Styrkeprøven Lillehammer - Oslo Uoffisielt NM Lagtempo - 2015
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tGjøvik 46 kmEidsvoll 118 kmOlavsgaard 162 km
1 125607 Christoffer Aas Clementz Kjekkas IF Sykkel M 40-44 04:16:45 44.8600:59:4802:34:5503:31:38
1 44722 Frode Dalen Kjekkas IF Sykkel M 40-44 04:16:45 44.8600:59:4802:34:5503:31:38
1 42370 Per Christian Eidevik Kjekkas IF Sykkel M 35-39 04:16:45 44.8600:59:4802:34:5503:31:38
1 109090 Morten Grimsgård Kjekkas IF Sykkel M 30-34 04:16:45 44.8600:59:4802:34:5503:31:38
1 108838 Sten-Are Harjo Kjekkas IF Sykkel M 40-44 04:16:45 44.8600:59:4802:34:5503:31:38
1 80183 Rune Henriksen Kjekkas IF Sykkel M 40-44 04:16:45 44.8600:59:4802:34:5503:31:38
1 68992 Ivar Magnus Hvattum Kjekkas IF Sykkel M 35-39 04:16:45 44.8600:59:4802:34:5503:31:38
1 79157 Espen Høglund Kjekkas IF Sykkel M 30-34 04:16:45 44.8600:59:4802:34:5503:31:38
1 49396 Eirik Hval Jensen Kjekkas IF Sykkel M 40-44 04:16:45 44.8600:59:4802:34:5503:31:38
1 87366 Bård Olsen Kjekkas IF Sykkel M 50-54 04:16:45 44.8600:59:4802:34:5503:31:38
1 129029 Alf Sindre Pedersen Kjekkas IF Sykkel M 35-39 04:16:45 44.8600:59:4802:34:5503:31:38
1 137314 Ingar Stokstad Kjekkas IF Sykkel M 25-29 04:16:45 44.8600:59:4802:34:5503:31:38
1 54096 Dag Torp-Hansen Kjekkas IF Sykkel M 30-34 04:16:45 44.8600:59:4802:34:5503:31:38
2 47378 Østen Bergum Lillehammer Cykleklubb M 40-44 04:18:31 44.5601:00:3902:37:2103:33:46
2 80568 Vegard Faldet Lillehammer Cykleklubb M 35-39 04:18:31 44.5600:00:0000:00:0000:00:00
2 129150 Øyvind Lie Flobergseter Lillehammer Cykleklubb M 20-24 04:18:31 44.5601:00:3902:37:2103:33:46
2 45708 Vegard Jevnesveen Lillehammer Cykleklubb M 30-34 04:18:31 44.5601:00:3902:37:2103:33:46
2 144056 Marius Jevnesveen Lillehammer Cykleklubb M 35-39 04:18:31 44.5600:00:0002:37:2103:33:46
2 109274 Terje Lindholm Lillehammer Cykleklubb M 40-44 04:18:31 44.5600:00:0000:00:0000:00:00
2 137318 Oddvin Offigstad Lillehammer Cykleklubb M 30-34 04:18:31 44.5601:00:3902:37:2103:33:46
2 108826 Martin Olsen Lillehammer Cykleklubb M 20-24 04:18:31 44.5600:00:0000:00:0000:00:00
2 108885 Even Andreas Røed Lillehammer Cykleklubb M 30-34 04:18:31 44.5601:00:3902:37:2103:33:46
2 144119 Lars Stensløkken Lillehammer Cykleklubb M 30-34 04:18:31 44.5601:00:3902:37:2103:33:46
2 34913 Roy Magne Storholm Lillehammer Cykleklubb M 35-39 04:18:31 44.5601:00:3902:37:2103:33:46
2 42297 Sindre Viberg Lillehammer Cykleklubb M 35-39 04:18:31 44.5601:00:3902:37:2103:33:46
3 47592 Espen Aune Stovnerkameratene Sykkel M 45-49 04:24:19 43.5801:01:5702:39:4903:38:34
3 47651 Ola Thomas Berntsen Stovnerkameratene Sykkel M 40-44 04:24:19 43.5801:01:5702:39:4903:38:34
3 129005 Svein Berntzen Stovnerkameratene Sykkel M 40-44 04:24:19 43.5801:01:5702:39:4903:38:34
3 68114 Jens Petter Dammen Stovnerkameratene Sykkel M 45-49 04:24:19 43.5801:01:5702:39:4903:38:34
3 47377 Bjørn Ivar Ekberg Stovnerkameratene Sykkel M 40-44 04:24:19 43.5801:01:5702:39:4903:38:34
3 47708 Rory Gundersen Stovnerkameratene Sykkel M 45-49 04:24:19 43.5801:01:5702:39:4903:38:34
3 150719 Ivan Kalshaugen Stovnerkameratene Sykkel M 35-39 04:24:19 43.5801:01:5702:39:4903:38:34
3 151008 Tom Larsen Stovnerkameratene Sykkel M 40-44 04:24:19 43.5801:01:5702:39:4903:38:34
3 68504 Jonas Nielsen Stovnerkameratene Sykkel M 25-29 04:24:19 43.5801:01:5702:39:4903:38:34
3 68641 Tomas Nydal Stovnerkameratene Sykkel M 40-44 04:24:19 43.5801:01:5702:39:4903:38:34
3 47176 Knut Harald Smette Stovnerkameratene Sykkel M 30-34 04:24:19 43.5801:01:5702:39:4903:38:34
3 49968 Ketil Tærum Stovnerkameratene Sykkel M 40-44 04:24:19 43.5801:01:5702:39:4903:38:34
4 64414 Dan Erik Hansen SK Rye sykkel M 25-29 04:25:02 43.4601:01:0602:39:0503:38:10
4 129033 Geir Haugen SK Rye sykkel M 40-44 04:25:02 43.4601:01:0602:39:0503:38:10
4 129545 Ingar Høglien SK Rye sykkel M 40-44 04:25:02 43.4601:01:0602:39:0503:38:10
4 64324 Kjetil Kviseth SK Rye sykkel M 45-49 04:25:02 43.4601:01:0602:39:0503:38:10
4 150720 Erik Sæbø Vatn Larsen SK Rye sykkel M 30-34 04:25:02 43.4601:01:0602:39:0503:38:10
4 43998 Gaute Norderhaug SK Rye sykkel M 40-44 04:25:02 43.4601:01:0602:39:0503:38:10
4 42265 Sindre Næss SK Rye sykkel M 45-49 04:25:02 43.4601:01:0602:39:0503:38:10
4 80243 Eirik Olsen SK Rye sykkel M 40-44 04:25:02 43.4601:01:0602:39:0503:38:10
4 109386 Karl Axel Svendsen SK Rye sykkel M 25-29 04:25:02 43.4601:01:0602:39:0503:38:10
4 129035 Claes Watndal SK Rye sykkel M 40-44 04:25:02 43.4601:01:0602:39:0503:38:10
4 129060 Yngve Øksnes SK Rye sykkel M 35-39 04:25:02 43.4601:01:0602:39:0503:38:10
5 21435 Børge Andreassen Follo Sykkelklubb M 40-44 04:34:02 42.0301:03:2702:44:5703:46:20
5 129247 Stian Brække Follo Sykkelklubb M 35-39 04:34:02 42.0301:03:2702:44:5703:46:20
5 41441 Anders Christiansen Follo Sykkelklubb M 45-49 04:34:02 42.0301:03:2702:44:5703:46:20
