Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 2014

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tDombås 198 kmLillehammer 356 kmGjøvik 405 kmEidsvoll 483 kmOlavsgård 525 km
1 80155 Even Antonsen Team Pro Aktiv / Solør CK M 25-29 13:27:51 40.1005:01:1708:55:2710:09:2112:03:2213:09:42
1 137334 Morten Christiansen Team Pro Aktiv / Råholt Cykleklubb M 40-44 13:27:51 40.1005:01:1708:55:2710:09:2112:03:2213:09:42
1 62513 David Ekroll Team Pro Aktiv / Sande SpKl Sykkel M 40-44 13:27:51 40.1005:01:1708:55:2710:09:2112:03:2213:09:42
1 34793 Leif Oddvin Jensen Team Pro Aktiv / Bærum OCK M 35-39 13:27:51 40.1005:01:1708:55:2710:09:2112:03:2213:09:42
1 36863 Rune Morten Johansen Team Pro Aktiv / Feiring IL Sykkel M 40-44 13:27:51 40.1005:01:1708:55:2710:09:2112:03:2213:09:42
1 34773 Erik Jordahl Team Pro Aktiv / IL Norodd Sykkel M 45-49 13:27:51 40.1005:01:1708:55:2710:09:2112:03:2213:09:42
1 109110 Per Arne Kolseth Team Pro Aktiv / Lillehammer CK M 25-29 13:27:51 40.1005:01:1708:55:2710:09:2112:03:2213:09:42
1 131328 Håvar Melheim Team Pro Aktiv / Kolbotn IL Sykkel M 30-34 13:27:51 40.1005:01:1708:55:2710:09:2112:03:2213:09:42
1 119791 Ole-Kristian Ringnes Team Pro Aktiv / CK Nittedal M 30-34 13:27:51 40.1005:01:1708:55:2710:09:2112:03:2213:09:42
1 34764 Tronn Åskar Skjerstad Team Pro Aktiv / Torshov Sykkelklubb M 45-49 13:27:51 40.1005:01:1708:55:2710:09:2112:03:2213:09:42
1 34797 Bjørn-Thomas Stenersen Team Pro Aktiv / Bærum OCK M 35-39 13:27:51 40.1005:01:1708:55:2710:09:2112:03:2213:09:42
12 48619 Jan Olav Beitmyren Team Pro Aktiv / Lørenskog CK M 45-49 13:37:49 39.6105:01:1708:55:2710:09:2112:03:2213:10:29
12 30485 Bjarte Vethe Team Pro Aktiv / Vossevangen Cykleklubb M 45-49 13:37:49 39.6105:01:1700:00:0000:00:0000:00:0013:10:54
14 78804 Markus Amland Rye Expressen / SK Rye sykkel M 30-34 14:04:14 38.3705:14:2309:13:5210:29:0112:27:5913:43:02
14 129281 Thomas Brodersen Rye Expressen / SK Rye sykkel M 35-39 14:04:14 38.3705:14:2309:13:5210:29:0112:27:5913:43:02
14 34968 Jo Engebretsen Rye Expressen / SK Rye sykkel M 45-49 14:04:14 38.3705:14:2309:13:5210:29:0112:27:5913:43:02
14 20619 Arne Frøiland Rye Expressen / SK Rye sykkel M 50-54 14:04:14 38.3705:14:2309:13:5210:29:0100:00:0000:00:00
14 54100 Paal Andrew Hermansen Rye Expressen / SK Rye sykkel M 40-44 14:04:14 38.3705:13:2709:13:5210:47:0912:28:4700:00:00
14 50739 Sven Ove Hoel Rye Expressen / SK Rye sykkel M 40-44 14:04:14 38.3705:14:2309:13:5210:29:0112:27:5913:43:02
14 40748 Rune Holden Rye Expressen / SK Rye sykkel M 45-49 14:04:14 38.3705:14:2309:13:5210:29:0112:27:5913:43:02
14 28926 Svein Joar Horve Rye Expressen / SK Rye sykkel M 25-29 14:04:14 38.3705:14:2309:13:5200:00:0000:00:0013:43:02
14 36320 Fred Magne Hval Rye Expressen / SK Rye sykkel M 45-49 14:04:14 38.3705:14:2309:13:5210:29:0112:27:5913:43:02
14 79033 Bjørn Sigurd Johansen Rye Expressen / SK Rye sykkel M 45-49 14:04:14 38.3705:14:2309:13:5210:47:0912:28:4700:00:00
14 110491 Simen Smedsberg Kneppe Rye Expressen / SK Rye sykkel M 20-24 14:04:14 38.3705:13:2709:28:2410:47:0912:28:4700:00:00
14 53784 Morten Refstad Rye Expressen / SK Rye sykkel M 45-49 14:04:14 38.3705:14:2309:13:5210:29:0112:27:5913:43:02
14 36570 Cato Rokne Rye Expressen / SK Rye sykkel M 45-49 14:04:14 38.3705:13:2709:28:2410:47:0912:28:4700:00:00
14 36324 Geir Åge Rønneberg Rye Expressen / SK Rye sykkel M 40-44 14:04:14 38.3705:14:2309:13:5210:29:0112:27:5913:43:02
14 47825 Ole Petter Skårås Rye Expressen / SK Rye sykkel M 40-44 14:04:14 38.3705:14:2309:13:5210:29:0112:27:5913:43:02
14 42464 Dagfinn Aarvaag Rye Expressen / SK Rye sykkel M 55-59 14:04:14 38.3700:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
30 34917 Bjørn Kåre Amdal Trønderekspressen / Bærum OCK M 45-49 14:55:38 36.1705:40:4909:59:2911:17:4713:22:0614:35:52
30 43409 Pål Andreassen Trønderekspressen / TVK Sykkel M 35-39 14:55:38 36.1705:40:4909:59:2911:17:4713:22:0614:35:52
30 36465 Odd Willy Brude Trønderekspressen / Bærum OCK M 45-49 14:55:38 36.1705:40:4909:59:2911:17:4713:22:0614:35:52
30 36363 Kjell-Tore Øye Brøtmet Trønderekspressen / CK Victoria M 40-44 14:55:38 36.1705:40:4909:59:2911:17:4713:22:0614:35:52
30 62875 Martin Flåten Trønderekspressen / Rauma SK M 20-24 14:55:38 36.1705:40:4909:59:2911:17:4713:22:0614:35:52
30 20212 Andreas Hallingstad Trønderekspressen / Bærum OCK M 40-44 14:55:38 36.1705:40:4909:59:2911:17:4713:22:0614:35:52
30 36356 Jan Erik Halvorsen Trønderekspressen / Oppdal SK M 50-54 14:55:38 36.1705:40:4909:59:2911:17:4713:22:0614:35:52
30 36357 Rune Hindseth Trønderekspressen / Oppdal SK M 45-49 14:55:38 36.1705:40:4909:59:2911:17:4713:22:0614:35:52
30 42403 Arne Kristian Hove Bærum OCK M 40-44 14:55:38 36.1705:40:4909:59:2911:17:4713:22:0614:35:52
30 128262 Andreas Husøy Trønderekspressen / CK Victoria M 20-24 14:55:38 36.1705:40:4909:59:2911:17:4713:22:0614:35:52
30 79007 Arnt Hårstad Trønderekspressen / Oppdal SK M 55-59 14:55:38 36.1705:40:4909:59:2911:17:4713:22:0614:35:52
30 62846 Jon Andreas Klokkehaug Trønderekspressen / CK Victoria M 30-34 14:55:38 36.1705:40:4909:59:2900:00:0000:00:0000:00:00
30 79031 Svein Roar Lehn Trønderekspressen / TVK Sykkel M 55-59 14:55:38 36.1705:40:4909:59:2911:17:4713:22:0614:35:52
30 34828 Lars Lurvik Trønderekspressen / TVK Sykkel M 50-54 14:55:38 36.1705:40:4909:59:2911:17:4713:22:0614:35:52
30 62622 Geir Møllegaard Trønderekspressen / TVK Sykkel M 45-49 14:55:38 36.1705:40:4909:59:2911:17:4713:22:0614:35:52
30 34931 Roger Rake Trønderekspressen / Bærum OCK M 45-49 14:55:38 36.1705:40:4909:59:2911:17:4713:22:0614:35:52
30 79138 Hans Jørgen Rambech Trønderekspressen / TVK Sykkel M 45-49 14:55:38 36.1705:40:4909:59:2911:17:4713:22:0614:35:52
30 108013 Knut Skovereng Trønderekspressen / CK NOR - Melhus M 25-29 14:55:38 36.1705:40:4909:59:2911:17:4713:22:0614:35:52
30 35577 Eivind Sommerseth Trønderekspressen / Bindal Sykleklubb M 35-39 14:55:38 36.1705:40:4909:59:2911:17:4713:22:0614:35:52
30 136809 Øyvind Vallestad Trønderekspressen / Bærum OCK M 30-34 14:55:38 36.1705:40:4909:59:2911:17:4713:22:0614:35:52
30 43094 Håkon Rolien Veseth Trønderekspressen / TVK Sykkel M 35-39 14:55:38 36.1705:40:4909:59:2911:17:4713:22:0614:35:52
51 107976 Tove Svendsen Ottadalen SK K 35-39 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
51 143606 Rached Ben Youssef Team Foss M 40-44 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
51 80278 Arnfinn Bredesen SK Rye sykkel M 50-54 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
51 137469 Marco Donizelli SK Rye sykkel M 40-44 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
51 125830 Pål Elden Team Foss M 40-44 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
51 49496 Hans-Jørgen Engen SpKl Ceres Sykkel M 45-49 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
51 49880 Bjørn Furu Romeriksåsen Sykkelklubb M 45-49 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
51 80771 Jan Ingar D. Hagen Team Foss M 45-49 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
51 136805 Trond Guldahl Hansen Team Foss M 30-34 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
51 54611 Trond Haugen SpKl Ceres Sykkel M 50-54 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
51 80279 Per Arne Helgesen Romeriksåsen Sykkelklubb M 40-44 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
51 79012 Anders Huus SpKl Ceres Sykkel M 45-49 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
51 103019 Richard Jaros Team Foss M 45-49 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
51 34954 Svenn Erik Jonhaugen Lågen CK M 45-49 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
51 128279 Espen Kaspersen Skogn IL Sykkel M 35-39 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
51 64324 Kjetil Kviseth Team Foss M 45-49 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
51 68974 Frode Lillehauge Romeriksåsen Sykkelklubb M 40-44 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
51 64327 Jarle Lundsvoll Team Foss M 50-54 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
51 62660 Thomas Pettersen Romeriksåsen Sykkelklubb M 40-44 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
51 108942 Atle Reitan Romeriksåsen Sykkelklubb M 45-49 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
51 90090 Øyvind Rohn Romeriksåsen Sykkelklubb M 45-49 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
51 114164 Bjørn Røsten SK Rye sykkel M 40-44 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
51 62657 Roger Slorafoss SpKl Ceres Sykkel M 45-49 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
51 143607 Dag Øverby Team Foss M 40-44 15:38:26 34.5205:50:2810:21:1911:47:1714:01:4415:16:49
75 51057 Kenneth Antonsen RYE 15 / SK Rye sykkel M 35-39 15:41:49 34.4005:52:5710:30:4011:51:1114:04:2515:21:13
75 137809 Daniel Carlsson RYE 15 / SK Rye sykkel M 30-34 15:41:49 34.4005:52:5710:30:4011:51:1114:04:2515:21:13
75 52531 Knut-Børre Hansen RYE 15 / SK Rye sykkel M 50-54 15:41:49 34.4005:52:5710:30:4011:51:1114:04:2515:21:13
75 54387 Thomas Hermansen RYE 15 / SK Rye sykkel M 35-39 15:41:49 34.4005:52:5710:30:4011:51:1114:04:2515:21:13
75 143608 Wim Hofstede Jr. RYE 15 / SK Rye sykkel M 20-24 15:41:49 34.4005:52:5710:30:4011:51:1114:04:2515:21:13
75 64125 Harald Indrebø RYE 15 / SK Rye sykkel M 50-54 15:41:49 34.4005:52:5710:30:4011:51:1114:04:2515:21:13
75 123488 Hans-Kristian Larsen RYE 15 / SK Rye sykkel M 30-34 15:41:49 34.4005:52:5710:30:4011:51:1114:04:2515:21:13
75 62587 Knut Lund RYE 15 / SK Rye sykkel M 40-44 15:41:49 34.4005:52:5710:30:4011:51:1114:04:2515:21:13
75 64131 Hans Olav Overn RYE 15 / SK Rye sykkel M 40-44 15:41:49 34.4005:52:5710:30:4011:51:1114:04:2515:21:13
75 63028 Erling Thunæs RYE 15 / SK Rye sykkel M 35-39 15:41:49 34.4005:52:5710:30:4011:51:1114:04:2515:21:13
75 35132 Bent Erik Vangberg RYE 15 / SK Rye sykkel M 45-49 15:41:49 34.4005:52:5710:30:4011:51:1114:04:2515:21:13
86 108862 Tore Petter Engen Halden CK M 40-44 15:48:25 34.1606:00:2810:31:1911:57:1714:11:4415:26:49
86 30437 Thomas Rønningen Lågen CK M 45-49 15:48:25 34.1606:00:2810:31:1911:57:1714:11:4415:26:49
88 96677 Thomas Brager Olsen Rye Expressen / SK Rye sykkel M 40-44 15:56:47 33.8606:07:5410:45:3812:06:0800:00:0000:00:00
88 109086 Runar Ranheim Rye Expressen / SK Rye sykkel M 30-34 15:56:47 33.8606:07:5410:45:3812:06:0814:19:2315:36:11
90 143609 Stein Olav Gystad Skogn IL M 35-39 16:02:17 33.6605:58:5010:36:1012:00:1714:24:5215:40:15
90 136850 Stefan Hellman Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 35-39 16:02:17 33.6605:58:5010:36:1012:00:1714:24:5215:40:15
90 37466 Per Anders Hoven Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 35-39 16:02:17 33.6605:58:5010:36:1012:00:1714:24:5215:40:15
90 136822 Geir Morten Hoven Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 40-44 16:02:17 33.6605:58:5010:36:1012:00:1714:24:5215:40:15
90 24915 Ketil Krogstad Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 50-54 16:02:17 33.6605:58:5010:36:1012:00:1714:24:5215:40:15
90 35302 Jørn Arve Pedersen Skogn IL / Moss Cykle Klubb M 45-49 16:02:17 33.6605:58:5010:36:1012:00:1714:24:5215:40:15
90 143610 Vegar Rangul Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 35-39 16:02:17 33.6605:58:5010:36:1012:00:1714:24:5215:40:15
90 143611 Vidar Sandstad Skogn IL / IL Sverre Sykkel M 40-44 16:02:17 33.6605:58:5010:36:1012:00:1714:24:5215:40:15
90 143612 Amund Saxrud Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 40-44 16:02:17 33.6605:58:5010:36:1012:00:1714:24:5215:40:15
90 136824 Fridtjov Skjerve Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 40-44 16:02:17 33.6605:58:5010:36:1012:00:1714:24:5215:40:15
90 143613 Roger Sørlie Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 40-44 16:02:17 33.6605:58:5010:36:1012:00:1714:24:5215:40:15
90 143614 Arnstein Ukkelberg Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 40-44 16:02:17 33.6605:58:5010:36:1012:00:1714:24:5215:40:15
90 143615 Reidar Wikdahl Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 40-44 16:02:17 33.6605:58:5010:36:1012:00:1714:24:5215:40:15
103 44626 Kenneth Eriksen Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 35-39 16:02:23 33.6605:58:5010:36:1012:00:1714:24:5215:40:15
103 143616 Bjørnar Flovik Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 45-49 16:02:23 33.6605:58:5010:36:1012:00:1714:24:5215:40:15
103 131313 Magnus Fuglår Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 25-29 16:02:23 33.6605:58:5010:36:1012:00:1714:24:5215:40:15
103 115123 Rune Gundersen Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 40-44 16:02:23 33.6605:58:5010:36:1012:00:1714:24:5215:40:15
103 143617 Runar Jenssen Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 35-39 16:02:23 33.6605:58:5010:36:1012:00:1714:24:5215:40:15
103 136813 Hans Petter Krogstad Skogn IL / Skogn IL Sykkel M 50-54 16:02:23 33.6605:58:5010:36:1012:00:1714:24:5215:40:15
109 136829 Jo-André Herje Rauma SK M 45-49 16:02:55 33.6406:05:2810:36:1912:02:1714:16:4415:36:33
109 79400 Jan Peter Valde Rauma SK M 50-54 16:02:55 33.6406:05:2810:36:1912:02:1714:16:4415:36:33
111 23041 Hans Inge Rege Bryne CK M 50-54/Tandem 16:15:35 33.2106:06:3510:46:1212:15:0214:32:3815:53:08
112 26961 Ole Johan Røykenes Bryne CK M 45-49/Tandem 16:15:35 33.2106:06:3510:46:1212:15:0214:32:3815:53:08
113 107819 Rune Aune TVK Veteranexpressen / TVK Sykkel M 45-49 16:24:53 32.8906:13:5010:56:3112:20:5114:40:3916:01:52
113 62545 Arnfinn Aune TVK Veteranexpressen / TVK Sykkel M 50-54 16:24:53 32.8906:13:5010:56:3112:20:5114:40:3916:01:52
