Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 2014

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tGjøvik 49 kmEidsvoll 127 kmOlavsgaard 169 km
1 42370 Per Christian Eidevik Styrbjørn Spinn Racing Team / Kjekkas IF Sykkel M 35-39 03:52:36 47.4601:01:1002:38:3703:36:22
1 79157 Espen Høglund Styrbjørn Spinn Racing Team / Kjekkas IF Sykkel M 25-29 03:52:36 47.4600:00:0000:00:0000:00:00
1 61128 André Jonassen Styrbjørn Spinn Racing Team / Njård - Sykkel M 30-34 03:52:36 47.4601:01:1002:38:3703:36:22
1 137311 Cormac Keeney Styrbjørn Spinn Racing Team / Team YT Torshov Sport M 30-34 03:52:36 47.4601:01:1002:38:3703:36:22
1 34785 Magne Lilloe Styrbjørn Spinn Racing Team / Skårer CK M 45-49 03:52:36 47.4601:01:1002:38:3703:36:22
1 108835 Lars Lysø Marthinsen Styrbjørn Spinn Racing Team / IF Frøy Sykkel M 25-29 03:52:36 47.4601:01:1002:38:3703:36:22
1 137313 Eirik Pinslund Styrbjørn Spinn Racing Team / Sand IL Terrengsykkel M 30-34 03:52:36 47.4601:01:1002:38:3703:36:22
1 108836 Ole-Andreas Rake Styrbjørn Spinn Racing Team / IF Frøy Sykkel M 25-29 03:52:36 47.4601:01:1002:38:3703:36:22
1 20563 Arne Rettedal Styrbjørn Spinn Racing Team / Bogafjell Sykleklubb M 40-44 03:52:36 47.4601:01:1000:00:0000:00:00
1 137316 Thomas Larsen Røed Styrbjørn Spinn Racing Team / Sandefjord SK M 30-34 03:52:36 47.4601:01:1000:00:0003:36:22
1 34249 Haakon Borge Stenbeck Styrbjørn Spinn Racing Team / Fevik & Omegn CC M 35-39 03:52:36 47.4601:01:1002:38:3703:36:22
1 108837 Jonas Strømberg Styrbjørn Spinn Racing Team / Sandefjord SK M 30-34 03:52:36 47.4601:01:1000:00:0000:00:00
13 47378 Østen Bergum Lillehammer CK Express M 35-39 03:55:15 46.9201:02:2002:40:0803:38:47
13 144051 Arne Gunnar Ensrud Lillehammer CK Express M 25-29 03:55:15 46.9201:02:2002:40:0803:38:47
13 80568 Vegard Faldet Lillehammer CK Express M 30-34 03:55:15 46.9201:02:2002:40:0803:38:47
13 47481 Øyvind Gallefoss Lillehammer CK Express M 50-54 03:55:15 46.9201:02:2002:40:0803:38:47
13 44665 Roger Gråv Lillehammer CK Express M 40-44 03:55:15 46.9201:02:2002:40:0803:38:47
13 109274 Terje Lindholm Lillehammer CK Express M 40-44 03:55:15 46.9201:02:2002:40:0803:38:47
13 129073 Øyvind Myrvold Lillehammer CK Express M 30-34 03:55:15 46.9201:02:2002:40:0803:38:47
13 47477 Eivind Opsahl Lillehammer CK Express M 30-34 03:55:15 46.9200:00:0000:00:0003:38:47
13 61461 Ola Skatvedt Lillehammer CK Express M 20-24 03:55:15 46.9201:02:2002:40:0803:38:47
13 34913 Roy Magne Storholm Lillehammer CK Express M 35-39 03:55:15 46.9201:02:2002:40:0803:38:47
13 42297 Sindre Viberg Lillehammer CK Express M 35-39 03:55:15 46.9201:02:2002:40:0803:38:47
24 137317 Truls Johansen Lillehammer CK Express M 20-24 03:55:19 46.9101:02:2002:40:0803:38:47
25 109090 Morten Grimsgård Styrbjørn Spinn Racing Team / Lørenskog CK M 30-34 03:58:47 46.2301:01:1002:38:3703:37:06
26 64123 Jan Erlend Andersen Trønderspeed / Orkla CK M 35-39 03:58:50 46.2201:02:5602:42:0103:42:10
26 36630 Arne Inge Hangerhagen Trønderspeed / CK Victoria M 35-39 03:58:50 46.2200:00:0002:42:0103:42:10
26 36319 Bjørn Holmvik Trønderspeed / CK Victoria M 40-44 03:58:50 46.2201:02:5602:42:0103:42:10
26 114252 Eigil Lyng Trønderspeed / Cykleklubben Krank 1 M 45-49 03:58:50 46.2201:02:5602:42:0103:42:10
26 144052 Henning Offigstad Trønderspeed / Felgen CK Trondheim M 25-29 03:58:50 46.2201:02:5602:42:0103:42:10
26 43157 Øyvind Strømsholm Pettersen Trønderspeed / TVK Sykkel M 20-24 03:58:50 46.2201:02:5602:42:0103:42:10
26 108770 Glenn Sollid Trønderspeed / CK Victoria M 25-29 03:58:50 46.2201:02:5602:42:0103:42:10
33 80573 Sondre Bolstad Lillehammer CK Express M 30-34 03:59:37 46.0701:02:2002:40:0803:39:00
33 109160 Geir Nyhus Lillehammer CK Express M 35-39 03:59:37 46.0701:02:2002:40:0803:38:47
35 144054 Bård Kuvås Brevik Trønderspeed / Felgen CK Trondheim M 30-34 03:59:43 46.0501:02:5602:42:0103:42:10
35 36538 Bjørn Dybwad Trønderspeed / CK Victoria M 40-44 03:59:43 46.0501:02:5602:42:0103:42:10
35 42482 Jon Arne Gaundal Trønderspeed / TVK Sykkel M 25-29 03:59:43 46.0501:02:5602:42:0103:42:10
35 34769 John Rune Gilberg Trønderspeed / CK Victoria M 50-54 03:59:43 46.0501:02:5602:42:0103:42:10
35 36374 Frode Jermstad Trønderspeed / Stiftstaden SK Trondheim M 40-44 03:59:43 46.0501:02:5602:42:0103:42:10
35 34774 Trond Kattem Trønderspeed / Orkla CK M 45-49 03:59:43 46.0501:02:5602:42:0103:42:10
41 144056 Marius Jevnesveen Lillehammer CK Express M 30-34 03:59:51 46.0201:02:2002:40:0803:38:47
42 34775 Frank Erik Lien Trønderspeed / Oppdal SK M 50-54 04:01:26 45.7201:02:5602:42:0103:42:10
42 34777 Roger Nasvik Trønderspeed / IL Norodd Sykkel M 45-49 04:01:26 45.7201:02:5602:42:0103:42:10
42 144057 Trond Erik Wold Trønderspeed / Nidaros Sykkelklubb M 40-44 04:01:26 45.7201:02:5602:42:0103:42:10
45 44722 Frode Dalen Styrbjørn Spinn Racing Team / Kjekkas IF Sykkel M 35-39 04:01:38 45.6801:01:1002:38:3703:39:25
45 63093 Aleksander Stijelja Styrbjørn Spinn Racing Team / Kjekkas IF Sykkel M 30-34 04:01:38 45.6801:01:1002:38:3703:39:25
45 129060 Yngve Øksnes Styrbjørn Spinn Racing Team / SK Rye sykkel M 35-39 04:01:38 45.6801:01:1002:38:3703:40:40
48 72915 Lars Bergerengen Ottestad Black Edition / Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 04:01:46 45.6601:03:4202:45:1103:45:02
48 108869 Børt Erstad Ottestad Black Edition / Ottestad IL Sykkel M 45-49 04:01:46 45.6601:03:4202:45:1103:45:02
48 21632 Dag Foseid Ottestad Black Edition / Stord Sykleklubb M 50-54 04:01:46 45.6601:03:4202:45:1103:45:02
48 79952 Øyvind Gravem Ottestad Black Edition / Ottestad IL Sykkel M 35-39 04:01:46 45.6601:03:4202:45:1103:45:02
48 79951 Pål Gravem Ottestad Black Edition / Ottestad IL Sykkel M 35-39 04:01:46 45.6601:03:4202:45:1103:45:02
48 37382 Stian Heggøy Ottestad Black Edition / Vest CK M 35-39 04:01:46 45.6601:03:4202:45:1103:45:02
48 74337 Arvid Johannesen Ottestad Black Edition / Nordhordland Sykkelklubb M 45-49 04:01:46 45.6601:03:4202:45:1103:45:02
48 137320 Kjell Karlsen Ottestad Black Edition / Ottestad IL Sykkel M 50-54 04:01:46 45.6601:03:4202:45:1103:45:02
48 34776 Bernt-Erik Ansbjerg Melby Ottestad Black Edition / Skårer CK M 40-44 04:01:46 45.6601:03:4202:45:1103:45:02
48 49411 Espen Nyland Ottestad Black Edition / Ottestad IL Sykkel M 40-44 04:01:46 45.6601:03:4202:45:1103:45:02
48 50003 Bjørn Steinar Posaasen Ottestad Black Edition / Eidsvoll SK M 40-44 04:01:46 45.6601:03:4202:45:1103:45:02
48 70359 Simen Smestad Ottestad Black Edition / Ottestad IL Sykkel M 35-39 04:01:46 45.6601:03:4202:45:1103:45:02
48 128293 Johan Nylund Storsveen Ottestad Black Edition / Vang Skiløperforening Sykkel M 30-34 04:01:46 45.6601:03:4202:48:1903:45:35
48 80174 Pål Thorvaldsen Ottestad Black Edition / Ottestad IL Sykkel M 35-39 04:01:46 45.6601:03:4202:45:1103:45:02
48 37407 Ronald Valvatne Ottestad Black Edition / Fusa Sykkelklubb M 50-54 04:01:46 45.6601:03:4202:45:1103:45:02
48 108899 Joakim Vika Ottestad Black Edition / Brumunddal SK M 35-39 04:01:46 45.6601:03:4202:45:1103:45:02
64 129296 Sigurd Eriksson Trønderspeed / Stiftstaden SK Trondheim M 45-49 04:01:59 45.6201:02:5602:42:0103:42:10
65 65524 Kristian Oftedal Styrbjørn Spinn Racing Team / Vestre Aker Sykkelklubb M 25-29 04:03:34 45.3201:01:1002:38:3703:42:14
66 48690 Roger Arenberg Team Oslo Sykkel / IF Frøy Sykkel M 45-49 04:03:40 45.3001:03:1302:45:0003:45:59
66 125607 Christoffer Aas Clementz Team Oslo Sykkel / CK Nittedal M 40-44 04:03:40 45.3001:03:1302:45:0003:45:59
66 47046 Kjartan Pedersen Gurholt Team Oslo Sykkel / IF Frøy Sykkel M 30-34 04:03:40 45.3001:03:1302:45:0003:45:59
66 80183 Rune Henriksen Team Oslo Sykkel / Ullevål Sykkelklubb M 40-44 04:03:40 45.3001:03:1302:45:0003:45:59
66 68992 Ivar Magnus Hvattum Team Oslo Sykkel / Team Oslo M 35-39 04:03:40 45.3001:03:1302:45:0003:45:59
66 80185 Lasse Obrestad Team Oslo Sykkel / Hakadal M 30-34 04:03:40 45.3001:03:1302:45:0003:45:59
66 80140 Ole Kristian Sørland Team Oslo Sykkel / Hasle-Løren IL Sykkel M 45-49 04:03:40 45.3001:03:1302:45:0003:45:59
66 50635 Petter Torgersen Team Oslo Sykkel / Ullevål Sykkelklubb M 40-44 04:03:40 45.3001:03:1302:45:0003:45:59
66 34987 Håkon Zahl Team Oslo Sykkel / IF Frøy Sykkel M 45-49 04:03:40 45.3001:03:1302:45:0003:45:59
75 109143 Erik Olsen-Ruud Styrbjørn Spinn Racing Team / Ullensaker CK M 25-29 04:05:10 45.0301:01:1002:38:3703:44:34
76 44664 André Solbakken Lillehammer CK Express M 40-44 04:05:23 44.9901:02:2002:40:5703:46:08
77 82446 Petter Andersen Holmenkollen Cykleklubb M 40-44 04:07:14 44.6501:04:3402:47:5903:49:57
77 80141 Alexander Berg Holmenkollen Cykleklubb M 45-49 04:07:14 44.6501:04:3402:47:5903:49:57
77 79488 Lars Blesvik Holmenkollen Cykleklubb M 30-34 04:07:14 44.6501:04:3402:47:5903:49:57
77 41416 Torstein Bomann-Larsen Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:07:14 44.6501:04:3402:47:5903:49:57
77 144058 Geir Oppegård Flæsen Holmenkollen Cykleklubb M 30-34 04:07:14 44.6501:04:3402:47:5903:49:57
77 40569 Kenneth Gavoll-Hansen Holmenkollen Cykleklubb M 40-44 04:07:14 44.6501:04:3402:47:5903:49:57
77 137336 Christian Hasle Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:07:14 44.6501:04:3402:47:5903:49:57
77 70869 Christopher Andreas Jensen Holmenkollen Cykleklubb M 40-44 04:07:14 44.6501:04:3402:47:5903:49:57
77 109339 Per Morten Kiil Holmenkollen Cykleklubb M 45-49 04:07:14 44.6501:04:3402:47:5903:49:57
77 108913 Fred Lund Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:07:14 44.6501:04:3402:47:5903:49:57
77 144059 Trond Lydersen Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:07:14 44.6500:00:0002:47:5900:00:00
77 129029 Alf Sindre Pedersen Styrbjørn Spinn Racing Team / Kolbotn Sykkelklubb M 35-39 04:07:14 44.6501:01:1002:38:3703:47:39
77 137330 Nils Rustad Holmenkollen Cykleklubb M 30-34 04:07:14 44.6501:04:3402:47:5903:49:57
77 36571 Marius Plejdrup Rønningen Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:07:14 44.6501:04:3402:47:5903:49:57
77 109483 Erik Schelvan Holmenkollen Cykleklubb M 30-34 04:07:14 44.6501:04:3402:47:5903:49:57
77 109429 Kristian Schiander Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:07:14 44.6501:04:3402:47:5903:49:57
77 108895 Fredrik Sommerfeldt Holmenkollen Cykleklubb M 40-44 04:07:14 44.6501:04:3400:00:0000:00:00
77 129032 Truls Teigen Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:07:14 44.6501:23:0200:00:0003:11:52
77 137497 Andreas Østern Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:07:14 44.6501:04:3400:00:0003:49:57
96 80202 Andreas Johannes Heck Ottestad Black Edition / Ottestad IL Sykkel M 45-49 04:07:26 44.6101:03:4202:45:1106:12:07
96 80173 Simen Christoffer Nordal Ottestad Black Edition / Ottestad IL Sykkel M 30-34 04:07:26 44.6101:03:4202:45:1103:47:39
98 34808 Geir Kjær Team Oslo Sykkel / Ullevål Sykkelklubb M 50-54 04:07:44 44.5601:03:1300:00:0004:00:34
98 48258 Trond Ristvedt Team Oslo Sykkel / Ullevål Sykkelklubb M 50-54 04:07:44 44.5600:00:0002:45:0003:49:17
98 80186 Espen Ristvedt Team Oslo Sykkel / Ullevål Sykkelklubb M 45-49 04:07:44 44.5601:03:1302:45:0003:49:17
98 34809 Espen Rygge Team Oslo Sykkel / IF Frøy Sykkel M 30-34 04:07:44 44.5601:03:1302:45:0003:49:17
102 68114 Jens Petter Dammen Oslo Sportslager / Stovnerkameratene Sykkel M 45-49 04:07:56 44.5201:05:5902:50:0603:50:59
102 48266 Roger Eilertsen Oslo Sportslager / Stovnerkameratene Sykkel M 40-44 04:07:56 44.5201:05:5900:00:0003:50:59
102 47377 Bjørn Ivar Ekberg Oslo Sportslager / Stovnerkameratene Sykkel M 40-44 04:07:56 44.5201:05:5902:50:0603:50:59
102 120435 Franco Endre Grosso Oslo Sportslager / SK Rye sykkel M 45-49 04:07:56 44.5201:05:5902:50:0603:50:59
102 47708 Rory Gundersen Oslo Sportslager / Stovnerkameratene Sykkel M 40-44 04:07:56 44.5201:05:5902:50:0603:50:59
102 144768 Jacob Jacobsen Oslo Sportslager / Bærum OCK M 35-39 04:07:56 44.5201:05:5902:50:0603:50:59
102 36471 Andreas Jansen Oslo Sportslager / Bærum OCK M 35-39 04:07:56 44.5201:05:5902:50:0603:50:59
102 137387 Sture Kristiansen Oslo Sportslager / Skårer CK M 45-49 04:07:56 44.5201:05:5902:50:0603:50:59
102 129023 Joachim Mandt Larsen Oslo Sportslager / Stovnerkameratene Sykkel M 25-29 04:07:56 44.5201:05:5902:50:0603:50:59
