Mairittet - 2012
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 27809 René Andersen SSRT / Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:37:36 44.26
1 30099 Vegar Bakken SSRT / Bryne CK M 45-49 01:37:36 44.26
1 21408 Bjørnar Bjåstad SSRT / Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:37:36 44.26
1 28893 Svein Bjarte Brendeland SSRT/Stavanger TSK/Aker Solutions M 40-44 01:37:36 44.26
1 22501 Gaute Brådli SSRT / Vigesaa SK M 45-49 01:37:36 44.26
1 21632 Dag Foseid SSRT / Stord SK M 45-49 01:37:36 44.26
1 60275 Ørjan Frøiland SSRT / Bogafjell Sykleklubb M 30-34 01:37:36 44.26
1 22901 Gunnleiv Gjøsæter SSRT / Bømlo SK M 45-49 01:37:36 44.26
1 30794 Truls Grung SSRT / Stavanger SK M 35-39 01:37:36 44.26
1 22953 Hallgeir Hansen SSRT / Dalane SK M 35-39 01:37:36 44.26
1 28137 Rune Holmen SSRT / Bryne CK M 35-39 01:37:36 44.26
1 74337 Arvid Johannesen SSRT / Fana IL - Sykkel M 40-44 01:37:36 44.26
1 24669 Kaj Henning Johansen SSRT / Dalane SK M 40-44 01:37:36 44.26
1 26332 Morgan Kristoffersen SSRT / Bryne CK M 40-44 01:37:36 44.26
1 24770 Karsten Kristoffersen SSRT / Bryne CK M 40-44 01:37:36 44.26
1 22638 Geir Henning Larsen SSRT / Bryne CK / Lyse IT M 45-49 01:37:36 44.26
1 27238 Øyvind Lerbrekk SSRT / Nærbø SK M 25-29 01:37:36 44.26
1 21850 Einar Lode SSRT / Bryne CK M 45-49 01:37:36 44.26
1 20563 Arne Rettedal SSRT / Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:37:36 44.26
1 27337 Pål Sleveland SSRT / Dalane SK M 30-34 01:37:36 44.26
21 29431 Tone Hatteland Lima Bryne CK Express / Team Hitec Products Mistral Hom K 30-34 01:43:17 41.82
21 58261 Arne Eigil Aksnes Bryne CK Express M 35-39 01:43:17 41.82
21 23359 Helge Andersen Bryne CK Express M 35-39 01:43:17 41.82
21 32307 Jan Inge Dalsbø Bryne CK Express M 45-49 01:43:17 41.82
21 76004 Jarle Heldstab Bryne CK Express M 30-34 01:43:17 41.82
21 25026 Kjell Høie Bryne CK Express / HøieUeland M 45-49 01:43:17 41.82
21 29848 Torstein Håland Bryne CK Express M 35-39 01:43:17 41.82
21 59064 Steinar Håland Bryne CK Express M 30-34 01:43:17 41.82
21 29934 Trond Karlson Bryne CK Express M 35-39 01:43:17 41.82
21 23321 Helge Løge Bryne CK Express M 45-49 01:43:17 41.82
21 52642 Frode Mehus Bryne CK Express M 40-44 01:43:17 41.82
21 29229 Thomas Nærland Bryne CK Express M 30-34 01:43:17 41.82
21 28698 Stian Osmundsen Bryne CK Express M 35-39 01:43:17 41.82
21 26643 Odd Rune Røyland Bryne CK Express M 45-49 01:43:17 41.82
21 20457 Arild Sandstøl Bryne CK Express M 35-39 01:43:17 41.82
21 27983 Rolf Helge Selliken Bryne CK Express / Spinn Sykkelshop M 45-49 01:43:17 41.82
21 24651 Jørn-Steinar Sivertsen Bryne CK Express M 40-44 01:43:17 41.82
21 25290 Klas Stølsnes Bryne CK Express M 40-44 01:43:17 41.82
21 26140 Marius Foss Sveen Bryne CK Express M 25-29 01:43:17 41.82
21 52841 Per Erik Sørgaard Bryne CK Express M 35-39 01:43:17 41.82
21 52629 Tore Tjøtta Bryne CK Express M 40-44 01:43:17 41.82
21 29614 Tor-Inge Aase Bryne CK Express M 30-34 01:43:17 41.82
43 23020 Hans Team Jæren Express / Sandnes SK / Lyse BIL M 45-49 01:43:48 41.61
43 28853 Sven Husveg Team Jæren Express / Aalgaard S & S M 35-39 01:43:48 41.61
43 25548 Lars Lilledal Team Jæren Express / Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:43:48 41.61
43 23041 Hans Inge Rege Team Jæren Express / Aalgaard S & S M 50-54 01:43:48 41.61
43 27576 Per Terje Tjåland Team Jæren Express / Dalane SK M 45-49 01:43:48 41.61
43 26626 Odd Kåre Tønnesen Team Jæren Express / Aalgaard S & S M 45-49 01:43:48 41.61
43 37407 Ronald Valvatne Team Jæren Express / Fusa SK M 45-49 01:43:48 41.61
43 24960 Kjell Wold Team Jæren Express / Hafrsfjord SK M 50-54 01:43:48 41.61
51 28168 Rune Bråthen Team Jæren Express / Sandnes SK / Statoil BIL M 55-59 01:43:53 41.58
51 20531 Arnar Stein Børildsen Team Jæren Express / Dalane SK M 55-59 01:43:53 41.58
51 29249 Thomas Henry Chruickshank Team Jæren Express / Stavanger TSK / Halliburton M 35-39 01:43:53 41.58
51 26529 Njål Fjotland Team Jæren Express / Bryne CK M 35-39 01:43:53 41.58
51 52712 Erling Forberg Team Jæren Express / Hafrsfjord SK M 45-49 01:43:53 41.58
51 25957 Magne Iversen Team Jæren Express / Bryne CK M 50-54 01:43:53 41.58
51 25707 Leif Arild Kvalevåg Team Jæren Express / Aalgaard S & S M 50-54 01:43:53 41.58
51 29617 Tor-Martin Kvalsund Team Jæren Express / Stavanger SK M 40-44 01:43:53 41.58
51 26961 Ole Johan Røykenes Team Jæren Express / Bryne CK M 45-49 01:43:53 41.58
60 27872 Roar Fjermestad Eie SSRT / Flekkefjord SK / ConocoPhillips M 35-39 01:43:57 41.55
60 24503 Jone Ellingsen SSRT / Dalane SK / Berentsens Brygghus AS M 35-39 01:43:57 41.55
60 28776 Stig Erik Kristiansen SSRT / Dalane SK / Aker Egersund M 40-44 01:43:57 41.55
60 25907 Magnar Rugland SSRT / Bogafjell Sykleklubb M 30-34 01:43:57 41.55
60 26558 Odd Skailand SSRT / Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:43:57 41.55
60 22360 Fred Skulevold SSRT / Dalane SK M 40-44 01:43:57 41.55
60 24149 Jarle Aakre SSRT / Dalane SK M 40-44 01:43:57 41.55
67 20147 Amund Dyrnes Sandnes SK M 20-24 01:45:29 40.95
67 66280 Dag Erik Fjeldheim Sandnes SK M 17-19 01:45:29 40.95
67 52599 Even Rege Sandnes SK M 17-19 01:45:29 40.95
70 23376 Helmer Berre Stavanger SK / Sykkelløftet M 45-49 01:45:36 40.90
70 21331 Bjørn Christian Borg Bogafjell Sykleklubb / Team Herbalife M 40-44 01:45:36 40.90
70 27780 Reidar Bratvold Stavanger TSK M 55-59 01:45:36 40.90
70 22119 Erik Brodahl Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:45:36 40.90
70 58127 Rune Bøe Hafrsfjord SK M 30-34 01:45:36 40.90
70 23221 Håvard Dahl Dalane SK M 20-24 01:45:36 40.90
70 22595 Geir Dahlen Stavanger TSK / Aker Solutions/BTT M 50-54 01:45:36 40.90
70 75967 Richard Dalen Nærbø SK M 25-29 01:45:36 40.90
70 20503 Arild Finnesand Rennesøy SK M 35-39 01:45:36 40.90
70 23940 Jan Erik Fjotland Sandnes SK M 45-49 01:45:36 40.90
70 38704 Jan Egil Gustafsson Stavanger SK / NorSea M 35-39 01:45:36 40.90
70 22101 Erik Gysland Stavanger M 40-44 01:45:36 40.90
70 72679 Jan Gunnar Hagland Vigesaa SK M 25-29 01:45:36 40.90
