Styrkeprøven Eidsvoll - Oslo - 2015
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tOlavsgaard 44 km
1 120714 Eirik Danielsen Romeriksåsen SK M 20-24 01:47:09 41.4301:01:48
2 149796 Kjetil Imbsen Nesodden SK M 35-39 01:47:18 41.3701:01:48
3 48628 Trond Askautrud Nesodden SK M 45-49 01:51:37 39.7701:03:31
3 149797 Adrian Matter Flætten Eidsvoll SK - Ungdom M 15 01:51:37 39.7701:03:31
3 145011 Håkon Jørgen Grude IF Frøy Sykkel M 16 01:51:37 39.7701:03:31
3 149798 Tom Erik Hammer Kloppa offroadklubb / Team Krank Gewesen M 35-39 01:51:37 39.7701:03:31
3 109004 Christian Blix Henriksen Krogsveen sykkelteam M 40-44 01:51:37 39.7701:03:31
3 149799 Lino Inversini Nesodden SK M 40-44 01:51:37 39.7701:03:31
3 110890 Allan Dahl Johansson IF Frøy Sykkel / Team Kusk M 17-19 01:51:37 39.7701:03:31
3 130619 Robin W. Johnsen Eidsvoll SK - Ungdom M 15 01:51:37 39.7701:03:31
3 110983 Håkon Jorde IF Frøy Sykkel / Team Kusk M 16 01:51:37 39.7701:03:31
3 145012 Jah Langleite IF Frøy Sykkel M 35-39 01:51:37 39.7701:03:31
3 149800 Erik André Lier Eidsvoll SK - Ungdom M 15 01:51:37 39.7701:03:31
3 110839 Eirik Lindaas Bergen M 30-34 01:51:37 39.7701:03:31
3 82035 Roger Myhrvold Toten-Kranken CK M 50-54 01:51:37 39.7701:03:31
3 109142 Thomas André Nielsen Oslostudentenes IK Sykkel M 35-39 01:51:37 39.7703:32:15
3 145014 Magnus Myrmo Osberg Asker Cykleklubb M 17-19 01:51:37 39.7701:03:31
3 145059 Jørgen Rognerud Oslostudentenes IK Sykkel M 20-24 01:51:37 39.7701:03:31
3 130618 Kevin Jessen Sørensen Eidsvoll SK - Ungdom M 15 01:51:37 39.7701:03:31
3 149801 Kristian G. Ulekleiv Toten-Kranken CK M 17-19 01:51:37 39.7701:03:31
21 69523 Atle Grøndalen Toten-Kranken CK M 55-59 01:51:55 39.6701:03:31
21 120713 Martin Horvei Anlegg 31 M 30-34 01:51:55 39.6701:03:31
21 110995 Sigurd Skatvedt Eidsvoll SK - Ungdom M 16 01:51:55 39.6701:03:31
21 149802 Øyvind Sønsteby Team Coop M 45-49 01:51:55 39.6701:03:31
21 149803 Christian Udgaard Krogsveen M 25-29 01:51:55 39.6701:03:31
26 120511 Phan Åge Haugård IF Frøy Sykkel M 20-24 01:53:01 39.2801:03:31
26 110848 Lars Ottar Jorde IF Frøy Sykkel / Team Kusk M 17-19 01:53:01 39.2801:03:31
28 109403 Magnus Røine Team Coop M 35-39 01:53:37 39.0701:03:31
29 47213 Jarle Dreierstad SK Rye sykkel M 55-59 01:55:05 38.5801:03:47
30 69524 Lars Lodgaard Toten-Kranken CK M 50-54 01:55:09 38.5501:03:31
31 75456 Torbjørn Lie Team Krogsveen M 40-44 01:55:18 38.5001:03:47
32 64394 Tore Melby SK Rye sykkel M 50-54 01:55:46 38.3501:04:41
33 149804 Jørgen Aslaksrud Ringerike Sykkelklubb M 25-29 01:55:53 38.3101:04:16
33 149805 Sindre Øfsti Berg-Jacobsen Asker Cykleklubb M 17-19 01:55:53 38.3101:04:41
33 149806 Frederik Fodstad Eidsvoll SK - Ungdom M 14 01:55:53 38.3101:04:35
33 82018 Carl Henrik Gørbitz SK Rye sykkel M 50-54 01:55:53 38.3101:04:16
33 138514 Per Inge Johnsen Eidsvoll SK - Ungdom M 45-49 01:55:53 38.3101:04:35
38 110809 Børge Andersen Toten-Kranken CK M 35-39 01:56:02 38.2601:03:47
38 35874 Per Allan Johansson IF Frøy Sykkel M 40-44 01:56:02 38.2601:04:41
40 64165 Thomas Heum Jacobsen Atea M 40-44 01:56:12 38.2001:04:41
41 145016 Hans-Petter Wilmo Toten-Kranken CK M 35-39 01:56:21 38.1601:03:47
42 149807 Surat Nanthapanjaporn Team Thai Airways M 45-49 01:56:33 38.0901:04:41
43 82028 Dag Grøndalen Toten-Kranken CK M 50-54 01:56:47 38.0101:04:41
44 130615 Sigrid Bye Eidsvoll SK - Ungdom K 16 01:57:29 37.7901:04:41
44 50064 Audun Bye Elverum Sykleklubb M 45-49 01:57:29 37.7901:04:41
46 145041 Lars Christian Aasen Ringerike Sykkelklubb M 25-29 01:59:36 37.1201:03:31
47 29352 Tom Jørgensen Skårer CK / Bærum & Omegn Cykelklubb M 55-59 01:59:49 37.0501:05:26
48 82079 Kåre Gulbrandsen Toten-Kranken CK M 45-49 01:59:58 37.0101:05:26
48 43085 Jørn Kandola M 40-44 01:59:58 37.0101:05:26
48 35075 Linda Treseng K 35-39 01:59:58 37.0101:05:26
51 79917 Tommy Kristiansen Toten-Kranken CK M 45-49 02:02:03 36.3701:04:41
52 139072 Rune Helland DNB Bank ASA M 55-59 02:03:02 36.0801:10:52
52 149808 Sverre Petlund DNB M 55-59 02:03:02 36.0801:10:46
54 149809 Dennis Sandavnet Eidsvoll SK - Ungdom M 16 02:03:13 36.0301:04:41
55 64065 Geir Inge Tullut DNB M 50-54 02:03:23 35.9801:10:52
56 68933 Fredrik Selmer Fredrikstad SK / Family Sports Club Fredrikstad M 30-34 02:03:36 35.9201:04:41
57 20802 Asbjørn Kristiansen Team Coop M 40-44 02:04:34 35.6401:10:52
58 80370 Asgeir Fløtre SK Rye sykkel M 45-49 02:04:38 35.6201:10:52
59 62890 Maria Elisabeth Kalland SK Rye sykkel / Team GirlPower K 35-39 02:04:49 35.5701:10:52
60 121145 Asgeir Enersen IF Frøy Sykkel M 45-49 02:05:09 35.4701:10:52
60 68528 Linda Evensen IF Frøy Sykkel K 50-54 02:05:09 35.4701:10:52
60 145672 Lars Karstad Basefarm B.I.L. M 55-59 02:05:09 35.4701:10:52
60 149810 Sven-Erik Wilmo Oslo M 45-49 02:05:09 35.4701:10:24
64 149811 Christer Ferdinand Fensbekk Team Coop M 25-29 02:05:23 35.4101:10:52
65 65906 Frank Bergsveen Toten-Kranken CK M 45-49 02:05:28 35.3801:10:24
65 121150 Arne Martin Humborstad Toten-Kranken CK M 40-44 02:05:28 35.3801:10:24
67 145022 Knut Amund Skatvedt Eidsvoll SK - Ungdom M 50-54 02:05:39 35.3301:10:52
68 75330 Stian Revheim Bergen Triathlon Club Sykkel / DNB M 30-34 02:06:58 34.9601:10:52
69 145044 Itri Amazigh BAMA Storkjøkken Oslo M 45-49 02:07:09 34.9101:11:57
69 64164 Ole-Johan Garli Atea M 55-59 02:07:09 34.9101:11:57
71 37533 Fredrik Østby team highway M 30-34 02:07:17 34.8801:11:57
72 149812 Stanislaw Bartkowicz Finstadjordet M 40-44 02:07:35 34.8001:10:52
72 138752 Stig Fjellskaalnes Basefarm B.I.L. M 30-34 02:07:35 34.8001:12:30
74 149813 Magnus Scheen Edvardsen Fossum IF Sykkel / Team Keep Focus M 20-24 02:08:53 34.4401:13:16
75 138563 Stein-Thore Askautrud M 35-39 02:09:12 34.3601:10:52
75 34792 Thomas Henriksen Nesodden SK M 45-49 02:09:12 34.3601:10:52
75 82112 Frode Rissmann Toten-Kranken CK M 50-54 02:09:12 34.3601:10:52
75 111020 Merethe Vedal Toten-Kranken CK K 40-44 02:09:12 34.3601:10:52
79 82073 Mattis Johannessen Fossum IF Sykkel / Team Keep Focus M 20-24 02:09:33 34.2701:13:16
80 149814 Thomas Klokkerhaug Bærum OCK / Basefarm B.I.L. M 35-39 02:10:36 33.9901:11:53
81 130585 Jørn Moe Basefarm B.I.L. M 50-54 02:11:43 33.7001:11:53
82 82036 Lars-Petter Akselsen MediLink Software Kongsberg/Blodsmak SK M 45-49 02:12:24 33.5301:12:55
82 82239 Richard Hynne Sykkelgruppa Ottar M 40-44 02:12:24 33.5301:12:30
84 149815 Solveig Nordengen Toten-Kranken CK K 25-29 02:12:46 33.4401:12:55
84 109576 Bent Nordgård Toten-Kranken CK M 40-44 02:12:46 33.4401:12:51
86 149816 Bård Plener Fredriksen Team Keep Focus M 20-24 02:12:51 33.4201:13:16
87 82299 Mats Byfuglien Råholt Cykleklubb M 30-34 02:13:05 33.3601:11:05
88 129657 Arne Madsen Christiania Cykleforening M 50-54 02:13:28 33.2601:15:01
89 35183 Roger Jacobsen Moss Cykle Klubb M 50-54 02:13:33 33.2401:15:46
89 80442 Torstein Rørby Moss Cykle Klubb M 30-34 02:13:33 33.2401:15:46
89 66316 Aksel Skaar Skogvang Multiconsult BIL M 30-34 02:13:33 33.2401:15:46
92 32012 Terje Stokke Team Coop M 45-49 02:13:55 33.1501:17:52
93 104529 Bjarte Andreassen Team Coop M 35-39 02:14:01 33.1301:17:52
93 149817 Øyvind Jevanord Team Coop M 45-49 02:14:01 33.1301:17:52
95 149818 Jonas Langgård Amfi treningssenter Eina M 20-24 02:14:18 33.0601:18:11
96 149819 Geir Vethe Amfi Treningssenter Eina M 35-39 02:14:23 33.0301:18:11
