Styrkeprøven Eidsvoll - Oslo - 2013

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 110890 Allan Dahl Johansson IF Frøy Sykkel M 14-16 01:35:06 37.2201:11:35
1 82029 Ole Ingar Sel Ottestad IL Sykkel M 14-16 01:35:06 37.2201:11:35
1 110836 Harald Skurdal Ottestad IL Sykkel M 14-16 01:35:06 37.2201:11:35
4 130558 Petter Fagerhaug Romeriksåsen Sykkelklubb M 14-16 01:35:11 37.1901:11:35
4 110848 Lars Ottar Jorde IF Frøy Sykkel M 14-16 01:35:11 37.1901:11:35
4 80169 Helge Jørgenvaag Rederiforbundet BIL M 40-44 01:35:11 37.1901:11:35
4 130562 Jarand Kleppan Romeriksåsen Sykkelklubb M 17-19 01:35:11 37.1901:11:35
4 41457 Erling Lillelien SpKl Ceres Sykkel M 45-49 01:35:11 37.1901:11:35
4 138502 Narve Lybeck Team Sykleriet M 30-34 01:35:11 37.1901:11:35
4 82057 Erlend Rinden Romeriksåsen Sykkelklubb M 14-16 01:35:11 37.1901:11:35
11 131131 Peder Nyutstumoen Ottestad IL Sykkel M 17-19 01:35:21 37.1201:11:35
12 79741 Oddbjørn Finstad Østbygda IL Sykkel M 25-29 01:35:27 37.0801:11:35
12 64106 Knut Arne Johannessen Team Sykleriet M 35-39 01:35:27 37.0801:11:35
12 110983 Håkon Jorde IF Frøy Sykkel M 14-16 01:35:27 37.0801:11:35
12 130583 Sebastian Kiese IF Frøy Sykkel M 14-16 01:35:27 37.0801:11:35
12 64633 Morten Lund Østbygda IL Sykkel M 25-29 01:35:27 37.0801:11:35
12 34906 Erik Skoglund Nilsen Hasle-Løren IL Sykkel M 45-49 01:35:27 37.0801:11:35
12 35236 Tommy Olsen Ottestad IL Sykkel M 45-49 01:35:27 37.0801:11:35
12 110862 Magnus M. Osberg Asker Cykleklubb M 17-19 01:35:27 37.0801:11:35
12 80348 Terje Sauar Team Sykleriet M 40-44 01:35:27 37.0801:11:35
21 110820 Remi Trøen Vang Skiløperforening M 17-19 01:35:37 37.0201:11:35
22 130566 Andreas Nygaard Ottestad IL Sykkel M 17-19 01:35:47 36.9501:11:35
23 82024 Odd Kenneth Haugli Toten-Kranken CK M 40-44 01:38:45 35.8401:11:35
23 82025 Bjørnar Lindmoen Toten-Kranken CK M 45-49 01:38:45 35.8401:12:59
23 34855 Konrad Sel Ottestad IL Sykkel M 45-49 01:38:45 35.8401:12:59
23 131699 Marius Sveen Toten-Kranken CK M 35-39 01:38:45 35.8401:12:59
27 138503 Andreas Leknessund Tromsø CK M 14-16 01:38:56 35.7801:12:59
28 35874 Per Allan Johansson IF Frøy Sykkel M 40-44 01:40:24 35.2501:12:59
29 138504 Erik Fjærli Asker Cykleklubb M 14-16 01:41:30 34.8701:12:59
30 138505 Lars Petter Bryn Ingenia AS M 25-29/Trim 01:41:37 34.8301:16:31
31 138508 Anne Lise Magnussen Jømna/Heradsbygd - Sykkel K 40-44 01:41:42 34.8001:13:54
31 64427 Jannicke Kalland Walle IF Frøy Sykkel K 45-49 01:41:42 34.8001:16:35
31 138506 Cato Dybdahl Toten-Kranken CK M 55-59 01:41:42 34.8001:16:35
31 82089 Magne Gjerde Ingenia AS M 45-49 01:41:42 34.8000:00:00
31 82028 Dag Grøndalen Toten-Kranken CK M 50-54 01:41:42 34.8001:13:54
31 64231 Alf Gustav Høstmark Østbygda IL Sykkel M 55-59 01:41:42 34.8001:14:13
31 138507 Hans Edvin Johansson Østbygda IL Sykkel M 55-59 01:41:42 34.8001:16:35
31 79917 Tommy Kristiansen Toten-Kranken CK M 40-44 01:41:42 34.8001:16:35
31 110856 Rolf Rasmussen Cykle Klubben Øst M 45-49 01:41:42 34.8001:16:35
31 138509 Ivar Refsdal Ottestad IL Sykkel M 14-16 01:41:42 34.8001:13:54
31 82112 Frode Rissmann Toten-Kranken CK M 50-54 01:41:42 34.8001:14:13
31 136647 André Schau IF Frøy Sykkel M 45-49 01:41:42 34.8001:16:35
31 130595 Truls Ørneberg Asker Cykleklubb M 14-16 01:41:42 34.8001:14:13
44 138510 Tommie Eriksen Låsmester1 M 40-44 01:42:05 34.6701:16:35
45 138511 Christian Hesbøl Bakken Glåmdal SK M 17-19 01:43:32 34.1901:12:59
46 138512 Brage Aulstad Lillehammer CK M 14-16 01:44:05 34.0101:16:35
46 130617 Sindre Berg-Jacobsen Asker Cykleklubb M 14-16 01:44:05 34.0101:16:32
46 130770 Oda Leknessund Tromsø CK K 14-16 01:44:05 34.0101:16:35
46 138513 Roman Magnus Lørken Lillehammer CK M 14-16 01:44:05 34.0101:16:35
50 110847 Simen Eriksen Eidsvoll SK M 17-19 01:44:26 33.8901:18:38
50 110882 August Sørlie Nerland SK Rye sykkel M 14-16 01:44:26 33.8900:00:00
52 138514 Per Inge Johnsen Eidsvoll SK M 40-44/Trim 01:44:30 33.8701:18:37
53 82246 Jørgen Andresen Eidsvoll SK M 14-16/Trim 01:44:41 33.8101:18:37
53 110986 Malin Eriksen Eidsvoll SK K 14-16/Trim 01:44:41 33.8101:18:37
53 36555 Bjørn-Erik Nyrud Eidsvoll SK M 40-44/Trim 01:44:41 33.8101:18:37
53 138515 Even Skeide Eidsvoll SK M 14-16/Trim 01:44:41 33.8101:18:37
57 82061 Arvid Pettersen Østbygda IL Sykkel M 65-69 01:44:48 33.7701:16:35
58 130619 Robin W. Johnsen Eidsvoll SK M 12-13/Trim 01:44:55 33.7401:18:37
59 138516 Dag Rune Bekkensten Flateby M 35-39 01:44:56 33.7301:18:43
59 138517 Jo Hagen DN Aktivklubb M 30-34 01:44:56 33.7301:18:43
59 110949 Eskil Hagen DN Aktivklubb M 25-29 01:44:56 33.7301:18:43
59 69173 Daniel Hellebust Team Shimano M 30-34 01:44:56 33.7301:18:38
63 41811 Kjell Espen Leirvaag Nesodden SK M 45-49 01:45:02 33.7001:16:35
63 130599 Aksel Skaar Leirvaag Nesodden ski M 45-49 01:45:02 33.7001:16:35
65 52036 Kåre Andresen Eidsvoll SK M 40-44/Trim 01:45:14 33.6301:18:37
65 110963 Henrik Holst-Larsen Eidsvoll SK M 14-16/Trim 01:45:14 33.6301:18:37
65 139071 Magnus Olsen Eidsvoll SK M 14-16/Trim 01:45:14 33.6301:18:37
68 130618 Kevin Jessen Sørensen Eidsvoll SK M 12-13/Trim 01:45:21 33.6001:18:37
69 69083 Fernanda Serpa Westgaard IF Frøy Sykkel K 35-39 01:46:24 33.2701:16:35
70 65906 Frank Bergsveen Toten-Kranken CK M 40-44 01:46:28 33.2401:15:23
71 80900 Mattias Brattström Bingsfoss SK M 35-39 01:46:54 33.1101:16:35
72 37673 Trond Eriksen Kloppa Off Road Klubb M 45-49 01:47:54 32.8001:18:43
73 139072 Rune Helland Orkla BIL M 50-54 01:48:19 32.6801:24:20
73 138518 Jørgen Klæbo Karlsen DNB M 35-39 01:48:19 32.6801:24:20
73 138519 Åsmund Midttun DNB M 45-49 01:48:19 32.6801:24:20
73 138520 Tom Pehrsen DNB M 45-49 01:48:19 32.6801:23:58
73 64065 Geir Inge Tullut DNB M 45-49 01:48:19 32.6801:24:31
78 108898 Kenneth Valråmoen BAMA M 30-34 01:48:35 32.6001:22:20
79 138521 Hans Framstad Skaare Hapro M 30-34 01:48:43 32.5601:22:01
80 82036 Lars-Petter Akselsen Kongsberg M 45-49 01:48:59 32.4801:18:15
80 120532 Tom Jevnaker Toten-Kranken CK M 55-59 01:48:59 32.4801:19:40
80 130576 Jon Petter Søstrand Tempori Technology BIL M 45-49 01:48:59 32.4801:19:40
83 82494 Vemund Straum TVK Sykkel M 14-16 01:49:25 32.3501:16:48
84 110887 Bente Blæsterdalen AMFI Eina K 35-39 01:49:29 32.3301:19:40
84 138522 Claus Erik Haugen Toten-Kranken CK M 45-49 01:49:29 32.3301:18:15
86 144838 Fredrik Østby Team Highway M 30-34 01:50:06 32.1501:21:06
87 103278 Vegar Heir TELENOR M 30-34 01:50:30 32.0300:00:00
88 139073 Fredrik Larsen Team Higway M 20-24 01:50:41 31.9801:21:06
89 109189 Mari Sjøberg Team Skigo K 30-34 01:50:46 31.9501:24:00
89 110181 Karianne Evje Skiaker Skigo team 2/Haavind BIL K 30-34 01:50:46 31.9501:24:00
91 138523 Frode Lauvås DNB M 35-39 01:50:52 31.9301:24:20
91 138524 Frank Wold DNB M 30-34 01:50:52 31.9301:24:31
93 138525 Richard Brokhaug BAMA M 40-44/Trim 01:50:55 31.9101:23:35
94 138526 Aleksander Kruse Berg Team Foss M 20-24 01:50:56 31.9101:24:49
94 82101 Kent Gusdal BAMA M 30-34 01:50:56 31.9101:23:29
94 130593 Espen Hansen BAMA M 25-29 01:50:56 31.9101:23:29
94 110912 Kristian Nergaard BAMA M 50-54 01:50:56 31.9101:23:29
98 111004 Nicolai Drager Nes SK M 14-16 01:51:03 31.8701:24:49
99 82120 Anders Lervåg BAMA M 35-39 01:51:12 31.8301:23:29
99 82398 Frank Yggeseth BAMA M 50-54 01:51:12 31.8301:23:29
101 130577 Arve Bakken BAMA M 40-44 01:51:28 31.7501:23:29
102 138527 Håvard Gjerde Rustad IL M 17-19 01:51:35 31.7201:21:21
102 69636 Jan Erik Gaardsrud Team Sykleriet M 45-49 01:51:35 31.7201:21:21
104 64290 Håvard Rafaelsen BAMA M 40-44 01:51:44 31.6800:00:00
105 110940 Øyvind Kvernen DN Aktivklubb M 40-44 01:52:13 31.5401:24:00
105 138528 Henrik Staib DN Aktivklubb M 30-34 01:52:13 31.5401:23:01
107 138529 Heidi Maltun DNB K 45-49 01:52:27 31.4801:24:31
108 111002 Daniel Tollerud BAMA M 30-34 01:52:40 31.4201:23:29
109 130745 Allan Polari Kvandahl Eidsvoll SK M Tandem 01:52:58 31.3301:22:47
109 130746 Cor Van De Lejcke Eidsvoll SK M Tandem 01:52:58 31.3301:22:47
111 130607 Christian Skøien BigS Equity M 14-16 01:53:09 31.2801:26:59
112 82299 Mats Byfuglien Råholt Cykleklubb M 30-34 01:53:29 31.1901:22:14
113 138530 Johnny Horvi Sagene IF Sykkel M 25-29 01:53:32 31.1801:22:14
114 138531 Ole Fredrik Hurum DNB M 25-29 01:53:55 31.0701:24:31
115 110965 Kai Danielsen Ullensaker Cykleklubb M 45-49 01:53:59 31.0501:22:18
116 110950 Erik Kirkeberg BAMA M 55-59 01:54:17 30.9701:24:09
117 138533 Even Nikkerud CK Toten-Tråkk M 14-16 01:55:00 30.7800:00:00
117 138535 Finn Tore Vasveen CK Toten-Tråkk M 35-39/Trim 01:55:00 30.7800:00:00
117 138534 Emil Olsen Vasveen CK Toten-Tråkk M 12-13/Trim 01:55:00 30.7800:00:00
117 138532 Thea Faråsbrenden Aasen CK Toten-Tråkk K 14-16 01:55:00 30.7800:00:00
121 138536 Sindre Slattum Pettersen Råholt Cykleklubb M 14-16 01:55:09 30.7401:27:37
122 110859 Terje Norderud Fossum IF Sykkel M 45-49 01:55:11 30.7301:26:09
123 130622 Émil Kratz CK Nittedal M 14-16 01:55:14 30.7201:26:04
123 130585 Jørn Moe Basefarm AS M 45-49 01:55:14 30.7201:26:45
123 122160 Marius Remman Basefarm AS M 20-24 01:55:14 30.7201:26:39
123 130586 Morten Stensholt Basefarm AS M 25-29 01:55:14 30.7201:26:45