5 49410 Jørgen Feldt Follo Sykkelklubb M 35-39 04:34:02 42.0301:03:2702:44:5707:16:23
5 41489 Thomas Forsberg Follo Sykkelklubb M 45-49 04:34:02 42.0301:03:2702:44:5703:46:20
5 144067 Bent Granby Follo Sykkelklubb M 40-44 04:34:02 42.0301:03:2702:44:5703:46:20
5 146577 Kenneth Hansen Follo Sykkelklubb M 40-44 04:34:02 42.0301:03:2702:44:5703:46:20
5 137381 Stian Gylder Haugland Follo Sykkelklubb M 25-29 04:34:02 42.0301:03:2702:44:5703:46:20
5 144374 Gaute Helfjord Follo Sykkelklubb M 40-44 04:34:02 42.0301:03:2702:44:5703:46:20
5 108918 Tom Helsinghof Follo Sykkelklubb M 40-44 04:34:02 42.0301:03:2702:44:5703:46:20
5 113511 Thomas Husum Follo Sykkelklubb M 40-44 04:34:02 42.0301:03:2702:44:5703:46:20
5 90149 Tore Jakobsen Follo Sykkelklubb M 35-39 04:34:02 42.0301:03:2702:44:5703:46:20
5 139115 Espen Kristiansen Follo Sykkelklubb M 35-39 04:34:02 42.0301:03:2702:44:5703:46:20
5 98274 Geir Lothe Follo Sykkelklubb M 40-44 04:34:02 42.0301:03:2702:44:5703:46:20
5 137382 Terje Myklebust Follo Sykkelklubb M 45-49 04:34:02 42.0301:03:2702:44:5703:46:20
5 22618 Geir Arne Nessa Follo Sykkelklubb M 40-44 04:34:02 42.0301:03:2702:44:5703:46:20
5 64045 Bjørn Erik Walle Follo Sykkelklubb M 45-49 04:34:02 42.0301:03:2702:44:5703:46:20
6 21632 Dag Foseid Team Stord / Haugaland / Stord Sykleklubb M 50-54 04:34:46 41.9201:03:2902:43:4603:45:17
6 22901 Gunnleiv Gjøsæter Team Stord / Haugaland / Stord Sykleklubb M 45-49 04:34:46 41.9201:03:2902:43:4603:45:17
6 29596 Tor Olav Gregersen Team Stord / Haugaland / CK Haugaland M 35-39 04:34:46 41.9201:03:2902:43:4603:45:17
6 27244 Øyvind Kaurstad Team Stord / Haugaland / CK Haugaland M 40-44 04:34:46 41.9201:03:2902:43:4603:45:17
6 27170 Øystein Olsen Team Stord / Haugaland / CK Haugaland M 35-39 04:34:46 41.9201:03:2902:43:4603:45:17
6 66386 Reidar Risnes Team Stord / Haugaland / Stord Sykleklubb M 35-39 04:34:46 41.9201:03:2902:43:4603:45:17
6 83277 Stein Helge Simonsen Team Stord / Haugaland / Stord Sykleklubb M 35-39 04:34:46 41.9201:03:2902:43:4603:45:17
6 66396 Torleif Solli Team Stord / Haugaland / Stord Sykleklubb M 30-34 04:34:46 41.9201:03:2902:43:4603:45:17
6 78797 Jan Erik Søvig Team Stord / Haugaland / CK Haugaland M 40-44 04:34:46 41.9201:03:2902:43:4603:45:17
6 101005 Tor Helge Tjøstheim Team Stord / Haugaland / CK Haugaland M 35-39 04:34:46 41.9201:03:2902:43:4603:45:17
6 22389 Frode Valen Team Stord / Haugaland / Stord Sykleklubb M 45-49 04:34:46 41.9201:03:2902:43:4603:45:17
6 37407 Ronald Valvatne Team Stord / Haugaland / Fusa Sykkelklubb M 50-54 04:34:46 41.9201:03:2902:43:4603:45:17
6 102330 Eivind Vegstad Team Stord / Haugaland / Stord Sykleklubb M 30-34 04:34:46 41.9201:03:2902:43:4603:45:17
7 81178 Trond G. Amundsen Holmenkollen Cykleklubb M 40-44 04:34:57 41.8901:02:4702:43:1203:44:27
7 82446 Petter Andersen Holmenkollen Cykleklubb M 40-44 04:34:57 41.8901:02:4702:43:1203:44:27
7 80141 Alexander Berg Holmenkollen Cykleklubb M 45-49 04:34:57 41.8901:02:4702:43:1203:44:27
7 151009 Johan Gutzkow Holmenkollen Cykleklubb M 45-49 04:34:57 41.8901:02:4702:43:1203:44:27
7 137336 Christian Hasle Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:34:57 41.8901:02:4702:43:1203:44:27
7 80274 Sven Iver Hegstad Holmenkollen Cykleklubb M 40-44 04:34:57 41.8901:02:5502:43:1203:44:27
7 70869 Christopher Andreas Jensen Holmenkollen Cykleklubb M 40-44 04:34:57 41.8901:02:4702:43:1203:44:27
7 133947 Hans-Henrik Merckoll Holmenkollen Cykleklubb M 45-49 04:34:57 41.8901:02:4702:43:1203:44:27
7 137338 André Nygård Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:34:57 41.8901:02:4702:43:1203:44:27
7 108895 Fredrik Sommerfeldt Holmenkollen Cykleklubb M 40-44 04:34:57 41.8901:02:4702:43:1203:44:27
7 65487 Anders Sætre Holmenkollen Cykleklubb M 40-44 04:34:57 41.8901:02:5502:43:1203:44:27
7 137497 Andreas Østern Holmenkollen Cykleklubb M 40-44 04:34:57 41.8901:02:5502:43:1203:44:27
8 48690 Roger Arenberg IF Frøy Sykkel M 50-54 04:37:09 41.5601:04:3202:46:1303:47:12
8 69512 Dagfinn Bang-Johansen IF Frøy Sykkel M 35-39 04:37:09 41.5601:04:3202:46:1303:47:12
8 31014 Morten Forland IF Frøy Sykkel M 40-44 04:37:09 41.5601:04:3202:46:1303:47:12
8 106449 Pål Fritsvold IF Frøy Sykkel M 40-44 04:37:09 41.5601:04:3202:46:1303:47:12
8 35120 Håvard Hilde IF Frøy Sykkel M 55-59 04:37:09 41.5601:04:3202:46:1303:47:12
8 68909 Martin Lyngstad Ihler IF Frøy Sykkel M 30-34 04:37:09 41.5601:04:3202:46:1303:47:12
8 108360 Thomas Jansen IF Frøy Sykkel M 30-34 04:37:09 41.5601:04:3202:46:1303:47:12
8 71213 Andreas Landa IF Frøy Sykkel M 17-19 04:37:09 41.5601:04:3202:46:1303:47:12
8 42348 Eelco Van Weerdhuizen IF Frøy Sykkel M 40-44 04:37:09 41.5601:04:3202:46:1303:47:12
8 35185 Morten Winsnes IF Frøy Sykkel M 40-44 04:37:09 41.5601:04:3202:46:1303:47:12