97 69352 Morten Andresen IF Frøy Sykkel M 50-54 02:14:39 32.9701:14:20
98 149820 Arild Aardalsbakke Team ÅF M 40-44 02:14:48 32.9301:18:11
99 149821 Ketil Homme Linde Statsbygg BIL M 35-39 02:15:08 32.8501:16:09
100 143578 Hanne Gro Korsvold Oslofjord triatlon - Sykkel / Statsbygg-BIL K 35-39 02:15:12 32.8401:16:09
101 108438 Geir Holmsen Stovnerkameratene Sykkel M 45-49 02:15:28 32.7701:16:47
101 122160 Marius Remman Basefarm B.I.L. M 25-29 02:15:28 32.7701:13:10
101 145125 Magnus Aaslund Follo Sykkelklubb M 15 02:15:28 32.7701:16:47
104 90979 Harald Sev Dalane SK / DNBs sykkelgruppe M 55-59 02:16:02 32.6301:16:47
105 145080 Robert Nazareno Bugge SK Rye sykkel M 16 02:16:10 32.6001:19:08
105 145081 Aleksander Falkenberg Dokset SK Rye sykkel M 14 02:16:10 32.6001:19:08
105 130198 Freddy Granheim Diplom-Is AS M 45-49 02:16:10 32.6001:19:08
105 149822 Carl Johan Gutzkow SK Rye sykkel M 13 02:16:10 32.6001:19:08
105 145130 Anders Hagen Høglien SK Rye sykkel M 14 02:16:10 32.6001:19:08
105 145133 Erik Høglien SK Rye sykkel M 45-49 02:16:10 32.6001:19:08
105 149823 Johanne Dahl Norland SK Rye sykkel / Merida Grassroot K 15 02:16:10 32.6001:19:08
105 149824 Magnus Nyberg SK Rye sykkel M 14 02:16:10 32.6001:19:08
105 49964 Tollef Nyberg SK Rye sykkel M 50-54 02:16:10 32.6001:19:08
105 149825 Niklas Olausson Diplom-Is AS M 16 02:16:10 32.6001:19:08
105 145131 Bård Seiersnes SK Rye sykkel M 40-44 02:16:10 32.6001:19:08
105 145082 Mathias Seiersnes SK Rye sykkel M 14 02:16:10 32.6001:19:08
105 40155 Anker Wiinberg SK Rye sykkel M 45-49 02:16:10 32.6001:19:08
118 82078 Kai Byfuglien CK Toten-Tråkk M 60-64 02:16:14 32.5901:14:43
119 82093 Sveinung Lindaas Storebrand sykkelklubb M 55-59 02:16:33 32.5101:16:47
120 27230 Øyvind Olsen Statsbygg, Snorrenett M 30-34 02:16:34 32.5101:16:09
121 145058 Kenneth Berglund Ottestad IL - Sykkel M 14/Trim 02:16:41 32.4801:18:11
121 149826 Lars Erik Jacobsen Ottestad IL - Sykkel M 14/Trim 02:16:41 32.4801:18:11
121 145670 Simen Olsen Ottestad IL - Sykkel M 14/Trim 02:16:41 32.4801:18:11
124 149827 Sverre Baraas-Kwingseth Eidsvoll SK - Ungdom M 15 02:17:31 32.2801:16:40
124 70907 Eivind Søreng Smaalenene SK M 35-39 02:17:31 32.2801:19:08
126 149828 Stian Bye Team Coop M 35-39 02:17:36 32.2601:16:47
127 130629 Ove Kjelland-Mørdre TOTS HAZARD M 20-24 02:17:52 32.2001:19:45
127 137853 Øistein M. Schive DNB M 60-64 02:17:52 32.2001:16:47
129 45071 Per Arne Dahl TOTS Hazard M 60-64 02:18:01 32.1701:18:52
129 149829 Nicolai Dahlen Gontvedt Eidsvoll SK - Ungdom M 12 02:18:01 32.1701:19:45
129 138690 Nicolay Sandholt Eidsvoll SK - Ungdom M 14 02:18:01 32.1701:19:45
132 36555 Bjørn-Erik Nyrud Eidsvoll SK - Ungdom M 45-49 02:18:10 32.1301:19:45
132 149830 Benjamin Nyrud Eidsvoll SK - Ungdom M 12 02:18:10 32.1301:19:45
134 149831 Fredrik Flatland TDB-Eikeli M 20-24 02:18:17 32.1001:18:35
134 128921 Robin Motrøen Asker Cykleklubb M 55-59 02:18:17 32.1001:18:50
134 149832 Berit Nybø DNB K 55-59 02:18:17 32.1001:18:50
134 138576 Bente Sæther DNB K 50-54 02:18:17 32.1001:18:50
134 52109 Sverre Aae Asker Cykleklubb M 55-59 02:18:17 32.1001:18:50
139 150129 Startnr. 10407 Eidsvoll SK - Ungdom M 12 02:18:19 32.1001:19:45
139 149833 Frida Fodstad Eidsvoll SK - Ungdom K 12 02:18:19 32.1001:19:45
139 138638 Ole Torbjørn Fodstad Eidsvoll SK - Ungdom M 45-49 02:18:19 32.1001:19:45
139 130588 Jon Thingvold Cykleklubben Nittedal / Basefarm B.I.L. M 45-49 02:18:19 32.1001:16:47
143 120532 Tom Jevnaker Toten-Kranken CK / Benteler BIL M 55-59 02:18:31 32.0501:10:52
144 111061 Stina C. Byre Tårnåsen K 30-34 02:18:42 32.0101:20:15
145 149834 Martin Orderud Oslo M 20-24 02:19:29 31.8301:18:31
145 149835 Robin Pettersen Nitelva CK M 25-29 02:19:29 31.8301:19:03
147 82089 Magne Gjerde Ingenia M 50-54 02:19:30 31.8201:22:57
148 138529 Heidi Maltun DNB Bank ASA BIL K 50-54 02:19:34 31.8101:14:43
149 145072 Harald Walle Halvorsen Jessheim M 17-19 02:19:39 31.7901:19:25
149 145073 Sven Harald Halvorsen Jessheim M 50-54 02:19:39 31.7901:19:25
151 82359 Ingvar Kolby Hasle-Løren IL Sykkel / CGI AS M 50-54 02:19:53 31.7401:18:15
152 78875 Kjell Erik Stenberg Oslo M 35-39 02:20:05 31.6901:18:15
153 48841 Leif Ivar Soleim CGI Norge M 50-54 02:20:11 31.6701:18:15
154 145049 Bente Staavi DNB K 50-54 02:20:13 31.6601:18:50
155 149836 Christoffer Burud M 25-29 02:20:19 31.6401:18:52
155 149837 Svein Burud M 55-59 02:20:19 31.6401:19:45
155 149838 Noppadon Meesang Team Thai Airways M 35-39 02:20:19 31.6401:17:31
155 149839 Kristoffer Sørlie Sykkelgruppa Ottar M 40-44 02:20:19 31.6401:18:52
159 110965 Kai Danielsen Ullensaker CK M 50-54 02:20:38 31.5701:19:45
160 109326 Edgar Jacobsen Ottestad IL - Sykkel M 45-49/Trim 02:20:40 31.5601:19:54
161 149840 Bjørn Engen Atea M 55-59 02:21:19 31.4101:21:00
162 82336 Tina Korsrud Østmarka IL Sykkel K 40-44 02:21:56 31.2801:19:33
163 110915 Kjell Erling Andersen Cykle Klubben Øst M 40-44 02:22:12 31.2201:22:16
164 149841 Graham Lloyd Oslo M 30-34/Trim 02:22:14 31.2101:19:02
165 149842 Magnus Clough Sykehuspartner HF M 40-44 02:22:17 31.2001:26:22
166 81220 Stein Tore Mathisen Rtv bil M 45-49 02:22:33 31.1401:18:57
167 43431 Leif-Arne Berglund Ottestad IL - Sykkel M 45-49/Trim 02:22:34 31.1401:19:54
168 144615 Magne Solberg Team Coop M 45-49 02:22:40 31.1201:17:56
169 82191 Knut Fortun Lindaas Sykehuspartner HF M 50-54 02:22:49 31.0801:26:22
170 68207 Per Einar Aaland Hosle M 55-59 02:23:00 31.0401:18:50
171 82173 Tor Arne Johansen Ringerike Sykkelklubb M 30-34 02:23:05 31.0301:18:37
172 110919 Rino Høistad Cykle Klubben Øst / FSC M 45-49 02:23:16 30.9901:22:16
173 42087 John Ole Tollefsen Hasle-Løren IL Sykkel / Vectura/ArcusGruppen BIL M 70-74 02:23:19 30.9801:19:54
174 149843 Tim Berg Oslo M 50-54 02:23:27 30.9501:21:57
174 120790 Line Mette Høyheim Oslo K 45-49 02:23:27 30.9501:21:57
174 139051 Gunnar Knudsen Family Sports Club Fredrikstad M 40-44 02:23:27 30.9501:22:16
174 145051 Wiggo Krogstad Cykle Klubben Øst / Family Sport Club Fredrikstad M 50-54 02:23:27 30.9501:22:16
178 32713 Dag Sture Eine Friis Foreningen Frikransen M 65-69 02:23:33 30.9201:19:08
179 149844 Andreas Egeberg Sykehuspartner HF M 35-39 02:23:42 30.8901:26:22
179 110918 Frank Tore Hermansen Fredrikstad SK M 55-59 02:23:42 30.8901:22:16
179 149845 Per Magnus Strøm Sykehuspartner HF M 45-49 02:23:42 30.8901:26:22
182 130694 Kari Gjølme Family Sport Club K 50-54 02:23:51 30.8601:22:16
182 123122 Roger Johansen Cykle Klubben Øst / Family Sports Club Fredrikstad M 50-54 02:23:51 30.8601:22:16
182 138611 Trine Sundstad Cykle Klubben Øst / FSC Fredrikstad K 30-34 02:23:51 30.8601:22:16
185 111100 Gro Anita Klausen Diplom-Is AS K 40-44 02:23:57 30.8401:19:08
185 130683 Roy Klausen Råholt Cykleklubb M 40-44 02:23:57 30.8401:19:08
187 149846 Rolf Herman Hansen Sykkelgruppa Ottar M 40-44 02:24:02 30.8201:19:45
188 116470 Halvor Brustad Rtv bil M 45-49 02:24:03 30.8201:18:57
189 33203 Kjell Karlsen Family Sports Club Fredrikstad M 55-59 02:24:19 30.7601:22:16
189 149847 Johannes T. Midtgård Family Sports Club Fredrikstad M 40-44 02:24:19 30.7601:22:16
191 82714 Carsten Wiecek ASF TEAM NORWAY M 45-49 02:25:10 30.5801:19:45
192 149848 Crister Bjeglerud BDO Romerike BIL M 25-29 02:25:16 30.5601:18:50
193 149849 Nils Johan Solbakken Atea M 40-44 02:25:22 30.5401:21:21