113 45424 Hans Jørgen Baglo TVK Veteranexpressen / TVK Sykkel M 40-44 16:24:53 32.8906:13:5010:56:3112:20:5114:40:3916:01:52
113 35313 Per Kristian Berge TVK Veteranexpressen / TVK Sykkel M 50-54 16:24:53 32.8906:13:5010:56:3112:20:5114:40:3916:01:52
113 36334 Kjell Edvardsen TVK Veteranexpressen / TVK Sykkel M 55-59 16:24:53 32.8906:13:5010:56:3112:20:5114:40:3916:01:52
113 62707 Harry Eide TVK Veteranexpressen / TVK Sykkel M 45-49 16:24:53 32.8906:13:5010:56:3112:20:5114:40:3916:01:52
113 34824 Karsten Flatval TVK Veteranexpressen / TVK Sykkel M 55-59 16:24:53 32.8906:13:5010:56:3112:20:5114:40:3916:01:52
113 79432 Morten Frisvold TVK Veteranexpressen / TVK Sykkel M 45-49 16:24:53 32.8906:13:5010:56:3112:20:5114:40:3916:01:52
113 79434 Bjørn Arvid Gregersen TVK Veteranexpressen / TVK Sykkel M 50-54 16:24:53 32.8906:13:5010:56:3112:20:5114:40:3916:01:52
113 145481 Tore Hoem TVK Veteranexpressen / TVK Sykkel M 45-49 16:24:53 32.8906:13:5010:56:3112:20:5114:40:3916:01:52
113 35315 Alf Egil Husby TVK Veteranexpressen / CK NOR - Melhus M 55-59 16:24:53 32.8906:13:5010:56:3112:20:5114:40:3916:01:52
113 100241 Helge Johansen TVK Veteranexpressen / Stiftstaden SK Trondheim M 45-49 16:24:53 32.8906:13:5010:56:3112:20:5114:40:3916:01:52
113 136796 Knut Kristensen TVK Veteranexpressen / CK NOR - Melhus M 50-54 16:24:53 32.8906:13:5010:56:3112:20:5114:40:3916:01:52
113 35609 Steinar Leirvik TVK Veteranexpressen / TVK Sykkel M 45-49 16:24:53 32.8906:13:5010:56:3112:20:5114:40:3916:01:52
113 34832 John Ivar Mogseth TVK Veteranexpressen / TVK Sykkel M 60-64 16:24:53 32.8906:13:5010:56:3112:20:5114:40:3916:01:52
113 136804 Lars Christian Rambech TVK Veteranexpressen / TVK Sykkel M 45-49 16:24:53 32.8906:13:5010:56:3112:20:5114:40:3916:01:52
113 136798 Anders Hansteen Reitan TVK Veteranexpressen / CK NOR - Melhus M 45-49 16:24:53 32.8906:13:5010:56:3112:20:5114:40:3916:01:52
113 36507 Magnar Røneid TVK Veteranexpressen / Mosjøen og Omegn CK M 55-59 16:24:53 32.8906:13:5010:56:3112:20:5114:40:3916:01:52
113 143618 Stian Sandvær TVK Veteranexpressen / TVK Sykkel M 30-34 16:24:53 32.8906:13:5010:56:3112:20:5114:40:3916:01:52
113 36515 Erik Sundt TVK Veteranexpressen / TVK Sykkel M 50-54 16:24:53 32.8906:13:5010:56:3112:20:5114:40:3916:01:52
113 36341 Helge Wekre TVK Veteranexpressen / TVK Sykkel M 45-49 16:24:53 32.8906:13:5010:56:3112:20:5114:40:3916:01:52
113 35181 Sture Ånes TVK Veteranexpressen / Mosjøen og Omegn CK M 45-49 16:24:53 32.8906:13:5010:56:3112:20:5114:40:3916:01:52
135 143619 Harald Fladseth Trønderekspressen / Aure IL - Sykkel M 45-49 16:34:53 32.5606:23:5011:06:3012:30:5014:50:3816:11:51
136 34841 Kjetil Anshushaug CK Victoria / Oppdal SK M 50-54 16:35:50 32.5306:16:0011:04:1812:29:1614:50:0516:12:07
136 136912 Tommy Aune CK Victoria M 30-34 16:35:50 32.5306:16:0011:04:1812:29:1614:50:0516:12:07
136 36578 Thomas Chytra CK Victoria M 45-49 16:35:50 32.5306:16:0011:04:1812:29:1614:50:0516:12:07
136 128444 Kjetil Fikkan CK Victoria / TVK Sykkel M 40-44 16:35:50 32.5306:16:0011:04:1812:29:1614:50:0516:12:07
136 62803 Svein Erik Hamnes CK Victoria M 35-39 16:35:50 32.5306:16:0011:04:1812:29:1614:50:0516:12:07
136 145482 Eivind Hansen CK Victoria M 40-44 16:35:50 32.5306:16:0011:04:1812:29:1614:50:0516:12:07
136 79144 Odd Arne Hermstad CK Victoria M 50-54 16:35:50 32.5306:16:0011:04:1812:29:1614:50:0516:12:07
136 34846 Oddvar Hindseth CK Victoria / Oppdal SK M 55-59 16:35:50 32.5306:16:0011:04:1812:29:1614:50:0516:12:07
136 128373 Camilla Skjålødegård Horneman CK Victoria K 35-39 16:35:50 32.5306:16:0011:04:1812:29:1614:50:0516:12:07
136 34994 Sturla Johansen CK Victoria M 50-54 16:35:50 32.5306:16:0011:04:1812:29:1614:50:0516:12:07
136 143620 Per Krangnes CK Victoria / Gauldal SK M 35-39 16:35:50 32.5306:16:0011:04:1812:29:1614:50:0516:12:07
136 128355 Øyvind Myran CK Victoria / Austrått Sykkelklubb M 45-49 16:35:50 32.5306:16:0011:04:1812:29:1614:50:0516:12:07
136 97695 Finn Olav Odde CK Victoria / Austrått Sykkelklubb M 55-59 16:35:50 32.5306:16:0011:04:1812:29:1614:50:0516:12:07
136 35650 Jan Olav Polden CK Victoria / Trollheimen Sykkelklubb M 45-49 16:35:50 32.5306:16:0011:04:1812:29:1614:50:0516:12:07
136 143621 Geir Morten Rennan CK Victoria / Fosen SK M 50-54 16:35:50 32.5306:16:0011:04:1812:29:1614:50:0516:12:07
136 103586 Roar Simonsen CK Victoria / Austrått Sykkelklubb M 45-49 16:35:50 32.5306:16:0011:04:1812:29:1614:50:0516:12:07
136 108218 Snorre Sklet CK Victoria M 45-49 16:35:50 32.5306:16:0011:04:1812:29:1614:50:0516:12:07
136 79214 Joar Sneen CK Victoria / Gauldal SK M 45-49 16:35:50 32.5306:16:0011:04:1812:29:1614:50:0516:12:07
136 128376 Knut Jomar Sæther CK Victoria M 40-44 16:35:50 32.5306:16:0011:04:1812:29:1614:50:0516:12:07
136 108107 Kurt Tollaksen CK Victoria / TVK Sykkel M 40-44 16:35:50 32.5306:16:0011:04:1812:29:1614:50:0516:12:07
136 128378 Bjørn Benny Wikdahl CK Victoria / Stiftstaden SK Trondheim M 40-44 16:35:50 32.5306:16:0011:04:1812:29:1614:50:0516:12:07
157 34830 Christian Malvik TVK Veteranexpressen / TVK Sykkel M 40-44 16:40:50 32.3706:21:0111:09:1812:34:1714:55:0616:17:07
158 131321 Karstein Ahlin Oslo M 30-34 16:43:26 32.2806:18:5111:01:1912:27:3814:52:3716:17:40
158 136851 Fritz Geers NRT M 17-19 16:43:26 32.2806:18:5111:01:1912:27:3814:52:3716:17:40
158 79817 Stian Unhjem Voith Hydro M 30-34 16:43:26 32.2806:18:5111:01:1912:27:3814:52:3716:17:40
161 80469 Erik Emil Almquist Team Bærum / Bærum OCK M 60-64 16:44:17 32.2606:21:4011:11:0112:36:2914:59:0416:20:50
161 143622 Ulrik Stampe Bank Team Bærum / Bærum OCK M 30-34 16:44:17 32.2606:21:4011:11:0112:36:2914:59:0416:20:50
161 34918 Arild Brekke Team Bærum / Bærum OCK M 65-69 16:44:17 32.2606:21:4011:11:0112:36:2914:59:0416:20:50
161 108029 Jon Drefvelin Team Bærum / Bærum OCK M 40-44 16:44:17 32.2606:21:4011:11:0112:36:2914:59:0416:20:50
161 137389 Arnfinn Eskild Team Bærum / Bærum OCK M 45-49 16:44:17 32.2606:21:4011:11:0112:36:2914:59:0416:20:50
161 128678 Arne Frønes Team Bærum / Bærum OCK M 60-64 16:44:17 32.2606:21:4011:11:0112:36:2914:59:0416:20:50
161 43806 Pål Hagerup Team Bærum / Bærum OCK M 45-49 16:44:17 32.2606:21:4011:11:0112:36:2914:59:0416:20:50
161 103567 Finn Ove Hylen Team Bærum / Bærum OCK M 40-44 16:44:17 32.2606:21:4011:11:0112:36:2914:59:0416:20:50
161 64210 Håkon Haarr Team Bærum / Bærum OCK M 50-54 16:44:17 32.2606:21:4011:11:0112:36:2914:59:0416:20:50
161 137869 Jan Morten Kreutz Team Bærum / Bærum OCK M 50-54 16:44:17 32.2606:21:4011:11:0112:36:2914:59:0416:20:50
161 34927 Ole-Jørgen Kvarsvik Team Bærum / Bærum OCK M 40-44 16:44:17 32.2606:21:4011:11:0112:36:2914:59:0416:20:50
161 35623 Nils Lund Team Bærum / Bindal Sykleklubb M 50-54 16:44:17 32.2606:21:4011:11:0112:36:2914:59:0416:20:50
161 129185 Tummas Pauli Myri Team Bærum / Bærum OCK M 40-44 16:44:17 32.2606:21:4011:11:0112:36:2914:59:0416:20:50
161 42320 Eirik Normann Team Bærum / Bærum OCK M 55-59 16:44:17 32.2606:21:4011:11:0112:36:2914:59:0416:20:50
161 107954 Espen Sjøberg Team Bærum / Bærum OCK M 35-39 16:44:17 32.2606:21:4011:11:0112:36:2914:59:0416:20:50
161 143623 Glenn Thomas Sjøberg Team Bærum / Bærum OCK M 35-39 16:44:17 32.2606:21:4011:11:0112:36:2914:59:0416:20:50
161 21157 Birte Marie Skofteland Team Bærum / Bærum OCK K 45-49 16:44:17 32.2606:21:4011:11:0112:36:2914:59:0416:20:50
161 80473 Dag Ole Storrøsten Team Bærum / Bærum OCK M 55-59 16:44:17 32.2606:21:4011:11:0112:36:2914:59:0416:20:50
161 137434 Øystein Syversen Team Bærum / Bærum OCK M 45-49 16:44:17 32.2606:21:4011:11:0112:36:2914:59:0416:20:50
161 34937 Jørgen Lervik Åstrøm Team Bærum / Bærum OCK M 50-54 16:44:17 32.2606:21:4011:11:0112:36:2914:59:0416:20:50
181 64309 Jakob Haarr Jølstad Team Bærum / Bærum OCK M 20-24 16:48:45 32.1106:21:4011:11:0112:36:2914:59:0416:24:11
182 109316 Christoffer Astrup Skårer CK M 30-34 16:59:56 31.7606:18:5111:01:1912:27:3815:06:1016:35:35
182 73532 Jan Morten Auseth Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 16:59:56 31.7606:18:5111:01:1912:27:3815:06:1016:35:35
182 41438 Jon-Terje Bekken IF Frøy Sykkel M 40-44 16:59:56 31.7606:00:2811:00:3712:22:2915:06:1016:35:35
182 46572 Henning Brede Sola Cykleklubb M 45-49 16:59:56 31.7606:18:5111:01:1912:27:3815:06:1016:35:35
182 107929 Søren Bruskeland Team Jæren II / ConocoPhillips B.I.L. M 55-59 16:59:56 31.7606:18:5111:01:1912:27:3815:06:1016:35:35
182 38696 Odd Dysjaland Sola Cykleklubb M 50-54 16:59:56 31.7606:18:5111:01:1912:27:3815:06:1016:35:35
182 26323 Monica Hagenes Bryne CK K 45-49 16:59:56 31.7606:18:5111:01:1912:27:3815:06:1016:35:35
182 23752 Ivar Hebnes Sandnes Sykleklubb M 55-59 16:59:56 31.7606:18:5111:01:1912:27:3815:06:1016:35:35
182 143624 Christian Helverschou Skårer CK M 30-34 16:59:56 31.7606:18:5111:01:1912:27:3815:06:1016:35:35
182 44228 Odd Egil Ims Team Jæren 2/Conocophillips M 50-54 16:59:56 31.7606:18:5111:01:1912:27:3815:06:1016:35:35
182 28231 Shezad Inayat Sandnes Sykleklubb M 40-44 16:59:56 31.7606:18:5111:01:1912:27:3815:06:1016:35:35
182 106026 Asle Jakobsen Klepp Cykle Club M 50-54 16:59:56 31.7606:18:5111:01:1912:27:3815:06:1016:35:35
182 21921 Eirik Idsøe Johannessen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 16:59:56 31.7606:18:5111:01:1912:27:3815:06:1016:35:35
182 52583 Kjell Kro Bogafjell Sykleklubb M 35-39 16:59:56 31.7606:18:5111:01:1912:27:3815:06:1016:35:35
182 27091 Ove Landa Sandnes Sykleklubb M 60-64 16:59:56 31.7606:18:5111:01:1912:27:3815:06:1016:35:35
182 29641 Torbjørn Tobias Obrestad Vigrestad Sykkelklubb M 50-54 16:59:56 31.7606:18:5111:01:1912:27:3815:06:1016:35:35
182 35227 Jon Oldertrøen Savalen SK M 45-49 16:59:56 31.7606:18:5111:01:1912:27:3815:06:1016:35:35
182 59044 Jon Rosland Klepp Cykle Club M 45-49 16:59:56 31.7606:18:5111:01:1912:27:3815:06:1016:35:35
182 35112 Morten Wrangell Solskjær Moss Cykle Klubb M 45-49 16:59:56 31.7606:18:5111:01:1912:27:3815:06:1016:35:35
182 22392 Frode Tufteland SK Fladepedal M 45-49 16:59:56 31.7606:18:5111:01:1912:27:3815:06:1016:35:35
182 24099 Jarle Vorland Bryne CK M 50-54 16:59:56 31.7606:18:5111:01:1912:27:3815:06:1016:35:35
182 35185 Morten Winsnes IF Frøy Sykkel M 40-44 16:59:56 31.7606:18:5111:01:1912:27:3815:06:1016:35:35
204 40891 Robert Bergestad Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 40-44 17:06:39 31.5506:30:2811:16:5812:46:5515:17:4316:42:25
204 26462 Nils Bratberg Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 55-59 17:06:39 31.5506:30:2811:16:5812:46:5515:17:4316:42:25
204 136989 Erik Brendlien Team Ottestad / Nes Sp.Kl. Sykkel M 50-54 17:06:39 31.5506:30:2811:16:5812:46:5515:17:4316:42:25
204 47876 Tor Aage Dæhli Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 55-59 17:06:39 31.5506:30:2811:16:5812:46:5515:17:4316:42:25
204 42495 Torleif Finstad Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 55-59 17:06:39 31.5506:30:2811:16:5812:46:5515:17:4316:42:25
204 63994 Terje Fjæstad Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 55-59 17:06:39 31.5506:30:2811:16:5812:46:5515:17:4316:42:25
204 63995 Line Halseth Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel K 50-54 17:06:39 31.5506:30:2811:16:5812:46:5515:17:4316:42:25
204 137423 John Hammer Team Ottestad / Trysil SK M 40-44 17:06:39 31.5506:30:2811:16:5812:46:5515:17:4316:42:25
204 109540 Svein Haugom Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 40-44 17:06:39 31.5506:30:2811:16:5812:46:5515:17:4316:42:25
204 36206 Saleh Hessen Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 45-49 17:06:39 31.5506:30:2811:16:5812:46:5515:17:4316:42:25
204 106358 Arne Kr. Holter Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 50-54 17:06:39 31.5506:30:2811:16:5812:46:5515:17:4316:42:25
204 109036 Terje Vidar Hubred Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 45-49 17:06:39 31.5506:30:2811:16:5812:46:5515:17:4316:42:25
204 80316 Thorbjørn Lyseggen Team Ottestad / Trysil SK M 45-49 17:06:39 31.5506:30:2811:16:5812:46:5515:17:4316:42:25
204 64280 Wenche Løvsletten Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel K 35-39 17:06:39 31.5506:30:2811:16:5812:46:5515:17:4316:42:25
204 47012 Vidar Martinsen Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 50-54 17:06:39 31.5506:30:2811:16:5812:46:5515:17:4316:42:25
204 36522 Kristian Nilsen Team Ottestad / Brumunddal SK M 25-29 17:06:39 31.5506:30:2811:16:5812:46:5515:17:4316:42:25
204 34852 Geir Arne Nilsen Team Ottestad / Brumunddal SK M 55-59 17:06:39 31.5506:30:2811:16:5812:46:5515:17:4316:42:25
204 108339 Frank Nilsen Team Ottestad / Follo Sykkelklubb M 45-49 17:06:39 31.5506:30:2811:16:5812:46:5515:17:4316:42:25
204 35258 Pål A. Olsen Team Ottestad / SpKl Ceres Sykkel M 45-49 17:06:39 31.5506:30:2811:16:5812:46:5515:17:4316:42:25
204 36506 Bjørn Ruud Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 50-54 17:06:39 31.5506:30:2811:16:5812:46:5515:17:4316:42:25
204 143625 Lars Sølna Rødsdalen Team Ottestad / Trysil SK M 20-24 17:06:39 31.5506:30:2811:16:5812:46:5515:17:4316:42:25
204 109328 Freddy Røed Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 55-59 17:06:39 31.5506:30:2811:16:5812:46:5515:17:4316:42:25
204 70962 Leif Ole Walle Team Ottestad / Ottestad IL Sykkel M 45-49 17:06:39 31.5506:30:2811:16:5812:46:5515:17:4316:42:25
227 103720 Kåre Gravdal Team Jæren II M 35-39 17:08:53 31.4906:18:5111:01:1912:27:3815:13:2716:45:32
228 24645 Jørn F. Wenger Bærum OCK M 45-49 17:11:40 31.4006:18:5111:01:1912:27:3815:06:1016:35:47
229 33426 Kenneth Henriksen Bodø CK M 25-29 17:13:25 31.3506:22:4811:24:5812:51:5015:22:3616:47:39
229 34872 Åge Hjalmarsen Bodø CK M 65-69 17:13:25 31.3506:22:4811:24:5812:51:5015:22:3616:47:39
