Styrkeprøven Gjøvik - Oslo - 2015
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tEidsvoll 72 kmOlavsgaard 116 km
1 149702 Adrian Dzialakiewicz BAMA Storkjøkken M 25-29 04:13:26 34.8002:05:1603:17:45
1 149703 Rafal Fijalkowski BAMA Storkjøkken M 25-29 04:13:26 34.8002:05:1603:17:45
3 110553 Helen Kanjo Marker SK K 35-39 04:23:25 33.4802:05:1603:21:55
3 146124 Anna Olofsson Marker SK K 35-39 04:23:25 33.4802:05:1603:21:55
3 149704 Steffen Hamre Gavem Gruvelia SK / Bama Storkjøkken M 35-39 04:23:25 33.4802:05:1603:21:55
3 149705 Jo Randen Oslo M 55-59 04:23:25 33.4802:05:1603:21:55
7 144942 Espen Paus Savalen SK M 55-59 04:30:20 32.6202:05:1603:24:56
8 149706 Lars Andreas Loe Oslo M 55-59 04:32:05 32.4102:09:5603:29:39
9 143682 Christin Jordal Cykle Klubben Øst / CK Østrogen K 35-39 04:33:34 32.2402:09:5603:29:39
9 144951 Siw Elisabeth Martinsen Cykle Klubben Øst K 25-29 04:33:34 32.2402:09:5603:29:39
9 149707 Merete Sandhaug Cykle Klubben Øst / CK Østrogen K 45-49 04:33:34 32.2402:09:5603:29:39
9 144952 Solveig Strømberg Cykle Klubben Øst / CK Østrogen K 45-49 04:33:34 32.2402:09:5603:29:39
9 149708 Heidi Solstad Svensen Cykle Klubben Øst / CK Østrogen K 40-44 04:33:34 32.2402:09:5603:29:39
9 149709 Stine Syversen Cykle Klubben Øst / CK Østrogen K 35-39 04:33:34 32.2402:09:5603:29:39
15 149710 Tor Dølvik Asker M 55-59 04:34:31 32.1202:05:1603:26:49
16 149711 Krzysztof Guz BAMA Storkjøkken M 30-34 04:36:20 31.9102:09:5603:31:11
17 80502 Wenche Vigorelli Cykle Klubben Øst / CK Østrogen K 45-49 04:36:32 31.8902:09:5603:29:39
18 110881 Tom Gavem Kolbotn Sykkelklubb / Bama Storkjøkken Oslo M 60-64 04:36:55 31.8502:09:5603:31:36
19 110602 Gerda L. Nubdal Toten-Kranken CK / Benteler BIL K 40-44 04:37:20 31.8002:13:5203:36:43
20 149712 Susanne Wilkens Cykle Klubben Øst K 35-39 04:41:19 31.3502:09:5603:29:39
21 149713 Siv Elisabeth Nygaard Cykle Klubben Øst / CK Østrogen K 45-49 04:43:26 31.1102:09:5603:32:42
22 149714 Marianne Formoe Cykle Klubben Øst K 35-39 04:43:38 31.0902:09:5603:31:17
23 81781 Gunn Karin Bastlien Sauda SK K 35-39 04:44:10 31.0302:13:5203:41:46
23 123258 Kristin Bruknapp Sauda SK K 35-39 04:44:10 31.0302:13:5203:41:46
23 28378 Siren Olsen Handeland Sauda SK K 45-49 04:44:10 31.0302:13:5203:41:46
23 27327 Paul Kåre Handeland Sauda SK M 45-49 04:44:10 31.0302:13:5203:41:46
23 149715 Johan Toverud Jensen Nydalens SK M 60-64 04:44:10 31.0302:16:1803:39:14
23 74172 Stian Kolbeinsvik Sauda SK M 35-39 04:44:10 31.0302:13:5203:41:46
23 20788 Asbjørn Skoglund Sauda SK M 40-44 04:44:10 31.0302:13:5203:41:46
23 33380 Rolf Tore Valskaar Sauda SK / Eramet BIL M 45-49 04:44:10 31.0302:13:5203:41:46
23 123256 Kristin Vatne Sauda SK K 35-39 04:44:10 31.0302:13:5203:41:46
32 110576 Marit Stenstadvolden Oslo K 50-54 04:46:15 30.8102:13:5203:39:36
33 149716 Hege Tjøgersen Bjerke Oslo K 45-49 04:46:34 30.7702:13:5203:40:57