8 34987 Håkon Zahl IF Frøy Sykkel M 45-49 04:37:09 41.5601:04:3202:46:1303:47:12
9 79951 Pål Gravem Ottestad Idrettslag Sykkel / Ottestad IL - Sykkel M 40-44 04:37:25 41.5201:02:4702:44:2603:47:03
9 80202 Andreas Johannes Heck Ottestad Idrettslag Sykkel / Ottestad IL - Sykkel M 45-49 04:37:25 41.5201:02:4702:44:2603:47:03
9 137320 Kjell Karlsen Ottestad Idrettslag Sykkel / Ottestad IL - Sykkel M 50-54 04:37:25 41.5201:02:4702:44:2603:47:03
9 109020 Erik Kleven Ottestad Idrettslag Sykkel / Ottestad IL - Sykkel M 40-44 04:37:25 41.5201:02:4702:44:2603:47:03
9 64040 Lars Espen Kristiansen Ottestad Idrettslag Sykkel / Moss Cykle Klubb M 40-44 04:37:25 41.5201:02:4702:44:2603:47:03
9 91265 Erik Landheim Ottestad Idrettslag Sykkel / Ottestad IL - Sykkel M 50-54 04:37:25 41.5201:02:4702:44:2603:47:03
9 80173 Simen Christoffer Nordal Ottestad Idrettslag Sykkel / Ottestad IL - Sykkel M 30-34 04:37:25 41.5201:02:4702:44:2603:47:03
9 49411 Espen Nyland Ottestad Idrettslag Sykkel / Ottestad IL - Sykkel M 40-44 04:37:25 41.5201:02:4702:44:2603:48:51
9 137412 Lars Ivar Nyland Ottestad Idrettslag Sykkel / Ottestad IL - Sykkel M 35-39 04:37:25 41.5201:02:4702:44:2603:47:03
9 108900 Geir Nysveen Ottestad Idrettslag Sykkel / Brumunddal SK - terreng M 45-49 04:37:25 41.5201:02:4702:44:2603:47:03
9 80465 Bjørnar Skjelseth Ottestad Idrettslag Sykkel / Brumunddal SK - terreng M 45-49 04:37:25 41.5201:02:4702:44:2603:47:03
9 108899 Joakim Vika Ottestad Idrettslag Sykkel / Brumunddal SK - terreng M 35-39 04:37:25 41.5201:02:4702:44:2603:47:03
10 65395 Mattias Dahlberg Sagene IF Sykkel M 35-39 04:38:22 41.3801:04:3202:48:4303:51:02
10 80207 Bård Idås Sagene IF Sykkel M 45-49 04:38:22 41.3801:04:3202:48:4303:51:02
10 150723 Erno Kainulainen Sagene IF Sykkel M 30-34 04:38:22 41.3801:04:3202:48:4303:51:02
10 109330 Magnus Wien Klæboe Sagene IF Sykkel M 30-34 04:38:22 41.3801:04:3202:48:4303:51:02
10 150724 Arnstein Larheim Sagene IF Sykkel M 30-34 04:38:22 41.3801:04:3202:48:4303:51:02
10 151010 Henning Lund Sagene IF Sykkel M 35-39 04:38:22 41.3801:04:3202:48:4303:51:02
10 129377 Olav Magnus Moen Sagene IF Sykkel M 25-29 04:38:22 41.3801:04:3202:48:4303:51:02
10 136516 Anders Røynås Sagene IF Sykkel M 40-44 04:38:22 41.3801:04:3202:48:4303:51:02
10 138161 Håkon Stensbak Sagene IF Sykkel M 25-29 04:38:22 41.3801:04:3202:48:4303:51:02
10 122428 Jørgen Sørensen Sagene IF Sykkel M 40-44 04:38:22 41.3801:04:3202:48:4303:51:02
10 54095 Espen Thorstensen Sagene IF Sykkel M 30-34 04:38:22 41.3801:04:3202:48:4303:51:02
11 51057 Kenneth Antonsen SK Rye 2 / SK Rye sykkel M 40-44 04:39:16 41.2501:04:4002:48:2703:51:04
11 150727 Henrik Bering SK Rye 2 / SK Rye sykkel M 25-29 04:39:16 41.2501:04:4002:48:2703:51:04
11 138572 Aleksander Bøttger SK Rye 2 / SK Rye sykkel M 17-19 04:39:16 41.2501:04:4002:48:2703:51:04
11 150728 Asbjørn Fjellvåg SK Rye 2 / SK Rye sykkel M 20-24 04:39:16 41.2501:04:4002:48:2703:51:04
11 62634 Gard Jonas Moen Gabrielsen SK Rye 2 / SK Rye sykkel M 20-24 04:39:16 41.2501:04:4002:48:2703:51:04
11 34900 Terje Johnsen SK Rye 2 / SK Rye sykkel M 50-54 04:39:16 41.2501:04:4002:48:2703:51:04
11 42414 Nils Jørgen Mittet SK Rye 2 / SK Rye sykkel M 35-39 04:39:16 41.2501:04:4002:48:2703:51:04
11 96677 Thomas Brager Olsen SK Rye 2 / SK Rye sykkel M 45-49 04:39:16 41.2501:04:4002:48:2703:51:04
11 23908 Jan Åge Sakariassen SK Rye 2 / SK Rye sykkel M 40-44 04:39:16 41.2501:04:4002:48:2703:51:04
11 36483 Øyvind Unhjem SK Rye 2 / SK Rye sykkel M 40-44 04:39:16 41.2501:04:4002:48:2703:51:04
11 80148 Frank Roe Vasseng SK Rye 2 / Cykleklubb Valeo, Fornebu M 45-49 04:39:16 41.2501:04:4002:48:2703:51:04
11 150726 Marius Aasvang SK Rye 2 / SK Rye sykkel M 20-24 04:39:16 41.2501:04:4002:48:2703:51:04
12 49502 Tarjei Blåsås SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:41:53 40.8601:06:0702:50:0403:53:01
12 41452 Cato Borge SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:41:53 40.8601:06:0702:50:0403:53:01
12 39140 Kjetil Dahle SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:41:53 40.8601:06:0702:50:0403:53:01
12 63949 Tommy Engvik SpKl Ceres Sykkel M 50-54 04:41:53 40.8601:06:0702:50:0403:53:01
12 36371 Espen Halvorsen SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:41:53 40.8601:06:0702:50:0403:53:01
12 139685 Øyvind Haug SpKl Ceres Sykkel M 35-39 04:41:53 40.8601:06:0702:50:0403:53:01
12 106444 Trond Havdahl SpKl Ceres Sykkel M 55-59 04:41:53 40.8601:06:0702:50:0403:53:01
12 80321 Lars Holter SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:41:53 40.8601:06:0702:50:0403:53:01
12 79012 Anders Huus SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:41:53 40.8601:06:0702:50:0403:53:01
12 50122 Roger Hæhre SpKl Ceres Sykkel M 35-39 04:41:53 40.8601:06:0702:50:0403:53:01