229 143626 Jon-Remi Haugen Knoph Bodø CK M 30-34 17:13:25 31.3506:22:4811:24:5812:51:5015:22:3616:47:39
229 128304 Anders Lillevik Bodø CK M 40-44 17:13:25 31.3506:22:4811:24:5812:51:5015:22:3616:47:39
229 143627 Frank Ove Olsen Bodø CK M 45-49 17:13:25 31.3506:22:4811:24:5812:51:5015:22:3616:47:39
229 145483 Bent Olsen Bodø CK M 30-34 17:13:25 31.3506:22:4811:24:5812:51:5015:22:3616:47:39
229 62685 Åge Slotvik Bodø CK / Brønnøy Sykkelklubb M 55-59 17:13:25 31.3506:22:4811:24:5812:51:5015:22:3616:47:39
229 136854 Andre Storvik Bodø CK / Brønnøy Sykkelklubb M 45-49 17:13:25 31.3506:22:4811:24:5812:51:5015:22:3616:47:39
229 128391 Are Utvik Bodø CK / Brønnøy Sykkelklubb M 35-39 17:13:25 31.3506:22:4811:24:5812:51:5015:22:3616:47:39
229 37166 Roger Vatshaug Bodø CK / Rana SK M 55-59 17:13:25 31.3506:22:4811:24:5812:51:5015:22:3616:47:39
229 62579 Jan-Erik Vembre Bodø CK M 50-54 17:13:25 31.3506:22:4811:24:5812:51:5015:22:3616:47:39
229 128308 Totto Dähn Wiland Bodø CK M 50-54 17:13:25 31.3506:22:4811:24:5812:51:5015:22:3616:47:39
241 35250 Stein Olav Bjerkeset SK Rye sykkel M 50-54 17:13:54 31.3306:15:1811:05:3712:27:2915:28:1216:51:02
241 36461 Trond Buksrud SK Rye sykkel M 45-49 17:13:54 31.3306:15:1811:05:3712:27:2915:28:1216:51:02
241 122521 Pål Fredriksen SK Rye sykkel M 55-59 17:13:54 31.3306:15:1811:05:3712:27:2915:28:1216:51:02
241 42560 Rolf Furulund SK Rye sykkel M 50-54 17:13:54 31.3306:15:1811:05:3712:27:2915:28:1216:51:02
241 50135 Kåre Furulund SK Rye sykkel M 45-49 17:13:54 31.3306:15:1811:05:3712:27:2915:28:1216:51:02
241 79187 John M. Hammervoll SK Rye sykkel M 40-44 17:13:54 31.3306:15:1811:05:3712:27:2915:28:1216:51:02
241 111132 Roger Hauglid SK Rye sykkel M 40-44 17:13:54 31.3306:15:1811:05:3712:27:2915:28:1216:51:02
241 143628 Geir Ivar Holberg SK Rye sykkel M 35-39 17:13:54 31.3306:15:1811:05:3712:27:2915:28:1216:51:02
241 143629 Tom Kristian Horvei SK Rye sykkel M 25-29 17:13:54 31.3306:15:1811:05:3712:27:2915:28:1216:51:02
241 36655 Lars Øyvind Johansen SK Rye sykkel M 45-49 17:13:54 31.3306:15:1811:05:3712:27:2915:28:1216:51:02
241 143630 Guido Luikens SK Rye sykkel M 50-54 17:13:54 31.3306:15:1811:05:3712:27:2915:28:1216:51:02
241 34907 Josef Noll SK Rye sykkel M 50-54 17:13:54 31.3306:15:1811:05:3712:27:2915:28:1216:51:02
241 136670 Knut Randem SK Rye sykkel M 45-49 17:13:54 31.3306:15:1811:05:3712:27:2915:28:1216:51:02
241 101097 Øystein Riiser SK Rye sykkel M 30-34 17:13:54 31.3306:15:1811:05:3712:27:2915:28:1216:51:02
241 143631 Kim Robertsen Skui M 25-29 17:13:54 31.3306:15:1811:05:3712:27:2915:28:1216:51:02
241 109222 Hans Skari SK Rye sykkel M 50-54 17:13:54 31.3306:15:1811:05:3712:27:2915:28:1216:51:02
241 137091 Tauno Teras Oslo M 30-34 17:13:54 31.3306:15:1811:05:3712:27:2915:28:1216:51:02
241 70857 Svein Erik Tverli SK Rye sykkel M 45-49 17:13:54 31.3306:15:1811:05:3712:27:2915:28:1216:51:02
241 143632 Bjørn Utgård SK Rye sykkel M 35-39 17:13:54 31.3306:15:1811:05:3712:27:2915:28:1216:51:02
260 143633 Theo De Rijk SK Rye sykkel M 55-59 17:14:25 31.3206:15:1811:05:3712:27:2915:28:1216:51:02
261 36789 Espen Narum SK Rye sykkel M 55-59 17:22:55 31.0606:15:1811:05:3712:27:2915:28:1216:55:52
261 119794 Martin Sørmo Sorte SK Rye sykkel M 30-34 17:22:55 31.0606:15:1811:05:3712:27:2915:28:1216:55:52
263 143634 Pavel Caris Brudpiga RK M 40-44 17:22:56 31.0606:38:2711:37:3913:17:1815:42:4717:00:53
263 100440 Peter Mattsson Brudpiga RK M 35-39 17:22:56 31.0606:38:2711:37:3913:17:1815:42:4717:00:53
265 143635 David Hermans Ons Veloke Schulen M 30-34 17:30:00 30.8506:40:3011:39:4113:19:2115:44:5017:05:05
265 143636 Geert Leus Linckholt Cyclo Lummen M 40-44 17:30:00 30.8506:40:3011:39:4113:19:2115:44:5017:05:05
265 143637 Guido Vanschoonbeek Ons Veloke Schulen M 55-59 17:30:00 30.8506:40:3011:39:4113:19:2115:44:5017:05:05
268 109296 Jan Chr. Haugerud Team Bærum / SK Rye sykkel M 45-49 17:32:46 30.7706:21:4011:11:0112:36:2915:30:5117:03:18
269 74764 Per Kartvedt Sjøforsvaret M 55-59 17:33:36 30.7506:42:2911:41:4113:21:2115:44:0417:08:44
269 22619 Geir Arne Kloster Dalane SK M 55-59 17:33:36 30.7506:38:5911:41:4113:18:4415:44:0417:08:44
269 23158 Harry Myklebust Dalane SK M 55-59 17:33:36 30.7506:38:5911:41:4113:18:4415:44:0417:08:44
269 28832 Svein Rinden Dalane SK M 40-44 17:33:36 30.7506:38:5911:41:4113:18:4415:44:0417:08:44
269 22125 Erik Bjørn Svalestad Dalane SK M 50-54 17:33:36 30.7506:38:5911:41:4113:18:4415:44:0417:08:44
269 132650 Jone Takvam Dalane SK M 40-44 17:33:36 30.7506:38:5911:41:4113:18:4415:44:0417:08:44
275 128297 Kjell Bordevich Bodø CK M 50-54 17:34:03 30.7306:22:4811:24:5812:51:5015:25:3017:07:17
276 36520 Bjørn Harald Gudmundsen IK Hero Sykkel M 45-49 17:40:02 30.5606:36:4611:42:3713:15:0015:50:0117:17:28
276 35003 Per Ivar Netteberg IK Hero Sykkel M 50-54 17:40:02 30.5606:36:4611:42:3713:15:0015:50:0117:17:28
278 35169 Axel Fehlau SK Rye sykkel M 40-44 17:43:01 30.4706:59:0411:50:3913:27:3815:59:4017:20:58
279 25959 Magne Haugen Ålesund og Omegn CK M 50-54 17:47:39 30.3406:45:3211:48:3913:25:3915:58:0717:22:47
280 101339 Magne Eikild Kristiansands CK M 45-49 17:48:23 30.3206:41:2011:39:4113:19:2115:54:5117:22:20
280 34684 Geir Johan Gregersen Lund Cykleklubb M 45-49 17:48:23 30.3206:41:2011:39:4113:19:2115:54:5117:22:20
280 34350 Leonard Hovden Søgne Cykleklubb M 45-49 17:48:23 30.3206:41:0711:39:4113:19:2115:54:5117:22:20
280 33912 Snorre Aalberg Kristiansands CK M 50-54 17:48:23 30.3206:41:2011:39:4113:19:2115:54:5117:22:20
280 101337 Svein Åsland Kristiansands CK M 45-49 17:48:23 30.3206:41:2011:39:4113:19:2115:54:5117:22:20
285 136956 Petter Christensen Asker Cykleklubb M 50-54 17:52:55 30.1906:35:4511:39:2313:13:3515:58:5317:28:08
285 131332 Morten Kristoffersen Asker Cykleklubb M 35-39 17:52:55 30.1906:35:4511:39:2313:13:3515:58:5317:28:08
285 130614 Ebbe Rømcke Asker Cykleklubb M 50-54 17:52:55 30.1906:35:4511:39:2313:13:3515:58:5317:28:08
285 128312 Bernt Sagård Asker Cykleklubb M 50-54 17:52:55 30.1906:35:4511:39:2313:13:3515:58:5317:28:08
285 137535 Alexander Thorsø Asker Cykleklubb M 35-39 17:52:55 30.1906:35:4511:39:2313:13:3515:58:5317:28:08
285 64103 Arne Henning Underdal-Loktu Asker Cykleklubb M 40-44 17:52:55 30.1906:35:4511:39:2313:13:3515:58:5317:28:08
285 65688 Knut Aanonsen Asker Cykleklubb M 50-54 17:52:55 30.1906:35:4511:39:2313:13:3515:58:5317:28:08
285 129250 Morten Aas Asker Cykleklubb M 50-54 17:52:55 30.1906:35:4511:39:2313:13:3515:58:5317:28:08
293 143638 Christoph Keidel Groedig / AUT M 25-29 17:54:37 30.1506:44:2612:02:4313:36:3416:05:0517:29:45
294 36810 Jostein Myklebust Cykleklubben Haugaland M 45-49 17:57:05 30.0806:47:1211:52:3013:31:0016:03:2917:32:37
294 73661 Hans Olav Simonsen Sævelandsvik M 20-24 17:57:05 30.0806:47:1211:52:3013:31:0016:03:2917:32:37
294 101005 Tor Helge Tjøstheim Cykleklubben Haugaland M 35-39 17:57:05 30.0806:47:1211:52:3013:31:0016:03:2917:32:37
297 35079 Ole Kristian Westby Bestseller M 45-49 18:05:02 29.8606:42:1111:54:0813:25:5916:04:2317:36:01
298 123305 Kjell-Trygve Dørmænen Fevik & Omegn CC M 45-49 18:12:02 29.6606:45:2211:55:5113:35:2616:17:4917:46:53
299 91242 Tore Asbjørnsen SK Rye sykkel M 50-54 18:14:01 29.6106:23:5111:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 35293 Anton Brandsø Eidsvoll SK M 60-64 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 42700 Ann Bjørg Holmerud Bråthen Eidsvoll SK K 45-49 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 143639 Ola Christensen Eidsvoll SK M 20-24 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 137216 Leif Erik Dahl Ullensaker Cykleklubb M 35-39 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 137241 Lars Jørgen Dahl Eidsvoll SK M 25-29 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 110902 Sondre Flateby Eidsvoll SK M 17-19 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 143640 Eivind Sveen Fløtten Eidsvoll SK M 35-39 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 67871 Gunnar Fodstad Eidsvoll SK M 50-54 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 110131 Ragnar Grimstad-Kirkeby Ullensaker Cykleklubb M 50-54 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 36551 Kjetil Hertzenberg Eidsvoll SK M 45-49 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 79622 Ronny Holm Eidsvoll SK M 40-44 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 108157 Terje Høyem Eidsvoll SK M 40-44 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 70342 Vidar Johnsen Eidsvoll SK M 40-44 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 80784 Esben Ståle Johnsen Team Troll M 45-49 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 35066 Kjell Otto Jørgensen Ullensaker Cykleklubb M 55-59 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 143641 Jo-Atle Kopperud Eidsvoll SK M 45-49 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 136883 Lars Kopperud Eidsvoll SK M 40-44 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 100652 Jørgen Larsen Ullensaker Cykleklubb M 40-44 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 47083 Britt Tømte Lund Eidsvoll SK K 40-44 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 80604 Thomas Nielsen Råholt Cykleklubb M 35-39 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 108459 Trond Arne Skillebekk Eidsvoll SK M 45-49 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 35306 Tor Olav Trefjord Eidsvoll SK M 50-54 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 35307 Jan Åge Tømte Eidsvoll SK M 45-49 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 35308 Stian Ørbæk Eidsvoll SK M 40-44 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 42303 Espen Østvang Eidsvoll SK M 40-44 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
299 138537 Espen Øvergård Eidsvoll SK M 40-44 18:14:01 29.6106:47:1211:59:0813:31:0016:10:0117:47:26
326 137152 Heine Braum lup 82 M 40-44 18:15:27 29.5706:41:0111:43:4313:30:0916:26:3217:50:47
326 35388 Jan Grönqvist LUP-82 M 50-54 18:15:27 29.5706:41:0111:43:4313:30:0916:26:3217:50:47
326 143642 Tom Siegfrids Vasa Idrottssällskap M 45-49 18:15:27 29.5706:41:0111:43:4313:30:0916:26:3217:50:47
326 79460 Kjell Weckström INGÅ IF M 40-44 18:15:27 29.5706:41:0111:43:4313:30:0916:26:3217:50:47
330 129958 Robin Bakker Råholt Cykleklubb M 30-34 18:16:24 29.5505:51:3711:39:5511:47:1714:01:4415:16:49
331 50187 Jørn Qviller Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 40-44 18:16:33 29.5406:49:2911:53:3413:42:1016:18:1917:51:19
332 35223 Hans Nicolai Edbo Team Bærum / Bærum OCK M 40-44 18:17:54 29.5107:00:4312:04:2213:38:3416:23:5217:53:07
333 143643 Manfred Hammer RC BANK AUSTRIA, Wien M 45-49 18:18:49 29.4806:51:2811:57:4413:44:1016:24:5117:53:18
333 36018 Henning Rodequist Eidsvoll M 35-39 18:18:49 29.4806:58:3211:57:4413:44:1016:24:4317:53:18
333 143644 Leopold Schachinger RC Bank Austria Lengau M 55-59 18:18:49 29.4806:51:2811:57:4413:44:1016:24:5117:53:18
336 143645 Pål Fredrik Berg Sandefjord SK M 35-39 18:21:09 29.4206:44:2612:14:5113:49:0816:27:0017:58:17
337 23884 Jan Andersen Oslo Politis IL Sykkel M 50-54 18:21:28 29.4106:56:2712:02:4313:49:0816:31:2717:59:10
338 115606 Andrew Grau velotravel M 50-54 18:22:45 29.3806:59:2312:09:5213:51:0916:28:3817:59:39
338 36728 Wolfgang Hofmeister velotravel M 55-59 18:22:45 29.3806:59:2312:09:5213:51:0916:28:3817:59:39
338 143646 Franz König Ulm / GER M 45-49 18:22:45 29.3806:59:2312:09:5213:51:0916:28:3817:59:39
338 143647 Bernd Richter Blaubeuren / GER M 45-49 18:22:45 29.3806:59:2312:09:5213:51:0916:28:3817:59:39
338 143648 Martin Steinbach Vitargo Team Germany M 25-29 18:22:45 29.3806:59:2312:09:5213:51:0916:28:3817:59:39
343 143649 Yannick Cabon U C RIVES M 55-59 18:23:31 29.3606:44:2612:11:1013:42:2216:28:2817:58:17
344 36439 Jørn Tore Mikalsen Ottadalen SK M 50-54 18:23:57 29.3406:42:1112:17:4213:59:2016:30:0717:58:09
345 35356 Kjell Jørstad Braut Oppdal SK M 35-39 18:24:04 29.3406:56:3312:04:1213:42:1016:29:5117:58:55
345 143650 Børge Detlie Oppdal SK M 25-29 18:24:04 29.3406:56:3312:04:1213:42:1016:29:5117:58:55
345 143651 Eilif Gundersen Oppdal SK M 40-44 18:24:04 29.3406:56:3312:04:1213:42:1016:29:5117:58:55
345 143652 Ragna Hindseth Henriksen Oppdal SK K 50-54 18:24:04 29.3406:56:3312:04:1213:42:1016:29:5117:58:55
345 34845 Jan Ove Henriksen Oppdal SK M 55-59 18:24:04 29.3406:56:3312:04:1213:42:1016:29:5117:58:55
345 36775 Jon Inge Kulseth Stjørdal M 30-34 18:24:04 29.3406:56:2912:04:1213:42:1016:29:5117:58:55
345 143653 Joakim Lønset Oppdal M 20-24 18:24:04 29.3406:56:3312:04:1213:42:1016:29:5117:58:55
345 35819 Frank Torleif Mathisen Oppdal SK M 60-64 18:24:04 29.3406:56:3312:04:1213:42:1016:29:5117:58:55
345 35821 Sindre Mathisen Oceaneering Asset Integrity AS M 30-34 18:24:04 29.3406:56:3312:04:1213:42:1016:29:5117:58:55
345 129154 Svein Henrik Risan Oppdal SK M 45-49 18:24:04 29.3406:56:3312:04:1213:42:1016:29:5117:58:55
345 143654 Ragnar Welander Oppdal SK M 17-19 18:24:04 29.3406:56:3312:04:1213:42:1016:29:5117:58:55
345 34861 Andreas Welander Oppdal SK M 50-54 18:24:04 29.3406:56:3312:04:1213:42:1016:29:5117:58:55
357 116962 Friedhelm Kruse Tri Team Selm , NRW, Germany M 65-69 18:24:44 29.3206:59:2312:09:5213:51:0916:28:3817:59:39
357 118751 Kurt Matzler Vitargo Team Germany M 45-49 18:24:44 29.3206:59:2312:09:5213:51:0916:28:3817:59:39
357 143655 Torsten Neuber Vitargo Team Germany/Aaby CK M 55-59 18:24:44 29.3206:59:2312:09:5213:51:0916:28:3817:59:39
360 79347 Glenn-Tore Berland Ludvigsen RECTUM FLYERS M 30-34 18:26:09 29.2906:49:2612:19:5113:54:0916:32:0018:03:17
