Gjesdalrunden - 2012
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 66345 Jostein Sandve Fjordkjøkken M 20-24 00:40:13 -
2 23028 Hans Arne Bjelland Øglænd system M 25-29 00:40:13 -
3 23221 Håvard Dahl Asko Rogaland M 20-24 00:40:13 -
4 58155 Janicke Gunvaldsen Transocean K 30-34 00:40:13 -
4 27809 René Andersen Wintershall M 40-44 00:40:13 -
4 28946 Svein Ove Andersen Soafoto M 30-34 00:40:13 -
4 26660 Odd Gaute Andreassen Racingdepot M 35-39 00:40:13 -
4 22644 Geir Inge Berg Multiconsult M 30-34 00:40:13 -
4 21408 Bjørnar Bjåstad Seabrokers M 40-44 00:40:13 -
4 28893 Svein Bjarte Brendeland Aker Solutions M 40-44 00:40:13 -
4 29178 Terje Byrkjedal Aibel M 35-39 00:40:13 -
4 29249 Thomas Henry Chruickshank Halliburton M 35-39 00:40:13 -
4 75967 Richard Dalen Maarud M 25-29 00:40:13 -
4 32307 Jan Inge Dalsbø Bouvet M 45-49 00:40:13 -
4 21112 Bernt Erland M 40-44 00:40:13 -
4 46494 Alexander Sandvik Finnesand M 20-24 00:40:13 -
4 23940 Jan Erik Fjotland Spinn M 45-49 00:40:13 -
4 52697 Sondre Jensen Fjælberg M 20-24 00:40:13 -
4 60275 Ørjan Frøiland Forus Rør as M 30-34 00:40:13 -
4 30794 Truls Grung Capgemini Norge AS M 35-39 00:40:13 -
4 38704 Jan Egil Gustafsson NorSea M 35-39 00:40:13 -
4 25254 Kjetil Hansen Energi&Miljø M 35-39 00:40:13 -
4 29153 Terje Hegna Schlumberger M 45-49 00:40:13 -
4 38620 Kjetil Isaksen SUS M 35-39 00:40:13 -
4 49028 Veronica Jacobsen IBM K 25-29 00:40:13 -
4 46680 Sten Ove Jensen IndustriEnergi M 55-59 00:40:13 -
4 30376 Asbjørn Lund Johansen Schlumberger M 30-34 00:40:13 -
4 29934 Trond Karlson Proserv Norge M 35-39 00:40:13 -
4 22671 Sondre Kartevoll Racingdepot M 35-39 00:40:13 -
4 29236 Thomas Kvalevåg Skretting M 30-34 00:40:13 -
4 21850 Einar Lode Aarbakke M 45-49 00:40:13 -
4 22169 Erling Lunde Reiseshop AS M 45-49 00:40:13 -
4 58322 André Løvåsen Bertel O Steen M 25-29 00:40:13 -
4 26366 Morten Moss NAV arbeidslivssenter M 35-39 00:40:13 -
4 100275 Bjørnar Nedrebø Sandnes kommune M 35-39 00:40:13 -
4 25759 Leiv-Ove Nordmark Oceaneering As M 35-39 00:40:13 -
4 24060 Jan-Ivar Nygaard Roxar M 50-54 00:40:13 -
4 29229 Thomas Nærland Motorspesialisten M 30-34 00:40:13 -
4 28972 Sveinung Orstad Sven Orstad Maskinservice M 20-24 00:40:13 -
4 58505 Margrethe Pedersen Tine K 20-24 00:40:13 -
4 52628 Eirik Pedersen Tine M 20-24 00:40:13 -
4 20563 Arne Rettedal Statoil BIL M 40-44 00:40:13 -
4 25907 Magnar Rugland Aarbakke M 30-34 00:40:13 -
4 26558 Odd Skailand AkvaGroup M 40-44 00:40:13 -
4 20201 Andreas Skaar ABB M 30-34 00:40:13 -
4 36875 Torgrim Svensen Statoil BIL M 30-34 00:40:13 -
4 52841 Per Erik Sørgaard JWC Bicycle Club M 35-39 00:40:13 -
