Styrkeprøven Trondheim - Oslo - 2015

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tDombås 198 kmLillehammer 358 kmGjøvik 404 kmEidsvoll 476 kmOlavsgaard 520 km
1 149274 Tone Marie Schwartz Nitelva CK / Team Foss K 45-49 15:45:28 34.8305:35:1309:55:2511:24:2613:33:2914:47:54
1 81018 Sven Erik Bjerke SK Rye sykkel / Team Foss M 35-39 15:45:28 34.8305:35:1309:55:2511:24:2613:33:2914:47:54
1 80278 Arnfinn Bredesen SK Rye sykkel / Team Foss M 50-54 15:45:28 34.8305:35:1309:55:2511:24:2613:33:2914:47:54
1 68078 Håkon Børresen Team Foss M 30-34 15:45:28 34.8305:35:1309:55:2511:24:2613:33:2914:47:54
1 109809 Jon Hogne Dalen Team Foss M 40-44 15:45:28 34.8305:35:1309:55:2511:24:2613:33:2914:47:54
1 109511 Jan Tore Haldsrud Romeriksåsen Sykkelklubb / Team Foss M 50-54 15:45:28 34.8305:35:1309:55:2511:24:2613:33:2914:47:54
1 136805 Trond Guldahl Hansen SK Rye sykkel / Team Foss M 30-34 15:45:28 34.8305:35:1309:55:2511:24:2613:33:2914:47:54
1 64321 Per Hegge-Jensen SpKl Ceres Sykkel / Team Foss M 50-54 15:45:28 34.8305:35:1309:55:2511:24:2613:33:2914:47:54
1 137860 Vegard Heggen Team Foss M 30-34 15:45:28 34.8305:35:1309:55:2511:24:2613:33:2914:47:54
1 80279 Per Arne Helgesen Romeriksåsen Sykkelklubb / Team Foss M 45-49 15:45:28 34.8305:35:1309:55:2511:24:2613:33:2914:47:54
1 128279 Espen Kaspersen Skogn IL Sykkel / Team Foss M 40-44 15:45:28 34.8305:35:1309:55:2511:24:2613:33:2914:47:54
1 62660 Thomas Pettersen Romeriksåsen Sykkelklubb / Team Foss M 40-44 15:45:28 34.8305:35:1309:55:2511:24:2613:33:2914:47:54
1 47784 Håvard Ramstad SpKl Ceres Sykkel / Team Foss M 45-49 15:45:28 34.8305:35:1309:55:2511:24:2613:33:2914:47:54
1 108942 Atle Reitan Lørenskog CK / Team Foss M 45-49 15:45:28 34.8305:35:1309:55:2511:24:2613:33:2914:47:54
1 114164 Bjørn Røsten SK Rye sykkel / Team Foss M 40-44 15:45:28 34.8305:35:1309:55:2511:24:2613:33:2914:47:54
1 128620 André Undrum SK Rye sykkel / Team Foss M 25-29 15:45:28 34.8305:35:1309:55:2511:24:2613:33:2914:47:54
1 143607 Dag Øverby Team Foss M 40-44 15:45:28 34.8305:35:1309:55:2511:24:2613:33:2914:47:54
18 149275 Norbert Gömmel Team Rößlein, Germany M 50-54 15:49:46 34.6805:41:2710:01:3911:30:3913:36:0314:50:16
18 149276 Stefan Hiemer Team Rößlein, Germany M 50-54 15:49:46 34.6805:41:2710:01:3911:30:3913:36:0314:50:16
18 149277 Stefan Lindemuth Team Rößlein, Germany M 45-49 15:49:46 34.6805:41:2710:01:3911:30:3913:36:0314:50:16
18 149278 Peter Schickendanz Team Rößlein, Germany M 45-49 15:49:46 34.6805:41:2710:01:3911:30:3913:36:0314:50:16
22 81287 Raymond Gonzales SK Rye sykkel / Bocata Sykkel M 40-44 15:51:41 34.6105:41:2710:01:3911:30:3913:39:4214:54:08
22 25959 Magne Haugen Ålesund OCK M 55-59 15:51:41 34.6105:41:2710:01:3911:30:3913:39:4214:54:08
22 35112 Morten Wrangell Solskjær Skårer CK / Bocata sykkel M 45-49 15:51:41 34.6105:41:2710:01:3911:30:3913:39:4214:54:08
25 149279 Gerhard Maurer RDD Linz, Austria M 55-59 16:06:35 34.0705:41:2710:01:3911:30:3913:38:5614:54:08
26 35158 Ulrich Reich RSC Buchholz, Germany M 60-64 16:09:03 33.9907:22:2111:19:2900:00:0000:00:0000:00:00
27 42793 Trond Andreassen Sandefjord SK / RunarExpressen M 50-54 16:10:13 33.9505:33:4510:04:1511:32:5513:50:5115:10:25
27 36406 Øyvind Bredholt Sandefjord SK / RunarExpressen M 50-54 16:10:13 33.9505:33:1610:04:1511:32:5513:50:5115:10:25
27 133147 Magnus Sandnes Bugge Sandefjord SK / RunarExpressen M 35-39 16:10:13 33.9505:33:1610:04:1511:32:5513:50:5115:10:25
27 128332 Hans A. Døvle Tønsberg CK / RunarExpressen M 50-54 16:10:13 33.9505:33:1610:04:1511:32:5513:50:5115:10:25
27 149280 Roar Fjeldbo Sandefjord SK / RunarExpressen M 50-54 16:10:13 33.9505:33:1610:04:1511:32:5513:50:5115:10:25
27 65370 Kay-Ronny Gasmann Nanset IF - Sykkel / RunarExpressen M 45-49 16:10:13 33.9505:33:1610:04:1511:32:5513:50:5115:10:25
27 35762 Svein Hustuft Sandefjord SK / RunarExpressen M 50-54 16:10:13 33.9505:33:1610:04:1511:32:5513:50:5115:10:25
27 108021 Tor Einar Hårstadhaugen Sandefjord SK / RunarExpressen M 35-39 16:10:13 33.9505:33:1610:04:1511:32:5513:50:5115:10:25
27 48777 Olaf André Klavenæs Runar Expressen M 45-49 16:10:13 33.9505:33:1610:04:1511:32:5513:50:5115:10:25
27 22561 Geir Kleppa Re Sykkelklubb / Runarexpressen M 40-44 16:10:13 33.9505:33:1610:04:1511:32:5513:50:5115:10:25
27 53781 Anders Lind Sandefjord SK / RunarExpressen M 50-54 16:10:13 33.9505:33:1610:04:1511:32:5500:00:0015:10:25
27 107742 Roger Næss Sandefjord SK / Runarexpressen M 45-49 16:10:13 33.9505:33:1610:04:1511:32:5513:50:5115:10:25
27 108025 Arnfinn Paulsrud Kvelde IL Sykkel / RunarExpressen M 50-54 16:10:13 33.9505:33:1610:04:1511:32:5513:50:5115:10:25
27 131937 Øystein Reikvam Sandefjord SK / RunarExpressen M 35-39 16:10:13 33.9505:33:1610:04:1511:32:5513:50:5115:10:25
27 129468 Ragnar Sundby Sandefjord SK / RunarExpressen M 50-54 16:10:13 33.9505:33:1610:04:1511:32:5513:50:5115:10:25
27 79067 Ove Martin Svae Kvelde IL Sykkel / RunarExpressen M 50-54 16:10:13 33.9505:33:1610:04:1511:32:5513:50:5115:10:25
27 116520 Stein Erik Thorsen Ringerike Sykkelklubb / Runar Expressen M 50-54 16:10:13 33.9505:33:1610:04:1511:32:5513:50:5115:10:25
27 140354 Svein Are Aasrum RunarExpressen M 45-49 16:10:13 33.9505:33:1610:04:1511:32:5513:50:5115:10:25
45 41438 Jon-Terje Bekken IF Frøy Sykkel M 40-44 16:17:24 33.7005:41:2710:01:3911:30:3913:39:4215:07:25
46 149281 Tony Schwartz Nitelva CK / Team Foss M 45-49 16:23:35 33.4805:42:0010:11:0911:43:3914:02:2715:20:06
47 91242 Tore Asbjørnsen SK Rye sykkel / UCK ESK T-O 15T M 50-54 16:26:39 33.3805:45:0510:14:1311:46:4414:05:3115:23:11
47 137216 Leif Erik Dahl Ullensaker CK / UCK ESK T-O 15T M 40-44 16:26:39 33.3805:45:0510:14:1311:46:4414:05:3115:23:11
47 49666 Svein Olav Høyen Ullensaker CK / UCK ESK T-O 15T M 50-54 16:26:39 33.3805:45:0510:14:1311:46:4414:05:3115:23:11
47 79048 Alf Henning Johansen Ullensaker CK M 40-44 16:26:39 33.3805:45:0510:14:1311:46:4414:05:3115:23:11
47 137406 Christian Møller-Andersen Ullensaker CK / UCK ESK T-O 15T M 40-44 16:26:39 33.3805:45:0510:14:1311:46:4414:05:3115:23:11
47 35227 Jon Oldertrøen Savalen SK M 45-49 16:26:39 33.3805:39:3910:14:1311:46:4414:02:4915:23:11
47 111036 Rune Hamann Olsen Ullensaker CK / UCK ESK T-O 15T M 45-49 16:26:39 33.3805:45:0510:14:1311:46:4414:05:3115:23:11
47 48809 Morten W. Røstad Ullensaker CK M 50-54 16:26:39 33.3805:45:0510:14:1311:46:4414:05:3115:23:11
47 144248 Geir Skjolden Nes SK / UCK ESK T-O 15T M 35-39 16:26:39 33.3805:45:0510:14:1311:46:4414:05:3115:23:11
47 143742 Elisabeth Solberg Råholt Cykleklubb / UCK ESK T-O 15T K 35-39 16:26:39 33.3805:45:0510:14:1311:46:4414:05:3115:23:11
47 79484 Andreas Solberg Råholt Cykleklubb / UCK ESK T-O 15T M 30-34 16:26:39 33.3805:45:0510:14:1311:46:4414:05:3115:23:11
47 81007 Klaus Tørhaugen Kløfta IL Sykkel / UCK ESK T-O 15T M 40-44 16:26:39 33.3805:45:0510:14:1311:46:4414:05:3115:23:11
47 43400 André Warming Ullensaker CK M 45-49 16:26:39 33.3805:45:0510:14:1311:46:4414:05:3115:23:11
47 149282 Aleksander Warming Ullensaker CK M 20-24 16:26:39 33.3805:45:0510:14:1311:46:4414:05:3115:23:11
47 138537 Espen Øvergård Eidsvoll SK / UCK ESK T-O 15T M 40-44 16:26:39 33.3805:45:0510:14:1311:46:4414:05:3115:23:11
62 46921 Vidar Nygård Åfjord IL - Sykkel M 50-54 16:29:42 33.2805:46:2710:19:5411:49:2314:08:2515:29:15
63 100890 Christian Austrheim Bergen Cykleklubb / Team Sunnmøre M 45-49 16:33:53 33.1405:46:2710:19:5411:51:5314:10:3215:34:04
63 109001 Janne Bruhn-Henriksen Stryn T og IL Sykkel / Team Sunnmøre K 40-44 16:33:53 33.1405:46:2710:19:5411:51:2314:10:3215:34:04
63 37492 Knut Peder Eriksen Bergen Cykleklubb / Team Sunnmøre M 45-49 16:33:53 33.1405:46:2710:19:5411:51:5314:10:3215:34:04
63 65402 Andreas Foldal Ørsta SK / Team Sunnmøre M 20-24 16:33:53 33.1405:46:2710:19:5411:51:2314:10:3215:34:04
63 37451 Vidar Halland Førde Cykleklubb / Team Sunnmøre M 55-59 16:33:53 33.1405:46:2710:19:5411:51:2314:10:3215:34:04
63 149283 Sverre Hamre Stiftstaden SK Trondheim / Team Sunnmøre M 30-34 16:33:53 33.1405:46:2710:19:5411:51:2314:10:3215:34:04
63 29243 Thomas Hauge IF Frøy Sykkel / Team Sunnmøre M 40-44 16:33:53 33.1405:46:2710:19:5411:51:2314:10:3215:34:04
63 38035 Tor Wilhelm Havåg Ulstein OSK / Team Sunnmøre M 50-54 16:33:53 33.1405:46:2710:19:5411:51:2314:10:3215:34:04
63 32949 Svein Herstad Team Sunnmøre M 40-44 16:33:53 33.1405:46:2710:19:5411:52:0214:10:3215:34:04
63 144285 Ottar Smidestang Holstad Ålesund og Omegn CK / Team Sunnmøre M 40-44 16:33:53 33.1405:46:2710:19:5411:51:2314:10:3215:34:04
63 131320 Arild Mjeltevik Sykkylven SK / Team Sunnmøre M 50-54 16:33:53 33.1405:46:2710:19:5411:51:2314:10:3215:34:04
63 106299 Olav André Dagestad Myklebust Ørsta SK / Team Sunnmøre M 30-34 16:33:53 33.1405:46:2710:19:5411:51:2314:10:3215:34:04
63 74460 David Dagestad Myklebust Ørsta SK / Team Sunnmøre M 20-24 16:33:53 33.1405:46:2710:19:5411:51:2314:10:3215:34:04
63 144789 Arnfinn Oksavik Ulstein OSK / Team Sunnmøre M 55-59 16:33:53 33.1405:46:2710:19:5411:51:2314:10:3215:34:04
63 143703 Jo Sagli Sykkylven SK / Tema Sunnmøre M 50-54 16:33:53 33.1405:46:2710:19:5411:51:2314:10:3215:34:04
63 42855 Per Terje Solheim Måløy IL Sykkel / Team Sunnmøre M 55-59 16:33:53 33.1405:46:2710:19:5411:51:2314:10:3215:34:04
63 103012 Pål Idar Strand Ulstein OSK / Team Sunnmøre M 45-49 16:33:53 33.1405:46:2710:19:5411:51:2314:10:3215:34:04
63 149285 Hogne Søholt Ørsta SK / Team Sunnmøre M 35-39 16:33:53 33.1405:46:2710:19:5411:51:2314:10:3215:34:04
63 33092 Svein Aage Valen Bergen Cykleklubb / Team Sunnmøre M 50-54 16:33:53 33.1405:46:2710:19:5411:51:5314:10:3215:34:04
63 62746 Øystein Vereide Team Sunnmøre M 45-49 16:33:53 33.1405:46:2710:19:5411:51:2314:10:3215:34:04
63 37817 Rune Visnes Bergen Cykleklubb / Team Sunnmøre M 45-49 16:33:53 33.1405:46:2710:19:5411:51:5314:10:3215:34:04
63 35380 Svein Rune Aaland Sandane SK M 50-54 16:33:53 33.1405:46:2710:19:5411:51:2314:10:3215:34:04
85 131321 Karstein Ahlin Kolbotn Sykkelklubb M 30-34 16:33:56 33.1405:52:5210:22:3111:53:4114:13:0515:32:16
85 74753 Hans Henrik Ander Kolbotn Sykkelklubb M 35-39 16:33:56 33.1405:52:5210:22:3111:53:4114:13:0515:32:16
85 35619 Leif Gunnar Bjerke Kolbotn Sykkelklubb / Brevpost IL Oslo M 40-44 16:33:56 33.1405:52:5210:22:3111:53:4114:13:0515:32:16
85 74873 Geir Tonny Brovold Kolbotn Sykkelklubb M 40-44 16:33:56 33.1405:52:5210:22:3111:53:4114:13:0515:32:16
85 106222 Håvard Evjestad Kolbotn Sykkelklubb M 30-34 16:33:56 33.1405:52:5210:22:3111:53:4114:13:0515:32:16
85 109241 Ivar Grøneng Kolbotn Sykkelklubb / Høegh Sport M 50-54 16:33:56 33.1405:52:5210:22:3111:53:4114:13:0515:32:16
85 80781 Anders Jeppesen Kolbotn Sykkelklubb / Basefarm M 45-49 16:33:56 33.1405:52:5210:22:3111:53:4114:13:0515:32:16
85 129040 Anders Lindstad Kolbotn Sykkelklubb M 35-39 16:33:56 33.1405:52:5210:22:3111:53:4114:13:0515:32:16
85 27013 Ole Petter Muggerud Kolbotn Sykkelklubb M 50-54 16:33:56 33.1405:52:5210:22:3111:53:4114:13:0515:32:16
85 144171 Jan Mørk Kolbotn Sykkelklubb M 50-54 16:33:56 33.1405:52:5210:22:3111:53:4114:13:0515:32:16
85 46143 Martin Arne Ø. Nilsen Kolbotn Sykkelklubb M 45-49 16:33:56 33.1405:52:5210:22:3111:53:4114:13:0515:32:16
85 42695 Ove Olstad Kolbotn Sykkelklubb M 60-64 16:33:56 33.1405:52:5210:22:3111:53:4114:13:0515:32:16
85 46004 Andreas Schei Kolbotn Sykkelklubb M 35-39 16:33:56 33.1405:52:5210:22:3111:53:4114:13:0515:32:16
85 80499 Arne Ytre Kolbotn Sykkelklubb M 40-44 16:33:56 33.1405:52:5210:22:3111:53:4114:13:0515:32:16
99 138872 Kai Roger Lund Ullensaker CK M 30-34 16:39:43 32.9405:45:0510:14:1312:02:1814:21:4915:39:56
99 64080 Ronny Warming Ullensaker CK M 45-49 16:39:43 32.9405:45:0510:14:1312:02:1814:21:4915:39:56
101 67492 Thomas Andresen Ottestad IL - Sykkel M 35-39 16:40:54 32.9105:55:5510:22:3111:53:4114:14:2015:37:51
101 40891 Robert Bergestad Ottestad IL - Sykkel M 45-49 16:40:54 32.9105:55:5510:22:3111:53:4114:14:2015:37:51
101 136989 Erik Brendlien Nes Sp.Kl. Sykkel M 50-54 16:40:54 32.9105:55:5510:22:3111:53:4114:14:2015:37:51
101 47876 Tor Aage Dæhli Ottestad IL - Sykkel M 55-59 16:40:54 32.9105:55:5510:22:3111:53:4114:14:2015:37:51
101 129749 Tommy Finstad Ottestad IL - Sykkel M 25-29 16:40:54 32.9105:55:5510:22:3111:53:4114:14:2015:37:51
101 42495 Torleif Finstad Ottestad IL - Sykkel M 55-59 16:40:54 32.9105:55:5510:22:3111:53:4114:14:2015:37:51
101 47078 Kjetil Flenvold Trysil SK M 45-49 16:40:54 32.9105:55:5510:22:3111:53:4114:14:2015:37:51
101 137423 John Hammer Trysil SK M 40-44 16:40:54 32.9105:55:5510:22:3111:53:4114:14:2015:37:51
101 109540 Svein Haugom Ottestad IL - Sykkel / ØkonomiPartner Hamar AS M 45-49 16:40:54 32.9105:55:5510:22:3111:53:4114:14:2015:37:51
101 64252 Olav Kjøs Ottestad IL - Sykkel M 55-59 16:40:54 32.9105:55:5510:22:3111:53:4114:14:2015:37:51
101 64523 Martin Lutnæs Trysil SK M 45-49 16:40:54 32.9105:55:5510:22:3111:53:4114:14:2015:37:51
101 80316 Thorbjørn Lyseggen Trysil SK M 45-49 16:40:54 32.9105:55:5510:22:3111:53:4114:14:2015:37:51
101 36522 Kristian Nilsen Brumunddal SK - terreng M 25-29 16:40:54 32.9105:55:5510:22:3111:53:4114:14:2015:37:51
101 34852 Geir Arne Nilsen Brumunddal SK - terreng M 55-59 16:40:54 32.9105:55:5510:22:3111:53:4114:14:2015:37:51
101 108339 Frank Nilsen Follo Sykkelklubb M 45-49 16:40:54 32.9105:55:5510:22:3111:53:4114:14:2015:37:51
101 36506 Bjørn Ruud Ottestad IL - Sykkel M 50-54 16:40:54 32.9105:55:5510:22:3111:53:4114:14:2015:37:51
101 129755 Steinar Vasaasen Ottestad IL - Sykkel M 55-59 16:40:54 32.9105:55:5510:22:3111:53:4114:14:2015:37:51
101 70962 Leif Ole Walle Ottestad IL - Sykkel / Nordbygda/Løten ski M 45-49 16:40:54 32.9105:55:5510:22:3111:53:4114:14:2015:37:51
101 48088 Birger Wernberg Ottestad IL - Sykkel M 45-49 16:40:54 32.9105:55:5510:22:3111:53:4114:14:2015:37:51
120 137804 Sergio Perinhas KVAERNER M 35-39 16:41:10 32.9005:41:2710:13:4711:42:2714:17:2915:41:00
121 149286 Patrick Ehrhardt Team Rößlein, Germany M 45-49 16:41:37 32.8805:56:0110:27:1912:05:2714:23:1915:43:05
122 129346 Petter Bakken SpKl Ceres Sykkel M 45-49 16:42:52 32.8405:56:0110:27:1912:05:2714:24:5815:43:05
122 149287 Stig Brunes Fauske IL Sykkel M 40-44 16:42:52 32.8405:56:0110:27:1912:05:2714:24:5815:43:05
122 109009 Ole Erik Dammen SpKl Ceres Sykkel M 50-54 16:42:52 32.8405:56:0110:27:1912:05:2714:24:5815:43:05