70 46400 Espen André Halsne Hardanger SK M 25-29 01:45:36 40.90
70 25254 Kjetil Hansen Bogafjell Sykleklubb / Energi & Miljø M 35-39 01:45:36 40.90
70 29980 Trond Magne Hegglund Stavanger SK M 35-39 01:45:36 40.90
70 29153 Terje Hegna Sandnes SK M 45-49 01:45:36 40.90
70 72912 Daniel Hektoen Shell BIL M 30-34 01:45:36 40.90
70 38620 Kjetil Isaksen Stavanger SK M 35-39 01:45:36 40.90
70 46680 Sten Ove Jensen Stavanger SK M 55-59 01:45:36 40.90
70 30376 Asbjørn Lund Johansen Sandnes SK M 30-34 01:45:36 40.90
70 52896 Steven King Stavanger SK M 35-39 01:45:36 40.90
70 29236 Thomas Kvalevåg Tasta & Omegn SK M 30-34 01:45:36 40.90
70 27346 Pål Levang Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:45:36 40.90
70 52843 Geir Lone Sandnes SK M 35-39 01:45:36 40.90
70 22169 Erling Lunde Tasta & Omegn SK M 45-49 01:45:36 40.90
70 58322 André Løvåsen Hafrsfjord SK M 25-29 01:45:36 40.90
70 58871 Stian Madland Nærbø SK M 25-29 01:45:36 40.90
70 24573 Jostein Mæland Stavanger SK M 50-54 01:45:36 40.90
70 25759 Leiv-Ove Nordmark Sandnes BMX / Oceaneering BIL M 35-39 01:45:36 40.90
70 40340 Andreas Penne Nygård Klepp CC / Team MOT M 30-34 01:45:36 40.90
70 52880 Jonny Pollen Sola CK / Team E-Tech M 35-39 01:45:36 40.90
70 52866 Gert Olav Rege Sola CK M 35-39 01:45:36 40.90
70 21662 Dagfinn Seglem Dalane SK M 20-24 01:45:36 40.90
70 29339 Tom Sikveland Nærbø SK M 30-34 01:45:36 40.90
70 21922 Eirik Ikdahl Skjæveland Sandnes SK M 30-34 01:45:36 40.90
70 20201 Andreas Skaar Nærbø SK M 30-34 01:45:36 40.90
70 100670 Oliver Smith CK Haugaland M 25-29 01:45:36 40.90
70 27884 Robert Solberg Sykkelzentrum M 35-39 01:45:36 40.90
70 26223 Mathias Stene Klepp CC M 35-39 01:45:36 40.90
70 36875 Torgrim Svensen Stavanger SK / Statoil BIL M 30-34 01:45:36 40.90
70 21516 Cato Tveit Hafrsfjord SK M 40-44 01:45:36 40.90
70 29324 Tjerand Vigesdal Sandnes SK / Statoil BIL M 35-39 01:45:36 40.90
70 23655 Ingvald Vigre Nærbø SK / Aarbakke BIL M 40-44 01:45:36 40.90
70 32346 Paul Asle Våge Aalgaard S & S M 35-39 01:45:36 40.90
70 38577 Arild Våland Nærbø SK M 25-29 01:45:36 40.90
70 29460 Tor Øverås Sandnes SK / AkerSolutions M 45-49 01:45:36 40.90
70 53234 Eimund Aase Sandnes SK M 17-19 01:45:36 40.90
70 52858 Frode Aase Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:45:36 40.90
119 21853 Einar Kristiansen Stavanger SK M 45-49 01:46:02 40.74
120 26377 Morten Karlsen Sandnes SK M 40-44 01:46:08 40.70
121 73341 Kelvin Eden Hafrsfjord SK / Norske Shell M 45-49 01:46:12 40.67
122 20746 Arve Høgemark Aalgaard S & S M 40-44 01:46:16 40.65
122 22388 Frode Våge Ålgård M 35-39 01:46:16 40.65
124 23096 Harald Nybru Team Jæren Express/Hafrsfjord SK/Aker Solutions M 55-59 01:46:17 40.64
124 21425 John Børge Skjæveland Team Jæren Express / Aalgaard S & S M 45-49 01:46:17 40.64
126 23192 Håkon Frahm Stokka Bryne CK M 20-24 01:46:23 40.60
127 20176 Anders Grimsmo Team Jæren Express / Aalgaard S & S M 45-49 01:46:27 40.58
127 21792 Egil Hellestø Hafrsfjord SK / Boplass AS M 35-39 01:46:27 40.58
129 46496 Robert Fuglestad Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:46:29 40.56
130 26008 Magnus F. Bjørkavoll-Bergseth Stavanger TSK M 25-29 01:46:42 40.48
131 24258 Johanne Therese Friestad Bergseth Sandnes SK / Team Hitec Products Mistral Home K 25-29 01:46:46 40.46
131 23973 Jan Inge Dersyd Stavanger SK M 45-49 01:46:46 40.46
131 73477 Bengt Enersgård Hafrsfjord SK M 40-44 01:46:46 40.46
131 58155 Janicke Gunvaldsen Sandnes SK K 30-34 01:46:46 40.46
131 101573 Cecilie Sæterøy Johansen Sandnes SK K 20-24 01:46:46 40.46
131 26527 Njål Kaavik Sandnes SK M 40-44 01:46:46 40.46
131 100276 Kalle Simm Stavanger TriK - Sykkel M 25-29 01:46:46 40.46
131 29489 Tor Anders Skjæveland Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:46:46 40.46
131 75823 Harald Todnem Stavanger TriK - Sykkel M 25-29 01:46:46 40.46
131 67005 Jon Vetlesen Sandnes SK / Multiconsult / HardTailHeroes M 25-29 01:46:46 40.46
141 24099 Jarle Vorland Team Jæren Express / Nærbø SK M 50-54 01:46:53 40.41
142 100273 Jan-Morten Ra Stavanger TriK - Sykkel / Stavanger Triathlonklubb M 30-34 01:46:57 40.39
143 28624 Steinar Orre Stangeland og Omegn CC / Statoil BIL M 30-34 01:46:59 40.38
143 73291 Lisbeth H. Aarrestad Sandnes SK / Sandnes SK K 20-24 01:46:59 40.38
145 52583 Kjell Kro Team Jæren Express / Bryne CK M 35-39 01:47:22 40.23
146 93512 Atle Sivertsen Sandnes SK M 25-29 01:47:36 40.14
147 46687 Jens Hæreid Askøy STriK M 30-34 01:47:39 40.13
147 100667 Lars Stangeland Bryne CK / Block Berge M 30-34 01:47:39 40.13
147 20440 Arild Vistnes Statoil BIL M 40-44 01:47:39 40.13
150 77559 Per Benjaminsen Sola CK M 40-44 01:47:44 40.09
150 28723 Stian Bjerkeseth Sandnes SK M 35-39 01:47:44 40.09
150 20507 Arild Byberg Sola CK M 40-44 01:47:44 40.09
150 32294 Stein Danielsen Bogafjell Sykleklubb M 45-49 01:47:44 40.09
150 49028 Veronica Jacobsen Fenne Sandnes SK K 25-29 01:47:44 40.09
150 60840 Jo Frøyen Bogafjell Sykleklubb / AF Gruppen M 40-44 01:47:44 40.09
150 21904 Eirik Hauff Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:47:44 40.09
150 21791 Egil Høien Nærbø SK M 40-44 01:47:44 40.09
150 24900 Kenneth Øksnevad Høydal Sandnes SK M 20-24 01:47:44 40.09
150 46415 Einar Kjetland CK Haugaland M 35-39 01:47:44 40.09
150 27834 Roald Kluge Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:47:44 40.09
150 29771 Torgeir Larsen Wintershall M 45-49 01:47:44 40.09
150 25238 Kjetil Larsen Bryne CK M 50-54 01:47:44 40.09
150 28940 Svein Olav Rege Sandnes SK / Optimera AS M 45-49 01:47:44 40.09
150 29089 Terje Thunem Sandnes SK / Statoil BIL M 50-54 01:47:44 40.09
150 24385 Johnny Vaule Vigesaa SK / Aarbakke BIL M 40-44 01:47:44 40.09
166 28946 Svein Ove Andersen Stavanger SK / Tosk M 30-34 01:48:01 39.99
167 24144 Jarle Eide Bogafjell Sykleklubb M 45-49 01:48:09 39.94
168 23753 Ivar Håland Stavanger SK M 45-49 01:48:15 39.90
168 52900 Eirik Mella Sandefjord SK M 30-34 01:48:15 39.90
170 25348 Knut Arve Melhus Team Jæren Express / Ryfylke SK M 40-44 01:48:21 39.87
