1900:36:2501:15:4102:04:0302:58:54
153 29709 Tore Løining Randaberg Pedalklubb M 35 03:39:06 25.1900:35:3801:14:2002:02:2402:58:33
154 34986 Karl Egil Stubsjøen IF Frøy M 50 03:39:19 25.1600:36:1101:15:4102:06:3303:00:20
155 139988 Audun Siqveland Arendal CC M 30 03:39:22 25.1600:37:5401:16:5102:05:0902:59:27
156 100707 Anders Hasseldal Otra IL - Sykkel M 40 03:39:25 25.1500:36:2201:15:4502:03:4302:58:13
157 52918 Thomas Aune Håpnes Harran SK M 45 03:39:31 25.1400:35:4801:14:1702:04:2902:59:51
158 21336 Bjørn Einar Folkvord Sandnes SK / PwC BIL M 55 03:39:32 25.1400:35:1101:13:1502:03:4002:57:23
159 38526 Ørjan Bergli Hafrsfjord SK M 30 03:39:52 25.1000:37:3901:17:2702:06:0603:00:07
160 66420 Lars Gunnar Nilsen Stord SK M 35 03:39:58 25.0900:36:3701:16:1302:05:0502:59:24
161 32693 Leif Erik Garvik CK Henie M 45 03:39:59 25.0900:35:4201:12:4802:03:0302:58:35
162 24498 Jone Harestad Hafrsfjord SK M 40 03:40:01 25.0800:37:2401:17:3502:05:1903:01:57
162 157352 Børge Søvik Rauma SK M 25 03:40:01 25.0800:38:2401:18:0402:08:0803:01:54
164 27201 Øystein Lars Mong Dalane SK M 45 03:40:02 25.0800:36:0201:15:3102:05:1102:58:31
165 22384 Fridtjov Helland Bryne CK / Oceaneering M 45 03:40:06 25.0700:36:3001:16:4402:05:3502:59:55
166 73464 Eivind Skeie CK Haugaland / Homo Habilis M 50 03:40:07 25.0700:36:2501:14:3102:04:5102:59:01
167 23752 Ivar Hebnes Sandnes SK M 50 03:40:09 25.0700:37:4401:18:2002:07:1603:00:27
168 34215 Bjørnar Schanke Birkenes IL / Scanflex M 45 03:40:13 25.0600:37:0601:16:4102:05:4603:00:08
169 38475 Njål-Magne Nilsen Randaberg M 45 03:40:18 25.0500:36:3201:18:1102:05:3303:00:37
170 28771 Stig Adler Birkeland Wintershall Norge M 40 03:40:37 25.0200:37:5701:17:1302:05:1403:00:39
170 29771 Torgeir Larsen Wintershall Norge M 40 03:40:37 25.0200:37:5701:17:1302:05:1403:00:39
172 21315 Bjørn Andersen Hafrsfjord SK M 45 03:40:47 25.0000:34:5801:12:3502:02:3203:00:56
173 21254 Bjørn Øverby Hafrsfjord SK M 45 03:41:11 24.9500:35:3001:16:3002:05:0203:00:56
174 25491 Kurt Dyrli Hafrsfjord SK M 40 03:41:35 24.9100:37:1901:17:1602:06:1603:02:05
175 25616 Lars Jørgen Varnes Ryfylke SK / ConocoPhillips M 45 03:41:38 24.9000:37:0801:17:3902:06:2003:01:17
176 23680 Ingve Vold Nærbø SK M 40 03:41:45 24.8900:37:4501:16:5402:06:2903:02:36
177 66398 Odd-Arve Flotve Stord SK M 40 03:42:03 24.8500:36:3801:15:4902:05:4103:02:34
178 59064 Steinar Håland Bryne CK M 30 03:42:05 24.8500:35:1401:13:1302:01:4303:01:40
179 21157 Birte Marie Skofteland Sandnes SK / ONS K 45 03:42:06 24.8500:37:4401:17:3402:07:2103:02:22
180 23202 Håvard Sørlie Sola CK M 35 03:42:14 24.8300:36:1901:16:2402:05:5203:02:05
181 29641 Torbjørn Tobias Obrestad Vigrestad SK M 45 03:42:17 24.8300:37:1001:17:1102:06:0903:03:15
182 20737 Arve Sonflå Bryne CK M 40 03:42:23 24.8200:36:0201:15:3202:04:1603:00:18
183 66467 Tommy Johansen Flekkefjord SK M 45 03:42:34 24.8000:36:5201:15:2102:04:1503:00:59
184 73468 Trond Hellem TOSK M 35 03:42:39 24.7900:38:4501:19:4102:08:2803:03:07
185 52712 Erling Forberg Hafrsfjord SK M 45 03:42:47 24.7700:37:1301:19:2102:06:5603:01:03
186 28566 Stein Søyland Kverneland BIL M 45 03:42:54 24.7600:38:4201:19:2002:08:2903:03:19
187 23098 Harald Mong Dalane SK / Dalane Energi BIL M 45 03:42:56 24.7600:35:3801:14:5402:05:2103:02:22
188 28718 Stian Fossan Hafrsfjord SK / Siemens M 40 03:43:20 24.7100:37:1201:16:3802:08:3403:03:00
189 24651 Jørn-Steinar Sivertsen Orstad BMX / SBBL M 40 03:43:33 24.6900:35:3601:18:5702:08:2003:03:43
190 22392 Frode Tufteland SK Fladepedal M 45 03:43:42 24.6700:37:2101:16:4702:06:4003:03:09
191 71723 Arve Sandve CK Nittedal M 40 03:43:44 24.6700:38:0001:18:5102:08:1303:04:14
192 32434 Ole Grimsmo Talisman Energy M 40 03:43:49 24.6600:36:2401:16:4102:06:5603:01:27
193 27209 Øyvind Tjemsland Sandnes SK / Bring Cargo M 45 03:43:51 24.6500:36:0201:15:0002:05:2603:03:49
194 24927 Kim Østebø CK Haugaland / Statoil BIL M 35 03:44:07 24.6300:37:2001:17:2002:06:2303:02:51
195 74490 Runar Vedå Hjellvik IL M 35 03:44:09 24.6200:37:5401:18:3802:08:0003:04:00
196 100681 Sverre Chruickshank Holmestrand SK / IKM Service AS M 30 03:44:22 24.6000:36:3201:15:1602:06:4703:05:05
197 73028 Ove Kalvatn Bogafjell Sykleklubb M 40 03:44:44 24.5600:36:1901:15:5602:05:4303:03:41
198 73024 Bård Syvertsen Apply TB M 45 03:44:47 24.5500:38:1301:18:5802:08:4403:04:07
199 150177 Trygve Johannes Lereim Sævareid Diakonhjemmet BIL M 30 03:44:57 24.5300:37:4001:19:2202:08:4503:04:24
200 23968 Jan Inge Krakk CK Haugaland M 35 03:45:09 24.5100:37:2101:17:3102:08:0003:04:48
201 100694 Kjell Steinsland Toyota Haugesund M 40 03:45:12 24.5100:39:0501:19:4502:09:2803:04:01
202 122565 Rune Malmei Koll M 45 03:45:17 24.5000:38:1701:17:0602:06:4603:04:57
202 26342 Morten Tjemsland Bryne CK M 30 03:45:17 24.5000:36:4901:19:1702:08:2303:03:16
204 29571 Tor Kristian Gyland Randaberg SK / ErgoGroup M 40 03:45:20 24.4900:37:5401:18:1402:08:2003:06:05
205 24521 Jonny Sandve Vigrestad SK M 45 03:45:23 24.4900:37:1801:17:3102:07:2503:04:13
206 30232 Wilhelm Engelsen Stord SK / Team Engelsen M 55 03:45:39 24.4600:37:4301:19:0502:09:2503:05:08
207 38443 Gisle Vik Team Fitjar M 45 03:45:55 24.4300:39:2501:19:5302:10:1203:06:29