102 144060 Tom Ole Løvås Oslo Sportslager / IF Frøy Sykkel M 30-34 04:07:56 44.5201:05:5902:50:0603:50:59
102 129024 Hans Alexander Mangen Oslo Sportslager / Stovnerkameratene Sykkel M 40-44 04:07:56 44.5201:05:5902:50:0603:50:59
102 144769 Erik Nilsen Oslo Sportslager / Skårer CK M 45-49 04:07:56 44.5201:05:5902:50:0603:50:59
102 129026 Espen Rolfsen Oslo Sportslager / Stovnerkameratene Sykkel M 30-34 04:07:56 44.5201:05:5902:50:0603:50:59
102 137332 Christoffer Syse Oslo Sportslager / Stovnerkameratene Sykkel M 25-29 04:07:56 44.5201:05:5902:50:0603:50:59
102 80180 Nicolas Wærenskiold Oslo Sportslager / Holmenkollen Cykleklubb M 30-34 04:07:56 44.5201:05:5902:50:0603:50:59
117 129200 William Berge Raufoss og Gjøvik Red Edition M 35-39 04:08:15 44.4701:05:4502:50:0603:51:34
117 144061 Jens Bergstrøm Raufoss og Gjøvik Red Edition M 30-34 04:08:15 44.4701:05:4502:50:0603:51:34
117 144062 Hans Ivar Festad Raufoss og Gjøvik Red Edition M 30-34 04:08:15 44.4701:05:4502:50:0603:51:34
117 144063 Tor-Atle Fuglerud Raufoss og Gjøvik Red Edition M 35-39 04:08:15 44.4701:05:4502:50:0603:51:34
117 105734 Espen Hagen Raufoss og Gjøvik Red Edition M 35-39 04:08:15 44.4701:05:4502:50:0603:51:34
117 130360 Øystein Myrland Raufoss og Gjøvik Red Edition M 35-39 04:08:15 44.4701:05:4502:50:0603:51:34
117 65366 Arnfinn Nereng Raufoss og Gjøvik Red Edition M 45-49 04:08:15 44.4701:05:4502:50:0603:51:34
117 144064 Martin Røste Omdahl Raufoss og Gjøvik Red Edition M 17-19 04:08:15 44.4701:05:4502:50:0603:51:34
117 64005 Morten Schnell Raufoss og Gjøvik Red Edition M 45-49 04:08:15 44.4701:05:4502:50:0603:51:34
117 144065 Roar Sollie Raufoss og Gjøvik Red Edition M 30-34 04:08:15 44.4701:05:4502:50:0603:51:34
117 144066 Johannes Petrus Spruit Raufoss og Gjøvik Red Edition M 35-39 04:08:15 44.4701:05:4502:50:0603:51:34
117 129062 Andreas Tollan Raufoss og Gjøvik Red Edition M 35-39 04:08:15 44.4701:05:4502:50:0603:51:34
117 64006 Håkon Østberg Raufoss og Gjøvik Red Edition M 50-54 04:08:15 44.4701:05:4502:50:0603:51:34
130 69015 Reidar Hellehaugen Oslo Sportslager / Bærum OCK M 35-39 04:10:55 43.9901:05:5902:50:0603:52:05
131 49415 Sissel Vien Follo Sykkelklubb K 55-59 04:11:18 43.9301:06:1002:51:4703:54:08
131 21435 Børge Andreassen Follo Sykkelklubb M 35-39 04:11:18 43.9301:06:1002:51:4703:54:08
131 49147 Egil Antonsen Follo Sykkelklubb M 45-49 04:11:18 43.9301:06:1002:51:4703:54:08
131 129247 Stian Brække Follo Sykkelklubb M 30-34 04:11:18 43.9301:06:1002:53:5203:55:01
131 41441 Anders Christiansen Follo Sykkelklubb M 45-49 04:11:18 43.9301:06:1002:51:4703:54:08
131 41525 Ståle Ekelund Follo Sykkelklubb M 45-49 04:11:18 43.9301:06:1002:51:4703:54:08
131 49410 Jørgen Feldt Follo Sykkelklubb M 30-34 04:11:18 43.9301:06:1002:51:4703:54:08
131 41489 Thomas Forsberg Follo Sykkelklubb M 40-44 04:11:18 43.9301:06:1002:51:4703:54:08
131 144067 Bent Granby Follo Sykkelklubb M 40-44 04:11:18 43.9301:06:1002:51:4703:54:08
131 42329 Ole Anton Haglerød Follo Sykkelklubb M 45-49 04:11:18 43.9301:06:1002:51:4703:54:08
131 146577 Kenneth Hansen Follo Sykkelklubb M 40-44 04:11:18 43.9301:06:1002:51:4703:54:08
131 144068 Hogne Haug Follo Sykkelklubb M 40-44 04:11:18 43.9301:06:1002:51:4703:54:08
131 108918 Tom Helsinghof Follo Sykkelklubb M 40-44 04:11:18 43.9301:06:1002:51:4700:00:00
131 144069 Tor-Gunnar Ingvaldsen Follo Sykkelklubb M 35-39 04:11:18 43.9301:06:1002:51:4703:54:08
131 90149 Tore Jakobsen Follo Sykkelklubb M 35-39 04:11:18 43.9301:06:1002:51:4703:54:08
131 139115 Espen Kristiansen Follo Sykkelklubb M 35-39 04:11:18 43.9301:06:1002:51:4703:54:08
131 137382 Terje Myklebust Follo Sykkelklubb M 40-44 04:11:18 43.9301:06:1002:51:4703:54:08
131 65494 Amund Riiser Follo Sykkelklubb M 35-39 04:11:18 43.9301:06:1002:51:4703:54:08
131 64045 Bjørn Erik Walle Follo Sykkelklubb M 40-44 04:11:18 43.9301:06:1002:51:4700:00:00
131 144070 Kjetil Westgaard Follo Sykkelklubb M 45-49 04:11:18 43.9301:06:1002:51:4703:54:08
151 33411 Christian Tollefsen Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:11:20 43.9201:04:3402:47:5903:49:57
152 65481 Alexandre Ceselli-Liebst Styrbjørn Spinn Racing Team / Vestre Aker Sykkelklubb M 30-34 04:11:53 43.8201:01:1002:38:3703:52:09
152 129115 Jan-Erik Christiansen Driv IL / Driv Idrettslag Sykkel M 40-44 04:11:53 43.8200:00:0002:51:2603:54:08
152 80231 Erik Bøhler Hansen Driv IL / Driv Idrettslag Sykkel M 30-34 04:11:53 43.8201:07:0302:51:2603:54:08
152 129048 Thomas Nyborg Driv IL / Driv Idrettslag Sykkel M 25-29 04:11:53 43.8201:07:0302:51:2603:54:08
152 34761 Marius Ralger Driv IL / Driv Idrettslag Sykkel M 40-44 04:11:53 43.8201:07:0302:51:2603:54:08
152 109125 Andreas Skavhaug Styrbjørn Spinn Racing Team / Kjekkas IF Sykkel M 35-39 04:11:53 43.8201:01:1000:00:0003:52:09
152 144071 Jørgen Skaatan Driv IL / Nanset IF - Sykkel M 20-24 04:11:53 43.8200:00:0000:00:0000:00:00
159 137361 Oddbjørn Grimsbø Raufoss og Gjøvik Red Edition M 35-39 04:11:56 43.8201:05:4502:50:0603:51:34
159 40682 Jo Ørnulf Aaslund Raufoss og Gjøvik Red Edition M 40-44 04:11:56 43.8201:05:4502:50:0603:51:34
161 35141 Christian Rønning Lillehammer CK Express M 30-34 04:12:04 43.7901:14:0002:55:2903:55:20
162 80233 Njål Eirik Haug Driv IL / Driv Idrettslag Sykkel M 40-44 04:12:17 43.7600:00:0002:51:2603:54:08
162 144770 Eirik Haug Driv IL / Driv Idrettslag Sykkel M 17-19 04:12:17 43.7601:07:0302:51:2603:54:08
162 70784 Terje Kjørstad Driv IL / Driv Idrettslag Sykkel M 40-44 04:12:17 43.7601:07:0302:51:2603:54:08
162 42345 Arne Steffensen Driv IL / Driv Idrettslag Sykkel M 50-54 04:12:17 43.7601:07:0302:51:2603:54:08
162 43968 Knut Jo Strømsborg Driv IL / Driv Idrettslag Sykkel M 40-44 04:12:17 43.7601:07:0302:51:2603:54:08
167 48285 Geir-Egil Bolstad Bærum OCK M 45-49 04:12:22 43.7401:06:0502:50:3803:54:44
167 52465 Kristian Evensen Bærum OCK M 50-54 04:12:22 43.7401:06:0502:50:3803:54:44
167 136882 Atle Halvorsen Bærum OCK M 25-29 04:12:22 43.7401:06:0502:50:3803:54:44
167 74382 Lars Wessel Hansen Bærum OCK M 30-34 04:12:22 43.7401:06:0502:50:3803:54:44
167 137325 Ståle Heitmann Bærum OCK M 30-34 04:12:22 43.7401:06:0502:50:3803:54:44
167 79023 Magne Hunvik Bærum OCK M 45-49 04:12:22 43.7401:06:0502:50:3803:54:44
167 122510 Stein Arne Lie Bærum OCK M 45-49 04:12:22 43.7401:06:0502:50:3803:54:44
167 129360 Øyvind Norli Bærum OCK M 45-49 04:12:22 43.7401:06:0502:50:3803:54:44
167 62601 Truls Paulsen Bærum OCK M 35-39 04:12:22 43.7401:06:0502:50:3803:54:44
167 74498 Anders Rostrup Bærum OCK M 30-34 04:12:22 43.7401:06:0502:50:3803:54:44
167 30632 Jan Tore Sletta Bærum OCK M 50-54 04:12:22 43.7401:06:0502:50:3803:54:44
167 129059 Bjørnar Volden Bærum OCK M 35-39 04:12:22 43.7401:06:0502:50:3803:54:44
167 129776 Mats Aamodt Bærum OCK M 30-34 04:12:22 43.7401:06:0502:50:3803:54:44
180 80203 Svein Åke Arntzen Team Ullensaker / Ullensaker CK M 45-49 04:12:36 43.7001:07:0302:52:3203:55:00
180 67668 Terje Brotnow Team Ullensaker / Skoda Green Team M 40-44 04:12:36 43.7001:07:0302:52:3203:55:00
180 43085 Jørn Kandola Team Ullensaker / Ullensaker CK M 40-44 04:12:36 43.7001:07:0302:52:3203:55:00
180 109141 Stein Vidar Karlsen Team Ullensaker / Ullensaker CK M 40-44 04:12:36 43.7001:07:0302:52:3203:55:00
180 144072 Frode Lier Team Ullensaker / Ullensaker CK M 40-44 04:12:36 43.7000:00:0000:00:0003:55:00
180 70644 Lars Petter Musiol Team Ullensaker / Ullensaker CK M 35-39 04:12:36 43.7001:07:0302:52:3203:55:00
180 130703 Tomas Nilsen Team Ullensaker / Ullensaker CK M 40-44 04:12:36 43.7001:07:0302:52:3203:55:00
180 111036 Rune Hamann Olsen Team Ullensaker / Ullensaker CK M 40-44 04:12:36 43.7001:07:0302:52:3203:55:00
180 80382 Tor Erik Rognstad Team Ullensaker / Ullensaker CK M 35-39 04:12:36 43.7001:07:0302:52:3203:55:00
180 109145 Håkon Rognstad Team Ullensaker / Ullensaker CK M 40-44 04:12:36 43.7001:07:0302:52:3203:55:00
180 47059 Tommy Torgersen Team Ullensaker / Ullensaker CK M 40-44 04:12:36 43.7001:07:0302:52:3203:55:00
180 43400 André Warming Team Ullensaker / Ullensaker CK M 40-44 04:12:36 43.7001:07:0302:52:3203:55:00
180 50191 Jørn Steinar Øveraas Team Ullensaker / Ullensaker CK M 35-39 04:12:36 43.7001:07:0302:52:3203:55:00
193 98763 Dag Holtop Driv IL / Driv Idrettslag Sykkel M 50-54 04:12:47 43.6701:07:0302:51:2603:54:08
193 34810 Jardar Sæthren Driv IL / Driv Idrettslag Sykkel M 40-44 04:12:47 43.6701:07:0302:51:2603:54:08
195 79218 Egil Bagge-Skarheim Kolbotn Sykkelklubb M 40-44 04:12:50 43.6601:06:3702:52:2403:55:45
195 79717 Jarle Byre Kolbotn Sykkelklubb M 30-34 04:12:50 43.6601:06:3702:52:2403:55:45
195 108726 Rogeir Gotheim Kolbotn Sykkelklubb M 45-49 04:12:50 43.6601:06:3702:52:2403:55:45
195 79004 Charles Granquist Kolbotn Sykkelklubb M 40-44 04:12:50 43.6601:06:3702:52:2403:55:45
195 129071 Morten André Groth Kolbotn Sykkelklubb M 35-39 04:12:50 43.6601:06:3702:52:2403:55:45
195 109241 Ivar Grøneng Kolbotn Sykkelklubb M 50-54 04:12:50 43.6601:06:3702:52:2403:55:45
195 144073 Jørn Martin Tysnes Holm Kolbotn Sykkelklubb M 35-39 04:12:50 43.6601:06:3702:52:2403:55:45
195 129027 Tor Huse Kolbotn Sykkelklubb M 55-59 04:12:50 43.6601:06:3702:52:2403:55:45
195 80781 Anders Jeppesen Kolbotn Sykkelklubb M 45-49 04:12:50 43.6601:06:3702:52:2403:55:45
195 129069 Roar Langli Kolbotn Sykkelklubb M 40-44 04:12:50 43.6601:06:3702:52:2403:55:45
195 129040 Anders Lindstad Kolbotn Sykkelklubb M 35-39 04:12:50 43.6601:06:3702:52:2403:55:45
195 46143 Martin Arne Ø. Nilsen Kolbotn Sykkelklubb M 40-44 04:12:50 43.6601:06:3702:52:2403:55:45
195 42758 Per Erik Nyrud Kolbotn Sykkelklubb M 50-54 04:12:50 43.6601:06:3702:52:2403:55:45
195 82857 Egil Olsen Kolbotn Sykkelklubb M 45-49 04:12:50 43.6601:06:3702:52:2403:55:45
195 41574 Stian Petersen Kolbotn Sykkelklubb M 30-34 04:12:50 43.6601:06:3702:52:2403:55:45
195 66005 Are Reines Kolbotn Sykkelklubb M 50-54 04:12:50 43.6601:06:3702:52:2403:55:45
195 34958 Jarle Rudihagen Kolbotn Sykkelklubb M 35-39 04:12:50 43.6600:00:0002:52:2403:55:45
195 79224 Thomas Rygh Kolbotn Sykkelklubb M 30-34 04:12:50 43.6601:06:3702:52:2403:55:45
195 108771 Yngve Sollien Kolbotn Sykkelklubb M 35-39 04:12:50 43.6601:06:3702:52:2403:55:45
195 80499 Arne Ytre Kolbotn Sykkelklubb M 40-44 04:12:50 43.6601:06:3702:52:2403:55:45
215 34946 Frode Bakke Lillehammer CK Express M 45-49 04:13:15 43.5901:05:4802:45:5803:49:53
216 47651 Ola Thomas Berntsen Oslo Sportslager / Stovnerkameratene Sykkel M 40-44 04:13:43 43.5101:05:5902:54:2803:56:26
217 93696 Erik Stensrud Driv IL / Driv Idrettslag Sykkel M 40-44 04:13:44 43.5101:07:0302:51:2603:54:08
218 69533 Roger Løkken Raufoss og Gjøvik Red Edition M 35-39 04:13:56 43.4701:05:4502:50:0603:53:09
219 65391 Jan-Inge Berge Follo Sykkelklubb M 50-54 04:14:15 43.4201:06:1002:51:4703:54:08
219 129249 Steve Kristiansen Follo Sykkelklubb M 35-39 04:14:15 43.4201:06:1002:51:4703:54:08
221 50696 Jan Helge Rustbakken Raufoss og Gjøvik Red Edition M 35-39 04:14:18 43.4101:05:4502:51:4003:57:09
222 144074 Frank Westli Driv IL / Driv Idrettslag Sykkel M 50-54 04:14:25 43.3901:07:0302:51:2603:54:08
223 36512 Ole Kristian Lied Bærum OCK M 30-34 04:14:33 43.3701:06:0502:54:0703:57:01
224 80273 Øyvind Slørdahl Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:14:34 43.3600:00:0000:00:0003:52:22
224 108894 Herman Aass Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:14:34 43.3601:04:3402:47:5903:52:22
226 129066 Kristian Stubberud Driv IL / Driv Idrettslag Sykkel M 25-29 04:14:36 43.3601:07:0302:51:2603:54:08
227 111225 Øivind Andersen-Gott Team RåholtSkullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 45-49 04:15:04 43.2801:08:4402:55:4403:58:12
227 50754 Svend Arild Bilben Team RåholtSkullerud / Kløfta IL Sykkel M 40-44 04:15:04 43.2801:08:4402:55:4403:58:12
227 45445 Jens Christian Dahlen Team RåholtSkullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 50-54 04:15:04 43.2801:08:4402:55:4403:58:12
227 109632 Christian Garli Dalen Team RåholtSkullerud / Råholt Cykleklubb M 35-39 04:15:04 43.2801:08:4402:55:4403:58:12
227 42458 Ivan Espervik Team RåholtSkullerud / TVK Sykkel M 35-39 04:15:04 43.2801:08:4402:55:4403:58:12
