Gyland Rundt - 2012
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 20696 Arnstein Nagell Stavanger TSK / Bros Test Team M 45-49/Elite 01:59:03 25.19
2 22595 Geir Dahlen Stavanger TSK / Bros Test Team M 50-54/Elite 01:59:32 25.09
3 22173 Erling Kindem Stavanger TSK / Bros Test Team M 50-54/Elite 01:59:53 25.02
4 34823 Olav Fjære Flekkefjord SK M 30-34/Elite 02:00:28 24.90
5 27872 Roar Fjermestad Eie Flekkefjord SK / ConocoPhillips M 35-39/Elite 02:01:55 24.60
6 29249 Thomas Henry Chruickshank Stavanger TSK M 35-39/Elite 02:04:39 24.06
7 53786 Arvid Fredriksen CK Sør M 40-44/Elite 02:09:48 23.11
8 22501 Gaute Brådli Vigesaa SK M 45-49/Elite 02:10:31 22.98
9 58079 Roy Gjemlestad Flekkefjord SK M 35-39 02:10:37 22.96
10 34081 Terje Egeland CK Sør M 45-49/Elite 02:11:33 22.80
11 27972 Rolf Aasland Otra IL M 40-44/Elite 02:12:10 22.69
12 25004 Kjell Nesgård Hovsherad M 35-39 02:12:12 22.69
12 52695 Anstein Skjørestad Bryne CK M 30-34/Elite 02:12:12 22.69
14 34378 Fredrick Berntsen Arendal CC M 30-34/Elite 02:13:24 22.48
15 100341 Robert Kvæven Klepp CC / Åna Fengsel M 40-44 02:15:59 22.06
16 101197 Frode Follerås EkstremSØM M 35-39 02:16:00 22.05
17 25805 Linda Wibe Namsvatn Grimstad SK K 35-39/Elite 02:18:37 21.64
18 20547 Arne Tagholdt Flekkefjord SK M 40-44/Elite 02:19:50 21.45
19 124475 Benedikt Oswald SK Lyngdal & Omegn M 30-34/Elite 02:19:57 21.43
20 27002 Ole Garpestad Dalane SK M 35-39 02:20:04 21.41
21 22534 Geir Ravndal Bryne CK M 45-49/Elite 02:20:32 21.34
21 28668 Sten Eivind Øksendal SK Lyngdal & Omegn M 50-54 02:20:32 21.34
23 30276 Tom Ove Kaland Flekkefjord SK M 35-39 02:22:39 21.03
24 28124 Rune Lindø Dalane SK M 50-54 02:22:43 21.02
25 24033 Jan Roger Farstad SK Lyngdal & Omegn M 40-44/Elite 02:25:33 20.61
26 103653 Rolf Inge Berge Bogafjell Sykleklubb M 25-29 02:26:46 20.44
27 26618 Odd Inge Sæstad Dalane SK M 50-54 02:28:58 20.13
28 124476 Johannes Harbo Gyland IL M 17-19 02:31:42 19.77
29 73755 Kai Arne Arnesen Team Spicheren M 30-34 02:32:20 19.69
30 28865 Svein Flornes Hafsfjord SK M 40-44/Elite 02:35:16 19.32
31 29677 Tore Vehus Dalane SK M 60-64 02:36:10 19.21
32 123031 Ingvar Myklebust Bogafjell Sykleklubb M 25-29 02:37:16 19.07
33 124477 Tor Henning Sigbjørnsen Flekkefjord Elektro BIL M 25-29 02:38:40 18.90
34 26327 Monica Blomlie Dahlen Sandnes SK K 50-54/Elite 02:39:22 18.82
35 75989 Tom Arild Josdal Gyland IL M 45-49 02:40:03 18.74
36 78832 Odd Henning Sirnes Flekkefjord SK M 35-39 02:42:21 18.47
37 20126 Alf Terje Dybing Dalane SK M 55-59 02:44:57 18.18
37 25691 Leif Hansen Daland SK M 65-69 02:44:57 18.18
37 24839 Kåre André Netland Dalane SK M 35-39 02:44:57 18.18
40 53702 Harald Kjetil Glendrange Sauda SK M 50-54 02:49:29 17.70
40 124478 Bård Grindland M 45-49 02:49:29 17.70
40 123569 Ole Asbjørn Lillehei Flekkefjord SK M 45-49 02:49:29 17.70
43 53925 Frode Djuphagen Flekkefjord SK M 40-44 02:52:40 17.37
44 124479 Tor H. Taxerås Vegårshei IL M 35-39 03:10:40 15.73
45 34315 Åshild Moi Aasland Otra IL K 40-44 03:20:44 14.94
- 111772 Stig Abelsen Alcoa BIL M 35-39 Brutt -
- 124480 Magne Skoland Gyland IL M 25-29 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

Flekkefjord Sykkelklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 02.06.2012
Distanse: 50.00 KM
Snittfart: 20.46 Km/t
Snittid: 2:26:35
Antall deltakere: 47

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2012 (50.00 km): 01:59:03 (M)
    • Arnstein Nagell
  • 2011 (50.00 km): 02:08:11 (K)
    • Hege Linn Eie Vatland