Styrkeprøven Gjøvik - Oslo - 2014
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tEidsvoll 78 kmOlavsgaard 120 km
1 130692 Tina Alkvist Ullensaker CK K 30-34 03:34:26 37.2102:02:5003:14:37
1 67046 Heidi Brendengen Ullensaker CK K 40-44 03:34:26 37.2102:02:5003:14:37
1 137559 Agnes Marie Eek Ullensaker CK K 25-29 03:34:26 37.2102:02:5003:14:37
1 111114 Vibeke Fjell Gjeisklid Ullensaker CK K 35-39 03:34:26 37.2102:02:5003:14:37
1 144926 Berit Holås Johannesen Ullensaker CK K 30-34 03:34:26 37.2102:02:5003:14:37
1 144927 Siri Larsen Ullensaker CK K 45-49 03:34:26 37.2102:02:5003:14:37
1 144928 Elisabeth Lockert Ullensaker CK K 40-44 03:34:26 37.2102:02:5003:14:37
8 131126 Yvonne Marlen Gilen Hoff Ullensaker CK K 30-34 03:36:06 36.9202:02:5003:14:37
9 144929 Trude Paulsen Ullensaker CK K 35-39 03:37:01 36.7702:02:5003:14:37
10 121348 Marianne Moen Akselsen Eiker CK K 35-39 03:40:46 36.1402:05:3403:20:03
10 41076 Anne Kristin Hæg Eiker CK K 35-39 03:40:46 36.1402:05:3403:20:03
10 47461 Camilla Helen Landsverk Eiker CK K 40-44 03:40:46 36.1402:05:3403:20:03
10 131147 Mette Sjøberg Eiker CK K 45-49 03:40:46 36.1402:05:3403:20:03
10 144930 Hilde Charlotte Østmoen Eiker CK K 35-39 03:40:46 36.1402:05:3403:20:03
15 64556 Tom J. Jølsett BAMA M 50-54 03:41:04 36.0902:06:1503:20:12
15 80446 Alexander Laahne BAMA M 25-29 03:41:04 36.0902:06:1503:20:12
15 120749 Kim Steinmo Olsen BAMA M 25-29 03:41:04 36.0902:06:1503:20:12
15 134399 Henning Skedsmo BAMA M 30-34 03:41:04 36.0902:06:1503:20:12
19 144931 Britha Gjerde Eiker CK K 40-44 03:41:13 36.0702:05:3403:20:03
20 144932 Mats Lande-Pedersen BAMA M 30-34 03:44:10 35.5902:06:1503:20:40
21 110566 Therese Andersen Eiker CK K 35-39 03:55:56 33.8202:15:1703:32:03
22 137861 Einar E. Låker BAMA M 45-49 03:57:08 33.6502:06:1503:29:08
23 144933 Bente Eide Grenland SK K 45-49 03:57:19 33.6202:16:4703:35:10
23 144934 Grethe Smith Grenland SK K 45-49 03:57:19 33.6202:16:4703:35:10
23 30533 Svein Stranddal Grenland SK M 55-59 03:57:19 33.6202:16:4703:35:10
26 144935 Ingrid Bernice Folland Drøbak-Frogn IL Sykkel K 30-34 03:58:16 33.4902:17:5103:35:46
26 144936 Helle Hegland Vestby K 25-29 03:58:16 33.4902:17:5103:35:46
26 144937 Lene Rezende Vestby K 25-29 03:58:16 33.4902:17:5103:35:46
29 138519 Åsmund Midttun DNB M 45-49 03:59:57 33.2502:24:5403:39:08
30 80027 Jeanett Bergan Eiker CK K 35-39 04:00:30 33.1802:14:2103:36:27
30 66160 Inger Hilde Vik Eiker CK K 35-39 04:00:30 33.1802:14:2103:36:27
32 81539 Mildri Urke Andreassen Raufoss & Gjøvik SK K 35-39 04:01:02 33.1002:20:4703:39:59
32 144938 Hildegunn Waarnes Barthel Raufoss & Gjøvik SK K 35-39 04:01:02 33.1002:20:4703:39:59