171 25750 Leif-Åge Solli Team Jæren Express / Aalgaard S & S M 45-49 01:48:25 39.84
171 66265 Johnny Stausholm Team Jæren Express / Bryne CK M 45-49 01:48:25 39.84
171 22519 Geir Tellefsen Team Jæren Express / SK Fladepedal M 45-49 01:48:25 39.84
171 34602 Bjørn Tore Tesdal Team Jæren Express / Dalane SK M 45-49 01:48:25 39.84
175 29615 Tor-Inge Bøe Team Jæren Express / Bryne CK M 35-39 01:48:35 39.78
175 28631 Steinar Litland Team Jæren Express / Hafrsfjord SK M 35-39 01:48:35 39.78
177 22522 Geir Strømland Bryne CK Express M 40-44 01:48:36 39.77
178 38205 Andreas Jordell Stavanger SK / Team Vestlandslefsa M 35-39 01:48:51 39.68
178 25554 Lars Kalveland Stavanger M 35-39 01:48:51 39.68
180 20676 Arnfinn Joli Bogafjell Sykleklubb / Statoil BIL M 45-49 01:49:01 39.62
181 22188 Ernst Mortensen SSRT / Dalane SK / Nordan as M 45-49 01:49:17 39.53
182 20333 Anne Beth Eiken Nilsen Bryne CK Express / MPM K 35-39 01:49:29 39.45
183 28541 Ståle Hauge Hafrsfjord SK M 50-54 01:49:48 39.34
184 52856 Kjell Ivar Grindheim Randaberg SK / Statoil BIL M 50-54 01:49:54 39.30
184 72941 Eivind Haugvaldstad Rennesøy SK M 45-49 01:49:54 39.30
184 58505 Margrethe Pedersen Bryne CK K 20-24 01:49:54 39.30
184 52628 Eirik Pedersen Bryne CK M 20-24 01:49:54 39.30
184 24112 Jarle Rossavik Sandnes SK M 45-49 01:49:54 39.30
184 72237 Håkon Schwalb Hafrsfjord SK M 50-54 01:49:54 39.30
184 52695 Anstein Skjørestad Bryne CK M 30-34 01:49:54 39.30
191 23680 Ingve Vold Nærbø SK M 40-44 01:49:59 39.27
192 100698 Geir Pettersen Sandnes SK M 40-44 01:50:01 39.26
192 76031 Eirik Østbø Rennesøy SK M 30-34 01:50:01 39.26
194 58765 Trond Fugelli Bogafjell Sykleklubb M 20-24 01:50:11 39.20
195 22393 Frode Trones Lura SK / Trones Sykkel M 40-44 01:50:14 39.18
196 21618 Dag Skjæveland Aalgaard S & S M 40-44 01:51:00 38.91
197 26637 Odd Magne Førre CK Haugaland / Aibel M 45-49 01:51:03 38.90
198 24894 Kenneth Asheim Aalgaard S & S M 45-49 01:51:06 38.88
198 52998 John A. Berland Sola CK M 50-54 01:51:06 38.88
198 32335 Lars Brovold Bogafjell Sykleklubb / Skanska aktiv M 45-49 01:51:06 38.88
198 26571 Odd Garpestad Dalane SK M 65-69 01:51:06 38.88
198 26489 Nils Magne Håland Bryne CK M 45-49 01:51:06 38.88
198 52624 Ove Karlson Bryne CK M 40-44 01:51:06 38.88
198 38815 Arne Lima Bogafjell Sykleklubb / Kruse Smith M 40-44 01:51:06 38.88
198 28977 Sveinung Lunde Hafrsfjord SK / Zenzor AS M 35-39 01:51:06 38.88
198 23100 Harald Minge Stavanger SK M 45-49 01:51:06 38.88
198 22536 Geir Pansegrau Stavanger SK M 45-49 01:51:06 38.88
198 27749 Reidar Skrunes CK Haugaland M 45-49 01:51:06 38.88
198 22075 Erik Sørbøsveen Aker Solutions M 45-49 01:51:06 38.88
198 25150 Kjell Sturla Zahl Bogafjell Sykleklubb M 50-54 01:51:06 38.88
211 27874 Roar Børresen Tasta & Omegn SK Lagpulje / Lyse Infra AS M 40-44 01:51:07 38.87
211 73292 Øyvind Dahl Tasta & Omegn SK Lagpulje M 30-34 01:51:07 38.87
211 52982 Morten Egeli Tasta & Omegn SK Lagpulje M 45-49 01:51:07 38.87
211 27561 Per Øyvind Hinna Tasta & Omegn SK Lagpulje M 45-49 01:51:07 38.87
211 22344 Frank Haaland Tasta & Omegn SK Lagpulje M 45-49 01:51:07 38.87
211 72935 Ole Wasbø Tasta & Omegn SK Lagpulje M 40-44 01:51:07 38.87
211 38707 Ben Øxnevad Rennesøy SK M 35-39 01:51:07 38.87
218 73524 Kjell Arne Farmen Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:51:16 38.82
218 52956 Frode Horpestad Bryne CK / Sig Halvorsen M 30-34 01:51:16 38.82
218 46386 Tore Idsøe Bryne CK M 35-39 01:51:16 38.82
218 25946 Magne Melhus Dalane SK M 50-54 01:51:16 38.82
218 26532 Njål F. Vadla Bogafjell Sykleklubb M 50-54 01:51:16 38.82
223 22949 Hallgeir Wigestrand Bogafjell Sykleklubb M 50-54 01:51:25 38.77
224 53680 Tore Frøyland Bryne CK Express M 30-34 01:51:55 38.60
225 28762 Stig André Fjelldahl Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 01:52:00 38.57
226 26839 Olav Log Centrica M 45-49 01:52:32 38.38
227 38696 Odd Dysjaland Team Jæren Express / Sola CK M 45-49 01:52:38 38.35
228 122750 Svein Andresen Klepp CC Lagpulje M 40-44 01:52:59 38.23
228 27579 Per Vidar Avlesbug Klepp CC Lagpulje M 45-49 01:52:59 38.23
228 30223 Wenche Svela Bore Klepp CC Lagpulje K 40-44 01:52:59 38.23
228 21734 Edd Geir Bore Klepp CC Lagpulje M 50-54 01:52:59 38.23
228 122697 Attila Hudak Klepp CC Lagpulje M 25-29 01:52:59 38.23
228 21272 Bjørn Jensen Klepp CC Lagpulje M 45-49 01:52:59 38.23
228 28499 Sondre Kjær Klepp CC Lagpulje / Statoil BIL M 40-44 01:52:59 38.23
228 29584 Tor Martin Kverneland Klepp CC Lagpulje M 45-49 01:52:59 38.23
228 100341 Robert Kvæven Klepp CC Lagpulje / Åna BIL M 40-44 01:52:59 38.23
228 30381 Paal Frode Larsen Klepp CC Lagpulje / Statoil BIL M 45-49 01:52:59 38.23
228 58308 John Inge Blom Pettersen Klepp CC Lagpulje M 40-44 01:52:59 38.23
228 59044 Jon Rosland Klepp CC Lagpulje / Tine M 40-44 01:52:59 38.23
228 25123 Kjell Magnor Sele Klepp CC Lagpulje M 40-44 01:52:59 38.23
228 100677 Arild Skeivik Klepp CC Lagpulje / Sola CK M 35-39 01:52:59 38.23
228 76134 Lars Kåre Skjørestad Klepp CC Lagpulje M 40-44 01:52:59 38.23
228 25906 Magnar Refve Stangeland Klepp CC Lagpulje M 25-29 01:52:59 38.23
228 40358 Peter Vestvik Klepp CC Lagpulje M 45-49 01:52:59 38.23
228 54759 Stig Warsla Klepp CC Lagpulje/Stavanger TriK - Sykkel M 35-39 01:52:59 38.23
228 38527 Ståle Waagen Klepp CC Lagpulje / ConocoPhillips BIL M 45-49 01:52:59 38.23
228 24927 Kim Østebø Klepp CC Lagpulje / TOSK / Statoil BIL M 35-39 01:52:59 38.23
248 27209 Øyvind Tjemsland Sandnes SK / Bring M 45-49 01:53:04 38.20
249 101247 Aleksander Monsen Dalane SK M 20-24 01:53:18 38.12
249 114811 Christian Erevik Riise Stavanger SK M 20-24 01:53:18 38.12
249 38150 Hans Rune Tonstad Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:53:18 38.12
252 100330 Cato Lammenes Sola CK M 30-34 01:53:19 38.12
252 113409 Glenn Rostøl Ryfylke SK M 35-39 01:53:19 38.12
254 20188 André Botnen Røldal IL - Sykkel M 25-29 01:53:23 38.10
254 27057 Otto Klippen Bogafjell Sykleklubb M 45-49 01:53:23 38.10