123 130588 Jon Thingvold Basefarm AS M 40-44 01:55:14 30.7201:26:39
128 134399 Henning Skedsmo BAMA M 30-34 01:55:32 30.6401:26:29
129 138537 Espen Øvergård Maura M 40-44 01:55:34 30.6301:27:37
130 130198 Freddy Granheim OneCo Technologies AS M 40-44 01:55:42 30.5901:27:37
131 115477 Emil Andreas Horgen Team Foss M 40-44 01:55:58 30.5201:26:04
132 138538 Jack Ingebrigtsen Råholt M 65-69 01:56:30 30.3801:25:02
132 139046 Geir Johannesen Råholt M 45-49 01:56:30 30.3801:25:02
132 130656 Øivind Larald Maura M 35-39 01:56:30 30.3801:25:02
135 138539 Iitri Amazigh BAMA M 40-44 01:56:43 30.3201:27:12
135 130678 Frank Fossum Båstad M 50-54 01:56:43 30.3201:27:03
137 121150 Arne Martin Humborstad Toten-Kranken CK M 40-44 01:56:53 30.2801:24:48
138 50064 Audun Bye Eidsvoll SK M 45-49/Trim 01:56:55 30.2701:29:42
138 110995 Sigurd Skatvedt Eidsvoll SK M 14-16/Trim 01:56:55 30.2701:29:42
138 130626 Thomas Aasland Slattum M 45-49 01:56:55 30.2701:27:39
141 82142 Terje Furebotn BAMA M 45-49 01:57:07 30.2201:25:19
142 64166 Hans-Ingar Løvstad Atea M 40-44 01:57:26 30.1401:29:40
142 138540 Øyvind Løvstad Atea M 14-16 01:57:26 30.1401:29:40
144 110953 Jøran Karlsen Basefarm AS M 25-29 01:57:32 30.1101:26:45
145 113185 Mette-Lill Dahle Andersen Fredrikstad SK K 50-54 01:57:42 30.0701:26:45
145 130632 Aina Dahle Norbom Fredrikstad SK K 25-29 01:57:42 30.0701:26:45
147 138541 Espen S. Welding BAMA M 40-44 01:57:49 30.0401:27:12
148 64661 David Lilleøren Atea M 30-34 01:57:52 30.0301:29:40
149 82239 Richard Hynne BDO BIL M 40-44 01:58:00 3001:28:23
149 82236 Kristian Lahaug Skjetten M 40-44 01:58:00 3001:28:23
151 111060 Johan Henrik Lorange BDO BIL K 40-44 01:58:04 29.9801:28:23
151 69331 Lise Lotte Skauen Skjeberg Cykleklub K 35-39 01:58:04 29.9801:27:29
151 138542 Lene Pernille Øtberg IF Frøy Sykkel K 40-44 01:58:04 29.9801:28:23
154 130667 Gorm Gudim KLP BIL M 35-39 01:58:05 29.9701:30:32
154 138543 Emil Gaarsmand Oslo M 35-39 01:58:05 29.9701:28:03
154 82336 Tina Korsrud Ytre Rælingen UIL Sykkel K 40-44 01:58:05 29.9701:30:32
157 138544 Johan Fredriksson Bærums Verk M 30-34/Trim 01:58:06 29.9701:28:04
158 138545 Torarne Johansen Team Highway M 30-34 01:58:10 29.9501:24:09
159 138546 Martin Klemetsen Grindstad Stiftstaden SK Trondheim M 25-29 01:58:20 29.9101:31:35
160 138547 Andreas Gulbrandsen Oslo M 25-29 01:58:31 29.8601:29:53
161 138548 Tom Heggeli Oslo M 50-54 01:58:40 29.8300:00:00
162 138549 Eivind Kirkeby Team Shimano M 35-39 01:59:25 29.6401:24:09
163 138550 Kim Jordmoen Eidsvoll M 35-39/Trim 01:59:26 29.6301:29:33
164 111086 Jan Frode Davan BAMA M 40-44 01:59:40 29.5801:28:14
164 138551 Toni Molin BAMA M 45-49 01:59:40 29.5801:28:08
164 138552 Odd Tuften BAMA M 40-44 01:59:40 29.5801:28:14
167 138553 Torleif Skaland Atea M 40-44 01:59:42 29.5701:32:28
168 82073 Mattis Johannessen Bærum OCK M 17-19 01:59:48 29.5401:30:32
169 139047 Magnus Johannessen Keep Focus M 20-24 01:59:54 29.5201:30:32
170 138554 Line Helle Driv IL Sykkel K 40-44 01:59:55 29.5201:28:20
171 110932 Kristian Harald Ekornås BAMA M 45-49 01:59:58 29.5001:28:23
172 138555 Eivind Engebrethsen Hafslund BIL M 25-29 02:00:09 29.4601:31:56
172 138556 Henrik Sand Bolstad Team Keep Focus M 17-19 02:00:09 29.4601:30:32
174 65998 Kjetil Jørum Atea M 35-39 02:00:11 29.4500:00:00
175 82160 Mikkel Johannessen Keep Focus M 25-29 02:00:17 29.4300:00:00
176 130765 Ivar Sjølstad Ren Pluss as M 45-49 02:00:22 29.4101:30:32
176 138557 Petter Sødeberg Keep Focus M 25-29 02:00:22 29.4101:30:32
178 130629 Ove Kjelland-Mørdre Spartak-Nordberg M 17-19 02:00:38 29.3401:31:11
179 130735 Mathias Olsberg Hagan M 17-19/Trim 02:00:39 29.3401:31:32
180 70611 Sidsel Grøndalen IF Frøy Sykkel K 65-69 02:00:48 29.3001:28:23
181 138558 Bjørn Olav Haugom SK Rye sykkel M 55-59 02:00:54 29.2801:29:59
182 120791 Odd Martinsen Leteng Riders M 50-54 02:01:07 29.2201:31:11
182 111093 Joakim Sundby Romeriksåsen Sykkelklubb M 14-16 02:01:07 29.2201:27:27
184 129842 André Askmo Råholt Cykleklubb M 35-39 02:01:26 29.1501:32:53
185 138559 Veronica Myran FMC Technologies K 20-24 02:01:34 29.1101:33:28
185 138561 Vegard Sanden Hagan M 14-16/Trim 02:01:34 29.1101:33:03
185 138560 Bjørn Sanden Hagan M 45-49/Trim 02:01:34 29.1101:33:03
188 111100 Gro Anita Klausen Råholt Cykleklubb K 40-44 02:01:43 29.0801:32:53
189 129879 Jan Egil Bever ProNor M 55-59 02:01:55 29.0301:34:29
190 138562 Peder Kratz Team Foss M 40-44 02:01:56 29.0301:31:17
191 138563 Stein-Thore Askautrud Fjellgrisen sykkelklubb M 30-34 02:02:05 28.9901:29:37
191 138564 Marius Bjelke Oslo M 35-39/Trim 02:02:05 28.9901:31:39
193 109790 Tony Melkild ProNor M 25-29 02:02:08 28.9801:34:29
194 130635 Christian Ro Heuch Spartak-Nordberg M 17-19 02:02:10 28.9701:31:11
195 111344 Atle Høgberg KLP BIL M 35-39 02:02:13 28.9601:30:32
196 110960 Kai Eikaas BAMA M 50-54 02:02:28 28.9001:31:48
197 130610 Jon Osberg Gjettum M 45-49 02:02:31 28.8901:31:35
198 110951 Espen Eilertsen Basefarm AS M 30-34 02:02:35 28.8701:31:11
198 110955 Hilde Rosseland Basefarm AS K 40-44 02:02:35 28.8701:31:11
200 109121 Jens Petter Skjerden Soon M 35-39 02:02:40 28.8501:34:50
201 130743 Øystein Solheim Basefarm AS M 45-49 02:02:41 28.8501:31:11
202 70783 Gisle Elvebakken Atea M 40-44 02:02:43 28.8401:32:28
202 138565 Martinius Elvebakken Atea M 14-16 02:02:43 28.8401:32:28
202 66000 Pål Kvam Atea M 40-44 02:02:43 28.8401:32:28
205 139048 Morten Jørgensen Cykle Klubben Øst M 35-39 02:02:46 28.8301:32:21
205 111125 Simen Roterud Nes SK M 14-16 02:02:46 28.8301:31:27
205 110072 Tom Roterud Nes SK M 45-49 02:02:46 28.8301:31:27
208 43341 Åsmund Straum TVK Sykkel M 45-49 02:02:48 28.8201:30:45
209 130262 Petter Fjellheim Law of attration M 30-34 02:02:51 28.8101:28:20
210 110918 Frank Tore Hermansen Family Sports Club Fredrikstad M 55-59 02:02:52 28.8101:32:21
210 110919 Rino Høistad Family Sports Club Fredrikstad M 45-49 02:02:52 28.8101:32:21
210 110921 Kjell Karlsen Family Sports Club Fredrikstad M 55-59 02:02:52 28.8101:32:21
213 138566 Karine Ramsberg Brumunddal K 14-16 02:03:06 28.7501:34:28
214 139049 Einar Hansen Solbergelva M 45-49 02:03:15 28.7201:32:05
215 130638 Erik Madsen Family Sports Club Fredrikstad M 50-54 02:03:20 28.7001:32:21
215 130769 Randi Arnø Madsen Family Sports Club K 45-49 02:03:20 28.7001:32:21
217 129746 Guri Wilhelmsen Hasle-Løren IL Sykkel K 30-34 02:03:21 28.6901:30:29
218 138567 Thor Espen Bjørge Bjørge Konnerud IL Sykkel M 50-54 02:03:27 28.6701:31:35
218 111115 Ola Osberg SK Rye sykkel M 50-54 02:03:27 28.6701:31:38
220 138568 Carsten Anker DNB M 60-64 02:03:32 28.6501:33:28
220 139074 Cato Lie Moss Cykle Klubb M 45-49 02:03:32 28.6501:32:29
222 138569 Ståle Johansen DNB M 45-49 02:03:43 28.6101:33:28
223 138570 Kristian Mork Nielsen Gjerdrum M 14-16/Trim 02:03:44 28.6001:36:58
224 138571 Svenn Helge Melby Soon Cykleklubb M 40-44 02:03:50 28.5801:34:50
225 81621 Carina Søndergaard Nesodden SK K 20-24 02:03:56 28.5601:31:27
226 130647 Martin Engelstad Grua M 35-39 02:04:10 28.5101:31:48
227 138572 Aleksander Bøttger SK Rye sykkel M 14-16 02:04:12 28.5001:31:55
227 139075 Haakon A. Hansen Oslo M 40-44 02:04:12 28.5001:31:55
227 81357 Lars Henrik Hanssen BundeBygg Bil M 40-44 02:04:12 28.5001:31:55
230 111529 Iren Moe Lindstad Eidsvoll SK K 40-44 02:04:14 28.4901:33:39
230 138573 Tom Lindstad Eidsvoll SK M 40-44 02:04:14 28.4901:33:39
232 138574 Eivind Vatne Hoel Vinmonopolet M 20-24/Trim 02:04:54 28.3401:34:20
233 139050 Henrik Pedersen Basefarm AS M 25-29 02:04:55 28.3301:30:56
234 138575 Jan E Strømme DNB M 60-64 02:05:28 28.2101:34:01
234 138576 Bente Sæther DNB K 50-54 02:05:28 28.2101:34:01
236 130757 Kadri Dervisi Ren Pluss as M 45-49 02:05:31 28.2001:32:56
237 138577 Theodor Bjørnstad Engebakken Atea M 20-24 02:05:33 28.1901:36:17
237 138578 André Stensby Atea M 20-24 02:05:33 28.1901:36:17
239 104537 Thomas Amundsen Family Sports Club Fredrikstad M 35-39 02:05:50 28.1301:35:33
239 138579 Maiken Jacobsen Atea K 35-39 02:05:50 28.1301:36:17
239 139051 Gunnar Knudsen Gamle Fredrikstad M 40-44 02:05:50 28.1301:35:33
242 138580 Pål Gade Halvorsen Strømmen M 35-39 02:05:52 28.1201:34:59
242 138581 Astrid Jacobsen BAMA K 25-29 02:05:52 28.1201:34:59
244 139052 Rune Johansen Team Shimano M 30-34 02:06:00 28.0901:33:28
244 138582 Knut Erik Knutsen Eidsvoll M 30-34 02:06:00 28.0901:33:28
246 138583 Jannicke S. Aaen Follo Sykkelklubb K 30-34/Trim 02:06:03 28.0801:35:04
247 96930 Hans Henrik Andersen BAMA M 55-59 02:06:14 28.0401:33:05
247 130806 Merethe Austgulen Oslo K 40-44 02:06:14 28.0400:00:00
249 138584 Sverre Baraas-Klungset Eidsvoll SK M 12-13/Trim 02:06:16 28.0301:35:48
249 138585 Line Schultz Feldt PwC BIL K 35-39/Trim 02:06:16 28.0301:35:04
251 138586 Mats Andresen Løken M 25-29/Trim 02:06:21 28.0101:34:59
252 139053 Roger Johansen Gressvik M 50-54 02:06:26 27.9901:32:21
253 130633 Per Skøien BigS Equity M 40-44 02:06:33 27.9701:34:59
254 71111 Jon Atle Samuelsen Halden M 35-39 02:06:43 27.9301:36:29
255 35759 Åsmund Oskarsen Atna IL M 60-64 02:06:54 27.8901:34:40