227 78801 Tor Isak Gulseth Team RåholtSkullerud / Grenland SK M 45-49 04:15:04 43.2801:08:4402:55:4403:58:12
227 109035 Gunnar Halle Team RåholtSkullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 45-49 04:15:04 43.2801:08:4402:55:4403:58:12
227 64104 Henrik Holum Team RåholtSkullerud / Råholt Cykleklubb M 30-34 04:15:04 43.2801:08:4402:55:4403:58:12
227 122575 Stig Are Karlsen Team RåholtSkullerud / Grenland SK M 40-44 04:15:04 43.2801:08:4402:55:4400:00:00
227 40893 Espen Kristiansen Team RåholtSkullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 50-54 04:15:04 43.2801:08:4402:55:4403:58:12
227 68682 Ove Pernes Team RåholtSkullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 50-54 04:15:04 43.2801:08:4402:55:4403:58:12
227 79484 Andreas Solberg Team RåholtSkullerud / Råholt Cykleklubb M 30-34 04:15:04 43.2801:08:4402:55:4403:58:12
227 49921 Lars Tendal Team RåholtSkullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 45-49 04:15:04 43.2801:08:4402:55:4403:58:12
227 29672 Tore Wold Team RåholtSkullerud / Grenland SK M 45-49 04:15:04 43.2801:08:4402:55:4403:58:12
241 35075 Linda Treseng Team Ullensaker / SK Rye sykkel K 35-39 04:15:10 43.2601:07:0302:52:3203:55:00
242 30548 Arild Johansen Raufoss og Gjøvik Red Edition M 45-49 04:15:56 43.1301:05:4502:51:4003:57:09
243 109852 Christian Barkald Lørenskog CK M 20-24 04:17:03 42.9401:08:2902:55:2403:59:26
243 108841 Simen Enger Lørenskog CK M 25-29 04:17:03 42.9401:08:2902:55:2403:59:26
243 131782 Espen Helgesen Lørenskog CK M 25-29 04:17:03 42.9401:08:2902:55:2403:59:26
243 109094 Lars Kjelling Lørenskog CK M 40-44 04:17:03 42.9401:08:2902:55:2403:59:26
243 80201 Stein Magnus Olafsrud Lørenskog CK M 35-39 04:17:03 42.9401:08:2902:55:2403:59:26
243 48702 Erik Strandli Lørenskog CK M 35-39 04:17:03 42.9401:08:2902:55:2403:59:26
243 70651 Jørgen Sundelius Lørenskog CK M 30-34 04:17:03 42.9401:08:2902:55:2403:59:26
243 49441 Terje Ullereng Lørenskog CK M 45-49 04:17:03 42.9401:08:2902:55:2403:59:26
243 144075 Erik Vollen Lørenskog CK M 35-39 04:17:03 42.9401:08:2902:55:2403:59:26
252 144076 Viggo Birger Hansen Driv IL / Driv Idrettslag Sykkel M 55-59 04:17:08 42.9301:07:0302:51:2603:56:30
253 137358 Morten Kallevig Lørenskog CK M 35-39 04:17:18 42.9001:08:2902:55:2403:59:26
254 36607 Ørjan Rogne Rise Team Ullensaker / Ullensaker CK M 40-44 04:17:33 42.8601:07:0302:52:3203:55:00
254 129146 Knut Olav Røn Team Ullensaker / Ullensaker CK M 40-44 04:17:33 42.8601:07:0302:52:3203:56:29
256 98181 Tom Gullberg Raufoss og Gjøvik Red Edition M 45-49 04:17:40 42.8401:05:4502:50:0603:57:09
257 42534 Christian Askildsen Drøbak-Frogn IL M 30-34 04:17:41 42.8401:09:3002:56:4704:00:51
257 109178 Tormod Braaten Drøbak-Frogn IL M 40-44 04:17:41 42.8401:09:3002:56:4704:00:51
257 129709 Morten Dahl Drøbak-Frogn IL M 40-44 04:17:41 42.8401:09:3002:56:4704:00:51
257 137100 Frode Ellingsen Drøbak-Frogn IL M 40-44 04:17:41 42.8401:09:3002:56:4704:00:51
257 79969 Martin Gray Drøbak-Frogn IL M 40-44 04:17:41 42.8401:09:3002:56:4704:00:51
257 79277 Anders James Gray Drøbak-Frogn IL M 40-44 04:17:41 42.8401:09:3002:56:4704:00:51
257 64298 Karl Henrik Lilleheier Drøbak-Frogn IL M 40-44 04:17:41 42.8401:09:3002:56:4704:00:51
257 136794 Roger Magnussen Drøbak-Frogn IL M 45-49 04:17:41 42.8401:09:3002:56:4704:00:51
257 40939 Frank Røstgård Drøbak-Frogn IL M 50-54 04:17:41 42.8401:09:3002:56:4700:00:00
257 50112 Martin Sebesta Drøbak-Frogn IL M 40-44 04:17:41 42.8401:09:3002:56:4704:00:51
257 79282 Tom-Erik Seim Drøbak-Frogn IL M 40-44 04:17:41 42.8401:09:3002:56:4704:00:51
257 42546 Frank Tenden Drøbak-Frogn IL M 50-54 04:17:41 42.8401:09:3002:56:4704:00:51
269 137347 Kristian Grue Styrbjørn Spinn Racing Team / Ullensaker CK M 17-19 04:17:42 42.8401:01:1002:51:4003:58:22
270 26901 Ole Stava Team RåholtSkullerud / Kløfta IL Sykkel M 45-49 04:18:03 42.7801:08:4402:55:4403:58:12
271 144077 Odd-Arne Hoel Follo Sykkelklubb M 45-49 04:18:24 42.7201:06:1002:51:4703:57:22
271 50976 Audun Landsverk Follo Sykkelklubb M 35-39 04:18:24 42.7201:06:1002:51:4703:57:51
273 62532 Willy Andersen Team Torshov / Ullensaker CK M 45-49 04:18:27 42.7101:08:0802:55:3004:00:00
273 144078 Aage Christensen Team Torshov / Asker Triathlon Klubb - Sykkel M 35-39 04:18:27 42.7101:08:0802:55:3004:00:00
273 49658 Lars Christian Heier Team Torshov / Kloppa Off Road Klubb M 50-54 04:18:27 42.7101:08:0802:55:3004:00:00
273 109016 Harald Hovind Team Torshov / Kloppa Off Road Klubb M 55-59 04:18:27 42.7101:08:0802:55:3004:00:00
273 129546 Ola Høiby Team Torshov / Kloppa Off Road Klubb M 35-39 04:18:27 42.7100:00:0000:00:0000:00:00
273 150906 Harald Kristiansen Team Torshov / Kloppa Off Road Klubb M 35-39 04:18:27 42.7101:08:0802:55:3004:00:00
273 51375 Vegard Lien Kvelstad Team Torshov / Kloppa Off Road Klubb M 25-29 04:18:27 42.7101:08:0802:55:3004:00:00
273 63563 Paal Morten Lunaas Team Torshov / Kjekkas IF Sykkel M 25-29 04:18:27 42.7101:08:0802:55:3004:00:00
273 137407 Morten Løvaas Team Torshov / Kloppa Off Road Klubb M 50-54 04:18:27 42.7101:08:0802:55:3004:00:00
273 74509 Thomas Monsen Team Torshov / Torshov Sykkelklubb M 35-39 04:18:27 42.7101:08:0802:55:3004:00:00
273 144079 Runar Gustav Nordgård Team Torshov / Kloppa Off Road Klubb M 30-34 04:18:27 42.7101:08:0802:55:3004:00:00
273 87366 Bård Olsen Team Torshov / Oslo Politis IL Sykkel M 50-54 04:18:27 42.7101:08:0802:55:3004:00:00
273 123311 Endre Skagen Sanne Team Torshov / Kloppa Off Road Klubb M 30-34 04:18:27 42.7101:08:0800:00:0000:00:00
273 63979 Petter Ønvik Team Torshov / CK Nittedal M 45-49 04:18:27 42.7101:08:0802:55:3004:00:00
287 144080 Anders Fløyås CK Øst Scalatore M 35-39 04:18:29 42.7101:08:4302:58:1604:01:20
287 129136 Glenn E. Olsen CK Øst Scalatore M 40-44 04:18:29 42.7101:08:4302:58:1604:01:20
287 144081 Lars Pederstad CK Øst Scalatore M 45-49 04:18:29 42.7101:08:4302:58:1604:01:20
287 108071 Cato Pettersen CK Øst Scalatore M 40-44 04:18:29 42.7101:08:4302:58:1604:01:20
287 110856 Rolf Rasmussen CK Øst Scalatore M 50-54 04:18:29 42.7101:08:4302:58:1604:01:20
292 81222 Einar Hagemann Team RåholtSkullerud / Råholt Cykleklubb M 35-39 04:18:34 42.6901:08:4402:55:4403:58:12
292 80266 Stig Hellesnes Team RåholtSkullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 45-49 04:18:34 42.6901:08:4402:58:0804:01:30
292 137369 Lars Hugo Braadland Olsen Lørenskog CK M 40-44 04:18:34 42.6901:08:2902:55:2403:59:26
295 81178 Trond G. Amundsen Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:18:44 42.6601:04:3402:59:2404:01:52
295 144082 Vegard Cock Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:18:44 42.6601:04:3402:59:2404:01:52
297 137419 Stian Larsen CK Øst Scalatore M 40-44 04:19:04 42.6101:08:4302:58:1604:01:20
298 107950 Ole Harald Austad SK Rye sykkel M 45-49 04:19:18 42.5701:10:4002:58:5304:01:46
298 144083 Anders Blakstvedt SK Rye sykkel M 45-49 04:19:18 42.5701:10:4002:58:5304:01:46
298 64344 Kristin Falck SK Rye sykkel K 45-49 04:19:18 42.5701:10:4002:58:5304:01:46
298 80239 Espen Fossheim SK Rye sykkel M 45-49 04:19:18 42.5701:10:4002:58:5304:01:46
298 129033 Geir Haugen SK Rye sykkel M 35-39 04:19:18 42.5701:15:1002:59:1704:01:46
298 129545 Ingar Høglien SK Rye sykkel M 40-44 04:19:18 42.5701:10:4002:58:5304:01:46
298 80413 Jan Terje Håkonsen SK Rye sykkel M 45-49 04:19:18 42.5701:10:4002:58:5304:01:46
298 137351 Alexander Jansson SK Rye sykkel M 30-34 04:19:18 42.5701:10:4002:58:5304:01:46
298 82137 Mats Joachim Johansen SK Rye sykkel M 35-39 04:19:18 42.5701:10:4002:58:5304:01:46
298 53860 Martin Lindebæk Nielsen SK Rye sykkel M 35-39 04:19:18 42.5701:10:4002:58:5304:01:46
298 43086 Raymond Nordfeldt SK Rye sykkel M 40-44 04:19:18 42.5701:10:4002:58:5304:01:46
298 136518 Bård Røsok SK Rye sykkel M 45-49 04:19:18 42.5701:10:4002:58:5304:01:46
298 68534 Jarle Skogland SK Rye sykkel M 40-44 04:19:18 42.5701:10:4002:58:5304:01:46
298 129552 Knut Snildal SK Rye sykkel M 30-34 04:19:18 42.5701:10:4002:58:5304:01:46
298 129034 Eirik Stangeland SK Rye sykkel M 60-64 04:19:18 42.5701:10:4002:58:5304:01:46
298 137610 Jonas Strømstad SK Rye sykkel M 30-34 04:19:18 42.5701:10:4002:58:5304:01:46
314 42265 Sindre Næss Styrbjørn Spinn Racing Team / Varanger Sp.Kl. Sykkel M 45-49 04:19:19 42.5701:01:1002:45:1703:59:26
315 49581 Ole Ledang Lørenskog CK M 45-49 04:19:29 42.5401:08:2902:55:2403:59:26
316 70642 Ole Erik Alnæs Lørenskog CK M 45-49 04:19:31 42.5401:08:4402:55:4404:00:12
316 130327 Ludvik Rude Dahlen Team RåholtSkullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 55-59 04:19:31 42.5401:08:4402:55:4404:00:12
316 137365 Lars André Røkke Team RåholtSkullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 40-44 04:19:31 42.5401:08:4402:55:4404:00:12
319 108951 Åge Thomas Steensen Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:19:42 42.5101:04:3402:47:5903:58:15
320 50629 Jan-Tore Dannemark Drøbak-Frogn IL M 50-54 04:19:53 42.4801:09:3002:56:4704:00:51
320 79276 Knut Ellingsberg Drøbak-Frogn IL M 50-54 04:19:53 42.4801:09:3002:56:4704:00:51
322 62887 Jonas Christensen SK Rye sykkel M 35-39 04:20:05 42.4401:10:4002:58:5304:01:46
323 106387 Tor Arne Andreassen Team Ceres / SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:20:06 42.4401:09:0702:57:4604:02:00
323 68973 Bjørn Kristian Berge Team Ceres / SpKl Ceres Sykkel M 55-59 04:20:06 42.4401:09:0702:57:4604:02:00
323 70608 Terje Bernton Team Ceres / SpKl Ceres Sykkel M 50-54 04:20:06 42.4401:09:0702:57:4604:02:00
323 49502 Tarjei Blåsås Team Ceres / SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:20:06 42.4401:09:0702:57:4604:02:00
323 41452 Cato Borge Team Ceres / SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:20:06 42.4401:09:0702:57:4604:02:00
323 49268 Pål Endresplass Team Ceres / SpKl Ceres Sykkel M 40-44 04:20:06 42.4401:09:0702:57:4604:02:00
323 63949 Tommy Engvik Team Ceres / SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:20:06 42.4401:09:0702:57:4604:02:00
323 137566 Marius Foseid Team Ceres / SpKl Ceres Sykkel M 25-29 04:20:06 42.4400:00:0000:00:0000:00:00
323 139685 Øyvind Haug Team Ceres / SpKl Ceres Sykkel M 35-39 04:20:06 42.4401:09:0702:57:4604:02:00
323 80321 Lars Holter Team Ceres / SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:20:06 42.4401:09:0702:57:4604:02:00
323 68127 Arne Jørgen Kildahl Team Ceres / SpKl Ceres Sykkel M 55-59 04:20:06 42.4401:09:0702:57:4604:02:00
323 48695 Knut Sverre Larsen Team Ceres / SpKl Ceres Sykkel M 50-54 04:20:06 42.4401:09:0702:57:4604:02:00
323 61303 Siri Sjetne Lund Team Ceres / SpKl Ceres Sykkel M 50-54 04:20:06 42.4401:09:0702:57:4604:02:00
323 108201 Arne Martin Moen Styrbjørn Spinn Racing Team / Kloppa Off Road Klubb M 30-34 04:20:06 42.4401:09:0702:57:4604:02:00
323 63950 Oddbjørn Nilsen Team Ceres / SpKl Ceres Sykkel M 60-64 04:20:06 42.4401:09:0702:57:4604:02:00
323 42445 Kjetil Standal Team Ceres / SpKl Ceres Sykkel M 50-54 04:20:06 42.4401:09:0702:57:4604:02:00
323 107956 Frode O. Storløkken Team Ceres / SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:20:06 42.4401:09:0702:57:4604:02:00
323 129063 Svein-Olav Aas Team Ceres / SpKl Ceres Sykkel M 50-54 04:20:06 42.4401:09:0702:57:4604:02:00
341 144084 Anders Haakon Lier CK Øst Scalatore M 45-49 04:20:07 42.4401:08:4302:58:1604:01:20
342 42536 Marius Bjørnstad Drøbak-Frogn IL M 35-39 04:20:27 42.3801:09:3002:56:4704:00:51
343 108910 Daniel Lunde Lillehammer CK Express M 30-34 04:20:44 42.3401:02:2002:53:2303:59:37
343 144085 Morten Eide Pedersen Lillehammer CK Express M 25-29 04:20:44 42.3401:02:2002:48:1603:59:47
345 136616 Vegard Jonsrud Team Ceres / SpKl Ceres Sykkel M 50-54 04:20:52 42.3201:09:0702:57:4604:02:00
346 109475 Ove Jørgen Carlsen Lørenskog CK M 40-44 04:21:12 42.2601:08:2902:55:2403:59:34
347 36371 Espen Halvorsen Driv IL / Driv Idrettslag Sykkel M 50-54 04:21:14 42.2601:07:0302:54:5004:02:57
347 129043 Marius Haug Driv IL / Driv Idrettslag Sykkel M 40-44 04:21:14 42.2601:07:0302:51:2604:02:57
347 80690 Martin Kathrud Driv IL / Driv Idrettslag Sykkel M 30-34 04:21:14 42.2601:07:0302:51:5304:02:57
347 129046 Anders Kathrud Driv IL / Driv Idrettslag Sykkel M 35-39 04:21:14 42.2601:07:0302:51:2604:01:34