361 42384 Bernt Skeie Fana IL Sykkel M 50-54 18:28:13 29.2306:56:2712:02:4313:49:0816:37:3618:05:53
361 35041 Fred Arne Sæther Oslo Politis IL Sykkel M 50-54 18:28:13 29.2306:56:2712:02:4313:49:0816:37:3618:05:53
363 109060 Hanne Alstad Kongsberg IF Sykkel K 45-49 18:30:47 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:05:09
363 145484 Morten Andreassen Eiker CK M 45-49 18:30:47 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:05:09
363 69133 Sigbjørn Botten HAPRO BIL M 45-49 18:30:47 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:05:09
363 143656 Gard Brandsæter Kongsberg M 40-44 18:30:47 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:05:09
363 109062 Oddvar Bråthen Eiker CK M 50-54 18:30:47 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:05:09
363 34871 Bjarne Eriksen LAUGET M 60-64 18:30:47 29.1606:49:2912:04:1213:49:4216:33:1918:05:09
363 70614 Owe Figenschau Eiker CK M 50-54 18:30:47 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:05:09
363 41685 Øyvind Ygre Fjeld Eiker CK M 40-44 18:30:47 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:05:09
363 143657 Scott Hall Lierskogen M 40-44 18:30:47 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:05:09
363 79116 Tor Halland Hadeland CK M 45-49 18:30:47 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:02:54
363 35085 Finn Halland HAPRO BIL M 40-44 18:30:47 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:05:09
363 109549 Ingar Hillestad Eiker CK M 40-44 18:30:47 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:05:09
363 143658 Morgan Holm Eiker CK M 40-44 18:30:47 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:05:09
363 136603 Stian Jægtvik Kongsberg IF Sykkel M 35-39 18:30:47 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:05:09
363 101452 Espen Krogstad Eiker CK M 40-44 18:30:47 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:05:09
363 143659 René Åmo Nesbakk Kongsberg IF Sykkel M 45-49 18:30:47 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:05:09
363 64038 Morten Nilsen Eiker CK M 20-24 18:30:47 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:05:09
363 81179 Dag Rambøl Eiker CK M 50-54 18:30:47 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:05:09
363 109402 Bjørn Ringstad Eiker CK M 55-59 18:30:47 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:05:09
363 62655 Trond Skistad Eiker CK M 40-44 18:30:47 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:05:09
363 20999 Geir Solheim Eiker CK M 55-59 18:30:47 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:05:09
363 129339 Jørgen Bjerregaard Sørensen HAPRO BIL M 55-59 18:30:47 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:05:09
363 68980 Svein Erik Thon Eiker CK M 45-49 18:30:47 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:05:09
363 137430 Nils Wikheim Eiker CK M 50-54 18:30:47 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:05:09
387 35411 Trond Grimstad Eiker CK M 50-54 18:30:56 29.1606:53:0312:12:0013:47:2816:33:1918:05:09
388 129402 Kristine Vestby Eriksen Skårer CK K 35-39 18:31:21 29.1506:49:4612:10:2613:47:3716:34:3818:05:25
388 129479 Eivind Krogdahl Skårer CK M 40-44 18:31:21 29.1506:49:4612:10:2613:47:3716:34:3818:05:25
388 143660 Nicolas Rivet Esbjerg / SUI M 35-39 18:31:21 29.1506:49:4612:10:2613:47:3716:34:3818:05:25
391 143661 Christian Menhard Immensee / SUI M 40-44 18:35:08 29.0507:03:5412:22:5414:06:4416:47:2818:12:16
391 143662 Michael Menhard Tri Team Muri M 40-44 18:35:08 29.0507:03:5412:22:5414:06:4416:47:2818:12:16
393 73705 Morten Arentz-Grastvedt Blindleia Cykleklubb M 35-39 18:35:34 29.0407:02:2912:24:5013:59:0716:39:4818:08:16
393 65831 Morten Borgersen Team Anton Sport M 45-49 18:35:34 29.0407:02:2912:24:5013:59:0716:39:4818:08:16
393 80624 Trond Enger Team Anton Sport M 30-34 18:35:34 29.0407:02:2912:24:5013:59:0716:39:4818:08:16
393 73895 Annar Gaustad Blindleia Cykleklubb M 45-49 18:35:34 29.0407:02:2912:24:5013:59:0716:39:4818:08:16
393 114843 Knut Eirik Gustavsen Halden CK M 45-49 18:35:34 29.0407:02:2912:24:5013:59:0716:39:4818:08:16
393 80313 Lukas Debartan Heck Ottestad IL Sykkel M 20-24 18:35:34 29.0407:02:2912:24:5013:59:0716:39:4818:08:16
393 64191 Helge Knutzen Team Anton Sport M 45-49 18:35:34 29.0407:02:2912:24:5013:59:0716:39:4818:08:16
393 143663 Halvor Langslet Team Anton Sport M 40-44 18:35:34 29.0407:02:2912:24:5013:59:0716:39:4818:08:16
393 143664 Jens Christian Leonthin Bærum OCK M 45-49 18:35:34 29.0407:02:2912:24:5013:59:0716:39:4818:08:16
393 143665 Knut Lutnæs Team Anton Sport M 40-44 18:35:34 29.0407:02:2912:24:5013:59:0716:39:4818:08:16
393 143666 Kenneth Jensvold Markussen Gratangen IL - Sykkel M 35-39 18:35:34 29.0407:02:2912:24:5013:59:0716:39:4818:08:16
393 143667 Håvard Nordgaard Team Anton Sport M 50-54 18:35:34 29.0407:02:2912:24:5013:59:0716:39:4818:08:16
393 109024 Kenneth Odden Team Anton Sport M 35-39 18:35:34 29.0407:02:2912:24:5013:59:0716:39:4818:08:16
393 143668 Tomas Olsen Gratangen IL - Sykkel M 30-34 18:35:34 29.0407:02:2912:24:5013:59:0716:39:4818:08:16
393 65810 Lars Tore Selbo Team Anton Sport M 30-34 18:35:34 29.0407:02:2912:24:5013:59:0716:39:4818:08:16
393 109003 Petter Skippervold Blindleia Cykleklubb M 35-39 18:35:34 29.0407:02:2912:24:5013:59:0716:39:4818:08:16
393 78797 Jan Erik Søvig Cykleklubben Haugaland M 40-44 18:35:34 29.0407:02:2912:24:5013:59:0716:39:4818:08:16
393 137670 Erik Øye Team Anton Sport M 25-29 18:35:34 29.0407:02:2912:24:5013:59:0716:39:4818:08:16
393 126189 Marius Øygarden Team Anton Sport M 20-24 18:35:34 29.0407:02:2912:24:5013:59:0716:39:4818:08:16
412 143669 Torgeir Bergquist Inderøy M 35-39 18:36:03 29.0306:57:3012:07:4313:54:0916:36:2718:10:53
412 42309 Lars Solheim Støren CK M 30-34 18:36:03 29.0306:57:3012:07:4313:54:0916:36:2718:10:53
414 143670 Anton Erasmus Sørumsand M 45-49 18:36:05 29.0306:54:4712:15:2613:52:3716:39:3818:10:25
414 36784 Øyvind Gudmundsen SK Rye sykkel M 35-39 18:36:05 29.0306:54:4712:15:2613:52:3716:39:3818:10:25
414 108224 Mathieu Hengy SK Rye sykkel M 45-49 18:36:05 29.0306:54:4712:15:2613:52:3716:39:3818:10:25
414 29269 Thor G. Hæstad SK Rye sykkel M 40-44 18:36:05 29.0306:54:4712:15:2613:52:3716:39:3818:10:25
414 36568 Frode Lindberg SK Rye sykkel M 50-54 18:36:05 29.0306:54:4712:15:2613:52:3716:39:3818:10:25
414 81368 Gordon Nord SK Rye sykkel M 30-34 18:36:05 29.0306:54:4712:15:2613:52:3716:39:3818:10:25
414 143671 Freddy H. Stærk SK Rye sykkel M 45-49 18:36:05 29.0306:54:4712:15:2613:52:3716:39:3818:10:25
414 30429 Frank Thommesen SK Rye sykkel M 45-49 18:36:05 29.0306:54:4712:15:2613:52:3716:39:3818:10:25
414 42802 Tor Valla SK Rye sykkel M 45-49 18:36:05 29.0306:54:4712:15:2613:52:3716:39:3818:10:25
423 137698 Øystein Garshol SK Rye sykkel M 35-39 18:36:12 29.0206:54:4712:15:2613:52:3716:39:3818:10:25
424 71084 Ingrid Blydt SK Rye sykkel K 50-54 18:36:21 29.0206:54:4712:15:2613:52:3716:39:3818:10:25
424 63075 Hanne Eldby IF Frøy Sykkel K 50-54 18:36:21 29.0206:54:4712:15:2613:52:3716:39:3818:10:25
424 33337 Ottar Henanger SK Rye sykkel M 40-44 18:36:21 29.0206:54:4712:15:2613:52:3716:39:3818:10:25
424 35126 Agnar Halfdan Moe SK Rye sykkel M 70-74 18:36:21 29.0206:23:3612:15:2613:52:3716:39:3818:10:25
428 37451 Vidar Halland Førde Cykleklubb M 50-54 18:37:43 28.9806:54:2512:21:0913:59:0716:47:3518:15:52
428 35380 Svein Rune Aaland Sandane SK M 50-54 18:37:43 28.9806:54:2512:21:0913:59:0716:47:3518:15:52
430 61295 Morten Kristiansen Senja Cykleklubb M 50-54 18:37:45 28.9806:56:2712:02:4313:54:2616:40:1718:12:07
431 35267 Håkon Fosserud Espern AS M 35-39 18:38:48 28.9506:59:2612:17:4213:58:5916:40:4718:13:17
431 143672 Kristian Tanem Bocata M 30-34 18:38:48 28.9506:42:1112:17:4214:03:5616:44:3818:13:17
433 143673 Ej Manten Maarssen / NED M 45-49 18:39:56 28.9306:43:2111:54:0813:25:5916:42:2218:13:17
433 143674 Ramon Van Stappershoef De Meern / NED M 45-49 18:39:56 28.9306:43:2111:54:0813:25:5916:42:2218:13:17
435 108192 Geir Adolfsen Sandefjord SK M 50-54 18:40:53 28.9006:56:2712:02:4313:48:5616:31:2718:15:26
436 144773 Thomas Hansen Hamburg / GER M 55-59 18:41:04 28.9007:03:5212:28:5014:13:0916:53:2318:18:11
437 26589 Odd Arne Botnehagen Aalgaard Sykkel & Spaserlaug M 55-59 18:42:17 28.8607:08:4212:24:5013:59:0716:41:2618:15:52
437 20525 Arild Sigve Døhlen SK Fladepedal M 55-59 18:42:17 28.8607:08:4212:24:5013:59:0716:41:2618:15:52
437 58650 Olaf A. Ellingsen Vigesaa Sykleklubb M 45-49 18:42:17 28.8607:08:4212:24:5013:59:0716:41:2618:15:52
437 29982 Trond Olav Groven Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 18:42:17 28.8607:08:4212:24:5013:59:0716:41:2618:15:52
437 23508 Idar Hagenes Bryne CK M 45-49 18:42:17 28.8607:08:4212:24:5013:59:0716:41:2618:15:52
437 26495 Nils Ove Helgeland Stavanger Terrengsykkelklubb M 50-54 18:42:17 28.8607:08:4212:24:5013:59:0716:41:2618:15:52
437 100774 Stian Helgøy Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 18:42:17 28.8607:08:4212:24:5013:59:0716:41:2618:15:52
437 22230 Espen Jellestad Vigrestad Sykkelklubb M 40-44 18:42:17 28.8607:08:4212:24:5013:59:0716:41:2618:15:52
437 100286 Geir Mossige Johannesen Stavanger SK M 45-49 18:42:17 28.8607:08:4212:24:5013:59:0716:41:2618:15:52
437 32357 Einar Lillebø Sandnes Sykleklubb M 45-49 18:42:17 28.8607:08:4212:24:5013:59:0716:41:2618:15:52
437 21640 Dag Atle Meinich-Bache Team Jæren III M 45-49 18:42:17 28.8607:08:4212:24:5013:59:0716:41:2618:15:52
437 25485 Kurt Nevland Aalgaard Sykkel & Spaserlaug M 45-49 18:42:17 28.8607:08:4212:24:5013:59:0716:41:2618:15:52
437 29095 Terje Stokkeland Bryne CK M 55-59 18:42:17 28.8607:08:4212:24:5013:59:0716:41:2618:15:52
437 52754 Irene Thorberg Vigesaa Sykleklubb K 50-54 18:42:17 28.8607:08:4212:24:5013:59:0700:00:0000:00:00
437 22964 Hallvard Torsnes Team Jæren Lag 3 M 50-54 18:42:17 28.8607:08:4212:24:5013:59:0716:41:2618:15:52
437 122787 Margunn Ueland Nærbø SK K 45-49 18:42:17 28.8607:08:4212:24:5013:59:0716:41:2618:15:52
454 104221 Kristoffer Egeland Bogafjell Sykleklubb M 40-44 18:47:18 28.7407:13:4212:29:5114:04:0816:46:2618:20:53
454 137820 Jan-Erik Gonzalez Skårer CK M 45-49 18:47:18 28.7407:11:2712:29:5114:04:0816:46:2618:20:53
454 80855 Glenn Hasselstrøm SK Rye sykkel M 45-49 18:47:18 28.7407:11:2712:29:5114:04:0816:46:2618:20:53
457 143675 Jan Tore Bergheim Team Foss M 45-49 18:48:49 28.7007:01:2712:07:4313:54:0916:54:2518:23:53
457 143676 Lars Henrik Kristoffersen NSF alpint M 45-49 18:48:49 28.7007:01:2712:07:4313:54:0916:53:4718:23:53
457 143677 Claus Johan Ryste NSF alpint M 40-44 18:48:49 28.7007:01:2712:07:4313:54:0916:53:4718:23:53
460 62731 Andreas Wang Team Wang M 20-24 18:49:23 28.6806:37:2711:43:4313:29:5616:42:3718:22:21
461 130062 Tommy Larsen Brønnøy Sykkelklubb M 40-44 18:50:09 28.6606:42:1112:17:4213:58:4916:44:4918:23:56
462 32523 Tor Christian Angeltveit Fjell M 35-39 18:52:47 28.6007:01:5312:34:3114:22:1617:05:2018:29:28
463 143678 Helge Jostein Løseth Orkla CK M 45-49 18:52:58 28.5907:04:0412:37:4414:18:1917:01:2418:26:12
464 102489 Jan Erik Angeltveit Ålesund M 30-34 18:53:01 28.5907:01:5312:34:3114:22:1617:05:2018:30:08
464 74523 Rune Angeltveit Mædicinernes Cykleklubb M 25-29 18:53:01 28.5907:01:5312:34:3114:22:1617:05:2018:30:08
464 35334 Birger Bjørnstad Harstad CK M 55-59 18:53:01 28.5907:01:5312:34:3114:22:1617:05:2018:30:08
464 128458 Baard Brekke Haugen Harstad CK M 50-54 18:53:01 28.5907:01:5312:34:3114:22:1617:05:2018:30:08
464 74655 Gaute Mykkeltvedt Åsane CK M 35-39 18:53:01 28.5907:01:5312:34:3114:22:1617:05:2018:30:08
464 79350 Gudmund Nymoen Statoil Bil M 55-59 18:53:01 28.5907:05:2312:34:3114:22:1617:05:2018:30:08
464 32633 Paal Arne Sollien Harstad CK M 50-54 18:53:01 28.5907:01:5312:34:3114:22:1617:05:2018:30:08
464 36999 Terje Stensli Harstad CK M 45-49 18:53:01 28.5907:01:5312:34:3114:22:1617:05:2018:30:08
464 37000 Ulf-Håkon Tretvoll Stoltz Harstad CK M 55-59 18:53:01 28.5907:01:5312:34:3114:22:1617:05:2018:30:08
464 133279 Mats Iversen Vangen Harstad CK M 35-39 18:53:01 28.5907:01:5312:34:3114:22:1617:05:2018:30:08
474 143679 Tonio Heidegger Frankfurt / GER M 30-34 18:55:58 28.5206:51:2812:06:1113:44:1016:53:2918:29:06
474 143680 Rasmu Lang Frankfurt / GER M 35-39 18:55:58 28.5206:51:2812:06:1113:44:1016:53:2918:29:06
476 128456 Frank Aabø Harstad CK M 40-44 18:56:54 28.4907:01:5312:34:3114:22:1617:05:2018:30:08
477 123537 Astri Gyberg Kristiansand S K 45-49 18:58:00 28.4706:41:2012:36:3414:24:1817:07:2318:32:11
477 123547 Bjørn Erik Kühn Thorsen Team Trivsel M 40-44 18:58:00 28.4706:51:5212:36:3414:24:1817:07:2318:32:11
477 54047 Oddbjørn Uggedal Kristiansands CK M 50-54 18:58:00 28.4706:41:2012:36:3414:24:1817:07:2318:32:11
480 143681 Halvor Been Moss Cykle Klubb M 35-39 18:58:49 28.4507:13:4212:29:5114:04:0817:04:2518:33:53
480 129455 Eigil Hansen Moss Cykle Klubb M 50-54 18:58:49 28.4507:13:4212:29:5114:04:0817:04:2518:33:53
482 62777 Johan Nerland Eide IL Sykkel M 55-59 18:58:57 28.4407:03:5612:36:3414:24:1817:01:3518:32:11
482 140270 Tor Kristen Skeie Lund Cykleklubb M 45-49 18:58:57 28.4407:03:5612:36:3414:24:1817:07:2318:32:11
484 80688 Svein Roger Olsen El-Design M 30-34 18:59:00 28.4406:44:3112:40:3514:28:2017:11:2418:35:32
484 145485 Martin Olsen El-Design M 25-29 18:59:00 28.4406:44:3112:40:3514:28:2017:11:2418:35:32
486 109165 Line Schau Andersen Team Girlpower / Drøbak-Frogn IL Sykkel K 30-34 18:59:55 28.4207:03:2112:21:0113:55:3216:54:5018:33:37
486 70751 Lisbeth Austad Team Girlpower / Ullensaker CK K 40-44 18:59:55 28.4207:03:2112:21:0113:55:3216:54:5018:33:37