122 129522 Anders Folkenborg SpKl Ceres Sykkel M 40-44 16:42:52 32.8405:56:0110:27:1912:05:2714:24:5815:43:05
122 80391 Jan Harving SpKl Ceres Sykkel M 50-54 16:42:52 32.8405:56:0110:27:1912:05:2714:24:5815:43:05
122 129348 Sigurd Heier SpKl Ceres Sykkel M 50-54 16:42:52 32.8405:56:0110:27:1912:05:2714:24:5815:43:05
122 128434 Jens Haase Eschwege, Germany M 45-49 16:42:52 32.8405:56:0110:27:1912:05:2714:24:2715:43:05
122 34954 Svenn Erik Jonhaugen Lågen Cykleklubb / SK Ceres M 45-49 16:42:52 32.8405:56:0110:27:1912:05:2714:24:5815:43:05
122 48924 Per Erik Jørgensen SpKl Ceres Sykkel M 50-54 16:42:52 32.8405:56:0110:27:1912:05:2714:24:5815:43:05
122 128415 Trond Karlsen Fauske IL Sykkel M 45-49 16:42:52 32.8405:56:0110:27:1912:05:2714:24:5815:43:05
122 143685 Simon Karlsen Fauske IL Sykkel M 20-24 16:42:52 32.8405:56:0110:27:1912:05:2714:24:5815:43:05
122 108054 Bjørn Steinar Karlsen Fauske IL Sykkel M 60-64 16:42:52 32.8405:56:0110:27:1912:05:2714:24:5815:43:05
122 34827 Sturla Klüver TVK Sykkel / Teeness M 60-64 16:42:52 32.8405:56:0110:27:1912:05:2714:24:5815:43:05
122 143626 Jon-Remi Haugen Knoph Fauske IL Sykkel M 30-34 16:42:52 32.8405:56:0110:27:1912:05:2714:24:5815:43:05
122 136933 André Kristoffersen Fauske IL Sykkel M 50-54 16:42:52 32.8405:56:0110:27:1912:05:2714:24:5815:43:05
122 150885 Jonny Moen SpKl Ceres Sykkel M 40-44 16:42:52 32.8405:56:0110:27:1912:05:2714:24:5815:43:05
122 149288 Christian Nybø SpKl Ceres Sykkel M 45-49 16:42:52 32.8405:56:0110:27:1912:05:2714:24:5815:43:05
122 107976 Tove Svendsen Ottadalen SK / SK Ceres K 40-44 16:42:52 32.8405:56:0110:27:1912:05:2714:24:5815:43:05
140 107819 Rune Aune TVK Sykkel / TVK Veteranexpressen M 45-49 16:45:32 32.7506:02:1710:35:4512:05:1314:24:1615:45:38
140 35313 Per Kristian Berge TVK Sykkel / TVK Veteranexpressen M 50-54 16:45:32 32.7506:02:1710:35:4512:05:1314:24:1615:45:38
140 34821 Bjørn Endre Dyrseth TVK Sykkel / TVK Veteranexpressen M 55-59 16:45:32 32.7506:02:1710:35:4512:05:1314:24:1615:45:38
140 62707 Harry Eide TVK Sykkel / TVK Veteranexpressen M 45-49 16:45:32 32.7506:02:1710:35:4512:05:1314:24:1615:45:38
140 34824 Karsten Flatval TVK Sykkel / TVK Veteranexpressen M 55-59 16:45:32 32.7506:02:1710:35:4512:05:1314:24:1615:45:38
140 100241 Helge Johansen Stiftstaden SK Trondheim / TVK Veteranexpressen M 45-49 16:45:32 32.7506:02:1710:35:4512:05:1314:24:1615:45:38
140 33417 Hans Jørgen Jørgensen TVK Sykkel / TVK Veteranexpressen M 50-54 16:45:32 32.7506:02:1710:35:4512:05:1314:24:1615:45:38
140 35609 Steinar Leirvik TVK Sykkel / TVK Veteranexpressen M 50-54 16:45:32 32.7506:02:1710:35:4512:05:1314:24:1615:45:38
140 42473 Bjørn Ottar Lervik TVK Sykkel / TVK Veteranexpressen M 45-49 16:45:32 32.7506:02:1710:35:4512:05:1314:24:1615:45:38
140 34832 John Ivar Mogseth TVK Sykkel / TVK Veteranexpressen M 60-64 16:45:32 32.7506:02:1710:35:4512:05:1314:24:1615:45:38
140 136804 Lars Christian Rambech TVK Sykkel / TVK Veteranexpressen M 45-49 16:45:32 32.7506:02:1710:35:4512:05:1314:24:1615:45:38
140 143618 Stian Sandvær TVK Sykkel / TVK Veteranexpressen M 35-39 16:45:32 32.7506:02:1710:35:4512:05:1314:24:1615:45:38
140 35525 Arve Strøm TVK Sykkel / TVK Veteranexpressen M 55-59 16:45:32 32.7506:02:1710:35:4512:05:1314:24:1615:45:38
140 108107 Kurt Tollaksen TVK Sykkel / TVK Veteranexpressen M 40-44 16:45:32 32.7506:02:1710:35:4512:05:1314:24:1615:45:38
140 35526 Per Ivar Trovatn TVK Sykkel / TVK Veteranexpressen M 50-54 16:45:32 32.7506:02:1710:35:4512:05:1314:24:1615:45:38
140 35181 Sture Ånes Mosjøen og Omegn CK / TVK Veteranexpressen M 45-49 16:45:32 32.7506:02:1710:35:4512:05:1314:24:1615:45:38
140 136858 Jan Aavik TVK Sykkel / TVK Veteranexpressen M 45-49 16:45:32 32.7506:02:1710:35:4512:05:1314:24:1615:45:38
157 65423 Syver Berg-Domås Brøttum IL Sykkel M 35-39 16:48:28 32.6605:55:5510:33:0012:06:0714:25:4215:46:20
157 79249 Lars Brannan Brøttum IL Sykkel M 40-44 16:48:28 32.6605:55:5510:33:0012:06:0714:25:4215:46:20
157 64233 Asgeir Fløtlien Brøttum IL Sykkel M 45-49 16:48:28 32.6605:55:5510:33:0012:06:0714:25:4215:46:20
157 65401 Gaute Freng Brøttum IL Sykkel M 40-44 16:48:28 32.6605:55:5510:33:0012:06:0714:25:4215:46:20
157 64225 Jan Killi Brøttum IL Sykkel M 45-49 16:48:28 32.6605:55:5510:33:0012:06:0714:25:4215:46:20
157 47493 Stein Killi Brøttum IL Sykkel M 45-49 16:48:28 32.6605:55:5510:33:0012:06:0714:25:4215:46:20
157 108970 Cato Larsen Brøttum IL Sykkel / Eidsiva BIL M 35-39 16:48:28 32.6605:55:5510:33:0012:06:0714:25:4215:46:20
157 22472 Gard Lien Brøttum IL Sykkel M 40-44 16:48:28 32.6605:55:5510:33:0012:06:0714:25:4215:46:20
157 47079 Roar Lunna Brøttum IL Sykkel M 40-44 16:48:28 32.6605:55:5510:33:0012:06:1414:25:4215:46:20
157 106220 Hans Andreas Moen Brøttum IL Sykkel M 30-34 16:48:28 32.6605:55:5510:33:0012:06:0714:25:4215:46:20
157 108971 Erik Mæhlum Brøttum IL Sykkel M 35-39 16:48:28 32.6605:55:5510:33:0012:06:0714:25:4215:46:20
157 109078 Lars Strømmen Brøttum IL Sykkel M 40-44 16:48:28 32.6605:55:5510:33:0012:06:0714:25:4215:46:20
157 44848 Vidar Sveadalen Brøttum IL Sykkel M 40-44 16:48:28 32.6605:55:5510:33:0012:06:0714:25:4215:46:20
157 108973 Øystein Godal Torp Brøttum IL Sykkel M 40-44 16:48:28 32.6605:55:5510:33:0012:06:0714:25:4215:46:20
157 80308 Annar Aaseth Brøttum IL Sykkel / Team Kveindaln/Moelven iL M 45-49 16:48:28 32.6605:55:5510:33:0012:06:0714:25:4215:46:20
172 143750 Jørgen Furu TVK Sykkel / TVK Veteranexpressen M 30-34 16:51:29 32.5606:02:1710:35:4512:05:1314:24:1615:45:38
172 107991 Oddvar Aardahl TVK Sykkel / TVK Veteranexpressen M 50-54 16:51:29 32.5606:02:1700:00:0012:05:2914:36:0715:38:39
174 36520 Bjørn Harald Gudmundsen IK Hero Sykkel M 45-49 16:51:37 32.5605:42:4810:25:4012:05:2714:26:5215:49:29
174 35003 Per Ivar Netteberg IK Hero Sykkel M 50-54 16:51:37 32.5605:42:4810:25:4012:05:2714:26:5215:49:29
174 111762 Roger Nodeland Kristiansands Cykleklubb M 40-44 16:51:37 32.5605:47:2710:25:4012:05:2714:26:5215:49:29
177 80469 Erik Emil Almquist Bærum OCK M 60-64 16:51:55 32.5505:57:5610:36:0912:09:2314:30:2915:51:19
177 34918 Arild Brekke Bærum OCK M 65-69 16:51:55 32.5505:57:5610:36:0912:09:2314:30:2915:51:19
177 108029 Jon Drefvelin Bærum OCK M 40-44 16:51:55 32.5505:57:5610:36:0912:09:2314:30:2915:51:19
177 128678 Arne Frønes Bærum OCK M 60-64 16:51:55 32.5505:57:5610:36:0912:09:2314:30:2915:51:19
177 137952 Runar Gundesø Bærum OCK M 55-59 16:51:55 32.5505:57:5610:36:0912:09:2314:30:2915:51:19
177 64210 Håkon Haarr Bærum OCK M 50-54 16:51:55 32.5505:57:5610:36:0912:09:2314:30:2915:51:19
177 79020 Morten Jørve Bærum OCK M 45-49 16:51:55 32.5505:57:5610:36:0912:09:2314:30:2915:51:19
177 34927 Ole-Jørgen Kvarsvik Bærum OCK M 40-44 16:51:55 32.5505:57:5610:36:0912:09:2314:30:2915:51:19
177 42320 Eirik Normann Bærum OCK M 55-59 16:51:55 32.5505:57:5610:36:0912:09:2314:30:2915:51:19
177 34937 Jørgen Lervik Åstrøm Bærum OCK M 50-54 16:51:55 32.5505:57:5610:36:0912:09:2314:30:2915:51:19
187 101339 Magne Eikild Kristiansands Cykleklubb / Spring M 50-54 16:52:15 32.5405:46:2710:19:5411:59:1014:28:2215:49:19
188 35129 Jørgen Skålhegg Bærum OCK M 45-49 16:58:38 32.3305:57:5610:36:0912:09:2314:30:2915:51:19
189 129573 Mark Littlewood Bærum OCK M 30-34 17:04:50 32.1405:57:5610:41:5812:09:2314:30:2915:52:16
190 149289 Lars Hassel Andersen CK Victoria / Team Victoria 1 M 35-39 17:05:15 32.1206:03:5110:45:2112:25:1314:41:1116:03:06
190 79818 Stian Andresen CK Victoria / Team Victoria 1 M 20-24 17:05:15 32.1206:03:5110:45:2112:25:1314:41:1116:03:06
190 136912 Tommy Aune CK Victoria / Team Victoria 1 M 30-34 17:05:15 32.1206:03:5110:45:2112:25:1314:41:1116:03:06
190 149290 Sølve Bjerkenås CK Victoria / Team Victoria 1 M 25-29 17:05:15 32.1206:03:5110:45:2112:25:1314:41:1116:03:06
190 149291 Johnny Dalheim CK Victoria / Team Victoria 1 M 40-44 17:05:15 32.1206:03:5110:45:2112:25:1314:41:1116:03:06
190 149292 Alexander Granheim CK Victoria / Team Victoria 1 M 40-44 17:05:15 32.1206:03:5110:45:2112:25:1314:41:1116:03:06
190 145487 Øystein Hansen CK Victoria / Team Victoria 1 M 45-49 17:05:15 32.1206:03:5110:45:2112:25:1314:41:1116:03:06
190 145482 Eivind Hansen CK Victoria / Team Victoria 1 M 40-44 17:05:15 32.1206:03:5110:45:2112:25:1314:41:1116:03:06
190 79144 Odd Arne Hermstad CK Victoria / TINE M 50-54 17:05:15 32.1206:03:5110:45:2112:25:1314:41:1116:03:06
190 136914 Asbjørn Isaksen CK Victoria / Team Victoria 1 M 50-54 17:05:15 32.1206:03:5110:45:2112:25:1314:41:1116:03:06
190 150886 Petter Jakobsen CK Victoria / Team Victoria 1 M 20-24 17:05:15 32.1206:03:5110:45:2112:25:1314:41:1116:03:06
190 42388 Ole-Jørgen Lian Oppdal SK / Team Victoria 1 M 35-39 17:05:15 32.1206:03:5110:45:2112:25:1314:41:1116:03:06
190 108268 Stian Oldervik CK Victoria / Team Victoria 1 M 30-34 17:05:15 32.1206:03:5110:45:2112:25:1314:41:1116:03:06
190 150887 Ole Petter Olsen CK Victoria / Team Victoria 1 M 30-34 17:05:15 32.1206:03:5110:45:2112:25:1314:41:1116:03:06
190 151526 Mads Refseth CK Victoria / Team Victoria 1 M 25-29 17:05:15 32.1206:03:5110:45:2112:25:1314:41:1116:03:06
190 65441 Terje Olav Valle Ranheim IL - Sykkel / Team Victoria 1 M 45-49 17:05:15 32.1206:03:5110:45:2112:25:1314:41:1116:03:06
206 33006 Bjørn Holo Bergen Cykleklubb / Team Sunnmøre M 55-59 17:05:17 32.1205:46:2710:19:5411:52:0214:10:3215:57:31
207 149293 Hans Marius Bråthen Tranby M 30-34 17:08:24 32.0305:56:0110:36:0912:09:1614:44:2116:06:15
208 59019 Carl Christian Bryne Cykleklubb / Team Jæren M 25-29 17:08:44 32.0106:04:5810:49:1112:19:5314:40:5416:01:50
208 38696 Odd Dysjaland Sola Cykleklubb / Team Jæren M 50-54 17:08:44 32.0106:05:1310:49:1112:19:5314:40:5416:01:50
208 20525 Arild Sigve Døhlen SK Fladepedal / Team Jæren M 55-59 17:08:44 32.0106:03:3510:49:1112:19:5314:40:5416:01:50
208 104221 Kristoffer Egeland Bogafjell Sykleklubb / Team Jæren M 40-44 17:08:44 32.0106:05:1810:49:1112:19:5314:40:5416:01:50
208 52894 Geir Gjervan Stavanger SK / Team Jæren M 45-49 17:08:44 32.0106:03:2010:49:1112:19:5314:40:5416:01:50
208 26323 Monica Hagenes Bryne Cykleklubb / Team Jæren K 45-49 17:08:44 32.0106:03:2010:49:1112:19:5314:40:5416:01:50
208 51684 Jarle Hamre Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Team Jæren M 30-34 17:08:44 32.0106:03:4810:49:1112:19:5314:40:5416:01:50
208 22230 Espen Jellestad Vigrestad Sykkelklubb / Team Jæren M 40-44 17:08:44 32.0106:03:2010:49:1112:19:5314:40:5416:01:50
208 52583 Kjell Kro Bogafjell Sykleklubb / Team Jæren M 40-44 17:08:44 32.0106:05:1310:49:1112:19:5314:40:5416:01:50
208 127973 Andreas Kverneland Bryne Cykleklubb / Team Jæren M 25-29 17:08:44 32.0106:03:2010:49:1112:19:5314:40:5416:01:50
208 40535 Håvard Lampe Tasta & Omegn Sykkel Klubb / Team Jæren M 35-39 17:08:44 32.0106:03:4810:49:1112:19:5314:40:5416:01:50
208 23157 Harry Leo Nøttveit Sola Cykleklubb / Team Jæren M 50-54 17:08:44 32.0106:03:2010:49:1112:19:5314:40:5416:01:50
208 29641 Torbjørn Tobias Obrestad Vigrestad Sykkelklubb / Team Jæren M 50-54 17:08:44 32.0106:03:1210:49:1112:19:5314:40:5416:01:50
208 59044 Jon Rosland Klepp Cykle Club / Team Jæren M 45-49 17:08:44 32.0106:04:5810:49:1112:19:5314:40:5416:01:50
208 58207 Berge Opstad Rugland Vigrestad Sykkelklubb / Team Jæren M 45-49 17:08:44 32.0106:05:1810:49:1112:19:5314:40:5416:01:50
208 24974 Kjell Sponås Sandnes Sykleklubb / Team Jæren M 55-59 17:08:44 32.0106:03:1210:49:1112:19:5314:40:5416:01:50
208 76012 Magnar Stokkeland Vigrestad Sykkelklubb / Team Jæren M 45-49 17:08:44 32.0106:04:5810:49:1112:19:5314:40:5416:01:50
208 21143 Birger Susort Team Jæren M 45-49 17:08:44 32.0106:03:2010:49:1112:19:5314:40:5416:01:50
208 22125 Erik Bjørn Svalestad Dalane SK / Team Jæren M 50-54 17:08:44 32.0106:03:2010:49:1112:19:5314:40:5416:01:50
208 29865 Torvald Søiland Vigrestad Sykkelklubb / Team Jæren M 50-54 17:08:44 32.0106:03:2010:49:1112:19:5314:40:5416:01:50
208 22964 Hallvard Torsnes Sola Cykleklubb / Team Jæren M 50-54 17:08:44 32.0106:03:2010:49:1112:19:5314:40:5416:01:50
208 134465 Idar Vestbø Team Jæren M 35-39 17:08:44 32.0106:03:4810:49:1112:19:5314:40:5416:01:50
230 23884 Jan Andersen Oslo Politis IL Sykkel M 55-59 17:09:55 31.9806:02:1710:42:1612:18:2814:44:1216:05:09
230 42384 Bernt Skeie Fana IL Sykkel M 55-59 17:09:55 31.9806:02:1710:42:1612:18:2814:44:1216:05:09
232 34890 Audun Tveit TVK Sykkel / TVK Veteranexpressen M 40-44 17:12:02 31.9106:02:1710:35:4512:05:1314:44:1216:05:09
233 149294 Lars Schroeder 99 Years for 540 km, Germany M 45-49 17:14:19 31.8405:42:4810:41:5812:20:1514:50:2616:11:23
234 139253 Jan Erik Bårdsgjære Sykkylven SK / Team Sunnmøre M 50-54 17:21:01 31.6405:46:2710:19:5412:22:4514:48:3116:13:01
235 149295 Marius Bækkevar Bærum OCK M 40-44 17:27:21 31.4505:57:5610:36:0912:09:2314:44:2116:13:06
236 141340 Frode Halvorsen Kragerø Sykleklubb M 45-49 17:28:25 31.4105:53:0710:40:2112:26:4814:52:1316:19:03
237 128525 Jørgen Austvik CK Victoria / Team Victoria 2 M 35-39 17:29:32 31.3806:03:5110:48:2312:24:1914:53:2816:21:04
237 62801 Kristin Beseth CK Victoria / Posten K 45-49 17:29:32 31.3806:03:5110:48:2312:24:1914:53:2816:21:04
237 36578 Thomas Chytra CK Victoria M 45-49 17:29:32 31.3806:03:5110:48:2312:24:1914:53:2816:21:04
237 143762 Kåre Dahle Fosen SK / CK Victoria M 60-64 17:29:32 31.3806:03:5110:48:2312:24:1914:53:2816:21:04
237 136954 Bjørn Granum CK Victoria / Team Victoria 2 M 40-44 17:29:32 31.3806:03:5110:48:2312:24:1914:53:2816:21:04
237 149296 Jostein Johansen CK Victoria / Team Victoria 2 M 35-39 17:29:32 31.3806:05:2210:48:2312:24:1914:53:2816:21:04
237 108738 Joakim Keiserås Gauldal SK / Team Victoria 2 M 20-24 17:29:32 31.3806:03:5110:48:2312:24:1914:53:2816:21:04
237 79354 Sivert Keiserås Gauldal SK / Team Victoria 2 M 45-49 17:29:32 31.3806:03:5110:48:2312:24:1914:53:2816:21:04
237 136953 Stian Kjeldsand CK Victoria / Team Victoria 2 M 40-44 17:29:32 31.3806:03:5110:48:2312:24:1914:53:2816:21:04
237 136910 Roy Nesset CK Victoria / Team Victoria 2 M 50-54 17:29:32 31.3806:03:5110:48:2312:24:1914:53:2816:21:04
237 45243 Per Åge Pedersen CK Victoria / Team Victoria 2 M 45-49 17:29:32 31.3806:03:5110:48:2312:24:1914:53:2816:21:04
237 62818 Ole-André Roli CK Victoria / Team Victoria 1 M 50-54 17:29:32 31.3806:03:5110:45:2112:25:1314:53:2816:21:04
237 43132 Olaf Saksvik CK Victoria / Team Victoria 1 M 45-49 17:29:32 31.3806:03:5110:45:2112:25:1314:53:2816:21:04
