Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 2013

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tDombås 198 kmLillehammer 356 kmGjøvik 405 kmEidsvoll 483 kmOlavsgård 526 km
1 62513 David Ekroll Team ATEA Pro Aktiv / Sande SpKl Sykkel M 40-44 13:49:00 39.2204:46:1808:41:1010:04:1812:06:2813:23:00
1 36372 Gjermund Hølås Team ATEA Pro Aktiv / CK Victoria M 45-49 13:49:00 39.2204:46:1808:41:1010:04:1812:06:2813:23:00
1 128996 Kjetil Kiledal Isaksen Team ATEA Pro Aktiv / Voss SK M 30-34 13:49:00 39.2204:46:1808:41:1010:04:1812:06:2813:23:00
1 36863 Rune Morten Johansen Team ATEA Pro Aktiv / Feiring IL Sykkel M 40-44 13:49:00 39.2204:46:1808:41:1010:04:1812:06:2813:23:00
1 109110 Per Arne Kolseth Team ATEA Pro Aktiv / Lillehammer CK M 25-29 13:49:00 39.2204:46:1808:41:1010:04:1812:06:2813:23:00
1 62533 Geir Lien Team ATEA Pro Aktiv / Ullensaker Cykleklubb M 45-49 13:49:00 39.2204:46:1808:41:1010:04:1800:00:0013:23:00
1 119791 Ole-Kristian Ringnes Team ATEA Pro Aktiv / CK Nittedal M 30-34 13:49:00 39.2204:46:1808:41:1010:04:1812:06:2813:23:00
1 43340 Trond Kristian Schweder Team ATEA Pro Aktiv / Tønsberg CK M 30-34 13:49:00 39.2204:46:1808:41:1010:04:1812:06:2813:23:00
1 34764 Tronn Åskar Skjerstad Team ATEA Pro Aktiv / Torshov Sykkelklubb M 45-49 13:49:00 39.2204:46:1808:41:1010:04:1812:06:2813:23:00
1 34797 Bjørn-Thomas Stenersen Team ATEA Pro Aktiv / Bærum OCK M 35-39 13:49:00 39.2204:46:1808:41:1010:04:1812:06:2813:23:00
1 62514 Hugo Strand Team ATEA Pro Aktiv / CK Victoria M 45-49 13:49:00 39.2204:46:4008:41:1010:04:1812:06:2813:23:00
1 30485 Bjarte Vethe Team ATEA Pro Aktiv / Vossevangen Cykleklubb M 40-44 13:49:00 39.2204:46:1808:41:1010:04:1812:06:2813:23:00
1 36361 Arve Værnes Team ATEA Pro Aktiv / CK Nittedal M 40-44 13:49:00 39.2204:46:1808:41:1010:04:1812:06:2813:23:00
14 80048 Nils Bergersen Team Rye Ekspressen / SK Rye sykkel M 40-44 14:06:33 38.4104:57:2108:49:0100:00:0000:00:0000:00:00
14 62565 Christer Andreas Braathen Team Rye Ekspressen / SK Rye sykkel M 35-39 14:06:33 38.4104:57:2108:49:0100:00:0012:19:3913:39:42
14 69320 Thor Ivar Doknæs Team Rye Ekspressen M 45-49 14:06:33 38.4104:57:2108:49:0110:11:5112:19:3913:39:42
14 35169 Axel Fehlau Team Rye Ekspressen / SK Rye sykkel M 40-44 14:06:33 38.4104:57:2108:49:0100:00:0012:19:3900:00:00
14 42335 Johan Haugseth Team Rye Ekspressen M 30-34 14:06:33 38.4100:00:0008:49:0110:11:5100:00:0013:39:42
14 40748 Rune Holden Team Rye Ekspressen M 45-49 14:06:33 38.4104:57:2108:49:0110:11:5112:19:3913:39:42
14 36320 Fred Magne Hval Team Rye Ekspressen / SK Rye sykkel M 45-49 14:06:33 38.4100:00:0008:49:0100:00:0012:19:3913:39:42
14 34785 Magne Lilloe Team Rye Ekspressen / SK Rye sykkel M 45-49 14:06:33 38.4100:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
14 79021 Leif Welhaven Løchen Team Rye Ekspressen M 30-34 14:06:33 38.4100:00:0008:49:0110:11:5112:19:3913:39:42
14 62571 Pål Lønseth Team Rye Ekspressen / SK Rye sykkel M 40-44 14:06:33 38.4104:57:2108:49:0110:11:5112:19:3913:39:42
14 42414 Nils Jørgen Mittet Team Rye Ekspressen / SK Rye sykkel M 35-39 14:06:33 38.4104:57:2108:49:0110:11:5112:19:3913:39:42
14 53784 Morten Refstad Team Rye Ekspressen / SK Rye sykkel M 40-44 14:06:33 38.4104:57:2108:49:0110:11:5112:19:3900:00:00
14 34910 Kristoffer Aasen Solem Team Rye Ekspressen M 30-34 14:06:33 38.4104:57:2108:49:0110:11:5112:19:3913:39:42
14 21479 Brynjulf Spalder Team Rye Ekspressen / Asker Cykleklubb M 40-44 14:06:33 38.4104:57:2108:49:0110:11:5112:19:3913:39:42
14 34786 Terje Strøm Team Rye Ekspressen M 45-49 14:06:33 38.4104:57:2108:49:0110:11:5112:19:3913:39:42
29 46311 Lars Erlandsen Team Rye Ekspressen M 40-44 14:20:50 37.7704:57:2108:49:0110:11:5112:19:3913:46:25
30 62545 Arnfinn Aune Team TVK/Victoria / TVK Sykkel M 50-54 15:15:41 35.5105:15:5800:00:0011:00:3513:22:1214:47:08
30 36363 Kjell-Tore Øye Brøtmet Team TVK/Victoria / CK Victoria M 40-44 15:15:41 35.5105:15:5809:30:1211:00:3513:22:1200:00:00
30 128286 Svatopluk Chytil Team TVK/Victoria / TVK Sykkel M 35-39 15:15:41 35.5105:15:5809:30:1211:00:3513:22:1214:47:08
30 36538 Bjørn Dybwad Team TVK/Victoria / CK Victoria M 40-44 15:15:41 35.5105:15:5809:30:1211:00:3513:22:1200:00:00
30 42458 Ivan Espervik Team TVK/Victoria / TVK Sykkel M 35-39 15:15:41 35.5105:15:5809:30:1211:00:3500:00:0014:47:08
30 36630 Arne Inge Hangerhagen Team TVK/Victoria / CK Victoria M 35-39 15:15:41 35.5105:15:5809:30:1211:00:3513:22:1214:47:08
30 42707 Knut André Hardang Team TVK/Victoria / NTNUI Sykkel M 20-24 15:15:41 35.5105:15:5809:30:1200:00:0013:22:1200:00:00
30 79354 Sivert Keiserås Team TVK/Victoria / CK Victoria M 40-44 15:15:41 35.5105:15:5809:30:1211:00:3513:22:1200:00:00
30 36540 Jan-Arve Dybvaag Lea Team TVK/Victoria / CK Victoria M 40-44 15:15:41 35.5105:15:5809:30:1211:00:3513:22:1214:47:08
30 79031 Svein Roar Lehn Team TVK/Victoria / TVK Sykkel M 55-59 15:15:41 35.5105:15:5809:30:1200:00:0013:22:1214:47:08
30 62622 Geir Møllegaard Team TVK/Victoria / TVK Sykkel M 45-49 15:15:41 35.5105:15:5809:30:1211:00:3513:22:1214:47:08
30 43157 Øyvind Strømsholm Pettersen Team TVK/Victoria / TVK Sykkel M 20-24 15:15:41 35.5105:15:5809:30:1211:00:3513:22:1214:47:08
30 79138 Hans Jørgen Rambech Team TVK/Victoria / TVK Sykkel M 45-49 15:15:41 35.5105:15:5809:30:1211:00:3513:22:1200:00:00
30 62822 Tom Werner Trana Team TVK/Victoria / TVK Sykkel M 35-39 15:15:41 35.5105:15:5809:30:1211:00:3513:22:1214:47:08
30 34839 Roar Aass Team TVK/Victoria / TVK Sykkel M 40-44 15:15:41 35.5105:15:5809:30:1211:00:3513:22:1214:47:08
45 132612 Eirik Gunnar Bjørge SK Rye II / SK Rye sykkel M 40-44 15:20:19 35.3305:34:3309:46:3011:14:3613:28:1114:52:07
45 42408 Jan Erik Breimo SK Rye II / SK Rye sykkel M 35-39 15:20:19 35.3305:34:3309:46:3011:14:3613:28:1114:52:07
45 61291 Stian Gjone SK Rye II / SK Rye sykkel M 40-44 15:20:19 35.3305:34:3309:46:3011:14:3613:28:1114:52:07
45 80596 Erik Vee Grønvold SK Rye II / SK Rye sykkel M 30-34 15:20:19 35.3305:34:3309:46:3011:14:3613:28:1114:52:07
45 52531 Knut-Børre Hansen SK Rye II / SK Rye sykkel M 50-54 15:20:19 35.3305:34:3309:46:3011:14:3613:28:1114:52:07
45 79189 Stein Hemma SK Rye II / SK Rye sykkel M 50-54 15:20:19 35.3305:34:3309:46:3011:14:3613:28:1114:52:07
45 54387 Thomas Hermansen SK Rye II / SK Rye sykkel M 30-34 15:20:19 35.3305:34:3309:46:3011:14:3613:28:1114:52:07
45 28926 Svein Joar Horve SK Rye II / SK Rye sykkel M 25-29 15:20:19 35.3305:34:3310:12:1511:51:5714:20:2714:52:07
45 64125 Harald Indrebø SK Rye II / SK Rye sykkel M 50-54 15:20:19 35.3305:34:3309:46:3011:14:3613:28:1114:52:07
45 136793 Anders Løitegård SK Rye II / SK Rye sykkel M 35-39 15:20:19 35.3305:34:3309:46:3011:14:3613:28:1114:52:07
45 54144 Thomas Oma SK Rye II / SK Rye sykkel M 25-29 15:20:19 35.3300:00:0009:46:3011:14:3613:28:1114:52:07
45 128295 Jørgen Rieck SK Rye II / SK Rye sykkel M 25-29 15:20:19 35.3305:34:3309:46:3011:14:3613:28:1114:52:07
45 42346 Per Gunnar Tronsli SK Rye II / SK Rye sykkel M 50-54 15:20:19 35.3305:34:3309:46:3011:14:3613:28:1114:52:07
45 35132 Bent Erik Vangberg SK Rye II / SK Rye sykkel M 45-49 15:20:19 35.3305:34:3309:46:3011:14:3613:28:1114:52:07
59 35577 Eivind Sommerseth Team TVK/Victoria / Bindal Sykleklubb M 35-39 15:25:29 35.1305:15:5809:30:1211:00:3513:22:1214:53:32
60 22501 Gaute Brådli Team Jæren I / Vigesaa Sykleklubb M 45-49 15:35:03 34.7705:25:5609:35:4311:15:1813:38:2315:05:15
60 20531 Arnar Børildsen Team Jæren I / Dalane SK M 60-64 15:35:03 34.7705:25:5609:35:4311:15:1813:38:2315:05:15
60 75967 Richard Dalen Team Jæren I / Nærbø SK M 25-29 15:35:03 34.7705:25:5609:35:4311:15:1813:38:2315:05:15
60 52982 Morten Egeli Team Jæren I / Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 15:35:03 34.7705:25:5609:35:4300:00:0000:00:0000:00:00
60 20502 Arild Fjelde Team Jæren I / Bogafjell Sykleklubb M 25-29 15:35:03 34.7705:25:5609:35:4311:15:1813:38:2327:36:49
60 75859 Bjarte Gausel Team Jæren I / Hafrsfjord SK M 35-39 15:35:03 34.7705:25:5609:35:4311:15:1813:38:2315:05:15
60 22953 Hallgeir Hansen Team Jæren I / Bryne CK M 35-39 15:35:03 34.7705:25:5609:35:4311:15:1813:38:2315:05:15
60 25959 Magne Haugen Team Jæren I / Ålesund og Omegn CK M 50-54 15:35:03 34.7705:25:5609:35:4311:15:1813:38:2315:05:15
60 24405 Johnny Høyland Team Jæren I / Vigrestad Sykkelklubb M 45-49 15:35:03 34.7705:25:5609:35:4311:15:1813:38:2315:05:15
60 52583 Kjell Kro Team Jæren I / Bogafjell Sykleklubb M 35-39 15:35:03 34.7705:25:5609:35:4311:15:1813:38:2315:05:15
60 29617 Tor-Martin Kvalsund Team Jæren I / Stavanger SK M 40-44 15:35:03 34.7705:25:5609:35:4311:15:1813:38:2315:05:15
60 23041 Hans Inge Rege Team Jæren I / Aalgaard Sykkel & Spaserlaug M 50-54 15:35:03 34.7705:25:5609:35:4311:15:1813:38:2315:05:15
60 24974 Kjell Sponås Team Jæren I / Sandnes Sykleklubb M 50-54 15:35:03 34.7705:25:5609:35:4311:15:1813:38:2315:05:15
60 22125 Erik Bjørn Svalestad Team Jæren I / Dalane SK M 50-54 15:35:03 34.7705:25:5609:35:4311:15:1813:38:2315:05:15
60 34602 Bjørn Tore Tesdal Team Jæren I / Dalane SK M 50-54 15:35:03 34.7705:25:5609:35:4300:00:0013:38:2300:00:00
60 27576 Per Terje Tjåland Team Jæren I / Dalane SK M 45-49 15:35:03 34.7705:25:5609:35:4311:15:1813:38:2315:05:15
60 26626 Odd Kåre Tønnesen Team Jæren I / Aalgaard Sykkel & Spaserlaug M 50-54 15:35:03 34.7705:25:5609:35:4311:15:1813:38:2315:05:15
60 40358 Peter Vestvik Team Jæren I / Klepp Cykle Club M 45-49 15:35:03 34.7705:25:5609:35:4311:15:1813:38:2315:05:15
60 29324 Tjerand Vigesdal Team Jæren I / Sandnes Sykleklubb M 35-39 15:35:03 34.7705:25:5609:35:4311:15:1813:38:2315:05:15
79 65700 Martin Frøland SK Rye II / SK Rye sykkel M 25-29 15:44:03 34.4405:34:3309:46:3011:14:3613:28:1115:06:35
80 128294 Espen Knutsen SK Rye sykkel M 35-39 15:54:46 34.0605:34:3309:46:3011:14:3613:45:3315:25:02
81 20176 Anders Grimsmo Team Jæren I / Aalgaard Sykkel & Spaserlaug M 45-49 15:55:19 34.0405:25:5609:35:4311:15:1814:03:1115:27:08
81 29682 Tore Tjetland Team Jæren I / Sandnes SK M 40-44 15:55:19 34.0405:25:5609:35:4311:15:1813:51:0715:27:08
83 50647 Kristian Loraas CK NOR / CK NOR - Melhus M 25-29 15:55:38 34.0205:45:0310:05:1311:33:3000:00:0000:00:00
84 35250 Stein Olav Bjerkeset SK Rye II / SK Rye sykkel M 45-49 15:59:11 33.9005:34:3309:46:3011:14:3613:52:4000:00:00
85 21435 Børge Andreassen Team Follo / Follo Sykkelklubb M 35-39 15:59:47 33.8805:40:5009:58:2511:33:3313:57:4015:30:02
85 42534 Christian Askildsen Team Follo / Drøbak-Frogn IL Sykkel M 30-34 15:59:47 33.8805:40:5009:58:2511:33:3313:57:4015:30:02
85 50629 Jan-Tore Dannemark Team Follo / Drøbak-Frogn IL Sykkel M 50-54 15:59:47 33.8805:40:5009:58:2511:33:3300:00:0000:00:00
85 79276 Knut Ellingsberg Team Follo / Drøbak-Frogn IL Sykkel M 50-54 15:59:47 33.8805:40:5009:58:2511:33:3313:57:4015:30:02
85 79632 Lars Christian Hellevik Team Follo / Drøbak-Frogn IL Sykkel M 30-34 15:59:47 33.8805:40:5009:58:2511:33:3313:57:4015:30:02
85 108918 Tom Helsinghof Team Follo / Follo Sykkelklubb M 40-44 15:59:47 33.8805:40:5009:58:2511:33:3313:57:4015:30:02
85 33815 Jonny Johansen Team Follo / Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 55-59 15:59:47 33.8805:40:5009:58:2511:33:3313:57:4015:30:02
85 44813 Frank Johansen Team Follo / Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 50-54 15:59:47 33.8805:40:5009:58:2500:00:0013:57:4015:30:02
85 79048 Alf Henning Johansen Team Follo / Ullensaker Cykleklubb M 40-44 15:59:47 33.8805:40:5009:58:2511:33:3313:57:4015:30:02
85 40583 Håvard Kalvøy Team Follo / Follo Sykkelklubb M 40-44 15:59:47 33.8805:40:5009:58:2511:33:3313:57:4015:30:02
85 128267 Torgeir Langholen Team Follo / Soon Cykleklubb M 45-49 15:59:47 33.8805:40:5009:58:2511:33:3313:57:4015:30:02
85 136794 Roger Magnussen Team Follo / Drøbak-Frogn IL Sykkel M 45-49 15:59:47 33.8805:40:5009:58:2511:33:3313:57:4015:30:02
85 34776 Bernt-Erik Ansbjerg Melby Team Follo / Skårer CK M 40-44 15:59:47 33.8805:40:5009:58:2511:33:3313:57:4015:30:02
85 41638 Øyvind Sørumshagen Melvold Team Follo / Drøbak-Frogn IL Sykkel M 40-44 15:59:47 33.8805:40:5009:58:2511:33:3313:57:4015:30:02
85 98788 Jarle Mørch Team Follo / Eidsvoll SK M 45-49 15:59:47 33.8805:40:5009:58:2511:33:3313:57:4015:30:02
85 40939 Frank Røstgård Team Follo / Drøbak-Frogn IL Sykkel M 50-54 15:59:47 33.8805:40:5009:58:2511:33:3313:57:4015:30:02
85 69570 Frode Stubberud Team Follo / Soon Cykleklubb M 40-44 15:59:47 33.8805:40:5009:58:2511:33:3313:57:4000:00:00
85 64302 Atle Stubberud Team Follo / Soon Cykleklubb M 35-39 15:59:47 33.8805:40:5009:58:2511:33:3313:57:4015:30:02
85 63028 Erling Thunæs Team Follo / Eidsvoll SK M 35-39 15:59:47 33.8805:40:5009:58:2511:33:3313:57:4015:30:02
85 79035 Halvor Aalerud Team Follo / Follo Sykkelklubb M 55-59 15:59:47 33.8805:40:5009:58:2511:33:3313:57:4000:00:00
105 136797 Christian Bassøe CK NOR / CK NOR - Melhus M 35-39 16:01:34 33.8105:45:4210:07:0211:39:3814:06:1015:33:12
105 36334 Kjell Edvardsen CK NOR / CK NOR - Melhus M 55-59 16:01:34 33.8105:45:4210:07:0211:39:3814:06:1000:00:00
105 36733 Steinar Fenheim CK NOR / CK NOR - Melhus M 35-39 16:01:34 33.8105:45:4210:07:0200:00:0014:06:1015:33:12
105 107955 Frank Foss CK NOR / CK NOR - Melhus M 20-24 16:01:34 33.8105:45:4210:07:0211:39:3814:06:1015:33:12
105 35315 Alf Egil Husby CK NOR / CK NOR - Melhus M 55-59 16:01:34 33.8105:45:4210:07:0211:39:3814:06:1015:33:12
105 36692 Terje Hyldmo CK NOR / CK NOR - Melhus M 45-49 16:01:34 33.8105:45:4210:07:0211:39:3814:06:1015:33:12
105 136795 Gjermund Jakobsen CK NOR / CK NOR - Melhus M 35-39 16:01:34 33.8105:45:4210:07:0211:39:3814:06:1015:33:12
105 136796 Knut Kristensen CK NOR / CK NOR - Melhus M 45-49 16:01:34 33.8105:45:4210:07:0211:39:3814:06:1015:33:12
105 136799 Eilif Leknes CK NOR / CK NOR - Melhus M 35-39 16:01:34 33.8105:45:4210:07:0211:39:3814:06:1015:33:12
105 36735 Thor Lyngstad CK NOR / CK NOR - Melhus M 35-39 16:01:34 33.8105:45:4210:07:0211:39:3814:06:1015:33:12
105 62582 Paul Jarle Mork CK NOR / CK NOR - Melhus M 40-44 16:01:34 33.8105:45:4210:07:0211:39:3814:06:1015:33:12
105 128607 Snorre Nordbo Olsen CK NOR / CK NOR - Melhus M 20-24 16:01:34 33.8105:45:4210:07:0211:39:3814:06:1015:33:12