256 111149 Gry Carlsen Pronova BioPharma K 45-49 02:07:04 27.8501:34:34
257 44184 Erik Erlandsen Atna IL M 50-54 02:07:13 27.8201:34:40
258 138587 Adomas Galdikas Vallhall sykkelteam M 25-29 02:07:21 27.7901:34:54
258 138588 Ali Reza Houshyar BAMA M 35-39 02:07:21 27.7901:34:10
258 121226 Dag Wilhelmsen Vallhall sykkelteam M 50-54 02:07:21 27.7901:34:54
261 42087 John Ole Tollefsen Arcus/IF Frøy M 65-69 02:07:32 27.7501:34:50
262 138589 Terje Blytt Team Jakob M 40-44 02:07:36 27.7401:34:12
262 130862 Egil Stefan Eilertsen Team Jakob M 40-44 02:07:36 27.7401:34:12
264 139076 Harald Nesse BAMA M 30-34 02:07:46 27.7001:34:59
265 138590 Bjørn Øygarden Statoil M 40-44 02:08:13 27.6001:36:47
266 111566 Sander Arntzen Hauknes Kløfta IL Sykkel M 14-16/Trim 02:08:18 27.5901:33:47
267 138591 Kjell Vidar Opdal Drammen M 25-29 02:08:49 27.4801:36:15
268 130682 Erik Grønnestad Bravida M 40-44 02:09:04 27.4201:35:33
268 82399 Tor-Helge Husevold Follo Sykkelklubb M 50-54 02:09:04 27.4201:35:55
270 120787 Roar Ensrudhagan Toten-Kranken CK M 45-49 02:09:15 27.3801:36:00
270 67196 Karsten Sjøli Eidsvoll SK M 65-69 02:09:15 27.3801:36:00
270 82298 Trond Vangstuen Toten-Kranken CK M 45-49 02:09:15 27.3801:35:55
273 138592 Erik Dælien BAMA M 45-49 02:09:20 27.3701:36:44
274 138593 Anne Mette Gulberg Toten-Kranken CK K 45-49 02:09:27 27.3401:36:00
274 138594 Kjell Åge Gulberg Toten-Kranken CK M 55-59 02:09:27 27.3401:36:00
276 67381 Svein Teigen Nettbuss Arendal M 55-59 02:09:29 27.3301:33:28
277 138595 Hans Gunnar Lien Forsvaret FLO KOLSÅS BIL M 50-54 02:09:32 27.3201:40:18
278 130161 Erik Aarhus Fjellfoten Sykkelklubb M 50-54 02:09:40 27.3001:36:44
279 130700 Lise Marie Christensen Family Sports Club Fredrikstad K 45-49 02:09:59 27.2301:35:33
279 138596 Jonas Høyer SK Rye sykkel M 25-29 02:09:59 27.2301:26:45
281 138597 Geir Ove Lauritsen Venåsen Rørservice BIL M 35-39 02:10:12 27.1801:38:07
281 138598 Linn Mari Slattum Eidsvoll K 35-39 02:10:12 27.1801:38:33
283 139054 Kai Hansen BAMA M 45-49 02:10:15 27.1701:36:44
283 138599 Kai Roger Rydland BAMA M 30-34 02:10:15 27.1701:36:44
285 143770 Mia Foss Birkeland Årnes K 20-24 02:10:34 27.1101:39:58
286 138601 Morten Ingwersen Oslo M 30-34 02:10:58 27.0201:39:00
287 110137 Hege Sommerfelt Pronova BioPharma K 55-59 02:11:04 27.0001:36:03
288 111061 Stina C. Byre Tårnåsen K 30-34 02:11:11 26.9801:38:49
289 138602 Linda Bjørnsletten Oslo K 40-44/Trim 02:11:13 26.9701:37:38
289 82448 Magnus Hellem DNB M 14-16 02:11:13 26.9701:37:08
291 138603 Ronny Granheim Bertel O Steen avd. Økern M 35-39 02:11:14 26.9701:38:48
292 111065 Jan Finstad Sagene IF Sykkel M 70-74 02:11:18 26.9601:36:37
293 138604 Jan B. Penne DNB M 55-59 02:11:36 26.8901:38:38
293 138605 Kristian Wettern DNB M 50-54 02:11:36 26.8901:37:42
295 82297 Ina Henriette Furuseth Eidsvoll værk skiklubb K 45-49 02:11:37 26.8901:36:53
296 111195 Helen Horgen Bjørklund K 45-49 02:11:39 26.8801:38:42
297 31591 Ingvar Gravdal BAMA M 60-64 02:11:55 26.8301:37:17
297 130755 Frode Risan Leteng Riders M 40-44 02:11:55 26.8301:35:42
299 82255 Tom Henriksen Bring Frigo M 55-59 02:12:05 26.8001:38:25
300 138606 Birger Henning Sørum DNB M 45-49 02:12:06 26.7901:37:42
301 82178 Dag Sverre Johnsen Ingenia AS M 50-54 02:12:07 26.7901:36:00
302 138607 Ole Øyvind Hove OSL M 35-39/Trim 02:12:09 26.7801:39:17
302 138608 Thomas Østvang Familien Ost M 35-39/Trim 02:12:09 26.7801:39:17
304 130688 André Hellne Rasen Bjerke IL Ski M 12-13/Trim 02:12:35 26.7001:38:24
305 138609 Øyvind Rasen Bjerke IL Ski M 45-49 02:12:36 26.6901:38:23
306 138610 Jens Erik Fodstad Eidsvoll M 45-49 02:12:37 26.6901:38:48
307 45978 Rune Haugen Atea M 45-49 02:12:38 26.6901:35:37
308 138611 Trine Sundstad Fredrikstad K 25-29 02:12:46 26.6601:39:20
309 138612 Simen Ekelund DNB M 40-44 02:12:48 26.6501:38:38
310 138613 Lars-Erik Solberg Family Sports Club Fredrikstad M 40-44 02:13:02 26.6001:39:20
311 82714 Carsten Wiecek ASF Team M 45-49 02:13:05 26.5901:35:20
312 35348 Stian Wiklund Pedersen BAMA M 35-39 02:13:06 26.5901:38:02
313 65169 Ole Torkild Sundby Rtv BIL M 45-49/Trim 02:13:08 26.5801:39:28
313 138614 Ole Marius Sundby Bjerke IL Ski M 12-13/Trim 02:13:08 26.5801:39:28
315 138615 Marte Pedersen Kinn Bella Invest K 20-24 02:13:15 26.5601:39:50
315 120934 Magnus Erlend Tangen Bella Invest M 20-24 02:13:15 26.5601:39:50
317 68309 Steinar Kilde Jessheim M 40-44 02:13:19 26.5501:38:23
317 138616 Kristian Kilde Jessheim M 12-13/Trim 02:13:19 26.5501:38:24
317 138617 Kjell Tore Myre Team Sirompa M 45-49 02:13:19 26.5501:38:23
320 138618 Bjarte Gravdal BAMA M 35-39 02:13:24 26.5301:36:57
321 81361 Lars Haaland ProNor M 40-44 02:13:31 26.5101:41:15
322 67788 Eva-Lill Strandskogen DNB K 50-54 02:13:49 26.4501:38:38
323 109769 Per Rødhøj Jakobsen Pronova BioPharma, Kalundborg M 40-44 02:13:57 26.4201:40:36
324 129882 Jon Anders Østerud ProNor M 30-34 02:14:16 26.3601:39:07
325 138619 Nina Therese Myhre Oslo K 35-39/Trim 02:14:29 26.3201:39:17
326 138621 Christine Isaksen Eidsvoll SK K 12-13/Trim 02:14:31 26.3101:39:18
326 138620 Matias Rogstad Aadnøy Eidsvoll SK M 12-13/Trim 02:14:31 26.3101:42:42
328 138622 Marit Skatvedt Eidsvoll SK K 40-44/Trim 02:14:39 26.2901:41:18
329 130690 Rune Ottersbo DNB M 45-49 02:14:41 26.2801:38:38
330 138623 Eivind Martiniussen Forsvaret Kolsås BIL M 30-34 02:15:06 26.2001:38:23
331 110973 Vegard Stenseth BAMA M 40-44 02:15:10 26.1800:00:00
332 130781 Gajur Musliji Ren Pluss as M 30-34 02:15:16 26.1701:37:49
333 64287 Håkon Andersen BAMA M 35-39 02:15:24 26.1401:43:23
333 138624 Tarjei BAMA M 25-29 02:15:24 26.1401:43:23
335 130708 Sigrid Flo Eriksen Ingenia AS K 35-39 02:15:25 26.1401:40:37
336 130956 Fredrik Fodstad Eidsvoll SK M 12-13/Trim 02:15:37 26.1001:41:23
337 111142 Anita Andersen Family Sports Club Fredrikstad K 20-24 02:15:39 26.0901:39:20
338 138625 Knut Sveen DnB M 55-59 02:15:44 26.0801:38:50
339 130807 Trond Vidar Olsen Team Jakob M 50-54 02:15:45 26.0701:40:37
340 138626 Mats Amundsen Grue Gjerdrum IL Ski M 12-13/Trim 02:15:56 26.0401:40:31
341 138627 Per Grue Holmen Øst M 60-64/Trim 02:16:00 26.0201:40:31
342 138628 Hans Petter Ruud DNB M 30-34 02:16:08 26.0001:38:33
343 99416 Henning Kristiansen Eidsvoll SK M 35-39 02:16:11 25.9901:40:19
344 138629 Sondre Nordby Vagli SK Rye sykkel M 12-13/Trim 02:16:30 25.9301:46:49
345 138630 Torstein Walseth SK Rye sykkel M 12-13/Trim 02:16:38 25.9001:46:49
346 138631 Kristian Sneve Jar M 45-49 02:16:39 25.9001:42:06
347 138632 Heming Harnæs Telenor BIL M 40-44/Trim 02:16:44 25.8801:46:49
347 138633 Hugo Harnæs SK Rye sykkel M 12-13/Trim 02:16:44 25.8801:46:49
347 138634 Albin Sandbu SK Rye sykkel M 12-13/Trim 02:16:44 25.8801:46:49
347 138636 Jørn Tage Tyskerud SK Rye sykkel M 50-54/Trim 02:16:44 25.8801:46:49
347 138635 Ask Tyskerud SK Rye sykkel M 12-13/Trim 02:16:44 25.8801:46:49
352 138637 Pernille Valle Eidsvoll SK K 12-13/Trim 02:16:48 25.8701:41:23
353 138638 Ole Torbjørn Fodstad Eidsvoll SK M 45-49/Trim 02:16:52 25.8601:41:23
354 121638 Renate Torp Eidsvoll SK K 40-44 02:17:01 25.8301:39:17
354 67666 Christer Torp Eidsvoll SK M 40-44 02:17:01 25.8301:39:17
356 138639 Arnt Sandbu SK Rye sykkel M 45-49/Trim 02:17:02 25.8301:46:49
357 82215 Kjærsti Floden Royal Sport K 60-64 02:17:09 25.8101:40:31
358 109774 André Lund Atea M 40-44 02:17:20 25.7700:00:00
359 139055 Atle Larsen Team Higway M 35-39 02:17:21 25.7701:41:08
360 138640 Merethe Iversen Trek-Foss sykler AS K 40-44/Trim 02:17:36 25.7201:43:07
360 138641 Lin Sandberg Trek-Foss sykler AS K 40-44/Trim 02:17:36 25.7201:42:56
362 138642 Ronny Nymoen Ottestad M 35-39 02:17:37 25.7201:43:26
363 138643 Per Christian Dahl Soon Cykleklubb M 40-44 02:17:48 25.6801:40:49
363 39930 Thomas Dahl Soon Cykleklubb M 35-39 02:17:48 25.6801:40:49
365 110609 Ingrid Mollan Jensen Follo Sykkelklubb K 30-34 02:17:49 25.6801:42:17
366 37988 Anders Kvamme Ingenia AS M 20-24 02:17:51 25.6801:41:44
367 82122 Kjell Villanger Toten-Kranken CK M 50-54 02:17:57 25.6601:40:11
368 130709 Geir Kristiansen Askim M 40-44 02:17:59 25.6501:43:26
369 111824 Jan-Thorleif Johnsen Eidsvoll SK M 45-49/Trim 02:18:01 25.6401:44:06
369 130913 Ingrid Johnsen Eidsvoll SK K 12-13/Trim 02:18:01 25.6401:44:06
371 130763 Tore Bakken Rygnestad Bakken Motorsport M 35-39 02:18:06 25.6301:44:08
372 111121 Nils Gundersen BAMA M 60-64 02:18:07 25.6301:43:17
373 138644 Niklas Koteng BAMA M 40-44 02:18:29 25.5601:43:23
374 139077 Eirik F. Borgen DNB M 55-59 02:18:31 25.5501:43:28
375 82576 Lars Erik Jensen Frogner M 40-44 02:18:40 25.5201:46:18
376 138645 Petter Tore Lien Møller Bil Jessheim M 45-49 02:18:42 25.5201:43:48
377 111067 René Kristensen Pronova BioPharma, Kalundborg M 40-44 02:18:48 25.5001:42:02
378 130663 Bjørn Bolstad BAMA M 40-44 02:18:57 25.4701:42:52
378 110962 Espen Erlandsen BAMA M 40-44 02:18:57 25.4701:42:52
380 138646 Trond Aubert Kløvig DnB M 65-69 02:19:00 25.4601:40:26
381 40170 Gry Knudsen Oslo K 50-54/Trim 02:19:14 25.4201:42:19
382 138647 Fabian Glenne Soon Cykleklubb M 14-16/Trim 02:19:27 25.3801:42:21
383 111242 Hilde Merete Næss Pronova BioPharma K 45-49 02:19:30 25.3701:42:12