4 26626 Odd Kåre Tønnesen Rolls-Royce M 45-49 00:40:13 -
4 29324 Tjerand Vigesdal Statoil BIL M 35-39 00:40:13 -
4 32346 Paul Asle Våge M 35-39 00:40:13 -
4 52560 Frode Østbø NOKAS M 35-39 00:40:13 -
52 22953 Hallgeir Hansen Bjerkreim kommune M 35-39 00:40:19 -
53 73291 Lisbeth H. Aarrestad K 20-24 00:43:34 -
54 29431 Tone Hatteland Lima Rica Airport Sola K 30-34 00:43:38 -
55 26400 Morten Forus Racing Depot M 40-44 00:43:57 -
55 29460 Tor Øverås AkerSolutions M 45-49 00:43:57 -
57 23376 Helmer Berre Sykkelløftet M 45-49 00:44:00 -
58 59019 Carl Christian TDW M 25-29 00:44:13 -
58 72679 Jan Gunnar Hagland E-Tech M 25-29 00:44:13 -
58 100330 Cato Lammenes Allcom M 30-34 00:44:13 -
58 58240 Torstein Fugelli Simonsen Block Berge Bygg M 30-34 00:44:13 -
58 52858 Frode Aase Magnus Aase AS M 35-39 00:44:13 -
63 22119 Erik Brodahl Northern Ind M 40-44 00:44:31 -
63 46496 Robert Fuglestad Fuglestad Bygg M 40-44 00:44:31 -
63 52624 Ove Karlson AAK AS M 40-44 00:44:31 -
63 100698 Geir Pettersen M 40-44 00:44:31 -
63 52880 Jonny Pollen JOPO invest M 35-39 00:44:31 -
63 28940 Svein Olav Rege Optimera AS M 45-49 00:44:31 -
63 26140 Marius Foss Sveen Intersport Bryne M 25-29 00:44:31 -
63 58333 Bjørn Kjetil Aanensen Papirfly As M 35-39 00:44:31 -
71 58454 Tom Børve Halliburton M 45-49 00:45:31 -
72 25282 Kjetil Alsvik Team Alsvik M 45-49 00:45:53 -
72 21356 Bjørn Larsen Eie Oceaneering BIL M 50-54 00:45:53 -
72 73479 Sverre Espedal-Selvåg Statoil BIL M 45-49 00:45:53 -
72 27146 Ørjan Finnseth Talisman Energy M 40-44 00:45:53 -
72 42943 Rakel Kristine Henriksen InterSport Maxi K 20-24 00:45:53 -
72 21425 John Børge Skjæveland Team Tore Ravndal M 45-49 00:45:53 -
72 66265 Johnny Stausholm M 44-49 00:45:53 -
79 73585 Kim Lammenes E-Tech M 25-29 00:46:26 -
80 20635 Arne Austefjord National Oilwell Varco M 45-49 00:48:10 -
80 22879 Gunnar Eik Stream M 35-39 00:48:10 -
80 28762 Stig André Fjelldahl BDO AS M 35-39 00:48:10 -
80 21279 Bjørn Hetland Gand VGS M 40-44 00:48:10 -
80 23539 Inge Løland Franks BIL M 45-49 00:48:10 -
80 30273 Glenn Nevland Elteam M 20-24 00:48:10 -
80 25150 Kjell Sturla Zahl Baker Hughes M 50-54 00:48:10 -
87 73393 Kjetil Frøyland YIT A/S M 35-39 00:48:20 -
88 28165 Rune Christensen GMC BIL M 50-54 00:50:50 -
89 65724 Christine Blix K 20-24 00:51:13 -
89 21166 Bjarne Salmelid Halliburton M 45-49 00:51:13 -
91 23980 Jan Kåre Bredal Oceaneering M 35-39 00:51:45 -
91 27248 Øyvin Johnsen Baker Hughes M 55-59 00:51:45 -
91 30279 Harald Vetrhus Hytracc Consulting M 45-49 00:51:45 -
94 29239 Thomas Glenne-Knudsen Swire Oilfield Services M 30-34 00:52:04 -