105 36618 Marius Opdal CK NOR / CK NOR - Melhus M 25-29 16:01:34 33.8105:45:4210:07:4011:39:3814:06:1015:33:12
105 62583 Vegard Osland CK NOR / CK NOR - Melhus M 35-39 16:01:34 33.8105:45:4210:07:0211:39:3814:06:1015:33:12
105 136798 Anders Hansteen Reitan CK NOR / CK NOR - Melhus M 40-44 16:01:34 33.8105:45:4210:07:0211:39:3814:06:1015:33:12
105 108013 Knut Skovereng CK NOR / CK NOR - Melhus M 25-29 16:01:34 33.8105:45:4210:07:0211:39:3814:06:1015:33:12
105 79024 Sverre Steen CK NOR / CK NOR - Melhus M 45-49 16:01:34 33.8105:45:4210:07:0200:00:0000:00:0015:33:12
105 42363 Trond Stiklestad CK NOR / CK NOR - Melhus M 45-49 16:01:34 33.8105:45:4210:07:0211:39:3814:06:1015:33:12
105 42669 Håvard Strand CK NOR / CK NOR - Melhus M 25-29 16:01:34 33.8105:45:4210:07:0211:39:3814:06:1000:00:00
105 108014 Christian Adelsten Tangvik CK NOR / CK NOR - Melhus M 40-44 16:01:34 33.8105:45:4210:07:0211:39:3814:06:1015:33:12
105 42364 Frode Wang CK NOR / SKODA - CK NOR-Melhus M 45-49 16:01:34 33.8105:45:4210:07:0211:39:3814:06:1015:33:12
105 45487 Dag Erik Ysland CK NOR / SKODA - CK NOR-Melhus M 35-39 16:01:34 33.8105:45:4210:09:0811:39:3814:06:1000:00:00
105 128822 Magne Aasheim CK NOR / CK NOR - Melhus M 40-44 16:01:34 33.8105:45:4210:07:0211:39:3814:06:1015:33:12
128 32199 Geir Pettersen SK Rye II / SK Rye sykkel M 40-44 16:02:32 33.7805:34:3309:46:3011:14:3613:58:5415:32:47
129 42793 Trond Andreassen Runar Expressen / Sandefjord SK M 45-49 16:05:41 33.6705:45:4210:10:2411:43:1414:10:1615:36:05
129 128330 Håkon Carlsen Anmarkrud Runar Expressen / Sandefjord SK M 50-54 16:05:41 33.6705:45:3610:10:2411:43:1414:10:1615:36:05
129 44713 Kjell Vidar Dalen Runar Expressen / Nanset IF - Sykkel M 45-49 16:05:41 33.6705:45:4210:10:2411:43:1414:10:1615:36:05
129 65370 Kay-Ronny Gasmann Runar Expressen / Nanset IF - Sykkel M 40-44 16:05:41 33.6705:45:3610:10:2411:43:1414:10:1615:36:05
129 35749 Ole Morten Gilbu Runar Expressen / Sandefjord SK M 30-34 16:05:41 33.6705:45:4210:10:2411:43:1414:10:1615:36:05
129 136800 Alf-Petter Halle Runar Expressen / Runar Ski M 30-34 16:05:41 33.6705:45:4210:10:2411:43:1414:10:1615:36:05
129 108021 Tor Einar Hårstadhaugen Runar Expressen / Sandefjord SK M 35-39 16:05:41 33.6705:45:3610:10:2411:43:1414:10:1615:36:05
129 53781 Anders Lind Runar Expressen / Sandefjord SK M 45-49 16:05:41 33.6705:45:4210:10:2411:43:1414:10:1600:00:00
129 128334 Robert Macha Runar Expressen / Sandefjord SK M 35-39 16:05:41 33.6705:45:4210:10:2411:43:1414:10:1615:36:05
129 30427 Kjell Andreas Norheim Sandefjord SK M 50-54 16:05:41 33.6705:45:4200:00:0011:43:1414:10:1600:00:00
129 44714 Svein Rød Runar Expressen / Nanset IF - Sykkel M 50-54 16:05:41 33.6705:45:4210:10:2411:43:1414:10:1600:00:00
129 47185 Øyvind Skaalbones Runar Expressen / Nanset IF - Sykkel M 30-34 16:05:41 33.6705:45:3610:10:2400:00:0014:10:1615:36:05
129 136801 Odd Ivar Solvold Runar Expressen / Sandefjord SK M 40-44 16:05:41 33.6705:45:3610:10:2411:43:1414:10:1615:36:05
129 50954 Rune Steinsvik Runar Expressen / Sandefjord SK M 45-49 16:05:41 33.6705:45:4210:10:2411:43:1414:10:1615:36:05
129 79067 Ove Martin Svae Runar Expressen / Kvelde IL Sykkel M 45-49 16:05:41 33.6705:45:4210:10:2411:43:1414:10:1615:36:05
144 36898 Lasse Meholm Team Follo / Drøbak-Frogn IL Sykkel M 50-54 16:10:01 33.5205:44:1410:04:3411:39:4513:57:4700:00:00
145 128373 Camilla Skjålødegård Horneman Team Victoria I / CK Victoria K 35-39 16:12:33 33.4305:51:0810:14:3511:49:4814:14:3915:42:48
145 41686 Knut Atle Stene Andersen Team Victoria I / Støren CK M 45-49 16:12:33 33.4305:51:0810:14:3511:49:4814:14:3915:42:48
145 34841 Kjetil Anshushaug Team Victoria I / Oppdal SK M 50-54 16:12:33 33.4305:51:0810:14:3511:49:4814:14:3915:43:53
145 36356 Jan Erik Halvorsen Team Victoria I / Oppdal SK M 50-54 16:12:33 33.4305:51:0810:14:3511:49:4814:14:3915:42:48
145 79144 Odd Arne Hermstad Team Victoria I / CK Victoria M 50-54 16:12:33 33.4305:51:0810:14:3511:49:4814:14:3915:42:48
145 36357 Rune Hindseth Team Victoria I / Oppdal SK M 45-49 16:12:33 33.4305:51:0810:14:3500:00:0014:14:3915:42:48
145 136803 Martin Holst Team Victoria I / CK Victoria M 25-29 16:12:33 33.4305:51:0810:14:3511:49:4814:14:3915:42:48
145 74470 Jørund Rasten Leirvoll Team Victoria I / Nesset CK M 35-39 16:12:33 33.4305:51:0810:14:3511:49:4814:14:3915:42:48
145 128355 Øyvind Myran Team Victoria I / Austrått Sykkelklubb M 45-49 16:12:33 33.4305:51:0810:14:3511:49:4814:14:3915:42:48
145 97695 Finn Olav Odde Team Victoria I / Austrått Sykkelklubb M 55-59 16:12:33 33.4305:51:0810:14:3511:49:4814:14:3915:42:48
145 35650 Jan Olav Polden Team Victoria I / Trollheimen Sykkelklubb M 45-49 16:12:33 33.4305:51:0210:14:3511:49:4814:14:3915:42:48
145 128375 Mats Redergård Team Victoria I / CK Victoria M 25-29 16:12:33 33.4305:51:0810:14:3511:49:4814:14:3915:42:48
145 107969 Arne Reiten Team Victoria I / Trollheimen Sykkelklubb M 40-44 16:12:33 33.4305:51:0810:14:3511:49:4800:00:0000:00:00
145 128408 Simon Utseth Sandvåg Team Victoria I / CK Victoria M 20-24 16:12:33 33.4305:51:0810:14:3511:49:4814:14:3900:00:00
145 103586 Roar Simonsen Team Victoria I / Austrått Sykkelklubb M 45-49 16:12:33 33.4305:51:0810:14:3511:49:4814:14:3915:42:48
145 108134 Even Flønes Skare Team Victoria I / CK Victoria M 20-24 16:12:33 33.4305:51:0810:14:3511:49:4800:00:0000:00:00
145 136802 Frank Skjærstad Team Victoria I / CK Victoria M 25-29 16:12:33 33.4305:51:0810:14:3511:49:4814:14:3915:42:48
145 42309 Lars Solheim Team Victoria I / CK Victoria M 25-29 16:12:33 33.4305:51:0810:14:3511:49:4800:00:0015:42:48
145 34996 Gunnar Stavrum Team Victoria I / CK Victoria M 35-39 16:12:33 33.4305:51:0810:14:3511:49:4814:14:3915:42:48
145 128411 Anders Ulvestad Team Victoria I / CK Victoria M 25-29 16:12:33 33.4305:51:0810:14:3511:49:4814:14:3915:42:48
145 65441 Terje Olav Valle Team Victoria I / CK Victoria M 40-44 16:12:33 33.4305:51:0810:14:3511:49:4814:14:3915:42:48
145 34861 Andreas Welander Team Victoria I / Oppdal SK M 50-54 16:12:33 33.4305:51:0810:14:3511:49:4814:14:3915:42:48
145 35181 Sture Ånes Team Victoria I / Mosjøen og Omegn CK M 45-49 16:12:33 33.4305:51:0810:14:3511:49:4814:14:3915:42:48
168 34846 Oddvar Hindseth Team Victoria I / Oppdal SK M 55-59 16:34:39 32.6905:51:0810:22:1512:01:5714:30:2716:03:38
169 75969 Pål Nilsskog Team Jæren I / Tasta & Omegn SK M 40-44 16:37:33 32.5905:27:1710:21:3011:49:3714:33:5416:07:48
169 23096 Harald Nybru Team Jæren I / Hafrsfjord SK M 55-59 16:37:33 32.5900:00:0010:21:3011:49:3714:29:3000:00:00
171 26462 Nils Bratberg Team Gudbrandsdalen / Ottestad IL Sykkel M 55-59 16:39:40 32.5306:00:1710:27:1612:06:5814:35:2816:08:39
171 34954 Svenn Erik Jonhaugen Team Gudbrandsdalen / Lågen CK M 45-49 16:39:40 32.5306:00:1710:27:1612:06:5814:35:2816:08:39
171 34961 Øyvind Korpberget Team Gudbrandsdalen / Ottadalen Sykkelklubb M 40-44 16:39:40 32.5306:00:1710:27:1612:06:5814:35:2816:08:39
171 35055 Kjell Arne Kroken Team Gudbrandsdalen / Ottadalen Sykkelklubb M 45-49 16:39:40 32.5306:00:1710:27:1612:06:5814:35:2816:08:39
171 34964 Nils Kvehaugen Team Gudbrandsdalen / Ottadalen Sykkelklubb M 40-44 16:39:40 32.5306:00:1710:27:1612:06:5814:35:2816:08:39
171 70776 Rita Lillebråten Team Gudbrandsdalen / Ottadalen Sykkelklubb K 45-49 16:39:40 32.5306:00:1710:27:1612:06:5814:35:2816:08:39
171 36438 Sjur Arne Lindby Team Gudbrandsdalen / Ottadalen Sykkelklubb M 40-44 16:39:40 32.5306:00:1710:27:1612:06:5814:35:2816:08:39
171 36439 Jørn Tore Mikalsen Team Gudbrandsdalen / Ottadalen Sykkelklubb M 50-54 16:39:40 32.5306:00:1710:27:1612:06:5814:35:2816:08:39
171 34915 Gudbrand Mo Team Gudbrandsdalen / Ottadalen Sykkelklubb M 30-34 16:39:40 32.5306:00:1700:00:0012:06:5814:35:2816:08:39
171 30437 Thomas Rønningen Team Gudbrandsdalen / Lågen CK M 45-49 16:39:40 32.5306:00:1710:27:1612:06:5814:35:2816:08:39
171 36606 Trond Røstadstuen Team Gudbrandsdalen / Eina SpKl Sykkel M 40-44 16:39:40 32.5306:00:1710:27:1612:06:5814:35:2816:08:39
171 62724 Kai Røstadstuen Team Gudbrandsdalen / Eina SpKl Sykkel M 40-44 16:39:40 32.5306:00:1710:27:1612:06:5814:35:2816:08:39
171 108873 Svein Sagbakken Team Gudbrandsdalen / Lillehammer CK M 40-44 16:39:40 32.5306:00:1710:27:1612:06:5814:35:2816:08:39
171 34959 Kjetil Steineide Team Gudbrandsdalen / Ottadalen Sykkelklubb M 45-49 16:39:40 32.5306:00:1710:27:1612:06:5814:35:2816:08:39
171 34960 Tore Sundero Team Gudbrandsdalen / Ottadalen Sykkelklubb M 45-49 16:39:40 32.5306:00:1710:27:1612:06:5814:35:2816:08:39
171 107976 Tove Svendsen Team Gudbrandsdalen / Ottadalen Sykkelklubb K 35-39 16:39:40 32.5306:00:1710:27:1612:06:5814:35:2816:08:39
187 62613 Ella Bøhle Trondhjems VK / TVK Sykkel K 45-49 16:41:25 32.4705:59:1810:31:4912:10:0714:41:5216:09:57
187 62707 Harry Eide Trondhjems VK / TVK Sykkel M 45-49 16:41:25 32.4705:59:1800:00:0012:10:0714:41:5200:00:00
187 128287 Erlend Ellefsen Trondhjems VK / TVK Sykkel M 45-49 16:41:25 32.4705:59:1810:31:4912:10:0714:41:5200:00:00
187 62870 Jon Flægstad Trondhjems VK / TVK Sykkel M 60-64 16:41:25 32.4705:59:1810:31:4912:10:0714:41:5216:09:57
187 79432 Morten Frisvold Trondhjems VK / TVK Sykkel M 45-49 16:41:25 32.4705:59:1810:31:4912:10:0714:41:5216:09:57
187 108011 Bjøru Handeland TVK Sykkel M 45-49 16:41:25 32.4705:59:1810:31:4912:10:0714:41:5200:00:00
187 22317 Finn-Roger Hoff Trondhjems VK / TVK Sykkel M 50-54 16:41:25 32.4705:59:1810:31:4900:00:0014:41:5200:00:00
187 79135 Ditlev Johnsen Trondhjems VK / TVK Sykkel M 50-54 16:41:25 32.4705:59:1810:31:4912:10:0714:41:5200:00:00
187 24916 Ketil Johnsen Trondhjems VK / TVK Sykkel M 50-54 16:41:25 32.4705:59:1810:31:4912:10:0714:41:5216:09:57
187 42516 Håvard Kjeldstad Trondhjems VK / TVK Sykkel M 40-44 16:41:25 32.4705:59:1810:31:4912:10:0714:41:5216:09:57
187 42596 Snorre Lauritsen Trondhjems VK / TVK Sykkel M 30-34 16:41:25 32.4705:59:1810:31:4912:10:0714:41:5216:09:57
187 136804 Lars Christian Rambech Trondhjems VK / TVK Sykkel M 45-49 16:41:25 32.4705:59:1810:31:4912:10:0714:41:5216:09:57
187 41066 Rolf Rotan Trondhjems VK / TVK Sykkel M 45-49 16:41:25 32.4705:59:1810:31:4912:10:0714:41:5200:00:00
187 40868 Olav Røe Trondhjems VK / TVK Sykkel M 50-54 16:41:25 32.4705:59:1810:31:4912:10:0714:41:5216:09:57
187 128450 Ingar Saltvik Trondhjems VK / TVK Sykkel M 30-34 16:41:25 32.4705:59:1810:31:4912:10:0714:41:5216:09:57
187 40869 Bård Sandberg Trondhjems VK / TVK Sykkel M 45-49 16:41:25 32.4705:59:1810:31:4912:10:0714:41:5216:10:04
187 35350 Knut Solbakken Trondhjems VK / TVK Sykkel M 50-54 16:41:25 32.4705:21:5010:31:4912:10:0714:41:5216:09:57
187 32188 Mathias Svarte Trondhjems VK / TVK Sykkel M 35-39 16:41:25 32.4705:59:1810:31:4912:10:0714:41:5216:09:57
187 128451 Ole Edvard Valberg Trondhjems VK / TVK Sykkel M 25-29 16:41:25 32.4705:59:1810:31:4912:10:0714:41:5216:09:57
187 62625 Erlend André Øien Trondhjems VK / TVK Sykkel M 45-49 16:41:25 32.4705:59:1810:31:4900:00:0014:41:5216:09:57
207 68675 Hans Jørgen Bender SK Rye sykkel M 40-44 16:43:47 32.3906:04:4610:39:3312:14:2714:43:1616:12:58
207 80278 Arnfinn Bredesen SpKl Ceres Sykkel M 50-54 16:43:47 32.3906:04:4610:39:3312:14:2714:43:1616:12:58
207 129281 Thomas Brodersen SK Rye sykkel M 35-39 16:43:47 32.3906:04:4610:39:3312:14:2714:43:1616:12:58
207 109809 Jon Hogne Dalen Team Foss M 40-44 16:43:47 32.3906:04:4610:39:3312:14:2700:00:0016:12:58
207 125830 Pål Elden Team Foss M 40-44 16:43:47 32.3906:04:4610:39:3312:14:2714:43:1616:12:58
207 109258 Klas Grave Team Foss M 50-54 16:43:47 32.3906:04:4610:39:3312:14:2714:43:1616:12:58
207 129284 Ivar Gundersen Team Foss M 45-49 16:43:47 32.3906:04:4610:39:3312:14:2714:43:1616:12:58
207 80771 Jan Ingar D. Hagen CK Nittedal M 45-49 16:43:47 32.3906:04:4610:39:3312:14:2714:43:1600:00:00
207 35085 Finn Halland Hadeland CK M 40-44 16:43:47 32.3906:04:4610:39:3312:14:2714:43:1616:12:58
207 136805 Trond Guldahl Hansen Team Foss M 30-34 16:43:47 32.3906:04:4610:39:3312:14:2714:43:1616:12:58
207 64321 Per Hegge-Jensen Team Foss M 50-54 16:43:47 32.3906:04:4610:39:3312:14:2714:43:1616:12:58
207 80773 Stian Håkonsen Kløfta IL Sykkel M 40-44 16:43:47 32.3906:04:4610:39:3312:14:2714:43:1616:12:58
207 103019 Richard Jaros Team Foss M 40-44 16:43:47 32.3906:04:4610:39:3300:00:0014:43:1616:12:58
207 128279 Espen Kaspersen Skogn IL Sykkel M 35-39 16:43:47 32.3906:04:4610:39:3300:00:0014:43:1616:12:58
207 64324 Kjetil Kviseth SpKl Ceres Sykkel M 45-49 16:43:47 32.3906:04:4610:39:3300:00:0000:00:0000:00:00
207 128280 Morten Larsen SK Rye sykkel M 40-44 16:43:47 32.3906:04:4610:39:3312:14:2714:43:1600:00:00
207 64327 Jarle Lundsvoll SpKl Ceres Sykkel M 50-54 16:43:47 32.3906:04:4610:39:3312:14:2714:43:1616:12:58
207 136806 Konrad Maliszewski Team Foss M 30-34 16:43:47 32.3906:04:4610:39:3312:14:2714:43:1600:00:00
207 119876 Tom Jarle Melby Team Foss M 30-34 16:43:47 32.3906:04:4610:39:3312:14:2714:43:1616:12:58
207 129288 Morten N. Olsen SK Rye sykkel M 30-34 16:43:47 32.3906:04:4610:39:3300:00:0000:00:0000:00:00
207 80778 Trond Selboe SpKl Ceres Sykkel M 45-49 16:43:47 32.3906:05:0410:39:3300:00:0014:43:1616:12:58
207 62657 Roger Slorafoss SpKl Ceres Sykkel M 45-49 16:43:47 32.3906:04:4610:39:3312:14:2714:43:1616:12:58
207 128986 Remi Varsi SpKl Ceres Sykkel M 40-44 16:43:47 32.3906:04:4610:39:3312:14:2714:43:1616:12:58
230 128332 Hans A. Døvle Runar Expressen / Tønsberg CK M 45-49 16:44:02 32.3805:45:4210:10:2411:43:1414:36:5116:11:30
230 35762 Svein Hustuft Runar Expressen / Sandefjord SK M 50-54 16:44:02 32.3805:45:3610:10:2411:43:1414:34:4916:11:30
230 36534 Fredrik Askevold Olsen Runar Expressen / MILTON Larvik Sportsklubb - Sykk M 35-39 16:44:02 32.3805:45:4210:10:2411:43:1414:34:4900:00:00
233 62587 Knut Lund Team Rye Ekspressen / Eidsvoll SK M 40-44 16:45:40 32.3305:41:0210:21:1512:23:1214:45:0716:11:33
233 30429 Frank Thommesen SK Rye II / SK Rye sykkel M 45-49 16:45:40 32.3305:41:0210:21:1512:23:1215:10:4316:11:13
233 42464 Dagfinn Aarvaag SK Rye II / SK Rye sykkel M 50-54 16:45:40 32.3305:34:3310:49:5312:23:1214:50:1516:16:04
236 80531 Jørn Haanæs Sagene IF Sykkel M 30-34 16:46:47 32.3005:58:0910:43:2212:17:2714:46:1616:15:58