12 47716 Johnny Ihlen SpKl Ceres Sykkel M 55-59 04:41:53 40.8601:06:0702:50:0403:53:01
12 49916 Stefan Ihlen SpKl Ceres Sykkel M 35-39 04:41:53 40.8601:06:0702:50:0403:53:01
12 69514 Magne Loftesnes SpKl Ceres Sykkel M 50-54 04:41:53 40.8601:06:0702:50:0403:53:01
12 63950 Oddbjørn Nilsen SpKl Ceres Sykkel M 60-64 04:41:53 40.8601:06:0702:50:0403:53:01
12 107956 Frode O. Storløkken SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:41:53 40.8601:06:0702:50:0403:53:01
13 144108 Sigurd Bakke Amundsen Bærum og Omegn Cykleklubb M 25-29 04:44:56 40.4301:02:3502:50:5703:54:24
13 45412 Idar Magne Bækken Bærum og Omegn Cykleklubb M 45-49 04:44:56 40.4301:02:3502:50:5703:54:24
13 64047 Hans-Christian Francke Bærum og Omegn Cykleklubb M 50-54 04:44:56 40.4301:02:3502:50:5703:54:24
13 144109 Kim Gerhardsen Bærum og Omegn Cykleklubb M 17-19 04:44:56 40.4301:02:3502:50:5703:54:24
13 136882 Atle Halvorsen Bærum og Omegn Cykleklubb M 25-29 04:44:56 40.4301:02:3502:50:5703:54:24
13 64309 Jakob Haarr Jølstad Bærum og Omegn Cykleklubb M 25-29 04:44:56 40.4301:02:3502:50:5703:54:24
13 74498 Anders Rostrup Bærum og Omegn Cykleklubb M 30-34 04:44:56 40.4301:02:3502:50:5703:54:24
13 30632 Jan Tore Sletta Bærum og Omegn Cykleklubb M 50-54 04:44:56 40.4301:02:3502:50:5703:54:24
13 144227 Casper Mønsted Søndberg Bærum og Omegn Cykleklubb M 30-34 04:44:56 40.4301:02:3502:50:5703:54:24
13 129059 Bjørnar Volden Bærum og Omegn Cykleklubb M 35-39 04:44:56 40.4301:02:3502:50:5703:54:24
13 108961 Christian Wiig Bærum og Omegn Cykleklubb M 40-44 04:44:56 40.4301:02:3502:50:5703:54:24
14 109475 Ove Jørgen Carlsen Lørenskog Cykleklubb M 40-44 04:46:41 40.1801:06:3302:52:4703:57:02
14 108841 Simen Enger Lørenskog Cykleklubb M 25-29 04:46:41 40.1801:06:3302:52:4703:57:02
14 129111 Ronnie Hallén Lørenskog Cykleklubb M 40-44 04:46:41 40.1801:06:3302:52:4703:57:02
14 151011 Erik Haugen Lørenskog Cykleklubb M 35-39 04:46:41 40.1801:06:3302:52:4703:57:02
14 137966 Kåre Haukaas Lørenskog Cykleklubb M 40-44 04:46:41 40.1801:06:3302:52:4703:57:02
14 137355 Trond Kjølstad Lørenskog Cykleklubb M 40-44 04:46:41 40.1801:06:3302:52:4703:57:02
14 109095 Kjell Ingebret Nilsen Lørenskog Cykleklubb M 40-44 04:46:41 40.1801:06:3302:52:4703:57:02
14 80201 Stein Magnus Olafsrud Lørenskog Cykleklubb M 40-44 04:46:41 40.1801:06:3302:52:4703:57:02
14 150730 Harald Sjøvaag Olsen Lørenskog Cykleklubb M 40-44 04:46:41 40.1801:06:3302:52:4703:57:02
14 137369 Lars Hugo Braadland Olsen Lørenskog Cykleklubb M 40-44 04:46:41 40.1801:06:3302:52:4703:57:02
14 144130 Arild Vold Lørenskog Cykleklubb M 35-39 04:46:41 40.1801:06:3302:52:4703:57:02
14 150731 Eirik Vollen Lørenskog Cykleklubb M 35-39 04:46:41 40.1801:06:3302:52:4703:57:02
14 144846 Jørgen Wiborg Lørenskog Cykleklubb M 30-34 04:46:41 40.1801:06:3302:52:4703:57:02
15 62532 Willy Andersen Ullensaker CK M 45-49 04:46:42 40.1801:05:1502:48:5403:53:07
15 80203 Svein Åke Arntzen Ullensaker CK M 45-49 04:46:42 40.1801:05:1502:48:5403:53:07
15 136812 Asgeir Bjørgum Ullensaker CK M 40-44 04:46:42 40.1801:05:1502:48:5403:53:07
15 109656 Ole Anders Eek Ullensaker CK M 35-39 04:46:42 40.1801:05:1502:48:5403:53:07
15 150732 Pål Kristian Eggen Ullensaker CK M 35-39 04:46:42 40.1801:05:1502:48:5403:53:07
15 47742 Kenneth Hoff Ullensaker CK M 35-39 04:46:42 40.1801:05:1502:48:5403:53:07
15 144072 Frode Lier Ullensaker CK M 40-44 04:46:42 40.1801:05:1502:48:5403:53:07
15 150733 Morten Land Nilsen Ullensaker CK M 25-29 04:46:42 40.1801:05:1502:48:5403:53:07
15 151012 Henning Nilsen Ullensaker CK M 45-49 04:46:42 40.1801:05:1502:48:5403:53:07
15 80382 Tor Erik Rognstad Ullensaker CK M 40-44 04:46:42 40.1801:05:1502:48:5403:53:07
15 47059 Tommy Torgersen Ullensaker CK M 45-49 04:46:42 40.1801:05:1502:48:5403:53:07
16 70417 Bertil Alexandersen Cykle Klubben Øst M 55-59 04:51:37 39.5001:06:3702:57:0504:00:31
16 46664 Martin Gustavsen Cykle Klubben Øst M 30-34 04:51:37 39.5001:06:3702:57:0504:00:31
16 41001 Bjørn Kristiansen Cykle Klubben Øst M 50-54 04:51:37 39.5001:06:3702:57:0504:00:31
16 150734 Øyvin Larsen Cykle Klubben Øst M 50-54 04:51:37 39.5001:06:3702:57:0504:00:31
16 137419 Stian Larsen Cykle Klubben Øst M 40-44 04:51:37 39.5001:06:3702:57:0504:00:31
16 80328 Harald Nygaard Cykle Klubben Øst M 50-54 04:51:37 39.5001:06:3702:57:0504:00:31
16 150735 Øistein Paulsen Cykle Klubben Øst M 45-49 04:51:37 39.5001:06:3702:57:0504:00:31
16 144081 Lars Pederstad Cykle Klubben Øst M 45-49 04:51:37 39.5001:06:3702:57:0504:00:31
16 151013 Jørgen Pettersen Cykle Klubben Øst M 30-34 04:51:37 39.5001:06:3702:57:0504:00:31
16 108071 Cato Pettersen Cykle Klubben Øst M 40-44 04:51:37 39.5001:06:3702:57:0504:00:31
16 151014 Vidar Solberg Cykle Klubben Øst M 35-39 04:51:37 39.5001:06:3702:57:0504:00:31