254 42513 Erlend Kvinnesland Stavanger TriK - Sykkel M 25-29 01:53:23 38.10
254 73585 Kim Lammenes Sandnes SK M 25-29 01:53:23 38.10
254 100288 Roy Atle Simonsen Sandnes SK M 30-34 01:53:23 38.10
254 20155 Anders Tornensis Bryne CK Express M 45-49 01:53:23 38.10
254 107849 Helge Våland Nærbø SK M 20-24 01:53:23 38.10
261 58234 Svein Georg Sangolt Team Jæren Express / Bryne CK M 40-44 01:53:29 38.06
262 73349 Erlend Widerøe Hennig Bryne CK M 17-19 01:53:36 38.02
263 20158 Anders Sørbø Team VELUX M 40-44 01:53:39 38.01
264 29174 Terje Ege Dalane SK M 55-59 01:53:42 37.99
264 29945 Trond Gunstensen Aarbakke BIL M 30-34 01:53:42 37.99
264 26618 Odd Inge Sæstad Dalane SK M 50-54 01:53:42 37.99
267 122782 Magnar Lima M 20-24 01:53:52 37.93
268 23764 Ivar Askeli Team Jæren 2 / Hafrsfjord SK / Atea M 50-54 01:53:59 37.90
268 46572 Henning Brede Team Jæren 2 / Sola CK M 45-49 01:53:59 37.90
268 33939 Hans Jørgen Fedog Team Jæren 2 / Flekkefjord SK M 30-34 01:53:59 37.90
268 29831 Tormod Hansen Team Jæren 2 / Sola CK / Seabrokers M 50-54 01:53:59 37.90
268 30209 Wenche Haukland Team Jæren 2 / Bryne CK K 45-49 01:53:59 37.90
268 22974 Halvard Hovda Team Jæren 2 / Klepp CC M 40-44 01:53:59 37.90
268 38177 Bård Christian Jensen Team Jæren 2 M 45-49 01:53:59 37.90
268 66467 Tommy Johansen Team Jæren 2 / Flekkefjord SK M 45-49 01:53:59 37.90
268 27091 Ove Landa Team Jæren 2 / Sandnes SK M 60-64 01:53:59 37.90
268 25373 Knut R. Lidsheim Team Jæren 2 / Hafrsfjord SK M 45-49 01:53:59 37.90
268 32357 Einar Lillebø Team Jæren 2 / Sandnes SK M 40-44 01:53:59 37.90
268 39066 Geir Malec Team Jæren 2 / Sandnes SK M 55-59 01:53:59 37.90
268 75969 Pål Nilsskog Team Jæren 2 M 40-44 01:53:59 37.90
268 22534 Geir Ravndal Team Jæren 2 / Bryne CK M 45-49 01:53:59 37.90
268 21166 Bjarne Salmelid Team Jæren 2 / Randaberg SK / Halliburton M 45-49 01:53:59 37.90
268 26086 Marianne Berge Skår Team Jæren 2 / Hafrsfjord SK K 40-44 01:53:59 37.90
268 22922 Gustav Stokkeland Team Jæren 2 / Bryne CK M 60-64 01:53:59 37.90
268 23202 Håvard Sørlie Team Jæren 2 / Sola CK M 35-39 01:53:59 37.90
268 20547 Arne Tagholdt Team Jæren 2 / Flekkefjord SK M 40-44 01:53:59 37.90
268 52754 Irene Thorberg Team Jæren 2 / Vigesaa SK K 45-49 01:53:59 37.90
288 58584 Børge Angell Stangeland og Omegn CC M 40-44 01:54:07 37.85
288 22879 Gunnar Eik Sandnes SK M 35-39 01:54:07 37.85
288 76489 Øyvind Lode Nærbø SK M 25-29 01:54:07 37.85
288 28701 Stian Njærheim Nærbø M 35-39 01:54:07 37.85
288 32333 Kristian Mæland Rasmussen Multiconsult BIL M 30-34 01:54:07 37.85
288 22354 Frank-Jonny Sætre Bryne CK M 40-44 01:54:07 37.85
288 58091 Trygve Watne Bogafjell Sykleklubb M 30-34 01:54:07 37.85
288 20754 Arvid Wiig Ganddal IL M 40-44 01:54:07 37.85
296 73028 Ove Kalvatn Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:54:10 37.83
297 46378 Yngve Danielsen Hafrsfjord SK M 35-39 01:54:18 37.79
298 24188 Jens Ove Raustein Randaberg SK M 45-49 01:54:23 37.76
299 103727 Per Christian Bendiksen Sandnes SK Lagpulje M 25-29 01:54:31 37.72
299 24200 Jim Bjørlo Sandnes SK / Aalgaard S & S M 50-54 01:54:31 37.72
299 38519 Arne Bryne Sandnes SK Lagpulje M 30-34 01:54:31 37.72
299 26021 Marcus Chard Sandnes SK Lagpulje M 40-44 01:54:31 37.72
299 20721 Arnt Vegard Espeland Sandnes SK Lagpulje M 35-39 01:54:31 37.72
299 75796 Gøran Jakobsen Sandnes SK Lagpulje / Hafrsfjord SK M 40-44 01:54:31 37.72
299 122783 Geoff Johns Sandnes SK Lagpulje M 45-49 01:54:31 37.72
299 24525 Jonny Klungtveit Sandnes SK Lagpulje M 40-44 01:54:31 37.72
299 29520 Tor Eivind Lima Sandnes SK Lagpulje M 50-54 01:54:31 37.72
299 83511 Hans Eyvind Meihack Sandnes SK Lagpulje M 40-44 01:54:31 37.72
299 24740 Karl Johan Pedersen Sandnes SK Lagpulje M 50-54 01:54:31 37.72
299 22684 Georg Risdal Sandnes SK Lagpulje / Talisman Energy M 40-44 01:54:31 37.72
299 103979 Tommy Rossemyr Sandnes SK Lagpulje M 35-39 01:54:31 37.72
299 23685 Ingve Sirevåg Sandnes SK Lagpulje M 40-44 01:54:31 37.72
299 29682 Tore Tjetland Sandnes SK Lagpulje / Statoil BIL M 40-44 01:54:31 37.72
299 38949 Robert Vikeså Sandnes SK Lagpulje M 40-44 01:54:31 37.72
299 52722 Helge Sigve Wiig Sandnes SK Lagpulje / Wico Eiendom M 40-44 01:54:31 37.72
299 21254 Bjørn Øverby Sandnes SK Lagpulje / Hafrsfjord SK M 50-54 01:54:31 37.72
317 72641 Odd Arvid Johannessen Team Jæren 2 / Hafrsfjord SK M 50-54 01:54:36 37.69
318 21148 Birger Heddeslid Bryne CK Express M 35-39 01:54:38 37.68
319 23137 Harald Blikra Stavanger SK M 50-54 01:54:45 37.64
320 53088 Atle Abrahamsen Tasta & Omegn SK Lagpulje M 40-44 01:54:48 37.63
320 73532 Jan Morten Auseth Tasta & Omegn SK Lagpulje M 45-49 01:54:48 37.63
320 58454 Tom Børve Tasta & Omegn SK Lagpulje M 45-49 01:54:48 37.63
320 26275 Michael Dyrland Tasta & Omegn SK Lagpulje M 40-44 01:54:48 37.63
320 22378 Fredrik Ivan Elle Tasta & Omegn SK Lagpulje M 45-49 01:54:48 37.63
320 30004 Truls Haugen Tasta & Omegn SK Lagpulje / BP Norge M 35-39 01:54:48 37.63
320 73290 Frode Klungtveit Tasta & Omegn SK Lagpulje M 40-44 01:54:48 37.63
320 29709 Tore Løining Tasta & Omegn SK Lagpulje M 40-44 01:54:48 37.63
320 28801 Sturla Malde Tasta & Omegn SK Lagpulje M 40-44 01:54:48 37.63
320 38475 Njål-Magne Nilsen Tasta & Omegn SK Lagpulje M 45-49 01:54:48 37.63
320 24875 Kenneth Pedersen Tasta & Omegn SK Lagpulje M 40-44 01:54:48 37.63
320 103951 Gunnar Skeie Tasta & Omegn SK Lagpulje M 40-44 01:54:48 37.63
320 72934 Paal Thime Tasta & Omegn SK Lagpulje M 40-44 01:54:48 37.63
320 26472 Nils Einar Aase Tasta & Omegn SK Lagpulje M 50-54 01:54:48 37.63
334 25111 Kjell Ingve Byrkjedal Sandnes SK Lagpulje M 50-54 01:54:52 37.60
334 22795 Gudmund Jørgensborg Dalane SK / Dalane energi BIL M 60-64 01:54:52 37.60
336 59011 Jone Hult Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:54:58 37.57
337 21666 Dagfinn Mong Team Jæren Express / Dalane SK M 45-49 01:55:01 37.55
338 21279 Bjørn Hetland Team Jæren Express / Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:55:07 37.52
339 52938 Sverre Soleng Statoil BIL M 30-34 01:55:09 37.51