237 33842 Petter Faste Nilsen Kristiansand S M 45-49 16:49:34 32.2105:58:0910:23:4812:08:3914:45:5816:15:58
238 109006 Jørn Henrik Andersen SK Rye sykkel M 45-49 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2816:18:04
238 91242 Tore Asbjørnsen SK Rye sykkel M 50-54 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2816:18:04
238 108223 Nils Barkald SK Rye sykkel M 55-59 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2816:18:04
238 69562 Nils Bjønness SK Rye sykkel M 40-44 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1100:00:0014:40:2816:18:04
238 36461 Trond Buksrud SK Rye sykkel M 45-49 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2816:18:04
238 42503 Franz Burmann SK Rye sykkel M 60-64 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:51:1416:20:56
238 109167 Magnus Heck Eide SK Rye sykkel M 30-34 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2816:18:04
238 129544 Dag Fjellstad SK Rye sykkel M 50-54 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2816:18:04
238 42560 Rolf Furulund SK Rye sykkel M 50-54 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2816:18:04
238 50135 Kåre Furulund SK Rye sykkel M 45-49 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1100:00:0014:40:2800:00:00
238 109944 Jorid Gaustad SK Rye sykkel K 35-39 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2800:00:00
238 79187 John M. Hammervoll SK Rye sykkel M 40-44 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2816:18:04
238 109296 Jan Chr. Haugerud SK Rye sykkel M 45-49 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2816:18:04
238 33337 Ottar Henanger SK Rye sykkel M 40-44 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2816:18:04
238 100835 Sindre Hernes SK Rye sykkel M 35-39 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2816:18:04
238 36563 Håvar Hilde SK Rye sykkel M 55-59 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2816:18:04
238 29269 Thor G. Hæstad SK Rye sykkel M 40-44 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4300:00:0016:18:04
238 98703 Torstein Kind SK Rye sykkel M 45-49 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2816:18:04
238 123488 Hans-Kristian Larsen SK Rye sykkel M 30-34 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2816:18:04
238 36568 Frode Lindberg SK Rye sykkel M 50-54 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4300:00:0016:18:04
238 47083 Britt Tømte Lund SK Rye sykkel K 40-44 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2800:00:00
238 129557 Pernille Mengshoel SK Rye sykkel K 40-44 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2816:18:04
238 35126 Agnar Halfdan Moe SK Rye sykkel M 70-74 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2800:00:00
238 69780 Øystein Norheim SK Rye sykkel M 30-34 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2816:18:04
238 62645 Joar Rye SK Rye sykkel M 45-49 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2816:18:04
238 136807 Einar Kristian Steinsland SK Rye sykkel M 30-34 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2816:18:04
238 136808 Ole Bendik Steinsland SK Rye sykkel M 35-39 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2816:18:04
238 70857 Svein Erik Tverli SK Rye sykkel M 45-49 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2816:18:04
238 30890 Roald Wold SK Rye sykkel M 60-64 16:51:46 32.1406:03:0710:36:1112:09:4314:40:2816:18:04
267 34917 Bjørn Kåre Amdal Bærum OCK M 45-49 16:54:31 32.0505:58:0910:37:3312:21:5014:52:5116:26:48
267 20212 Andreas Hallingstad Bærum OCK M 40-44 16:54:31 32.0505:58:0910:37:3312:21:5014:52:5116:26:48
267 34931 Roger Rake Bærum OCK M 45-49 16:54:31 32.0505:58:0910:37:3312:21:5014:52:5100:00:00
270 29831 Tormod Hansen Team Jæren I / Sola CK/Seabrokers Group M 50-54 16:55:20 32.0205:25:5609:54:1011:49:3714:33:5416:19:22
271 80469 Erik Emil Almquist Bærum OCK M 60-64 16:58:40 31.9206:09:1810:46:0812:28:2714:56:0316:26:29
271 34918 Arild Brekke Bærum OCK M 60-64 16:58:40 31.9206:09:1810:46:0812:28:2714:56:0316:26:29
271 108029 Jon Drefvelin Bærum OCK M 40-44 16:58:40 31.9206:09:1810:46:0812:28:2714:56:0316:26:29
271 109130 Børge Filseth Bærum OCK M 40-44 16:58:40 31.9206:09:1810:46:0800:00:0014:56:0316:26:29
271 128678 Arne Frønes Bærum OCK M 60-64 16:58:40 31.9206:09:1810:46:0812:28:2714:56:0316:26:29
271 43806 Pål Hagerup Bærum OCK M 45-49 16:58:40 31.9206:09:1810:46:0812:28:2714:56:0316:26:29
271 36654 Kjell Vidar Husnes Bærum OCK M 45-49 16:58:40 31.9206:09:1810:46:0812:28:2714:56:0300:00:00
271 64210 Håkon Haarr Bærum OCK M 50-54 16:58:40 31.9206:09:1810:46:0812:28:2714:56:0316:26:29
271 29352 Tom Jørgensen Bærum OCK M 55-59 16:58:40 31.9206:09:1810:46:0812:28:2714:56:0300:00:00
271 34927 Ole-Jørgen Kvarsvik Bærum OCK M 40-44 16:58:40 31.9206:09:1810:46:0812:28:2714:56:0316:26:29
271 122510 Stein Arne Lie Bærum OCK M 45-49 16:58:40 31.9206:09:1810:46:0812:28:2700:00:0016:26:29
271 129529 Marius Lundin Bærum OCK M 40-44 16:58:40 31.9206:09:1810:46:0812:28:2714:56:0316:26:29
271 34928 Henrik Munthe Bærum OCK M 55-59 16:58:40 31.9206:09:1810:46:0812:28:2714:56:0316:26:29
271 42320 Eirik Normann Bærum OCK M 55-59 16:58:40 31.9206:09:1810:46:0812:28:2714:56:0316:26:29
271 42321 Geir Nygård Bærum OCK M 45-49 16:58:40 31.9206:09:1810:46:0812:28:2714:56:0316:26:29
271 35144 Olav Trøan Nygård Bærum OCK M 40-44 16:58:40 31.9206:09:1810:46:0812:28:2714:57:3716:26:29
271 108978 Jon-Kristian Prietz Bærum OCK M 45-49 16:58:40 31.9206:09:1810:46:0812:28:2714:56:0316:26:29
271 107954 Espen Sjøberg Bærum OCK M 30-34 16:58:40 31.9206:09:1810:46:0812:28:2714:56:0316:26:29
271 80473 Dag Ole Storrøsten Bærum OCK M 55-59 16:58:40 31.9206:09:1810:46:0812:28:2714:56:0300:00:00
271 108810 Tor Teigen Asker Cykleklubb M 45-49 16:58:40 31.9206:09:1810:46:0812:28:2714:56:0316:26:29
271 136809 Øyvind Vallestad Bærum OCK M 30-34 16:58:40 31.9206:09:1810:46:0812:28:2714:56:0300:00:00
271 80474 Amund Westin Bærum OCK M 50-54 16:58:40 31.9206:09:1810:46:0812:28:2714:56:0316:26:29
293 64072 David Berntsen Sagene IF Sykkel M 30-34 17:02:00 31.8105:58:0910:43:2212:21:5014:52:5116:26:48
293 136810 Magnus Frøysok Statoil BIL M 30-34 17:02:00 31.8105:58:0910:43:2212:21:5014:52:5116:26:48
295 136811 Eirik Egge Johansen Team Trøkk M 20-24 17:02:35 31.8007:19:4411:12:3612:44:5815:12:2200:00:00
296 35125 Thomas Meyer SK Rye sykkel M 40-44 17:10:19 31.5606:03:0710:36:1112:13:3815:00:0016:36:01
297 136812 Asgeir Bjørgum Skogn IL / Eidsvoll SK M 35-39 17:11:58 31.5106:18:2010:53:2012:31:4815:02:4916:36:46
297 136821 Jon-Anders Brevik Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 30-34 17:11:58 31.5106:18:3910:53:2012:31:4815:02:4916:36:46
297 36706 Håvard Eiternes Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 40-44 17:11:58 31.5106:18:4610:53:2012:31:4815:02:4916:36:46
297 44626 Kenneth Eriksen Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 35-39 17:11:58 31.5106:18:3910:53:2012:31:4815:02:4916:36:46
297 136818 Roger Fjelldal Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 40-44 17:11:58 31.5106:18:2010:53:2012:31:4815:02:4916:36:46
297 131313 Magnus Fuglår Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 25-29 17:11:58 31.5106:18:5610:53:2012:31:4815:02:4916:36:46
297 136815 Kjartan Gjelvold Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 35-39 17:11:58 31.5106:18:5110:53:2012:31:4815:02:4916:36:46
297 136820 Hamish Gray Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 35-39 17:11:58 31.5106:18:5610:53:2000:00:0015:02:4916:36:46
297 136819 Alf Magne Heggli Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 45-49 17:11:58 31.5106:18:5610:53:2000:00:0015:02:4900:00:00
297 136822 Geir Morten Hoven Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 40-44 17:11:58 31.5106:18:3910:53:2012:31:4815:02:4916:36:46
297 37466 Per Anders Hoven Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 30-34 17:11:58 31.5106:18:4610:53:2012:31:4800:00:0016:36:46
297 79209 Geir Jegtvolden Skogn IL / Inderøy IL Sykkel M 45-49 17:11:58 31.5106:18:5610:53:2012:31:4815:02:4916:36:46
297 136816 Frode Johansen Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 45-49 17:11:58 31.5106:18:5610:53:2012:31:4815:02:4916:36:46
297 79211 Geir Kolstad Skogn IL / IL Sverre Sykkel M 45-49 17:11:58 31.5106:18:2010:53:2012:31:4815:02:4900:00:00
297 136813 Hans Petter Krogstad Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 50-54 17:11:58 31.5100:00:0010:53:2000:00:0015:02:4900:00:00
297 24915 Ketil Krogstad Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 50-54 17:11:58 31.5106:18:3910:53:2012:31:4815:02:4916:36:46
297 136825 Stig F. Krokstad Skogn IL / Stiklestad IL Sykkel M 45-49 17:11:58 31.5106:18:3910:53:2012:31:4815:02:4916:36:46
297 79212 Robert Berg Molde Skogn IL / IL Sverre Sykkel M 35-39 17:11:58 31.5106:18:2010:53:2012:31:4815:02:4916:36:46
297 136814 Per Olav Ringstad Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 50-54 17:11:58 31.5106:18:2010:53:2012:31:4815:02:4916:36:46
297 136817 Tor-Erik Sivertsen Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 35-39 17:11:58 31.5106:18:2010:53:2012:31:4815:02:4916:36:46
297 136824 Fridtjov Skjerve Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 40-44 17:11:58 31.5106:18:2010:53:2012:31:4815:02:4916:36:46
297 136823 Kjell Aksel Sporild Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 35-39 17:11:58 31.5106:18:5610:53:2012:31:4815:02:4916:36:46
297 46358 Espen Egeland Valseth Skogn IL / IL Sverre Sykkel M 35-39 17:11:58 31.5106:18:2010:53:2012:31:4815:02:4916:36:46
297 20639 Arne Aas Skogn IL / Stiklestad IL Sykkel M 45-49 17:11:58 31.5106:19:2310:53:2012:31:4815:02:4916:36:46
321 108107 Kurt Tollaksen Trondhjems VK / TVK Sykkel M 35-39 17:16:46 31.3605:59:1810:31:4912:18:2715:05:2816:43:05
322 35390 Trygve Gjølberg Team Victoria I / Fredrikstad SK M 35-39 17:18:18 31.3205:51:0810:14:3511:49:4814:30:2716:37:42
323 23764 Ivar Askeli Hafrsfjord SK M 50-54 17:19:54 31.2706:20:4910:55:3812:36:3015:12:2916:46:49
323 72295 Karl Bakke Team Jæren III/Vigrestad SK M 50-54 17:19:54 31.2706:20:4910:55:3812:36:3015:12:2916:46:49
323 46572 Henning Brede Team Jæren II/Sola CK M 45-49 17:19:54 31.2706:20:4910:55:3812:36:3015:12:2916:46:49
323 107929 Søren Bruskeland Team Jæren II/Conoco Phillips BIL M 50-54 17:19:54 31.2706:20:4910:55:3812:36:3015:12:2916:46:49
323 20525 Arild Sigve Døhlen Team Jæren II/SK Fladepedal M 55-59 17:19:54 31.2706:20:4910:55:3812:36:3015:12:2916:46:49
323 104221 Kristoffer Egeland Team Jæren II/Bogafjell Sykleklubb M 40-44 17:19:54 31.2706:20:4910:55:3812:36:3015:12:2916:46:49
323 52894 Geir Gjervan Team Jæren II/Hafrsfjord SK M 40-44 17:19:54 31.2706:20:4910:55:3812:36:3015:12:2916:46:49
323 23508 Idar Hagenes Team Jæren II/Bryne CK M 45-49 17:19:54 31.2706:20:4910:55:3812:36:3015:12:2900:00:00
323 26323 Monica Hagenes Bryne CK K 40-44 17:19:54 31.2706:20:4910:55:3812:36:3015:12:2916:46:49
323 26390 Morten Haug Team Jæren III/Dalane SK M 35-39 17:19:54 31.2706:20:4910:57:1112:36:3015:12:2916:46:49
323 23752 Ivar Hebnes Sandnes Sykleklubb M 55-59 17:19:54 31.2706:20:4910:57:1112:36:3015:12:2916:46:49
323 44228 Odd Egil Ims Team Jæren II/Conocophillips M 50-54 17:19:54 31.2706:20:4910:55:3812:36:3015:12:2900:00:00
323 27091 Ove Landa Sandnes Sykleklubb M 60-64 17:19:54 31.2706:20:4910:55:3800:00:0015:12:2916:46:49
323 23424 Henrik Løset Klepp Cykle Club M 45-49 17:19:54 31.2706:20:4910:57:1100:00:0015:12:2900:00:00
323 39066 Geir Malec Team Jæren II /Sandnes SK M 60-64 17:19:54 31.2706:20:4910:55:3812:36:3000:00:0016:46:49
323 23157 Harry Leo Nøttveit Sola CK M 50-54 17:19:54 31.2706:20:4910:55:3812:36:3015:12:2916:46:49
323 29641 Torbjørn Tobias Obrestad Vigrestad Sykkelklubb M 45-49 17:19:54 31.2706:20:4910:55:3812:36:3015:12:2916:46:49
323 24521 Jonny Sandve Team Jæren III / Vigrestad SK M 50-54 17:19:54 31.2706:20:4910:55:3812:36:3015:12:2916:46:49
323 22676 Geir Westheim Simensen Team Jæren II M 50-54 17:19:54 31.2706:20:4910:55:3812:36:3015:12:2916:46:49
323 25750 Leif-Åge Solli Aalgaard Sykkel & Spaserlaug M 45-49 17:19:54 31.2706:20:4910:57:1112:36:3015:12:2916:46:49
323 21143 Birger Susort Team Jæren II M 40-44 17:19:54 31.2706:20:4910:55:3812:36:3015:12:2916:46:49
323 22392 Frode Tufteland Team Jæren II/SK Fladepedal M 45-49 17:19:54 31.2706:20:4910:55:3812:36:3015:12:2900:00:00
345 41469 Vidar Buksrud SK Rye sykkel M 45-49 17:21:33 31.2206:03:0710:47:3212:22:2615:00:0016:45:11
346 23884 Jan Andersen OPIL M 50-54 17:22:55 31.1806:23:4910:58:3912:39:3115:15:3016:49:49
346 42384 Bernt Skeie Kloppa Off Road Klubb M 50-54 17:22:55 31.1800:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
346 35041 Fred Arne Sæther OPIL M 50-54 17:22:55 31.1806:23:4910:58:3912:39:3115:15:3000:00:00
349 136826 Ole Kristian Bøen Konnerud IL Sykkel M 25-29 17:23:42 31.1506:12:0210:54:5412:39:1015:17:0316:51:54
349 62654 Knut Sindre Mølmen Team Trøkk M 20-24 17:23:42 31.1506:12:0210:53:4812:36:0415:17:0316:51:54
349 129447 Vegard Lyngvi Sand Team Trøkk / Norconsult BIL M 30-34 17:23:42 31.1506:12:0210:54:5412:39:1015:17:0316:51:54
349 36768 Lage Steen Sofienlund Team Trøkk M 20-24 17:23:42 31.1506:12:0210:54:5412:39:1015:17:0316:51:54
353 35609 Steinar Leirvik Trondhjems VK / TVK Sykkel M 45-49 17:30:17 30.9600:00:0000:00:0012:05:0900:00:0015:55:03
354 22397 Frode Strømland Team Jæren II/Bogafjell SK M 50-54 17:31:17 30.9306:20:4910:55:3812:36:3015:12:2916:49:59
355 79622 Ronny Holm Team Poseur/Blodsmak SK M 40-44 17:37:27 30.7506:05:0710:58:3912:47:2415:23:5117:03:01
355 28709 Stian Knudsen Team Poseur/Blodsmak SK M 40-44 17:37:27 30.7506:05:0710:58:3912:47:2415:23:5100:00:00
355 136827 Jørgen Nilsen Hammerfest Sykkelklubb M 40-44 17:37:27 30.7506:05:0710:58:3912:47:2415:23:5117:03:01
358 79027 Rolf Kønig CK NOR / CK NOR - Melhus M 45-49 17:37:53 30.7406:13:0710:56:0412:36:4915:22:5917:04:48
359 136828 Joachim Rathbauer 2 Rad Sturm, Linz M 50-54 17:43:24 30.5806:18:1311:12:3613:05:0115:42:4317:13:44
360 70920 Kjetil Bekkelund Bærum OCK M 40-44 17:45:19 30.5206:09:1811:05:5212:56:3615:32:4917:11:01
361 136829 Jo Andre Herje Rauma SK M 45-49 17:46:50 30.4806:27:0011:09:5112:54:0715:33:5917:15:00