208 21166 Bjarne Salmelid Halliburton M 45 03:46:02 24.4200:36:5901:17:5102:08:2903:05:02
209 32274 Sven Ove Hølland SK Rye M 40 03:46:17 24.3900:38:0201:17:5602:06:5903:06:37
210 22317 Finn-Roger Hoff Statoil BIL M 45 03:46:23 24.3800:38:4001:20:1102:10:4403:05:47
211 111736 Christian Belck-Olsen SEB Merchant Banking M 40 03:46:28 24.3700:36:1501:15:1202:11:5403:06:14
212 21356 Bjørn Larsen Eie Bryne CK / Oceaneering M 50 03:46:46 24.3400:39:1201:20:1102:10:1403:07:01
213 58293 Jahn Olaf Olsen Mandal CK / Returkraft M 45 03:47:03 24.3100:39:4601:19:5302:10:2603:07:05
214 98625 Tore Kristiansen CK Haugaland / Homo Habilis M 45 03:47:05 24.3000:37:0401:19:5702:09:5803:06:40
215 28724 Stian Bjerga Bogafjell Sykleklubb M 35 03:47:14 24.2900:36:3501:16:0502:05:3803:03:18
216 24913 Ketil Nygaard Stavanger TSK M 35 03:47:28 24.2600:42:1301:21:1302:12:5903:07:54
217 23157 Harry Leo Nøttveit Tjelta M 45 03:47:47 24.2300:38:5201:20:0402:09:3903:07:19
218 29515 Tor Einar Kallevik Toyota Haugesund AS M 45 03:47:48 24.2300:37:0101:17:4702:08:4203:05:14
219 72998 John Neumann Klepp CC M 45 03:47:52 24.2200:37:3101:18:5502:09:3203:06:23
220 30209 Wenche Haukland Bryne CK / Aarbakke BIL K 40 03:47:54 24.2200:40:2001:22:0102:12:0503:07:34
221 34222 Øystein Skuland YIT BIL M 40 03:48:10 24.1900:37:5001:19:1702:09:5903:06:43
222 123235 John Tislevoll Almås IL Solid M 25 03:48:12 24.1800:37:4401:19:0502:08:0303:03:36
223 29095 Terje Stokkeland Bryne CK M 55 03:48:20 24.1700:38:1001:18:4202:09:2703:06:41
223 23225 Håvard Ånestad Klepp CC / Sandnes Sparebank M 45 03:48:20 24.1700:38:4501:20:5402:11:4603:08:13
225 53681 Børge Stakkestad CK Haugaland / IF Skadeforsikring M 45 03:48:25 24.1600:39:0701:21:2102:12:0703:08:48
226 24441 Jon David Jonassen Nortura M 30 03:48:27 24.1600:37:1001:17:4102:08:3103:07:24
227 28465 Sjur Bjerke Stavanger SK / Shell M 50 03:48:38 24.1400:37:4301:19:0002:09:1303:07:28
228 34184 Heljar Ballo Statoil BIL Kårstø M 50 03:48:49 24.1200:38:5901:20:5902:12:0903:07:30
229 26327 Monica Blomlie Dahlen Hafrsfjord SK / BP K 45 03:49:22 24.0600:40:2801:20:0402:11:1203:08:55
230 34289 Arne Fosseli Volkswagen M 50 03:49:31 24.0500:39:1001:21:3602:11:3403:08:18
231 72616 Odd Arne Bakker Bryne CK M 40 03:49:36 24.0400:37:5301:20:3302:11:1203:08:41
231 72216 Bjørn Velde CK Haugaland / Aibel AS M 30 03:49:36 24.0400:38:0601:19:5102:10:5203:07:37
233 24112 Jarle Rossavik Bogafjell Sykleklubb / G-MAX M 45 03:49:38 24.0300:39:1001:21:3202:13:0003:09:20
234 139530 Turid Hagelia Korshavn Gjerstad IL K 35 03:50:03 23.9900:38:5601:20:4602:12:0503:09:42
235 26692 Oddgeir Eikeskog Bryne CK M 40 03:50:16 23.9700:40:0301:21:3602:13:1303:08:50
236 58132 Inge Jakob Hansen Mandal CK M 40 03:50:44 23.9200:38:1301:19:1802:10:1403:08:26
237 27529 Per Kolbein Tonstad Lyse BIL M 50 03:50:57 23.9000:41:3201:23:5202:14:1603:10:11
238 72220 Guttorm Østevold Fjose Stord SK M 35 03:51:06 23.8800:39:3601:22:5102:13:0103:10:48
239 24894 Kenneth Asheim Aalgaard S & S M 45 03:51:11 23.8700:37:3201:22:2502:12:2903:07:54
240 25372 Knut Ove Kyte CK Haugaland M 40 03:51:29 23.8400:39:0701:21:0602:12:5703:11:36
241 53686 Sverre Johan Øveraas CK Haugaland M 45 03:51:36 23.8300:39:3901:23:0402:13:4703:10:45
242 36563 Håvar Hilde Sportsklubben Rye / Shell M 50 03:51:37 23.8300:38:3201:18:4002:10:3103:09:10
243 34646 Jan Gregersen Risør CK M 50 03:51:41 23.8200:38:1301:19:3802:10:4603:09:51
244 23346 Helge Grannes CK Haugaland M 50 03:51:51 23.8000:38:5001:20:5902:11:5703:11:48
245 146493 Paal Baarsrud Fagerli M 25 03:51:53 23.8000:38:4901:20:1202:10:5703:10:47
246 37377 Åsmund Solhaug Stord SK M 45 03:51:58 23.7900:39:5101:19:4402:11:3103:11:17
247 28081 Rune Vestbø Vindafjord SK M 45 03:52:26 23.7400:39:4601:21:3602:14:2103:12:54
248 26839 Olav Log Centica M 40 03:52:44 23.7100:39:4401:19:5802:12:2603:11:29
249 26961 Ole Johan Røykenes Bryne CK M 45 03:52:45 23.7100:39:2801:22:4002:12:5003:10:35
250 21455 Brit Brustveit Sandnes SK K 40 03:52:50 23.7000:40:1901:21:1402:12:0603:08:54
251 20228 André Sirevåg Sandnes SK M 35 03:53:18 23.6600:38:2801:21:2102:12:5903:12:11
252 27198 Øystein Amundrud Hafrsfjord SK / TOSK M 40 03:53:32 23.6300:37:0701:18:1902:11:2003:12:36
253 43354 Trond Gunleiksrud Holmestrand SK M 60 03:53:37 23.6200:40:3901:20:5702:12:2403:12:39
254 37624 Bahram T. Kamp Bergen CK M 45 03:53:41 23.6200:39:0301:22:1002:14:0803:11:48
255 53993 Venche Lise Skomedal Ramse Sport 1 Evje K 50 03:53:42 23.6200:36:5901:21:2102:13:1303:11:14
256 28522 Ståle Wærum TOSK M 40 03:53:52 23.6000:36:2501:17:2402:05:1503:12:20
257 21017 Bård Ivar Koppang PwC BIL M 45 03:53:58 23.5900:38:2601:19:1902:11:0903:11:44
258 22411 Frode Pedersen Bogafjell Sykleklubb M 50 03:54:03 23.5800:38:2201:23:2202:17:2703:15:12
259 32324 Frank Eikeskog Team Norgesgruppen M 35 03:54:36 23.5200:40:1901:23:3002:14:5603:12:21
260 25715 Leif Erik Bystrøm CK Haugaland / Statoil BIL M 50 03:54:37 23.5200:38:5001:20:4702:13:0503:13:22
261 27689 Ragnvald Engelsvoll Nærbø SK M 40 03:54:43 23.5100:39:2501:21:5102:13:3503:12:17
262 25950 Magne Langeteig Statens vegvesen M 55 03:54:53 23.5000:40:5701:22:1702:12:3303:12:43
263 58584 Børge Angell Stangeland & Omegn Cykle Club M 40 03:55:11 23.4700:40:1301:22:3002:15:0103:12:58