340 73287 Espen Auestad Bryne CK 2 M 30-34 01:55:23 37.44
340 21313 Bjørn Austerå Bryne CK 2 M 65-69 01:55:23 37.44
340 26215 Marton Digernes Bryne CK 2 / VELUX M 45-49 01:55:23 37.44
340 28164 Rune Dirdal Bryne CK 2 M 45-49 01:55:23 37.44
340 75743 Frode Efteland Bryne CK 2 / NOV M 35-39 01:55:23 37.44
340 21356 Bjørn Larsen Eie Bryne CK 2 / Oceaneering BIL M 50-54 01:55:23 37.44
340 66591 Volker Franzen Bryne CK 2 M 50-54 01:55:23 37.44
340 25913 Magnar Goa Bryne CK 2 M 45-49 01:55:23 37.44
340 23716 Iris Odland Knutsen Bryne CK 2 K 40-44 01:55:23 37.44
340 25798 Lillian Thu Lode Bryne CK 2 K 40-44 01:55:23 37.44
340 52848 Jo Vegar Lunåsmo Bryne CK 2 M 40-44 01:55:23 37.44
340 52706 Bjarne Mæland Bryne CK 2 M 45-49 01:55:23 37.44
340 23735 Ivar Opsal Bryne CK 2 M 20-24 01:55:23 37.44
340 24116 Jarle Pollestad Bryne CK 2 M 45-49 01:55:23 37.44
340 76444 Nils Gunnar Rage Bryne CK 2 M 45-49 01:55:23 37.44
340 122779 Knut Reiestad Bryne CK 2 M 25-29 01:55:23 37.44
340 26539 Norodd Storlid Bryne CK 2 M 50-54 01:55:23 37.44
340 29909 Trond Tveit Bryne CK 2 M 35-39 01:55:23 37.44
340 76202 Bjarte Voll Bryne CK 2 M 30-34 01:55:23 37.44
340 52909 Benjamin A. Walker Bryne CK 2 M 40-44 01:55:23 37.44
340 58333 Bjørn Kjetil Aanensen Bryne CK 2 M 35-39 01:55:23 37.44
340 27817 Richard Aardal Bryne CK 2 M 40-44 01:55:23 37.44
340 46388 Trond T. Åse Bryne CK 2 M 45-49 01:55:23 37.44
340 22960 Hallstein Aase Bryne CK 2 M 45-49 01:55:23 37.44
364 21301 Bjørn Eikeskog Sandnes SK Lagpulje M 40-44 01:55:27 37.41
365 20464 Arild Ollestad Bogafjell Sykleklubb / Atea M 35-39 01:55:36 37.37
365 104634 René Åsen Bogafjell Sykleklubb / Ånnasklubben M 25-29 01:55:36 37.37
367 22770 Grethe Skræi Braut Bryne CK 2 K 40-44 01:55:40 37.34
368 24498 Jone Harestad Randaberg SK M 40-44 01:55:43 37.33
369 100695 Jan Egil Høyland Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:55:46 37.31
369 21921 Eirik Idsøe Johannessen Hafrsfjord SK M 30-34 01:55:46 37.31
369 72676 Arild Vaage Suldal SK M 45-49 01:55:46 37.31
372 32337 Oddvar Madland Harestad Elektriske M 25-29 01:55:53 37.27
372 100719 Rolf Sør-Reime Bryne CK M 25-29 01:55:53 37.27
374 30228 Wiggo Gilje Sandnes SK Lagpulje M 55-59 01:55:59 37.24
374 24732 Karl Geir Pedersen Sandnes SK Lagpulje M 55-59 01:55:59 37.24
374 38994 Per Svendsen Sandnes SK Lagpulje M 45-49 01:55:59 37.24
377 38756 Geir Are Pedersen Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:56:05 37.21
378 23378 Heming Bjørnå Sportsklubben Rye - Sykkel M 35-39 01:56:06 37.20
379 25220 Kjetil Pollestad Klepp CC Lagpulje M 40-44 01:56:15 37.16
380 72276 Asle Fosen CK Haugaland M 40-44 01:56:23 37.11
381 26670 Oddbjørn Oaland Aalgaard S & S M 30-34 01:56:31 37.07
382 122784 Jahn Even Cox Stavanger SK M 30-34 01:56:33 37.06
383 22877 Gunnar Førland Team Jæren Express / Hafrsfjord SK M 45-49 01:56:36 37.04
384 100247 Pål Jensen Hafrsfjord SK M 35-39 01:56:37 37.04
385 25960 Magne Hatteland Bryne CK / Oceaneering BIL M 25-29 01:56:39 37.03
386 75970 Kjetil Vågen Aker Solutions M 30-34 01:56:58 36.93
387 24833 Kåre Bøen Klepp CC Lagpulje M 60-64 01:57:16 36.83
388 59174 Øystein Bjor Ryfylke SK M 35-39 01:57:24 36.79
389 76171 Jan Eirik Gjerdevik Bryne CK M 30-34 01:57:31 36.76
389 20770 Arvid Jensen Ganddal omegn SK M 35-39 01:57:31 36.76
389 23539 Inge Løland Bryne CK M 45-49 01:57:31 36.76
389 52591 Lars Magne Maudal Sandnes Taxi M 40-44 01:57:31 36.76
389 26686 Oddgeir Sunde Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:57:31 36.76
389 29628 Torbjørn Todnem Bogafjell Sykleklubb M 30-34 01:57:31 36.76
389 73516 Eirik Tørneng Hinna CK M 25-29 01:57:31 36.76
396 122785 Atle Hagli Sandnes SK Lagpulje M 45-49 01:57:58 36.62
397 33534 Anders Lunde Stavanger TSK / Sandnes Sparebank M 35-39 01:58:00 36.61
398 54588 Olav Risa Statoil BIL M 30-34 01:58:02 36.59
398 24432 Jon Aaslestad Hafrsfjord SK M 45-49 01:58:02 36.59
400 22729 Glenn Sletten Bryne CK M 20-24 01:58:09 36.56
400 72356 Magne Aarsteinsen Stavanger SK M 17-19 01:58:09 36.56
402 73297 Odd Harald Slettebø Dalane SK / BP M 55-59 01:58:15 36.53
403 21520 Cato Kvia Nærbø SK Lagpulje M 30-34 01:58:23 36.49
404 20910 Atle Aanestad Nærbø SK Lagpulje M 40-44 01:58:23 36.49
405 26909 Ole Rekdal Eni Norge BIL M 45-49 01:58:21 36.50
406 103896 Bjarne Bore Nærbø SK Lagpulje M 30-34 01:58:23 36.49
406 73505 Jostein Bratland Nærbø SK Lagpulje M 50-54 01:58:23 36.49
406 30281 Arve Friestad Nærbø SK Lagpulje M 30-34 01:58:23 36.49
406 83344 Geir Fuglestad Nærbø SK Lagpulje M 50-54 01:58:23 36.49
406 59997 Silje Fuglestad Nærbø SK Lagpulje K 25-29 01:58:23 36.49
406 22685 Georg Høien Nærbø SK Lagpulje M 45-49 01:58:23 36.49
406 122555 Frode Høyland Nærbø SK Lagpulje M 35-39 01:58:23 36.49
406 73517 Snorre Lea Nærbø SK Lagpulje M 45-49 01:58:23 36.49
406 52620 Roy Mæland Nærbø SK Lagpulje M 35-39 01:58:23 36.49
406 22187 Ernst Nærland Nærbø SK Lagpulje M 45-49 01:58:23 36.49
406 24249 Johann B. Olafsson Statoil BIL M 45-49 01:58:23 36.49
406 23732 Ivar Salte Nærbø SK Lagpulje M 45-49 01:58:23 36.49
406 27079 Ove Skretting Nærbø SK Lagpulje M 30-34 01:58:23 36.49
406 29968 Trond Egil Sunde Nærbø SK Lagpulje M 40-44 01:58:23 36.49
406 20423 Ansgar Tendenes Nærbø SK Lagpulje M 50-54 01:58:23 36.49
406 73481 Kurt Vestly Nærbø SK Lagpulje M 55-59 01:58:23 36.49
406 24382 Johnny Wiig Nærbø SK Lagpulje / AF Rogaland Entr. M 25-29 01:58:23 36.49
423 59442 Ole Richard Bødtker Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:58:32 36.44
423 22743 Gøran Szanto Aalgaard S & S M 35-39 01:58:32 36.44
425 24413 Johnny Berentsen Nærbø SK Lagpulje M 45-49 01:58:40 36.40
425 52644 Morten Mossige Nærbø SK Lagpulje M 45-49 01:58:40 36.40
425 26342 Morten Tjemsland Nærbø SK Lagpulje M 30-34 01:58:40 36.40
428 27146 Ørjan Finnseth Team Jæren Express / Hafrsfjord SK M 40-44 01:58:54 36.33
429 72998 John Neumann Klepp CC Lagpulje M 45-49 01:59:02 36.29
430 30279 Harald Vetrhus Sandnes SK Lagpulje M 45-49 01:59:12 36.24
431 100286 Geir Mossige Johannesen Stavanger SK M 45-49 01:59:19 36.20
