Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 2013

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tGjøvik 53 kmEidsvoll 131 kmOlavsgård 174 km
1 32161 Øystein Blom-Ohlsen Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Åsane CK M 35-39 04:11:13 45.3701:06:4002:46:4003:50:38
1 24503 Jone Ellingsen Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Sandnes Sykleklubb M 35-39 04:11:13 45.3701:06:4000:00:0003:50:38
1 28312 Sigurd Gimre Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Sandnes Sykleklubb M 30-34 04:11:13 45.3701:06:4002:46:4003:50:38
1 37382 Stian Heggøy Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Cykleklubben Sotra M 35-39 04:11:13 45.3701:06:4002:46:4003:50:38
1 20210 Andreas Hosøy Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Fana IL Sykkel M 40-44 04:11:13 45.3700:00:0000:00:0003:50:38
1 74337 Arvid Johannesen Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Fana IL Sykkel M 40-44 04:11:13 45.3701:06:4002:46:4003:50:38
1 80184 Karl Erik Kravik Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Ålesund og Omegn CK M 40-44 04:11:13 45.3701:06:4002:46:4003:50:38
1 37385 Fredrik Olsen Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Åsane CK M 30-34 04:11:13 45.3701:06:4002:46:4003:50:38
1 28972 Sveinung Orstad Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Sandnes Sykleklubb M 20-24 04:11:13 45.3700:00:0002:46:4000:00:00
1 54116 Svein Ivar Reiso Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Bergen Cykleklubb M 30-34 04:11:13 45.3701:06:4000:00:0003:50:38
1 20563 Arne Rettedal Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Bogafjell Sykleklubb M 40-44 04:11:13 45.3700:00:0000:00:0000:00:00
1 40554 Jan Ove Standal Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Ålesund og Omegn CK M 40-44 04:11:13 45.3701:06:4000:00:0003:50:38
13 108838 Sten-Are Harjo Team Torshov / Oslostudentenes IK Sykkel M 40-44 04:12:06 45.2201:06:4502:46:4003:50:30
13 137311 Cormac Keeney Team Torshov / Team YT-Torshov sport M 30-34 04:12:06 45.2201:06:4502:46:4003:50:30
13 108836 Ole-Andreas Rake Team Torshov / IF Frøy Sykkel M 25-29 04:12:06 45.2200:00:0000:00:0000:00:00
13 108837 Jonas Strømberg Team Torshov / Sagene IF Sykkel M 25-29 04:12:06 45.2201:06:4502:46:4003:50:30
13 137312 Daniel Vejmelka Team Torshov / Kjekkas IF Sykkel M 25-29 04:12:06 45.2201:06:4502:46:4003:50:30
18 137313 Eirik Pinslund Team Torshov / Sand IL Terrengsykkel M 30-34 04:13:44 44.9201:06:4502:46:4003:50:30
19 137314 Ingar Stokstad Team Torshov / Team YT - Torshov Sport M 20-24 04:14:38 44.7700:00:0002:46:4000:00:00
19 54096 Dag Torp-Hansen Team Torshov / Kjekkas IF Sykkel M 30-34 04:14:38 44.7700:00:0002:46:4003:50:30
21 46664 Martin Gustavsen Team Sepura / Fredrikstad SK M 30-34 04:14:54 44.7201:07:2802:49:0203:53:09
21 137315 Anders Iversby Hvideberg Team Sepura / Fredrikstad SK M 25-29 04:14:54 44.7201:07:2802:49:0203:53:09
21 34807 Rune Holtze Jensen Team Sepura / Moss Cykle Klubb M 50-54 04:14:54 44.7201:07:2802:49:0203:53:09
21 129076 Ole-Petter Karlsen Team Sepura / Halden CK M 30-34 04:14:54 44.7201:07:2802:49:0203:53:09
21 111922 Even Klund Team Sepura / Fredrikstad SK M 40-44 04:14:54 44.7200:00:0000:00:0003:53:09
21 69510 Flemming Kristiansen Team Sepura / Skiptvet IL Sykkel M 35-39 04:14:54 44.7201:07:2802:49:0203:53:09
27 42370 Per Christian Eidevik Team Torshov / Kjekkas IF Sykkel M 35-39 04:15:32 44.6101:06:4502:46:4003:50:30
27 137316 Thomas Larsen Røed Team Torshov / Sandefjord SK M 30-34 04:15:32 44.6101:06:4502:46:4003:50:30
29 108071 Cato Pettersen Team Sepura / Cykle Klubben Øst M 35-39 04:17:23 44.2901:07:2802:49:0203:53:09
30 80166 Jim Risan Team Sepura / Moss Cykle Klubb M 35-39 04:17:30 44.2701:07:2802:49:0203:53:09
31 22638 Geir Henning Larsen Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Bryne CK M 45-49 04:17:46 44.2200:00:0000:00:0003:53:58
31 37407 Ronald Valvatne Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Fusa Sykkelklubb M 45-49 04:17:46 44.2201:06:4002:46:4003:55:39
33 80231 Erik Bøhler Hansen Team Torshov / Kjekkas IF Sykkel M 30-34 04:18:11 44.1500:00:0000:00:0000:00:00
34 131429 Alexander Stijelja Team Torshov / Kjekkas IF Sykkel M 30-34 04:18:21 44.1200:00:0002:46:4003:52:21
35 80155 Even Antonsen Team Oslo Sykkel / Solør Cykleklubb M 25-29 04:18:50 44.0401:09:1302:51:5300:00:00
35 48690 Roger Arenberg Team Oslo Sykkel / IF Frøy Sykkel M 45-49 04:18:50 44.0401:09:1302:51:5303:57:18
35 47046 Kjartan Pedersen Gurholt Team Oslo Sykkel / IF Frøy Sykkel M 30-34 04:18:50 44.0401:09:1302:51:5300:00:00
35 62567 Vidar Gårdsvoll Team Oslo Sykkel / Ullevål Sykkelklubb M 30-34 04:18:50 44.0401:09:1302:51:5303:57:18
35 30574 Arne Sæterbakken Team Oslo Sykkel / Ullevål Sykkelklubb M 30-34 04:18:50 44.0400:00:0000:00:0000:00:00
35 34987 Håkon Zahl Team Oslo Sykkel / IF Frøy Sykkel M 40-44 04:18:50 44.0400:00:0002:51:5303:57:18
41 31014 Morten Forland Team Oslo Sykkel / IF Frøy Sykkel M 40-44 04:19:01 44.0101:09:1300:00:0003:57:18
41 106449 Pål Fritsvold Team Oslo Sykkel / IF Frøy Sykkel M 35-39 04:19:01 44.0101:09:1302:51:5303:57:18
41 34971 Terje Hullstein Team Oslo Sykkel / IF Frøy Sykkel M 45-49 04:19:01 44.0101:09:1302:51:5303:57:18
41 108360 Thomas Jansen Team Oslo Sykkel / IF Frøy Sykkel M 25-29 04:19:01 44.0101:09:1302:51:5303:57:18
41 34808 Geir Kjær Team Oslo Sykkel / Ullevål Sykkelklubb M 50-54 04:19:01 44.0101:09:1302:51:5303:57:18
41 62641 Bård Mæland Team Oslo Sykkel / Ullevål Sykkelklubb M 30-34 04:19:01 44.0101:09:1302:51:5303:57:18
41 48258 Trond Ristvedt Team Oslo Sykkel / Ullevål Sykkelklubb M 50-54 04:19:01 44.0101:09:1302:51:5303:57:18
41 80186 Espen Ristvedt Team Oslo Sykkel / Ullevål Sykkelklubb M 45-49 04:19:01 44.0101:09:1302:51:5303:57:18
41 50635 Petter Torgersen Team Oslo Sykkel / Ullevål Sykkelklubb M 40-44 04:19:01 44.0101:09:1302:51:5303:57:18
41 123272 Bård Wæhle Team Oslo Sykkel / Ullevål Sykkelklubb M 40-44 04:19:01 44.0101:09:1302:51:5303:57:18
51 27471 Per Arvid Gimre Sandnes Sykleklubb M 30-34 04:19:05 44.0000:00:0002:46:4000:00:00
51 33324 Geir Kristiansen Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Flora CK M 45-49 04:19:05 44.0001:06:4002:46:4003:56:26
53 50520 Bjørn Morten Gjellebæk Team Sepura / Smaalenene SK M 40-44 04:19:17 43.9601:07:2802:49:0203:53:56
53 108888 Lars Erik Granly Team Sepura / Halden CK M 40-44 04:19:17 43.9601:07:2802:49:0203:53:39
55 80183 Rune Henriksen Team Oslo Sykkel / Ullevål Sykkelklubb M 40-44 04:19:24 43.9401:09:1302:51:5303:57:18
56 64417 Åge André Ringstad Team Oslo Sykkel / IF Frøy Sykkel M 40-44 04:19:46 43.8801:09:1302:51:5303:57:18
57 68909 Martin Lyngstad Ihler Team Oslo Sykkel / IF Frøy Sykkel M 30-34 04:20:14 43.8001:09:1302:51:5303:57:18
58 28858 Svein Hetland SK Rye I / SK Rye sykkel M 45-49 04:20:37 43.7400:00:0000:00:0000:00:00
58 64105 Martin Jarrett SK Rye I / SK Rye sykkel M 30-34 04:20:37 43.7401:08:0902:51:5803:58:30
58 42275 Ivan Karlshaugen SK Rye I / SK Rye sykkel M 30-34 04:20:37 43.7400:00:0002:51:5803:58:30
58 63976 Magnus Fredrik Müller SK Rye I / SK Rye sykkel M 35-39 04:20:37 43.7401:08:0902:51:5803:58:30
58 43998 Gaute Norderhaug SK Rye I / SK Rye sykkel M 40-44 04:20:37 43.7401:08:0902:51:5803:58:30
58 42344 Torkjell Skomedal SK Rye I / SK Rye sykkel M 35-39 04:20:37 43.7401:08:0902:51:5803:58:30
58 130383 Erik Sæbu Vatn SK Rye I / SK Rye sykkel M 25-29 04:20:37 43.7400:00:0000:00:0003:58:30
65 63970 Kristian Hauglum SK Rye I / SK Rye sykkel M 35-39 04:20:57 43.6801:08:0900:00:0003:58:30
66 121728 Marius Jørgensen SK Rye I / SK Rye sykkel M 35-39 04:21:04 43.6601:08:0902:51:5803:58:30
66 21400 Bjørnar Talset SK Rye I / SK Rye sykkel M 50-54 04:21:04 43.6607:36:1309:20:0210:26:33
68 50622 Dagfinn Mosveen Asker Cykleklubb M 50-54 04:21:46 43.5501:17:3300:00:0000:00:00
69 50739 Sven Ove Hoel SK Rye I / SK Rye sykkel M 40-44 04:23:59 43.1800:00:0000:00:0000:00:00
70 50588 Trygve Smaadahl SK Rye I / SK Rye sykkel M 35-39 04:24:36 43.0801:08:0902:51:5803:58:30
71 80309 Jens Peter Elton Gransæther Team Torshov / Kølabånn Sykkelklubb M 40-44 04:25:02 43.0100:00:0000:00:0000:00:00
72 108862 Tore Petter Engen Team Sepura / Halden CK M 40-44 04:25:17 42.9701:07:2802:49:0203:56:54
73 128999 Hans Petter Slang Team Sepura / Skjeberg Cykleklub M 45-49 04:25:39 42.9101:07:2802:49:0204:00:18
74 79250 Morten Aleksander Hopen Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 20-24 04:27:48 42.5601:11:0502:58:3504:05:51
74 137317 Truls Johansen Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 20-24 04:27:48 42.5601:11:0502:58:3504:05:51
74 129073 Øyvind Myrvold Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 30-34 04:27:48 42.5601:11:0502:58:3500:00:00
74 137318 Oddvin Offigstad Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 25-29 04:27:48 42.5600:00:0002:58:3504:05:51
74 137319 Henrik B. Roald Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 20-24 04:27:48 42.5601:11:0502:58:3504:15:32
74 108885 Even Andreas Røed Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 25-29 04:27:48 42.5601:11:0502:58:3504:05:51
74 44664 André Solbakken Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 40-44 04:27:48 42.5601:11:0502:58:3504:05:51
81 108869 Børt Erstad Ottestad SK / Ottestad IL Sykkel M 45-49 04:27:53 42.5500:00:0002:57:4204:05:46
81 79952 Øyvind Gravem Ottestad SK / Ottestad IL Sykkel M 35-39 04:27:53 42.5501:10:3702:57:4204:05:46
81 79951 Pål Gravem Ottestad SK / Ottestad IL Sykkel M 35-39 04:27:53 42.5501:10:3702:57:4204:05:46
81 129072 Geir Inge Hansen Ottestad SK / Ottestad IL Sykkel M 40-44 04:27:53 42.5501:10:3702:57:4200:00:00
81 45473 Ole Henrik Hansen Ottestad SK / Ottestad IL Sykkel M 40-44 04:27:53 42.5501:10:3702:57:4204:05:46
81 68219 Stig Heyerdahl Ottestad SK / Ottestad IL Sykkel M 45-49 04:27:53 42.5501:10:3702:57:4204:08:05
81 109218 Lars Erik Jevanord Ottestad SK / Ottestad IL Sykkel M 35-39 04:27:53 42.5501:10:3702:57:4204:06:24
81 137320 Kjell Karlsen Ottestad SK / Ottestad IL Sykkel M 45-49 04:27:53 42.5501:10:3702:57:4204:05:46
81 109020 Erik Kleven Ottestad SK / Ottestad IL Sykkel M 35-39 04:27:53 42.5501:10:3702:57:4204:05:46
81 49411 Espen Nyland Ottestad SK / Ottestad IL Sykkel M 40-44 04:27:53 42.5500:00:0002:57:4204:05:46
81 47187 Oddbjørn Skovseth Ottestad SK / Ottestad IL Sykkel M 35-39 04:27:53 42.5501:10:3707:09:5504:05:46
81 80174 Pål Thorvaldsen Ottestad SK / Ottestad IL Sykkel M 35-39 04:27:53 42.5501:10:3702:57:4204:05:46
93 109274 Terje Lindholm Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 40-44 04:28:16 42.4901:11:3302:59:0304:06:20
93 42297 Sindre Viberg Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 30-34 04:28:16 42.4901:11:3302:59:0304:06:20
95 62528 Bjørn Granli Ottestad SK / Ottestad IL Sykkel M 45-49 04:28:48 42.4101:10:3702:57:4204:05:46
95 137321 Frode Jansen Ottestad SK / Ottestad IL Sykkel M 25-29 04:28:48 42.4101:10:3702:57:4204:05:46
95 80175 Jens Wolsgaard Ottestad SK / Ottestad IL Sykkel M 40-44 04:28:48 42.4101:10:3702:57:4204:05:46
98 65536 Jarle Næsset Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 35-39 04:29:23 42.3101:11:0502:58:3504:05:51
98 47477 Eivind Opsahl Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 30-34 04:29:23 42.3101:11:0502:58:3504:05:51
98 44760 Frode Stiansen Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 40-44 04:29:23 42.3100:00:0002:58:3504:05:51
101 44722 Frode Dalen Team Torshov / Skårer CK M 35-39 04:29:49 42.2501:17:0703:00:5704:07:28
101 137322 Ole Magnus Ekelund Team Torshov / Fredrikstad SK M 30-34 04:29:49 42.2501:17:0703:00:5704:07:28
101 109143 Erik Olsen-Ruud Team Torshov / Ullensaker Cykleklubb M 25-29 04:29:49 42.2500:00:0003:00:5700:00:00
101 74590 Tommy André Sande Team Torshov / Kjekkas IF Sykkel M 35-39 04:29:49 42.2500:00:0000:00:0000:00:00
101 34249 Haakon Borge Stenbeck Team Torshov / Fevik & Omegn CC M 35-39 04:29:49 42.2501:06:4502:55:1604:07:28
101 128998 Fredrik Aaserud Team Torshov / Sagene IF Sykkel M 30-34 04:29:49 42.2501:17:0703:00:5704:07:28
107 49410 Jørgen Feldt Team Torshov / Follo Sykkelklubb M 30-34 04:29:55 42.2301:06:4502:55:1600:00:00
108 120218 Hans Yngvar Haugrud Ottestad SK / Ottestad IL Sykkel M 20-24 04:31:08 42.0401:10:3702:57:4204:05:46
108 80357 Tommy Åsen Ottestad SK / Ottestad IL Sykkel M 30-34 04:31:08 42.0401:10:3702:57:4204:05:46
110 129059 Bjørnar Volden Bærum OCK M 30-34 04:31:35 41.9701:11:1602:59:1904:08:35
111 137323 Christian Nordkvelde Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 25-29 04:31:36 41.9701:11:0502:58:3504:05:51
112 44630 Idar Bekken Bærum OCK M 45-49 04:31:55 41.9200:00:0000:00:0000:00:00
112 34790 Knut Horst Borbe Bærum OCK M 40-44 04:31:55 41.9200:00:0000:00:0000:00:00