32 110554 Trine Bjerke Vind IL - Sykkel K 45-49 04:01:02 33.1002:20:4703:39:59
32 131160 Kari Dyvesveen Raufoss & Gjøvik SK K 45-49 04:01:02 33.1002:20:4703:39:59
32 131145 Brit Einseth Raufoss & Gjøvik SK K 45-49 04:01:02 33.1002:20:4703:39:59
32 49677 Mette Larsen CK Toten-Tråkk K 45-49 04:01:02 33.1002:20:4703:39:59
38 138424 Camilla Schjetne Raufoss & Gjøvik SK K 30-34 04:01:29 33.0402:20:4703:39:59
39 144939 Venke Nyhus Andebarkji Terrengsykkelklubb K 45-49 04:01:34 33.0302:22:3103:40:50
39 144940 Åse Træen Ringerike Sykkelklubb K 45-49 04:01:34 33.0302:22:3103:40:50
41 110881 Tom Gavem Kolbotn Sykkelklubb M 60-64 04:02:33 32.9002:16:5403:38:57
41 137845 Stig Henriksen BAMA M 45-49 04:02:33 32.9002:17:5103:38:28
41 82123 Dag Thomassen BAMA M 55-59 04:02:33 32.9002:16:5403:38:28
44 81617 Camilla Kristiansen Nesodden SK K 45-49 04:02:35 32.8902:19:1903:40:45
44 81618 Marianne Mowe Nesodden SK K 55-59 04:02:35 32.8902:19:1903:40:45
44 42736 Anita Sommerstad Nesodden SK K 40-44 04:02:35 32.8902:19:1903:40:45
44 110555 Ida Oline Stenumgård Nesodden SK K 50-54 04:02:35 32.8902:19:1903:40:45
44 138428 Sigfrid Tornes Nesodden SK K 45-49 04:02:35 32.8902:19:1903:40:45
44 65152 Tonje Torsnes Soon CK K 50-54 04:02:35 32.8902:19:1903:40:45
44 131157 Tone Førsund Østergaard Nesodden SK K 55-59 04:02:35 32.8902:19:1903:40:45
51 144941 Stian Solberg DNB M 40-44 04:02:50 32.8602:24:5403:40:18
52 129683 Hilde Flattum CK Toten-Tråkk K 45-49 04:03:23 32.7802:20:4703:40:41
53 110553 Helen Kanjo Marker SK K 35-39 04:05:16 32.5302:19:5303:42:56
53 138764 Randi Øyri Jessheim K 35-39 04:05:16 32.5302:19:5303:42:56
55 81595 Silje Wahlund Guldhaug Sandnes Sykleklubb K 25-29 04:05:32 32.5002:19:5303:42:56
56 110602 Gerda L. Nubdal Toten-Kranken CK K 40-44 04:06:46 32.3302:20:4703:42:28
57 110576 Marit Stenstadvolden Oslo K 45-49 04:07:23 32.2502:19:5303:42:56
58 82098 Sigvart Grorud BAMA M 45-49 04:07:24 32.2502:16:5403:42:36
58 83787 Arild Hansen BAMA M 35-39 04:07:24 32.2502:16:5403:41:14
60 144942 Espen Paus Oslo M 55-59 04:10:32 31.8502:24:5403:46:31
61 110547 Tulla Onstad IL Heming K 50-54 04:10:36 31.8402:24:5403:46:56
62 138474 Ingrid Stave Stadt Cykleklubb K 40-44 04:11:19 31.7502:24:3603:47:11
62 31856 Per Stave Stadt Cykleklubb M 45-49 04:11:19 31.7502:24:3603:47:11
64 138564 Marius Bjelke Oslo M 40-44 04:12:27 31.6102:23:3203:49:34
64 138602 Linda Bjørnsletten Oslo K 40-44 04:12:27 31.6102:23:3203:49:34
66 81644 Gunhild Søbye Raufoss & Gjøvik SK K 35-39 04:12:48 31.5602:20:4703:47:08
67 138558 Bjørn Olav Haugom SK Rye sykkel M 55-59 04:17:04 31.0402:32:0903:53:23
68 111041 Lill Mailen Løvhaugen Kloppa Off Road Klubb K 35-39 04:17:56 30.9302:27:4203:55:10