237 128409 Lillian Saur CK Victoria K 40-44 17:29:32 31.3806:03:5110:48:2312:24:1914:53:2816:21:04
237 149297 Tor-Erik Skorstad Gauldal SK / Team Victoria 2 M 30-34 17:29:32 31.3806:05:2210:48:2312:24:1914:53:2816:21:04
237 149298 Morten Stavsøien Gauldal SK / Gauldalstyrken M 40-44 17:29:32 31.3806:03:5110:48:2312:24:1914:53:2816:21:04
237 149299 Sebastian Stenschke Team Tour powered by BULLS 2015, Germany M 25-29 17:29:32 31.3806:03:5110:48:2312:24:1914:53:2816:21:04
237 149300 Tore Stensås Gauldal SK M 40-44 17:29:32 31.3806:03:5110:48:2312:24:1914:53:2816:21:04
237 79331 Per Rune Tangen CK Victoria / Team Victoria 2 M 45-49 17:29:32 31.3806:03:5110:48:2312:24:1914:53:2816:21:04
237 149301 Frank Vårvik-Halvei Gauldal SK / Team Victoria 2 M 35-39 17:29:32 31.3806:03:5110:48:2312:24:1914:53:2816:21:04
257 37421 Ole Christian Laukli BUB Bergen M 45-49 17:31:30 31.3206:17:1210:57:4012:35:4215:00:5716:24:45
258 149302 Ronny André Andersen Meløy Ski- og Sykkelklubb - Sykkel M 40-44 17:32:41 31.2905:56:0110:37:3212:27:2814:56:3716:24:13
258 149303 Arnt Even Jensen Meløy Ski- og Sykkelklubb - Sykkel M 45-49 17:32:41 31.2905:56:0110:37:3212:27:2814:56:3716:24:13
260 109509 Lars Jøran Anderson Team Melkesyre M 30-34 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
260 92482 Geir Asphaug Ullensaker CK / Eidsvoll/Ullensaker 17 M 50-54 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
260 35293 Anton Brandsø Eidsvoll SK M 60-64 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
260 80923 Stian Dale Ullensaker CK M 40-44 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
260 119400 Dag-Jørgen Finskud Eidsvoll SK M 30-34 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
260 143640 Eivind Sveen Fløtten Eidsvoll SK / Eidsvoll/Ullensaker 17 M 35-39 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
260 128608 Vegard Fuglerud Ullensaker CK / Eidsvoll/Ullensaker 17 M 40-44 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
260 149304 Anne-Berit Granli Eidsvoll SK / Eidsvoll/Ullensaker 17 K 40-44 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
260 110131 Ragnar Grimstad-Kirkeby Eidsvoll SK / Eidsvoll/Ullensaker 17 M 50-54 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
260 67723 Monica Foronda Guneriussen Eidsvoll SK / Eidsvoll/Ullensaker 17 K 35-39 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
260 79622 Ronny Holm Eidsvoll SK / Eidsvoll/Ullensaker 17 M 40-44 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
260 108157 Terje Høyem Eidsvoll SK M 40-44 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
260 136883 Lars Kopperud Eidsvoll SK M 45-49 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
260 138645 Petter Tore Lien Eidsvoll SK M 50-54 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
260 47083 Britt Tømte Lund Eidsvoll SK / Eidsvoll/Ullensaker 17 K 40-44 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
260 65639 Kjetil Nordlund Ullensaker CK M 35-39 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
260 144477 Jim André Oddsteen Ullensaker CK M 30-34 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
260 149305 Knut Erik Resell Ullensaker CK / Eidsvoll/Ullensaker 17 M 45-49 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
260 108459 Trond Arne Skillebekk Eidsvoll SK M 45-49 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
260 131282 Bjørn Storhaug Eidsvoll SK / Eidsvoll/Ullensaker 17 M 60-64 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
260 35306 Tor Olav Trefjord Eidsvoll SK / Eidsvoll/Ullensaker 17 M 50-54 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
260 35307 Jan Åge Tømte Eidsvoll SK M 45-49 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
260 68353 Kenneth Warming Ullensaker CK M 30-34 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
260 35079 Ole Kristian Westby Eidsvoll SK / Eidsvoll/Ullensaker 17 M 45-49 17:33:49 31.2506:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:25:51
284 143847 Karsten Heidar Oslo M 35-39 17:34:08 31.2406:19:5011:00:1812:38:2115:03:3516:27:23
284 117041 Espen Henrik Johansen Advokatfirma Espen Henrik Johansen M 40-44 17:34:08 31.2406:19:5011:00:1812:38:2115:03:3516:27:23
284 129805 Øystein Leibsland Oslo Sykkelverksted M 30-34 17:34:08 31.2406:15:3511:00:1812:38:2115:03:3516:27:23
287 36728 Wolfgang Hofmeister Velotravel, Germany M 55-59 17:34:37 31.2306:12:5710:58:4612:37:3115:06:1616:33:28
288 78805 Rolf Svan Amundsen Grenland SK / Team Grenland M 60-64 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 108276 Kristin Andresen Grenland SK / Team Grenland K 40-44 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 144873 Bjørn Brekke Grenland SK / Team Grenland M 45-49 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 124522 Alf Magne Dale Austevoll Sykkelklubb / Team Grenland M 50-54 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 28721 Stian Dalen Eidanger IL Sykkel / Team Grenland M 35-39 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 149306 Bernard Marcel Ducros Grenland SK / Team Grenland M 50-54 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 137932 Ulf Eriksen Grenland SK / Team Grenland M 30-34 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 106118 Ole Morten Fossen Kragerø Sykleklubb / Team Grenland M 45-49 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 149307 Dag Haraldsen Eidanger IL Sykkel / Team Grenland M 55-59 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 149308 Øyvind Haugen Eidanger IL Sykkel / Team Grenland M 45-49 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 45147 Lars-Martin Holler Eidanger IL Sykkel / Team Grenland M 30-34 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 108281 Svein Frode Hegre Jacobsen Team Grenland / Team Grenland M 45-49 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 108292 Rolf Lambrechts Grenland SK / Team Grenland M 40-44 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 149309 John Harry Myrvold Grenland SK / Team Grenland M 60-64 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 108285 Tov Maardalen Eidanger IL Sykkel / Team Grenland M 45-49 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 150888 Kjetil Nilsen Eidanger IL Sykkel / Team Grenland M 45-49 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 43182 Espen Nordengen Eidanger IL Sykkel / Team Grenland M 35-39 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 81016 Morten Pettersen Solum Terrengsykleklubb / Team Grenland/ abb bil M 50-54 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 101124 Per Røssum Kragerø Sykleklubb / Team Grenland M 50-54 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 137934 Amund Kristian Strand Eidanger IL Sykkel / Team Grenland M 30-34 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 68550 Paal Hårek Stranheim Skagerrak Sp.Kl. Sykkel / Team Grenland M 45-49 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 91563 Bård Stranheim Grenland SK / Team Grenland M 50-54 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 149310 Åsulv Vrålstad Eidanger IL Sykkel / Team Grenland M 40-44 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 136921 Pål Wickle Grenland SK / Team Grenland M 45-49 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
288 149311 Bjørn Widen Eidanger IL Sykkel / Team Grenland M 45-49 17:35:16 31.2106:25:0711:17:1812:46:0715:10:2516:31:32
313 109533 Lars Lundby Hasle-Løren IL Sykkel M 40-44 17:36:28 31.1706:15:3511:00:1812:40:0915:04:3216:28:29
314 149312 Kai André Andersen Sarpsborg Sykleklubb / Overtråkket Tempo Team M 50-54 17:37:15 31.1506:19:5011:09:2312:40:0915:08:5516:36:06
314 149313 Kristofer Johan Aurang Oslo M 20-24 17:37:15 31.1506:19:5011:09:2312:40:0915:08:5516:36:06
314 69133 Sigbjørn Botten HAPRO BIL M 45-49 17:37:15 31.1506:19:5011:09:2312:40:0915:08:5516:36:06
314 43370 Richard Gisle Eidissen Sarpsborg Sykleklubb / Overtråkket M 60-64 17:37:15 31.1506:19:5011:09:2312:40:0915:08:5516:36:06
314 108888 Lars Erik Granly Halden CK M 40-44 17:37:15 31.1506:19:5011:09:2312:40:0915:08:5516:36:06
314 149314 Mads Anders Tengstedt Hansen Sarpsborg Sykleklubb M 35-39 17:37:15 31.1506:19:5011:09:2312:40:0915:08:5516:36:06
314 41408 Øyvind Haug Moss Cykle Klubb M 40-44 17:37:15 31.1506:19:5011:09:2312:40:0915:08:5516:36:06
314 109854 Hans Petter Hauge Sarpsborg Sykleklubb / Overtråkket Tempo Team M 40-44 17:37:15 31.1506:19:5011:09:2312:40:0915:08:5516:36:06
314 40749 Daniel Wallin Holm Sarpsborg Sykleklubb / Overtråkket Tempo Team M 35-39 17:37:15 31.1506:19:5011:09:2312:40:0915:08:5516:36:06
314 130345 Arild Sten Hovden Sarpsborg Sykleklubb / Overtråkket Tempo Team M 50-54 17:37:15 31.1506:19:5011:09:2312:40:0915:08:5516:36:06
314 129147 Christian Kollerud Sarpsborg Sykleklubb / Overtråkket Tempo Team M 40-44 17:37:15 31.1506:19:5011:09:2312:40:0915:08:5516:36:06
314 63963 Jon-Anders Kure Sarpsborg Sykleklubb M 45-49 17:37:15 31.1506:19:5011:09:2312:40:0915:08:5516:36:06
314 129353 Tor Arild Olsen Sarpsborg Sykleklubb / Overtråkket Tempo Team M 45-49 17:37:15 31.1506:19:5011:09:2312:40:0915:08:5516:36:06
314 108890 Tor Egil Strømnes Sarpsborg Sykleklubb M 40-44 17:37:15 31.1506:19:5011:09:2312:40:0915:08:5516:36:06
314 79425 Lars Morten Støwer-Kabo Sarpsborg Sykleklubb / Overtråkket Tempo Team M 35-39 17:37:15 31.1506:19:5011:09:2312:40:0915:08:5516:36:06
314 63967 Raymond Thoresen Sarpsborg Sykleklubb M 50-54 17:37:15 31.1506:19:5011:09:2312:40:0915:08:5516:36:06
314 149316 Arild Vestby Sarpsborg Sykleklubb M 50-54 17:37:15 31.1506:19:5011:09:2312:40:0915:08:5516:36:06
331 35066 Kjell Otto Jørgensen Ullensaker CK / Eidsvoll/Ullensaker 17 M 55-59 17:38:34 31.1106:14:2910:58:4612:37:3115:01:5416:27:14
332 128374 Geir Karlsen CK Victoria / Team Victoria 1 M 40-44 17:38:40 31.1106:03:5110:45:2112:24:1914:53:2816:23:26
333 144266 Simon Augustsson SK Rye sykkel M 45-49 17:39:34 31.0806:22:5711:08:5912:41:2715:07:3916:31:36
333 129402 Kristine Vestby Eriksen SK Rye sykkel K 40-44 17:39:34 31.0806:22:5711:08:5912:41:2715:07:3916:31:36
333 122521 Pål Fredriksen SK Rye sykkel M 60-64 17:39:34 31.0806:22:5711:08:5912:41:2715:07:3916:31:36
333 42560 Rolf Furulund SK Rye sykkel M 50-54 17:39:34 31.0806:22:5711:08:5912:41:2715:07:3916:31:36
333 33114 Thomas Hansen SK Rye sykkel M 40-44 17:39:34 31.0806:22:5711:08:5912:41:2715:07:3916:31:36
333 42726 Arnt-Willy Hjelle SK Rye sykkel M 55-59 17:39:34 31.0806:22:5711:08:5912:41:2715:07:3916:31:36
333 61312 Rolf Hustvedt SK Rye sykkel M 45-49 17:39:34 31.0806:22:5711:08:5912:41:2715:07:3916:31:36
333 129370 John Harald Johansen SK Rye sykkel M 45-49 17:39:34 31.0806:22:5711:08:5912:41:2715:07:3916:31:36
333 36568 Frode Lindberg SK Rye sykkel M 50-54 17:39:34 31.0806:22:5711:08:5912:41:2715:07:3916:31:36
333 35126 Agnar Halfdan Moe SK Rye sykkel M 70-74 17:39:34 31.0806:22:5711:08:5912:41:2715:07:3916:31:36
333 110280 Arne Otterbeck SK Rye sykkel M 30-34 17:39:34 31.0806:22:5711:08:5912:41:2715:07:3916:31:36
333 138296 Marius Pettersen SK Rye sykkel M 45-49 17:39:34 31.0806:22:5711:08:5912:41:2715:07:3916:31:36
333 136670 Knut Randem SK Rye sykkel M 45-49 17:39:34 31.0806:22:5711:08:5912:41:2715:07:3916:31:36
333 26146 Marius Bastian Rossing SK Rye sykkel M 30-34 17:39:34 31.0806:22:5711:08:5912:41:2715:07:3916:31:36
333 62645 Joar Rye SK Rye sykkel M 50-54 17:39:34 31.0806:22:5711:08:5912:41:2715:07:3916:31:36
333 149317 Siv Elin Sæteren SK Rye sykkel K 25-29 17:39:34 31.0806:22:5711:08:5912:41:2715:07:3916:35:54
333 128482 Thor Øivind Lund Ødegaard SK Rye sykkel M 40-44 17:39:34 31.0806:22:5711:08:5912:41:2715:07:3916:31:36
350 123305 Kjell-Trygve Dørmænen Fevik og Omegn CC M 50-54 17:40:25 31.0606:19:5011:08:4712:40:0915:15:0616:36:06
350 34213 Trond Skåland Froland Sykkelklubb M 40-44 17:40:25 31.0606:19:5011:08:4712:40:0915:15:0616:37:15
352 65748 Sigve Bolstad Team Sigve M 50-54 17:43:26 30.9705:57:5610:36:0912:11:2715:10:3516:35:05
353 36099 Odd Kristian Johansen Oslo M 45-49 17:43:31 30.9705:57:5610:36:0912:11:2715:10:3516:35:05
353 109287 Johan Teigland TTSS M 40-44 17:43:31 30.9705:57:5610:40:1812:24:2515:10:3516:35:05
355 140578 Frode Kristiansen Froland Sykkelklubb M 40-44 17:44:08 30.9506:19:5011:08:4712:40:0915:15:0616:37:15
356 149318 Vincent Stoltenberg Bjaanæs SK Rye sykkel M 25-29 17:44:19 30.9406:22:5711:12:4612:43:1615:12:0116:40:22
357 61295 Morten Kristiansen Astafjord Sykkelklubb M 50-54 17:46:45 30.8706:05:2210:55:3412:40:3715:18:2516:45:36
358 34841 Kjetil Anshushaug Oppdal SK M 50-54 17:46:47 30.8706:23:1711:09:1812:52:4815:16:1416:40:02
358 42776 Rune Gottheim Oppdal SK M 45-49 17:46:47 30.8706:23:1711:09:1812:52:4815:16:1416:40:02
358 43806 Pål Hagerup Bærum OCK M 45-49 17:46:47 30.8705:57:5610:51:3212:51:0015:16:1416:40:02
358 143652 Ragna Hindseth Henriksen Oppdal SK K 50-54 17:46:47 30.8706:23:1711:09:1812:52:4815:16:1416:40:02
358 34845 Jan Ove Henriksen Oppdal SK M 55-59 17:46:47 30.8706:23:1711:09:1812:52:4815:16:1416:40:02
358 149319 Tormod Joramo Oppdal SK M 30-34 17:46:47 30.8706:23:1711:09:1812:52:4815:16:1416:40:02
358 35819 Frank Torleif Mathisen Oppdal SK M 60-64 17:46:47 30.8706:23:1711:09:1812:52:4815:16:1416:40:02
358 36439 Jørn Tore Mikalsen Ottadalen SK M 50-54 17:46:47 30.8706:23:1711:09:1812:52:4815:16:1416:40:02
358 137040 Jahn Inge Rindal Oppdal SK M 35-39 17:46:47 30.8706:23:1711:09:1812:52:4815:16:1416:40:02
358 149320 Florian Salzner Weisenheim Am Sand, Germany M 25-29 17:46:47 30.8706:23:1711:09:1812:52:4815:16:1416:40:02
358 128385 Rune Stølen Oppdal SK M 55-59 17:46:47 30.8706:23:1711:09:1812:52:4815:16:1416:40:02
358 34861 Andreas Welander Oppdal SK M 50-54 17:46:47 30.8706:23:1711:09:1812:52:4815:16:1416:40:02
370 108689 Dag Christian Andersen Team Foss M 40-44 17:47:37 30.8506:08:1710:55:4412:38:5615:04:2116:31:11
370 149321 Sigmund Balkøy Team Foss M 40-44 17:47:37 30.8506:08:1710:55:4412:38:5615:04:2116:31:11
370 129282 Kurt Bye IF Frøy Sykkel / Team Foss M 40-44 17:47:37 30.8506:08:1710:55:4412:38:5615:04:2116:31:11
370 138241 Vibeke Skogsletten Dalen Team Foss K 40-44 17:47:37 30.8506:08:1710:55:4400:00:0015:04:2116:39:12
370 130156 Espen Herrebrøden Team Foss M 35-39 17:47:37 30.8506:08:1710:55:4412:38:5615:04:2116:31:11
