Styrkeprøven Lillehammer - Oslo - 2015

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tGjøvik 46 kmEidsvoll 118 kmOlavsgaard 162 km
1 64005 Morten Schnell Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:48:22 39.9401:06:0202:53:1103:58:18
2 69533 Roger Løkken Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 04:48:36 39.9101:06:0202:53:1103:58:18
2 129061 Martin Schnell Raufoss & Gjøvik SK M 20-24 04:48:36 39.9101:06:0202:53:1103:58:18
4 130360 Øystein Myrland Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 04:48:49 39.8801:06:0202:53:1103:58:18
5 137361 Oddbjørn Grimsbø Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 04:48:53 39.8701:06:0202:53:1103:58:18
5 30548 Arild Johansen Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:48:53 39.8701:06:0202:53:1103:58:18
5 150131 Olve Skjetne Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:48:53 39.8701:06:0202:53:1103:58:18
8 144165 Daniel Aarum Ullevål Sykkelklubb M 25-29 04:48:58 39.8601:06:0202:53:1103:58:38
9 98181 Tom Gullberg Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:49:10 39.8301:06:0202:53:1103:58:18
9 34953 Tore Haverstad Lågen Cykleklubb M 45-49 04:49:10 39.8301:06:0202:53:1103:58:38
9 144106 Geir Ove Kollobekken Lågen Cykleklubb M 45-49 04:49:10 39.8301:06:0202:53:1103:58:38
9 128918 Kim Erik Moen Lågen Cykleklubb M 40-44 04:49:10 39.8301:06:0202:53:1103:58:38
9 109828 Anders Smestad Lågen Cykleklubb M 35-39 04:49:10 39.8301:06:0202:53:1103:58:38
9 137567 Erik Stakston Lågen Cykleklubb M 25-29 04:49:10 39.8301:06:0202:53:1103:58:38
9 144110 Anders Wadahl Lågen Cykleklubb M 40-44 04:49:10 39.8301:06:0202:53:1103:58:38
16 150132 Mats Håkon Strand Atea M 30-34 04:49:17 39.8201:06:1002:55:1104:00:26
16 63944 Atle Thoresen Atea M 40-44 04:49:17 39.8201:06:1002:55:1104:00:26
18 80274 Sven Iver Hegstad Holmenkollen Cykleklubb M 40-44 04:51:06 39.5700:19:5400:00:0000:00:00
19 124498 Audun Lødemel Atea M 50-54 04:51:52 39.4701:06:1002:55:1104:00:26
20 58134 Børge Rovik Atea M 40-44 04:54:25 39.1201:06:1002:55:1104:00:26
21 69116 André Fjærestrand Bratli Atea M 20-24 04:56:53 38.8001:06:1002:55:1104:00:26
22 64938 Stian Eldre Atea M 35-39 04:57:18 38.7401:06:1002:55:1104:00:26
23 65366 Arnfinn Nereng Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 04:57:25 38.7301:06:0202:53:1103:58:38
23 80378 Stein Rønne Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 04:57:25 38.7301:06:0202:53:1103:58:24
25 137894 Alexander Bjerkås Raufoss & Gjøvik SK M 20-24 05:01:07 38.2501:06:0202:53:1104:00:40
26 30111 Vegard Barhaugen Kjos Atea M 50-54 05:01:51 38.1601:06:1002:55:1104:07:05
27 143650 Børge Detlie Oppdal SK M 30-34 05:02:29 38.0801:09:5703:07:5704:12:09
27 129079 Ole Andreas Flotten Oppdal SK M 20-24 05:02:29 38.0801:09:5703:07:5704:12:09
27 150133 Håkon Ishoel Oppdal SK M 35-39 05:02:29 38.0801:09:5703:07:5704:12:09
27 129080 Bjørn Sand Oppdal SK M 50-54 05:02:29 38.0801:09:5703:07:5704:12:09
31 34782 Roger Thun Oppdal SK M 50-54 05:02:36 38.0701:09:5703:07:5704:12:09
32 131374 Tore Almlid Oppdal SK M 40-44 05:02:40 38.0601:09:5703:07:5704:12:09
32 109345 Robert Birkevaag Soon CK M 40-44 05:02:40 38.0601:09:5703:07:5704:12:09
32 31548 Oddmund Viskjer Bleie Soon CK M 45-49 05:02:40 38.0601:09:5703:07:5704:12:09
32 65700 Martin Frøland Soon CK M 30-34 05:02:40 38.0601:09:5703:07:5704:12:09
32 128267 Torgeir Langholen Soon CK M 45-49 05:02:40 38.0601:11:3403:07:5704:12:09
32 108986 Rune Porsholt Soon CK M 40-44 05:02:40 38.0601:09:5703:07:5704:12:09
32 62526 Roar Sørlien Oppdal SK M 40-44 05:02:40 38.0601:09:5703:07:5704:12:09
32 64304 Anders Trømborg Soon CK M 40-44 05:02:40 38.0601:09:5703:07:5704:12:09
32 88204 Steinar Wiik Soon CK M 40-44 05:02:40 38.0601:09:5703:07:5704:12:09
41 37371 Peder Myhre DNB M 30-34 05:02:51 38.0301:12:3303:08:2404:14:08
42 144780 Nils-Kristian Høyvik Ålesund OCK M 40-44 05:03:34 37.9401:12:2003:08:2404:14:08
43 64262 Sveinung Talberg Rauma SK M 50-54 05:03:41 37.9301:12:2803:05:3704:11:47
44 130703 Tomas Nilsen Ullensaker CK M 40-44 05:05:40 37.6801:12:2503:08:5604:15:06
45 34875 Lars-Henri Myrer Solør CK / Team Spinn M 40-44 05:06:04 37.6301:11:0403:07:1604:15:27
46 150134 Roger Opsvik Ålesund OCK M 25-29 05:06:22 37.6001:12:3303:08:2404:14:08
47 80671 Arne Danielsen Soon CK M 45-49 05:06:28 37.5801:09:5703:07:5704:12:09
48 150135 Thrude Natholmen Atea K 40-44 05:06:51 37.5401:06:1002:55:1104:11:27
49 128381 Øyvind Johansen Molde Cykleklubb M 40-44 05:07:10 37.5001:12:2803:05:3704:12:52
50 150136 Tore Myhre Swegon BIL M 45-49 05:07:53 37.4101:12:2803:05:3704:12:01
51 129830 Øyvind Arne Alnes Ålesund og Omegn CK M 45-49 05:08:18 37.3601:12:2003:08:2404:15:24
51 62719 Vidar Amdam Ørskog IL Sykkel M 45-49 05:08:18 37.3601:12:2003:08:2404:15:24
51 41686 Knut Atle Stene Andersen Støren CK M 50-54 05:08:18 37.3601:12:3303:08:2404:15:24
51 144099 Ketil Andreassen Støren CK M 40-44 05:08:18 37.3601:12:2003:08:2404:15:24
51 62585 Øyvind Elnæs CK Toten-Tråkk / Sulland B.I.L M 45-49 05:08:18 37.3601:12:2003:08:2404:15:24
51 129162 Terje Flattum CK Toten-Tråkk M 50-54 05:08:18 37.3601:12:2003:08:2404:15:24
51 137394 Kristian Gaarder CK Toten-Tråkk M 40-44 05:08:18 37.3601:12:2003:08:2404:15:24
51 65781 Stein Erik Hovin Støren CK M 35-39 05:08:18 37.3601:12:2003:08:2404:15:24
51 108879 Eldar Kurseth Ålesund OCK M 40-44 05:08:18 37.3601:12:3303:08:2404:15:24
51 65593 Paul Martin Nerby Råholt M 40-44 05:08:18 37.3601:12:2003:08:2404:15:24
51 64387 Gjermund Nereng CK Toten-Tråkk M 45-49 05:08:18 37.3601:12:2003:08:2404:15:24
51 150137 Ben Erik Sira Ørsta SK M 45-49 05:08:18 37.3601:12:3303:08:2404:15:24
51 144788 Oskar Kåre Valkvæ Ålesund OCK M 50-54 05:08:18 37.3601:12:2003:08:2404:15:24
64 144066 Johannes Petrus Spruit Raufoss & Gjøvik SK M 35-39 05:08:32 37.3301:06:0203:00:2604:16:16
65 65011 Roar Arnstad Calzada M 45-49 05:08:40 37.3201:11:0403:07:0404:15:27
65 108019 Morten Gulliksen Sandefjord SK / Team Spinn M 40-44 05:08:40 37.3201:11:0403:07:1604:15:27
65 108024 John Sigve Johnsen Sandefjord SK / Team Spinn M 40-44 05:08:40 37.3201:11:0403:07:1604:15:27
65 132762 Brian Dreng Karlsen Sandefjord SK / Team Spinn M 50-54 05:08:40 37.3201:11:0403:07:1604:15:27
65 144112 Per Kristian Kirkhus Sandefjord SK / Team Spinn M 30-34 05:08:40 37.3201:11:0403:07:1604:15:27
65 30427 Kjell Andreas Norheim Sandefjord SK / Team Spinn M 55-59 05:08:40 37.3201:11:0403:07:1604:15:27
65 20884 Atle Pedersen Nanset IF - Sykkel / Team Spinn M 50-54 05:08:40 37.3201:11:0403:07:1604:15:27
65 150138 Anders Roll-Matthiesen Team Spinn M 05:08:40 37.3201:11:0403:07:1604:15:27
65 84531 Øyvind Røed Sandefjord SK / Team Spinn M 40-44 05:08:40 37.3201:11:0403:07:1604:15:27
65 38211 Thomas Schou Calzada M 45-49 05:08:40 37.3201:11:0403:07:0404:15:27
65 144115 Petter Tuft Sandefjord SK / Team spinn M 50-54 05:08:40 37.3201:11:0403:07:1604:15:27
76 64204 Kai Ingvar Strand Vang Skiløperforening Sykkel M 45-49 05:08:43 37.3101:11:4003:07:3804:16:16
76 129756 Geir Zachariassen Brumunddal SK - terreng M 50-54 05:08:43 37.3101:11:4003:07:3804:16:16
76 108125 Tom Zachariassen Vang Skiløperforening Sykkel M 45-49 05:08:43 37.3101:11:4003:07:3804:16:16
79 119801 Sverre Hovelsrud Ålesund og Omegn CK M 40-44 05:08:47 37.3001:12:3303:09:5804:15:24
80 80351 Håkon Fagerhaug Gustavsen Oppdal SK M 50-54 05:08:54 37.2901:09:5703:07:5704:12:09
81 150139 Ottar Pettersen Ålesund OCK M 30-34 05:09:16 37.2401:12:2003:08:2404:15:24
81 150140 Stian Tandberg-Johansen Team Tandberg M 40-44 05:09:16 37.2401:12:3303:08:2404:15:24
83 109174 Kristian Solbrå Vang Skiløperforening Sykkel M 35-39 05:09:30 37.2201:11:4003:07:3804:16:16
84 69152 Hans Martin Lilleby CK Toten-Tråkk M 40-44 05:09:43 37.1901:12:2003:08:2404:15:24
85 150141 Sivert Bakken Lillehammer Cykleklubb M 17-19 05:10:03 37.1501:14:5003:10:5004:19:13
85 140540 Ole Grundetjern Cykleklubben Nittedal M 35-39 05:10:03 37.1501:10:2403:07:1904:18:06
85 144348 Ketil Nøsterberget Cykleklubben Nittedal M 45-49 05:10:03 37.1501:10:2403:07:1904:18:06
85 137689 Eivind Olsen Cykleklubben Nittedal M 35-39 05:10:03 37.1501:10:2403:07:1904:18:06
85 82094 Knut Håvard Solberg Cykleklubben Nittedal M 20-24 05:10:03 37.1501:10:2403:07:1904:18:06
90 44733 Jan Inge Berntsen Bærum OCK M 55-59 05:10:19 37.1201:09:4503:04:3104:15:00
90 150142 Petter Berntzen Bærum OCK / BOC 4:45 M 50-54 05:10:19 37.1201:09:4503:04:3104:15:00
90 144220 Anders Eikefjord Bærum OCK M 45-49 05:10:19 37.1201:09:4503:04:3104:15:00
90 71034 Terje Engebretsen Bærum OCK M 55-59 05:10:19 37.1201:09:4503:04:3104:15:00
90 150143 Bjørnar Evenshaug Bærum OCK / BOC 3 M 45-49 05:10:19 37.1201:09:4503:04:3104:15:00
90 137869 Jan Morten Kreutz Bærum OCK M 50-54 05:10:19 37.1201:09:4503:04:3104:15:00
90 136878 Erik Larsen Bærum OCK / BOC 3 M 50-54 05:10:19 37.1201:09:4503:04:3104:15:00
90 34818 Lars Thomas Moen Bærum OCK M 55-59 05:10:19 37.1201:09:4503:04:3104:15:00
90 44048 Pål Remman Bærum OCK M 50-54 05:10:19 37.1201:09:4503:04:3104:15:00
90 21157 Birte Marie Skofteland Bærum OCK K 50-54 05:10:19 37.1201:09:4503:04:3104:15:00
90 128360 Kjetil Smette Bærum OCK M 45-49 05:10:19 37.1201:09:4503:04:3104:15:00
90 129465 Ola Thjømøe Bærum OCK M 45-49 05:10:19 37.1201:09:4503:04:3104:15:00
90 34935 Ole Morten Thorsvik Bærum OCK M 50-54 05:10:19 37.1201:09:4503:04:3104:15:00
90 64245 Vegard Ølstørn Bærum OCK M 35-39 05:10:19 37.1201:09:4503:04:3104:15:00
104 31390 Stein Arvid Lid Fannefjord SK M 35-39 05:10:24 37.1101:12:2803:05:3704:13:39
105 150898 Bjørnar Øverland Bærum OCK M 30-34 05:10:33 37.0901:09:4503:04:3104:15:00
106 150899 Jan Haugerud Bærum OCK M 45-49 05:10:51 37.0501:09:4503:04:3104:15:00
107 144116 Normann Hansen Sandefjord SK / Team Spinn M 55-59 05:11:01 37.0301:11:0403:07:1604:15:27
107 137506 Terje Stenberg Sandefjord SK / Team Spinn M 50-54 05:11:01 37.0301:11:0403:07:1604:15:27
109 150144 Svend Reiten 2fast4you M 45-49 05:11:04 37.0301:12:2803:07:2704:17:40
109 108409 Knut Egil Silseth Eide IL Sykkel M 50-54 05:11:04 37.0301:12:2803:07:2704:17:40
111 75783 Sigmund Nysveen Bærum OCK M 55-59 05:11:43 36.9501:09:4503:04:3104:15:00
112 90880 Trygve Eriksen Bærum OCK M 30-34 05:12:00 36.9201:12:2803:07:2704:17:40
112 144854 Anders Sørgård IF Frøy Sykkel M 25-29 05:12:00 36.9201:12:2803:07:2704:17:40
114 136933 André Kristoffersen Rauma SK M 45-49 05:12:07 36.9001:12:2803:05:3704:17:32
114 150145 Arnt Einar Sandnes Fannefjord SK M 35-39 05:12:07 36.9001:12:2803:05:3704:17:40
116 49245 Øyvind Woll Cykleklubben Nittedal M 45-49 05:12:12 36.8901:10:2403:07:1904:18:06
117 34775 Frank Erik Lien Oppdal SK M 50-54 05:12:20 36.8801:09:5703:07:5704:12:09
117 129098 Arnt Ytterhus Oppdal SK M 40-44 05:12:20 36.8801:09:5703:07:5704:12:09
119 137618 Per Olav Myrstad Molde Cykleklubb M 45-49 05:12:23 36.8701:12:2803:07:2704:17:40
120 26462 Nils Bratberg Ottestad IL - Sykkel M 55-59 05:12:26 36.8701:14:5003:11:0204:19:13
120 106282 Morten Børke Nes Sp.Kl. Sykkel M 40-44 05:12:26 36.8701:14:5003:11:0204:19:13
120 80307 John Espen Johannessen Brøttum IL Sykkel M 40-44 05:12:26 36.8701:14:5003:11:0204:19:13
120 130366 Frank Pedersen Nes Sp.Kl. Sykkel M 50-54 05:12:26 36.8701:14:5003:11:0204:19:13
120 144128 Geir Skansberg Nes Sp.Kl. Sykkel M 45-49 05:12:26 36.8701:14:5003:11:0204:19:13
120 64078 Pål Syversen Nes Sp.Kl. Sykkel M 30-34 05:12:26 36.8701:14:5003:10:5004:19:13
120 54906 Christian Weium Hardanger Sykkelklubb M 35-39 05:12:26 36.8701:14:5003:10:5004:19:13