33 110613 Izabela Mazur Kongsberg IF Sykkel / Bufdir K 40-44 04:46:34 30.7702:13:5203:41:46
33 110548 Julie Retvik Oslo K 35-39 04:46:34 30.7702:13:5203:40:57
33 144943 Nora Rosseland Raufoss & Gjøvik SK K 30-34 04:46:34 30.7702:13:5203:40:57
37 145512 Kari Nygård Cykle Klubben Øst / CK Østrogen K 50-54 04:50:41 30.3402:10:5403:38:23
38 45957 Line Håkensen Cykle Klubben Øst / CK Østrogen K 45-49 04:52:07 30.1902:13:5203:41:46
39 138566 Karine Ramsberg Rams&Skarp K 17-19 04:54:32 29.9402:23:5603:52:49
39 149717 Maren Skarpnord Rams&Skarp K 17-19 04:54:32 29.9402:23:5603:52:49
41 111041 Lill Mailen Løvhaugen Team GO K 35-39 04:54:46 29.9202:13:5203:44:30
41 145511 Irén Westrum Asker Cykleklubb K 45-49 04:54:46 29.9202:13:5203:44:30
43 111040 Synnøve Bjerke Team GO K 35-39 04:54:52 29.9102:13:5203:44:30
44 149718 Thor-Erik Sverd Dragsund DNB M 40-44 05:01:15 29.2702:31:4603:58:25
44 149719 Roar A. Juliebø DNB M 50-54 05:01:15 29.2702:31:4603:58:25
46 138790 Svein Bergersen DNB M 45-49 05:01:49 29.2202:26:5603:53:30
47 131173 Hanne Tøftum Gjøvik videregående skole BIL K 40-44 05:02:09 29.1902:27:1803:54:03
48 149720 Tove Bergseteren Glåmdal SK K 50-54 05:02:35 29.1402:23:5603:52:49
48 149721 Anneli Godtlund Glåmdal SK K 50-54 05:02:35 29.1402:23:5603:52:49
48 150880 Monica Hagen Glåmdal SK K 50-54 05:02:35 29.1402:23:5603:52:49
48 149722 Britt Belbo Lukerstuen Glåmdal SK K 50-54 05:02:35 29.1402:23:5603:52:49
48 149723 Hanne Nybråten Glåmdal SK K 55-59 05:02:35 29.1402:23:5603:52:49
48 149724 Erna Opseth Glåmdal SK K 40-44 05:02:35 29.1402:23:5603:52:49
48 149725 Trine Skjellestad Glåmdal SK K 45-49 05:02:35 29.1402:23:5603:52:49
48 149726 Bjørg Synnøve Teigen Glåmdal SK / Tele/BV K 55-59 05:02:35 29.1402:23:5603:52:49
48 149727 Linda Østlie Glåmdal SK K 45-49 05:02:35 29.1402:23:5603:52:49
48 149728 Grethe Ånerud Glåmdal SK K 50-54 05:02:35 29.1402:23:5603:52:49
58 138789 Sonja Borkovic SKD/BIL K 40-44 05:03:45 29.0302:27:1803:54:03
59 138651 Tore Jørstad DNB M 55-59 05:03:57 29.0102:23:3303:51:51
60 149729 Frank Erik De Bartolo Oslo M 30-34 05:04:24 28.9702:42:1504:04:44
61 35974 Line Diana Blytt Bærum OCK / COWI-BIL K 45-49 05:04:50 28.9302:24:5603:55:32
62 138144 Hege Nikolaisen CK Toten-Tråkk K 35-39 05:05:26 28.8702:13:5203:41:46
63 150881 Anders Brevik Team Powerade M 25-29 05:07:00 28.7202:39:0304:01:04
63 149730 Magnus Fuglerud Team Powerade M 25-29 05:07:00 28.7202:39:0304:01:04
65 138664 Marianne Trøen Plassgård Savalen SK K 17-19 05:09:36 28.4802:25:2903:57:24
66 145115 Sveinung Lind IF Frøy Sykkel / NCC Bil M 50-54 05:10:59 28.3602:24:5603:57:46
67 138564 Marius Bjelke Oslo M 40-44 05:14:10 28.0702:24:1903:58:07
68 132061 Karoline Løkken Savalen SK K 25-29 05:14:29 28.0402:28:4904:01:19
69 89670 Knut Bjørnstad Aftenposten M 50-54 05:17:42 27.7602:34:4704:12:32
69 149731 Rune Kaland Oslo M 50-54 05:17:42 27.7602:34:4704:12:32
69 138631 Kristian Sneve Jar M 45-49 05:17:42 27.7602:34:4704:12:37