370 156675 Per Kristian Jonassen Team Foss M 40-44 17:47:37 30.8506:08:1710:55:4412:38:5615:04:2116:31:11
370 138375 Per Ivar Karlsen Team Foss M 50-54 17:47:37 30.8506:08:1710:55:4412:38:5615:04:2116:31:11
370 143676 Lars Henrik Kristoffersen Team Foss M 45-49 17:47:37 30.8506:08:1710:55:4412:38:5615:04:2116:31:11
370 137621 Trond Lundby Team Foss M 35-39 17:47:37 30.8506:08:1710:55:4412:38:5615:04:2116:31:11
370 129416 Eivind Molteberg Fet Skiklubb Sykkel / Team Foss M 60-64 17:47:37 30.8506:08:1710:55:4412:38:5615:04:2116:31:11
370 137512 Ingunn Morseth Team Foss K 35-39 17:47:37 30.8506:08:1710:55:4412:38:5615:04:2116:31:11
370 36380 Cato Myklebust SK Rye sykkel / Team Foss M 45-49 17:47:37 30.8506:08:1710:55:4412:38:5615:04:2116:31:11
370 129291 Kristian Scheldrup Team Foss M 40-44 17:47:37 30.8506:08:1710:55:4412:38:5615:04:2116:31:11
370 80778 Trond Selboe SpKl Ceres Sykkel / Team Foss M 45-49 17:47:37 30.8506:08:1710:55:4412:38:5615:04:2116:31:11
370 109583 Rune Sellgren Team Foss M 60-64 17:47:37 30.8506:08:1710:55:4412:38:5615:04:2116:31:11
370 108943 Ole Solvang Romeriksåsen Sykkelklubb / Team Foss M 50-54 17:47:37 30.8506:08:1710:55:4412:38:5615:04:2116:31:11
370 32770 Bjørnar Alf Sørensen SpKl Ceres Sykkel / Team Foss M 45-49 17:47:37 30.8506:08:1710:55:4412:38:5615:04:2116:31:11
370 144288 Inge Sørli Team Foss M 50-54 17:47:37 30.8506:08:1710:55:4412:38:5615:04:2116:31:11
370 41931 Jan Thorbjørnsen Team Foss M 55-59 17:47:37 30.8506:08:1710:55:4412:38:5615:04:2116:31:11
370 136855 Ola Aanstad Team Foss M 45-49 17:47:37 30.8506:08:1710:55:4412:38:5615:04:2116:31:11
390 62776 Svein Olav Lothe Bærum OCK M 50-54 17:53:38 30.6805:57:5610:36:0912:11:2715:27:1216:49:54
391 35502 Fredrik Eriksen Stall Solli M 35-39 17:54:14 30.6606:19:5011:20:2112:51:5015:16:0816:41:40
391 34983 Erik Solli Stall Solli M 40-44 17:54:14 30.6606:19:5011:20:2112:51:5015:16:0816:41:40
393 109032 Arve Kristian Pettersen Oppdal SK M 45-49 17:55:20 30.6306:23:1711:09:1812:52:4815:16:1416:40:02
394 36018 Henning Rodequist PIMP AS M 40-44 17:55:41 30.6205:55:4110:36:1512:14:0814:55:1716:44:54
395 37132 Stefan Holzinger Vitargo Team Germany, Germany M 55-59 17:57:31 30.5706:07:0010:48:3012:27:2814:56:3716:24:13
396 149322 Thomas Hugo Vestby Sarpsborg Sykleklubb M 25-29 18:05:53 30.3306:19:5011:09:2312:40:0915:08:5516:39:53
397 46572 Henning Brede Sola Cykleklubb / Team Jæren M 45-49 18:08:44 30.2506:04:5810:49:1112:19:5300:00:0016:01:50
398 123242 Rune Lofthus Harding IL Sykkel M 50-54 18:18:34 29.9806:12:5711:18:3012:49:1115:38:4717:09:17
399 149323 Daniel Roland Lergenmuller Lauterbourg, France M 55-59 18:19:03 29.9706:29:4111:33:2113:11:2815:43:2817:15:53
399 43843 Ralf Schmidt Skiclub Lenninger Alb e.V., Germany M 45-49 18:19:03 29.9706:29:4111:33:2113:11:2815:43:2817:15:53
401 115984 Morten Breili DNB M 50-54 18:20:26 29.9305:49:2010:56:2712:40:3215:32:0017:03:31
402 149324 Martin Forsewicz Team Opel, Germany M 45-49 18:20:45 29.9206:28:3711:42:1513:14:5115:44:5917:11:17
402 149325 Florian Wolf Team Opel, Germany M 35-39 18:20:45 29.9206:28:3711:42:1513:14:5115:44:5917:11:17
404 143744 Øyvind Fossum Team Rødsprengt M 50-54 18:21:12 29.9106:30:4111:23:0113:08:2715:41:2517:11:55
404 136849 Ingebjørn Nygård Rana SK / Stabil Nord Statkraft M 50-54 18:21:12 29.9106:30:4111:23:0113:08:2715:41:2517:11:50
404 149326 Bjarne Alexander Solberg Asker M 35-39 18:21:12 29.9106:30:4111:23:0113:08:2715:41:2517:11:50
404 37166 Roger Vatshaug Rana SK M 55-59 18:21:12 29.9106:30:4111:23:0113:08:2715:41:2517:11:50
408 149327 Jan Bruns TriAs Hildesheim, Germany M 25-29 18:24:38 29.8106:25:2711:27:2113:12:1215:54:2317:25:17
408 149328 Phillip Gehlen TriAs Hildesheim, Germany M 25-29 18:24:38 29.8106:25:2711:27:2113:12:1215:54:2317:25:17
408 131625 Stein Johansen Sola Cykleklubb / Mapei Old Stars M 35-39 18:24:38 29.8106:25:2711:27:2113:12:1215:54:2317:25:17
408 149329 Lars Kaiser TriAs Hildesheim, Germany M 25-29 18:24:38 29.8106:25:2711:27:2113:12:1215:54:2317:25:17
408 149330 Konstantin Kniese Trias Hildesheim, Germany M 25-29 18:24:38 29.8106:25:2711:27:2113:12:1215:54:2317:25:17
408 21515 Cato Wallin Sola Cykleklubb M 35-39 18:24:38 29.8106:25:2711:27:2113:12:1215:54:2317:25:17
414 136832 Morten Berner Team Drøbak Multisport M 45-49 18:25:47 29.7806:33:2911:37:1113:15:4415:44:4817:12:52
414 149331 Lars Henrik Bjerkaas Team Drøbak Multisport M 40-44 18:25:47 29.7806:33:2911:37:1113:15:4415:44:4817:12:52
414 79275 Borge K. Bringsværd Team Drøbak Multisport M 35-39 18:25:47 29.7806:33:2911:37:1113:15:4415:44:4817:12:52
414 149332 Ståle Eidem Team Drøbak Multisport M 35-39 18:25:47 29.7806:33:2911:37:1113:15:4415:44:4817:12:52
414 149333 Tom Hellesvik Team Drøbak Multisport M 25-29 18:25:47 29.7806:33:2911:37:1113:15:4415:44:4817:12:52
414 149334 Jan-Ole Hesselberg Team Drøbak Multisport M 35-39 18:25:47 29.7806:33:2911:37:1113:15:4415:44:4817:12:52
414 149335 Daniel Philip Holt Team Drøbak Multisport M 25-29 18:25:47 29.7806:33:2911:37:1113:15:4415:44:4817:12:52
414 79278 Marius Iversen Team Drøbak Multisport M 45-49 18:25:47 29.7806:33:2911:37:1113:15:4415:44:4817:12:52
414 79280 Roger Keiseraas Drøbak-Frogn IL Sykkel / Team Drøbak Multisport M 50-54 18:25:47 29.7806:33:2911:37:1113:15:4415:44:4817:12:52
414 149336 Kristian Kulvik Team Drøbak Multisport M 30-34 18:25:47 29.7806:33:2911:37:1113:15:4415:44:4817:12:52
414 149337 Hans Petter Overvoll Team Drøbak Multisport M 40-44 18:25:47 29.7806:33:2911:37:1113:15:4415:44:4817:12:52
414 109181 Ørjan Rolness Team Drøbak Multisport M 40-44 18:25:47 29.7806:33:2911:37:1113:15:4415:44:4817:12:52
414 86168 Steinar Strøm Drøbak-Frogn IL Sykkel / Team Drøbak Multisport M 55-59 18:25:47 29.7806:33:2911:37:1113:15:4415:44:4817:12:52
414 149338 Gunhild Aaby Sørensen Team Drøbak Multisport K 30-34 18:25:47 29.7806:33:2911:37:1113:15:4415:44:4817:12:52
414 42502 Kristoffer Woxvold Team Drøbak Multisport M 35-39 18:25:47 29.7806:33:2911:37:1113:15:4415:44:4817:12:52
414 149339 Bjørn Atle Årbog IF Frøy Sykkel / Team Drøbak Multisport M 35-39 18:25:47 29.7806:33:2911:37:1113:15:4415:44:4817:12:52
430 149340 Rasmus Haugli Oslo M 30-34 18:27:02 29.7506:42:4611:48:1113:19:5515:56:4717:27:41
431 74557 Sveinar Rasmussen Askøy STK Sykkel M 40-44 18:32:39 29.6005:54:5811:06:0912:57:2115:41:1017:20:15
432 149356 Robert Almklov Gyldenløve Cigar Selskab M 45-49 18:33:54 29.5706:47:1311:54:4713:35:1916:08:4217:32:49
432 149357 Eldar Stangeland Austvoll Oslostudentenes IK Sykkel M 30-34 18:33:54 29.5706:47:1311:54:4713:35:1916:08:4217:32:49
432 97565 Kenneth Børresen Eiker CK M 45-49 18:33:54 29.5706:47:1311:54:4713:35:1916:08:4217:32:49
432 109551 Ken-Esben Guldbjørnsen Eiker CK M 40-44 18:33:54 29.5706:47:1311:54:4713:35:1916:08:4217:32:49
432 144330 Tom-Fredrik Halle Karlsen Blodslit M 35-39 18:33:54 29.5706:47:1311:54:4713:35:1916:08:4217:32:49
432 111001 Kjell Aage Kristoffersen Eiker CK M 40-44 18:33:54 29.5706:47:1311:54:4713:35:1916:08:4217:32:49
432 80394 Frode Roa Eiker CK M 50-54 18:33:54 29.5706:47:1311:54:4713:35:1916:08:4217:32:49
432 62655 Trond Skistad Eiker CK M 45-49 18:33:54 29.5706:47:1311:54:4713:35:1916:08:4217:32:49
432 137430 Nils Wikheim Eiker CK M 50-54 18:33:54 29.5706:47:1311:54:4713:35:1916:08:4217:32:49
432 129579 Bjørn Ingar Østnæs Eiker CK M 45-49 18:33:54 29.5706:47:1311:54:4713:35:1916:08:4217:32:49
432 132417 Tom Christian Aasen Eiker CK M 35-39 18:33:54 29.5706:47:1311:54:4713:35:1916:08:4217:32:49
443 149341 Stefano Ceserani Rho Triathlon Club, Italy M 45-49 18:36:27 29.5006:19:5011:35:5413:24:0216:06:1217:37:06
443 149342 Sebastian Forke Team Optime, Germany M 25-29 18:36:27 29.5006:19:5011:35:5413:24:0216:06:1217:37:06
443 108198 Mathias Kolstad Team IKEA Ringsaker M 25-29 18:36:27 29.5006:19:5011:35:5413:24:0216:06:1217:33:17
443 149343 Jens Listrup IKEA Ringsaker M 50-54 18:36:27 29.5006:19:5011:35:5413:24:0216:06:1217:33:17
443 40914 Raphael Schweda Team Optime, Germany M 35-39 18:36:27 29.5006:19:5011:35:5413:24:0216:06:1217:37:06
443 149344 Rickard Strandh Team Optime M 35-39 18:36:27 29.5006:19:5011:35:5413:24:0216:06:1217:37:06
449 41162 Michael Geisenberger Team Optime, Germany M 40-44 18:40:22 29.4006:20:1611:35:5413:24:0216:06:1217:37:06
449 149345 Matthias Peschke Team Optime, Germany M 55-59 18:40:22 29.4006:19:5011:35:5413:24:0216:06:1217:37:06
449 149346 Marko Tietz Team Optime, Germany M 40-44 18:40:22 29.4006:19:5011:35:5413:24:0216:06:1217:37:06
452 34107 Svein Olsen Statoil BIL M 50-54 18:41:20 29.3706:33:3611:38:5613:17:3116:02:2417:30:45
453 149347 Frank Lyngtun Avinor BIL M 30-34 18:43:44 29.3106:06:1011:29:4513:22:5416:04:4817:33:09
454 150889 Vidar Jakobsen CK Victoria / Team Victoria 1 M 50-54 18:45:57 29.2506:03:5111:45:2413:33:3216:15:4217:46:36
455 63036 Ketil Almlie Eidsvoll SK M 40-44 18:47:13 29.2206:14:2910:58:4612:57:3915:54:0017:30:39
456 35071 Hans Olav Myrtveit Ullensaker CK / Eidsvoll/Ullensaker 17 M 50-54 18:49:12 29.1706:14:2910:58:4612:37:3115:12:2717:21:25
456 149348 Caroline Pasedach Velotravel, Germany K 30-34 18:49:12 29.1706:12:5711:33:1613:21:2316:03:3417:21:25
458 149349 Marc Bluhme Team Optime, Germany M 40-44 18:52:13 29.0906:19:5011:35:5413:24:0216:06:1217:37:06
459 102425 Knut Erik Fredriksen Vest CK M 50-54 18:52:49 29.0705:48:5410:47:1413:22:5416:06:4017:45:39
459 31363 Arild Ove Halland Vest CK M 50-54 18:52:49 29.0705:48:5410:47:1413:22:5416:06:4017:45:39
459 124686 Tor Gudbrand Støen Vest CK / Torsbygg AS M 50-54 18:52:49 29.0705:48:5410:47:1413:22:5416:06:4017:45:39
462 75246 Heine Bakke Vest CK M 45-49 18:53:09 29.0606:27:3011:46:5813:32:1916:14:1317:42:34
462 143800 Jan Mejnert Christiansen Birkebeineren IF Sykkel M 40-44 18:53:09 29.0606:19:5011:50:4513:30:3116:14:1317:42:34
462 124575 Alf Dahl Vestbase AS M 50-54 18:53:09 29.0606:27:3011:46:5813:32:1916:14:1317:42:34
462 149350 Christian Degen Skellefteå, Germany M 40-44 18:53:09 29.0606:27:3011:50:4513:32:1916:14:1317:42:34
462 75247 Ronny Haufe Vest CK / CCB AS M 45-49 18:53:09 29.0606:27:3011:46:5813:32:1916:14:1317:42:34
462 149351 Arnfinn Isaksen SpareBank1 Nordvest M 50-54 18:53:09 29.0606:27:3011:46:5813:32:1916:14:1317:42:34
462 34847 Radomir Jankov IL Norodd Sykkel / Vestbase AS M 35-39 18:53:09 29.0606:27:3011:46:5813:32:1916:14:1317:42:34
462 149352 Ole Jonny Rugset Frei M 50-54 18:53:09 29.0606:27:3011:46:5813:32:1916:14:1317:42:34
462 45215 Svein Silseth Gjemnes Sykkelklubb M 50-54 18:53:09 29.0606:27:3011:46:5813:32:1916:14:1317:42:34
471 128908 Kristian Lorvik Gauldal SK / Team Victoria 2 M 30-34 18:55:42 29.0006:03:5110:55:3413:16:0216:14:4317:42:47
472 37013 Bård Johnson Team Fisk M 40-44 18:56:55 28.9706:19:5011:57:3613:43:4316:23:1117:47:18
473 36645 Kai Willke Nienburg, Germany M 35-39 18:56:59 28.9706:23:2511:35:3213:26:1916:03:1517:29:53
474 128863 Jan Terje Gåsholt Andebu SK M 40-44 18:58:01 28.9406:47:1312:07:4913:45:5216:15:3117:45:47
474 149353 Jostein Jacobsen Andebu SK M 30-34 18:58:01 28.9406:47:1312:07:4913:45:5216:15:3117:45:47
474 149354 Håvard Myhre Andebu SK M 30-34 18:58:01 28.9406:47:1312:07:4913:45:5216:15:3117:45:47
477 79129 Henning Baldersheim TVK Sykkel M 45-49 18:58:51 28.9206:14:3111:12:5713:09:4916:17:5217:45:56
477 149355 Øyvind Mjelva Rauma SK M 40-44 18:58:51 28.9206:14:3111:12:5713:09:5516:17:5217:45:56
477 79400 Jan Peter Valde Rauma SK M 55-59 18:58:51 28.9206:14:3111:12:5713:09:4916:17:5217:45:56
480 149358 Jonas Henriksen Oslostudentenes IK Sykkel M 20-24 18:33:54 29.5706:47:1311:54:4713:35:1916:08:4217:32:49
481 75771 Lars Henrik Katteland Jardar IL Sykkel / Team Brunello M 50-54 19:00:13 28.8806:44:1812:11:4713:48:3116:18:1117:51:16
481 123284 Klaus Røiri Team Brunello M 50-54 19:00:13 28.8806:44:1812:11:4713:48:3116:18:1117:51:16
483 149359 Gaute Riise Engen Stiftstaden SK Trondheim / Siemens BIL, Snorrenett M 30-34 19:00:41 28.8706:52:1712:11:4713:48:3116:18:1117:48:26
483 149360 Per Olav Bringsvor Flø Stiftstaden SK Trondheim M 45-49 19:00:41 28.8706:52:1712:11:4713:48:3116:18:1117:48:26
483 149361 Elin Grønvik Stiftstaden SK Trondheim K 45-49 19:00:41 28.8706:52:1712:11:4713:48:3116:18:1117:48:26
483 149362 Peter Hammer Stiftstaden SK Trondheim / Løgstrup Cykelklub M 45-49 19:00:41 28.8706:52:1712:11:4713:48:3116:18:1117:48:26
483 108011 Bjøru Handeland Stiftstaden SK Trondheim M 45-49 19:00:41 28.8706:52:1712:11:4713:48:3116:18:1117:48:26
483 149363 Thomas Haugen Stiftstaden SK Trondheim M 45-49 19:00:41 28.8706:52:1712:11:4713:48:3116:18:1117:48:26
483 45123 Terje Johansen Stiftstaden SK Trondheim M 45-49/Tandem 19:00:41 28.8706:52:1712:11:4713:48:3116:18:1117:48:26
483 149364 Stine Maaø Johansen Stiftstaden SK Trondheim K 20-24/Tandem 19:00:41 28.8706:52:1712:11:4713:48:3116:18:1117:48:26
483 42516 Håvard Kjeldstad Stiftstaden SK Trondheim M 45-49 19:00:41 28.8706:52:1712:11:4713:48:3116:18:1117:48:26
483 149365 Gisle Kristiansen Stiftstaden SK Trondheim M 35-39 19:00:41 28.8706:52:1712:11:4713:48:3116:18:1117:48:26
483 149366 Knut Kvaran Stiftstaden SK Trondheim M 40-44 19:00:41 28.8706:52:1712:11:4713:48:3116:18:1117:48:26
483 149367 Ståle Kvarmesbakk Stiftstaden SK Trondheim M 40-44 19:00:41 28.8706:52:1712:11:4713:48:3116:18:1117:48:26
483 42596 Snorre Lauritsen Stiftstaden SK Trondheim M 35-39 19:00:41 28.8706:52:1712:11:4713:48:3116:18:1117:48:26
483 149368 Roar Odden Stiftstaden SK Trondheim M 40-44 19:00:41 28.8706:52:1712:11:4713:48:3116:18:1117:48:26
483 137033 Jens Porzell Neubrandenburg, Germany M 40-44 19:00:41 28.8706:52:1712:11:4713:48:3116:18:1117:48:26
483 149369 Ketil Rundgreen Stiftstaden SK Trondheim M 40-44 19:00:41 28.8706:52:1712:11:4713:48:3116:18:1117:48:26
483 149370 Jostein Sagen Stiftstaden SK Trondheim M 45-49 19:00:41 28.8706:52:1712:11:4713:48:3116:18:1117:48:26
483 149371 Reidar Sivertsen Stiftstaden SK Trondheim M 45-49 19:00:41 28.8706:52:1712:11:4713:48:3116:18:1117:48:26
483 149372 Jon Storholt Stiftstaden SK Trondheim M 30-34 19:00:41 28.8706:52:1712:11:4713:48:3116:18:1117:48:26
483 149373 Yngve Sæther Stiftstaden SK Trondheim M 45-49 19:00:41 28.8706:52:1712:11:4713:48:3116:18:1117:48:26
483 143458 Dan Vasaru Trondheim Triatlonklubb - Sykkel / Atmel M 45-49 19:00:41 28.8706:52:1712:11:4713:48:3116:18:1117:48:26
483 149374 Roy Vegsundvåg Stiftstaden SK Trondheim M 35-39 19:00:41 28.8706:52:1712:11:4713:48:3116:18:1117:48:26