264 24471 Jon-Emil Svendsbø Statoil BIL M 50 03:55:18 23.4500:38:3801:21:0102:12:4903:13:05
265 24144 Jarle Eide Bogafjell Sykleklubb / Lyse BIL M 45 03:55:19 23.4500:41:1701:23:4202:15:0503:15:25
266 27770 Reidar Holsen Stord SK M 50 03:55:21 23.4500:39:2001:22:1702:14:3903:14:24
267 73784 Torjus Robstad Kristiansands CK M 25 03:55:23 23.4500:38:4401:20:4302:13:5703:13:26
268 38667 Roger Nesbø Fitjar M 45 03:55:32 23.4300:39:1301:21:0002:13:0203:14:48
269 52788 Kjell Angeltveit Stord SK M 45 03:55:36 23.4200:37:4301:19:5702:12:5603:12:28
270 58100 Knut Pedersen Bogafjell Sykleklubb M 40 03:55:37 23.4200:38:5401:20:2502:13:2903:14:13
271 53023 Hans Eirik Hovland GE Oil & Gas / TOSK M 35 03:55:51 23.4000:39:0501:22:4502:13:5003:14:40
272 25652 Lars-Magne Vaule Vigesaa SK M 40 03:55:52 23.4000:41:1101:27:1502:19:2003:14:03
273 72409 Sigmund Alsos CK Haugaland M 45 03:55:56 23.3900:41:3201:26:4102:18:5003:15:19
274 52914 Robert Talle Hafrsfjord SK M 30 03:56:04 23.3800:40:4201:24:2102:16:4703:14:46
275 22949 Hallgeir Wigestrand Bogafjell Sykleklubb / Time BIL M 50 03:56:11 23.3700:39:5401:21:3902:14:4603:14:07
276 37258 Jan Istvan Vørøs Stord SK M 45 03:56:51 23.3000:42:0901:23:1402:17:1703:14:35
277 28659 Steinar Austefjord Justagjerdskameratane M 45 03:56:52 23.3000:42:0401:24:2302:16:3503:17:04
278 66424 Christian André Balchen Stord SK M 40 03:57:01 23.2800:38:0301:20:1702:12:4503:13:24
279 83493 Anders Berge Weatherill Oceaneering BIL M 20 03:57:28 23.2400:38:5701:21:3402:15:4103:16:27
280 28599 Stein-Åge Østensen Centica aktiv M 45 03:57:36 23.2300:39:3901:25:3502:17:5703:14:26
281 26035 Margun Nes Birkeland Aalgaard S & S K 45 03:57:41 23.2200:39:3301:23:4802:15:4603:14:59
282 21381 Bjørn Ståle Varnes Ryfylke SK M 40 03:57:45 23.2100:35:1701:13:0201:59:0103:18:57
283 58660 Helge Willy Espeland Figgjo AS M 45 03:57:48 23.2100:41:1401:23:1702:17:4703:16:30
284 26333 Morgan Grindalen Bryne CK M 35 03:58:19 23.1600:39:1701:21:5402:15:5403:16:40
285 29982 Trond Olav Groven Randaberg SK / Statoil BIL M 45 03:58:22 23.1500:43:1301:26:3902:18:1403:17:51
286 22239 Espen Eliassen CK Haugaland / Aibel M 35 03:58:42 23.1200:39:1501:20:3502:13:1703:17:44
287 21880 Einar J. Toft Haugesund Offroad Team M 60 03:59:06 23.0800:41:0501:25:1302:19:4403:16:52
288 22599 Geir Bjørstad Sauda SK / Eramet BIL M 55 03:59:17 23.0600:41:3300:00:0000:00:0000:00:00
289 23849 Jan Knutsen CK Haugaland M 40 03:59:32 23.0400:41:1201:24:2902:16:3603:19:14
290 25220 Kjetil Pollestad Klepp CC M 40 03:59:39 23.0300:39:2501:22:0402:15:4503:17:21
291 25198 Kjetil Stokkeland Aalgaard S & S M 45 03:59:44 23.0200:39:4501:23:4802:17:5903:17:58
292 85995 Frode Kristiansen Arendal CC M 45 03:59:46 23.0200:37:4801:21:4902:14:5803:12:21
293 23078 Harald Tillung Stord SK M 50 03:59:51 23.0100:40:3201:24:3702:17:0203:18:15
294 26539 Norodd Storlid Bryne CK M 50 04:00:08 22.9800:41:5501:25:0802:19:1603:19:55
295 22027 Elling Stangeland Klepp CC M 50 04:00:29 22.9500:40:2401:23:3702:17:1203:16:57
296 22922 Gustav Stokkeland Bryne CK M 60 04:00:36 22.9400:41:1301:24:2002:17:3503:18:53
297 58128 Guido Bracco Gartner Shell M 40 04:01:19 22.8700:38:0801:21:3602:13:3303:16:31
298 22960 Hallstein Aase Bryne CK / Sandnes Sparebank M 45 04:01:33 22.8500:41:0701:24:4402:19:0203:19:46
299 72284 Edvin Vallestad CK Haugaland M 35 04:01:42 22.8300:41:1101:24:4602:18:0903:19:10
300 25282 Kjetil Alsvik Hafrsfjord SK M 45 04:01:47 22.8300:39:5301:21:0102:18:0703:21:01
301 24337 John Bernhard Liseth National Oilwell Varco M 30 04:01:58 22.8100:39:5201:24:4302:20:0203:19:55
302 52870 Knut Molaug Bryne CK M 50 04:01:59 22.8100:38:3301:22:4102:16:2303:18:37
303 26303 Mona Johnsen CK Sør / Eramet K 35 04:02:06 22.8000:41:1801:24:3502:18:5403:19:49
303 29087 Terje Undheim Nærbø SK / Oceaneering BIL M 35 04:02:06 22.8000:35:1701:17:2502:10:0603:12:33
305 28804 Sturle Oven Aalgaard S & S M 50 04:02:10 22.7900:41:4701:25:3402:19:4703:20:31
306 29984 Trond Ove Utvaag Figgjo IL M 45 04:02:30 22.7600:38:3901:20:3302:12:2903:17:31
307 39066 Geir Malec Sandnes SK M 55 04:02:35 22.7500:38:2601:22:0402:15:5603:19:46
308 72293 Eivind Paulsen CK Haugaland M 40 04:02:47 22.7300:38:1701:23:0002:16:2003:18:12
309 38308 Jan Magne Fotland Stangeland Maskin M 50 04:03:06 22.7000:41:2701:25:4702:20:0203:21:47
310 73483 Anund Landsverk Otra IL - Sykkel M 55 04:03:29 22.6700:41:1601:24:1502:17:5503:19:18
311 21659 Dag Victor Kyvik Laerdal Medical M 40 04:03:30 22.6600:42:1501:26:5502:18:4703:22:19
312 53702 Harald Kjetil Glendrange Knaben IL M 50 04:03:34 22.6600:41:3001:25:4402:19:2403:20:51
312 22495 Gaute Håland Bryne CK M 60 04:03:34 22.6600:40:4001:24:3702:19:5203:21:02
314 35854 Bård Eikeland Sportsklubben Rye M 50 04:03:49 22.6300:41:3601:24:1102:19:3103:22:09
315 32345 Tom Kjetil Ims Bryne CK M 45 04:03:56 22.6200:40:3401:24:5502:19:1703:21:01
316 27282 Øyvind Bjørntvedt Bogafjell Sykleklubb M 45 04:03:59 22.6200:39:5901:23:3702:18:2303:21:07
317 46641 Jan Jensen Statoil BIL M 45 04:04:09 22.6000:41:1001:25:3302:20:0703:21:52
318 46420 Hilde Stray CK Haugaland K 40 04:05:01 22.5200:40:2501:26:2102:20:2203:21:09