17 137339 Emil Grøttheim Algaard Holmenkollen Cykleklubb 2 M 40-44 04:55:08 39.0301:07:2202:57:0804:03:18
17 150736 Lars Knem Christie Holmenkollen Cykleklubb 2 M 40-44 04:55:08 39.0301:07:2202:57:0804:03:18
17 144058 Geir Oppegård Flæsen Holmenkollen Cykleklubb 2 M 40-44 04:55:08 39.0301:07:2202:57:0804:03:18
17 40569 Kenneth Gavoll-Hansen Holmenkollen Cykleklubb 2 M 40-44 04:55:08 39.0301:07:2202:57:0804:03:18
17 151015 Trond Haug Holmenkollen Cykleklubb 2 M 40-44 04:55:08 39.0301:07:2202:57:0804:03:18
17 65565 Andreas Hellstrøm Holmenkollen Cykleklubb 2 M 40-44 04:55:08 39.0301:07:2202:57:0804:03:18
17 67688 Pierre Nicolas Lemyre Holmenkollen Cykleklubb 2 M 40-44 04:55:08 39.0301:07:2202:57:0804:03:18
17 150738 Kristian Strand Luhr Holmenkollen Cykleklubb 2 M 40-44 04:55:08 39.0301:07:2202:57:0804:03:18
17 150739 Øystein Hagen Pettersen Holmenkollen Cykleklubb 2 M 35-39 04:55:08 39.0301:07:2202:57:0804:03:18
17 102334 Martin Ruud Holmenkollen Cykleklubb 2 M 40-44 04:55:08 39.0301:07:2202:57:0804:03:18
17 138233 Nils Peder Sand Holmenkollen Cykleklubb 2 M 35-39 04:55:08 39.0301:07:2202:57:0804:03:18
17 129032 Truls Teigen Holmenkollen Cykleklubb 2 M 40-44 04:55:08 39.0301:07:2202:57:0804:03:18
17 116369 Anders Aas Holmenkollen Cykleklubb 2 M 35-39 04:55:08 39.0301:07:2202:57:0804:03:18
18 108928 Leon Engesæth IF Frøy Sykkel 2 M 40-44 04:58:00 38.6501:08:1703:03:1904:07:33
18 150740 Kjetil Ervik IF Frøy Sykkel 2 M 45-49 04:58:00 38.6501:08:1703:03:1904:07:33
18 65350 Steinar Forsmo IF Frøy Sykkel 2 M 60-64 04:58:00 38.6501:08:1703:03:1904:07:33
18 151016 Arne Hansen IF Frøy Sykkel 2 M 45-49 04:58:00 38.6501:08:1703:03:1904:07:33
18 64396 Rikard Amdal Kalland IF Frøy Sykkel 2 M 45-49 04:58:00 38.6501:08:1703:03:1904:07:33
18 64021 Steinar Knutsen IF Frøy Sykkel 2 M 45-49 04:58:00 38.6501:08:1703:03:1904:07:33
18 35184 Steinar Rød Nilsen IF Frøy Sykkel 2 M 45-49 04:58:00 38.6501:08:1703:03:1904:07:33
18 144774 Andreas Nilsen IF Frøy Sykkel 2 M 30-34 04:58:00 38.6501:08:1703:03:1904:07:33
18 110069 Pål Olsen IF Frøy Sykkel 2 M 50-54 04:58:00 38.6501:08:1703:03:1904:07:33
18 64350 Johnny Rognså IF Frøy Sykkel 2 M 45-49 04:58:00 38.6501:08:1703:03:1904:07:33
18 34985 Morten Storli IF Frøy Sykkel 2 M 35-39 04:58:00 38.6501:08:1703:03:1904:07:33
18 34988 Jan Morten Aag IF Frøy Sykkel 2 M 55-59 04:58:00 38.6501:08:1703:03:1904:07:33
19 133242 Bjørn Bjune Asker Cykleklubb M 40-44 04:58:15 38.6201:07:5802:58:5404:05:23
19 98854 Arne Dolven Asker Cykleklubb M 40-44 04:58:15 38.6201:07:5802:58:5404:05:23
19 137815 Thomas Engebretsen Asker Cykleklubb M 40-44 04:58:15 38.6201:07:5802:58:5404:05:23
19 64093 Dag Otter Johansen Asker Cykleklubb M 45-49 04:58:15 38.6201:07:5802:58:5404:05:23
19 47488 Edmund Langeland Asker Cykleklubb M 50-54 04:58:15 38.6201:07:5802:58:5404:05:23
19 46695 Magnar Myrvold Asker Cykleklubb M 45-49 04:58:15 38.6201:07:5802:58:5404:05:23
19 70618 Arild Nordstad Asker Cykleklubb M 50-54 04:58:15 38.6201:07:5802:58:5404:05:23
19 128312 Bernt Sagård Asker Cykleklubb M 55-59 04:58:15 38.6201:07:5802:58:5404:05:23
19 137535 Alexander Thorsø Asker Cykleklubb M 35-39 04:58:15 38.6201:07:5802:58:5404:05:23
19 80332 Erik Thrane Asker Cykleklubb M 45-49 04:58:15 38.6201:07:5802:58:5404:05:23
19 64103 Arne Henning Underdal-Loktu Asker Cykleklubb M 40-44 04:58:15 38.6201:07:5802:58:5404:05:23
19 120950 Petter Aasen Asker Cykleklubb M 50-54 04:58:15 38.6201:07:5802:58:5404:05:23
20 150742 Frantz Ludvik Rude Dahlen Skullerud Sportsklubb Sykkel M 30-34 05:01:28 38.2101:06:2202:56:3004:01:14
20 150743 Lars Håkon Espeland Skullerud Sportsklubb Sykkel M 35-39 05:01:28 38.2101:06:2202:56:3004:01:14
20 109035 Gunnar Halle Skullerud Sportsklubb Sykkel M 50-54 05:01:28 38.2101:06:2202:56:3004:01:14
20 80266 Stig Hellesnes Skullerud Sportsklubb Sykkel M 45-49 05:01:28 38.2101:06:2202:56:3004:01:14
20 80267 Bjørn Ole Inglingstad Skullerud Sportsklubb Sykkel M 45-49 05:01:28 38.2101:06:2202:56:3004:01:14
20 150744 Bent Inglingstad Skullerud Sportsklubb Sykkel M 40-44 05:01:28 38.2101:06:2202:56:3004:01:14
20 40893 Espen Kristiansen Skullerud Sportsklubb Sykkel M 50-54 05:01:28 38.2101:06:2202:56:3004:01:14
20 88760 Thor Erik Messel Skullerud Sportsklubb Sykkel M 50-54 05:01:28 38.2101:06:2202:56:3004:01:14
20 137576 Hugo Magne Moen Skullerud Sportsklubb Sykkel M 45-49 05:01:28 38.2101:06:2202:56:3004:01:14
20 108937 Jan Gunnar Næss Skullerud Sportsklubb Sykkel M 50-54 05:01:28 38.2101:06:2202:56:3004:01:14
20 151019 Vidar Olsen Skullerud Sportsklubb Sykkel M 40-44 05:01:28 38.2101:06:2202:56:3004:01:14
20 68682 Ove Pernes Skullerud Sportsklubb Sykkel M 55-59 05:01:28 38.2101:06:2202:56:3004:01:14
20 137365 Lars André Røkke Skullerud Sportsklubb Sykkel M 45-49 05:01:28 38.2101:06:2202:56:3004:01:14
20 129224 Frank Sørensen Skullerud Sportsklubb Sykkel M 45-49 05:01:28 38.2101:06:2202:56:3004:01:14