351 137732 Jørn Einar Pedersen Drøbak-Frogn IL M 35-39 04:21:17 42.2501:09:3002:56:4704:00:51
352 137415 Øyvind Lund Børresen Team Ullensaker / Ullensaker CK M 35-39 04:21:37 42.1901:07:0303:00:3704:03:53
353 44669 Kjell Ivar Brun Ottadalen SK M 45-49 04:21:42 42.1801:10:0102:58:0804:03:24
353 65409 Odd Dybdalen Ottadalen SK M 45-49 04:21:42 42.1801:10:0102:58:0804:03:24
353 107973 Bjørn Ekren Ottadalen SK M 35-39 04:21:42 42.1801:10:0102:58:0804:03:24
353 62542 Pål Atle Fagerli Ottadalen SK M 20-24 04:21:42 42.1801:10:0102:58:0804:03:24
353 129150 Øyvind Lie Flobergseter Ottadalen SK M 20-24 04:21:42 42.1801:10:0102:58:0804:03:24
353 107974 André Granrud Ottadalen SK M 30-34 04:21:42 42.1801:10:0102:58:0804:03:24
353 64225 Jan Killi Ottadalen SK M 40-44 04:21:42 42.1801:10:0102:58:0804:03:24
353 47493 Stein Killi Ottadalen SK M 45-49 04:21:42 42.1801:10:0102:58:0804:03:24
353 34961 Øyvind Korpberget Ottadalen SK M 40-44 04:21:42 42.1801:10:0102:58:0804:03:24
353 108879 Eldar Kurseth Ottadalen SK / Sykkylven SK M 40-44 04:21:42 42.1801:10:0102:58:0804:03:24
353 36438 Sjur Arne Lindby Ottadalen SK M 45-49 04:21:42 42.1801:10:0102:58:0804:03:24
353 80046 Pål Kristian Moen Ottadalen SK M 30-34 04:21:42 42.1801:10:0102:58:0804:03:24
353 34960 Tore Sundero Ottadalen SK M 45-49 04:21:42 42.1801:10:0102:58:0804:03:24
353 80271 Magne Svare Ottadalen SK M 30-34 04:21:42 42.1801:10:0102:58:0804:03:24
353 144086 Christen Tellefsen Ottadalen SK M 45-49 04:21:42 42.1801:10:0102:58:0804:03:24
353 36442 Per-Ivar Weydahl Ottadalen SK M 50-54 04:21:42 42.1801:10:0102:58:0804:03:24
369 49396 Eirik Hval Jensen Team Oslo Sykkel / CK Nittedal M 40-44 04:21:48 42.1601:03:1302:50:0204:01:54
370 41001 Bjørn Kristiansen CK Øst Scalatore M 50-54 04:21:50 42.1601:08:4302:58:1604:01:20
371 36540 Jan-Arve Dybvaag Lea Trønderspeed / CK Victoria M 40-44 04:22:16 42.0901:02:5602:45:3804:00:52
372 64048 Torgeir Urdal Team RåholtSkullerud / Grenland SK M 50-54 04:22:21 42.0801:08:4402:55:4404:02:37
373 144087 Anders Jordal CK Øst Scalatore M 35-39 04:22:34 42.0401:08:4302:58:1604:02:41
374 81007 Klaus Tørhaugen Team RåholtSkullerud / Kløfta IL Sykkel M 40-44 04:22:39 42.0301:08:4402:55:4404:00:59
375 108958 Thomas Nydal Oslo Sportslager / Stovnerkameratene Sykkel M 35-39 04:23:00 41.9701:05:5902:50:0604:01:12
376 35300 Trond Helge Myrvang Team Ullensaker / Skoda GreenTeam M 35-39 04:23:49 41.8401:07:0302:52:3204:01:35
377 144088 Bjørnar Kj. Jacobsen Driv IL / Driv Idrettslag Sykkel M 17-19 04:23:59 41.8201:07:0302:51:2604:02:57
378 65509 Tommy Evenrud Raufoss og Gjøvik Red Edition M 35-39 04:24:35 41.7201:05:4502:50:2804:04:10
378 137362 Erling Nyborg Owren Raufoss og Gjøvik Red Edition M 17-19 04:24:35 41.7201:05:4502:50:0604:04:10
378 129061 Martin Schnell Raufoss og Gjøvik Red Edition M 17-19 04:24:35 41.7201:05:4502:50:0604:04:10
381 144089 Thor Smedstad CK Øst Scalatore M 40-44 04:24:44 41.7001:08:4302:58:1604:03:59
382 64384 Harald Lyshaugen Raufoss og Gjøvik Red Edition M 40-44 04:25:04 41.6401:05:4500:00:0004:05:58
383 144090 Rune Stokvold CK Øst Scalatore M 40-44 04:25:06 41.6401:08:4302:58:1604:03:59
384 47676 Espen Lønnes Renholt Oslo Sportslager / Stovnerkameratene Sykkel M 50-54 04:25:13 41.6201:11:0303:05:5304:08:21
385 108154 André Eriksson Team Ullensaker / Ullensaker CK M 40-44 04:25:18 41.6101:07:0302:54:0004:05:16
386 138262 Ørjan Benonisen Solør Cykleklubb M 35-39 04:26:06 41.4801:10:3503:01:5604:07:49
386 109345 Robert Birkevaag Solør Cykleklubb M 40-44 04:26:06 41.4801:10:3503:01:5604:07:49
386 31548 Oddmund Viskjer Bleie Solør Cykleklubb M 40-44 04:26:06 41.4801:10:3503:01:5604:07:49
386 80671 Arne Danielsen Solør Cykleklubb M 45-49 04:26:06 41.4801:10:3503:01:5604:07:49
386 84982 Rolf Arne Eriksen Solør Cykleklubb M 35-39 04:26:06 41.4801:10:3503:01:5604:07:49
386 35057 René Gjøg Solør Cykleklubb M 45-49 04:26:06 41.4801:10:3503:01:5604:07:49
386 128267 Torgeir Langholen Solør Cykleklubb M 45-49 04:26:06 41.4801:10:3503:01:5604:07:49
386 108986 Rune Porsholt Solør Cykleklubb M 40-44 04:26:06 41.4801:10:3503:01:5604:07:49
386 129130 Knut-Arve Ramsdal Solør Cykleklubb M 50-54 04:26:06 41.4801:10:3503:01:5604:07:49
386 64304 Anders Trømborg Soon Cykleklubb M 40-44 04:26:06 41.4801:10:3503:01:5604:07:49
386 88204 Steinar Wiik Soon Cykleklubb M 40-44 04:26:06 41.4801:10:3503:01:5604:07:49
397 42272 Inge Valseth Trønderspeed / CK Victoria M 50-54 04:26:12 41.4701:02:5602:45:3804:05:02
398 144091 Steiner Arntsen Team Ullensaker / Ullensaker CK M 45-49 04:26:18 41.4501:07:0302:52:3204:03:53
399 119890 Stian Tufte Team Torshov / SK Rye sykkel M 30-34 04:26:26 41.4301:08:0802:55:3004:03:12
400 79082 Arild Skjold Oslo Sportslager / Stovnerkameratene Sykkel M 45-49 04:26:30 41.4201:05:5903:05:5304:08:21
401 137558 Kristian Bartnes Team Ullensaker / Ullensaker CK M 30-34 04:26:37 41.4001:15:2703:06:4804:09:27
401 50006 Ulf Johansen Team Ullensaker / Ullensaker CK M 50-54 04:26:37 41.4001:07:0302:52:3204:06:18
403 108996 Anders Gaarder Kolbotn Sykkelklubb M 45-49 04:27:29 41.2701:06:3702:52:5204:07:53
404 136524 Sigurd Røsok SK Rye sykkel M 17-19 04:27:59 41.1901:10:4002:58:5304:02:50
405 144771 Kristian Bjerke Oslo Sportslager / Stovnerkameratene Sykkel M 35-39 04:28:43 41.0801:05:5902:51:3804:09:55
406 109606 Håvard Stigen Andersen Hasle-Løren IL Sykkel M 25-29 04:29:11 41.0101:11:2803:03:5904:11:55
406 144092 Lars Martin Birkeland Sagene IF Sykkel M 25-29 04:29:11 41.0101:11:2803:03:5904:11:02
406 35046 Rune Bruksås Hasle-Løren IL Sykkel M 35-39 04:29:11 41.0101:11:2803:03:5904:11:14
406 144093 Christopher Einarsrud Sagene IF Sykkel M 30-34 04:29:11 41.0101:11:2803:03:5904:11:02
406 54239 Aslak Eriksrud Hasle-Løren IL Sykkel M 40-44 04:29:11 41.0101:11:2803:03:5904:11:14
406 83133 Øystein Haga Hasle-Løren IL Sykkel M 35-39 04:29:11 41.0101:11:2803:03:5904:11:14
406 144772 Thomas Hansen Hasle-Løren IL Sykkel M 35-39 04:29:11 41.0101:11:2803:03:5904:11:02
406 79125 Knut Erik Haugen Sagene IF Sykkel M 25-29 04:29:11 41.0101:11:2803:03:5904:11:02
406 100839 Magnus Jordahl Sagene IF Sykkel M 30-34 04:29:11 41.0101:11:2803:03:5904:11:02
406 109597 Robin Kaspersen Hasle-Løren IL Sykkel M 25-29 04:29:11 41.0101:11:2803:03:5904:11:02
406 109330 Magnus Wien Klæboe Sagene IF Sykkel M 30-34 04:29:11 41.0100:00:0003:03:5904:11:02
406 144094 Helge Kolstad Sagene IF Sykkel M 40-44 04:29:11 41.0101:11:2803:03:5904:11:02
406 81365 Frode Fagerhaug Kolvik Sagene IF Sykkel M 30-34 04:29:11 41.0101:11:2803:03:5904:11:02
406 119379 Aun Heming Schøyen Sagene IF Sykkel M 30-34 04:29:11 41.0101:11:2803:03:5904:11:02
406 122428 Jørgen Sørensen Sagene IF Sykkel M 40-44 04:29:11 41.0101:11:2803:03:5904:11:02
406 109502 Tobias Torrissen Hasle-Løren IL Sykkel M 40-44 04:29:11 41.0101:11:2803:03:5904:11:14
406 145421 Stian Tveit Hasle-Løren IL Sykkel M 35-39 04:29:11 41.0101:11:2803:03:5904:11:14
406 116444 Magne Værnes Hasle-Løren IL Sykkel M 35-39 04:29:11 41.0101:11:2803:03:5904:11:02
406 144095 Morten Wesøe Oslo M 35-39 04:29:11 41.0101:11:2803:03:5904:11:02
425 128151 Jarle Olsen CK Øst Scalatore M 55-59 04:29:15 41.0001:08:4302:58:1604:10:09
426 124610 Rune Melhus Hasle-Løren IL Sykkel M 40-44 04:29:34 40.9501:11:2803:03:5904:11:14
427 109184 Geir Wiik Soon Cykleklubb M 50-54 04:30:56 40.7401:10:3503:01:5604:08:06
428 129131 Michele De Paoli Lørenskog CK M 40-44 04:31:19 40.6901:08:2902:55:2404:05:52
429 80626 Kristian Lyngmo CK Øst Scalatore M 35-39 04:31:37 40.6401:08:4302:58:1604:10:24
430 107894 Hans Berg Solør Cykleklubb M 35-39 04:31:53 40.6001:10:3503:01:5604:09:59
430 109421 Kåre Thorsen Solør Cykleklubb M 45-49 04:31:53 40.6001:10:3503:01:5604:09:59
430 80680 Kjersti Hurum Trømborg Solør Cykleklubb K 40-44 04:31:53 40.6001:10:3503:01:5604:09:59
433 64029 Leif Arne Brandal CK Nittedal M 55-59 04:32:06 40.5701:11:4203:06:4604:13:46
433 64372 Erlend Edvardsen Bingsfoss SK M 45-49 04:32:06 40.5701:11:4203:06:4604:13:46
433 67157 Richard Elnæs CK Nittedal M 40-44 04:32:06 40.5701:11:4203:06:4604:13:46
433 144096 Kjetil Kvigstad CK Nittedal M 25-29 04:32:06 40.5701:11:4203:06:4604:13:46
433 106043 Frank Larsen HAPRO BIL M 40-44 04:32:06 40.5701:11:4203:06:4604:13:46
433 47977 Tove Irene Larsen CK Nittedal K 45-49 04:32:06 40.5701:11:4203:06:4604:13:46
433 119627 Steinar Løvlie HAPRO BIL M 35-39 04:32:06 40.5701:11:4203:06:4604:13:46
433 109101 Vegard Madsen Skårer CK M 40-44 04:32:06 40.5701:11:4203:06:4604:13:46
433 79997 Gina Elisabeth Mathisen Hadeland K 25-29 04:32:06 40.5701:11:4203:06:4604:13:46
433 69499 Mats Erik Moen CK Nittedal M 40-44 04:32:06 40.5701:11:4203:06:4604:13:46
433 80540 Kjetil Heltorp Næss Bingsfoss SK M 45-49 04:32:06 40.5701:11:4203:06:4604:13:46
433 137689 Eivind Olsen CK Nittedal M 30-34 04:32:06 40.5701:11:4203:06:4604:13:46
433 108989 Odd Jørgen Ottesen Bingsfoss SK M 45-49 04:32:06 40.5701:11:4203:06:4604:13:46
433 48040 Bottel Skøyen CK Nittedal M 50-54 04:32:06 40.5701:11:4203:06:4604:13:46
433 70393 John Arne Stern CK Nittedal M 30-34 04:32:06 40.5701:11:4203:06:4604:13:46
433 42447 Lars Tallhaug Bingsfoss SK M 50-54 04:32:06 40.5701:11:4203:06:4604:13:46
433 43984 Lars Wilskog CK Nittedal M 45-49 04:32:06 40.5701:11:4203:06:4604:13:46
433 49245 Øyvind Woll CK Nittedal M 45-49 04:32:06 40.5701:11:4203:06:4604:13:46
433 47764 Tore Øygard CK Nittedal M 45-49 04:32:06 40.5701:11:4203:06:4604:13:46
452 64363 Thomas Hebæk Solør Cykleklubb M 40-44 04:32:07 40.5701:10:3503:01:5604:10:23
453 125514 Stian Sandtorv Lørenskog CK M 25-29 04:32:34 40.5001:08:2903:03:1904:11:41
454 62528 Bjørn Granli Ottestad Black Edition / Ottestad IL Sykkel M 45-49 04:32:55 40.4501:04:0302:48:1903:45:35
454 108360 Thomas Jansen Team Oslo Sykkel / IF Frøy Sykkel M 25-29 04:32:55 40.4501:03:1302:52:1904:10:27
454 50199 Øyvind Nesdal Ottestad Black Edition / Ottestad IL Sykkel M 45-49 04:32:55 40.4501:16:1103:09:2104:14:37
454 144097 Frode Røsand Ottestad Black Edition / Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 40-44 04:32:55 40.4501:15:2903:09:2104:14:37
454 80465 Bjørnar Skjelseth Ottestad Black Edition / Brumunddal SK M 45-49 04:32:55 40.4501:16:1103:09:2104:14:37
454 64128 Bjørn Roar Stenhaug Brumunddal SK M 50-54 04:32:55 40.4501:15:2903:09:2104:14:37
454 80175 Jens Wolsgaard Ottestad Black Edition / Ottestad IL Sykkel M 40-44 04:32:55 40.4501:16:1103:09:2104:14:37
461 36355 Stig Ervik Atea AS M 50-54 04:32:59 40.4401:12:0503:06:3004:15:00
461 109634 Daniel Nicolai Hansten Atea AS M 25-29 04:32:59 40.4401:12:0503:06:3004:15:00
461 30111 Vegard Barhaugen Kjos Bærum OCK M 45-49 04:32:59 40.4401:12:0503:06:3004:15:00
461 109982 Jon Inge Lostad Atea AS M 40-44 04:32:59 40.4401:12:0503:06:3000:00:00
461 137509 Pål André Låhne Atea AS M 40-44 04:32:59 40.4401:12:0503:06:3004:15:00
461 70763 Birthe Midttveit Atea AS K 30-34 04:32:59 40.4401:12:0503:06:3004:15:00
461 58134 Børge Rovik Bogafjell Sykleklubb M 40-44 04:32:59 40.4401:12:0503:06:3004:15:00
461 48809 Morten W. Røstad Ullensaker Cykleklubb M 50-54 04:32:59 40.4401:12:0503:06:3004:15:00
461 30405 Thomas Torstveit Ullevål Sykkelklubb M 40-44 04:32:59 40.4401:12:0503:06:3004:15:00
461 42279 Hans Vigstad Atea AS M 40-44 04:32:59 40.4401:12:0503:06:3004:15:00
461 129617 Erik Aamann Atea AS M 35-39 04:32:59 40.4401:12:0503:06:3004:15:00
472 144098 Basem Msallam Bingsfoss SK M 25-29 04:33:30 40.3601:11:4203:06:4604:13:46
473 109533 Lars Lundby Hasle-Løren IL Sykkel M 35-39 04:33:38 40.3401:11:2803:03:5904:11:14
473 137400 Matthew Pugsley Hasle-Løren IL Sykkel M 40-44 04:33:38 40.3401:11:2803:03:5904:11:14
475 41686 Knut Atle Stene Andersen Oppdal/Stiftstaden / Støren CK M 45-49 04:33:40 40.3401:12:5903:10:1204:15:49
475 144099 Ketil Andreassen Oppdal/Stiftstaden / Støren CK M 40-44 04:33:40 40.3401:13:4503:10:1204:15:49
475 144100 Per Stian Sanden Aune Oppdal/Stiftstaden / Oppdal SK M 20-24 04:33:40 40.3401:12:5903:10:1204:15:49
475 62522 Tor Bjerkan Oppdal/Stiftstaden / Oppdal SK M 30-34 04:33:40 40.3401:12:5903:10:1204:15:49
475 137373 Tormod Eggan Oppdal/Stiftstaden / Oppdal SK M 40-44 04:33:40 40.3401:13:4503:10:1204:15:49