319 23106 Harald Krogedal Bryne CK / Kverneland BIL M 50 04:05:03 22.5200:41:4901:27:2102:19:4003:21:35
320 24605 Jostein Almås Stord SK M 45 04:05:06 22.5200:43:2201:26:5702:21:1303:24:03
320 23002 Hans Ulekleiv Vigrestad SK M 35 04:05:06 22.5200:40:1101:24:5002:16:5903:21:10
322 28855 Svein Høksaas Mandal CK M 40 04:05:08 22.5100:43:5101:29:2902:23:4803:24:42
323 73448 Kjell Haugland Bømlo SK M 50 04:05:14 22.5000:40:3801:26:4902:19:4903:21:54
324 42332 Gunn H. Hilde Sportsklubben Rye / Shell K 45 04:05:56 22.4400:42:3401:27:1802:21:1103:23:33
325 28268 Sigmund Loen Lyse BIL M 45 04:06:04 22.4300:41:2501:26:3402:21:0203:22:44
326 27877 Roar Aksnes Statoil Team Norne M 40 04:06:09 22.4200:39:5301:24:2702:18:2003:21:28
327 22770 Grethe Skræi Braut Bryne CK K 40 04:06:17 22.4100:41:0001:27:0602:20:2403:21:53
328 29483 Tor Bergersen Bogafjell Sykleklubb M 35 04:06:41 22.3700:40:0601:24:5802:20:1803:22:48
328 28541 Ståle Hauge Hafrsfjord SK M 45 04:06:41 22.3700:38:0001:18:0702:14:4103:20:00
328 26355 Morten Slettebø Bogafjell Sykleklubb M 40 04:06:41 22.3700:42:4701:28:1602:22:4403:24:54
331 100702 Hannu Larsen Randaberg SK M 40 04:06:56 22.3500:40:3901:24:3002:19:0603:22:49
332 37729 Ole Johan Johanson Åsane CK M 50 04:07:04 22.3400:42:3501:28:1802:22:5303:25:28
332 33932 Knut Owing Kristiansands CK / Agder Energi M 50 04:07:04 22.3400:39:2901:26:1102:20:3403:21:05
334 22090 Erik Mansæterbak Vigrestad SK / Block Berge Bygg M 45 04:07:06 22.3300:40:4401:25:3002:19:4703:24:17
335 72319 Kenneth Nilsen Aalgaard S & S M 35 04:07:27 22.3000:43:1201:28:1902:23:3203:24:18
336 24205 Jo Tertnes Stians Sport/Merida M 40 04:07:33 22.2900:39:3801:21:1702:15:1403:23:10
336 39246 Kjell Tislevoll Stord Sykkelklubb / Team Fitjar M 45 04:07:33 22.2900:40:1201:25:3502:20:3603:24:44
338 27241 Øyvind Knutsen Jærentreprenør M 35 04:07:38 22.2900:41:2401:26:2602:20:3303:23:22
339 25630 Lars Martin Rage Multiconsult BIL M 55 04:07:51 22.2700:39:4801:25:5402:19:5303:23:49
340 73743 Karsten A. Anfinsen Guldsmedenga CC M 40 04:07:52 22.2700:39:3601:26:1602:18:2103:18:52
341 66624 Karl Olav Haram Shell M 40 04:07:53 22.2600:41:0901:24:3902:19:5403:25:33
342 26362 Morten Pollestad Klepp CC M 40 04:08:03 22.2500:41:2501:27:1202:23:0603:24:26
343 22218 Espen Refsland Bryne CK M 45 04:08:11 22.2400:40:3201:25:0102:19:2303:25:45
344 32394 Helene Espedal-Selvåg Sandnes SK K 40 04:08:14 22.2300:42:1901:26:3602:21:5003:23:45
345 75842 Kjell Kristoffer Gunnarshaug CK Haugaland M 40 04:08:23 22.2200:41:3001:26:0602:22:3903:26:09
346 26195 Martin Iding Statoil BIL M 45 04:08:27 22.2100:40:5301:25:2702:19:2803:25:20
347 97188 Henning Nesse Statoil BIL M 50 04:08:35 22.2000:40:5401:23:1702:19:1003:25:42
348 139673 Inger Gro Lien Samnanger IL K 40 04:08:36 22.2000:41:4501:27:3602:22:3603:23:22
349 46049 Kjell Harald Otterlei Team Norgesgruppen M 40 04:09:00 22.1600:41:3401:29:1802:24:1403:25:11
350 38456 Thorbjørn Johnsen Hafrsfjord SK / Seadrill M 25 04:09:41 22.1000:41:3001:26:2402:22:3003:27:51
351 22859 Gunnar Næss Åsane CK / Telenor BIL M 50 04:09:54 22.0800:41:1601:27:2902:19:5703:28:42
351 22729 Glenn Sletten Bryne CK M 20 04:09:54 22.0800:44:2101:30:4802:25:4903:25:01
353 23732 Ivar Salte Nærbø SK M 45 04:10:39 22.0200:38:4401:22:3202:14:3803:17:46
354 22472 Gard Lien Brøttum IL - Sykkel M 35 04:10:45 22.0100:46:5601:31:3502:29:5903:32:13
355 40388 Kristin Sælevik Haugesund IL K 30 04:10:46 22.0100:40:5801:27:3802:22:3003:25:04
356 38649 Paul B. Tysse Hafrsfjord SK M 40 04:10:50 22.0000:41:4801:26:3302:23:3503:28:13
357 72295 Karl Bakke Vigrestad SK M 45 04:10:51 22.0000:41:1101:31:3802:25:2303:26:42
358 66676 Frode Solend Pon Fit M 35 04:10:52 22.0000:42:3201:28:3002:24:3903:27:53
359 21524 Cato Eigestad ABB AS M 35 04:11:09 21.9700:43:0601:29:0602:22:5403:26:21
360 27493 Per Frode Lien YIT M 50 04:11:21 21.9600:43:0001:31:4902:25:4103:25:54
361 58469 Tor Kverme Vigrestad SK M 40 04:11:27 21.9500:40:1401:27:3002:22:1803:28:10
362 20204 Andreas Rag Ryfylke SK M 60 04:11:47 21.9200:43:2401:29:4002:25:2703:27:49
363 73590 Karl Erik Nedregotten PwC BIL M 35 04:11:51 21.9100:40:1301:25:4102:21:0203:28:23
364 23167 Håkon Smedsvig Team Norgesgruppen M 40 04:12:00 21.9000:43:2601:32:0002:30:1103:31:22
365 123340 Gro Solveig Kateraas Froland SK K 35 04:12:21 21.8700:42:3501:28:1402:24:5803:28:37
366 34065 Torstein S. Robstad PwC BIL M 55 04:12:27 21.8600:42:2401:27:5702:23:3703:28:30
367 29420 Tone Sundvor Vigesaa SK K 20 04:12:29 21.8600:39:2800:00:0102:25:0703:24:46
368 140564 Eirik Smestad M 30 04:12:34 21.8500:40:4401:24:3802:18:1003:28:22
369 34083 Kjell Rune Hestvåg Vennesla OCK M 40 04:12:57 21.8200:41:3901:27:5702:23:4303:29:00
370 24116 Jarle Pollestad Bryne CK M 45 04:13:32 21.7700:41:0301:25:1902:21:1003:29:33
371 32356 Inge Abrahamsen Oceaneering BIL M 50 04:14:07 21.7200:41:3001:28:1702:24:5103:30:27
372 20620 Arne Fredlund Hafrsfjord SK M 45 04:14:26 21.6900:42:5201:29:2702:26:4603:31:12
372 25637 Lars Ove Vestbø Vindafjord SK M 50 04:14:26 21.6900:41:4001:27:3002:26:1003:30:02
374 25798 Lillian Thu Lode Bryne CK K 40 04:14:27 21.6900:42:1601:31:0402:27:0603:32:11
375 24289 John Øgreid Bryne CK M 40 04:14:34 21.6800:42:5401:31:5202:27:1803:30:24