20 49921 Lars Tendal Skullerud Sportsklubb Sykkel M 45-49 05:01:28 38.2101:06:2202:56:3004:01:14
21 137376 Trym Andreassen Driv IL Sykkel M 45-49 05:07:04 37.5101:11:5503:07:3704:14:06
21 114182 André V. Angelillo Driv IL Sykkel M 45-49 05:07:04 37.5101:11:5503:07:3704:14:06
21 129115 Jan-Erik Christiansen Driv IL Sykkel M 40-44 05:07:04 37.5101:11:5503:07:3704:14:06
21 80233 Njål Eirik Haug Driv IL Sykkel M 45-49 05:07:04 37.5101:11:5503:07:3704:14:06
21 98763 Dag Holtop Driv IL Sykkel M 50-54 05:07:04 37.5101:11:5503:07:3704:14:06
21 110036 Einar Åsheim Ihlebæk Driv IL Sykkel M 50-54 05:07:04 37.5101:11:5503:07:3704:14:06
21 130350 Ole Johansen Driv IL Sykkel M 45-49 05:07:04 37.5101:11:5503:07:3704:14:06
21 138550 Kim Jordmoen Driv IL Sykkel M 35-39 05:07:04 37.5101:11:5503:07:3704:14:06
21 151020 Petter Nilsen Driv IL Sykkel M 40-44 05:07:04 37.5101:11:5503:07:3704:14:06
21 34761 Marius Ralger Driv IL Sykkel M 40-44 05:07:04 37.5101:11:5503:07:3704:14:06
21 42345 Arne Steffensen Driv IL Sykkel M 50-54 05:07:04 37.5101:11:5503:07:3704:14:06
21 34810 Jardar Sæthren Driv IL Sykkel M 45-49 05:07:04 37.5101:11:5503:07:3704:14:06
21 150747 Frank Westlie Driv IL Sykkel M 50-54 05:07:04 37.5101:11:5503:07:3704:14:06
- 150748 Marius Melby Lillehammer Cykleklubb M 20-24 04:22:08 43.9401:00:3902:37:2103:33:46
- 120933 Aleksander Pérez Lillehammer Cykleklubb M 20-24 04:24:16 43.5901:00:3902:37:2103:34:58
- 36570 Cato Rokne SK Rye sykkel M 45-49 04:25:34 43.3701:01:0602:39:0503:38:10
- 129026 Espen Rolfsen Stovnerkameratene Sykkel M 30-34 04:28:58 42.8301:01:5702:39:4903:38:34
- 108201 Arne Martin Moen Kjekkas IF Sykkel M 30-34 04:29:07 42.8000:59:4802:34:5503:32:43
- 109143 Erik Olsen-Ruud Kjekkas IF Sykkel M 25-29 04:29:07 42.8000:59:4802:34:5503:32:43
- 150749 Aleksander Stijeljia Kjekkas IF Sykkel M 35-39 04:29:07 42.8000:59:4802:34:5503:31:47
- 137347 Kristian Grue Kjekkas IF Sykkel M 20-24 04:30:10 42.6400:59:4802:37:3603:40:41
- 21479 Brynjulf Spalder SK Rye sykkel M 40-44 04:30:21 42.6101:01:0602:39:0503:39:26
- 109632 Christian Garli Dalen Kjekkas IF Sykkel M 35-39 04:33:54 42.0500:59:4802:34:5503:36:08
- 100294 Grant Carruthers Team Stord / Haugaland / Stord Sykleklubb M 35-39 04:35:01 41.8801:03:2902:43:4603:45:17
- 44665 Roger Gråv Lillehammer Cykleklubb M 40-44 04:35:30 41.8101:00:3902:37:2103:36:23
- 41416 Torstein Bomann-Larsen Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:35:34 41.8001:02:5502:43:1203:44:27
- 150751 Morten Langbråten Stovnerkameratene Sykkel M 45-49 04:35:39 41.7901:01:5702:39:4903:38:34
- 144083 Anders Blakstvedt SK Rye sykkel M 45-49 04:35:47 41.7701:01:0602:39:0503:43:58
- 64344 Kristin Falck SK Rye sykkel K 45-49 04:36:12 41.7001:01:0602:39:0503:39:07
- 70651 Jørgen Sundelius Stovnerkameratene Sykkel M 30-34 04:36:41 41.6301:01:5702:39:4903:38:34
- 109160 Geir Nyhus Lillehammer Cykleklubb M 40-44 04:36:46 41.6201:00:3902:37:2103:42:09
- 144123 Jon Odden Lillehammer Cykleklubb M 30-34 04:36:46 41.6201:00:3902:37:2103:42:09
- 150725 Stig Bjarne Dørmenen Sagene IF Sykkel M 45-49 04:38:35 41.3501:04:3202:48:4303:51:02
- 144094 Helge Kolstad Sagene IF Sykkel M 40-44 04:38:35 41.3501:04:3202:48:4303:51:02
- 150752 Ketil Aas-Jakobsen Holmenkollen Cykleklubb M 45-49 04:38:59 41.2901:02:4702:43:1203:44:27
- 108913 Fred Lund Holmenkollen Cykleklubb M 40-44 04:40:17 41.1001:02:4702:43:1203:44:27
- 33411 Christian Tollefsen Holmenkollen Cykleklubb M 40-44 04:40:48 41.0201:02:4702:43:1203:44:27
- 150753 Terje Hulstein IF Frøy Sykkel M 20-24 04:41:40 40.8901:04:3202:46:1303:47:12
- 144077 Odd-Arne Hoel Follo Sykkelklubb M 50-54 04:41:42 40.8901:03:2702:44:5703:46:20
- 150754 Torje Øvergaard Follo Sykkelklubb M 40-44 04:41:42 40.8901:03:2702:44:5703:46:20
- 79010 Aasmund Bjørnstad SpKl Ceres Sykkel M 60-64 04:42:02 40.8401:06:0702:50:0403:53:01
- 80239 Espen Fossheim SK Rye sykkel M 45-49 04:42:13 40.8101:01:0602:39:0503:46:10
- 150755 Per Christian Helme Sagene IF Sykkel M 40-44 04:42:42 40.7401:04:3202:48:4303:51:02
- 28737 Stig Rognes Sagene IF Sykkel M 35-39 04:42:42 40.7401:04:3202:48:4303:51:02
- 106387 Tor Arne Andreassen SpKl Ceres Sykkel M 45-49 04:44:29 40.4901:06:0702:50:0403:54:10
- 68127 Arne Jørgen Kildahl SpKl Ceres Sykkel M 55-59 04:44:33 40.4801:06:0702:50:0403:53:01
- 137349 Martin Ljøstad SK Rye sykkel M 25-29 04:44:45 40.4501:01:0602:39:0503:50:05
- 150756 Jens Aas Holmenkollen Cykleklubb M 40-44 04:44:48 40.4401:02:5502:43:1203:44:27
- 150757 Arjan Boldingh Bærum og Omegn Cykleklubb M 25-29 04:45:01 40.4101:02:3502:54:2303:54:24
- 108935 Bård Eirik Jacobsen Kjekkas IF Sykkel M 40-44 04:45:25 40.3600:59:4802:34:5503:45:08
- 145530 Hans Kristian Aaen Follo Sykkelklubb M 30-34 04:45:57 40.2801:03:2702:44:5703:46:20
