Styrkeprøven Dombås - Oslo - 2014
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tLillehammer 158 kmGjøvik 207 kmEidsvoll 285 kmOlavsgård 327 km
1 106202 Karwan Osman Råholt Cykleklubb M 30-34 09:59:37 34.2204:34:1506:02:5208:17:1009:36:34
2 144040 Martin Just Skillebekk Flyers M 25-29 10:10:09 33.6304:34:1506:12:4108:36:4009:50:42
3 103012 Pål Idar Strand Ulstein OSK M 45-49 10:18:59 33.1504:34:1506:12:4108:36:4009:56:04
4 30624 Tom Martin Biseth CK Jarlsberg M 65-69 10:31:10 32.5104:34:1506:12:4108:34:3910:05:09
5 144041 Aasmund Gjerde Vollen M 20-24 10:35:09 32.3004:34:1506:12:4108:42:4710:13:29
5 80398 Lars Grønseth BAMA AS M 20-24 10:35:09 32.3004:34:1506:12:4108:42:4710:13:29
5 121126 Jostein Lund Halvorsen Kurland M 20-24 10:35:09 32.3004:34:1506:12:4108:42:4710:13:29
5 65585 Andreas Campbell Pedersen Brumunddal M 20-24 10:35:09 32.3004:34:1506:12:4108:42:4710:13:29
9 64295 Steinar Eggen Kløfta IL Sykkel M 55-59 10:39:09 32.1004:34:1506:12:4108:47:1910:13:29
10 43218 Robert Dariusz Koziarski Oslo Politis IL Sykkel M 45-49 10:39:23 32.0904:34:1506:12:4108:49:1810:14:20
11 68610 Kjell Erik Furnes Nittedal M 45-49 10:50:01 31.5604:34:1506:12:4108:55:2110:24:38
12 63010 Kjell Kronstad Sandefjord M 40-44 11:01:32 31.0104:34:1506:12:4108:58:3510:35:40
13 70877 David Fjellvik Kråkerøy M 50-54 11:21:12 30.1204:34:1506:12:5209:16:4510:54:56
14 130659 Vetle Bjørkelid Fet Skiklubb Sykkel M 55-59 11:28:48 29.7904:47:2806:35:3409:34:5511:04:18
15 137776 Guy Engvik IF Frøy Sykkel M 45-49 11:29:57 29.7404:34:1506:27:3009:19:0811:03:17
15 127139 Anders Kristiansen Betonmast M 35-39 11:29:57 29.7404:34:1506:27:3009:19:0811:03:17
17 64561 Knut Eilertsen Kløfta IL Sykkel M 50-54 11:49:56 28.9004:34:5406:40:2609:43:2011:22:27
17 42025 Roy Kolstad Kløfta IL Sykkel M 55-59 11:49:56 28.9004:34:5406:40:2609:43:2011:22:27
19 28633 Steinar Saltvedt Larssen Cykleklubben Haugaland M 25-29 12:04:13 28.3305:29:2807:17:1410:09:0311:41:32
20 144042 Vegar Vangen Team K.A.Rasmussen M 35-39 12:23:08 27.6105:29:2807:32:2210:25:2111:58:51
21 138412 Morten Knauserud TEAM K.A.Rasmussen M 35-39 12:27:20 27.4505:29:2807:32:2210:25:2112:00:05
22 36047 Oddvar Schjøtt-Høiholt Elgtråkket Racingteam M 35-39 12:44:47 26.8305:38:2907:43:0210:42:1412:19:01
22 144043 Øyvind Skagemo Asker Triathlon Klubb - Sykkel M 40-44 12:44:47 26.8305:38:2907:43:0210:42:1412:19:15
22 129828 Lars Årsetøy Ørsta SK M 45-49 12:44:47 26.8305:38:2907:43:0210:42:1412:19:09
25 81318 Örjan Isberg SK Rye sykkel M 45-49 13:12:21 25.8905:38:2907:43:0210:52:0812:42:01
25 67230 Viggo Magnus Nilsen Bærum Kommune B.I.L M 55-59 13:12:21 25.8905:38:2907:43:0210:52:0812:42:01
27 103456 Marianne Fugløy Lidstrøm Bærum OCK K 50-54 13:13:56 25.8405:38:2907:43:0210:52:0812:43:45
27 103011 Lars Lidström Bærum OCK M 45-49 13:13:56 25.8405:38:2907:43:0210:52:0812:43:45
29 79695 Lars Tore Furulund Eidsvoll SK M 40-44 13:18:48 25.6805:50:5807:56:1511:06:2212:50:31
30 45956 Øystein Berg Isaksen ingen M 35-39 13:26:36 25.4405:49:1507:38:4511:05:3612:56:43