376 101627 Knut-Asbjørn Antonsen Aibel Haugesund M 40 04:14:47 21.6600:44:0601:28:4602:24:2303:29:51
377 73115 Pål-Johan Nedal Flekkerøy CK M 40 04:14:51 21.6500:41:5001:27:3602:23:5103:30:10
378 122554 Runar Møller Statoil BIL Stjørdal M 40 04:15:11 21.6300:42:0701:29:0302:25:2503:30:17
379 73497 Bjørn Flæte Andersen CK Haugaland / Homo Habilis M 40 04:15:13 21.6200:42:1901:30:2002:26:5403:32:45
380 26215 Marton Digernes Bryne CK / VELUX M 45 04:15:43 21.5800:40:3401:24:1802:17:1403:19:09
381 39143 Ole J. Nordahl Statoil BIL M 45 04:15:45 21.5800:42:2501:29:0102:26:0503:30:33
382 66625 Niels Petter Johansson ConocoPhillips BIL M 45 04:15:47 21.5800:42:4601:27:2102:27:5703:30:58
383 31226 Rolf Sandstad Nordhordland SK M 60 04:15:51 21.5700:45:3801:33:3502:29:4703:32:13
384 146025 Finn Mellem Bærum OCK M 45 04:16:04 21.5500:42:4501:27:5202:25:1803:31:31
385 125756 Ådne Fidjeland Sparebanken Sør BIL M 55 04:16:55 21.4800:43:4801:30:0102:28:3903:32:23
386 100287 Arild Sørbø ConocoPhillips BIL M 25 04:17:05 21.4700:43:0301:31:3902:27:1503:30:45
387 34011 Morten Willy Eriksen Kristiansands CK / Kristiansand Politi IL M 45 04:17:17 21.4500:38:4601:20:2802:14:0903:23:48
388 23788 Jacob Willy Smedsvig CK Haugaland / Aibel M 60 04:17:33 21.4300:43:2001:34:4202:31:1803:33:08
389 100714 Ingrid Fjellheim Fjellis fanclub K 30 04:18:00 21.3900:41:1501:27:3402:25:2903:32:00
390 20199 Andreas Sollie Statoil BIL M 45 04:18:12 21.3700:40:3701:27:2202:24:1403:34:18
391 34234 Torgeir Bråthen Otra IL - Sykkel M 50 04:18:13 21.3700:40:5201:27:0702:23:4303:33:46
392 26975 Ole Kenneth Thomassen Flekkerøy CK M 35 04:18:21 21.3600:41:5401:28:2502:25:1503:26:19
393 32436 Bjørn Olav Slotte Oceaneering BIL M 40 04:18:28 21.3500:43:2701:31:0802:28:3303:34:00
394 27976 Rolf Arne Thom Statoil BIL M 50 04:18:44 21.3300:41:5701:30:0102:27:0003:30:53
395 58836 Gunnar Jacobsen Team MDE M 45 04:18:50 21.3200:43:1201:33:3302:29:1103:34:05
396 66641 James Donald A/S Norske Shell M 25 04:18:53 21.3200:41:4601:28:1402:24:4103:32:31
397 25191 Kjetil Ueland Bryne CK M 25 04:19:13 21.2900:45:0601:33:0502:29:4703:33:39
398 26572 Odd Finnesand Nortura M 50 04:19:38 21.2600:44:0001:33:0402:29:3403:33:05
399 113382 Egil Olsen Sandefjord SK M 65 04:19:56 21.2300:43:5801:30:2402:28:3903:33:51
400 52626 Etienne Reding BG Norge M 35 04:20:32 21.1800:44:3201:31:5602:28:0603:37:23
401 30761 Jarle Storrem Grimstad SK M 45 04:20:37 21.1800:45:4701:33:5502:32:4003:37:32
402 32412 Øyvind Knutsen Halliburton M 45 04:21:02 21.1400:46:0601:33:5402:31:0403:37:30
403 40385 Johan Rune Korsvik Team Fitjar M 40 04:21:06 21.1400:44:1901:31:0702:27:4203:36:06
404 52818 Gunnar Sagenes Stord SK M 50 04:21:07 21.1300:43:3101:30:1702:26:3703:29:53
405 73529 Stein Lilledal Bogafjell Sykleklubb / Oceaneering BIL M 35 04:21:08 21.1300:43:4001:28:2902:26:3603:38:02
406 73678 Arild Nymo Shell M 50 04:21:16 21.1200:41:2001:27:1202:22:5203:33:39
407 125620 Trond Idar Greiner Team NorgesGruppen M 30 04:21:22 21.1100:43:1201:29:1402:28:4603:36:58
408 53943 Kjell Markussen Kristiansands CK M 45 04:21:25 21.1100:43:0701:31:0802:28:3503:36:48
409 35274 Werner Hålien Høre/Ryfoss IL M 25 04:21:30 21.1000:41:4901:26:2602:23:5603:34:57
410 145592 Vegard Langemyr Froland IL M 18 04:22:18 21.0400:45:1201:31:4702:30:4803:35:00
411 101665 Terje Eileraas Karmsund BIL M 50 04:22:40 21.0100:41:2701:28:1102:27:0103:33:20
412 21656 Dag Ove Angeltveit Stord SK M 50 04:22:44 21.0000:43:5801:30:4402:27:3803:38:48
413 23094 Harald Øverland Oceaneering BIL M 45 04:23:37 20.9300:49:0801:35:2102:34:4403:41:34
414 73852 Randi Haugland Vegårshei IL K 40 04:23:55 20.9100:43:0401:32:2302:28:0303:33:02
415 72246 Johannes Saltvedt Team Noma M 30 04:23:56 20.9100:43:2401:30:2702:28:5003:36:31
416 23093 Harald Paulsen CK Haugaland M 65 04:24:03 20.9000:39:4001:28:2102:25:2903:36:19
417 31815 Rune Abildgaard FRAMO BIL M 50 04:24:06 20.9000:41:4701:29:1002:25:3603:35:37
418 24253 Johan Magne Wiig Sandnes SK M 65 04:24:16 20.8800:43:1501:31:4802:29:4703:39:20
419 24167 Jens Klingsheim Oceaneering BIL M 40 04:24:44 20.8500:43:0401:30:2802:27:4603:39:32
419 75881 Morten Åge Skjellevik Bømlo SK M 40 04:24:44 20.8500:42:1901:32:1602:29:5703:38:29
421 102508 Olav Strømstad TORO M 40 04:24:47 20.8400:45:5901:33:1602:32:0103:40:35
422 38534 Olav Magne Olsen CK Haugaland M 40 04:25:14 20.8100:45:3401:35:0502:33:1403:39:36
423 26729 Oddvar Skjæveland Team Life M 50 04:25:47 20.7600:42:3001:27:0502:27:0303:36:02
424 23845 Jan Kvæstad Beerenberg Stavanger M 50 04:27:17 20.6500:44:3101:30:1602:28:5103:44:27
425 101295 Elin Bjerge Grimstad SK K 45 04:27:36 20.6200:45:2301:34:3902:33:4403:40:59
426 22764 Grethe Lunde CK Haugaland K 45 04:27:53 20.6000:41:2501:30:3002:30:0203:42:05
427 103916 Linda Bråtveit Snartemo Konsmo IL K 35 04:28:20 20.5700:45:1001:35:2902:33:5503:37:42
428 26211 Martin Vegard Langø CK Haugaland / Statoil ASA Kårstø M 30 04:28:54 20.5200:46:1001:33:0402:33:0803:46:07
429 76799 Gunvor Sandve Vigrestad SK K 45 04:29:52 20.4500:45:5001:37:3902:35:3903:42:42
429 66643 Magnhild Solberg Vigrestad SK / Stians Sport AS/Merida K 35 04:29:52 20.4500:45:0001:35:3502:34:0403:41:56
431 102663 Ove Helland OHtech AS M 40 04:30:11 20.4300:47:2201:35:3902:33:2003:44:01