68 138084 Hilde Rikoll Kloppa Off Road Klubb K 45-49 04:17:56 30.9302:27:4203:55:10
70 110548 Julie Retvik Oslo K 35-39 04:19:10 30.7902:29:4003:55:46
70 144943 Nora Rosseland Raufoss & Gjøvik SK K 30-34 04:19:10 30.7902:29:4003:55:46
70 110546 Hege Tjøgersen Oslo K 45-49 04:19:10 30.7902:29:4003:55:46
73 138664 Marianne Trøen Plassgård Savalen SK K 17-19 04:19:16 30.7702:22:3103:51:29
74 111040 Synnøve Bjerke Asker K 35-39 04:19:50 30.7102:27:4203:55:21
74 145511 Irén Westrum Asker Cykleklubb K 45-49 04:19:50 30.7102:27:4203:55:21
74 70748 Ingegerd Windelstad Bærum OCK K 50-54 04:19:50 30.7102:27:3603:55:17
77 138651 Tore Jørstad DNB M 50-54 04:21:15 30.5402:25:1503:56:57
78 144944 Bente Brembo Oslo K 40-44 04:21:17 30.5402:32:0903:58:31
79 110369 Gro Borchgrevink Halden CK K 50-54 04:22:15 30.4202:33:0403:57:53
79 138452 Mia Katrin Winås Halden CK K 50-54 04:22:15 30.4202:33:0403:57:53
81 138454 Marianne Bratberg Vestby K 30-34 04:23:47 30.2502:33:2604:00:08
81 131140 Heidi Berland Dahl Soon CK K 30-34 04:23:47 30.2502:33:2604:00:08
83 144945 Jorma Suontama BAMA M 35-39 04:25:17 30.0802:29:4203:58:51
84 138448 Heidi Kvisberglien Drøbak-Frogn IL Sykkel K 40-44 04:27:20 29.8502:33:2604:01:17
85 68158 Bjørn Erik Jansen Østmarka IL Sykkel M 65-69 04:27:31 29.8202:31:3104:01:23
86 111463 Fred Inge Josefsen BAMA M 40-44 04:29:17 29.6302:32:0904:01:48
87 131235 Anne Hagerup Heggdal Lørenskog CK K 45-49 04:29:46 29.5802:41:3004:06:10
87 144946 Nina Iversen Lørenskog CK K 50-54 04:29:46 29.5802:41:3004:06:10
87 144947 Eva Jensrud Lørenskog CK K 55-59 04:29:46 29.5802:41:3004:06:10
87 121534 Janne Reitbakk Lørenskog CK K 30-34 04:29:46 29.5802:41:3004:06:10
91 144948 Kåre Midthus CK ValdresEkspressen M 45-49 04:30:49 29.4602:31:3104:03:00
91 138447 Linda Simmerøy Moe Selvstendig syklende K 30-34 04:30:49 29.4602:31:3104:03:00
93 110624 Tove Dammen Drøbak-Frogn IL Sykkel K 55-59 04:31:30 29.3902:32:0904:04:49
94 111154 Ingvar Dragseth Bjørnson Heydi A/S M 35-39 04:32:19 29.3002:36:5404:06:58
95 109550 Ann-Christin Gjerdseth Eiker CK K 45-49 04:33:07 29.2102:36:5404:08:46
95 110613 Izabela Mazur Eiker CK K 40-44 04:33:07 29.2102:36:5404:08:46
97 144949 Marianne Bøhn Cykle Klubben Øst K 30-34 04:33:43 29.1502:36:5404:10:07
97 67562 Mai Kristin Hansen Cykle Klubben Øst K 55-59 04:33:43 29.1502:36:5404:10:07
97 45957 Line Håkensen Cykle Klubben Øst K 45-49 04:33:43 29.1502:36:5404:10:07
97 144950 Nils Haavardsson Oslo M 45-49 04:33:43 29.1502:36:5404:10:07
97 144951 Siw Elisabeth Martinsen Cykle Klubben Øst K 25-29 04:33:43 29.1502:36:5404:10:07
97 145512 Kari Nygård Cykle Klubben Øst K 50-54 04:33:43 29.1502:36:5404:10:07