432 73497 Bjørn Flæte Andersen CK Haugaland / HHH M 40-44 01:59:21 36.19
433 46683 Per Olav Heien Sandnes SK Lagpulje M 30-34 01:59:34 36.13
434 29273 Thor Arne Dybdahl Sola BMX / Euroskilt AS M 40-44 01:59:37 36.11
434 22318 Finn-Werner Kittilsen Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:59:37 36.11
436 29380 Tom Inge Anda Aarbakke BIL M 40-44 01:59:47 36.06
436 52964 Nils Lid Tasta & Omegn SK M 50-54 01:59:47 36.06
436 22964 Hallvard Torsnes Aibel M 45-49 01:59:47 36.06
439 28562 Steffen Horpestad Bryne CK / Block Berge Bygg M 35-39 01:59:50 36.05
440 101611 Kjartan Fedøy Skudenes UIL - Sykkel M 35-39 01:59:53 36.03
441 73356 Steve Actis ConocoPhillips M 55-59 01:59:55 36.02
441 23207 Håvard Nygård Ganddal omegn SK M 30-34 01:59:55 36.02
443 27100 Ove Heimsvik Team Jæren Express / Sandnes SK M 45-49 02:00:03 35.98
444 30276 Tom Ove Kaland Flekkefjord SK M 35-39 02:00:19 35.90
445 23745 Ivar Kloster Rennesøy SK M 50-54 02:00:27 35.86
446 25795 Lillian Løyning Team Jæren Express / Dalane SK K 45-49 02:00:29 35.85
447 20018 Agnar Gjertsen Dalane SK M 45-49 02:00:31 35.84
447 23928 Jan Erik Vangdal Sandnes M 45-49 02:00:31 35.84
449 29814 Torleif Lutro Hafrsfjord SK M 45-49 02:00:44 35.78
450 23980 Jan Kåre Bredal Bryne CK M 35-39 02:01:09 35.65
450 24471 Jon-Emil Svendsbø Sandnes SK / Statoil BIL M 50-54 02:01:09 35.65
452 23578 Ingebret Andersen Nærbø SK M 65-69 02:01:13 35.63
453 59116 Benn Folkvord Bryne CK 2 M 35-39 02:01:15 35.62
453 122786 Frode Gulliksen Bryne CK 2 M 30-34 02:01:15 35.62
453 75449 Bjørn Hagerup Røken Bryne CK 2 M 25-29 02:01:15 35.62
456 28110 Rune Olsen-Hagen Hafrsfjord SK M 35-39 02:01:21 35.59
457 66354 Torgeir Langeland Team Jæren 2 M 45-49 02:01:23 35.58
458 24248 Johan Andersson Bryne CK 2 M 30-34 02:01:33 35.54
459 21155 Birger Aase Team Jæren 2 / Sandnes SK M 60-64 02:01:51 35.45
460 58129 Kristian Albrecht Sørensen Bryne CK M 30-34 02:02:25 35.28
461 24051 Jan Trygve Nicolaisen Bryne CK M 50-54 02:02:27 35.27
462 29239 Thomas Glenne-Knudsen Bryne CK / Swire Oilfield Services M 35-39 02:02:47 35.18
462 26333 Morgan Grindalen Bryne CK M 40-44 02:02:47 35.18
464 100827 Tom Espen Dalaker Rennesøy SK M 35-39 02:02:56 35.14
465 58930 Steffen Thorsen Bryne CK M 35-39 02:03:01 35.11
466 76282 Jan Aage Dambo Bogafjell Sykleklubb / Baker Hughes BIL M 55-59 02:03:08 35.08
466 23508 Idar Hagenes Team Jæren Express / Bryne CK M 45-49 02:03:08 35.08
468 28286 Sigstein Rasmussen Randaberg SK / SUS M 40-44 02:03:14 35.05
469 28231 Shezad Inayat Sandnes SK Lagpulje / Statoil BIL M 40-44 02:03:19 35.03
470 122806 Bjørn Tore Bøen M 30-34 02:03:23 35.01
471 27003 Ole Martin Dahl Laerdal Medical AS M 30-34 02:03:26 34.99
472 29901 Tron Bjelland Helgesen SK Fladepedal / Wintershall M 45-49 02:03:36 34.95
473 73461 Sigve Bore Klepp CC Lagpulje M 35-39 02:04:03 34.82
474 103994 Tage Emil Good Djøseland Sandnes M 20-24 02:04:14 34.77
475 24263 Johannes Oma Tasta & Omegn SK Lagpulje M 40-44 02:04:18 34.75
476 27198 Øystein Amundrud Tasta & Omegn SK Lagpulje M 40-44 02:04:30 34.69
477 40524 Eivind Herigstad Sandnes SK Lagpulje M 30-34 02:04:41 34.64
478 76124 Jarle Gudmestad Nærbø SK M 25-29 02:04:44 34.63
479 23999 Jan Morten Ulvnes Bogafjell Sykleklubb M 45-49 02:04:52 34.59
480 122737 Alan Thickett Deeside Thistle M 45-49 02:04:57 34.57
481 100274 Jørn Kosmo Bogafjell Sykleklubb M 40-44 02:05:17 34.48
482 23691 Ingve Haukland Sandnes SK M 55-59 02:06:11 34.23
483 100277 Stig Rune Elvedahl Bryne CK 2 M 40-44 02:06:18 34.20
483 26047 Mari Lura Elvedahl Bryne CK 2 K 35-39 02:06:18 34.20
485 27830 Roald Nessa Bogafjell Sykleklubb / Rønning Elektro M 35-39 02:06:43 34.09
486 115894 Arne Andersen Åna BIL M 40-44 02:07:02 34.00
487 24763 Karstein Hagenes Sandnes M 40-44 02:07:07 33.98
488 73506 Johannes Helland Grytenuten IF M 25-29 02:07:10 33.97
488 77452 Kurt Egil Reianes Rennesøy SK M 40-44 02:07:10 33.97
488 28320 Sigurd Olav Risdal Klepp CC Lagpulje / Felleskjøpet BIL M 65-69 02:07:10 33.97
491 26035 Margun Nes Birkeland Aalgaard S & S K 45-49 02:07:41 33.83
492 52952 Åge Kristian Bertelsen Statoil BIL M 60-64 02:08:21 33.65
492 39343 Bjarte Sivert Knudsen Sandnes SK / Statoil BIL M 30-34 02:08:21 33.65
494 72295 Karl Bakke Vigrestad SK / Felleskjøpet M 45-49 02:08:27 33.63
494 122780 Lauritz Marcelius Flåten Vigrestad SK / IKM M 40-44 02:08:27 33.63
494 32300 Widar Fuglestad Vigrestad SK M 30-34 02:08:27 33.63
494 38459 Thomas Fuglestad Vigrestad SK M 30-34 02:08:27 33.63
494 22876 Gunnar Fuglestad Vigrestad SK M 45-49 02:08:27 33.63
494 26708 Oddmund Gravdal Vigrestad SK M 65-69 02:08:27 33.63
494 76246 Nils Rolf Haga Vigrestad SK M 30-34 02:08:27 33.63
494 37703 Alf Henning Haukeland Vigrestad SK M 50-54 02:08:27 33.63
494 38450 Eirik W. Henningsen Randaberg SK M 45-49 02:08:27 33.63
494 25489 Kurt Hobberstad Vigrestad SK / Jadarhus AS M 45-49 02:08:27 33.63
494 46429 Torill Stålesen Høyland Vigrestad SK K 40-44 02:08:27 33.63
494 24405 Johnny Høyland Vigrestad SK M 45-49 02:08:27 33.63
494 22230 Espen Jellestad Vigrestad SK M 40-44 02:08:27 33.63
494 39717 Kevin Lunde Hommersåk M 25-29 02:08:27 33.63
494 28032 Roy Løvland Hafrsfjord SK M 50-54 02:08:27 33.63
494 22090 Erik Mansæterbak Vigrestad SK M 45-49 02:08:27 33.63
494 29275 Thor Einar Molland Vigrestad SK M 60-64 02:08:27 33.63
494 26832 Olav Nybø Randaberg SK M 55-59 02:08:27 33.63
494 20886 Atle Ingolf Nylund Bogafjell Sykleklubb M 55-59 02:08:27 33.63
494 22024 Ellen Marie Obrestad Vigrestad SK K 45-49 02:08:27 33.63
494 29641 Torbjørn Tobias Obrestad Vigrestad SK M 45-49 02:08:27 33.63
494 104161 Torhill Pedersen Randaberg SK K 30-34 02:08:27 33.63
494 76799 Gunvor Sandve Vigrestad SK K 45-49 02:08:27 33.63
494 24521 Jonny Sandve Vigrestad SK M 45-49 02:08:27 33.63
494 59858 Liv Åse Sikveland Vigrestad SK K 50-54 02:08:27 33.63
494 100741 Mona Skåra Bryne CK K 30-34 02:08:27 33.63
494 20735 Arve Stålesen Vigrestad SK M 45-49 02:08:27 33.63
494 122787 Margunn Ueland Nærbø SK K 45-49 02:08:27 33.63
