Styrkeprøven Dombås - Oslo - 2013
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tLillehammer 158 kmGjøvik 207 kmEidsvoll 285 kmOlavsgård 328 km
1 108803 Jan Malvin Faksvåg IL Norodd Sykkel M 35-39 11:44:41 29.2804:57:4806:47:5509:31:1011:10:32
1 42729 John O. Ferstad Norodd Sykkelklubb M 40-44 11:44:41 29.2804:57:4806:47:5509:31:1011:10:32
3 129484 Lasse Eika Oslo M 25-29 11:58:28 28.7205:19:0907:03:0609:48:3111:25:01
3 129635 Erlend Sture Gjesbach KPMG M 25-29 11:58:28 28.7205:19:0907:03:0609:48:3111:25:01
3 129639 Alexander Svendsen Sjøløwen Dykkerklubb M 25-29 11:58:28 28.7205:19:0907:03:0609:48:3111:25:01
6 68610 Kjell Erik Furnes Rælingen M 40-44 12:13:11 28.1509:37:0000:00:0000:00:0000:00:00
7 109608 Geir Goksøyr Team Goksøyr M 30-34 12:16:11 28.0305:12:0907:03:0609:48:3111:41:16
8 121126 Jostein Lund Halvorsen Kurland M 17-19 12:25:10 27.6905:18:1207:29:3310:21:1411:53:57
8 129684 Julian Studsrud Skulstad Rasta M 20-24 12:25:10 27.6905:18:1207:29:4010:21:1411:53:57
10 102744 Ronny Øye Oslo M 35-39 12:26:02 27.6605:18:1207:29:4010:21:1411:53:57
11 81001 Per E. Brunstad Kløfta IL Sykkel M 60-64 12:43:20 27.0305:12:4007:09:2110:20:3312:05:41
11 64295 Steinar Eggen Kløfta IL Sykkel M 55-59 12:43:20 27.0305:12:4007:09:2110:20:0312:05:41
11 36106 Jon Tore Halseth Kløfta IL Sykkel M 55-59 12:43:20 27.0305:12:4007:09:2110:20:3312:05:41
11 42025 Roy Kolstad Kløfta IL Sykkel M 55-59 12:43:20 27.0305:12:4007:09:2110:20:3312:05:41
11 138405 Jens Kristian Tærud SK Rye sykkel M 45-49 12:43:20 27.0305:12:4007:09:2110:20:3312:05:41
16 130659 Vetle Bjørkelid Fet Skiklubb Sykkel M 55-59 12:47:31 26.8905:12:0907:11:4110:18:0812:08:54
17 129797 Henning Burud Karlsen Veritas BIL M 50-54 12:50:19 26.7905:12:4007:09:2110:20:3312:08:13
18 80732 Jan Arild Bjerknes Kloppa Off Road Klubb M 45-49 13:04:40 26.3005:22:3507:22:2910:24:1712:22:47
19 69324 Synnøve Haug Ørsta SK K 40-44 13:11:03 26.0905:29:4407:38:5010:41:3512:33:33
19 103012 Pål Idar Strand Ulstein og Omegn SK M 45-49 13:11:03 26.0905:29:4407:38:5010:41:3512:33:33
19 129828 Lars Årsetøy Ørsta Sykkelklubb M 45-49 13:11:03 26.0905:29:5107:38:5010:41:3512:33:33
22 28756 Stig Holanger ADRA Norge M 45-49 13:25:59 25.6005:29:2607:38:5010:50:5212:49:42
22 36761 Tone Olafsson Sandefjord SK K 45-49 13:25:59 25.6005:19:0907:15:3410:08:0200:00:00
22 116980 Lars Vold Foreningen Frikransen M 50-54 13:25:59 25.6005:29:2607:38:5010:50:5212:49:42
25 79630 Bjørge Næss Kløfta IL Sykkel M 40-44 13:31:18 25.4405:12:4007:09:2110:41:4212:48:31
26 138406 Addi Chami Tønsberg Triathlonklubb M 35-39 13:39:43 25.1705:39:1507:58:1910:53:4813:02:10
27 138407 Arne Hvidsten Amundsen Hof Sykkelklubb M 25-29 13:41:01 25.1305:49:5807:53:2511:03:2112:58:05
27 43737 Helge Gjelstad Hof Sykkelklubb M 50-54 13:41:01 25.1305:49:5807:53:2511:03:2112:58:05
27 107621 Robert Henriksen Hof Sykkelklubb M 45-49 13:41:01 25.1305:49:5807:53:2511:03:2112:58:05
27 129989 Stein Kvarme Hof Sykkelklubb M 50-54 13:41:01 25.1305:49:5807:53:2511:03:2112:58:05
27 138409 Helle Nygård Hof Sykkelklubb K 40-44 13:41:01 25.1305:49:5807:53:2511:03:2112:58:05
27 81956 Bodil Odberg Hof Sykkelklubb K 45-49 13:41:01 25.1305:49:5807:53:2511:03:2112:58:05
27 136624 Kai Otto Olsen Hof Sykkelklubb M 45-49 13:41:01 25.1305:49:5807:53:2511:03:2112:58:05
27 138410 Kristian Skolem Hof Sykkelklubb M 25-29 13:41:01 25.1305:49:5807:53:2511:03:2112:58:05
27 138408 Kåre Solberg Hof Sykkelklubb M 45-49 13:41:01 25.1305:49:5807:53:2511:03:2112:58:05