97 144952 Solveig Strømberg Cykle Klubben Øst K 45-49 04:33:43 29.1502:36:5404:10:07
97 138611 Trine Sundstad Cykle Klubben Øst K 25-29 04:33:43 29.1502:36:5404:10:07
97 80502 Wenche Vigorelli Cykle Klubben Øst K 45-49 04:33:43 29.1502:36:5404:10:07
106 111003 Line Fosser Vogt Team Vogt K 20-24 04:33:47 29.1402:32:0904:05:04
107 110552 Ann Rigmor Smørgrav Kongsberg IF Sykkel K 45-49 04:34:45 29.0402:30:0204:07:10
108 81854 Ann Sissel Borge Dal K 50-54 04:34:53 29.0302:40:0804:09:41
108 81848 Marianne Hansveen Dal K 45-49 04:34:53 29.0302:40:0804:09:41
108 132130 Ingerd Lene Nyheim Bergen Cykleklubb K 30-34 04:34:53 29.0302:40:0804:09:41
111 111085 May Hilde Storvik BAMA K 50-54 04:35:48 28.9302:32:0904:08:17
111 144953 Ann Lisbeth Torbergsen BAMA K 30-34 04:35:48 28.9302:32:0904:08:13
113 82313 Kim Ø. Myhren BAMA M 40-44 04:36:13 28.8902:32:0904:08:25
114 144954 Helge Husby Oslo M 40-44 04:36:53 28.8202:38:5004:13:33
115 47135 Unni Irene Aasterud Larsen Barilla Norge BIL K 55-59 04:36:55 28.8102:31:3104:09:00
116 130825 Eva Irene Nordhagen Elverum K 45-49 04:38:07 28.6902:36:5404:09:57
117 130987 Catarina Myhre Lørenskog CK K 45-49 04:38:20 28.6702:41:3004:10:54
118 66023 Solveig Løvstad Gjøvik K 40-44 04:38:51 28.6102:35:4604:10:59
119 81752 Marie Langseth Oppdal SK K 55-59 04:39:06 28.5902:35:4604:11:32
120 138473 Nina Refsnes Stadt Cykleklubb K 30-34 04:39:34 28.5402:37:2904:11:49
120 22409 Frode Refsnes Stadt Cykleklubb M 35-39 04:39:34 28.5402:37:2904:11:49
122 144955 Rolf Lyder Brækkan Skoda Green Team M 45-49 04:39:52 28.5102:45:5204:16:44
123 144956 Elisabeth Kretzmähr Oslo K 30-34 04:40:07 28.4802:32:4304:12:48
124 138451 Kari Soot Erøy Regnskap AS K 45-49 04:40:10 28.4802:42:2504:13:03
125 145513 Mona Andreassen Lillestrøm K 30-34 04:40:21 28.4602:32:4304:12:48
126 144957 Ann-Hege Syversen Duraselljinten K 40-44 04:42:21 28.2602:40:2404:15:28
126 109474 Cato Taalesen Nes Sp.Kl. Sykkel M 40-44 04:42:21 28.2602:40:2404:15:28
128 130796 Øyvind Lindtun Bjerklind Bygg as IL M 55-59 04:43:07 28.1802:38:0504:15:13
128 138385 Leif Magne Nilsen Skedsmokorset M 55-59 04:43:07 28.1802:38:0504:15:13
128 130668 Jan Ørnevik Oslo M 60-64 04:43:07 28.1802:38:0504:15:13
131 81775 Ann-Iren Ljone Tønsberg CK K 55-59 04:45:20 27.9602:38:0504:17:42
131 81759 Bente Skjellaug Tønsberg CK K 55-59 04:45:20 27.9602:38:0504:17:42
133 144958 Shella Biallas Oslo K 30-34 04:45:27 27.9502:45:5204:17:17
134 144959 Nina Bratlie SG Finans K 40-44 04:45:35 27.9402:42:2504:21:45
134 138455 Brith Steiro Soon Cykleklubb K 50-54 04:45:35 27.9402:41:3004:18:10