112 137324 Gunnar Disch Bærum OCK M 25-29 04:31:55 41.9201:11:1602:59:1904:08:35
112 52465 Kristian Evensen Bærum OCK M 50-54 04:31:55 41.9201:11:1600:00:0004:08:35
112 64047 Hans-Christian Francke Bærum OCK M 50-54 04:31:55 41.9200:00:0002:59:1904:08:35
112 137325 Ståle Heitmann Bærum OCK M 40-44 04:31:55 41.9201:11:1602:59:1904:08:35
112 42403 Arne Kristian Hove Bærum OCK M 40-44 04:31:55 41.9201:11:1602:59:1904:08:35
112 34818 Lars Thomas Moen Bærum OCK M 50-54 04:31:55 41.9201:11:1602:59:1904:08:35
112 62601 Truls Paulsen Bærum OCK M 35-39 04:31:55 41.9201:11:1602:59:1904:08:35
112 42698 Lasse Rypdal Bærum OCK M 35-39 04:31:55 41.9201:11:1602:59:1904:08:35
112 30632 Jan Tore Sletta Bærum OCK M 45-49 04:31:55 41.9200:00:0002:59:1904:08:35
112 137326 David Stære Bærum OCK M 30-34 04:31:55 41.9200:00:0000:00:0004:08:35
124 80212 Fred Pettersen SK Rye I / SK Rye sykkel M 40-44 04:32:18 41.8600:00:0002:56:2704:03:23
124 74498 Anders Rostrup Bærum OCK M 25-29 04:32:18 41.8601:11:1602:59:1904:08:35
126 80568 Vegard Faldet Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 30-34 04:32:32 41.8201:11:0500:00:0004:05:51
127 125607 Christoffer Aas Clementz Team Oslo Sykkel / CK Nittedal M 40-44 04:32:51 41.7801:09:1302:51:5304:04:52
128 30547 Svein Anders Aarsbog Team Sepura / Moss Cykle Klubb M 35-39 04:32:57 41.7601:07:2802:49:0204:06:50
129 68954 Tom Ruud Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 35-39 04:33:14 41.7201:11:0502:58:3504:06:18
130 108935 Bård Eirik Jacobsen Team Torshov / Torshov Sykkelklubb M 35-39 04:33:19 41.7001:06:4502:46:4004:07:24
131 34804 Jan Bodin Team Oslo Sykkel / IF Frøy Sykkel M 55-59 04:33:26 41.6901:09:1302:51:5304:07:06
132 27088 Ove Matland Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Bergen Cykleklubb M 50-54 04:33:57 41.6101:10:3503:02:4504:11:29
133 38574 Ståle Børresen Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 04:34:03 41.5901:06:4003:02:4504:11:29
133 68925 Joachim Olsvik Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Ålesund og Omegn CK M 40-44 04:34:03 41.5900:00:0002:56:5704:11:29
135 29229 Thomas Nærland Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Bryne CK M 35-39 04:34:17 41.5601:06:4003:02:4500:00:00
136 24403 Johnny Johnsen Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Kristiansands CK M 40-44 04:34:22 41.5501:17:2103:04:5104:12:07
137 47592 Espen Aune Oslo Sportslager / Team Oslo Sportslager M 45-49 04:34:24 41.5401:11:4203:01:2700:00:00
137 123274 Elias Basmadjian Oslo Sportslager / Team Oslo Sportslager M 25-29 04:34:24 41.5400:00:0000:00:0000:00:00
137 47377 Bjørn Ivar Ekberg Oslo Sportslager / Team Oslo Sportslager M 40-44 04:34:24 41.5401:11:4203:01:2704:10:50
137 69015 Reidar Hellehaugen Oslo Sportslager / Team Oslo Sportslager M 35-39 04:34:24 41.5401:11:4203:01:2704:10:50
137 137327 Nikolai Johan Heum Oslo Sportslager / Team Oslo Sportslager M 25-29 04:34:24 41.5400:00:0003:01:2704:10:50
137 129023 Joachim Mandt Larsen Oslo Sportslager / Team Oslo Sportslager M 20-24 04:34:24 41.5401:11:4203:01:2704:10:50
137 137328 Tom Richard Lund Oslo Sportslager / Sagene IF Sykkel M 40-44 04:34:24 41.5401:11:4203:01:2704:10:50
137 123287 Andreas Martinussen Oslo Sportslager / Team Oslo Sportslager M 25-29 04:34:24 41.5400:00:0003:01:2704:10:50
137 137329 Amund Rognmo Oslo Sportslager / Team Oslo Sportslager M 25-29 04:34:24 41.5401:11:4203:01:2704:10:50
137 129026 Espen Rolfsen Oslo Sportslager / Team Oslo Sportslager M 30-34 04:34:24 41.5401:11:4203:01:2704:10:50
137 137330 Nils Rustad Oslo Sportslager / Team Oslo Sportslager M 35-39 04:34:24 41.5400:00:0003:01:2704:10:50
137 47176 Knut Harald Smette Oslo Sportslager / Team Oslo Sportslager M 25-29 04:34:24 41.5401:11:4203:01:2704:10:50
137 137331 Marius Stavenes Oslo Sportslager / Team Oslo Sportslager M 35-39 04:34:24 41.5401:11:4203:01:2704:10:50
137 137332 Christoffer Syse Oslo Sportslager / Team Oslo Sportslager M 25-29 04:34:24 41.5400:00:0003:01:2704:10:50
151 24770 Karsten Kristoffersen Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Bryne CK M 45-49 04:34:37 41.5101:17:2103:04:5104:12:07
151 100830 Oddvar Kaarbøe Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Nymark IL Sykkel M 40-44 04:34:37 41.5101:06:4003:02:4504:11:29
151 52642 Frode Mehus Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Bryne CK M 40-44 04:34:37 41.5101:10:3503:02:4504:11:29
154 109185 Magnus Kirkerud Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 40-44 04:34:43 41.4901:11:0502:58:3504:06:23
155 108958 Thomas Nydal Oslo Sportslager / Team Oslo Sportslager M 35-39 04:34:45 41.4901:11:4203:01:2704:10:50
156 108865 Torstein Berge Eiker CK/Kongsberg IF / Kongsberg IF Sykkel M 40-44 04:34:58 41.4501:13:3000:00:0004:12:43
156 108867 Dagfinn Blom Eiker CK/Kongsberg IF / Eiker CK M 55-59 04:34:58 41.4501:13:3003:03:0800:00:00
156 108851 Tor Olav Brennhovd Eiker CK/Kongsberg IF / Eiker CK M 35-39 04:34:58 41.4501:13:3003:03:0804:12:43
156 70699 John Ivar Ernstsen Eiker CK/Kongsberg IF / Kongsberg IF Sykkel M 35-39 04:34:58 41.4500:00:0003:03:0800:00:00
156 109018 Magne Flågan Eiker CK/Kongsberg IF / Kongsberg IF Sykkel M 45-49 04:34:58 41.4501:13:3003:03:0804:12:43
156 75791 Eirik Horjen Eiker CK/Kongsberg IF / Eiker CK M 30-34 04:34:58 41.4501:13:3003:03:0804:12:43
156 108855 Hans Christian Johansen Eiker CK / Kongsberg IF Sykkel M 40-44 04:34:58 41.4500:00:0000:00:0004:12:43
156 36961 Henning Kleven Eiker CK/Kongsberg IF / Eiker CK M 20-24 04:34:58 41.4500:00:0003:03:0804:12:43
156 108857 Vidar Moen Eiker CK/Kongsberg IF / Eiker CK M 45-49 04:34:58 41.4500:00:0003:03:0804:12:43
156 80190 Vebjørn Rusten Eiker CK/Kongsberg IF / Drammen CK M 35-39 04:34:58 41.4501:13:3003:03:0804:12:43
156 65329 Magnar Røren Eiker CK/Kongsberg IF / Eiker CK M 50-54 04:34:58 41.4501:13:3003:03:0804:12:43
156 80359 Frode Skjemstad Eiker CK/Kongsberg IF / Eiker CK M 45-49 04:34:58 41.4501:13:3000:00:0000:00:00
156 70620 Håkon Svendsen Eiker CK/Kongsberg IF / Eiker CK M 40-44 04:34:58 41.4501:13:3003:03:0804:12:43
156 101051 Morten Vangen Eiker CK/Kongsberg IF / Fiskum IL Sykkel M 40-44 04:34:58 41.4501:13:3003:03:0804:12:43
156 108961 Christian Wiig Eiker CK/Kongsberg IF / Asker Cykleklubb M 40-44 04:34:58 41.4501:13:3003:03:0804:12:43
171 37416 Ørjan Mydland Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 35-39 04:35:03 41.4400:00:0002:58:3504:06:23
172 33401 Anders Finne Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Åsane CK M 45-49 04:35:14 41.4101:10:3503:02:4504:11:29
172 74457 Jon Christian Jacobsen Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Bergen Cykleklubb M 25-29 04:35:14 41.4101:06:4003:02:4504:11:29
174 137333 Are Lervang Ottestad SK / Ottestad IL Sykkel M 40-44 04:36:07 41.2801:10:3702:57:4204:08:05
175 80573 Sondre Bolstad Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 30-34 04:37:27 41.0801:11:0502:58:3504:09:19
176 80274 Sven Iver Hegstad Team Holmenkollen / Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:37:40 41.0501:12:3903:04:0300:00:00
177 137334 Morten Christiansen Team Råholt / Råholt Cykleklubb M 35-39 04:37:48 41.0301:12:3503:04:2004:14:10
177 109090 Morten Grimsgård Team Råholt / Lørenskog CK M 30-34 04:37:48 41.0301:12:3503:04:2004:14:10
177 137335 Cato Hauge Team Råholt / Ringerike Sykkelklubb M 40-44 04:37:48 41.0300:00:0003:04:2004:14:10
177 108802 Kristian Myhrer Team Råholt / Råholt Cykleklubb M 20-24 04:37:48 41.0301:12:3500:00:0004:14:10
177 29672 Tore Wold Team Råholt / Grenland SK M 45-49 04:37:48 41.0301:12:3503:04:2004:14:10
182 82446 Petter Andersen Team Holmenkollen / Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:37:50 41.0301:12:3903:04:0304:14:13
182 79488 Lars Blesvik Team Holmenkollen / Holmenkollen Cykleklubb M 30-34 04:37:50 41.0301:12:3903:04:0304:14:13
182 137336 Christian Hasle Team Holmenkollen / Holmenkollen Cykleklubb M 30-34 04:37:50 41.0301:12:3900:00:0004:14:13
182 70869 Christopher Andreas Jensen Team Holmenkollen / Holmenkollen Cykleklubb M 40-44 04:37:50 41.0301:12:3903:04:0304:14:13
182 80273 Øyvind Slørdahl Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:37:50 41.0301:12:3903:06:0404:14:13
182 108895 Fredrik Sommerfeldt Team Holmenkollen / Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:37:50 41.0300:00:0000:00:0000:00:00
182 65487 Anders Sætre Team Holmenkollen / Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:37:50 41.0300:00:0003:04:0304:14:13
182 33411 Christian Tollefsen Team Holmenkollen / Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:37:50 41.0301:12:3903:04:0300:00:00
190 109429 Kristian Schiander Holmenkollen Cykleklubb M 30-34 04:38:02 41.0001:12:3903:04:0304:14:13
191 112763 Kjell Magnus Antonsen Kølabånn SK M 35-39 04:38:04 40.9901:12:2703:03:3504:14:06
191 79218 Egil Bagge-Skarheim Kølabånn SK M 40-44 04:38:04 40.9901:12:2703:03:3504:14:06
191 79717 Jarle Byre Kølabånn SK M 30-34 04:38:04 40.9901:12:2703:03:3504:14:06
191 70008 Pål Figenschau Kølabånn Sykkelklubb M 45-49 04:38:04 40.9901:12:2703:03:3504:14:06
191 129071 Morten André Groth Kølabånn SK M 35-39 04:38:04 40.9901:12:2703:03:3504:14:06
191 109241 Ivar Grøneng Kølabånn SK M 45-49 04:38:04 40.9901:12:2703:03:3504:14:06
191 137337 Erik Hagbø Kølabånn SK M 40-44 04:38:04 40.9901:12:2703:03:3504:14:06
191 129027 Tor Huse Kølabånn SK M 50-54 04:38:04 40.9901:12:2703:03:3504:14:06
191 80781 Anders Jeppesen Kølabånn SK M 45-49 04:38:04 40.9901:12:2703:03:3504:14:06
191 129069 Roar Langli Kølabånn SK M 40-44 04:38:04 40.9901:12:2703:03:3504:14:06
191 129040 Anders Lindstad Kølabånn SK M 35-39 04:38:04 40.9901:12:2700:00:0004:14:06
191 130364 Egil Olsen Kølabånn SK M 45-49 04:38:04 40.9901:12:2703:03:3504:14:06
191 129029 Alf Sindre Pedersen Kølabånn SK M 35-39 04:38:04 40.9901:12:2703:03:3504:14:06
191 66005 Are Reines Kølabånn SK M 50-54 04:38:04 40.9901:12:2703:03:3500:00:00
191 34958 Jarle Rudihagen Kølabånn SK M 35-39 04:38:04 40.9901:12:2703:03:3504:14:06
191 108771 Yngve Sollien Kølabånn SK M 35-39 04:38:04 40.9901:12:2703:03:3504:14:06
191 47973 Anders Sønsthagen Kølabånn SK M 40-44 04:38:04 40.9901:12:2703:03:3504:14:06
191 102339 Gaute Vikøren Kølabånn SK M 40-44 04:38:04 40.9901:12:2703:03:3504:14:06
191 80499 Arne Ytre Kølabånn SK M 40-44 04:38:04 40.9901:12:2703:03:3504:14:06
210 81178 Trond G. Amundsen Team Holmenkollen / Holmenkollen Cykleklubb M 40-44 04:38:06 40.9901:12:3900:00:0004:14:13
210 74369 Joakim Fuglerud Team Holmenkollen / Holmenkollen Cykleklubb M 30-34 04:38:06 40.9901:12:3903:04:0304:14:13
210 137338 André Nygård Team Holmenkollen / Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:38:06 40.9900:00:0003:04:0304:14:13
210 70659 Hans-Jørgen Rom Team Holmenkollen / Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:38:06 40.9901:12:3903:04:0304:14:13
210 108894 Herman Aass Team Holmenkollen / Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:38:06 40.9900:00:0003:04:0304:14:13
215 47708 Rory Gundersen Oslo Sportslager / Team Oslo Sportslager M 40-44 04:38:07 40.9801:11:4203:01:2704:10:50
216 137339 Emil Grøttheim Algaard Team Holmenkollen / Holmenkollen Cykleklubb M 30-34 04:38:16 40.9600:00:0003:04:0304:14:13
216 108951 Åge Thomas Steensen Team Holmenkollen / Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:38:16 40.9601:12:3903:04:0304:14:13
216 129032 Truls Teigen Team Holmenkollen / Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:38:16 40.9601:12:3903:04:0304:14:13
216 137340 John Uppard Team Holmenkollen / Holmenkollen Cykleklubb M 45-49 04:38:16 40.9601:12:3903:04:0304:14:13
220 129015 Hans Petter Andersen Eiker CK/Kongsberg IF / Kongsberg IF Sykkel M 35-39 04:38:21 40.9501:13:3003:03:0804:12:43
220 101094 Helge Myhrvold Eiker CK/Kongsberg IF / Drammen CK M 50-54 04:38:21 40.9500:00:0000:00:0004:12:43
220 80191 Per Ove Windelstad Eiker CK/Kongsberg IF / Drammen CK M 50-54 04:38:21 40.9501:13:3003:03:0800:00:00
223 108913 Fred Lund Team Holmenkollen / Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:38:22 40.9501:12:3900:00:0004:14:13
224 35950 Christian Tetlie Eiker CK/Kongsberg IF / Eiker CK M 30-34 04:38:34 40.9201:13:3003:03:0804:12:43
225 65480 Henrik Alpers Team Torshov / Team YT-Torshov sport M 30-34 04:38:49 40.8801:06:4502:57:1704:10:09
226 41416 Torstein Bomann-Larsen Team Holmenkollen / Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:38:50 40.8801:12:3903:04:0304:14:13
227 137341 Christian Berg-Larsen Team Oslo Sykkel / IF Frøy Sykkel M 25-29 04:39:03 40.8501:18:2900:00:0004:16:55
227 44624 Erik Windelstad Team Oslo Sykkel / Ullevål Sykkelklubb M 45-49 04:39:03 40.8501:09:1302:51:5304:15:15
229 42758 Per Erik Nyrud Kølabånn SK M 50-54 04:39:19 40.8101:12:2703:03:3504:14:06