127 137616 Petter Kristiansen Eide IL Sykkel M 40-44 05:12:32 36.8601:12:2803:07:2704:17:40
128 137617 Knut Ugelvik-Bognø Molde Cykleklubb / National Oilwell Varco B.I.L. M 40-44 05:12:51 36.8201:12:2803:07:2704:17:40
129 49053 Nils Egil Bekkemellem Raufoss & Gjøvik SK M 60-64 05:13:05 36.7901:12:2003:08:2404:15:24
130 144111 Ådne Skurdal Raufoss & Gjøvik SK M 30-34 05:13:09 36.7801:06:0203:07:3804:18:59
130 131699 Marius Sveen Toten-Kranken CK M 35-39 05:13:09 36.7801:11:4003:07:3804:18:59
130 64006 Håkon Østberg Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 05:13:09 36.7801:06:0203:07:3804:18:59
133 45542 Lars Farinha SpKl Ceres Sykkel M 50-54 05:13:12 36.7801:11:1403:04:1004:14:36
134 150901 Astrid Danielsen Gjøvik K 45-49 05:13:17 36.7701:06:0203:07:3804:18:59
135 129878 Rune Brønstad CK Toten-Tråkk M 45-49 05:13:28 36.7501:12:2003:08:2404:15:24
135 137453 Eirik Løkke CK Toten-Tråkk M 45-49 05:13:28 36.7501:12:2003:08:2404:15:24
135 150146 Knut Haakon Rike DNB M 25-29 05:13:28 36.7501:12:3303:08:2404:16:10
135 36384 Nito Simonsen DNB M 35-39 05:13:28 36.7501:12:3303:08:2404:17:34
139 150147 Arne Raaen CK Allianse M 60-64 05:13:45 36.7101:14:0503:15:3304:23:03
140 80408 Berit Barlaup Molde Cykleklubb K 40-44 05:13:59 36.6801:12:2803:07:2704:17:40
141 65502 Leif Eltvik Cykleklubben Nittedal M 60-64 05:14:11 36.6601:10:2403:07:1904:18:06
142 34895 Alexander Berntsen Team Raske Gutter/Veloplay M 30-34 05:14:19 36.6501:14:5003:14:2404:21:24
142 62993 Håvard Bjordal Molde Cykleklubb / Team VeloPlay M 30-34 05:14:19 36.6501:14:5003:14:2404:21:24
142 30952 Vegard Wergeland Hansen EY BIL M 17-19 05:14:19 36.6501:14:5003:14:2404:21:24
142 137426 Roger Kjeverud Trysil SK M 45-49 05:14:19 36.6501:14:5003:11:0204:19:13
142 150148 Christopher Mathisen Team Veloplay M 25-29 05:14:19 36.6501:14:5003:14:2404:21:24
142 62980 Andreas Næss SK Rye sykkel / Team Veloplay M 25-29 05:14:19 36.6501:14:5003:14:2404:21:24
142 150149 Erik Sønderland Skarbøvik Team Veloplay M 25-29 05:14:19 36.6501:14:5003:14:2404:21:24
142 62981 Bjørn Olav Smørgrav SK Rye sykkel / Team Veloplay M 25-29 05:14:19 36.6501:14:5003:14:2404:21:24
142 119890 Stian Tufte SK Rye sykkel / Veloplay M 30-34 05:14:19 36.6501:14:5003:14:2404:21:24
151 150150 Henke Erichsen Bærum OCK M 45-49 05:14:20 36.6401:09:4503:06:4504:17:34
151 109177 Tore Fjeld Bærum OCK M 55-59 05:14:20 36.6401:09:4503:04:3104:15:00
151 40637 Ola Skrøvseth Bærum OCK / Statoil BIL M 50-54 05:14:20 36.6401:09:4503:06:4504:17:34
154 150151 Børre Næss Nærstad Gård M 30-34 05:14:35 36.6101:13:5703:11:0304:19:23
155 150152 Raymond Aldo CK Toten-Tråkk M 45-49 05:14:36 36.6101:12:2003:08:2404:17:39
155 109379 Kai Nettum CK Toten-Tråkk M 55-59 05:14:36 36.6101:12:2003:08:2404:15:24
155 150153 Duoc Tran Moss Cykle Klubb M 25-29 05:14:36 36.6101:12:2003:08:2404:17:39
158 140374 Roy Johnny Hansen Fet Skiklubb Sykkel M 40-44 05:14:47 36.5901:14:5003:10:5004:19:13
158 111344 Atle Høgberg Bærum OCK / KLP M 35-39 05:14:47 36.5901:14:5003:10:5004:19:13
158 150154 Marius Lynne Veloplay M 25-29 05:14:47 36.5901:14:5003:14:2404:21:24
161 34962 Ove Karenstuen Lågen Cykleklubb M 50-54 05:15:09 36.5501:06:0202:55:4404:14:24
162 129257 Per Erland Martinsen Nes Sp.Kl. Sykkel M 40-44 05:15:16 36.5401:14:5003:11:0204:19:13
163 82292 Terje Fuglseth Malvik IL - Sykkel M 50-54 05:15:37 36.4901:14:5803:12:0504:20:25
164 62998 Haakon Bingen Veloplay M 25-29 05:15:43 36.4801:14:5003:14:2404:21:24
165 67857 Pål Bakken Glåmdal SK M 40-44 05:15:49 36.4701:11:1403:08:1404:19:03
165 129143 Ole Barbakken Glåmdal SK M 55-59 05:15:49 36.4701:11:1403:08:1404:19:03
165 94769 Rolf Berg Glåmdal SK M 50-54 05:15:49 36.4701:11:1403:08:1404:19:03
165 150155 Lars Bredvold Solør CK M 45-49 05:15:49 36.4701:11:1403:08:1404:19:03
165 150156 Jon Anders Grøndahl Glåmdal SK / Adecco M 25-29 05:15:49 36.4701:11:1403:08:1404:19:03
165 80263 Bjørn Trygve Haugen Glåmdal SK / Adecco M 45-49 05:15:49 36.4701:11:1403:08:1404:19:03
165 109117 Lars Roger Kokkim Glåmdal SK M 45-49 05:15:49 36.4701:11:1403:08:1404:19:03
165 150157 Dag Erik Lindberget Glåmdal SK M 25-29 05:15:49 36.4701:11:1403:08:1404:19:03
165 108042 Gunnar Lukerstuen Glåmdal SK M 55-59 05:15:49 36.4701:11:1403:08:1404:19:03
165 106530 Jonny Noppi Glåmdal SK M 50-54 05:15:49 36.4701:11:1403:08:1404:19:03
165 38180 Erik Noppi Glåmdal SK M 45-49 05:15:49 36.4701:11:1403:08:1404:19:03
165 129145 Bjørn-Erik Ottesen Glåmdal SK / Adecco M 55-59 05:15:49 36.4701:11:1403:08:1404:19:03
165 43583 Ivar Morten Prytz Glåmdal SK / Adecco M 30-34 05:15:49 36.4701:11:1403:08:1404:19:03
165 150158 Csaba Ringhoffer Glåmdal SK / Adecco M 35-39 05:15:49 36.4701:11:1403:08:1404:19:03
165 64009 Egil Rognstad Solør CK M 50-54 05:15:49 36.4701:11:1403:08:1404:19:03
165 80719 Ole Einar Rønning Glåmdal SK M 40-44 05:15:49 36.4701:11:1403:08:1404:19:03
165 108045 Tormod Snekkermoen Glåmdal SK M 45-49 05:15:49 36.4701:11:1403:08:1404:19:03
165 137628 Synne Stolpe Glåmdal SK K 45-49 05:15:49 36.4701:11:1403:08:1404:19:03
165 150159 Lars Erik Sønsterud Glåmdal SK M 50-54 05:15:49 36.4701:11:1403:08:1404:19:03
165 47478 Ole Petter Vibekken Glåmdal SK M 30-34 05:15:49 36.4701:11:1403:08:1404:19:03
165 68503 Per Ole Vikerhaugen Glåmdal SK M 40-44 05:15:49 36.4701:11:1403:08:1404:19:03
165 129385 Marius Wang Glåmdal SK M 25-29 05:15:49 36.4701:11:1403:08:1404:19:03
187 137387 Sture Kristiansen Weber M 45-49 05:15:54 36.4601:13:3803:11:5904:22:12
188 150160 Audun Roland Granseth Lillehammer Cykleklubb M 17-19 05:15:57 36.4601:14:5003:10:5004:19:13
189 150902 Stig Amdal Follo Sykkelklubb M 40-44 05:16:03 36.4401:12:2503:10:4604:21:00
189 144294 Glenn Bjerklund Follo Sykkelklubb M 35-39 05:16:03 36.4401:12:2503:10:4604:21:00
189 129227 Morten Bru Follo Sykkelklubb M 50-54 05:16:03 36.4401:12:2503:10:4604:21:00
189 137937 Ivar Chauvin Follo Sykkelklubb M 40-44 05:16:03 36.4401:12:2503:10:4604:21:00
189 150161 Sten Marius Holmen Follo Sykkelklubb M 25-29 05:16:03 36.4401:12:2503:10:4604:21:00
189 150903 Arne Johannessen Follo Sykkelklubb M 40-44 05:16:03 36.4401:12:2503:10:4604:21:00
189 150162 Christopher Kahrs Follo Sykkelklubb M 40-44 05:16:03 36.4401:15:4703:10:4604:21:00
189 150163 Carl Fredrik Karlsen Follo Sykkelklubb M 40-44 05:16:03 36.4401:12:2503:10:4604:21:00
189 150164 Martin Tobias Kleven Follo Sykkelklubb M 17-19 05:16:03 36.4401:12:2503:10:4604:21:00
189 150165 Thomas Lystad Follo Sykkelklubb M 35-39 05:16:03 36.4401:12:2503:10:4604:21:00
189 124671 Kåre Molland Follo Sykkelklubb M 50-54 05:16:03 36.4401:12:2503:10:4604:21:00
189 144300 Thomas Nervik Follo Sykkelklubb M 35-39 05:16:03 36.4401:12:2503:10:4604:21:00
189 150904 Andreas Nilsen Follo Sykkelklubb M 25-29 05:16:03 36.4401:12:2503:10:4604:21:00
189 150166 Jon Smogeli Follo Sykkelklubb M 45-49 05:16:03 36.4401:12:2503:10:4604:21:00
189 79035 Halvor Aalerud Follo Sykkelklubb M 55-59 05:16:03 36.4401:12:2503:10:4604:21:00
204 137350 Jan Tore Andersen Follo Sykkelklubb M 50-54 05:16:10 36.4301:12:2503:10:4604:21:00
204 137823 Bjørn-Erik Finstad Follo Sykkelklubb M 45-49 05:16:10 36.4301:12:2503:10:4604:21:00
204 84309 Pål Chr. Frenning Lillehammer Cykleklubb M 55-59 05:16:10 36.4301:12:2503:11:4604:21:00
204 109777 Margrethe Von Tangen Team Raske Jenter K 30-34 05:16:10 36.4301:14:5003:14:2404:21:24
208 105996 Thomas Strøm Nes Sp.Kl. Sykkel M 20-24 05:16:27 36.4001:14:5003:11:0204:19:13
209 50204 Rune Bjørn Amundsen Kløfta IL Sykkel M 50-54 05:16:30 36.3901:13:0103:11:4104:21:03
209 27188 Øystein Eriksen Frogner IL - Sykkel M 30-34 05:16:30 36.3901:13:0103:11:4104:21:03
209 80773 Stian Håkonsen Kløfta IL Sykkel M 45-49 05:16:30 36.3901:13:0103:11:4104:21:03
209 150905 Christopher Johansen Kløfta IL Sykkel M 35-39 05:16:30 36.3901:13:0103:11:4104:21:03
209 131391 Harald Kristiansen Frogner IL - Sykkel M 35-39 05:16:30 36.3901:13:0103:11:4104:21:03
209 45560 Kai Oliver Næss Kløfta IL Sykkel M 45-49 05:16:30 36.3901:13:0103:11:4104:21:03
209 150167 Per Tore Olsen Frogner IL - Sykkel M 35-39 05:16:30 36.3901:13:0103:11:4104:21:03
209 144551 Bjørnar Friis Pettersen Kløfta IL Sykkel / Danone Norge M 35-39 05:16:30 36.3901:13:0103:11:4104:21:03
209 65868 Tormod Roksvaag Kløfta IL Sykkel M 45-49 05:16:30 36.3901:13:0103:11:4104:21:03
209 150168 Steffen Sjøvall-Carlsen Frogner IL - Sykkel M 30-34 05:16:30 36.3901:13:0103:11:4104:21:03
209 144357 Gøran Tømte Frogner IL - Sykkel M 40-44 05:16:30 36.3901:13:0103:11:4104:21:03
220 150169 Morten Bakkeli Gausdal Sykkellag M 45-49 05:16:31 36.3901:11:4003:07:3804:19:45
220 150170 Lars Baukhol FYK / Gausdal Sykkellag M 45-49 05:16:31 36.3901:11:4003:07:3804:19:45
220 129067 Terje Bjørnstadjordet Lillehammer Cykleklubb M 45-49 05:16:31 36.3901:11:4003:07:3804:19:45
220 148963 Jan Leo Bjørnstadjordet Gausdal sykkellag M 40-44 05:16:31 36.3901:11:4003:07:3804:19:45
220 137597 Bjørn Haakon Braadland Gausdal Sykkellag M 35-39 05:16:31 36.3901:11:4003:07:3804:19:45
220 129174 Geir SIL BIL/Gausdal Sykkellag M 50-54 05:16:31 36.3901:11:4003:07:3804:19:45
220 150907 Bjarne Christensen Gausdal sykkellag M 45-49 05:16:31 36.3901:11:4003:07:3804:19:45
220 44661 Erling Danielsen Raufoss & Gjøvik SK M 50-54 05:16:31 36.3901:06:0203:07:3804:18:59
220 98667 John Gunnar Dokk Lillehammer Cykleklubb / Gausdal sykkellag M 50-54 05:16:31 36.3901:11:4003:07:3804:19:45
220 80544 Halvard Fredheim Gausdal Sykkellag M 35-39 05:16:31 36.3901:11:4003:07:3804:19:45
220 149257 Morten Grønn Gausdal Sykkellag M 40-44 05:16:31 36.3901:11:4003:07:3804:19:45
220 150171 John Erling Johansen Modum CK M 40-44 05:16:31 36.3901:06:0203:07:3804:18:59
220 150908 Bjørn Kleiven Lillehammer Cykleklubb / Gausdal Sykkellag M 50-54 05:16:31 36.3901:11:4003:07:3804:19:45
220 139123 Roger Lien Gausdal Sykkellag M 40-44 05:16:31 36.3901:11:4003:07:3804:19:45
234 64029 Leif Arne Brandal Cykleklubben Nittedal M 55-59 05:16:56 36.3401:10:2403:07:1904:18:06
234 69499 Mats Erik Moen Cykleklubben Nittedal M 40-44 05:16:56 36.3401:10:2403:07:1904:18:06
234 48040 Bottel Skøyen Cykleklubben Nittedal M 50-54 05:16:56 36.3401:10:2403:07:1904:18:06
234 62658 Arnfinn Svensli Cykleklubben Nittedal M 55-59 05:16:56 36.3401:10:2403:07:1904:18:06
238 150172 Marius Gigernes Telenor M 35-39 05:16:59 36.3401:12:2803:10:1204:21:58
238 34795 Ole Herman Larsen Telenor BIL M 50-54 05:16:59 36.3401:12:2803:10:1204:21:58
238 144237 Svein Erik Mundal Telenor BIL M 35-39 05:16:59 36.3401:12:2803:10:1204:21:58
241 109755 Morten L. Edvardsen TELENOR/TEAM FOSS M 35-39 05:17:02 36.3301:12:2803:10:1204:21:58
241 144236 Øystein Lindquist Telenor BIL M 40-44 05:17:02 36.3301:12:2803:10:1204:21:58
241 45146 Ole Petter Wikene Oslo M 30-34 05:17:02 36.3301:12:2803:10:1204:21:58
244 109034 Stig Evenstad team C.O.B. M 40-44 05:17:08 36.3201:14:5003:10:5004:19:13
245 144235 Morten Hejer Telenor BIL M 40-44 05:17:21 36.3001:12:2803:10:1204:21:58
246 80830 Rolf Borgos Lillehammer Cykleklubb M 65-69 05:17:23 36.2901:13:3803:12:5804:22:12
246 109147 Jostein Buraas Lillehammer Cykleklubb M 40-44 05:17:23 36.2901:13:3803:12:5804:22:12
246 70878 Kjetil Elstad Lillehammer Cykleklubb M 45-49 05:17:23 36.2901:13:3803:12:5804:22:12
246 80697 Einar Grimstad Lillehammer Cykleklubb M 50-54 05:17:23 36.2901:13:3803:12:5804:22:12
246 63989 Per Ivar Henriksbø Lillehammer Cykleklubb M 55-59 05:17:23 36.2901:13:3803:12:5804:22:12
246 70778 Erling Høyem Lillehammer Cykleklubb M 45-49 05:17:23 36.2901:13:3803:12:5804:22:12
246 123722 Eirik Haagensen Lillehammer Cykleklubb M 35-39 05:17:23 36.2901:13:3803:12:5804:22:12