136 149749 Mona Friksen Skrikestad Holmestrand SK K 40-44 04:45:45 27.9202:38:0504:17:42
137 144961 Hanne Mellemstuen Team RP K 40-44/Tandem 04:46:04 27.8902:42:2504:17:42
137 144960 Makker til Hanne Mellemstuen Styrkeprøven G-O 2014 Team RP Tandem 04:46:04 27.8902:42:2504:17:42
139 144962 Polina Kargina Yara International ASA K 30-34 04:46:49 27.8202:42:1104:18:50
140 81620 Marianne Grønstad Skar Nesodden SK K 55-59 04:50:42 27.4502:50:4604:24:45
140 69888 Ingvild Falkenberg Udahl Nesodden SK K 45-49 04:50:42 27.4502:50:4604:24:45
142 144963 Bettina Kristiansen Team SCOTT K 30-34 04:51:18 27.3902:51:4004:25:51
142 144964 Ida Larsson Team SCOTT K 35-39 04:51:18 27.3902:51:4004:25:51
144 120803 Terje Håheim Sarpsborg Sykleklubb M 55-59 04:51:47 27.3402:42:2504:22:11
145 144965 Cato Knutsen Skoda Green Team M 25-29 04:52:26 27.2802:45:5204:19:26
146 138790 Svein Bergersen Dnb M 45-49 04:53:19 27.2002:42:2504:22:27
147 138756 Veronica Pettersen BAMA K 35-39 04:53:22 27.2002:35:4904:21:25
148 139180 Christina von der Leyen Hadeland CK K 35-39 04:54:59 27.0502:46:2204:28:22
149 122186 Kjell Andreassen Rakkestad Sykkelklubb M 55-59 04:56:05 26.9502:50:2404:28:10
150 109899 Merete Hagelund Sport1 Superstore Hamar K 45-49 04:58:34 26.7202:41:1704:30:20
150 144967 Linda Hagelund Sport1 Superstore Hamar K 40-44 04:58:34 26.7202:41:1704:30:20
150 144968 Maria Hagelund Sport1 Superstore Hamar K 20-24 04:58:34 26.7202:41:1704:30:20
150 144970 Alise Haukenes Sport1 Superstore Hamar K 17-19 04:58:34 26.7202:41:1704:30:20
150 79372 Anne Kurud Nes Sp.Kl. Sykkel K 50-54 04:58:34 26.7202:41:1704:30:20
150 144971 Cecilie Lilleøen Ruud Sport1 Superstore Hamar K 45-49 04:58:34 26.7202:41:1704:30:20
150 144969 Kine Hagelund Svendby Sport1 Superstore Hamar K 20-24 04:58:34 26.7202:41:1704:30:20
150 144966 Mari Brandsnes Vårtun Sport1 Superstore Hamar K 25-29 04:58:34 26.7202:41:1704:30:20
158 81335 Lasse Kongelstad EspernJenter på hjul M 65-69 04:58:56 26.6902:42:2504:28:56
158 81818 Alise Larsen EspernJenter på hjul K 35-39 04:58:56 26.6902:42:2504:29:15
158 110645 Lovise Bratberg Lindstad EspernJenter på hjul K 55-59 04:58:56 26.6902:42:2504:29:15
158 81823 Inger Tove Nilsen EspernJenter på hjul K 60-64 04:58:56 26.6902:42:2504:29:15
158 81829 Berit Sel Ottestad IL Sykkel K 45-49 04:58:56 26.6902:42:2504:29:15
163 81805 Gerda Bratberg Bakke EspernJenter på hjul K 65-69 04:59:07 26.6702:42:2504:29:15
163 81797 Elin Evensen Moelv K 50-54 04:59:07 26.6702:42:2504:29:21
163 110644 Margrethe Krogsrud EspernJenter på hjul K 50-54 04:59:07 26.6702:42:2504:29:15
163 144972 May Toril Lien EspernJenter på hjul K 60-64 04:59:07 26.6702:42:2504:29:15
