Kleppeloen - 2004
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 21734 Edd Geir Bore Aker Kværner M 40 00:29:15 -
2 20696 Arnstein Nagell Bike Brothers M 30 00:29:16 -
3 22595 Geir Dahlen Aker Kværner M 40 00:29:17 -
4 23940 Jan Erik Fjotland Statoil M 30 00:29:20 -
5 23321 Helge Løge TKS M 30 00:29:23 -
6 25907 Magnar Rugland Aarbakke M 20 00:29:47 -
7 20424 Anskar Tveit TMS M 40 00:30:24 -
8 28565 Stein Tyldum EDS M 30 00:31:50 -
9 20673 Arnfinn Salte Block Berge Bygg M 40 00:32:00 -
10 20819 Asbjørn Bøen Braathens M 40 00:32:24 -
11 22840 Gunnar Svendsen ConocoPhillips M 40 00:32:25 -
12 27326 Paul Kåre Rugland Block Berge Bygg M 40 00:32:26 -
13 25429 Kristian André Fløysvik Trio Hus M 20 00:33:03 -
14 21373 Bjørn Ragnar Jensen Bravida M 40 00:33:05 -
15 20445 Arild Toft Aker Kværner M 40 00:34:12 -
16 24740 Karl Johan Pedersen Spenncon M 40 00:34:32 -
17 21210 Bjarte Eikås Halliburton M 40 00:35:00 -
18 22900 Gunnleif Byberg Stavanger brannvakt M 40 00:35:08 -
19 24200 Jim Bjørlo Kruse Smith M 40 00:36:50 -
20 21618 Dag Skjæveland Combihus M 30 00:36:53 -
21 28258 Sigmar Oftedal Block Berge Bygg M 40 00:37:30 -
22 21425 John Børge Skjæveland Fjogstad Hus M 30 00:37:38 -
23 26215 Marton Digernes Velux M 40 00:38:12 -
24 25618 Lars Kristian Lunde Stifab Farex M 40 00:38:17 -
25 27848 Roar Valseth Music Booking M 50 00:38:25 -
26 29555 Tor Inge Gystøl BP M 40 00:38:38 -
27 28689 Stian Svardal Statoil M 30 00:39:27 -
28 23395 Henning Nortveit Statoil M 40 00:40:18 -
29 21897 Eirik Kårstad Baker Hughes INTEQ M 30 00:41:00 -
30 30223 Wenche Svela Bore Klepp Kommune K 30 00:41:20 -
31 27363 Pål Bårdsen Aker Kværner M 30 00:42:22 -
32 22158 Erlend Aanes Halliburton M 20 00:44:00 -
33 21999 Elisabeth Haver Statoil K 30 3 Runder -
34 24061 Jan-Oscar Sørsdahl Subsea 7 M 40 2 Runder -
- 23096 Harald Nybru Aker Kværner M 40 Brutt -
- 24060 Jan-Ivar Nygaard Braathens M 40 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

Halliburton/Subsea 7


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 21.02.2004
Distanse: 14.40 KM
Snittfart: 24.61 Km/t
Snittid: 0:35:06
Antall deltakere: 36

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (18.50 km): 00:39:02 (M)
    • Andreas Penne Nygård
  • 2011 (18.50 km): 00:43:54 (K)
    • Lene Byberg
  • 2008 (14.80 km): 00:31:48 (M)
    • Einar Lode
  • 2007 (15.80 km): 00:35:53 (M)
    • Jaroslav Kalous
  • 2007 (15.80 km): 00:39:39 (K)
    • Tone Hatteland Lima
  • 2005 (15.60 km): 00:36:22 (M)
    • Einar Lode
  • 2005 (15.60 km): 99:59:47 (K)
    • Wenche Svela Bore
    • Lillian Thu Lode
  • 2004 (14.40 km): 00:29:15 (M)
    • Edd Geir Bore
  • 2004 (14.40 km): 00:41:20 (K)
    • Wenche Svela Bore