362 136830 Thomas Stocker VFLCF Ingolstadt, Eching M 40-44 17:47:42 30.4506:23:4911:15:2213:03:1015:41:0317:15:54
363 36645 Kai Willke Nienburg/ Weser M 30-34 17:48:29 30.4306:00:3011:15:2213:03:1015:41:0317:15:54
364 27188 Øystein Eriksen XXL Sport og Villmark M 30-34 17:49:20 30.4106:27:0011:27:0813:20:5215:50:2217:19:44
364 72967 Jesper Gejl Hansen Bogafjell Sykleklubb M 25-29 17:49:20 30.4106:27:1511:27:0813:20:5215:50:2217:19:44
366 136833 Ivan Abrahamsen Team Ottestad / Drøbak-Frogn IL Sykkel M 40-44 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0017:21:01
366 81695 Hege Jahren Andresen Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel K 45-49 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0017:21:01
366 40618 Sverre Berg Team Ottestad / Hadeland CK M 55-59 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2600:00:0017:21:01
366 40891 Robert Bergestad Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 40-44 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0017:21:01
366 136832 Morten Berner Team Ottestad / Melkesyra SK M 40-44 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0017:21:01
366 108463 Tohnny Borge Team Ottestad / Drøbak-Frogn IL Sykkel M 45-49 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0017:21:01
366 109417 Henning Brun Team Ottestad / Drøbak-Frogn IL Sykkel M 45-49 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0017:21:01
366 129709 Morten Dahl Team Ottestad / Drøbak-Frogn IL Sykkel M 40-44 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0017:21:01
366 125948 Thomas Engebretsen Team Ottestad / Drøbak-Frogn IL Sykkel M 30-34 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0017:21:01
366 42495 Torleif Finstad Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 55-59 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0017:21:01
366 109324 Kåre Idar Holst Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 40-44 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0017:21:01
366 42498 Terje Hovde Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 45-49 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5200:00:0015:45:0017:21:01
366 79278 Marius Iversen Team Ottestad / Drøbak-Frogn IL Sykkel M 40-44 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0017:21:01
366 81015 Ole Jonny Johansen Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 50-54 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0000:00:00
366 109991 Jan Mikkelrud Team Ottestad / Drøbak-Frogn IL Sykkel M 50-54 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0017:21:01
366 108339 Frank Nilsen Team Ottestad / Follo Sykkelklubb M 45-49 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0017:21:01
366 30438 Morten Olsen Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 45-49 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0017:21:01
366 136831 Panayiotis Panayiotou Team Ottestad, Limassol M 35-39 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0017:21:01
366 109181 Ørjan Rolness Team Ottestad / Drøbak-Frogn IL Sykkel M 40-44 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0000:00:00
366 81017 Stein Anders Rusten Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 50-54 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0017:21:01
366 36506 Bjørn Ruud Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 45-49 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0017:21:01
366 79282 Tom-Erik Seim Team Ottestad / Drøbak-Frogn IL Sykkel M 40-44 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0017:21:01
366 69344 Trond Skogland Team Ottestad / Soon Cykleklubb M 40-44 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0017:21:01
366 68056 Nina Sveen Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel K 30-34 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0017:21:01
366 48088 Birger Wernberg Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 45-49 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0000:00:00
366 42502 Kristoffer Woxvold Team Ottestad / Team Drøbak Multisport M 30-34 17:55:19 30.2406:27:2411:15:5213:07:2615:45:0017:21:01
392 75135 Marius Flesland Andersen Bergen Cykleklubb M 25-29 17:55:30 30.2306:33:3411:22:4213:07:2915:41:4717:25:24
392 37492 Knut Peder Eriksen Bergen Cykleklubb M 45-49 17:55:30 30.2306:33:3411:22:4213:07:2915:41:4717:25:24
392 38035 Tor Wilhelm Havåg Ulstein og Omegn SK M 50-54 17:55:30 30.2306:33:3411:22:4213:07:2915:41:4717:25:24
392 97150 Richard Jansen Nymark IL Sykkel M 35-39 17:55:30 30.2306:33:3411:22:4213:07:2915:41:4717:25:24
392 37670 Bente Hernes Johnsen Åsane CK K 50-54 17:55:30 30.2306:33:3411:22:4213:07:2915:41:4717:25:41
392 54310 Terje Magnusson Åsane CK M 45-49 17:55:30 30.2306:33:3411:22:4213:07:2915:41:4717:25:41
392 54589 Per Morthen Marthinussen Bergen Cykleklubb M 45-49 17:55:30 30.2306:33:3411:22:4213:07:2915:41:4717:25:24
392 33530 Oddgeir Nygård Bergen Cykleklubb M 45-49 17:55:30 30.2306:33:3411:22:4213:07:2915:41:4717:25:24
392 123734 Christian Rygg Bergen Cykleklubb M 45-49 17:55:30 30.2306:33:3411:22:4213:07:2915:41:4717:25:24
392 33092 Svein Aage Valen Bergen Cykleklubb M 50-54 17:55:30 30.2306:33:3411:22:4213:07:2915:41:4717:25:24
392 37817 Rune Visnes Bergen Cykleklubb M 45-49 17:55:30 30.2306:33:3411:22:4213:07:2915:41:4700:00:00
392 31106 Rune Østgård Bergen Cykleklubb M 55-59 17:55:30 30.2306:33:3411:22:4213:07:2915:41:4717:25:24
404 54228 Tommy Alsaker Nymark IL Sykkel M 40-44 17:55:45 30.2306:33:3411:22:4213:07:2915:41:4717:25:24
404 100890 Christian Austrheim Bergen Cykleklubb M 45-49 17:55:45 30.2306:33:3411:22:4213:07:2915:41:4717:25:24
404 54636 Per Trygve Bolstad Bergen Cykleklubb M 40-44 17:55:45 30.2306:33:3411:22:4213:07:2915:41:4700:00:00
404 109001 Janne Bruhn-Henriksen Stryn T og IL Sykkel K 40-44 17:55:45 30.2306:33:3411:22:4213:07:2915:41:4717:25:24
404 102635 Jens-Åge Ellingsund Bergen Cykleklubb M 45-49 17:55:45 30.2306:33:3411:22:4213:07:2900:00:0017:25:24
404 31013 Are Ellingsund Bergen Cykleklubb M 40-44 17:55:45 30.2306:33:3411:22:4213:07:2915:41:4717:25:24
404 33497 Bjørn Ivan Farestvedt Åsane CK M 40-44 17:55:45 30.2306:33:3411:22:4213:07:2915:41:4717:25:24
404 32807 Frode Hovlandsdal Bergen Cykleklubb M 45-49 17:55:45 30.2306:33:3411:22:4213:07:2915:41:4717:25:24
404 124629 Einar Lauvås Bergen Cykleklubb M 50-54 17:55:45 30.2306:33:3411:22:4213:07:2915:41:4717:25:24
404 123707 Kjell-Inge Stangnes Bergen Cykleklubb M 45-49 17:55:45 30.2306:33:3411:22:4213:07:2915:41:4717:25:24
404 38007 Jørn Rune Sundsøy Bergen Cykleklubb M 50-54 17:55:45 30.2306:33:3411:22:4200:00:0015:41:4717:25:24
415 136836 Torben Hellem Forsvarets Veterantjeneste M 40-44 17:55:59 30.2206:23:4911:22:4913:03:1015:43:0217:24:03
415 136834 Janne Kempas Forsvarets Veterantjeneste M 35-39 17:55:59 30.2206:23:4911:22:4913:03:1015:43:0217:24:03
415 36806 Stig Laursen Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 45-49 17:55:59 30.2206:23:4911:22:4913:03:1015:43:0200:00:00
415 136835 Hugo Sinke Forsvarets Veterantjeneste M 40-44 17:55:59 30.2206:23:4911:22:4913:03:1015:43:0217:24:03
419 136837 Bengt Wittander Lund M 55-59 18:00:19 30.1007:58:4100:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
420 136838 Mats Nordblom Lund M 55-59 18:00:57 30.0808:37:4300:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
421 80659 Kjetil Kronborg SK Rye II / SK Rye sykkel M 30-34 18:01:22 30.0705:34:3310:27:2612:39:1715:33:2417:22:57
422 79337 Oddvar Nygård Skoda GreenTeam M 40-44 18:02:35 30.0306:39:3311:28:4113:13:2815:47:4717:31:24
422 82855 Per Nygård Statoil BIL M 45-49 18:02:35 30.0306:39:3311:28:4113:13:2815:47:4717:31:24
424 136847 Karl Einar Adolfsen Team Rana Sykkelklubb / Rana SK M 55-59 18:03:21 30.0106:24:4111:23:4713:09:4715:50:4800:00:00
424 136839 Øystein Aslaksen Team Rana Sykkelklubb / Rana SK M 40-44 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4700:00:0017:27:48
424 36491 Berit Hanne Bakkan Team Rana Sykkelklubb / Rana SK K 50-54 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4817:27:48
424 108707 Knut Bjarne Derås Team Rana Sykkelklubb / Rana SK M 50-54 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4817:27:48
424 79165 Anne Ekroll Team Rana Sykkelklubb / Rana SK K 45-49 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4817:27:48
424 36494 Johnny Fagerås Team Rana Sykkelklubb / Rana SK M 45-49 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4817:27:48
424 107977 Tom Grongstad Team Rana Sykkelklubb / Rana SK M 45-49 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4817:27:48
424 79167 Karl-Erik Grønli Team Rana Sykkelklubb / Rana SK M 45-49 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4800:00:00
424 136841 Gard Marius Guldhav Team Rana Sykkelklubb / Rana SK M 30-34 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4817:27:48
424 107979 Ketil Olav Hauknes Team Rana Sykkelklubb / Rana SK M 50-54 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5500:00:0015:50:4817:27:48
424 136842 Rita Graneng Jakobsen Team Rana Sykkelklubb / Rana SK K 40-44 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4817:27:48
424 79170 Bjørnar Jensen Team Rana Sykkelklubb / Rana SK M 45-49 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4800:00:00
424 107980 Bernt Kibsgaard Team Rana Sykkelklubb / Rana SK M 45-49 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4800:00:00
424 136840 Connie Larsen Team Rana Sykkelklubb / Rana SK K 45-49 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4817:27:48
424 136846 Torgeir Mikalsen Team Rana Sykkelklubb / Rana SK M 50-54 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4817:27:48
424 136848 Gjert Monsen Team Rana Sykkelklubb / Rana SK M 55-59 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4800:00:00
424 79175 Stein-Tore Nilsen Team Rana Sykkelklubb / Rana SK M 50-54 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4817:27:48
424 82851 Roger Nilsen Team Rana Sykkelklubb / Rana SK M 55-59 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4817:27:48
424 136849 Ingebjørn Nygård Team Rana Sykkelklubb / Rana SK M 50-54 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4817:27:48
424 35384 Dag-Ove Olsen Team Rana Sykkelklubb / Rana SK M 40-44 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4817:27:48
424 136845 Leon Selnes Team Rana Sykkelklubb / Rana SK M 50-54 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4817:27:48
424 51463 Jan Birger Solheim Team Rana Sykkelklubb / TVK Sykkel M 55-59 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4817:27:48
424 35377 Frode Thomassen Team Rana Sykkelklubb / Rana SK M 40-44 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4817:27:48
424 37166 Roger Vatshaug Team Rana Sykkelklubb / Rana SK M 50-54 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4817:27:48
424 107981 Stig Våtvik Team Rana Sykkelklubb / Rana SK M 45-49 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4817:27:48
424 136844 Lill-Wenche Ditlefsen Aag Team Rana Sykkelklubb / Rana SK K 45-49 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4817:27:48
424 136843 Torbjørn Aag Team Rana Sykkelklubb / Rana SK M 50-54 18:03:21 30.0106:24:4111:19:5513:09:4715:50:4817:27:48
451 24177 Jens Gunnar Haugen Kristiansands CK M 50-54 18:03:47 30.0006:24:2111:36:2113:29:5415:57:4617:28:47
452 75485 Bjørn Egge Bergen Cykleklubb M 45-49 18:05:03 29.9706:33:3411:22:4213:07:2915:41:4717:25:41
453 36468 Ole-Rikard Hammer Bærum OCK M 50-54 18:06:34 29.9206:09:1810:46:0812:28:2715:26:1517:24:08
454 84629 Olav Erik Rød Trondhjems VK / TVK Sykkel M 60-64 18:09:15 29.8505:59:1810:31:4912:10:1815:11:4217:25:11
455 79760 Jarle Schelander Drammen M 35-39 18:11:01 29.8006:45:1111:38:2013:19:4015:59:4717:36:26
456 109178 Tormod Braaten Team Follo / Drøbak-Frogn IL Sykkel M 40-44 18:12:13 29.7705:44:1410:54:5413:04:4816:02:4817:36:45
457 35185 Morten Winsnes IF Frøy Sykkel M 40-44 18:13:30 29.7306:51:3311:40:4113:25:2915:59:4717:43:24
458 41438 Jon-Terje Bekken IF Frøy Sykkel M 40-44 18:13:44 29.7306:51:3311:40:4113:25:2915:59:4717:43:24
458 35509 Thomas Nordtorp IF Frøy Sykkel M 40-44 18:13:44 29.7300:00:0011:40:4113:25:2915:59:4717:43:24
460 136850 Stefan Hellman Dals Rostock M 35-39 18:14:35 29.7006:39:2211:31:4013:18:5015:59:4717:39:14
461 81287 Raymond Gonzales SK Rye sykkel M 35-39 18:15:22 29.6806:51:3311:40:4113:25:2915:59:4717:43:24
462 136851 Fritz Geers NRT / BadBikes, Clausthal Zellerfeld M 17-19 18:17:01 29.6406:42:2411:42:1113:28:3116:02:4917:46:26
462 136852 Daniel Langer WSV Clausthal/Hamfelder Hof, Clausthal Zellerfield M 40-44 18:17:01 29.6406:42:2411:42:1113:28:3116:02:4917:46:26
464 108224 Mathieu Hengy SK Rye sykkel M 45-49 18:17:40 29.6206:03:0710:36:1112:09:4315:30:4217:37:04
465 136853 Tom Erling Moen Bocata sykkel M 40-44 18:17:54 29.6206:51:3311:40:4100:00:0015:59:4717:42:12
466 35112 Morten Wrangell Solskjær Bocata Sykkel M 40-44 18:17:58 29.6100:00:0011:40:4100:00:0015:59:4700:00:00
467 33068 Espen Bratberg Bergen Cykleklubb M 55-59 18:18:20 29.6006:33:3411:22:4213:07:2915:41:4717:26:58
468 29545 Tor Henning Lien CK Sør M 40-44 18:26:10 29.3906:42:1111:35:2013:21:0415:56:4717:51:37
469 136854 Andre Storvik Brønnøy Sykkelklubb M 40-44 18:27:18 29.3606:23:4911:36:2113:32:3916:13:2117:53:40
469 128391 Are Utvik Brønnøy Sykkelklubb M 35-39 18:27:18 29.3606:23:4911:36:2113:32:3916:13:2117:53:40
469 128392 Steinar Westerberg Sømna Sykkelklubb M 40-44 18:27:18 29.3606:23:4911:36:2113:32:3916:13:2117:53:40
472 36520 Bjørn Harald Gudmundsen IK Hero Sykkel M 45-49 18:28:44 29.3306:42:3711:46:4013:40:2816:23:1500:00:00
472 35003 Per Ivar Netteberg IK Hero Sykkel M 50-54 18:28:44 29.3306:42:3711:46:4000:00:0016:23:1500:00:00
474 131321 Karstein Ahlin Oslo M 30-34 18:29:18 29.3106:48:2811:54:3513:40:2816:14:4717:58:24
474 128646 Benjamin Asprusten Oslo M 30-34 18:29:18 29.3106:48:2811:53:4313:40:2816:14:4717:58:24
474 109499 Didrik Dæhlin Jernlungen IF M 20-24 18:29:18 29.3106:48:2811:53:4300:00:0016:14:4717:58:24
474 79817 Stian Unhjem Voith Hydro AS M 25-29 18:29:18 29.3106:48:2811:53:4313:40:2816:14:4717:58:24