72 81752 Marie Langseth Oppdal SK K 55-59 05:18:49 27.6602:33:0704:05:39
73 149732 Katrine Hay Lørenskog CK K 50-54 05:19:27 27.6002:37:0104:06:52
73 131235 Anne Hagerup Heggdal Lørenskog CK K 45-49 05:19:27 27.6002:37:0104:06:52
73 144946 Nina Iversen Lørenskog CK / Icopal BIL K 50-54 05:19:27 27.6002:37:0104:06:52
73 144947 Eva Jensrud Lørenskog CK K 55-59 05:19:27 27.6002:37:0104:06:52
73 110633 Heidi Otterlei Lørenskog CK K 50-54 05:19:27 27.6002:37:0104:06:52
73 121534 Janne Reitbakk Lørenskog CK K 30-34 05:19:27 27.6002:37:0100:00:00
79 67230 Viggo Magnus Nilsen Bærum Kommune B.I.L M 55-59 05:20:21 27.5302:43:4404:12:51
80 149733 Anders Gjøsund Oslo M 40-44 05:22:06 27.3802:43:4404:12:51
80 144975 Evy Jakobsen Hjellnes Consult AS K 40-44 05:22:06 27.3802:43:4404:12:51
80 138157 Line Cecilie Lie Hjellnes Consult AS K 25-29 05:22:06 27.3802:43:4404:12:51
80 149734 Line Sandnes EY BIL K 25-29 05:22:06 27.3802:43:4404:12:51
84 149735 Jenny Wøien NTNUI Sykkel K 25-29 05:22:48 27.3202:46:0004:20:52
85 145095 Nils Fr. Nyborg Ramirent M 40-44 05:29:29 26.7602:39:3904:17:41
86 145242 Betty Jane Larsson Bærum OCK K 45-49 05:29:48 26.7402:36:2004:12:41
86 149736 Anne Wold-Hansen Bærum OCK K 55-59 05:29:48 26.7402:36:2004:12:38
86 149737 Ingrid Wøien Team wøien K 25-29 05:29:48 26.7402:46:0004:20:52
89 138424 Camilla Schjetne Raufoss & Gjøvik SK K 35-39 05:30:39 26.6702:29:0504:20:23
90 149738 Tina Sveum Gjøvik K 20-24 05:31:43 26.5802:29:0504:20:27
91 81644 Gunhild Søbye Raufoss & Gjøvik SK K 35-39 05:32:14 26.5402:29:0504:20:27
92 137977 Jan Nordbakken Tangen M 35-39 05:34:10 26.3902:43:3504:22:23
93 145676 Thomas Gundersen Ramirent M 35-39 05:35:11 26.3102:39:4704:17:41
94 81727 Anne Grete Mostue Almlie Eidsvoll SK K 45-49 05:35:31 26.2802:33:3304:19:24
94 81848 Marianne Hansveen Dal K 45-49 05:35:31 26.2802:33:3304:19:24
96 149739 Kine Krogstad Hagen Tangen K 30-34 05:35:54 26.2502:43:3504:22:23
96 71043 Rune Nordbakken Tangen M 35-39 05:35:54 26.2502:43:3504:22:23
98 149740 Jorid Skorge Ekornes Rasta K 40-44 05:37:30 26.1302:40:3604:20:42
99 149741 Ove Undrum Wuerth Norge M 35-39 05:38:05 26.0802:47:3804:27:11
100 120803 Terje Håheim Sarpsborg Sykleklubb / DNB M 55-59 05:40:44 25.8802:39:5304:21:34
101 145934 Tom Bertelsen Mosterøy M 55-59 05:41:31 25.8202:51:2304:28:04
102 149742 Truls Ditlefsen Team NorgesEliten M 25-29 05:41:56 25.7902:50:3204:34:45
102 149743 Paul Fossmo Grenland SK M 50-54 05:41:56 25.7902:50:3204:34:45
102 133942 Jon Gauslaa Team NorgesEliten M 35-39 05:41:56 25.7902:50:3204:34:45
102 150882 Erland Hansen Team NorgesEliten M 60-64 05:41:56 25.7902:50:3204:34:45
102 149744 Henrik Ovastrøm Grenland SK M 45-49 05:41:56 25.7902:50:3204:34:45
102 150883 Tommy Pettersen Porsgrunn M 35-39 05:41:56 25.7902:50:3204:34:45
102 149745 Jon Halvor Thorsberg Team NorgesEliten M 25-29 05:41:56 25.7902:50:3204:34:45
109 149746 Morten Clausen Team Norgeseliten M 40-44 05:42:02 25.7802:50:3204:34:45