246 116091 Hilde Håkenstad Lillehammer Cykleklubb K 40-44 05:17:23 36.2901:13:3803:12:5804:22:12
246 150910 Knut Haaland Lillehammer Cykleklubb M 35-39 05:17:23 36.2901:13:3803:12:5804:22:12
246 144121 Kristen Kankerud Lillehammer Cykleklubb M 45-49 05:17:23 36.2901:13:3803:12:5804:22:12
246 109185 Magnus Kirkerud Lillehammer Cykleklubb M 45-49 05:17:23 36.2901:13:3803:12:5804:22:12
246 43361 Rune Kronberget Lillehammer Cykleklubb M 45-49 05:17:23 36.2901:13:3803:12:5804:22:12
246 69647 Kjetil Paulsrud Lillehammer Cykleklubb M 40-44 05:17:23 36.2901:13:3803:12:5804:22:12
246 44664 André Solbakken Lillehammer Cykleklubb M 40-44 05:17:23 36.2901:13:3803:12:5804:22:12
246 137462 Stein Tore Sørsveen Lillehammer Cykleklubb M 45-49 05:17:23 36.2901:13:3803:12:5804:22:12
246 144125 Trond Ivar Veskje Lillehammer Cykleklubb M 50-54 05:17:23 36.2901:13:3803:12:5804:22:12
262 150173 Eirik Næss Team Spinn M 40-44 05:17:41 36.2601:11:0403:08:2404:19:54
263 64195 Ole Kristian Ramsberg Nes Sp.Kl. Sykkel M 50-54 05:17:45 36.2501:14:5003:10:5004:19:13
264 144347 Øyvind Lunde Cykleklubben Nittedal M 50-54 05:17:52 36.2401:10:2403:07:1904:18:06
264 150174 Thomas Nordvik Cykleklubben Nittedal M 40-44 05:17:52 36.2401:10:2403:11:0104:24:58
266 150175 Erik Barthel Gjøvik M 50-54 05:18:13 36.2001:11:4003:07:3804:18:59
267 95765 Morten Løken Cykleklubben Nittedal M 45-49 05:18:21 36.1801:10:2403:07:1904:18:06
268 116385 Thomas Harjo PwC M 40-44 05:18:22 36.1801:14:5203:13:0004:23:40
269 144174 Steinar Malones Molde Cykleklubb M 55-59 05:18:24 36.1801:12:2803:07:2704:17:40
270 150176 Glenn Røhme Follo Sykkelklubb M 35-39 05:18:31 36.1601:12:2503:10:4604:21:00
271 144255 Jan Aasgaard Follo Sykkelklubb M 40-44 05:18:37 36.1501:12:2503:10:4604:21:00
272 150177 Trygve Johannes Lereim Sævareid Grimstad SK M 35-39 05:18:39 36.1501:14:5003:14:2404:21:24
273 81173 Ronny Finvik Løten Sykkelteam M 40-44 05:18:51 36.1201:11:4003:08:3504:23:47
273 144371 Morten Hjelmseth Lillehammer Cykleklubb / Gausdal Sykkellag M 35-39 05:18:51 36.1201:11:4003:07:3804:20:11
273 129430 Hans Aleksander Ovli Løten SykkelTeam M 45-49 05:18:51 36.1201:11:4003:08:3504:23:47
276 129390 Stein Gursli Kløfta IL Sykkel M 60-64 05:18:55 36.1201:13:0103:11:4104:21:03
277 36466 Ørnulf Dahl Bærum OCK M 50-54 05:19:08 36.0901:18:3003:15:3604:23:56
277 150178 Anders Dalaaker Forsvaret/Forsvarsstaben M 55-59 05:19:08 36.0901:18:3003:15:3604:23:56
277 110467 Erik Digerud IK Hero Sykkel M 25-29 05:19:08 36.0901:18:3003:15:3604:23:56
277 144159 Arne Grøndal Jardar IL Sykkel M 45-49 05:19:08 36.0901:18:3003:15:3604:23:56
277 150179 Jonas Karlsen Jardar IL Sykkel M 25-29 05:19:08 36.0901:18:3003:15:3604:23:56
277 144161 Einar Markhus Jardar IL Sykkel M 45-49 05:19:08 36.0901:18:3003:15:3604:23:56
277 131380 Ola Nyhus Jardar IL Sykkel M 55-59 05:19:08 36.0901:18:3003:15:3604:23:56
277 144162 Henrik Rossvoll Jardar IL Sykkel M 40-44 05:19:08 36.0901:18:3003:15:3604:23:56
277 129464 Tor H. Staff IF Frøy Sykkel / Jardar IL Sykkel M 45-49 05:19:08 36.0901:18:3003:15:3604:23:56
286 150180 Kim Werner Ellingjord Smaalenene SK / Telenor M 35-39 05:19:09 36.0901:15:2803:12:2804:23:18
287 64413 Anne Vigdis Granbu Gausdal sykkellag K 45-49 05:19:49 36.0201:11:4003:07:3804:20:11
288 64053 Lars Tore Ramsberg Team COB M 45-49 05:20:03 35.9901:14:5003:10:5004:19:13
288 42309 Lars Solheim Støren CK M 30-34 05:20:03 35.9901:12:2003:08:4804:23:18
290 150181 Thomas Birkelund Follo Sykkelklubb M 40-44 05:20:21 35.9601:12:2503:10:4604:21:00
291 150182 Ole Kristian Kvisberg Brumunddal SK M 40-44 05:20:25 35.9501:14:5003:12:1004:21:24
292 150183 Anders Hoberg Team Veloplay M 25-29 05:20:36 35.9301:14:5003:14:2404:22:03
292 150184 Håkon Rybråten Fet Sk / NTG Lillehammer M 17-19 05:20:36 35.9301:14:5003:11:0204:23:40
294 150185 Kim Haakon Fredriksen Energima M 40-44 05:21:13 35.8601:14:0503:15:3304:27:14
295 137413 Torkjell Hagen Voll Lillehammer Cykleklubb M 25-29 05:21:34 35.8201:13:3803:12:5804:22:12
296 137700 Marius Andersen Team Energima M 30-34 05:21:48 35.7901:14:0503:15:3304:29:07
296 51753 David Broo Sp.kl Rye M 40-44 05:21:48 35.7901:14:0503:15:3304:29:07
296 144172 Vegard Bøe Energima M 45-49 05:21:48 35.7901:14:0503:15:3304:29:07
296 150186 Hans-Gunnar Grepperud Energima M 25-29 05:21:48 35.7901:14:0503:15:3304:29:07
296 109581 Christer Nygaard Energima AS M 40-44 05:21:48 35.7901:14:0503:15:3304:29:07
301 137411 Tom Arvid Chutko Lillehammer Cykleklubb M 35-39 05:21:49 35.7901:13:3803:12:5804:22:12
302 110044 Jens Olav Kjærstad Gruvelia SK M 35-39 05:21:57 35.7801:19:2003:17:1704:23:11
303 47201 Ole Jonny Aamodt Brumunddal SK - terreng M 45-49 05:22:03 35.7701:14:5003:12:1004:24:04
304 150188 Kennet Nomeland Team Spinn M 40-44 05:22:10 35.7501:11:0403:08:2404:20:18
305 109758 Morten Jurs Team Spinn M 55-59 05:22:18 35.7401:11:0403:07:1604:20:18
305 70432 Jørund Myhrberg Cykle Klubben Øst M 55-59 05:22:18 35.7401:11:0403:08:2404:22:30
307 129425 Tommy Thorsen Team Energima M 40-44 05:22:32 35.7101:14:0503:15:3304:29:07
308 137744 Carl Fredrik Schinnes Xercize Sport M 25-29 05:22:37 35.7001:13:1403:15:4004:28:16
309 108079 Thomas Christoffersen Energima AS M 45-49 05:22:38 35.7001:14:0503:15:3304:29:07
309 150189 Per Chr. Kjellgren Energima M 45-49 05:22:38 35.7001:14:0503:15:3304:29:07
309 150190 Reidar Skjølsvold Energima AS M 45-49 05:22:38 35.7001:14:0503:15:3304:29:07
312 133172 Stig Arve Malmedal DNB Bank ASA M 35-39 05:22:41 35.7001:12:3303:11:1404:25:25
312 129472 Mads Aagaard IF Frøy Sykkel / Uniconsult M 35-39 05:22:41 35.7001:19:1103:17:2004:27:59
314 150191 Eirik Vidvei Hokksund M 20-24 05:22:44 35.6901:13:1403:15:4004:28:16
315 150911 Fredrik Larsen Xercize Sport M 25-29 05:22:51 35.6801:13:1403:15:4004:28:16
315 108038 Runar Løken Xercize Sport M 25-29 05:22:51 35.6801:13:1403:15:4004:28:16
315 137742 Ruben Reiersrud Xercize Sport M 30-34 05:22:51 35.6801:13:1403:15:4004:28:16
315 35530 Thor Hallvard Østmoen Eiker-Kvikk IF - Sykkel / Xercize Sport M 45-49 05:22:51 35.6801:13:1403:15:4004:28:16
315 137747 Håvard Østmoen Eiker CK / Xercize Zport M 40-44 05:22:51 35.6801:13:1403:15:4004:28:16
320 62037 Morten Brende Lågen Cykleklubb M 45-49 05:22:56 35.6701:11:4003:07:3804:21:49
321 150192 Svein Bekkevold Xercize Sport M 25-29 05:23:07 35.6501:13:1403:15:4004:28:16
321 41987 Andreas Risnes Xersize M 25-29 05:23:07 35.6501:13:1403:15:4004:28:16
321 108039 Thorleif Østmoen Xercize Sport M 45-49 05:23:07 35.6501:13:1403:15:4004:28:16
324 150193 Tom-André Helgesen Oslo M 30-34 05:23:23 35.6201:12:2803:10:1204:21:58
325 150194 Erik Homb Gausdal Sykkellag M 50-54 05:23:27 35.6101:11:4003:07:3804:19:45
326 150195 Tor-Einar Skog Follo Sykkelklubb M 40-44 05:23:35 35.6001:23:4603:23:2104:30:21
327 144268 Kristian Just Skillebekk Flyers M 30-34 05:23:50 35.5701:15:5203:18:1804:30:54
327 144269 Petter Thomren Moltu Team Wiersholm M 30-34 05:23:50 35.5701:15:5203:18:1804:30:54
329 150196 Jarle Våga Frogner IL - Sykkel M 40-44 05:24:12 35.5301:13:0103:11:4104:21:03
330 144272 Paul Einar Borgen Sportsmaster B.I.L. M 55-59 05:24:18 35.5201:15:5203:18:1804:30:54
331 50754 Svend Arild Bilben Kløfta IL Sykkel M 40-44 05:24:33 35.4901:20:2003:21:1504:32:19
332 49674 Håkon Wibstad Swedbank M 55-59 05:24:47 35.4601:16:5803:10:3804:21:04
333 107894 Hans Berg Soon CK M 35-39 05:24:51 35.4601:09:5703:07:5704:21:21
334 150197 Lars Henrik Andreassen Vingnes Kommunistiske Parti M 25-29 05:24:54 35.4501:06:0203:06:0404:20:11
335 150912 Trond Hansen IF Frøy Sykkel M 50-54 05:24:56 35.4501:12:2803:07:2704:17:40
336 35814 Svein-Are Hansen Varanger Sp.Kl. Sykkel M 55-59 05:25:15 35.4101:15:5203:18:1804:30:54
337 150198 Finn-Arne Lorentsen Frogner IL - Sykkel M 40-44 05:25:18 35.4101:13:0103:11:4104:21:03
338 144231 Erik Hersleth AAJ BIL M 30-34 05:25:22 35.4001:15:5203:15:1004:30:05
339 150199 Bjørn Bjølverud Frogner IL - Sykkel M 40-44 05:25:44 35.3601:13:0103:11:4104:23:16
339 81003 Kjell Magne Larsen Kløfta IL Sykkel M 35-39 05:25:44 35.3601:13:0103:11:4104:23:16
341 89956 Petter Fausko AIRSPED BIL M 55-59 05:25:45 35.3601:15:5203:18:1804:30:54
341 150200 Andreas Hvidsten Arnadal Express M 30-34 05:25:45 35.3601:15:5203:18:1804:30:54
341 150201 Jon Aleksi Piiksi Tønsberg CK M 65-69 05:25:45 35.3601:15:5203:18:1804:30:54
341 129074 Ole Henrik Somby Sirma IL Sykkel M 25-29 05:25:45 35.3601:15:5203:18:1804:30:54
341 150202 Per-Ivar Stokkmo Foreningen Frikransen / Adecco KOt M 50-54 05:25:45 35.3601:17:2603:21:2004:34:10
346 150203 Erik Andre Storholt Kongsberg IF Sykkel M 35-39 05:25:50 35.3501:17:2703:21:0104:30:23
347 145736 Kjetil Brevik Jeløy CykleKlubb M 35-39 05:25:52 35.3501:14:5203:16:0504:26:33
348 150204 Sander Bergh Oslo M 35-39 05:26:05 35.3201:19:1103:22:3304:30:53
349 62524 Robert Nimmons Oppdal SK M 45-49 05:26:10 35.3101:09:5703:07:5704:17:11
349 80345 Andreas Randen Oppdal SK M 35-39 05:26:10 35.3101:09:5703:07:5704:12:09
351 129581 Erik Barkald Lørenskog CK M 50-54 05:26:14 35.3101:16:2003:17:4704:29:17
351 67760 Andreas Berger Lørenskog CK M 55-59 05:26:14 35.3101:16:2003:17:4704:29:17
351 109923 Vidar Blegeberg Lørenskog CK M 55-59 05:26:14 35.3101:16:2003:17:4704:29:17
351 101024 Frode Bremnes Lørenskog CK M 50-54 05:26:14 35.3101:16:2003:17:4704:29:17
351 115173 Roger Engelstad Lørenskog CK / VBIL M 40-44 05:26:14 35.3101:16:2003:17:4704:29:17
351 129476 Per Esvall Lørenskog CK M 45-49 05:26:14 35.3101:16:2003:17:4704:29:17
351 144339 Øystein Gulliksen Lørenskog CK M 35-39 05:26:14 35.3101:16:2003:17:4704:29:17
351 109487 Stian Johnsen Lørenskog CK M 40-44 05:26:14 35.3101:16:2003:17:4704:29:17
351 49581 Ole Ledang Lørenskog CK M 45-49 05:26:14 35.3101:16:2003:17:4704:29:17
351 109931 Mads Lille-Mæhlum Lørenskog CK M 40-44 05:26:14 35.3101:16:2003:17:4704:29:17
351 129493 Håvard Madsbakken Lørenskog CK M 45-49 05:26:14 35.3101:16:2003:17:4704:29:17
351 109857 Christian Neukamm Lørenskog CK M 40-44 05:26:14 35.3101:16:2003:17:4704:29:17
351 109859 Audun Olstad Lørenskog CK / Statkarft BIL M 50-54 05:26:14 35.3101:16:2003:17:4704:29:17
351 109925 Audun Simonsen Lørenskog CK / Accenture BIL M 35-39 05:26:14 35.3101:16:2003:17:4704:29:17
351 150205 Kåre Strømsvik Telenor M 40-44 05:26:14 35.3101:12:2803:17:4704:29:17
351 42532 Geir Torgersen Lørenskog CK / GTI Renhold M 50-54 05:26:14 35.3101:16:2003:17:4704:29:17
367 129217 Per Marum FMC Technologies M 35-39 05:26:19 35.3001:11:1403:06:0004:19:03
368 109308 Odd Arne Staum Lillehammer Cykleklubb M 50-54 05:26:22 35.2901:13:3803:12:5804:22:44
369 150206 Ole Gabriel Stein Bærum OCK M 50-54 05:26:33 35.2701:09:4503:09:4104:26:15
370 68571 Frode Hermann Syvertsen CK Toten-Tråkk M 50-54 05:26:35 35.2701:12:2003:08:2404:20:44
371 150207 Johan Conradson Slattum M 45-49 05:26:36 35.2701:11:1403:04:1004:21:23
372 50709 Lars Andreas Løhren Adecco KOt M 45-49 05:26:37 35.2701:17:2603:21:2004:34:18
372 136861 Olav Røset Adecco KOt M 50-54 05:26:37 35.2701:17:2603:21:2004:34:18
372 143723 Kristian Skorgevik Adecco KOt M 40-44 05:26:37 35.2701:17:2603:21:2004:34:18
372 143724 Anders Øwre-Johnsen Adecco KOt M 40-44 05:26:37 35.2701:17:2603:21:2004:34:18
376 150913 William Larsen Xercize Sport M 20-24 05:26:43 35.2501:13:1403:15:4004:28:16
377 150208 Henning Carlsen Energima AS M 40-44 05:26:48 35.2501:14:0503:15:3304:29:07
378 110850 Lars Erik Bye Oslo M 50-54 05:27:34 35.1601:17:2603:21:2004:33:58
379 64038 Morten Nilsen Trysil SK M 25-29 05:27:43 35.1501:14:5003:11:0204:24:50