230 49396 Eirik Hval Jensen Team Oslo Sykkel / CK Nittedal M 40-44 04:39:28 40.7901:09:1303:08:0800:00:00
231 122812 Fredrik Stormo Oslo Sportslager / Team Oslo Sportslager M 35-39 04:39:50 40.7301:11:4203:01:2704:10:50
232 36512 Ole Kristian Lied Bærum OCK M 30-34 04:39:59 40.7101:11:1602:59:2904:10:37
233 30586 Tore Fonn Eiker CK/Kongsberg IF / Eiker CK M 40-44 04:40:05 40.7001:13:3003:03:0804:12:43
234 79004 Charles Granquist Kølabånn SK M 40-44 04:40:10 40.6901:12:2703:03:3504:14:06
235 80203 Svein Åke Arntzen Team Ullensaker / Ullensaker Cykleklubb M 40-44 04:40:17 40.6701:15:1303:07:2304:16:08
235 137342 Svein Arne Hansen Ullensaker Cykleklubb M 40-44 04:40:17 40.6701:15:1303:07:2304:16:08
235 65488 Arild Hustad Ullensaker Cykleklubb M 50-54 04:40:17 40.6700:00:0000:00:0000:00:00
235 137343 Tom Nordal Jensen Ullensaker Cykleklubb M 45-49 04:40:17 40.6701:15:1300:00:0004:16:08
235 43085 Jørn Kandola Team Ullensaker / Ullensaker Cykleklubb M 40-44 04:40:17 40.6701:15:1303:07:2304:16:08
235 47654 Roy Kjærnet Romeriksåsen Sykkelklubb M 45-49 04:40:17 40.6700:00:0003:07:2304:16:08
235 43399 Jon Arne Krogsæter Team Ullensaker / Ullensaker Cykleklubb M 45-49 04:40:17 40.6701:15:1303:07:2304:16:08
235 36607 Ørjan Rogne Rise Team Ullensaker / Ullensaker Cykleklubb M 40-44 04:40:17 40.6701:15:1303:07:2304:16:08
235 129146 Knut Olav Røn Team Ullensaker / Ullensaker Cykleklubb M 40-44 04:40:17 40.6700:00:0003:07:2304:16:08
235 40606 Tor Inge Skau Team Ullensaker / Ullensaker Cykleklubb M 45-49 04:40:17 40.6701:15:1303:07:2304:16:08
235 47059 Tommy Torgersen Team Ullensaker / Ullensaker Cykleklubb M 40-44 04:40:17 40.6701:15:1303:07:2304:16:08
235 43400 André Warming Team Ullensaker / Ullensaker Cykleklubb M 40-44 04:40:17 40.6701:15:1303:07:2304:16:08
247 51856 Kjetil Engelstad Team Råholt / Ringerike Sykkelklubb M 40-44 04:40:24 40.6501:12:3503:04:2004:14:56
247 78801 Tor Isak Gulseth Team Råholt / Grenland SK M 45-49 04:40:24 40.6501:12:3503:04:2004:14:10
249 79023 Magne Hunvik Bærum OCK / Burfjord IL Sykkel M 45-49 04:41:07 40.5501:11:1602:59:1904:10:37
250 137344 Bjærn Tore Martinussen Team Sepura / Sarpsborg Sykleklubb M 35-39 04:41:16 40.5300:00:0003:12:3104:19:02
251 64187 Kristoffer Askautrud Team Sepura / Moss Cykle Klubb M 30-34 04:41:23 40.5101:07:2803:12:3104:19:02
251 61123 Ole-Johnny Ringsrød Team Sepura / Østfold Express Road Train M 40-44 04:41:23 40.5100:00:0002:54:4904:19:02
253 108874 Jan Gulbrandsen Team Sepura / Halden CK M 35-39 04:41:39 40.4701:07:2802:49:4704:17:45
253 66871 Håkon Renskoug Team Sepura / Fredrikstad SK M 35-39 04:41:39 40.4700:00:0002:49:0204:17:45
255 61303 Siri Sjetne Lund SpKl Ceres Sykkel K 30-34 04:41:43 40.4601:14:0603:05:4304:17:29
255 68973 Bjørn Kristian Berge Lillestrøm M 55-59 04:41:43 40.4601:14:0603:05:4300:00:00
255 70608 Terje Bernton Fjellhamar M 45-49 04:41:43 40.4601:14:0600:00:0004:17:29
255 79010 Aasmund Bjørnstad SpKl Ceres Sykkel M 55-59 04:41:43 40.4601:14:0603:05:4304:17:29
255 49502 Tarjei Blåsås Sportsklubben Ceres Sykkel M 45-49 04:41:43 40.4600:00:0003:05:4304:17:29
255 39140 Kjetil Dahle Skjetten M 45-49 04:41:43 40.4601:14:0603:05:4304:17:29
255 49268 Pål Endresplass Skedsmokorset M 40-44 04:41:43 40.4601:14:0603:05:4304:17:29
255 63949 Tommy Engvik Sportsklubben Ceres Sykkel M 45-49 04:41:43 40.4601:14:0603:05:4304:17:29
255 128316 Kristian Guldhaug Sportsklubben Ceres Sykkel M 30-34 04:41:43 40.4601:14:0603:05:4304:17:29
255 70106 Pål Hansen Sportsklubben Ceres Sykkel M 50-54 04:41:43 40.4601:14:0603:05:4304:17:29
255 50122 Roger Hæhre SpKl Ceres Sykkel M 35-39 04:41:43 40.4601:14:0603:05:4304:17:29
255 49916 Stefan Ihlen SpKl Ceres Sykkel M 30-34 04:41:43 40.4600:00:0003:05:4304:17:29
255 136616 Vegard Jonsrud Sportsklubben Ceres Sykkel M 50-54 04:41:43 40.4601:14:0603:05:4304:17:29
255 48695 Knut Sverre Larsen Sportsklubben Ceres Sykkel M 50-54 04:41:43 40.4600:00:0003:05:4304:17:29
255 63950 Oddbjørn Nilsen Sportsklubben Ceres Sykkel M 55-59 04:41:43 40.4601:14:0603:05:4304:17:29
255 50128 John Arild Ringen Sportsklubben Ceres Sykkel M 45-49 04:41:43 40.4601:14:0603:05:4304:17:29
255 80465 Bjørnar Skjelseth Brumunddal SK M 45-49 04:41:43 40.4601:14:0603:05:4304:17:29
255 42445 Kjetil Standal Sportsklubben Ceres Sykkel M 50-54 04:41:43 40.4600:00:0003:05:4300:00:00
255 64128 Bjørn Roar Stenhaug Brumunddal SK M 50-54 04:41:43 40.4601:14:0603:05:4304:17:29
255 129114 Torkild Stjernesund SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:41:43 40.4601:14:0603:05:4304:17:29
255 107956 Frode O. Storløkken Sportsklubben Ceres Sykkel M 45-49 04:41:43 40.4601:14:0603:05:4304:17:29
255 129063 Svein-Olav Aas Ceres M 50-54 04:41:43 40.4601:14:0603:05:4304:17:29
255 50137 Rune Frøysa Åsprang Sportsklubben Ceres Sykkel M 30-34 04:41:43 40.4601:14:0603:05:4304:17:29
278 61225 Robert Lille-Rødberget Team Oslo Sykkel / IF Frøy Sykkel M 35-39 04:41:52 40.4401:09:1303:08:5104:17:43
279 137345 Håkon Ramuz Bomann-Larsen Team Holmenkollen / Holmenkollen Cykleklubb M 30-34 04:41:59 40.4201:12:3903:04:0304:14:13
280 129360 Øyvind Norli Bærum OCK M 45-49 04:42:04 40.4101:11:1602:59:3604:17:15
280 137346 Frederik Solbrekken Bærum OCK M 40-44 04:42:04 40.4101:11:1603:05:0604:17:15
282 80382 Tor Erik Rognstad Ullensaker Cykleklubb M 35-39 04:42:30 40.3501:15:1303:07:2304:16:46
283 80180 Nicolas Wærenskiold Oslo Sportslager / Team Oslo Sportslager M 30-34 04:42:54 40.2901:11:4203:01:2704:11:58
284 137347 Kristian Grue Team Råholt / Råholt Cykleklubb M 17-19 04:43:25 40.2201:12:3503:04:2004:14:56
284 46365 Monica Storhaug Team Råholt / Råholt Cykleklubb K 35-39 04:43:25 40.2201:12:3503:04:2004:15:38
286 129004 Roy Bazen SK Rye I / SK Rye sykkel M 25-29 04:43:37 40.1901:08:0902:59:4500:00:00
286 54100 Paal Andrew Hermansen SK Rye I / SK Rye sykkel M 40-44 04:43:37 40.1901:13:4803:12:4304:21:30
288 50645 Ståle Hammersland Eiker CK/Kongsberg IF / Eiker CK M 45-49 04:43:43 40.1801:13:3003:03:0804:14:15
289 51762 Espen Kvernstuen Eiker CK/Kongsberg IF / Eiker CK M 35-39 04:44:06 40.1201:13:3003:03:0804:12:43
290 50754 Svend Arild Bilben Team Råholt / Kløfta IL Sykkel M 35-39 04:44:29 40.0700:00:0003:04:2004:15:46
290 109656 Ole Anders Eek Team Råholt / Hauerseter Sp.Kl. Nordkisa Sykkel M 30-34 04:44:29 40.0700:00:0000:00:0000:00:00
292 42439 Knut Backsæther Sportsklubben Ceres Sykkel M 45-49 04:44:32 40.0601:14:0603:05:4304:17:29
293 30506 Ronny Tore Melsæter Team Sepura / Halden CK M 40-44 04:44:41 40.0401:07:2803:12:3104:21:43
294 129024 Hans Alexander Mangen Oslo Sportslager / Team Oslo Sportslager M 20-24 04:44:42 40.0401:11:4200:00:0004:13:18
295 106162 Terje Dysvik Bærum OCK M 40-44 04:44:50 40.0201:17:5703:09:0504:19:36
296 30109 Vegard Bentzen SK Rye II / SK Rye sykkel M 35-39 04:45:11 39.9700:00:0003:06:4700:00:00
296 109716 Trond Bye-Børresen SK Rye II / SK Rye sykkel M 35-39 04:45:11 39.9700:00:0003:06:4704:19:26
296 64344 Kristin Falck SK Rye II / SK Rye sykkel K 40-44 04:45:11 39.9701:14:2303:06:4700:00:00
296 80239 Espen Fossheim SK Rye I / SK Rye sykkel M 40-44 04:45:11 39.9701:14:2300:00:0004:19:26
296 137348 Jan Eirik Hallstensen SK Rye II / SK Rye sykkel M 25-29 04:45:11 39.9700:00:0003:06:4704:19:26
296 129033 Geir Haugen SK Rye II / SK Rye sykkel M 35-39 04:45:11 39.9701:14:2303:06:4704:19:26
296 65655 Hans Jacob Hofgaard SK Rye II / SK Rye sykkel M 45-49 04:45:11 39.9700:00:0003:06:4704:19:26
296 129545 Ingar Høglien SK Rye II / SK Rye sykkel M 40-44 04:45:11 39.9701:14:2303:06:4704:19:26
296 41735 Tell Birger Jakobsen SK Rye II / SK Rye sykkel M 50-54 04:45:11 39.9701:14:2303:06:4700:00:00
296 82137 Mats Joachim Johansen SK Rye II / SK Rye sykkel M 35-39 04:45:11 39.9701:14:2303:06:4704:19:26
296 33358 Gisle Langslet SK Rye II / SK Rye sykkel M 65-69 04:45:11 39.9701:14:2303:06:4704:19:26
296 137349 Martin Ljøstad SK Rye II / SK Rye sykkel M 25-29 04:45:11 39.9701:14:2303:06:4704:19:26
296 68534 Jarle Skogland SK Rye II / SK Rye sykkel M 40-44 04:45:11 39.9701:14:2303:06:4704:19:26
296 129034 Eirik Stangeland SK Rye II / SK Rye sykkel M 60-64 04:45:11 39.9701:14:2303:06:4704:19:26
296 129035 Claes Watndal SK Rye II / SK Rye sykkel M 40-44 04:45:11 39.9701:14:2303:06:4704:19:26
296 129060 Yngve Øksnes SK Rye II / SK Rye sykkel M 35-39 04:45:11 39.9700:00:0003:06:4704:19:26
312 79193 Lasse Torgersen SK Rye II / SK Rye sykkel M 45-49 04:45:22 39.9401:14:2303:06:4704:19:26
313 30818 Lars Erik Sannebro Øster Hus Styrbjørn Racing Team / Sogn Cykleklubb M 50-54 04:45:35 39.9101:17:5003:12:2500:00:00
314 129030 Frank Møgster Johansen Ottestad SK / Ottestad IL Sykkel M 35-39 04:45:45 39.8901:10:3700:00:0004:16:30
315 41450 Anders Bernhoft Team Råholt / Råholt Cykleklubb M 40-44 04:46:09 39.8301:12:3503:04:2004:15:38
316 64104 Henrik Holum Team Råholt / SK Rye sykkel M 30-34 04:46:14 39.8201:12:3503:04:2004:16:44
317 54087 Ronny Jenssen Team Sepura / Moss Cykle Klubb M 40-44 04:46:45 39.7501:07:2802:54:4904:19:23
317 67805 Jon Petter Sandaker Team Sepura / Moss Cykle Klubb M 35-39 04:46:45 39.7501:07:2803:04:0804:19:53
319 34946 Frode Bakke Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 45-49 04:46:57 39.7201:16:2503:06:0904:16:41
319 129020 Geir Berg Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 35-39 04:46:57 39.7201:11:0502:58:3504:15:32
319 109160 Geir Nyhus Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 35-39 04:46:57 39.7201:11:0502:58:3504:18:12
322 110213 Per Edwin Larsen Team Råholt / Råholt Cykleklubb M 35-39 04:47:21 39.6701:19:4303:11:2004:23:06
323 43086 Raymond Nordfeldt SK Rye II / SK Rye sykkel M 40-44 04:47:31 39.6401:14:2303:06:4704:19:26
324 41470 Øivind Grønn Team Råholt / Råholt Cykleklubb M 40-44 04:47:41 39.6200:00:0000:00:0004:18:02
324 42303 Espen Østvang Team Råholt / Eidsvoll SK M 40-44 04:47:41 39.6200:00:0003:04:2000:00:00
326 122457 Kjell Arild Bakken Kølabånn SK M 55-59 04:47:58 39.5801:12:2703:03:3504:19:09
327 109632 Christian Garli Dalen Team Råholt / Råholt Cykleklubb M 30-34 04:48:20 39.5300:00:0000:00:0000:00:00
328 130327 Ludvik Rude Dahlen Team Skullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 25-29 04:48:32 39.5101:15:1703:12:0304:24:10
328 90911 Svein Birger Espeland Team Skullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 50-54 04:48:32 39.5101:15:1703:12:0304:24:10
328 120435 Franco Endre Grosso Team Skullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 45-49 04:48:32 39.5101:15:1703:12:0304:24:10
328 109035 Gunnar Halle Team Skullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 45-49 04:48:32 39.5100:00:0003:12:0304:24:10
328 80266 Stig Hellesnes Team Skullerud M 45-49 04:48:32 39.5101:15:1703:12:0304:24:10
328 80267 Bjørn Ole Inglingstad Team Skullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 45-49 04:48:32 39.5101:15:1703:12:0304:24:10
328 137351 Alexander Jansson Team Skullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 30-34 04:48:32 39.5101:15:1703:12:0304:24:10
328 40893 Espen Kristiansen Team Skullerud M 50-54 04:48:32 39.5100:00:0003:12:0304:24:10
328 88760 Thor Erik Messel Team Skullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 50-54 04:48:32 39.5101:15:1703:12:0304:24:10
328 108937 Jan Gunnar Næss Team Skullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 50-54 04:48:32 39.5100:00:0000:00:0004:24:10
328 137352 Jeanett Persson Team Skullerud / Skullerud SpKl Sykkel K 30-34 04:48:32 39.5101:15:1703:12:0304:24:10
328 49921 Lars Tendal Team Skullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 45-49 04:48:32 39.5100:00:0000:00:0004:24:10
328 124674 Sveinung Tofte Skullerud SpKl Sykkel M 40-44 04:48:32 39.5101:15:1703:12:0304:24:10
341 129038 Even Ask SK Rye II / SK Rye sykkel M 30-34 04:49:13 39.4101:14:2303:06:4704:19:26
342 47443 Willy Hugo Nordnes SK Rye II / SK Rye sykkel M 50-54 04:49:50 39.3300:00:0003:06:4704:19:26
343 80952 Hans Erik Robbestad Asker Cykleklubb M 50-54 04:50:09 39.2901:18:3100:00:0000:00:00
343 79484 Andreas Solberg Team Råholt / Råholt Cykleklubb M 25-29 04:50:09 39.2901:12:3503:04:2004:20:26
343 110215 Kent Torp Team Råholt / Råholt Cykleklubb M 40-44 04:50:09 39.2901:12:3503:04:2004:19:24
346 65565 Andreas Hellstrøm Team Holmenkollen / Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:50:13 39.2801:12:3903:04:2204:24:11
347 129122 Ole Marius Bachke Road Runner Racing M 40-44 04:50:31 39.2400:00:0000:00:0000:00:00
347 137353 Nicolas Bourdillat Team Anton M 25-29 04:50:31 39.2401:14:4703:07:0204:25:55
347 137354 Arne Brørs Team Anton M 40-44 04:50:31 39.2401:14:4703:07:0204:25:55
347 129101 Marius Gjone Hannestad Pareto M 30-34 04:50:31 39.2401:14:4703:07:0204:25:55
347 137355 Trond Kjølstad Team Anton M 40-44 04:50:31 39.2401:14:4703:07:0204:25:55