110 110624 Tove Dammen Drøbak-Frogn IL Sykkel K 55-59 05:42:38 25.7402:42:4404:20:20
111 149747 Emil Mogstad Oslo M 25-29 05:42:48 25.7202:38:1204:26:29
112 110681 Iren Lerud Haugum Gjøvik videregående skole BIL K 55-59 05:43:02 25.7102:34:2104:19:21
113 149748 Tony Svendsen Oslo M 40-44 05:43:04 25.7002:42:1504:19:30
114 81620 Marianne Grønstad Skar Nesodden SK K 55-59 05:43:52 25.6402:49:0304:27:08
114 69888 Ingvild Falkenberg Udahl Nesodden SK K 45-49 05:43:52 25.6402:49:0304:27:08
116 81759 Bente Skjellaug Tønsberg CK K 55-59 05:44:21 25.6102:33:0704:17:43
116 149749 Mona Friksen Skrikestad Holmestrand SK K 40-44 05:44:21 25.6102:33:0704:17:43
118 35795 Kjell Arne Bergene DNB M 45-49 05:44:52 25.5702:45:0204:26:36
119 150692 Linda Hansen Spydeberg K 30-34 05:46:50 25.4302:48:0704:33:59
120 138656 Tom Fredrik Haugen DNB M 35-39 05:47:13 25.4002:48:0704:33:59
121 82277 Lene Amundsen Adecco K 40-44 05:53:04 24.9802:52:4504:36:32
122 67984 Elin Johannessen Espern Jenter på hjul K 40-44 05:53:36 24.9402:45:5404:34:34
123 136254 Wenche Johansen Espern Jenter på hjul K 45-49 05:54:13 24.9002:45:5404:34:34
124 149750 Isabelle Lund Adecco K 25-29 05:54:29 24.8802:56:1704:37:40
125 149751 Fredrik Skaug Jensen DNB M 20-24 05:55:38 24.8002:48:0704:33:59
126 81823 Inger Tove Nilsen Espern Jenter på hjul K 60-64 05:55:50 24.7802:45:5404:34:34
127 149752 Toril Egner Adecco K 30-34 05:55:54 24.7802:57:4204:37:50
128 149753 Kine Alm Adecco K 30-34 05:56:02 24.7702:56:1704:39:43
128 148401 Hedvig Aarøe Adecco K 35-39 05:56:02 24.7702:55:2304:39:43
130 145165 Anne Aanerud DNB Bank ASA K 55-59 05:56:19 24.7502:53:4104:40:44
131 145089 Erlend Sindre Aas Bærum Kampsport M 45-49 05:56:45 24.7202:35:5604:27:49
132 145196 Kaisa Lantto Oslo K 35-39 05:57:25 24.6702:52:4204:35:49
133 149754 Bente Knivsflå Ålesund K 40-44 05:58:33 24.5902:52:4204:35:49
134 131186 Gerd Skymoen Espern Jenter på hjul K 65-69 06:00:16 24.4802:45:5404:34:34
135 81805 Gerda Bratberg Bakke Espern Jenter på hjul K 65-69 06:01:30 24.3902:45:5404:34:34
135 110573 Ingrid Jahr Espern Jenter på hjul K 50-54 06:01:30 24.3902:45:5404:34:34
135 81818 Alise Larsen Espern Jenter på hjul K 35-39 06:01:30 24.3902:45:5404:34:34
135 144972 May Toril Lien Espern Jenter på hjul K 60-64 06:01:30 24.3902:45:5404:34:34
135 110645 Lovise Bratberg Lindstad Espern Jenter på hjul K 60-64 06:01:30 24.3902:45:5404:34:34
135 81829 Berit Sel Ottestad IL - Sykkel / Espern Jenter på hjul K 45-49 06:01:30 24.3902:45:5404:34:34
141 149755 Jan-Petter Skogvang Oslo M 55-59 06:01:53 24.3702:53:4104:40:44
142 149756 Jacqueline Maag Adecco K 40-44 06:02:07 24.3502:55:2304:41:56
143 67562 Mai Kristin Hansen Cykle Klubben Øst K 55-59 06:02:58 24.2902:53:5204:40:48
144 138740 Stephan Härdi DNB M 50-54 06:03:16 24.2702:48:0704:34:08
145 81335 Lasse Kongelstad Espern Jenter på hjul M 65-69 06:03:36 24.2502:45:5404:34:34