379 144396 Oda Røgholt Trysil SK K 25-29 05:27:43 35.1501:14:5003:11:0204:24:50
381 150915 Finn Hansen Follo Sykkelklubb M 45-49 05:27:46 35.1401:12:2503:10:4604:21:00
382 128556 Helge Levorsen Malvik IL - Sykkel M 40-44 05:27:47 35.1401:14:5803:12:0504:23:55
383 81009 Bent Inge Hvitstein Sandefjord SK / Team Spinn M 25-29 05:27:53 35.1301:11:0403:07:1604:19:54
384 137509 Pål André Låhne Atea M 40-44 05:27:54 35.1301:06:1003:12:1504:27:46
385 64342 Trond Hagelund Brøttum IL Sykkel M 45-49 05:27:57 35.1201:14:5003:11:0204:23:40
386 144226 Torbjørn Steen Bærum OCK M 45-49 05:27:58 35.1201:09:4503:05:0204:26:15
387 144436 Henrik Michael Øistad Telenor M 30-34 05:28:07 35.1001:12:3303:09:4404:23:18
388 150209 Ola Gausland Eide IL Sykkel M 40-44 05:28:21 35.0801:14:5203:18:1404:30:04
389 80909 Gøran Ivarsson Cykleklubben Nittedal M 45-49 05:28:56 35.0201:13:1403:15:4004:28:16
390 150210 Lars Guldbæk Papilla Fustis M 40-44 05:29:15 34.9801:17:1903:18:4504:33:37
391 35140 Knut Lauvålien Veidekke BIL M 30-34 05:29:21 34.9701:15:5203:15:1004:30:05
392 150211 Espen Heim Timenes Bærum OCK / BOC 3 M 40-44 05:29:32 34.9501:09:4503:04:3104:17:34
393 82030 Stein Hallvard Wollheim Land CK M 45-49 05:29:38 34.9401:17:3603:24:5204:31:14
394 47547 Johnny Jørgenvåg SpKl Ceres Sykkel M 60-64 05:29:45 34.9301:11:1403:13:5304:21:23
394 80486 Jan-Åge Nymoen Glåmdal SK M 55-59 05:29:45 34.9301:11:1403:10:3704:27:56
396 144279 Øystein Haug SK Rye sykkel / Team Brukerdialog M 40-44 05:29:46 34.9301:19:1103:24:0104:34:52
397 49161 Hans-Morten Blikseth CK Toten-Tråkk M 50-54 05:29:47 34.9301:14:4403:18:0704:31:52
398 150916 Andreas Dale Team Brukerdialog M 50-54 05:30:12 34.8801:19:1103:24:0104:34:52
399 129517 Bjørn Hovde Land CK M 45-49 05:30:14 34.8801:17:3603:24:5204:31:14
400 150212 Aksel Nilsen Huser Team Brukerdialog M 45-49 05:30:23 34.8601:19:1103:24:0104:34:52
401 144160 Jonas Haltia Jardar IL Sykkel M 45-49 05:30:25 34.8601:18:3003:15:3604:25:06
402 80854 Kai Nilsen Skjetten M 40-44 05:30:34 34.8401:14:5803:12:0504:23:55
403 106115 Terje Bjålid Grenland SK M 50-54 05:30:35 34.8401:19:1103:24:0104:34:52
403 144256 Thomas Bordvik Ullensaker CK M 35-39 05:30:35 34.8401:19:1103:24:0104:34:52
403 42021 Trond Christensen Ullensaker CK M 40-44 05:30:35 34.8401:19:1103:24:0104:34:52
403 109965 Knut Fjeldstad Ullensaker CK M 45-49 05:30:35 34.8401:19:1103:24:0104:34:52
403 81097 Bjørn Tore Gurholt Grenland SK M 50-54 05:30:35 34.8401:19:1103:24:0104:34:52
403 66892 Erik Haagenrud Grenland SK / Sport1 skien M 50-54 05:30:35 34.8401:19:1103:24:0104:34:52
403 36552 Morten Johansen Ullensaker CK M 40-44 05:30:35 34.8401:19:1103:24:0104:34:52
403 20590 Arne Kjellsen Grenland SK M 60-64 05:30:35 34.8401:19:1103:24:0104:34:52
403 144282 Stig Larsgaard Grenland SK M 50-54 05:30:35 34.8401:19:1103:24:0104:34:52
403 129157 Terje Leren Ullensaker CK M 45-49 05:30:35 34.8401:19:1103:24:0104:34:52
403 138026 Teis Lundby Ullensaker CK M 35-39 05:30:35 34.8401:19:1103:24:0104:34:52
403 137461 Ole Andreas Meen Grenland SK M 50-54 05:30:35 34.8401:19:1103:24:0104:34:52
403 78920 Dag Oftung Grenland SK M 50-54 05:30:35 34.8401:19:1103:24:0104:34:52
403 136918 Roger Oterholt Grenland SK M 50-54 05:30:35 34.8401:19:1103:24:0104:34:52
403 30414 Sven Ove Oterholt Grenland SK / Rafnes BIL M 55-59 05:30:35 34.8401:19:1103:24:0104:34:52
403 61439 Glenn Rimmereide Ullensaker CK M 50-54 05:30:35 34.8401:19:1103:24:0104:34:52
403 138122 Marte Ødegaard Oslofjord triatlon - Sykkel / Team Brukerdialog / Team Merida Tri K 30-34 05:30:35 34.8401:19:1103:24:0104:34:52
420 145033 Christer Gabrielsen Lørenskog CK M 30-34 05:31:06 34.7901:16:2003:17:4704:29:17
421 65757 Svenn Roger Gundersen Ullensaker CK M 35-39 05:31:09 34.7801:19:1103:24:0104:34:52
422 138302 Erik Martinsen Team Energima M 40-44 05:31:18 34.7701:14:0503:15:3304:29:07
423 144336 Olav Røisli Frogner IL - Sykkel M 45-49 05:31:36 34.7401:13:0103:11:4104:23:21
424 40620 Ståle Flotten Oppdal SK M 45-49 05:31:44 34.7201:09:5703:08:1804:28:28
424 41517 Finn Skårsmoen Oppdal SK M 50-54 05:31:44 34.7201:09:5703:07:5704:28:28
426 52237 Morten Paulsen Ottestad IL - Sykkel M 45-49 05:31:46 34.7201:14:5003:11:0204:19:13
426 137592 Sven Einar Solbakken Ottestad IL - Sykkel M 20-24 05:31:46 34.7201:14:5003:11:0204:25:37
428 109151 Rolf Berge SIL BIL / Gausdal Sykkellag M 50-54 05:31:47 34.7201:11:4003:07:3804:28:19
428 144370 Ola Ellingsberg Gausdal Sykkellag M 50-54 05:31:47 34.7201:11:4003:07:3804:28:19
428 109153 Gøran Melbø Gausdal Sykkellag/SIL BIL M 50-54 05:31:47 34.7201:11:4003:07:3804:28:19
428 150213 Erik Øihaugen Gausdal Sykkellag M 35-39 05:31:47 34.7201:11:4003:07:3804:28:19
432 110016 Erik Hynden Tårnåsen M 30-34 05:31:51 34.7101:18:2303:20:4804:33:24
433 66005 Are Reines Atea M 55-59 05:31:53 34.7101:11:3003:18:2904:34:18
434 109038 Helge Arntsen Team Conan M 45-49 05:32:06 34.6801:15:5203:18:1804:30:54
434 109041 Morten Bjørge SK Rye sykkel / Team Conan M 45-49 05:32:06 34.6801:15:5203:18:1804:30:54
434 150214 Anders Blakstad Team Conan M 45-49 05:32:06 34.6801:15:5203:18:1804:30:54
434 137521 Jens Petter Hegseth Oslo Politis IL Sykkel / Team Conan M 30-34 05:32:06 34.6801:15:5203:18:1804:30:54
434 109042 Ingar Hippe Team Conan M 40-44 05:32:06 34.6801:15:5203:18:1804:30:54
434 48306 Geir Ove Hjemsæter SpKl Ceres Sykkel / Team Conan M 45-49 05:32:06 34.6801:15:5203:18:1804:30:54
434 150215 Jan-Roar Kjelle Oslo Politis IL Sykkel M 45-49 05:32:06 34.6801:15:5203:18:1804:30:54
434 109045 Asbjørn Lid Oslo Politis IL Sykkel / Team Conan M 50-54 05:32:06 34.6801:15:5203:18:1804:30:54
434 150216 Olav Osen Team Conan M 40-44 05:32:06 34.6801:15:5203:18:1804:30:54
434 110519 Henning Skilbred Oslo Politis IL Sykkel / Team Conan M 35-39 05:32:06 34.6801:15:5203:18:1804:30:54
434 150217 Petter Skolla Team Conan M 30-34 05:32:06 34.6801:15:5203:18:1804:30:54
434 150218 Tommy Sørgård Team Conan M 35-39 05:32:06 34.6801:15:5203:18:1804:30:54
446 137459 Anstein Ludvigsen Nes Sp.Kl. Sykkel / DNB M 50-54 05:32:16 34.6701:14:4403:18:0704:31:58
447 150917 Rune Rørvik Pojkarna M 35-39 05:32:25 34.6501:21:0203:31:2604:40:55
447 150219 Bent Tjernlund Strindeberg Pojkarna M 35-39 05:32:25 34.6501:21:0203:31:2604:40:55
449 150220 Olav Tresland Eidanger IL Sykkel M 40-44 05:32:41 34.6201:19:1103:24:0104:34:52
450 138024 Paul Broome Frogner IL - Sykkel M 35-39 05:32:49 34.6101:13:0103:11:4104:31:25
450 64295 Steinar Eggen Kløfta IL Sykkel M 55-59 05:32:49 34.6101:13:0103:11:4104:24:46
452 150221 Tomas Lauvland Pettersen Blodsmak Sportsklubb M 40-44 05:33:01 34.5901:12:2803:07:2704:26:36
453 150222 David Engen Adecco KOt M 25-29 05:33:04 34.5801:17:2603:21:2004:34:18
453 145615 Roger Telle-Hansen Adecco KOt M 35-39 05:33:04 34.5801:17:2603:21:2004:34:18
453 150223 Hege Øwre-Johnsen Lørenskog K 35-39 05:33:04 34.5800:00:0003:21:2004:34:18
456 137635 Rune Eikanger Soon CK M 50-54 05:33:09 34.5701:09:5703:09:5104:31:01
456 150944 Kenneth Solberg Kolbotn Sykkelklubb / Team Conan M 40-44 05:33:09 34.5701:15:5203:18:1804:32:00
456 109184 Geir Wiik Soon CK M 50-54 05:33:09 34.5701:09:5703:09:5104:31:01
459 150224 Marius Tzatchev Adecco M 30-34 05:33:10 34.5701:17:2603:21:2004:34:18
460 150225 Ørnulf Kastet Gruvelia SK M 50-54 05:33:15 34.5601:18:5503:21:2104:33:57
461 64303 Tormod Sunnvoll Soon CK M 50-54 05:33:29 34.5401:19:3203:25:1404:37:18
462 150226 Torstein Kastet Nannestad M 20-24 05:33:32 34.5301:18:5503:21:2104:33:57
463 137108 Thomas Olafsen IF Frøy Sykkel / Team Energima M 40-44 05:33:39 34.5201:14:0503:15:3304:30:19
464 70667 Arild Ravlo Hersleth Hamarkameratene M 35-39 05:33:55 34.4901:17:3603:25:5804:38:04
465 65691 Brynjar Lia Tåsen Blue Knees M 45-49 05:33:59 34.4901:15:2803:18:0704:32:10
465 110104 Helge Skjølseth CK Toten-Tråkk M 45-49 05:33:59 34.4901:14:4403:18:0704:33:11
467 110046 Bjørn-Inge Østby Gruvelia SK M 30-34 05:34:02 34.4801:19:2003:17:1704:28:03
468 64299 Carsten Mogensen Soon CK M 45-49 05:34:06 34.4801:09:5703:07:5704:28:28
469 131943 Joakim Boye Team Veloplay M 25-29 05:34:15 34.4601:14:5003:14:2404:28:31
469 150227 Jens Christian Vik Team Veloplay M 30-34 05:34:15 34.4601:14:5003:14:2404:29:18
471 69726 Thomas Smedsrud Hamarkameratene M 35-39 05:34:18 34.4601:17:3603:25:5804:38:04
472 150228 Jørgen Berg Andersen Sandefjord SK / Team Spinn M 40-44 05:34:30 34.4301:11:0403:28:0004:39:03
472 150229 Pål Feen Larsen Sandefjord SK / Team Spinn M 30-34 05:34:30 34.4301:11:0403:28:0004:39:03
474 140648 Jon Audun Solem Jeløy CykleKlubb M 40-44 05:35:00 34.3801:14:5203:20:0604:34:02
474 150230 Morten Øgaard Follo Sykkelklubb M 25-29 05:35:00 34.3801:12:2503:10:4604:23:29
476 108115 Geir Finseth Austrått Sykkelklubb M 55-59 05:35:04 34.3801:17:2703:19:4304:32:09
476 129205 Atle Johansen Brumunddal M 45-49 05:35:04 34.3801:14:5003:11:0204:29:18
478 35055 Kjell Arne Kroken Lågen Cykleklubb M 50-54 05:35:06 34.3701:11:4003:09:0604:28:52
479 150231 Frank Arvid Larsen HAPRO BIL M 40-44 05:35:11 34.3601:17:0603:23:0104:35:59
479 150233 Kjetil Lehre HAPRO BIL M 30-34 05:35:11 34.3601:17:0603:23:0104:35:59
479 150232 Kim Lehre HAPRO BIL M 25-29 05:35:11 34.3601:17:0603:23:0104:35:59
479 70921 Bashkim Ramadani HAPRO BIL M 35-39 05:35:11 34.3601:17:0603:23:0104:35:59
479 143456 Andreas Woie Hadeland CK M 30-34 05:35:11 34.3601:17:0603:23:0104:35:59
479 129341 Vidar Aanekre HAPRO BIL M 40-44 05:35:11 34.3601:17:0603:23:0104:35:59
479 129363 Frode Aanekre HAPRO BIL M 40-44 05:35:11 34.3601:17:0603:23:0104:35:59
486 131358 Irene Arnestad Bærum OCK K 50-54 05:35:47 34.3001:17:2903:23:3104:37:29
486 40899 Rolf-Eric Birknes Bærum OCK M 35-39 05:35:47 34.3001:17:2903:23:3104:37:29
486 129329 Arne Bjordal Atea M 50-54 05:35:47 34.3001:17:2903:23:3104:37:29
486 70541 Tore Borge Bærum OCK / BOC 3 / Storebrand Sport M 55-59 05:35:47 34.3001:17:2903:23:3104:37:29
486 44736 Edvin Fredriksen Bærum OCK M 55-59 05:35:47 34.3001:17:2903:23:3104:37:29
486 144223 Torkild Haugan Bærum OCK M 50-54 05:35:47 34.3001:17:2903:23:3104:37:29
486 150234 Bjørn Intelhus Bærum OCK M 50-54 05:35:47 34.3001:17:2903:23:3104:37:29
486 70845 Torgeir Jørgensen Bærum OCK M 35-39 05:35:47 34.3001:17:2903:23:3104:37:29
486 144894 Bjørn Knudsen Fossum IF Sykkel / BOC 3 M 50-54 05:35:47 34.3001:17:2903:23:3104:37:29
486 130007 Christopher Knudsen Bærum OCK M 35-39 05:35:47 34.3001:17:2903:23:3104:37:29
486 147119 Sigurd Korsnes Bærum OCK / BOC 3 M 30-34 05:35:47 34.3001:17:2903:23:3104:37:29
486 150235 Roger Terje Larsson Cykleklubben Nittedal M 65-69 05:35:47 34.3001:17:2903:23:3104:37:29
486 129529 Marius Lundin Bærum OCK M 45-49 05:35:47 34.3001:17:2903:23:3104:37:29
486 109170 Håkon Moan Bærum OCK / Kripos IL M 40-44 05:35:47 34.3001:17:2903:23:3104:37:29
486 143496 Åsmund Reppen Brumunddal SK M 40-44 05:35:47 34.3001:14:5003:14:2404:24:04
486 109449 Jørn Slettheim Bærum OCK M 45-49 05:35:47 34.3001:17:2903:23:3104:37:29
486 140836 Roy Stadsvik Lommedalen M 50-54 05:35:47 34.3001:17:2903:23:3104:37:29
486 129955 Jesper Toftenes Bærum OCK M 25-29 05:35:47 34.3001:17:2903:23:3104:37:29
486 137874 Jan Espen Valdar Bærum OCK M 55-59 05:35:47 34.3001:17:2903:23:3104:37:29
486 64468 Tove Øier Vidje Bærum OCK / Stamina Helse K 50-54 05:35:47 34.3001:17:2903:23:3104:37:29
486 67877 Geir Øien Bærum OCK M 55-59 05:35:47 34.3001:17:2903:23:3104:37:29
486 138590 Bjørn Øygarden Bærum OCK M 45-49 05:35:47 34.3001:17:2903:23:3104:37:29
508 80383 Odd Magnar Opgård Engerdal SK M 50-54 05:35:50 34.3001:13:5703:11:0304:32:29