483 149375 Gro Hege Viberg Stiftstaden SK Trondheim K 40-44 19:00:41 28.8706:52:1712:11:4713:48:3116:18:1117:48:26
506 67112 Linni Tiller Jardar IL Sykkel / Team Brunello K 55-59 19:00:55 28.8706:45:1612:11:4713:48:3116:18:1117:51:16
506 67075 Bjørn Tiller Team Brunello M 50-54 19:00:55 28.8706:44:1812:11:4713:48:3116:18:1117:51:16
508 149376 Dagfinn Antonsen Astafjord Sykkelklubb M 40-44 19:07:46 28.6906:25:0511:48:4013:41:4916:30:1017:56:48
508 149377 Daniel Helgesen Astafjord Sykkelklubb M 35-39 19:07:46 28.6906:25:0511:48:4013:41:4916:30:1017:56:48
508 149378 Lars Petter Nilssen Astafjord Sykkelklubb M 40-44 19:07:46 28.6906:25:0511:48:4013:41:4916:30:1017:56:48
508 42955 Egil Vaeng Astafjord Sykkelklubb M 30-34 19:07:46 28.6906:37:3311:56:2913:41:4916:30:1017:56:48
512 149379 Jan-Erik Fagerli Meløy Ski- og Sykkelklubb - Sykkel M 40-44 19:09:34 28.6506:58:0412:05:3613:49:4016:27:0717:59:57
512 149380 Svein Tore Flatås Aftenposten M 40-44 19:09:34 28.6506:58:0412:05:3613:49:4016:27:0717:59:57
512 137723 Stian Fusdahl SpKl Ceres Sykkel M 35-39 19:09:34 28.6506:58:0412:05:3613:49:4016:27:0717:59:57
512 36950 Sigurd Glærum SpKl Ceres Sykkel M 50-54 19:09:34 28.6506:58:0412:05:3613:49:4016:27:0717:59:57
512 34814 Jon Hegre SpKl Ceres Sykkel M 45-49 19:09:34 28.6506:58:0412:05:3613:49:4016:27:0717:59:57
512 34925 Arild Herudsløkken SpKl Ceres Sykkel M 65-69 19:09:34 28.6506:58:0412:05:3613:49:4016:27:0717:59:57
512 80861 Øyvind Holterhuset SpKl Ceres Sykkel M 45-49 19:09:34 28.6506:58:0412:05:3613:49:4016:27:0717:59:57
512 67308 Jan Erik Karlsen Toten-Kranken CK M 50-54 19:09:34 28.6506:58:0412:05:3613:49:4016:27:0717:59:57
512 133923 Mona Kristiansen SpKl Ceres Sykkel K 45-49 19:09:34 28.6506:58:0412:05:3613:49:4016:27:0717:59:57
512 80863 Odd Kjell Lundene SpKl Ceres Sykkel M 55-59 19:09:34 28.6506:58:0412:05:3613:49:4016:27:0717:59:57
512 35258 Pål A. Olsen SpKl Ceres Sykkel M 45-49 19:09:34 28.6506:58:0412:05:3613:49:4016:27:0717:59:57
512 62902 Espen Skjelland SpKl Ceres Sykkel M 50-54 19:09:34 28.6506:58:0412:05:3613:49:4016:27:0717:59:57
512 109547 Thor Aksel Starum Toten-Kranken CK M 25-29 19:09:34 28.6506:58:0412:05:3613:49:4016:27:0717:59:57
512 128471 Nils Storødegård SpKl Ceres Sykkel M 50-54 19:09:34 28.6506:58:0412:05:3613:49:4016:27:0717:59:57
512 137933 Oddmar Uri SpKl Ceres Sykkel M 45-49 19:09:34 28.6506:58:0412:05:3613:49:4016:27:0717:59:57
512 81973 Marianne Winbladh SpKl Ceres Sykkel K 40-44 19:09:34 28.6506:58:0412:05:3613:49:4016:27:0717:59:57
528 128459 Kjell Ove Sjøvold Moss M 50-54 19:09:52 28.6406:17:3811:44:2013:29:4016:28:4717:59:35
529 35334 Birger Bjørnstad Harstad CK M 55-59 19:12:30 28.5806:19:5011:57:3613:47:4616:31:2618:02:13
529 128458 Baard Brekke Haugen Harstad CK M 55-59 19:12:30 28.5806:19:5011:57:3613:47:4616:31:2618:02:13
529 36999 Terje Stensli Harstad CK M 45-49 19:12:30 28.5806:19:5011:57:3613:47:4616:31:2618:02:13
529 37000 Ulf-Håkon Tretvoll Stoltz Harstad CK M 55-59 19:12:30 28.5806:19:5011:57:3613:47:4616:31:2618:02:13
533 41685 Øyvind Ygre Fjeld Eiker CK M 40-44 19:13:05 28.5606:47:1311:54:4713:35:1916:08:4217:32:49
534 35407 Inge Johansen Hydro Sunndal BIL M 50-54 19:13:10 28.5606:27:3011:52:5613:43:5816:30:0018:00:16
535 149381 Stian Torsrud Strømsgodset IF M 40-44 19:16:17 28.4806:49:0111:57:5913:43:1616:11:5417:36:01
536 109464 Peter Wieland Septia AS, Germany M 45-49 19:18:10 28.4406:23:2311:56:0314:03:2716:33:0718:03:22
537 149382 Snorre Heggum Team SKAI M 40-44 19:20:13 28.3906:41:1011:58:5313:48:3116:25:3918:04:28
537 149383 Odd Huseby Team SKAI M 25-29 19:20:13 28.3906:41:1011:58:5313:48:3116:25:3918:04:28
537 149384 Kristoffer Moe Team SKAI M 25-29 19:20:13 28.3906:41:1011:58:5313:48:3116:25:3918:04:28
537 149385 Rolf Petter Ryan Team SKAI M 40-44 19:20:13 28.3906:41:1011:58:5313:48:3116:25:3918:04:28
541 101714 Per Christian Rognli Stord Sykleklubb / Team Stappmett M 40-44 19:25:50 28.2506:48:0912:16:4014:02:2916:42:3918:15:47
541 66392 Egil Veka Stord Sykleklubb / Team Stappmett M 50-54 19:25:50 28.2506:48:0912:16:4014:02:2916:42:3918:15:47
543 149386 Hans Agnar Grønnvoll Ullensaker CK M 30-34 19:26:47 28.2307:33:5712:50:4214:23:4616:58:2818:23:05
544 79569 Per Gøran Karlsen www.panikkalder.no M 45-49 19:27:31 28.2106:41:1012:11:4714:00:1416:42:3918:09:27
545 149387 Alexander Gewelt Oslostudentenes IK Sykkel M 25-29 19:27:57 28.2006:44:1812:11:0513:56:5416:37:0418:12:20
545 108509 Snorre Kiil Saga Nakkerud CK M 25-29 19:27:57 28.2006:44:1812:11:0513:56:5416:37:0418:12:20
547 149388 Tore Bjørklund Mogutten M 45-49 19:27:58 28.2006:44:5212:29:4614:19:5616:59:4418:24:17
547 149389 Georg Krohn-Hansen Heming M 45-49 19:27:58 28.2006:44:5212:29:4614:19:5616:59:4418:24:17
549 28771 Stig Adler Birkeland Sauda SK M 45-49 19:28:17 28.1906:58:0412:05:3613:49:4016:27:0717:59:57
550 147358 Kristine Yttersian Sletta CK Victoria K 25-29 19:30:53 28.1306:42:4711:50:1813:49:5016:36:3018:09:57
550 44641 Kåre Sletta CK Victoria M 50-54 19:30:53 28.1306:42:4711:50:1813:49:5016:36:3018:09:57
552 79708 Robert Albriktsen Frøya og Hitra SK M 50-54 19:31:39 28.1106:50:2112:13:5814:03:2316:43:2518:14:54
552 79491 Eskil Bekken Frøya og Hitra SK M 45-49 19:31:39 28.1106:50:2112:13:5814:03:2316:43:2518:14:54
552 149390 Svein Roar Elvemo Frøya og Hitra SK M 50-54 19:31:39 28.1106:50:2112:13:5814:03:2316:43:2518:14:54
552 79319 Alf Jostein Hakkebo Frøya og Hitra SK M 50-54 19:31:39 28.1106:50:2112:13:5814:03:2316:43:2518:14:54
552 149391 Sveinung Haltbakk Frøya og Hitra SK M 40-44 19:31:39 28.1106:50:2112:13:5814:03:2316:43:2518:14:54
552 103678 Kolbjørn Jektvik Frøya og Hitra SK M 50-54 19:31:39 28.1106:50:2112:13:5814:03:2316:43:2518:14:54
552 79323 Ruth Heidi Larssen Frøya og Hitra SK K 45-49 19:31:39 28.1106:50:2112:13:5814:03:2316:43:2518:14:54
552 149392 Lars Lian Frøya og Hitra SK M 40-44 19:31:39 28.1106:50:2112:13:5814:03:2316:43:2518:14:54
552 79694 Knut Måsøval Frøya og Hitra SK M 50-54 19:31:39 28.1106:50:2112:13:5814:03:2316:43:2518:14:54
552 143739 Svein Johan Tøften Frøya og Hitra SK M 50-54 19:31:39 28.1106:50:2112:13:5814:03:2316:43:2518:14:54
562 36493 Jim Roger Fagerdal Sandnessjøen OCK M 35-39 19:32:25 28.0906:59:5812:20:0814:01:0316:46:0318:17:32
562 149393 Ann-Torild Larsen Sandnessjøen OCK K 35-39 19:32:25 28.0906:59:5812:20:0814:01:0316:46:0318:17:32
562 128929 Trond Nilssen Sandnessjøen OCK M 45-49 19:32:25 28.0906:59:5812:20:0814:01:0316:46:0318:17:32
562 43033 Raymond Nilssen Sandnessjøen OCK M 45-49 19:32:25 28.0906:59:5812:20:0814:01:0316:46:0318:17:32
566 35579 Jørn Dybdahl Svalbard Hestesenter M 50-54 19:32:37 28.0906:20:1612:10:4214:12:0316:54:3518:21:17
566 145545 Øyvind Leikvin Svalbard Hestesenter M 40-44 19:32:37 28.0906:20:1612:10:4214:12:0316:54:3518:21:17
568 149394 Volker Lenhardt Neubrandenburg, Germany M 25-29 19:32:46 28.0806:52:1712:11:4713:48:3116:18:1118:21:43
569 69124 Hans Marius Aspli Harviken Orkanger M 25-29 19:34:48 28.0306:41:1012:37:1014:17:3516:52:5318:24:27
570 149395 Frank Eisenblätter BSG Haspa, Germany M 50-54 19:35:10 28.0306:45:1212:06:5414:00:1416:42:4618:24:27
571 136993 Atle Hakestad Bardu Sykkelklubb / BarSK M 40-44 19:36:22 28.0005:58:0711:52:5314:01:5516:52:4718:19:22
571 136998 Inger Marie Holm Bardu Sykkelklubb / GirlPower K 40-44 19:36:22 28.0005:58:0711:52:5314:01:5516:42:3918:19:22
573 139274 Ralf Alvestad Sykkylven SK / Team Sunnmøre M 45-49 19:37:12 27.9806:43:3412:01:1713:55:2516:46:3318:26:17
573 124745 Helge Berstad Ulstein OSK / Team Sunnmøre M 40-44 19:37:12 27.9806:43:3412:01:1713:55:2516:46:3318:26:17
573 40753 Endre Brekkhus Vestnes Varfjell IL Sykkel / Team Sunnmøre M 55-59 19:37:12 27.9806:43:3412:01:1713:55:2516:46:3318:26:17
573 133349 Svein Ulrik Elde Ulstein OSK / Team Sunnmøre M 60-64 19:37:12 27.9806:43:3412:01:1713:55:2516:46:3318:26:17
573 37125 Terje Finnøy Vestnes Varfjell IL Sykkel / Team Sunnmøre M 50-54 19:37:12 27.9806:43:3412:01:1713:55:2516:46:3318:26:17
573 149396 Per Kjetil Haddal Team Sunnmøre M 45-49 19:37:12 27.9806:43:3412:01:1713:55:2516:46:3318:26:17
573 136949 Rolf Haxthow Team Sunnmøre M 60-64 19:37:12 27.9806:43:3412:01:1713:55:2516:46:3318:26:17
573 42657 Rune Hovde Ørsta SK / Team Sunnmøre M 50-54 19:37:12 27.9806:43:3412:01:1713:55:2516:46:3318:26:17
573 36885 Eldar Høidal Team Sunnmøre M 55-59 19:37:12 27.9806:44:4512:01:1713:55:2516:46:3318:26:17
573 149397 Martin Kjøpstad Vestnes Varfjell IL Sykkel / Team Sunnmøre M 55-59 19:37:12 27.9806:43:3412:01:1713:55:2516:46:3318:26:17
573 150920 Inge Løseth Sykkylven SK / Team Sunnmøre M 50-54 19:37:12 27.9806:43:3412:01:1713:55:2516:46:3318:26:17
573 149398 Ronny Nipen Ulstein OSK / Team Sunnmøre M 45-49 19:37:12 27.9806:43:3412:01:1713:55:2516:46:3318:26:17
573 129467 Johnny Repvik Stranda SK / Team Sunnmøre M 50-54 19:37:12 27.9806:43:3412:01:1713:55:2516:46:3318:26:17
573 37030 Stian Risøy Team Sunnmøre M 25-29 19:37:12 27.9806:43:3412:01:1713:55:2516:46:3318:26:17
573 37031 Thomas Risøy Team sunnmøre M 30-34 19:37:12 27.9806:43:3412:01:1713:55:2516:46:3318:26:17
573 74982 Svein Vassbotn Ørsta SK / Team Sunnmøre M 50-54 19:37:12 27.9806:43:3412:01:1713:55:2516:46:3318:26:17
573 124752 Ottar Vattøy Ulstein OSK / Team Sunnmøre M 55-59 19:37:12 27.9806:43:3412:01:1713:55:2516:46:3318:26:17
573 37033 Tore Vedvik Team Sunnmøre M 35-39 19:37:12 27.9806:43:3412:01:1713:55:2516:46:3318:26:17
573 44820 Geir Ove Vedø Ålesund og Omegn CK / Team Sunnmøre M 45-49 19:37:12 27.9806:43:3412:01:1713:55:2516:46:3318:26:17
573 124916 Kjell Arve Østrem Ulstein OSK / Team Sunnmøre M 50-54 19:37:12 27.9806:43:3412:01:1713:55:2516:46:3318:26:17
573 129719 Harald Øvereng Ulstein OSK / Team Sunnmøre M 45-49 19:37:12 27.9806:43:3412:01:1713:55:2516:46:3318:26:17
594 130659 Vetle Bjørkelid SK Rye sykkel / Fet skiklubb M 60-64 19:37:24 27.9706:35:4412:19:4314:09:0816:49:1018:20:39
594 149399 Maria Isabel Frang SK Rye sykkel K 25-29 19:37:24 27.9706:35:3912:19:4314:09:0816:49:1018:20:39
596 144273 Tarjei Gilbrant Follo Sykkelklubb M 35-39 19:38:56 27.9406:20:5411:46:5213:43:4316:54:2918:26:24
596 144274 Stian Gregersen Follo Sykkelklubb M 35-39 19:38:56 27.9406:20:5411:46:5813:43:4316:54:2918:26:24
598 43082 Hanne Lock Nilsen CK Victoria K 55-59 19:43:48 27.8206:54:5512:09:2714:15:3116:55:3318:27:02
599 149400 Jorn Douwe Douwstra JaBra, Netherlands M 30-34 19:45:10 27.7906:57:2912:26:2814:27:1917:14:1818:45:17
599 149401 Jan Freeke JaBra, Netherlands M 40-44 19:45:10 27.7906:57:2912:26:2814:27:1917:14:1818:45:17
599 149402 Frans Göbel JaBra, Netherlands M 55-59 19:45:10 27.7906:57:2912:26:2814:27:1917:14:1818:45:17
599 149403 Gijsbert Albert Anthonie Heineke JaBra, Netherlands M 35-39 19:45:10 27.7900:00:0012:26:2814:27:1917:14:1818:45:17
599 149404 Dirk Arnold Hofland JaBra, Netherlands M 60-64 19:45:10 27.7906:57:2912:26:2814:27:1917:14:1818:45:17
599 149405 Joep Kroon JaBra, Netherlands M 30-34 19:45:10 27.7906:57:2912:26:2814:27:1917:14:1818:45:17
599 40824 Johannes Pieter Mast JaBra, Netherlands M 45-49 19:45:10 27.7906:57:2912:26:2814:27:1917:14:1818:45:17
599 149406 Nicolaas Anne Mensing Van Charante JaBra, Netherlands M 35-39 19:45:10 27.7906:57:2912:26:2814:27:1917:14:1818:45:17
599 149407 Jan Carel Paro Van Trommel Xpress, Netherlands M 35-39 19:45:10 27.7906:57:2912:26:2814:27:1917:14:1818:45:17
599 149408 Jan-Willem Van De Velde JaBra, Netherlands M 30-34 19:45:10 27.7906:57:2912:26:2814:27:1917:14:1818:45:17
599 149409 Niels Van Der Laan JaBra, Netherlands M 35-39 19:45:10 27.7906:57:2912:26:2814:27:1917:14:1818:45:17
599 40830 Hielke Van Trommel Van Trommel Xpress, Netherlands M 35-39 19:45:10 27.7906:57:2912:26:2814:27:1917:14:1818:45:17
599 149410 Douwe Vermeulen Van Trommel Xpress, Netherlands M 30-34 19:45:10 27.7906:57:2912:26:2814:27:1917:14:1818:45:17
599 149411 Alexander Wolters JaBra M 35-39 19:45:10 27.7906:57:2912:26:2814:27:1917:14:1818:45:17
599 149412 Nicolaas Ypenburg JaBra, Netherlands M 40-44 19:45:10 27.7906:57:2912:26:2814:27:1917:14:1818:45:17
614 149413 Nick Paelinck SalsaSpurters, Belgium M 25-29 19:45:33 27.7806:28:3712:04:1514:05:2916:56:0418:36:18
615 149414 Benjamin Werner NTNUI Sykkel M 25-29 19:48:13 27.7206:40:2212:06:5414:08:0816:58:4418:38:58
616 35056 Dag Tollaksen Sandnessjøen OCK M 60-64 19:53:08 27.6006:30:5012:20:0814:01:0316:46:0318:18:27
617 35278 Jan Inge Blengsli Namdal SK M 55-59 19:53:26 27.6006:50:2112:23:5114:16:4217:07:5518:39:52
617 35279 Roar Gulbrandsen Namdal SK M 65-69 19:53:26 27.6006:50:2112:23:5114:16:4217:07:5518:39:56
617 149415 Arnt Haugum Namdal SK M 50-54 19:53:26 27.6006:50:2112:23:5114:16:4217:07:5518:39:56
620 137522 Erik Gravermoen Jensen IF Tyristubben M 35-39 19:53:30 27.5907:11:0112:18:3614:06:1417:01:3118:36:51
620 149416 Magnus Sirurud Land CK M 50-54 19:53:30 27.5907:11:0112:18:3614:06:1417:01:3118:36:51
620 68252 Hallgeir Thorsen Land CK M 55-59 19:53:30 27.5907:11:0112:18:3614:06:1417:01:3118:36:51
623 36763 Åsmund Sandvand Tønsberg CK M 50-54 19:53:57 27.5806:40:2212:06:5414:00:1416:58:4418:32:15
624 108026 Knut Rune Saltnes Sandefjord SK M 55-59 19:55:47 27.5406:49:3012:13:5614:11:5917:01:3418:40:16
624 149417 Frøydis Saltnes DNB, 3T Ilsvika K 25-29 19:55:47 27.5406:49:3012:13:5614:11:5917:01:3418:40:16
624 35417 Willy Steffensen SK Rye sykkel M 70-74 19:55:47 27.5406:58:3312:25:4014:21:4517:01:3418:38:08
627 149418 Frode Hardersen Nesodden SK M 35-39 19:58:07 27.4906:48:0912:16:4014:02:2916:58:4418:38:58
627 137716 Erik Helberg Rælingen M 35-39 19:58:07 27.4906:48:0912:16:4014:02:2916:58:4418:38:58
629 69149 Anthony Dinning IF Frøy Sykkel / Caverion M 45-49 19:58:42 27.4707:10:1112:44:2514:24:4117:10:0118:43:11
629 149420 Audun Dragland Follo Sykkelklubb M 40-44 19:58:42 27.4707:10:1112:44:2514:24:4117:10:0118:43:11
629 149421 Bart Geeraerts Te Gek, Belgium M 40-44 19:58:42 27.4706:28:3712:12:0014:22:4717:10:0118:43:11
629 61827 Lars Erik Kindberg Team formann M 35-39 19:58:42 27.4707:10:1112:44:2514:24:4117:10:0118:43:11
629 149422 Jan-Gunnar Larsen Caverion M 45-49 19:58:42 27.4707:10:1112:44:2514:24:4117:10:0118:43:11
629 35553 René Pedersen Langhus, Denmark M 40-44 19:58:42 27.4707:10:1112:44:2514:24:4117:10:0118:43:11