494 52925 Rune Vassbø Bogafjell Sykleklubb M 45-49 02:08:27 33.63
494 24790 Kåre Voll Kleppe M 55-59 02:08:27 33.63
494 26103 Marit Orstad Waldeland Vigrestad SK K 45-49 02:08:27 33.63
494 73478 Tom Aaltvedt Bogafjell Sykleklubb / Lyse BIL M 50-54 02:08:27 33.63
526 73479 Sverre Espedal-Selvåg Sandnes SK Lagpulje / Statoil BIL M 45-49 02:08:40 33.57
527 21952 Eldar Monsen Sandnes SK M 35-39 02:08:50 33.53
527 75401 Jan Torstein K. Ådland Sandnes M 35-39 02:08:50 33.53
529 24984 Kjell Sirevåg Statoil BIL M 60-64 02:09:03 33.47
530 28165 Rune Christensen Tasta & Omegn SK Lagpulje M 50-54 02:09:18 33.41
530 27297 Paal Fossan Tasta & Omegn SK Lagpulje M 45-49 02:09:18 33.41
530 20620 Arne Fredlund Tasta & Omegn SK Lagpulje / Hafrsfjord SK / Helfo M 45-49 02:09:18 33.41
530 100371 Paal Erik Hagen Tasta & Omegn SK Lagpulje M 40-44 02:09:18 33.41
530 59101 Aleksander Henriksen Tasta & Omegn SK Lagpulje M 20-24 02:09:18 33.41
530 39989 Njål Husebø Tasta & Omegn SK Lagpulje M 40-44 02:09:18 33.41
530 58606 Asbjørn Selmer Høie Tasta & Omegn SK Lagpulje M 65-69 02:09:18 33.41
530 73554 Trude Christine Espensen Jensen Tasta & Omegn SK Lagpulje K 40-44 02:09:18 33.41
530 26375 Morten Kløvstad Tasta & Omegn SK Lagpulje M 35-39 02:09:18 33.41
530 122788 Martin Dubland Olsen Tasta & Omegn SK Lagpulje M 40-44 02:09:18 33.41
530 104585 Dag Rune Qvam Tasta & Omegn SK Lagpulje M 40-44 02:09:18 33.41
530 28608 Steinar Strøm Tasta & Omegn SK Lagpulje M 55-59 02:09:18 33.41
530 40386 Bjarne Sørensen Tasta & Omegn SK Lagpulje M 40-44 02:09:18 33.41
530 77285 Kåre Torkelsen Tasta & Omegn SK Lagpulje M 25-29 02:09:18 33.41
530 71411 Quang Trung Tran Tasta & Omegn SK Lagpulje / StriK M 30-34 02:09:18 33.41
545 38688 Inge Sandem Tasta & Omegn SK Lagpulje M 60-64 02:09:44 33.29
546 52957 Hege Regina Berre Sandnes SK Damer Veteran K 35-39 02:10:10 33.18
546 21455 Brit Brustveit Sandnes SK Damer Veteran K 40-44 02:10:10 33.18
546 28456 Siw Agnethe Christiansen Sandnes SK Damer Veteran K 45-49 02:10:10 33.18
546 26327 Monica Blomlie Dahlen Sandnes SK Damer Veteran / BP K 50-54 02:10:10 33.18
546 32394 Helene Espedal-Selvåg Sandnes SK Damer Veteran K 45-49 02:10:10 33.18
546 28401 Siri Solsvik Fiksdal Sandnes SK Damer Veteran K 35-39 02:10:10 33.18
546 21999 Elisabeth Haver Sandnes SK Damer Veteran / Statoil BIL K 40-44 02:10:10 33.18
546 29793 Torild D. Kollsgård Sandnes SK Damer Veteran K 45-49 02:10:10 33.18
546 22773 Gro Moldekleiv Sandnes SK Damer Veteran K 45-49 02:10:10 33.18
546 40371 Anne B. Skjæveland Sandnes SK Damer Veteran K 40-44 02:10:10 33.18
546 21157 Birte Marie Skofteland Sandnes SK Damer Veteran K 45-49 02:10:10 33.18
546 32355 Laila Våge Sandnes SK Damer Veteran K 30-34 02:10:10 33.18
546 122789 Nola Zwarich Sandnes SK Damer Veteran K 35-39 02:10:10 33.18
546 76032 Kjersti Aanderaa Sandnes SK Damer Veteran K 35-39 02:10:10 33.18
560 104221 Kristoffer Egeland Team Jæren 2 / Bogafjell Sykleklubb M 35-39 02:10:13 33.17
561 66512 Cecilie Holstad Lone Sandnes SK Damer Veteran K 35-39 02:10:18 33.15
562 32390 Alexander Lassen Team Jæren 2 / Sandnes SK M 45-49 02:10:21 33.14
563 73083 Tormod Ognedal Stavanger SK M 55-59 02:10:31 33.09
564 104507 Ingvar Sikveland Bryne CK 2 M 40-44 02:11:03 32.96
565 52593 Joachim Fidtje Bogafjell Sykleklubb M 35-39 02:11:22 32.88
566 21076 Bente Nødland Hølland Sandnes SK Damer Veteran K 40-44 02:11:27 32.86
566 23569 Ingebjørg Jordbrekk Sandnes SK Damer Veteran / Stavanger SK K 45-49 02:11:27 32.86
566 25820 Line Torset Skarsholt Sandnes SK Lagpulje / Statoil BIL K 45-49 02:11:27 32.86
569 100756 Monica Holberg Sandnes SK Damer Veteran K 35-39 02:11:50 32.76
569 76904 Katrine Boxill Knutsen Sandnes SK Damer Veteran / Lura SK K 50-54 02:11:50 32.76
569 59037 Elisabeth Melbø Sandnes SK Damer Veteran K 45-49 02:11:50 32.76
572 27424 Per Møller-Pedersen Sandnes SK Lagpulje M 55-59 02:12:47 32.53
573 52863 Jan Gunnar Bru Statoil BIL M 45-49 02:12:51 32.51
573 100338 Paul Østebø Talgje M 50-54 02:12:51 32.51
575 29237 Thomas Myrestrand Korneliussen Orstad BMX M 35-39 02:13:08 32.44
576 29982 Trond Olav Groven Randaberg SK / Statoil BIL M 45-49 02:13:15 32.42
577 104234 Johannes Bjerga Tasta & Omegn SK M 60-64 02:14:11 32.19
578 24054 Jan-Arild Anda Bryne CK M 35-39 02:14:33 32.10
578 59363 Ove Alf Fløysvik Team Jæren 2 / Nærbø SK M 50-54 02:14:33 32.10
580 72993 Arild Georg Mæhlum Team Jæren 2 / Hafrsfjord SK M 60-64 02:15:01 31.99
581 25424 Kristian Haus Kleppe M 35-39 02:15:26 31.89
582 22495 Gaute Håland Bryne CK M 60-64 02:16:36 31.62
582 20460 Arild Østbø Bryne CK M 35-39 02:16:36 31.62
584 58552 Gunvald Aga Tasta & Omegn SK M 30-34 02:16:46 31.58
584 23588 Inger Ørmen Aalgaard S & S / Statoil BIL K 45-49 02:16:46 31.58
586 53639 Joar Bratland Stavanger M 30-34 02:16:59 31.53
587 27970 Rolf Bergseth Sandnes SK M 60-64 02:17:12 31.48
588 73588 Tommy Våland Nærbø SK M 45-49 02:17:48 31.34
589 27586 Per-Øyvind Ødegård Hafrsfjord SK / Lyse M 40-44 02:18:34 31.17
590 30024 Trygve Hetland Sola CK M 60-64 02:18:36 31.16
591 27309 Paul Nilsen Hafrsfjord SK / Aker Solutions M 50-54 02:18:48 31.12
592 73145 Patrick Pots Statoil BIL M 45-49 02:18:55 31.09
593 29958 Trond Aunan Aibel M 50-54 02:19:09 31.04
593 76028 Pål Berg Hundvåg M 45-49 02:19:09 31.04
595 76780 Johannes Halsne EFG Hov+Dokka M 55-59 02:19:28 30.97
596 21586 Christine Hammer Bore Randaberg SK / Aibel K 35-39 02:19:33 30.95
597 29683 Tore Thorbjørnsen Aalgaard S & S / Statoil BIL M 45-49 02:20:00 30.85
598 28626 Steinar Nilsen Bryne CK M 45-49/MTB-Hybrid 02:20:24 30.76
599 28234 Sidsel Margrethe Rasmussen Tasta & Omegn SK Lagpulje / Statoil BIL K 50-54 02:20:33 30.73
599 60295 Anne Jevnaker Tønnessen Tasta & Omegn SK Lagpulje K 45-49 02:20:33 30.73
601 104714 Petter Schou Klepp CC Lagpulje M 45-49 02:21:08 30.60
602 22865 Gunnar Laland Bryne M 25-29/MTB-Hybrid 02:21:13 30.59
603 21082 Berge Hatteland Bryne CK M 55-59 02:21:18 30.57
603 25956 Magne Jakobsen Bryne CK M 70-74 02:21:18 30.57