509 144839 Thomas Berg SK Rye sykkel M 40-44 05:36:14 34.2601:16:5803:20:2104:35:38
509 63969 Runar Brock SK Rye sykkel M 60-64 05:36:14 34.2601:16:5803:20:2104:35:38
509 150236 Matias Kase Corona SK Rye sykkel / EY BIL M 25-29 05:36:14 34.2601:16:5803:21:5604:39:03
509 150237 Espen Andreas Gulbrandsen SK Rye sykkel M 35-39 05:36:14 34.2601:16:5803:20:2104:35:38
509 137608 Bjørn Halvorsen SK Rye sykkel M 40-44 05:36:14 34.2601:16:5803:20:2104:35:38
509 150238 Jimmy Hansen SK Rye sykkel M 35-39 05:36:14 34.2601:16:5803:20:2104:35:38
509 43166 Endre Knutsen SK Rye M 40-44 05:36:14 34.2601:16:5803:20:2104:35:38
509 60120 Gunnar Loe SK Rye sykkel M 35-39 05:36:14 34.2601:16:5803:20:2104:35:38
509 150239 Jan Erik Lunde SK Rye sykkel M 50-54 05:36:14 34.2601:16:5803:20:2104:35:38
509 150240 Ole Kristian Nystrøm SK Rye sykkel M 40-44 05:36:14 34.2601:16:5803:20:2104:35:38
509 150241 Petter Sørdahl SK Rye sykkel / EY BIL M 30-34 05:36:14 34.2601:16:5803:20:2104:35:38
509 150242 Kristin Bryntesen Watndal SK Rye sykkel K 40-44 05:36:14 34.2601:16:5803:20:2104:35:38
521 150243 Atle Bergum Team Foss M 45-49 05:36:20 34.2501:14:5203:20:0604:34:02
521 71056 Kristin Biller Østmarka IL Sykkel / Team Foss K 45-49 05:36:20 34.2501:14:5203:20:0604:34:02
521 150244 Einar Bordewich Team Foss M 45-49 05:36:20 34.2501:14:5203:20:0604:34:02
521 108715 Torstein Engh Team Foss M 45-49 05:36:20 34.2501:14:5203:20:0604:34:02
521 109447 Bjørn Steinar Fjeldstad Team Foss M 45-49 05:36:20 34.2501:14:5203:20:0604:34:02
521 150945 Morten Larsen Cykleklubben Nittedal / Team Foss M 45-49 05:36:20 34.2501:14:5203:20:0604:34:02
521 80280 Erik Lekvold Romeriksåsen Sykkelklubb / Team Foss M 45-49 05:36:20 34.2501:14:5203:20:0604:34:02
521 64327 Jarle Lundsvoll Team Foss M 50-54 05:36:20 34.2501:14:5203:20:0604:34:02
521 119876 Tom Jarle Melby Team Foss M 30-34 05:36:20 34.2501:14:5203:20:0604:34:02
521 64329 Erik Munthe-Kaas Team Foss M 50-54 05:36:20 34.2501:14:5203:20:0604:34:02
521 144287 René Nerdrum Team Foss M 45-49 05:36:20 34.2501:14:5203:20:0604:34:02
521 129287 Monica Nyheim Romeriksåsen Sykkelklubb / Team Foss K 40-44 05:36:20 34.2501:14:5203:20:0604:34:02
521 128607 Snorre Nordbo Olsen CK NOR - Melhus M 25-29 05:36:20 34.2501:14:5203:20:0604:34:02
521 67759 Gunnar Rodem Team Foss M 45-49 05:36:20 34.2501:14:5203:20:0604:34:02
521 150245 Morten Rønneid Kragerø Sykleklubb / Team Foss M 50-54 05:36:20 34.2501:14:5203:20:0604:34:02
521 107885 Erik Scheflo SpKl Ceres Sykkel M 50-54 05:36:20 34.2501:14:5203:20:0604:34:02
521 150246 Ada Helen Schjelderup Fjellfoten Sykkelklubb / Team Foss K 40-44 05:36:20 34.2501:14:5203:20:0604:34:02
521 144378 Ove Sparengen Team Foss M 45-49 05:36:20 34.2501:14:5203:20:0604:34:02
521 150247 Trond Stærfelt Team Foss M 40-44 05:36:20 34.2501:14:5203:20:0604:34:02
521 129292 Per Olav Tuvmarken CK ValdresEkspressen / Team Foss M 50-54 05:36:20 34.2501:14:5203:20:0604:34:02
521 67843 Trond Aamodt Team Foss M 45-49 05:36:20 34.2501:14:5203:20:0604:34:02
542 129559 Bård Andreassen Cykleklubben Nittedal / XO bikers M 45-49 05:36:27 34.2301:10:2403:19:4804:35:11
543 144238 Petter Olstad CK Nittedal M 45-49 05:36:35 34.2201:12:2803:12:3404:31:14
544 150248 Thor Bareksten Team Foss M 45-49 05:36:36 34.2201:14:5203:20:0604:34:02
544 144866 Øivind Bråthen Team Foss M 50-54 05:36:36 34.2201:14:5203:20:0604:34:02
546 49496 Hans-Jørgen Engen SpKl Ceres Sykkel M 45-49 05:36:42 34.2101:14:5203:20:0604:34:15
546 109757 Olav Heskestad Romeriksåsen Sykkelklubb / Team Foss M 45-49 05:36:42 34.2101:14:5203:20:0604:34:02
546 50294 Jørn Lyford Cykleklubben Nittedal M 40-44 05:36:42 34.2101:14:5203:20:0604:34:02
546 62657 Roger Slorafoss SpKl Ceres Sykkel / Team Foss M 50-54 05:36:42 34.2101:14:5203:20:0604:34:02
550 137604 Arne Benjaminsen DNB M 40-44 05:36:44 34.2101:14:4403:23:0004:39:42
551 61262 Geir Nordeng Asker Cykleklubb M 60-64 05:36:45 34.2001:28:0503:28:4304:35:51
552 150249 Trond Munkerud Nonstop M 45-49 05:37:04 34.1701:13:5703:12:5504:32:53
553 80247 Odd-Terje Bjarkøy Cykleklubben Nittedal M 40-44 05:37:15 34.1501:10:2403:27:4104:41:57
554 79310 Nils William Bakken Atea M 35-39 05:37:45 34.1001:19:1503:26:2604:40:38
554 81037 Thomas Bruvang Atea M 30-34 05:37:45 34.1001:19:1503:26:2604:40:38
554 67678 Jostein Engebretsen Atea M 50-54 05:37:45 34.1001:19:1503:26:2604:40:38
554 109849 Baard Henningsen Atea M 45-49 05:37:45 34.1001:19:1503:26:2604:40:38
554 144177 Bjørn-Kåre Huseby Atea M 40-44 05:37:45 34.1001:19:1503:26:2604:40:38
554 37213 Erich Keller Atea M 35-39 05:37:45 34.1001:19:1503:26:2604:40:38
554 80789 Ole-André Naper Atea M 45-49 05:37:45 34.1001:19:1503:26:2604:40:38
554 129395 Jan Terje Nordtveit Atea M 50-54 05:37:45 34.1001:17:2503:26:2604:40:38
554 37015 Rune Kibsgaard Sjøhelle Atea M 45-49 05:37:45 34.1001:19:1503:26:2604:40:38
554 138578 André Stensby Atea M 20-24 05:37:45 34.1001:19:1503:26:2604:40:38
554 150250 Per Morten Thorvildsen Atea M 50-54 05:37:45 34.1001:19:1503:26:2604:40:38
554 144319 Ola Titterud Atea M 20-24 05:37:45 34.1001:19:1503:26:2604:40:38
554 100902 Endre Valdersnes Atea M 40-44 05:37:45 34.1001:17:2503:26:2604:40:38
567 137589 Jan Furseth Atea M 50-54 05:38:03 34.0701:19:1503:26:2604:40:38
567 144856 Kjetil Hansen Atea M 30-34 05:38:03 34.0701:19:1503:26:2604:40:38
569 150251 Lars Eldar Berg Aronsen Atea M 30-34 05:38:10 34.0601:19:1503:26:2604:40:38
570 150252 Asle Ognedal Eidanger IL Sykkel M 45-49 05:38:15 34.0501:19:1103:29:1304:42:48
570 109148 Jan Erik Schiøtz Konnerud IL Sykkel M 50-54 05:38:15 34.0501:19:1103:29:1304:42:48
572 150253 Petter Kokkim Team Vista M 45-49 05:38:21 34.0401:19:2403:28:1504:44:15
572 150254 Morten Nævestad Lyn Ski M 20-24 05:38:21 34.0401:19:2403:33:0004:44:15
572 69578 Peder Nævestad Lyn Ski / Nye Høyder M 25-29 05:38:21 34.0401:19:2403:33:0004:44:15
575 140677 Lars Fredrik Lunde Krokskogen Cykleklubb / Bouvet Norge ASA M 30-34 05:38:25 34.0401:19:1503:26:2604:40:38
576 144353 Per Tore Trygg DNB M 40-44 05:38:30 34.0301:12:3303:10:4504:32:10
577 80853 Svein Ole Grøsland SK Rye sykkel M 40-44 05:38:36 34.0201:14:5803:15:4704:33:38
578 150255 Henrik Helmersmo Drammen M 35-39 05:38:53 33.9901:17:2703:26:3604:40:45
579 106921 Pål Jarle Lie Ullensaker CK M 50-54 05:39:08 33.9601:19:1103:24:0104:34:52
580 108205 Torkild Lervik Stiftstaden SK Trondheim M 45-49 05:39:19 33.9501:11:1403:17:4404:35:47
580 138057 Hege Elisabeth Ulsund Stiftstaden SK Trondheim K 40-44 05:39:19 33.9501:11:1403:17:4404:35:47
582 137904 Ole Bjørn Lundhagebakken CK Toten-Tråkk M 45-49 05:39:24 33.9401:14:4403:18:0704:41:37
583 46841 Stein Ove Heistad Oslo Politis IL Sykkel / Team Conan M 40-44 05:39:41 33.9101:15:5203:18:1804:33:48
584 101414 Preben Andreassen Sandefjord SK / Team Spinn M 25-29 05:39:54 33.8901:16:4203:27:0704:41:46
584 128329 Ole H. Anholt Sandefjord SK / Team Spinn M 65-69 05:39:54 33.8901:16:4203:27:0704:41:46
584 152730 Thomas Arntzen Sandefjord SK / Team Spinn M 45-49 05:39:54 33.8901:16:4203:27:0704:41:46
584 41972 Ole Anton Bakke Team Spinn M 45-49 05:39:54 33.8901:16:4203:27:0704:41:46
584 64269 Torgrim Elvstedt Sandefjord SK / Team Spinn M 50-54 05:39:54 33.8901:16:4203:27:0704:41:46
584 150257 Jacob Hegre Jalund Velo Sykkelklubb M 35-39 05:39:54 33.8901:14:5203:17:1904:34:02
584 150258 Petter Holskjær Sandefjord SK / Team Spinn M 50-54 05:39:54 33.8901:16:4203:27:0704:41:46
584 141158 Dag-Johan Johnsen Sandefjord SK / Team spinn M 45-49 05:39:54 33.8901:16:4203:27:0704:41:46
584 150890 Bjørn Larsen Sandefjord SK / Team Spinn M 45-49 05:39:54 33.8901:16:4203:27:0704:41:46
584 150947 Kjell Nilsen Sandefjord SK / Team Spinn M 60-64 05:39:54 33.8901:16:4203:27:0704:41:46
584 36761 Tone Olafsson Sandefjord SK / Spinn K 50-54 05:39:54 33.8901:16:4203:27:0704:41:46
584 150259 Johan Sedal Jalund Velo Sykkelklubb M 35-39 05:39:54 33.8901:14:5203:17:1904:34:02
584 92475 Petter Tangen Team Spinn M 50-54 05:39:54 33.8901:16:4203:27:0704:41:46
597 150260 Lars Bjerkek Adecco KOTeam M 30-34 05:40:15 33.8501:17:2603:21:2004:34:18
598 137492 Dan-Evert Brekke Jardar IL Sykkel M 55-59 05:40:23 33.8401:18:3003:15:3604:30:14
598 150262 Thomas Wiik Jæren DPS M 35-39 05:40:23 33.8401:17:5303:26:3904:41:32
598 150261 Pål Ragnar Wiik Veritas BIL M 35-39 05:40:23 33.8401:17:5303:26:3904:41:32
601 150948 Stian Nygård Adecco KOt M 40-44 05:40:24 33.8401:17:2603:21:2004:34:18
602 130634 Geir Helge Busch Kløfta IL Sykkel M 40-44 05:40:39 33.8101:26:2603:30:0304:37:02
602 43086 Raymond Nordfeldt SK Rye sykkel M 40-44 05:40:39 33.8101:16:5803:20:2104:35:38
604 109561 Kai Åge Granberg Raufoss & Gjøvik SK M 45-49 05:40:54 33.7901:14:4403:18:0704:33:11
605 150263 Kristian Nordø Frogner IL - Sykkel M 30-34 05:40:58 33.7801:13:0103:11:4104:33:32
606 130701 Anders Lundby Fagernes M 40-44 05:41:02 33.7701:19:1103:24:0104:38:17
607 69036 Arild Hermansen Oxy Solutions AS M 45-49 05:41:14 33.7501:12:2003:23:0004:41:23
608 64330 Bjørn Nyland Team Foss M 50-54 05:41:16 33.7501:14:5203:20:0604:34:02
609 36673 Stig Lauby Atea M 50-54 05:41:19 33.7501:19:1503:26:2604:40:38
610 122457 Kjell Arild Bakken Kolbotn Sykkelklubb / STATOIL BIL M 55-59 05:41:21 33.7401:18:2303:28:4504:43:49
610 150264 Håvard Bjerke Kolbotn Sykkelklubb M 30-34 05:41:21 33.7401:18:2303:28:4504:43:49
610 80824 Bård Brekke Kolbotn Sykkelklubb / DNB M 55-59 05:41:21 33.7401:18:2303:28:4504:43:49
610 144169 Øivind Bystrøm Kolbotn Sykkelklubb K 30-34 05:41:21 33.7401:18:2303:28:4504:43:49
610 42409 Geir Engen Kolbotn Sykkelklubb M 55-59 05:41:21 33.7401:18:2303:28:4504:43:49
610 150265 Ørjan Gjendemsjø Kolbotn Sykkelklubb / KSK35 M 30-34 05:41:21 33.7401:18:2303:28:4504:43:49
610 109242 Pål Christian Hannevig Kolbotn Sykkelklubb / KSK 35 M 55-59 05:41:21 33.7401:18:2303:28:4504:43:49
610 129027 Tor Huse Kolbotn Sykkelklubb / IBM Klubben M 55-59 05:41:21 33.7401:18:2303:28:4504:43:49
610 150266 Joacim Johansen Kolbotn Sykkelklubb M 30-34 05:41:21 33.7401:18:2303:28:4504:43:49
610 129335 Truls Klausen Kolbotn Sykkelklubb M 25-29 05:41:21 33.7401:18:2303:28:4504:43:49
610 150267 Thomas Strige Kolbotn Sykkelklubb M 35-39 05:41:21 33.7401:18:2303:30:2604:45:18
621 109655 Thomas Barre Telenor M 40-44 05:41:25 33.7401:15:2803:18:0704:31:58
622 64254 Ole A. Frivik Kløfta IL Sykkel M 50-54 05:41:29 33.7301:13:0103:15:0604:37:10
623 150268 Frank Frestad Bærum OCK M 50-54 05:41:39 33.7101:17:2903:23:3104:37:29
623 150269 Kristina Vestveit Nervold Jardar IL Sykkel K 25-29 05:41:39 33.7101:17:2903:23:3104:37:29
625 144531 Kjell Erik Midtskogen Frogner IL - Sykkel M 17-19 05:41:45 33.7001:13:0103:13:4604:37:10
626 137994 Anders Edbo Bærum OCK M 45-49 05:42:06 33.6701:17:2903:23:3104:37:29
627 36823 Jarle André Stensrud CK Toten-Tråkk / Brødrene Dahl AS M 40-44 05:42:10 33.6601:12:3303:18:0704:33:16
628 144042 Vegar Vangen Brumunddal SK - terreng / Team K.A.Rasmussen M 40-44 05:42:13 33.6601:19:0803:24:1004:41:14
629 137686 Kenneth Warvik HAPRO BIL M 30-34 05:42:18 33.6501:17:0603:23:0104:35:59
630 64554 Per Bekken Ottestad IL - Sykkel M 60-64 05:42:22 33.6401:17:3603:27:5004:42:14
630 150270 Tom Christer Bråthen Ottestad IL - Sykkel M 35-39 05:42:22 33.6401:17:3603:27:5004:42:14
630 137542 Johan Henrik Bulie Ottestad IL - Sykkel M 55-59 05:42:22 33.6401:17:3603:27:5004:42:14
630 129396 Geir Olav Byenstuen Ottestad IL - Sykkel M 55-59 05:42:22 33.6401:17:3603:27:5004:42:14
630 111288 Andreas Hubred Hagen Ottestad IL - Sykkel M 17-19 05:42:22 33.6401:17:3603:27:5004:42:14