629 149423 Tijs Ruysschaert Te Gek, Belgium M 25-29 19:58:42 27.4706:47:1312:28:3514:22:4717:10:0118:43:11
629 149419 Petter Aalerud Oslo M 25-29 19:58:42 27.4707:10:1112:44:2514:24:4117:10:0118:43:11
637 37126 Thor Audun Saga Bærum OCK M 45-49 19:59:01 27.4705:57:5611:09:1813:29:1116:33:1918:34:00
638 124666 Mirko Grundlich Jevnaker M 35-39 19:59:40 27.4506:44:0812:42:0014:34:1217:23:1318:53:28
639 136990 Simen Leithe Haukø Team Blodtræna M 25-29 19:59:52 27.4506:40:2212:42:0014:35:5017:23:1318:53:28
640 149424 Hans Erik Eriksen Team Gåping M 40-44 20:01:22 27.4106:52:1712:42:0014:27:2017:12:1118:45:51
640 123407 Øystein Ytterdal Kitron M 60-64 20:01:22 27.4106:48:0911:58:5314:12:2216:58:4418:38:58
640 144432 Stian Ytterdal PWC M 30-34 20:01:22 27.4106:48:0911:58:5314:12:2216:58:4418:38:58
640 123406 Eivind Ytterdal Oslo M 30-34 20:01:22 27.4106:48:0911:58:5314:12:2216:58:4418:38:58
644 149425 Andreas Schlechter 99 Years for 540 km M 50-54 20:01:46 27.4006:07:0011:18:5113:29:3316:35:5018:31:06
645 35756 Arild Dammen Hedalen IL M 55-59 20:01:56 27.4006:44:1812:42:0014:34:1217:23:1318:53:28
645 136991 Christoffer Aune Moe Team Blodtræna M 25-29 20:01:56 27.4006:40:2212:42:0014:35:5017:23:1318:53:28
645 136992 Mathias Strøm TVK Sykkel / Team Blodtræna M 25-29 20:01:56 27.4006:40:2212:42:0014:35:5017:23:1318:53:28
645 150921 Morten Strøm Team Blodtræna M 50-54 20:01:56 27.4006:40:2212:42:0014:35:5017:23:1318:53:28
649 74764 Per Kartvedt Haakonsvern Orlogsstasjon M 55-59 20:02:15 27.3906:19:5012:07:3314:08:4017:00:4618:46:34
650 63075 Hanne Eldby IF Frøy Sykkel K 50-54 20:02:16 27.3907:10:1112:44:2514:24:4117:10:0118:43:11
651 42802 Tor Valla SK Rye sykkel M 45-49 20:02:39 27.3806:22:5711:36:5313:52:5516:49:1018:47:11
652 143675 Jan Tore Bergheim Team Foss M 45-49 20:05:46 27.3107:02:3312:43:5114:35:4917:15:3618:50:29
652 81297 Nils-Ove Gamlem Team Foss M 45-49 20:05:46 27.3107:02:3312:43:5114:35:4917:15:3618:50:29
652 129728 Yvonne Garshol SK Rye sykkel / Team Foss K 35-39 20:05:46 27.3107:02:3312:43:5114:35:4917:15:3618:50:29
652 137748 Jøran Karenstuen Hockey mot kreft M 45-49 20:05:46 27.3106:29:5512:23:0114:35:4917:15:3618:50:29
652 109538 Dan Lystad Team Foss M 40-44 20:05:46 27.3107:02:3312:43:5114:35:4917:15:3618:50:29
652 129874 Morten Holmen Nilsen Team Foss M 40-44 20:05:46 27.3107:02:3312:43:5114:35:4917:15:3618:50:29
652 121724 Freddy Olsen Team Foss M 45-49 20:05:46 27.3107:02:3312:43:5114:35:4917:15:3618:50:29
652 80763 Jan Erik Petersen Team Foss M 55-59 20:05:46 27.3107:02:3312:43:5114:35:4917:15:3618:50:29
652 149426 Raymond Sannes Team Foss M 35-39 20:05:46 27.3107:02:3312:43:5114:35:4917:15:3618:50:29
661 52535 Tor Amundsen SK Rye sykkel / Team Foss M 70-74 20:05:58 27.3107:03:2712:43:4514:35:4917:15:3618:50:29
661 129601 Lars Fossum Team Foss M 40-44 20:05:58 27.3107:02:3312:43:5114:35:4917:15:3618:50:29
661 129602 Dag Ivar Grefslie Team Foss M 40-44 20:05:58 27.3107:02:3312:43:5114:35:4917:15:3618:50:29
661 48980 Bjørnar Sæther Team Foss M 55-59 20:05:58 27.3107:03:1812:43:5114:35:4917:15:3618:50:29
661 110216 Wibeke Langaard Torp Råholt Cykleklubb / Team Foss K 40-44 20:05:58 27.3107:02:3312:43:5114:35:4917:15:3618:50:29
666 41644 Stefan Degen Lampertheim, Germany M 45-49 20:06:22 27.3006:38:0912:13:5414:15:3717:06:3618:48:37
667 107462 Tor Oddvar Berge IF Frøy Sykkel M 45-49 20:06:53 27.2908:00:3113:18:4714:56:0517:24:2618:58:37
668 34765 Henning Sørum SK Rye sykkel M 55-59 20:09:22 27.2306:58:5812:38:3814:31:2817:32:2419:04:20
669 37771 Anders Bergheim Bergen M 30-34 20:09:48 27.2206:19:5012:07:3314:08:2717:00:4618:46:34
669 132947 Tommy Rystad Arna SK / Sjøforsvaret M 35-39 20:09:48 27.2206:19:5012:07:3314:08:2717:00:4618:46:34
669 147121 Ole-Kjetil Espelid Trippestad Arna SK / Sjøforsvaret M 17-19 20:09:48 27.2206:19:5012:07:3314:08:2417:00:4618:46:34
672 149427 Jakob Albertsen Stiftstaden SK Trondheim / Løgstrup Cykelklub, Denmark M 45-49 20:10:18 27.2106:52:1712:15:4113:59:4717:07:0918:45:51
673 143770 Mia Foss Birkeland Fjellfoten Sykkelklubb / Eidsvoll/Ullensaker 20 K 20-24 20:10:33 27.2107:13:1912:40:2614:36:3117:20:3118:55:02
673 85438 Tom Harald Birkeland Fjellfoten Sykkelklubb / Eidsvoll/Ullensaker 20 M 55-59 20:10:33 27.2107:13:1912:40:2614:36:3117:20:3418:55:02
673 137226 Geir Arild Engh-Hellesvik Bærum OCK / Transcendent Group Norge AS M 40-44 20:10:33 27.2107:13:1912:40:2614:36:3117:20:2618:55:02
673 144422 Gjermund Johansen Fjellfoten Sykkelklubb M 45-49 20:10:33 27.2107:13:1912:40:2614:36:3117:20:4018:55:02
673 109687 Oddrun Hellandsjø Mæle Fjellfoten Sykkelklubb K 50-54 20:10:33 27.2107:13:1912:40:2614:36:3117:20:2018:55:02
673 144264 Thor Kristian Nordhagen Fjellfoten Sykkelklubb / Tekno Maskin M 55-59 20:10:33 27.2107:13:1912:40:2614:36:3117:21:3018:55:02
673 137878 Halvor Scharning Fjellfoten Sykkelklubb M 45-49 20:10:33 27.2107:13:1912:40:2614:36:3117:20:2018:55:02
673 138345 Tore Stuedahl Bingsfoss SK M 50-54 20:10:33 27.2107:13:1912:40:2614:36:3117:20:2618:55:02
673 149428 Rune Sundvoll Nes SK / Fjellfoten SK for T-O M 40-44 20:10:33 27.2107:13:1912:40:2614:36:3117:20:2618:55:02
673 24388 Johnny Sørensen Fjellfoten Sykkelklubb M 55-59 20:10:33 27.2107:13:1912:40:2614:36:3117:20:3418:55:02
673 129752 Knut Tranum Fjellfoten Sykkelklubb M 50-54 20:10:33 27.2107:13:1912:40:2614:36:3117:20:3418:55:02
673 109690 Marit Karin Aaland Fjellfoten Sykkelklubb K 55-59 20:10:33 27.2107:13:1912:40:2614:36:3117:20:2018:55:02
673 70849 Erik Aasrud Fjellfoten Sykkelklubb M 40-44 20:10:33 27.2107:13:1912:40:2614:36:3117:20:4018:55:02
686 35625 Alex Finvåg Sandnessjøen OCK M 55-59 20:12:15 27.1706:59:5812:20:0814:01:0317:18:5818:57:40
687 69088 Lars Hjellup SpKl Ceres Sykkel / Team Foss M 45-49 20:13:53 27.1307:02:3312:43:5114:35:4917:15:3618:50:29
688 35390 Trygve Gjølberg Fredrikstad SK M 35-39 20:15:25 27.1006:49:3712:39:2014:24:4117:15:4018:57:41
689 143793 Robert Hauer TeamRH1984 M 30-34 20:19:27 27.0107:05:3512:45:1614:38:0617:46:3419:16:33
690 143687 Tomas Torp Oslo M 35-39 20:24:28 26.9006:35:4312:19:4514:21:0517:21:4319:09:36
691 36477 Ole Andreas Fuglesang Fuglesang Cycling M 35-39 20:25:22 26.8807:05:1712:46:1614:36:1317:33:0119:13:11
691 149429 Bjørn Tore Heyerdahl Fuglesang Cycling M 35-39 20:25:22 26.8807:05:1712:46:1614:36:1317:33:0119:13:11
693 149430 Arne Hage Dombås IL M 45-49 20:26:35 26.8507:05:3512:45:1614:38:0617:46:3419:18:42
693 34924 Tom Haugland Bærum OCK M 55-59 20:26:35 26.8507:05:3512:45:1614:38:0617:46:3419:18:42
693 35062 Arnljot Mehl Bærum OCK / NMBU-BIL M 60-64 20:26:35 26.8507:05:3512:45:1614:38:0617:46:3419:18:42
693 34928 Henrik Munthe Bærum OCK M 60-64 20:26:35 26.8507:05:3512:45:1614:38:0617:46:3419:18:42
693 34979 Egil Prestløkken Follo Sykkelklubb M 50-54 20:26:35 26.8507:05:3512:45:1614:38:0617:46:3419:18:42
693 34933 Knut Egil Rykhus Dombås IL M 40-44 20:26:35 26.8507:05:3512:45:1614:38:0617:46:3419:18:42
693 34982 Trygve Roger Solberg Follo Sykkelklubb M 45-49 20:26:35 26.8507:05:3512:45:1614:38:0617:46:3419:18:42
693 35318 Tor Urdalen TVK Sykkel M 40-44 20:26:35 26.8507:05:3512:45:1614:38:0617:46:3419:18:42
693 21364 Bjørn Olav Vennatrø IL Stjørdals-Blink Sykkel M 50-54 20:26:35 26.8507:05:3512:45:1614:38:0617:46:3419:18:42
702 149431 Fritz Broghammer Lauchringen, Germany M 50-54 20:26:48 26.8506:43:4112:38:2914:38:3917:25:4819:06:34
702 149432 Wolfgang Rank TVL Lautenbach, Germany M 50-54 20:26:48 26.8506:43:4112:38:2914:38:3917:25:4819:06:34
704 150922 Atle Berg Trondheim M 35-39 20:27:10 26.8407:08:0512:47:2914:35:0917:24:4419:06:33
704 109955 Roger Hagestuen Tursyklistene Trondheim M 50-54 20:27:10 26.8407:08:1812:47:2914:35:0917:24:4419:06:33
704 35655 Magnar Hernes CK Victoria M 60-64 20:27:10 26.8407:08:1812:47:2914:35:0917:24:4419:06:33
704 35320 Arnulf Hogstad TVK Sykkel M 70-74 20:27:10 26.8407:08:0512:47:2914:35:0917:24:4419:06:33
704 62710 Arne-Evald Johansen Tursykkelistene Trondheim M 65-69 20:27:10 26.8407:08:1812:47:2914:35:0917:24:4419:06:33
704 47455 Svein Johnsen Gauldal SK / Tursyklistene Trondheim M 55-59 20:27:10 26.8407:08:1812:47:2914:35:0917:24:4419:06:33
704 149433 Solveig Vikan Johnsen Gauldal SK / Tursyklistene Trondheim K 55-59 20:27:10 26.8407:08:1812:47:2914:35:0917:24:4419:06:33
704 128630 Finn-Birger Lysholm Larsen Tursyklistene M 65-69 20:27:10 26.8407:08:1812:47:2914:35:0917:24:4419:06:33
704 149434 Knut Arne Mørreaunet Tursyklistene Trondheim M 60-64 20:27:10 26.8407:08:0512:47:2914:35:0917:24:4419:06:33
704 35110 Atle Svea Tursyklistene M 55-59 20:27:10 26.8407:08:0512:47:2914:35:0917:24:4419:06:33
704 62939 Arnt Tronvoll Orkla CK / Tursyklistene Trondheim M 50-54 20:27:10 26.8407:08:0512:47:2914:35:0917:24:4419:06:33
704 45090 Tor Erik Ølmheim Tursyklistene Trondheim M 60-64 20:27:10 26.8407:08:1812:47:2914:35:0917:24:4419:06:33
704 36644 Terje Aandalen TVK Sykkel / Tursyklistene Trondheim M 60-64 20:27:10 26.8407:08:0512:47:2914:35:0917:24:4418:40:16
717 143713 Kenneth Fotel Andersgaard Eidsvoll SK M 25-29 20:31:51 26.7407:18:0612:55:5814:45:5817:32:4419:09:31
717 108489 Tomas Bonkerud Eidsvoll SK / Eidsvoll/Ullensaker 20 M 40-44 20:31:51 26.7407:18:0612:55:4814:45:5817:32:4419:09:31
717 35425 Tove Fagerli Brodshaug Feiring IL Sykkel / Eidsvoll/Ullensaker 20 K 50-54 20:31:51 26.7407:18:0612:55:4814:45:5817:32:5219:09:31
717 138115 Irene Brodshaug Feiring IL Sykkel K 35-39 20:31:51 26.7407:18:1612:55:4514:45:5817:32:5219:09:31
717 42700 Ann Bjørg Holmerud Bråthen Eidsvoll SK K 50-54 20:31:51 26.7407:18:0612:55:4814:45:5817:32:4419:09:31
717 115688 Vidar Fagersand Eidsvoll SK / Eidsvoll/Ullensaker 20 M 55-59 20:31:51 26.7407:18:0612:55:4814:45:5817:32:4419:09:31
717 35296 Trond Hoberg Eidsvoll SK M 60-64 20:31:51 26.7407:18:1612:55:4814:45:5817:32:4419:09:31
717 139046 Geir Johannesen Eidsvoll SK / Eidsvoll/Ullensaker 20 M 50-54 20:31:51 26.7407:18:0612:55:4814:45:5817:33:0819:09:31
717 144014 John Lindell Runby Bikers, Sweden M 45-49 20:31:51 26.7407:18:1612:55:4814:45:5817:32:4419:09:31
717 45682 Hans-Arne Løkken Eidsvoll SK / Eidsvoll/Ullensaker 20 M 45-49 20:31:51 26.7407:18:0612:55:4814:45:5817:32:4419:09:31
717 143715 Torbjørn Marthinussen Eidsvoll SK / Eidsvoll/Ullensaker 20 M 35-39 20:31:51 26.7407:18:0612:55:4814:45:5817:32:5919:09:31
717 36749 Anette Martinsen Eidsvoll SK K 30-34 20:31:51 26.7407:18:0612:55:4814:45:5817:32:4419:09:31
717 35304 Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK M 60-64 20:31:51 26.7407:18:1612:55:5814:46:2317:33:0819:09:31
717 20878 Atle Sørensen Eidsvoll SK / Eidsvoll/Ullensaker 20 M 45-49 20:31:51 26.7407:18:0612:55:4814:46:2317:33:0819:09:31
717 138083 Thomas Thoenbakken Ullensaker CK M 40-44 20:31:51 26.7407:18:1612:55:4814:45:5817:32:5219:09:31
717 149435 Siw Tostrud Eidsvoll SK K 45-49 20:31:51 26.7407:18:0612:55:4814:45:5817:32:4419:09:31
717 138256 Torunn Tronsvang Eidsvoll SK / Eidsvoll/Ullensaker 20 K 30-34 20:31:51 26.7407:18:1612:55:4814:45:5817:32:5919:09:31
717 35981 Per Atle Wiik Eidsvoll SK M 55-59 20:31:51 26.7407:18:0612:55:4814:45:5817:32:4419:09:31
735 149436 Josef Scherrer Hape sport Brno, Czech Republic M 55-59 20:32:25 26.7207:22:2713:02:5814:59:3817:51:2419:22:23
736 149437 Stefan Ljungstedt Älvsjö, Sweden M 40-44 20:33:01 26.7107:04:0812:59:1814:48:3817:50:4419:26:01
737 149438 Clemens Kanis Förderverein Habich e.V., Germany M 30-34 20:34:36 26.6806:52:1712:47:0514:44:4917:41:3719:21:47
737 149439 Leonhard Kriegl Förderverein Habich e.V., Germany M 25-29 20:34:36 26.6806:52:1712:47:0514:44:4917:41:3719:21:47
739 81400 Stein Vidar Haugan UiO BIL M 45-49 20:34:39 26.6706:52:1712:47:0514:37:4117:33:0619:15:10
740 149440 Petter Kvalberg Autic M 55-59 20:35:59 26.6506:46:4212:35:3514:31:1217:31:3719:19:01
741 24664 Kai Nytrøhaug IK Hero Sykkel / Dolphin Driller M 40-44 20:41:34 26.5306:52:1712:42:0014:40:1617:41:3719:21:47
742 145467 Reidar Lange Ålesund og Omegn CK / Team Sunnmøre M 50-54 20:42:15 26.5106:43:3412:01:1714:18:2417:20:1119:03:03
743 108464 Radboud Van Kleef Amsterdam, Netherlands M 45-49 20:43:58 26.4706:48:5112:37:3714:52:1417:44:0219:24:11
744 61541 Johan Høgset Jansen Fjellfoten Sykkelklubb M 55-59 20:44:54 26.4507:13:1912:40:2614:36:3117:20:3419:12:20
745 149441 Martti Heikkilä Näreahon Näre, Finland M 25-29 20:45:23 26.4406:46:3012:46:1614:45:2217:51:3919:35:58
746 143862 Winfried Schuhn Soltau, Germany M 60-64 20:45:48 26.4407:03:5313:04:0215:00:1417:50:4819:12:20
747 73867 Erik Bach Grimstad Brann og Feiertjeneste M 50-54 20:48:18 26.3807:01:1212:50:4214:55:2917:51:3919:28:05
747 74020 Bjørn Olav Sviund Agder Langtråkkelag M 45-49 20:48:18 26.3806:57:0512:46:1614:55:2917:51:3919:28:05
747 73851 Svein Olav Tallaksen Grimstad Brann og Feiertjeneste M 50-54 20:48:18 26.3807:01:1212:50:4214:55:2917:51:3919:28:05
750 73832 Reidar Svendsen Agder Langtråkke Lag M 50-54 20:49:23 26.3606:57:0512:46:1614:55:2917:51:3919:28:05
751 42900 Jan-Erik Berger Team Teknotherm Halden M 45-49 20:51:19 26.3206:58:3312:53:4314:51:5418:00:0519:32:30
751 64081 Ronny Molteberg Halden CK M 45-49 20:51:19 26.3206:58:3312:53:4314:51:5918:00:0519:32:30
751 113028 Melvin Skammelrud Halden CK M 45-49 20:51:19 26.3206:58:3312:53:4314:51:5918:00:0519:32:30
751 68262 Henning Saugstrup Strand Team Teknotherm Halden M 50-54 20:51:19 26.3206:58:3312:53:4314:51:5918:00:0519:32:30
755 143898 Kimmo Hintsanen Helsinki, Finland M 35-39 20:53:06 26.2806:46:3012:46:1614:45:2217:51:3919:35:58
756 73895 Annar Gaustad Blindleia Cykleklubb M 45-49 20:56:54 26.2007:05:4012:54:5115:04:0418:00:1519:36:41
756 34681 Geir Karlsen Blindleia Cykleklubb M 55-59 20:56:54 26.2007:05:2512:54:5115:04:0418:00:1519:36:41
756 133123 May Britt Skeime Nilsen Blindleia Cykleklubb K 40-44 20:56:54 26.2007:05:2512:54:5115:04:0418:00:1519:36:41
756 139611 Svein Omdal Blindleia Cykleklubb M 50-54 20:56:54 26.2007:05:2512:54:5115:04:0418:00:1519:36:41
756 34215 Bjørnar Schanke Birkenes IL Sykkel / Scanflex M 50-54 20:56:54 26.2007:05:4012:54:5115:04:0418:00:1519:36:41
756 73829 Tommy Skibelid Blindleia Cykleklubb M 55-59 20:56:54 26.2007:05:2512:54:5115:04:0418:00:1519:36:41
756 103830 Kurt Snemyr jr. Blindleia Cykleklubb M 55-59 20:56:54 26.2007:05:2512:54:5115:04:0418:00:1519:36:41
756 149442 Helge Tønnsessen Blindleia Cykleklubb M 55-59 20:56:54 26.2007:05:2512:54:5115:04:0418:00:1519:36:41