167 144973 Line Beate Nordholm Karlstad Elverum SK K 40-44 04:59:58 26.6002:51:5904:30:52
167 82169 Anne Lise Stolp Elverum SK K 50-54 04:59:58 26.6002:51:5904:30:52
169 144974 Dag Verlo Blodsmak sk M 45-49 05:00:20 26.5702:56:0604:35:20
170 131203 Ingvild Ruud Lørenskog CK K 65-69 05:06:34 26.0302:55:3104:36:56
171 144975 Evy Jakobsen Hjellnes Consult as K 40-44 05:08:04 25.9002:57:1604:40:34
171 138157 Line Cecilie Lie Hjellnes Consult K 25-29 05:08:04 25.9002:57:1604:40:34
173 144976 Karin Tvenge DNB K 50-54 05:13:48 25.4302:50:4804:44:31
174 139080 Tore Hermansen Oslo M 50-54 05:16:42 25.1902:53:3104:47:40
175 144977 Ann Mari Gjelseth Kapp K 40-44 05:28:01 24.3203:04:2204:59:03
175 138476 Berit Joramo Gjøvik K 55-59 05:28:01 24.3203:04:2204:59:03
177 120813 Jan Kåre Kalbakk BANK NORWEGIAN AS M 35-39 05:28:27 24.2903:10:3205:00:20
178 138403 Egil Østerlie Klabblaget CK M 35-39 05:30:40 24.1302:47:1405:03:19
179 105054 Hilde Beate Liudalen Team Bleikeråsen K 40-44 05:31:38 24.0603:04:5305:01:50
179 110676 Anne Nome Team Bleikeråsen K 45-49 05:31:38 24.0603:04:5305:01:50
181 145514 André Berntsen Skogshorn ski og sykkel M 30-34 05:39:11 23.5203:10:2005:13:45
182 144978 Merete Hindahl Mogreina K 30-34 05:40:49 23.4103:08:1005:06:33
182 144979 Bente Madsen Tk Gulv og Interiør, Bakken dyrehotell K 30-34 05:40:49 23.4103:08:1005:06:33
184 144980 Torbjørn Berntsen Skogshorn ski og sykkel M 55-59 05:41:07 23.3903:10:3905:15:02
185 144981 Gro Haugstad Gol K 55-59 05:41:46 23.3403:20:5305:12:02
186 144982 Gtfred Reutz Oslo M 80-84 05:42:07 23.3202:46:0105:04:36
187 138890 Tord Eid DNB M 25-29 05:42:36 23.2903:13:0105:11:30
188 110488 Morten Scott Janssen P4 Radio M 45-49 05:43:43 23.2103:15:0805:13:31
188 138985 Rune Sandberg Gjettum M 45-49 05:43:43 23.2103:15:0805:13:31
190 28178 Rune Bastlien Team skogshorn M 40-44 05:45:06 23.1203:10:3905:13:51
191 124437 Geir Berntsen Skogshorn ski og sykkel M 50-54 05:45:36 23.0903:10:3905:15:06
191 144983 Dagfinn Haraldsen Skogshorn ski og sykkel M 35-39 05:45:36 23.0903:10:3905:13:45
193 144984 Idun Dyresen Bæstemorklubben K 50-54 05:47:34 22.9503:08:2905:15:07
193 68074 Inger Lise Aanonli Bæstemorklubben K 50-54 05:47:34 22.9503:08:2905:15:07
195 110653 Julie Bjanes Bærums Verk K 20-24 05:47:38 22.9503:01:2105:10:03
195 144985 Lars Johan Fredriksson Bærums Verk M 30-34 05:47:38 22.9503:01:2105:10:03
197 139084 Gunn Rønningen Oslo K 35-39 05:52:35 22.6303:17:3105:20:53
197 130936 Linda Sjøvik Oslo K 35-39 05:52:35 22.6303:17:2805:20:53
199 91135 Geir Ulven IL Kolbukameratene M 45-49 05:54:04 22.5303:24:0205:25:40
199 144986 Ingrid Ulven IL Kolbukameratene K 20-24 05:54:04 22.5303:24:0205:25:40