478 108379 Thomas Sørbøe Stovnerkameratene Sykkel M 25-29 18:29:35 29.3006:48:2811:54:3513:40:2816:14:4717:58:24
479 81400 Stein Vidar Haugan UiO BIL M 40-44 18:30:47 29.2706:56:3812:52:0115:09:4200:00:0018:02:01
480 36728 Wolfgang Hofmeister Vitargo Team Germany/Velotravel, Bad Waldsee M 55-59 18:31:08 29.2606:30:0111:30:2013:23:5416:07:2017:56:52
481 35227 Jon Oldertrøen Savalen SK M 45-49 18:32:36 29.2206:24:0111:06:5213:00:4315:45:4517:58:15
482 33962 Tore Finsådal CK Sør M 45-49 18:34:35 29.1706:39:0811:32:1713:23:5816:18:2818:02:31
483 108043 Jan Nilsen Kløfta IL Sykkel M 35-39 18:36:10 29.1306:04:4610:39:3312:52:3816:03:3418:00:38
483 108943 Ole Solvang Romeriksåsen Sykkelklubb M 50-54 18:36:10 29.1306:04:4610:39:3312:52:3816:03:3418:00:38
485 62777 Johan Nerland Eide IL Sykkel M 50-54 18:37:37 29.0906:42:1111:35:3213:27:0116:21:3018:05:34
486 42749 Michael Nickel Vitargo Team Germany, Bad Zwesten M 50-54 18:38:01 29.0807:14:4912:04:4313:49:3116:23:4900:00:00
487 111762 Roger Nodeland Kristiansands CK M 35-39 18:40:37 29.0106:45:1111:40:4113:30:0116:24:3018:08:34
488 129278 Morten Abrahamsen Team Foss M 40-44 18:41:37 28.9906:33:0211:33:2013:26:5416:13:4018:06:16
488 62532 Willy Andersen Ullensaker Cykleklubb M 40-44 18:41:37 28.9906:33:0211:33:2013:26:5416:13:4018:07:16
488 109753 Thomas Arildset Team Foss M 45-49 18:41:37 28.9906:33:0211:33:2013:26:5416:13:4018:07:16
488 64315 Håkon Bekkedal Romeriksåsen Sykkelklubb M 25-29 18:41:37 28.9906:33:0211:33:2013:26:5416:13:4018:06:16
488 68626 Are Berg Kolbotn IL Sykkel M 50-54 18:41:37 28.9906:33:0211:33:2013:26:5416:13:4018:06:16
488 129280 Christoffer Bjerknes Team Foss M 30-34 18:41:37 28.9906:33:0211:33:2013:26:5416:13:4018:06:16
488 34925 Arild Herudsløkken SpKl Ceres Sykkel M 60-64 18:41:37 28.9906:33:0211:33:2013:26:5416:13:4018:06:16
488 50294 Jørn Lyford CK Nittedal M 40-44 18:41:37 28.9906:33:0211:33:2013:26:5416:13:4018:06:16
488 107885 Erik Scheflo SpKl Ceres Sykkel M 50-54 18:41:37 28.9906:33:0211:33:2013:26:5416:13:4000:00:00
488 46781 Håvard Ustad Team Foss M 30-34 18:41:37 28.9906:33:0211:33:2013:26:5416:13:4018:06:16
488 64340 Ingunn Wike Team Foss K 40-44 18:41:37 28.9906:33:0211:33:2013:26:5416:13:4018:06:16
488 136855 Ola Aanstad Team Foss M 40-44 18:41:37 28.9906:33:0211:33:2013:26:5416:13:4018:06:16
500 136856 Henning Bjørge Ålesund M 30-34 18:44:38 28.9106:46:4812:10:5700:00:0016:29:5000:00:00
500 108195 Torgeir Bjørge Ålesund og Omegn CK M 40-44 18:44:38 28.9106:23:4911:28:1013:29:5416:13:2118:09:17
500 136857 Bjørn Sæther Ålesund M 45-49 18:44:38 28.9106:46:4812:10:5713:55:3116:29:5018:13:27
500 44820 Geir Ove Vedø Eidsnes M 45-49 18:44:38 28.9106:46:4812:10:4413:55:3116:29:5018:13:27
500 108197 Rolf Petter Waage Stokke AS M 35-39 18:44:38 28.9106:46:4812:10:4413:55:3116:29:5018:13:27
505 69133 Sigbjørn Botten Hapro M 40-44 18:46:24 28.8706:45:1111:38:2013:40:3516:29:4718:14:32
505 81200 Ann Helen Løvhaug Hapro K 35-39 18:46:24 28.8706:45:1111:38:2013:40:3516:29:4718:14:32
507 128620 André Undrum Team Trøkk M 20-24 18:50:11 28.7706:39:0511:44:5713:42:2916:35:5018:20:35
508 128347 Øystein Espnes Team Flisekompaniet M 40-44 18:55:37 28.6307:00:1011:58:2413:45:0016:39:3018:23:33
508 128507 Morten Følstad Team Flisekompaniet M 40-44 18:55:37 28.6307:00:1011:58:2413:45:0016:39:3018:23:33
508 145506 André Jensen Team Flisekompaniet M 45-49 18:55:37 28.6307:00:1011:58:2413:45:0016:39:3018:23:33
508 33417 Hans Jørgen Jørgensen Team Flisekompaniet M 50-54 18:55:37 28.6307:00:1011:58:2413:45:0016:39:3018:23:33
508 136859 Tor Osvald Lund Stiftstaden SK Trondheim M 50-54 18:55:37 28.6307:00:1011:58:2413:45:0016:39:3018:23:33
508 108146 Alf Jarle Nilsen Team Flisekompaniet M 40-44 18:55:37 28.6307:00:1011:58:2413:45:0016:39:3018:23:33
508 42518 Øyvind Stangenes Team Flisekompaniet M 35-39 18:55:37 28.6307:00:1011:58:2413:45:0016:39:3000:00:00
508 128349 Kai Storø Team Flisekompaniet M 40-44 18:55:37 28.6307:00:1011:58:2400:00:0016:39:3018:23:33
508 35525 Arve Strøm Team Flisekompaniet M 50-54 18:55:37 28.6307:00:1011:58:2413:45:0016:39:3018:23:33
508 35526 Per Ivar Trovatn Team Flisekompaniet M 45-49 18:55:37 28.6307:00:1011:58:2413:45:0016:39:3018:23:33
508 136858 Jan Aavik Team Flisekompaniet M 40-44 18:55:37 28.6307:00:1011:58:2413:45:0016:39:3018:23:33
519 24645 Jørn F. Wenger Bærum OCK M 45-49 18:57:47 28.5806:20:4910:55:3812:36:3016:10:5118:19:56
520 36018 Henning Rodequist Eidsvoll M 35-39 18:58:50 28.5506:39:0811:53:1213:44:1316:44:3518:29:50
521 74557 Sveinar Rasmussen Askøy STK Sykkel M 35-39 18:58:59 28.5506:42:1112:02:2514:10:3116:49:1018:28:28
522 106150 Tommy Jølsen Elkem BIL M 60-64 18:59:07 28.5406:54:2211:53:1913:51:2616:44:4718:29:32
522 126055 Jan Helge Kristiansen Ruta Entreprenør AS M 45-49 18:59:07 28.5406:54:2211:53:1913:51:2616:44:4718:29:32
522 136862 Bjarne Lien Ruta Entreprenør AS M 50-54 18:59:07 28.5406:54:2211:53:1913:51:2616:44:4718:29:32
522 136860 Egil Lyng Ruta Entreprenør AS M 40-44 18:59:07 28.5406:54:2200:00:0013:51:2616:44:4718:29:32
522 36507 Magnar Røneid Mosjøen og Omegn CK M 55-59 18:59:07 28.5406:54:2211:53:1913:51:2616:44:4718:29:32
522 136861 Olav Røset Ruta Entreprenør AS M 50-54 18:59:07 28.5406:54:2211:53:1913:51:2616:44:4718:29:32
522 108465 Rune Storm Ruta Entreprenør AS M 45-49 18:59:07 28.5406:54:2211:53:1913:51:2616:44:4718:29:32
522 107991 Oddvar Aardahl Ruta Entreprenør AS M 45-49 18:59:07 28.5406:54:2211:53:1913:51:2616:44:4718:29:32
530 62991 Frode Lyeng Mosjøen og Omegn CK M 45-49 18:59:17 28.5406:54:2211:53:1900:00:0016:44:4718:29:32
531 43133 Albert Rødal Ruta Entreprenør AS M 45-49 18:59:22 28.5406:54:2211:53:1913:51:2616:44:4718:29:32
532 73193 Asbjørn Sola Team Jæren I / Sandnes Sykleklubb M 45-49 19:02:52 28.4506:14:3111:59:0114:19:2916:55:2718:29:47
533 133916 Rune Haugen VIL Sykkel M 20-24 19:04:42 28.4006:44:3911:55:1513:45:1016:36:0000:00:00
533 133213 Thomas Karim Tinnesand VIL Sykkel M 20-24 19:04:42 28.4006:44:3911:55:1513:45:1016:36:0018:32:28
533 102450 Christian Tvedt VIL Sykkel M 25-29 19:04:42 28.4006:44:3911:55:1513:45:1016:36:0018:32:28
533 133228 André Ullevik VIL Sykkel M 20-24 19:04:42 28.4006:44:3911:55:1513:45:1016:36:0018:32:28
537 62784 Jørn Gisle Magnussen Skjeberg Cykleklub M 45-49 19:05:11 28.3906:57:2311:59:3713:48:0216:47:4818:32:33
537 35678 Steinar Schie Cykle Klubben Øst M 55-59 19:05:11 28.3906:57:2311:59:3713:48:0216:47:4818:32:33
539 79567 Charlie Jackson Trondheim M 40-44 19:05:13 28.3906:39:0811:52:0013:43:5516:52:3618:33:27
539 79569 Per Gøran Karlsen Trondheim M 45-49 19:05:13 28.3906:39:0811:52:0013:43:5516:52:3618:33:27
541 74523 Rune Angeltveit Mædicinernes Cykleklubb M 25-29 19:08:16 28.3206:42:1111:56:1413:46:5716:56:4918:36:29
541 136863 Arjo Van Vliet Tewkesbury Triathlon Club, Cheltenham M 45-49 19:08:16 28.3206:42:1112:02:2514:03:0316:56:4918:36:45
543 136864 Barry Dickson Vienna M 50-54 19:10:05 28.2706:36:5511:45:4413:38:1016:27:4818:20:15
544 35407 Inge Johansen Hydro Aluminium BIL M 45-49 19:10:40 28.2606:32:4812:02:2414:00:0316:54:3318:38:36
545 35334 Birger Bjørnstad Harstad Cykleklubb M 50-54 19:11:16 28.2406:45:1112:03:1300:00:0016:59:4918:39:29
545 128458 Baard Brekke Haugen Harstad Cykleklubb M 50-54 19:11:16 28.2406:45:1112:03:1314:13:3116:59:4918:39:29
545 37000 Ulf-Håkon Tretvoll Stoltz Harstad Cykleklubb M 55-59 19:11:16 28.2406:45:1112:03:1314:13:3116:59:4918:39:29
545 136865 Richard Tasker Esso Norge, Houston M 50-54 19:11:16 28.2400:00:0012:05:2514:13:3116:59:4900:00:00
545 128456 Frank Aabø Harstad Cykleklubb M 40-44 19:11:16 28.2406:45:1112:03:1314:13:3116:59:4918:39:29
550 136866 Daniel Olsen Valby M 35-39 19:14:47 28.1606:42:1512:01:1413:55:0616:48:0518:38:27
551 108143 Jacob Dall Finn Rundt, Odense M M 45-49 19:18:00 28.0806:50:1212:19:4014:02:3516:46:0718:42:45
552 136867 Matthias Uphues TRIRUN-KUCHL, Hallein M 40-44 19:18:24 28.0706:42:5612:13:1614:01:2417:12:0818:48:08
553 136868 Sipke Talsma De Karre, Hegebeintum M 35-39 19:18:48 28.0606:50:5812:16:4100:00:0017:06:5018:47:05
554 113737 Bjørn Arild Lindberg Kalas/Swix M 50-54 19:19:29 28.0407:02:4712:13:1114:07:5316:57:4918:46:05
554 128927 Espen Mørch Kalas/Swix M 30-34 19:19:29 28.0407:02:4712:13:1114:08:1116:57:4918:46:05
556 128576 Svein Sundquist Kirkenes cykleklubb M 40-44 19:20:12 28.0206:39:0812:10:0914:15:0717:05:5718:51:05
556 43063 Håvard Thomassen Nordlysbyen Sykkel M 40-44 19:20:12 28.0206:39:0812:10:0914:14:2717:05:5718:51:05
558 110346 Håvard Lunde Lemontree AS M 35-39 19:20:32 28.0206:39:0812:10:0914:15:0717:05:5718:51:05
559 136869 Skule Stormdalshei Vinens venner M 40-44 19:21:00 28.0106:39:0812:10:0914:15:0717:05:5718:51:05
560 136870 Harald Heimerl VC Lechhausen, Augsburg M 35-39 19:21:02 28.0006:44:3912:05:2514:08:0317:06:1518:49:56
560 136872 Dieter Leib VC Lechhausen, Augsburg M 50-54 19:21:02 28.0006:44:3912:05:2514:08:0317:06:1518:49:56
560 136871 David Meister München M 30-34 19:21:02 28.0006:44:3912:05:2514:08:0317:06:1518:49:56
563 41685 Øyvind Ygre Fjeld Eiker CK M 35-39 19:21:08 28.0006:48:5512:16:2614:20:0217:15:0818:51:07
564 136873 Mika Myllyvirta Jyväskylä M 40-44 19:21:11 28.0006:50:3812:16:4114:14:0217:09:0818:51:05
565 104395 Tarjei Finsrud Ruta Entreprenør AS M 50-54 19:21:14 28.0006:54:2211:53:4313:51:2616:44:4718:35:48
566 136874 Karsten Thisgaard Finn Rundt, Odense M M 55-59 19:22:40 27.9706:44:4412:19:4014:07:5617:05:5718:52:06
567 136875 Frank Oscar Fiskebeck Kirkenes cykleklubb M 45-49 19:24:01 27.9306:39:0812:10:0914:15:0717:05:5718:51:05
568 101348 Frank Dovland Kristiansands CK M 50-54 19:24:11 27.9306:45:5512:19:4114:17:0217:04:0218:52:35
569 79471 Jocke Sivonen Hisingens CK, Härryda M 35-39 19:25:27 27.9006:47:4712:13:1114:07:5316:57:4918:50:16
570 136876 Johann Kurz Scheibbs M 50-54 19:25:31 27.9007:06:3512:22:4014:20:0217:15:0818:54:05
571 128890 Audun Karlstrøm Vestnes Varfjell IL Sykkel M 45-49 19:26:15 27.8807:05:4712:31:1414:23:0217:11:5918:57:08
572 136879 Torfinn Beldo SK Rye sykkel M 30-34 19:26:44 27.8706:56:5012:07:3113:56:0016:56:4100:00:00
572 71084 Ingrid Blydt SK Rye sykkel K 45-49 19:26:44 27.8706:56:5012:06:5013:56:0016:56:4118:49:02
572 35116 Per Christian Dæhlin SK Rye sykkel M 50-54 19:26:44 27.8706:56:5012:06:5013:56:0016:56:4118:49:02
572 63075 Hanne Eldby IF Frøy Sykkel K 50-54 19:26:44 27.8706:56:5012:06:5013:56:0016:56:4118:49:02
572 45866 Geir Klaussen SK Rye sykkel M 55-59 19:26:44 27.8706:56:5012:06:5013:56:0016:56:4118:49:02
572 136881 Knut R. Kristiansen SK Rye sykkel M 50-54 19:26:44 27.8706:56:5012:06:5000:00:0016:56:4118:49:02
572 129931 Finn Kristoffersen Bodø CK M 35-39 19:26:44 27.8706:56:5012:06:5013:56:0016:56:4118:49:02
572 136878 Erik Larsen SK Rye sykkel M 45-49 19:26:44 27.8706:56:5012:06:5013:56:0016:56:4100:00:00
572 81291 Roy Olsrud SK Rye sykkel M 50-54 19:26:44 27.8706:56:5012:06:5013:56:0016:56:4118:49:02
572 136877 Pål Fongaard Ramm SK Rye sykkel M 35-39 19:26:44 27.8706:56:5012:06:5013:56:0000:00:0000:00:00
572 136670 Knut Randem SK Rye sykkel M 45-49 19:26:44 27.8706:56:5012:06:5013:56:0016:56:4118:49:02
572 112653 Terje Samuelsen SK Rye sykkel M 50-54 19:26:44 27.8706:56:5012:06:5013:56:0016:56:4118:49:02
572 136880 Sigrun Sørlie Selvik SK Rye sykkel K 35-39 19:26:44 27.8706:56:5012:06:5013:56:0016:56:4118:49:02
572 109718 Carl Jacob Sommerfelt SK Rye sykkel M 50-54 19:26:44 27.8706:56:5012:06:5013:56:0016:56:4118:49:02
572 119794 Martin Sørmo Sorte SK Rye sykkel M 25-29 19:26:44 27.8706:56:5012:06:5013:56:0016:56:4118:49:02
572 70856 Janne Strandrud SK Rye sykkel K 40-44 19:26:44 27.8706:56:5012:06:5013:56:0016:56:4118:49:02
572 36982 Inge Sundbakken SK Rye sykkel M 55-59 19:26:44 27.8706:56:5012:06:5013:56:0016:56:4118:49:02
572 37004 Per-André Torper SK Rye sykkel M 50-54 19:26:44 27.8706:56:5012:06:5013:56:0016:56:4118:49:02
572 87909 Eivind Ulvestad SK Rye sykkel M 55-59 19:26:44 27.8706:56:5012:06:5013:56:0016:56:4118:49:02
572 42802 Tor Valla SK Rye sykkel M 45-49 19:26:44 27.8706:56:5012:06:5013:56:0016:56:4118:49:02
592 136882 Atle Halvorsen Team Raske Gutter M 25-29 19:27:11 27.8606:48:5512:07:1414:01:0517:10:3418:55:34
593 101339 Magne Eikild Kristiansands CK M 45-49 19:27:45 27.8406:45:5512:19:4114:17:0217:12:0818:56:44
593 73714 Inger Engebretsen Kristiansands CK K 50-54 19:27:45 27.8406:45:5512:19:4114:17:0217:07:3418:56:44
593 133073 Geir Jensen Kristiansands CK M 50-54 19:27:45 27.8406:45:5512:19:4114:17:0217:12:0818:56:44
593 29711 Tore Lie Kristiansands CK M 55-59 19:27:45 27.8406:45:5512:19:4114:17:0217:12:0818:56:44
597 123344 Hans Petter Hustad Kristiansands CK - Team Trivsel M 45-49 19:28:01 27.8406:45:5512:19:4114:17:0217:12:0818:56:44
598 63036 Ketil Almlie Eidsvoll SK M 35-39 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1114:10:5317:00:4918:53:16
598 35422 Frank Håkon Beck CK Toten-Tråkk M 60-64 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1114:10:5317:00:4918:53:16
598 35425 Tove Fagerli Brodshaug Feiring IL Sykkel K 45-49 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1114:10:5317:00:4918:53:16
598 108154 André Eriksson Eidsvoll SK M 40-44 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1114:10:5317:00:4918:53:16
598 129163 Per Hammerstad CK Toten-Tråkk M 50-54 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1100:00:0017:00:4918:53:16
598 36551 Kjetil Hertzenberg Eidsvoll SK M 45-49 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1114:10:5317:00:4918:53:16
598 70450 Bård Hjorth Melkesyras Venner M 45-49 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1114:10:5317:00:4918:53:16
598 35296 Trond Hoberg Eidsvoll SK M 60-64 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1114:10:5317:00:4918:53:16
598 136883 Lars Kopperud Eidsvoll SK M 40-44 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1114:10:5317:00:4918:53:16
598 52247 Arne Helge Kristiansen Eidsvoll SK M 60-64 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1114:10:5317:00:4918:53:16
598 36749 Anette Martinsen Eidsvoll SK K 25-29 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1114:10:5317:00:4918:53:16
598 65771 Elin Midthus CK Toten-Tråkk K 40-44 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1114:10:5317:00:4918:53:16