764 136925 John-Iver Ødegaard HSK Sykkel M 25-29 20:57:25 26.1906:44:1412:50:0814:36:0617:33:2719:29:10
765 149443 Eirik Henriksen Grålum M 20-24 20:59:37 26.1506:43:3412:57:1615:08:4117:58:3719:49:36
765 149444 Fredrik Lium Grålum M 20-24 20:59:37 26.1506:43:3412:57:1615:08:4117:58:3719:49:36
767 149445 Jan Kåre Arnesen Team Foss M 45-49 20:59:41 26.1407:22:2313:13:0615:10:3117:59:5219:40:02
767 129865 Dan-Viggo Bergtun Team Foss M 55-59 20:59:41 26.1407:22:2313:13:0615:10:3117:59:5219:40:02
767 149446 Anders Eriksen Team Foss M 35-39 20:59:41 26.1407:22:2313:13:0615:10:3117:59:5219:40:02
767 110592 Trine Lise Folvik Østmarka IL Sykkel / Team Foss K 50-54 20:59:41 26.1407:22:2313:13:0615:10:3117:59:5219:40:02
767 138243 Cathrine M. Fosmo Team Foss K 45-49 20:59:41 26.1407:22:2313:13:0615:10:3117:59:5219:40:02
767 149447 Yaaninthon W. Haldsrud Team Foss M 40-44 20:59:41 26.1407:22:2313:13:0615:10:3117:59:5219:40:02
767 149448 Svein Harald Jacobsen Team Foss M 55-59 20:59:41 26.1407:22:2313:13:0615:10:3117:59:5219:40:02
767 96895 Trygve Jarholt Team Foss M 50-54 20:59:41 26.1407:22:2313:13:0615:10:3117:59:5219:40:02
767 138244 Liv Jaros Team Foss K 45-49 20:59:41 26.1407:22:2313:13:0615:10:3117:59:5219:40:02
767 103019 Richard Jaros Romeriksåsen Sykkelklubb / Team Foss M 45-49 20:59:41 26.1407:22:2313:13:0615:10:3117:59:5219:40:02
767 109759 Ingvild Kværner Fet Skiklubb Sykkel / Team Foss K 50-54 20:59:41 26.1407:22:2313:13:0615:10:3117:59:5219:40:02
767 149449 Kjersti Sørhaug Lyford Råholt Cykleklubb / Team Foss K 45-49 20:59:41 26.1407:22:2313:13:0615:10:3117:59:5219:40:02
767 137899 Gro Karine Sigvartsen Team Foss K 40-44 20:59:41 26.1407:22:2313:13:0615:10:3117:59:5219:40:02
767 79838 Gisle Strøm Team Foss M 40-44 20:59:41 26.1407:22:2313:13:0615:10:3117:59:5219:40:02
767 143686 Helge Sveø Team Foss M 50-54 20:59:41 26.1407:22:2313:13:0615:10:3117:59:5219:40:02
782 110593 Mona Pedersen Østmarka IL Sykkel / Team Foss K 45-49 20:59:48 26.1407:22:2313:13:0615:10:3117:59:5219:40:02
783 143479 Oddleif Nybakke CK ValdresEkspressen / Team Råskinn M 45-49 20:59:50 26.1407:11:0112:18:3614:25:1217:30:4919:43:17
784 140348 Gro Berit Haatveit Blindleia Cykleklubb K 55-59 21:01:51 26.1007:05:4012:54:5115:04:0418:00:1519:29:10
784 132711 Geir Jenssen Blindleia Cykleklubb M 60-64 21:01:51 26.1007:05:2512:54:5115:04:0418:00:1519:36:41
786 34859 Andreas Laabak Tynes Sykkylven SK / Team TynHOGG M 35-39 21:04:22 26.0506:15:3612:01:1714:38:3617:58:3719:49:36
786 36892 Jan Bøe Øvstedal Sykkylven SK / Team TynHOGG M 40-44 21:04:22 26.0506:15:3612:01:1714:38:3617:58:3719:49:36
788 45745 Peter Dybdahl CK Victoria / Team Victoria 3 M 70-74 21:04:53 26.0407:32:3013:23:2315:06:0818:13:0919:50:17
789 124967 Kjetil Myhre Vestre Slidre IL - Sykkel / Team Smurfit M 35-39 21:04:55 26.0407:03:0712:54:5014:54:1118:02:1919:49:51
790 128693 Odd Arve Halbostad Namdal SK M 45-49 21:06:13 26.0106:54:2713:26:1115:21:1818:09:2619:47:32
791 146896 Jørgen Simonsen Stavanger SK M 25-29 21:06:17 26.0107:12:4812:50:4214:58:4118:14:1919:58:33
792 136894 Kent Thorstensen Moss Cykle Klubb M 30-34 21:07:50 25.9806:45:2912:39:2014:42:1017:48:0519:46:51
793 149450 Ole Kristian S. Barkve Røyken M 50-54 21:08:51 25.9607:13:5312:57:5514:55:3117:56:2019:44:34
793 148563 Lene Cecilie Amdal Haug IL ROS Sykkel K 35-39 21:08:51 25.9607:13:5312:54:5114:55:3117:56:2019:44:34
793 149451 Jon Anders Rasmussen IL ROS Sykkel M 35-39 21:08:51 25.9607:13:5312:54:5114:55:3117:56:2019:44:34
793 149452 Per Vatn Røyken M 45-49 21:08:51 25.9607:13:5312:54:5114:55:3117:56:2019:44:34
797 46920 Rune Rikoll Kloppa offroadklubb / Team Krank Gewesen M 50-54 21:11:37 25.9006:58:0412:05:3614:25:2617:42:4819:51:07
797 108046 Thor-Kristian Sundquist SpKl Ceres Sykkel M 50-54 21:11:37 25.9006:58:0412:05:3614:25:2617:42:4819:51:28
797 81871 Berit Norborg Sundquist SpKl Ceres Sykkel K 45-49 21:11:37 25.9006:58:0412:05:3614:25:2617:42:4819:51:28
800 66052 Håkon Aleksander Bolstad IF Frøy Sykkel M 35-39 21:12:13 25.8907:01:2912:56:3915:04:3818:20:1520:04:29
800 149453 Jacob Risdal Otnes IF Frøy Sykkel M 45-49 21:12:13 25.8907:01:2912:56:3915:04:3818:20:1520:04:29
802 36139 Per Kåre Flem Nordøy I.L. M 45-49 21:13:30 25.8607:05:4013:03:2615:02:4718:10:5419:58:26
803 110992 Jan Ove Brenden TEAM FAMILY Halden M 50-54 21:15:05 25.8307:18:2013:01:5314:49:5917:54:3719:58:42
803 149454 Magne Fagereng TEAM FAMILY Halden M 35-39 21:15:05 25.8307:18:2013:01:5314:49:5917:54:3719:58:42
803 149455 Thomas Espenhain Jensen TEAM FAMILY Halden M 45-49 21:15:05 25.8307:18:2013:01:5314:49:5917:54:3719:58:42
803 42183 Gjermund Martinsen TEAM FAMILY Halden M 45-49 21:15:05 25.8307:18:2013:01:5314:49:5917:54:3719:58:42
807 149456 Freddy Kampenes TEAM FAMILY Halden M 45-49 21:15:13 25.8307:18:2013:01:5314:49:5917:54:3719:58:42
807 137790 Per-Ove Tysil Halden CK / TEAM FAMILY Halden M 50-54 21:15:13 25.8307:18:4513:01:5314:49:5917:54:3719:58:42
809 37023 Thor Gotaas Brumunddal SK - terreng M 50-54 21:16:54 25.7900:00:0013:31:3315:14:0618:22:1320:06:43
810 137089 Heinz-Georg Köster Langwedel, Germany M 60-64 21:19:59 25.7306:35:3212:43:0714:52:1718:02:0019:53:05
811 149457 Eugen Rensing DJK Coesfeld, Germany M 55-59 21:21:54 25.6906:23:1712:05:3615:09:1718:29:4520:10:27
812 149458 Marc Boumans Kalmthout, Belgium M 50-54 21:23:09 25.6707:05:3512:45:1614:38:0618:07:1620:03:23
813 35623 Nils Lund Bindal Sykleklubb M 50-54 21:24:16 25.6406:10:5212:23:2114:25:5518:01:0419:58:27
813 128957 Arild Sjøgren Bindal Sykleklubb M 45-49 21:24:16 25.6406:10:5212:23:2114:25:5518:01:0419:51:28
813 128666 Anders Sønnesyn Bindal Sykleklubb M 45-49 21:24:16 25.6406:10:5212:23:2114:25:5518:01:0419:58:27
816 149459 Dave Verschueren Waarloos, Belgium M 30-34 21:25:35 25.6207:05:3512:45:1614:38:0618:07:1620:03:31
817 41049 Arne Kjell Arnsen CK Victoria / Team Victoria 3 M 65-69 21:26:15 25.6007:32:3013:23:2315:06:0818:12:5719:59:24
818 149460 Jo-Morten Nyheim Tamburstuen M 20-24 21:26:28 25.6007:34:3513:27:3115:31:5918:46:5720:17:38
819 35458 Steinar Nordeng Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 21:26:37 25.6007:41:1313:10:1215:11:0218:27:0420:05:24
820 128029 Gunnar Henriksen Henriksen BioInvest M 55-59 21:27:02 25.5907:13:1813:18:5615:17:3618:18:5620:06:34
821 70018 Toni Edvardsen Team-Smurfit M 50-54 21:29:35 25.5406:52:0500:00:0014:55:4700:00:0000:00:00
822 149461 Christian Trøite Stiftstaden SK Trondheim M 30-34 21:31:27 25.5006:52:1712:15:4114:27:2017:58:2220:10:52
823 143895 Remi André Sortland Stord M 35-39 21:31:49 25.4906:45:1313:03:1915:01:0518:12:0420:10:49
824 149462 Michael Andersen Oslo-Paris, Denmark M 45-49 21:36:47 25.4006:52:3912:50:0814:53:0918:10:2720:02:30
824 128828 Ole Helge Andreassen CK Henie M 35-39 21:36:47 25.4006:52:3912:50:0814:53:0918:10:2720:02:30
824 149463 Tore Nyman Oslo-Paris M 45-49 21:36:47 25.4006:52:3912:50:0814:53:0918:10:2720:02:30
827 129742 Tor Haugehåtveit Eidanger IL Sykkel / Team Grenland M 50-54 21:41:58 25.3006:25:0712:35:0714:59:2518:14:1920:08:58
828 149464 Marquis Bourque Marston, Canada M 50-54 21:45:58 25.2207:01:5013:08:2915:02:2018:19:3820:11:41
829 150923 Brian Pedersen Helsingør, Denmark M 50-54 21:47:12 25.1906:55:3313:11:3615:21:3318:46:3520:29:31
830 145503 Arild Amundsen CK Victoria / Team Victoria 3 M 45-49 21:47:36 25.1907:32:3013:23:2315:06:0818:32:1420:23:49
830 149465 Bente Lisbet Berge Fosen SK / Team Victoria 3 K 50-54 21:47:36 25.1907:32:3013:23:2315:06:0818:32:1420:23:49
830 149466 Thomas Furset CK Victoria / Team Victoria 3 M 35-39 21:47:36 25.1907:32:3013:23:2315:06:0818:32:1420:23:49
830 79793 Runar Gladsø CK Victoria / Team Victoria 3 M 50-54 21:47:36 25.1907:32:3013:23:2315:06:0818:32:1420:23:49
830 35433 Åge Olav Grostad CK Victoria / Team Victoria 3 M 55-59 21:47:36 25.1907:32:3013:23:2315:06:0818:32:1420:23:49
830 62656 Øyvind Holmen CK Victoria / Team Victoria 3 M 50-54 21:47:36 25.1907:32:3013:23:2315:06:0818:32:1420:23:49
830 149467 Frank Juliansen CK Victoria / Team Victoria 2 M 30-34 21:47:36 25.1907:32:3013:23:2315:06:0818:32:1420:23:49
830 35938 Kari Kvithyll CK Victoria / Team Victoria 3 K 50-54 21:47:36 25.1907:32:3013:23:2315:06:0818:32:1420:23:49
830 128557 Camilla Nilsen CK Victoria / Team Victoria 3 K 20-24 21:47:36 25.1907:32:3013:23:2315:06:0818:32:1420:23:49
830 108782 Kenneth Valslag CK Victoria / Team Victoria 3 M 40-44 21:47:36 25.1907:32:3013:23:2315:06:0818:32:1420:23:49
830 128549 Rune Willy Aasvestad CK Victoria / Team Victoria 3 M 60-64 21:47:36 25.1907:32:3013:23:2315:06:0818:32:1420:23:49
841 42425 Kristian Bruun-Petersen Slangerup, Denmark M 40-44 21:48:39 25.1706:39:2813:01:0715:15:2818:41:0320:32:54
841 42426 Øystein Ellingsen Eidsvoll M 40-44 21:48:39 25.1706:39:2813:01:0715:15:2818:41:0319:47:32
843 149468 Øyvind Festø Volda M 30-34 21:52:27 25.0907:21:5613:34:1715:39:1718:42:4520:40:35
843 149469 Reidar Haug Volda M 35-39 21:52:27 25.0907:21:5613:34:1715:39:1718:42:4520:40:35
845 128665 Ronny Sandnes Nærøy IL M 40-44 21:57:41 24.9906:49:5313:18:1715:27:4718:31:5220:19:23
846 107228 Anders Authen Soon CK M 50-54 21:59:21 24.9607:27:3813:03:3415:04:5318:36:5220:42:25
847 36635 Jan Eirik Kolstad TVK Sykkel M 40-44 21:59:31 24.9607:05:3213:10:1215:11:3119:06:2320:47:53
848 108685 Per Magne Egelid Kleppe M 35-39 21:59:43 24.9507:22:4113:40:1815:42:3918:46:3520:39:09
849 128687 Stian Hassel TVK Sykkel / Securitas M 40-44 22:00:02 24.9507:22:3613:24:4915:25:0118:46:3520:39:09
849 149470 Hallgeir Korsnes Trondheim M 35-39 22:00:02 24.9507:22:4113:24:4915:25:0118:46:3520:39:09
849 40722 Elin Lyster Securitas K 50-54 22:00:02 24.9507:22:4113:24:4915:25:0118:46:3520:39:09
852 54788 Berta Inga Laurentze Haddal Team Sunnmøre K 45-49 22:00:13 24.9506:48:5113:03:3315:16:3918:35:4320:37:10
852 63079 Hans Endre Sæterøy Ålesund og Omegn CK / Team Sunnmøre M 50-54 22:00:13 24.9506:43:3413:03:3315:16:3918:35:4320:37:10
854 149471 Ole Kristian Buer TEAM FAMILY Halden M 55-59 22:01:37 24.9207:18:2013:01:5315:17:3018:32:5620:25:59
854 111163 Arild Børge Thomassen TEAM FAMILY Halden M 60-64 22:01:37 24.9207:18:2013:01:5315:17:3018:32:5620:25:59
856 137657 Per Kristian Alnes ØTI Sykkel M 45-49 22:03:47 24.8807:34:3513:27:3115:31:5919:07:2820:49:04
856 149472 Ove Bjerklund Øyer M 50-54 22:03:47 24.8807:34:3513:27:3115:31:5919:04:5220:49:04
856 149473 Sindre Høyer Føllesdal Telenor Lillehammer BIL M 25-29 22:03:47 24.8807:34:3513:27:3115:31:5919:04:5220:49:04
856 35945 Terje Hagen Telenor Lillehammer BIL M 50-54 22:03:47 24.8807:34:3513:27:3115:31:5919:04:5220:49:04
856 130147 Roger Lien ØTI Sykkel M 40-44 22:03:47 24.8807:34:3513:27:3115:31:5919:04:5220:49:04
856 137214 Catalin Sidor Timisoara, Romania M 40-44 22:03:47 24.8807:31:1413:03:3415:11:5618:24:1720:48:29
856 35946 Magne Sneltvedt Grenland SK M 50-54 22:03:47 24.8807:34:3513:27:3115:31:5919:07:2820:49:04
856 149474 Inge Staum Øyer Tretten IL M 40-44 22:03:47 24.8807:34:3513:27:3115:31:5919:07:2820:49:04
856 149475 Terje Tamburstuen Tamburstuen M 25-29 22:03:47 24.8807:34:3513:27:3115:31:5919:04:5220:49:04
865 149476 Alexander Halsen Stiftstaden SK Trondheim M 25-29 22:08:03 24.8007:05:1713:24:0515:38:3118:59:4520:48:19
865 149477 Bjørn Rino Høydahl Brønnøy Sykkelklubb M 35-39 22:08:03 24.8007:05:1713:24:0515:38:3118:59:4520:48:19
867 149478 Mats Indrefjord Høllesli Bergen M 25-29 22:08:29 24.7907:22:5813:31:0815:49:1219:05:4820:51:06
868 149479 Henrik Hoel Asker M 30-34 22:10:56 24.7406:58:3313:19:1015:24:3418:49:3520:54:19
869 149480 Tom Loktu Stiftstaden SK Trondheim M 30-34 22:15:01 24.6707:04:0812:43:0715:00:4618:36:1220:47:44
869 43030 Robert Schwabe Burg Stargard, Germany M 35-39 22:15:01 24.6706:54:3112:43:0715:00:4618:36:1220:47:44
871 149481 Stephan Niemczyk Team Opel, Germany M 50-54 22:17:47 24.6207:16:4813:47:1716:01:1819:08:2221:12:34
872 149482 Christian Kunze Team Opel, Germany M 30-34 22:20:44 24.5607:16:4813:47:1716:01:1819:08:2221:12:34
873 150924 Roger Johansen Fredrikstad M 45-49 22:22:21 24.5307:58:3214:32:3916:20:0119:24:5321:06:42
873 108412 Jørgen Martinsen Sellebakk M 40-44 22:22:21 24.5307:58:3214:32:3916:20:0119:24:5321:06:42
875 143743 Sakari Isoniemi Veikkolan Veivaajat, Finland M 55-59 22:25:30 24.4807:43:5214:13:2416:29:5419:29:5421:14:34
876 149483 Nicolai Sørensen Charlottenlund, Denmark M 40-44 22:28:25 24.4207:13:1913:48:5516:06:5919:23:3521:08:53
877 44336 Roy Karlsen Halden CK M 65-69 22:28:42 24.4207:15:5813:06:4115:17:5518:34:5720:45:38
878 123324 Geir Asbjørn Foss Blindleia Cykleklubb M 50-54 22:29:09 24.4107:22:4113:37:0115:49:1219:08:0221:04:47
879 149484 Grete Staal Karlsen Halden CK K 65-69 22:29:35 24.4007:15:5800:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
880 149485 Klaus Hake FC St. Pauli, Germany M 60-64 22:38:26 24.2407:07:2413:35:4915:48:3519:12:4421:12:34
880 149486 Wolf Rambatz FC St. Pauli, Germany M 55-59 22:38:26 24.2407:06:2513:35:4915:48:3519:12:4421:12:34
880 41088 Stefan Roth FC St. Pauli, Germany M 50-54 22:38:26 24.2407:07:1613:35:4915:48:3519:12:4421:12:34
883 149487 Karsten Kuhlmann Elmshorn, Germany M 50-54 22:41:05 24.2007:09:0513:38:2815:51:1519:15:2321:15:13
884 149488 Sivert Grønland Hoel Eidsvoll M 25-29 22:42:32 24.1707:19:3413:55:5016:00:5319:19:2721:23:31
885 138117 Arne Hushagen Tangen M 50-54 22:44:03 24.1407:54:3714:06:3316:13:3719:38:1121:19:47
885 35001 Vidar Karlsen Ottestad IL - Sykkel M 60-64 22:44:03 24.1407:54:3714:06:3316:13:3719:38:1121:19:47
885 138412 Morten Knauserud Brumunddal SK - terreng / TEAM K.A.Rasmussen M 35-39 22:44:03 24.1407:54:3714:06:3316:13:3719:38:1121:19:47
888 149489 Robert Hartl Team Erdinger Alkoholfrei, Germany M 50-54 22:44:42 24.1307:19:3413:55:5016:10:3019:40:3821:30:23
888 149490 Philipp Menz Team Erdinger Alkoholfrei, Germany M 50-54 22:44:42 24.1307:19:3413:55:5016:10:3019:40:3821:30:23
890 143788 Patrik Jonsson Strömstad, Sweden M 50-54 22:44:44 24.1307:18:3413:35:3515:47:0719:11:0221:20:10
890 149491 Tord Lindh Uddevalla CK, Sweden M 60-64 22:44:44 24.1307:18:2013:35:3515:47:0719:11:0221:20:10
892 42808 Norbert Asche Team Erdinger Alkoholfrei, Germany M 55-59 22:46:42 24.1007:19:3413:55:5016:10:3019:40:3821:30:32
892 149492 Stefan Bierke Team Erdinger Alkoholfrei, Germany M 50-54 22:46:42 24.1007:19:3413:55:5016:10:3019:40:3821:30:32