475 47076 Jon Gauterud Oppdal/Stiftstaden / Oppdal SK M 35-39 04:33:40 40.3401:13:4503:10:1204:15:49
475 80351 Håkon Fagerhaug Gustavsen Oppdal/Stiftstaden / Oppdal SK M 45-49 04:33:40 40.3401:12:5903:10:1204:15:49
475 129104 Geir Plassen Oppdal/Stiftstaden / Oppdal SK M 40-44 04:33:40 40.3401:12:5903:10:1204:15:49
475 62526 Roar Sørlien Oppdal/Stiftstaden / Oppdal SK M 40-44 04:33:40 40.3401:13:4503:10:1204:15:49
475 70896 Terje Opheim Viken Oppdal/Stiftstaden / Stiftstaden SK Trondheim M 35-39 04:33:40 40.3401:12:5903:10:1204:15:49
475 34860 Kjetil Værnes Oppdal/Stiftstaden / Oppdal SK M 40-44 04:33:40 40.3401:12:5903:10:1204:15:49
475 138404 Arne Ivar Østerås Oppdal/Stiftstaden / Oppdal SK M 45-49 04:33:40 40.3401:12:5903:10:1204:15:49
487 62531 Baard Aas Team Ullensaker / Ullensaker CK M 55-59 04:33:43 40.3301:07:0303:04:2104:12:41
488 129224 Frank Sørensen Team RåholtSkullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 45-49 04:34:01 40.2801:08:4402:58:5104:13:38
489 65864 Henrik Jenssen Hasle-Løren IL Sykkel M 40-44 04:34:12 40.2601:11:2803:03:5904:12:56
489 131671 Thomas K. Mathiesen Hasle-Løren IL Sykkel M 40-44 04:34:12 40.2601:11:2803:03:5904:12:56
491 109373 Ørnulf Riisnæs Team Oslo Sykkel / Torshov Sykkelklubb M 40-44 04:34:13 40.2601:03:1302:59:3304:14:12
491 80251 Jørn-Ivar Tronvold Team Oslo Sykkel / Follo Sykkelklubb M 40-44 04:34:13 40.2601:09:5202:59:3304:14:12
493 36716 Rune Stople Bingsfoss SK M 45-49 04:34:31 40.2101:11:4203:06:4604:13:46
494 109415 Rune Ellingsen Atea AS M 50-54 04:34:48 40.1701:12:0503:06:3004:15:00
495 129532 Dan Karlsen Team RåholtSkullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 50-54 04:35:03 40.1301:08:4402:57:3904:13:38
496 80718 Paul Udjus Atea AS M 45-49 04:35:08 40.1201:12:0503:07:5004:16:27
496 36527 Morten André Åhlander SK Rye sykkel M 35-39 04:35:08 40.1201:12:0503:06:3004:15:15
498 129103 John Kristian Liaker Team Ullensaker / Ullensaker CK M 40-44 04:35:25 40.0801:15:2703:06:4804:14:26
498 65639 Kjetil Nordlund Team Ullensaker / Ullensaker CK M 30-34 04:35:25 40.0801:07:0302:57:1304:12:41
500 129054 Morten Rotnes Skiptvet IL Sykkel M 40-44 04:35:26 40.0801:15:2503:09:4504:17:17
500 137445 Per Morten Ødegaard Skiptvet IL Sykkel M 45-49 04:35:26 40.0801:15:2503:09:4504:17:17
502 137447 Tor Martin Sølvberg Askimaskim M 30-34 04:35:49 40.0201:15:2503:09:4504:17:17
503 113100 Ketil Ervik IF Frøy Sykkel M 45-49 04:36:06 39.9801:13:0303:08:4804:17:25
503 70897 Arne Hanssen IF Frøy Sykkel M 45-49 04:36:06 39.9801:13:0303:08:4804:17:25
503 129369 Rune Hensel IF Frøy Sykkel M 40-44 04:36:06 39.9801:13:0303:08:4804:17:25
503 80405 Svein Ivar Herlo Råholt Cykleklubb M 35-39 04:36:06 39.9801:13:0303:08:4804:17:25
503 64347 Thomas Leirset IF Frøy Sykkel M 40-44 04:36:06 39.9801:13:0303:08:4804:17:25
503 129587 Alexander Mcfarlane IF Frøy Sykkel M 35-39 04:36:06 39.9801:13:0303:08:4804:17:25
503 35184 Steinar Rød Nilsen IF Frøy Sykkel M 45-49 04:36:06 39.9801:13:0303:08:4804:17:25
503 144774 Andreas Nilsen IF Frøy Sykkel M 30-34 04:36:06 39.9801:13:0303:08:4804:17:25
503 110069 Pål Olsen IF Frøy Sykkel M 50-54 04:36:06 39.9801:13:0303:08:4804:17:25
503 64350 Johnny Rognså IF Frøy Sykkel M 45-49 04:36:06 39.9801:13:0303:08:4804:17:25
503 110515 Jørn Rokke IF Frøy Sykkel M 40-44 04:36:06 39.9801:13:0303:08:4804:17:25
503 123470 Jon Henry Askevold Rosseland IF Frøy Sykkel M 25-29 04:36:06 39.9801:13:0303:08:4804:17:25
515 144101 Ole Kristian Bratlien Lågen CK M 30-34 04:36:16 39.9601:12:4603:08:1004:16:32
515 62037 Morten Brende Lågen CK M 40-44 04:36:16 39.9601:12:4603:08:1004:16:32
515 97347 Jan Petter Eide Lågen CK M 45-49 04:36:16 39.9601:12:4603:08:1004:16:32
515 144102 Edvard Hamilton Lågen CK M 20-24 04:36:16 39.9601:12:4603:08:1004:16:32
515 129151 Stein Erik Haugstulen Lågen CK M 45-49 04:36:16 39.9601:12:4603:08:1004:16:32
515 34953 Tore Haverstad Lågen CK M 45-49 04:36:16 39.9601:12:4603:08:1004:16:32
515 70635 Kirsti Kolseth Lågen CK K 20-24 04:36:16 39.9601:12:4603:08:1004:16:32
515 144103 Torstein Lien Lågen CK M 20-24 04:36:16 39.9601:12:4603:08:1004:16:32
515 81132 Stein Roger Løkken Lågen CK M 35-39 04:36:16 39.9601:12:4603:08:1004:16:32
515 128918 Kim Erik Moen Lågen CK M 35-39 04:36:16 39.9601:12:4603:08:1004:16:32
515 63975 Pål Egil Rønn Lågen CK M 45-49 04:36:16 39.9601:12:4603:08:1004:16:32
515 144104 Kjetil Rønn Lågen CK M 17-19 04:36:16 39.9601:12:4603:08:1004:16:32
515 109828 Anders Smestad Lågen CK M 35-39 04:36:16 39.9601:12:4603:08:1004:16:32
515 144105 Ola Tamburstuen Lågen CK M 25-29 04:36:16 39.9601:12:4603:08:1004:16:32
515 35137 Asgeir Ulland Lågen CK M 45-49 04:36:16 39.9601:12:4603:08:1004:16:32
530 36358 Robert Krogstad Oppdal/Stiftstaden / Oppdal SK M 40-44 04:36:29 39.9301:12:5903:10:1204:15:49
531 79427 Aleksander Lundby Team RåholtSkullerud / Hurdal IL Sykkel M 25-29 04:36:37 39.9101:08:4403:01:5604:15:42
532 109140 Knut Magne Flatner Team Ullensaker / Ullensaker CK M 40-44 04:36:59 39.8501:07:0302:52:3204:12:41
533 144106 Geir Ove Kollobekken Lågen CK M 40-44 04:37:08 39.8301:12:4603:08:1004:16:32
534 137386 Vegard Mellemsæter Oppdal/Stiftstaden / Oppdal SK M 17-19 04:37:29 39.7801:12:5903:10:1204:15:49
535 144107 Jan Tore Skogstad Mysen M 30-34 04:37:31 39.7801:15:2503:09:4504:17:17
536 98274 Geir Lothe Follo Sykkelklubb M 40-44 04:37:34 39.7701:06:1003:16:2804:20:43
537 137894 Alexander Bjerkås Raufoss og Gjøvik Red Edition M 20-24 04:37:45 39.7401:05:4503:01:5704:17:11
538 64938 Stian Eldre Sagene IF Sykkel M 35-39 04:37:46 39.7401:12:0503:06:3004:16:27
539 80594 Niels Fredrik Berthelsen Hasle-Løren IL Sykkel M 35-39 04:37:50 39.7301:11:2803:03:5904:18:20
539 37015 Rune Kibsgaard Sjøhelle Hasle-Løren IL Sykkel M 45-49 04:37:50 39.7301:11:2803:03:5904:18:20
541 61368 Jon Terje Holtan Atea AS M 45-49 04:37:58 39.7101:12:0503:06:3004:16:44
542 144108 Sigurd Bakke Amundsen Bærum OCK M 25-29 04:38:12 39.6801:13:0303:10:2104:19:35
542 25111 Kjell Ingve Byrkjedal Sandnes Sykleklubb M 50-54 04:38:12 39.6801:13:0303:10:2104:19:35
542 76282 Jan Aage Dambo Sandnes Sykleklubb M 55-59 04:38:12 39.6801:13:0303:10:2104:19:35
542 21301 Bjørn Eikeskog Sandnes Sykleklubb M 45-49 04:38:12 39.6801:13:0303:10:2104:19:35
542 144109 Kim Gerhardsen Rutga M 25-29 04:38:12 39.6801:13:0303:10:2104:19:35
542 27248 Øyvin Johnsen Sandnes Sykleklubb M 55-59 04:38:12 39.6801:13:0303:10:2104:19:35
542 103571 Håvard Nilsen Stiftstaden SK Trondheim M 25-29 04:38:12 39.6801:13:0303:10:2104:19:35
542 93512 Atle Sivertsen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 04:38:12 39.6801:13:0303:10:2104:19:35
542 44165 Jan Åge Sletten Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 40-44 04:38:12 39.6801:13:0303:10:2104:19:35
542 24959 Kjeld Solum Ålgård Cykleklubb M 60-64 04:38:12 39.6801:13:0303:10:2104:19:35
542 139513 Lukasz Szewczyk Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 25-29 04:38:12 39.6801:13:0303:10:2104:19:35
542 27209 Øyvind Tjemsland Sandnes Sykleklubb M 50-54 04:38:12 39.6801:13:0303:10:2104:19:35
542 25927 Magne Undheim Nærbø SK M 35-39 04:38:12 39.6801:13:0303:10:2104:19:35
542 52632 Nils Kåre Vågenes Baker Hughes M 45-49 04:38:12 39.6801:13:0303:10:2104:19:35
542 76032 Kjersti Aanderaa Sandnes Sykleklubb K 35-39 04:38:12 39.6801:13:0303:10:2104:19:35
557 65867 Håkon Sæther Lågen CK M 20-24 04:38:17 39.6701:12:4603:08:1004:16:32
558 64153 Rune Byrløkken Lågen CK M 45-49 04:38:22 39.6501:12:4603:08:1004:16:32
558 34962 Ove Karenstuen Lågen CK M 50-54 04:38:22 39.6501:12:4603:08:1000:00:00
558 137567 Erik Stakston Lågen CK M 25-29 04:38:22 39.6501:12:4603:08:1004:16:32
558 144110 Anders Wadahl Lågen CK M 40-44 04:38:22 39.6501:12:4603:08:1004:16:32
562 67688 Pierre Nicolas Lemyre Holmenkollen Cykleklubb M 40-44 04:38:43 39.6101:12:2303:07:2504:18:41
563 68592 Arnfinn Kristiansen Hauerseter Sp.Kl. Nordkisa Sykkel M 45-49 04:38:47 39.6001:17:1103:13:3504:20:38
563 109174 Kristian Solbrå Vang Skiløperforening Sykkel M 35-39 04:38:47 39.6001:17:1103:13:0604:20:38
563 137378 Kenneth Zachariassen Ottestad IL Sykkel M 25-29 04:38:47 39.6001:17:1103:13:0604:20:38
566 138872 Kai Roger Lund Team Ullensaker / Ullensaker CK M 30-34 04:38:53 39.5801:07:0303:06:4804:15:28
567 129083 Jan Olav Reistad Oppdal/Stiftstaden / Oppdal SK M 45-49 04:38:59 39.5701:12:5903:10:1204:19:04
568 67714 Per Anchersen Bærum OCK M 45-49 04:39:10 39.5401:17:1103:13:3504:20:38
568 65011 Roar Arnstad Calzada Cycling Team M 40-44 04:39:10 39.5401:17:1103:13:3504:20:38
568 47213 Jarle Dreierstad SK Rye sykkel M 55-59 04:39:10 39.5401:17:1103:13:3504:20:38
568 109656 Ole Anders Eek Hauerseter Sp.Kl. Nordkisa Sykkel M 30-34 04:39:10 39.5400:00:0000:00:0004:20:38
568 49429 Rune Evensen Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 04:39:10 39.5401:17:1103:13:0604:20:38
568 144111 Ådne Skurdal Raufoss & Gjøvik SK M 30-34 04:39:10 39.5401:17:1103:13:0604:20:38
574 129080 Bjørn Sand Trønderspeed / Oppdal SK M 50-54 04:39:16 39.5301:10:0303:15:4204:20:58
575 64780 Sondre Hugaas Team RåholtSkullerud / Kløfta IL Sykkel M 35-39 04:39:30 39.4901:08:4402:55:4404:17:49
576 133147 Magnus Sandnes Bugge Sandefjord SK M 35-39 04:39:38 39.4801:11:5503:11:3304:20:45
576 80908 Jan Eivind Halland Sandefjord SK M 40-44 04:39:38 39.4801:11:5503:11:3304:20:45
576 81009 Bent Inge Hvitstein Sandefjord SK M 20-24 04:39:38 39.4801:11:5503:11:3304:20:45
576 144112 Per Kristian Kirkhus Sandefjord SK M 30-34 04:39:38 39.4801:11:5503:11:3304:20:45
576 44715 Vidar Løvås Sandefjord SK M 45-49 04:39:38 39.4801:11:5503:11:3304:20:45
576 66856 Jørgen Løvås Sandefjord SK M 45-49 04:39:38 39.4801:11:5503:11:3304:20:45
576 78581 Stein Nordvik Sandefjord SK M 50-54 04:39:38 39.4801:11:5503:11:3304:20:45
576 144113 Martin Bjørvik Paulsen Sandefjord SK M 25-29 04:39:38 39.4801:11:5503:11:3304:20:45
576 80508 Roar Sellevoll Motgift M 45-49 04:39:38 39.4801:11:5503:10:1704:20:45
576 50954 Rune Steinsvik Sandefjord SK M 45-49 04:39:38 39.4801:11:5500:00:0004:20:45
576 129468 Ragnar Sundby Sandefjord SK M 50-54 04:39:38 39.4801:11:5503:11:3304:20:45
576 144114 Tom Rune Teigum Sandefjord SK M 30-34 04:39:38 39.4801:11:5503:11:3304:20:45
576 144115 Petter Tuft Sandefjord SK M 50-54 04:39:38 39.4801:11:5503:11:3304:20:45
589 41437 Frode Totlund Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:39:46 39.4601:17:1103:13:0604:20:38
590 131533 William Orrell Baker Hughes M 40-44 04:39:55 39.4401:13:0303:10:2104:19:35
591 144116 Normann Hansen Sandefjord SK M 50-54 04:40:17 39.3801:11:5503:11:3304:20:45
592 137381 Stian Gylder Haugland Follo Sykkelklubb M 25-29 04:40:19 39.3801:06:1003:16:2804:20:43
593 144117 Mads Elsass København N M 20-24 04:40:39 39.3301:11:4203:06:4604:19:25
594 132963 Håvard Hylen Atea AS M 45-49 04:40:42 39.3301:12:0503:06:3004:18:37
595 47117 Jan Peter Amundal TVK Sykkel M 50-54 04:40:44 39.3200:00:0003:13:5004:22:24
596 61827 Lars Erik Kindberg Team Formann M 35-39 04:40:52 39.3001:17:1103:13:3504:20:38
597 77559 Per Benjaminsen Sola Cykleklubb M 40-44 04:40:58 39.2901:13:0303:10:2104:19:35
598 123287 Andreas Martinussen Bærum OCK M 45-49 04:41:19 39.2401:11:2803:09:3104:20:58
599 129148 Reidar Bjørkli Tranby M 50-54 04:41:39 39.1901:15:2703:14:5304:23:58
599 70618 Arild Nordstad Glitre Off- Road Klubb M 50-54 04:41:39 39.1901:15:2703:14:5304:23:58
599 109028 Torfinn Teigen Sparebank1 M 55-59 04:41:39 39.1901:15:2703:14:5304:23:58
602 109417 Henning Brun Drøbak-Frogn IL M 50-54 04:41:41 39.1901:09:3003:13:3504:21:57
602 36898 Lasse Meholm Drøbak-Frogn IL M 55-59 04:41:41 39.1901:09:3003:07:2804:21:57
602 128927 Espen Mørch Drøbak-Frogn IL M 30-34 04:41:41 39.1901:09:3003:13:3504:21:57
605 114182 André V. Angelillo Driv IL / Driv Idrettslag Sykkel M 45-49 04:41:43 39.1801:07:0303:11:4604:22:37
605 110036 Einar Åsheim Ihlebæk Driv IL / Driv Idrettslag Sykkel M 50-54 04:41:43 39.1801:07:0303:11:4604:22:37
605 28658 Steinar Åsheim Driv IL / Driv Idrettslag Sykkel M 55-59 04:41:43 39.1801:07:0303:11:4604:22:37
608 137542 Johan Henrik Bulie Ottestad IL Sykkel M 55-59 04:41:59 39.1501:14:5103:13:2504:23:39
608 81173 Ronny Finvik Team Løten M 40-44 04:41:59 39.1501:14:5103:13:2504:23:39