- 123488 Hans-Kristian Larsen SK Rye 2 / SK Rye sykkel M 30-34 04:46:12 40.2501:04:4002:48:2703:51:04
- 109094 Lars Kjelling Lørenskog Cykleklubb M 40-44 04:47:22 40.0801:06:3302:52:4703:57:02
- 110976 Benny Schreiner Lørenskog Cykleklubb M 40-44 04:48:05 39.9801:06:3302:52:4703:57:02
- 123311 Endre Skagen Sanne SK Rye sykkel M 30-34 04:48:20 39.9501:01:0602:39:0503:50:05
- 49441 Terje Ullereng Lørenskog Cykleklubb M 45-49 04:48:48 39.8801:06:3302:52:4703:57:02
- 80174 Pål Thorvaldsen Ottestad Idrettslag Sykkel / Ottestad IL - Sykkel M 40-44 04:48:50 39.8801:02:4702:44:2603:49:04
- 36608 Jan Fredrik Edbo Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:49:32 39.7801:02:4702:43:1203:49:59
- 50113 Pål Saga IF Frøy Sykkel M 45-49 04:49:58 39.7201:04:3202:46:1303:52:32
- 129360 Øyvind Norli Bærum og Omegn Cykleklubb M 50-54 04:50:40 39.6301:02:3502:50:5703:54:24
- 108154 André Eriksson Ullensaker CK M 40-44 04:51:21 39.5401:05:2202:48:5403:55:17
- 144140 Frode Michaelsen Stovnerkameratene Sykkel M 35-39 04:51:28 39.5201:01:5702:39:4903:54:33
- 80046 Pål Kristian Moen Lillehammer Cykleklubb M 30-34 04:51:41 39.4901:00:3902:37:2103:53:04
- 64347 Thomas Leirset IF Frøy Sykkel M 40-44 04:51:43 39.4901:04:3202:46:1303:51:17
- 129101 Marius Gjone Hannestad Holmenkollen Cykleklubb M 35-39 04:52:19 39.4001:02:4702:48:3204:01:46
- 137473 Boris Bubresko Holmenkollen Cykleklubb 2 M 45-49 04:55:13 39.0201:07:2202:57:0804:03:18
- 108894 Herman Aass Holmenkollen Cykleklubb 2 M 35-39 04:55:27 38.9901:07:2202:57:0804:03:18
- 80175 Jens Wolsgaard Ottestad Idrettslag Sykkel / Ottestad IL - Sykkel M 45-49 04:56:31 38.8501:02:4702:44:2603:58:10
- 67819 Bjørn-Tore Jensen Holmenkollen Cykleklubb 2 M 40-44 04:56:47 38.8101:07:2202:57:0804:03:18
- 150758 Jonas Fredrik Andersen Cykle Klubben Øst M 35-39 04:58:11 38.6301:06:3702:57:0504:00:31
- 110856 Rolf Rasmussen Cykle Klubben Øst M 50-54 04:58:53 38.5401:06:3702:57:0504:00:31
- 150759 Vegard Saksæther Sagene IF Sykkel M 30-34 04:59:39 38.4401:04:3202:50:3904:03:56
- 34804 Jan Bodin IF Frøy Sykkel M 55-59 05:00:00 38.401:04:3202:57:4704:07:03
- 61225 Robert Lille-Rødberget IF Frøy Sykkel M 40-44 05:00:00 38.401:04:3202:57:4704:07:03
- 36888 Knut Erik Eriksen Cykle Klubben Øst M 40-44 05:00:35 38.3201:06:3702:57:0504:00:31
- 48695 Knut Sverre Larsen SpKl Ceres Sykkel M 50-54 05:01:06 38.2501:06:0703:04:1504:11:37
- 129148 Reidar Bjørkli Asker Cykleklubb M 50-54 05:03:04 38.0101:07:5803:00:1904:07:56
- 150760 Atle Kvien Sagene IF Sykkel M 40-44 05:03:21 37.9701:04:3202:48:4304:04:16
- 32274 Sven Ove Hølland SK Rye 2 / SK Rye sykkel M 45-49 05:03:32 37.9501:04:4002:48:2704:03:17
- 137358 Morten Kallevig Lørenskog Cykleklubb M 35-39 05:03:32 37.9501:06:3302:52:4704:03:37
- 24527 Jonny Kjærland Team Stord / Haugaland / Stord Sykleklubb M 45-49 05:03:59 37.8901:03:2902:43:4604:01:53
- 109339 Per Morten Kiil Holmenkollen Cykleklubb 2 M 35-39 05:04:12 37.8601:07:2202:57:0804:03:18
- 64108 Tore Bergan Asker Cykleklubb M 50-54 05:04:22 37.8401:07:5802:58:5404:05:23
- 64102 Hans Erik Standal Asker Cykleklubb M 45-49 05:05:10 37.7401:07:5802:58:5404:05:23
- 50588 Trygve Smaadahl SK Rye sykkel M 40-44 05:05:59 37.6401:01:0602:39:0504:08:51
- 68534 Jarle Skogland SK Rye sykkel M 40-44 05:06:56 37.5301:01:0602:39:0504:04:52
- 150761 Åge Staff Asker Cykleklubb M 50-54 05:07:01 37.5201:07:5802:58:5404:05:23
- 42430 Finn Aslaksen IF Frøy Sykkel 2 M 60-64 05:07:42 37.4301:08:1703:03:1904:07:33
- 144298 Ken Olav Nyheim Jenssen IF Frøy Sykkel 2 M 25-29 05:07:42 37.4301:08:1703:03:1904:07:33
- 48848 Thorbjørn Skamo Lørenskog Cykleklubb M 35-39 05:07:57 37.4001:06:3302:52:4704:00:26
- 150762 Simen Blaker Strand Holmenkollen Cykleklubb M 40-44 05:08:09 37.3801:02:4702:43:1204:13:32
- 129250 Morten Aas Asker Cykleklubb M 50-54 05:08:28 37.3401:07:5802:58:5404:05:23
- 130614 Ebbe Rømcke Asker Cykleklubb M 50-54 05:09:06 37.2601:07:5802:58:5404:07:09
- 52465 Kristian Evensen Bærum og Omegn Cykleklubb M 50-54 05:09:46 37.1801:02:3503:00:3104:15:33
- 129034 Eirik Stangeland SK Rye 2 / SK Rye sykkel M 60-64 05:10:07 37.1401:04:4002:57:0404:13:05
- 36825 Geir Westgaard IF Frøy Sykkel 2 M 50-54 05:13:46 36.7101:08:1703:03:1904:10:49
- 80573 Sondre Bolstad Lillehammer Cykleklubb M 30-34 05:14:06 36.6701:00:3902:51:3204:05:48
- 73587 Helge Rege Gårdsvoll Holmenkollen Cykleklubb 2 M 30-34 05:14:09 36.6701:07:2203:05:2304:19:17
- 63942 Jon Asbjørn Amundsen Bærum og Omegn Cykleklubb M 45-49 05:15:12 36.5401:16:1203:20:3104:25:43
- 150763 Mats Døving Sagene IF Sykkel M 30-34 05:15:24 36.5201:04:3202:59:0204:17:47
- 45445 Jens Christian Dahlen Skullerud Sportsklubb Sykkel M 50-54 05:16:03 36.4401:06:2203:06:0004:18:14
- 150765 Ron Waatsveen Cykle Klubben Øst M 45-49 05:16:08 36.4401:06:3703:00:2404:17:43