630 78929 Øyvind Hartvedt Ottestad IL - Sykkel M 55-59 05:42:22 33.6401:17:3603:27:5004:42:14
630 42496 Tor Haugstulen Ottestad IL - Sykkel M 60-64 05:42:22 33.6401:17:3603:27:5004:42:14
630 81811 Astrid Christiane Hermansen Ottestad IL - Sykkel K 40-44 05:42:22 33.6401:17:3603:27:5004:42:14
630 109544 Kai A. Kristiansen Ottestad IL - Sykkel M 50-54 05:42:22 33.6401:17:3603:27:5004:42:14
630 137545 Hans Erland Ringsvold Ottestad IL - Sykkel M 40-44 05:42:22 33.6401:17:3603:27:5004:42:14
630 81017 Stein Anders Rusten Ottestad IL - Sykkel M 50-54 05:42:22 33.6401:17:3603:27:5004:42:14
630 50207 Thor Arne Rønning Ottestad IL - Sykkel M 60-64 05:42:22 33.6401:17:3603:27:5004:42:14
630 129754 Leif Arne Sigurdsen Ottestad IL - Sykkel M 35-39 05:42:22 33.6401:17:3603:27:5004:42:14
630 150271 Dag Skjølaas Ottestad IL - Sykkel M 50-54 05:42:22 33.6401:17:3603:27:5004:42:14
630 64408 Trygve Glad Slokvik Ottestad IL - Sykkel M 50-54 05:42:22 33.6400:00:0003:27:5004:42:14
630 35374 Stian Strand Ottestad IL - Sykkel M 35-39 05:42:22 33.6401:17:3603:27:5004:42:14
630 109905 Vegard Strøm Ottestad IL - Sykkel M 50-54 05:42:22 33.6401:17:3603:27:5004:42:14
630 109232 Torgeir Strøm Ottestad IL - Sykkel M 50-54 05:42:22 33.6401:17:3603:27:5004:42:14
630 52308 Åge Morten Tangen Ottestad IL - Sykkel M 60-64 05:42:22 33.6401:17:3603:27:5004:42:14
630 129387 Eilert Vik Ottestad IL - Sykkel M 45-49 05:42:22 33.6401:17:3603:27:5004:42:14
650 144500 Håkon Arnvid Hellebust Drammen M 30-34 05:42:36 33.6201:17:5303:26:3904:41:32
651 137626 Magnus Gustavsen Team FIH M 20-24 05:42:44 33.6101:17:3603:27:5004:42:14
652 144182 Knut Ziesler DNB M 30-34 05:42:45 33.6101:12:3303:11:1404:37:40
653 137718 Øyvind Isaksen CK Oslofjord M 30-34 05:42:49 33.6001:15:2803:19:1904:36:49
654 150272 Victor K. Ekpete Stiftstaden SK Trondheim / Adecco KOt M 50-54 05:43:07 33.5701:17:2603:21:2004:36:30
655 144384 Kjell Arne Borgen Team Lumbago M 45-49 05:43:18 33.5501:19:4303:31:3104:45:16
655 150950 Tom Kittelsen Team Lumbago M 60-64 05:43:18 33.5501:19:4303:31:3104:45:16
655 144876 Atle Lie Team Lumbago M 50-54 05:43:18 33.5501:19:4303:31:3104:45:16
655 110886 Frank Ivar Schau Smaalenene SK M 35-39 05:43:18 33.5501:15:5203:15:1004:35:50
655 150273 Gøran Flisram Svendsen Team Lumbago M 40-44 05:43:18 33.5501:19:4303:31:3104:45:16
660 80752 Morten Bjerke Ottestad IL - Sykkel M 45-49 05:43:19 33.5501:17:3603:27:5004:42:14
661 150274 Rune Filtvedt Mona Betong M 35-39 05:43:29 33.5301:19:0803:24:5004:42:21
662 109629 Thor Bogstad Kløfta IL Sykkel M 55-59 05:43:33 33.5301:13:0103:16:4804:37:10
663 109224 Hans Skjelbreid Ottestad IL - Sykkel M 50-54 05:43:37 33.5201:14:5003:11:0204:33:55
664 101181 Martin Steensohn Brataas Oslo Politis IL Sykkel M 30-34 05:43:42 33.5101:19:2403:33:0004:44:15
665 69597 Mikael Dellemyr Team Stovner M 25-29 05:43:56 33.4901:19:2403:33:0004:44:15
666 144367 Jan-Ove Iversen Follo Sykkelklubb M 35-39 05:44:01 33.4801:12:2503:19:5904:36:23
666 150951 Tom Pettersen Follo Sykkelklubb M 50-54 05:44:01 33.4801:12:2503:10:4604:36:12
668 150952 Thomas Johansen Lillestrøm M 30-34 05:44:04 33.4801:21:3103:24:4804:41:50
669 150275 Espen Jensen Aarnes Frogner IL - Sykkel M 30-34 05:44:11 33.4701:13:0103:11:5204:37:10
670 150276 Geir Jostein Dyngeseth Team Coop M 45-49 05:44:14 33.4601:19:1103:31:2604:46:05
671 144434 Roy Tangnes Halden CK M 40-44 05:44:50 33.4001:15:5203:23:2804:35:50
672 144092 Lars Martin Birkeland Sagene IF Sykkel / Bery Maritime M 25-29 05:45:13 33.3701:22:1403:35:4904:52:48
673 101107 Tone Samuelsson Lørenskog CK K 35-39 05:45:19 33.3601:16:2003:24:0604:43:36
674 144351 Vidar Furuseth Råholt Cykleklubb / Furuseth Motorsport M 45-49 05:45:22 33.3501:20:1103:29:2304:44:58
674 144369 Truls Furuseth SpKl Ceres Sykkel M 45-49 05:45:22 33.3501:20:1103:28:4304:44:58
674 130749 Roy Gjertvik Lumbago Syre M 45-49 05:45:22 33.3501:20:1103:29:2304:45:47
677 150277 Audun Krogstad Oslostudentenes IK Sykkel M 20-24 05:45:23 33.3501:20:0603:32:1404:48:03
678 144499 Stian Haugbro Hasle-Løren IL Sykkel M 40-44 05:45:28 33.3401:17:5303:26:3904:43:28
678 150278 Roy Merli Frogner IL - Sykkel M 35-39 05:45:28 33.3401:13:0103:15:0604:37:10
680 150279 Michael Bonderup Espergærde M 40-44 05:45:29 33.3401:22:1403:35:4904:52:34
681 129185 Tummas Pauli Myri Bærum OCK M 40-44 05:45:38 33.3301:17:5303:26:3904:43:28
682 150280 Tommy Bratlie Johansen Ullensaker CK M 30-34 05:45:48 33.3101:19:1103:24:0104:38:35
683 64367 Bjørn Tore Flaatten Bodygravs Cycle Team M 50-54 05:46:30 33.2401:11:1403:18:4604:38:26
683 64368 Bård Markussen Bodygravs Cycle Team M 45-49 05:46:30 33.2401:11:1403:18:4604:38:26
685 121717 Hilde Bolstad Glåmdal SK / Adecco K 40-44 05:46:49 33.2101:17:2603:21:2004:37:49
686 129946 Gunnar Haanshus Lillehammer Cykleklubb M 35-39 05:47:00 33.1901:13:3803:14:4404:37:35
687 138064 Christer Jensen Jalund Velo M 35-39 05:47:08 33.1801:14:5203:17:1904:38:28
688 61537 Jan Erik Bakken Fjellfoten Sykkelklubb M 50-54 05:47:48 33.1201:19:0703:23:0104:43:12
688 97374 Bjørn Larshus Fjellfoten Sykkelklubb M 55-59 05:47:48 33.1201:19:0703:23:0104:43:12
688 81196 Frode Tofastrud Fjellfoten Sykkelklubb M 45-49 05:47:48 33.1201:19:0703:23:0104:43:12
688 150281 Ola Tranum Fjellfoten Sykkelklubb M 40-44 05:47:48 33.1201:19:0703:23:0104:43:12
692 150282 Line Foss Peugeot Norge K 40-44 05:48:07 33.0901:20:3503:36:2504:49:15
692 150283 Trude Gran Peugeot Norge K 40-44 05:48:07 33.0901:20:3503:36:2504:49:15
692 81962 Charlotte Knudsen Peugeot Norge K 40-44 05:48:07 33.0901:20:3503:36:2504:49:15
692 150284 Mette Pettersen Moe Peugeot Norge K 40-44 05:48:07 33.0901:20:3503:36:2504:49:15
696 150285 Michael Engebretsen Team ES M 30-34 05:48:22 33.0601:20:1103:30:0304:50:57
697 138208 Jacob Neuburger Fjellfoten Sykkelklubb M 55-59 05:48:32 33.0501:17:5303:26:3904:43:28
698 150286 Arnkjell Løkke Team Velowatt M 25-29 05:48:33 33.0501:19:2003:31:0104:49:52
699 144254 Kazimierz Nowicki Rasta M 45-49 05:48:49 33.0201:11:1403:21:5504:39:27
700 150287 Thomas Kjellberg Forza Fanden M 25-29 05:48:56 33.0101:20:1103:30:0304:50:57
701 124625 Kurt Johansen Fæsterlien M 35-39 05:49:02 33.0001:14:4403:23:0004:42:40
702 64131 Hans Olav Overn CK Toten-Tråkk / BYGGTORGET BYGGSENTERET TOTEN AS M 40-44 05:49:17 32.9801:12:2003:18:0704:39:16
703 41403 Ole Martin Kristiansen SK Rye sykkel M 25-29 05:49:26 32.9601:20:1103:30:0304:50:57
704 70669 Karl Tore Grimsbo Atea M 50-54 05:49:37 32.9501:19:1503:26:2604:42:20
705 134119 Martin Berg Tak og beslag M 40-44 05:49:46 32.9301:21:3103:37:0504:50:47
706 138654 Torgeir Johansen Jevnaker IF M 25-29 05:50:05 32.9001:25:2803:33:1804:50:03
707 109107 Gunnar Thorvaldsen Abrahamsrud Bingsfoss SK M 40-44 05:50:40 32.8501:16:4203:27:0704:43:45
707 144198 Per Viggo Andersen Bingsfoss SK M 55-59 05:50:40 32.8501:16:4203:27:0704:43:45
707 109933 Lasse Bergersen Bingsfoss SK M 35-39 05:50:40 32.8501:16:4203:27:0704:43:45
707 129768 Fredrik Skogly Bystrøm Team Foss M 35-39 05:50:40 32.8501:14:5203:20:0604:42:06
707 42441 Ivar Egeberg Bingsfoss SK M 65-69 05:50:40 32.8501:16:4203:27:0704:43:45
707 129412 Helge Eliassen Bingsfoss SK M 50-54 05:50:40 32.8501:16:4203:27:0704:43:45
707 128527 Olav Feby Bingsfoss SK M 25-29 05:50:40 32.8501:16:4203:27:0704:43:45
707 44013 Hans-Harald Hageberg Bingsfoss SK M 45-49 05:50:40 32.8501:16:4203:27:0704:43:45
707 36707 Øyvind Hagen Bingsfoss SK M 55-59 05:50:40 32.8501:16:4203:27:0704:43:45
707 49006 Morten Holterhuset Bingsfoss SK M 50-54 05:50:40 32.8501:16:4203:27:0704:43:45
707 42443 Edvin Johnsen SpKl Ceres Sykkel M 55-59 05:50:40 32.8501:22:4803:27:0704:43:45
707 144200 Terje Langørgen Bingsfoss SK M 45-49 05:50:40 32.8501:16:4203:27:0704:43:45
707 144201 Ole Kristian Langård Bingsfoss SK M 55-59 05:50:40 32.8501:16:4203:27:0704:43:45
707 137758 Trond Lingner Bingsfoss SK M 45-49 05:50:40 32.8501:16:4203:27:0704:43:45
707 80852 Morten Rognstad Bingsfoss SK M 35-39 05:50:40 32.8501:16:4203:27:0704:43:45
707 144203 Geir Arne Råum Bingsfoss SK M 45-49 05:50:40 32.8501:16:4203:27:0704:43:45
707 36716 Rune Stople Bingsfoss SK M 45-49 05:50:40 32.8501:16:4203:27:0704:43:45
707 42447 Lars Tallhaug Bingsfoss SK M 50-54 05:50:40 32.8501:16:4203:27:0704:43:45
725 150288 Arve Bunæs Bærum OCK M 55-59 05:51:01 32.8101:17:2903:23:3104:41:06
725 144511 Wasim Zayed Bærum OCK M 50-54 05:51:01 32.8101:17:2903:23:3104:49:11
725 36331 Stig Jerry Ørneberg Bærum OCK / PwC BIL M 40-44 05:51:01 32.8101:17:2903:23:3104:38:38
725 144229 Bent Jerry Ørneberg Bærum OCK M 60-64 05:51:01 32.8101:17:2903:23:3104:38:38
729 150289 Frode Solbakken Oslo M 35-39 05:51:26 32.7801:22:1403:35:4904:52:34
729 150290 Mikkel Tysland Bery Maritime M 30-34 05:51:26 32.7801:22:1403:35:4904:52:48
731 150291 Tommy Konkol Dybvad Lørenskog CK M 50-54 05:51:36 32.7601:20:2703:17:4704:38:52
732 109837 Mats André Kristiansen Kolonial.no M 30-34 05:51:39 32.7501:20:1103:30:0304:51:01
733 109486 Rune Frøshaug SpKl Ceres Sykkel M 55-59 05:51:40 32.7501:17:3503:28:4804:47:41
733 90201 Jarle Løkås SpKl Ceres Sykkel M 65-69 05:51:40 32.7501:11:1403:23:1204:48:41
733 138085 Thomas Simensen Dampsaga Idrettslag - Sykkel M 35-39 05:51:40 32.7501:17:3503:31:1104:48:41
733 150292 Morten Sønsterudbråten Glåmdal SK M 40-44 05:51:40 32.7501:16:4603:32:4704:50:30
737 143988 Jørn Broll Cyclopaths OSL M 50-54 05:51:47 32.7401:12:2803:08:5804:35:55
738 133588 Håkon Opsahl Bery Maritime M 25-29 05:51:49 32.7401:22:1403:35:4904:52:48
738 137755 Gunnar Skatvedt Eiker CK / Cyber Devils M 50-54 05:51:49 32.7401:22:1403:35:4904:52:34
740 40902 Kjell Sveen Ottestad IL - Sykkel M 55-59 05:51:56 32.7301:17:3603:27:5004:42:14
741 64490 Tore Kirkedam Follo Sykkelklubb M 55-59 05:52:07 32.7101:12:2503:10:4604:36:23
742 144311 Tobias Christophersen Bery Maritime M 40-44 05:52:11 32.7101:22:1403:35:4904:52:48
742 137798 Tom Wilhelm B. Larsen Forsvaret - Cyber Devils M 45-49 05:52:11 32.7101:22:1403:35:4904:52:34
742 150293 Christian Rynning Bery Maritime M 35-39 05:52:11 32.7101:22:1403:35:4904:52:48
745 108463 Tohnny Borge Drøbak-Frogn IL Sykkel M 45-49 05:52:17 32.7001:20:1003:31:1404:48:17
745 109417 Henning Brun Drøbak-Frogn IL Sykkel M 50-54 05:52:17 32.7001:20:1003:31:1404:48:17
745 50629 Jan-Tore Dannemark Drøbak-Frogn IL Sykkel M 55-59 05:52:17 32.7001:20:1003:31:1404:48:17
745 79276 Knut Ellingsberg Drøbak-Frogn IL Sykkel / Fondsfinans as M 50-54 05:52:17 32.7001:20:1003:31:1404:48:17
745 81641 Mette Ellingsen Drøbak-Frogn IL Sykkel K 45-49 05:52:17 32.7001:20:1003:31:1404:48:17
745 137100 Frode Ellingsen Drøbak-Frogn IL Sykkel M 40-44 05:52:17 32.7001:20:1003:31:1404:48:17
745 125948 Thomas Engebretsen Drøbak-Frogn IL Sykkel M 30-34 05:52:17 32.7001:20:1003:31:1404:48:17
745 150954 Fredrik Johansen Drøbak-Frogn IL Sykkel M 25-29 05:52:17 32.7001:20:1003:31:1404:48:17
745 115200 Stig Lyngstad Drøbak-Frogn IL Sykkel M 25-29 05:52:17 32.7001:20:1003:31:1404:48:17
745 136794 Roger Magnussen Drøbak-Frogn IL Sykkel M 45-49 05:52:17 32.7001:20:1003:31:1404:48:17
745 150294 Monica Mørch Drøbak-Frogn IL Sykkel K 35-39 05:52:17 32.7001:20:1003:31:1404:48:17
745 80679 Anita Torp Drøbak-Frogn IL Sykkel K 50-54 05:52:17 32.7001:20:1003:31:1404:48:17
745 64307 Erlend Værdal Drøbak-Frogn IL Sykkel M 45-49 05:52:17 32.7001:20:1003:31:1404:48:17
758 150295 Lena J. Brodal Team Foss K 45-49 05:52:21 32.6901:14:5203:20:0604:45:51
759 129779 Christian Fougner NRK M 45-49 05:52:25 32.6801:19:1103:30:0104:46:26