605 122790 Ingvard Tjelta Klepp CC M 35-39 02:21:34 30.51
606 22965 Hallvard Lauvskar Klepp CC Lagpulje M 65-69 02:22:43 30.26
607 30251 Wojciech Gierymski Bogafjell Sykleklubb M 55-59 02:23:30 30.10
608 61044 Øyvind Solbjør Well Innovation AS M 30-34 02:23:48 30.04
608 73186 John Vatland Oltedal M 40-44 02:23:48 30.04
610 24253 Johan Magne Wiig Sandnes SK M 65-69 02:24:17 29.94
611 107920 Isabelle Skontorp Bryne CK / Statoil BIL K 40-44 02:24:20 29.93
612 122791 André Sjøstrand Rennesøy SK M 25-29 02:24:39 29.86
613 52708 Egil Kolstø Statoil BIL M 45-49 02:26:08 29.56
614 28187 Rune Aarthun Kvernaland M 50-54 02:26:58 29.39
615 122809 Ørjan Ellingsen Stavanger M 25-29 02:29:05 28.97
616 122792 Torben Sivertsen Oceaneering M 30-34/MTB-Hybrid 02:29:24 28.91
617 122793 Johan Sedig M 35-39/MTB-Hybrid 02:30:12 28.76
618 39370 Leif Arne Helgesen Stavanger M 55-59 02:32:05 28.40
618 122794 Frode Todnem XXL Forus M 25-29 02:32:05 28.40
618 122795 Andreas Wettergreen Randaberg M 20-24 02:32:05 28.40
621 26040 Mari Stokkeland Bryne CK K 55-59/MTB-Hybrid 02:32:36 28.30
622 27018 Ole-Petter Aareskjold Sandnes BMX M 55-59 02:33:02 28.22
623 20799 Asbjørn Laget Ahlsell M 55-59 02:34:02 28.04
624 29976 Trond Kåre Utsi Hafrsfjord M 50-54 02:35:14 27.82
625 105261 Jarle Gaard Statoil BIL M 45-49 02:35:33 27.77
626 23593 Inger Fagerheim Stavanger K 45-49 02:37:38 27.40
626 20335 Anne Bjerga Frafjord Sandnes K 45-49 02:37:38 27.40
626 23059 Hans Petter Helle Stavanger M 45-49 02:37:38 27.40
629 28660 Steinar Andreassen Skanska BIL M 45-49 02:37:44 27.38
630 105052 Ove Kuvåssæter Bogafjell Sykleklubb M 35-39 02:40:25 26.92
631 20931 Audun Stokka Sola CK / Sandnes kommune BIL M 70-74 02:40:28 26.92
632 77833 Gerardo Osorio Diaz Sandnes kommune BIL M 55-59 02:42:46 26.54
633 20583 Arne Langeland Bryne CK M 70-74 02:45:56 26.03
634 30285 Ingveig Helen Sunde Sola K 35-39 02:46:23 25.96
635 122801 Ole Andreas Idland Bryne CK M 30-34 02:50:31 25.33
636 76428 Birgitte Ravndal Hommersåk K 20-24/MTB-Hybrid 02:51:43 25.15
637 122796 Ine Todal Hommersåk K 20-24/MTB-Hybrid 02:51:47 25.14
638 122799 Jeanette Hansen Kleppe K 30-34/MTB-Hybrid 02:52:07 25.09
639 122797 Helge Idsøe M 35-39 02:54:40 24.73
640 122798 Kristian Dahl M 35-39 02:57:00 24.40
640 73363 Malin Hovde Stavanger K 25-29 02:57:00 24.40
642 23405 Henning Gjesdal Bryne CK M 35-39 02:57:59 24.27
643 122800 Kathrine Dalane Sandnes SK K 17-19 02:58:19 24.22
644 60463 Margunn Dalane Hommersåk K 40-44 02:58:47 24.16
645 26636 Odd Magne Frantzen Sandnes M 70-74 03:01:17 23.83
646 105604 John Gjerde Mærland Bryne CK 2 M 35-39 03:07:21 23.05
647 122802 Jonny Lilleland Ræge M 45-49 03:18:19 21.78
648 122803 Ole Ingvald Førland Statoil BIL sokkel M 50-54/MTB-Hybrid 03:20:23 21.55
649 122804 Siamak Shahipassand Oceaneering M 30-34/MTB-Hybrid 03:26:15 20.94
650 122805 Richard Rae Hafrsfjord M 40-44 03:37:31 19.86
651 21997 Elisabeth Hegle Wintershall K 40-44 04:14:11 16.99
651 32428 Vivian Årdal Subsea 7 K 40-44 04:14:11 16.99
653 20852 Asle Espeland Bryne CK M 40-44 Fullført -
653 26323 Monica Hagenes Bryne CK K 40-44 Fullført -
653 27760 Reidar Møller Sandnes SK M 70-74 Fullført -
653 99999 Rolf Østhus Bryne CK M 55-59 Fullført -
- 22286 Eyvind Adsem Bogafjell Sykleklubb M 50-54 Brutt -
- 29483 Tor Bergersen Bogafjell Sykleklubb M 35-39 Brutt -
- 116960 Magnar Buøen Bryne CK M 40-44/MTB-Hybrid Brutt -
- 38574 Ståle Børresen Tasta & Omegn SK Lagpulje M 35-39 Brutt -
- 38762 Bjørnar Goa Bryne CK 2 M 25-29 Brutt -
- 59170 Stig Laland Klepp CC Lagpulje M 35-39 Brutt -
- 100275 Bjørnar Nedrebø Klepp CC M 35-39 Brutt -
- 28113 Rune Nilsen Sandnes SK M 40-44/MTB-Hybrid Brutt -
- 27218 Øyvind Solberg Statoil BIL M 25-29 Brutt -
- 24974 Kjell Sponås Team Jæren Express / Sandnes SK / Aker Solutions M 50-54 Brutt -
- 29995 Trond Viding Tvedt Risa AS M 45-49 Brutt -
- 52617 Stian Laland Sola CK M 35-39 Disk. -
- 76216 Piotr Michalski Nærbø SK M 45-49 Disk. -
- 23157 Harry Leo Nøttveit Sola CK M 45-49 Disk. -
Ritt detaljer

Arrangør:

Rogaland Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 01.05.2012
Distanse: 72.00 KM
Snittfart: 36.17 Km/t
Snittid: 1:59:25
Antall deltakere: 670

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2018 (75.00 km): 01:47:38 (M)
    • Tord Gudmestad
    • Hans Arne Kvingedal
    • Martin Bugge Urianstad
  • 2018 (75.00 km): 01:57:59 (K)
    • Irene Kristin Eikemo
  • 2014 (65.50 km): 01:30:44 (M)
    • Erlend Jordbrekk Blikra
    • Arne Rettedal
  • 2017 (65.50 km): 01:38:26 (K)
    • Pernille Larsen Feldmann
    • Astrid Helen Njærheim
    • Andrea Terjesen
  • 2012 (72.00 km): 01:37:36 (M)
    • René Andersen
    • Vegar Bakken
    • Bjørnar Bjåstad
    • Svein Bjarte Brendeland
    • Gaute Brådli
    • Dag Foseid
    • Ørjan Frøiland
    • Gunnleiv Gjøsæter
    • Truls Grung
    • Hallgeir Hansen
    • Rune Holmen
    • Arvid Johannesen
    • Kaj Henning Johansen
    • Karsten Kristoffersen
    • Morgan Kristoffersen
    • Geir Henning Larsen
    • Øyvind Lerbrekk
    • Einar Lode
    • Arne Rettedal
    • Pål Sleveland
  • 2012 (72.00 km): 01:43:17 (K)
    • Tone Hatteland Lima
  • 2011 (67.00 km): 01:36:09 (M)
    • René Andersen
  • 2011 (67.00 km): 01:39:11 (K)
    • Tone Øglænd
  • 2007 (64.00 km): 01:32:50 (M)
    • Håkon Austad
    • Ole Haavardsholm
    • Daniel Egeland Jarstø
    • Ola Magnus Laugaland
    • Håvard Nybø
    • Sten Stenersen
  • 2007 (64.00 km): 01:33:40 (K)
    • Tone Espedal Walskaar
  • 2004 (62.00 km): 01:29:45 (M)
    • Morten Hegreberg
    • Roy Hegreberg
    • Håvard Nybø
    • Kent Håkon Olsen
    • Christer Rake
    • Cato Tveit
  • 2004 (62.00 km): 01:37:25 (K)
    • Tone Espedal Walskaar
  • 1999 (65.00 km): 01:39:00 (M)
    • Geir Dahlen
    • Jan Erik Fjotland
    • T. Kjetil Frøyland
    • Kjartan Hjorteland
    • Christian Houge-Thiis
    • Jan Richard Hølestøl
    • Stig Lunde
    • Douglas Obershaw
    • Willy Arne Seglem
    • Stian Aase
  • 1999 (65.00 km): 01:42:00 (K)
    • Tone Espedal Walskaar