95 25960 Magne Hatteland Oceaneering BIL M 25-29 00:53:00 -
96 22743 Gøran Szanto Ålgårds Auto AS M 35-39 00:53:45 -
96 39585 Håvard Tangen NCC M 30-34 00:53:45 -
98 58681 Henning Laland Aker Solutions M 35-39 00:59:30 -
99 29793 Torild D. Kollsgård K 45-49 01:00:30 -
100 24958 Kjartan Andreassen Sandnes SK M 17-19/Aktiv Fullført -
100 72433 Cathrine Waage Dalane Sandnes SK K 17-19/Aktiv Fullført -
100 66280 Dag Erik Fjeldheim Sandnes SK M 17-19/Aktiv Fullført -
100 66517 Charlotte Iversen Friestad Sandnes SK K 17-19/Aktiv Fullført -
100 66518 Oda D. Kollsgård Sandnes SK K 17-19/Aktiv Fullført -
100 52599 Even Rege Sandnes SK M 17-19/Aktiv Fullført -
100 53234 Eimund Aase Stavanger SK M 17-19/Aktiv Fullført -
- 24391 Johnny Skjæveland Lothe A/S M 30-34 Brutt -
- 21618 Dag Skjæveland Team VELUX M 40-44 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

Nortura BA


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 17.04.2012
Distanse: 26.00 KM
Snittfart: 35.69 Km/t
Snittid: 0:43:42
Antall deltakere: 108

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2011 (35.30 km): 00:54:31 (M)
    • Jone Ellingsen
  • 2016 (35.30 km): 01:01:02 (K)
    • Erika Lyngsnes
    • Lillian Løyning
  • 2012 (26.00 km): 00:40:13 (M)
    • René Andersen
    • Svein Ove Andersen
    • Odd Gaute Andreassen
    • Geir Inge Berg
    • Hans Arne Bjelland
    • Bjørnar Bjåstad
    • Svein Bjarte Brendeland
    • Terje Byrkjedal
    • Thomas Henry Chruickshank
    • Håvard Dahl
    • Richard Dalen
    • Jan Inge Dalsbø
    • Bernt Erland
    • Alexander Sandvik Finnesand
    • Jan Erik Fjotland
    • Sondre Jensen Fjælberg
    • Ørjan Frøiland
    • Truls Grung
    • Jan Egil Gustafsson
    • Kjetil Hansen
    • Terje Hegna
    • Kjetil Isaksen
    • Sten Ove Jensen
    • Asbjørn Lund Johansen
    • Trond Karlson
    • Sondre Kartevoll
    • Thomas Kvalevåg
    • Einar Lode
    • Erling Lunde
    • André Løvåsen
    • Morten Moss
    • Bjørnar Nedrebø
    • Leiv-Ove Nordmark
    • Jan-Ivar Nygaard
    • Thomas Nærland
    • Sveinung Orstad
    • Eirik Pedersen
    • Arne Rettedal
    • Magnar Rugland
    • Jostein Sandve
    • Odd Skailand
    • Andreas Skaar
    • Torgrim Svensen
    • Per Erik Sørgaard
    • Odd Kåre Tønnesen
    • Tjerand Vigesdal
    • Paul Asle Våge
    • Frode Østbø
  • 2012 (26.00 km): 00:40:13 (K)
    • Janicke Gunvaldsen
    • Veronica Jacobsen
    • Margrethe Pedersen
  • 2009 (40.00 km): 01:01:12 (M)
    • Håvard Dahl
    • Stig Magne Loftheim
    • Håkon Frahm Stokka
  • 2009 (40.00 km): 01:09:58 (K)
    • Ingrid Flørenæss