760 145410 Pål Moen Anker STI M 55-59 05:52:30 32.6801:17:3503:31:1104:50:30
761 150296 Mads Hotvedt Sandefjord SK / Team Spinn M 25-29 05:52:36 32.6701:16:4203:27:0704:41:46
762 81203 Agnar Holm Bil Ahus M 60-64 05:52:37 32.6701:19:4303:31:4704:50:18
763 80804 Oddvin Madsen Team Velowatt M 40-44 05:52:46 32.6501:19:2003:31:0104:52:10
763 80806 Gjermund Rønholt Østmarka IL Sykkel / Team Velowatt M 30-34 05:52:46 32.6501:19:2003:31:0104:52:10
765 129811 Jan Ulrik Rognås Cyber Devils M 50-54 05:52:47 32.6501:22:1403:35:4904:52:34
766 65596 Hans Petter Bronken Jømna/Heradsbygd-Sykkel / Styrkeprøven M 65-69 05:52:58 32.6301:20:1103:29:5704:47:32
766 109654 Knut Korslund Jømna/Heradsbygd-Sykkel M 45-49 05:52:58 32.6301:20:1103:29:5704:47:32
766 108085 Rune Opberget Jømna/Heradsbygd-Sykkel / rosykkel.no M 45-49 05:52:58 32.6301:20:1103:29:5704:47:32
766 62878 Leif Rønning Jømna/Heradsbygd-Sykkel M 55-59 05:52:58 32.6301:20:1103:29:5704:47:32
766 109099 Magne Sogn Jømna/Heradsbygd-Sykkel M 55-59 05:52:58 32.6301:20:1103:29:5704:47:32
771 150297 Eivind Stokker Fjellfoten Sykkelklubb M 40-44 05:53:01 32.6301:19:0703:23:0104:43:12
772 150298 Ole Fjeldstad DNB M 35-39 05:53:03 32.6201:12:2003:40:1504:54:55
773 150299 Svein Thore Tellebon Ottestad IL - Sykkel M 35-39 05:53:05 32.6201:14:5003:11:0204:41:33
774 80807 Tom Olav Rønholt Moss Cykle Klubb / Team Velowatt M 55-59 05:53:08 32.6201:19:2003:31:0104:52:10
775 150300 Ole Jacob Kristiansen Elverum M 45-49 05:53:14 32.6101:21:3703:24:0304:42:39
776 140771 Erlend Kvam Bergen M 20-24 05:53:42 32.5601:21:4303:37:0004:53:51
777 150301 Therese Carlsson Mora ck K 35-39 05:54:10 32.5201:17:3503:28:4804:49:07
777 150302 Joacim Conradson Mora ck M 35-39 05:54:10 32.5201:17:3503:28:4804:49:07
779 150303 Ole Kristian Ekrehagen Team velo nor M 20-24 05:54:17 32.5101:20:4703:34:5404:54:31
779 138061 Kristoffer Kampesæter Nielsen Oslo M 25-29 05:54:17 32.5101:20:4703:34:5404:54:31
779 150304 Håkon Rosten Skanska Aktiv M 20-24 05:54:17 32.5101:20:4703:34:5404:54:31
782 137810 Tom Rune Graarud Team Jobzone M 55-59 05:54:29 32.4901:23:0303:35:4304:52:19
782 137778 Jan-Håvard Graarud Team Jobzone M 55-59 05:54:29 32.4901:23:0303:35:4304:52:19
782 144316 Per Gunnar Hagevik Team Jobzone M 30-34 05:54:29 32.4901:23:0303:35:4304:52:19
782 68309 Steinar Kilde Team Jobzone M 45-49 05:54:29 32.4901:23:0303:35:4304:52:19
782 28633 Steinar Saltvedt Larssen CK Haugaland M 30-34 05:54:29 32.4901:21:4303:31:2604:53:51
782 30636 Geir Ove Steensohn Kristiansands Cykleklubb / Team Jobzone M 55-59 05:54:29 32.4901:23:0303:35:4304:52:19
788 92445 Stig Bertil Stanzen Høegh Sport M 60-64 05:54:43 32.4701:15:2803:25:0204:43:41
789 44645 Hans Jørgen Dårstad Brumunddal SK M 35-39 05:54:48 32.4601:14:5003:16:1404:45:12
790 150305 Jens Eliassen DNB M 30-34 05:55:03 32.4401:21:0003:37:0104:54:44
790 150306 Ørjan Støldal Isaksen DNB eBusiness M 30-34 05:55:03 32.4401:21:0003:37:0104:54:44
790 136740 Arne Løland SK Rye sykkel / DNB eBusiness M 35-39 05:55:03 32.4401:21:0003:37:0104:54:44
790 109991 Jan Mikkelrud DNB M 55-59 05:55:03 32.4401:21:0003:37:0104:43:41
790 144527 Ronny A. Norum DNB Bank ASA M 40-44 05:55:03 32.4401:21:0003:37:0104:54:44
790 81179 Dag Rambøl Eiker CK / DNB M 50-54 05:55:03 32.4401:21:0003:37:0104:54:44
790 53807 Jon Vahl Saxhaug Oslo M 50-54 05:55:03 32.4401:21:0003:37:0104:54:44
790 109446 Andreas Skaugen DNB eBusiness M 45-49 05:55:03 32.4401:21:0003:37:0104:54:44
790 129612 Bård Egil Strauman SK Rye sykkel / DNB M 50-54 05:55:03 32.4401:21:0003:37:0104:54:44
799 130667 Gorm Gudim Lørenskog CK / KLP BIL M 40-44 05:55:18 32.4201:27:5003:33:2704:49:13
800 144892 Tom Gulbrandsen Ottestad IL - Sykkel M 60-64 05:55:27 32.4001:17:3603:27:5004:52:25
801 81288 Henning Olsrud SK Rye sykkel / Skjetten Tri M 25-29 05:55:36 32.3901:29:0303:46:4805:00:54
802 137660 Tommy Barkenes Team Barkenes M 55-59 05:55:39 32.3901:18:0303:31:3704:53:12
803 64638 Morten Sæthre Oslo speedskaters M 40-44 05:56:00 32.3501:20:5703:31:1504:52:25
804 128870 John Hegdal Trondheim M 25-29 05:56:02 32.3501:21:0003:37:0104:54:44
805 80674 Mona Schau Giskås Soon CK K 45-49 05:56:07 32.3401:16:4203:27:5504:53:33
805 110329 Stål Anton Hermo Soon CK M 40-44 05:56:07 32.3401:16:4203:27:5504:53:33
805 150955 Ståle Olsen Soon CK M 40-44 05:56:07 32.3401:16:4203:27:5504:53:33
805 110698 Bente Rossing Soon CK K 45-49 05:56:07 32.3401:16:4203:27:5504:53:33
805 144315 Gard Rønning Soon CK M 45-49 05:56:07 32.3401:16:4203:27:5504:55:08
805 150308 Geir Storberget Soon CK M 45-49 05:56:07 32.3401:16:4203:27:5504:53:33
805 150307 Ole-Reidar Aardalsbakke Soon CK M 45-49 05:56:07 32.3401:16:4203:27:5504:53:33
812 137902 Lars-Harald Bergheim CK Toten-Tråkk / Breimsbygda Sykkel M 45-49 05:56:09 32.3401:14:4403:19:2204:50:55
812 36946 Frank Arne Moe Vesterålen SK M 55-59 05:56:09 32.3401:21:0003:37:0104:54:44
812 144438 Knut Arne Røer DNB Bank ASA M 50-54 05:56:09 32.3401:21:0003:37:0104:54:44
815 150309 Jeanette Håvimb Sperstad Oppdal SK K 35-39 05:56:12 32.3401:21:2203:30:0504:50:52
816 144340 Bjørn Henry Østli Olsen Lørenskog CK M 45-49 05:56:14 32.3301:16:2003:17:4704:43:57
817 64416 Willy Kristiansen Brumunddal SK M 55-59 05:56:20 32.3201:27:2903:42:3204:55:07
818 145759 Kristian Mikalsen SK Rye sykkel / Byggma ASA M 45-49 05:56:22 32.3201:19:1103:25:4004:49:40
819 144246 Nina Kløve Kongsberg IF Sykkel K 50-54 05:56:23 32.3201:19:4303:43:5304:59:16
819 150310 Johnny Skullestad Kongsberg IF Sykkel M 70-74 05:56:23 32.3201:19:4303:43:5304:59:16
819 144250 Ingar Tveiten Kongsberg IF Sykkel M 40-44 05:56:23 32.3201:19:4303:43:5304:59:16
819 129634 Stein Øseth KIF sykkel M 60-64 05:56:23 32.3201:19:4303:43:5304:59:16
823 54447 Roar Frantzen DNB eBusiness M 50-54 05:56:44 32.2901:21:0003:37:0104:54:44
824 109256 Jostein Stokkan Atea M 55-59 05:57:00 32.2601:19:1503:26:2604:50:00
825 150311 Mike Szalek WellTech M 55-59 05:57:03 32.2601:19:4303:33:1904:50:41
826 109767 Rune A. Møller Lesja og Dovre SK M 40-44 05:57:22 32.2301:24:0603:39:2304:56:14
827 150312 Thor-Henrik Brodtkorb Ljungskile M 35-39 05:57:32 32.2201:17:2703:29:0004:48:49
827 144327 Rune Braastad ABB BIL M 35-39 05:57:32 32.2201:17:2703:29:0004:48:49
827 150313 Torbjørn Furseth Drammen M 35-39 05:57:32 32.2201:17:2703:29:0004:48:49
827 150314 Marius Holestøl Holst Drammen CK M 35-39 05:57:32 32.2201:17:2703:26:3604:48:49
827 150315 Vilde Moursund Schultzen Drammen Cykleklubb K 20-24 05:57:32 32.2201:17:2703:29:0004:48:49
832 150316 Ole Christian Haarseth Cyber Devils M 25-29 05:57:46 32.1901:22:1403:35:4904:53:12
832 150317 Knut Åsen Follo Sykkelklubb M 40-44 05:57:46 32.1901:12:2503:46:1904:55:29
834 80668 Harald Eik Gruvelia SK M 70-74 05:57:48 32.1901:18:5503:31:5104:51:58
835 108408 Rune Bergset Eide IL Sykkel M 45-49 05:57:49 32.1901:14:5203:18:4104:45:12
835 64541 Robert Dalberg Bingsfoss SK M 45-49 05:57:49 32.1901:16:4203:27:0704:46:59
837 29920 Trond Paulsen Forsvaret - Cyber Devils M 45-49 05:57:51 32.1901:22:1403:35:4904:53:12
838 49315 Egil Langseth Sportsklubben Rye Sykkel M 40-44 05:57:54 32.1801:16:5803:28:2304:46:11
839 130276 Rainer Henriksen Team RP 1 M 40-44/Tandem 05:57:56 32.1801:16:4903:28:5804:51:12
839 42016 Magne Fritjof Karlsen Team RP 1 M 60-64/Tandem 05:57:56 32.1801:16:4903:28:5804:50:59
839 79574 Harald Næss Team RP 1 M 50-54/Tandem 05:57:56 32.1801:16:4903:28:5804:50:59
839 150321 Makker til Rainer Henriksen Styrkeprøven L-O 2015 Team RP 1 Tandem 05:57:56 32.1801:16:4903:28:5804:51:12
839 150320 Makker til Magne Fritjof Karlsen Styrkeprøven L-O 2015 Team RP 1 Tandem 05:57:56 32.1801:16:4903:28:5804:50:59
839 150319 Makker til Harald Næss Styrkeprøven L-O 2015 Team RP 1 Tandem 05:57:56 32.1801:16:4903:28:5804:50:59
839 150318 Makker til Bedir Yiyit Styrkeprøven L-O 2015 Team RP 1 Tandem 05:57:56 32.1801:16:4903:28:5804:50:59
839 41114 Bedir Yiyit Team RP 1 M 40-44/Tandem 05:57:56 32.1801:16:4903:28:5804:50:59
847 150956 Andreas Sørensen Storebrand Sport M 25-29 05:58:02 32.1701:11:1403:06:0004:28:01
848 124875 Trond Mork Nedreklepp Team Stovner M 40-44 05:58:10 32.1601:19:2403:33:0004:49:41
849 129540 Eirik Annexstad Asker Cykleklubb M 40-44 05:58:11 32.1601:20:1103:35:1604:55:09
849 64736 Christian Brennum Asker Cykleklubb M 40-44 05:58:11 32.1601:20:1103:35:1604:55:09
849 133406 Martin Bråten Asker Cykleklubb M 45-49 05:58:11 32.1601:20:1103:35:1604:55:09
849 136956 Petter Christensen Asker Cykleklubb M 50-54 05:58:11 32.1601:20:1103:35:1604:55:09
849 150957 Thomas Dale Asker Cykleklubb M 45-49 05:58:11 32.1601:20:1103:35:1604:55:09
849 145042 Alexander Krisak Asker Cykleklubb M 40-44 05:58:11 32.1601:20:1103:35:1604:55:09
849 67671 Espen Langli Asker Cykleklubb M 45-49 05:58:11 32.1601:20:1103:35:1604:55:09
849 150322 Trygve Lehn Asker Cykleklubb M 55-59 05:58:11 32.1601:20:1103:35:1604:55:09
849 125700 Trygve Christian Moe Asker Cykleklubb M 40-44 05:58:11 32.1601:20:1103:35:1604:55:09
849 145508 Tove Olsen Asker Cykleklubb / Team Girlpower K 50-54 05:58:11 32.1601:20:1103:35:1604:55:09
849 130093 Morten Sundelius Asker Cykleklubb M 60-64 05:58:11 32.1601:20:1103:35:1604:55:09
849 137817 Odd Ravjax Sveinhaug Asker Cykleklubb M 50-54 05:58:11 32.1601:20:1103:35:1604:55:09
849 108477 Gunnar Syverud Asker Cykleklubb M 50-54 05:58:11 32.1601:20:1103:35:1604:55:09
849 69259 Lise Velund Asker Cykleklubb K 40-44 05:58:11 32.1601:20:1103:35:1604:55:09
863 138173 Odd Magne Øverheim Fjellfoten Sykkelklubb M 45-49 05:58:17 32.1501:19:0703:23:0104:43:12
864 52454 Knut Runar Knutsen Kongsberg IF Sykkel M 50-54 05:59:04 32.0801:19:4303:43:5304:59:16
865 95633 Kenneth Bull Bærum OCK M 50-54 05:59:13 32.0601:12:3303:23:0004:50:58
865 150323 Alexander Gotaas DNB M 25-29 05:59:13 32.0601:21:0003:37:0104:54:44
867 110479 Arild Gunnes Team Superselma M 50-54 05:59:14 32.0601:23:4103:33:5904:55:09
868 137944 Sveinung Pannberg IF Frøy Sykkel M 45-49 05:59:35 32.0301:17:3603:26:2804:43:14
869 150324 Gustav Heiberg Bery Maritime M 35-39 05:59:39 32.0301:22:1403:35:4904:53:12
869 150891 Bjørn Larsen Bery Maritime M 40-44 05:59:39 32.0301:22:1403:35:4904:53:12
869 150325 René Mikkelsen Bery Maritime M 25-29 05:59:39 32.0301:22:1403:35:4904:53:12
869 150326 Sigmund Ringdal Sagene IF Sykkel / Bery Maritime M 30-34 05:59:39 32.0301:22:1403:35:4904:53:12
869 150327 Kenneth Johansen Ruud Bery Maritime M 35-39 05:59:39 32.0301:22:1403:35:4904:53:12
869 150328 Johan Wigforss Bery Maritime M 30-34 05:59:39 32.0301:22:1403:35:4904:53:12
875 137923 Dag Arne Berget Trysil SK M 45-49 05:59:54 32.0001:14:5003:15:0904:46:28
876 122664 Asgeir Birkeland Birk Endurance M 35-39 06:00:13 31.9801:15:5203:33:1904:53:08
876 144400 Jesper Grandin Oslo M 35-39 06:00:13 31.9801:15:5203:33:4704:53:32
878 48877 Erik Thorstensen Forsvaret-Cyber Devils M 40-44 06:00:23 31.9601:22:1403:35:4904:53:12
879 103689 Johnny Sivertsen Kongsberg IF Sykkel M 50-54 06:00:41 31.9301:19:4303:43:5304:59:16
880 64990 Jonny Dyb Ålesund OCK M 50-54 06:01:28 31.8701:18:0303:28:5404:54:27
881 64364 Geir Andresen Molde Cykleklubb M 45-49 06:01:29 31.8601:19:4203:29:4504:43:48
882 150329 Bjørn Torger Aulstad Gausdal Sykkellag M 45-49 06:01:38 31.8501:13:3803:37:4504:57:28
883 144322 Anders Horgen Skullerud SpKl Sykkel M 35-39 06:01:46 31.8401:18:3203:36:3804:57:44
884 109416 Per Bjørnstad Nes Sp.Kl. Sykkel M 50-54 06:02:09 31.8101:20:2203:39:0304:59:13
884 111016 Ingolf Grønvold Nes Sp.Kl. Sykkel M 35-39 06:02:09 31.8101:20:2203:39:0304:59:13