486 138440 Kirsti Dybdal Team Girlpower / Harstad CK K 40-44 18:59:55 28.4207:03:2112:21:0113:55:3216:54:5018:33:37
486 80674 Mona Schau Giskås Team Girlpower / Vestby K 45-49 18:59:55 28.4207:03:2112:21:0113:55:3216:54:5018:33:37
486 80764 Åse Maria Sommersel Haugen Team Girlpower / Ceres K 45-49 18:59:55 28.4207:03:2112:21:0113:55:3216:54:5018:33:37
486 42332 Gunn H. Hilde Team Girlpower / SK Rye sykkel K 50-54 18:59:55 28.4207:03:2112:21:0113:55:3216:54:5018:33:37
486 136998 Inger Marie Holm Team Girlpower / Tromsø CK K 40-44 18:59:55 28.4207:03:2112:21:0113:55:3216:54:5018:33:37
486 129349 Jane Horpestad Team Girlpower / IF Frøy Sykkel K 25-29 18:59:55 28.4207:03:2112:21:0113:55:3216:54:5018:33:37
486 47483 Camilla Hott Team Girlpower / Råholt Cykleklubb K 45-49 18:59:55 28.4207:03:5912:21:0113:55:3216:54:5018:33:37
486 143682 Christin Jordal Team Girlpower / Fredrikstad SK K 35-39 18:59:55 28.4207:03:2112:21:0113:55:3216:54:5018:33:37
486 143683 Ingeborg Agerbek Kvæstad Team Girlpower / IF Frøy Sykkel K 50-54 18:59:55 28.4207:03:2112:21:0113:55:3216:54:5018:33:37
486 70265 Camilla Liaker Team Girlpower / Ullensaker CK K 35-39 18:59:55 28.4207:03:2112:21:0113:55:3216:54:5018:33:37
486 81200 Ann Helen Løvhaug Team Girlpower / Hadeland CK K 40-44 18:59:55 28.4207:03:2112:21:0113:55:3216:54:5018:33:37
486 129557 Pernille Mengshoel Team Girlpower / SK Rye sykkel K 40-44 18:59:55 28.4207:03:2112:21:0113:55:3216:54:5018:33:37
486 137512 Ingunn Morseth Team Girlpower / Romeriksåsen Sykkelklubb K 35-39 18:59:55 28.4207:03:2112:21:0113:55:3216:54:5018:33:37
486 51030 Tine Skogli Pedersen Team Girlpower / Østmarka IL Sykkel K 45-49 18:59:55 28.4207:04:0712:21:0113:55:3216:54:5018:33:37
486 101107 Tone Samuelsson Team Girlpower / Lørenskog CK K 30-34 18:59:55 28.4207:03:2112:21:0113:55:3216:54:5018:33:37
486 143684 Pernille Bjørnstad Solheim Team Girlpower / Hyggen IF - Sykkel K 40-44 18:59:55 28.4207:03:2112:21:0113:55:3216:54:5018:33:37
486 35089 Ingvill Merete Stedøy-Johansen Team Girlpower / IF Frøy Sykkel K 55-59 18:59:55 28.4207:03:2112:21:0113:55:3216:54:5018:33:37
486 46365 Monica Storhaug Team Girlpower / Råholt Cykleklubb K 35-39 18:59:55 28.4207:04:0712:21:0113:55:3216:54:5018:33:37
486 80679 Anita Torp Team Girlpower / Drøbak-Frogn IL Sykkel K 45-49 18:59:55 28.4207:04:2412:21:0113:55:3216:54:5018:33:37
486 30433 Marie Veslestaul Team Girlpower / Skagerrak Sp.Kl. Sykkel K 30-34 18:59:55 28.4207:03:2112:21:0113:55:3216:54:5018:33:37
486 143473 Tina Vetteren Team Girlpower / SK Rye sykkel K 30-34 18:59:55 28.4207:03:2112:21:0113:55:3216:54:5018:33:37
509 42503 Franz Burmann SK Rye sykkel M 60-64 18:59:56 28.4206:54:4712:15:2613:52:3716:41:1718:30:13
510 35125 Thomas Meyer SK Rye sykkel M 45-49 19:04:51 28.3006:47:1212:15:2613:52:3717:09:2518:38:53
511 68078 Håkon Børresen Team Foss M 30-34 19:05:57 28.2707:01:2712:07:4313:54:0917:03:0118:39:05
511 109809 Jon Hogne Dalen Team Foss M 40-44 19:05:57 28.2706:54:5512:07:4313:54:0917:03:2818:39:05
511 129284 Ivar Gundersen SpKl Ceres Sykkel M 45-49 19:05:57 28.2707:01:2712:07:4313:54:0917:03:0118:39:05
511 42833 Terje Jostein Halvorsen Fauske IL Sykkel M 55-59 19:05:57 28.2707:01:2712:07:4313:54:0917:03:2818:39:05
511 128415 Trond Karlsen Fauske IL Sykkel M 45-49 19:05:57 28.2707:01:2712:07:4313:54:0917:03:2818:39:05
511 143685 Simon Karlsen Fauske IL Sykkel M 17-19 19:05:57 28.2707:01:2712:07:4313:54:0917:03:2818:39:05
511 126246 Geir-Ove Kristensen Fauske IL Sykkel M 45-49 19:05:57 28.2707:01:2712:07:4313:54:0917:03:2818:39:05
511 129416 Eivind Molteberg Fet Skiklubb Sykkel M 60-64 19:05:57 28.2706:57:3012:07:4313:54:0917:03:0118:39:05
511 36380 Cato Myklebust Team Foss M 45-49 19:05:57 28.2707:01:2712:07:4313:54:0917:03:0118:39:05
511 136935 Morten André Nymo Fauske IL Sykkel M 35-39 19:05:57 28.2707:01:2712:07:4313:54:0917:03:2818:39:05
511 143686 Helge Sveø Team Foss M 50-54 19:05:57 28.2707:01:2712:07:4313:54:0916:58:1618:39:05
511 48980 Bjørnar Sæther Team Foss M 50-54 19:05:57 28.2707:03:0912:07:4313:54:0916:58:1618:39:05
511 79204 Frode Sørensen Fauske IL Sykkel M 45-49 19:05:57 28.2707:01:2712:07:4313:54:0917:03:2818:39:05
511 41931 Jan Thorbjørnsen Team Foss M 55-59 19:05:57 28.2706:57:3012:07:4313:54:0916:58:1618:39:05
511 128628 Mailén Fridtjofsen Toften Fauske IL Sykkel K 45-49 19:05:57 28.2707:01:2712:07:4313:54:0917:03:2818:39:05
511 128419 Gunhild Westergaard Fauske IL Sykkel K 50-54 19:05:57 28.2707:01:2712:07:4313:54:0916:56:2818:39:05
527 42349 Wytze Schuurmans De Bilt / NED M 50-54 19:08:07 28.2206:47:1212:22:4314:14:2617:05:3218:40:42
527 43145 Bart Specken De Bilt / NED M 55-59 19:08:07 28.2206:47:1212:22:4314:14:2617:05:3218:40:42
529 128847 Øyvind Erevik Hønefoss M 30-34 19:09:05 28.1907:05:5312:38:4714:29:5617:21:2418:46:12
530 143687 Tomas Torp Hagan M 35-39 19:12:06 28.1206:54:5012:27:1414:17:0717:11:3118:41:26
531 42848 Tom Roar Knutli TVK Sykkel M 20-24 19:12:53 28.1007:07:1212:38:4714:14:0917:13:3418:46:12
532 143688 Ståle Bredesen Mosjøen og Omegn CK M 55-59 19:12:58 28.1007:07:1212:38:4714:14:0917:13:3418:46:12
532 62991 Frode Lyeng Alcoa Mosjøen M 45-49 19:12:58 28.1007:07:1212:38:4714:14:0917:13:3418:46:12
532 108176 Harry Nicolaysen Mosjøen og Omegn CK M 55-59 19:12:58 28.1007:07:1212:38:4714:14:0917:13:3418:46:12
532 128318 Tor Morten Strøm Mosjøen og Omegn CK M 25-29 19:12:58 28.1007:07:1212:38:4714:14:0917:13:3418:46:12
532 79469 Hallgeir Vefsnmo Mosjøen og Omegn CK M 45-49 19:12:58 28.1007:07:1212:38:4714:14:0917:13:3418:46:12
537 35407 Inge Johansen Hydro Sunndal BIL M 45-49 19:16:59 28.0006:51:1012:28:1814:18:1017:17:3518:50:14
538 137440 Øystein Ledang Hurum Cykleklubb M 50-54 19:20:43 27.9106:56:4012:38:1014:29:0417:11:3118:51:11
539 40618 Sverre Berg Team Ottestad / Hadeland CK M 55-59 19:21:05 27.9007:39:4713:00:2714:37:3815:17:4316:42:25
540 35278 Jan Inge Blengsli Namdal SK M 55-59 19:23:16 27.8507:08:1212:41:4114:33:2217:25:2918:55:50
540 143689 Michael Bohnenblust RSC Aaretal Münsingen M 35-39 19:23:16 27.8506:53:5312:34:3114:22:1617:17:4718:55:13
540 35279 Roar Gulbrandsen Namdal SK M 65-69 19:23:16 27.8507:08:2112:41:4114:33:2217:25:2918:55:50
540 143690 Geir Staldvik Namdal SK M 50-54 19:23:16 27.8507:08:1212:41:4114:33:2217:25:2918:55:50
540 118238 Hjørn Ivar Strand Leka M 50-54 19:23:16 27.8507:08:1212:41:4114:33:2217:25:2918:55:50
545 143691 Dieter Bender LAZ Saarbrücken M 50-54 19:26:13 27.7806:59:2312:36:0214:26:2217:19:3718:56:35
545 143692 Petra Jung LAZ Saarbrücken K 45-49 19:26:13 27.7807:00:0612:36:0214:26:2217:19:3718:56:35
545 128619 Roland Orth Vitargo Team Germany M 55-59 19:26:13 27.7807:00:5412:36:0214:26:2217:19:3718:56:35
545 143693 Thomas Wolf Alheim / GER M 40-44 19:26:13 27.7806:59:2312:36:0214:26:2217:19:3718:56:35
549 114889 Frank Øystein Mohn Vav bil oslo kommune M 45-49 19:28:33 27.7207:34:4813:19:4715:00:5517:37:0719:03:19
549 143694 Vidar Skripeland Rælingen M 55-59 19:28:33 27.7207:34:4813:19:4715:00:5517:37:0719:03:19
551 30342 Tore Martinsen Bærum OCK M 40-44 19:31:16 27.6606:57:2612:31:4414:51:0617:34:3119:05:57
552 80801 Elise Bjøberg Sarpsborg Sykleklubb K 25-29 19:34:18 27.5907:04:1012:48:0714:39:4817:36:3219:08:10
552 80804 Oddvin Madsen BDO BIL M 40-44 19:34:18 27.5907:03:5912:48:0714:39:4817:36:3219:08:10
552 80806 Gjermund Rønholt Østmarka IL Sykkel M 25-29 19:34:18 27.5907:04:1012:48:0714:39:4817:36:3219:08:10
555 143695 Uwe Ebert TSV Bärenstein M 45-49 19:37:40 27.5107:01:0912:54:2714:32:1117:35:0119:10:56
555 143697 Thilo Mühle TSV Bärenstein M 45-49 19:37:40 27.5107:01:0912:54:2714:32:1117:35:0119:10:56
555 143696 Dustin Mühle TSV Bärenstein M 20-24 19:37:40 27.5107:01:0912:54:2714:32:1117:35:0119:10:56
555 143698 Frank Ritschel TSV Bärenstein M 50-54 19:37:40 27.5107:01:0912:54:2714:32:1117:35:0119:10:56
559 137815 Thomas Engebretsen Asker Cykleklubb M 40-44 19:38:04 27.5007:12:1112:55:5314:52:2217:46:2019:16:47
560 137584 Jan-Henrik Stubberud SKD BIL M 50-54 19:39:11 27.4707:12:3212:55:5314:52:2217:46:2019:16:47
561 115984 Morten Breili Bjørndal IF Sykkel M 50-54 19:40:08 27.4507:10:3512:52:0214:50:2517:44:2219:14:50
561 143699 Michael Maass Hamburg / GER M 55-59 19:40:08 27.4507:07:5813:03:0814:50:2517:44:2219:14:50
561 143700 Heike Priess Hirschkuss @ IstriaBike K 35-39 19:40:08 27.4507:10:3512:52:0214:50:2517:44:2219:14:50
561 34859 Andreas Laabak Tynes Sykkylven SK M 35-39 19:40:08 27.4507:10:1312:53:5614:50:2517:44:2219:14:50
561 36892 Jan Bøe Øvstedal Sykkylven SK M 40-44 19:40:08 27.4507:10:1312:53:5614:50:2517:44:2219:14:50
566 35339 Frank Gjengaar TVK Sykkel M 60-64 19:41:22 27.4206:49:2912:40:4914:36:1417:40:3919:13:56
567 37068 Pim Kolsteeg Veghel / NED M 50-54 19:42:02 27.4106:35:2512:38:3414:26:1817:42:1119:17:08
568 139274 Ralf Alvestad Sykkylven SK M 45-49 19:42:06 27.4007:12:1112:55:5314:52:2217:46:2019:16:47
568 143701 Jens Eirik Brandal Advokat Øyehaug BIL M 40-44 19:42:06 27.4007:12:1112:55:5314:52:2217:46:2019:16:47
568 29243 Thomas Hauge Advokat Øyehaug BIL M 35-39 19:42:06 27.4007:12:1112:55:5314:52:2217:46:2019:16:47
568 136949 Rolf Haxthow Sykkylven SK M 55-59 19:42:06 27.4007:12:1112:55:5314:52:2217:46:2019:16:47
568 36885 Eldar Høidal Sykkylven SK M 55-59 19:42:06 27.4007:12:3212:55:5314:52:2217:46:2019:16:47
568 145486 Øyvind Haaheim Advokat Øyehaug BIL M 45-49 19:42:06 27.4007:12:3212:55:5314:52:2217:46:2019:16:47
568 143702 Tor Aage Langdal Sykkylven SK M 35-39 19:42:06 27.4007:12:1112:55:5314:52:2217:46:2019:16:47
568 129467 Johnny Repvik Stranda SK M 50-54 19:42:06 27.4007:12:1112:55:5314:52:2217:46:2019:16:47
568 143703 Jo Sagli Sykkylven SK M 50-54 19:42:06 27.4007:12:1112:55:5314:52:2217:46:2019:16:47
568 40804 Mats Wennerholm Huddinge / SWE M 55-59 19:42:06 27.4007:12:3212:55:5314:52:2217:46:2019:16:47
568 75780 Olav Marius Øyehaug Advokat Øyehaug BIL M 40-44 19:42:06 27.4007:12:1112:55:5314:52:2217:46:2019:16:47
579 35697 Kjell Forfang TVK Sykkel M 45-49 19:43:22 27.3707:20:2013:13:0415:07:2617:48:1819:18:56
580 73817 Skjalg Grimnes Blindleia Cykleklubb M 45-49 19:44:27 27.3507:17:0313:22:3015:16:5017:53:0219:19:13
581 79569 Per Gøran Karlsen www.panikkalder.no M 45-49 19:48:20 27.2606:56:5012:59:3514:58:2617:50:3219:20:54
581 143704 Bruno Schnekenburger Gilly / GER M 55-59 19:48:20 27.2607:23:3812:59:3514:47:2017:49:4819:20:54
583 75213 Lars Brunborg Rådyret IL M 35-39 19:49:22 27.2406:59:2412:56:3214:55:4817:55:2619:23:57
584 143705 Josef Husistein Immensee / SUI M 60-64 19:50:19 27.2106:57:4812:56:2314:34:0717:42:3419:22:22
585 65403 Geir Olav Haugen HSK Sykkel M 20-24 19:51:24 27.1907:14:0413:11:4115:08:0417:57:0819:25:59
585 143706 Vemund Trøan Sundt HSK sykkel M 20-24 19:51:24 27.1907:14:0413:11:4115:08:0417:57:0819:25:59
585 136901 Eskil Smith Sørhøy HSK Sportsklubb M 20-24 19:51:24 27.1907:14:0413:11:4115:11:1418:02:5619:25:59
585 143707 Tormod Valderhaug HSK Sykkel M 20-24 19:51:24 27.1907:14:0413:11:4115:08:0417:57:0819:25:59
585 136925 John-Iver Ødegaard HSK Sykkel M 25-29 19:51:24 27.1907:14:0413:11:4115:08:0417:57:0819:25:59
590 128693 Odd Arve Halbostad Namdal SK M 40-44 19:55:59 27.0907:22:1113:08:2615:02:2217:49:3219:27:29
591 37013 Bård Johnson TEAM FISK M 40-44 19:56:08 27.0807:26:3513:09:3915:06:2418:00:2219:30:49
592 143708 Kim Lars Jung Arntsen CK Victoria M 25-29 19:56:51 27.0707:14:2412:50:2514:40:1417:44:0319:29:09
592 42958 Matthias Christian Daszinnies CK Victoria M 40-44 19:56:51 27.0707:14:2412:50:2514:40:1417:44:0319:29:09
592 79793 Runar Gladsø CK Victoria M 45-49 19:56:51 27.0707:14:2412:50:2514:40:1417:44:0319:29:09
592 145487 Øystein Hansen CK Victoria M 45-49 19:56:51 27.0707:14:2412:50:2514:40:1417:44:0319:29:09
592 35655 Magnar Hernes CK Victoria M 60-64 19:56:51 27.0707:14:2412:50:2514:40:1417:44:0319:29:09
592 35938 Kari Kvithyll CK Victoria K 50-54 19:56:51 27.0707:14:2412:50:2514:40:1417:44:0319:29:09
592 137132 Erland Lervik CK Victoria M 55-59 19:56:51 27.0707:14:2412:50:2514:40:1417:44:0319:29:09
592 136910 Roy Nesset CK Victoria M 50-54 19:56:51 27.0707:14:2412:50:2514:40:1417:44:0319:29:09
592 43082 Hanne Lock Nilsen CK Victoria K 50-54 19:56:51 27.0707:14:2412:50:2514:40:1417:44:0319:29:09
592 36681 Bjørn Jørgen Oshaug CK Victoria M 50-54 19:56:51 27.0707:14:2412:50:2514:40:1417:44:0319:29:09
592 62818 Ole-André Roli CK Victoria M 50-54 19:56:51 27.0707:14:2412:50:2514:40:1417:44:0319:29:09
592 128448 Einar M. Råberg Rosenvinge CK Victoria M 35-39 19:56:51 27.0707:14:2412:50:2514:40:1417:44:0319:29:09
592 108531 Ola Rosmo CK Victoria M 50-54 19:56:51 27.0707:14:2412:50:2514:40:1417:44:0319:29:09
592 143709 Mats Ole Rødahl CK Victoria M 25-29 19:56:51 27.0707:14:2412:50:2514:40:1417:44:0319:29:09
592 143710 Henrik Stokkebek TVK Sykkel M 25-29 19:56:51 27.0707:14:2412:50:2514:40:1417:44:0319:29:09
592 41180 Fredrik Sørvåg TVK Sykkel M 25-29 19:56:51 27.0707:14:2412:50:2514:40:1417:44:0319:29:09
592 79331 Per Rune Tangen CK Victoria M 45-49 19:56:51 27.0707:14:2412:50:2514:40:1417:44:0319:29:09
592 36516 Jan Tøssebro CK Victoria M 60-64 19:56:51 27.0707:14:2412:50:2514:40:1417:44:0319:29:09
592 44820 Geir Ove Vedø Ålesund og Omegn CK M 45-49 19:56:51 27.0707:14:2412:50:2514:40:1417:44:0319:29:09
611 35153 Lars Levoll Stiftstaden SK Trondheim M 45-49 19:58:10 27.0406:55:4612:59:1215:01:5417:51:4519:32:51
611 32449 Anders Levoll Lynvingen M 35-39 19:58:10 27.0406:55:4612:59:1215:01:5417:51:4519:32:51
613 143711 Simon Anderson St Thomas Hospital M 45-49 20:01:07 26.9707:00:0912:51:5815:21:0018:07:5319:34:57
613 143712 Peter Brooks Chelsea and Westminster Hospital M 45-49 20:01:07 26.9707:00:0912:51:5815:21:0018:07:5319:34:57