608 109087 Frank Holmen Nes Sp.Kl. Sykkel M 40-44 04:41:59 39.1501:14:5103:13:2504:23:39
608 109218 Lars Erik Jevanord Ottestad IL Sykkel M 35-39 04:41:59 39.1501:14:5103:13:2504:23:39
608 129248 Thor Jevne Nes Sp.Kl. Sykkel M 50-54 04:41:59 39.1501:14:5103:13:2504:23:39
608 36614 Jann Eirik Nilsen Moss Cykle Klubb M 50-54 04:41:59 39.1501:14:5103:13:2504:23:39
608 137412 Lars Ivar Nyland Hamar M 35-39 04:41:59 39.1501:14:5103:13:2504:23:39
608 129430 Hans Aleksander Ovli Team Løten M 45-49 04:41:59 39.1501:14:5103:13:2504:23:39
608 130366 Frank Pedersen Nes Sp.Kl. Sykkel M 50-54 04:41:59 39.1501:14:5103:13:2504:23:39
608 128277 Tron Sanderud Ottestad IL Sykkel M 60-64 04:41:59 39.1501:14:5103:13:2504:23:39
608 52039 Per Ove Skomakerstuen Ottestad IL Sykkel M 50-54 04:41:59 39.1501:14:5103:13:2504:23:39
608 105996 Thomas Strøm Nes Sp.Kl. Sykkel M 20-24 04:41:59 39.1501:14:5103:13:2504:23:39
608 129194 Tore Vegard Sørum Nes Sp.Kl. Sykkel M 45-49 04:41:59 39.1501:14:5103:13:2504:23:39
608 64171 Sigurd Torgersrud Ottestad IL Sykkel M 55-59 04:41:59 39.1501:14:5103:13:2504:23:39
622 80378 Stein Rønne Raufoss og Gjøvik Red Edition M 45-49 04:42:01 39.1401:05:4503:03:4704:21:01
623 70708 John Bechmann-Pedersen CK Toten-Tråkk M 60-64 04:42:36 39.0601:14:4703:13:2604:22:56
623 129878 Rune Brønstad CK Toten-Tråkk M 45-49 04:42:36 39.0601:14:4703:13:2604:22:56
623 62585 Øyvind Elnæs CK Toten-Tråkk M 45-49 04:42:36 39.0601:14:4703:13:2604:22:56
623 80336 Pål Flattum CK Toten-Tråkk M 20-24 04:42:36 39.0601:14:4703:13:2604:22:56
623 129162 Terje Flattum CK Toten-Tråkk M 50-54 04:42:36 39.0601:14:4703:13:2604:22:56
623 137394 Kristian Gaarder CK Toten-Tråkk M 40-44 04:42:36 39.0601:14:4703:13:2604:22:56
623 109378 Oddbjørn Hagen CK Toten-Tråkk M 60-64 04:42:36 39.0601:14:4703:13:2604:22:56
623 129164 Vidar Hovelsrud CK Toten-Tråkk M 35-39 04:42:36 39.0601:14:4703:13:2604:22:56
623 110489 Erland Stjern Kjeldsberg CK Toten-Tråkk K 40-44 04:42:36 39.0601:14:4703:13:2604:22:56
623 69152 Hans Martin Lilleby CK Toten-Tråkk M 40-44 04:42:36 39.0601:14:4703:13:2604:22:56
623 137453 Eirik Løkke CK Toten-Tråkk M 45-49 04:42:36 39.0601:14:4703:13:2604:22:56
623 64387 Gjermund Nereng CK Toten-Tråkk M 45-49 04:42:36 39.0601:14:4703:13:2604:22:56
623 109379 Kai Nettum CK Toten-Tråkk M 55-59 04:42:36 39.0601:14:4703:13:2604:22:56
623 70387 Liv Rognlien CK Toten-Tråkk K 50-54 04:42:36 39.0601:14:4703:13:2604:22:56
623 137395 Inge Skinstad CK Toten-Tråkk M 30-34 04:42:36 39.0601:14:4703:13:2604:22:56
623 137422 Rune André Skinstad CK Toten-Tråkk M 30-34 04:42:36 39.0601:14:4703:13:2604:22:56
623 36823 Jarle André Stensrud CK Toten-Tråkk M 40-44 04:42:36 39.0601:14:4703:13:2604:22:56
623 68571 Frode Hermann Syvertsen CK Toten-Tråkk M 50-54 04:42:36 39.0601:14:4703:13:2604:22:56
641 129456 Bård Haugsrud Moss Cykle Klubb M 55-59 04:42:54 39.0201:14:5103:13:2504:23:39
642 98854 Arne Dolven Asker Cykleklubb M 40-44 04:43:12 38.9801:15:2703:14:5304:23:58
642 33433 Trond Risvik Lier M 45-49 04:43:12 38.9801:15:2703:14:5304:23:58
642 64102 Hans Erik Standal Asker Cykleklubb M 45-49 04:43:12 38.9801:15:2703:14:5304:23:58
642 137817 Odd Ravjax Sveinhaug Asker Cykleklubb M 50-54 04:43:12 38.9801:15:2703:14:5304:23:58
642 108810 Tor Teigen Asker Cykleklubb M 45-49 04:43:12 38.9801:15:2703:14:5304:23:58
647 36367 Per Ola Gasmann Lillehammer CK Express M 30-34 04:43:13 38.9801:02:2002:40:0804:19:01
647 144119 Lars Stensløkken Lillehammer CK Express M 25-29 04:43:13 38.9801:02:2002:42:4104:19:01
649 129395 Jan Terje Nordtveit Åsane CK M 50-54 04:43:23 38.9501:12:0503:06:3004:22:47
650 137307 Ola Hagen Ottadalen SK M 17-19 04:43:29 38.9401:10:0103:04:0704:20:07
651 65665 Arve Inge Leirvik Glitre Off- Road Klubb M 45-49 04:43:31 38.9301:15:2703:14:5304:23:58
651 128938 Amin Parsa Asker Cykleklubb M 30-34 04:43:31 38.9301:15:2703:14:5304:24:21
653 144845 Morten Fjeld OBRE-Sykkel M 35-39 04:43:48 38.9001:17:1103:13:3504:23:52
653 129327 Bjørn Østlie Nordbygda/Løten Ski - Sykkel M 55-59 04:43:48 38.9001:14:5103:13:2504:23:39
655 81018 Sven Erik Bjerke Team Foss M 35-39 04:44:05 38.8601:13:5403:13:4004:24:35
655 80830 Rolf Borgos Lillehammer CK M 65-69 04:44:05 38.8601:15:3803:14:0204:24:35
655 129271 Finn Olav Lillehammer CK M 50-54 04:44:05 38.8601:15:3803:14:0204:24:35
655 80697 Einar Grimstad Lillehammer CK M 45-49 04:44:05 38.8601:15:3803:14:0204:24:35
655 144120 Ole Marcus Huse Lillehammer CK M 45-49 04:44:05 38.8601:15:3803:14:0204:24:35
655 70778 Erling Høyem Lillehammer CK M 45-49 04:44:05 38.8601:15:3803:14:0204:24:35
655 123722 Eirik Haagensen Lillehammer CK M 35-39 04:44:05 38.8601:15:3803:14:0204:24:35
655 116091 Hilde Håkenstad Lillehammer CK K 40-44 04:44:05 38.8601:15:3803:14:0204:24:35
655 144121 Kristen Kankerud Lillehammer CK M 45-49 04:44:05 38.8601:15:3803:14:0204:24:35
655 144122 Bernt Enge Larsen Romeriksåsen Sykkelklubb M 40-44 04:44:05 38.8601:13:5403:13:4004:24:35
655 128280 Morten Larsen Team Foss M 40-44 04:44:05 38.8601:13:5403:13:4004:24:35
655 137409 Jonas Lie Lillehammer CK M 30-34 04:44:05 38.8601:15:3803:14:0204:24:35
655 64330 Bjørn Nyland Team Foss M 50-54 04:44:05 38.8601:13:5403:13:4004:24:35
655 144123 Jon Odden Lillehammer CK M 30-34 04:44:05 38.8601:15:3803:14:0204:24:35
655 129288 Morten N. Olsen SK Rye sykkel M 30-34 04:44:05 38.8601:13:5403:13:4004:24:35
655 69647 Kjetil Paulsrud Lillehammer CK M 40-44 04:44:05 38.8601:15:3803:14:0204:24:35
655 80197 Torbjørn Broks Pettersen Lillehammer CK M 45-49 04:44:05 38.8601:15:3803:14:0204:24:35
655 144124 Anders Rosenvinge Team Foss M 35-39 04:44:05 38.8601:13:5403:13:4004:24:35
655 128283 Morten Røneid Kragerø Sykleklubb M 50-54 04:44:05 38.8601:13:5403:13:4004:24:35
655 129113 Jonny Slåttvik Lillehammer CK M 45-49 04:44:05 38.8601:15:3803:14:0204:24:35
655 109308 Odd Arne Staum Lillehammer CK M 50-54 04:44:05 38.8601:15:3803:14:0204:24:35
655 137462 Stein Tore Sørsveen Lillehammer CK M 40-44 04:44:05 38.8601:15:3803:14:0204:24:35
655 144125 Trond Ivar Veskje Lillehammer CK M 50-54 04:44:05 38.8601:15:3803:14:0204:24:35
655 137413 Torkjell Hagen Voll Lillehammer CK M 25-29 04:44:05 38.8600:00:0003:14:0204:24:35
679 144126 Snorre Aasbø Fredrikstad SK M 20-24 04:44:14 38.8401:12:5203:13:4104:25:38
680 36472 Jan Tore Kalvik Bærum OCK M 55-59 04:44:19 38.8201:16:5603:16:2204:25:39
681 80745 John-Arild Bodding Moss Cykle Klubb M 40-44 04:44:23 38.8201:14:5103:13:2504:23:39
682 62668 Steinar Skansen Team Norgesgruppen M 45-49 04:44:27 38.8101:14:5103:13:2504:24:32
683 129581 Erik Barkald Lørenskog CK M 50-54 04:44:46 38.7601:15:2703:14:5304:24:43
683 132060 Steinar Lindberg Bjerke Lørenskog CK M 40-44 04:44:46 38.7601:15:2703:14:5304:24:43
683 34035 Espen Enger Lørenskog CK M 50-54 04:44:46 38.7601:15:2703:14:5304:24:43
683 137966 Kåre Haukaas Lørenskog CK M 40-44 04:44:46 38.7601:15:2703:14:5304:24:43
683 144127 Sturla Winter Johnsen Nes Sp.Kl. Sykkel M 30-34 04:44:46 38.7601:14:5103:13:2504:24:41
683 109931 Mads Lille-Mæhlum Lørenskog CK M 40-44 04:44:46 38.7601:15:2703:14:5304:24:43
683 109859 Audun Olstad Lørenskog CK M 50-54 04:44:46 38.7601:15:2703:14:5304:24:43
683 65868 Tormod Roksvaag Kløfta IL Sykkel M 45-49 04:44:46 38.7601:15:2703:14:5304:24:43
683 110831 Eivind Rømcke Lørenskog CK M 45-49 04:44:46 38.7601:15:2703:14:5304:24:43
683 109925 Audun Simonsen Lørenskog CK M 35-39 04:44:46 38.7601:15:2703:14:5304:24:43
683 144128 Geir Skansberg Nes Sp.Kl. Sykkel M 45-49 04:44:46 38.7601:14:5103:13:2504:24:32
683 64100 Frank Skapalen Asker Cykleklubb M 45-49 04:44:46 38.7601:15:2703:14:5304:23:58
683 144129 Mathias Werner Vilbrandt Lørenskog CK M 50-54 04:44:46 38.7601:15:2703:14:5304:24:43
683 144130 Arild Vold Lørenskog CK M 35-39 04:44:46 38.7601:15:2703:14:5304:24:43
683 144846 Jørgen Wiborg Lørenskog CK M 30-34 04:44:46 38.7601:15:2703:14:5304:24:43
698 129310 Torgeir Skårerverket Andersen Team Torshov / Kloppa Off Road Klubb M 25-29 04:44:56 38.7401:08:0803:04:5704:24:55
699 40579 Rudi Baumgarten IF Frøy Sykkel M 40-44 04:45:05 38.7201:16:5603:16:2204:27:06
699 109080 Casper Farhad Parker M 50-54 04:45:05 38.7201:16:5603:16:2204:27:06
701 144131 Gjermund Sørstad ultrarun.no M 35-39 04:45:13 38.7001:15:2103:13:5404:25:12
702 129363 Frode Aanekre HAPRO BIL M 40-44 04:45:23 38.6801:11:4203:06:4604:24:05
703 136733 Vidar Aasbø Fredrikstad SK M 55-59 04:45:35 38.6500:00:0003:13:4104:25:38
704 64195 Ole Kristian Ramsberg Nes Sp.Kl. Sykkel M 50-54 04:46:01 38.5901:14:5103:13:2504:24:41
705 67760 Andreas Berger Lørenskog CK M 55-59 04:46:04 38.5901:15:2700:00:0004:24:53
706 129755 Steinar Vasaasen Ottestad IL Sykkel M 55-59 04:46:09 38.5801:14:5103:13:2504:24:41
707 137448 Egil Unnerud Smaalenene SK M 45-49 04:46:10 38.5701:13:0303:09:0004:25:26
708 67857 Pål Bakken Glåmdal SK M 40-44 04:46:19 38.5501:15:2503:15:4604:27:13
708 129143 Ole Barbakken Glåmdal SK M 50-54 04:46:19 38.5501:15:2503:15:4604:27:13
708 94769 Rolf Berg Glåmdal SK M 50-54 04:46:19 38.5501:15:2503:15:4604:27:13
708 80577 Helene Bue Glåmdal SK K 45-49 04:46:19 38.5501:15:2503:15:4604:27:13
708 109276 Thomas Engebakken Solør Cykleklubb M 30-34 04:46:19 38.5501:15:2503:15:4604:27:13
708 129140 Petter Finsen Glåmdal SK M 45-49 04:46:19 38.5501:15:2503:15:4604:27:13
708 129426 Bjørn Roar Foss Solør Cykleklubb M 50-54 04:46:19 38.5501:15:2503:15:4604:27:13
708 80263 Bjørn Trygve Haugen Glåmdal SK M 45-49 04:46:19 38.5501:15:2503:15:4604:27:13
708 109117 Lars Roger Kokkim Glåmdal SK M 45-49 04:46:19 38.5501:15:2503:15:4604:27:13
708 108041 Geir Lillenes Glåmdal SK M 55-59 04:46:19 38.5501:15:2503:15:4604:27:13
708 144132 Kim Mckinlay Odal Sykleklubb M 35-39 04:46:19 38.5501:15:2503:15:4604:27:13
708 129142 Endre Nesset Glåmdal SK M 55-59 04:46:19 38.5501:15:2503:15:4604:27:13
708 64015 Andreas Nilsen Solør Cykleklubb M 35-39 04:46:19 38.5501:15:2503:15:4604:27:13
708 106530 Jonny Noppi Glåmdal SK M 50-54 04:46:19 38.5501:15:2503:15:4604:27:13
708 38180 Erik Noppi Glåmdal SK M 55-59 04:46:19 38.5501:15:2503:15:4604:27:13
708 125015 Arild Nygaard Solør Cykleklubb M 55-59 04:46:19 38.5501:15:2503:15:4604:27:13
708 80486 Jan-Åge Nymoen Glåmdal SK M 55-59 04:46:19 38.5500:00:0003:15:4604:27:13
708 64009 Egil Rognstad Solør Cykleklubb M 50-54 04:46:19 38.5501:15:2503:15:4604:27:13
708 108884 Anders Nordhagen Rotneberg Solør Cykleklubb M 35-39 04:46:19 38.5501:15:2503:15:4604:27:13
708 80719 Ole Einar Rønning Glåmdal SK M 40-44 04:46:19 38.5501:15:2503:15:4604:27:13
708 64301 Knut Arne Siljuberg Solør Cykleklubb M 35-39 04:46:19 38.5501:15:2503:15:4604:27:13
708 48903 Frode Thobru Solør Cykleklubb M 40-44 04:46:19 38.5501:15:2503:15:4604:27:13
708 129385 Marius Wang Glåmdal SK M 25-29 04:46:19 38.5501:15:2503:15:4604:27:13
731 40637 Ola Skrøvseth Bærum OCK M 50-54 04:46:21 38.5501:15:2803:10:5204:25:45
732 129487 Anders Hjelle Næroset IL Sykkel M 35-39 04:46:37 38.5101:17:1103:13:0604:23:52
733 136757 Stein Sandal Asker Cykleklubb M 35-39 04:46:50 38.4801:15:2703:14:5304:24:43
734 38035 Tor Wilhelm Havåg Ulstein OSK M 50-54 04:46:55 38.4701:16:5603:16:2204:26:43