384 138649 Nina Løseth BAMA K 20-24 02:19:49 25.3101:45:48
384 138648 Mona Løseth BAMA K 20-24 02:19:49 25.3101:45:48
386 138650 Sven Arthur Glenne Skaubygda Idrettslag M 70-74/Trim 02:19:51 25.3101:42:29
387 139078 Erik Hope DNB M 50-54 02:19:52 25.3001:40:26
387 138651 Tore Jørstad DNB M 50-54 02:19:52 25.3001:43:28
389 130730 Hans Pedersen BAMA M 50-54 02:19:56 25.2901:42:07
389 67809 Roy Smedhaugen Kloppa Off Road Klubb M 50-54 02:19:56 25.2901:45:48
391 82414 Knut Egil Hansen Oslo M 55-59 02:20:04 25.2701:44:02
392 138653 Svend Yngve Johansen Skatteetaten M 45-49 02:20:27 25.2001:43:53
392 138652 Eirik Julian Johansen Skedsmokorset M 14-16 02:20:27 25.2001:42:55
392 138654 Torgeir Johansen Hytteplan Sport M 20-24 02:20:27 25.2001:42:55
395 130792 Jan Roger Skogby Råholt M 25-29 02:20:54 25.1201:43:08
396 138655 Espen Sparre-Enger DNB M 50-54 02:21:16 25.0501:44:53
397 138656 Tom Fredrik Haugen DNB M 30-34 02:21:26 25.0201:43:28
398 138657 Bjørn Erik Næss DNB M 55-59 02:21:32 25.0101:44:53
399 24626 Jørgen Bakke Bakken Motorsport M 30-34 02:21:40 24.9801:44:08
400 138658 Tommy Bystrøm Sellebakk M 45-49/Trim 02:21:43 24.9701:46:45
401 82313 Kim Ø. Myhren BAMA M 35-39 02:21:50 24.9501:45:48
401 138659 Bård Nicolaysen BAMA M 40-44 02:21:50 24.9501:44:45
401 130017 Rune Pedersen BAMA M 45-49 02:21:50 24.9501:43:40
404 138660 Kristin Eilertsen Atea K 40-44 02:21:57 24.9301:41:39
405 82538 Leif Norman Kristiansen BAMA M 60-64 02:22:07 24.9001:45:48
406 111154 Ingvar Dragseth Bjørnson Heydi A/S M 35-39 02:22:29 24.8401:42:25
406 138661 Børre Gaardes Rtv BIL M 45-49 02:22:29 24.8401:43:48
406 138662 Stig Henry Krogh Rtv BIL M 40-44 02:22:29 24.8401:43:48
409 138663 Anders Bo Forsdahl Atea M 45-49 02:22:48 24.7801:47:45
409 138664 Marianne Trøen Plassgård Savalen SK K 17-19 02:22:48 24.7801:45:09
411 130694 Kari Gjølme Family Sports Club Vesterøy K 50-54 02:22:52 24.7701:47:12
411 138665 Monica Lerberg Skjetten K 45-49 02:22:52 24.7701:45:36
411 82389 Nina Hellne Rasen Bjerke IL Ski K 40-44 02:22:52 24.7701:45:53
414 131071 Knut Tokerud AMFI Eina M 60-64 02:22:57 24.7601:43:30
414 82300 Gaute Trillerud Toten-Kranken CK M 50-54 02:22:57 24.7601:43:30
416 82416 Bjørn Olav Drabløs Nesodden IF M 45-49 02:23:11 24.7201:47:07
416 82418 Hanne Røer Nesodden IF K 45-49 02:23:11 24.7201:47:07
418 138667 Trude Thorp Bjørnemyr K 45-49 02:23:16 24.7001:47:07
418 138666 Harald Thorp Bjørnemyr M 45-49 02:23:16 24.7001:47:07
420 138668 Siv Nordbrenden Ottestad IL Sykkel K 40-44/Trim 02:23:18 24.7001:48:44
421 111292 Svein Egil Næss Moe Atea M 50-54 02:23:25 24.6801:48:29
422 138669 Øyvind Riise Jacobsen Oslo M 25-29/Trim 02:23:44 24.6201:44:47
423 82443 Ståle Andersen Micanor M 35-39 02:23:48 24.6101:47:07
423 122240 Helge Hansen Micanor AS M 50-54 02:23:48 24.6101:47:07
425 138670 Grethe Berntsen Oslo K 30-34 02:24:01 24.5801:48:48
426 130812 André Stenbekk Family Sports Club Fredrikstad M 50-54/Trim 02:24:05 24.5601:47:47
427 138671 Preben Kjos Gabrielsen GKN, Vestby M 25-29 02:24:14 24.5401:52:15
428 111048 Espen Gultvedt BAMA M 50-54 02:24:18 24.5301:48:57
429 138672 Lena Lillesund Veholt Sandefjord K 35-39 02:24:25 24.5101:48:08
430 111165 Arne Olav Solberg Rasta M 40-44 02:24:27 24.5001:47:20
431 82400 Øivind Bell Atea M 35-39 02:24:32 24.4901:49:33
432 111085 May Hilde Storvik BAMA K 50-54 02:24:52 24.4301:46:12
433 130717 Vidar Hjelm IF Frøy Sykkel M 35-39 02:24:55 24.4201:48:17
434 139056 Mona Haugen Kloppa Off Road Klubb K 50-54 02:24:57 24.4201:46:41
435 138673 Kristian Forsdahl Skedsmokorset M 30-34/Trim 02:24:58 24.4101:47:43
435 138675 Rune Osnes Årnes M 35-39/Trim 02:24:58 24.4101:47:43
437 138676 Salar Ghadani Atea M 40-44 02:25:04 24.4001:46:41
438 35064 Torkil Guntvedt Eidsvoll SK M 45-49/Trim 02:25:10 24.3801:47:05
439 138677 Håkon Madsen Fartskriver AS M 55-59 02:25:29 24.3301:48:59
440 30476 Runar Nilsen DNB M 50-54 02:25:30 24.3201:55:05
441 138678 Jaran Ekstrøm Bring Frigo M 40-44 02:25:44 24.2901:45:56
441 130789 Vibeke Stoltenberg Basefarm AS K 45-49 02:25:44 24.2901:48:57
443 138679 Benedikte Bølling Nesodden SK K 35-39 02:25:54 24.2601:48:18
443 81620 Marianne Grønstad Skar Nesodden SK K 50-54 02:25:54 24.2601:48:15
443 139079 Liv Strand Nesodden SK K 50-54 02:25:54 24.2601:48:18
446 138680 Adrian Myhrvold IF Frøy Sykkel M 12-13/Trim 02:25:56 24.2501:47:01
447 138681 Øyvind Bredland Atea M 35-39 02:25:58 24.2501:48:29
447 138682 Kim Aleksander Melheim Atea M 30-34 02:25:58 24.2501:48:29
449 139057 Thomas Nielsen DNB M 40-44 02:26:02 24.2401:44:59
450 138683 Per Christian Marthinsen Oslo M 35-39 02:26:07 24.2201:51:34
451 138684 Arnlioth Heltberg Hasle-Løren IL Sykkel M 55-59 02:26:09 24.2201:48:33
452 138685 Bent Thorbjørnsen Drøbak-Frogn IL Sykkel M 55-59 02:26:32 24.1501:47:36
453 138686 Gunn Chr. Hovde Family Sports Club Fredrikstad K 30-34 02:26:36 24.1401:48:57
454 138687 Bjørn Haugsmoen Oslo M 45-49 02:26:43 24.1201:45:56
455 110288 Dag Kristiansen Atea M 50-54 02:26:45 24.1201:49:33
455 120102 Sveinung Tangen Hurdal M 65-69 02:26:45 24.1201:48:41
457 138688 Phi Chung Oslo M 30-34 02:26:46 24.1101:50:06
458 111312 Kristin Nystuen Bråten Ingenia AS K 35-39 02:26:49 24.1101:48:33
459 139080 Tore Hermansen Oslo M 45-49/Trim 02:26:59 24.0801:45:55
460 111192 Ola Ebbesen BAMA M 50-54 02:27:10 24.0501:51:08
461 130863 Svein Roar Olsen Team Jakob M 50-54 02:27:15 24.0401:47:49
462 110290 Linn Marit Alviniussen Råholt Cykleklubb K 30-34 02:27:23 24.0101:48:01
462 110272 Hege M. S Isaksen Råholt Cykleklubb K 30-34 02:27:23 24.0101:48:01
464 138689 Thomas Sagen Oslo M 45-49/Trim 02:27:26 24.0101:51:59
465 130728 Marianne Martinsen KLP BIL K 30-34 02:27:32 23.9901:48:08
466 138690 Nicolay Sandholt Eidsvoll SK M 12-13/Trim 02:27:34 23.9801:49:04
467 138691 Ann-Charlotte Gustavsson Fartskriver AS K 45-49 02:27:45 23.9501:51:05
468 69828 Øystein Bjerke Råholt M 30-34/Trim 02:27:56 23.9201:49:04
469 138692 Rannveig Haugen Atea K 30-34 02:28:13 23.8801:49:00
470 82455 Anette Søhagen Strålfors K 35-39/Trim 02:28:17 23.8701:52:39
471 138693 Eivind Enok Nilsen Atea M 35-39 02:28:31 23.8301:49:33
472 138694 Magnus Grude BAMA M 30-34 02:28:35 23.8201:46:51
473 138695 Ann Kristin Røder Skedsmokorset K 40-44 02:28:38 23.8101:49:42
474 130876 Hans-Petter Lundberg Oslo M 35-39 02:28:39 23.8101:50:21
475 111087 Mattias Pieslinger BAMA M 35-39 02:28:44 23.8001:47:22
476 138696 Holmar Tomasson Special Olympics Norway M 20-24 02:28:46 23.7901:48:24
477 138697 Kristoffer Drange Auli M 17-19/Trim 02:28:47 23.7901:48:11
478 111294 Henrik Mensing Aagesen Pronova BioPharma, Kalundborg M 45-49 02:29:01 23.7501:49:07
479 138698 Birger Christiansen Statoil Fuel & Retail Norge AS M 35-39 02:29:09 23.7301:50:52
480 138699 Jonas S. Trontveit Vang Skiløperforening M 12-13/Trim 02:29:31 23.6701:51:47
481 111565 Olav Austdal BAMA M 35-39 02:29:33 23.6701:48:43
481 138700 Ann Kristin Hanssen DNB K 35-39 02:29:33 23.6701:52:14
481 82335 Torbjørn Heggeblom Kløfta M 35-39 02:29:33 23.6701:50:45
481 119654 Richard Hjørnstad Team Cranc M 30-34 02:29:33 23.6701:54:26
481 138701 Svein Ottershagen Hakadal M 35-39 02:29:33 23.6701:54:26
486 139058 Terje Andersen Family Sports Club Fredrikstad M 55-59 02:29:35 23.6601:48:18
486 138702 Jeanette S. Trontveit Vang Skiløperforening K 20-24/Trim 02:29:35 23.6601:51:47
488 111447 Brit P. Fosby Family Sports Club Fredrikstad K 45-49 02:29:41 23.6401:51:47
489 130691 Lars Olsberg Hagan M 45-49/Trim 02:29:52 23.6201:51:24
489 67754 Terje Vian BAMA M 60-64 02:29:52 23.6201:44:32
491 138703 Norvald Mo Stovnerkameratene Sykkel M 60-64 02:29:54 23.6101:54:14
492 138704 Therese Renstrøm Oslo K 30-34 02:29:55 23.6101:49:32
492 110419 Jan Ingar Veidahl TOTALTEK AS M 40-44/Trim 02:29:55 23.6101:52:40
492 138705 Thomas Verket Hvam M 40-44/Trim 02:29:55 23.6101:52:40
495 138706 Ole Kristian Nordseth Atea M 45-49 02:29:57 23.6001:52:39
496 138707 Marianne Slette Granum Psykiatri og rus, Nes kommune K 35-39/Trim 02:29:59 23.6001:52:57
497 138708 Torunn Sneis K 30-34 02:30:02 23.5901:47:22
498 70261 Bjarne Nordengen Hunndalen M 70-74 02:30:05 23.5801:52:06
499 138709 Stian Alexander Lie Moss Cykle Klubb M 30-34 02:30:25 23.5301:54:04
500 69863 Morten Buskerud Felleskjøpet Agri SA M 40-44/Trim 02:30:34 23.5101:50:58
501 138710 Tove Cicilie Søgnen Eidsvoll SK K 40-44 02:30:39 23.4901:52:26
501 111346 Monica Vang Bjørklund K 40-44 02:30:39 23.4901:52:19
503 138711 Stine Dalby Fredrikstad K 25-29 02:30:42 23.4901:50:52
504 82268 Ingar Seiersten M 65-69 02:30:44 23.4806:50:42
505 138712 Eva Lofthus Bjørklund K 45-49 02:30:45 23.4801:52:19
506 111648 Kjell Skistad BAMA M 45-49 02:30:48 23.4701:51:16
507 138713 Helle Dahlberg Atea K 35-39 02:31:03 23.4301:50:28
507 130210 Siv Elisabeth Soland Atea K 30-34 02:31:03 23.4301:51:39
509 130705 Rune Vang Bjørklund M 45-49 02:31:09 23.4201:52:19
510 138714 Svein Trøen Ullensaker Cykleklubb M 50-54 02:31:11 23.4101:51:23
511 111509 Inge Hekkvang Nannestad M 45-49/Trim 02:31:18 23.3901:56:23