31 144044 Andreas Skurdal Harpefoss M 40-44 13:31:16 25.2905:52:3008:05:5011:19:1613:02:30
32 65093 Kristin D. Brænden Moelv K 40-44 14:22:43 23.7806:03:0108:43:1911:59:1513:52:55
32 80736 Ståle Gundersen Hadeland CK M 60-64 14:22:43 23.7806:03:0108:43:1911:59:1513:52:51
32 138190 Sveinung Moesgaard Skjesol Biri IL M 40-44 14:22:43 23.7806:03:0108:43:1911:59:1513:52:51
35 36281 Asbjørn Karlsen Kristiansund N M 60-64 16:02:40 21.3106:55:3209:22:2313:17:2515:28:23
36 99449 Geir Hanssen Kongsberg M 45-49 16:03:29 21.2905:56:2108:51:1513:09:5915:30:06
37 144045 Vendula Grundova Team for Martin K 20-24 16:07:06 21.2106:26:1809:07:1513:25:4515:32:13
37 144046 Klára Hladilová Team for Martin K 25-29 16:07:06 21.2106:26:1809:07:1513:25:4515:32:13
37 138300 Lenka Pavelcová Team for Martin K 45-49 16:07:06 21.2106:26:1809:07:1513:25:4515:32:20
40 144047 Maria Kjelme Team Skaufel K 30-34 17:36:36 19.4207:18:4210:02:0114:31:4816:52:00
40 144049 Magnar Skaufel Team Skaufel M 60-64 17:36:36 19.4207:18:4210:02:0114:31:4816:52:00
40 144048 Espen Skaufel Oslo M 30-34 17:36:36 19.4207:18:4210:02:0114:31:4816:51:56
43 107829 Søren Thomsen Flatåsen M 60-64 18:49:28 18.1607:45:1011:05:4615:36:1718:10:48
44 144050 Christian Fredrik Arntzen PHS I M 30-34 19:18:16 17.7107:05:3910:20:3315:13:1618:36:35
- 42088 Birger Gravseth ASKO Drammen M 50-54 Brutt -05:52:3915:10:3600:00:0018:30:07
- 138278 Tore Hellsaa Elgtråkket racingteam M 50-54 Brutt -06:37:3600:00:0010:36:5300:00:00
- 136625 André Hoel Sande SpKl Sykkel M 30-34 Brutt -04:34:1506:02:5208:26:5400:00:00
- 93416 Bente Ljungren Hosle K 50-54 Brutt -07:15:3610:40:1000:00:0000:00:00
- 137782 Jens Christian Meinich IF Frøy Sykkel M 45-49 Brutt -04:34:1506:28:3709:10:3700:00:00
- 129684 Julian Studsrud Skulstad Lørenskog M 20-24 Brutt -04:34:1506:13:1300:00:0000:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 28.06.2014
Distanse: 342.00 KM
Snittfart: 25.99 Km/t
Snittid: 13:09:21
Antall deltakere: 50

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2015 (353.00 km): 10:54:41 (M)
    • Roar Martinsen
    • Halvor Ovenstrøm
  • 2015 (353.00 km): 10:54:41 (K)
    • Kristin Krogstad
  • 2014 (342.00 km): 09:59:37 (M)
    • Karwan Osman
  • 2014 (342.00 km): 13:13:56 (K)
    • Marianne Fugløy Lidstrøm
  • 2012 (344.00 km): 10:11:29 (M)
    • Jan-Tore Børresen
    • Arne Eide
    • John O. Ferstad
    • Lars Even Halse
    • Roger Helstad
    • Eivind Hestad
    • Harald Inderberg
    • Radomir Jankov
    • Rune Fredrik Jensen
    • Jon Magnus Lindløkken Larsen
    • Terje Lie
    • Kristian Lindstad
    • Roger Nasvik
    • Arve Thomas Opsahl
    • Øyvind Sporsheim
    • Eivind Stranna
    • Trygve Ulset
  • 2012 (344.00 km): 10:56:06 (K)
    • Tone Samuelsson
  • 2011 (350.00 km): 08:46:52 (M)
    • Kjetil Engelstad
  • 2011 (350.00 km): 11:16:58 (K)
    • Trude Vollan Simonsen
  • 1967 (360.00 km): 13:34:45 (M)
    • Sverre Skancke
  • 1967 (360.00 km): 20:45:45 (K)
    • Ans Kremer