194 149850 Pål Christian Ingierd Team Coop M 40-44 02:25:37 30.4901:19:33
195 82092 Arnstein Fortun Lindaas Oslo M 20-24 02:25:42 30.4701:19:45
196 130635 Christian Ro Heuch TOTS HAZARD M 20-24 02:25:46 30.4501:20:09
197 149851 Snorre Tøndevold DNB M 50-54 02:25:50 30.4401:17:48
198 149852 Mattias Løvkvist Sykehuspartner HF M 40-44 02:25:51 30.4401:26:22
199 149853 Morten Marmann Team Coop M 50-54 02:26:13 30.3601:17:56
200 145083 Kari Gjelsvik Gleditsch Family Sports Club Fredrikstad K 40-44 02:26:37 30.2801:22:16
200 149854 Arild Tronsrud Eidsvoll SK - Ungdom M 45-49 02:26:37 30.2801:19:45
202 149855 Marius Bekkevald Eidsvoll SK M 20-24 02:26:46 30.2501:19:45
202 130262 Petter Fjellheim Law of Attraction M 30-34 02:26:46 30.2501:18:09
204 110964 Thea Kristine Matter Eidsvoll SK K 17-19 02:26:52 30.2301:19:45
204 149856 Pia Matter Eidsvoll SK K 20-24 02:26:52 30.2301:19:45
206 110411 Espen Stensrud Adecco M 35-39 02:26:59 30.2001:18:52
207 149857 Per Grinden Lørenskog CK M 50-54 02:27:12 30.1601:19:54
208 82561 Linda Andersen IF Frøy K 40-44 02:27:26 30.1101:22:04
209 151563 Jørgen Solberg Drøbak-Frogn IL Sykkel M 15/Trim 02:27:30 30.1001:22:46
210 149858 Jacob Ehrnst Nesoddtangen M 20-24 02:27:48 30.0401:27:19
211 149859 Erik Fehn Atea M 40-44 02:27:50 30.0301:24:11
212 149860 Kristoffer Dalgrav Atea M 30-34 02:28:51 29.8201:23:52
213 149861 Hans Eirik Pedersen Team Coop M 45-49 02:29:10 29.7601:23:33
214 156163 Henrik Sørensen Family Sports Club Fredrikstad M 45-49 02:29:15 29.7401:22:16
215 83220 Vidar Bjørkelund CK Haugaland M 40-44 02:29:30 29.6901:25:16
216 149862 Martin André Sjølstad Drøbak M 15 02:29:31 29.6901:22:46
217 66208 Geir Hysestad Team Coop M 35-39 02:29:33 29.6801:23:29
218 138758 Sidsel Johanne Ulriksen DNB K 45-49 02:29:40 29.6601:20:21
219 145067 Jan Ove Dahl Rtv bil M 50-54 02:29:41 29.6601:19:33
220 138223 Thomas Reinli Team Coop M 40-44 02:29:47 29.6401:23:29
221 149863 Miriam Vårdal Oslo K 25-29 02:29:53 29.6201:26:20
222 149864 Gunnar Johannesen Rørpartner Varme og Sanitær as M 45-49 02:29:59 29.6001:20:46
222 59752 Helge Nygaard SpKl Ceres Sykkel M 55-59 02:29:59 29.6001:20:46
224 30438 Morten Olsen Ottestad IL - Sykkel M 45-49/Trim 02:30:09 29.5701:20:14
225 81162 Terje Særvoll Team Coop M 35-39 02:30:27 29.5101:20:37
226 149865 Maiken Solberg Olsen Oslo K 35-39 02:31:06 29.3801:27:38
226 149866 Stian André Olsen Oslo M 40-44 02:31:06 29.3801:27:38
228 64673 Richard Gausen Atea M 40-44 02:31:44 29.2601:28:57
229 149867 Richard Noble Kolbotn M 40-44 02:31:46 29.2501:21:20
230 137281 Eirik Kristiansen SK Rye sykkel M 40-44 02:31:49 29.2401:21:20
231 149868 Torjus Boug Drøbak-Frogn IL Sykkel M 15/Trim 02:31:58 29.2101:22:46
231 109539 Espen Lundberg Hurdalil Sykkel M 25-29 02:31:58 29.2101:21:12
231 70821 Marianne Strand Hurdalil Sykkel K 30-34 02:31:58 29.2101:21:12
231 60111 Thore Strand Hurdal IL Sykkel M 55-59 02:31:58 29.2101:21:12
235 149869 Stine Jacobsen Atea K 35-39 02:32:25 29.1301:25:43
236 145127 Andreas Haverstad Lågen Cykleklubb M 16 02:32:41 29.0701:22:59
237 149870 Linn Celius Oslo K 25-29 02:33:00 29.0101:30:35
238 138706 Ole Kristian Nordseth Atea M 45-49 02:33:05 29.0001:24:42
239 149871 Stig Rune Bergmann Peugeot Norge M 40-44 02:33:19 28.9501:26:30
239 149872 Pål Finjord Peugeot Norge M 40-44 02:33:19 28.9501:26:30
239 149873 Andre Bråten Olsen Peugeot Norge M 40-44 02:33:19 28.9501:26:30
242 130728 Marianne Martinsen KLP BIL K 30-34 02:33:22 28.9501:25:35
243 130176 Thor-Ole Johannesen Atea M 45-49 02:33:31 28.9201:23:48
243 145210 Audun Risberg Atea M 35-39 02:33:31 28.9201:25:43
245 149874 Åshild Lilleholt Hov Sykehuspartner HF K 45-49 02:33:36 28.9001:26:22
246 130708 Sigrid Flo Eriksen Team ÅF K 35-39 02:33:38 28.8901:26:51
247 149875 Malene Rydjord Ausland Team Coop K 25-29 02:33:46 28.8701:23:33
248 149876 Jim Roger Olsen Sykehuspartner HF M 50-54 02:33:48 28.8601:26:22
249 78778 Marianne Johansen Atea K 35-39 02:33:55 28.8401:25:43
249 129959 Geir Juvdal Atea M 45-49 02:33:55 28.8401:28:49
251 149877 Eline Mosling Sykehuspartner HF K 45-49 02:34:01 28.8201:26:22
252 70782 Torstein Børresen Atea M 40-44 02:34:07 28.8001:29:42
253 150900 Ståle Nilsen CK Nittedal M 13 02:34:10 28.801:26:56
254 149878 Ole Jørgen Winther Family Sports Club Fredrikstad M 35-39 02:34:17 28.7701:22:16
255 62638 Joakim Johansen SK Rye sykkel M 20-24 02:34:18 28.7701:21:46
256 149879 John Staand M 55-59 02:34:30 28.7301:26:12
257 145107 Even Søegaard Røst Oslo M 30-34 02:34:37 28.7101:26:30
258 145110 Henrik Røst Breivik Oslo M 25-29 02:35:25 28.5601:26:30
258 149880 Levard Olsen City Slickers M 50-54 02:35:25 28.5601:27:50
260 149881 Agnar Páll Ómarsson Family sports club Fredrikstad M 45-49 02:35:34 28.5401:22:16
261 149882 Eivind Beddari Sandnes Oslo M 35-39/Trim 02:35:38 28.5201:27:21
261 22208 Espen Thoresen Atea M 40-44 02:35:38 28.5201:22:19
263 149883 Tor Austenå Atea M 50-54 02:35:43 28.5101:23:52
263 139074 Cato Lie Moss Cykle Klubb / DNB M 45-49 02:35:43 28.5101:21:29
263 149884 Lasse Rygg Eidsvoll Verk M 25-29 02:35:43 28.5101:30:35
266 149885 Sondre Næss Moe Atea M 10 02:35:58 28.4601:28:49
267 138808 Taina Altuve-Rojas Atea K 35-39 02:36:10 28.4301:24:03
267 42706 Thomas Rekdal Atea M 35-39 02:36:10 28.4301:23:57
270 149886 Kaisa Thobro Family Sports Club Askim K 40-44 02:36:13 28.4201:27:56
271 64353 Ann-Kristin Tøftum IF Frøy Sykkel K 50-54 02:36:14 28.4101:26:51
272 149887 Mariusz Jurcha Team Coop M 35-39 02:36:17 28.4001:32:06
273 58724 Sigmund Jensen DNB M 60-64 02:36:20 28.4001:25:51
274 146850 Øyvind Lunde Atea M 35-39 02:36:41 28.3301:29:52
275 149888 Christin Løken Rakkestad Sykkelklubb / Family Sports Club Askim K 50-54 02:36:46 28.3201:27:56
276 149889 Feras Gharbawi Sykehuspartner HF M 25-29 02:37:08 28.2501:27:27
276 129533 Bente Garder Johansen Sykehuspartner HF K 50-54 02:37:08 28.2501:26:22
278 82081 Trond Lindmoen Toten-Kranken CK M 50-54 02:37:28 28.1901:26:56
278 82122 Kjell Villanger Toten-Kranken CK M 50-54 02:37:28 28.1901:26:56
280 130895 Even Korpberget Lågen Cykleklubb M 16 02:37:30 28.1901:22:59
281 149890 Stian Brestad Zag M 25-29 02:37:35 28.1701:31:16
281 149891 Lars Sarmiento Zag M 25-29 02:37:35 28.1701:31:16
283 112343 Per Reidar Næss Zag M 25-29 02:37:47 28.1301:31:16
284 82286 Bjørgulv Flatland TDB-Eikeli M 50-54 02:37:49 28.1301:27:21
285 149892 Roar Hvidsten Team Coop M 55-59 02:37:51 28.1201:32:06
286 149893 Are Kirkemo Ullensaker CK M 40-44 02:38:01 28.0901:25:04
286 149894 Marlen Nilsen Ullensaker CK K 35-39 02:38:01 28.0901:25:04
286 145112 Ragnar Søegaard Oslo M 70-74 02:38:01 28.0901:26:35
289 65847 Bjørn Hofflund-Nystad SK Rye sykkel / Team Hofflund-Nystad M 35-39 02:38:05 28.0801:27:40
290 149895 Rawee Thongngarm TEAMTHAIAIR M 45-49 02:38:32 28.0001:27:19
291 149896 Helga Maria Birgisdottir Fredrikstad K 40-44 02:38:33 28.0001:27:56
292 149897 Petter Rygg Oslo M 25-29 02:39:15 27.8801:30:35
293 149898 Henning Rindal Team Coop M 45-49 02:39:17 27.8701:26:05
294 145261 Daniel Fredriksen FF Sykkelteam M 20-24 02:39:21 27.8601:31:07
294 138853 Tomas Fredriksen FF Sykkelteam M 25-29 02:39:21 27.8601:31:07
296 82178 Dag Sverre Johnsen Ingenia M 50-54 02:39:22 27.8601:26:16
297 149899 Lars Erik Helle Team Coop M 35-39 02:39:53 27.7701:26:05