735 137729 Geir Akstun OBRE-Sykkel M 35-39 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 144844 Håvard Bakken OBRE-Sykkel M 50-54 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 144133 Ole Martin Bakken SK Rye sykkel M 35-39 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 109195 Ruben Berg OBRE-Sykkel M 35-39 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 144134 Andreas Coll OBRE-Sykkel M 30-34 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 44636 Robert Corell OBRE-Sykkel M 40-44 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 64198 Kåre Roy Dahl OBRE-Sykkel M 50-54 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 144135 Andreas Strømsvåg Francke OBRE-Sykkel M 30-34 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 144136 Lars Gabrielsen OBRE-Sykkel M 35-39 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 62517 Andreas Hildeng SK Rye sykkel M 35-39 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 137730 Stian Kraft OBRE-Sykkel M 35-39 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 144137 Henrik Litland OBRE-Sykkel M 35-39 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 144138 Martin Hermstad Løvlien OBRE-Sykkel M 30-34 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 144139 James Mercer OBRE-Sykkel M 35-39 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 144140 Frode Michaelsen Stovnerkameratene Sykkel M 35-39 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 66010 Tom-André Mork OBRE-Sykkel M 35-39 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 120581 Lars Erik Nyland OBRE-Sykkel M 30-34 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 40636 Geir Nyland Ullensaker Cykleklubb M 55-59 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 144848 Audun Olsen OBRE-Sykkel M 30-34 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 144141 Martin Pettersson OBRE-Sykkel M 30-34 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 144142 Anders Raaer OBRE-Sykkel M 30-34 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 144143 Tor Erik Sagvolden OBRE-Sykkel M 35-39 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 66728 Bjørn Sandell OBRE-Sykkel M 60-64 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 144144 Øystein Sletten OBRE-Sykkel M 35-39 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 144145 Terje Solberg-Hansen OBRE-Sykkel M 35-39 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 144849 Petter Sørensen OBRE-Sykkel M 35-39 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 49968 Ketil Tærum SK Rye sykkel M 40-44 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
735 37062 Kenneth Aas OBRE-Sykkel M 45-49 04:46:58 38.4701:13:5803:14:2204:27:02
763 34253 Ronny Omdahl Eiker CK M 45-49 04:47:01 38.4601:19:5303:18:2704:28:40
764 109703 Robert Bredesen Nes Sp.Kl. Sykkel M 40-44 04:47:03 38.4601:14:5103:13:2504:24:41
765 81109 Marianne Asbjørnsen SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:47:23 38.4101:14:4103:15:3004:27:27
765 129346 Petter Bakken SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:47:23 38.4101:14:4103:15:3004:27:27
765 122191 Rune Berg SpKl Ceres Sykkel M 50-54 04:47:23 38.4101:14:4103:15:3004:27:27
765 109009 Ole Erik Dammen SpKl Ceres Sykkel M 50-54 04:47:23 38.4101:14:4103:15:3004:27:27
765 129522 Anders Folkenborg SpKl Ceres Sykkel M 40-44 04:47:23 38.4101:14:4103:15:3004:27:27
765 80391 Jan Harving SpKl Ceres Sykkel M 50-54 04:47:23 38.4101:14:4103:15:3004:27:27
765 129348 Sigurd Heier SpKl Ceres Sykkel M 50-54 04:47:23 38.4101:14:4103:15:3004:27:27
765 133923 Mona Kristiansen SpKl Ceres Sykkel K 45-49 04:47:23 38.4101:14:4103:15:3004:27:27
765 35255 Ole Loftesnes Team Ceres / SpKl Ceres Sykkel M 50-54 04:47:23 38.4101:14:4103:15:3004:27:27
765 80863 Odd Kjell Lundene SpKl Ceres Sykkel M 55-59 04:47:23 38.4101:14:4103:15:3004:27:27
765 49399 Knut Meiningen SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:47:23 38.4101:14:4103:15:3004:27:27
765 68727 Frode Netskar SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:47:23 38.4101:14:4103:15:3004:27:27
765 36657 Morten Roger Nydahl SpKl Ceres Sykkel M 50-54 04:47:23 38.4101:14:4103:15:3004:27:27
765 109228 Edvard Oroug Bouvet ASA M 30-34 04:47:23 38.4101:14:4103:15:3004:27:27
765 128471 Nils Storødegård SpKl Ceres Sykkel M 50-54 04:47:23 38.4101:14:4103:15:3004:27:27
765 36390 Stig Harry Trondsen SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:47:23 38.4101:14:4103:15:3004:27:27
765 47093 Arne Venjum SpKl Ceres Sykkel M 55-59 04:47:23 38.4101:14:4103:15:3004:27:27
765 129419 Tommy Viken SpKl Ceres Sykkel M 40-44 04:47:23 38.4101:14:4103:15:3004:27:27
783 49053 Nils Egil Bekkemellem Raufoss & Gjøvik SK M 55-59 04:47:26 38.4001:17:1103:13:0604:27:56
783 130598 Audun Deinboll Hauerseter Sp.Kl. Nordkisa Sykkel M 17-19 04:47:26 38.4001:17:1103:15:2504:27:56
783 137605 Roy Magne Kvale Eng Toten-Kranken CK M 35-39 04:47:26 38.4001:17:1103:17:2304:27:56
783 109561 Kai Åge Granberg Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:47:26 38.4001:17:1103:17:2304:27:56
783 109304 Øystein Limoseth Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:47:26 38.4001:17:1103:17:2304:27:56
783 109576 Bent Nordgård Toten-Kranken CK M 40-44 04:47:26 38.4001:17:1103:17:2304:27:56
783 80546 Rune C Nystrand Hauerseter Sp.Kl. Nordkisa Sykkel M 45-49 04:47:26 38.4001:17:1103:15:2504:27:56
783 70696 Svein Vidar Sandvold Hauerseter Sp.Kl. Nordkisa Sykkel M 45-49 04:47:26 38.4001:17:1103:15:2504:27:56
783 38211 Thomas Schou Calzada Cycling Team M 45-49 04:47:26 38.4001:17:1103:15:2504:27:56
783 137431 Roar Skoglund Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:47:26 38.4001:17:1100:00:0004:27:56
783 71090 Marius Smestad Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 04:47:26 38.4001:17:1103:17:2304:27:56
783 122698 Gjøran Veiset Bergen Cykleklubb M 30-34 04:47:26 38.4001:17:1103:15:2504:27:56
783 108981 Trond Østvold Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:47:26 38.4001:17:1103:19:0704:27:56
796 108045 Tormod Snekkermoen Glåmdal SK M 45-49 04:47:29 38.4001:15:2503:15:4604:27:13
797 137478 Øyvind Bleka Fredrikstad SK M 30-34 04:47:34 38.3901:17:2403:16:4604:28:51
797 144146 Bård Haugerud Ulefoss M 35-39 04:47:34 38.3901:17:2403:16:4604:28:51
797 35456 Tom Vidar Slåtta Ulefos Jernværk M 40-44 04:47:34 38.3901:17:2403:16:4604:28:51
800 80429 Asbjørn John Eggesbø Eiker CK M 55-59 04:47:47 38.3601:19:3803:19:0404:29:49
800 110044 Jens Olav Kjærstad Gruvelia SK M 35-39 04:47:47 38.3601:19:3803:21:1804:29:49
800 129805 Øystein Leibsland Oslo Sykkelverksted M 30-34 04:47:47 38.3601:19:3803:19:0404:29:49
800 47761 Trygve Norum Team Angel M 50-54 04:47:47 38.3601:19:3803:19:0404:29:49
800 36916 Paul André Ruud Gruvelia SK M 30-34 04:47:47 38.3601:19:3803:19:0404:29:49
800 108781 Oskar Valkvæ Ålesund og Omegn CK M 45-49 04:47:47 38.3601:19:3803:19:0404:29:25
806 133631 Tormod Fjellvang Stryn T og IL Sykkel M 30-34 04:47:54 38.3401:16:3603:14:0704:27:19
806 133669 Torgeir Aarøen Stryn T og IL Sykkel M 20-24 04:47:54 38.3401:16:3603:12:3404:27:19
808 109979 Trond Brønstad CK Toten-Tråkk M 45-49 04:48:05 38.3201:14:4703:13:2604:26:00
809 108463 Tohnny Borge Drøbak-Frogn IL M 45-49 04:48:10 38.3101:09:3003:07:2804:26:21
810 44661 Erling Danielsen Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 04:48:17 38.2901:17:1103:19:0704:28:36
810 64272 Kristen Hagen Raufoss & Gjøvik SK M 40-44 04:48:17 38.2901:17:1103:19:0704:28:36
812 38994 Per Svendsen Sandnes Sykleklubb M 45-49 04:48:22 38.2801:13:0303:10:2104:19:35
813 109416 Per Bjørnstad Nes Sp.Kl. Sykkel M 50-54 04:48:49 38.2201:14:5103:13:2504:25:23
814 42532 Geir Torgersen Lørenskog CK M 45-49 04:48:59 38.2001:19:1703:15:4104:28:17
814 80326 Hanne Tærum Lørenskog CK K 40-44 04:48:59 38.2001:19:1703:15:4104:28:17
816 144147 Lars Reidar Jensen Gudbrandsdal Politiidrettslag M 40-44 04:49:06 38.1801:11:2803:12:1704:27:26
817 144148 Cedric Boichat Triathlon Club Geneve M 45-49 04:49:10 38.1701:17:1303:19:4904:30:17
818 80292 Bjørn Ole Langø Team Oslo Sykkel / IF Frøy Sykkel M 35-39 04:49:14 38.1601:18:0403:26:3504:31:07
818 34989 Viktor Sveen Lorentz Team Oslo Sykkel / IF Frøy Sykkel M 40-44 04:49:14 38.1601:18:0403:26:3504:31:07
820 87917 Cato Nilsen Team syljuåsen M 40-44 04:49:32 38.1301:19:1703:17:3004:30:02
821 64080 Ronny Warming Team Ullensaker / Ullensaker CK M 45-49 04:49:33 38.1201:15:2703:12:3504:27:45
822 129297 Rune Sollin Moss Cykle Klubb M 50-54 04:49:44 38.1001:14:5103:13:2504:25:58
823 139221 Bjørn Laugaland Oslo M 30-34 04:49:49 38.0901:17:2403:16:4604:28:51
823 119876 Tom Jarle Melby Team Foss M 30-34 04:49:49 38.0901:13:5403:13:4004:28:04
825 67206 Knut Skaramyren Gruvelia SK M 45-49 04:49:51 38.0801:19:3803:19:0404:29:49
826 110850 Lars Erik Bye Team Angel M 50-54 04:49:57 38.0701:19:3803:22:3904:31:15
827 129830 Øyvind Arne Alnes Ålesund og Omegn CK M 45-49 04:50:03 38.0601:19:3803:19:0404:29:49
827 143496 Åsmund Reppen Næroset IL Sykkel M 35-39 04:50:03 38.0601:19:3803:19:0404:29:49
829 76982 Yngve Andersen 6-8 DnB Challenge / SK Rye sykkel M 50-54 04:50:07 38.0501:15:2303:21:3604:30:57
829 144149 Timothy Farrell 6-8 DnB Challenge / DNB Bank ASA M 30-34 04:50:07 38.0501:15:2303:21:3604:30:57
829 137397 Helge Grytnes 6-8 DnB Challenge / SK Rye sykkel M 35-39 04:50:07 38.0501:15:2303:21:3604:30:57
829 119801 Sverre Hovelsrud 6-8 DnB Challenge / Ålesund og Omegn CK M 40-44 04:50:07 38.0501:15:2303:21:3604:30:57
829 30436 Thomas Klungsøyr DNB M 35-39 04:50:07 38.0501:15:2303:21:3604:30:57
829 34658 Tormod Lysenstøen 6-8 DnB Challenge / Follo Sykkelklubb M 50-54 04:50:07 38.0501:15:2303:21:3604:30:57
829 36384 Nito Simonsen 6-8 DnB Challenge / DNB M 35-39 04:50:07 38.0501:15:2303:21:3604:30:57
829 144150 Øystein Kalvø Stephansen 6-8 DnB Challenge / Commodum Cycling Team M 30-34 04:50:07 38.0501:15:2303:21:3604:30:57
829 144151 Lars Stjernfeldt 6-8 DnB Challenge / DNB M 45-49 04:50:07 38.0501:15:2303:21:3604:30:57
829 144152 Stian S. Tennfjord 6-8 DnB Challenge / Commodum Cycling Team M 35-39 04:50:07 38.0501:15:2303:21:3604:30:57
829 144153 Ole-Johnny Ødegaard 6-8 DnB Challenge / Commodum Cycling Team M 35-39 04:50:07 38.0501:15:2303:21:3604:30:57
840 115173 Roger Engelstad Lørenskog CK M 40-44 04:50:24 38.0101:08:2903:17:4804:30:28
840 110976 Benny Schreiner Lørenskog CK M 35-39 04:50:24 38.0101:08:2903:17:4804:30:28
842 144154 Synne Flotten Oppdal/Stiftstaden / Oppdal SK K 17-19 04:50:28 38.0001:12:5903:10:3804:28:25
842 40620 Ståle Flotten Oppdal/Stiftstaden / Oppdal SK M 45-49 04:50:28 38.0001:12:5903:10:3804:28:25
844 34889 Johannes Skaug Raufoss og Gjøvik Red Edition M 55-59 04:50:29 38.0001:18:1803:22:2304:30:45
845 129946 Gunnar Haanshus Lillehammer CK M 35-39 04:50:34 37.9901:15:3803:14:0204:28:20
845 80517 Lars Birger Nielsen 6-8 DnB Challenge / Follo Sykkelklubb M 45-49 04:50:34 37.9901:15:2303:21:3604:30:57
847 70782 Torstein Børresen Atea AS M 40-44 04:50:47 37.9601:12:0503:12:0504:30:32
847 144155 Finn Arne Johansen Atea AS M 40-44 04:50:47 37.9601:12:0503:08:0204:29:01
849 109478 Trond Bergene SpKl Ceres Sykkel M 55-59 04:50:51 37.9501:14:4103:18:0104:30:39
850 144156 Thorbjørn Bakke Hauerseter Sp.Kl. Nordkisa Sykkel M 35-39 04:50:55 37.9401:17:1103:15:2504:30:34
850 47284 Jørgen Berg Sogn Cykleklubb M 40-44 04:50:55 37.9401:17:1103:19:0704:30:34
850 137492 Dan-Evert Brekke Jardar IL Sykkel M 55-59 04:50:55 37.9401:17:1103:19:0704:30:34
850 82037 Vidar Degrum Jardar IL Sykkel M 45-49 04:50:55 37.9401:17:1103:19:0704:30:34
850 144157 Øyvind Engelstad Jardar IL Sykkel M 40-44 04:50:55 37.9400:00:0003:19:0700:00:00
850 144158 Arne Gaustad Jardar IL Sykkel M 45-49 04:50:55 37.9401:17:1103:19:0704:30:34
850 144159 Arne Grøndal Jardar IL Sykkel M 45-49 04:50:55 37.9401:17:1103:19:0704:30:34
850 144160 Jonas Haltia Jardar IL Sykkel M 45-49 04:50:55 37.9401:17:1103:19:0704:30:34
850 137493 Øystein Hansen SK Rye sykkel M 35-39 04:50:55 37.9401:17:1103:19:0704:30:34
850 125695 Hans Andreas G. Hansen Jardar IL Sykkel M 50-54 04:50:55 37.9401:17:1103:19:0704:30:34
850 26614 Odd Helge Hatland Jardar IL Sykkel M 55-59 04:50:55 37.9401:17:1103:19:0704:30:34
850 144161 Einar Markhus Jardar IL Sykkel M 45-49 04:50:55 37.9401:17:1103:19:0704:30:34
850 129462 Kjell Reidar Nervold Jardar IL Sykkel M 60-64 04:50:55 37.9401:17:1103:19:0704:30:34
850 65352 Håkon Nesse Sogn Cykleklubb M 45-49 04:50:55 37.9401:17:1103:19:0704:30:34
850 131380 Ola Nyhus Jardar IL Sykkel M 55-59 04:50:55 37.9401:17:1103:19:0704:30:34
850 144162 Henrik Rossvoll Jardar IL Sykkel M 40-44 04:50:55 37.9401:17:1103:19:0704:30:34
850 81623 Siv Sletli Vang Skiløperforening Sykkel K 45-49 04:50:55 37.9401:17:1103:18:0404:30:34
850 129464 Tor H. Staff Jardar IL Sykkel M 45-49 04:50:55 37.9401:17:1103:19:0704:30:34
850 129465 Ola Thjømøe Jardar IL Sykkel M 45-49 04:50:55 37.9401:17:1103:19:0704:30:34
850 68608 Olav Tungesvik Jardar IL Sykkel M 45-49 04:50:55 37.9401:17:1103:19:0704:30:34
870 144163 Ørjan Borgli HAPRO BIL M 25-29 04:50:58 37.9401:11:4203:07:1204:28:37
871 40560 Aage Christiansen Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 04:51:11 37.9101:17:1103:19:0704:30:34