201 138482 Barbro Marie Sveum Gjøvik K 20-24 05:58:28 22.2603:23:4905:26:06
202 82615 Ruta Stake BAMA K 35-39 05:59:22 22.2003:23:2805:26:37
203 144988 Turi Haugland Hosle K 25-29 06:02:10 22.0303:36:5005:32:38
203 144987 Ketil Haugland Oslo M 55-59 06:02:10 22.0303:36:5005:32:38
205 144989 Cathrine Hamar Skoda Green Team K 25-29 06:08:11 21.6703:30:0205:33:21
206 145515 Nina Larsen Skoda Green Team K 40-44 06:08:49 21.6303:30:0205:33:25
207 144990 Turid Skjærbekk Finnkollen IL K 45-49 06:10:13 21.5503:22:2705:39:56
207 144991 Monika Taraldsen Finnkollen IL K 40-44 06:10:13 21.5503:22:3105:39:56
209 144992 Svanhild Holø Runningshaugen Rasta K 45-49 06:11:19 21.4903:43:3005:42:56
210 144993 Monica Skoglund Bratlie Oslo K 40-44 06:11:22 21.4803:30:4405:38:47
210 144994 Bodil Øfstaas Svendsen Oslo K 50-54 06:11:22 21.4803:30:4405:38:47
212 36155 Ingjerd Merete Aas Skedsmokorset K 50-54 06:12:11 21.4403:32:4105:38:10
213 138464 Kristin Kvernsveen Oslo K 45-49 06:17:13 21.1503:33:2605:46:14
213 121541 Kaisa Ytterhaug Oslo K 45-49 06:17:13 21.1503:33:2605:46:14
215 110689 Bjørg Lillian Øye Oslo K 55-59 06:20:09 20.9903:39:4205:46:51
216 138801 Anita Korsnes DNB K 40-44 06:21:10 20.9303:31:1005:47:18
217 144995 Line Pedersen Larvik K 35-39 06:22:55 20.8403:35:5405:49:53
218 120868 Marianne Mork Lørenskog K 55-59 06:25:15 20.7103:35:5405:50:19
219 144996 Martine Leborg Oslo K 25-29 06:27:02 20.6103:18:0406:01:40
219 144997 Henriette Stryken SG Finans K 25-29 06:27:02 20.6103:18:0406:01:40
221 111570 Anne-Britt Viddal Gaarder OSL BIL K 45-49 06:32:50 20.3103:43:3705:57:08
222 144998 Silje Navekvien Lillestrøm K 25-29 06:41:17 19.8803:46:4006:04:33
223 144999 Margrete Berntsen Oslo K 25-29 06:51:01 19.4103:47:3406:13:01
224 145516 Cathrine Lund Molde K 25-29 06:52:22 19.3503:47:3806:13:33
225 28708 Stian Knutsen Skoda Green Team M 25-29 06:56:43 19.1403:54:3406:19:02
226 93227 Svein Knutsen Skoda Green Team M 55-59 06:56:52 19.1403:54:3406:19:02
226 145517 Kari Larsen Skoda Green Team K 50-54 06:56:52 19.1403:54:3406:19:02
228 131259 Helle Heidi Hammerlund DNB IL K 55-59 07:13:09 18.4204:00:4406:38:03
229 138488 Gunvor Anne Rusten Jensen Gol K 55-59 07:13:47 18.3904:04:3106:34:24
230 110787 Bibbi Helen Nordby Jessheim K 65-69 07:16:53 18.2604:01:3706:35:03
231 131251 Cathrine Sigurdssøn Oslo K 55-59 07:17:38 18.2304:04:0806:38:19
232 145001 Camilla Kjensli Frogner K 40-44 08:32:15 15.5704:26:1007:50:48
232 145000 Nina Holter Teslo Frogner K 35-39 08:32:15 15.5704:26:0607:50:48
234 145002 Anna Ljuba Grøndal Oslostudentenes IK Sykkel K 35-39 08:58:14 14.8205:21:2208:15:13
- 130881 Vivi Furuseth Eidsvoll SK K 25-29/Tandem Brutt -04:00:1900:00:00