146 110644 Margrethe Krogsrud Espern Jenter på hjul K 55-59 06:04:40 24.1802:45:5404:34:34
147 144977 Ann Mari Gjelseth Kapp K 40-44 06:05:50 24.1002:54:0904:49:54
148 130987 Catarina Myhre Lørenskog CK K 45-49 06:13:34 23.6102:58:3904:50:54
149 138476 Berit Joramo Gjøvik K 55-59 06:17:11 23.3802:54:1504:51:02
150 81797 Elin Evensen Moelv K 55-59 06:25:38 22.8702:54:5104:46:12
151 145065 Helge Skotheim DNB M 40-44 06:25:47 22.8603:12:1104:53:52
152 82161 Jens Rüsing FEFIÅ M 65-69 06:29:01 22.6703:00:0105:02:55
153 145243 Svein Arne Holst-Larsen Team Parkinson m/ledsager M 50-54 06:30:12 22.6003:06:4105:07:51
153 150884 Tore Sæther Sørum M 55-59 06:30:12 22.6003:06:4105:07:51
155 138938 Philip Seiergren Oslo M 40-44 06:33:16 22.4202:56:1705:01:37
156 149757 Shila Mohammadi Oslo K 25-29 06:41:33 21.9603:12:2505:15:48
157 149758 Kjell Isingrud Oslo M 50-54 06:41:38 21.9603:12:2505:15:48
158 131227 Anne Iren Sveen Stange K 35-39 06:42:11 21.9302:59:3105:08:29
158 80846 Øyvind Sæther Stange M 45-49 06:42:11 21.9302:59:3105:08:29
160 149759 Sigurd Sollien Oslo M 45-49 06:44:34 21.8003:10:5405:12:47
161 149760 Grete Mollestad Tveit Oslo K 30-34 06:46:27 21.7003:17:1605:29:53
161 149761 Cecilie Marie Ødegaard Oslo K 25-29 06:46:27 21.7003:17:1605:29:53
163 110488 Morten Scott Janssen P4 Radio M 45-49 06:55:49 21.2103:10:5405:12:47
164 149763 Heidi Marie Milo Risør K 45-49 07:00:05 20.9903:20:3105:20:36
164 149762 Hege Iren Milo Klavestadhaugen K 45-49 07:00:05 20.9903:20:3105:20:36
166 130868 Linda Jarål MENY K 40-44 07:00:26 20.9703:07:5005:22:31
166 130869 Anne Marte Sneve MENY K 30-34 07:00:26 20.9703:07:5005:22:13
168 144727 Eystein Arntzen Skjærhalden M 70-74 07:03:58 20.8003:12:0205:24:49
169 145232 Gro Thorkildsen Team Alarmservice K 40-44 07:05:12 20.7403:12:1905:27:53
169 145219 Dagfinn Thorkildsen Team Alarmservice M 40-44 07:05:12 20.7403:12:1905:27:47
171 149764 Camilla Aune Oslo K 40-44 07:10:35 20.4803:09:2905:36:50
172 149765 Gotfred Johan Reutz Oslooslo M 80-84 07:13:00 20.3603:24:2905:28:20
172 110689 Bjørg Lillian Øye Oslo K 55-59 07:13:00 20.3603:24:2905:28:31
174 149766 Nora Kristine Aune Jessheim K 35-39 07:14:01 20.3203:09:2905:36:50
175 145332 Lise Fevang Mostad Løten K 25-29 07:16:49 20.1903:28:4405:50:14
176 145233 Stein Ove Thorkildsen Team Alarmservice M 40-44 07:17:39 20.1503:12:1905:31:21
177 149767 Anja Jernsvold Baya Jessheim K 35-39 07:18:05 20.1303:28:4405:48:39
177 149768 Stine Krogh Hovden Oslo K 30-34 07:18:05 20.1303:28:4405:50:14
179 149769 Aleksander Staavi Haslum M 20-24 07:22:29 19.9302:47:1005:52:26
179 123697 Sondre Thomassen Ringerike Sykkelklubb M 20-24 07:22:29 19.9302:47:1005:52:26
181 149770 Carla Van Beelen Wassenaar K 65-69 07:26:19 19.7603:40:4805:52:55
182 149771 Lisbeth Heuse Wassenaar K 65-69 07:26:32 19.7503:40:4805:52:55
183 149772 Elisabeth Loye Frogner K 65-69 07:27:08 19.7203:28:5705:38:00
184 82587 Peggy Heie Eina SpKl Sykkel / NorSIS BIL K 45-49 07:28:09 19.6803:29:2905:53:55
184 111208 Tonje Wickstrøm Ulven Eina SpKl Sykkel K 40-44 07:28:09 19.6803:29:2905:53:55
186 149773 Astrid Stegen Holo Bergen Cykleklubb K 55-59 07:37:06 19.2903:40:4405:56:16
187 149774 Tuva Bjørkvold Ekrekroken K 40-44 07:41:50 19.0903:48:3006:12:33
187 149775 Astrid Liland Bekkestua K 40-44 07:41:50 19.0903:48:3006:12:28
187 149776 Trude Overskeid Bekkestua K 40-44 07:41:50 19.0903:48:3006:12:28
190 144898 Kristian Engebretsen Kløfta M 40-44 08:14:05 17.8503:35:1606:12:44
190 149777 Anette Engebretsen Kløfta K 35-39 08:14:05 17.8503:35:1606:12:44
190 149779 Vidar Myrbakk Frogner M 40-44 08:14:05 17.8503:35:1606:12:44
190 149778 Christine Myrbakk Frogner K 40-44 08:14:05 17.8503:35:1606:12:41
194 110755 Evy Anne Andersen Miland K 45-49 08:15:05 17.8103:45:2406:15:09
195 149780 Åselill Runnekås Hvammen Miland K 50-54 08:23:49 17.5003:45:2406:16:49
196 149781 Else Husa Oslo K 60-64 08:27:41 17.3704:00:4506:38:32
197 149782 Barbro Marie Hagberg Vind IL - Sykkel K 45-49 09:23:42 15.6404:02:4606:55:48
197 149783 Mari-Anne Øyhaugen Gjøvik K 55-59 09:23:42 15.6404:02:4606:55:48
199 131262 Monica H. Kristoffersen Oslo K 45-49 09:32:48 15.3904:12:4207:05:54
199 149784 Kjersti Opedal Oslo K 30-34 09:32:48 15.3904:11:4407:05:29
- 149785 Jesper Almark Team Alarmservice M 25-29 Brutt -03:12:5705:20:36
- 121086 Monica Evenrud Oslo K 50-54 Brutt -04:11:4400:00:00
- 139080 Tore Hermansen Oslo M 50-54 Brutt -02:47:3800:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 20.06.2015
Distanse: 147.00 KM
Snittfart: 25.14 Km/t
Snittid: 5:50:43
Antall deltakere: 203

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (136.00 km): 03:43:45 (M)
    • Jan-Ole Hesselberg
  • 2016 (136.00 km): 04:12:07 (K)
    • Hege Lyshaugen
    • Gerda L. Nubdal
  • 2015 (147.00 km): 04:13:26 (M)
    • Adrian Dzialakiewicz
    • Rafal Fijalkowski
  • 2015 (147.00 km): 04:23:25 (K)
    • Helen Kanjo
    • Anna Olofsson
  • 2014 (133.00 km): 03:41:04 (M)
    • Tom J. Jølsett
    • Alexander Laahne
    • Kim Steinmo Olsen
    • Henning Skedsmo
  • 2014 (133.00 km): 03:34:26 (K)
    • Tina Alkvist
    • Heidi Brendengen
    • Agnes Marie Eek
    • Vibeke Fjell Gjeisklid
    • Berit Holås Johannesen
    • Siri Larsen
    • Elisabeth Lockert
  • 2012 (137.00 km): 03:50:47 (K)
    • Anne Signe Been
    • Ragnhild Bye
    • Rikke Haagensen
    • Tone Rønning Johnsen
    • Åse-Helen Kristiansen
    • Janne Smauget
  • 2011 (125.00 km): 03:08:56 (K)
    • Lill Hege Bjørklund
    • Heidi Kjernåsen Halbakken
    • Marianne Kalbakken
    • Britt Unni Lønstad-Halvorsen
    • Lise Magnussen
    • Hanne Maartmann
    • Lene Nylund
    • Lene Ådlandsvik
  • 2010 (130.00 km): 05:48:33 (M)
    • Bård Bjerkestrand
  • 2009 (130.00 km): 03:37:36 (K)
    • Anne Signe Been
    • Nina Gressløs
    • Tone Rønning Johnsen
    • Ine Lindberg
    • Anne-Gro Westberg