512 138715 Eivind Sandnes Oslo M 30-34/Trim 02:31:23 23.3801:53:50
513 138716 Sissel Hauki Wølneberg Oslo K 55-59 02:31:24 23.3801:51:44
514 111407 Lisbeth Engelstad Bjørklund K 55-59 02:31:25 23.3701:52:19
514 86504 Arild Engelstad Bjørklund M 60-64 02:31:25 23.3701:52:19
516 138717 Malvin Larsen Ullensaker Cykleklubb M 65-69 02:31:28 23.3701:51:23
517 139081 Øystein Jacobsen Atea M 35-39 02:31:29 23.3601:51:39
518 138718 Mariann Kvislavangen Skarnes K 30-34 02:31:31 23.3601:50:57
519 138719 Trond Haftorn Bertel O Steen avd. Økern M 25-29 02:31:32 23.3601:52:47
519 138720 Peo-Kristian Johassen Bertel O Steen avd. Økern M 20-24 02:31:32 23.3601:52:47
521 138721 Anders N. Hellum BAMA M 25-29 02:31:36 23.3501:47:36
522 138722 Henning Rundberg veiatlas.no M 35-39 02:31:42 23.3301:55:09
523 82611 Pernille Fritz Nes SK K 14-16/Trim 02:31:50 23.3101:56:34
524 138723 Mona Gabrielsen Jessheim K 35-39/Trim 02:32:10 23.2601:55:49
524 138724 Line Neskvern Kongsvinger K 40-44/Trim 02:32:10 23.2601:55:49
526 111193 Knut Hilmar Hansen Statoil M 50-54 02:32:16 23.2401:52:17
526 138725 Rune Scheide Oslo M 50-54/Trim 02:32:16 23.2400:00:00
528 138726 Nils Johan Fjeldahlen BAMA M 40-44 02:32:18 23.2401:50:47
529 139059 Øyvind Jacobsen Leteng Riders M 45-49 02:32:25 23.2201:51:16
529 130751 Borgar Kristiansen Leteng Riders M 35-39 02:32:25 23.2201:50:42
529 139060 Rune Lien BAMA M 25-29 02:32:25 23.2201:52:10
532 70552 Jan Sæther Bertel O Steen avd. Økern M 50-54 02:32:37 23.1901:53:36
533 130855 Joakim Gjessen Oslo M 30-34/Trim 02:32:39 23.1901:55:15
534 138727 Tor Arne Bjørnstad BAMA M 40-44 02:32:40 23.1801:52:30
535 130628 Martine Slokvik Ottestad IL Sykkel K 14-16 02:32:41 23.1802:00:28
536 138728 Hans Jakob Grønvold Venåsen Rørservice BIL M 55-59 02:32:45 23.1701:55:03
537 138729 Christopher Thorjussen Oslo M 35-39 02:33:06 23.1201:51:34
538 138730 Gaute Brynildsen DNB M 35-39 02:33:10 23.1101:56:00
538 58724 Sigmund Jensen DNB M 55-59 02:33:10 23.1101:51:40
540 138731 Rasmus Petersen Pronova BioPharma, Kalundborg M 35-39 02:33:18 23.0901:50:43
541 82396 Marius Elvis Rollvang Eidsvoll M 17-19 02:33:20 23.0801:52:55
542 138732 Gisle Hagen Oslo M 25-29 02:33:23 23.0701:52:58
542 138733 Arild Marthinsen Oslo M 30-34 02:33:23 23.0701:53:59
544 138734 Kai Inge Rokstad ProNor M 25-29 02:33:27 23.0601:49:37
545 138735 Ola Mo Stovnerkameratene Sykkel M 25-29 02:33:28 23.0601:54:27
546 138736 Niels Jørgensen BAMA M 40-44 02:33:29 23.0601:54:08
547 82597 Kjetil Klemetrud BDO BIL M 40-44 02:33:35 23.0401:55:55
547 82675 Hege Steen Rønaas BDO BIL K 30-34 02:33:35 23.0401:55:55
549 138737 Linda E. V. Løkken BAMA K 40-44 02:33:38 23.0401:54:36
550 111384 Glenn Edseth Gjerdrum M 45-49/Trim 02:33:59 22.9801:53:02
551 130742 Tom Fjeldvik Ren Pluss as M 60-64 02:34:13 22.9501:53:36
552 138738 Emily Renander Fredrikstad K 20-24 02:34:20 22.9301:52:17
553 138739 Espen Strand Andersen GKN, Vestby M 20-24 02:34:27 22.9201:52:36
554 138740 Stephan Härdi DNB M 45-49 02:34:29 22.9101:53:01
555 122328 Bjørn Kristiansen Romeriksåsen Sykkelklubb M 45-49 02:34:30 22.9101:53:36
555 138741 Nina K.K. Lyse Team Foss K 50-54 02:34:30 22.9101:53:36
557 138742 Karolin Pedersen Soon Cykleklubb K 25-29 02:34:43 22.8801:55:34
558 138743 Terje Eiterjord Family Sports Club Fredrikstad M 50-54 02:34:50 22.8601:54:30
559 111213 Marianne Hermansen Family Sports Club Fredrikstad K 50-54 02:34:58 22.8401:53:53
560 131121 Helle Aanesen Team AKTIV K 45-49 02:35:19 22.7901:57:23
561 110297 Rigmor Strøm Jessheim K 45-49 02:35:20 22.7801:58:53
562 130871 Jan Lie Amundsen Team Aktiv mot kreft M 50-54/Trim 02:35:23 22.7801:55:06
562 138744 Kai Gulbrandsen Venåsen Rørservice BIL M 50-54 02:35:23 22.7801:55:03
562 130784 Gunnar Prøis Team Anders M 40-44 02:35:23 22.7801:55:03
565 130779 Siv-Elin Thorsteinsen Family Sports Club Fredrikstad K 50-54 02:35:35 22.7501:55:51
566 138745 Ken Robert Pettersen GKN, Vestby M 30-34 02:35:39 22.7401:53:31
567 138746 Petter Austrheim DN Aktivklubb M 25-29 02:35:40 22.7401:54:03
567 138747 Rune Waler-Larsen Nordre Frogn M 45-49 02:35:40 22.7401:54:40
569 138749 Jan Harald Leirvåg Fjerdingby M 55-59 02:35:45 22.7201:54:30
569 138748 Carina Leirvåg Flateby K 25-29 02:35:45 22.7201:54:30
571 138750 Trude Sjansar Strøm Strømmen K 40-44 02:35:48 22.7201:57:02
572 138751 Ann-Magritt Brekke Atea K 40-44 02:36:03 22.6801:56:50
573 138752 Stig Fjellskaalnes Basefarm AS M 30-34 02:36:07 22.6701:56:45
573 138753 Marianne Skovli Oslo K 20-24 02:36:07 22.6701:54:53
573 82322 Tom Skovli SK Rye sykkel M 55-59 02:36:07 22.6701:54:53
576 130895 Even Korpberget Ottadalen Sykkelklubb M 14-16 02:36:15 22.6501:52:07
577 138754 Britt Fjærestrand Andersen Blaker K 40-44/Trim 02:36:31 22.6101:53:31
578 83787 Arild Hansen BAMA M 35-39 02:36:32 22.6101:54:40
579 138755 Jon Berget BAMA M 40-44 02:36:40 22.5901:54:08
579 130868 Linda Jarål Tårnåsen K 35-39 02:36:40 22.5901:54:47
579 138756 Veronica Pettersen BAMA K 14-16 02:36:40 22.5901:54:36
582 138757 Benthe Lillerud Romeriksåsen Sykkelklubb K 45-49 02:36:47 22.5701:58:54
582 138758 Sidsel Johanne Ulriksen DNB K 40-44 02:36:47 22.5701:55:05
584 138759 Carl Pintzka Team Pintzka M 25-29 02:36:57 22.5502:03:18
585 81499 Kjell Heuer SATS Grorud M 70-74 02:37:05 22.5301:56:16
586 109721 Trond Wiker Oslo M 45-49/Trim 02:37:07 22.5301:54:27
586 130899 Kristoffer Wiker Oslo M 14-16/Trim 02:37:07 22.5301:54:27
588 130817 Grete Sagbakken Ren Pluss as K 50-54 02:37:26 22.4801:54:30
589 130919 Jeanette Waler-Larsen Nordre Frogn K 40-44 02:37:29 22.4701:54:40
590 138760 Kunal Patel DNB M 35-39 02:37:34 22.4602:01:34
591 138761 Oliver Guldberg Hansen Mamma og pappa M 12-13/Trim 02:37:36 22.4602:00:49
591 36631 Anne Guldberg Hansen Trondheim K 35-39/Trim 02:37:36 22.4602:00:49
593 138762 Lars-Fredrik Vangsøy Skiers M 40-44 02:37:38 22.4501:54:12
594 82410 Svein Vangsøy Norpost BIL M 65-69 02:37:54 22.4101:54:34
595 130780 Johnny Berg BAMA M 40-44 02:38:08 22.3801:54:21
596 130848 Henning Hole Solbakken Hapro M 30-34 02:38:09 22.3801:52:24
597 138763 Sam Lorgen Oslo M 12-13/Trim 02:38:19 22.3602:01:32
598 138764 Randi Øyri Modig IL K 30-34/Trim 02:38:21 22.3501:41:37
599 138765 Sverke Lorgen Oslo M 40-44/Trim 02:38:23 22.3502:01:32
600 107575 Sture Persson BAMA M 40-44 02:38:32 22.3201:53:22
601 138766 Thomas Tvenge Atea M 30-34 02:38:38 22.3102:02:24
602 130801 Knut Haldor Olsen Råholt M 35-39 02:38:42 22.3001:55:06
603 138768 Kjetil Lyshaug Moss M 30-34/Trim 02:38:43 22.3001:59:31
603 138767 Guro Lyshaug Moss K 30-34/Trim 02:38:43 22.3001:59:31
605 138769 Anine Dannemark Ås Treningssenter K 20-24 02:38:57 22.2701:56:36
605 138770 Helene Wolmersen Vinterbro K 20-24 02:38:57 22.2701:56:36
607 82353 Merete Sandlie Strøm Ytre Rælingen UIL Sykkel K 45-49 02:39:01 22.2601:56:47
607 138771 Kent Windahl Oslo M 30-34 02:39:01 22.2601:56:22
609 138772 Mai-Britt Kristiansen Oslo K 50-54 02:39:05 22.2502:00:28
609 149749 Mona Friksen Skrikestad Holmestrand SK K 40-44 02:39:05 22.2501:57:47
611 82539 Bjørn Steinar Sundberg BAMA M 45-49 02:39:13 22.2301:55:51
612 138774 Heidi Lilleslåtten Atea K 45-49 02:39:14 22.2301:56:37
612 138776 Vegar Skaue Atea M 14-16 02:39:14 22.2301:56:37
612 138775 Kristian Skaue Atea M 14-16 02:39:14 22.2301:56:37
612 110001 Raymond Skaue Atea M 45-49 02:39:14 22.2301:56:37
616 139114 Pernille Fritz Touran K 14-16 02:39:15 22.2201:56:03
617 138777 Karianne Olsen Jessheim K 35-39 02:39:17 22.2201:59:08
617 138778 Eva Rognerud-Merli Frogner K 30-34 02:39:17 22.2201:59:08
619 138779 Thore Bråthen Venåsen Rørservice BIL M 45-49 02:39:18 22.2201:56:08
620 111733 Vidar Kvam ProNor M 40-44 02:39:24 22.2001:58:16
621 82194 Morten Eldevik OLTD AS M 65-69 02:39:33 22.1801:59:55
621 82206 Eystein Fransplass Moelven Nordia M 45-49 02:39:33 22.1801:56:19
623 138780 Valon Hasanaj BAMA M 25-29 02:39:35 22.1801:57:47
624 130800 Ragnar Larssen Oslo M 50-54 02:39:40 22.1701:59:26
625 138782 Jens Røttereng Atea M 25-29 02:39:45 22.1501:56:50
625 138781 Linn Aalberg Atea K 25-29 02:39:45 22.1501:56:50
627 70911 Tore Huseby Elverum M Tandem 02:39:47 22.1502:02:55
627 70912 Geir Kikut Nordhagen Elverum M Tandem 02:39:47 22.1502:02:55
629 82608 Astrid Amundsen Nes SK K 14-16/Trim 02:39:50 22.1401:56:34
630 122151 Christer Mathisen Atea M 30-34 02:39:52 22.1401:50:28
631 138783 Finn Magne Vestli Bækken Venåsen Rørservice BIL M 55-59 02:39:53 22.1401:56:08
632 82835 Kai Martinsen SATS Metro M 60-64 02:39:59 22.1201:58:41
633 138784 Fredrik Hoem Grelland Oslo M 25-29 02:40:00 22.1202:03:18
634 138785 Finn Ståle Sollibø Skedsmokorset M 45-49 02:40:12 22.0901:56:19
635 138786 Inger Kolshus DNB K 45-49 02:40:20 22.0701:57:11
636 120462 Kjerstin Bratlien Larsen Oslo K 25-29 02:40:21 22.0701:56:22
637 138787 Trudi Gudim Finstadjordet K 35-39 02:40:34 22.0402:00:43
638 138788 Linn H. Tømte Nordre Eidsvold IL K 35-39 02:40:37 22.0402:00:28
639 138789 Sonja Borkovic Oslo K 40-44/Trim 02:40:40 22.0302:05:29
640 130966 Hilde Eriksen Family Sports Club Fredrikstad K 40-44 02:40:46 22.0101:56:01
641 138790 Svein Bergersen Oslo M 40-44 02:40:48 22.0102:01:34