432 34250 Åge Nilsen National Oilwell BIL M 50 04:30:16 20.4200:43:2101:33:1002:28:2803:40:36
433 23405 Henning Gjesdal Bryne CK M 35 04:30:39 20.3900:43:2401:35:0302:34:1003:47:50
434 28392 Siri Evertsen Bryne CK K 40 04:30:48 20.3800:43:5301:35:0002:33:2503:40:40
435 24637 Jørn Gotaas Arendal CC M 45 04:30:50 20.3800:45:4801:35:2002:34:3103:45:02
436 152080 Even Kvernmo National Oilwell Varco BIL M 40 04:32:09 20.2800:48:4801:39:3702:40:5003:49:08
437 27475 Per Brun Ellingsen ConocoPhillips BIL M 65 04:32:19 20.2700:41:0401:33:5002:30:4703:38:35
438 82036 Lars-Petter Akselsen Kongsberg IF / Hove Medical Systems M 40 04:32:51 20.2300:45:4901:36:5302:33:4703:48:29
439 66640 Trond Vidar Tomassen Sauda SK M 35 04:32:55 20.2200:46:2401:35:1002:33:1503:46:21
440 24984 Kjell Sirevåg Statoil BIL M 55 04:34:16 20.1200:45:4601:36:1102:34:1703:46:01
441 146023 Henrik Heiestad Nordea Markets M 30 04:34:27 20.1100:47:3901:34:1902:32:4303:44:28
442 25507 Kyrre Andresen Hafrsfjord SK M 35 04:34:30 20.1000:47:4101:36:1102:37:3803:50:04
443 101222 Bjørn Atle Eide Agderposten BIL M 55 04:34:34 20.1000:43:4901:39:1102:38:0703:44:28
444 132854 Per Kristian Jonassen M 45 04:34:41 20.0900:42:0501:35:3702:35:2803:40:11
445 34474 Bernard Udal Olsen Grimstad SK M 50 04:34:42 20.0900:42:5201:36:2602:37:5503:48:36
446 52960 Frode Aardal Bryne CK M 35 04:34:51 20.0800:50:3001:40:0502:36:0903:46:09
447 28901 Svein Erik Stangeland Rasmussen Elektro M 50 04:34:59 20.0700:42:1101:34:2002:35:4803:46:11
448 26040 Mari Stokkeland Bryne CK K 55 04:35:08 20.0600:47:1001:39:3602:39:1103:46:00
449 59330 Per Dreyer Hamre Hafrsfjord SK M 45 04:35:18 20.0500:41:0701:35:0202:30:4703:34:02
450 52895 Snorre Heimsund Noreco BIL M 35 04:35:26 20.0400:47:4701:39:1902:38:3203:48:25
451 30001 Trude Høyland Bryne CK K 45 04:35:34 20.0300:44:4201:37:0202:37:2203:46:41
452 101007 Gunnar Bjelland CK Haugaland M 45 04:35:46 20.0100:44:3601:36:2902:36:5203:44:25
453 32639 Kjell Olsen CHC Helisport M 60 04:36:23 19.9700:49:0101:39:5402:41:3303:49:32
454 101269 Vidar Georg Ydse Sport 1 Evje M 50 04:36:30 19.9600:40:1701:27:3702:21:4203:25:39
455 66396 Torleif Solli SK Rye sykkel M 30 04:36:52 19.9300:42:2801:32:1202:31:0103:48:15
456 101663 Fredrik Sandvold Nygaard Solar Norge AS M 18 04:36:54 19.9300:45:3201:35:5902:35:2303:48:44
457 101297 Åse Gullsmedmoen Sport 1 Evje K 50 04:36:55 19.9300:43:3901:37:1502:35:3603:43:05
458 30191 Wako Megisso Roba Nortura M 40 04:37:29 19.8900:46:3201:38:1302:38:0203:48:10
459 53741 Odd Erik Gudmundsen Hafrsfjord SK M 40 04:37:33 19.8800:43:0301:36:1202:36:2403:47:32
460 46591 Børre Jacobsen Shell M 45 04:37:48 19.8700:44:3701:37:4802:38:0503:46:12
461 100732 Ketil Hansen Fjellis Fan Club M 40 04:38:00 19.8500:45:0601:37:3802:37:3503:50:28
462 100761 Jostein Andreas Kristiansen HSK / Homo Habilis M 35 04:38:09 19.8400:42:5601:29:2202:30:1503:45:56
463 73847 Steinar Boye Arendal CC M 45 04:38:14 19.8300:45:4001:32:0502:35:4803:49:15
464 58382 Bente Serigstad Klepp CC K 50 04:38:26 19.8200:45:1001:36:3802:36:0903:46:11
465 25129 Kjell Olav Tharaldsen Stord SK M 55 04:38:29 19.8200:43:1001:33:4802:31:5803:48:57
466 32414 Oddbjørn Kvammen Halliburton M 45 04:38:31 19.8100:46:0501:39:0502:39:3903:49:37
467 24228 Johan Vesteraas Aalgaard S & S M 50 04:38:40 19.8000:47:4501:35:5902:38:3203:50:15
468 77351 Trond Tungesvik Hafrsfjord SK / SUS BIL M 40 04:39:03 19.7800:46:3201:35:3402:35:5003:50:37
469 23930 Jan Erik Sletten Aalgaard S & S M 45 04:39:42 19.7300:53:2801:42:0002:44:2103:55:04
470 29604 Tor Rasmus Skjærpe Petoro Aktiv M 60 04:41:37 19.6000:48:1101:40:2202:41:0503:54:02
471 21981 Elin Østbø Lunde Hafrsfjord SK / Apply Sørco K 40 04:42:02 19.5700:46:5401:40:2402:40:4103:52:22
472 72344 Jorunn Hagesæther Karmsund BIL K 40 04:42:31 19.5300:46:0001:38:2502:40:1003:49:44
473 64192 Eyvind Alnæs Glåmdal SK M 55 04:43:01 19.5000:48:4701:40:2002:41:2803:56:14
473 23388 Henning Solberg CHC Helisport M 55 04:43:01 19.5000:48:4301:42:1602:44:2103:56:52
475 46593 Knut-Arvid Kristiansen Statoil BIL M 55 04:43:12 19.4900:47:5601:38:2902:37:0703:53:44
476 20677 Arnfinn Johansen Statoil BIL M 60 04:43:26 19.4700:49:2501:42:2702:45:2003:56:30
477 100716 Ole Petter Slettebakk Sola M 30 04:43:29 19.4700:44:5401:30:1102:30:1203:49:41
478 23515 Ine Lærum Håland Oceaneering BIL K 35 04:43:34 19.4600:46:5601:39:5402:43:2403:55:57
479 26658 Odd-Egil Djøseland Bryne CK M 45 04:43:47 19.4500:50:1101:43:1402:44:5103:55:08
480 29793 Torild D. Kollsgård Sandnes SK K 45 04:43:54 19.4400:47:2901:39:2102:38:3903:54:35
481 32399 Oddveig Haga Shell K 45 04:44:04 19.4300:47:1901:40:2202:40:4303:50:23
482 22005 Elisabeth Aase Bryne CK K 40 04:44:12 19.4200:47:3401:40:5702:43:2803:53:33
483 20852 Asle Espeland Bryne CK M 40 04:44:39 19.3900:47:0901:38:5002:39:5903:55:07
484 76096 Terje Usken Shell M 45 04:45:22 19.3400:49:0801:39:4502:41:0003:57:29
485 22640 Geir Inge Rønning Bryne CK / YIT M 50 04:46:24 19.2700:49:3101:41:3102:42:5103:57:11
486 72510 Svanhild Storstein CK Haugaland K 45 04:46:44 19.2500:47:1201:37:4500:00:0203:53:07
487 24579 Jostein Kollsgård Felleskjøpet BIL M 45 04:47:07 19.2200:49:0601:41:1402:45:1804:01:01