613 137017 Frans Swiatek Riget DK M 60-64 20:01:07 26.9707:00:0912:51:5815:21:0018:07:5319:34:57
616 37126 Thor Audun Saga Team Bærum / Bærum OCK M 40-44 20:01:42 26.9606:21:4012:13:0714:43:2717:52:3519:31:32
616 69040 Morten Ødelien Team Bærum / Bærum OCK M 50-54 20:01:42 26.9606:21:4012:13:0714:43:2717:52:3519:31:32
618 40785 Finn Unhjem Nets Active M 55-59 20:02:30 26.9407:29:2813:24:4415:28:1318:08:3519:37:07
619 143487 Fábio Malheiro Raumer Rytter SK M 25-29 20:04:46 26.8906:37:2711:55:5114:07:4017:41:4119:29:14
620 63036 Ketil Almlie Eidsvoll SK M 40-44 20:08:20 26.8106:47:1212:31:1014:27:5317:44:2719:40:54
620 143713 Kenneth Fotel Andersgaard Eidsvoll SK M 25-29 20:08:20 26.8107:46:5713:20:0915:09:2918:08:0619:40:54
620 35425 Tove Fagerli Brodshaug Feiring IL Sykkel K 45-49 20:08:20 26.8107:46:5713:20:0915:09:2918:08:0619:40:54
620 106151 Svein Bjarne Christensen Eidsvoll SK M 40-44 20:08:20 26.8107:46:5713:20:0915:09:2918:08:0619:40:54
620 119400 Dag-Jørgen Finskud Eidsvoll SK M 30-34 20:08:20 26.8107:46:5713:20:0915:09:2918:08:0619:40:54
620 138610 Jens Erik Fodstad Eidsvoll SK M 45-49 20:08:20 26.8107:46:5713:20:0915:09:2918:08:0619:40:54
620 35296 Trond Hoberg Eidsvoll SK M 60-64 20:08:20 26.8107:46:5713:20:0915:09:2918:08:0619:40:54
620 143714 Halvor André Hoel Eidsvoll SK M 25-29 20:08:20 26.8107:46:5713:20:0915:09:2918:08:0619:40:54
620 143715 Torbjørn Marthinussen Eidsvoll SK M 30-34 20:08:20 26.8107:46:5713:20:0915:09:2918:08:0619:40:54
620 66152 Jørn-Arve Pedersen Eidsvoll SK M 40-44 20:08:20 26.8107:46:5713:20:0915:09:2918:08:0619:40:54
620 35304 Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 60-64 20:08:20 26.8107:46:5713:20:0915:09:2918:08:0619:40:54
620 20878 Atle Sørensen Eidsvoll SK M 45-49 20:08:20 26.8107:46:5713:20:0915:09:2918:08:0619:40:54
620 35981 Per Atle Wiik Eidsvoll SK M 55-59 20:08:20 26.8107:46:5713:20:0915:09:2918:08:0619:40:54
620 62754 Stig Harald Øveraas Eidsvoll SK M 65-69 20:08:20 26.8107:46:5713:20:0915:09:2918:08:0619:40:54
634 143716 Olav Harkjerr Owesen Oslo M 35-39 20:09:27 26.7806:59:2713:01:5615:01:1318:02:1519:44:00
635 143717 Thijs Al AGU.COM M 30-34 20:09:57 26.7708:05:3114:19:4215:58:0518:22:0219:44:35
635 143718 Jelle Mul Amsterdam / NED M 35-39 20:09:57 26.7708:05:3114:19:4215:58:0518:22:0219:44:35
635 143719 Johan Ursem Leusden / NED M 35-39 20:09:57 26.7708:10:4114:19:4215:58:0518:22:0219:44:35
638 108276 Kristin Andresen Grenland SK K 35-39 20:10:25 26.7606:53:0313:12:5914:51:2818:10:2619:42:15
638 108289 Eva Ruud Grenland SK K 45-49 20:10:25 26.7606:53:0313:12:5914:51:2818:10:2619:42:15
638 68224 Tormod Urtegård Grenland SK M 45-49 20:10:25 26.7606:53:0313:12:5914:51:2818:10:2619:42:15
641 143720 Eva Suchy FC St Pauli K 45-49 20:17:36 26.6007:09:4712:54:3715:00:0018:08:4119:49:40
642 143721 Arjen Brandenburg De Bilt / NED M 45-49 20:22:34 26.5006:56:2712:59:3514:47:2018:03:1219:56:59
643 143722 Anne Leskens Utrecht / NED M 30-34 20:23:04 26.4907:20:0113:19:3515:07:2018:23:1219:58:09
644 145488 Anders Berge Adecco M 45-49 20:25:12 26.4407:28:1613:29:2215:23:2818:19:1319:59:11
644 143723 Kristian Skorgevik Adecco M 40-44 20:25:12 26.4407:27:5813:29:2215:23:2818:19:1319:59:11
644 143724 Anders Øwre-Johnsen Adecco M 40-44 20:25:12 26.4407:27:5813:29:2215:23:2818:19:1319:59:11
647 112109 Agnar Hansen Harstad CK M 55-59 20:26:33 26.4107:08:0013:05:3715:02:3818:02:1119:55:57
648 27985 Rolf Inge Halleland Hommersåk M 50-54 20:26:51 26.4010:34:0500:00:0017:09:3219:05:1720:14:17
649 143725 Håkan Isaksson Runby Bikers M 45-49 20:28:28 26.3707:45:5813:33:4515:32:5418:26:0719:58:44
649 143726 Stefan Isaksson Runby Bikers M 40-44 20:28:28 26.3707:45:5813:33:4515:32:5418:26:0719:58:44
651 73832 Reidar Svendsen Kristiansands CK M 50-54 20:28:36 26.3707:24:3513:17:0815:16:0718:16:1519:58:00
652 63254 Jan Wold Røyse M 50-54 20:28:44 26.3607:21:4312:53:4014:39:4818:00:4219:59:58
653 143727 Alexander Adam Radprofi Dessau M 35-39 20:29:51 26.3407:53:4514:24:4916:03:1218:39:4520:04:46
653 143729 Gerd Richter Radprofi Dessau M 45-49 20:29:51 26.3407:53:4514:24:4916:03:1218:39:4520:04:46
653 143728 Uwe Raab Radprofi Dessau M 50-54 20:29:51 26.3407:53:4514:24:4916:03:1218:39:4520:04:46
656 137127 Matthias Piloty Team Radius M 50-54 20:31:19 26.3107:34:5313:39:4215:36:4918:28:2520:05:11
657 145489 Jan Bull Lofoten SK M 50-54 20:33:06 26.2707:29:5313:25:1915:28:2218:34:4120:07:35
657 143730 Halvdan Melå Lofoten SK M 60-64 20:33:06 26.2707:29:5313:25:1915:28:2218:34:4120:07:35
657 143731 Jan Dag Ottemo Lofoten SK M 55-59 20:33:06 26.2707:29:5313:25:1915:28:2218:34:4120:07:35
660 128665 Ronny Sandnes Nærøy IL M 40-44 20:33:17 26.2707:19:0113:07:4715:18:2618:41:2420:11:51
661 143732 Jeroen Provoost Laren / NED M 30-34 20:33:18 26.2707:07:4513:19:4715:28:3618:28:4120:06:07
661 143733 Rens Van Den Braber Utrecht / NED M 30-34 20:33:18 26.2707:07:4513:19:4715:28:3618:28:4120:06:07
663 109464 Peter Wieland Vitargo Team Germany M 45-49 20:33:53 26.2507:00:5412:55:1115:00:0018:15:4120:04:43
664 143734 Erwin Bosman Bilthoven / NED M 45-49 20:35:14 26.2207:13:3013:21:4315:30:3218:30:3720:08:03
664 143735 Jeroen Dubel Hilversum / NED M 40-44 20:35:14 26.2207:03:0513:21:4315:30:3218:30:3720:08:03
666 79708 Robert Albriktsen Frøya og Hitra SK M 50-54 20:36:35 26.2007:43:4213:25:0715:24:0718:24:1420:05:59
666 143736 Johanna Grøntvedt Athammer Frøya og Hitra SK K 45-49 20:36:35 26.2007:43:4213:25:0715:24:0718:24:1420:05:59
666 37282 Jann William Bremnes Frøya og Hitra SK M 45-49 20:36:35 26.2007:43:4213:25:0715:24:0718:24:1420:05:59
666 79898 Trude Brustad Frøya og Hitra SK K 35-39 20:36:35 26.2007:43:4213:25:0715:24:0718:24:1420:05:59
666 79317 Åge Eide Frøya og Hitra SK M 55-59 20:36:35 26.2007:43:4213:25:0715:24:0718:24:1420:05:59
666 128553 Marit Ulseth Ervik Frøya og Hitra SK K 35-39 20:36:35 26.2007:43:4213:25:0715:24:0718:24:1420:05:59
666 79321 Emil Herje Frøya og Hitra SK M 50-54 20:36:35 26.2007:43:4213:25:0715:24:0718:24:1420:05:59
666 103678 Kolbjørn Jektvik Frøya og Hitra SK M 50-54 20:36:35 26.2007:43:4213:25:0715:24:0718:24:1420:05:59
666 143737 Stig Tonny Johansen Frøya og Hitra SK M 35-39 20:36:35 26.2007:43:4213:25:0715:24:0718:24:1420:05:59
666 79323 Ruth Heidi Larssen Frøya og Hitra SK K 45-49 20:36:35 26.2007:43:4213:25:0715:24:0718:24:1420:05:59
666 79694 Knut Måsøval Frøya og Hitra SK M 50-54 20:36:35 26.2007:43:4213:25:0715:24:0718:24:1420:05:59
666 143738 Thomas Nordhammer Frøya og Hitra SK M 35-39 20:36:35 26.2007:43:4213:25:0715:24:0718:24:1420:05:59
666 143739 Svein Johan Tøften Frøya og Hitra SK M 50-54 20:36:35 26.2007:43:4213:25:0715:24:0718:24:1420:05:59
666 79332 Odd Emil Ulvan Frøya og Hitra SK M 40-44 20:36:35 26.2007:43:4213:25:0715:24:0718:24:1420:05:59
680 128855 Winfried Gassmann velotravel M 60-64 20:38:56 26.1507:19:3813:08:4615:20:0918:27:4320:10:30
681 145490 Lars Hansen Coloplast M 45-49 20:42:29 26.0707:38:4113:58:1915:58:0618:50:5220:16:47
681 143740 Birger Oehlenschläger Coloplast M 45-49 20:42:29 26.0707:39:5613:58:1915:58:0618:50:5220:16:47
681 150923 Brian Pedersen Coloplast M 45-49 20:42:29 26.0707:39:5313:58:1915:58:0618:50:5220:16:47
681 143741 Bo Herlev Møller Pedersen Team Gedved M 40-44 20:42:29 26.0707:44:5413:58:1915:58:0618:50:5220:16:47
685 34765 Henning Sørum SK Rye sykkel M 55-59 20:43:13 26.0607:25:3913:49:3015:51:4118:46:0320:18:57
686 79485 Ragna Solberg Team Girlpower / NCC BIL K 60-64 20:44:17 26.0307:29:3913:34:2415:23:3018:35:4020:13:26
686 143742 Elisabeth Solberg Team Girlpower / Råholt Cykleklubb K 40-44 20:44:17 26.0307:29:3913:34:3415:23:3018:35:4020:13:26
688 108214 Knut Grande Statoil BIL M 55-59 20:47:00 25.9807:24:3513:34:3215:40:1618:45:1020:20:51
688 82855 Per Nygård Statoil BIL M 45-49 20:47:00 25.9807:24:3513:34:3215:40:1618:45:1020:20:51
688 79337 Oddvar Nygård Skoda GreenTeam M 40-44 20:47:00 25.9807:24:3513:34:3215:40:1618:45:1020:20:51
691 128533 Alexandros Molphetas Freiburg / GRE M 30-34 20:47:15 25.9707:25:3513:33:4415:39:4318:42:3820:20:04
692 143743 Sakari Isoniemi Veikkolan Veivaajat M 55-59 20:48:33 25.9507:40:3514:04:2016:04:0618:56:5320:22:47
693 70882 Terje Falstad BackeGruppen M 45-49 20:49:57 25.9207:02:1613:02:4215:25:5518:33:1020:20:17
693 143744 Øyvind Fossum Engelsviken M 50-54 20:49:57 25.9207:02:1613:02:4215:25:5518:33:1020:20:17
695 143745 Sven Lerche Hechingen / GER M 30-34 20:51:06 25.8907:48:5613:33:4415:39:4318:42:3820:24:06
696 137274 Espen Finanger Høvik M 35-39 20:54:06 25.8307:04:5413:17:5815:37:2618:44:4020:21:02
697 114183 Claus Mikkelsen Team CLP M 50-54 20:55:31 25.8007:21:5313:24:0215:40:5118:50:4520:26:32
697 143746 Lars Søndergaard Team CLP M 50-54 20:55:31 25.8007:21:5313:24:0215:40:5118:50:4520:26:32
699 52178 Christian Lassen Tønder Cykel Motion M 60-64 20:55:37 25.8007:34:2813:54:1815:54:0418:46:5120:29:18
699 140326 Jakob Solhøj Kristiansands CK M 35-39 20:55:37 25.8007:34:2813:54:1815:54:0418:46:5120:29:18
701 54340 Bjørn Wang Midsund IL Sykkel M 40-44 20:56:01 25.7907:39:5313:29:2415:31:1218:44:4020:26:28
702 143747 Peter Dekker Maastricht / NED M 50-54 20:59:50 25.7107:50:3714:04:4216:18:0319:01:3220:32:56
703 143749 Liv Baldersheim CK ValdresEkspressen K 45-49 21:02:05 25.6707:39:4413:19:5715:26:1718:41:4920:32:32
703 65341 Knut-Walther Baldersheim CK ValdresEkspressen M 45-49 21:02:05 25.6707:39:4413:19:5715:26:1718:41:4920:32:32
703 143750 Jørgen Furu Nesset CK M 30-34 21:02:05 25.6707:39:4413:19:5715:26:1118:41:4920:32:32
703 45060 Nils Henrik Henriksen CK ValdresEkspressen M 60-64 21:02:05 25.6707:39:4413:19:5715:26:1118:41:4920:32:32
703 74470 Jørund Rasten Leirvoll Nesset CK M 35-39 21:02:05 25.6708:03:5213:46:5215:26:1718:41:4920:32:32
703 138213 Øyvind Nyhagen CK ValdresEkspressen M 40-44 21:02:05 25.6707:39:4413:19:5715:26:1118:41:4920:32:32
709 143751 Jan-Ove Nilsson Älå SK M 55-59 21:05:00 25.6107:30:4113:33:4415:39:5418:52:3620:34:39
710 129517 Bjørn Hovde Land CK M 45-49 21:07:04 25.5707:43:5913:37:2216:02:0019:02:3720:37:13
710 35458 Steinar Nordeng Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 21:07:04 25.5707:43:3713:52:1316:02:0019:02:3720:37:13
710 82030 Stein Hallvard Wollheim Land CK M 45-49 21:07:04 25.5707:43:5913:37:2216:02:0019:02:3720:37:13
713 35417 Willy Steffensen SK Rye sykkel M 70-74 21:07:57 25.5507:21:4313:20:3215:31:1818:41:0120:33:17
714 35390 Trygve Gjølberg Fredrikstad SK M 35-39 21:08:03 25.5506:56:3313:20:4715:44:0118:51:1620:38:23
714 62834 Helge Ronny Sjødahl Fredrikstad SK M 45-49 21:08:03 25.5506:56:3313:20:4715:44:0118:51:1620:38:23
716 143752 Dennis Langholz Lunderskov & Omegns Ekstremsport - Seest Fraktion M 35-39 21:11:16 25.4807:34:2513:47:4215:45:5918:52:5420:41:54
716 143753 Anders Nørgaard Lunderskov & Omegns Ekstremsport - Seest Fraktion M 35-39 21:11:16 25.4807:34:2513:47:4215:45:5918:52:5420:41:54
718 143754 Andreas Sebastian Bergrem Norge M 20-24 21:11:43 25.4708:00:5114:31:5116:24:3619:19:1820:46:20
718 143756 Torgeir Herje Bergrem Oslo M 20-24 21:11:43 25.4708:00:5114:31:5116:24:3619:19:1820:46:20
718 34819 Frode Støre Bergrem Trondhjems Turistforening M 45-49 21:11:43 25.4708:00:5114:31:5116:24:3619:19:1820:46:20
718 143755 Brage Herje Bergrem Econ Management Consulting M 25-29 21:11:43 25.4708:00:5114:31:5116:24:3619:19:1820:46:20
718 137184 Robert Flataas Ranheim IL - Sykkel M 40-44 21:11:43 25.4708:00:5114:31:5116:24:3619:19:1820:46:20
718 143757 Øystein Fornes Trondheim M 25-29 21:11:43 25.4708:00:5114:31:5116:24:3619:19:1820:46:20
718 143758 Sveinung Gravås Inderøy IL M 60-64 21:11:43 25.4708:01:1014:31:5116:24:3619:19:1820:46:20
718 143759 Øyvind Witsø Jacobsen CK Victoria M 20-24 21:11:43 25.4708:00:5114:31:5116:24:3619:19:1820:46:20
718 108569 Jørgen Mykland RANHEIM IDRETTSLAG M 45-49 21:11:43 25.4708:00:5114:31:5116:24:3619:19:1820:46:20
718 36383 Alf Geir Pedersen Heimdal M 50-54 21:11:43 25.4708:00:5114:31:5116:24:3619:19:1820:46:20
718 137182 Frode Stevik Ranheim Idrettslag M 40-44 21:11:43 25.4708:00:5114:31:5116:24:3619:19:1820:46:20
729 41049 Arne Kjell Arnsen CK Victoria M 65-69 21:12:05 25.4707:55:5713:59:2415:53:3019:00:4420:42:32
729 128525 Jørgen Austvik CK Victoria M 35-39 21:12:05 25.4707:55:5713:59:2415:53:3019:00:4420:42:32
729 143761 Erik Brøndbo CK Victoria M 45-49 21:12:05 25.4707:55:5713:59:2415:53:3019:00:4420:42:32
729 62949 Per Richard Buran CK Victoria M 55-59 21:12:05 25.4707:55:5713:59:2415:53:3019:00:4420:42:32
729 137061 Grete Kvendbø Buran CK Victoria K 25-29 21:12:05 25.4707:55:5713:59:2415:53:3019:00:4420:42:32
729 143762 Kåre Dahle Fosen SK M 60-64 21:12:05 25.4707:55:5713:59:2415:53:3019:00:4420:42:32
729 94045 Thomas Dahlhaug CK Victoria M 45-49 21:12:05 25.4707:55:5713:59:2415:53:3019:00:4420:42:32
729 128551 Oskar Eiriksson CK Victoria M 45-49 21:12:05 25.4707:55:5713:59:2415:53:3019:00:4420:42:32
729 84213 Terje Fagereng CK Victoria M 60-64 21:12:05 25.4707:55:5713:59:2415:53:3019:00:4420:42:32
729 143763 Pål Gundersen CK Victoria M 35-39 21:12:05 25.4707:55:5713:59:5315:53:3019:00:4420:42:32
729 128554 Håvard Johansen CK Victoria M 25-29 21:12:05 25.4707:55:5713:59:2415:53:3019:00:4420:42:32
729 143764 Raymond Lorentsen CK Victoria M 35-39 21:12:05 25.4707:55:5713:59:2415:53:3019:00:4420:42:32
729 79714 Espen Nekstad CK Victoria M 25-29 21:12:05 25.4707:55:5713:59:2415:53:3019:00:4420:42:32
729 128557 Camilla Nilsen CK Victoria K 20-24 21:12:05 25.4707:55:5713:59:2415:53:3019:00:4420:42:32
729 143765 Espen Petersen CK Victoria M 30-34 21:12:05 25.4707:55:5713:59:2415:53:3019:00:4420:42:32