347 64191 Helge Knutzen Team Anton M 40-44 04:50:31 39.2401:14:4703:07:0204:25:55
347 40577 Frederic Mignotte road runner racing M 35-39 04:50:31 39.2401:14:4703:07:0204:25:55
347 131312 Christian Scheele Team Anton M 30-34 04:50:31 39.2401:14:4703:07:0204:25:55
347 109003 Petter Skippervold Team Anton M 35-39 04:50:31 39.2401:14:4703:07:0204:25:55
347 80140 Ole Kristian Sørland Team Anton M 45-49 04:50:31 39.2401:14:4703:07:0204:25:55
347 78797 Jan Erik Søvig Team Anton M 40-44 04:50:31 39.2401:14:4703:07:0204:25:55
347 109225 Jonas Tyssø Road Runner Racing M 30-34 04:50:31 39.2401:14:4703:07:0204:25:55
347 64077 Stephan Von Der Lippe Team Anton M 35-39 04:50:31 39.2401:14:4703:07:0204:25:55
360 109339 Per Morten Kiil Holmenkollen Cykleklubb M 40-44 04:50:37 39.2200:00:0003:04:0304:23:10
361 36331 Stig Jerry Ørneberg Bærum OCK M 35-39 04:50:38 39.2200:00:0003:05:0604:17:15
362 80413 Jan Terje Håkonsen SK Rye sykkel M 40-44 04:50:41 39.2101:14:2300:00:0004:19:26
363 49913 Lars Billet Team Sepura / Moss Cykle Klubb M 35-39 04:50:45 39.2001:07:2803:04:0804:21:43
364 129552 Knut Snildal SK Rye II / SK Rye sykkel M 40-44 04:50:57 39.1801:14:2303:06:4704:19:26
365 114182 André V. Angelillo Driv IL Sykkel / Driv Idrettslag Sykkel M 45-49 04:51:09 39.1501:16:5003:14:1004:26:20
365 137356 Henrik Bakke Driv IL Sykkel / Driv Idrettslag Sykkel M 20-24 04:51:09 39.1500:00:0003:14:1004:26:20
365 44953 Roy Victor Brunstrøm Driv IL Sykkel / Driv Idrettslag Sykkel M 45-49 04:51:09 39.1501:16:5003:14:1004:26:20
365 129042 Einar Gundersen Driv IL Sykkel / Driv Idrettslag Sykkel M 45-49 04:51:09 39.1501:16:5000:00:0004:26:20
365 101070 Eirik Ek Hagen Driv IL Sykkel / Driv Idrettslag Sykkel M 17-19 04:51:09 39.1500:00:0003:14:1004:26:20
365 129043 Marius Haug Driv IL Sykkel / Driv Idrettslag Sykkel M 40-44 04:51:09 39.1501:16:5003:14:1004:26:20
365 80233 Njål Eirik Haug Driv IL Sykkel / Driv Idrettslag Sykkel M 40-44 04:51:09 39.1501:16:5003:14:1004:26:20
365 98763 Dag Holtop Driv IL Sykkel / Driv Idrettslag Sykkel M 50-54 04:51:09 39.1501:16:5003:14:1004:26:20
365 64092 Jens Kristian Jensen Driv IL Sykkel / Fevik & Omegn CC M 40-44 04:51:09 39.1501:16:5003:14:1004:26:20
365 80690 Martin Kathrud Driv IL Sykkel / Driv Idrettslag Sykkel M 30-34 04:51:09 39.1501:16:5003:14:1004:26:20
365 129046 Anders Kathrud Driv IL Sykkel / Driv Idrettslag Sykkel M 35-39 04:51:09 39.1501:16:5003:14:1004:26:20
365 70784 Terje Kjørstad Driv IL Sykkel / Driv Idrettslag Sykkel M 40-44 04:51:09 39.1500:00:0003:14:1004:26:20
365 129045 Sturla Kaasa Driv IL Sykkel / Driv Idrettslag Sykkel M 30-34 04:51:09 39.1501:16:5003:14:1004:26:20
365 69094 Thomas Lindeman Driv IL Sykkel / Driv Idrettslag Sykkel M 40-44 04:51:09 39.1501:16:5003:14:1004:26:20
365 34761 Marius Ralger Driv IL Sykkel / Driv Idrettslag Sykkel M 40-44 04:51:09 39.1500:00:0000:00:0004:26:20
365 42345 Arne Steffensen Driv IL Sykkel / Driv Idrettslag Sykkel M 45-49 04:51:09 39.1501:16:5003:14:1004:26:20
365 93696 Erik Stensrud Driv IL Sykkel / Driv Idrettslag Sykkel M 40-44 04:51:09 39.1501:16:5003:14:1004:26:20
365 129049 Terje Stræte Driv IL Sykkel / Driv Idrettslag Sykkel M 45-49 04:51:09 39.1500:00:0003:14:1004:26:20
365 129120 Henning Johansen Sørfjord Driv IL Sykkel / Driv Idrettslag Sykkel M 40-44 04:51:09 39.1501:16:5003:14:1004:26:20
384 129157 Terje Leren Ullensaker Cykleklubb M 45-49 04:51:41 39.0801:15:1303:07:2304:20:37
384 111036 Rune Hamann Olsen Team Ullensaker / Ullensaker Cykleklubb M 40-44 04:51:41 39.0801:15:1303:07:2304:20:37
384 61439 Glenn Rimmereide Team Ullensaker / Ullensaker Cykleklubb M 45-49 04:51:41 39.0801:15:1303:07:2304:21:58
387 129327 Bjørn Østlie Nordbygda/Løten Ski - Sykkel M 50-54 04:51:45 39.0701:20:1803:26:3500:00:00
388 133242 Bjørn Bjune Asker Cykleklubb M 40-44 04:52:01 39.0301:23:2700:00:0000:00:00
389 111225 Øivind Andersen-Gott Team Skullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 45-49 04:52:43 38.9401:15:1703:12:0304:24:10
389 129224 Frank Sørensen Team Skullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 45-49 04:52:43 38.9401:15:1703:12:0304:24:10
391 50522 Jan Ekern Lørenskog CK M 45-49 04:52:54 38.9201:15:3103:13:1304:28:17
391 109685 Lars Hoem Fjellfoten Sykkelklubb M 25-29 04:52:54 38.9201:15:3103:13:1304:28:17
391 129108 Christer Fossum Larsen Lørenskog CK M 40-44 04:52:54 38.9201:15:3103:13:1304:28:17
394 53860 Martin Lindebæk Nielsen SK Rye II / SK Rye sykkel M 35-39 04:53:02 38.9001:14:2303:06:4704:19:26
395 80243 Eirik Olsen SK Rye I / SK Rye sykkel M 40-44 04:53:03 38.9001:08:0903:02:1004:23:08
396 108875 Martin Løvik Lørenskog CK M 30-34 04:53:04 38.8901:15:3103:13:1304:28:17
396 109095 Kjell Ingebret Nilsen Lørenskog CK M 35-39 04:53:04 38.8901:15:3103:13:1304:28:17
396 48702 Erik Strandli Lørenskog CK M 35-39 04:53:04 38.8901:15:3103:13:1304:28:17
396 137357 Jan-Petter Tenold Lørenskog CK M 45-49 04:53:04 38.8901:15:3103:13:1304:28:17
400 62634 Gard Jonas Moen Gabrielsen Finstadjordet M 20-24 04:53:05 38.8901:14:2303:06:4704:19:26
401 137358 Morten Kallevig Lørenskog CK M 35-39 04:53:10 38.8801:15:3103:13:1304:28:17
401 80201 Stein Magnus Olafsrud Lørenskog CK M 35-39 04:53:10 38.8801:15:3103:13:1304:28:17
403 115173 Roger Engelstad Lørenskog CK M 40-44 04:53:14 38.8701:15:3103:13:1300:00:00
403 108841 Simen Enger Lørenskog CK M 20-24 04:53:14 38.8701:15:3103:13:1304:28:17
403 129111 Ronnie Hallén Lørenskog CK M 35-39 04:53:14 38.8701:15:3103:13:1304:28:17
403 109094 Lars Kjelling Lørenskog CK M 40-44 04:53:14 38.8701:15:3103:13:1300:00:00
407 63031 Vegard Johnsen Lørenskog CK M 35-39 04:53:20 38.8601:15:3103:13:1304:28:17
407 48848 Thorbjørn Skamo Lørenskog CK M 30-34 04:53:20 38.8601:15:3103:13:1304:28:17
407 42532 Geir Torgersen Skoda Green Team M 45-49 04:53:20 38.8601:15:3103:13:1304:28:17
407 80326 Hanne Tærum Lørenskog CK K 35-39 04:53:20 38.8601:15:3103:13:1304:28:17
407 49968 Ketil Tærum SKODA M 40-44 04:53:20 38.8600:00:0003:13:1300:00:00
407 49441 Terje Ullereng Lørenskog CK M 45-49 04:53:20 38.8601:15:3103:13:1304:28:17
413 80247 Odd-Terje Bjarkøy CK Nittedal / CK Nittedal M 40-44 04:53:35 38.8301:16:1303:14:1404:28:08
413 64029 Leif Arne Brandal CK Nittedal / CK Nittedal M 55-59 04:53:35 38.8301:16:1303:14:1400:00:00
413 64372 Erlend Edvardsen CK Nittedal / Bingsfoss SK M 40-44 04:53:35 38.8301:16:1300:00:0004:28:08
413 67157 Richard Elnæs CK Nittedal / CK Nittedal M 40-44 04:53:35 38.8301:16:1303:14:1400:00:00
413 48288 Morten Engen CK Nittedal / Bingsfoss SK M 30-34 04:53:35 38.8301:16:1303:14:1404:28:08
413 128527 Olav Feby CK Nittedal / Bingsfoss SK M 20-24 04:53:35 38.8301:16:1303:14:1404:28:08
413 137359 Steinar Hannestad CK Nittedal / Bingsfoss SK M 55-59 04:53:35 38.8301:16:1303:14:1404:28:08
413 46912 Anders Johan Huus CK Nittedal / Bingsfoss SK M 45-49 04:53:35 38.8301:16:1303:14:1404:28:08
413 108879 Eldar Kurseth CK Nittedal / Sykkylven SK M 40-44 04:53:35 38.8301:16:1303:14:1404:28:08
413 68493 Joar Lund CK Nittedal / Bingsfoss SK M 35-39 04:53:35 38.8301:16:1303:14:1404:28:08
413 109101 Vegard Madsen CK Nittedal / CK Nittedal M 35-39 04:53:35 38.8301:16:1303:14:1400:00:00
413 108989 Odd Jørgen Ottesen CK Nittedal / Bingsfoss SK M 45-49 04:53:35 38.8301:16:1303:14:1400:00:00
413 48040 Bottel Skøyen CK Nittedal / CK Nittedal M 45-49 04:53:35 38.8301:16:1303:14:1404:28:08
413 36716 Rune Stople CK Nittedal / Birkebeineren IF Sykkel M 45-49 04:53:35 38.8301:16:1303:14:1404:28:08
413 62658 Arnfinn Svensli CK Nittedal / CK Nittedal M 55-59 04:53:35 38.8301:16:1303:14:1404:28:08
413 67763 Kjetil Thøgersen CK Nittedal / Bingsfoss SK M 45-49 04:53:35 38.8300:00:0003:14:1404:28:08
413 80300 Frode Wold CK Nittedal / Høland IL Sykkel M 45-49 04:53:35 38.8301:16:1303:14:1404:28:08
413 49245 Øyvind Woll CK Nittedal / CK Nittedal M 45-49 04:53:35 38.8301:16:1303:14:1400:00:00
431 69961 Viktor Lorentz Team Oslo Sykkel / IF Frøy Sykkel M 40-44 04:54:18 38.7300:00:0002:52:2104:23:07
432 80626 Kristian Lyngmo Overtråkket tempoteam / Cykle Klubben Øst M 35-39 04:54:50 38.6600:00:0003:21:5200:00:00
433 79423 Even Bjerke Overtråkket tempoteam / Hurdal IL Sykkel M 20-24 04:54:51 38.6601:18:2303:17:2904:30:25
433 129132 Thomas Bäckstrøm Overtråkket tempoteam / Sarpsborg Sykleklubb M 35-39 04:54:51 38.6601:18:2303:17:2904:30:25
433 129147 Christian Kollerud Overtråkket tempoteam / Sarpsborg Sykleklubb M 40-44 04:54:51 38.6601:18:2303:17:2900:00:00
433 137360 Eirik Langøy Overtråkket tempoteam / Fredrikstad SK M 20-24 04:54:51 38.6601:18:2303:17:2904:30:25
433 129136 Glenn E. Olsen Overtråkket tempoteam / Cykle Klubben Øst M 40-44 04:54:51 38.6601:18:2303:17:2904:30:25
438 44661 Erling Danielsen Raufoss&Gjøvik SK M 50-54 04:55:05 38.6301:16:1803:15:1604:29:17
438 137361 Oddbjørn Grimsbø Raufoss&Gjøvik SK M 35-39 04:55:05 38.6301:16:1800:00:0004:29:17
438 30548 Arild Johansen Raufoss&Gjøvik SK M 45-49 04:55:05 38.6301:16:1803:15:1604:29:17
438 64384 Harald Lyshaugen Raufoss&Gjøvik SK M 35-39 04:55:05 38.6301:16:1803:15:1604:29:17
438 69533 Roger Løkken Raufoss&Gjøvik SK M 35-39 04:55:05 38.6301:16:1803:15:1604:29:17
438 69525 Wegar Løkken Raufoss&Gjøvik SK M 45-49 04:55:05 38.6300:00:0003:15:1604:29:17
438 106200 Even Berg Mathisen Raufoss&Gjøvik SK M 25-29 04:55:05 38.6301:16:1803:15:1604:29:17
438 130360 Øystein Myrland Raufoss&Gjøvik SK M 35-39 04:55:05 38.6301:16:1803:15:1600:00:00
438 65366 Arnfinn Nereng Raufoss&Gjøvik SK M 45-49 04:55:05 38.6301:16:1803:15:1600:00:00
438 137362 Erling Owren Raufoss&Gjøvik SK M 17-19 04:55:05 38.6301:16:1803:15:1604:29:17
438 64005 Morten Schnell Raufoss&Gjøvik SK M 45-49 04:55:05 38.6301:16:1803:15:1604:29:17
438 34889 Johannes Skaug Raufoss&Gjøvik SK M 55-59 04:55:05 38.6301:16:1803:15:1604:29:17
438 80379 Christer Svingen Raufoss&Gjøvik SK M 35-39 04:55:05 38.6301:16:1803:15:1604:29:17
438 129062 Andreas Tollan Raufoss&Gjøvik SK M 30-34 04:55:05 38.6301:16:1803:15:1604:29:17
438 64006 Håkon Østberg Raufoss&Gjøvik SK M 50-54 04:55:05 38.6301:16:1803:15:1604:29:17
453 34899 Torkell Dobbe Overtråkket tempoteam / Sagene IF Sykkel M 35-39 04:55:11 38.6200:00:0003:17:2904:30:25
454 108996 Anders Gaarder Kølabånn SK M 45-49 04:55:15 38.6101:12:2703:16:2804:29:07
455 70644 Lars Petter Musiol Team Ullensaker / Ullensaker Cykleklubb M 35-39 04:55:27 38.5801:15:1303:07:2304:26:26
456 49568 Anders Henni Asker Cykleklubb M 45-49 04:55:30 38.5701:17:3303:13:1604:28:45
456 47488 Edmund Langeland Asker Cykleklubb M 50-54 04:55:30 38.5701:17:3303:13:1604:28:45
456 44627 Helge Mosveen Arna SK M 50-54 04:55:30 38.5701:17:3303:13:1604:28:45
456 49240 Odd-Eirik Olsen Asker Cykleklubb M 35-39 04:55:30 38.5700:00:0003:13:1604:28:45
456 128312 Bernt Sagård Asker Cykleklubb M 50-54 04:55:30 38.5701:17:3303:13:1604:28:45
456 24986 Kjell Seberg Asker Cykleklubb M 55-59 04:55:30 38.5701:17:3303:13:1604:28:45
456 137363 Rune Skuland Asker Cykleklubb M 50-54 04:55:30 38.5701:17:3303:13:1604:28:45
456 137364 Michael Swaig Asker Cykleklubb M 35-39 04:55:30 38.5701:17:3303:13:1604:28:45
456 44237 Trygve Ulset Asker Cykleklubb M 40-44 04:55:30 38.5701:17:3303:13:1604:28:45
456 64103 Arne Henning Underdal-Loktu Asker Cykleklubb M 40-44 04:55:30 38.5700:00:0000:00:0004:28:45
456 63948 Ola Østvold Asker Cykleklubb M 40-44 04:55:30 38.5701:17:3303:13:1604:28:45
467 54502 Tommy Sande Sarpsborg Sykleklubb M 17-19 04:55:34 38.5601:18:2303:17:2904:30:25
468 131332 Morten Kristoffersen Asker Cykleklubb M 35-39 04:55:41 38.5501:17:3303:13:1604:28:45
469 41712 Lars Johansen Overtråkket tempoteam / Sarpsborg Sykleklubb M 45-49 04:55:44 38.5401:18:2303:17:2904:30:25
470 63967 Raymond Thoresen Team Sepura / Østfold Express Road Train M 50-54 04:55:45 38.5401:07:2803:04:0804:25:07
471 137365 Lars André Røkke Team Skullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 40-44 04:55:49 38.5301:15:1703:12:0304:28:24
472 129075 Andreas Bye Halden CK / Halden CK M 45-49 04:56:07 38.4901:16:5503:17:1000:00:00
472 109053 Pål Roar Dahlman Halden CK M 40-44 04:56:07 38.4900:00:0003:17:1000:00:00
472 69571 Jon Einarsen Halden CK / Halden CK M 45-49 04:56:07 38.4901:16:5503:17:1004:31:02
472 109426 Tore Listou Halden CK / Halden CK M 45-49 04:56:07 38.4901:16:5503:17:1004:31:02
472 69020 Hans Erik Myrene Halden CK / Halden CK M 50-54 04:56:07 38.4901:16:5503:17:1000:00:00
472 137366 Kent Robert Næss Halden CK M 40-44 04:56:07 38.4901:16:5503:17:1004:31:02
472 109055 Jørn Nøland Halden CK / Halden CK M 45-49 04:56:07 38.4901:16:5503:17:1004:31:02
472 30508 Per Helmer Olsen Halden CK / Halden CK M 50-54 04:56:07 38.4901:16:5503:17:1000:00:00
472 34074 Davide Roverso Halden CK / Halden CK M 45-49 04:56:07 38.4901:16:5503:17:1004:31:02