488 21082 Berge Hatteland Bryne CK M 55 04:47:34 19.1900:48:1601:42:2802:44:3203:56:16
489 58508 Ingvar Dommersnes Oceaneering BIL M 40 04:48:56 19.1000:48:0301:37:3002:38:3903:58:37
490 113268 Ragnhild Bærheim Aase Bogafjell Sykleklubb K 30 04:49:27 19.0700:45:1401:40:5102:44:3503:55:52
491 24519 Jonny Stødle Shell M 45 04:50:07 19.0200:46:2901:40:0602:37:1903:47:08
492 22627 Geir Frode Trones Stavanger M 40 04:50:23 19.0000:49:3401:43:3202:47:0504:03:31
493 38960 Ingunn Wiig K 60 04:50:58 18.9700:46:4701:43:1702:41:5003:53:39
494 113328 Trond Walseng Fokus Bank M 50 04:52:17 18.8800:46:2801:44:0502:46:3003:56:47
495 34571 Trond Fredrik Winther Arendal CC / Sparebanken Sør BIL M 65 04:52:41 18.8500:52:0301:46:2002:52:4004:04:23
496 29747 Tore Henning Mathisen PDS Protek AS M 60 04:53:48 18.7800:48:1901:44:0402:47:1504:04:39
497 141565 Anders Lunden Gjerstad IL M 50 04:54:03 18.7700:44:5801:35:0602:38:5804:01:22
498 100757 Frode Tislevoll Team VELUX Isola Leca M 30 04:54:19 18.7500:51:1701:47:2802:48:3004:01:16
499 26715 Oddny Klingsheim Stødle Shell K 40 04:54:22 18.7500:49:4001:44:1702:48:2203:59:49
500 22230 Espen Jellestad Vigrestad SK M 35 04:54:43 18.7200:49:4601:44:4002:47:1804:03:28
501 24464 Jon Magnus Østhus Aalgaard S & S M 55 04:54:54 18.7100:49:5401:42:3102:51:3804:07:04
502 125930 Frode Grindheim M 40 04:55:01 18.7100:49:2901:42:1302:48:2304:04:45
503 26928 Ole Eeg ConocoPhillips BIL M 45 04:55:09 18.7000:48:4201:39:4702:42:0204:02:32
504 26890 Olav Magne Endresen CK Haugaland / Mostly Hamless M 40 04:55:11 18.7000:49:4101:40:0502:43:0904:09:08
505 38979 Dag Håland National Oilwell Varco M 60 04:55:52 18.6500:48:1301:44:1202:48:0504:02:02
506 73982 Lene Røstad Team NorgesGruppen K 40 04:56:11 18.6300:47:5301:42:4102:48:4504:06:13
507 30031 Trygve Fossan Oceaneering BIL M 60 04:56:53 18.5900:48:1501:43:5802:49:3904:03:15
508 39771 David Eduardo Rondon Venezuela M 50 04:57:03 18.5800:43:2001:37:1002:43:0304:03:44
509 29470 Tor Hetland Bryne CK M 55 04:57:22 18.5600:52:0501:48:1102:51:3504:07:50
510 25579 Lars Baustad Team VELUX Isola Leca M 50 04:57:29 18.5500:47:1501:41:0702:43:5904:01:34
511 46429 Torill Stålesen Høyland Vigrestad SK K 35 04:57:35 18.5400:50:5901:48:5302:53:3404:05:22
512 72551 Rune Alvseike Veidekke BIL M 45 04:57:42 18.5400:45:5301:43:4902:48:0904:00:58
513 21021 Bård Berntsen Bryne CK M 45 04:58:11 18.5100:52:1701:44:3202:49:0304:07:22
514 25956 Magne Jakobsen Bryne CK M 70 04:58:26 18.4900:46:5201:40:4702:44:2104:04:08
515 59399 Finn Norman Lode Halliburton M 45 04:58:49 18.4700:52:0501:45:1902:51:5704:04:28
516 73570 Tommy Solbakk Halliburton M 40 04:58:50 18.4700:48:4801:43:1802:47:1404:05:05
517 53001 Tone Mong Nordea K 25 04:59:54 18.4000:50:2301:46:5202:51:2004:04:34
518 39046 Anne Hilde Halleraker ConocoPhillips BIL K 35 05:00:10 18.3800:48:0501:49:0902:52:2104:02:17
519 26405 Morten Dethloff Halliburton M 50 05:01:23 18.3100:53:3601:50:2202:56:4204:07:13
519 58475 Jan Tore Helgesen Halliburton M 40 05:01:23 18.3100:52:3001:47:1502:51:0704:08:27
521 38509 Eivind Stangeland Statens Vegvesen M 50 05:01:58 18.2800:46:5901:43:1802:47:0904:04:26
522 77341 Ann Jorunn Sivertsen Skogland K 50 05:02:34 18.2400:49:4701:50:2602:54:4704:08:37
523 102716 Geir Olav Wangen Statoil Bergen BIL M 35 05:03:12 18.2000:49:2601:40:2002:44:4904:06:01
524 66680 Jan Olav Meling Bømlo SK M 40 05:03:23 18.1900:50:3901:44:2702:48:3104:10:22
525 101334 Per Leonard Nielsen Sport1 Evje M 60 05:03:29 18.1800:45:2201:39:5702:47:2804:07:03
526 52830 Otto Vikshåland CK Haugaland M 40 05:05:23 18.0700:52:1001:44:5402:53:2704:16:42
527 80105 Kjetil Jevnesveen Land CK M 35 05:06:50 17.9900:47:3001:43:2502:49:5104:07:10
528 71260 Kjetil Almås Stord SK M 45 05:09:23 17.8400:52:2301:48:0102:53:3704:13:42
529 100779 Barbro Gjøstøl Engebretsen Kristiansand politi K 35 05:10:05 17.8000:51:4501:43:4702:52:5804:12:55
530 39585 Håvard Tangen Bogafjell Sykleklubb M 30 05:10:24 17.7800:47:4401:39:1702:46:2404:16:41
531 104260 Geir Stian Sigurdsen Oceaneering BIL M 25 05:10:36 17.7700:49:4201:44:5302:51:0404:12:06
532 38870 Mona Døhlen Berntsen Bryne CK / Rygg Maskin K 45 05:11:22 17.7200:52:0401:48:4202:56:5104:12:52
533 53024 Morten Siqveland Vigrestad SK M 45 05:14:38 17.5400:50:5701:49:0402:58:2004:19:04
534 25187 Kjetil Visnes Statoil BIL M 40 05:15:02 17.5200:50:3301:43:1603:03:0004:18:54
535 58466 Stian Mong Kystbygg AS M 30 05:15:21 17.5000:50:2601:43:4903:04:0004:26:06
536 66684 Vidar Kallevik Nortura M 50 05:16:24 17.4400:52:2001:49:5602:57:2904:24:19
537 22024 Ellen Marie Obrestad Vigrestad SK K 45 05:16:26 17.4400:52:2001:51:2102:59:3204:18:20
538 101894 Aslaug Othelie Øvreberg Knutsen Karmsund BIL K 40 05:16:41 17.4300:53:5001:50:1202:57:2704:18:05
539 77277 Karoline Fuglestad Vigrestad SK K 20 05:18:30 17.3300:54:2501:52:4003:01:2504:22:03
540 60555 Ewan Parsons Shell M 50 05:18:46 17.3100:57:1701:56:2603:04:3904:28:04
541 59965 Magne Andersen Oceaneering BIL M 50 05:18:48 17.3100:58:0201:55:3503:01:2304:26:23
542 123112 Trine Goa Alfas venner K 20 05:19:19 17.2800:56:4301:52:4603:00:3804:23:34
543 28250 Sigbjørn Haukås Laerdal Medical BIL M 60 05:19:47 17.2600:51:4501:52:3602:58:3704:13:51