- 129962 Mario Emerciano Pereira IF Frøy Sykkel 2 M 30-34 05:16:13 36.4301:08:1703:03:1904:09:15
- 30132 Vidar Steinsbø Team Stord / Haugaland / Stord Sykleklubb M 40-44 05:18:48 36.1301:18:1203:13:5804:23:15
- 80626 Kristian Lyngmo Cykle Klubben Øst M 35-39 05:20:21 35.9601:06:3702:58:2504:21:53
- 129019 Andreas Skatvedt Holmenkollen Cykleklubb 2 M 40-44 05:22:26 35.7201:07:2202:58:0004:19:28
- 137432 Jørn Hagen Bærum og Omegn Cykleklubb M 25-29 05:24:06 35.5401:16:1203:20:3104:28:04
- 144243 Martin Kavli Lysgaard Bærum og Omegn Cykleklubb M 20-24 05:24:06 35.5401:02:3503:20:3104:28:04
- 65688 Knut Aanonsen Asker Cykleklubb M 50-54 05:26:58 35.2301:07:5803:00:5604:23:20
- 150767 Sveinung Flaathen IF Frøy Sykkel 2 M 50-54 05:27:17 35.1901:08:1703:06:0204:27:33
- 80384 Stein Tveraaen IF Frøy Sykkel 2 M 50-54 05:27:56 35.1201:08:1703:11:2804:27:33
- 44627 Helge Mosveen Asker Cykleklubb M 50-54 05:34:19 34.4501:12:2103:15:2504:31:04
- 151021 Morten Johansen Cykle Klubben Øst M 40-44 05:34:42 34.4101:14:4503:21:3404:37:55
- 79635 Richard Martinsen Lørenskog Cykleklubb M 40-44 05:35:52 34.2901:06:3302:52:4704:18:46
- 62531 Baard Aas Ullensaker CK M 55-59 05:36:30 34.2301:08:5503:19:5504:33:46
- 70644 Lars Petter Musiol Ullensaker CK M 35-39 05:37:40 34.1101:09:1302:49:4503:55:41
- 35984 Geir Tresselt IF Frøy Sykkel 2 M 55-59 05:44:29 33.4401:08:1703:22:1904:41:04
- 68592 Arnfinn Kristiansen Ullensaker CK M 45-49 05:44:31 33.4301:15:2703:25:4704:42:00
- 110502 Leif-Petter Moe Driv IL Sykkel M 50-54 05:48:40 33.0401:20:3903:29:4804:45:18
- 150768 Knut Olav Solheim SpKl Ceres Sykkel M 50-54 05:53:41 32.5701:21:1403:32:3704:50:14
- 79952 Øyvind Gravem Ottestad Idrettslag Sykkel / Ottestad IL - Sykkel M 35-39 05:56:15 32.3301:02:4700:00:0003:51:03
- 36720 Finn Jørgen Thorshaug-Wang Ottestad Idrettslag Sykkel / Glåmdal SK M 40-44 05:56:15 32.3301:02:4702:44:2603:49:04
- 80837 Henning Andreas Hauger Skullerud Sportsklubb Sykkel M 55-59 06:01:46 31.8401:18:3203:36:3804:57:44
- 61242 Børge Joakim Rønning Ullensaker CK M 35-39 06:04:26 31.6101:05:1502:48:5404:42:00
- 150769 Ketil Arntzen Cykle Klubben Øst M 45-49 07:48:31 24.5801:14:4505:42:1806:54:55
- 111225 Øivind Andersen-Gott Skullerud Sportsklubb Sykkel M 50-54 Brutt -01:06:2202:56:3004:01:14
- 132060 Steinar Lindberg Bjerke Lørenskog Cykleklubb M 40-44 Brutt -01:06:3300:00:0000:00:00
- 48266 Roger Eilertsen Stovnerkameratene Sykkel M 40-44 Brutt -01:01:5702:40:0100:00:00
- 90911 Svein Birger Espeland Skullerud Sportsklubb Sykkel M 55-59 Brutt -01:06:2202:56:3004:01:14
- 49429 Rune Evensen Ottestad Idrettslag Sykkel / Ottestad IL - Sykkel M 50-54 Brutt -01:02:4700:00:0000:00:00
- 42335 Johan Haugseth SK Rye 2 / SK Rye sykkel M 30-34 Brutt -01:04:4002:57:0404:09:49
- 143629 Tom Kristian Horvei SK Rye 2 / SK Rye sykkel M 30-34 Brutt -01:04:4000:00:0000:00:00
- 109141 Stein Vidar Karlsen Ullensaker CK M 40-44 Brutt -01:05:1502:48:5403:52:50
- 47950 Anders Karlsen Ottestad Idrettslag Sykkel / Jømna/Heradsbygd-Sykkel M 17-19 Brutt -01:02:4700:00:0000:00:00
- 122510 Stein Arne Lie Bærum og Omegn Cykleklubb M 45-49 Brutt -01:02:3500:00:0000:00:00
- 47372 Frode Lillerovde Ullensaker CK M 45-49 Brutt -01:05:1503:00:3500:00:00
- 150771 Lars Messel Skullerud Sportsklubb Sykkel M 20-24 Brutt -01:14:2102:36:5704:17:04
- 102074 Vidar Mæland Team Stord / Haugaland / CK Haugaland M 45-49 Brutt -01:12:3702:44:3400:00:00
- 151024 Trond Olsen Cykle Klubben Øst M 40-44 Brutt -01:06:4202:57:1100:00:00
- 128151 Jarle Olsen Cykle Klubben Øst M 55-59 Brutt -01:06:4202:57:1100:00:00
- 109145 Håkon Rognstad Ullensaker CK M 40-44 Brutt -01:05:1500:00:0000:00:00
- 150772 Ronny Rolfsen Stovnerkameratene Sykkel M 35-39 Brutt -01:01:5702:40:0103:38:56
- 150773 Magnus Sagplass Stovnerkameratene Sykkel M 30-34 Brutt -01:01:5702:40:0103:38:56
- 58225 Vidar Siggervåg Team Stord / Haugaland / Stord Sykleklubb M 45-49 Brutt -01:03:2902:43:4600:00:00
- 65490 Idar Smedsrud Stovnerkameratene Sykkel M 40-44 Brutt -01:01:5700:00:0000:00:00
- 34249 Haakon Borge Stenbeck Kjekkas IF Sykkel M 35-39 Brutt -00:59:4802:34:5503:31:38
- 101006 Ingar Viding Tvedt Team Stord / Haugaland / CK Haugaland M 35-39 Brutt -01:03:2902:44:3400:00:00
- 50191 Jørn Steinar Øveraas Ullensaker CK M 35-39 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 20.06.2015
Distanse: 192.00 KM
Snittfart: 40.04 Km/t
Snittid: 4:47:40
Antall deltakere: 397

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2015 (192.00 km): 04:16:45 (M)
    • Christoffer Aas Clementz
    • Frode Dalen
    • Per Christian Eidevik
    • Morten Grimsgård
    • Sten-Are Harjo
    • Rune Henriksen
    • Ivar Magnus Hvattum
    • Espen Høglund
    • Eirik Hval Jensen
    • Bård Olsen
    • Alf Sindre Pedersen
    • Ingar Stokstad
    • Dag Torp-Hansen