892 42809 Klaus Tiedemann Team Erdinger Alkoholfrei, Germany M 55-59 22:46:42 24.1007:19:3413:55:5016:10:3019:40:3821:30:32
892 149494 Georg Wagner Team Erdinger Alkoholfrei, Germany M 40-44 22:46:42 24.1007:19:3413:55:5016:10:3019:40:3821:30:23
896 150926 Hans Christian Andersen Randers Cykel Motion, Denmark M 50-54 22:47:03 24.0907:10:5113:40:1815:56:1119:25:2121:26:38
896 149495 Thomas Michaelsen Brøchner Brønshøj, Denmark M 45-49 22:47:03 24.0907:10:5113:40:1815:56:1119:25:2121:26:34
896 149496 Staffan Edvardsson Västerlanda, Sweden M 30-34 22:47:03 24.0907:10:5113:40:1815:56:1119:25:2121:26:38
896 149497 Geir Gridseth Orkla CK M 35-39 22:47:03 24.0907:10:5113:40:1815:56:1119:25:2121:26:38
896 131979 Michael Schou København NV, Denmark M 50-54 22:47:03 24.0907:10:5113:40:1815:56:1119:25:2121:26:38
901 108297 Armin Kiefer Velotravel, Germany M 55-59 22:49:34 24.0506:58:0013:32:0115:41:5819:11:0921:27:03
902 149498 Christian Hohenstein Velotravel, Germany M 45-49 22:50:45 24.0306:58:0013:32:0115:41:5819:11:0921:27:03
903 20627 Arne Blakkisrud Ullensaker CK M 65-69 22:52:19 24.0008:04:0314:23:1316:18:0819:32:1721:26:59
904 149500 Simon Killie Oslo M 25-29 22:53:00 23.9907:24:2413:46:1416:02:0819:31:1721:32:34
904 37171 Paul Are Angell Killie Cloudwalker M 55-59 22:53:00 23.9907:24:2413:46:1416:02:0819:31:1721:32:34
904 149499 Gullik Vetvik Killie bWise M 25-29 22:53:00 23.9907:24:2413:46:1416:02:0819:31:1721:32:34
904 149501 Kathrine Sogge Kathrines Bootcamp K 40-44 22:53:00 23.9907:24:2413:46:1416:02:0819:31:1721:32:34
908 149502 Oliver Finckh Alsbach-Hähnlein, Germany M 45-49 22:54:33 23.9608:13:2114:23:2116:43:0819:52:1921:39:56
908 149503 Dirk Meyer-Jürgens Samerberg, Germany M 45-49 22:54:33 23.9608:13:2414:23:2116:43:0819:52:1921:39:47
910 149504 Marius Røed Wang Team Zlangen M 20-24 22:58:50 23.8807:54:3714:18:0816:23:0919:39:2721:45:21
911 143863 Joerg Kuehnapfel AllMountains Wiesbaden, Germany M 45-49 22:59:12 23.8807:40:2014:19:0716:38:5519:58:5721:46:25
912 149505 Fred De Jonge Dutch NTFU 109020, Netherlands M 50-54 23:01:11 23.8408:20:0214:29:5916:49:4619:58:5721:46:25
913 149506 Reiner Buss Ahauser Roadrunner, Germany M 50-54 23:01:17 23.8407:46:2614:29:5916:49:4619:58:5721:46:34
914 149507 Jan Henrik Lund Trondhjæm M 60-64 23:04:28 23.7907:04:0613:30:1615:41:5819:41:1821:39:34
915 149509 Lau Van Der Zwet Bodegraven, Netherlands M 60-64 23:06:52 23.7507:37:5713:58:2116:22:0819:44:5921:41:12
915 149508 Gijs Van Der Zwet Noorden, Netherlands M 65-69 23:06:52 23.7507:37:5713:58:2116:22:0819:44:5921:41:12
917 144486 Fred Grønnerød IF Frøy Sykkel M 40-44 23:07:28 23.7407:01:4214:00:4316:16:3619:45:4621:47:03
918 143804 Henrik Thygesen Glad.dk, Denmark M 45-49 23:07:45 23.7307:23:3213:40:1815:47:1319:22:3521:40:03
919 62754 Stig Harald Øveraas Eidsvoll SK / Eidsvoll/Ullensaker 20 M 65-69 23:10:56 23.6807:18:1613:02:0315:45:3719:19:2021:43:57
920 67395 Nina Westgaard Biri Pjall og Pedal K 50-54 23:15:04 23.6107:04:0813:26:1516:18:3619:46:4721:56:32
921 149510 Jörg Rossberg ASC Marathon Friedberg, Germany M 50-54 23:18:08 23.5507:55:5514:47:4817:06:4120:11:0322:08:02
922 149512 Regina Kaurisch Triathlon-Wetterau Friedberg, Germany K 55-59 23:18:49 23.5407:56:1714:47:4817:06:4120:11:0322:08:02
922 149511 Patrick Kaurisch Triathlon-Wetterau Friedberg, Germany M 55-59 23:18:49 23.5407:56:0314:47:4817:06:4120:11:0322:08:02
924 149513 Thomas Buhler-Grashoff German Doctors, Germany M 45-49 23:20:30 23.5208:09:1314:34:3417:00:2220:10:2522:03:55
925 131653 Helge Tjessem Holta Gutta boys M 30-34 23:20:34 23.5107:02:3514:12:4716:39:4620:11:5622:06:54
926 149514 Matthias Griebner RSV Bruchhausen-Vilsen, Germany M 50-54 23:20:36 23.5107:24:5014:09:3916:27:2820:00:1822:01:12
926 118961 Kai Heidorn RSV Bruchhausen-Vilsen, Germany M 55-59 23:20:36 23.5107:24:5014:09:3916:27:2820:00:1822:01:12
926 149515 Sönke Hinz RSV Bruchhausen-Vilsen, Germany M 50-54 23:20:36 23.5107:24:5014:09:3916:27:2820:00:1822:01:12
926 149516 Günter Kellner RSV Bruchhausen-Vilsen, Germany M 60-64 23:20:36 23.5107:24:5014:09:3916:27:2820:00:1822:01:12
930 65223 Morten Bøås Oslo M 50-54 23:21:50 23.4907:16:1913:48:5516:06:5919:46:5121:57:31
931 36724 Tor Johansen Nesodden SK M 55-59 23:22:26 23.4807:19:2713:56:2416:12:3620:07:2221:57:46
931 65736 Jan Måøy Nesodden SK M 50-54 23:22:26 23.4807:19:2713:56:2416:12:3620:07:2221:57:46
931 50312 Bård Skar Nesodden SK M 55-59 23:22:26 23.4807:19:2713:56:2416:12:3620:07:2221:57:46
931 36020 Anders Søndergaard Nesodden SK M 45-49 23:22:26 23.4807:19:2713:56:2416:12:3620:07:2221:57:46
935 138190 Sveinung Moesgaard Skjesol Biri IL M 45-49 23:24:22 23.4507:04:0813:26:1516:48:2120:20:3222:15:37
936 149517 Peder Bjerke Team Zlangen M 25-29 23:24:27 23.4507:53:4514:23:0116:31:0120:01:3422:01:47
937 149518 Piet Maes Te Gek, Belgium M 50-54 23:25:10 23.4407:45:4614:25:0316:51:2720:18:4122:12:46
937 149519 Wouter Van Den Broecke Te Gek, Belgium M 50-54 23:25:10 23.4407:34:1314:25:0316:51:2720:18:4122:12:38
939 36835 Bjarte Fausk Sandnes M 45-49 23:25:39 23.4307:02:3514:12:4716:39:4620:11:5622:07:12
939 78535 Leiv Kristian Lilleaas Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 23:25:39 23.4307:02:3514:12:4716:39:4620:11:5622:07:12
941 150927 Øyvind Jørgensen CK Jarlsberg M 45-49 23:31:46 23.3307:50:0314:30:5616:44:0220:22:5422:17:11
942 79620 Wolfgang Appel Skiclub Lenninger Alb e.V., Germany M 50-54 23:32:39 23.3107:26:0714:29:3816:54:3820:13:0422:13:03
942 149520 Ralf Renz Skiclub Lenninger Alb e.V., Germany M 45-49 23:32:39 23.3107:25:4214:29:3816:54:3820:13:0422:13:03
944 79619 Karl-Heinz Rauscher Skiclub Lenninger Alb e.V., Germany M 60-64 23:33:06 23.3107:28:2414:29:3816:54:3820:13:0422:13:03
945 130014 Geir Granbakken Holmestrand SK M 50-54 23:33:38 23.3007:50:0014:30:3316:44:0220:22:5422:17:11
946 149521 Wolfgang Thomas SC Wiking Herne, Germany M 55-59 23:38:30 23.2207:05:3512:45:1616:12:3520:10:5922:25:43
947 151288 Rune Solli Drøbak M 35-39 23:38:49 23.2107:44:5014:30:1716:49:0920:25:1822:10:32
948 35063 Cecilie Bolgen Team 30 K 35-39 23:40:08 23.1907:48:3114:28:0416:35:0220:15:4622:11:45
948 106279 Vegar André Strand Team 30 M 25-29 23:40:08 23.1907:48:3114:28:0416:35:0220:15:4622:11:45
948 35915 Bente Strand Team30 K 60-64 23:40:08 23.1907:48:3114:28:0416:35:0220:15:4622:11:45
951 150929 Dag Nilsen Peugeot Norge M 40-44 23:41:31 23.1709:21:5816:27:1518:48:1421:29:3222:43:58
952 149522 Endy Bonke RV Urania Delmenhorst, Germany M 40-44 23:43:22 23.1407:54:3714:18:0816:37:3920:15:4222:21:44
952 149523 Joachim Brinkmann RV Urania Delmenhorst, Germany M 50-54 23:43:22 23.1407:54:5114:18:0816:37:3920:15:4222:21:48
952 80196 Thomas Hagen RV Urania Delmenhorst, Germany M 50-54 23:43:22 23.1407:54:5114:18:0816:37:3920:15:4222:21:48
952 149524 Cord Lange RV Urania Delmenhorst, Germany M 45-49 23:43:22 23.1407:54:3714:18:0816:37:3920:15:4222:21:44
952 149525 Jürgen Lösekann RV Urania Delmenhorst, Germany M 55-59 23:43:22 23.1407:54:3714:18:0816:37:3920:15:4222:21:48
957 149526 Robert Johannessen Trondheim M 40-44 23:45:35 23.1008:36:3214:47:0217:06:1120:44:5022:32:04
958 149527 Wybren De Boer Amsterdam, Netherlands M 50-54 23:49:40 23.0408:16:0015:16:0617:32:3121:02:0822:39:52
959 79758 Roland Christiansen Tons for mænd, Denmark M 45-49 23:52:24 22.9907:45:1614:42:4817:14:5121:06:2522:45:06
959 150930 Ole Jensen Tons for mænd, Denmark M 55-59 23:52:24 22.9907:45:1614:42:4817:14:5121:06:2522:45:06
959 79766 Peter Kristensen Tons for mænd, Denmark M 45-49 23:52:24 22.9907:45:0914:42:4817:14:5121:06:2522:45:06
959 149528 Bent Rasmussen Tons for mænd, Denmark M 55-59 23:52:24 22.9907:45:1614:42:4817:14:5121:06:2522:45:06
963 79764 Carsten Johansen Tons for mænd, Denmark M 45-49 23:52:37 22.9907:45:2614:42:4817:14:4721:00:5922:45:06
964 59339 Kurt Arne Watne Team No Limit M 50-54 23:53:00 22.9808:13:5514:42:4817:08:5420:53:2422:01:47
965 149529 Eirik Skåren Trondheim M 30-34 23:53:10 22.9808:35:4314:55:0217:14:4820:41:2922:25:19
966 149530 Dan Miessen Laufrad Hannover, Germany M 40-44 23:53:20 22.9807:05:3514:54:2617:13:1920:59:0622:42:20
966 149531 Ingo Quendler Laufrad Hannover, Germany M 40-44 23:53:20 22.9807:05:3514:54:2617:13:1920:59:0622:42:20
968 79763 Lars Hededal Tons for mænd, Denmark M 45-49 23:54:54 22.9507:45:1614:42:4817:14:5121:00:2522:45:06
969 143951 Anne Lersveen Borgen Heradsbygd K 25-29 23:55:47 22.9408:15:1414:24:5516:40:1120:14:0122:20:11
970 149532 Heikki Hapuli Helsinki, Finland M 45-49 23:57:28 22.9107:45:2314:13:2416:34:5120:40:2722:39:27
970 149533 Matti Ropponen Espoo, Finland M 55-59 23:57:28 22.9107:45:1614:13:2416:34:5120:40:2722:39:27
970 149534 Kari-Pekka Taivainen Vantaa, Finland M 45-49 23:57:28 22.9107:45:2314:13:2416:34:5120:40:2722:39:27
970 149535 Juhani Vähätalo Vantaa, Finland M 50-54 23:57:28 22.9107:45:1614:13:2416:34:5120:40:2722:39:27
974 149536 Marius Flasnes Overhalla IL M 25-29 23:59:52 22.8707:27:5813:58:5715:56:4320:34:1322:52:03
974 149537 Dag Ivar Kristiansen Trondheim M 25-29 23:59:52 22.8707:27:5813:58:5715:56:4620:34:1322:52:03
976 106253 Bjørnar André Strand Team 30 M 35-39 24:01:23 22.8507:48:2614:18:3416:31:5020:01:3822:10:48
977 149538 Per Drongesen Næsby, Denmark M 55-59 24:01:58 22.8407:45:5414:27:5517:03:4820:46:0922:37:32
978 98516 Kim Nielsen Næsby, Denmark M 55-59 24:02:43 22.8307:45:5414:27:5517:03:4820:46:0922:37:32
978 81887 Susanne Nielsen Næsby, Denmark K 55-59 24:02:43 22.8307:45:5414:27:5517:03:4820:46:0922:37:32
978 149539 Carsten Rønnemos Næsby, Denmark M 35-39 24:02:43 22.8307:45:5414:27:5517:03:4820:46:0922:37:32
981 149540 Roland Honikel Team Opel, Germany M 50-54 24:05:35 22.7808:01:1114:29:1716:50:5420:32:1022:42:18
982 108558 Tormod Aure Herkules, IF Allianse - Sykkel M 35-39 24:06:26 22.7708:22:5914:56:2817:03:1720:46:1522:47:56
982 78864 Kai Inge Dalen Statoil M 50-54 24:06:26 22.7708:23:2114:56:2817:03:1720:45:4822:47:56
984 138603 Ronny Granheim Peugeot Norge M 40-44 24:12:05 22.6809:22:1115:59:3218:02:2721:12:5923:02:04
985 47575 Halvard Eilertsen Asker Cykleklubb M 55-59 24:17:39 22.5907:50:0314:30:5616:44:0220:46:4422:43:58
986 149541 Lukas Mitwicki Team Sykehusbarn M 30-34 24:18:02 22.5907:22:3514:50:3117:07:0820:55:1323:00:29
987 149542 Ole Morten Ansteensen Team Sykehusbarn M 35-39 24:20:04 22.5607:58:3214:53:5817:09:3020:57:2123:02:04
987 149543 Jon Bye Team Sykehusbarn M 40-44 24:20:04 22.5607:58:3214:53:5817:09:3020:57:2123:02:04
987 38064 René Eriksen Fredrikstad SK M 45-49 24:20:04 22.5607:58:3214:53:5817:09:3020:57:2123:02:04
987 149544 Lars Hox Team Sykehusbarn M 35-39 24:20:04 22.5607:58:3214:53:5817:09:3020:57:2123:02:04
987 149545 Bartosc Onisko Team Sykehusbarn M 30-34 24:20:04 22.5607:58:3214:53:5817:09:3020:57:2123:02:04
987 43024 Allan Wernersen Team Sykehusbarn M 35-39 24:20:04 22.5607:58:3214:53:5817:09:3020:57:2123:02:04
993 149546 Svein Gunnar Bekken Gassnova SF M 55-59 24:20:12 22.5508:22:5914:56:2817:03:2520:21:2522:47:56
993 149547 Mats Uverud Nyegaard Team R8 M 30-34 24:20:12 22.5508:23:2114:56:2817:03:2520:46:1522:47:56
993 149548 Ole Christian Skilbred Team Conan / Statoil M 30-34 24:20:12 22.5508:23:2114:56:2817:03:2520:46:5622:47:56
993 45818 Olav Arne Tørresvold Statoil M 60-64 24:20:12 22.5508:23:2114:56:2817:03:1720:46:5622:47:56
997 79686 Anders Sveinsen Fredrikstad SK / Team Sykehusbarn/Norsk Energi M 45-49 24:20:19 22.5507:58:3214:53:5817:09:4820:57:2123:03:08
998 44195 Jørgen André Olsen Team Sykehusbarn M 35-39 24:20:34 22.5507:58:3214:53:5817:09:3020:57:2123:02:04
998 149549 Kjetil Strand Team Sykehusbarn M 45-49 24:20:34 22.5507:58:3214:53:5817:09:3020:57:2123:02:04
1000 39970 Fredrik Johansson Oppegård M 40-44 24:21:52 22.5308:15:4915:22:4817:48:1621:15:2922:59:38

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 20.06.2015
Distanse: 549.00 KM
Snittfart: 25.96 Km/t
Snittid: 21:08:47
Antall deltakere: 1433

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (543.00 km): 15:31:48 (M)
    • Henning Brede
    • Ole Kyrre Brænd
    • Hans Bø
    • Odd Dysjaland
    • Arild Sigve Døhlen
    • Geir Gjervan
    • Ivar Hebnes
    • Bård Christian Jensen
    • Ivar Kloster
    • Ove Landa
    • Geir Malec
    • Harry Leo Nøttveit
    • Torbjørn Tobias Obrestad
    • Jon Rosland
    • Ole Johan Røykenes
    • Ingve Skogen
    • Erik Solvang
    • Kjell Sponås
    • Magnar Stokkeland
    • Erik Bjørn Svalestad
    • Torvald Søiland
    • Bjørn Tore Tesdal
    • Jarle Vorland
    • Erlend Aanes
  • 2016 (543.00 km): 15:43:49 (K)
    • Marion Alt
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (M)
    • Sven Erik Bjerke
    • Arnfinn Bredesen
    • Håkon Børresen
    • Jon Hogne Dalen
    • Jan Tore Haldsrud
    • Trond Guldahl Hansen
    • Per Hegge-Jensen
    • Vegard Heggen
    • Per Arne Helgesen
    • Espen Kaspersen
    • Thomas Pettersen
    • Håvard Ramstad
    • Atle Reitan
    • Bjørn Røsten
    • André Undrum
    • Dag Øverby
  • 2015 (549.00 km): 15:45:28 (K)
    • Tone Marie Schwartz
  • 2009 (540.00 km): 12:51:02 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • David Ekroll
    • Kjetil Johansen
    • Lars Kristian Johnsen
    • Carl Erik Pedersen
    • Espen Rygge
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Morten Solvang
    • Roy Magne Storholm
    • Hugo Strand
    • Pål Tangen
  • 2004 (540.00 km): 13:34:29 (K)
    • Monika Olofsson
  • 2013 (542.00 km): 13:49:00 (M)
    • David Ekroll
    • Gjermund Hølås
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Ole-Kristian Ringnes
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Bjørn-Thomas Stenersen
    • Hugo Strand
    • Bjarte Vethe
    • Arve Værnes
  • 2012 (542.00 km): 15:27:27 (K)
    • Lillian Løyning
  • 1983 (560.00 km): 14:53:41 (M)
    • Finn Harald Bakken
    • Leif Berg
    • Helge Braathen
    • Colin Coates
    • Sverre Ekås
    • Kristian Evensen
    • Terje Haugen
    • Wim Hofstede
    • Tron Ihler
    • Bjørn Enok Klev
    • Hans Erik Korsbøen
    • Leif Kristiansen
    • Martin Kristoffersen
    • Roger Larsson
    • Per Ivar Mork
    • Bengt Arild Nilsen
    • William Pedersen
    • Willie Juul Pedersen
    • Erik Røste
    • Bernt Sommerseth
    • Kjell Tidemann
    • Ivar Aarnes
  • 1982 (560.00 km): 17:30:55 (K)
    • Frøydis Kristiansen