598 35458 Steinar Nordeng Raufoss & Gjøvik Sykkelklubb M 45-49 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1114:10:5317:00:4918:53:16
598 66152 Jørn-Arve Pedersen Eidsvoll SK M 40-44 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1114:10:5317:00:4918:53:16
598 35304 Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 60-64 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1114:10:5317:00:4918:53:16
598 108073 Asbjørn Stokkeland Vestnes Varfjell IL Sykkel M 50-54 19:28:27 27.8307:05:4712:31:1414:23:0217:11:5918:57:08
598 136884 Magne Sæter Vestnes Varfjell IL Sykkel M 50-54 19:28:27 27.8307:05:4712:31:1414:23:0217:11:5918:57:08
598 35306 Tor Olav Trefjord Eidsvoll SK M 50-54 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1114:10:5317:00:4918:53:16
598 70288 Vegard Tvedt Eidsvoll SK M 40-44 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1114:10:5317:00:4918:53:16
598 62855 Claus Vasveen CK Toten-Tråkk M 40-44 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1114:10:5317:00:4918:53:16
598 35981 Per Atle Wiik Eidsvoll SK M 55-59 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1114:10:5317:00:4918:53:16
598 136885 Lars Kristian Ølstad ISIFLO M 50-54 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1114:10:5317:00:4918:53:16
598 35308 Stian Ørbæk Eidsvoll SK M 35-39 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1114:10:5317:00:4918:53:16
598 109380 Trond Østerud CK Toten-Tråkk M 40-44 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1114:10:5317:00:4918:53:16
598 50191 Jørn Steinar Øveraas Eidsvoll SK M 35-39 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1114:10:5317:00:4918:53:16
598 62754 Stig Harald Øveraas Eidsvoll SK M 65-69 19:28:27 27.8307:05:4712:16:1114:10:5317:00:4918:53:16
624 136886 Norbert Hohl Tour-Das Rennradmagazin, Gärtringen M 50-54 19:29:00 27.8106:51:5512:14:5514:04:3717:03:5518:57:15
624 136887 Oliver Polley Vitargo Team Germany/RSV Tretwerk, Zossen-Dabendor M 35-39 19:29:00 27.8106:51:5512:14:5514:04:3717:03:5518:57:15
626 128366 Hans-Georg Schmitz Vitargo Team Germany, Gaertringen M 45-49 19:29:04 27.8106:51:5512:14:5514:04:3717:03:5518:57:15
627 79112 Klaus Von Bülow Vitargo Team Germany, Schwerin M 50-54 19:29:24 27.8006:52:0712:14:5514:04:3717:03:5518:57:15
628 51884 Risto Juuti Jyväskylä M 60-64 19:30:12 27.7906:50:3812:16:4114:14:0217:09:0818:55:55
628 43436 Ari Koppelomäki Multia M 50-54 19:30:12 27.7906:50:3812:16:4114:14:0217:09:0818:55:55
630 118970 Michael Werner Team Chemnitz M 40-44 19:31:42 27.7506:56:3812:22:4014:20:0217:15:0818:59:44
631 109752 Lars Anderssen Team Foss M 45-49 19:32:43 27.7306:33:0211:33:2013:26:5416:27:1418:51:18
631 136888 Frank Solbakken Team Foss M 50-54 19:32:43 27.7306:33:0211:33:2013:26:5416:49:2518:54:33
633 34940 Rolf Nett Vitargo Team Germany/RSC Bucholz, Buchholz M 60-64 19:35:01 27.6706:51:5512:14:5514:04:3717:12:2318:58:21
633 35158 Ulrich Reich Vitargo Team Germany, Hennef M 60-64 19:35:01 27.6706:51:5512:14:5514:04:3717:03:5518:58:21
633 136889 Frank Rüdiger Vitargo Team Germany/RSV Tretwerk, Rangsdorf M 40-44 19:35:01 27.6706:51:5512:14:5514:04:3717:03:5500:00:00
636 35767 Joar Martinsen Eidsvoll SK M 45-49 19:37:33 27.6107:06:1012:18:1614:13:5317:00:4919:02:15
637 30721 Olaf Arve Mangseth Kristiansands CK M 65-69 19:38:03 27.6006:53:3812:19:4114:17:0217:20:3019:04:10
638 62913 Bjørn Haukebø Molde og Omegn IF Sykkel M 60-64 19:38:42 27.5806:51:3012:17:1514:07:5817:07:2419:01:01
639 136890 Sven Scherner Vitargo Team Germany, Berlin M 35-39 19:39:18 27.5700:00:0012:14:5514:28:0417:23:5000:00:00
640 136892 Matthias Buschhaus TSV Erding, Moosinning M 50-54 19:41:03 27.5306:45:5512:13:0814:20:0217:23:3019:07:09
640 37013 Bård Johnson Team Fisk M 35-39 19:41:03 27.5306:48:5512:25:2314:20:0217:23:3019:07:09
640 136891 Eskild Lundeby Lundeby medical M 40-44 19:41:03 27.5306:56:3812:22:4014:20:0217:23:3019:07:09
643 35278 Jan Inge Blengsli Namdal SK M 55-59 19:43:06 27.4806:50:4711:59:1414:11:1117:11:1119:03:05
643 65342 Børre Furulund Namdal SK M 40-44 19:43:06 27.4806:50:4711:59:1414:11:1117:11:1119:03:05
643 35279 Roar Gulbrandsen Namdal SK M 65-69 19:43:06 27.4806:51:1411:59:1414:11:1117:11:1119:03:05
643 136893 Karstein Hammer Namdal SK M 40-44 19:43:06 27.4806:50:4711:59:1414:11:1117:11:1119:03:05
643 108207 Bård Håvard Rygh Namdal SK M 45-49 19:43:06 27.4806:50:4711:59:1414:11:1117:11:1119:03:05
643 108208 Frode Skaret Namdal SK M 50-54 19:43:06 27.4806:50:4711:59:1414:11:1117:11:1119:03:05
643 88348 Roar Strand Namdal SK M 55-59 19:43:06 27.4806:51:1411:59:1414:11:1117:11:1119:03:05
650 128863 Jan Terje Gåsholt Andebu SK M 40-44 19:44:05 27.4606:57:2312:10:5914:13:4617:21:5319:11:17
650 136896 Bjørn-Einar Gåsholt Andebu SK M 40-44 19:44:05 27.4606:57:2312:10:5914:13:4617:21:5319:11:17
650 136895 Glenn Vegard Isaksen Andebu SK M 40-44 19:44:05 27.4606:57:2312:10:5914:13:4617:21:5319:11:17
650 136894 Kent Thorstensen Rygge M 30-34 19:44:05 27.4606:57:2312:10:5914:13:4617:21:5319:11:17
654 37132 Stefan Holzinger Vitargo Team Germany, Wolfhagen M 55-59 19:44:43 27.4406:51:5512:14:5514:04:3717:13:2519:07:01
654 79100 Steffen Kappler Vitargo Team Germany, Luckenwalde M 50-54 19:44:43 27.4400:00:0012:14:5514:04:3717:09:4919:07:01
654 128619 Roland Orth Vitargo Team Germany, Schlüchtern M 55-59 19:44:43 27.4406:51:5512:14:5514:13:1317:13:1419:07:01
657 136898 Jonas Helland TØH SK M 20-24 19:46:44 27.4007:17:3512:32:2614:41:2017:45:4719:19:09
657 136899 Jonas Hiller TØH SK M 25-29 19:46:44 27.4007:17:3512:32:2614:41:2017:45:4719:19:09
657 136900 Jonas Velken Kverneland TØH SK M 20-24 19:46:44 27.4007:17:3512:32:2614:41:2017:45:4719:19:09
657 128513 Tomas Andreassen Lønsethagen TØH SK M 20-24 19:46:44 27.4007:17:3512:32:2614:41:2017:45:4719:19:09
657 136897 Martin Grimm Strømme TØH SK M 20-24 19:46:44 27.4007:17:3512:32:2614:41:2017:45:4719:19:09
662 128512 Robin Halsebakk TØH SK M 20-24 19:46:56 27.3907:17:3512:32:2614:41:2017:45:4719:19:09
663 136901 Eskil Smith Sørhøy TØH SK M 20-24 19:47:03 27.3907:17:3512:32:2614:41:2017:45:4719:19:09
664 79688 Anders Erikson TØH SK M 25-29 19:47:07 27.3907:17:3512:32:2614:41:2017:45:4719:19:09
665 136903 Christine Dahl TØH SK K 25-29 19:47:15 27.3907:12:4212:32:2614:41:2017:45:4719:19:09
665 136905 Sindre Skjærbusdal Lassesen TØH SK M 20-24 19:47:15 27.3907:19:5812:32:2614:41:2017:45:4719:19:09
665 136904 Johan Giæver Marvik TØH SK M 20-24 19:47:15 27.3907:17:3512:32:2614:41:2017:45:4719:19:09
665 136902 Simen Ørndal Nilsen TØH SK M 20-24 19:47:15 27.3907:19:5812:32:2614:41:2017:45:4719:19:09
665 108199 Roy Håkon Sandberg TØH SK M 20-24 19:47:15 27.3907:17:3512:32:2614:41:2017:45:4719:19:09
670 136906 Erik Jonsson TØH SK M 20-24 19:47:22 27.3807:19:5812:32:2614:41:2017:45:4719:19:09
671 136907 Sondre Valle Hestvik TØH SK Sykkel M 20-24 19:49:27 27.3407:17:3512:32:2614:41:2017:45:4719:19:09
672 79708 Robert Albriktsen CK Victoria M 50-54 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 136908 Erik Almåsbakk CK Victoria M 25-29 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 128550 Lars Andersen CK Victoria M 25-29 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0100:00:00
672 108328 Eirin Barosen Antonsen CK Victoria K 30-34 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 136912 Tommy Aune CK Victoria M 30-34 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 42625 Johnny Bergsmyr CK Victoria M 40-44 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 62801 Kristin Beseth CK Victoria K 45-49 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 136915 Trond H. Bordewich CK Victoria M 30-34 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 42993 Kjell Enoksen CK Victoria M 40-44 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 79793 Runar Gladsø CK Victoria M 45-49 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 108214 Knut Grande CK Victoria M 50-54 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0100:00:00
672 79142 Jon Olav Gynnild CK Victoria M 55-59 19:49:43 27.3300:00:0012:21:3514:25:4317:21:0100:00:00
672 35655 Magnar Hernes CK Victoria M 60-64 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3500:00:0017:21:0119:14:21
672 128402 Eva Holøyen CK Victoria K 35-39 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 41277 Tommy Jensen Indreflø CK Victoria M 35-39 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 136914 Asbjørn Isaksen CK Victoria M 50-54 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 79291 Marius Jenssen CK Victoria M 60-64 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 128554 Håvard Johansen CK Victoria M 25-29 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 34994 Sturla Johansen CK Victoria M 50-54 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 136911 Anne Hegle Kvalvik CK Victoria K 35-39 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 35938 Kari Kvithyll CK Victoria K 50-54 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 62807 Rita Vedersø Larsen CK Victoria K 35-39 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 62815 Thomas Leer CK Victoria M 30-34 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 136910 Roy Nesset CK Victoria M 45-49 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 43082 Hanne Lock Nilsen CK Victoria K 50-54 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 108268 Stian Oldervik CK Victoria M 30-34 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 36681 Bjørn Jørgen Oshaug CK Victoria M 50-54 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 108531 Ola Rosmo CK Victoria M 50-54 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 79329 Steinar Saghaug CK Victoria M 60-64 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0100:00:00
672 128409 Lillian Saur CK Victoria K 40-44 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 136913 Bernt-Erik Skjetne CK Victoria M 40-44 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 108218 Snorre Sklet CK Victoria M 45-49 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 136909 Magnus Stendal CK Victoria M 35-39 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 108137 Eli Hangerhagen Stenstad CK Victoria K 45-49 19:49:43 27.3307:05:1600:00:0014:25:4317:21:0119:14:21
672 128376 Knut Jomar Sæther CK Victoria M 35-39 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 79726 Kai Eirik Tømmerås CK Victoria M 40-44 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 43080 Trine Helen Vollelv CK Victoria K 35-39 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
672 128549 Rune Willy Aasvestad CK Victoria M 60-64 19:49:43 27.3307:05:1612:21:3514:25:4317:21:0119:14:21
710 66878 Robin Baksaas Grenland SK M 35-39 19:50:04 27.3206:54:5612:34:2314:29:0317:33:3819:16:10
710 136917 Ingar Eckoldt Grenland SK M 40-44 19:50:04 27.3206:54:5612:34:2314:29:0317:33:3819:16:10
710 78806 Asgeir Elvestad Grenland SK M 40-44 19:50:04 27.3206:54:5612:34:2314:29:0317:33:3819:16:10
710 35581 Helge Gulbrandsen Grenland SK M 55-59 19:50:04 27.3206:54:5612:34:2314:29:0317:33:3819:16:10
710 136920 Joakim Hillestad Grenland SK M 35-39 19:50:04 27.3206:54:5612:34:2314:29:0317:33:3819:16:10
710 136919 Sondre Høidalen Grenland SK M 45-49 19:50:04 27.3206:54:5612:34:2314:29:0317:33:3819:16:10
710 108280 Håkon Høimyr Grenland SK M 50-54 19:50:04 27.3206:54:5612:34:2314:29:0317:33:3819:16:10
710 66892 Erik Haagenrud Grenland SK M 45-49 19:50:04 27.3206:54:5612:34:2314:29:0317:33:3419:16:10
710 108292 Rolf Lambrechts Grenland SK M 40-44 19:50:04 27.3206:54:5612:34:2314:29:0317:33:3819:16:10
710 79378 Rune Nygaard Grenland SK M 50-54 19:50:04 27.3206:54:5612:34:2314:29:0317:33:3819:16:06
710 136918 Roger Oterholt Grenland SK M 45-49 19:50:04 27.3206:54:5612:34:2314:29:0317:33:3819:16:10
710 81016 Morten Pettersen Grenland SK M 45-49 19:50:04 27.3206:54:5612:34:2300:00:0017:33:3819:16:10
710 108289 Eva Ruud Grenland SK K 45-49 19:50:04 27.3206:54:5612:34:2314:29:0317:33:3419:16:10
710 136916 Andreas Urtegård Grenland SK M 20-24 19:50:04 27.3206:54:5612:34:2314:29:0317:33:3819:16:10
710 68224 Tormod Urtegård Grenland SK M 45-49 19:50:04 27.3206:54:5612:34:2314:29:0317:33:3419:16:10
710 136921 Pål Wickle Grenland SK M 40-44 19:50:04 27.3206:54:5612:34:2314:29:0317:33:3819:16:10
726 79191 Håvard Mork SK Rye sykkel M 30-34 19:50:44 27.3105:58:0910:31:1313:11:1816:59:5019:13:02
727 42628 Ingvar Byrkjeland Førde Cykleklubb M 50-54 19:50:57 27.3006:53:3812:19:4114:30:2617:36:3819:18:06
727 62591 Ole Johnny Endestad Førde Cykleklubb M 45-49 19:50:57 27.3006:53:3812:19:4114:30:2617:36:3819:18:06
727 65797 Bjarte Espeland Førde Cykleklubb M 35-39 19:50:57 27.3000:00:0012:19:4114:30:2617:36:3800:00:00
727 106231 Frode Fitje Førde Cykleklubb M 40-44 19:50:57 27.3006:53:3812:19:4114:30:2617:36:3819:18:06
727 91652 Albert Audun Frøyen Flora CK M 50-54 19:50:57 27.3006:53:3812:19:4114:30:2617:36:3819:18:06
727 37451 Vidar Halland Førde Cykleklubb M 50-54 19:50:57 27.3006:53:3812:19:4100:00:0017:36:3800:00:00
727 32949 Svein Herstad Førde Cykleklubb M 35-39 19:50:57 27.3006:53:3812:19:4114:30:2617:36:3819:18:06
727 37443 Cato Indrebø Førde Cykleklubb M 35-39 19:50:57 27.3006:53:3812:19:4114:30:2617:36:3819:18:06
727 102409 Tormod Iversen Førde Cykleklubb M 40-44 19:50:57 27.3006:53:3812:19:4114:30:2617:36:3819:18:06
727 54135 Karl Martin Loe Reed Førde Cykleklubb M 25-29 19:50:57 27.3006:53:3812:19:4114:30:2617:36:3819:18:06
727 35578 Edvard Reed Førde Cykleklubb M 50-54 19:50:57 27.3006:53:3812:20:3600:00:0017:36:3819:18:06
727 30979 Bjarte Reed Førde Cykleklubb M 45-49 19:50:57 27.3006:53:3812:20:3614:30:2617:36:3819:18:06
727 74844 Anita Risting Førde Cykleklubb K 40-44 19:50:57 27.3006:53:3812:19:4114:30:2617:36:3819:18:06
727 80057 Ove André Tjønneland Førde Cykleklubb M 40-44 19:50:57 27.3006:53:3812:19:4114:30:2617:36:3819:18:06
727 79272 Kai Ytterhaug Førde Cykleklubb M 35-39 19:50:57 27.3006:53:3812:19:4114:30:2617:36:3819:18:06
727 35380 Svein Rune Aaland Eidsfossen SK M 50-54 19:50:57 27.3006:53:3812:19:4114:30:2617:36:3819:18:06
