Styrkeprøven Kvam - Oslo - 2017
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tLillehammer 86 kmGjøvik 141 kmEidsvoll 214 kmOlavsgaard 261 km
1 106202 Pulje 08:00 Karwan Osman SK Rye sykkel M 35-39 07:48:23 35.7302:09:1303:31:4705:50:3107:19:44
2 160103 Pulje 08:00 Havard Bjerke Kolbotn SK M 35-39 07:50:52 35.5502:09:1303:31:4705:51:4407:24:43
2 129027 Pulje 08:00 Tor Huse Kolbotn SK M 55-59 07:50:52 35.5502:09:1303:36:5105:51:4407:23:42
2 150267 Pulje 08:00 Thomas Strige Kolbotn SK M 40-44 07:50:52 35.5502:09:1303:36:5105:51:4407:23:42
5 74753 Pulje 08:00 Hans Henrik Ander Kolbotn SK M 40-44 07:52:02 35.4602:09:1303:36:5105:56:3207:25:26
6 144101 Pulje 08:00 Ole Kristian Bratlien Lågen Cykleklubb M 30-34 07:58:14 35.0002:09:1303:36:5105:53:0507:28:59
6 81132 Pulje 08:00 Stein Roger Løkken Lågen Cykleklubb M 40-44 07:58:14 35.0002:09:1303:36:5105:53:0507:28:59
8 35619 Pulje 08:00 Leif Gunnar Bjerke Kolbotn SK / Brevpost IL M 45-49 08:10:46 34.1002:09:1303:36:5106:06:1307:40:54
8 74873 Pulje 08:00 Geir Tonny Brovold Kolbotn SK M 45-49 08:10:46 34.1002:09:1303:36:5106:06:1307:40:54
10 152782 Pulje 08:15 Linda Landberg Team Spinn K 45-49 08:31:01 32.7502:21:0503:57:1006:23:1408:00:49
10 101414 Pulje 08:15 Preben Andreassen Team Spinn M 30-34 08:31:01 32.7502:21:0503:57:1006:23:1408:00:49
10 36528 Pulje 08:15 Rune Andresen Team Spinn M 45-49 08:31:01 32.7502:21:0503:57:1006:23:1408:00:49
10 128329 Pulje 08:15 Ole H. Anholt Team Spinn M 65-69 08:31:01 32.7502:21:0503:57:1006:23:1408:00:49
10 69278 Pulje 08:15 Stein Arntzen Team Foss Sport M 50-54 08:31:01 32.7502:21:0503:57:1006:23:1408:00:49
10 143645 Pulje 08:15 Pål Fredrik Berg Team Spinn M 35-39 08:31:01 32.7502:21:0503:57:1006:23:1408:00:49
10 160104 Pulje 08:15 Tormod Bergstøl Team Spinn M 35-39 08:31:01 32.7502:21:0503:57:1006:23:1408:00:49
10 160105 Pulje 08:15 Dag Grini Team Foss Sport M 45-49 08:31:01 32.7502:21:0503:57:1006:23:1408:00:49
10 152757 Pulje 08:15 Arne Hoelgaard Team Spinn M 45-49 08:31:01 32.7502:21:0503:57:1006:23:1408:00:49
10 150258 Pulje 08:15 Petter Holskjær Team Spinn M 50-54 08:31:01 32.7502:21:0503:57:1006:23:1408:00:49
10 137085 Pulje 08:15 Elias Løvseth Team Foss Sport M 45-49 08:31:01 32.7502:21:0503:57:1006:23:1408:00:49
10 75719 Pulje 08:15 Kjell Nilsen Team Spinn M 60-64 08:31:01 32.7502:21:0503:57:1006:23:1408:00:49
10 150947 Pulje 08:15 Kjell Nilsen Team Foss Sport M 45-49 08:31:01 32.7502:21:0503:57:1006:23:1408:00:49
10 48762 Pulje 08:15 Ståle Nilsen Team Foss Sport M 50-54 08:31:01 32.7502:21:0503:57:1006:23:1408:00:49
10 36761 Pulje 08:15 Tone Olafsson Team Spinn K 50-54 08:31:01 32.7502:21:0503:57:1006:23:1408:00:49
10 160106 Pulje 08:15 Vetle G. Reinli Team Foss Sport M 45-49 08:31:01 32.7502:21:0503:57:1006:23:1408:00:49
10 137010 Pulje 08:15 Terje Skifjeld Team Spinn M 45-49 08:31:01 32.7502:21:0503:57:1006:23:1408:00:49
10 137506 Pulje 08:15 Terje Stenberg Sandefjord SK / Team Spinn M 50-54 08:31:01 32.7502:21:0503:57:1006:23:1408:00:49
10 144381 Pulje 08:15 Wenche Lill Strand Team Spinn K 45-49 08:31:01 32.7502:21:0503:57:1006:23:1408:00:49
10 138022 Pulje 08:15 Catherine Signe Svindland Team Spinn K 40-44 08:31:01 32.7502:21:0503:57:1006:23:1408:00:49
10 150558 Pulje 08:15 Morten Westbye Sandefjord SK / Team Spinn M 55-59 08:31:01 32.7502:21:0503:57:1006:23:1408:00:49
31 150840 Pulje 08:00 Roger Stener Lågen Cykleklubb M 40-44 08:32:11 32.6802:10:1003:45:3606:18:5707:59:01
32 160107 Pulje 08:00 Kenneth Sneis Veidekke BIL M 35-39 08:35:50 32.4502:09:1303:44:2206:22:1008:02:20
33 160108 Pulje 08:15 Bjørn Hopperstad Team Foss Sport M 50-54 08:41:41 32.0802:21:0503:57:1006:23:1408:05:56
34 160109 Pulje 08:15 Zerizgi Amare Gebremariam Ottadalen SK M 30-34 08:48:41 31.6602:21:0503:53:4706:28:5708:06:32
35 146254 Pulje 08:05 Ole Kyrre Brænd Klepp Cykle Club M 40-44 08:48:57 31.6402:31:0504:03:4606:38:5608:16:00
35 72998 Pulje 08:05 John Neumann Klepp Cykle Club M 50-54 08:48:57 31.6402:31:0504:03:4606:38:5608:16:00
35 24280 Pulje 08:05 John Stava Klepp Cykle Club / Block Berge Bygg M 50-54 08:48:57 31.6402:31:0504:03:4606:38:5608:16:00
35 104257 Pulje 08:05 Harald Vasshus Klepp Cykle Club M 50-54 08:48:57 31.6402:31:0504:03:4606:38:5608:16:00
35 40358 Pulje 08:05 Peter Vestvik Klepp Cykle Club M 50-54 08:48:57 31.6402:31:0504:03:4606:38:5608:16:00
40 130626 Pulje 08:00 Thomas Aasland Brevpost IL M 50-54 09:00:24 30.9702:29:1004:08:5106:40:2308:22:35
41 160110 Pulje 08:10 Thomas Dickenberger Breitenberg M 55-59 09:07:39 30.5602:25:2704:01:3206:27:3608:30:29
41 160111 Pulje 08:10 Björn Knappe Leipzig M 25-29 09:07:39 30.5602:25:2704:01:3206:27:3608:30:29
43 144171 Pulje 08:00 Jan Mørk Kolbotn SK M 55-59 09:13:04 30.2602:10:1003:50:2606:45:1308:38:11
44 160112 Pulje 08:15 Christian Bel BEL-Architekten M 35-39 09:14:05 30.2102:21:0504:00:3806:51:1508:37:32
45 110138 Pulje 08:15 Sead Alijagic Team Spinn M 55-59 09:22:56 29.7302:30:3804:13:5507:03:2508:48:11
45 150424 Pulje 08:15 Roy Glenne Team Spinn M 50-54 09:22:56 29.7302:30:3804:13:5507:03:2508:48:11
45 150532 Pulje 08:15 Heidi Grimstvedt Team Spinn K 45-49 09:22:56 29.7302:30:3804:13:5507:03:2508:48:11
45 160113 Pulje 08:15 Vidar Hem Team Spinn M 55-59 09:22:56 29.7302:30:3804:13:5507:03:2508:48:11
45 150379 Pulje 08:15 Fred Are Johannessen Team Spinn M 50-54 09:22:56 29.7302:30:3804:13:5507:03:2508:48:11
45 138018 Pulje 08:15 Kåre Gunnar Kristiansen Team Spinn M 65-69 09:22:56 29.7302:30:3804:13:5507:03:2508:48:11
45 160114 Pulje 08:15 Rune Lavergren Team Spinn M 50-54 09:22:56 29.7302:30:3804:13:5507:03:2508:48:11
45 150561 Pulje 08:15 Syver Næss Team Spinn M 60-64 09:22:56 29.7302:30:3804:13:5507:03:2508:48:11
45 150533 Pulje 08:15 Monica Richvoldsen Team Spinn K 40-44 09:22:56 29.7302:30:3804:13:5500:00:0008:48:11
45 126394 Pulje 08:15 Eirik Olsen Skjerping Team Spinn M 40-44 09:22:56 29.7302:30:3804:13:5507:03:2508:48:11
45 139119 Pulje 08:15 Jan-Erik Svendsen Team Spinn M 35-39 09:22:56 29.7302:30:3804:13:5507:03:2508:48:11
45 152783 Pulje 08:15 Heidi Svendsen Team Spinn K 35-39 09:22:56 29.7302:30:3804:13:5507:03:2508:48:11
45 138023 Pulje 08:15 Jørn-Tore Tyrås Team Spinn M 50-54 09:22:56 29.7302:30:3804:13:5507:03:2508:48:11
45 160115 Pulje 08:15 Ormonde Wilson Blockwerk / Pertuis Velo Club M 45-49 09:22:56 29.7302:21:0504:05:5507:01:0708:48:11
59 160116 Pulje 08:05 Joakim Remøy Ørskog M 25-29 09:26:07 29.5602:31:0504:12:5307:04:3008:54:03
60 37682 Pulje 08:05 Magne Bergseth Ulstein OSK M 70-74 09:32:55 29.2102:32:0304:17:5107:11:0708:58:11
60 69324 Pulje 08:05 Synnøve Haug Ulstein OSK K 45-49 09:32:55 29.2102:32:0304:17:5107:11:0708:58:11
60 160117 Pulje 08:05 Olav Kåre Hildre Fosnavåg M 35-39 09:32:55 29.2102:31:0504:12:5307:04:3008:58:11
60 103012 Pulje 08:05 Pål Idar Strand Ulstein OSK M 50-54 09:32:55 29.2102:32:0304:17:5107:11:0708:58:11
64 155480 Pulje 08:00 Geir Furuhaug Team VVS Eksperten M 40-44 09:38:00 28.9602:38:2504:27:3607:18:2909:03:16
64 155482 Pulje 08:00 Anders Krogstadholm Stiftstaden SK Trondheim / Team VVS Eksperten M 40-44 09:38:00 28.9602:38:2504:27:3607:18:2909:03:16
64 160118 Pulje 08:00 Jan Roger Kvaal Team VVS Eksperten M 40-44 09:38:00 28.9602:38:2504:27:3607:18:2909:03:16
67 155484 Pulje 08:00 Marek Wyzinski Stiftstaden SK Trondheim / Team VVS Eksperten M 40-44 09:43:27 28.6902:38:2504:27:3607:18:2909:06:18
68 106296 Pulje 08:00 Rudi Jørgensen Stiftstaden SK Trondheim / Team VVS Eksperten M 40-44 10:10:53 27.4002:38:2504:27:3607:18:2909:27:31
68 160119 Pulje 08:00 Frode Løvoll Stiftstaden SK Trondheim / Team VVS Eksperten M 40-44 10:10:53 27.4002:38:2504:27:3607:18:2909:27:31
70 158386 Pulje 08:00 Svein Erik Lillebo Kvam IL M 50-54 10:29:09 26.6002:45:4304:35:0507:50:1809:55:29
71 155135 Pulje 08:00 Tom Christian Dahl Orkla CK M 35-39 10:30:30 26.5502:41:4204:35:0507:50:1809:55:29
71 67230 Pulje 08:00 Viggo Magnus Nilsen Vareid Ski/Sykkel Klubb M 55-59 10:30:30 26.5502:45:4304:35:0507:50:1809:55:29
71 155136 Pulje 08:00 Nils Benny Aastum Nilsson Orkla CK M 35-39 10:30:30 26.5502:41:4204:35:0507:50:1809:55:29
71 160120 Pulje 08:00 Emil Skavlem Samskip M 25-29 10:30:30 26.5502:45:4304:35:0507:50:1809:55:29
71 160121 Pulje 08:00 Johan Van Der Kooij Maximus Stampers M 50-54 10:30:30 26.5502:45:4304:35:0507:50:1809:55:29
76 144408 Pulje 08:00 Espen Bårdsnes Mikalsen Krokset CK M 35-39 10:40:36 26.1302:45:4305:21:2608:21:1210:06:18
76 71133 Pulje 08:00 Bjørn Johan Nilsen Stord Sykleklubb / Team Teneo M 65-69 10:40:36 26.1302:45:4304:35:0507:50:1810:01:06
78 36117 Pulje 08:00 Eva Jansen Sliterne K 55-59 10:51:32 25.6902:47:0204:41:4107:57:5910:10:23
79 160123 Pulje 08:05 Guus Vermeulen Groningen M 30-34 10:52:24 25.6502:39:3404:49:3008:16:0710:15:34
79 160122 Pulje 08:05 Frits Vermeulen Groningen M 30-34 10:52:24 25.6502:39:3404:49:3008:16:0710:15:34
81 71111 Pulje 08:00 Jon Atle Samuelsen Halden M 40-44 10:54:00 25.5902:52:5104:50:1908:02:1710:17:12
82 138412 Pulje 08:15 Morten Knauserud Brumunddal SK / TEAM K.A.Rasmussen M 40-44 11:11:21 24.9302:48:5604:49:4808:22:4110:33:49
82 153106 Pulje 08:15 Ronny Syversen K.A.Rasmussen M 45-49 11:11:21 24.9302:48:5604:49:4808:22:4110:33:49
84 152334 Pulje 08:15 Erik Slettebakk Moltu I.L M 30-34 11:25:00 24.4302:30:3804:21:4908:12:0910:43:31
85 160124 Pulje 08:15 Kennet Kristofer Gjerde Steinsvik Brumunddal M 40-44 11:25:04 24.4302:30:3804:21:4908:12:0910:43:31
86 155138 Pulje 08:20 Arne Plassgård Savalen SK M 60-64 12:14:12 22.8002:56:4705:01:2608:59:4911:33:04
87 42593 Pulje 08:00 Bård Tronsaune Team VVS Eksperten M 50-54 12:23:16 22.5202:38:2505:02:0009:21:2911:43:49
88 160125 Pulje 08:00 Maurice Kuijpers De Hofstede BV M 35-39 13:01:37 21.4103:11:5805:45:1509:54:1612:23:21
88 160126 Pulje 08:00 Jan Van De Geijn De Hofstede M 55-59 13:01:37 21.4103:11:5805:45:1509:54:1612:23:21
90 160127 Pulje 08:20 Christian Zeh Gemmeraweng M 45-49 13:16:33 21.0103:56:3306:48:3510:40:1312:38:53
91 160128 Pulje 08:15 Bruno Plankensteiner Wien M 50-54 13:19:59 20.9203:11:3506:02:1810:12:0912:43:08
92 160129 Pulje 08:15 Stephan Beckers Stolberg M 40-44 13:44:16 20.3003:11:2706:01:5410:12:0913:05:34
93 36281 Pulje 08:00 Asbjørn Karlsen Kristiansund N M 65-69 13:55:55 20.0203:46:3006:27:2110:33:3713:07:01
94 160130 Pulje 08:00 Tor Dyrdal Strande Trondheim M 17-19 16:26:05 16.9703:49:5906:53:2212:47:5715:32:49
- 160131 Pulje 08:00 Magnus Lillerønning Aune Trondheim M 17-19 Brutt -03:49:5906:53:2200:00:0000:00:00
- 155316 Pulje 08:10 Elisabeth Hauglum Fredrikstad SK / Team Spinn K 30-34 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
- 137642 Pulje 08:15 Elon Haarklou Team Foss Sport /ABB M 50-54 Brutt -02:21:0504:14:1300:00:0000:00:00
- 31574 Pulje 08:00 Ingvar Johan Torkildsen Nymark IL Sykkel M 70-74 Brutt -02:37:0804:22:5607:16:1209:03:51
- 150562 Pulje 08:10 Jan Willy Tornås Team Spinn M 55-59 Brutt -00:00:0000:00:0000:00:0000:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 17.06.2017
Distanse: 279.00 KM
Snittfart: 28.90 Km/t
Snittid: 9:39:06
Antall deltakere: 99

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):