472 137367 Knut-Harald Rustadbakken Halden CK / Halden CK M 45-49 04:56:07 38.4901:16:5503:17:1000:00:00
472 137368 Bjørn Røyndal Halden CK / Halden CK M 40-44 04:56:07 38.4901:16:5503:17:1004:31:02
472 58130 Oddbjørn Torgalsbøen Halden CK / Halden CK M 45-49 04:56:07 38.4901:16:5503:17:1004:31:02
484 131383 Daniel Beckhaug Overtråkket tempoteam / NTNUI Sykkel M 20-24 04:56:22 38.4600:00:0003:17:2900:00:00
485 121725 Lars Petter Berg Sportsklubben Ceres Sykkel M 35-39 04:56:29 38.4501:14:0603:05:4304:24:35
486 129103 John Kristian Liaker Team Ullensaker / Ullensaker Cykleklubb M 40-44 04:56:51 38.4000:00:0003:07:2304:26:54
486 26901 Ole Stava Team Ullensaker / Kløfta IL Sykkel M 45-49 04:56:51 38.4001:15:1303:07:2304:25:29
488 137369 Lars Hugo Braadland Olsen Lørenskog CK M 40-44 04:57:36 38.3001:15:3103:13:1304:28:17
489 109125 Andreas Skavhaug Team Torshov / Kjekkas IF Sykkel M 35-39 04:58:09 38.2301:06:4500:00:0000:00:00
490 107894 Hans Berg Soon Cykleklubb M 35-39 04:58:31 38.1801:18:5903:22:0304:34:10
490 80671 Arne Danielsen Soon Cykleklubb M 40-44 04:58:31 38.1801:18:5903:22:0304:34:10
490 35057 René Gjøg Soon Cykleklubb M 45-49 04:58:31 38.1801:19:1603:22:0304:34:10
490 79969 Martin Gray Drøbak-Frogn IL Sykkel M 40-44 04:58:31 38.1801:18:5903:22:0304:34:10
490 75232 Alexander Hagen Soon Cykleklubb M 35-39 04:58:31 38.1801:18:5903:22:0304:34:10
490 64363 Thomas Hebæk Soon Cykleklubb M 35-39 04:58:31 38.1801:18:5903:22:0304:34:10
490 109373 Ørnulf Riisnæs Soon Cykleklubb M 40-44 04:58:31 38.1800:00:0003:22:0304:34:10
490 137370 Anders Trømberg Soon Cykleklubb M 40-44 04:58:31 38.1800:00:0000:00:0004:34:10
490 88204 Steinar Wiik Soon Cykleklubb M 40-44 04:58:31 38.1800:00:0003:22:0304:34:10
490 37062 Kenneth Aas Soon Cykleklubb M 45-49 04:58:31 38.1801:18:5903:22:0304:34:10
500 79260 Ole Nævdal Råholt Cykleklubb M 20-24 04:58:40 38.1601:12:3503:04:2004:23:06
501 79635 Richard Martinsen SK Rye I / SK Rye sykkel M 35-39 04:58:53 38.1401:08:0903:12:4304:30:50
502 34898 Lars Martin Dobbe Overtråkket tempoteam / SK Rye sykkel M 30-34 04:58:54 38.1301:18:2303:17:2904:30:25
503 67034 Ola G. Bustad Team Anton M 45-49 04:59:00 38.1201:14:4703:07:0204:31:26
504 137371 Øystein Kongsbakk Overtråkket tempoteam / Sarpsborg Sykleklubb M 50-54 04:59:04 38.1101:18:2303:17:2904:30:25
504 130568 Rune Nygård Overtråkket tempoteam / Østbygda IL Sykkel M 35-39 04:59:04 38.1101:18:2303:17:2904:30:25
504 79425 Lars Morten Støwer-Kabo Overtråkket tempoteam / Sarpsborg Sykleklubb M 35-39 04:59:04 38.1101:18:2303:17:2904:30:25
507 80219 Vidar Nøland Halden CK / Halden CK M 45-49 04:59:12 38.1001:16:5503:17:1004:31:02
508 54611 Trond Haugen Team Foss Sport / Romeriksåsen Sykkelklubb M 50-54 04:59:17 38.0900:00:0003:18:5604:33:20
508 129093 Bernt E. Larsen Team Foss Sport / Romeriksåsen Sykkelklubb M 35-39 04:59:17 38.0901:20:3603:18:5600:00:00
508 62660 Thomas Pettersen Team Foss Sport / Romeriksåsen Sykkelklubb M 40-44 04:59:17 38.0901:20:3603:18:5604:33:20
508 128282 Rune Rimereit Skedsmokorset M 50-54 04:59:17 38.0901:20:3603:18:5604:33:20
512 36370 Anders Hallingstad Team Foss Sport / Fet Skiklubb Sykkel M 35-39 04:59:23 38.0701:20:3603:18:5600:00:00
512 61490 Olav Heggard Team Foss Sport / Romeriksåsen Sykkelklubb M 40-44 04:59:23 38.0701:20:3603:18:5604:33:20
512 80279 Per Arne Helgesen Team Foss Sport / Romeriksåsen Sykkelklubb M 40-44 04:59:23 38.0700:00:0003:18:5600:00:00
512 90090 Øyvind Rohn Team Foss Sport / Romeriksåsen Sykkelklubb M 45-49 04:59:23 38.0701:20:3603:18:5604:33:20
512 129068 Henrik Syvertsen Team Foss Sport / SK Rye sykkel M 40-44 04:59:23 38.0701:20:3603:18:5604:33:20
517 108893 Ole Anker-Rasch Team Holmenkollen / Holmenkollen Cykleklubb M 50-54 04:59:24 38.0701:12:3903:04:0304:29:00
518 137372 Joakim Gustafsson Halden CK / Halden CK M 30-34 04:59:31 38.0600:00:0003:17:1004:31:02
519 129080 Bjørn Sand Team Foss Sport / Oppdal SK M 45-49 05:00:07 37.9801:21:2603:19:4604:34:10
520 62522 Tor Bjerkan Oppdal SK M 30-34 05:00:20 37.9501:20:1803:19:5304:35:39
520 137373 Tormod Eggan Oppdal SK M 40-44 05:00:20 37.9501:20:1803:19:5300:00:00
520 118060 Tore Gjønnes Oppdal SK M 40-44 05:00:20 37.9501:20:1803:19:5304:35:39
520 129104 Geir Plassen Oppdal SK M 40-44 05:00:20 37.9501:20:1803:19:5300:00:00
520 129083 Jan Olav Reistad Oppdal SK M 45-49 05:00:20 37.9501:20:1803:19:5304:35:39
520 34856 Tore Skaslien Oppdal SK M 45-49 05:00:20 37.9501:20:1803:19:5304:35:39
526 62526 Roar Sørlien Oppdal SK M 40-44 05:00:28 37.9400:00:0000:00:0004:35:39
527 131374 Tore Almlid Oppdal SK M 35-39 05:00:31 37.9301:20:1803:19:5304:35:39
527 130343 Sindre Smestu Holm Oppdal SK M 17-19 05:00:31 37.9301:20:1803:19:5304:35:39
529 68932 Jarle Larsen Oslo Sportslager / Team Oslo Sportslager M 30-34 05:00:39 37.9100:00:0003:21:5804:34:37
530 137374 Roger Hansen Oppdal SK M 45-49 05:00:40 37.9101:20:1803:19:5304:35:39
531 129079 Ole Andreas Flotten Oppdal SK M 17-19 05:00:44 37.9001:20:4203:20:1604:36:03
531 47076 Jon Gauterud Oppdal SK M 35-39 05:00:44 37.9001:20:4203:20:1604:36:03
531 80351 Håkon Fagerhaug Gustavsen Oppdal SK M 45-49 05:00:44 37.9001:20:4203:20:1604:36:03
534 36608 Jan Fredrik Edbo Bærum OCK M 35-39 05:00:48 37.8901:11:3103:20:5904:34:59
534 79020 Morten Jørve Bærum OCK M 40-44 05:00:48 37.8901:22:0103:20:5904:34:59
534 64244 Arne Markussen Bærum OCK M 45-49 05:00:48 37.8901:22:0103:20:5904:34:59
537 44669 Kjell Ivar Brun Ottadalen SK / Ottadalen Sykkelklubb M 45-49 05:00:50 37.8901:16:3103:16:2804:33:35
537 65409 Odd Dybdalen Ottadalen SK / Ottadalen Sykkelklubb M 40-44 05:00:50 37.8900:00:0003:16:2804:33:35
537 62542 Pål Atle Fagerli Ottadalen SK / Ottadalen Sykkelklubb M 20-24 05:00:50 37.8901:16:3103:16:2804:33:35
537 128260 Tore Johansen Ottadalen SK / Ottadalen Sykkelklubb M 40-44 05:00:50 37.8901:16:3103:16:2804:33:35
537 36437 Geir Ove Kolobekken Ottadalen SK / Lågen CK M 40-44 05:00:50 37.8900:00:0003:16:2804:33:35
537 70635 Kirsti Kolseth Ottadalen SK / Lågen CK K 20-24 05:00:50 37.8901:16:3100:00:0004:33:35
537 80046 Pål Kristian Moen Ottadalen SK / Ottadalen Sykkelklubb M 30-34 05:00:50 37.8901:16:3103:16:2804:33:35
537 47494 Torbjørn Randen Ottadalen SK / Ottadalen Sykkelklubb M 45-49 05:00:50 37.8901:16:3103:16:2804:33:35
545 108722 Magnus Flaaten Oslo Sportslager / Team Oslo Sportslager M 30-34 05:00:58 37.8701:17:5703:09:0504:33:03
545 41517 Finn Skårsmoen Oppdal SK M 50-54 05:00:58 37.8700:00:0003:19:5300:00:00
547 62037 Morten Brende Ottadalen SK / Kvam IL Sykkel M 40-44 05:01:05 37.8601:16:3103:16:2804:33:35
547 34952 Pål Haugen Ottadalen SK / Ottadalen Sykkelklubb M 25-29 05:01:05 37.8600:00:0003:17:2804:33:35
549 69951 Alf-Roger Holme Team Råholt / Eidsvoll SK M 35-39 05:01:07 37.8501:12:3503:04:2004:26:14
550 64153 Rune Byrløkken Ottadalen SK / Lågen CK M 45-49 05:01:08 37.8500:00:0003:16:2804:33:35
550 128918 Kim Erik Moen Ottadalen SK / Ottadalen Sykkelklubb M 35-39 05:01:08 37.8501:16:3103:16:2804:33:35
552 137375 Morten T. Vaagsbø SK Rye II / SK Rye sykkel M 40-44 05:01:10 37.8500:00:0003:06:4704:26:32
553 62887 Jonas Christensen SK Rye II / SK Rye sykkel M 35-39 05:01:17 37.8301:14:2303:06:4704:25:20
554 49581 Ole Ledang Lørenskog CK M 45-49 05:01:31 37.8001:15:3103:13:1304:28:32
555 34962 Ove Karenstuen Ottadalen SK / Lågen CK M 45-49 05:01:42 37.7801:16:3103:16:2804:33:35
555 50199 Øyvind Nesdal Ottestad SK / Ottestad IL Sykkel M 45-49 05:01:42 37.7801:10:3703:05:0804:30:57
557 64009 Egil Rognstad Glåmdal SK/Fauske IL Sykkel / Solør Cykleklubb M 50-54 05:01:49 37.7701:16:5503:17:5804:35:38
558 68503 Per Ole Vikerhaugen Glåmdal SK/Fauske IL Sykkel / Odal Sykleklubb M 35-39 05:02:00 37.7401:16:5503:17:5804:35:38
559 102478 Torbjørn Kvam Asker Cykleklubb M 40-44 05:02:04 37.7401:17:3303:13:1604:31:09
560 67857 Pål Bakken Glåmdal SK/Fauske IL Sykkel / Glåmdal SK M 40-44 05:02:09 37.7200:00:0000:00:0004:35:38
560 128415 Trond Karlsen Glåmdal SK/Fauske IL Sykkel / Fauske IL Sykkel M 40-44 05:02:09 37.7201:16:5503:17:5804:35:38
560 108054 Bjørn Steinar Karlsen Glåmdal SK/Fauske IL Sykkel / Fauske IL Sykkel M 55-59 05:02:09 37.7201:16:5503:17:5804:35:38
560 70073 Arne Richard Kristiansen Glåmdal SK/Fauske IL Sykkel / Fauske IL Sykkel M 45-49 05:02:09 37.7201:16:5503:17:5804:35:38
560 106530 Jonny Noppi Glåmdal SK/Fauske IL Sykkel / Glåmdal SK M 50-54 05:02:09 37.7200:00:0003:17:5804:35:38
560 43583 Ivar Morten Prytz Glåmdal SK/Fauske IL Sykkel / Glåmdal SK M 55-59 05:02:09 37.7201:22:0803:23:1204:40:52
560 34878 Kjell Sæterhaug Glåmdal SK/Fauske IL Sykkel / Fauske IL Sykkel M 45-49 05:02:09 37.7201:16:5503:17:5804:35:38
560 108061 Frank Zahl Glåmdal SK/Fauske IL Sykkel / Fauske IL Sykkel M 50-54 05:02:09 37.7200:00:0000:00:0000:00:00
568 80486 Jan-Åge Nymoen Glåmdal SK/Fauske IL Sykkel / Glåmdal SK M 55-59 05:02:18 37.7101:16:5503:17:5804:35:38
569 62827 Atle Hagerud Dyrøy Glåmdal SK/Fauske IL Sykkel / Glåmdal SK M 50-54 05:02:23 37.7001:16:5503:17:5804:35:38
569 80263 Bjørn Trygve Haugen Glåmdal SK/Fauske IL Sykkel / Glåmdal SK M 45-49 05:02:23 37.7001:16:5503:17:5804:35:38
569 38180 Erik Noppi Glåmdal SK/Fauske IL Sykkel / Glåmdal SK M 40-44 05:02:23 37.7001:16:5503:17:5804:35:38
572 129143 Ole Barbakken Glåmdal SK/Fauske IL Sykkel / Glåmdal SK M 50-54 05:02:29 37.6801:16:5503:17:5804:35:38
572 94769 Rolf Berg Glåmdal SK/Fauske IL Sykkel / Glåmdal SK M 50-54 05:02:29 37.6801:16:5503:17:5804:35:38
572 129140 Petter Finsen Glåmdal SK/Fauske IL Sykkel / Glåmdal SK M 45-49 05:02:29 37.6801:16:5503:17:5804:35:38
572 70358 Bjørn Glemmestad Glåmdal SK/Fauske IL Sykkel / Glåmdal SK M 50-54 05:02:29 37.6801:16:5503:17:5804:35:38
572 35160 Daniel Høyås Glåmdal SK/Fauske IL Sykkel / Fauske IL Sykkel M 30-34 05:02:29 37.6801:16:5503:17:5804:35:38
572 129142 Endre Nesset Glåmdal SK/Fauske IL Sykkel / Glåmdal SK M 50-54 05:02:29 37.6801:16:5503:17:5804:35:38
572 47478 Ole Petter Vibekken Glåmdal SK/Fauske IL Sykkel / Glåmdal SK M 30-34 05:02:29 37.6801:16:5503:17:5804:35:38
572 129385 Marius Wang Glåmdal SK/Fauske IL Sykkel / Glåmdal SK M 25-29 05:02:29 37.6801:16:5503:17:5804:35:38
580 108323 Johan Løberg Tofte Lørenskog CK M 40-44 05:02:39 37.6601:15:3103:13:1304:31:09
581 129106 Ole Engh Atea M 40-44 05:02:42 37.6600:00:0000:00:0000:00:00
581 109634 Daniel Nicolai Hansten Atea M 25-29 05:02:42 37.6600:00:0003:22:1604:38:44
581 139116 Knut-Erik Kristiansen Atea M 45-49 05:02:42 37.6601:21:1203:22:1604:38:44
581 58134 Børge Rovik Atea M 40-44 05:02:42 37.6600:00:0003:22:1604:38:44
581 80723 Leiv Thomas Sandnes Atea / Blodsmak Sportsklubb M 40-44 05:02:42 37.6600:00:0003:22:1600:00:00
581 66396 Torleif Solli Atea M 30-34 05:02:42 37.6600:00:0000:00:0004:38:44
581 63944 Atle Thoresen Atea M 40-44 05:02:42 37.6601:21:1203:22:1604:38:44
581 42279 Hans Vigstad Atea M 40-44 05:02:42 37.6600:00:0003:22:1604:38:44
589 64938 Stian Eldre Atea M 35-39 05:02:54 37.6301:21:1203:22:1604:38:44
590 137376 Trym Andreassen Driv IL Sykkel / Driv Idrettslag Sykkel M 45-49 05:03:27 37.5601:16:5003:14:1004:34:48
591 108361 Eivind Wilberg CK Nittedal / Bingsfoss SK M 25-29 05:03:34 37.5500:00:0003:14:1404:32:17
592 79225 Kenneth Sandberg Kølabånn SK M 30-34 05:03:50 37.5200:00:0000:00:0000:00:00
593 109107 Gunnar Thorvaldsen Abrahamsrud CK Nittedal / Bingsfoss SK M 35-39 05:03:59 37.5001:16:1303:14:1404:31:04
594 30509 Svein Ole Rekdahl Halden CK / Halden CK M 40-44 05:04:14 37.4701:16:5503:17:1004:31:02
595 108116 Jann Sindre Hallem Vang Skiløperforening / Vang Skiløperforening Sykkel M 40-44 05:04:20 37.4501:19:5903:21:4704:37:57
595 137377 Roy Atle Rosenberg Hansen Vang Skiløperforening / Vang Skiløperforening Sykkel M 25-29 05:04:20 37.4501:19:5903:21:4704:37:57
595 131372 Jarle Holtet Vang Skiløperforening / Vang Skiløperforening Sykkel M 40-44 05:04:20 37.4501:19:5903:21:4704:37:57
595 54390 Fredrik Skjeggerud Vang Skiløperforening / Ringerike Sykkelklubb M 25-29 05:04:20 37.4500:00:0003:21:4704:37:57
595 109174 Kristian Solbrå Vang Skiløperforening / Vang Skiløperforening Sykkel M 35-39 05:04:20 37.4501:19:5903:21:4704:37:57
595 64204 Kai Ingvar Strand Vang Skiløperforening / Vang Skiløperforening Sykkel M 45-49 05:04:20 37.4501:19:5903:21:4704:37:57
595 108122 Jonny Trontveit Vang Skiløperforening / Vang Skiløperforening Sykkel M 45-49 05:04:20 37.4501:19:5903:21:4704:37:57
595 129756 Geir Zachariassen Vang Skiløperforening / Brumunddal SK M 45-49 05:04:20 37.4501:19:5903:21:4704:37:57
595 137378 Kenneth Zachariassen Vang Skiløperforening / Ottestad IL Sykkel M 25-29 05:04:20 37.4501:19:5903:21:4704:37:57
604 137379 Lasse Hording Soon Cykleklubb M 40-44 05:04:29 37.4401:18:5903:22:0304:34:10
605 65423 Syver Berg-Domås Brøttum IL-Sykkel M 30-34 05:04:30 37.4301:19:5903:21:5104:39:22