298 149900 Tone Aamli Sundtjønn Atea K 25-29 02:40:06 27.7301:31:24
299 109982 Jon Inge Lostad Atea M 40-44 02:40:10 27.7201:29:42
300 156191 Helge Berge Atea M 55-59 02:40:16 27.7001:25:43
301 149901 Torfinn Bjarkø Team Coop M 40-44 02:40:17 27.7001:32:06
302 149902 Stig O. Alstad Kløfta M 35-39 02:40:27 27.6701:29:33
303 111072 Trond Fredriksen FF Sykkelteam M 45-49 02:40:32 27.6501:31:07
304 65989 Øivind Antonsen Atea M 45-49 02:40:39 27.6301:29:00
305 110378 Cato Solvang Rtv bil M 40-44 02:41:22 27.5101:21:50
306 64761 Lars Kenneth Knutsen Follo Sykkelklubb M 40-44/Trim 02:41:23 27.5101:30:20
306 149903 Magnus Knutsen Follo Sykkelklubb M 12/Trim 02:41:23 27.5101:30:20
308 82354 Karl Gustav Solberg CGI AS M 55-59 02:41:49 27.4301:31:10
309 145158 Kai Roar Dahl Atea M 55-59 02:41:50 27.4301:25:43
310 69319 Christoffer S. Andersen Nes SK / Team Dell M 25-29 02:42:05 27.3901:37:45
310 149904 Eivind Bentsen Team Dell M 30-34 02:42:05 27.3901:37:45
312 149905 Marcus Midtenget Vestringen IL M 15/Trim 02:42:09 27.3801:35:35
312 149906 Ole Øyhaugen Vestringen il M 15/Trim 02:42:09 27.3801:35:35
314 82357 Erlend Kristoffersen Basefarm B.I.L. M 50-54 02:42:15 27.3601:30:06
315 138663 Anders Bo Forsdahl Atea M 45-49 02:42:24 27.3301:28:19
316 120195 Line Paulsen K 40-44 02:42:29 27.3201:26:40
317 145227 Cathrine Kastet Bærum OCK K 30-34 02:42:37 27.3001:30:06
318 135250 Håkon Sæther Atea M 55-59 02:42:38 27.3001:32:31
319 149907 Emil Meyer Halvorsen Team Jobzone M 17-19 02:42:39 27.2901:21:29
320 149908 Lars Kristian Grasmo Råholt M 14 02:42:44 27.2801:19:45
321 38047 Steinar Jacobsen Atea M 50-54 02:42:46 27.2701:25:43
321 109635 Jens Olsen Atea M 50-54 02:42:46 27.2701:25:43
323 145137 Odd Inge Sandholt Eidsvoll SK - Ungdom M 45-49 02:42:50 27.2601:21:30
324 145116 Robin Ingebrigtsen BDO Romerike BIL M 25-29 02:43:09 27.2101:29:14
324 145117 Merethe Teksum BDO Romerike BIL K 40-44 02:43:09 27.2101:29:14
326 149909 Eivind Jarle Jacob Bakke Team Dell M 35-39 02:43:10 27.2101:37:45
326 111468 Thore Dypedahl Team Dell M 35-39 02:43:10 27.2101:37:45
326 35362 Øyvind Jacobsen Oslo M 30-34 02:43:10 27.2101:27:17
326 138579 Maiken Jacobsen Team Dell K 35-39 02:43:10 27.2101:37:45
326 149910 Monica Rørvik Team Dell K 25-29 02:43:10 27.2101:37:45
331 149911 Christine Gudbrandsen Family sportsclub Fredrikstad K 40-44 02:43:12 27.2001:33:08
332 149912 Knut Fagerås Peugeot Norge M 40-44 02:43:25 27.1601:30:24
333 149913 Paal Stähli Siggerud idrettslag M 40-44 02:43:48 27.1001:32:29
334 149914 Marius Rognaldsen Atea M 30-34 02:43:49 27.1001:21:21
335 149915 Linda Granmo Finset Peugeot Norge K 40-44 02:44:07 27.0501:31:51
335 149916 Kai Rune Ryberg Peugeot Norge M 40-44 02:44:07 27.0501:31:55
335 149917 Joachim Valstad Pegueot Norge M 20-24 02:44:07 27.0501:31:51
338 69419 Lars Klatran Atea M 50-54 02:44:36 26.9701:26:08
339 149918 Lars Gunnar Grønhella Team Coop M 45-49 02:44:53 26.9201:32:06
340 129640 Eirik Nordbye Aurskog M Tandem 02:45:51 26.7701:27:59
340 149919 Marie Finstad Nordbye Aurskog K 25-29/Tandem 02:45:51 26.7701:27:59
342 76119 Børge Thomassen Team Coop M 40-44 02:46:04 26.7301:32:06
343 155885 Jørn Nygaard Atea M 50-54 02:46:05 26.7301:38:40
344 145279 Håkon Henriksveen Atea M 25-29 02:46:13 26.7101:26:23
345 149920 Heidi Birkelund Team Coop K 30-34 02:46:20 26.6901:32:06
345 139018 Tove Hjermstad DNB K 50-54 02:46:20 26.6901:33:24
347 35639 Kristian Langbakken Råholt M 30-34 02:46:43 26.6301:23:54
348 149921 Øystein Augustin Svensdal-Nipen DNB Bank ASA M 35-39 02:46:56 26.5901:31:05
349 82244 Inge Hasselberg Malvik IL - Sykkel M 75-79 02:46:59 26.5801:34:14
350 144568 Patrik Molberg Atea M 25-29 02:47:27 26.5101:39:26
350 151081 Magnus Sandnes Atea M 30-34 02:47:27 26.5101:39:26
352 82300 Gaute Trillerud Toten-Kranken CK M 50-54 02:47:36 26.4901:28:41
353 59429 Jan Finstad Sagene IF Sykkel M 65-69 02:47:40 26.4801:29:04
354 130356 Christoffer Lokrheim Atea M 25-29 02:47:58 26.4301:38:40
355 109582 Christian Remme Raaness Team Dell M 35-39 02:48:05 26.4101:40:19
356 149922 Synne Straum Klæbu K 17-19 02:48:20 26.3701:36:10
356 43341 Åsmund Straum Trondheim svømme og livreddningsklubb M 45-49 02:48:20 26.3701:36:10
358 149923 Eric Gonçalves Atea M 45-49 02:48:22 26.3701:29:31
359 149924 Fredrik Upsaker Atea M 25-29 02:48:54 26.2801:34:10
360 120072 Bård Haugen Smaalenene SK M 50-54 02:49:05 26.2501:34:56
361 149925 Ole Petter Berg Atea M 35-39 02:49:10 26.2401:38:40
362 82194 Morten Eldevik OLTD AS M 65-69 02:49:27 26.2001:27:43
363 149926 Tinakorn Pitak Team Thai Airways M 45-49 02:49:45 26.1501:25:38
363 149927 Prajak Pongprapas Team Thai Airways M 50-54 02:49:45 26.1501:28:48
365 111312 Kristin Nystuen Bråten Ingenia K 40-44 02:50:05 26.1001:35:57
366 149928 Terje Vardeberg Ottestad IL - Sykkel M 50-54 02:50:26 26.0501:34:23
367 130779 Siv-Elin Thorsteinsen Family sports Club Fredrikstad K 50-54 02:50:34 26.0301:35:19
367 145102 Geir Hansen Zetterstrøm Oslo M 45-49 02:50:34 26.0301:29:33
369 70765 Einar Vaage Atea M 50-54 02:50:38 26.0201:35:45
370 149929 Alexander Norborg Sundquist Cykleklubben Nittedal M 14 02:51:03 25.9501:32:30
371 49195 Claus Nilsen CK Nittedal M 40-44 02:51:10 25.9301:32:30
372 149930 Alexander Hesby Atea M 25-29 02:51:15 25.9201:40:06
373 130862 Egil Stefan Eilertsen Team Jakob M 45-49 02:51:20 25.9101:30:24
373 130863 Svein Roar Olsen Team Jakob M 50-54 02:51:20 25.9101:30:28
375 145248 Knut Erik Westad Oslo M 60-64 02:51:24 25.9001:31:17
375 145249 Anne Westad KLP Bil K 60-64 02:51:24 25.9001:31:17
377 149931 Ingun Gard Krohn Family Sports Club Fredrikstad K 50-54 02:51:42 25.8501:34:50
378 149932 Pavli Lula Diplom-Is AS M 35-39 02:52:02 25.8001:32:59
379 111295 Kent Daniel Danielsen Ullensaker CK M 25-29 02:52:15 25.7701:31:59
380 111447 Brit P. Fosby Family Sports Club Fredrikstad K 50-54 02:52:18 25.7601:35:03
381 33146 Petter Alfsen Atea M 50-54 02:52:35 25.7201:35:45
382 149933 Kristoffer D. Hofstad Atea M 25-29 02:52:47 25.6901:34:20
383 96739 Knut Holmen DNB M 55-59 02:52:59 25.6601:31:05
384 149934 Ravi Kamalaraja Zag M 25-29 02:53:16 25.6201:34:21
385 71020 Tom Kleven Atea M 50-54 02:53:20 25.6101:34:44
386 145240 Turid Angell-Olsen Lillestrøm K 35-39 02:53:29 25.5901:35:15
387 145300 Peter Bjerkeseth Atea M 40-44 02:53:33 25.5801:34:50
388 111062 Terje Magnussen Diplom-Is AS M 45-49 02:53:39 25.5601:35:11
389 130372 Stein Krister Skjølås Råholt M 30-34 02:54:16 25.4701:35:57
390 138865 Anne Cecilie Stadheim Oslo K 30-34 02:54:19 25.4701:39:33
391 46272 Bjørn Petter Herdal Diplom-Is AS M 40-44 02:54:20 25.4601:35:44
392 149935 Melinda Furulund Oslo K 30-34 02:54:29 25.4401:39:33
393 149936 Eivind Jensen Team Coop M 60-64 02:54:31 25.4401:33:44
394 149937 Nina Marie Eriksson Oslo K 30-34 02:54:34 25.4301:39:33
394 145140 Petter Koppang Svendsen Oslo M 30-34 02:54:34 25.4301:34:49
394 149938 Kaj Tørmoen Peugeot Norge M 40-44 02:54:34 25.4301:31:55
397 138787 Trudi Gudim Finstadjordet K 40-44 02:54:39 25.4201:36:46
398 149939 Kurt-Erik Jenssen Atea M 45-49 02:55:01 25.3601:32:16
399 82551 Jan Ove Steinset Kalvåg onroad M 55-59/Trim 02:55:09 25.3401:33:49
400 145230 Helge Skaarseth Daimex AS M 50-54/Trim 02:55:20 25.3201:39:55
400 138823 Hilde Øyan Oslo K 45-49/Trim 02:55:20 25.3201:40:00