727 124517 Sindre Saue Årdal Førde Cykleklubb M 25-29 19:50:57 27.3006:53:3812:19:4114:30:2617:36:3819:18:06
744 115984 Morten Breili Bjørndal IF Sykkel M 45-49 19:51:09 27.3006:45:5512:13:0814:21:0117:25:0719:17:43
745 42776 Rune Gottheim Team Victoria I / Oppdal SK M 40-44 19:52:52 27.2606:23:3411:40:5114:04:4617:21:3219:17:38
746 136922 August Riise TØH SK M 20-24 19:53:03 27.2507:17:3512:32:2614:41:2017:45:4719:20:01
747 136924 Simen Fjellaker TØH SK M 20-24 19:53:17 27.2507:17:3512:32:2614:41:2017:45:4719:19:09
747 136923 Erik Bruland Johansen TØH SK M 20-24 19:53:17 27.2507:19:5812:32:2614:41:2017:45:4719:20:01
749 128516 Hans Snåsøy TØH SK M 20-24 19:53:46 27.2407:17:3512:32:2614:41:2017:45:4719:19:09
750 79761 Sverre Olav Øyo SFS - TP OSLO M 45-49 19:53:48 27.2407:06:5612:17:4714:25:2417:33:5019:22:55
751 79374 Tore Kurt Århus Il/Bl Unglyn M 50-54 19:54:24 27.2207:05:4712:31:1414:23:0217:36:5019:25:55
752 64370 Øistein Heni Olsen SK Rye sykkel M 40-44 19:55:42 27.1906:47:5912:35:4814:24:5817:25:3919:18:00
753 136925 John-Iver Ødegaard TØH SK M 20-24 19:56:05 27.1807:19:5812:32:2614:41:2017:45:4719:22:11
754 136926 Harald Aalde Follo Sykkelklubb M 45-49 19:57:18 27.1606:48:5500:00:0014:20:0217:23:3019:21:05
755 128511 Nicolas Matz RSV Concordia Forchheim, Karlsruhe M 30-34 19:57:55 27.1407:06:0912:50:4614:55:4817:51:5719:28:14
756 42759 Kai Pettersen Kølabånn Sykkelklubb M 50-54 19:59:51 27.1007:12:5612:39:1814:36:1617:36:5019:25:55
757 74753 Hans Henrik Ander Kølabånn Sykkelklubb M 35-39 19:59:54 27.1007:12:5612:39:1814:38:2217:36:5000:00:00
757 130300 Svein Andersen Kølabånn Sykkelklubb M 60-64 19:59:54 27.1007:12:5612:39:1814:38:2217:36:5019:25:55
757 131163 Nina Berntsen Kølabånn Sykkelklubb K 50-54 19:59:54 27.1007:12:5612:39:1814:36:1617:37:2219:25:55
757 35619 Leif Gunnar Bjerke Kølabånn Sykkelklubb M 40-44 19:59:54 27.1007:12:5612:39:1814:36:1617:36:5019:25:55
757 62793 Stig Arne Bjørgan Kølabånn Sykkelklubb M 60-64 19:59:54 27.1007:12:5612:39:1814:36:1617:36:5019:25:55
757 80824 Bård Brekke Kølabånn Sykkelklubb M 55-59 19:59:54 27.1007:12:5612:39:1814:36:1617:36:5019:25:55
757 74873 Geir Tonny Brovold Kølabånn Sykkelklubb M 40-44 19:59:54 27.1007:12:5612:39:1814:36:1617:36:5019:25:55
757 35854 Bård Eikeland Kølabånn Sykkelklubb M 50-54 19:59:54 27.1000:00:0012:39:1814:36:1617:36:5019:25:55
757 108050 Jon Ellingsen Kølabånn Sykkelklubb M 50-54 19:59:54 27.1007:12:5612:39:1814:36:1617:36:5019:25:55
757 42409 Geir Engen Kølabånn Sykkelklubb M 55-59 19:59:54 27.1007:12:5612:39:1814:36:1617:36:5019:25:55
757 66488 Steinar Eriksen Kølabånn Sykkelklubb M 45-49 19:59:54 27.1007:12:5612:39:1814:36:1617:36:5019:25:55
757 92426 Jens-Petter Gjelseth Kølabånn Sykkelklubb M 55-59 19:59:54 27.1007:12:5612:39:1814:36:1617:36:5019:25:55
757 136929 Hans-Otto Lange Kølabånn Sykkelklubb M 45-49 19:59:54 27.1007:12:5612:39:1814:36:1617:36:5019:25:55
757 136928 Henrik Løwenstein Kølabånn Sykkelklubb M 50-54 19:59:54 27.1007:12:5612:39:1814:36:1617:36:5019:25:55
757 81140 Tore André Anker Nilsen Kølabånn Sykkelklubb M 35-39 19:59:54 27.1007:12:5612:39:1800:00:0017:36:5019:26:50
757 46143 Martin Arne Ø. Nilsen Kølabånn Sykkelklubb M 40-44 19:59:54 27.1007:12:5612:39:1814:36:1617:36:5019:25:55
757 42695 Ove Olstad Kølabånn Sykkelklubb M 60-64 19:59:54 27.1007:12:5612:39:1814:36:1617:36:5019:25:55
757 79224 Thomas Rygh Kølabånn Sykkelklubb M 25-29 19:59:54 27.1007:12:5612:39:1814:38:2217:37:2219:25:55
757 79223 Jan-Erik Rygh Kølabånn Sykkelklubb M 60-64 19:59:54 27.1007:12:5612:39:1814:36:1617:36:5019:25:55
757 131167 Liv-Karin Sande Kølabånn Sykkelklubb K 45-49 19:59:54 27.1007:12:5612:39:1814:36:1617:36:5019:25:55
757 136927 Svein Erik Torp Kølabånn Sykkelklubb M 45-49 19:59:54 27.1007:12:5612:39:1814:36:1617:37:2219:25:55
757 62798 Steinar Tømmerås Kølabånn Sykkelklubb M 45-49 19:59:54 27.1007:12:5612:39:1814:36:1617:36:5019:25:55
757 62799 Liv Vågsmyr Kølabånn Sykkelklubb K 50-54 19:59:54 27.1007:12:5612:39:1814:36:1617:36:5019:25:55
757 109244 Finn Wangsmo Kølabånn Sykkelklubb M 50-54 19:59:54 27.1007:12:5612:39:1814:36:1617:36:5019:25:55
781 136930 Juergen Unterberger Team Austria - Merida, Strobl M 35-39 20:01:40 27.0607:08:0912:38:5814:35:3017:40:2919:28:14
782 136931 Andreas Helgesen Øjenlægernes Hus, København M 40-44 20:03:17 27.0206:54:5612:22:0814:30:0217:34:0819:28:21
783 109059 Finn Erik Byfuglien Nes Sportsklubb Sykkel M 45-49 20:04:06 27.0006:59:1012:26:2514:32:1117:39:0519:29:27
783 111016 Ingolf Grønvold Nes Sportsklubb Sykkel M 30-34 20:04:06 27.0006:59:1012:26:2514:32:1117:39:0519:29:27
783 62716 Roger Haug Terra BIL M 50-54 20:04:06 27.0006:59:1000:00:0014:32:1117:39:0500:00:00
783 109087 Frank Holmen Nes Sportsklubb Sykkel M 35-39 20:04:06 27.0006:59:1012:26:2514:32:1117:39:0519:29:27
783 79371 Frode Lars Ihle Nes Sportsklubb Sykkel M 45-49 20:04:06 27.0006:59:1012:26:2514:32:1117:39:0519:29:27
783 129248 Thor Jevne Nes Sportsklubb Sykkel M 50-54 20:04:06 27.0006:59:1012:26:2514:32:1117:39:0519:29:27
783 51600 Arild Kristiansen Nes Sportsklubb Sykkel M 45-49 20:04:06 27.0006:59:1012:26:2514:32:1117:39:0519:29:27
783 36864 Geir Krogsrud Gaupen M 50-54 20:04:06 27.0006:59:1012:26:2514:32:1117:39:0519:29:27
783 79373 Gunnar Kurud Nes Sportsklubb Sykkel M 45-49 20:04:06 27.0006:59:1012:26:2514:32:1117:39:0519:29:27
783 34852 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK M 50-54 20:04:06 27.0006:59:1012:26:2514:32:1117:39:0519:29:27
783 36522 Kristian Nilsen Brumunddal SK M 25-29 20:04:06 27.0006:59:1012:26:2514:32:1117:39:0519:29:27
783 136932 Frank Pedersen Brumunddal M 50-54 20:04:06 27.0006:59:1012:26:2514:32:1117:39:0519:29:27
783 62668 Steinar Skansen Team Norgesgruppen M 45-49 20:04:06 27.0006:59:1012:26:2514:32:1117:39:0519:29:27
783 105996 Thomas Strøm Brumunddal SK M 20-24 20:04:06 27.0006:59:1012:26:2514:32:1117:39:0519:29:27
783 44267 Steinar Stubbom Nes Sportsklubb Sykkel M 50-54 20:04:06 27.0006:59:1012:26:2514:32:1117:39:0519:29:27
783 129194 Tore Vegard Sørum Nes Sportsklubb Sykkel M 40-44 20:04:06 27.0006:59:1012:26:2514:32:1117:39:0519:29:27
799 85438 Tom Harald Birkeland Fauske IL Sykkel M 55-59 20:06:04 26.9607:25:5912:45:2114:38:0117:46:0219:34:34
799 136933 André Kristoffersen Fauske IL Sykkel M 45-49 20:06:04 26.9607:25:5912:45:2114:38:0117:46:0219:34:34
801 37012 Hans-Henrik Holmvik Fauske IL Sykkel M 55-59 20:06:11 26.9607:25:5912:45:2114:38:0117:46:0219:34:34
801 136934 Askild Mikaelsen Jerstad Fauske IL Sykkel M 20-24 20:06:11 26.9607:25:5912:45:2114:38:0117:46:0219:34:34
801 136935 Morten André Nymo Fauske IL Sykkel M 35-39 20:06:11 26.9607:25:5912:45:2114:38:0117:46:0219:34:34
801 128628 Mailén Fridtjofsen Toften Fauske IL Sykkel K 45-49 20:06:11 26.9607:25:5912:45:2114:38:0117:46:0219:34:34
805 42810 Harald Leifseth Fauske IL Sykkel M 50-54 20:06:29 26.9507:25:5912:45:2114:38:0117:46:0219:34:34
806 34765 Henning Sørum SK Rye sykkel M 50-54 20:13:57 26.7807:09:1712:43:1714:39:5717:51:1219:36:17
807 102738 Damianos Pridesis Nr1 Fitness M 50-54 20:14:57 26.7606:49:5512:28:1414:48:3317:59:3619:42:06
808 136936 Ivan Olsen MSCK Skive M 50-54 20:18:42 26.6806:43:3712:14:3200:00:0017:50:4019:46:49
809 79483 Elisabeth Christiansen Råholt Cykleklubb K 35-39 20:20:08 26.6507:23:3912:55:5015:03:4218:15:1319:49:26
810 136938 Nadine Schmidt Team Austria - RSA Merida, Graz K 35-39 20:20:55 26.6307:07:2012:38:5814:36:5417:50:5719:39:29
810 136937 Andreas Zoerweg Team Austria - Merida, Graz M 35-39 20:20:55 26.6307:07:2012:38:5814:36:5417:50:5719:39:29
812 42709 Finn Olesen MSCK Skive M 50-54 20:21:53 26.6100:00:0012:14:3214:38:0017:50:4019:47:24
812 41737 Svend Præst MSCK Skive M 60-64 20:21:53 26.6106:43:5212:14:3214:38:0017:50:4019:47:24
814 136940 Trausti Gunnarsson BikeTeam Regensburg M 50-54 20:22:07 26.6006:42:1512:38:5814:26:2918:06:3719:51:28
814 136939 Josef Rackl BikeTeam Regensburg M 45-49 20:22:07 26.6006:42:1512:38:5814:26:2918:06:3719:51:28
816 136941 Petter Sørensen Holmestrand sykkelklubb M 35-39 20:23:08 26.5807:09:3412:58:5015:06:4218:18:1319:52:26
817 129763 Jon Hynne Auby Oslostudentenes IK Sykkel M 30-34 20:23:38 26.5707:29:5913:03:2115:11:1318:06:1519:48:16
817 72925 Tor-Aanen Kallekleiv Oslostudentenes IK Sykkel M 30-34 20:23:38 26.5707:29:5413:03:1515:11:1318:06:1519:48:16
817 108947 Ole Røgeberg Oslostudentenes IK Sykkel M 20-24 20:23:38 26.5707:31:2813:03:1515:11:1318:06:1519:48:16
820 28771 Stig Adler Birkeland Sauda SK M 45-49 20:25:16 26.5407:08:4812:42:4214:39:1017:49:0419:47:21
820 29252 Thomas Breivik Sauda sk M 35-39 20:25:16 26.5407:08:4812:42:4214:39:1017:49:0419:47:21
820 59363 Ove Alf Fløysvik Team Jæren III/Nærbø SK M 50-54 20:25:16 26.5407:08:4812:42:4214:39:1017:49:0419:47:21
820 103772 Thomas Goa Team Jæren III/Tasta & Omegn SK M 25-29 20:25:16 26.5407:08:4812:42:4214:39:1017:49:0419:47:21
820 103720 Kåre Gravdal Team Jæren II M 30-34 20:25:16 26.5407:08:4812:42:4214:39:1017:49:0419:47:21
820 32390 Alexander Lassen Team Jæren III/Sandnes SK/ConocoPhillips BIL M 45-49 20:25:16 26.5407:08:4812:42:4214:39:1017:49:0419:47:21
820 25485 Kurt Nevland Team Jæren III/Aalgaard Sykkel & Spaserlaug M 45-49 20:25:16 26.5407:08:4812:42:4214:39:1017:49:0419:47:21
820 30273 Glenn Nevland Team Jæren III/Sandnes SK M 20-24 20:25:16 26.5407:08:4812:42:4214:39:1017:49:0419:47:21
820 22640 Geir Inge Rønning Team Jæren III/Bryne CK M 55-59 20:25:16 26.5407:08:4812:42:4214:39:1017:49:0419:47:21
820 103840 Christer Tysdal Team Jæren III/Tasta & Omegn SK/Cegal M 25-29 20:25:16 26.5407:08:4812:42:4214:39:1017:49:0419:47:21
820 30290 Geirmund Øglend Team Jæren M 50-54 20:25:16 26.5407:08:4812:42:4214:39:1017:49:0419:47:21
820 53684 Steinar Årthun Sauda SK M 45-49 20:25:16 26.5407:08:4812:42:4214:39:1017:49:0419:47:21
832 136942 Tobias Söder Upplands Väsby M 40-44 20:25:41 26.5306:56:3812:47:2015:11:4918:19:0919:55:17
833 81339 Ragnar Askeland SK Rye sykkel M 45-49 20:26:05 26.5206:56:5012:06:5013:56:0017:22:3219:43:43
834 136943 Geir Kristensen Dragør M 45-49 20:28:21 26.4706:45:1512:19:4114:44:2217:56:2819:54:43
834 136944 Jens Aage Skare Nielsen Dragør M 40-44 20:28:21 26.4706:45:1512:19:4114:44:2217:56:2819:54:43
834 136945 Thomas Rosenberg Veksø, Sjælland M 40-44 20:28:21 26.4706:45:1500:00:0014:44:2217:56:2819:54:43
837 47086 Frode Fløtten Eidsvoll SK M 40-44 20:29:39 26.4407:05:4712:16:1114:10:5317:37:4719:41:26
838 115021 Beat Nacht RSC Essen-Kettwig, Gümligen M 45-49 20:30:23 26.4307:12:0712:57:2815:00:2017:51:1219:47:57
839 53870 Alf Helge Tønnessen Kristiansands CK M 55-59 20:30:36 26.4206:45:5512:19:4114:33:2117:56:2819:55:27
840 42708 Peder Bligård MSCK Skive M 65-69 20:33:38 26.3606:43:3712:14:3214:38:0017:50:4019:50:42
841 136946 Rainer Kristionat Polizei Verden, Thedinghausen M 40-44 20:38:40 26.2506:42:1912:32:4315:13:4018:12:2020:05:01
842 35318 Tor Urdalen Trondheim M 40-44 20:38:50 26.2507:34:1013:08:1015:04:5018:16:0520:01:10
843 35993 Jan Magne Styrmoe SFS M 55-59 20:46:53 26.0807:06:5612:39:1615:00:5918:16:4520:09:11
844 136947 Tore Huuse Adams Express M 40-44 20:47:19 26.0706:51:5412:26:3514:24:2118:11:3320:13:47
845 109449 Jørn Slettheim Team Asker CK / Bærum OCK M 40-44 20:55:10 25.9007:24:3013:05:2515:16:3718:30:4720:23:09
846 79759 Olav Gram Andersen SFS M 45-49 21:01:37 25.7707:09:5612:39:1615:00:5918:25:1820:23:39
847 136948 Alexander Scharnewski-Ulltang Oslo M 35-39 21:02:32 25.7506:56:4812:51:0515:22:5018:30:2020:26:06
848 52274 Niels Erik Hansen Silkeborg M 45-49 21:02:57 25.7407:21:4013:14:4400:00:0000:00:0000:00:00
849 129672 Ole Kjetil Vik Hønefoss Kiropraktikk og Rehabilitering M 35-39 21:05:22 25.7006:59:0712:47:1715:33:4618:40:4320:32:23
850 128374 Geir Karlsen Team Victoria I / CK Victoria M 40-44 21:06:12 25.6806:25:1212:21:0214:40:0418:25:2720:30:20
851 74020 Bjørn Olav Sviund Kristiansands CK M 40-44 21:06:26 25.6707:06:4112:47:1715:33:4618:40:4320:32:23
852 136949 Rolf Haxthow Sykkylven SK M 55-59 21:06:34 25.6706:53:3812:49:0115:06:4218:33:3120:29:11
852 36885 Eldar Høidal Sykkylven sykkelklubb M 55-59 21:06:34 25.6706:53:3812:48:5515:06:4218:33:3120:29:11
854 73832 Reidar Svendsen Kristiansands CK M 45-49 21:07:15 25.6607:06:4112:47:1715:33:4618:40:4320:32:23
855 136950 Mads Fjeldsaunet Team Asker CK / TVK Sykkel M 20-24 21:07:55 25.6407:24:3013:05:2515:16:3718:30:4720:33:28
856 35339 Frank Gjengaar Team Asker CK / TVK Sykkel M 55-59 21:07:59 25.6407:24:3013:05:2515:16:3718:30:4720:33:28
856 36635 Jan Eirik Kolstad Team Asker CK / TVK Sykkel M 40-44 21:07:59 25.6407:24:3013:05:2515:16:3718:30:4720:33:28
856 136951 Tor Arne Kolstad Team Asker CK / TVK Sykkel M 45-49 21:07:59 25.6407:24:3013:05:2515:16:3718:30:4720:33:28
856 136952 Anders Lyngstad Team Asker CK / TVK Sykkel M 40-44 21:07:59 25.6407:24:3013:05:2515:16:3718:30:4700:00:00
856 125700 Trygve Christian Moe Team Asker CK / Asker Cykleklubb M 40-44 21:07:59 25.6407:24:3013:05:2515:16:3718:30:4720:33:28
856 128921 Robin Motrøen Team Asker CK / Asker Cykleklubb M 50-54 21:07:59 25.6407:24:3013:05:2515:16:3718:30:4720:33:28
856 33986 Asle Nistad Team Asker CK / Asker Cykleklubb M 45-49 21:07:59 25.6407:24:2013:05:2515:16:3718:30:4720:33:28
856 128938 Amin Parsa Team Asker CK / Asker Cykleklubb M 30-34 21:07:59 25.6407:24:3013:05:2515:16:3718:30:4720:33:28
856 37126 Thor Audun Saga Team Asker CK / Bærum OCK M 40-44 21:07:59 25.6407:24:3013:05:2515:16:3718:30:4720:33:28
856 43132 Olaf Saksvik Team Asker CK / TVK Sykkel M 45-49 21:07:59 25.6407:24:3013:05:2515:16:3718:30:4720:33:28
856 108790 Berit Christine Wiborg-Maurstad Team Asker CK / Asker Cykleklubb K 45-49 21:07:59 25.6407:24:2013:05:2515:16:3718:30:4720:33:28
856 70792 Øyvind Østensen Team Asker CK / TeamBAR M 30-34 21:07:59 25.6407:24:3013:05:2515:16:3718:30:4720:33:28
868 136956 Petter Christensen Team Asker CK / Asker Cykleklubb M 50-54 21:08:07 25.6407:24:3013:05:2515:16:3718:30:4720:33:28
868 128850 Tor Arne Flataunet Team Asker CK / TVK Sykkel M 30-34 21:08:07 25.6407:24:3013:05:2515:16:3718:30:4720:33:28
868 136954 Bjørn Granum Team Asker CK / TVK Sykkel M 40-44 21:08:07 25.6407:24:3013:05:2515:16:3718:30:4720:33:28
868 136957 Morten Grønneberg Team Asker CK / Bærum OCK M 40-44 21:08:07 25.6407:24:2013:05:2515:16:3718:30:4720:33:28