729 143767 Eirik Refseth CK Victoria M 50-54 21:12:05 25.4707:55:5713:59:2415:53:3019:00:4420:42:32
729 143766 Anne Refseth CK Victoria K 50-54 21:12:05 25.4707:55:5713:59:2415:53:3019:00:4420:42:32
729 76844 Sverre Skalmerås Fosen SK M 60-64 21:12:05 25.4707:55:5713:59:5315:53:3019:00:4420:42:32
729 108782 Kenneth Valslag CK Victoria M 35-39 21:12:05 25.4707:55:5713:59:2415:53:3019:00:4420:42:32
729 143760 Even Aavestrud CK Victoria M 20-24 21:12:05 25.4707:55:5713:59:2415:53:3019:00:4420:42:32
749 137137 Stefan Armbruster Vitargo Team Germany / RSV Hofweier M 45-49 21:16:06 25.3807:44:2613:49:2915:47:4119:02:3920:45:50
750 145491 Frode Eriksen Banana Bågalag M 45-49 21:16:13 25.3807:28:2614:10:1616:09:4019:10:2720:48:36
751 80474 Amund Westin Bærum OCK M 50-54 21:16:23 25.3808:19:2214:21:2916:32:4819:18:5920:49:12
752 35741 Stein Moen Ås M 50-54 21:17:36 25.3607:24:1613:36:4115:54:5919:05:4920:50:42
753 136983 Jouni Oikarinen Klaukkala / FIN M 50-54 21:17:57 25.3507:32:3413:43:5615:48:0019:01:4120:47:17
754 41891 Sebastiaan Van Gerven ripassa M 35-39 21:18:23 25.3407:42:0614:17:4516:08:2319:07:4720:49:43
755 143768 Dirk Beets Abcoude / NED M 45-49 21:18:38 25.3307:30:4113:52:0815:59:5619:18:0320:52:08
755 79603 Christiaan J. Beets Almere / NED M 50-54 21:18:38 25.3307:30:4913:52:0815:59:5619:18:0320:52:08
755 35774 Hemmo Bosscher Hoorn / NED M 50-54 21:18:38 25.3307:30:4913:52:0815:59:5619:18:0320:52:08
755 143769 Piet Korse Hoorn / NED M 50-54 21:18:38 25.3307:30:4913:52:0815:59:5619:18:0320:52:08
759 35062 Arnljot Mehl Bærum OCK M 60-64 21:18:43 25.3307:59:3313:54:4416:10:3119:12:3920:51:09
759 21364 Bjørn Olav Vennatrø IL Stjørdals-Blink Sykkel M 50-54 21:18:43 25.3307:59:3313:54:4416:10:3119:12:3920:51:09
761 62735 Wilhelm Spieker Vitargo Team Germany/ BOC/RentenTritt Warendorf M 65-69 21:18:58 25.3307:00:5413:19:0215:30:5718:51:2920:49:41
762 85438 Tom Harald Birkeland Fauske IL Sykkel M 55-59 21:19:15 25.3207:46:5713:44:0015:55:5619:07:5720:50:39
762 143770 Mia Foss Birkeland Årnes K 20-24 21:19:15 25.3207:46:5713:44:0015:55:5619:07:5720:50:39
764 143771 Knut Dahlen IL Sverre Sykkel M 50-54 21:19:54 25.3108:00:5913:45:5415:49:5819:03:3920:49:14
764 143772 Arne Hegglund Levanger M 40-44 21:19:54 25.3108:00:5913:45:5415:49:5819:03:3920:49:14
764 143773 Martin Herje Sp.kl. Nessegutten M 35-39 21:19:54 25.3108:08:1513:45:5415:49:5819:03:3920:49:14
764 143774 Dybdahl Håvard Nessegutten M 35-39 21:19:54 25.3108:00:5913:45:5415:49:5819:03:3920:49:14
764 33308 Lasse Jenssen Åsane CK M 40-44 21:19:54 25.3108:08:1513:45:5415:49:5819:03:3920:49:14
764 115068 Magne Vidar Rudi Nessegutten M 45-49 21:19:54 25.3108:00:5913:45:5415:49:5819:03:3920:49:14
764 143775 Stig Strømberg IL Sverre Sykkel M 45-49 21:19:54 25.3108:08:1513:45:5415:49:5819:03:3920:49:14
764 143776 Stian Stølen Sp. kl. Nessegutten M 35-39 21:19:54 25.3108:00:5913:45:5415:49:5819:03:3920:49:14
764 128716 Roger M. Svendsen Skogn M 40-44 21:19:54 25.3108:04:0113:45:5415:49:5819:03:3920:49:14
764 143777 Åge Morten Veimo IL Sverre Sykkel M 45-49 21:19:54 25.3108:04:0113:45:5415:49:5819:03:3920:49:14
764 143778 André Vevle IL Sverre Sykkel M 40-44 21:19:54 25.3108:00:5913:45:5415:49:5819:03:3920:49:14
764 143779 Bjørn Odin Vist skogn M 50-54 21:19:54 25.3108:04:0113:45:5415:49:5819:03:3920:49:14
764 143780 Stein Arne Åsland SPK Nessegutten M 40-44 21:19:54 25.3108:00:5913:45:5415:49:5819:03:3920:49:14
777 134114 Magnar Dammen Hadeland CK M 50-54 21:24:33 25.2207:33:0113:48:4416:18:0319:15:4920:58:06
777 35756 Arild Dammen Hedalen IL M 55-59 21:24:33 25.2207:33:0113:48:4416:17:3219:15:4920:58:06
777 133930 Jørn Gunnar Gruer Hadeland CK M 45-49 21:24:33 25.2207:33:0113:48:4416:17:3219:15:4920:58:06
780 129444 Kjetil Forseth RMCT M 30-34 21:25:21 25.2007:31:0313:44:4316:03:3419:13:5120:58:44
780 143781 Torbjørn Knudtzen RMCT M 30-34 21:25:21 25.2007:31:0313:44:4316:03:0119:13:5120:58:44
780 143782 Edward Madden RMCT M 35-39 21:25:21 25.2007:31:0313:44:4316:03:3419:13:5120:58:44
780 109400 Christian Hokstad Pedersen Ullevål Sykkelklubb M 30-34 21:25:21 25.2007:31:0313:44:4316:03:3419:13:5120:58:44
780 109404 Tor Sexe RMCT M 30-34 21:25:21 25.2007:31:3313:44:4316:03:0119:13:5120:58:44
780 81135 Vegar Ski RMCT M 30-34 21:25:21 25.2007:31:0313:44:4316:03:0119:13:5120:58:44
780 109406 Odd Haakon Sverre Tangen RMCT M 30-34 21:25:21 25.2007:31:0313:44:4316:03:3419:13:5120:58:44
787 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker Cykleklubb M 60-64 21:25:59 25.1907:46:5713:54:3315:50:1419:01:2920:52:31
788 81400 Stein Vidar Haugan Universitetet i Oslo M 45-49 21:27:23 25.1607:17:0313:35:4215:30:1718:46:2620:55:01
789 140644 Lee Glanville Ålesund M 35-39 21:28:08 25.1507:34:2513:47:4215:45:5919:21:2421:03:20
790 143783 Yves Fiedler Radsport Lippe 23 Lünen Germany M 40-44 21:29:35 25.1207:48:5213:49:2915:54:5219:00:5320:59:38
790 108424 Jürgen Goos velotravel M 50-54 21:29:35 25.1207:48:4713:49:2915:54:5219:00:5320:59:38
792 143784 Edwin Rutte HSC Bataaf M 45-49 21:33:17 25.0508:05:3714:19:4216:25:4619:30:0321:07:55
792 143785 Frank Van Rooijen Amsterdam / NED M 35-39 21:33:17 25.0508:05:3713:49:0716:07:3919:30:0321:07:55
794 143786 Marius Børselien Oslo M 25-29 21:38:17 24.9507:58:1514:36:0016:55:3019:50:3721:14:36
795 128901 Andreas Larsen TVK Sykkel M 17-19 21:42:19 24.8708:10:3414:40:0116:59:3119:54:3921:18:38
796 124666 Mirko Grundlich Jevnaker M 35-39 21:44:15 24.8408:04:1214:41:5817:01:2719:56:3521:20:34
796 125065 Kjetil Nergaard Statens vegvesen region sør M 40-44 21:44:15 24.8408:13:5714:41:5817:01:2719:56:3521:20:34
798 143787 Nils Stenvold Trollhättan SOK Triathlon M 40-44 21:45:20 24.8208:13:5714:41:5817:01:2719:56:3521:20:34
799 143788 Patrik Jonsson Strömstad M 50-54 21:46:58 24.7907:36:4014:01:3116:26:3819:31:2421:18:34
800 34785 Magne Lilloe Team Girlpower / SK Rye sykkel K 30-34 21:47:13 24.7807:06:0113:22:3715:43:2019:12:4321:16:21
800 81630 Ann-Kathrin G. Sjølstad Team Girlpower / Drøbak-Frogn IL Sykkel K 45-49 21:47:13 24.7807:06:0113:22:3715:43:2019:12:4321:16:21
802 136509 Tommy Kristiansen Buns Of Steel M 35-39 21:47:39 24.7707:55:3614:32:5616:46:2619:37:3121:20:57
802 145492 Erik Solem Buns of Steel M 40-44 21:47:39 24.7707:55:5114:32:5616:46:2619:37:3121:20:57
804 143789 Christer Hedberg Hudiksvall / SWE M 50-54 21:47:42 24.7707:40:2613:49:3816:11:2619:34:5321:18:27
805 79916 Ronny Kristiansen Nes Sp.Kl. Sykkel M 35-39 21:47:44 24.7707:55:5114:32:5616:46:2619:37:3121:21:06
806 42900 Jan-Erik Berger Team Teknotherm, Halden M 40-44 21:48:28 24.7607:33:0114:04:4816:33:0419:46:4921:23:18
806 68262 Henning Saugstrup Strand Team Teknotherm, Halden M 50-54 21:48:28 24.7607:33:0114:04:4816:33:1219:46:4921:23:18
808 143790 Atle Kristian Berg Tursykklistene/icopal M 35-39 21:49:19 24.7407:47:5214:23:2416:45:5819:42:5021:20:18
808 41068 Ellinor Egseth Sundset Tursykklistene/icopal K 40-44 21:49:19 24.7407:48:0414:23:2416:45:5819:42:5021:20:18
810 136958 Bjørn Gjevik Trondheim M 25-29 21:49:25 24.7407:33:0913:42:3216:11:4819:31:5921:20:05
811 143791 Eric Hendrik Van Dijk Meer / NED M 50-54 21:51:18 24.7008:05:3714:19:4216:33:0319:30:3621:22:26
812 143792 Jan Johannes Van Boxel Chaam / NED M 50-54 21:51:35 24.7008:05:3714:19:4216:33:0319:30:3621:22:26
813 143793 Robert Hauer Team RH84 M 30-34 21:53:09 24.6708:02:1814:39:3416:52:5219:57:0921:28:29
814 79612 Frank Cornelius Vitargo Team Germany M 45-49 21:53:24 24.6607:37:3513:27:1416:04:1019:45:0321:23:51
815 143794 Ivar Brekke Dolphin Drilling Sports Club M 45-49 21:54:24 24.6508:12:5814:35:1316:51:3219:43:3421:27:10
815 24664 Kai Nytrøhaug IK Hero Sykkel M 40-44 21:54:24 24.6508:12:5814:35:1316:51:3219:43:3421:27:01
817 143795 Lars Prominczl Kvik Tri Team M 40-44 21:58:20 24.5707:22:3213:32:3016:07:5319:39:0321:26:54
818 143796 Martin Bayer velotravel M 40-44 21:58:42 24.5607:13:5114:05:4716:13:4319:36:4521:29:18
818 143797 Christine Müller velotravel K 45-49 21:58:42 24.5607:44:1314:05:4716:13:4319:36:4521:29:18
818 143798 Rüdiger Müller velotravel M 55-59 21:58:42 24.5607:43:5214:05:4716:13:4319:36:4521:29:18
821 143799 Susanne Karsvang Amager Cykel Ring K 45-49 21:58:43 24.5607:22:3213:32:3016:07:5319:39:0321:26:54
822 107742 Roger Næss Vanvik IL M 55-59 21:59:48 24.5407:56:4614:23:5516:49:1719:54:3821:34:29
823 35647 Vidar Bjørgum CK Karsken M 55-59 22:00:23 24.5307:04:3412:36:3415:57:2119:42:3421:30:23
824 143800 Jan Mejnert Christiansen Birkebeineren IF Sykkel M 40-44 22:00:25 24.5307:52:2714:30:5916:43:4019:48:0721:33:34
825 110915 Kjell Erling Andersen Fredrikstad M 40-44 22:03:43 24.4708:04:4214:49:0017:02:3019:53:3521:37:01
826 79334 Geir André Eide Jobzone Larvik M 40-44 22:04:38 24.4507:44:2114:25:0816:35:5919:44:2721:33:31
827 124969 Bernhard Frei Åsane CK M 40-44 22:09:19 24.3707:50:5714:22:2416:45:0719:51:1421:41:30
827 124970 Vidar André Johannessen Åsane CK M 40-44 22:09:19 24.3707:50:5714:22:2416:45:0719:51:1421:41:30
827 133290 Bård Kausland Cykleklubben Sotra M 40-44 22:09:19 24.3707:50:5714:22:2416:45:0719:51:1421:41:30
830 143801 Rudy Bouwmeester Shimano M 30-34 22:09:23 24.3707:50:5714:22:2416:45:0719:51:1421:41:30
830 143802 Claudia Schoenmaker Shimano K 25-29 22:09:23 24.3707:51:1014:22:2416:45:0719:51:1421:41:30
832 143803 Peter Jördening TriTeam Königslutter M 45-49 22:14:11 24.2807:28:1814:39:4417:00:3520:10:2421:46:23
832 43608 Edgar Strauss DLRG OG Bad Bodenteich M 55-59 22:14:11 24.2807:28:4414:39:4417:00:3220:10:2421:46:23
834 128029 Gunnar Henriksen HBI - Henriksen BioInvest M 55-59 22:14:40 24.2707:59:2214:15:4616:32:5419:40:5321:45:42
835 143804 Henrik Thygesen Glad.dk M 45-49 22:17:13 24.2207:53:1414:15:5016:36:1419:56:3521:47:32
836 131729 Torstein Isaksen Stavanger M 50-54 22:17:57 24.2107:51:1714:08:4616:38:3320:02:1621:48:00
837 143805 Steinar Danielsen Banana Bågalag M 45-49 22:18:23 24.2007:48:2514:14:5516:39:1820:01:1421:51:31
838 143806 Henk Jan Kiewiet Utrecht / NED M 45-49 22:19:46 24.1807:52:0814:34:0117:01:0720:10:2421:55:31
838 143807 Gerard Van Bruggen Leiden / NED M 45-49 22:19:46 24.1807:52:0814:34:0117:01:0120:10:2421:55:31
840 143808 Ole Kristian Arntsen Aksla IL M 50-54 22:19:59 24.1707:38:2814:24:4516:49:3020:03:3121:53:41
840 143809 Christoph Moder Snarøya M 35-39 22:19:59 24.1707:54:5514:24:4516:40:5620:03:3121:53:20
842 107462 Tor Oddvar Berge Norges Bank IL M 45-49 22:21:31 24.1507:38:3414:24:4516:49:3920:03:3121:53:41
842 108392 Jens Ingvar Vagnild Soknedal M 45-49 22:21:31 24.1507:38:2514:24:4516:49:3920:03:3121:53:41
844 143810 Ruedi Widmer VC Rollers Wolhusen M 55-59 22:22:53 24.1207:57:0015:00:0117:10:3520:09:4121:53:46
844 143811 Ruedi Zihlmann VC Rollers Wolhusen M 60-64 22:22:53 24.1207:57:0015:00:0117:10:3520:09:4121:53:50
846 137019 Verena Bentele München / GER K 30-34/Tandem 22:23:27 24.1107:58:0814:25:2316:47:1620:10:3821:54:12
846 137020 Alexander Heim München / GER M 30-34/Tandem 22:23:27 24.1107:58:0814:25:2316:47:1620:10:3821:54:12
848 85889 Gjermund Mellum Solør CK M 60-64 22:24:02 24.1007:36:0613:45:2316:12:2820:10:5421:52:45
849 143812 Jarle Bernhus Marker SK M 35-39 22:26:34 24.0608:04:5814:43:5216:57:0820:19:2121:59:45
849 96268 Leif Håkon Krog Marker SK M 45-49 22:26:34 24.0608:04:5814:43:5216:57:0820:19:2121:59:45
849 143813 Lars Petter Krog Marker SK M 40-44 22:26:34 24.0608:04:5814:43:5216:57:0820:19:2121:59:45
849 145493 Jan Olsson Marker SK M 45-49 22:26:34 24.0608:04:5814:43:5216:57:0820:19:2121:59:45
849 143814 Thomas Persson Töcksfors IF M 40-44 22:26:34 24.0608:04:5814:43:5216:57:0820:19:2121:59:45
849 143815 Bjørn Olav Sætra Marker SK M 35-39 22:26:34 24.0608:04:5814:43:5216:57:0820:19:2121:59:45
855 87149 John Stephen Skjøstad TVK Sykkel M 55-59 22:29:45 24.0007:39:5514:31:5117:12:3220:17:2721:59:56
855 84748 Olav Skundberg Stiftstaden SK Trondheim M 60-64 22:29:45 24.0007:39:5514:31:5117:12:3220:17:2721:59:56
857 42709 Finn Olesen MSCK Skive DK M 50-54 22:30:06 23.9907:23:5813:39:2216:36:1720:04:0721:59:56
857 136936 Ivan Olsen MSCK Skive DK M 50-54 22:30:06 23.9907:23:5813:39:2216:35:1820:04:0721:59:56
857 41737 Svend Præst MSCK Skive DK M 60-64 22:30:06 23.9907:23:5813:39:2216:36:1720:04:0721:59:56
857 143816 Jes Østergård Thomasen MSCK Skive DK M 40-44 22:30:06 23.9907:23:5813:39:2216:36:1720:04:0721:59:56
861 143817 Rolf-Peter Lienau SV Rapid M 45-49 22:32:33 23.9508:01:3514:18:4616:47:0220:12:1622:03:08
862 137228 Claus Kjeldsen Kirke Hyllinge / DEN M 45-49 22:32:56 23.9407:54:5914:34:4316:49:3920:18:5922:05:29
862 137229 Dan Pedersen Kirke Hyllinge / DEN M 45-49 22:32:56 23.9407:54:5914:34:4316:49:3620:18:5922:05:20
864 36724 Tor Johansen Nesodden SK M 55-59 22:33:24 23.9307:35:4114:19:5316:52:4420:17:0722:04:18
865 64071 Espen Almlid Hamar Skiklubb - Sykkel M 35-39 22:33:33 23.9307:54:0714:36:0017:05:1420:12:2222:05:03
865 143818 Ole Marius Berg KPMG M 25-29 22:33:33 23.9307:54:0714:36:0017:05:1420:12:2222:05:03
865 80386 Bernt Dalsaune KPMG M 30-34 22:33:33 23.9307:54:0714:36:0017:05:1420:12:2222:05:03
865 143819 Sindre Drolsum Flaten Hønefoss M 25-29 22:33:33 23.9307:54:0714:36:0017:05:1420:12:2222:05:03
865 129635 Erlend Sture Gjesbach KPMG M 25-29 22:33:33 23.9307:54:0714:36:0017:05:1420:12:2222:05:03
865 128661 Anders Gudevold KPMG M 30-34 22:33:33 23.9307:54:0714:36:0017:05:1420:12:2222:05:03
865 143820 Thor Henrik Hagen KPMG M 30-34 22:33:33 23.9307:54:0714:36:0017:05:0920:12:2222:05:03
865 143821 Knut Hodneland KPMG / Team F&L 2014 M 30-34 22:33:33 23.9307:54:0714:36:0017:05:1420:12:2222:05:03
865 143822 Daniel Høgtun KPMG M 30-34 22:33:33 23.9307:54:0714:36:0017:05:1420:12:2222:05:03