402 111462 Arne Christian Eggen Family Sportsclub Fredrikstad M 55-59 02:55:28 25.3001:31:59
403 145212 Jonas Thorsen Atea M 40-44 02:55:49 25.2501:38:45
404 139083 Jo Haugen Atea M 45-49 02:55:56 25.2301:38:31
405 82414 Knut Egil Hansen Ytre Enebakk M 60-64 02:56:20 25.1701:27:56
406 156348 Petter Fossum Atea M 50-54 02:56:21 25.1701:34:44
407 149940 Tor Dyrdal Pers gruppe M 16/Trim 02:56:26 25.1601:47:13
408 27475 Per Brun Ellingsen ConocoPhillips BIL M 70-74/Trim 02:56:32 25.1501:47:13
409 149941 Bård Bredal-Olsen Atea M 45-49 02:57:02 25.0801:30:22
409 149942 Jo Are Kristoffersen Atea M 45-49 02:57:02 25.0801:30:22
411 138836 Geir Frydendahl Atea M 50-54 02:57:03 25.0701:33:59
412 149943 Per K. Nordåker Gardermoen M 20-24 02:57:06 25.0701:45:27
413 130963 Marius Aasan Team Coop M 30-34 02:57:21 25.0301:34:51
414 138864 Trude Bjerke Team Chablis K 50-54 02:57:41 24.9801:37:46
414 82755 Hege Charlotte Myrdal Team Chablis K 45-49 02:57:41 24.9801:37:46
416 149944 Emil Bergmann Myken CK M 25-29 02:57:42 24.9801:37:32
417 149945 Alisan Senel Atea M 30-34 02:57:46 24.9701:40:06
418 149946 Tom Arne Bergmann Myken CK M 50-54 02:57:47 24.9701:37:32
419 145204 Erik Biermann DNB M 55-59 02:57:54 24.9501:36:12
420 149947 Morten Ohlsson Oslo M 55-59 02:57:55 24.9501:42:41
421 149948 Andreas Lie Johansen Team Coop M 30-34 02:58:09 24.9201:33:23
422 149949 Leif S. Teigland Gardermoen M 45-49 02:58:34 24.8601:45:27
423 145378 Trond Ørbek DNB M 50-54 02:58:55 24.8101:37:00
424 139014 Hans Michal Doseth Lesja og Dovre SK M 15/Trim 02:58:59 24.8001:40:48
425 64933 Trude Andersen Atea K 50-54 02:59:01 24.8001:39:22
425 141281 Hans Erling Bjelland Atea M 35-39 02:59:01 24.8001:36:35
425 149950 Heidi Kopperud Atea K 35-39 02:59:01 24.8001:39:22
425 145154 Hans-Ingar Sætra Atea M 55-59 02:59:01 24.8001:33:59
429 149951 Wittawat Dhaviwongse Team Thai Airways M 40-44 02:59:02 24.7901:35:25
430 149952 Lasse Kirkeberg Adecco M 40-44 02:59:27 24.7401:35:23
431 145138 Camilla Neegaard Ingenia K 25-29 02:59:41 24.7101:37:30
432 149953 Øyvind Midtskog Coca Cola Enterprises M 45-49/Trim 02:59:59 24.6601:42:37
433 149954 Desirèe Jacobsen Team Jobzone K 17-19 03:00:08 24.6401:36:38
434 149955 Supharong Lavochai Team Thai Airways M 55-59 03:00:11 24.6401:35:20
435 149956 Narong Numprasert Team Thai Airways M 45-49 03:00:15 24.6301:35:51
436 98557 Hanne Refsem Frogner K 45-49 03:00:32 24.5901:35:04
437 149957 Merethe Evensen Atea K 40-44 03:00:38 24.5801:37:27
437 149958 Ole-Christer Melvold Atea M 35-39 03:00:38 24.5801:37:27
439 149959 Henrik Andlem Børresen Oslo M 35-39/Trim 03:00:44 24.5601:44:50
440 149960 Linda Sletten Oslo K 30-34 03:00:46 24.5601:39:33
441 149961 Magnar Barsnes Atea M 30-34 03:00:52 24.5401:32:49
442 149962 Wenche Iversen CK ValdresEkspressen K 45-49 03:00:55 24.5401:36:27
443 149963 Wallop Lawoechai TeamThaiAirway M 55-59 03:01:44 24.4301:33:30
444 111478 Nina Sørensen Andersen Family Sports Club Fredrikstad K 40-44 03:01:46 24.4201:35:46
445 36292 Jørn Lang-Ree GKN M 55-59 03:01:47 24.4201:40:30
446 149964 Marius Motrøen Atea M 25-29 03:01:49 24.4201:44:27
447 82335 Torbjørn Heggeblom Ullensaker CK M 35-39 03:02:06 24.3801:35:16
448 149965 Gry Roald Atea K 40-44 03:02:10 24.3701:40:01
449 138662 Stig Henry Krogh Rtv bil M 40-44 03:02:15 24.3601:34:57
450 69335 Marthe Dyrud Atea K 35-39 03:02:40 24.3001:40:01
450 69349 Camilla Brinch Hansen Atea K 30-34 03:02:40 24.3001:40:01
450 111292 Svein Egil Næss Moe Atea M 50-54 03:02:40 24.3001:38:33
453 48209 Jannicke Schanche Hasle-Løren IL Sykkel / Vectura/ArcusGruppen BIL K 75-79 03:03:12 24.2301:41:59
454 111441 Kaja Annette Matheson Havneraas Friskis & Svettis Asker og bærum K 40-44 03:03:18 24.2201:43:59
455 149966 Jonas Fjeld Atea M 25-29 03:03:39 24.1701:41:59
456 141280 Jarle Åsen Atea M 30-34 03:03:43 24.1601:33:48
457 111385 Benny Olsen Team Dell M 40-44 03:03:45 24.1601:41:51
458 149967 Renate Sørjoten Leirsund K 30-34 03:03:53 24.1401:39:33
459 109718 Carl Jacob Sommerfelt SK Rye sykkel M 50-54 03:04:41 24.0401:41:28
459 149968 Katharina Sommerfelt SK Rye sykkel K 15 03:04:41 24.0401:41:28
461 149969 Kristin Antonsen Vestby K 25-29 03:04:54 24.0101:43:02
461 149970 Trine Antonsen Frøland Soon CK K 30-34 03:04:54 24.0101:43:02
463 149971 Eivind Kråkøy Skedsmokorset M 14/Trim 03:05:04 23.9901:44:03
464 145305 Eirik Øye Heintz Kristiansand S M 20-24 03:05:12 23.9701:43:04
465 111220 Heidi Olafsen Diplom-Is AS K 45-49 03:05:30 23.9301:42:17
465 111484 Anne Trehjørningen Diplom-Is AS K 40-44 03:05:30 23.9301:42:08
467 150928 Øyvind Jørgensen Team Coop M 60-64 03:05:51 23.8901:48:32
468 149972 Rune Jensen Gru Peugeot Norge M 40-44 03:06:05 23.8601:33:14
469 111704 Hans-Kristian Holthe i.l.frøy kalvåg sykkel M 16/Trim 03:07:16 23.7001:35:33
469 130965 Inger Elisabeth Oulie Team Coop K 50-54 03:07:16 23.7001:49:06
471 149973 Krishnaratn Puranasamriddhi Team Thai Airways M 45-49 03:07:27 23.6801:41:26
472 149974 Arnfinn Wiklund Team Coop M 45-49 03:07:35 23.6601:48:32
473 37988 Anders Kvamme Ingenia M 25-29 03:07:42 23.6501:37:30
474 149975 Eirik Løvbakken Atea M 25-29 03:07:45 23.6401:43:09
475 111539 Øyvind Schramm Ikkje fullt så ensomme ulv M 20-24/Trim 03:08:19 23.5701:39:09
475 149976 Madelen Håkonsen Stenberg Råholt K 17-19 03:08:19 23.5701:51:11
477 156145 Christian Stangeland Atea M 40-44 03:08:28 23.5501:48:06
478 138798 Marius Nilsen Knedal Hagan M 25-29 03:08:47 23.5101:34:36
479 117491 Gernot Kühn Coca-Cola Enterprises M 30-34/Trim 03:09:28 23.4301:42:41
480 149977 Joakim Martin Atea M 35-39 03:09:48 23.3901:39:52
481 82835 Kai Martinsen Sats/Elexia Metro M 60-64 03:10:08 23.3501:42:49
481 106874 Trond Myhre Team ÅF M 40-44 03:10:08 23.3501:42:22
483 138839 Tove Elisabeth Hagebakken Gran K 50-54 03:10:19 23.3201:42:41
484 145211 Arne Keim Johnsen Atea M 45-49 03:10:54 23.2501:39:52
485 138767 Guro Lyshaug Moss K 30-34 03:11:29 23.1801:47:52
486 138925 Eirik Tveter Oslo M 16 03:11:35 23.1701:47:21
486 138926 Karl Otto Tveter Oslo M 50-54 03:11:35 23.1701:47:11
488 145217 Toril Hamre Basefarm B.I.L. K 45-49 03:11:39 23.1601:43:42
489 149978 Håvard Kleven Team Dell M 35-39 03:11:44 23.1501:43:55
489 149979 Stuti L. Malhotra Team Dell K 20-24 03:11:44 23.1501:43:59
491 68522 Claes-H. Unger Team Dell M 55-59 03:11:48 23.1401:43:59
492 138484 Marie Furulund Oslo K 25-29 03:12:16 23.0901:45:03
493 149980 Sondre Vatshaug Sykehuspartner HF M 35-39 03:12:41 23.0401:28:09
494 149981 Goran Balic Sykehuspartner HF M 40-44 03:12:58 23.0001:43:20
495 138828 Lene Thyness family sports club K 45-49 03:13:18 22.9601:43:57
496 149982 Hanne Grøndalen Oslo K 25-29 03:13:33 22.9301:54:08
496 149983 Ingvild Marie Grøndalen Oslo K 40-44 03:13:33 22.9301:54:08
498 130756 Christian Aasan Team Coop M 35-39 03:13:37 22.9301:34:25
499 145691 Erik Gulbrandsen Atea M 65-69 03:13:41 22.9201:43:30
500 40459 Hege De Groot Cykle Klubben Øst / Family SportsClub Fredrikstad M 50-54 03:14:06 22.8701:43:44
500 149984 Nina Duus Kristiansen Family Sports club Fredrikstad K 45-49 03:14:06 22.8701:43:49
502 138912 Helle Sterling Asker K 55-59 03:14:11 22.8601:44:29
503 149985 Lis Engell DNB K 50-54 03:14:14 22.8501:42:24
504 145255 Unni Musum NAV Asker K 45-49 03:14:29 22.8201:44:23
505 111151 Sven Larsen Oslooslo M 55-59 03:14:43 22.8001:43:55
506 82592 Jon Erik Krogh CGI AS M 55-59 03:14:57 22.7701:36:06
506 82162 Mats Kåvin CGI AS M 40-44 03:14:57 22.7701:36:06
508 82524 Ivar Slettmo Kløfta M 65-69 03:15:08 22.7501:46:15
509 149986 Peter Karby Atea M 35-39 03:15:41 22.6801:47:45
509 111423 Mona M. Kristiansen Atea K 40-44 03:15:41 22.6801:48:03
511 149987 Kay Børresen Sagstua M 35-39/Trim 03:16:13 22.6201:44:54
512 149988 Charlotte Larsen Atea K 40-44 03:16:15 22.6201:54:10
512 149989 Freddy Ulvseth Atea M 40-44 03:16:15 22.6201:53:41
514 138800 Tonje Johansen Ness Fjellhamar K 30-34 03:16:24 22.6001:48:08
515 138403 Egil Østerlie Klabblaget ck M 35-39 03:16:39 22.5701:41:11
516 138944 Theres Torstenson Atea K 35-39 03:16:53 22.5501:48:03
517 70972 Rakel Fougner SK Rye sykkel K 40-44 03:17:38 22.4601:56:06
517 149990 Eivind Fougner SK Rye sykkel M 12 03:17:38 22.4601:56:06
519 41051 Nils Morten Balto Lillehammer M 45-49/Tandem 03:17:53 22.4301:50:06
519 149991 Malin Johansen Lillehammer K Tandem 03:17:53 22.4301:50:06
521 149992 Dag Olav Holter Gardermoen M 40-44 03:17:57 22.4201:47:39
521 131007 Terje Olstad Gardermoen M 60-64 03:17:57 22.4201:47:39
521 149993 Kenneth Sørgård Gardermoen M 45-49 03:17:57 22.4201:47:39
524 149994 William Kamsvåg SK Rye sykkel M 10/Trim 03:18:17 22.3901:52:04
524 63181 Cecilie Kamsvåg SK Rye sykkel K 40-44/Trim 03:18:17 22.3901:52:04
524 149995 Christian Lothe Bærum OCK M 15/Trim 03:18:17 22.3901:51:58
527 138192 Trygve Duesten Jr. Klabblaget ck M 35-39 03:18:19 22.3801:41:11
528 145251 Sondre Mortensen Snarøya Sportsklubb M 14 03:19:31 22.2502:03:27
529 29143 Terje Ingebrigtsen Atea M 30-34 03:20:04 22.1901:56:24
530 41583 Morten Knudsen Atea M 25-29 03:20:12 22.1701:47:02
531 145263 Jane Kvelland Berntsen Atea K 45-49 03:20:18 22.1601:47:02
532 156142 Magne Johnsen Team Coop M 50-54 03:20:43 22.1201:49:06
533 138809 Tina Marie T. Valberg Atea K 25-29 03:20:56 22.0901:55:12
534 36033 Rune Jensen Team Coop M 40-44 03:21:07 22.0701:34:51
534 149996 Stian Skyttermoen Kløfta M 35-39 03:21:07 22.0701:34:51
536 82322 Tom Skovli Rye M 55-59 03:21:08 22.0701:51:34
537 145299 Hans Petter Brenna Skarnes M 70-74 03:21:24 22.0401:51:26
538 149997 Hilda Bådsvik Høie Atea K 35-39 03:21:29 22.0301:55:46
538 138943 Håkon Kristoffer Lefébure Atea M 35-39 03:21:29 22.0301:55:46
540 149998 Shqiponja Loci Atea K 30-34 03:21:41 22.0101:56:33
541 49909 Roger Mortensen Snarøya Sportsklubb M 45-49 03:22:02 21.9702:03:27
542 149999 Stian Trosby Atea M 40-44 03:22:25 21.9301:50:57
542 138131 Arve Uggedal Atea M 50-54 03:22:25 21.9301:50:57
544 130640 Marius Bøhn leiedj.no M 40-44 03:23:01 21.8701:46:45
544 82616 Heidi Davidsen leiedj.no K 45-49 03:23:01 21.8701:46:45
546 150000 Frode Ander Team Coop M 55-59 03:23:02 21.8601:51:16
547 131033 Hege Skodje Atea K 45-49 03:23:15 21.8401:49:34
548 138995 Zena Alwan Team AKTIV mot kreft K 35-39 03:24:01 21.7601:59:19
548 145356 Ewa Bartnikiewicz Team AKTIV mot kreft K 30-34 03:24:01 21.7601:59:35
548 150001 Kristine Dihle Borgen Team AKTIV mot kreft/Sjukt sprek K 30-34 03:24:01 21.7601:59:19
548 150002 Linda Diehle Borgen Team AKTIV mot kreft/ Sjukt sprek K 30-34 03:24:01 21.7601:59:19
548 150003 Helge Holtedahl Team AKTIV mot kreft M 35-39 03:24:01 21.7601:59:15
548 150004 Simone Kielin Team AKTIV mot kreft K 25-29 03:24:01 21.7601:59:19
548 131121 Helle Aanesen Team AKTIV mot kreft K 45-49 03:24:01 21.7601:59:19
555 150005 Eline Furuseth Atea K 20-24 03:24:08 21.7501:54:00
555 150006 Emma Furuseth Atea K 25-29 03:24:08 21.7501:53:55
557 150007 Nuttapong Pupoom Team Thai Airways M 50-54 03:24:09 21.7401:40:07
558 111535 Stian André Fiskebeck Atea M 40-44 03:24:29 21.7101:47:31
559 150008 Rita Vegstø Bjørkelangen Sportforening K 35-39 03:24:39 21.6901:57:23
560 150009 Kim Storøy Atea M 35-39 03:25:01 21.6501:42:58
561 150010 Rebecca Rosseland Atea K 30-34 03:25:26 21.6101:55:46
562 150011 A. Eddie Setekleiv Oslo M 40-44/Trim 03:25:32 21.6002:11:07
563 150012 Anne Christoffersen Atea K 45-49 03:25:52 21.5602:02:23
564 111094 Metush Bajrami Diplom-Is AS M 40-44 03:25:53 21.5601:47:01
564 111542 Jannicke Granheim Diplom-Is AS K 35-39 03:25:53 21.5601:57:26
566 150013 Frida Lindholt Råholt K 17-19 03:25:56 21.5601:51:11
567 150014 Marte Irgens Oslo K 25-29 03:26:34 21.4901:45:27
567 150015 Benedicte Kristiansen Strender Oslo K 25-29 03:26:34 21.4901:45:27
569 150016 Anders Folkedahl Atea M 30-34 03:26:42 21.4801:56:57
570 82636 Steinar Rud Ullensaker CK M 80-84 03:27:00 21.4401:46:15
571 150017 Thomas Juell Atea M 50-54 03:27:29 21.3901:59:36
572 151022 Morten Johansen Atea M 50-54 03:27:49 21.3601:52:07
572 150018 Vivi Andresen Johansen Atea K 45-49 03:27:49 21.3601:52:11
574 150021 Monica Gulliksen Aurlund Ruschlikon K 50-54 03:27:52 21.3501:53:20
574 150020 John Aurlund Ruschlikon M 55-59 03:27:52 21.3501:53:20
574 150019 Christine Gulliksen Aurlund Ruschlikon K 25-29 03:27:52 21.3501:53:20
574 150022 Ole Banggren Adecco M 45-49 03:27:52 21.3501:37:02
578 150023 Trine Eiterjord Family Sports Club Fredrikstad K 45-49 03:28:04 21.3301:51:26
578 138743 Terje Eiterjord Family Sports Club Fredrikstad M 50-54 03:28:04 21.3301:51:26
580 150024 Charlotte Berberg Adecco K 40-44 03:28:08 21.3301:58:07
580 150025 Trygve Flood Adecco M 35-39 03:28:08 21.3301:58:14
580 81906 Anita Kallander Adecco K 50-54 03:28:08 21.3301:58:14
580 150026 Paal Mattis Kjellin Adecco M 40-44 03:28:08 21.3301:58:07
580 150027 Torben Sneve Adecco M 45-49 03:28:08 21.3301:58:07
580 150028 Jeanine Christensen Winther Adecco K 40-44 03:28:08 21.3301:58:07
586 145245 Cathrine Høglund Hosle K 25-29 03:28:32 21.2901:49:33
587 138261 Jeanette Kolshus Karlsen Family Sports Club Askim K 45-49 03:29:15 21.2101:53:49
588 124804 Sondre Norheim Eidsvoll SK M 10/Trim 03:29:17 21.2101:59:11
589 150029 Johanne Norheim Eidsvoll SK K 12/Trim 03:29:21 21.2001:59:11
590 150030 Anne-Mette Sørum Atea K 30-34 03:29:28 21.1902:02:30
591 150031 Tina Axelsson Viju Norge K 25-29 03:30:07 21.1301:52:22
592 111479 Caroline Rooth Diplom-Is AS K 35-39 03:30:25 21.1001:57:26
593 150032 Terje Langerød Kløfta M 55-59/Trim 03:31:05 21.0301:48:50
594 150033 Mariann Johansen Rakkestad Sykkelklubb / Family Sports Club Askim K 40-44 03:31:24 21.0001:53:49
595 150034 Simen Knutsen Atea M 15 03:32:15 20.9102:00:58
596 145355 Einar Setekleiv Moss M 15/Trim 03:32:34 20.8802:11:58
597 151614 Rune Magnussen M 55-59 03:32:50 20.8601:49:09
598 150035 Sven Ole Evensen Atea M 60-64 03:32:53 20.8501:42:32
599 111389 Line Merete Løland Diplom-Is AS K 40-44 03:33:01 20.8401:58:19
600 150036 Randi Stople spenst sørumsand K 50-54 03:33:44 20.7701:57:12
601 145693 Egil Amundsen Atea M 60-64 03:33:59 20.7401:52:19
601 145284 Dag Kjønniksen Atea M 55-59 03:33:59 20.7401:52:19
603 150037 Anne Kristine Næss Team Coop K 40-44 03:34:05 20.7301:51:16
603 156162 Nils Pedersen Team Coop M 45-49 03:34:05 20.7301:51:16
605 66226 Odny Knutsen Atea K 60-64 03:35:13 20.6302:01:09
606 150038 Heidi Monica Holmen Diplom-Is AS K 45-49 03:35:19 20.6201:59:39
607 31404 Marianne Engan DNB Bank ASA K 40-44 03:36:01 20.5501:55:53
607 150039 Kristin Smedheim DNB K 50-54 03:36:01 20.5501:55:53
609 150040 Nina Halvorsen Bakken DNB K 50-54 03:36:19 20.5201:56:15
610 150041 Anna-Helene Nilsen-Nygaard Team Coop K 55-59 03:36:22 20.5202:09:24
611 150042 Charlotte Beckmann Atea K 25-29 03:38:02 20.3602:01:44
611 130232 Jorunn Berdal Atea K 45-49 03:38:02 20.3602:01:32
613 130971 Tommy Martinsen team gravity M 55-59 03:38:03 20.3601:52:22
614 150043 Ina Merethe Utti Gammern & jeg K 35-39/Trim 03:38:07 20.3501:57:11
614 138805 Aage Olav Utti Fjerdingby M 65-69/Trim 03:38:07 20.3501:57:11
616 131024 Jan Tore Karlsen TeamTrim M 35-39 03:38:18 20.3301:57:49
616 131031 Evy Karlsen TeamTrim K 35-39 03:38:18 20.3301:57:49
618 70903 Mathias Larsen Råholt M 15/Trim 03:38:32 20.3102:05:36
619 73133 Marianne Larsen Eidsvoll Verk K 30-34 03:38:40 20.3002:05:36
619 138932 Monia Larsen Råholt K 30-34/Trim 03:38:40 20.3002:05:36
621 35064 Torkil Guntvedt Eidsvoll SK M 45-49/Tandem 03:38:58 20.2701:47:41
621 130882 Silje Veronica Emma Sofie Nordlund Eidsvoll SK K 25-29/Tandem 03:38:58 20.2701:47:41
623 110783 Cecilie Pongracz Atea K 35-39 03:39:20 20.2402:00:18
624 145397 Morten Hamran DNB M 40-44 03:40:40 20.1201:50:36
625 145288 Berit Lund DNB Bank ASA K 55-59 03:40:53 20.1001:56:45
626 150044 Ole Herman Breen Atea M 45-49 03:42:24 19.9601:55:32
626 145348 Torill Brochmann Atea K 40-44 03:42:24 19.9601:55:40
626 150045 Carina Pettrém Atea K 35-39 03:42:24 19.9601:54:10
629 156188 Kathrine Andersen DNB K 30-34 02:36:10 28.4301:25:04
629 145383 Åse Kathrine Andersen Fredrikstad SK K 45-49/Trim 03:42:25 19.9602:01:21
630 145360 Roger Aas Atea M 50-54 03:42:28 19.9501:57:01
631 111581 Hans Henrik Herlofsen Atea M 60-64 03:42:55 19.9101:57:33
632 138829 Cecilia Hørup Nilssen Atea K 40-44 03:43:14 19.8802:01:32
632 150046 Line Aanensen Atea K 20-24 03:43:14 19.8802:01:32
634 150047 Jan-Bjørnar Lund Kløfta IL Sykkel M 40-44 03:43:36 19.8501:51:26
634 150048 Erik Rosenlind Kløfta M 40-44 03:43:36 19.8501:51:31
636 127468 Camilla Charlotte Johansen Atea K 35-39 03:43:47 19.8401:57:17
637 150049 Silje Tollefsen Team Coop K 30-34 03:44:07 19.8102:09:24
638 65744 Robert Kalleberg Tåsen Blue Knees M 45-49 03:44:24 19.7802:05:52
638 138887 Laila Øverstad Tåsen Blue Knees K 50-54 03:44:24 19.7802:05:52
638 150050 Kjell Øverstad Tåsen Blue Knees M 45-49 03:44:24 19.7802:05:48
641 145267 Torunn Korneliussen Bingsfoss SK K 45-49 03:44:30 19.7702:04:37
641 150051 Karoline Østby Leret Team Slow K 30-34 03:44:30 19.7702:04:37
643 70185 Thom-Arne Norheim Eidsvoll SK M 35-39/Trim 03:45:11 19.7101:59:11
644 122650 Petter Danielsen Atea M 45-49 03:45:46 19.6601:59:58
645 145302 Flemming Pedersen Team Harestien M 65-69 03:46:02 19.6401:57:59
645 145304 Kjell Ukkestad Team Harestien M 55-59 03:46:02 19.6401:57:59
647 145303 Bjørg Sæter Team Harestien K 45-49 03:46:55 19.5601:58:07
648 150052 Karine Haugseth Atea K 25-29 03:47:09 19.5402:00:37
649 145306 Vidar Sæter Team Harestien M 50-54 03:49:00 19.3801:58:07
650 145307 Hjørdis Christine Johnsen Team Harestien K 55-59 03:49:04 19.3801:58:07
650 92734 Stein Teksum Team Harestien M 60-64 03:49:04 19.3801:58:07
652 110591 Marina Angell Sykehuspartner HF K 45-49 03:49:38 19.3302:07:50
652 130806 Merethe Austgulen Sykehuspartner HF K 45-49 03:49:38 19.3302:07:20
652 150053 Annette Grue Sykehuspartner HF K 40-44 03:49:38 19.3302:07:56
655 150054 Christine Tovik Team Coop K 25-29 03:49:42 19.3202:09:24
656 131073 Jorunn Andersen Tappovin K 60-64 03:50:04 19.2902:02:07
656 145343 Asgeir Hagstrøm Tappovin M 65-69 03:50:04 19.2902:02:07
656 145341 Vidar Nyland Tappovin M 65-69 03:50:04 19.2902:02:07
656 150055 Arne Sigvartsen Tappovin M 65-69 03:50:04 19.2902:02:07
660 150056 Per Ove Sandhåland Atea M 40-44 03:50:06 19.2901:57:08
661 150057 Liv Folden Team Coop K 55-59 03:50:50 19.2302:09:24
662 131070 Maria Sivertsen Diplom-Is AS K 45-49 03:52:39 19.0802:01:44
663 145294 Jørgen Gjengstø Ellefsen Nittedal IL tennis M 14/Trim 03:53:29 19.0102:31:26
664 150058 Wenche Stokkebekk Spenst Sørumsand K 45-49 03:53:45 18.9902:00:56
665 150059 Tilla Smedhaugen Trøgstad K 35-39 03:54:06 18.9602:07:15
666 82604 Anne Kristin Djupos Rasta K 45-49/Trim 03:54:14 18.9502:08:11
667 150060 Ruth Birgit Midtgaard Skedsmokorset K 50-54/Trim 03:54:17 18.9502:08:11
668 150061 Jan Fitjar Atea M 35-39 03:54:38 18.9202:07:17
669 50270 Martin Haneferd Team Coop M 40-44 03:54:44 18.9102:09:24
669 150062 André Lund-Kongsrud Team Coop M 45-49 03:54:44 18.9102:09:24
671 150063 Jenny Borgedal Moen Atea K 25-29 03:55:26 18.8502:00:30
671 150064 Isabel Vika Atea K 25-29 03:55:26 18.8502:00:30
673 150065 Carine Fjeld Bingsfoss SK K 35-39 03:55:38 18.8402:01:03
674 81515 Hans Petter Holmen Atea M 50-54 03:56:00 18.8102:24:04
675 150066 Arne Henning Brendlien Seniortrimmen Nedre Romerike M 65-69/Trim 03:56:33 18.7602:13:17
675 150067 Magne Musli Seniortrimmen Nedre Romerike M 65-69/Trim 03:56:33 18.7602:13:17
677 145289 Tonje Riis TeamTrim K 40-44 03:56:50 18.7401:58:42
678 25739 Leif Otto Johannessen Smaalenene SK / Family Sports Club Askim M 45-49 03:58:46 18.5902:10:15
678 150068 Ann Helen Rødland Smaalenene SK / Family Sports Club Askim K 45-49 03:58:46 18.5902:10:22
680 150069 Susanne Breum-Lie Atea K 30-34 03:59:27 18.5402:24:04
681 145311 Jan Kjell Christiansen Peugeot Norge M 40-44 04:00:11 18.4801:56:19
681 150070 Ellen Marie Christiansen Peugeot Norge K 40-44 04:00:11 18.4801:56:19
683 145371 Rita Graven Jobzone AS K 45-49 04:03:48 18.2102:17:48
684 150071 May-Britt Lunde Stavsjø K 50-54 04:05:04 18.1102:17:51
685 145375 Marie Jerpseth Atea K 45-49 04:05:35 18.0702:05:12
686 150072 Kim Røyeng Atea M 25-29 04:05:39 18.0701:58:07
687 111537 Anita L.E. Johansen Team lite trent K 35-39/Trim 04:06:45 17.9902:16:18
688 145386 Jan André Karlsen Jessheim M 40-44 04:08:27 17.8702:16:53
689 138914 Bente Anita Hornstuen DNB Bank ASA K 55-59 04:08:33 17.8602:16:53
690 150073 Jesper Fredriksen Berntsen Bøn M 12/Trim 04:09:05 17.8202:22:45
691 150074 Inger Lise Mikkelsen Team lite trent K 55-59/Trim 04:09:57 17.7602:16:43
692 150075 Tommy Aaen Bøn M 45-49/Trim 04:10:37 17.7102:22:54
693 145338 Hilde Haug Basefarm B.I.L. K 50-54 04:14:47 17.4202:12:23
694 150076 Jo Inge Hjellegjerde Aambakk Gjerdrum Idrettslag - Sykkel M 45-49 04:15:02 17.4002:26:23
695 150077 Kjell Kaspersen Family Sports Club Askim M 45-49 04:15:03 17.4002:07:15
696 41408 Øyvind Haug Atea M 40-44 04:19:56 17.0802:06:04
696 150677 Jonas B. Jonas Atea M 40-44 04:19:56 17.0802:06:04
698 145351 Jorunn Bjerke Team Chablis K 55-59 04:20:05 17.0702:16:52
698 145339 Mariann Gryttman Team Chablis K 45-49 04:20:05 17.0702:16:30
698 145340 Kaysa Stjernesund Team Chablis K 45-49 04:20:05 17.0702:16:30
701 71100 Jack Helmersen Ottestad M 55-59 04:21:02 17.0002:14:56
701 150078 Rita Kristiansen Ottestad K 55-59 04:21:02 17.0002:15:00
701 81649 Irene Olsen Hamar K 40-44 04:21:02 17.0002:14:32
701 22223 Espen Olsen Hamar M 45-49 04:21:02 17.0002:15:00
705 145372 Marianne Karlsen Jobzone AS K 35-39 04:24:19 16.7902:18:28
706 82666 Åse Steinset Holthe IL Frøy / Kalvåg Sykkel K 45-49/Trim 04:25:04 16.7502:16:06
707 150080 Maria Kristiansen Kløfta K 35-39/Trim 04:25:06 16.7402:14:31
707 150079 Lars Petter Kristiansen Kløfta M 35-39/Trim 04:25:06 16.7402:14:24
709 139012 Simen Setekleiv Moss M 17-19/Trim 04:27:04 16.6202:18:02
710 139011 Dag Helge Setekleiv Moss M 45-49/Trim 04:27:11 16.6102:18:02