868 136953 Stian Kjeldsand Team Asker CK / TVK Sykkel M 40-44 21:08:07 25.6407:24:3013:05:2515:16:3718:30:4720:33:28
868 136955 Arnstein Aarnes Ressem Team Asker CK / TVK Sykkel M 35-39 21:08:07 25.6407:24:3013:05:2515:16:3718:30:4720:33:28
874 128951 Otmar Schellen Vitargo Team Germany/www.otmar-schellen.de, Wolfsh M 45-49 21:08:14 25.6406:51:5512:14:5515:22:4118:44:1020:33:31
875 136958 Bjørn Gjevik Trondheim M 20-24 21:09:10 25.6207:13:5314:29:1300:00:0000:00:0000:00:00
876 85889 Gjermund Mellum Solør Cykleklubb M 55-59 21:11:07 25.5806:59:3712:25:4014:56:1018:27:0320:35:05
877 109247 Martin Sævold Oslo M 30-34 21:16:38 25.4706:48:5512:44:2215:29:1718:45:5420:42:03
878 30342 Tore Martinsen Relokator Racing M 40-44 21:16:54 25.4606:48:5512:44:2215:28:1218:45:5420:42:03
879 128823 Andreas Alestrøm Oslo M 30-34 21:17:20 25.4506:48:5512:44:2215:28:1218:45:5420:42:03
880 35924 Rune Johan Berg Holmestrand Sykkelklubb M 45-49 21:17:36 25.4507:09:3412:58:5015:06:4218:35:1820:39:34
880 136959 Erik Humlegård Holmestrand SK M 40-44 21:17:36 25.4507:09:3412:58:5015:06:4218:35:1820:39:34
880 136960 Alf Henning Løvald Holmestrand SK M 25-29 21:17:36 25.4507:09:3412:58:5015:06:4218:35:1800:00:00
883 130398 Kenneth Macrae Klif M 30-34 21:18:27 25.4307:00:3512:59:1815:45:4718:52:4420:44:24
884 74764 Per Kartvedt Minevåpenet M 50-54 21:18:44 25.4307:29:1413:03:1415:27:3318:27:3020:34:49
885 136961 Keld Jersild Olsen Vedbæk M 45-49 21:20:22 25.3907:21:4013:02:1615:48:4518:55:4220:47:23
886 33932 Knut Owing Kristiansands CK M 55-59 21:20:31 25.3906:53:3812:19:4115:11:4118:35:2520:40:43
887 35974 Line Diana Blytt Bærum OCK K 40-44 21:20:50 25.3807:19:5513:23:4815:44:4718:42:3220:40:48
887 34967 Leiv Sigbjørn Eikje Follo Sykkelklubb M 40-44 21:20:50 25.3807:19:5513:23:4815:44:3018:42:3220:40:48
887 35062 Arnljot Mehl Team BOC/UMB BIL M 55-59 21:20:50 25.3807:19:5513:23:4815:44:2118:42:3220:40:48
887 34982 Trygve Roger Solberg Follo Sykkelklubb M 40-44 21:20:50 25.3807:19:5513:23:4815:44:2118:42:3220:40:48
891 136963 Lubbert Bosma De Karre, Leeuwarden M 30-34 21:24:34 25.3107:06:3413:05:1715:51:4618:58:4320:50:24
891 136962 Erik De Boer De Karre, Kallenkote M 30-34 21:24:34 25.3107:06:3413:05:1715:51:4618:58:4320:50:24
893 136964 Egbert Schoemaker De Karre, Kallenkote M 25-29 21:24:39 25.3107:06:3413:05:1715:51:4618:58:4320:50:24
894 136965 Henk Bos De Karre, Witte Paarden M 45-49 21:25:15 25.3007:06:3413:05:1715:51:4618:58:4320:50:24
894 136966 Bernard Munsterman De Karre, Steenwukerwold M 60-64 21:25:15 25.3007:06:3413:05:1715:51:4618:58:4320:50:24
896 136973 Anders Benzon Team Rynkeby, Vordingborg M 17-19 21:27:20 25.2607:21:4013:02:1615:49:1418:55:4220:47:23
896 136977 Morten Blemholt Skovlunde M 45-49 21:27:20 25.2607:21:4013:02:1615:49:1418:55:4220:47:23
896 136972 Sofie Boserup Team Rynkeby, Frederiksberg K 40-44 21:27:20 25.2607:21:4013:02:1615:48:4518:55:4220:47:23
896 136974 Dennis Ringsborg Christiansen Fjenneslev M 35-39 21:27:20 25.2607:21:4013:02:1615:48:4518:55:4220:47:23
896 136979 Peter Dahl Skovlunde M 50-54 21:27:20 25.2607:21:4013:02:1615:48:4518:55:4220:47:23
896 128589 Michael Dalgaard Jensen København SV M 50-54 21:27:20 25.2607:21:4013:02:1615:48:4518:55:4220:47:23
896 136970 Henning Juhl Jessen Skovlunde M 50-54 21:27:20 25.2607:21:4013:02:1615:48:4518:55:4220:47:23
896 136968 Per Lindblad Johansen Ordrup CC, Danmark M 45-49 21:27:20 25.2607:21:4013:02:1615:48:4518:55:4220:47:23
896 136969 Finn Østergård Jørgensen Ordrup CC, Danmark M 45-49 21:27:20 25.2607:21:4000:00:0015:48:4518:55:4200:00:00
896 136975 Helle Knudsen København NV K 35-39 21:27:20 25.2607:21:4013:02:1615:48:4518:55:4220:47:23
896 128590 Christian Krause Teamkrause.dk M 45-49 21:27:20 25.2607:21:4013:02:1615:48:4518:55:4200:00:00
896 136980 Carsten Nielsen Hørsholm Cykel Motion M 40-44 21:27:20 25.2607:21:4013:02:1615:48:4518:55:4220:47:23
896 136978 Jørgen Olsen Team HEPP M 50-54 21:27:20 25.2607:21:4013:02:1615:48:4518:55:4220:47:23
896 128591 Henrik Aslund Pedersen Team Rynkeby, Liseleje M 45-49 21:27:20 25.2607:21:4013:02:1615:48:4518:55:4220:47:23
896 136981 Wichy Petersen Tik motionscykling, Taastrup K 35-39 21:27:20 25.2607:21:4013:02:1615:48:4518:55:4220:47:23
896 136971 Christian Rau Roskilde M 40-44 21:27:20 25.2607:21:4013:02:1615:48:4518:55:4220:47:23
896 136967 Allan Riis Ordrup CC, Danmark M 45-49 21:27:20 25.2607:21:4013:02:1615:48:4518:55:4220:47:23
896 136976 Peter Sparholt Team Rynkeby, Jyllinge M 45-49 21:27:20 25.2607:21:4013:02:1615:48:4518:55:4220:47:23
896 128593 Michael Sørensen Karlslunde M 50-54 21:27:20 25.2607:21:4013:02:1615:48:4518:55:4220:47:23
896 128594 Steen Tolmark Skovlunde M 50-54 21:27:20 25.2607:21:4013:02:1615:48:4518:55:4220:47:23
896 128595 Anne Dorte Weismann Frederiksberg K 35-39 21:27:20 25.2607:21:4013:02:1615:48:4518:55:4220:47:23
917 101324 Bengt Amundsen Strai kjøkken spinnvill M 45-49 21:27:42 25.2507:10:3313:15:0315:46:4718:54:1720:50:03
917 101326 Vidar Christensen Strai Kjøkken Spinnvill M 35-39 21:27:42 25.2507:10:3313:15:0315:46:4718:54:1720:50:03
917 73846 Stian Horn Byggfirma Horn og Jacobsen M 35-39 21:27:42 25.2507:10:3313:15:0315:46:4718:54:1720:50:03
917 101335 Jorunn Rysstad Strai Kjøkken Spinnvill K 40-44 21:27:42 25.2507:10:3313:15:0315:46:4718:54:1720:50:03
917 101337 Svein Åsland Strai Kjøkken Spinnvill M 40-44 21:27:42 25.2507:10:3313:15:0315:46:4718:54:1720:50:03
922 35647 Vidar Bjørgum CK.Karsken M 55-59 21:29:08 25.2207:07:2513:12:5215:46:5218:57:2020:53:06
922 54329 Ivar Dagestad Gjerald Bergen Cykleklubb M 65-69 21:29:08 25.2207:06:5613:12:5515:46:5818:57:2020:53:06
924 136982 Andy Pfäffli MBC, Aadorf M 45-49 21:29:15 25.2207:03:4213:08:1715:52:3119:01:4320:52:15
925 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker Cykleklubb M 60-64 21:29:35 25.2107:33:0713:20:4715:28:4018:57:3720:48:17
925 40970 Arnulf Bredesen Ullensaker Cykleklubb M 45-49 21:29:35 25.2107:38:3213:20:4715:25:5618:57:3720:48:17
925 67871 Gunnar Fodstad Ullensaker Cykleklubb M 45-49 21:29:35 25.2107:38:2413:20:4715:23:2618:57:3720:48:17
925 110131 Ragnar Grimstad-Kirkeby Ullensaker Cykleklubb M 50-54 21:29:35 25.2107:38:2013:20:4715:23:2618:57:3720:48:17
925 129747 Ingemann Johansen Kløfta IL Sykkel M 35-39 21:29:35 25.2107:38:2413:20:4715:23:4218:57:3720:48:17
925 67850 Magnus Leiknes Ullensaker Cykleklubb M 40-44 21:29:35 25.2107:38:4313:20:4715:28:4018:57:3720:48:17
925 70265 Camilla Liaker Ullensaker cykleklubb K 35-39 21:29:35 25.2107:38:2413:20:4715:23:2618:57:3720:48:17
925 128463 Bjørn Løvstad Ullensaker Cykleklubb M 50-54 21:29:35 25.2107:38:2013:20:4715:23:2618:57:3720:48:17
925 35071 Hans Olav Myrtveit Ullensaker Cykleklubb M 45-49 21:29:35 25.2107:38:2013:20:4715:23:2318:57:3720:48:17
934 47016 Asbjørn Rud Ullensaker Cykleklubb M 60-64 21:29:45 25.2107:38:2013:20:4715:26:0018:57:3720:48:38
935 136983 Jouni Oikarinen Klaukkala M 50-54 21:29:58 25.2007:12:3413:07:3615:55:3119:04:4220:55:14
936 86168 Steinar Strøm Team Ottestad / Drøbak-Frogn IL Sykkel M 50-54 21:32:23 25.1607:14:4412:59:1015:30:5518:51:0420:57:15
937 31131 Kenneth Hamre Åsane CK M 50-54 21:32:40 25.1507:12:3413:11:1715:57:4519:04:4220:55:29
937 74741 Anders Helland Åsane CK M 40-44 21:32:40 25.1507:12:3413:11:1715:57:4519:04:4220:55:36
939 136985 Bitte Håf Ride of Hope, Stockholm K 45-49 21:35:41 25.0906:56:5712:47:1615:11:4918:58:3420:55:36
939 136986 Håkan Lundström Runby Bikers, Upplands Väsby M 50-54 21:35:41 25.0906:56:3812:47:1615:11:4918:58:3420:55:36
939 136984 Johan Sundell Runby Bikers, Limhamn M 40-44 21:35:41 25.0906:56:3812:47:1615:11:4918:58:3420:55:36
942 136987 Rolf Espen Riktor LIK-Cycle M 50-54 21:37:19 25.0607:27:1112:58:3600:00:0018:57:0820:58:33
943 128756 Helena Cechova Cernosice K 30-34 21:41:15 24.9907:11:4813:16:3715:58:5319:13:4321:04:15
944 136988 Thomas Hügli VC Kampfhasen, Schliern M 45-49 21:43:34 24.9407:00:5312:43:4515:15:1718:46:4420:59:08
945 128665 Ronny Sandnes Nærøy IL M 40-44 21:52:15 24.7807:23:4813:22:5016:06:0519:25:4321:16:57
946 128855 Winfried Gassmann Vitargo Team Germany/Velotravel, Siegen M 60-64 21:53:51 24.7507:29:4813:06:0515:14:3619:01:2221:13:38
947 136989 Erik Brendlien Nes Sp.Kl. Sykkel M 45-49 21:54:26 24.7408:11:3314:06:1416:09:4019:18:4621:14:19
948 136990 Simen Leithe Haukø Team Blodtræna, København N M 25-29 21:56:36 24.6907:26:1513:46:1816:28:4119:40:2921:22:53
948 136991 Christoffer Aune Moe Team Blodtræna M 25-29 21:56:36 24.6907:26:1513:46:1816:28:4119:40:2921:22:53
948 136992 Mathias Strøm Team Blodtræna M 25-29 21:56:36 24.6907:26:1513:46:5916:28:4119:40:2921:22:53
951 79928 Stefan Ropers Moers M 45-49 21:56:37 24.6906:44:4412:31:2415:24:4019:11:5221:15:13
952 129792 Bjørnar Strand Råholt Cykleklubb M 30-34 21:56:47 24.6907:33:2913:20:5015:30:5819:21:5021:16:26
953 136995 Ulf Aleksandersen Senja Cykleklubb M 40-44 21:59:17 24.6407:12:2313:19:3615:27:2019:15:3721:18:36
953 119099 Jan-Erik Hagensen Senja Cykleklubb M 40-44 21:59:17 24.6407:12:2313:19:3615:27:2619:15:3700:00:00
953 136993 Atle Hakestad BarSK M 40-44 21:59:17 24.6400:00:0013:19:3600:00:0019:15:3700:00:00
953 136994 Roar Helle Senja Cykleklubb M 40-44 21:59:17 24.6407:12:2313:19:3615:27:1319:15:3721:18:36
953 136998 Inger Marie Holm Tromsø CK K 40-44 21:59:17 24.6407:12:2313:19:3615:27:2619:15:3721:18:36
953 136996 Eskil Johnsen Senja Cykleklubb M 30-34 21:59:17 24.6407:12:2313:19:5715:27:1319:15:3721:18:36
953 61295 Morten Kristiansen Senja Cykleklubb M 45-49 21:59:17 24.6407:12:2313:19:3615:27:2019:15:3721:18:36
953 136997 Ronny Steve Larsen Senja Cykleklubb M 45-49 21:59:17 24.6407:12:2313:19:3615:27:2019:15:3721:18:36
953 42955 Egil Vaeng Senja Cykleklubb M 30-34 21:59:17 24.6407:12:2313:19:3615:27:1319:15:3721:18:36
953 35237 Reidulf Waksvik Senja Cykleklubb M 65-69 21:59:17 24.6407:12:2313:20:3515:27:1319:15:3721:18:36
963 101014 Vidar Aastvedt IF Klypetussen Sykkel M 50-54 21:59:31 24.6407:19:5513:23:4815:44:2118:48:1321:18:38
964 124666 Mirko Grundlich Jevnaker M 35-39 21:59:35 24.6407:33:0513:49:1716:29:5419:43:2721:25:51
965 136999 Johann Grill Team Austria - USC Abersee, Abersee M 50-54 22:00:24 24.6207:34:3513:58:3816:10:5119:17:5321:05:26
966 31091 Kjell Tore Andersen Nymark IL Sykkel M 60-64 22:00:25 24.6206:29:3113:00:4615:32:3619:18:0621:17:02
966 100834 Tormod Bersaas Nymark IL Sykkel M 40-44 22:00:25 24.6206:29:3113:00:4315:32:5519:18:0621:16:57
966 31574 Ingvar Johan Torkildsen Nymark IL Sykkel M 70-74 22:00:25 24.6206:50:0113:00:5015:24:1919:18:0621:17:02
969 108420 Kim Bendixen Levanger M 25-29 22:09:12 24.4607:44:3913:56:4216:19:4219:42:4021:33:11
970 139107 Jürgen Handl Oetz M 30-34 22:09:26 24.4607:37:5914:52:3017:00:2219:53:1221:32:24
971 137001 Christoffer Mæhlum Team2Slow Rema 1000 Moelv M 30-34 22:09:45 24.4507:54:2013:46:4316:26:5619:45:5821:35:00
972 137003 Pål Andersen Framdrift Aktivitet M 50-54 22:10:02 24.4507:34:1913:23:0215:58:5319:21:1421:29:17
972 137002 Arne Bonsak Framdrift Aktivitet M 45-49 22:10:02 24.4507:34:1913:20:1715:58:5319:21:1421:29:17
972 108312 Svein Egeland Framdrift Aktivitet M 45-49 22:10:02 24.4507:34:1913:20:1715:58:5319:21:1421:29:17
972 137004 Bent Grønlund Framdrift Aktivitet M 40-44 22:10:02 24.4507:34:1913:20:1715:58:5319:21:1421:29:17
972 137006 Per Helgesen Framdrift Aktivitet M 50-54 22:10:02 24.4507:34:1913:20:1715:58:5319:21:1421:29:17
972 137005 Svein Huse Framdrift Aktivitet M 40-44 22:10:02 24.4507:34:1913:20:1715:58:5319:21:1421:29:17
978 49399 Knut Meiningen Sportsklubben Ceres Sykkel M 45-49 22:10:50 24.4307:30:3213:44:3016:13:2919:56:3521:38:07
979 34463 Torfinn Haugen Hovden Sportsklubb M 50-54 22:11:02 24.4307:40:3413:11:1715:21:3919:12:1321:25:47
980 108351 Tom Rune Arnsen Tursyklistene Trondheim M 40-44 22:13:04 24.3907:09:5613:16:0115:56:3319:20:2021:30:15
981 137007 Lars Baerer Altona Bicycle-Club, Hamburg M 40-44 22:16:56 24.3207:30:3715:07:2617:07:3720:08:0821:41:38
981 137008 Mathias Dietsche SFS intec, Heerbrugg M 55-59 22:16:56 24.3207:33:0115:07:2617:07:3720:08:0821:41:38
983 137009 Senti Walter SFS intec, Heerbrugg M 60-64 22:17:02 24.3207:32:5315:07:2617:07:3720:08:0821:41:38
984 101414 Preben Andreassen Arendal CC M 40-44 22:20:17 24.2607:09:3413:23:3215:52:3119:35:3821:43:53
984 73847 Steinar Boye Arendal CC M 50-54 22:20:17 24.2607:09:3413:23:3215:52:3119:35:3821:43:53
984 123327 Harald Danielsen Arendal CC M 60-64 22:20:17 24.2607:09:3413:23:3215:52:3119:35:3821:43:53
984 74090 Oddvar Gundersen Arendal CC M 55-59 22:20:17 24.2607:09:3413:23:3215:52:3119:35:3821:43:53
984 93201 Arne Helgesen Arendal CC M 60-64 22:20:17 24.2607:09:3413:23:3215:52:3119:35:3821:43:53
984 107791 Frode Johansen Arendal CC M 45-49 22:20:17 24.2607:09:3413:23:3215:52:3119:35:3821:43:53
984 53913 Leif Tore Langmyrlia Tvedestrand & Omegn SK M 50-54 22:20:17 24.2607:09:3413:23:3215:52:3119:35:3821:43:53
984 101248 Geir Magne Larsen Arendal CC M 50-54 22:20:17 24.2607:09:3413:23:3215:52:3119:35:3821:43:53
984 40870 Frode Holm Larsen Arendal CC M 45-49 22:20:17 24.2607:09:3413:23:3215:52:3119:35:3821:43:53
984 73916 René Olsen Arendal CC M 50-54 22:20:17 24.2607:09:3413:23:3215:52:3119:35:3821:30:26
984 114035 Bjørn Olav Raknes Arendal CC M 40-44 22:20:17 24.2607:09:3413:23:3215:52:3119:35:3821:43:53
984 73917 Morten Råna Arendal CC M 45-49 22:20:17 24.2607:09:3413:23:3215:52:3119:35:3821:43:53
984 137010 Terje Skifjeld Skagerak Sportsklubb M 40-44 22:20:17 24.2607:09:3413:23:3215:52:3119:35:3821:43:53
984 73717 Eivind Svensen Arendal CC M 45-49 22:20:17 24.2607:09:3413:23:3215:52:3119:35:3821:43:53
984 101140 Olav Inge Vindholmen Arendal CC M 55-59 22:20:17 24.2607:09:3413:23:3215:52:3119:35:3821:43:53
999 137011 Arild Lishagen Myhre Furnes M 35-39 22:24:11 24.1907:29:1213:23:4815:44:2119:26:4421:42:11
999 137012 Michael Vester Furnes M 50-54 22:24:11 24.1907:29:1213:23:4815:44:3419:26:4421:42:11

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 22.06.2013
Distanse: 542.00 KM
Snittfart: 25.76 Km/t
Snittid: 21:02:04
Antall deltakere: 1716

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen