Styrkeprøven Trondheim - Oslo Rekordpuljer - 2017
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tDombås 196 kmKvam 262 kmLillehammer 349 kmGjøvik 404 kmEidsvoll 477 kmOlavsgaard 524 km
1 158568 Pulje 04:10 Trønderekspressen Eivind Gran Rykkinn M 20-24 13:32:29 40.0905:00:4906:25:2708:27:2809:48:1411:50:1813:08:19
1 128261 Pulje 04:10 Trønderekspressen Arne Gran CK Victoria M 45-49 13:32:29 40.0905:00:4906:25:2708:27:2809:48:1411:50:1813:08:19
1 36369 Pulje 04:10 Trønderekspressen Lars Kristian Granlund Trondheim M 40-44 13:32:29 40.0905:00:4906:25:2708:27:2809:48:1411:50:1813:08:19
1 36630 Pulje 04:10 Trønderekspressen Arne Inge Hangerhagen CK Victoria M 40-44 13:32:29 40.0905:00:4906:25:2708:27:2809:48:1411:50:1813:08:19
1 146577 Pulje 04:10 Trønderekspressen Kenneth Hansen Follo SK M 40-44 13:32:29 40.0905:00:4906:25:2708:27:2809:48:1411:50:1813:08:19
1 158569 Pulje 04:10 Trønderekspressen Stian Henden Tiller M 30-34 13:32:29 40.0905:00:4906:25:2708:27:2809:48:1411:50:1813:08:19
1 79007 Pulje 04:10 Trønderekspressen Arnt Hårstad Rennebu M 60-64 13:32:29 40.0905:00:4906:25:2708:27:2809:48:1411:50:1813:08:19
1 36374 Pulje 04:10 Trønderekspressen Frode Jermstad Tiller M 40-44 13:32:29 40.0905:00:4906:25:2708:27:2809:48:1411:50:1813:08:19
1 62846 Pulje 04:10 Trønderekspressen Jon Andreas Klokkehaug CK Victoria M 30-34 13:32:29 40.0905:00:4906:25:2708:27:2809:48:1411:50:1813:08:19
1 36540 Pulje 04:10 Trønderekspressen Jan-Arve Dybvaag Lea CK Victoria M 45-49 13:32:29 40.0905:00:4906:25:2708:27:2809:48:1411:50:1813:08:19
1 114252 Pulje 04:10 Trønderekspressen Eigil Lyng CK Krank 1 M 45-49 13:32:29 40.0905:00:4906:25:2708:27:2809:48:1411:50:1813:08:19
1 62622 Pulje 04:10 Trønderekspressen Geir Møllegaard TVK Sykkel M 45-49 13:32:29 40.0905:00:4906:25:2708:27:2809:48:1411:50:1813:08:19
1 79174 Pulje 04:10 Trønderekspressen Bjørn-Einar Nesengmo Mo I Rana M 50-54 13:32:29 40.0905:00:4906:25:2708:27:2809:48:1411:50:1813:08:19
1 43157 Pulje 04:10 Trønderekspressen Øyvind Strømsholm Pettersen CK Victoria M 25-29 13:32:29 40.0905:00:4906:25:2708:27:2809:48:1411:50:1813:08:19
1 158570 Pulje 04:10 Trønderekspressen Carl Georg Schult-Jessen Trondheim M 45-49 13:32:29 40.0905:00:4906:25:2708:27:2809:48:1411:50:1813:08:19
1 158571 Pulje 04:10 Trønderekspressen Nils Strøm Heimdal M 40-44 13:32:29 40.0905:00:4906:25:2708:27:2809:48:1411:50:1813:08:19
1 106208 Pulje 04:10 Trønderekspressen Torkil Valla Jakobsli M 40-44 13:32:29 40.0905:00:4906:25:2708:27:2809:48:1411:50:1813:08:19
1 43094 Pulje 04:10 Trønderekspressen Håkon Rolien Veseth Trondheim M 40-44 13:32:29 40.0905:00:4906:25:2708:27:2809:48:1411:50:1813:08:19
1 36361 Pulje 04:10 Trønderekspressen Arve Værnes Drammen M 45-49 13:32:29 40.0905:00:4906:25:2708:27:2809:48:1411:50:1813:08:19
1 158572 Pulje 04:10 Trønderekspressen Øystein Wammer-Pettersen Trondheim M 40-44 13:32:29 40.0905:00:4906:25:2708:27:2809:48:1411:50:1813:08:19
1 133134 Pulje 04:10 Trønderekspressen Eirik Wendelborg Drammen M 25-29 13:32:29 40.0905:00:4906:25:2708:27:2809:48:1411:50:1813:08:19
22 150781 Pulje 04:10 Trønderekspressen Ståle Høyem CK Krank 1 M 50-54 13:38:21 39.8105:00:4906:25:2708:27:2809:48:1411:50:1813:08:19
23 150727 Pulje 04:00 SK Rye XP Henrik Bering SK Rye sykkel M 30-34 14:30:01 37.4405:06:5506:33:3908:45:2610:14:3512:33:2014:03:46
23 35169 Pulje 04:00 SK Rye XP Axel Fehlau SK Rye sykkel M 45-49 14:30:01 37.4405:06:5506:33:3908:45:2610:14:3512:33:2014:03:46
23 40748 Pulje 04:00 SK Rye XP Rune Holden SK Rye sykkel M 45-49 14:30:01 37.4405:06:5506:33:3908:45:2610:14:3512:33:2014:03:46
23 129545 Pulje 04:00 SK Rye XP Ingar Høglien SK Rye sykkel M 45-49 14:30:01 37.4405:06:5506:33:3908:45:2610:14:3512:33:2014:03:46
23 64324 Pulje 04:00 SK Rye XP Kjetil Kviseth SK Rye sykkel M 50-54 14:30:01 37.4405:06:5506:33:3908:45:2610:14:3512:33:2014:03:46
23 137349 Pulje 04:00 SK Rye XP Martin Ljøstad SK Rye sykkel M 30-34 14:30:01 37.4405:06:5506:33:3900:00:0010:14:3512:33:2000:00:00
23 80201 Pulje 04:00 SK Rye XP Stein Magnus Olafsrud SK Rye sykkel M 40-44 14:30:01 37.4405:06:5506:33:3900:00:0010:14:3512:33:2000:00:00
23 27125 Pulje 04:00 SK Rye XP Øistein Olsen SK Rye sykkel M 35-39 14:30:01 37.4405:06:5506:33:3908:45:2610:14:3512:33:2014:03:46
23 47825 Pulje 04:00 SK Rye XP Ole Petter Skårås SK Rye sykkel M 45-49 14:30:01 37.4405:06:5506:33:3908:45:2610:14:3512:33:2014:03:46
23 119794 Pulje 04:00 SK Rye XP Martin Sørmo Sorte SK Rye sykkel M 30-34 14:30:01 37.4405:06:5506:33:3908:45:2610:14:3512:33:2014:03:46
23 79953 Pulje 04:00 SK Rye XP Pål Kristoffer Sørvoll SK Rye sykkel M 50-54 14:30:01 37.4405:06:5506:33:3908:45:2610:14:3512:33:2014:03:46
23 63028 Pulje 04:00 SK Rye XP Erling Thunæs SK Rye sykkel / RTV BIL M 40-44 14:30:01 37.4405:06:5506:33:3908:45:2610:14:3512:33:2014:03:46
35 49410 Pulje 04:20 Team Follo Jørgen Feldt Langhus M 35-39 14:58:55 36.2405:22:0906:52:0809:09:5710:45:1813:06:4114:32:56
36 34917 Pulje 04:20 Team Follo Bjørn Kåre Amdal Bærum OCK M 50-54 14:59:48 36.2005:23:0206:53:0109:10:4910:46:1113:07:3414:33:48
36 42534 Pulje 04:20 Team Follo Christian Askildsen Drøbak M 35-39 14:59:48 36.2005:23:0206:53:0109:10:4910:46:1113:07:3414:33:48
36 62527 Pulje 04:20 Team Follo Stein S. Eide Elverum M 50-54 14:59:48 36.2005:23:0206:53:0109:10:4910:46:1113:07:3414:33:48
36 84982 Pulje 04:20 Team Follo Rolf Arne Eriksen Vestby Sykkelklubb M 40-44 14:59:48 36.2005:23:0206:53:0109:10:4910:46:1113:07:3414:33:48
36 63235 Pulje 04:20 Team Follo Hans-Jürgen Heinzmann Follo SK M 50-54 14:59:48 36.2005:23:0206:53:0109:10:4910:46:1113:07:3414:33:48
36 144374 Pulje 04:20 Team Follo Gaute Helfjord Skotbu M 45-49 14:59:48 36.2005:23:0206:53:0109:10:4910:46:1113:07:3414:33:48
36 150161 Pulje 04:20 Team Follo Sten Marius Holmen Follo Adrenalin M 25-29 14:59:48 36.2005:23:0206:53:0109:10:4910:46:1113:07:3414:33:48
36 42403 Pulje 04:20 Team Follo Arne Kristian Hove Bærum OCK M 45-49 14:59:48 36.2005:23:0206:53:0109:10:4910:46:1113:07:3414:33:48
36 149799 Pulje 04:20 Team Follo Lino Inversini Follo SK M 40-44 14:59:48 36.2005:23:0206:53:0109:10:4910:46:1113:07:3414:33:48
36 128267 Pulje 04:20 Team Follo Torgeir Langholen Vestby M 50-54 14:59:48 36.2005:23:0206:53:0109:10:4910:46:1113:07:3414:33:48
36 129040 Pulje 04:20 Team Follo Anders Lindstad Oslo M 40-44 14:59:48 36.2005:23:0206:53:0109:10:4910:46:1113:07:3414:33:48
36 128618 Pulje 04:20 Team Follo Stian Rindal Drøbak M 35-39 14:59:48 36.2005:23:0206:53:0109:10:4910:46:1113:07:3414:33:48
36 34958 Pulje 04:20 Team Follo Jarle Rudihagen Oppegård M 40-44 14:59:48 36.2005:23:0206:53:0109:10:4910:46:1113:07:3414:33:48
36 40939 Pulje 04:20 Team Follo Frank Røstgård Drøbak M 50-54 14:59:48 36.2005:23:0206:53:0109:10:4910:46:1113:07:3414:33:48
36 69570 Pulje 04:20 Team Follo Frode Stubberud Holmsbu M 45-49 14:59:48 36.2005:23:0206:53:0109:10:4910:46:1113:07:3414:33:48
36 150754 Pulje 04:20 Team Follo Torje Øvergaard Ås M 40-44 14:59:48 36.2005:23:0206:53:0109:10:4910:46:1113:07:3414:33:48
52 42464 Pulje 04:00 SK Rye XP Dagfinn Aarvaag SK Rye sykkel M 55-59 15:19:47 35.4205:06:5506:33:3908:45:2610:31:2813:27:3314:53:47
53 149317 Pulje 04:30 SK Rye 15 Siv Elin Sæteren Oslo K 30-34 15:26:24 35.1605:36:3107:10:4109:35:5311:09:5413:29:3114:58:31
53 137698 Pulje 04:30 SK Rye 15 Øystein Garshol Skjetten M 40-44 15:26:24 35.1605:36:3107:10:4109:35:5311:09:5413:29:3114:58:31
53 79187 Pulje 04:30 SK Rye 15 John M. Hammervoll SK Rye sykkel M 45-49 15:26:24 35.1605:36:3107:10:4109:35:5311:09:5413:29:3114:58:31
53 129546 Pulje 04:30 SK Rye 15 Ola Høiby SK Rye sykkel M 40-44 15:26:24 35.1605:36:3107:10:4109:35:5311:09:5413:29:3114:58:31
53 53780 Pulje 04:30 SK Rye 15 Jarle Kvam Oslo M 55-59 15:26:24 35.1605:36:3107:10:4109:35:5311:09:5413:29:3114:58:31
53 34964 Pulje 04:30 SK Rye 15 Nils Kvehaugen SK Rye sykkel M 45-49 15:26:24 35.1605:36:3107:10:4109:35:5311:09:5413:29:3114:58:31
53 36438 Pulje 04:30 SK Rye 15 Sjur Arne Lindby SK Rye sykkel M 45-49 15:26:24 35.1605:36:3107:10:4109:35:5311:09:5413:29:3114:58:31
53 158573 Pulje 04:30 SK Rye 15 Vidar Methi SK Rye sykkel M 50-54 15:26:24 35.1605:36:3107:10:4109:35:5311:09:5413:29:3114:58:31
53 80046 Pulje 04:30 SK Rye 15 Pål Kristian Moen SK Rye sykkel M 35-39 15:26:24 35.1605:36:3107:10:4109:35:5311:09:5413:29:3114:58:31
53 34959 Pulje 04:30 SK Rye 15 Kjetil Steineide SK Rye sykkel M 50-54 15:26:24 35.1605:36:3107:10:4109:35:5311:09:5413:29:3114:58:31
53 136807 Pulje 04:30 SK Rye 15 Einar Kristian Steinsland Oslo M 35-39 15:26:24 35.1605:36:3107:10:4109:35:5311:09:5413:29:3114:58:31
53 80473 Pulje 04:30 SK Rye 15 Dag Ole Storrøsten Telenor BIL M 60-64 15:26:24 35.1605:36:3107:10:4109:35:5311:09:5413:29:3114:58:31
53 34786 Pulje 04:30 SK Rye 15 Terje Strøm SK Rye sykkel M 50-54 15:26:24 35.1605:36:3107:10:4109:35:5311:09:5413:29:3114:58:31
53 70962 Pulje 04:30 SK Rye 15 Leif Ole Walle Ottestad IL - Sykkel M 50-54 15:26:24 35.1605:36:3107:10:4109:35:5311:09:5413:29:3114:58:31
67 150732 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO Pål Kristian Eggen Ullensaker CK M 40-44 15:34:41 34.8505:42:3107:22:4509:45:4211:22:2813:43:0815:06:47
67 47742 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO Kenneth Hoff Ullensaker CK M 40-44 15:34:41 34.8505:42:3107:22:4509:45:4211:22:2813:43:0815:06:47
67 109141 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO Stein Vidar Karlsen Ullensaker CK M 40-44 15:34:41 34.8505:42:3107:22:4509:45:4211:22:2813:43:0815:06:47
67 43399 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO Jon Arne Krogsæter Ullensaker CK M 50-54 15:34:41 34.8505:42:3107:22:4509:45:4211:22:2813:43:0815:06:47
67 41538 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO Øyvind Kværner Ullensaker CK M 40-44 15:34:41 34.8505:42:3107:22:4509:45:4211:22:2813:43:0815:06:47
67 137406 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO Christian Møller-Andersen Ullensaker CK M 40-44 15:34:41 34.8505:42:3107:22:4509:45:4211:22:2813:43:0815:06:47
67 150733 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO Morten Land Nilsen Ullensaker CK M 30-34 15:34:41 34.8505:42:3107:22:4509:45:4211:22:2813:43:0815:06:47
67 151012 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO Henning Nilsen Ullensaker CK M 45-49 15:34:41 34.8505:42:3107:22:4509:45:4211:22:2813:43:0815:06:47
67 144477 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO Jim André Oddsteen Ullensaker CK M 35-39 15:34:41 34.8505:42:3107:22:4509:45:4211:22:2813:43:0815:06:47
67 80382 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO Tor Erik Rognstad Ullensaker CK M 40-44 15:34:41 34.8505:42:3107:22:4509:45:4211:22:2813:43:0815:06:47
67 109145 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO Håkon Rognstad Ullensaker CK M 40-44 15:34:41 34.8505:42:3107:22:4509:45:4211:22:2813:43:0815:06:47
67 144248 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO Geir Skjolden Nes SK M 40-44 15:34:41 34.8505:42:3107:22:4509:45:4211:22:2813:43:0815:06:47
67 158574 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO Jon Skottner Ullensaker CK M 50-54 15:34:41 34.8505:42:3107:22:4509:45:4211:22:2813:43:0815:06:47
67 158575 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO Bård Vereide Ullensaker CK M 50-54 15:34:41 34.8505:42:3107:22:4509:45:4211:22:2813:43:0815:06:47
67 43400 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO André Warming Ullensaker CK M 45-49 15:34:41 34.8505:42:3107:22:4509:45:4211:22:2813:43:0815:06:47
67 50191 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO Jørn Steinar Øveraas Ullensaker CK M 40-44 15:34:41 34.8505:42:3107:22:4509:45:4211:22:2813:43:0815:06:47
83 109345 Pulje 04:20 Team Follo Robert Birkevaag Follo CK M 45-49 15:36:23 34.7905:33:0307:20:4009:45:5311:19:5313:39:3015:08:30
83 156269 Pulje 04:20 Team Follo Frank Johansen Elverum M 55-59 15:36:23 34.7905:23:0206:53:0109:10:4910:46:1113:22:1315:08:30
83 98274 Pulje 04:20 Team Follo Geir Lothe Ski M 45-49 15:36:23 34.7905:46:3107:20:4009:45:5311:21:1513:39:3015:08:30
83 64302 Pulje 04:20 Team Follo Atle Stubberud Soon CK M 40-44 15:36:23 34.7905:46:3107:20:4009:45:5311:19:5313:39:3015:08:30
87 34954 Pulje 04:30 SK Rye 15 Svenn Erik Jonhaugen SK Rye sykkel M 50-54 15:51:13 34.2505:36:3107:10:4109:35:5311:09:5413:41:2315:22:08
88 158576 Pulje 04:30 SK Rye 15 Phil Matthews Telenor BIL M 50-54 15:54:41 34.1205:36:3107:10:4109:35:5311:09:5414:03:0915:26:47
89 144452 Pulje 04:20 Team Follo Stian Alnes Ytre Enebakk M 35-39 16:04:41 33.7705:23:0206:53:0109:10:4910:56:1714:05:4015:36:46
90 150142 Pulje 04:40 Bærum OCK Petter Berntzen Bærum OCK M 50-54 16:13:56 33.4505:48:2107:25:2309:58:2911:39:4114:11:4115:44:49
90 149295 Pulje 04:40 Bærum OCK Marius Bækkevar Bærum OCK M 40-44 16:13:56 33.4505:48:2107:25:2309:58:2911:39:4114:11:4115:44:49
90 43806 Pulje 04:40 Bærum OCK Pål Hagerup Bærum OCK M 50-54 16:13:56 33.4505:48:2107:25:2309:58:2911:39:4114:11:4115:44:49
90 103567 Pulje 04:40 Bærum OCK Finn Ove Hylen Bærum OCK / Strukta AS M 45-49 16:13:56 33.4505:48:2107:25:2309:58:2911:39:4114:11:4115:44:49
90 155110 Pulje 04:40 Bærum OCK Ole Kenneth Høie Bærum OCK M 45-49 16:13:56 33.4505:48:2107:25:2309:58:2911:39:4114:11:4115:44:49
90 147119 Pulje 04:40 Bærum OCK Sigurd Korsnes Bærum OCK M 30-34 16:13:56 33.4505:48:2107:25:2309:58:2911:39:4114:11:4115:44:49
90 34927 Pulje 04:40 Bærum OCK Ole-Jørgen Kvarsvik Bærum OCK M 45-49 16:13:56 33.4505:48:2107:25:2309:58:2911:39:4114:11:4115:44:49
90 122510 Pulje 04:40 Bærum OCK Stein Arne Lie Bærum OCK M 50-54 16:13:56 33.4505:48:2107:25:2309:58:2911:39:4114:11:4115:44:49
90 144243 Pulje 04:40 Bærum OCK Martin Kavli Lysgaard Bærum OCK M 25-29 16:13:56 33.4505:48:2107:25:2309:58:2911:39:4114:11:4115:44:49
90 68165 Pulje 04:40 Bærum OCK Erling Nordgreen Bærum OCK / Skanska BIL M 50-54 16:13:56 33.4505:48:2107:25:2309:58:2911:39:4114:11:4115:44:49
90 42321 Pulje 04:40 Bærum OCK Geir Nygård Bærum OCK M 45-49 16:13:56 33.4505:48:2107:25:2309:58:2911:39:4114:11:4115:44:49
90 34935 Pulje 04:40 Bærum OCK Ole Morten Thorsvik Bærum OCK M 55-59 16:13:56 33.4505:48:2107:25:2309:58:2911:39:4114:11:4115:44:49
90 154575 Pulje 04:40 Bærum OCK Stig-Arne Trøa Bærum OCK M 45-49 16:13:56 33.4505:48:2107:25:2309:58:2911:39:4114:11:4115:44:49
90 158577 Pulje 04:40 Bærum OCK Ketil Wendelbo Aanensen Bærum OCK M 35-39 16:13:56 33.4505:48:2107:25:2309:58:2911:39:4114:11:4115:44:49
104 79138 Pulje 04:10 Trønderekspressen Hans Jørgen Rambech Jakobsli M 50-54 16:14:40 33.4205:32:5607:03:0009:20:4900:00:0014:15:3915:46:46
104 42272 Pulje 04:10 Trønderekspressen Inge Valseth Buvika M 50-54 16:14:40 33.4205:32:5607:03:0009:20:4910:56:1014:15:3915:46:46
106 158578 Pulje 04:30 SK Rye 15 Kenneth Sæterhagen Paulsen SK Rye sykkel M 30-34 16:23:56 33.1105:36:3107:10:4109:35:5311:21:0214:03:0915:54:25
106 109222 Pulje 04:30 SK Rye 15 Hans Skari SK Rye sykkel M 50-54 16:23:56 33.1105:36:3107:10:4110:05:4211:42:2914:21:4215:54:49
108 42320 Pulje 04:40 Bærum OCK Eirik Normann Bærum OCK M 60-64 16:24:47 33.0805:48:2107:25:2309:58:2911:39:4114:11:4115:44:49
109 107819 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Rune Aune TVK Sykkel M 50-54 16:31:43 32.8506:09:1707:53:4010:33:4312:08:5014:34:0016:03:43
109 34821 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Bjørn Endre Dyrseth TVK Sykkel M 55-59 16:31:43 32.8506:09:1707:53:4010:33:4312:08:5014:34:0016:03:43
109 62708 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Tore Erntsen TVK Sykkel M 45-49 16:31:43 32.8506:09:1707:53:4010:33:4312:08:5014:34:0016:03:43
109 34824 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Karsten Flatval TVK Sykkel M 60-64 16:31:43 32.8506:09:1707:53:4010:33:4312:08:5014:34:0016:03:43
109 158579 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Magnus Hustad TVK Sykkel M 35-39 16:31:43 32.8506:09:1707:53:4010:33:4312:08:5014:34:0016:03:43
109 100241 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Helge Johansen TVK Sykkel M 45-49 16:31:43 32.8506:09:1707:53:4010:33:4312:08:5014:34:0016:03:43
109 33417 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Hans Jørgen Jørgensen TVK Sykkel M 55-59 16:31:43 32.8506:09:1707:53:4010:33:4312:08:5014:34:0016:03:43
109 158580 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Goran Lazic TVK Sykkel M 45-49 16:31:43 32.8506:09:1707:53:4010:33:4312:08:5014:34:0016:03:43
109 42473 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Bjørn Ottar Lervik TVK Sykkel M 50-54 16:31:43 32.8506:09:1707:53:4010:33:4312:08:5014:34:0016:03:43
109 34832 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen John Ivar Mogseth TVK Sykkel M 60-64 16:31:43 32.8506:09:1707:53:4010:33:4312:08:5014:34:0016:03:43
109 35321 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Torbjørn Nordgård TVK Sykkel M 55-59 16:31:43 32.8506:09:1707:53:4010:33:4312:08:5014:34:0016:03:43
109 97695 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Finn Olav Odde TVK Sykkel M 55-59 16:31:43 32.8506:09:1707:53:4010:33:4312:08:5014:34:0016:03:43
109 136804 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Lars Christian Rambech TVK Sykkel M 50-54 16:31:43 32.8506:09:1707:53:4010:33:4312:08:5014:34:0016:03:43
109 136798 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Anders Hansteen Reitan TVK Sykkel M 45-49 16:31:43 32.8506:09:1707:53:4010:33:4312:08:5014:34:0016:03:43
109 143618 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Stian Sandvær TVK Sykkel M 35-39 16:31:43 32.8506:09:1707:53:4010:33:4312:08:5014:34:0016:03:43
109 36515 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Erik Sundt TVK Sykkel M 55-59 16:31:43 32.8506:09:1707:53:4010:33:4312:08:5014:34:0016:03:43
109 35526 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Per Ivar Trovatn TVK Sykkel M 50-54 16:31:43 32.8506:09:1707:53:4010:33:4312:08:5014:34:0016:03:43
109 79352 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Vegard Holen Utle TVK Sykkel M 40-44 16:31:43 32.8506:09:1707:53:4010:33:4312:08:5014:34:0016:03:43
109 117333 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Bjørn Olav Vist TVK Sykkel M 45-49 16:31:43 32.8506:09:1707:53:4010:33:4312:08:5014:34:0016:03:43
109 136858 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Jan Aavik TVK Sykkel M 45-49 16:31:43 32.8506:09:1707:53:4010:33:4312:08:5014:34:0016:03:43
129 79818 Pulje 05:00 CK Victoria TO Stian Andresen CK Victoria M 25-29 16:41:54 32.5105:45:2907:26:1210:02:4011:44:1314:21:0016:13:11
129 36578 Pulje 05:00 CK Victoria TO Thomas Chytra CK Victoria M 45-49 16:41:54 32.5105:45:2907:26:1210:02:4011:44:1314:21:0016:13:11
129 80351 Pulje 05:00 CK Victoria TO Håkon Fagerhaug Gustavsen Oppdal SK M 50-54 16:41:54 32.5105:45:2907:26:1210:02:4011:44:1314:21:0016:13:11
129 79144 Pulje 05:00 CK Victoria TO Odd Arne Hermstad Fosen SK / TINE M 55-59 16:41:54 32.5105:45:2907:26:1210:02:4011:44:1314:21:0016:13:11
129 136914 Pulje 05:00 CK Victoria TO Asbjørn Isaksen CK Victoria M 50-54 16:41:54 32.5105:45:2907:26:1210:02:4011:44:1314:21:0016:13:11
129 103678 Pulje 05:00 CK Victoria TO Kolbjørn Jektvik CK Victoria M 50-54 16:41:54 32.5105:45:2907:26:1210:02:4011:57:5314:44:0016:13:43
129 158581 Pulje 05:00 CK Victoria TO John Peder Thun Langli Sunnan CK M 40-44 16:41:54 32.5105:45:2907:26:1210:02:4011:44:1314:21:0016:13:11
129 158582 Pulje 05:00 CK Victoria TO Lars Rognli CK Victoria M 45-49 16:41:54 32.5105:45:2907:26:1210:02:4011:44:1314:21:0016:13:11
129 35377 Pulje 05:00 CK Victoria TO Frode Thomassen Rana SK M 45-49 16:41:54 32.5105:45:2907:26:1210:02:4011:44:1314:21:0016:13:11
129 65441 Pulje 05:00 CK Victoria TO Terje Olav Valle Ranheim IL - Sykkel M 45-49 16:41:54 32.5105:45:2907:26:1210:02:4011:44:1314:21:0016:13:11
129 158583 Pulje 05:00 CK Victoria TO Bjørnar Valøen CK Victoria M 25-29 16:41:54 32.5105:45:2907:26:1210:02:4011:44:1314:21:0016:13:11
129 128378 Pulje 05:00 CK Victoria TO Bjørn Benny Wikdahl CK Victoria M 45-49 16:41:54 32.5105:45:2907:26:1210:02:4011:48:4714:38:0716:13:11
141 49666 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO Svein Olav Høyen Ullensaker CK M 50-54 16:47:21 32.3405:42:3107:22:4509:45:4211:22:2814:20:0716:17:19
142 81007 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO Klaus Tørhaugen Ullensaker CK M 40-44 16:49:49 32.2605:42:3107:22:4509:45:4211:37:3914:28:4216:12:02
143 108689 Pulje 05:05 Team Foss 15 Dag Christian Andersen Team Foss Sport M 45-49 16:50:18 32.2405:58:1907:50:5310:31:2912:14:4014:50:4016:21:37
143 129616 Pulje 05:05 Team Foss 15 Håkon Andresen Team Foss Sport M 40-44 16:50:18 32.2405:58:1907:50:5310:31:2912:14:4014:50:4016:21:37
143 150260 Pulje 05:05 Team Foss 15 Lars Bjerkek Team Foss Sport M 35-39 16:50:18 32.2405:58:1907:50:5310:31:2912:14:4014:50:4016:21:37
143 158584 Pulje 05:05 Team Foss 15 Ove André Bjørnstad Team Foss Sport M 30-34 16:50:18 32.2405:58:1907:50:5310:31:2912:14:4014:50:4016:21:37
143 80278 Pulje 05:05 Team Foss 15 Arnfinn Bredesen Team Foss Sport M 55-59 16:50:18 32.2405:58:1907:50:5310:31:2912:14:4014:50:4016:21:37
143 109809 Pulje 05:05 Team Foss 15 Jon Hogne Dalen Team Foss Sport M 40-44 16:50:18 32.2405:58:1907:50:5310:31:2912:14:4014:50:4016:21:37
143 138241 Pulje 05:05 Team Foss 15 Vibeke Skogsletten Dalen Team Foss Sport K 45-49 16:50:18 32.2405:58:1907:50:5310:31:2912:14:4014:50:4016:21:37
143 149446 Pulje 05:05 Team Foss 15 Anders Eriksen Team Foss Sport M 40-44 16:50:18 32.2405:58:1907:50:5310:31:2912:14:4014:50:4016:21:37
143 129728 Pulje 05:05 Team Foss 15 Yvonne Garshol Team Foss Sport K 35-39 16:50:18 32.2405:58:1907:50:5310:31:2912:14:4014:50:4016:21:37
143 109511 Pulje 05:05 Team Foss 15 Jan Tore Haldsrud Team Foss Sport M 55-59 16:50:18 32.2405:58:1907:50:5310:31:2912:14:4014:50:4016:21:37
143 103019 Pulje 05:05 Team Foss 15 Richard Jaros Skedsmokorset M 45-49 16:50:18 32.2405:58:1907:50:5310:31:2912:14:4014:50:4016:21:37
143 129416 Pulje 05:05 Team Foss 15 Eivind Molteberg Team Foss Sport M 60-64 16:50:18 32.2405:58:1907:50:5310:34:0812:14:4014:50:4000:00:00
143 114164 Pulje 05:05 Team Foss 15 Bjørn Røsten Team Foss Sport M 45-49 16:50:18 32.2405:58:1907:50:5310:31:2912:14:4014:50:4016:21:37
143 109583 Pulje 05:05 Team Foss 15 Rune Sellgren Team Foss Sport M 60-64 16:50:18 32.2405:58:1907:50:5310:31:2912:14:4014:50:4016:21:37
143 150247 Pulje 05:05 Team Foss 15 Trond Stærfelt Team Foss Sport M 40-44 16:50:18 32.2405:58:1907:50:5310:31:2912:14:4014:50:4016:21:37
158 47784 Pulje 05:05 Team Foss 15 Håvard Ramstad Team Foss Sport M 50-54 16:51:54 32.1905:58:1907:50:5310:31:2912:14:4014:50:4016:21:37
159 42388 Pulje 05:00 CK Victoria TO Ole-Jørgen Lian CK Victoria M 35-39 16:53:10 32.1505:45:2907:26:1210:02:4011:44:1314:21:0016:18:01
160 108782 Pulje 05:00 CK Victoria TO Kenneth Valslag CK Victoria M 40-44 16:55:19 32.0806:03:2007:55:5310:36:3012:19:4114:53:4216:26:38
161 129573 Pulje 04:40 Bærum OCK Mark Littlewood Bærum OCK M 30-34 17:01:56 31.8805:48:2107:25:2309:58:2911:39:4115:04:0216:33:45
162 79196 Pulje 04:30 SK Rye 15 Kenneth Vegstein Oslo M 50-54 17:09:49 31.6305:36:3107:10:4109:35:5311:41:0114:48:4316:31:58
163 104192 Pulje 05:00 CK Victoria TO Asle Jektvik CK Victoria M 45-49 17:16:24 31.4305:45:2907:26:1210:02:5012:16:4614:44:0016:40:22
164 35313 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Per Kristian Berge TVK Sykkel M 50-54 17:24:56 31.1706:09:1707:53:4010:33:4300:00:0015:03:1416:50:17
165 155196 Pulje 04:20 Team Follo Ørjan Stene Ski M 40-44 17:31:01 30.9906:16:2508:19:3011:10:1112:46:2315:28:4917:02:26
166 144124 Pulje 05:05 Team Foss 15 Anders Rosenvinge Team Foss Sport M 40-44 17:33:18 30.9305:58:1907:50:5310:31:2912:14:4014:50:4016:21:37
167 42458 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Ivan Espervik TVK Sykkel M 40-44 17:56:56 30.2506:09:1707:53:4010:33:4312:08:5015:42:3517:27:34
167 43132 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Olaf Saksvik TVK Sykkel M 50-54 17:56:56 30.2506:09:1707:53:4010:33:4312:27:2415:42:3517:27:34
167 79044 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Ivan Skjærvø TVK Sykkel M 55-59 17:56:56 30.2506:09:1707:53:4010:33:4312:08:5015:42:3517:27:34
170 128525 Pulje 05:00 CK Victoria TO Jørgen Austvik Dekadens/Microsoft M 40-44 18:06:53 29.9706:03:2007:55:5310:36:3012:41:3415:39:0917:34:31
171 149366 Pulje 05:00 CK Victoria TO Knut Kvaran CK Victoria M 40-44 18:12:59 29.8006:03:2007:55:5311:10:5213:09:5816:10:1917:45:09
172 79023 Pulje 04:40 Bærum OCK Magne Hunvik Bærum OCK M 50-54 18:19:59 29.6106:05:3008:02:1710:48:5512:56:0315:56:4117:48:46
173 149269 Pulje 04:40 Bærum OCK Ole Martin Haugan Bærum OCK M 40-44 18:33:00 29.2705:48:2107:25:2312:22:2513:58:3416:30:2018:04:59
173 143623 Pulje 04:40 Bærum OCK Glenn Thomas Sjøberg Bærum OCK M 35-39 18:33:00 29.2705:48:2107:25:2312:22:2513:58:3416:30:2018:04:59
175 158585 Pulje 04:40 Bærum OCK Øystein Lilleland Bærum OCK / Norconsult BIL M 45-49 19:04:58 28.4506:23:2108:15:5511:07:2213:21:1016:43:0418:30:16
176 35525 Pulje 05:10 TVK Veteranexpressen Arve Strøm TVK Sykkel M 55-59 19:08:02 28.3706:22:2508:40:3211:42:5113:54:1116:55:5800:00:00
- 80469 Pulje 04:40 Bærum OCK Erik Emil Almquist Bærum OCK M 60-64 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 158586 Pulje 04:10 Trønderekspressen Michael Styrk Andersen Trønderekspressen M 30-34 Brutt -05:00:4906:25:2708:27:2809:48:1400:00:0000:00:00
- 149445 Pulje 05:05 Team Foss 15 Jan Kåre Arnesen Team Foss Sport M 45-49 Brutt -05:58:1907:38:1700:00:0011:17:0500:00:0000:00:00
- 80203 Pulje 04:00 SK Rye XP Svein Åke Arntzen SK Rye sykkel M 45-49 Brutt -05:07:2507:01:2400:00:0010:21:0312:42:0600:00:00
- 144100 Pulje 04:10 Trønderekspressen Per Stian Sanden Aune Trønderekspressen M 20-24 Brutt -05:00:4906:25:2708:27:2809:48:1411:52:4613:10:01
- 62545 Pulje 04:10 Trønderekspressen Arnfinn Aune Trønderekspressen M 55-59 Brutt -04:57:2906:15:2700:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 158587 Pulje 05:00 CK Victoria TO Tommy Onsøien Aune CK Victoria M 35-39 Brutt -05:12:5107:29:3010:06:2411:48:0114:16:3016:13:43
- 149271 Pulje 04:00 SK Rye XP Fredrik Bergseng SK Rye sykkel M 30-34 Brutt -05:11:4407:01:2400:00:0010:21:0312:42:0600:00:00
- 158588 Pulje 05:05 Team Foss 15 Nils Bjønnes Team Foss Sport M 45-49 Brutt -07:22:5309:42:2913:10:5200:00:0000:00:0000:00:00
- 149318 Pulje 04:30 SK Rye 15 Vincent Stoltenberg Bjaanæs SK Rye sykkel M 30-34 Brutt -05:36:3107:10:4109:35:5311:09:5413:36:3400:00:00
- 80923 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO Stian Dale Ullensaker CK M 40-44 Brutt -05:42:3107:22:4509:46:2511:40:0313:39:5400:00:00
- 149291 Pulje 05:00 CK Victoria TO Johnny Dalheim Malvik IL - Sykkel M 45-49 Brutt -05:45:2907:26:1210:13:0512:03:4000:00:0000:00:00
- 50629 Pulje 04:20 Team Follo Jan-Tore Dannemark Drøbak-Frogn IL Sykkel M 55-59 Brutt -05:23:0206:53:0109:10:5900:00:0000:00:0000:00:00
- 69320 Pulje 04:00 SK Rye XP Thor Ivar Doknæs SK Rye sykkel M 50-54 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 156112 Pulje 05:00 CK Victoria TO Terje Eide CK Victoria M 55-59 Brutt -05:12:5107:29:3010:06:2411:48:0114:16:3016:13:43
- 109057 Pulje 04:10 Trønderekspressen Joar Elgåen Engerdal SK M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 34968 Pulje 04:00 SK Rye XP Jo Engebretsen SK Rye sykkel M 45-49 Brutt -05:11:4407:01:2400:00:0010:21:0312:42:0600:00:00
- 82292 Pulje 05:00 CK Victoria TO Terje Fuglseth Malvik IL - Sykkel M 50-54 Brutt -04:52:3406:59:1810:14:0512:02:0713:55:2700:00:00
- 61291 Pulje 04:30 SK Rye 15 Stian Gjone SK Rye sykkel M 40-44 Brutt -05:37:3300:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 42776 Pulje 05:00 CK Victoria TO Rune Gottheim Oppdal SK M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 107974 Pulje 04:00 SK Rye XP André Granrud SK Rye sykkel M 35-39 Brutt -05:06:5500:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 129284 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO Ivar Gundersen Ullensaker CK M 50-54 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 137342 Pulje 04:10 Trønderekspressen Svein Arne Hansen Ullensaker CK M 45-49 Brutt -05:10:5000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 158589 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO Atle Hartveit Ullensaker CK M Brutt -05:42:3107:22:4509:45:4211:40:0313:39:5400:00:00
- 79632 Pulje 04:20 Team Follo Lars Christian Hellevik Drøbak M 35-39 Brutt -05:46:3100:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 54387 Pulje 04:00 SK Rye XP Thomas Hermansen SK Rye sykkel M 35-39 Brutt -05:11:4407:01:2400:00:0010:21:0312:42:0600:00:00
- 69036 Pulje 04:30 SK Rye 15 Arild Hermansen Oslo M 50-54 Brutt -05:36:3107:39:5809:42:0411:12:1313:34:3214:58:45
- 49915 Pulje 04:00 SK Rye XP Torkjell Hillestad SK Rye sykkel M 35-39 Brutt -05:06:5507:01:2400:00:0010:21:0312:42:0600:00:00
- 36372 Pulje 04:10 Trønderekspressen Gjermund Hølås Malvik IL - Sykkel M 50-54 Brutt -05:00:4906:25:2708:27:2809:48:1400:00:0000:00:00
- 143737 Pulje 05:00 CK Victoria TO Stig Tonny Johansen Frøya og Hitra SK M 40-44 Brutt -05:45:2907:26:1210:13:0512:03:4000:00:0000:00:00
- 79048 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO Alf Henning Johansen Ullensaker CK M 40-44 Brutt -05:43:4100:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 78996 Pulje 04:30 SK Rye 15 Tore Langrusten Johansen Ottadalen SK M 45-49 Brutt -05:22:4900:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 156675 Pulje 05:05 Team Foss 15 Per Kristian Jonassen Team Foss Sport M 35-39 Brutt -05:58:1907:50:5310:31:2912:14:4000:00:0000:00:00
- 40583 Pulje 04:20 Team Follo Håvard Kalvøy Vestby SK M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 137869 Pulje 04:40 Bærum OCK Jan Morten Kreutz Bærum OCK M 50-54 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 150411 Pulje 04:30 SK Rye 15 Per Kristian Lange Oslo M 35-39 Brutt -05:36:3107:10:4109:35:5300:00:0000:00:0000:00:00
- 60120 Pulje 04:00 SK Rye XP Gunnar Loe SK Rye sykkel M 40-44 Brutt -05:06:5506:33:3900:00:0010:21:0300:00:0000:00:00
- 155217 Pulje 05:00 CK Victoria TO Jan-Frode Aarnseth Lorås CK Victoria M 50-54 Brutt -05:23:5307:29:3010:06:2411:48:0114:16:3016:13:43
- 128918 Pulje 04:20 Team Follo Kim Erik Moen Vinstra M 40-44 Brutt -05:23:0206:53:0109:10:4910:56:1700:00:0000:00:00
- 79191 Pulje 04:30 SK Rye 15 Håvard Mork SK Rye sykkel / Nets Active M 35-39 Brutt -06:33:2209:40:2900:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 27611 Pulje 04:20 Team Follo Petter Nilsen Ski M 35-39 Brutt -05:23:0206:53:0100:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 157431 Pulje 05:00 CK Victoria TO Adrian Nilssen CK Victoria M 20-24 Brutt -05:45:2907:26:1210:02:4012:03:0914:05:4615:00:35
- 107742 Pulje 04:00 SK Rye XP Roger Næss SK Rye sykkel M 45-49 Brutt -05:06:5506:33:3908:45:2610:14:3512:42:0600:00:00
- 111036 Pulje 04:00 SK Rye XP Rune Hamann Olsen SK Rye sykkel M 45-49 Brutt -05:11:4407:01:2400:00:0010:21:0312:42:0600:00:00
- 150887 Pulje 05:00 CK Victoria TO Ole Petter Olsen CK Victoria M 30-34 Brutt -05:45:2907:26:1210:26:5012:03:0914:05:4615:00:35
- 121724 Pulje 05:05 Team Foss 15 Freddy Olsen Team Foss Sport M 45-49 Brutt -07:36:2300:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 149273 Pulje 04:00 SK Rye XP Jan Einar Rasmussen SK Rye sykkel M 25-29 Brutt -05:11:4407:01:2400:00:0010:21:0312:42:0600:00:00
- 53784 Pulje 04:00 SK Rye XP Morten Refstad SK Rye sykkel M 45-49 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 136518 Pulje 04:00 SK Rye XP Bård Røsok SK Rye sykkel M 50-54 Brutt -05:06:5506:33:3900:00:0010:21:0312:42:0600:00:00
- 37126 Pulje 04:40 Bærum OCK Thor Audun Saga Bærum OCK M 45-49 Brutt -05:48:2107:32:0511:14:2800:00:0000:00:0000:00:00
- 149272 Pulje 04:00 SK Rye XP Øystein Schanke SK Rye sykkel M 30-34 Brutt -05:06:5506:33:3908:45:2610:14:3512:42:0600:00:00
- 149297 Pulje 05:00 CK Victoria TO Tor-Erik Skorstad Peab Anlegg AS M 35-39 Brutt -05:46:2707:39:5610:14:0512:02:0713:55:2700:00:00
- 79214 Pulje 05:00 CK Victoria TO Joar Sneen CK Victoria M 45-49 Brutt -05:45:2907:26:1200:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 35112 Pulje 04:30 SK Rye 15 Morten Wrangell Solskjær Oslo M 45-49 Brutt -05:58:2108:29:4611:13:4500:00:0000:00:0000:00:00
- 36792 Pulje 04:30 SK Rye 15 Jo Stenvik SK Rye sykkel M 45-49 Brutt -05:58:2108:29:4600:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 34960 Pulje 04:30 SK Rye 15 Tore Sundero SK Rye sykkel M 50-54 Brutt -05:36:3107:10:4109:35:5311:15:0313:36:3400:00:00
- 30429 Pulje 04:30 SK Rye 15 Frank Thommesen Oslo M 45-49 Brutt -05:36:3107:10:4109:46:3400:00:0000:00:0000:00:00
- 36558 Pulje 04:30 SK Rye 15 Fred Tjernsli SK Rye sykkel M 50-54 Brutt -06:49:4708:00:2400:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 47059 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO Tommy Torgersen Ullensaker CK M 45-49 Brutt -05:42:3107:22:4509:45:4200:00:0000:00:0000:00:00
- 128620 Pulje 04:00 SK Rye XP André Undrum SK Rye sykkel M 25-29 Brutt -05:11:4407:01:2400:00:0010:21:0312:42:0600:00:00
- 64080 Pulje 04:50 Ullensaker Cykleklubb TO Ronny Warming Ullensaker CK M 45-49 Brutt -05:42:3107:22:4509:45:4211:37:3900:00:0000:00:00
- 129035 Pulje 04:00 SK Rye XP Claes Watndal SK Rye sykkel M 45-49 Brutt -05:11:4407:01:2400:00:0010:21:0300:00:0000:00:00
- 35181 Pulje 05:00 CK Victoria TO Sture Ånes Bærum OCK / Mosjøen og Omegn Cycleklubb M 50-54 Brutt -05:23:5300:00:0000:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 35133 Pulje 04:00 SK Rye XP Anders Åsberg SK Rye sykkel M 45-49 Brutt -05:11:4407:01:2400:00:0010:21:0312:42:0600:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 17.06.2017
Distanse: 543.00 KM
Snittfart: 34.34 Km/t
Snittid: 15:48:34
Antall deltakere: 240

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):