642 138791 Turid Engemobakken Hernes K 30-34 02:40:59 21.9802:02:55
643 111430 Janne Aassveen ProNor K 40-44 02:41:00 21.9801:58:16
644 20967 Åge Johnsen Atea M 55-59 02:41:04 21.9702:04:05
645 138792 Radouane Kibbou Atea M 35-39 02:41:08 21.9601:59:23
646 111183 Nina Wager Oslo K 40-44 02:41:09 21.9601:57:53
647 82323 Karin Lang-Ree Oslo K 55-59 02:41:17 21.9401:53:02
648 133075 Stig Atle Kaspersen Bakken Motorsport M 35-39 02:41:47 21.8801:56:24
649 111151 Sven Larsen Oslo M 55-59 02:42:02 21.8401:56:55
650 110488 Morten Scott Janssen P4 Radio M 45-49 02:42:08 21.8302:07:01
650 138793 Lars Kvæstad P4 Radio M 45-49 02:42:08 21.8302:06:55
650 138794 Brynjar Netskar P4 Radio M 40-44 02:42:08 21.8302:07:01
653 81376 Jostein Hoset Atea M 40-44 02:42:12 21.8202:02:24
653 130942 Mona Ridder-Nielsen Bryn Senter K 45-49 02:42:12 21.8202:06:55
653 110308 Hanne Wulff Atea K 30-34 02:42:12 21.8202:02:24
656 138795 Grete Amundsen Romeriksåsen Sykkelklubb K 40-44 02:42:17 21.8102:02:15
657 138796 Kristine Hangland K 45-49 02:42:19 21.8001:59:27
658 138797 Hege Imset Matre Atea K 50-54 02:42:28 21.7802:02:24
659 111127 Kent Medhus BAMA M 30-34 02:42:31 21.7801:55:51
660 138798 Marius Nilsen Knedal Hagan M 25-29 02:42:32 21.7802:00:29
661 138799 Jonas B. Bremserud BAMA M 20-24 02:42:35 21.7702:01:01
662 111275 Ingunn Oppedal Olsen Hauerseter Sportsklubb Nordkisa Sykkel K 40-44 02:42:38 21.7601:59:27
663 138800 Tonje Johansen Ness Fjellhamar K 25-29/Trim 02:42:41 21.7602:00:19
664 130823 Knut Hoel GKN, Vestby M 50-54 02:42:46 21.7401:56:22
665 111288 Andreas Hubred Hagen Ottestad IL Sykkel M 14-16 02:43:09 21.6901:17:15
666 138801 Anita Korsnes DNB K 40-44 02:43:15 21.6802:01:28
667 138802 Kjell Johnny Lien Oslo M 60-64/Trim 02:43:20 21.6702:00:49
668 66121 Arild Myhrvold Myhrvold-interiør as M 70-74/Trim 02:43:22 21.6602:01:42
669 138803 Marte Folgerø Atea K 25-29 02:43:29 21.6502:02:24
669 65996 Hans Ingjerd Atea M 50-54 02:43:29 21.6502:02:24
669 138804 Petter Maaseide Atea M 40-44 02:43:29 21.6502:02:24
669 138805 Aage Olav Utti Atea M 60-64 02:43:29 21.6502:04:05
673 138807 Mads Telste Bye Røyse M 30-34 02:43:38 21.6302:01:51
673 138806 Asle Grønvold Jevnaker M 50-54 02:43:38 21.6302:01:51
675 138808 Taina Altuve-Rojas Atea K 30-34 02:44:03 21.5702:00:29
675 138809 Tina Marie T. Valberg Atea K 20-24 02:44:03 21.5702:07:07
677 138810 Tone-Mette Tømte Eidsvoll SK K 12-13/Trim 02:44:11 21.5602:08:47
678 138811 Kenneth Rodvang Frogner M 35-39/Trim 02:44:12 21.5502:08:10
678 138812 Sander Rodvang Frogner M 12-13/Trim 02:44:12 21.5502:08:10
680 138813 Sina Tømte Eidsvoll SK K 12-13/Trim 02:44:15 21.5502:08:47
680 35307 Jan Åge Tømte Eidsvoll SK M 40-44/Trim 02:44:15 21.5502:08:47
680 65814 Gjermund Tømte Eidsvoll SK M 35-39/Trim 02:44:15 21.5502:08:47
683 139652 Rune Magnussen MFP AS M 55-59/Trim 02:44:18 21.5402:01:59
684 138814 Anne Kristine Nordby DNB K 30-34 02:44:42 21.4902:01:16
685 138815 Kate Holmen Ren Pluss as K 45-49 02:44:54 21.4602:00:06
686 138816 Karen Marie Eriksen Psykiatri og rus, Nes kommune K 50-54/Trim 02:44:59 21.4502:01:51
687 138817 Hege Haugen Alme Team Aktiv Dødshjelp K 35-39 02:45:02 21.4502:01:51
687 138818 Kjersti Hjertum Team Aktiv Dødshjelp K 55-59 02:45:02 21.4502:01:51
687 120864 Ingrid Hofflund-Nystad Team Aktiv Dødshjelp K 30-34 02:45:02 21.4502:01:51
687 138819 Mette Kjempengren Team Aktiv Dødshjelp K 30-34 02:45:02 21.4502:01:51
687 138820 Anne-Guro Malsten Hakadal K 60-64 02:45:02 21.4502:01:51
687 138821 Cathrine Malsten Røsegg Hakadal K 35-39 02:45:02 21.4502:01:51
687 138822 Bente Øksne Team Aktiv Dødshjelp K 55-59 02:45:02 21.4502:01:51
694 138823 Hilde Øyan Oslo K 40-44/Trim 02:45:09 21.4302:05:02
695 130936 Linda Sjøvik Gran K 35-39/Trim 02:45:33 21.3802:05:16
696 111409 Bjørn Foreman Fredrikstad M 55-59 02:45:35 21.3702:04:00
697 138824 Grete Engen Elverum K 55-59/Trim 02:45:46 21.3502:03:25
698 138825 Eirik Skillingstad Drammen CK M 12-13/Trim 02:45:49 21.3402:10:59
699 138826 Øyvind Svindseth Atea M 35-39 02:45:53 21.3402:04:26
700 138827 Tom Løyning BAMA M 50-54 02:46:03 21.3102:04:55
701 48209 Jannicke Schanche Arcus/IF Frøy K 70-74 02:46:06 21.3102:07:24
702 20379 Anne Marie Salte BAMA K 30-34 02:46:22 21.2702:04:34
703 111548 Trine Stenbekk Family Sports Club Fredrikstad K 45-49/Trim 02:46:25 21.2702:02:31
704 138828 Lene Thyness Family Sports Club Fredrikstad K 45-49 02:46:26 21.2602:01:48
705 111478 Nina Sørensen Andersen Family Sports Club Fredrikstad K 40-44 02:46:34 21.2502:02:36
705 138829 Cecilia Hørup Nilssen Atea K 35-39 02:46:34 21.2502:04:59
707 138830 Vidar Sand BAMA M 40-44 02:46:47 21.2202:01:38
708 138831 Heidi Torp Homb Blaker K 50-54 02:46:53 21.2102:05:31
709 138832 May Kristin Hendset Fredrikstad K 25-29 02:47:00 21.1902:04:40
710 138833 Sigurd Simensen Lillehammer M 20-24 02:47:01 21.1902:04:33
711 138834 Ellbjørg Enge Vold Melhus K 45-49/Trim 02:47:10 21.1702:05:26
712 138835 Elisabeth Jansen Oslo K 45-49 02:47:11 21.1701:53:13
713 131065 Marie Fossen Drammens skøiteklub K 14-16 02:47:18 21.1502:07:12
714 131024 Jan Tore Karlsen BAMA M 35-39 02:47:25 21.1402:11:33
715 119253 Kai Andersen SATS Metro M 55-59 02:47:34 21.1202:01:19
716 138836 Geir Frydendahl Atea M 50-54 02:47:43 21.1002:05:43
716 110360 Randi Mogerhagen Atea K 30-34 02:47:43 21.1002:05:47
718 138837 Andreas Lamo Oslo M 25-29 02:47:47 21.0902:00:09
719 111704 Hans-Kristian Holthe Kalvåg Sykkel / IL Frøy M 14-16/Trim 02:47:48 21.0902:08:19
720 138838 Lars Erik Grattum Bertel O Steen avd. Økern M 45-49 02:47:59 21.0702:03:16
721 138839 Tove Elisabeth Hagebakken Gran K 45-49 02:48:22 21.0202:02:25
722 138840 Ryan Rothanburg Jaren M 25-29/Trim 02:48:32 21.0002:05:02
723 138841 Ragnhild Holmgren DNB K 35-39 02:48:33 21.0002:03:16
724 138842 Camilla Dyresen Oslo K 20-24 02:48:39 20.9902:01:59
725 138843 Mari Thorrud Bergerud Solumsmoen K 20-24/Trim 02:48:48 20.9702:02:09
725 138844 Odd Magnar Bergerud Solumsmoen M 50-54/Trim 02:48:48 20.9702:02:09
727 111526 Anne Eskild Nilsen Halden SK Sykkel K 50-54 02:48:50 20.9602:04:35
728 138845 Tore Bækkelund Espa M 25-29/Trim 02:48:59 20.9402:04:28
728 138846 Berit Børset DNB K 45-49 02:48:59 20.9402:03:16
728 138847 Viktoria Vethe Fetsund K 20-24/Trim 02:48:59 20.9402:04:28
731 54951 Jannicke Frantzen Baker Hughes K 35-39 02:49:29 20.8802:02:02
732 110402 Kristoffer Tønnesen Oslo M 30-34 02:49:46 20.8502:02:55
733 138848 Stine Møller Martinsen Fredrikstad K 25-29 02:49:51 20.8402:03:16
733 131081 Helge Skeie Vallhall sykkelteam M 45-49 02:49:51 20.8402:06:04
735 138849 Tom-Ivar Torper Gjerdrum M 40-44 02:50:02 20.8102:08:39
736 130174 Ellen Samuelsen Atea K 30-34 02:50:07 20.8002:10:17
737 138850 Lene Daffinrud Skedsmokorset K 30-34 02:50:08 20.8002:08:24
738 130843 Hilde Torper BDO BIL K 35-39 02:50:18 20.7802:08:43
739 81861 Mette Nilsen Oslo K 45-49/Trim 02:50:21 20.7802:05:14
739 139061 Magnus Nilsen Oslo M 12-13/Trim 02:50:21 20.7802:05:14
741 138851 Glenn Lindland Primagaz Norge AS M 35-39/Trim 02:50:24 20.7702:01:49
741 138852 Christian Windhoel Primagaz Norge AS M 45-49/Trim 02:50:24 20.7702:01:49
743 111550 Kåre Davidson Hjelle Family Sports Club Fredrikstad M 65-69/Trim 02:50:30 20.7602:04:32
744 138853 Tomas Fredriksen Team Fredriksen M 20-24 02:50:33 20.7502:08:54
744 139082 Petter Fredriksen Team Fredriksen M 17-19 02:50:33 20.7502:08:54
746 138854 Vetle Mathias Torper Gjerdrum M 12-13/Trim 02:50:36 20.7502:09:16
747 138855 Therese Amble Oslo K 30-34 02:50:38 20.7402:08:24
747 138856 Janicke Lied Klemetsen Tofte K 20-24 02:50:38 20.7402:02:36
749 131059 Lise Hast Team Anders K 45-49 02:50:48 20.7202:07:26
749 130874 Anita Karterud Vestby K 45-49 02:50:48 20.7202:07:26
751 138857 Unn Grasmo Haugen FLO Kjeller K 45-49 02:50:54 20.7102:04:50
752 99781 Frank Roger Anstensen Fjellfoten Sykkelklubb M 45-49 02:50:58 20.7002:05:28
753 82747 Bente Helene Pedersen Team Pedersen K 55-59 02:51:00 20.7000:00:00
753 82748 Hans Pedersen Team Pedersen M 60-64 02:51:00 20.7000:00:00
755 111345 Eva Elisabet Nilsson First Rent a Car/Hertz K 35-39 02:51:09 20.6802:07:29
756 131036 André Revaa Atea M 45-49 02:51:17 20.6602:10:17
757 82519 Kai Sørensen Langhus M 60-64 02:51:24 20.6502:03:39
758 111493 Sveinung Strand BAMA M 50-54 02:51:29 20.6402:06:01
759 138858 Laila Rustebakke Lørenskog K 35-39/Trim 02:51:32 20.6302:07:17
760 138859 Trine Gjessen Trondheim K 35-39/Trim 02:51:42 20.6102:12:30
760 139083 Jo Haugen Atea M 40-44 02:51:42 20.6102:14:31
760 131009 Silje Hæhre Lien Oslo K 25-29/Trim 02:51:42 20.6102:12:30
763 139062 Frode Nilsen Rasta M 50-54 02:51:56 20.5802:12:05
764 138860 Siri Norenberg BAMA K 30-34 02:51:57 20.5802:05:52
765 138862 Cato Lundberg BAMA M 40-44 02:52:09 20.5602:05:52
765 138863 Stein Arne Olsen BAMA M 40-44 02:52:09 20.5602:05:52
765 138861 Anita Andersen Aasen BAMA K 30-34 02:52:09 20.5602:04:59
768 138864 Trude Bjerke Team Chablis K 50-54 02:52:22 20.5302:05:53
768 82760 Kirsti Myrdal Team Chablis K 40-44 02:52:22 20.5302:05:53
770 138865 Anne Cecilie Stadheim Fjellhamar K 25-29/Trim 02:52:26 20.5202:04:51
771 138866 Ejvind Sandnes M 30-34/Trim 02:52:34 20.5102:11:06
772 130861 Søren Hammarskärr Klockrike, Sverige M 70-74/Trim 02:52:42 20.4902:07:33
772 130860 Ann-Sofie Malmberg Klockrike, Sverige K 65-69/Trim 02:52:42 20.4902:07:33
772 82755 Hege Charlotte Myrdal Team Chablis K 45-49 02:52:42 20.4902:05:53
772 82761 Hilde Kristine Rønsen Team Chablis K 45-49 02:52:42 20.4902:05:53
776 121600 Grete Bjerke Fetsund K 40-44/Trim 02:52:44 20.4902:08:44
777 138867 Roger Vethe Fetsund M 45-49/Trim 02:52:48 20.4802:08:44
778 138868 Jon Dalstein Atea M 40-44 02:53:00 20.4602:04:26
779 111072 Trond Fredriksen Team Fredriksen M 45-49 02:53:07 20.4402:08:54
779 138869 Sylvia Fredriksen Team Fredriksen K 45-49 02:53:07 20.4400:00:00
781 138871 Stig Eliassen Frogner M 40-44/Trim 02:53:25 20.4102:10:20
781 138870 Simen Eliassen Frogner M 12-13/Trim 02:53:25 20.4102:10:20
783 138872 Kai Roger Lund Lund Anleggstransport M 30-34 02:53:31 20.4002:01:27
784 130893 Elin Marie Øien Atea K 35-39 02:53:47 20.3702:10:53
785 130946 Siv Linnerud Gran K 35-39 02:53:48 20.3602:13:59
786 138873 Camilla Lien Sandnes Oslo K 30-34/Trim 02:54:00 20.3402:08:03
787 131037 Philip Revaa Atea M 14-16 02:54:09 20.3202:10:17
788 138874 Sefrid Line Jakobsen Ytre Rælingen UIL Sykkel K 45-49 02:54:16 20.3102:09:02
789 139084 Gunn Rønningen Gran K 35-39/Trim 02:54:28 20.2902:09:40
790 138875 Bjørn Arne Guntvedt Atea M 55-59 02:54:31 20.2802:07:44
791 111567 Stina Hauknes Kløfta IL Sykkel K 40-44/Trim 02:54:33 20.2802:15:39
792 138876 Torger Schia Special Olympics Norway M 25-29 02:54:38 20.2702:12:07
793 121073 Ingunn Malmberg Rasta K 60-64/Trim 02:54:51 20.2402:10:19
793 109932 Klas Malmberg Aftenposten M 60-64/Trim 02:54:51 20.2402:10:19
795 82524 Ivar Slettmo Kløfta M 65-69/Trim 02:55:00 20.2202:09:24
796 138877 Øyvind Skuseth BAMA M 30-34 02:55:04 20.2202:05:11
797 138878 Bettina Øverstad Høgseth Tåsen Blue Knees K 20-24 02:55:08 20.2102:11:03
798 130917 Jane Forberg Råholt K 45-49/Trim 02:55:12 20.2002:10:16
798 131039 Mette Mellem Knapper K 35-39/Trim 02:55:12 20.2002:10:16
800 130931 Inger Kersti Bjørkelid Fet Skiklubb Sykkel K 50-54 02:55:29 20.1702:09:39
801 121233 Zaheer Ahmed BAMA M 30-34 02:55:34 20.1602:01:34
801 138880 Mika Risbakken BAMA M 25-29 02:55:34 20.1602:01:34
801 138879 Benedicte Aadne Svelvik K 30-34/Trim 02:55:34 20.1602:14:14
804 111458 Sissel Haug Sørum K 65-69/Trim 02:55:38 20.1500:00:00
804 41863 Jon Haug Sørum M 65-69/Trim 02:55:38 20.1502:10:43
804 131020 Per Tore Hellne Sørumsand M 40-44/Trim 02:55:38 20.1502:10:43
804 131019 Mats Hellne Sørumsand M 12-13/Trim 02:55:38 20.1502:10:43
808 89664 Knut Hasvold BAMA M 60-64 02:55:59 20.1102:15:13
809 138881 Berg Susanne Egotrips K 35-39/Trim 02:56:10 20.0902:11:58
810 138882 Alexander Sundquist CK Nittedal M 14-16 02:56:12 20.0902:15:41
811 138883 Henriette K. K. Herlofsen Atea K 20-24 02:56:29 20.0502:10:43
811 111581 Hans Henrik Herlofsen Atea M 60-64 02:56:29 20.0502:10:43
813 138884 Anniken Rakaas Oslo K 25-29 02:56:43 20.0302:11:28
814 138885 Harald Frøislihagen Fartskriver AS M 30-34 02:56:49 20.0202:02:22
814 138886 Heidi Kaniewski NAV Asker K 50-54/Trim 02:56:49 20.0202:09:35
816 138887 Laila Øverstad Tåsen Blue Knees K 45-49 02:57:10 19.9802:11:16
817 131000 Kjell Mathiesen Østerås M 70-74 02:57:13 19.9702:12:02
818 131060 Rita Lyseggen Kristoffersen Skedsmokorset K 40-44 02:57:24 19.9502:12:36
818 131061 Hege Anita Stav Løvenstad K 40-44 02:57:24 19.9502:12:10
820 139063 Lars Hoel Egotrips M 55-59/Trim 02:57:35 19.9302:12:02
820 138888 Mille Marie Tajet Egotrips K 30-34/Trim 02:57:35 19.9302:12:02
822 110561 Wenche Steen NAV Asker K 50-54/Trim 02:58:16 19.8502:09:35
822 138889 Ann Katrin Østbye Eidsvoll K 25-29 02:58:16 19.8502:14:03
822 121035 Ann Elisabeth Aasheim Eidsvoll K 50-54 02:58:16 19.8502:14:03
825 111562 Jane Schøne BAMA K 40-44 02:58:23 19.8402:09:20
826 139064 Magne Johansen Tour de NIMI M 50-54/Trim 02:59:04 19.7602:11:10
827 138890 Tord Eid Oslo M 25-29 02:59:17 19.7402:12:25
828 138891 Atle Stenvik Oslo M 30-34 02:59:23 19.7302:11:28
829 138892 Timmy Tran Oslo M 20-24 02:59:56 19.6702:11:28
830 93064 Torgrim Larsen Sandaker trim og trivsel M 35-39 02:59:58 19.6702:19:45
831 138893 Eva Ege DNB K 60-64/Trim 03:00:11 19.6402:11:15
832 138894 Hege Bo Sverdrup Kolsås K 50-54 03:00:28 19.6102:18:00
833 138895 Anne Bratterud BkBIL K 50-54 03:00:56 19.5602:18:00
834 138896 Stig Myran BASF M 50-54 03:01:02 19.5502:13:51
835 138897 Ole Gilbert Hansen M 35-39 03:01:20 19.5202:16:16
835 121031 Karoline Hansen Råholt K 30-34 03:01:20 19.5202:16:16
837 111350 Ingvild Isabel Karlsen Family Sports Club Fredrikstad K 55-59 03:01:35 19.4902:13:50
838 138898 Jaroslaw Josef Pawlak Sandaker trim og trivsel M 50-54 03:01:43 19.4802:14:07
838 138899 Lars Oluf Øster Sandaker trim og trivsel M 40-44 03:01:43 19.4802:12:03
840 138900 Cindy Empaynado Oslo K 30-34/Trim 03:01:46 19.4702:17:47
841 138901 Veslemøy Kathrine Ottosen Nesoddtangen K 45-49 03:02:08 19.4302:14:35
841 138902 Marte Helle Schia Special Olympics Norway K 17-19 03:02:08 19.4302:15:52
841 121267 Parmjit Singh BAMA M 35-39 03:02:08 19.4302:17:17
841 82420 Brede Udahl Nesodden SK M 45-49 03:02:08 19.4302:14:25
845 156695 Roar Lien BAMA M 30-34 03:02:13 19.4202:09:54
846 138903 Elin Kjølseth Special Olympics Norway K 25-29 03:02:15 19.4200:00:00
847 138904 Karl Kristian Grythe Atea M 25-29 03:02:21 19.4102:11:12
848 38047 Steinar Jacobsen Atea M 45-49 03:02:33 19.3902:15:17
848 69419 Lars Klatran Atea M 45-49 03:02:33 19.3902:15:10
848 81389 Nancy Sørlie Paulsen Atea K 45-49 03:02:33 19.3902:15:10
851 130810 Kristin Bergsholm Torills damer K 40-44/Trim 03:03:08 19.3302:16:25
852 130997 Tanja Birkely Langhus K 35-39/Trim 03:03:13 19.3202:15:19
853 82551 Jan Ove Steinset Kalvåg Onroad M 55-59/Trim 03:03:26 19.2902:14:27
854 138905 Simon T. Johannessen Fibra Networks AS M 14-16 03:03:30 19.2902:19:30
854 131006 Truls R. Jørgensen Fibra Networks AS M 50-54 03:03:30 19.2902:19:30
856 82471 Torill Stokkan Torills damer K 50-54/Trim 03:03:39 19.2702:16:29
857 81988 Annette Kristoffersen DNB K 40-44 03:03:41 19.2702:14:18
858 138906 Elin Holen Nyberg DNB K 45-49 03:03:47 19.2602:14:08
859 138907 Berit Heggeli Oslo K 45-49 03:03:54 19.2402:16:54
860 138908 Egidjijus Tarnauskas BAMA M 35-39 03:04:11 19.2102:15:14
861 138909 Sissel Godlien Dinjos K 40-44 03:04:29 19.1802:22:55
861 81272 Tom-Hugo Klemetsen Dinjos M 40-44 03:04:29 19.1802:22:55
863 81990 Mette Hellerud DnB K 50-54 03:04:40 19.1602:14:35
864 138910 Ann-Iren Hansteensen Dahl NAV Asker K 50-54/Trim 03:04:53 19.1402:17:47
865 66218 Per Arne Bergheim Gjerdrum M 35-39 03:04:56 19.1402:17:17
865 138911 Dag Hennning Livden Nannestad M 35-39 03:04:56 19.1402:17:24
865 138912 Helle Sterling NAV Asker K 50-54/Trim 03:04:56 19.1402:17:55
868 138913 Henning Eggum Pøyhønen DNB M 25-29 03:05:12 19.1102:13:16
869 131015 Sabine Nilsen Oslo K 30-34/Trim 03:05:25 19.0902:19:21
870 138914 Bente Anita Hornstuen DNB K 50-54 03:05:29 19.0802:20:55
871 131068 Bjørg Bakken Team Futen K 65-69 03:05:44 19.0502:20:42
872 138915 Lars Fjærvold Team Turtelduene M 25-29 03:05:47 19.0502:22:07
872 138916 Elisabeth Melle Team Turtelduene K 20-24 03:05:47 19.0502:22:07
874 138917 Mia Marlena Sævarang Oslo K 25-29 03:06:16 19.0002:20:11
875 138918 Tina Langaas Oslo K 25-29 03:06:21 18.9902:20:11
875 138919 Margrethe Løwø Oslo K 25-29 03:06:21 18.9902:20:11
877 111941 Ole Christian Hagen Psyklistene M 55-59/Trim 03:06:28 18.9802:24:55
877 139065 Arne Haugen Psyklistene M 35-39/Trim 03:06:28 18.9802:24:55
877 138920 Tom Arne Heggedal Psyklistene M 30-34/Trim 03:06:28 18.9802:24:55
877 138921 Unni Herland Psyklistene K 45-49/Trim 03:06:28 18.9802:24:55
877 139066 Thomas Johansen Psyklistene M 40-44/Trim 03:06:28 18.9802:24:55
877 42443 Edvin Johnsen Psyklistene M 50-54/Trim 03:06:28 18.9802:24:55
877 138922 Jan Sølve Kittang psyklistene M 55-59/Trim 03:06:28 18.9802:24:55
877 138923 Espen Nes psyklistene M 35-39/Trim 03:06:28 18.9802:24:55
877 138924 Thomas Warnemünde Psyklistene M 40-44/Trim 03:06:28 18.9802:24:55
886 138925 Eirik Tveter Oslo M 14-16/Trim 03:06:35 18.9702:16:44
886 138926 Karl Otto Tveter Oslo M 45-49/Trim 03:06:35 18.9702:16:44
888 138927 Magnhild Ravnskog Nilsen Team Teneo K 30-34 03:06:38 18.9602:15:59
889 138928 Lisa Aune Dal K 35-39/Trim 03:06:41 18.9602:17:32
889 138929 Tommy Myrvoll Råholt M 35-39/Trim 03:06:41 18.9602:17:32
891 138930 Trond-Eirik Strømsås Ren Pluss as M 40-44 03:07:05 18.9202:10:37
892 138931 Karin Holten Atea K 40-44 03:07:18 18.9002:15:10
893 139067 Pål Olsen BAMA M 40-44 03:07:54 18.8302:15:26
894 138932 Monia Larsen Råholt K 30-34 03:08:07 18.8102:21:57
894 139068 Marianne Larsen Eidsvoll Verk K 30-34 03:08:07 18.8102:21:57
896 138933 Torjus Amundsen Hatlehol CK Toten-Tråkk M 12-13/Trim 03:08:25 18.7802:29:35
897 138934 Oline Øyangen Hirstad Skjeberg Cykleklub K 35-39/Trim 03:08:27 18.7802:14:05
897 138935 Unni Vindvik Jessheim K 35-39/Trim 03:08:27 18.7802:14:25
899 138936 Geir Karstein Hatlehol CK Toten-Tråkk M 40-44/Trim 03:08:29 18.7802:29:35
900 111735 Elisabeth Østby-Johansen Dal K 30-34 03:08:41 18.7602:22:03
901 138937 Kjersti Bråten Fürst BIL K 45-49/Trim 03:08:46 18.7502:15:52
902 44886 Trond Kristoffersen Kapp M 60-64/Trim 03:09:23 18.6902:15:39
903 131031 Evy Karlsen BAMA K 35-39 03:10:01 18.6202:17:55
904 138938 Philip Seiergren Sandaker trim og trivsel M Tandem 03:10:04 18.6202:19:39
904 119510 Espen Teien Sandaker trim og trivsel M Tandem 03:10:04 18.6202:19:39
906 138939 Bente Botnedal Oslo K 30-34/Trim 03:10:09 18.6102:18:03
907 138940 Dag Erik Engdal Berntsen Hurdal IL Sykkel Mix Tandem/Trim 03:10:36 18.5702:29:34
907 138941 Trine Engdal Hurdal IL Sykkel Mix Tandem/Trim 03:10:36 18.5702:29:34
909 138942 Tor Hellerud Team Kortslutning M 55-59 03:10:44 18.5502:24:01
910 138943 Håkon Kristoffer Lefébure Atea M 35-39 03:11:06 18.5202:21:11
910 81529 Ellen-Christine Røøk Atea K 35-39 03:11:06 18.5202:22:08
910 138944 Theres Torstenson Atea K 30-34 03:11:06 18.5202:21:11
913 138945 Christian Schrøder BAMA M 55-59 03:11:21 18.5002:20:44
914 138946 Claudio Alejandro Scali BAMA M 45-49 03:12:19 18.4002:23:34
915 138947 Tom Arne Nygaard BAMA M 35-39 03:12:24 18.3902:15:41
916 138948 Katheleen Jennifer Sørensen Lørenskog K 35-39/Trim 03:12:51 18.3502:24:08
917 71186 Jarl-Ørger Eidsvåg Atea M 45-49 03:13:09 18.3202:21:07
918 69375 Kristian Schramm Kalvåg Onroad M 20-24/Trim 03:13:40 18.2702:18:48
919 130972 Daniel Halvorsen Basefarm AS M 25-29 03:14:19 18.2102:15:12
919 109938 Christian Nilsen Skoda Green team M 35-39/Trim 03:14:19 18.2102:27:27
919 138949 Hedda Mathilde Liudalen Nilsen Asker skiklubb K 12-13/Trim 03:14:19 18.2102:27:27
922 138950 Cecilie Brandbo Sagstua K 45-49 03:16:00 18.0602:24:10
923 138951 Stanislaw Kowalski Oslo M 55-59 03:16:03 18.0502:29:58
924 82705 Therese Kaarfald Oslo K 30-34/Trim 03:16:28 18.0102:26:52
925 138952 Heidi Melgård Gran K 30-34 03:16:47 17.9802:24:21
926 138953 Ida Kosberg Strømsborg Eidsvoll K 12-13/Trim 03:17:01 17.9602:26:03
927 131005 Sindre Johannessen Hartberg Team Anders M 14-16 03:17:25 17.9302:29:00
928 138954 Annetine Aakesen Bærums Verk K 40-44 03:17:32 17.9202:23:36
929 138955 Runa Elin Kosberg Eidsvoll K 45-49/Trim 03:17:34 17.9102:26:03
930 131004 Dag Kjetil Hartberg Team Anders M 45-49 03:17:38 17.9102:29:00
931 138956 Bjørn Aakesen Bærums Verk M 60-64 03:17:49 17.8902:23:44
932 138957 Dag Næstvold Oslo M 50-54 03:18:02 17.8702:27:48
933 138958 Mayya Safiullina Stabell Dal K 35-39/Trim 03:18:32 17.8302:26:54
934 138959 Grete Fritz Knapkøyen Touran K 50-54/Trim 03:18:47 17.8002:25:03
935 138960 Falk Albustin BAMA M 45-49 03:18:55 17.7902:23:17
936 138961 Janna Klokkerengen Touran K 25-29/Trim 03:19:11 17.7702:25:03
937 138962 Hanne Sander Jessheim K 40-44/Trim 03:19:23 17.7502:31:11
937 138963 Åse-Marit Øygard Jessheim K 40-44/Trim 03:19:23 17.7502:31:11
939 130304 Roger Sjøvik Gran M 40-44/Trim 03:19:35 17.7300:00:00
940 130932 Morten Høisveen Gran M 40-44 03:19:38 17.7302:30:18
941 110772 Elena Smolina Haugseth Bøn K 30-34 03:19:42 17.7202:27:30
942 138965 Celine Kohl-Larsen Jessheim K 14-16/Trim 03:20:08 17.6802:29:53
942 138964 Carl Kohl-Larsen Sand IL Terrengsykkel M 50-54/Trim 03:20:08 17.6802:29:53
944 138966 Trygve Fossberg Øisjøfoss 07 Media M 40-44 03:20:46 17.6302:08:15
945 138967 Ellen Swane Due Lillestrøm El-bandyklubb K 35-39/Trim 03:21:40 17.5502:34:04
945 139085 Martin Madsen CK Nittedal M 12-13/Trim 03:21:40 17.5502:34:04
945 138968 Monica Ottesen Hagan K 40-44/Trim 03:21:40 17.5502:34:04
948 130968 Silje Stensønes Marstrander Atea K 30-34 03:21:59 17.5202:18:09
949 138969 Anita Bjerke Fartskriver AS K 45-49 03:22:46 17.4502:29:07
949 138970 David Skogtvedt Fartskriver AS M 35-39 03:22:46 17.4502:28:42
951 138972 Torhild Karlstad Skjetten K 45-49 03:22:54 17.4402:28:52
951 138971 Jan Karlstad Skjetten M 40-44 03:22:54 17.4402:28:52
953 111546 Chris Ashby Atea M 45-49 03:23:37 17.3802:32:57
954 138974 Rune Sjøenden Vallset M 50-54/Trim 03:23:52 17.3602:33:26
954 138973 Reidun Sjøenden Vallset K 55-59/Trim 03:23:52 17.3602:33:26
956 138975 Joachim Heimen DNB M 25-29 03:23:58 17.3502:28:13
957 130915 Jan Egil Dahlen Holmlia Sportsklubb M 60-64 03:25:32 17.2202:37:36
958 138976 Nina Garcia De Presno DNB K 40-44 03:25:39 17.2102:45:44
959 138977 Thomas Gruer Haakensen Kløfta M 20-24/Trim 03:25:52 17.1902:27:43
960 130988 Jørn Arnt Kristensen Lørenskog M 50-54/Trim 03:29:06 16.9202:30:03
961 138978 Ida Hoff Søderholm Incita AS K 25-29 03:29:08 16.9202:41:21
962 130816 Thor-Egil Gruer Kløfta M 65-69/Trim 03:29:12 16.9202:33:55
962 138979 June Gruer Kløfta IL Sykkel K 12-13/Trim 03:29:12 16.9202:33:55
964 138980 Jørgen Clausen Stoltz Oslo M 25-29 03:29:24 16.9002:30:57
965 80650 Kjetil Stoltz SK Rye sykkel M 50-54 03:29:27 16.9002:30:57
966 138981 Liv Randi Hannasvik Incita AS K 35-39 03:29:30 16.8902:41:21
966 138982 Anne-Linn M. Johansen Incita AS K 25-29 03:29:30 16.8902:41:21
968 110707 Hanne Marie C. Stoltz SK Rye sykkel K 50-54 03:29:34 16.8902:30:57
969 131091 Maren Klemetsen Grindstad Statoil K 25-29 03:29:46 16.8702:35:41
969 138983 Anne-Lene Mathisen Statoil K 25-29 03:29:46 16.8702:35:44
969 131090 Siv Gundrosen Aalbergsjø Oslo K 25-29 03:29:46 16.8702:36:14
972 138984 Lotta Lyden Eidsvoll SK K 50-54 03:29:58 16.8502:34:33
973 138985 Rune Sandberg Gjettum M 45-49 03:31:04 16.7701:46:37
974 138986 Thea Garmo Johansen Svelvik K 20-24/Trim 03:31:24 16.7402:36:06
974 138987 Thor Ingolf Johansen Svelvik M 55-59/Trim 03:31:24 16.7402:36:06
976 138988 Trine Kristin Helseth Team Futen K 35-39 03:31:44 16.7102:37:30
977 138989 Marianne Omtvedt Team AKTIV/ Sjukt Sprek K 25-29 03:32:12 16.6802:54:33
978 138990 Audun Hestmark Team AKTIV/ Sjukt Sprek M 30-34 03:32:15 16.6702:54:30
979 138991 Simone Kienlin Team AKTIV/ Sjukt Sprek K 25-29 03:32:22 16.6602:54:41
980 82808 Anne Kjeldsen Drammen K 35-39 03:32:28 16.6602:38:16
981 131073 Jorunn Andersen Team Futen K 60-64 03:32:33 16.6502:37:34
982 138992 Johannes Lebesby Team AKTIV/ Sjukt Sprek M 20-24 03:32:43 16.6402:54:33
983 139069 Elisabeth Hansen Bydel Søndre Nordstrand K 55-59 03:33:26 16.5802:38:49
984 130840 Hege Merete Bergheim Strømmen K 45-49 03:33:30 16.5802:29:26
985 130841 Jonas Bergheim Strømmen M 17-19 03:33:40 16.5602:29:26
986 138993 Mette Hellem DNB K 45-49 03:33:49 16.5502:45:44
987 82806 Brit Johansen BAMA K 60-64 03:33:50 16.5502:38:16
988 92286 Svein Langvad Kløfta M 60-64/Trim 03:34:22 16.5102:31:48
988 138994 Solveig Nygaard Langvad Kløfta IL Sykkel K 20-24/Trim 03:34:22 16.5102:31:22
990 138995 Zena Alwan Team AKTIV/ Sjukt Sprek K 30-34 03:34:25 16.5002:55:41
990 138996 Ann Karin Bergan Team AKTIV/ Sjukt Sprek K 25-29 03:34:25 16.5002:55:41
990 138997 Gitte Rudstaden Løten K 30-34 03:34:25 16.5002:54:41
993 130909 Trine Bakken Oslo K 50-54 03:34:40 16.4902:34:53
994 138998 Marthe Krane BAMA K 50-54 03:34:50 16.4702:36:04
995 131086 Hildur Lundberg Hurdal K 60-64/Trim 03:35:04 16.4602:41:27
996 138999 Linda Berger Råholt K 35-39/Trim 03:35:06 16.4502:35:09
997 139000 Renate Waldseth Atea K 30-34 03:35:27 16.4302:31:01
998 131017 Agata Karolina Kraus Dahl BAMA K 30-34 03:36:11 16.3702:41:04
998 131018 Mona Nydal Spigseth BAMA K 45-49 03:36:11 16.3702:41:04
1000 131046 Aleksander R. Nordgarden Rødner IF Frøy Sykkel M 30-34 03:36:33 16.3402:28:32

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Oslo Cyklekrets


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 22.06.2013
Distanse: 59.00 KM
Snittfart: 22.77 Km/t
Snittid: 2:35:24
Antall deltakere: 1066

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (63.00 km): 01:26:23 (M)
    • Kjetil Imbsen
  • 2016 (63.00 km): 01:34:43 (K)
    • Solveig Nordengen
  • 2015 (74.00 km): 01:47:09 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
  • 2015 (74.00 km): 01:57:29 (K)
    • Sigrid Bye
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (M)
    • Børge Andersen
    • Håkon Jørgen Grude
    • Atle Grøndalen
    • Odd Kenneth Haugli
    • Allan Dahl Johansson
    • Håkon Jorde
    • Lars Ottar Jorde
    • Jah Langleite
    • Lars Lodgaard
    • Morten Lund
    • Øistein Lysne
    • Roman Magnus Lørken
    • Gorm Nøkleby
    • Otaner Leiva Ojeda
    • Odd-Eirik Olsen
    • Magnus Myrmo Osberg
    • Fredrik Selmer
    • John Tuflått
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (K)
    • Liv-Janne Øvrebust
  • 2012 (59.00 km): 01:30:03 (M)
    • Eirik Linaker Danielsen
    • Steinar Elton
    • Petter Fagerhaug
    • Henrik Furu
    • Jørgen Hågensen
    • Halvor Kleivi
    • Jarand Kleppan
    • Erling Lillelien
    • Morten Lund
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Lars Frederic Nordbakken
    • Ola Lund Presterud
    • Ole Ingar Sel
    • Ole Zedell
  • 2012 (59.00 km): 01:37:28 (K)
    • Kristin Falck
    • Tora Helene Sel
  • 2011 (60.00 km): 01:19:31 (M)
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Henrik Røa
    • Ola Røkke
    • Henrik Snarvold Sletten
    • Kristoffer Westgaard
  • 2007 (60.00 km): 01:29:41 (K)
    • Heide Marie Holmerud