27 70364 Lars-Jørgen Sælø Hof Sykkelklubb M 35-39 13:41:01 25.1305:49:5807:53:2511:03:2112:58:05
37 138411 Helge Rutle Hagan M 45-49 13:44:21 25.0305:29:5107:38:5011:02:5013:04:53
38 66099 Øystein Isaksen Hagan M 35-39 13:50:18 24.8505:52:1307:48:4711:04:3013:10:01
39 103721 Kjell Arne Fiksdal Vartdal turn og idrettslag M 45-49 13:52:21 24.7905:25:0807:38:5311:01:1813:10:01
40 96895 Trygve Jarholt Telenor M 50-54 13:54:51 24.7205:39:1508:01:4311:19:3613:14:20
41 66138 Birgit Løppenthien Oslo K 50-54 14:05:53 24.4005:39:4208:01:4311:11:0413:21:34
42 103011 Lars Lidström Bærum OCK M 45-49 14:06:33 24.3805:29:5108:01:5911:24:0213:26:15
42 103456 Marianne Fugløy Lidstrøm Bærum OCK K 45-49 14:06:33 24.3805:30:0008:01:5911:24:0213:26:15
42 109453 Olav Tofte Kloppa Off Road Klubb M 55-59 14:06:33 24.3805:30:0008:01:5911:24:0213:26:15
45 67230 Viggo Magnus Nilsen Bærum Kommune B.I.L M 55-59 14:12:06 24.2205:39:1508:01:5911:24:0213:31:28
46 122497 Knut Steinar Eitungjerde Stuken M 55-59 14:27:25 23.7905:39:1508:11:0911:40:4813:44:55
46 130096 Anne Kristin Kayser Stuken K 45-49 14:27:25 23.7905:39:1508:11:0911:40:4813:44:55
48 138412 Morten Knauserud Team K.A.Rasmussen M 35-39 14:28:52 23.7505:53:0208:00:5911:31:3813:42:42
49 128969 Rolf Strand Furnes M 50-54 14:49:14 23.2105:45:0608:21:2811:59:2614:08:07
50 36117 Eva Jansen Furnes K 50-54 14:49:18 23.2005:44:5908:21:2811:59:2614:08:07
51 43754 Albert Herman Nylende Hamar M 50-54 14:49:21 23.2005:44:5908:21:2811:59:2614:08:07
52 82570 Frank Monsen Bredtveit fengsel og forvaringsanstalt M 45-49 15:22:56 22.3605:30:0008:11:5112:13:3814:38:45
53 42088 Birger Gravseth Asko Drammen M 50-54 16:02:37 21.4405:39:1508:24:3012:29:0015:01:35
54 130305 Tom Eirik Sund Fartskriver AS M 45-49 16:51:51 20.3907:56:5910:50:1114:44:1916:18:39
55 103445 Monika Mollandsøy Nr1 Fitness, Nyborg K 45-49 16:52:17 20.3806:48:0909:48:5113:44:3916:05:55
56 138414 Bernhard Jonsrud Pedersen Trondheim M 20-24 16:54:55 20.3306:32:4309:45:2613:41:1816:07:58
56 138413 Halfdan Kristoffer Småbråten Hønefoss M 25-29 16:54:55 20.3306:32:4309:45:2613:41:1816:07:58
58 128934 Rinze Oosterkamp Wenum-Wiesel, Nederland M 65-69 17:09:16 20.0506:33:5109:47:3113:53:4316:19:08
59 36281 Asbjørn Karlsen Kristiansund N M 60-64 17:10:34 20.0206:32:0109:25:3513:24:3616:17:48
60 138415 Lauri Saarelma Uudenmaan Pyöräilijät, Lohja, Finland M 40-44 17:14:31 19.9506:32:1909:50:1113:56:1416:24:00
61 68080 Roy Moen-Hansen Dovre Marsjklubb M 60-64 18:08:05 18.9606:50:4410:15:5114:25:1417:16:26
62 132812 Bjørnar Larsen Høvåg M 50-54 18:13:47 18.8706:13:4009:53:5314:36:0917:23:06
62 138416 Kjell Zaal Høvåg M 60-64 18:13:47 18.8706:13:4009:53:4714:36:0917:23:06
64 130412 Bjørn Bogø Team Krutvik M 40-44 18:15:18 18.8406:25:0909:59:0414:38:0917:23:06
64 81558 Heidi Krutvik Team Krutvik K 45-49 18:15:18 18.8406:32:1909:59:0414:38:0917:23:06
- 138417 Trine Gran Oslo K 40-44 Brutt -05:47:0700:00:0000:00:0000:00:00
- 43281 Haavard Hauland Team Guttaboys M 40-44 Brutt -06:19:3209:50:1114:38:0900:00:00
- 62766 Terje Lie Norodd Sykkelklubb M 50-54 Brutt -04:57:4806:47:5509:27:0700:00:00
- 130303 Tom Charles Ringen Fartskriver AS M 45-49 Brutt -08:02:0000:00:0014:48:1400:00:00
- 79071 Gjermund Øyen MILTON Larvik Sportsklubb - Sykkel M 50-54 Brutt -05:56:5600:00:0000:00:0000:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 22.06.2013
Distanse: 344.00 KM
Snittfart: 24.22 Km/t
Snittid: 14:11:53
Antall deltakere: 70

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):