544 25164 Kjell-Terje Ueland Bryne CK M 55 05:20:24 17.2200:50:4901:47:3202:57:2904:22:08
545 103900 Baste Stenberg Rimestad National Oilwell Varco M 35 05:20:26 17.2200:52:1201:50:3803:04:5404:29:58
546 38525 Stein Høyland Bømlo SK M 50 05:20:52 17.2000:49:1301:43:3602:48:3404:15:51
547 73067 Per Birkeland Poseidon Group M 45 05:21:19 17.1700:52:3301:47:5302:57:0504:23:35
548 24081 Janne Kristin Frantzen CK Haugaland / Statoil BIL K 40 05:22:16 17.1200:55:3701:56:1003:04:1604:27:24
549 39739 Trine Lise Bjørvik Bogafjell Sykleklubb K 50 05:24:20 17.0100:53:0801:53:4803:03:5404:26:19
550 21092 Berit Walbækken Mala Team NorgesGruppen K 50 05:24:34 17.0000:52:1201:52:1203:01:5404:25:09
551 113271 Tonnie Stensland Vigrestad SK K 20 05:26:13 16.9200:56:3301:52:3903:04:2104:30:14
552 66690 Jon Reset Shell M 50 05:28:01 16.8200:49:3001:50:2202:58:2704:24:17
553 21814 Egil Aanestad Halliburton M 50 05:28:46 16.7900:53:5401:56:3003:06:4304:30:27
554 29391 Tom Zahl Heien Vigrestad SK M 45 05:29:49 16.7300:55:2901:56:4703:04:0904:26:12
555 77771 Aud Miriam Høksaas Mandal CK K 40 05:30:44 16.6900:53:4301:53:4603:02:5504:31:42
556 59427 Grete Sunde Vik Fitjar K 45 05:31:06 16.6700:53:4101:52:1403:06:0804:37:36
557 40206 Frode Koldal Bertelsen & Garpestad AS M 25 05:31:17 16.6600:53:3101:50:5603:14:3804:38:51
558 126585 Grethe Boye Arendal CC K 50 05:32:49 16.5800:54:0701:53:2903:04:2404:32:08
559 21129 Bertel Lone Nortura M 30 05:32:52 16.5800:48:3801:44:2602:51:2104:11:39
560 34753 David Loughman Shell M 55 05:35:46 16.4300:53:5301:56:2003:09:0604:36:19
561 39264 Gro Lærum Håland Goasane K 50 05:35:51 16.4300:51:0501:56:2003:04:4004:37:21
562 32390 Alexander Lassen ConocoPhillips BIL M 45 05:35:56 16.4300:51:4001:50:3103:03:3304:35:12
563 101485 Svein Øksenberg Møller BIL M 50 05:36:15 16.4100:51:3801:53:3803:05:5104:34:59
564 27963 Rolf Erlandsen Bryne CK / YIT M 45 05:37:41 16.3400:56:1101:59:5403:10:3104:39:33
565 23295 Helge Thoreby Hafrsfjord SK M 50 05:41:40 16.1501:00:1002:03:5803:18:4604:51:24
566 46619 Tor Øyvinn Andersen Statoil BIL M 50 05:43:12 16.0800:56:3001:58:3203:14:4904:42:26
567 72504 Kjell Ove Risanger CK Haugaland M 40 05:44:26 16.0200:55:0501:56:3003:09:4904:45:30
568 22751 Greta Espedal Holsvik Figgjo AS K 45 05:45:37 15.9700:58:4602:04:2903:14:4504:44:33
569 27620 Jan Petter Danielsen Boreal Transport BIL M 60 05:49:26 15.7900:54:2701:54:1403:07:1104:44:30
570 73672 Steffen Wean Johanssen Sport1 Grimstad M 25 05:54:03 15.5900:53:5001:56:0803:13:4204:52:54
571 100819 Ørjan Tislevoll Team Fitjar M 20 05:55:17 15.5300:57:2701:57:1103:17:1504:57:17
572 22820 Gunn Maren Jacobsen Aalgaard S & S K 50 05:56:28 15.4800:55:1102:02:5203:16:5004:57:04
573 78749 Jarl Stensland Bryne CK M 50 05:57:04 15.4501:01:0902:08:0303:27:5704:58:40
574 77633 Lise Ødegård Særheim Vigrestad SK K 40 06:06:45 15.0500:56:0102:08:4503:28:1805:01:25
575 26045 Mari Anne Kornberg Simensen Statoil BIL K 55 06:07:56 15.0001:01:0002:10:2103:27:3405:04:38
576 77346 Peter Råberg Bogafjell Sykleklubb M 40 06:10:05 14.9101:00:5402:05:5703:26:3505:13:42
577 38924 Arnfinn Særheim Vigrestad SK M 45 06:11:38 14.8501:00:5502:13:3903:33:1305:06:07
578 39541 Erik Sæstad Oceaneering BIL M 45 06:14:31 14.7301:00:5202:07:3503:30:5305:17:08
579 23391 Henning Olav Rydningen Bømlo SK M 70 06:35:25 13.9501:02:0602:13:4103:40:0605:28:03
580 102149 Susanne Hoversholm CK Haugaland K 30 06:37:01 13.9001:05:2202:13:3603:37:1705:32:23
581 20245 Anine Wiborg Statnett BIL K 45 06:44:23 13.6501:00:1402:12:5703:40:3705:33:40
582 123141 Linda Must Blindleia CK K 40 06:45:37 13.6000:55:1502:15:4503:44:4205:31:06
583 59378 Svein Ormel Oceaneering BIL M 40 06:58:07 13.2000:55:5602:01:2303:22:0505:23:38
584 27907 Roger Stokke Aalgaard S & S M 50 07:02:10 13.0701:07:2302:21:0803:55:2705:50:44
585 100798 Terje Tislevoll Team Fitjar M 25 07:44:04 11.8901:07:2002:28:5804:05:0506:33:28
586 29199 Terje Hodne Nilssen Statens vegvesen M 50 07:51:59 11.6901:12:0502:40:2204:12:4806:23:21
- 74154 Knut Anderson Sauda SK M 55 Brutt -00:34:0400:00:0000:00:0000:00:00
- 27586 Per-Øyvind Ødegård Hafrsfjord SK M 40 Brutt -00:58:2101:59:3803:20:1900:00:00
- 53036 Øyvind Aardal Bryne CK M 40 Brutt -00:50:2901:47:5102:57:1600:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Birkebeinrittet


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 27.08.2011
Distanse: 92.00 KM
Snittfart: 22.16 Km/t
Snittid: 4:09:02
Antall deltakere: 589

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2017 (86.00 km): 02:42:01 (M)
    • Joakim Johnsen
  • 2016 (86.00 km): 03:11:18 (K)
    • Gunn-Rita Dahle Flesjå
  • 2014 (92.00 km): 02:45:30 (M)
    • Lars Granberg
  • 2014 (92.00 km): 03:15:43 (K)
    • Turid Hagelia Korshavn
  • 2008 (91.00 km): 02:44:12 (M)
    • Håkon Austad
  • 2007 (91.00 km): 03:26:46 (K)
    • Lene Byberg
  • 2006 (89.00 km): 02:43:46 (M)
    • Håkon Austad
  • 2002 (89.00 km): 02:57:00 (K)
    • Gunn-Rita Dahle Flesjå
  • 2001 (88.00 km): 02:45:45 (M)
    • Thomas Nesset Sundal
  • 2001 (88.00 km): 03:08:13 (K)
    • Gunn-Rita Dahle Flesjå
  • 1999 (82.00 km): 02:33:11 (M)
    • Håkon Austad
  • 1998 (82.00 km): 02:43:23 (K)
    • Gunn-Rita Dahle Flesjå