711 150082 Ann Kristin Bakke Team Høyre K 45-49 04:27:20 16.6002:26:49
711 150083 Helge T. Blindheim M 45-49 04:27:20 16.6002:26:34
711 150084 Martin Dokka Team Høyre M 50-54 04:27:20 16.6002:26:23
711 150086 Marianne Grimstad Hansen Team Høyre K 40-44 04:27:20 16.6002:26:49
711 135560 Bent Høie teamhøyre M 40-44 04:27:20 16.6002:26:38
711 150085 Peter André Haaland Team Høyre M 40-44 04:27:20 16.6002:26:23
711 150087 Helge Leander B. Jensen Team Høyre M 20-24 04:27:20 16.6002:26:49
711 150088 Turid Kristensen Team Høyre K 45-49 04:27:20 16.6002:26:55
711 70987 Willy Kvilten Hauerseter Sp.Kl. Nordkisa Sykkel / Team Høyre M 50-54 04:27:20 16.6002:26:38
711 54491 Marianne Røiseland Asker Cykleklubb / teamhøyre K 45-49 04:27:20 16.6002:26:55
711 148795 Dag Terje Klarp Solvang teamhøyre M 40-44 04:27:20 16.6002:26:23
711 150089 Merete Von Der Fehr Hvam K 50-54 04:27:20 16.6002:26:55
711 150081 Jane Hjellegjerde Aambakk Gjerdrum Idrettslag - Sykkel / Team Høyre K 45-49 04:27:20 16.6002:26:38
724 139006 Isabell Lien Oslo K 55-59/Trim 04:28:49 16.5102:22:02
725 111640 Marion Jensen Hermansen IL Kraftsport K 50-54 04:30:07 16.4302:24:45
726 139805 Ruth T. Åse Dalane SK K 35-39/Trim 04:30:40 16.4002:23:23
727 150090 Rolf Vidar Vangen Sykehuspartner HF M 45-49 04:30:54 16.3802:21:48
728 150091 Maja Carine Furulund Nannestad K 13/Trim 04:33:20 16.2402:30:55
728 79695 Lars Tore Furulund Eidsvoll SK M 40-44/Trim 04:33:20 16.2402:30:55
728 150092 Silje-Victoria Wollik Åsgreina K 20-24/Trim 04:33:20 16.2402:30:55
731 150093 Hege Beate Dalen Team RP K 50-54/Tandem 04:35:14 16.1302:25:25
731 150130 Makker til Hege Beate Dalen Styrkeprøven E-O 2015 Team RP Tandem 04:35:14 16.1302:25:25
733 150094 Joachim Fagerland Atea M 30-34 04:40:57 15.8002:06:55
734 150095 Jostein Krumsvik Oslo M 14/Trim 04:43:06 15.6802:45:36
735 82800 Jorunn Schramm Kalvåg onroad K 55-59/Trim 04:43:26 15.6602:18:57
736 145295 Torunn Ellefsen Nittedal K 45-49/Trim 04:46:09 15.5102:31:26
737 99376 Dag Andersen HYDAC Cycling Team M 45-49/Trim 04:49:52 15.3102:34:27
737 150096 Terje Bjerke HYDAC Cycling Team M 50-54/Trim 04:49:52 15.3102:34:27
737 150097 Hege Botner HYDAC Cycling Team K 50-54/Trim 04:49:52 15.3102:34:27
737 150098 Per Einar Brustad HYDAC Cycling Team M 55-59/Trim 04:49:52 15.3102:34:27
737 150099 Jens Terje Grøtheim HYDAC Cycling Team M 50-54/Trim 04:49:52 15.3102:37:37
737 150100 Petter Holten HYDAC Cycling Team M 55-59/Trim 04:49:52 15.3102:34:27
737 150101 Tom Levorstad HYDAC Cycling Team M 55-59/Trim 04:49:52 15.3102:34:27
737 138388 Per Kristian Nyborg HYDAC Cycling Team M 45-49/Trim 04:49:52 15.3102:34:27
737 150102 Gina Rojahn HYDAC Cycling Team K 45-49/Trim 04:49:52 15.3102:34:27
737 150103 Hans Jacob Samuelsen HYDAC Cycling Team M 45-49/Trim 04:49:52 15.3102:35:00
737 65072 Peter Sederholm Follo Sykkelklubb / HYDAC Cycling Team M 55-59/Trim 04:49:52 15.3102:34:53
737 99751 Dag Skillestad HYDAC Cycling Team M 45-49/Trim 04:49:52 15.3102:34:27
737 150104 Simen Thorstensen HYDAC Cycling Team M 25-29/Trim 04:49:52 15.3102:34:27
737 150105 Rita Valestrand HYDAC Cycling Team K 30-34/Trim 04:49:52 15.3102:37:29
737 36000 Ronny Wickstrøm HYDAC Cycling Team M 45-49/Trim 04:49:52 15.3102:34:27
752 150106 Lars Martin Møller Lesja og Dovre SK M 9/Trim 04:51:21 15.2302:50:51
753 150107 Erik Håkensveen Brumunddal M 45-49 04:59:05 14.8402:36:44
754 150108 Carmen Berg-Jensen Atea K 25-29 05:13:45 14.1502:39:41
755 150109 Cecilie Kirchoff Atea K 25-29 05:13:50 14.1402:39:41
756 150110 Christine Dahlmo-Lerbæk Atea K 30-34 05:16:33 14.0202:43:52
756 81531 Per Gunnar Furuseth Atea M 55-59 05:16:33 14.0202:43:52
758 71123 Atle Reitaas Atea M 50-54 05:16:42 14.0102:44:02
759 145701 Hanne Birkeland Brårud K 55-59/Trim 05:21:25 13.8102:56:15
759 82716 Tonje Myrvold Gabrielsen Flateby K 35-39/Trim 05:21:25 13.8102:56:02
759 150111 Joachim Stener Myrvold Fetsund M 12/Trim 05:21:25 13.8102:56:02
762 150112 Marianne Linnerud Hagan K 40-44 06:30:38 11.3603:19:39
762 131256 Siv Lotterud Dal K 40-44 06:30:38 11.3603:19:57
764 150114 Trond Espen Hansen Eliisa Svettis & Co M Tandem 06:57:05 10.6403:18:26
764 150113 Eliisa Marie Hansen Eliisa Svettis & Co K 14/Tandem 06:57:05 10.6403:18:26
- 111546 Chris Ashby Atea M 45-49 Brutt -00:00:00
- 150115 Tina Brandt Oslo K 30-34 Brutt -00:00:00
- 150116 Zanita Da Silva Diplom-Is AS K 40-44 Brutt -00:00:00
- 111402 Kristin Furulund Oslo K 20-24 Brutt -00:00:00
- 145015 Victor Gomez IF Frøy Sykkel M 16 Brutt -00:00:00
- 130816 Thor-Egil Gruer Kløfta M 65-69 Brutt -00:00:00
- 150117 Bente Rannstad Haugen Follo Sykkelklubb K 35-39 Brutt -00:00:00
- 150118 Gjermund Johan Holtet Adecco M 30-34 Brutt -00:00:00
- 145250 Benjamin Isaksen Snarøya Sportsklubb M 14 Brutt -02:03:27
- 150119 Eskil Andreas Joplassen Atea M 25-29 Brutt -02:02:34
- 150120 Shahzad Yousaf Khan Atea M 25-29 Brutt -02:41:52
- 150121 Natthawut Khemwongthong Team Thai Airways M 60-64 Brutt -01:44:58
- 138786 Inger Kolshus DNB Bank ASA K 50-54 Brutt -00:00:00
- 150122 Arne Krumsvik Oslo M 45-49/Trim Brutt -02:46:25
- 121133 Erik Matter Eidsvoll SK M 20-24 Brutt -00:00:00
- 41431 Christian Rieder Christiania Cykleforening M 45-49 Brutt -00:00:00
- 150123 Ida Josefine Rudstaden Team AKTIV mot kreft K 30-34 Brutt -00:00:00
- 150124 May Britt Røisli DNB K 55-59 Brutt -00:00:00
- 150125 Bjørn Sleetmo M 35-39 Brutt -00:00:00
- 150126 Ingar Sønsteby Diplom-Is AS M 40-44 Brutt -00:00:00
- 82027 John Tuflått Lørenskog CK M 45-49 Brutt -00:00:00
- 109226 Rune Ulekleiv Toten-Kranken CK M 55-59 Brutt -00:00:00
- 150127 Kanoksak Upayothin Team Thai Airways M 50-54 Brutt -01:44:58
- 105845 Tron Morten Vorland Atea M 45-49 Brutt -00:00:00
- 150128 Anna Wåhlin Jessheim K 35-39 Brutt -00:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 20.06.2015
Distanse: 74.00 KM
Snittfart: 24.45 Km/t
Snittid: 3:01:33
Antall deltakere: 790

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (63.00 km): 01:26:23 (M)
    • Kjetil Imbsen
  • 2016 (63.00 km): 01:34:43 (K)
    • Solveig Nordengen
  • 2015 (74.00 km): 01:47:09 (M)
    • Eirik Danielsen
  • 2015 (74.00 km): 01:57:29 (K)
    • Sigrid Bye
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (M)
    • Børge Andersen
    • Håkon Jørgen Grude
    • Atle Grøndalen
    • Odd Kenneth Haugli
    • Allan Dahl Johansson
    • Håkon Jorde
    • Lars Ottar Jorde
    • Jah Langleite
    • Lars Lodgaard
    • Morten Lund
    • Øistein Lysne
    • Roman Magnus Lørken
    • Gorm Nøkleby
    • Otaner Leiva Ojeda
    • Odd-Eirik Olsen
    • Magnus Myrmo Osberg
    • Fredrik Selmer
    • John Tuflått
  • 2014 (57.00 km): 01:22:52 (K)
    • Liv-Janne Øvrebust
  • 2012 (59.00 km): 01:30:03 (M)
    • Eirik Danielsen
    • Steinar Elton
    • Petter Fagerhaug
    • Henrik Furu
    • Jørgen Hågensen
    • Halvor Kleivi
    • Jarand Kleppan
    • Erling Lillelien
    • Morten Lund
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Lars Frederic Nordbakken
    • Ola Lund Presterud
    • Ole Ingar Sel
    • Ole Zedell
  • 2012 (59.00 km): 01:37:28 (K)
    • Kristin Falck
    • Tora Helene Sel
  • 2011 (60.00 km): 01:19:31 (M)
    • Erik Skoglund Nilsen
    • Henrik Røa
    • Ola Røkke
    • Henrik Snarvold Sletten
    • Kristoffer Westgaard
  • 2007 (60.00 km): 01:29:41 (K)
    • Heide Marie Holmerud