605 47054 Øyvind Borgersen Brøttum IL Sykkel M 30-34 05:04:30 37.4301:19:5903:21:5104:39:22
605 130557 Steinar Elton Bjørndal IF Sykkel M 40-44 05:04:30 37.4301:19:5903:21:5100:00:00
605 80307 John Espen Johannessen Brøttum IL Sykkel M 35-39 05:04:30 37.4301:19:5903:21:5104:39:22
605 64225 Jan Killi Brøttum IL Sykkel M 40-44 05:04:30 37.4300:00:0000:00:0004:39:22
605 47493 Stein Killi Brøttum IL Sykkel M 45-49 05:04:30 37.4300:00:0003:21:5104:39:22
605 22472 Gard Lien Brøttum IL Sykkel M 40-44 05:04:30 37.4301:19:5903:21:5104:39:22
605 47073 Ole Christian Lunna Brøttum IL Sykkel M 45-49 05:04:30 37.4300:00:0004:40:0305:57:34
605 108971 Erik Mæhlum Brøttum IL Sykkel M 35-39 05:04:30 37.4301:19:5903:21:5104:39:22
614 64085 Terje Lundby Vang Skiløperforening / Vang Skiløperforening Sykkel M 50-54 05:04:32 37.4301:19:5903:21:4704:37:57
614 80354 Erik Lundgård Vang Skiløperforening / Vang Skiløperforening Sykkel M 40-44 05:04:32 37.4301:19:5903:21:4704:37:57
614 46922 Olav Skjæret Vang Skiløperforening / Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 45-49 05:04:32 37.4300:00:0003:21:4704:37:57
614 24387 Johnny Stranden Vang Skiløperforening / Vang Skiløperforening Sykkel M 45-49 05:04:32 37.4301:19:5903:21:4704:37:57
614 108126 Bjørn Espen Aase Vang Skiløperforening / Vang Skiløperforening Sykkel M 45-49 05:04:32 37.4301:19:5903:21:4704:37:57
619 94675 Morten Andersen Team Sepura / Halden CK M 35-39 05:04:34 37.4301:18:1903:13:0704:38:57
620 67714 Per Anchersen Bærum OCK M 45-49 05:04:36 37.4201:19:5903:21:5104:39:22
620 65401 Gaute Freng Brøttum IL Sykkel M 40-44 05:04:36 37.4201:19:5903:21:5104:39:22
622 109078 Lars Strømmen Brøttum IL Sykkel M 35-39 05:04:40 37.4101:19:5903:21:5104:39:22
623 65656 Arvid Arntsen Vang Skiløperforening / Vang Skiløperforening Sykkel M 60-64 05:04:44 37.4001:19:5903:21:4704:37:57
623 64233 Asgeir Fløtlien Brøttum IL Sykkel M 45-49 05:04:44 37.4001:19:5903:21:5104:39:22
623 64342 Trond Hagelund Brøttum sykkel M 40-44 05:04:44 37.4001:19:5903:21:5104:39:22
623 47079 Roar Lunna Brøttum IL Sykkel M 40-44 05:04:44 37.4000:00:0003:21:5104:39:22
623 130569 Håvard Udnesseter Sæter Hjørnet M 50-54 05:04:44 37.4001:19:5903:21:5100:00:00
628 63974 Kjell Vidar Brumoen Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 35-39 05:05:04 37.3601:26:3103:26:4004:39:20
629 25576 Lars Berger Brøttum IL Sykkel M 30-34 05:05:13 37.3501:20:4203:22:3404:40:05
630 49069 Rolf Ensrud Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 55-59 05:05:27 37.3201:16:2503:19:1104:38:19
631 108125 Tom Zachariassen Vang Skiløperforening / Vang Skiløperforening Sykkel M 40-44 05:05:32 37.3101:19:5903:21:4704:37:57
632 70836 Roger Erstad Atea M 35-39 05:05:35 37.3001:21:1203:22:1604:41:09
633 129148 Reidar Bjørkli Lonely Riders M 50-54 05:05:42 37.2901:19:3103:22:5804:41:16
633 70618 Arild Nordstad Glitre Off- Road Klubb M 50-54 05:05:42 37.2901:19:3103:22:5804:41:16
635 80253 Ole-Henrik Andreassen Follo Sykkelklubb M 50-54 05:05:47 37.2800:00:0003:22:0404:41:16
636 108986 Rune Porsholt Soon Cykleklubb M 40-44 05:05:49 37.2701:18:5903:22:0304:35:16
636 137380 Sindre Utvik Lillehammer CK Ekspress I / Lillehammer CK M 20-24 05:05:49 37.2701:11:0500:00:0004:38:19
638 70614 Owe Figenschau Glitre Off- Road Klubb M 50-54 05:05:51 37.2701:19:3103:22:5804:41:16
638 137381 Stian Gylder Haugland Follo Sykkelklubb M 25-29 05:05:51 37.2701:19:3103:22:5804:41:16
638 137382 Terje Myklebust Follo Sykkelklubb M 40-44 05:05:51 37.2701:19:3100:00:0000:00:00
638 109028 Torfinn Teigen Sparebank1 M 50-54 05:05:51 37.2701:19:3103:22:5804:41:16
642 36358 Robert Krogstad Oppdal SK M 40-44 05:05:53 37.2600:00:0003:19:5304:35:39
643 139115 Espen Kristiansen Follo Sykkelklubb M 35-39 05:05:56 37.2600:00:0003:22:0404:41:16
644 65391 Jan-Inge Berge Follo Sykkelklubb M 45-49 05:06:00 37.2501:19:3103:22:5804:41:16
644 108119 Arve Oldertrøen Vang Skiløperforening / Vang Skiløperforening Sykkel M 40-44 05:06:00 37.2501:19:5900:00:0000:00:00
644 49415 Sissel Vien Follo Sykkelklubb K 50-54 05:06:00 37.2501:19:3103:22:0404:41:16
647 64108 Tore Bergan Asker Cykleklubb M 50-54 05:06:18 37.2101:17:3303:13:1604:36:24
647 64736 Christian Brennum Asker Cykleklubb M 35-39 05:06:18 37.2101:17:3303:13:1604:36:24
649 137383 Dag Rune Bekkemellem Team Skullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 50-54 05:06:41 37.1701:15:1703:12:0304:36:10
650 64780 Sondre Hugaas Team Ullensaker / Kløfta IL Sykkel M 35-39 05:06:58 37.1301:15:1303:07:2304:35:04
650 49666 Svein Olav Høyen Team Ullensaker / Ullensaker Cykleklubb M 45-49 05:06:58 37.1301:15:1303:07:2304:35:04
652 129249 Steve Kristiansen Follo Sykkelklubb M 35-39 05:07:01 37.1301:19:3103:22:5804:41:16
652 64441 Arne Steinar Kvisle Glitre Off- Road Klubb M 45-49 05:07:01 37.1301:19:3103:22:5804:41:16
652 50976 Audun Landsverk Follo Sykkelklubb M 30-34 05:07:01 37.1301:19:3103:22:5804:41:16
655 121183 Erik Bjørn Andersen SK Rye II / SK Rye sykkel M 30-34 05:07:23 37.0801:17:1003:21:3704:40:44
655 129200 William Berge SK Rye sykkel M 40-44 05:07:23 37.0800:00:0003:21:3700:00:00
655 80237 Stian Chan Sportsklubben Rye M 40-44 05:07:23 37.0800:00:0003:21:3704:40:44
655 129201 Kristian Halvorsen SK Rye sykkel M 30-34 05:07:23 37.0801:17:1003:21:3704:40:44
655 111132 Roger Hauglid Oslo M 40-44 05:07:23 37.0801:17:1003:21:3704:40:44
655 49658 Lars Christian Heier SK Rye sykkel M 50-54 05:07:23 37.0801:17:1003:21:3704:40:44
655 109016 Harald Hovind SK Rye sykkel M 55-59 05:07:23 37.0801:17:1003:21:3704:40:44
655 129546 Ola Høiby SK Rye sykkel M 35-39 05:07:23 37.0801:17:1003:21:3704:40:44
655 110096 Christian Jensen SK Rye sykkel M 35-39 05:07:23 37.0801:17:1003:21:3704:40:44
655 131391 Harald Kristiansen SK Rye sykkel M 35-39 05:07:23 37.0801:17:1003:21:3704:40:44
655 51375 Vegard Lien Kvelstad SK Rye sykkel M 25-29 05:07:23 37.0801:17:3503:21:3700:00:00
655 108201 Arne Martin Moen SK Rye sykkel M 30-34 05:07:23 37.0801:17:1003:21:3704:40:44
655 82038 Steffan Reme SK Rye sykkel M 25-29 05:07:23 37.0801:17:1003:21:3704:40:44
655 109222 Hans Skari SK Rye sykkel M 50-54 05:07:23 37.0801:17:1003:21:3704:40:44
655 80799 Lasse Stavdal SK Rye sykkel M 40-44 05:07:23 37.0801:17:1003:21:3700:00:00
655 137384 Michiel Warmerdam SK Rye sykkel M 25-29 05:07:23 37.0801:17:1003:21:3704:40:44
655 129260 Lars Jørund Østby SK Rye sykkel M 30-34 05:07:23 37.0801:17:1003:21:3704:40:44
672 108121 Bjørnar Berntsson Strand Vang Skiløperforening / Vang Skiløperforening Sykkel M 35-39 05:07:33 37.0601:19:5900:00:0004:37:57
673 29729 Tore Grødem CK Jarlsberg M 50-54 05:07:35 37.0601:14:4703:17:1004:41:14
674 70642 Ole Erik Alnæs Team Skullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 45-49 05:07:43 37.0401:15:1703:12:0304:38:52
674 36690 Bendik Drevvatne Team Skullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 35-39 05:07:43 37.0401:22:0803:23:1204:40:52
674 68682 Ove Pernes Team Skullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 55-59 05:07:43 37.0401:15:1703:23:1204:40:52
677 64093 Dag Otter Johansen Asker Cykleklubb M 40-44 05:07:54 37.0201:17:3303:18:5504:41:44
677 64099 Christian Sjurseth Asker Cykleklubb M 35-39 05:07:54 37.0200:00:0003:18:5504:41:44
677 64102 Hans Erik Standal Asker Cykleklubb M 45-49 05:07:54 37.0201:17:3300:00:0000:00:00
680 129247 Stian Brække Follo Sykkelklubb M 30-34 05:08:13 36.9801:19:3103:22:5804:41:16
681 137386 Vegard Mellemsæter Oppdal SK M 17-19 05:08:26 36.9601:20:1803:19:5304:36:31
681 34860 Kjetil Værnes Oppdal SK M 35-39 05:08:26 36.9601:20:1803:19:5304:37:07
683 80345 Andreas Randen Oppdal SK M 30-34 05:09:14 36.8601:23:3903:23:1304:39:00
684 30587 Petter Ellefsen SK Rye I / SK Rye sykkel M 35-39 05:09:34 36.8201:08:0902:59:4504:41:26
685 124671 Kåre Molland Follo Sykkelklubb M 50-54 05:09:38 36.8100:00:0003:22:5804:41:16
686 109097 Reidar Bakko Driv IL Sykkel / Andebarkji Terrengsykkelklubb M 50-54 05:09:52 36.7901:16:5003:20:3204:44:04
687 137387 Sture Kristiansen WeberGlava M 45-49 05:10:14 36.7401:21:2603:24:2904:45:39
687 50530 Fredrik Trygg WeberGlava M 40-44 05:10:14 36.7401:21:2603:24:2904:45:39
689 137388 Alexander Standsnes Calzada Cycling Team M 30-34 05:10:21 36.7300:00:0003:26:5100:00:00
690 108928 Leon Engesæth FRØY II / IF Frøy Sykkel M 40-44 05:10:28 36.7101:18:2003:26:1504:43:43
690 70897 Arne Hanssen FRØY II / IF Frøy Sykkel M 45-49 05:10:28 36.7100:00:0003:26:1504:43:43
690 80761 Frank Robert Nilsen FRØY II / IF Frøy Sykkel M 30-34 05:10:28 36.7101:18:2003:26:1504:43:43
690 64350 Johnny Rognså FRØY II / IF Frøy Sykkel M 45-49 05:10:28 36.7101:18:2003:26:1504:43:43
694 80202 Andreas Johannes Heck Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 45-49 05:10:34 36.7001:21:4703:26:5104:46:02
695 137389 Arnfinn Eskild Overtråkket tempoteam / Bærum OCK M 45-49 05:10:35 36.7001:18:2303:17:2904:39:20
696 122361 Trond Larsen WeberGlava M 40-44 05:10:38 36.6901:21:2603:24:2904:45:39
697 129369 Rune Hensel FRØY II / IF Frøy Sykkel M 40-44 05:10:39 36.6901:18:2003:26:1504:43:43
697 64063 Ingar Jensen FRØY II / IF Frøy Sykkel M 45-49 05:10:39 36.6901:18:2003:26:1500:00:00
697 139120 Morten Mørk FRØY II / IF Frøy Sykkel M 50-54 05:10:39 36.6901:18:2003:26:1504:43:43
697 64064 Terje Rabben FRØY II / IF Frøy Sykkel M 55-59 05:10:39 36.6901:18:2003:26:1504:43:43
701 65115 Hermann Bjarni Kristjansson FRØY II / IF Frøy Sykkel M 35-39 05:10:45 36.6801:18:2003:26:1504:43:43
701 64347 Thomas Leirset FRØY II / IF Frøy Sykkel M 40-44 05:10:45 36.6801:18:2003:26:1504:43:43
703 137390 Jørn Helge Dahl Ottestad IL Sykkel M 40-44 05:10:46 36.6801:21:4703:26:5104:46:02
703 109328 Freddy Røed Ottestad IL Sykkel M 55-59 05:10:46 36.6801:21:4703:26:5104:46:02
703 109905 Vegard Strøm Ottestad IL Sykkel M 45-49 05:10:46 36.6801:21:4703:26:5104:46:02
706 113100 Ketil Ervik FRØY II / IF Frøy Sykkel M 30-34 05:10:51 36.6700:00:0003:26:1504:43:43
706 80582 Tony Halvorsen FRØY II / IF Frøy Sykkel M 35-39 05:10:51 36.6700:00:0003:26:1500:00:00
706 137391 Henrik Rune Mørk FRØY II / IF Frøy Sykkel M 25-29 05:10:51 36.6701:18:2003:26:1504:43:43
706 129372 Simen Tollersrud FRØY II / IF Frøy Sykkel M 25-29 05:10:51 36.6700:00:0003:26:1504:43:43
710 65011 Roar Arnstad Calzada Cycling Team M 40-44 05:10:53 36.6601:21:4703:26:5104:46:02
710 106358 Arne Kr. Holter Ottestad IL Sykkel M 50-54 05:10:53 36.6601:21:4703:26:5104:46:02
712 124506 Bård Arve Jordheim WeberGlava M 50-54 05:11:02 36.6501:21:2603:24:2904:45:39
713 64021 Steinar Knutsen FRØY II / IF Frøy Sykkel M 45-49 05:11:04 36.6400:00:0000:00:0000:00:00
714 42430 Finn Aslaksen FRØY II / IF Frøy Sykkel M 60-64 05:11:13 36.6301:18:2003:26:1504:43:43
715 122298 Terje Johansen Follo Sykkelklubb M 50-54 05:11:22 36.6101:19:3103:22:5804:41:16
716 137392 Egil S. Bjerkli Columbus Norway M 25-29 05:11:36 36.5801:29:5403:31:2500:00:00
717 119627 Steinar Løvlie Hapro M 35-39 05:11:40 36.5701:21:4703:26:5100:00:00
718 43978 Leif Solberg Ottestad IL Sykkel M 50-54 05:11:48 36.5601:21:4703:26:5104:46:02
718 80509 Thor Olav Sørnmo Bærum OCK M 35-39 05:11:48 36.5601:21:4703:26:5104:46:02
720 129054 Morten Rotnes Skårer CK M 40-44 05:11:51 36.5501:29:5403:31:2504:47:54
721 41489 Thomas Forsberg Follo Sykkelklubb M 40-44 05:12:07 36.5201:19:3103:22:5804:43:03
721 33433 Trond Risvik Lier M 45-49 05:12:07 36.5201:19:3103:22:5804:41:59
723 74426 Knut Idar Engene WeberGlava M 50-54 05:12:33 36.4701:21:2603:24:2904:45:39
723 110069 Pål Olsen FRØY II / IF Frøy Sykkel M 50-54 05:12:33 36.4700:00:0003:26:1504:43:43
723 110515 Jørn Rokke FRØY II / IF Frøy Sykkel M 40-44 05:12:33 36.4701:18:2003:26:1504:43:43
723 61226 Oddbjørn Raaum FRØY II / IF Frøy Sykkel M 50-54 05:12:33 36.4701:18:2003:26:1504:43:43
727 137393 Kai Almeli Team CK Totentråkk / Feiring IL Sykkel M 45-49 05:12:37 36.4601:18:0703:23:3804:46:27
727 69010 Alf Tony Bjerke Team CK Totentråkk / CK Toten-Tråkk M 45-49 05:12:37 36.4600:00:0003:23:3804:46:27
727 129878 Rune Brønstad Team CK Totentråkk / CK Toten-Tråkk M 40-44 05:12:37 36.4601:18:0703:23:3804:46:27
727 80336 Pål Flattum Team CK Totentråkk / CK Toten-Tråkk M 20-24 05:12:37 36.4601:18:0703:23:3804:46:27
727 137394 Kristian Gaarder Team CK Totentråkk / CK Toten-Tråkk M 40-44 05:12:37 36.4601:18:0703:23:3804:46:27
727 79259 Per Haugen Eidsvoll SK M 45-49 05:12:37 36.4601:18:0703:23:3804:46:27
727 78759 Espen Henriksen Team CK Totentråkk / CK Toten-Tråkk M 45-49 05:12:37 36.4601:18:0703:23:3804:46:27
727 64387 Gjermund Nereng Team CK Totentråkk / Hapro M 45-49 05:12:37 36.4601:18:0703:23:3804:46:27
727 109379 Kai Nettum Team CK Totentråkk / CK Toten-Tråkk M 55-59 05:12:37 36.4600:00:0000:00:0004:46:27
727 69032 Bo Rønde Team CK Totentråkk / CK Toten-Tråkk M 40-44 05:12:37 36.4601:18:0703:23:3804:46:27
727 137395 Inge Skinstad Team CK Totentråkk / CK Toten-Tråkk M 25-29 05:12:37 36.4600:00:0003:23:3804:46:27
727 36823 Jarle André Stensrud Team CK Totentråkk / CK Toten-Tråkk M 40-44 05:12:37 36.4600:00:0003:23:3804:46:27
739 40966 Håvard Stubbom Team Kveinndal`n/Brøttum S.K. M 35-39 05:12:44 36.4501:19:5903:21:5104:42:29
740 36825 Geir Westgaard FRØY II / IF Frøy Sykkel M 45-49 05:12:52 36.4301:18:2003:26:1504:43:43
741 35072 Jahn Otto Snortheim WeberGlava M 45-49 05:13:00 36.4201:21:2603:24:2904:45:39
742 67678 Jostein Engebretsen Atea M 50-54 05:13:03 36.4100:00:0003:22:1604:44:28
743 43345 Jan Håvard Nyborg Spydeberg IL M 35-39 05:13:16 36.3901:20:1803:26:3504:49:29
743 136727 Tor Kristian Von Essen Spydeberg IL M 17-19 05:13:16 36.3900:00:0003:26:3504:49:29
745 129398 Gunnar Finnson Ottestad IL Sykkel M 45-49 05:13:20 36.3801:21:4703:26:5100:00:00
746 109540 Svein Haugom Ottestad IL Sykkel M 40-44 05:13:26 36.3701:21:4703:26:5104:46:02
746 80399 Jan Ingvoldstad Calzada Cycling Team M 40-44 05:13:26 36.3700:00:0000:00:0004:46:02
746 40643 Torstein Storsve Ottestad IL Sykkel M 50-54 05:13:26 36.3701:21:4703:26:5104:46:02
749 137396 Ståle Risa Oslo M 35-39 05:13:28 36.3601:20:1803:26:3504:49:29
750 80655 Odd Runar Saga WeberGlava M 45-49 05:13:32 36.3501:21:2603:24:2904:45:39
751 64078 Pål Syversen Nes Sportsklubb Sykkel M 30-34 05:13:39 36.3401:25:1003:26:4104:44:04
752 35137 Asgeir Ulland Lågen CK M 45-49 05:14:05 36.2901:18:3600:00:0000:00:00
753 62980 Andreas Næss DNB M 25-29 05:14:19 36.2601:22:4603:25:4904:46:58
753 62981 Bjørn Olav Smørgrav DNB Markets M 25-29 05:14:19 36.2601:22:4603:25:4904:46:58
755 62666 Trond Fjæstad Ottestad IL Sykkel M 55-59 05:14:25 36.2501:21:4703:26:5104:46:02
755 130359 Mathias Myhrvold-Hanssen Ottestad IL Sykkel M 35-39 05:14:25 36.2501:21:4703:26:5104:46:02
755 109224 Hans Skjelbreid Ottestad IL Sykkel M 50-54 05:14:25 36.2501:21:4703:26:5104:46:02
758 34507 Henrik Berge Mortensen Kølabånn Sykkelklubb M 45-49 05:14:28 36.2501:19:3103:22:0404:44:24
759 64490 Tore Kirkedam Follo Sykkelklubb M 55-59 05:14:34 36.2401:19:3103:22:0404:44:24
760 34035 Espen Enger Lørenskog CK M 50-54 05:14:38 36.2301:15:3103:31:5304:48:03
761 64394 Tore Melby SK Rye sykkel M 45-49 05:14:49 36.2101:17:1003:21:3704:44:56
762 137397 Helge Grytnes DNB M 35-39 05:14:51 36.2001:22:4603:25:4904:46:58
763 62585 Øyvind Elnæs Team CK Totentråkk / CK Toten-Tråkk M 40-44 05:14:53 36.2001:18:0703:23:3804:47:39
764 102455 Steinar Skaug Oslo M 30-34 05:14:54 36.2000:00:0003:31:3504:48:39
765 137398 Per-Erik Østlie Driv IL Sykkel / Driv Idrettslag Sykkel M 60-64 05:15:03 36.1801:16:5003:14:1004:43:43
766 80603 Harald Inderberg Team Råholt / Råholt Cykleklubb M 35-39 05:15:34 36.1201:12:3503:04:2004:47:25
767 80150 Marius Jørgensen Atea M 35-39 05:15:36 36.1200:00:0000:00:0000:00:00
768 68571 Frode Hermann Syvertsen Team CK Totentråkk / CK Toten-Tråkk M 50-54 05:15:37 36.1101:18:0703:23:3804:46:27
769 129119 Sverre Berg Driv IL Sykkel / Driv Idrettslag Sykkel M 45-49 05:15:39 36.1101:16:5003:23:1704:44:04
770 64216 Martin Berge Brøttum IL Sykkel M 35-39 05:15:41 36.1101:19:5903:21:5104:46:21
771 49683 Torkjell Arntzen Hasle-Løren IL Sykkel M 50-54 05:15:47 36.1001:20:1803:26:3504:49:29
771 35046 Rune Bruksås Hasle-Løren IL Sykkel M 35-39 05:15:47 36.1001:20:1803:26:3504:49:29
771 137399 Per Ivar Egeberg Hasle-Løren IL Sykkel M 30-34 05:15:47 36.1001:20:1803:26:3504:49:29
771 54239 Aslak Eriksrud Hasle-Løren IL Sykkel M 40-44 05:15:47 36.1001:20:1803:26:3504:49:29
771 83133 Øystein Haga Hasle-Løren IL Sykkel M 35-39 05:15:47 36.1001:20:1803:26:3504:49:29
771 124610 Rune Melhus Hasle-Løren IL Sykkel M 40-44 05:15:47 36.1001:20:1803:26:3504:49:29
771 129246 Ola Østgaard Mohn Hasle-Løren IL Sykkel M 35-39 05:15:47 36.1001:20:1803:26:3504:49:29
771 124504 Felipe Molina Hasle-Løren IL Sykkel M 30-34 05:15:47 36.1001:20:1803:26:3504:49:29
771 110889 Michael Pangopoulos Hasle-Løren IL Sykkel M 30-34 05:15:47 36.1001:20:1803:26:3504:49:29
771 137400 Matthew Pugsley Hasle-Løren IL Sykkel M 40-44 05:15:47 36.1001:20:1803:26:3504:49:29
771 81030 Erik Reikrås Sykkelkongen.com M 30-34 05:15:47 36.1000:00:0003:26:3500:00:00
771 129258 Dagfinn Sundell Hasle-Løren IL Sykkel M 40-44 05:15:47 36.1001:20:1803:26:3504:49:29
771 129259 Geir Svelle Hasle-Løren IL Sykkel M 45-49 05:15:47 36.1001:20:1803:26:3504:49:29
771 109502 Tobias Torrissen Hasle-Løren IL Sykkel M 35-39 05:15:47 36.1001:20:1803:26:3504:49:29
771 82064 Jo Øveråsen Lilehammer Karateklubb M 50-54 05:15:47 36.1001:20:1803:26:3504:49:29
786 49534 Anders Strømsvåg Asker Cykleklubb M 55-59 05:15:52 36.0901:17:4203:13:3300:00:00
787 129395 Jan Terje Nordtveit Åsane CK M 50-54 05:15:55 36.0800:00:0003:22:1604:47:05
788 35184 Steinar Rød Nilsen FRØY II / IF Frøy Sykkel M 40-44 05:15:58 36.0700:00:0003:26:1504:43:43
789 129267 Magnus Rognstad Neby Ottestad IL Sykkel M 30-34 05:16:09 36.0501:21:4703:26:5104:47:11
790 129970 Per Arild Dykesteen Atea M 25-29 05:16:13 36.0501:26:4903:29:5204:51:01
791 129164 Vidar Hovelsrud Team CK Totentråkk / CK Toten-Tråkk M 35-39 05:16:23 36.0301:18:0703:23:3804:46:27
792 137401 Lars Hannisdal Atea M 35-39 05:16:24 36.0301:26:4903:29:5204:51:01
792 106128 Jens Petter Lie Atea M 35-39 05:16:24 36.0301:26:4903:29:5204:51:01
794 80378 Stein Rønne Raufoss&Gjøvik SK M 45-49 05:16:31 36.0101:16:1803:15:1604:43:42
794 108983 Jan Gisle Ytterdal Raufoss&Gjøvik SK M 45-49 05:16:31 36.0101:16:1803:15:1604:43:42
796 106043 Frank Larsen Hapro M 35-39 05:16:53 35.9701:21:4703:26:5104:47:00
796 137402 Gina Elisabeth Mathiesen Hapro K 25-29 05:16:53 35.9701:21:4700:00:0004:47:00
796 68634 Hans Martin Raknerud Ottestad IL Sykkel M 30-34 05:16:53 35.9701:21:4703:26:5104:47:00
796 137403 Kjetil Seigerud Hapro M 40-44 05:16:53 35.9701:21:4703:26:5104:47:00
800 137404 Eyvind Pedersen SK Rye sykkel M 25-29 05:16:54 35.9701:17:1003:21:3704:46:23
801 137405 Jon Olav Stranden Norconsult M 35-39 05:16:57 35.9601:28:4903:36:3704:53:06
802 64081 Ronny Molteberg Halden CK / Halden CK M 45-49 05:17:01 35.9601:16:5503:17:1004:46:08
803 64252 Olav Kjøs Ottestad IL Sykkel M 55-59 05:17:04 35.9500:00:0003:26:5104:46:02
803 129468 Ragnar Sundby Sandefjord SK M 50-54 05:17:04 35.9501:28:4903:36:4804:53:06
805 129654 Jonas Noreng Ravn Nordea M 30-34 05:17:05 35.9501:26:1600:00:0000:00:00
806 42435 Vidar Moen WeberGlava M 40-44 05:17:11 35.9401:21:2603:24:2904:48:06
807 41001 Bjørn Kristiansen Overtråkket tempoteam / Cykle Klubben Øst M 45-49 05:17:57 35.8501:18:2303:17:2904:53:28
808 70623 Lars Nordhagen ViaNova BIL M 35-39 05:17:58 35.8501:28:4903:36:3704:53:06
809 47784 Håvard Ramstad Team Foss Sport / Romeriksåsen Sykkelklubb M 45-49 05:17:59 35.8501:28:5703:40:5504:53:01
810 137407 Morten Løvaas SK Rye sykkel M 45-49 05:18:03 35.8401:17:1003:21:3700:00:00
810 137406 Christian Møller-Andersen Team Ullensaker / Ullensaker Cykleklubb M 40-44 05:18:03 35.8401:15:1303:19:2404:49:13
812 137408 Hans Flensted-Jensen Oslo M 35-39 05:18:21 35.8001:24:2003:29:0504:53:46
812 137409 Jonas Lie Lillehammer CK M 30-34 05:18:21 35.8001:24:2003:29:0500:00:00
814 65593 Paul Martin Nerby Råholt M 40-44 05:18:25 35.8001:22:4603:25:4904:50:08
815 137410 Hans Nannestad Nes Sportsklubb Sykkel M 20-24 05:18:39 35.7701:25:1003:26:5104:48:53
816 137411 Tom Arvid Chutko Lillehammer CK M 35-39 05:18:41 35.7700:00:0003:29:0504:53:46
817 64846 Erik Kjøs jr. Team Løten M 35-39 05:18:44 35.7601:20:1803:26:3504:52:05
817 47012 Vidar Martinsen Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 45-49 05:18:44 35.7601:20:1803:26:3504:52:05
817 30892 Thorbjørn Netteland Nordbygda/Løten Ski - Sykkel M 45-49 05:18:44 35.7600:00:0003:26:3504:52:05
817 109192 Rolf Erik Thorkildsen Nordbygda/Løten Ski - Sykkel M 50-54 05:18:44 35.7600:00:0003:26:3504:52:05
821 109147 Jostein Buraas Lillehammer CK M 40-44 05:18:45 35.7601:24:2003:29:0504:53:46
822 49429 Rune Evensen Raufoss & Gjøvik Sykkelklubb M 50-54 05:18:57 35.7401:24:2000:00:0004:53:46
822 63989 Per Ivar Henriksbø Lillehammer CK M 55-59 05:18:57 35.7401:24:2003:29:0504:53:46
822 80197 Torbjørn Broks Pettersen Lillehammer CK M 45-49 05:18:57 35.7401:24:2003:29:0504:53:46
825 137412 Lars Ivar Nyland Lokomotiv Husebyparken M 35-39 05:19:00 35.7300:00:0005:17:2700:00:00
826 62652 Terje André Wad Andreassen Lillehammer CK M 30-34 05:19:09 35.7101:24:2003:29:0504:53:46
826 49053 Nils Egil Bekkemellem Raufoss & Gjøvik Sykkelklubb M 55-59 05:19:09 35.7100:00:0003:29:0504:53:46
826 80501 Leif Magne Røe Lillehammer CK M 40-44 05:19:09 35.7101:24:2003:29:0504:53:46
826 71090 Marius Smestad Raufoss & Gjøvik Sykkelklubb M 35-39 05:19:09 35.7101:24:2003:29:0504:53:46
826 109308 Odd Arne Staum Lillehammer CK M 50-54 05:19:09 35.7100:00:0003:29:0504:53:46
826 137413 Torkjell Hagen Voll Lillehammer CK M 20-24 05:19:09 35.7101:24:2003:29:0504:53:46
832 81608 Eli Kristin Lundby Vang Skiløperforening Sykkel K 50-54 05:19:13 35.7101:20:1803:26:3504:50:31
833 79155 Nicolay Eskildsen BDO M 25-29 05:19:28 35.6800:00:0003:30:3404:53:29
833 40716 Knut Grotli BDO BIL M 40-44 05:19:28 35.6801:24:1703:30:3404:53:29
835 128971 Thor Svendby Team CK Totentråkk / Feiring IL Sykkel M 55-59 05:19:34 35.6701:18:0703:23:3804:47:39
836 129341 Vidar Aanekre Hapro M 40-44 05:19:36 35.6600:00:0000:00:0004:48:32
836 129363 Frode Aanekre Hapro M 40-44 05:19:36 35.6600:00:0003:26:5104:48:32
838 137415 Øyvind Lund Børresen WeberGlava M 40-44 05:19:41 35.6600:00:0003:24:2904:50:03
838 80804 Oddvin Madsen BDO M 35-39 05:19:41 35.6601:24:1700:00:0004:53:29
840 80697 Einar Grimstad Lillehammer CK M 45-49 05:19:44 35.6501:24:2003:29:0504:53:46
841 128357 Yngve Aslaksrud Nittedal M 45-49 05:19:46 35.6501:24:1703:30:3404:53:29
841 49488 John Brede Heggelund Brumunddal SK M 40-44 05:19:46 35.6502:29:3304:37:4600:00:00
841 129487 Anders Hjelle BDO AS M 30-34 05:19:46 35.6501:24:1703:30:3404:53:29
841 129197 Tom Erik Lehne Brumunddal SK M 50-54 05:19:46 35.6501:24:1703:30:3404:53:29
841 36525 Ove J. Magnussen Brumunddal SK M 55-59 05:19:46 35.6500:00:0004:37:4606:01:20
841 68603 Rune Magnussen Brumunddal SK M 25-29 05:19:46 35.6501:24:1703:30:3404:53:29
841 32976 Einar Sølsnes BDO AS M 25-29 05:19:46 35.6501:24:1703:30:3404:53:29
841 137416 Tore Weldingh BDO M 30-34 05:19:46 35.6501:24:1703:30:3400:00:00
849 47583 Anders Bjerke Gjerdrum M 40-44 05:20:01 35.6201:24:1703:30:3404:53:29
850 109533 Lars Lundby Hasle-Løren IL Sykkel M 35-39 05:20:06 35.6101:20:1803:26:3504:49:42
851 85297 David Andersson Norconsult BIL M 30-34 05:20:07 35.6101:28:4903:36:3704:53:06
851 137417 Marius Austnes Norconsult BIL M 25-29 05:20:07 35.6101:28:4903:36:3704:53:06
851 137418 Eivind Bjørhei Norconsult BIL M 25-29 05:20:07 35.6101:28:4903:36:3704:55:30
851 78993 Kristoffer Bugge Norconsult BIL M 25-29 05:20:07 35.6101:28:4903:36:3704:53:06
855 137419 Stian Larsen Overtråkket tempoteam / Cykle Klubben Øst M 40-44 05:20:42 35.5401:18:2303:17:2904:53:28
855 129165 Lars Tiller Driv IL Sykkel / Driv Idrettslag Sykkel M 35-39 05:20:42 35.5401:16:5003:14:1004:37:12
857 137420 Magnus Skarseth Lillehammer CK M 35-39 05:20:45 35.5401:24:2003:29:0504:53:46
858 129227 Morten Bru WeberGlava M 45-49 05:20:46 35.5301:21:2603:24:2904:49:54
859 137421 Lars Rødsdal Trysil SK M 20-24 05:20:52 35.5201:26:1603:33:2504:57:15
860 121730 Andreas Borge Nordea M 30-34 05:21:04 35.5001:26:1603:33:2504:57:08
860 43997 Olve Norderhaug Trysil SK M 30-34 05:21:04 35.5001:26:1603:33:2500:00:00
862 42851 Kjetil Farup Nordea M 30-34 05:21:10 35.4900:00:0003:33:2504:57:15
863 97698 Alf Magne Foss Lillehammer CK M 45-49 05:21:39 35.4401:24:2003:29:0504:53:46
864 47391 Ove-Egil Eriksen Ottestad IL Sykkel M 45-49 05:21:51 35.4201:21:4703:26:5104:50:37
865 80594 Niels Fredrik Berthelsen Hasle-Løren IL Sykkel M 30-34 05:21:52 35.4101:20:1803:28:3104:53:19
865 65864 Henrik Jenssen IF Frøy Sykkel M 40-44 05:21:52 35.4101:20:1803:26:3504:50:42
867 37213 Erich Keller Atea M 35-39 05:21:58 35.4000:00:0003:24:2100:00:00
867 21558 Christian Våge Atea M 40-44 05:21:58 35.4000:00:0003:22:5304:53:34
869 79436 Anders Bakke Krogvig Vestre Aker Sykkelklubb M 25-29 05:22:03 35.3901:28:1703:41:5104:58:20
870 61382 Marius Rosenberg Amundsen Team Anton M 30-34 05:22:05 35.3901:21:5603:32:0104:56:42
870 80446 Alexander Laahne BAMA M 25-29 05:22:05 35.3901:27:1603:32:0104:56:42
872 79254 Karl Bjarne Solberg Brøttum IL Sykkel M 40-44 05:22:07 35.3901:19:5903:21:5104:51:06
872 108973 Øystein Godal Torp Brøttum IL Sykkel M 40-44 05:22:07 35.3901:19:5903:21:5104:51:06
874 47463 Rune Gjesdahl CK Nittedal / CK Nittedal M 50-54 05:22:09 35.3801:16:1303:22:5500:00:00