884 79371 Frode Lars Ihle Nes Sp.Kl. Sykkel M 50-54 06:02:09 31.8101:20:2203:39:0304:59:13
884 129248 Thor Jevne Nes Sp.Kl. Sykkel M 55-59 06:02:09 31.8101:20:2203:39:0304:59:13
884 150330 Linda Krokengen Brumunddal SK - terreng K 40-44 06:02:09 31.8101:20:2203:39:0304:59:13
884 150331 Stein Kvisberg Nes Sp.Kl. Sykkel M 50-54 06:02:09 31.8101:20:2203:39:0304:59:13
884 150958 Pål Larsen Nes Sp.Kl. Sykkel M 40-44 06:02:09 31.8101:20:2203:39:0304:59:13
884 129197 Tom Erik Lehne Brumunddal SK - terreng M 50-54 06:02:09 31.8101:20:2203:39:0304:59:13
884 131150 Astri Gulli Lehne Brumunddal SK - terreng K 45-49 06:02:09 31.8101:20:2203:39:0304:59:13
884 144366 Slawomir Lyjak Team Full Rulle M 35-39 06:02:09 31.8101:26:3003:51:5005:07:34
884 129316 Roar Storsveen Nes Sp.Kl. Sykkel M 45-49 06:02:09 31.8101:20:2203:39:0304:59:13
884 144397 Lars Erik Støbak Trysil SK M 35-39 06:02:09 31.8101:20:1303:39:0304:59:13
884 129194 Tore Vegard Sørum Nes Sp.Kl. Sykkel M 45-49 06:02:09 31.8101:20:2203:39:0304:59:13
884 131188 Hege Thorstad Brumunddal SK - terreng K 50-54 06:02:09 31.8101:20:2203:39:0304:59:13
898 150959 Fredrik B. Dahlen Skullerud SpKl Sykkel M 20-24 06:02:35 31.7701:18:3203:36:3804:57:44
899 129491 Dag Nord Bingsfoss SK M 55-59 06:02:42 31.7601:16:4203:27:0704:43:45
900 111629 Steinar Bjerkestrand Team BSG M 35-39 06:03:10 31.7201:20:4703:33:5804:54:54
900 144382 Robin Gyve Team BSG M 40-44 06:03:10 31.7201:20:4703:33:5804:54:54
900 150332 Jacob Bisgaard Knudsen Team BSG M 40-44 06:03:10 31.7201:20:4703:33:5804:54:54
903 137925 Glenn Arne Gundersen Lillehammer M 45-49 06:03:19 31.7001:21:3103:32:2904:53:00
904 138519 Åsmund Midttun DNB M 45-49 06:03:48 31.6601:34:1603:45:4905:02:40
904 138524 Frank Wold DNB M 30-34 06:03:48 31.6601:34:1603:45:4905:02:40
906 124958 Hallgrim Johnsen ABB BIL M 50-54 06:03:56 31.6501:20:2603:37:5305:01:48
907 126019 Svein Erik Fatnes Team Storm Sikkerhet / Team Storm Sikkerhet M 50-54 06:03:57 31.6501:19:2003:34:5904:54:09
908 151028 Startnr. 3459 Holmenkollen Cykleklubb M 40-44 06:04:09 31.6300:00:0000:00:0000:00:00
909 67677 Tore Foss Skullerud SpKl Sykkel M 60-64 06:04:36 31.5901:18:3203:36:3804:57:44
909 150333 Dennis Alexander Fuglevaag Skullerud SpKl Sykkel M 20-24 06:04:36 31.5901:18:3203:36:3804:57:44
911 100911 Dag-Ove Njøtøy Nordhordland Sykkelklubb M 40-44 06:04:38 31.5901:18:2303:30:2604:59:48
911 123729 Frode Aakvaag Nordhordland Sykkelklubb M 45-49 06:04:38 31.5901:18:2303:30:2604:59:48
913 112937 Stein Jørgensen Brumunddal SK - terreng M 50-54 06:04:47 31.5801:20:2203:39:0304:59:13
913 150334 Arnfinn Krokengen Brumunddal SK - terreng M 40-44 06:04:47 31.5801:20:2203:39:0304:59:13
915 108816 Jørgen Sund Goodtech Projects & Services M 25-29 06:04:48 31.5701:19:1103:40:0805:02:06
916 150335 Karl Vatn Oslo M 25-29 06:04:55 31.5601:19:2403:33:0004:59:37
917 144310 Arnar Audum Kolbotn Sykkelklubb M 50-54 06:05:05 31.5501:18:2303:28:4504:52:33
918 144183 Stig Allergodt Brumunddal M 35-39 06:05:06 31.5501:19:0803:36:3204:58:42
919 79314 Dag Nordli Atea M 35-39 06:05:15 31.5401:19:1503:26:2604:54:05
919 109830 John-Erik Ranheim Atea M 40-44 06:05:15 31.5401:19:1503:26:2604:54:05
921 120386 Tom Eng Ullensaker CK M 45-49 06:05:31 31.5101:19:1103:24:0104:53:29
922 150336 Daniello Hansten Atea M 25-29 06:05:59 31.4701:06:1003:12:1505:00:17
922 110356 Børge Harvey Atea M 45-49 06:05:59 31.4701:22:0503:46:5505:03:01
924 150337 Kristian Sanne Soon CK M 35-39 06:06:27 31.4301:16:4203:27:5504:55:37
925 150338 Marc Roberts Adecco M 35-39 06:06:38 31.4201:36:2903:44:0904:58:55
926 137598 Atle Lie Eriksen Silbil/Gausdal Sykkellag M 60-64 06:07:13 31.3701:11:4003:35:1205:00:53
927 139075 Haakon A. Hansen Oslo M 40-44 06:07:30 31.3401:20:5703:32:3204:55:55
927 81357 Lars Henrik Hanssen BundeBygg bil M 40-44 06:07:30 31.3401:20:5703:32:3204:55:55
929 150339 Alv-Eirik Øvrebotten Team Lumbago M 45-49 06:07:36 31.3301:19:4303:39:1604:59:09
930 68325 Magne Nordheim Lierskauen M 50-54 06:07:51 31.3101:22:5803:33:1104:57:46
931 74248 Bjørn Arntzen Lørenskog CK M 50-54 06:08:22 31.2701:19:4203:47:0305:06:32
931 150960 Erik Bolstad Lørenskog CK M 30-34 06:08:22 31.2701:19:4203:47:0305:06:32
931 90303 Morten Buer Lørenskog CK M 40-44 06:08:22 31.2701:19:4203:47:0305:06:32
931 122738 Rune Christensen Lørenskog CK M 50-54 06:08:22 31.2701:19:4203:47:0305:06:32
931 109929 Kjell Arne Gøransson Lørenskog CK M 40-44 06:08:22 31.2701:19:4203:47:0305:06:32
931 137586 Morten Hagen Lørenskog CK M 55-59 06:08:22 31.2701:19:4203:47:0305:06:32
931 32987 Arild Hammer Overhalla M 55-59 06:08:22 31.2701:19:4203:47:0305:06:05
931 82243 Beate Holm Lørenskog CK K 35-39 06:08:22 31.2701:19:4203:47:0305:06:32
931 137642 Elon Haarklou Lørenskog CK / ABB BIL M 50-54 06:08:22 31.2701:19:4203:47:0305:06:32
931 138971 Jan Karlstad Lørenskog CK M 45-49 06:08:22 31.2701:19:4203:47:0305:06:32
931 111032 Britt Knøsberg Lørenskog CK K 45-49 06:08:22 31.2701:19:4203:47:0305:06:32
931 144868 Martin Nygård Lørenskog CK M 25-29 06:08:22 31.2701:19:4203:47:0305:06:32
931 70610 Terje Ruud Lørenskog CK M 65-69 06:08:22 31.2701:19:4203:47:0305:06:32
931 144516 Trond Stryken Lørenskog CK M 45-49 06:08:22 31.2701:19:4203:47:0305:06:32
931 29673 Tore Wiik Lørenskog CK M 50-54 06:08:22 31.2701:19:4203:47:0305:06:32
946 150897 Tore Fjeld Cykleklubben Nittedal M 45-49 06:08:35 31.2501:17:5303:30:3904:54:11
947 150340 Knut Kjellskau Dynea Bil M 45-49 06:08:44 31.2401:22:5203:41:4405:02:58
947 43378 Jo Minken Dynea AS M 45-49 06:08:44 31.2401:22:5203:41:4405:02:58
949 144872 Jan Gulbrandsen iTAG Solutions M 55-59 06:08:46 31.2301:20:2603:36:0605:00:30
950 129815 Ståle Løkken Kongsberg IF Sykkel M 45-49 06:08:58 31.2201:19:4303:43:5305:00:45
950 150341 Hans Tommy Wilhelmsen Kongsberg IF Sykkel M 60-64 06:08:58 31.2201:19:4303:43:5305:00:45
952 144487 Anders Skaug Johansen Dynea Bil M 35-39 06:09:13 31.2001:22:5203:41:4405:02:58
953 130165 Bjørn Vidar Evjen RS BIL M 45-49 06:09:18 31.1901:19:4203:34:3805:01:38
953 52545 Ole Kristian Holter Hakadal M 50-54 06:09:18 31.1901:19:4203:34:3805:01:35
955 150342 Roger Likvern Ottestad IL - Sykkel M 40-44 06:09:46 31.1501:20:5703:35:3705:03:52
956 129828 Lars Årsetøy Ørsta SK M 50-54 06:10:05 31.1201:21:1003:40:0505:04:30
957 129834 Morten Fuglevåg Team Full Rulle/ Xo Bikers M 30-34 06:10:12 31.1101:26:3003:51:5005:08:41
957 144869 Erik Gravermoen Siemens Sykkelklubb M 50-54 06:10:12 31.1101:26:3003:51:5005:08:41
957 110239 Thor Øyvind Horgen Råholt Cykleklubb M 40-44 06:10:12 31.1101:26:3003:51:5005:08:41
957 150343 Michael Bruce Jenner XO bikers Nittedal M 45-49 06:10:12 31.1101:26:3003:51:5004:49:10
957 137911 Per Morten Merg Team Full Rulle M 50-54 06:10:12 31.1101:26:3003:51:5005:08:41
957 27759 Reidar Nilsen HAPRO BIL M 55-59 06:10:12 31.1101:26:3003:51:5005:08:41
957 129562 Erik Sand CK Nittedal / XO Bikers M 45-49 06:10:12 31.1101:26:3003:51:5005:08:41
957 129561 Ben Saatvedt Cykleklubben Nittedal / XO bikers M 40-44 06:10:12 31.1101:26:3003:51:5005:08:41
957 144349 Nils Kr. Trehjørningen Hakadal M 50-54 06:10:12 31.1101:26:3003:51:5005:08:41
957 63419 Jon Waal Cykleklubben Nittedal M 55-59 06:10:12 31.1101:26:3003:51:5005:08:41
967 150961 Trond Andersen IF Frøy Sykkel M 45-49 06:10:41 31.0701:21:2903:42:1905:04:39
967 129583 Erik Arentz-Hansen IF Frøy Sykkel M 55-59 06:10:41 31.0701:21:2903:42:1905:04:39
967 129785 Taran Sørensen Grønlie IF Frøy Sykkel K 40-44 06:10:41 31.0701:21:2903:42:1905:04:39
967 80959 Asle Hagen IF Frøy Sykkel M 55-59 06:10:41 31.0701:21:2903:42:1905:04:39
967 111727 Asbjørn Hansen IF Frøy Sykkel M 40-44 06:10:41 31.0701:21:2903:42:1905:04:39
967 150344 Anne-Mette Klokkerud IF Frøy Sykkel / Rustad IL K 50-54 06:10:41 31.0701:21:2903:42:1905:04:39
967 64348 Tom Erik Magnussen IF Frøy Sykkel M 45-49 06:10:41 31.0701:21:2903:42:1905:04:39
967 30644 Harald Myhre IF Frøy Sykkel M 60-64 06:10:41 31.0701:21:2903:42:1905:04:39
967 64529 Kjell Arne Øien IF Frøy Sykkel M 45-49 06:10:41 31.0701:21:2903:42:1905:04:39
976 32076 Sindre Andersen Austrått Sykkelklubb M 25-29 06:11:22 31.0201:21:3403:37:1205:07:13
976 150962 Andreas Moen Austrått Sykkelklubb M 25-29 06:11:22 31.0201:21:3403:37:1205:07:13
976 150345 Eskil Søreng Stein Austrått Sykkelklubb M 20-24 06:11:22 31.0201:21:3403:37:1205:07:13
979 62829 Jan Vidar Andreassen Atea M 55-59 06:11:31 31.0001:22:0503:39:4705:08:36
979 62544 Viggo Andresen Austrått Sykkelklubb M 30-34 06:11:31 31.0001:21:3403:37:1205:07:13
979 129762 Rune Barstad Atea M 45-49 06:11:31 31.0001:22:0503:39:4705:08:36
979 150346 Thomas Bjørnerud Flateby M 30-34 06:11:31 31.0001:22:0503:39:4705:08:36
979 150347 Steffen Brenna Flateby M 25-29 06:11:31 31.0001:22:0503:39:4705:08:36
979 150349 Terje Børstad Atea M 45-49 06:11:31 31.0001:22:0503:39:4705:08:36
979 150348 Lene Røed Børstad Atea K 40-44 06:11:31 31.0001:22:0503:39:4705:08:36
979 110353 Tommy Fosland Atea M 30-34 06:11:31 31.0001:22:0503:39:4705:08:36
979 65993 Tom Gjertsen Atea M 50-54 06:11:31 31.0001:22:0503:39:4705:08:36
979 109633 Mailliw Sørensen Grann Atea K 45-49 06:11:31 31.0001:22:0503:39:4705:08:36
979 65780 Kim Grove-Knutsen Atea M 35-39 06:11:31 31.0001:22:0503:39:4705:08:36
979 111069 Borger Kruge Atea M 40-44 06:11:31 31.0001:22:0503:39:4705:08:36
979 150350 Bjørn Lurvik Atea M 55-59 06:11:31 31.0001:19:1503:38:2505:08:36
979 150351 Per-Morten Lyngaas Enwa Sport M 50-54 06:11:31 31.0001:22:0503:39:4705:08:36
979 150352 Kim Rune Tofteng Olsen Atea M 35-39 06:11:31 31.0001:22:0503:39:4705:08:36
979 145669 Kjetil Simonsen Atea M 35-39 06:11:31 31.0001:22:0503:39:4705:08:36
979 150353 Hermann Trolsrud Atea M 55-59 06:11:31 31.0001:22:0503:39:4705:08:36
979 144447 Raymond Ystenes Atea M 35-39 06:11:31 31.0001:22:0503:39:4705:08:36
979 132030 Erik Øfstebø Atea M 35-39 06:11:31 31.0001:22:0503:39:4705:08:36
979 110002 Glenn Østerud Atea M 45-49 06:11:31 31.0001:22:0503:39:4705:08:36
999 49148 Oddmund Lierhagen RMCT M 55-59 06:11:40 30.9901:20:2203:39:0305:02:05
1000 137883 Eirik Sandberg Ingstad NRK M 35-39 06:11:44 30.9801:22:1403:34:0204:59:44

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 2001-3000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 20.06.2015
Distanse: 192.00 KM
Snittfart: 29.85 Km/t
Snittid: 6:25:52
Antall deltakere: 2069

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (191.00 km): 04:03:46 (M)
    • Even Antonsen
    • Øystein Askjem
    • Jan Olav Beitmyren
    • Leif Oddvin Jensen
    • Rune Morten Johansen
    • Per Arne Kolseth
    • Geir Lien
    • Håvar Melheim
    • Andreas Molandsveen
    • Trond Kristian Schweder
    • Tronn Åskar Skjerstad
    • Martin Støvern
    • Bjarte Vethe
  • 2016 (191.00 km): 04:26:31 (K)
    • Marianne L. Elshaug
  • 2015 (192.00 km): 04:48:22 (M)
    • Morten Schnell
  • 2015 (192.00 km): 05:06:51 (K)
    • Thrude Natholmen
  • 2014 (184.00 km): 03:52:36 (M)
    • Per Christian Eidevik
    • Espen Høglund
    • André Jonassen
    • Cormac Keeney
    • Magne Lilloe
    • Lars Lysø Marthinsen
    • Eirik Pinslund
    • Ole-Andreas Rake
    • Arne Rettedal
    • Thomas Larsen Røed
    • Haakon Borge Stenbeck
    • Jonas Strømberg
  • 2014 (184.00 km): 04:11:18 (K)
    • Sissel Vien
  • 2011 (190.00 km): 03:53:00 (M)
    • Jan Olav Beitmyren
    • Lars Eftang
    • Leif Oddvin Jensen
    • Geir Kjær
    • Roy Kjærnet
    • Geir Lien
    • Vidar Mehl
    • Ole Kristian Mork
    • Martin Olsen
    • Simen Østensen
  • 2011 (190.00 km): 04:12:56 (K)
    • Cathrine Louise Bjørkelund