872 47654 Roy Kjærnet Team Ullensaker / Ullensaker CK M 45-49 04:51:27 37.8701:15:2703:21:3004:32:21
873 41638 Øyvind Sørumshagen Melvold Drøbak-Frogn IL M 40-44 04:51:36 37.8601:09:3003:22:2704:32:41
874 80150 Marius Jørgensen CK Oslofjord M 35-39 04:51:38 37.8501:17:3603:20:3904:33:17
875 58606 Asbjørn Selmer Høie Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 70-74 04:52:20 37.7601:13:0303:12:3404:31:30
875 63737 Jo Rustad Asker Cykleklubb M 40-44 04:52:20 37.7601:15:2703:14:5304:28:07
877 137579 Geir Dagfinn Rønnestad Hasle-Løren IL Sykkel M 45-49 04:52:39 37.7201:11:2803:09:3104:31:38
878 128177 Morten Sørensen Snake Oil/Norconsult BIL M 30-34 04:52:40 37.7201:17:1103:19:0704:30:34
879 79310 Nils William Bakken Stiftstaden SK Trondheim M 35-39 04:52:47 37.7001:13:3103:22:2504:33:20
879 144164 Even Enggrav XXL - All Sports United M 25-29 04:52:47 37.7001:13:3103:22:2504:33:20
879 144850 Anders Hauge XXL - All Sports United M 25-29 04:52:47 37.7001:13:3103:22:2504:33:20
879 140610 Sebastian Marker XXL - All Sports United M 25-29 04:52:47 37.7001:13:3103:22:2504:33:20
879 110045 Thomas Opsahl Thomassen Gruvelia SK M 30-34 04:52:47 37.7001:19:3803:21:1804:31:15
884 136736 Eugen Leypoldt Sande SpKl Sykkel M 30-34 04:52:49 37.7001:11:5503:14:2404:31:29
885 106282 Morten Børke Blodsmak Sportsklubb M 35-39 04:53:02 37.6701:21:1403:24:2804:34:41
886 144165 Daniel Aarum Blystadlia M 25-29 04:53:18 37.6400:00:0003:16:5004:33:37
887 144166 Xabier Zabalo Ålesund og Omegn CK M 25-29 04:53:33 37.6001:13:3103:22:2504:33:20
888 40643 Torstein Storsve Ottestad IL Sykkel M 50-54 04:53:35 37.6001:14:5103:15:0504:30:01
889 70358 Bjørn Glemmestad Glåmdal SK M 50-54 04:53:41 37.5901:15:2503:20:3404:32:47
890 137505 Tor Martin Røed Sandefjord SK M 45-49 04:53:44 37.5801:11:5503:14:2404:31:29
891 144167 Per Øyvind Brenden Biri M 25-29 04:53:50 37.5701:23:5103:23:1804:34:02
892 47497 Thomas Berg Brumunddal SK M 25-29 04:53:52 37.5601:15:2503:21:0804:33:40
892 109185 Magnus Kirkerud Lillehammer CK M 40-44 04:53:52 37.5601:15:3803:14:0204:33:40
894 79635 Richard Martinsen Lørenskog CK M 40-44 04:54:02 37.5401:08:2902:55:2404:31:29
895 36825 Geir Westgaard IF Frøy Sykkel M 50-54 04:54:05 37.5401:13:0303:16:1604:33:37
896 21299 Bjørn Engelstad Jardar IL Sykkel M 55-59 04:54:07 37.5301:17:1103:19:0704:30:34
897 62658 Arnfinn Svensli CK Nittedal M 55-59 04:54:10 37.5201:11:4203:26:5204:35:29
898 137592 Sven Einar Solbakken Ottestad IL Sykkel M 20-24 04:54:17 37.5101:14:5103:13:2504:32:32
899 111933 Jan-Tore Carlsen CK Øst Scalatore M 45-49 04:54:40 37.4601:21:3403:26:3404:34:56
899 36888 Knut Erik Eriksen CK Øst Scalatore M 40-44 04:54:40 37.4601:08:4303:23:0404:34:56
899 137697 Jens-Otto Fredriksen Atea AS M 50-54 04:54:40 37.4601:15:2003:22:1904:35:09
899 54150 Ørjan Hammersland Atea AS M 35-39 04:54:40 37.4601:15:2003:22:1904:35:09
899 144851 Frode Jensen Atea AS M 40-44 04:54:40 37.4601:15:2003:22:1904:35:09
899 144168 Jon Ivar Wold Parker M 40-44 04:54:40 37.4601:16:5603:16:2204:28:29
905 129292 Per Olav Tuvmarken CK ValdresEkspressen M 50-54 04:54:45 37.4501:19:5303:20:0704:33:38
906 88760 Thor Erik Messel Team RåholtSkullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 50-54 04:55:22 37.3701:08:4403:09:0104:32:55
907 137623 Leif Ivar Aanerud Glåmdal SK M 35-39 04:55:28 37.3601:15:2503:16:3204:32:30
908 137787 Lars Erik Hauge Slemmestad M 40-44 04:55:29 37.3601:16:5603:20:0804:34:53
908 118080 Fred Sandås Energima AS M 50-54 04:55:29 37.3601:16:5603:20:0804:34:53
910 41725 Finn Andersen Smaalenene SK M 45-49 04:55:38 37.3400:00:0003:22:1104:36:07
911 81175 Roger Nygaard Nordbygda/Løten Ski - Sykkel M 55-59 04:55:40 37.3301:14:5103:13:2504:33:58
912 129299 Thor Borge Hauerseter Sp.Kl. Nordkisa Sykkel M 55-59 04:55:41 37.3301:17:1103:15:2504:32:14
913 74753 Hans Henrik Ander Kolbotn Sykkelklubb M 35-39 04:55:48 37.3201:21:1403:26:0804:36:38
913 122457 Kjell Arild Bakken Kolbotn Sykkelklubb M 55-59 04:55:48 37.3201:21:1403:26:0804:36:38
913 131163 Nina Berntsen Kolbotn Sykkelklubb K 50-54 04:55:48 37.3201:21:1403:26:0804:36:38
913 35619 Leif Gunnar Bjerke Kolbotn Sykkelklubb M 40-44 04:55:48 37.3201:21:1403:26:0804:36:38
913 80824 Bård Brekke Kolbotn Sykkelklubb M 55-59 04:55:48 37.3201:21:1403:26:0804:36:38
913 74873 Geir Tonny Brovold Kolbotn Sykkelklubb M 40-44 04:55:48 37.3201:21:1403:26:0804:36:38
913 144169 Øivind Bystrøm Kolbotn Sykkelklubb M 30-34 04:55:48 37.3201:21:1403:26:0804:36:38
913 144170 Thea Marie Degvold Kolbotn Sykkelklubb K 20-24 04:55:48 37.3201:21:1403:26:0804:36:38
913 42409 Geir Engen Kolbotn Sykkelklubb M 55-59 04:55:48 37.3201:21:1403:26:0804:36:38
913 38587 Ketil Hauge Kolbotn Sykkelklubb M 55-59 04:55:48 37.3201:21:1403:26:0804:36:38
913 109654 Knut Korslund Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 45-49 04:55:48 37.3201:21:1403:26:0804:36:38
913 137695 Jan Steinar Kvilesjø Kolbotn Sykkelklubb M 30-34 04:55:48 37.3201:21:1403:26:0804:36:38
913 129343 Arne Lillekjendlie Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 45-49 04:55:48 37.3201:21:1403:26:0804:36:38
913 27013 Ole Petter Muggerud Kolbotn Sykkelklubb M 50-54 04:55:48 37.3201:21:1403:26:0804:36:38
913 144171 Jan Mørk Kolbotn Sykkelklubb M 50-54 04:55:48 37.3201:21:1403:26:0804:36:38
913 47973 Anders Sønsthagen Kolbotn Sykkelklubb M 40-44 04:55:48 37.3201:21:1403:26:0804:36:38
929 111519 Odd Egil Hoftvedt Team Foss M 55-59 04:56:01 37.2901:13:5403:25:3304:34:45
929 76212 Morten Skjelstad CK Toten-Tråkk M 50-54 04:56:01 37.2901:14:4703:13:2604:31:39
929 32770 Bjørnar Alf Sørensen SpKl Ceres Sykkel M 40-44 04:56:01 37.2901:13:5403:25:3304:34:45
932 137931 Roger Rossing Skjeberg Cykleklub M 30-34 04:56:05 37.2801:18:0003:24:1304:33:52
933 144172 Vegard Bøe Energima AS M 45-49 04:56:09 37.2701:16:5603:19:5704:36:27
933 108079 Thomas Christoffersen Energima AS M 45-49 04:56:09 37.2701:16:5603:20:0804:36:27
933 137694 Atle Myhrvold IF Frøy Sykkel M 40-44 04:56:09 37.2701:16:5603:19:5704:36:27
933 144173 Erik Røynås Sagene IF Sykkel M 40-44 04:56:09 37.2701:16:5603:20:0804:36:27
937 109581 Christer Nygaard Energima AS M 40-44 04:56:40 37.2101:16:5603:20:0804:36:34
938 137576 Hugo Magne Moen Team RåholtSkullerud / Skullerud SpKl Sykkel M 45-49 04:56:42 37.2001:08:5703:19:0204:34:59
938 130626 Thomas Aasland Brevpost IL M 45-49 04:56:42 37.2001:21:1403:26:0804:36:48
940 25268 Kjetil Efjestad Hyco M 35-39 04:56:52 37.1801:16:5603:16:2204:34:53
941 35512 Tore Bjørn Ringås Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 45-49 04:57:04 37.1601:21:1403:24:2804:36:25
942 80280 Erik Lekvold Team Foss M 45-49 04:57:18 37.1301:13:5403:20:0404:34:25
943 129443 Per Christian Kjellgren Energima AS M 45-49 04:57:19 37.1301:16:5603:20:0804:36:27
944 136661 Petter Langnes Sande SpKl Sykkel M 40-44 04:57:51 37.0601:11:5503:20:2104:35:47
945 128379 Hans Edvard Aasen Feiring IL Sykkel M 45-49 04:57:59 37.0401:14:3803:23:1804:35:29
946 144174 Steinar Malones Fræna Sykkelklubb M 50-54 04:58:29 36.9801:17:2403:25:0504:38:23
946 137618 Per Olav Myrstad Fræna Sykkelklubb M 45-49 04:58:29 36.9801:17:2403:25:0504:38:23
946 137617 Knut Ugelvik-Bognø Molde Cykleklubb M 40-44 04:58:29 36.9801:17:2403:25:0504:38:23
949 42695 Ove Olstad Kolbotn Sykkelklubb M 60-64 04:58:38 36.9601:21:1403:26:0804:36:38
950 80410 Bjørn Nøsavik Molde Cykleklubb M 55-59 04:58:39 36.9601:17:2403:25:0504:38:23
950 102455 Steinar Skaug Mammut IL M 30-34 04:58:39 36.9601:17:5003:28:0300:00:00
952 129433 Carsten Bjelke Energima AS M 45-49 04:58:44 36.9501:16:5603:19:5704:36:34
952 137793 Petter Snarvold Johannessen Energima AS M 17-19 04:58:44 36.9501:16:5603:20:0804:36:27
952 137108 Thomas Olafsen IF Frøy Sykkel M 40-44 04:58:44 36.9501:16:5603:20:0804:36:34
952 129425 Tommy Thorsen Energima AS M 40-44 04:58:44 36.9501:16:5603:20:0804:36:34
956 67819 Bjørn-Tore Jensen Holmenkollen Cykleklubb M 45-49 04:59:02 36.9101:13:0703:22:4104:37:48
957 109583 Rune Sellgren Team Foss M 55-59 04:59:06 36.9101:13:5403:14:2704:35:10
958 109705 Marianne Byfuglien Nes Sp.Kl. Sykkel K 20-24 04:59:11 36.9001:14:5103:18:0404:38:29
958 109059 Finn Erik Byfuglien Nes Sp.Kl. Sykkel M 45-49 04:59:11 36.9001:14:5103:18:0404:38:29
960 144839 Thomas Berg SK Rye sykkel M 40-44 04:59:19 36.8801:20:2603:26:3504:39:07
960 51185 Henning Bjerkås SK Rye sykkel M 45-49 04:59:19 36.8801:20:2603:26:3504:39:07
960 63969 Runar Brock SK Rye sykkel M 60-64 04:59:19 36.8801:20:2603:26:3504:39:07
960 58319 Ivar Christoffersen SK Rye sykkel M 55-59 04:59:19 36.8801:20:2603:26:3504:39:07
960 144175 Matias Corona SK Rye sykkel M 25-29 04:59:19 36.8801:20:2603:26:3504:39:07
960 133302 Ingrid Fjellestad Oslo K 35-39 04:59:19 36.8801:20:2603:26:3504:39:07
960 144176 Jan Gamre SK Rye sykkel M 45-49 04:59:19 36.8801:20:2603:26:3504:39:07
960 50977 Espen Gulbrandsen SK Rye sykkel M 35-39 04:59:19 36.8801:20:5203:26:3504:39:07
960 137608 Bjørn Halvorsen SK Rye sykkel M 40-44 04:59:19 36.8801:20:2603:26:3504:39:07
960 33330 Lars Åge Hjelseth SK Rye sykkel M 60-64 04:59:19 36.8801:20:2603:26:3504:39:07
960 32274 Sven Ove Hølland SK Rye sykkel M 45-49 04:59:19 36.8801:20:2603:26:3504:39:07
960 43166 Endre Knutsen SK Rye sykkel M 40-44 04:59:19 36.8801:20:2603:26:3504:39:07
960 129548 Carsten Krøger SK Rye sykkel M 45-49 04:59:19 36.8801:20:2603:26:3504:39:07
960 49315 Egil Langseth SK Rye sykkel M 40-44 04:59:19 36.8801:20:2603:26:3504:39:07
960 36480 Stein Mæhlum SK Rye sykkel M 60-64 04:59:19 36.8801:20:2603:26:3504:39:07
960 103693 Morten Nasvik SK Rye sykkel M 35-39 04:59:19 36.8801:20:2603:26:3504:39:07
960 80661 Stein Are Olausen SK Rye sykkel M 40-44 04:59:19 36.8801:20:2603:26:3504:39:07
960 144852 Tommy Olsen SK Rye sykkel M 30-34 04:59:19 36.8801:20:2603:26:3504:39:07
960 129550 Christer Otnes SK Rye sykkel M 35-39 04:59:19 36.8801:20:2603:26:3504:39:07
960 137611 Katrine Sølvberg SK Rye sykkel K 40-44 04:59:19 36.8801:20:2603:26:3504:39:07
960 129554 Kenneth Vadset SK Rye sykkel M 35-39 04:59:19 36.8801:20:2603:26:3504:39:07
960 129260 Lars Jørund Østby SK Rye sykkel M 30-34 04:59:19 36.8800:00:0003:26:3504:39:07
982 137990 Knut Ove Iversen Brevpost IL M 30-34 04:59:46 36.8201:21:1403:26:0804:37:00
982 62878 Leif Rønning Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 50-54 04:59:46 36.8201:21:1403:26:0804:36:38
984 109865 Geir Berdahl Åfjord IL - Sykkel M 35-39 05:00:19 36.7601:19:2503:17:5904:36:12
984 129404 Roar Olden Åfjord IL - Sykkel M 35-39 05:00:19 36.7601:19:2503:17:5904:36:12
986 124561 Harald Skaug SK Rye sykkel M 30-34 05:00:23 36.7501:17:5003:28:0304:39:46
987 129329 Arne Bjordal Bærum OCK M 50-54 05:00:29 36.7401:22:5603:27:4804:40:23
987 129838 Aleksander Bøhn COWI AS M 30-34 05:00:29 36.7401:17:5003:28:0304:39:46
987 137913 Håkon Hovland Hasle-Løren IL Sykkel M 20-24 05:00:29 36.7401:22:5603:27:4804:40:23
987 144177 Bjørn-Kåre Huseby SK Rye sykkel M 40-44 05:00:29 36.7401:22:5603:27:4804:40:23
987 144178 Runar Jahren Røyken CK M 35-39 05:00:29 36.7401:22:5603:27:4804:40:23
987 129541 Ronny Mortensen Atea AS M 40-44 05:00:29 36.7401:22:5603:27:4804:40:23
987 64948 Ole Nielsen Atea AS M 55-59 05:00:29 36.7401:22:5603:27:4800:00:00
987 137427 Alexander Ottesen Bærum OCK M 30-34 05:00:29 36.7401:22:5603:27:4804:40:23
987 51198 Stig Salater Atea AS M 30-34 05:00:29 36.7401:22:5603:27:4804:40:23
987 137485 Kenneth Hugo Sjåfjell Atea AS M 50-54 05:00:29 36.7401:22:5603:27:4804:40:23
997 116992 Halvard Mehren Glitre Off- Road Klubb M 45-49 05:00:38 36.7201:15:2703:14:5304:39:01
997 144853 Trond Svendsen Asker Cykleklubb M 50-54 05:00:38 36.7201:15:2703:14:5304:38:20
999 65596 Hans Petter Bronken Jømna/Heradsbygd - Sykkel M 65-69 05:00:39 36.7201:21:1403:26:0804:38:30
999 79632 Lars Christian Hellevik Drøbak-Frogn IL M 30-34 05:00:39 36.7201:09:3003:28:0404:40:43

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 3001-4000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 28.06.2014
Distanse: 184.00 KM
Snittfart: 33.27 Km/t
Snittid: 5:31:44
Antall deltakere: 3018

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):