875 52866 Gert Olav Rege Sola CK M 35-39 05:22:11 35.3801:26:1603:34:3204:57:15
876 129308 Håvard Botterud Columbus Norway M 40-44 05:22:12 35.3800:00:0003:31:3504:53:01
877 64523 Martin Lutnæs Trysil SK M 45-49 05:22:18 35.3701:26:1603:33:2504:57:15
877 79314 Dag Nordli Trysil SK M 45-49 05:22:18 35.3701:26:1603:33:2504:57:15
877 108991 Dag Rønningen Trysil SK M 40-44 05:22:18 35.3701:26:1603:33:2504:57:15
880 109024 Kenneth Odden Team Anton M 35-39 05:22:22 35.3601:21:5603:32:0104:56:42
881 137422 Rune André Skinstad Team CK Totentråkk / CK Toten-Tråkk M 30-34 05:22:23 35.3601:18:0703:23:3804:47:39
882 83821 Tom Karsten Jørgensen Halden CK M 55-59 05:22:28 35.3501:21:4703:26:5100:00:00
882 129339 Jørgen Bjerregaard Sørensen Hapro M 55-59 05:22:28 35.3501:21:4703:31:4004:55:30
884 49156 Bjørn Burås Sport1 M 40-44 05:22:29 35.3501:26:1603:33:2504:57:15
885 129511 Tom Erik Kjønø CK Nittedal M 40-44 05:22:37 35.3301:25:1003:32:3804:57:17
886 129196 Eirik Saltnes Halden CK M 50-54 05:22:44 35.3201:21:4703:26:5104:53:55
887 47078 Kjetil Flenvold Trysil SK M 40-44 05:22:52 35.3001:26:1603:34:3204:57:15
887 137423 John Hammer Trysil SK M 40-44 05:22:52 35.3001:26:1603:33:2504:57:15
887 103571 Håvard Nilsen Baker Hughes M 25-29 05:22:52 35.3001:26:1603:34:3204:57:15
887 131533 William Orrell Stavanger M 40-44 05:22:52 35.3001:26:1603:34:3204:57:15
887 137424 Kai Samset Sandnes Nordea M 40-44 05:22:52 35.3001:26:1603:32:0000:00:00
887 93512 Atle Sivertsen Sandnes Sykleklubb M 30-34 05:22:52 35.3001:26:1603:34:3204:57:15
887 25927 Magne Undheim Nærbø SK M 35-39 05:22:52 35.3001:26:1603:34:3204:57:15
894 129312 André Fjeldhammer Atea M 30-34 05:22:59 35.2900:00:0000:00:0004:53:34
894 131078 Simen Holmboe Vallhall sykkelteam M 17-19 05:22:59 35.2900:00:0003:28:1304:53:34
894 109168 Bård Holmboe Vallhall sykkelteam M 45-49 05:22:59 35.2900:00:0003:28:1304:53:34
894 109170 Håkon Moan Vallhall Sykkelteam M 40-44 05:22:59 35.2900:00:0003:28:1304:53:34
894 129313 Kenneth Nordseth Vallhall sykkelteam M 30-34 05:22:59 35.2900:00:0000:00:0000:00:00
894 137425 Espen Sjeggestad Vallhall Sykkelteam M 35-39 05:22:59 35.2900:00:0003:28:1304:53:34
894 70797 Stig Sodeland Vallhall sykkelteam M 40-44 05:22:59 35.2900:00:0003:28:1304:53:34
894 118113 Stig Tollefsen Team Ironingman M 40-44 05:22:59 35.2901:22:4703:33:4704:58:27
902 137426 Roger Kjeverud Trysil SK M 45-49 05:23:06 35.2801:26:1603:33:2504:57:15
903 122343 Geir Larsen WeberGlava M 40-44 05:23:07 35.2801:21:2603:24:2904:50:41
904 100680 Ronny Hanssen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 05:23:12 35.2701:26:1603:34:3204:57:15
904 80316 Thorbjørn Lyseggen Trysil SK M 30-34 05:23:12 35.2701:26:1603:33:2504:57:15
904 46682 Sigmund Pettersen Hafrsfjord SK M 25-29 05:23:12 35.2700:00:0003:34:3204:57:15
904 44165 Jan Åge Sletten Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 05:23:12 35.2701:26:1603:34:3204:57:15
904 27209 Øyvind Tjemsland Sandnes SK M 45-49 05:23:12 35.2701:26:1603:34:3204:57:15
904 52632 Nils Kåre Vågenes Baker Hughes M 40-44 05:23:12 35.2701:26:1600:00:0004:57:15
910 81175 Roger Nygaard Løten M 55-59 05:23:13 35.2701:20:1803:26:3504:54:29
911 68974 Frode Lillehauge Team Foss Sport / Romeriksåsen Sykkelklubb M 40-44 05:23:16 35.2601:44:0803:40:5504:54:00
912 29243 Thomas Hauge Dell As M 35-39 05:23:25 35.2401:25:4503:31:0704:55:41
913 109750 Magne André Eriksen Atea M 40-44 05:24:01 35.1800:00:0003:22:4104:53:34
914 79252 Trond Harald Sand Brøttum IL Sykkel M 35-39 05:24:17 35.1501:19:5903:21:5104:52:09
915 129198 Martin Dalsberget Nes Sportsklubb Sykkel M 20-24 05:24:20 35.1401:25:1003:27:1804:57:17
915 129257 Per Erland Martinsen Nes Sportsklubb Sykkel M 40-44 05:24:20 35.1401:25:1003:27:1804:57:17
915 137427 Alexander Ottesen Nes Sp.Kl. Sykkel M 25-29 05:24:20 35.1401:25:1003:27:1800:00:00
915 64195 Ole Kristian Ramsberg Nes Sportsklubb Sykkel M 50-54 05:24:20 35.1401:25:1003:26:5104:57:17
919 121142 Joakim Hansen Wedaa Team Foss Sport / SpKl Ceres Sykkel M 17-19 05:24:21 35.1401:20:3603:18:5604:54:07
920 130370 Ola Sandbæk Team CK Totentråkk / CK Toten-Tråkk M 17-19 05:24:25 35.1300:00:0003:23:3804:50:02
921 137428 Øystein Skoglund Raufoss & Gjøvik Sykkelklubb M 30-34 05:24:34 35.1201:24:2003:29:0504:53:46
922 106321 Bjørn Espenes Drammen CK M 55-59 05:24:41 35.1100:00:0003:32:2404:56:58
922 109134 Rolf Petter Halle Drammen CK M 45-49 05:24:41 35.1101:27:0203:32:2404:56:58
922 42563 Ingunn Katrud Hoen Eiker CK K 50-54 05:24:41 35.1101:27:0203:32:2404:56:58
922 35029 Terje Kolbjørnsen Eiker CK M 55-59 05:24:41 35.1101:27:0203:32:2400:00:00
922 35016 Gjermund Nymoen Eiker CK M 45-49 05:24:41 35.1101:27:0203:32:2404:56:58
922 109552 Roy Jarle Olsen Eiker CK M 45-49 05:24:41 35.1101:27:0203:32:2404:56:58
922 34253 Ronny Omdahl Eiker CK M 40-44 05:24:41 35.1101:27:0200:00:0000:00:00
922 35017 Jan Rasmussen Eiker CK M 60-64 05:24:41 35.1101:27:0203:32:2404:56:58
922 80394 Frode Roa Eiker CK M 45-49 05:24:41 35.1100:00:0000:00:0004:56:58
922 129705 Arnt Ruud Eiker CK M 50-54 05:24:41 35.1101:27:0203:32:2404:56:58
922 137429 Geir Ole Solheim Eiker CK M 55-59 05:24:41 35.1101:27:0203:32:2404:56:58
922 47003 Grethe May Opsahl Steen Eiker CK K 50-54 05:24:41 35.1101:27:0203:32:2404:56:58
922 68980 Svein Erik Thon Eiker CK M 45-49 05:24:41 35.1101:27:0203:32:2404:56:58
922 137430 Nils Wikheim Eiker CK M 50-54 05:24:41 35.1101:27:0203:32:2404:56:58
922 132417 Tom Christian Aasen Eiker CK M 35-39 05:24:41 35.1100:00:0003:32:2400:00:00
922 129575 Morten Aasgaard Eiker CK M 45-49 05:24:41 35.1101:27:0203:32:2404:56:58
938 137431 Roar Skoglund Raufoss & Gjøvik Sykkelklubb M 40-44 05:24:42 35.1001:24:2000:00:0000:00:00
939 65665 Arve Inge Leirvik Glitre Off- Road Klubb M 45-49 05:25:02 35.0701:27:0500:00:0004:59:03
940 47643 Alf Einar Riberg Kølabånn SK M 35-39 05:25:12 35.0501:12:2703:35:5104:59:23
941 137432 Jørn Hagen Norconsult BIL M 25-29 05:25:15 35.0401:28:4903:36:3704:55:44
942 129607 Dirk Lørken Lillehammer CK M 40-44 05:25:18 35.0401:24:2003:29:0504:56:56
943 137433 Stian Fossum Prestmarken Grua M 25-29 05:25:44 34.9901:21:4703:26:5104:55:30
944 41667 Bjørn Holmseth Trysil SK M 60-64 05:25:45 34.9900:00:0003:33:2504:57:15
944 27248 Øyvin Johnsen Hafrsfjord SK M 55-59 05:25:45 34.9901:26:1603:34:3204:57:15
946 122698 Gjøran Veiset Bergen Cykleklubb M 30-34 05:25:51 34.9800:00:0003:31:3504:55:08
947 47977 Tove Irene Larsen CK Nittedal / CK Nittedal K 45-49 05:25:52 34.9801:16:1303:14:1404:52:32
948 49674 Håkon Wibstad Höegh Sport M 50-54 05:26:10 34.9501:20:1803:26:3504:57:23
949 137434 Øystein Syversen Team Ironingman M 45-49 05:26:15 34.9400:00:0003:37:0305:01:43
950 137435 Fredrik Bresky Frei M 30-34 05:26:25 34.9201:24:2503:30:4904:59:28
950 129245 Jan Erik Pedersen Kristiansund N M 35-39 05:26:25 34.9200:00:0003:30:4904:59:28
952 68143 Glenn Wiik Lillehammer CK M 30-34 05:26:26 34.9201:24:2003:29:0504:55:13
953 68972 Vidar Brenden Røyken CK M 50-54 05:26:33 34.9101:26:5503:39:3404:59:31
953 137436 Steffen Bråten Røyken/Hurum / Røyken CK M 20-24 05:26:33 34.9101:26:5503:39:3400:00:00
953 68233 Arve Fjell Røyken/Hurum / Røyken CK M 45-49 05:26:33 34.9101:26:5503:39:3404:59:31
953 137437 Kristoffer Gjestvang Røyken/Hurum / Røyken CK M 20-24 05:26:33 34.9100:00:0003:39:3404:59:31
953 137438 Håvard Holmefjord Røyken/Hurum / Røyken CK M 50-54 05:26:33 34.9101:26:5503:39:3404:59:31
953 137439 Stig Engelhardt Karlsen Røyken/Hurum / Hurum Cykleklubb M 40-44 05:26:33 34.9101:26:5503:39:3404:59:31
953 137440 Øystein Ledang Røyken/Hurum / Hurum Cykleklubb M 45-49 05:26:33 34.9101:26:5503:39:3400:00:00
953 131384 Geir H. Moshuus Røyken/Hurum / Røyken CK M 50-54 05:26:33 34.9101:26:5503:39:3404:59:31
953 110830 Kristian Oppi Røyken/Hurum / Røyken CK M 35-39 05:26:33 34.9101:26:5500:00:0000:00:00
953 137441 Ole Petter Saltvik Røyken/Hurum / Røyken CK M 50-54 05:26:33 34.9101:26:5503:39:3404:59:31
963 47213 Jarle Dreierstad Langhus M 50-54 05:26:45 34.8801:23:2703:38:0704:56:49
964 124540 Kjell Gunnar Jamissen Kløfta IL Sykkel M 30-34 05:26:47 34.8800:00:0003:33:3005:00:12
965 64185 Hans Magnus Bjørkeng Kløfta IL Sykkel M 45-49 05:26:51 34.8701:22:0003:33:3005:00:12
965 130634 Geir Helge Busch Kløfta IL Sykkel M 40-44 05:26:51 34.8701:22:0003:33:3005:00:12
965 80396 Bjørn-Arild Ullersmo Kløfta IL Sykkel M 45-49 05:26:51 34.8701:22:0003:33:3005:00:12
968 50204 Rune Bjørn Amundsen Kløfta IL Sykkel M 45-49 05:26:58 34.8601:22:0003:33:3005:00:12
968 80391 Jan Harving CK Nittedal M 50-54 05:26:58 34.8601:22:0003:33:3005:00:12
968 68727 Frode Netskar CK Nittedal M 45-49 05:26:58 34.8601:22:0003:33:3005:00:12
968 45560 Kai Oliver Næss Kløfta IL Sykkel M 45-49 05:26:58 34.8601:22:0003:33:3005:00:12
968 65868 Tormod Roksvaag Kløfta IL Sykkel M 45-49 05:26:58 34.8601:22:0003:33:3000:00:00
973 137442 Erik Aunet Røyken/Hurum / Hurum Cykleklubb M 45-49 05:27:07 34.8400:00:0003:39:3400:00:00
974 129391 Roar S. Tømta Kløfta IL Sykkel M 40-44 05:27:12 34.8400:00:0003:33:3005:00:12
974 81007 Klaus Tørhaugen Kløfta IL Sykkel M 35-39 05:27:12 34.8401:22:0003:33:3005:00:12
976 42444 Håkan Spång Sportsklubben Ceres Sykkel M 50-54 05:27:14 34.8301:25:1003:36:4900:00:00
977 137443 Jens Petter Nyland Team Ironingman M 50-54 05:27:16 34.8301:26:0303:37:0305:01:43
977 137444 Richard Suttie Team Ironingman M 40-44 05:27:16 34.8301:26:0303:37:0305:01:43
979 109041 Morten Bjørge SK Rye II / SK Rye sykkel M 45-49 05:27:18 34.8301:21:3603:33:0805:00:12
979 49737 Torbjørn Dahl CK Nittedal M 45-49 05:27:18 34.8301:22:0003:33:3005:00:12
979 62632 Terje Ekra CK Nittedal M 50-54 05:27:18 34.8301:22:0003:33:3005:00:12
979 129522 Anders Folkenborg CK Nittedal M 40-44 05:27:18 34.8301:22:0003:33:3005:00:12
979 129390 Stein Gursli Kløfta IL Sykkel M 60-64 05:27:18 34.8300:00:0003:33:3005:00:12
979 109201 Simen Moe SK Rye sykkel M 17-19 05:27:18 34.8301:17:1003:23:0700:00:00
979 80661 Stein Are Olausen CK Nittedal M 40-44 05:27:18 34.8301:22:0003:33:3005:00:12
979 82094 Knut Håvard Solberg CK Nittedal M 17-19 05:27:18 34.8301:22:0003:33:3005:00:12
979 64781 Daniel Tyszko Kløfta IL Sykkel M 35-39 05:27:18 34.8300:00:0000:00:0005:00:12
979 63419 Jon Waal CK Nittedal M 50-54 05:27:18 34.8300:00:0003:33:3005:00:12
989 137445 Per Morten Ødegaard Skiptvet IL Sykkel M 45-49 05:27:21 34.8201:29:5403:37:3305:02:01
990 137446 Eirik Rismyhr Nedre Romerike Avløpselskap IKS M 40-44 05:27:24 34.8101:25:1003:36:4905:01:23
991 137447 Tor Martin Sølvberg Team Trøkkitråkket M 25-29 05:27:25 34.8101:29:5403:37:3305:02:01
991 137448 Egil Unnerud Smaalenene SK M 45-49 05:27:25 34.8101:29:5403:37:3305:02:01
993 67760 Andreas Berger Lørenskog CK M 50-54 05:27:31 34.8001:25:3103:36:4305:00:33
993 109923 Vidar Blegeberg Lørenskog CK M 50-54 05:27:31 34.8001:25:3103:36:4305:00:33
993 109475 Ove Jørgen Carlsen Lørenskog CK M 40-44 05:27:31 34.8001:25:3103:36:4305:00:33
993 122738 Rune Christensen Lørenskog CK M 45-49 05:27:31 34.8001:25:3103:36:4305:00:33
993 137449 Tom Hystad Lørenskog CK M 40-44 05:27:31 34.8001:25:3103:36:4305:00:33
993 137450 Sjur Kinder Lørenskog CK M 40-44 05:27:31 34.8001:25:3103:36:4305:00:33
993 110860 Lars Nerdrum Lørenskog CK M 45-49 05:27:31 34.8001:25:3103:36:4305:00:33
993 125514 Stian Sandtorv Lørenskog CK M 25-29 05:27:31 34.8000:00:0003:36:4305:00:33

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 22.06.2013
Distanse: 190.00 KM
Snittfart: 30.35 Km/t
Snittid: 6:15:32
Antall deltakere: 3741

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (191.00 km): 04:03:46 (M)
    • Even Antonsen
    • Øystein Askjem
    • Jan Olav Beitmyren
    • Leif Oddvin Jensen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Håvar Melheim
    • Andreas Molandsveen
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Martin Støvern
    • Bjarte Vethe
  • 2016 (191.00 km): 04:26:31 (K)
    • Marianne L. Elshaug
  • 2015 (192.00 km): 04:48:22 (M)
    • Morten Schnell
  • 2015 (192.00 km): 05:06:51 (K)
    • Thrude Natholmen
  • 2014 (184.00 km): 03:52:36 (M)
    • Per Christian Eidevik
    • Espen Høglund
    • André Jonassen
    • Cormac Keeney
    • Magne Lilloe
    • Lars Lysø Marthinsen
    • Eirik Pinslund
    • Ole-Andreas Rake
    • Arne Rettedal
    • Thomas Larsen Røed
    • Haakon Borge Stenbeck
    • Jonas Strømberg
  • 2014 (184.00 km): 04:11:18 (K)
    • Sissel Vien
  • 2011 (190.00 km): 03:53:00 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • Lars Eftang
    • Leif Oddvin Jensen
    • Geir Kjær
    • Roy Kjærnet
    • Geir Lien
    • Vidar Mehl
    • Ole Kristian Mork
    • Martin Olsen
    • Simen Østensen
  • 2011 (190.00 km): 04:12:56 (K)
    • Cathrine Louise Bjørkelund