- 82240 Eldbjørg Svare Grøndahl Lørenskog CK K 45-49 Brutt -02:06:2003:03:45
- 138700 Ann Kristin Hanssen DNB K 35-39 Brutt -02:06:2000:00:00
- 145003 Rolv Kristian Heitmann DNB M 25-29 Brutt -02:06:2003:03:45
- 145004 Henrik Lien DNB M 50-54 Brutt -02:06:2003:03:45
- 138984 Lotta Lyden Eidsvoll SK K 50-54 Brutt -02:06:2003:03:45
- 145005 Oda Christine Løberg Sport1 superstore Hamar K 17-19 Brutt -02:06:2003:03:45
- 145006 Wibekke Mork Ulstein OSK K 40-44 Brutt -41:10:3700:00:00
- 30476 Runar Nilsen DNB M 50-54 Brutt -02:06:2003:03:45
- 130882 Silje Veronica Emma Sofie Nordlund Eidsvoll SK K 25-29/Tandem Brutt -04:00:1900:00:00
- 109746 Monika Odden Ullensaker CK K 35-39 Brutt -02:02:5003:22:38
- 110633 Heidi Otterlei Lørenskog CK K 45-49 Brutt -02:06:2003:03:45
- 145007 Rolf Erlend Palmer DNB M 50-54 Brutt -02:06:2003:03:45
- 48209 Jannicke Schanche ArcusGruppen BIL K 75-79 Brutt -02:06:2003:03:45
- 145009 Thor Kristian Skottene Raufoss & Gjøvik SK M 25-29 Brutt -02:06:2000:00:00
- 145008 Jon Kjetil Skottene Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 Brutt -02:06:2000:00:00
- 145010 Elin Wiborg Oslo K 35-39 Brutt -02:06:2000:00:00
- 131271 Mari Øygarden Oslo K 25-29 Brutt -02:06:2003:03:45
Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 28.06.2014
Distanse: 133.00 KM
Snittfart: 27.26 Km/t
Snittid: 4:52:41
Antall deltakere: 252

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (136.00 km): 03:43:45 (M)
    • Jan-Ole Hesselberg
  • 2016 (136.00 km): 04:12:07 (K)
    • Hege Lyshaugen
    • Gerda L. Nubdal
  • 2015 (147.00 km): 04:13:26 (M)
    • Adrian Dzialakiewicz
    • Rafal Fijalkowski
  • 2015 (147.00 km): 04:23:25 (K)
    • Helen Kanjo
    • Anna Olofsson
  • 2014 (133.00 km): 03:41:04 (M)
    • Tom J. Jølsett
    • Alexander Laahne
    • Kim Steinmo Olsen
    • Henning Skedsmo
  • 2014 (133.00 km): 03:34:26 (K)
    • Tina Alkvist
    • Heidi Brendengen
    • Agnes Marie Eek
    • Vibeke Fjell Gjeisklid
    • Berit Holås Johannesen
    • Siri Larsen
    • Elisabeth Lockert
  • 2012 (137.00 km): 03:50:47 (K)
    • Anne Signe Been
    • Ragnhild Bye
    • Rikke Haagensen
    • Tone Rønning Johnsen
    • Åse-Helen Kristiansen
    • Janne Smauget
  • 2011 (125.00 km): 03:08:56 (K)
    • Lill Hege Bjørklund
    • Heidi Kjernåsen Halbakken
    • Marianne Kalbakken
    • Britt Unni Lønstad-Halvorsen
    • Lise Magnussen
    • Hanne Maartmann
    • Lene Nylund
    • Lene Ådlandsvik
  • 2010 (130.00 km): 05:48:33 (M)
    • Bård Bjerkestrand
  • 2009 (130.00 km): 03:37:36 (K)
    • Anne Signe Been
    • Nina Gressløs
    • Tone Rønning Johnsen
    • Ine Lindberg
    • Anne-Gro Westberg