865 143823 Tom Erik Løkken Oslooslo M 35-39 22:33:33 23.9307:54:0714:36:0017:05:1420:12:2222:05:03
865 110087 Jan Normann P 4 M 45-49 22:33:33 23.9307:54:0714:36:0017:05:1420:12:2222:05:03
865 143824 Trude Nyberget Bærum OCK K 55-59 22:33:33 23.9307:54:0714:36:0017:05:1420:12:2222:05:03
865 143825 Knut Stensrød KPMG M 25-29 22:33:33 23.9307:54:0714:36:0017:05:1420:12:2222:05:03
865 110088 Per Henrik Stenstrøm P 4 M 45-49 22:33:33 23.9307:54:0714:36:0017:05:1420:12:2222:05:03
865 143826 Henrik Heggen Støa KPMG M 30-34 22:33:33 23.9307:54:0714:36:0017:05:1420:12:2222:05:03
865 143827 Lars Hagelsteen Vik KPMG M 20-24 22:33:33 23.9307:54:0714:36:0017:05:1420:12:2222:05:03
865 137288 Ida Hagelsteen Vik KPMG K 25-29 22:33:33 23.9307:54:0714:36:0017:05:1420:12:2222:05:03
865 81068 Preben Magnus Østen KPMG M 25-29 22:33:33 23.9307:54:0714:36:0017:05:1420:12:2222:05:03
883 123324 Geir Asbjørn Foss Blindleia Cykleklubb M 50-54 22:37:35 23.8608:10:3414:45:4417:09:1620:16:2422:09:04
884 22946 Halfdan Koller SK Rye sykkel M 60-64 22:38:22 23.8510:50:0615:47:4116:42:4217:05:3222:01:32
884 143828 Izabela Teresa Mencel SK Rye sykkel K 25-29 22:38:22 23.8507:35:0514:17:3416:43:2219:58:4822:01:32
886 69177 Karl Fredrik Holmen Drammen M 35-39 22:39:35 23.8308:10:0514:41:2016:52:0820:16:1922:09:57
886 79640 Jens Kristian Holmen Drammen M 25-29 22:39:35 23.8308:10:0514:41:2016:52:0820:16:1922:09:57
886 143829 Haakon Meyer Thorud Andebarkji Terrengsykkelklubb M 25-29 22:39:35 23.8308:10:0514:41:2016:52:0820:16:1922:10:49
889 143830 Fredrik Dahlstrøm SK Rye sykkel M 40-44 22:40:50 23.8007:51:0514:38:3417:14:0720:20:0722:14:25
889 79580 Bjørnar Sandland Henriksen AkuMed BIL M 30-34 22:40:50 23.8007:51:0514:38:3817:14:0720:20:0722:14:25
891 129792 Bjørnar Strand Råholt Cykleklubb M 30-34 22:42:34 23.7708:04:2414:29:5616:45:0120:18:3122:14:48
892 143831 Dieter Baur RV Veloclub Simmering M 55-59 22:42:36 23.7707:21:5914:14:2316:55:0720:21:2522:05:06
892 143832 Andreas Gerlsbeck RV Velo Club Simmering M 35-39 22:42:36 23.7707:21:5914:14:2316:55:0720:21:2522:03:29
892 143833 Wieland Kahl Vienna / AUT M 55-59 22:42:36 23.7707:21:5914:14:2316:55:0720:21:2522:05:06
892 143834 Ullrich Schober RV Veloclub Simmering M 65-69 22:42:36 23.7707:21:5914:14:2316:55:0720:21:2522:05:06
896 143835 Danny Hansen Veksø / DEN M 45-49 22:44:48 23.7307:26:0014:39:5317:20:3420:35:0122:19:02
896 143836 Benny Matthiesen Aaby Cykleklubb M 50-54 22:44:48 23.7307:26:1714:39:5317:20:3420:35:0122:19:02
896 143837 Jonas Møllenborg Glostrup / DEN M 35-39 22:44:48 23.7307:43:1414:39:5317:20:3420:35:0122:18:33
899 143838 Audun Husby Regnskogfondet M 40-44 22:47:35 23.6907:59:5914:28:2917:00:2420:28:0222:18:30
900 108422 Mikael Hellman Hjärup / SWE M 40-44 22:48:28 23.6708:08:3915:00:2117:21:4420:42:3322:20:24
901 35915 Bente Strand Røyken CK K 55-59 22:49:15 23.6608:04:2414:29:5616:45:0120:18:3122:15:00
902 143839 Michael Puppe Bad Woerishofen / GER M 35-39 22:49:55 23.6508:10:3815:25:0317:42:2420:54:2622:24:21
903 62917 Anders Klovning Siradagane.com M 35-39 22:50:59 23.6308:13:2714:33:5117:08:5620:44:0922:23:01
904 71393 Elisabeth Grov Mosterhamn K 30-34 22:51:32 23.6207:50:2514:43:5217:07:2120:30:2122:23:01
905 143840 Christian Esggard Christensen Frederiksberg / DEN M 45-49 22:52:28 23.6007:51:0014:45:4417:24:2320:42:2122:25:28
905 37118 Chris Birger Jensen Kongens Lyngby / DEN M 40-44 22:52:28 23.6007:51:0014:45:4417:24:2320:42:2122:25:28
905 128633 Claus Sander Nielsen Ringsted / DEN M 50-54 22:52:28 23.6007:51:0014:45:4417:24:2320:42:2122:25:28
905 143841 Christian Stoltz Klampenborg / DEN M 40-44 22:52:28 23.6007:51:0014:45:4417:24:2320:42:2122:25:28
905 115283 Ole Thomsen Hvidovre / DEN M 55-59 22:52:28 23.6007:51:0014:45:4417:24:2320:42:2122:25:28
910 143842 Jos Johan Van Arkel Daarle / NED M 25-29 22:55:15 23.5507:54:5314:26:1417:03:1420:20:4322:26:02
910 145495 Peter Van Der Zon Utrecgt / NED M 20-24 22:55:15 23.5507:54:5314:26:1417:03:1420:20:4322:26:02
912 77970 Anita Hetland Hommersåk K 40-44 22:56:29 23.5308:08:5115:00:0717:16:0420:20:0622:20:39
912 98736 Alf Ingvar Midtskog Hommersåkhommersåk M 60-64 22:56:29 23.5308:08:5115:00:0717:16:0420:20:0622:20:39
914 140276 Frode Fugelsnes Gard AS M 40-44 23:00:18 23.4708:07:0314:29:2316:54:4920:23:1722:32:33
914 143843 Linn Røyne Bærum OCK K 25-29 23:00:18 23.4708:07:0314:29:2316:54:4920:23:1722:32:33
916 137226 Geir Arild Engh-Hellesvik Bærum OCK M 35-39 23:00:30 23.4608:36:2215:06:0817:28:3820:46:1722:33:48
917 128738 Stefan Klemmer Stahnsdorf / GER M 35-39 23:00:39 23.4608:57:4814:54:4417:17:2320:32:1322:22:51
917 128739 Volker Klemmer Vipperow / GER M 55-59 23:00:39 23.4608:57:2814:54:4417:17:2320:32:1322:22:51
919 138407 Arne Hvidsten Amundsen Hof Sykkelklubb M 30-34 23:00:42 23.4608:40:4114:50:0817:12:3220:37:4222:28:11
919 30537 Thomas Furuheim Hof Sykkelklubb M 35-39 23:00:42 23.4608:40:4114:50:0817:12:3220:37:4222:28:11
919 43737 Helge Gjelstad Hof Sykkelklubb M 50-54 23:00:42 23.4608:40:4114:50:0817:12:3220:37:4222:28:11
919 107621 Robert Henriksen Hof Sykkelklubb M 45-49 23:00:42 23.4608:40:4114:50:0817:12:3220:37:4222:28:11
919 143844 Paul Hoagland Cascade Bicycle Club M 50-54 23:00:42 23.4608:30:0015:01:5217:17:5220:22:0722:31:33
919 143845 Aksel Løkeberg Hof Sykkelklubb M 40-44 23:00:42 23.4608:40:4114:50:0817:12:3220:37:4222:28:11
919 138409 Helle Nygård Hof Sykkelklubb K 40-44 23:00:42 23.4608:40:4114:50:0817:12:3220:37:4222:28:11
919 81956 Bodil Odberg Hof Sykkelklubb K 45-49 23:00:42 23.4608:40:4114:50:0817:12:3220:37:4222:28:11
919 136624 Kai Otto Olsen Hof Sykkelklubb M 45-49 23:00:42 23.4608:40:4114:50:0817:12:3220:37:4222:28:11
919 136611 Svein Pedersen Hof Sykkelklubb M 50-54 23:00:42 23.4608:40:4114:50:0817:12:3220:37:4222:28:11
919 138408 Kåre Solberg Hof Sykkelklubb M 45-49 23:00:42 23.4608:40:4114:50:0817:12:3220:37:4222:28:11
919 70364 Lars-Jørgen Sælø Hof Sykkelklubb M 35-39 23:00:42 23.4608:40:4114:50:0817:12:3220:37:4222:28:11
919 143846 Erik Teigen Hof Sykkelklubb M 35-39 23:00:42 23.4608:40:4114:50:0817:12:3220:37:4222:28:11
932 143847 Karsten Heidar Oslooslo M 35-39 23:02:29 23.4308:23:5315:04:3517:33:4720:53:3522:37:24
933 143848 Bob Aas Carho Røyken M 40-44 23:06:19 23.3708:24:0315:04:3517:34:0120:53:3522:37:28
933 143849 Bjørn André Skaug Røyken M 35-39 23:06:19 23.3708:23:5315:04:3517:33:4720:53:3522:37:17
933 143850 Ketil Snarset Røyken CK M 50-54 23:06:19 23.3708:24:0315:04:3517:34:0120:53:3522:37:28
936 35355 Jon I. Slyngstad Ålesund og Omegn CK M 65-69 23:10:57 23.2908:10:1114:47:3217:25:0520:41:0222:37:36
937 143851 Espen Selbæk Orkla CK M 30-34 23:11:03 23.2908:03:5114:40:4617:17:3920:45:4522:37:31
937 143852 Jon Fosseide Westbye Trondheim M 30-34 23:11:03 23.2908:04:0014:40:4617:17:3920:45:4522:37:31
939 76568 Dave Groot Sagvåg M 35-39 23:12:01 23.2708:12:0815:11:1118:09:0521:07:4122:45:42
940 143853 Trond Keiserås Næringsbygg a/s M 25-29 23:14:47 23.2208:36:4315:29:1217:54:2721:04:2822:44:15
941 70177 Birgit Ryningen Lynvingen K 35-39 23:15:03 23.2208:08:2714:31:5117:15:3120:48:2322:43:58
942 54788 Berta Inga Laurentze Haddal Arbiro AS K 45-49 23:15:08 23.2208:27:5515:22:0117:51:2621:11:1722:47:25
942 133310 Per Haddal PGS Nagasaki M 45-49 23:15:08 23.2208:27:5515:22:0117:51:2621:11:1722:47:25
942 143854 Kurt André Haddal PGS Nagasaki M 45-49 23:15:08 23.2208:27:5515:22:0117:51:2621:11:1722:47:25
942 143855 Jon Tore Sætre PGS Nagasaki M 50-54 23:15:08 23.2208:27:5515:22:0117:51:2621:11:1722:47:25
942 143856 Arne Vatn PGS Nagasaki M 50-54 23:15:08 23.2208:27:5515:22:0117:51:2621:11:1722:47:25
947 112040 Ralf Jensen Tejn C C M 65-69 23:20:27 23.1308:05:2015:01:5217:51:1021:06:2822:49:56
947 143857 Ole Kjøller Tejn C C M 65-69 23:20:27 23.1308:05:2015:01:5217:51:1021:06:2822:49:56
949 115654 Einar Gulbrandsen Team Gulbrandsen M 60-64 23:20:52 23.1208:10:3415:00:5917:16:5020:55:0522:54:48
949 143858 Fredrik Gulbrandsen Team Gulbrandsen M 25-29 23:20:52 23.1208:10:5315:00:5917:16:5020:55:0522:54:48
949 143859 Jakob Vinje Team Gulbrandsen M 20-24 23:20:52 23.1208:10:5315:00:5917:16:5020:55:0522:54:48
952 143860 Henning Scholz Den Haag / GER M 40-44 23:22:03 23.1008:02:2914:38:2218:10:0221:11:0822:53:58
952 143861 Jorg Schuhmacher Den Haag / GER M 45-49 23:22:03 23.1008:02:2914:38:2218:10:0221:11:0822:53:58
954 36139 Per Kåre Flem Nordøy IL M 45-49 23:22:49 23.0908:18:1415:13:4017:52:0421:01:4322:52:17
955 143862 Winfried Schuhn Soltau / GER M 55-59 23:26:52 23.0208:19:0815:09:3617:46:4021:07:1322:58:38
956 143863 Joerg Kuehnapfel Wiesbaden / GER M 45-49 23:29:14 22.9908:40:2915:44:0917:57:4721:22:1923:01:09
957 143864 Jørg Rune Løvhaug Peterson Ranheim M 40-44 23:29:33 22.9808:27:1315:45:5017:59:4721:19:2422:58:24
957 143865 Per Morten Sæter Selbustrand IL M 40-44 23:29:33 22.9808:27:1315:45:5017:59:4721:19:2422:58:27
957 143866 Tor Erik Sæter Ranheim M 30-34 23:29:33 22.9808:28:1315:45:5017:59:4721:19:2422:58:33
960 143867 Roland Tobiasch Speed7 Racing Team M 35-39 23:31:58 22.9408:59:5115:54:3718:18:3321:25:1323:02:25
961 137089 Heinz-Georg Köster Langwedel / GER M 60-64 23:33:42 22.9107:46:4215:09:5617:48:0921:06:2823:06:14
962 45243 Per Åge Pedersen Trondheim M 45-49 23:34:17 22.9008:28:3515:26:2817:38:1821:10:1323:02:21
962 143868 Irene Thomassen Tiller K 30-34 23:34:17 22.9008:28:3515:26:2817:38:1821:10:1323:02:21
964 130589 Ivar Askautrud Eriksson Disenå IL M 50-54 23:41:11 22.7908:42:5415:49:0718:02:1621:26:4623:12:59
965 40927 Åge Nessemo Kvaerner BIL M 50-54 23:41:58 22.7808:52:2715:49:0718:21:4121:45:2523:14:54
965 96143 Morten Skoglund kværner BIL M 40-44 23:41:58 22.7808:52:2715:49:0718:21:4121:45:2523:14:54
967 46994 Magnus Hamberg Landsnora CK M 50-54 23:43:26 22.7608:21:3415:18:4018:08:4221:28:1523:11:53
968 32076 Sindre Andersen Austrått Sykkelklubb M 25-29 23:44:18 22.7409:06:4915:29:1217:53:1621:12:2623:11:49
968 108112 Kent Bele Trysil SK M 25-29 23:44:18 22.7408:40:0215:29:1217:53:1621:12:2623:11:49
968 128886 Atle Johnsen Austrått Sykkelklubb M 45-49 23:44:18 22.7408:40:1115:29:1217:53:1621:12:2623:11:49
968 143870 Jarle Odvar Krangsås Austrått Sykkelklubb M 70-74 23:44:18 22.7408:40:1115:29:1217:53:1621:12:2623:12:30
968 35789 Jarle Sandmo Austrått Sykkelklubb M 65-69 23:44:18 22.7408:40:1615:29:1217:53:1621:12:2623:12:30
968 108123 Trond Ulset Austrått Sykkelklubb M 55-59 23:44:18 22.7408:40:1115:29:1217:53:1621:12:2623:12:30
974 36857 Idar Elvevoll SK Rye sykkel M 55-59 23:45:40 22.7208:19:1615:07:2817:45:2621:11:4323:13:00
975 143871 Florian Bolls D+H and friends M 30-34 23:45:52 22.7208:29:5015:28:3618:05:4021:26:1323:17:37
975 143872 Stefan Brockmüller-Lentz D+H and friends M 45-49 23:45:52 22.7208:29:2815:28:3618:05:4021:26:1323:17:37
975 143873 Sven Deeken D+H and friends M 50-54 23:45:52 22.7208:29:2815:28:3618:05:4021:26:1323:17:37
975 143874 Henning Mick D+H and friends M 45-49 23:45:52 22.7208:29:2815:28:3618:05:4021:26:1323:17:37
975 143875 Mario Nagel D+H and friends M 40-44 23:45:52 22.7208:29:5015:28:3618:05:4021:26:1323:17:37
980 31265 Endre Bergstrøm Bøne M 55-59 23:49:00 22.6708:36:4315:47:4518:11:4821:29:5123:15:52
980 143876 Bjørn Magne Olsen NB Gruppen M 30-34 23:49:00 22.6708:36:4315:29:1217:54:2721:18:5523:18:20
980 143877 Kjell Sedeniussen Stiftstaden SK Trondheim M 35-39 23:49:00 22.6708:36:4315:29:1217:54:2721:18:5523:18:20
980 143878 Trond Sneen NB Gruppen M 45-49 23:49:00 22.6708:36:4315:29:1217:54:2721:18:5523:18:20
980 143879 Lone Wigum NB Gruppen K 25-29 23:49:00 22.6708:36:4315:29:1217:54:2721:18:5523:18:20
985 130230 Roy Skaug Nes Sp.Kl. Sykkel M 45-49 23:51:27 22.6307:59:5114:46:0617:35:3421:14:2323:20:35
986 96895 Trygve Jarholt Team Foss M 50-54 23:58:10 22.5208:09:1515:17:2017:56:4621:37:1823:25:58
987 140429 Ole Johan Andreassen Vegårshei M 40-44 23:58:31 22.5208:06:3714:59:4117:54:5621:30:1123:28:29
987 140430 Raymond Karlsen Vegårshei IL Sykkel M 30-34 23:58:31 22.5208:06:3714:59:4117:54:5621:30:1123:28:29
987 130274 Øyvind Aas Kristiansen Færvik M 45-49 23:58:31 22.5208:06:3714:59:4117:54:5621:30:1123:28:29
987 140568 Anders Pedersen Vegårshei IL Sykkel M 45-49 23:58:31 22.5208:06:3714:59:4117:54:5621:30:1123:28:29
991 143880 Frank Probst velotravel M 50-54 24:02:33 22.4607:51:4214:48:5818:07:1421:31:4723:32:46
991 143881 Uwe Weller velotravel M 55-59 24:02:33 22.4607:51:4214:48:5818:07:1421:31:4723:32:46
993 37274 Audun Skrindo Oslo M 45-49 24:05:19 22.4108:28:3016:00:5118:30:1221:43:1623:36:57
994 145496 Jan Svendsen Hammerfest Sykkelklubb M 55-59 24:05:45 22.4108:27:2815:59:5918:52:2521:53:0223:33:05
995 136997 Ronny Steve Larsen Senja Cykleklubb M 45-49 24:07:15 22.3808:09:0515:43:3518:23:2921:42:0023:34:34
996 35237 Reidulf Waksvik Senja Cykleklubb M 65-69 24:07:33 22.3808:09:0515:43:3518:16:3321:42:0023:34:34
997 137082 Knut Einar Bråten Team HMK 2014 M 25-29 24:08:01 22.3709:36:5016:43:5818:57:3722:08:1723:40:39
998 143882 Karl Andreas Eggan Brekstad M 20-24 24:08:48 22.3609:00:5816:03:5818:37:0221:51:2323:37:17
998 143883 Thomas Kløften Opphaug M 20-24 24:08:48 22.3609:00:5816:03:5818:37:0221:51:2323:37:17
1000 143884 Simen Plejdrup-Rønningen SK Rye sykkel M 25-29 24:09:28 22.3509:24:3316:17:0518:46:2922:06:2023:42:29
1001 71133 Bjørn Johan Nilsen Stord Sykleklubb M 60-64 24:09:39 22.3509:06:5116:07:0918:32:0821:44:1123:36:50

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 28.06.2014
Distanse: 540.00 KM
Snittfart: 25.62 Km/t
Snittid: 21:04:18
Antall deltakere: 1464

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen