Styrkeprøven Gjøvik - Oslo - 2017
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/tEidsvoll 73 kmOlavsgaard 120 km
1 154654 Pulje 11:05 Stine Marie Snortheim Eidsvoll SK K 17-19 03:50:48 35.3502:03:0103:25:13
2 46861 Pulje 11:10 Olav Langeland Horten og Omegns Cykleklubb M 60-64 04:01:29 33.7902:08:0603:32:46
3 35874 Pulje 11:10 Per Allan Johansson IF Frøy Sykkel M 45-49 04:03:36 33.4902:08:0203:33:15
4 160690 Pulje 11:10 Roger Bjugn SK Rye sykkel M 55-59 04:06:06 33.1502:08:0603:36:09
5 155774 Pulje 11:10 Geir Iversen Ringerike SK M 50-54 04:12:10 32.3502:12:5503:43:16
5 138062 Pulje 11:10 Stig Kvam Hønefoss M 40-44 04:12:10 32.3502:12:5503:43:16
7 144942 Pulje 11:15 Espen Paus Savalen SK M 55-59 04:29:49 30.2402:26:0403:59:44
8 80784 Pulje 11:15 Esben Ståle Johnsen Team Troll M 50-54 04:31:54 30.0102:26:0404:01:22
9 109921 Pulje 11:00 Helene Nyvold Kolbotn SK K 25-29 04:32:02 29.9902:28:0004:01:20
10 82036 Pulje 11:10 Lars-Petter Akselsen Blodsmak SK Kongsberg M 50-54 04:33:28 29.8302:26:5004:02:01
11 149710 Pulje 11:15 Tor Dølvik Savalen SK M 55-59 04:35:21 29.6302:26:0404:01:42
12 69251 Pulje 11:15 Håvard Hålien Raufoss M 30-34 04:36:31 29.5002:26:0404:01:52
13 160691 Pulje 11:10 Bedii Atasagun Istanbul M 35-39 04:37:01 29.4502:26:5004:04:04
13 155911 Pulje 11:10 Trine Lode Svendsen Oslo K 35-39 04:37:01 29.4502:26:5004:04:32
13 144095 Pulje 11:10 Morten Wesøe Sagene IF Sykkel M 40-44 04:37:01 29.4502:26:5004:04:32
16 160692 Pulje 11:05 Tone Sørensen Eiker CK K 30-34 04:37:39 29.3802:23:1704:04:03
16 160693 Pulje 11:05 Jeanette Østby Drammen K 30-34 04:37:39 29.3802:23:1704:04:03
18 62829 Pulje 11:15 Jan Vidar Andreassen ATEA AS GO M 60-64 04:38:44 29.2702:31:2904:07:30
18 146107 Pulje 11:15 Ingvild Bøe Åsane CK K 40-44 04:38:44 29.2702:31:2904:08:07
18 160694 Pulje 11:15 Pål Christoffersen ATEA AS GO M 45-49 04:38:44 29.2702:31:2904:07:30
18 111069 Pulje 11:15 Borger Kruge ATEA AS GO M 45-49 04:38:44 29.2702:31:2904:07:30
18 102924 Pulje 11:15 Svein Roar Kvåle Åsane CK M 35-39 04:38:44 29.2702:31:2904:08:07
23 149715 Pulje 11:20 Johan Toverud Jensen NydalensSK M 60-64 04:39:10 29.2202:30:3404:07:19
24 121152 Pulje 11:00 Kari Østerud Abrahamsen Kolbotn SK K 25-29 04:43:36 28.7702:28:0004:10:10
25 22728 Pulje 11:15 Glenn Smith ATEA AS EO M 50-54 04:44:17 28.7002:31:2904:10:06
26 160695 Pulje 11:05 Linn Rogne Barkåker K 40-44 04:44:28 28.6802:23:1704:12:02
27 110635 Pulje 11:05 Anne-Grethe Bråten Tønsberg CK K 45-49 04:44:46 28.6502:23:1704:12:08
28 81759 Pulje 11:05 Bente Skjellaug Tønsberg CK K 60-64 04:45:02 28.6202:23:1704:12:08
29 155802 Pulje 11:15 Bent Eidsjø Lørenskog Bil & Caravanservice As M 35-39 04:47:40 28.3602:30:4504:11:44
30 160696 Pulje 11:10 Jørn Skjerven Basefarm GO M 35-39 04:49:35 28.1702:32:2604:13:09
31 145070 Pulje 11:15 Morten Bøhm Lørenskog Bil & Caravanservice As M 40-44 04:50:58 28.0402:30:4504:11:44
32 155803 Pulje 11:15 Lars Nideng Lørenskog Bil & Caravanservice As M 45-49 04:53:13 27.8202:30:4504:13:57
32 145132 Pulje 11:15 Bent Skalstad Lørenskog Bil & Caravanservice As M 50-54 04:53:13 27.8202:30:4504:13:57
34 160697 Pulje 11:20 Ole Tobias Silseth MASKINERIET M 20-24 04:55:26 27.6202:25:0904:21:03
35 144563 Pulje 11:15 Jørn Andersskog ATEA AS GO M 50-54 04:55:50 27.5802:31:2904:20:52
35 160698 Pulje 11:15 Elias Huser Lien Vestringen IL M 17-19 04:55:50 27.5802:35:2404:21:47
35 149905 Pulje 11:15 Marcus Midtenget Vestringen IL M 17-19 04:55:50 27.5802:35:2404:21:47
35 160699 Pulje 11:15 Kim Olav Tråseth Vestringen IL/Team Taåt M 17-19 04:55:50 27.5802:35:2404:21:47
35 149906 Pulje 11:15 Ole Øyhaugen Vestringen IL M 17-19 04:55:50 27.5802:35:2404:21:47
40 70761 Pulje 11:15 Kennet Gundersen Spinnvill M 40-44 05:00:32 27.1502:33:4304:20:52
40 155506 Pulje 11:15 Ronny Lid Gundersen Spinnvill M 40-44 05:00:32 27.1502:33:4304:20:52
42 160700 Pulje 11:15 Axel Bakkevold Hansen Ås M 20-24 05:01:28 27.0602:27:5104:20:52
43 160701 Pulje 11:10 Thomas Pronstad Get AS M 35-39 05:02:35 26.9602:38:3404:26:20
44 138442 Pulje 11:05 Randi Tøftum Vind IL - Sykkel K 40-44 05:03:16 26.9002:38:2104:23:13
45 131182 Pulje 11:05 Mette Bakken Espa K 50-54 05:04:10 26.8202:34:2604:22:42
46 81618 Pulje 11:00 Marianne Mowe Nesodden SK K 60-64 05:04:25 26.8002:36:0204:24:40
46 81620 Pulje 11:00 Marianne Grønstad Skar Nesodden SK K 55-59 05:04:25 26.8002:36:0204:24:40
48 160702 Pulje 11:15 Sigmund Festøy PLOT M 55-59 05:04:34 26.7902:26:0404:22:54
49 160703 Pulje 11:00 Merete Gander Moss CK K 50-54 05:05:25 26.7102:39:0904:27:57
49 145512 Pulje 11:00 Kari Nygård Cykle Klubben Øst K 55-59 05:05:25 26.7102:39:0904:27:57
51 137456 Pulje 11:15 Stig Berntsen Smaalenene SK M 50-54 05:09:52 26.3302:47:1104:35:35
51 160704 Pulje 11:15 Wilhelm Egeland Smaalenene SK M 40-44 05:09:52 26.3302:47:1104:35:35
51 149888 Pulje 11:15 Christin Løken Smaalenene SK K 50-54 05:09:52 26.3302:47:1104:35:35
51 160705 Pulje 11:15 Kaisa Lena Thobro Smaalenene SK K 40-44 05:09:52 26.3302:47:1104:35:35
51 160706 Pulje 11:15 Inga-Lill Ødegaard Smaalenene SK K 45-49 05:09:52 26.3302:47:1104:35:35
56 155900 Pulje 11:15 Ketil Jensen Jotun BIL M 35-39 05:10:20 26.2902:41:1804:34:10
57 131221 Pulje 11:00 Anita Kleven Bjørnstad Nes sportsklubb sykkelgruppa GO K 40-44 05:12:50 26.0802:50:4304:37:53
57 160707 Pulje 11:00 Karoline Haug Nes sportsklubb sykkelgruppa GO K 20-24 05:12:50 26.0802:50:4304:37:53
57 150330 Pulje 11:00 Linda Krokengen Brumunddal SK K 40-44 05:12:50 26.0802:50:4304:37:53
57 160708 Pulje 11:00 Heidi Kurud Nes sportsklubb sykkelgruppa GO K 25-29 05:12:50 26.0802:50:4304:37:53
57 79372 Pulje 11:00 Anne Kurud Nes Sp. Kl. Sykkel K 50-54 05:12:50 26.0802:50:4304:37:53
57 160709 Pulje 11:00 Marte Kurud Nes sportsklubb sykkelgruppa GO K 25-29 05:12:50 26.0802:50:4304:37:53
57 160710 Pulje 11:00 Caroline Holm Larsen Lillehammer Cykleklubb K 35-39 05:12:50 26.0802:50:4304:37:53
57 160711 Pulje 11:00 Gina Lund Brumunddal SK K 25-29 05:12:50 26.0802:50:4304:37:53
57 160712 Pulje 11:00 Trine Pedersen Nes sportsklubb sykkelgruppa GO K 20-24 05:12:50 26.0802:50:4304:37:53
57 109472 Pulje 11:00 Gunvor Syversen Skjerven Nes sportsklubb sykkelgruppa GO K 50-54 05:12:50 26.0802:50:4304:37:53
57 160713 Pulje 11:00 Henriette Syversen Nes sportsklubb sykkelgruppa GO K 20-24 05:12:50 26.0802:50:4304:37:53
57 131188 Pulje 11:00 Hege Thorstad Nes sportsklubb sykkelgruppa GO K 55-59 05:12:50 26.0802:50:4304:37:53
57 113900 Pulje 11:00 Christian Vestergaard Nes sportsklubb sykkelgruppa GO K 45-49 05:12:50 26.0802:50:4304:37:53
70 160714 Pulje 11:15 Marthe Solaas Oslo K 35-39 05:13:29 26.0302:37:3004:36:14
71 160715 Pulje 11:15 Håkon Frede Foss Oslo M 25-29 05:17:23 25.7102:54:5504:40:53
71 108929 Pulje 11:15 Grethe Foss Eidsvoll SK K 60-64 05:17:23 25.7102:54:5504:40:53
73 160716 Pulje 11:15 Atis Grunde Riga M 25-29 05:19:32 25.5302:42:4804:31:57
73 160717 Pulje 11:15 Armin Spura Oslo M 35-39 05:19:32 25.5302:42:4804:31:57
75 82169 Pulje 11:00 Anne Lise Stolp CK Elverum K 55-59 05:21:12 25.4002:42:5604:41:34
76 160718 Pulje 11:15 Knut Andreas Solaas Oslo M 50-54 05:26:47 24.9702:37:3004:44:02
77 160719 Pulje 11:15 Jostein Auran Spinnvill M 50-54 05:27:11 24.9402:45:4304:53:32
78 51244 Pulje 11:15 Rune Berg SK Rye sykkel M 40-44 05:29:37 24.7502:49:5204:50:00
78 160720 Pulje 11:15 Anna Bryngelhed Berg Fetsund K 40-44 05:29:37 24.7502:49:5204:50:00
80 108377 Pulje 11:10 Karel Bollen Team Lapierre M 30-34 05:30:19 24.7002:58:3005:01:34
81 155815 Pulje 11:10 Knut Arve Grønvold Dragro Trading Öu M 70-74 05:30:29 24.6902:47:1504:50:49
82 160721 Pulje 11:10 Marius Gundersen Vestby Sykkelklubb M 30-34 05:31:22 24.6202:58:3005:01:34
83 156022 Pulje 11:10 Maria-Theres Staurvik Spinnvill K 35-39 05:32:13 24.5602:50:3704:52:12
83 155513 Pulje 11:10 Arnt-Inge Staurvik Spinnvill M 45-49 05:32:13 24.5602:50:3704:52:12
85 138463 Pulje 11:10 Ingeborg Sophie Bjønness Ribu Team Lapierre K 30-34 05:33:00 24.5002:58:3005:01:34
86 160722 Pulje 11:10 Bea Antoniewicz Steen & Lund K 30-34 05:33:28 24.4702:46:2404:49:25
87 160723 Pulje 11:00 Chrissy Sjoberg Alexandria K 35-39 05:34:18 24.4002:56:4004:55:20
88 82086 Pulje 11:10 Christian Lang-Ree Karlsen Team Lapierre M 35-39 05:34:37 24.3802:58:3005:01:34
88 36569 Pulje 11:10 Espen Renshusløkken Team Karsten M 45-49 05:34:37 24.3802:58:3005:01:34
90 109526 Pulje 11:15 Tore André Dinessen Jessheim M 45-49 05:38:13 24.1202:52:3305:04:35
91 81419 Pulje 11:00 Hege Gustavsen Oslo K 45-49 05:40:58 23.9303:01:5005:03:21
92 160724 Pulje 11:10 Bjørn Erik Solvi Skagerrak Sp.Kl. Sykkel M 60-64 05:42:24 23.8302:59:4805:04:18
93 160727 Pulje 11:10 Stine Strande Eika BIL K 35-39 05:42:43 23.8002:55:0104:59:43
93 160726 Pulje 11:10 Lars Marius Strande Gulsjøen Tur & Drammelag M 25-29 05:42:43 23.8002:55:0104:59:43
93 160725 Pulje 11:10 Haakon Aarsby Skreia M 35-39 05:42:43 23.8002:55:0104:59:43
96 160728 Pulje 11:10 Einar Johannes Børsum Badenoch & Clark M 50-54 05:46:07 23.5702:51:1905:04:35
96 160729 Pulje 11:10 Leif Feiring Badenoch & Clark M 50-54 05:46:07 23.5702:51:1905:04:24
96 160730 Pulje 11:10 Robert Joseph Nash Badenoch & Clark M 55-59 05:46:07 23.5702:51:1905:04:18
96 160731 Pulje 11:10 Christen Nybraaten Badenoch & Clark M 55-59 05:46:07 23.5702:51:1905:04:35
96 160732 Pulje 11:10 Inge Wichmann Sørensen Badenoch & Clark M 55-59 05:46:07 23.5702:51:1905:04:24
96 104078 Pulje 11:10 Kjartan Thormodsæter Badenoch & Clark M 40-44 05:46:07 23.5702:51:1905:04:18
96 160733 Pulje 11:10 Jan-Petter Westlie Badenoch & Clark M 60-64 05:46:07 23.5702:51:1905:04:24
103 155801 Pulje 11:15 Øystein Skottun Lyngdal IL Skrim M 40-44 05:50:37 23.2702:52:3305:05:09
104 156057 Pulje 11:05 Heidi Bjerkmo Entra ASA GO K 50-54 05:57:08 22.8403:12:1305:18:03
104 156058 Pulje 11:05 Tom Bratlie Entra ASA GO M 50-54 05:57:08 22.8403:12:1305:18:10
104 156060 Pulje 11:05 Geir Graff-Kallevåg Entra ASA GO M 35-39 05:57:08 22.8403:12:1305:18:03
104 156065 Pulje 11:05 Sonja Horn Entra ASA GO K 40-44 05:57:08 22.8403:12:1305:18:10
104 156067 Pulje 11:05 Torbjørn Isene Entra ASA GO M 50-54 05:57:08 22.8403:12:1305:18:10
104 156161 Pulje 11:05 Lars Martinsen Entra ASA GO M 60-64 05:57:08 22.8403:12:1305:18:10
104 81945 Pulje 11:05 Marianne Østerud Entra ASA GO K 50-54 05:57:08 22.8403:12:1305:18:03
104 156159 Pulje 11:05 Inger Aas Entra ASA GO K 45-49 05:57:08 22.8403:12:1305:18:03
112 110624 Pulje 11:00 Tove Dammen Drøbak-Frogn IL Sykkel K 60-64 05:58:45 22.7403:04:1205:13:00
113 160734 Pulje 11:10 Stein S. Eriksen Team Lapierre M 45-49 06:01:24 22.5702:58:3005:01:34
114 63059 Pulje 11:10 Bård Fjeldavli Stjørdal M 40-44 06:02:37 22.5003:18:4005:18:05
115 158128 Pulje 11:05 Shona Ringdalen Macdonald Asker K 20-24 06:04:58 22.3503:18:2205:23:14
116 47548 Pulje 11:15 Anders Ellefsen Oslomarka Trekkhundklubb M 25-29 06:05:41 22.3102:27:2705:09:38
117 160735 Pulje 11:00 Vibecke Vannebo Jentelaget K 40-44 06:05:45 22.3103:21:2205:28:15
118 160736 Pulje 11:15 Marianne Bjerknes Sarpsborg Sykleklubb K 40-44 06:05:53 22.3003:12:0705:28:45
118 160737 Pulje 11:15 Håkon Dahl Follo SK M 55-59 06:05:53 22.3003:12:0705:28:45
118 151119 Pulje 11:15 Arnt Birger Godager Sarpsborg Sykleklubb M 40-44 06:05:53 22.3003:12:0705:28:45
118 160738 Pulje 11:15 Marit Hjemmen Team Princess K 55-59 06:05:53 22.3003:12:0705:28:45
118 160739 Pulje 11:15 Synøve Lippestad Flimmer og Trimmer K 50-54 06:05:53 22.3000:00:0005:28:45
118 129850 Pulje 11:15 Morten Veiby Flimmer og Trimmer M 50-54 06:05:53 22.3003:12:0705:28:45
124 160740 Pulje 11:05 Mona Hetty Dahlby Gjøvik K 55-59 06:10:33 22.0203:09:0505:29:21
124 110681 Pulje 11:05 Iren Lerud Haugum Gjøvik vgs bedrift K 55-59 06:10:33 22.0203:09:0505:29:21
126 160741 Pulje 11:05 Jörg Janke Heroldsberg M 35-39 06:11:40 21.9503:10:2705:35:35
126 160742 Pulje 11:05 Sascha Vogel Wilhelmsthal M 35-39 06:11:40 21.9503:10:2705:35:35
128 96469 Pulje 11:15 Magne Jensen Mogreina M 65-69 06:14:26 21.7902:52:4605:28:56
129 149759 Pulje 11:15 Sigurd Sollien P4 Radio M 50-54 06:19:43 21.4803:17:4905:43:02
130 160743 Pulje 11:00 Ann-Christin Hansen Oslo K 50-54 06:21:00 21.4100:00:0015:04:27
131 160744 Pulje 11:00 Marthe Ihle Nes sportsklubb sykkelgruppa GO K 25-29 06:21:26 21.3902:55:5105:34:04
131 49648 Pulje 11:00 Elisabeth Ihle Nes sportsklubb sykkelgruppa GO K 45-49 06:21:26 21.3902:55:5105:34:04
133 155687 Pulje 11:10 Stian Holtan Spinnvill M 40-44 06:22:36 21.3203:00:2205:34:36
133 156109 Pulje 11:10 Anette Holtan Spinnvill K 40-44 06:22:36 21.3203:00:2205:34:36
135 160745 Pulje 11:15 Anders K. Christiansen VG M 35-39 06:23:27 21.2803:17:4905:43:28
136 160746 Pulje 11:15 Thomas Helland Suletind CK M 45-49 06:25:38 21.1503:19:1205:36:25
137 160747 Pulje 11:15 John Helland Suletind CK M 65-69 06:25:42 21.1503:19:1205:36:25
138 160748 Pulje 11:00 Maya Yasmina Iskandar Christensen Nordic Choice Hotels K 45-49 06:27:58 21.0303:17:1805:38:37
139 160749 Pulje 11:05 Heidi Enoksen Tolvsrød K 45-49 06:28:20 21.0103:17:4505:48:25
139 160750 Pulje 11:05 Wenche Kristin Over Råholt K 40-44 06:28:20 21.0103:17:4505:48:01
139 160751 Pulje 11:05 Jeanette Stenberg Tolvsrød K 40-44 06:28:20 21.0103:17:4505:48:01
139 160752 Pulje 11:05 Siw H. Thorslund Tolvsrød K 40-44 06:28:20 21.0103:17:4505:48:20
143 155832 Pulje 11:10 Sigbjørn Korsgård Ingeberg M 40-44 06:31:58 20.8103:05:5905:17:27
143 141027 Pulje 11:10 Gisle Skage Bergen Cykleklubb M 35-39 06:31:58 20.8103:05:5905:17:35
145 110488 Pulje 11:15 Morten Scott Janssen P4 Radio M 50-54 06:42:47 20.2503:17:4905:55:20
146 144727 Pulje 11:10 Eystein Arntzen Trondheim M 70-74 06:52:58 19.7503:23:5706:07:01
147 156064 Pulje 11:05 Kristine Hilberg Entra ASA GO K 45-49 06:59:06 19.4703:12:1306:01:01
148 109691 Pulje 11:10 Trond Hagen Andersen IF Frøy Sykkel M 35-39 07:04:03 19.2403:25:5406:21:16
148 155930 Pulje 11:10 Trine Østgård Get AS K 40-44 07:04:03 19.2403:25:5406:21:16
150 160753 Pulje 11:10 Heidi Bringsli Asker K 55-59 07:21:03 18.5003:39:5606:23:27
151 149783 Pulje 11:05 Mari-Anne Øyhaugen Gjøvik K 55-59 07:25:31 18.3104:10:0306:46:07
152 144982 Pulje 11:05 Gotfred Johan Reutz Oslo M 80-84 07:28:27 18.1903:56:0806:43:42
152 110689 Pulje 11:05 Bjørg Lillian Øye Oslo K 60-64 07:28:27 18.1903:56:0806:43:42
154 160754 Pulje 11:05 Aina Haugen Lykkja Torpa Idrettslag K 30-34 07:30:43 18.1004:03:4006:51:47
154 160755 Pulje 11:05 Ann Cecilie Røberg Stomlien Aust-Torpa K 25-29 07:30:43 18.1004:03:4006:51:52
156 145305 Pulje 11:05 Eirik Øye Heintz Drammen M 25-29 07:34:56 17.9303:59:2006:42:27
157 121030 Pulje 11:05 Elisabeth Øye Frogner K 65-69 07:35:08 17.9203:56:0806:43:32
158 160756 Pulje 11:05 Anita Nerli Dokka K 40-44 07:38:15 17.8004:03:4006:51:52
159 111402 Pulje 11:05 Kristin Furulund Oslo K 20-24 07:38:35 17.7903:59:2006:46:07
159 138484 Pulje 11:05 Marie Furulund Oslo K 25-29 07:38:35 17.7903:59:2006:46:07
161 160757 Pulje 11:05 Jorunn Brekke Hodne Oslo K 60-64 07:40:10 17.7304:06:5306:52:10
162 160758 Pulje 11:00 Britt Beck Steen & Lund K 50-54 07:46:31 17.4904:04:2106:58:49
163 160759 Pulje 11:00 Kirsti M. Hougen Steen & Lund K 50-54 07:46:39 17.4804:04:4706:59:01
164 110755 Pulje 11:05 Evy Anne Andersen Miland K 50-54 07:47:46 17.4404:00:0007:03:43
165 160760 Pulje 11:00 Aina Takvam Steen & Lund K 35-39 07:48:23 17.4204:05:0806:59:01
166 160761 Pulje 11:00 Kine Thalerud Skogen Steen & Lund K 30-34 07:48:52 17.4004:04:2106:58:49
166 160762 Pulje 11:00 Hanna S. Væg Steen & Lund K 25-29 07:48:52 17.4004:05:0806:59:01
168 149780 Pulje 11:05 Åselill Runnekås Hvammen Miland K 50-54 07:52:24 17.2704:00:0007:06:35
169 149781 Pulje 11:05 Else Husa Ull/Kisa K 65-69 07:59:11 17.0204:04:2807:05:31
170 160763 Pulje 11:05 Simone Wagner Team Gelbe Quitte Berlin K 50-54 07:59:59 17.0004:16:5807:06:04
171 160764 Pulje 11:05 Tuva Bjørvkold Ekrekroken K 40-44 08:01:34 16.9404:19:4607:15:41
171 149775 Pulje 11:05 Astrid Liland Bekkestua K 45-49 08:01:34 16.9404:19:4607:15:41
171 149776 Pulje 11:05 Trude Overskeid Bekkestua K 40-44 08:01:34 16.9404:19:4607:15:41
174 160765 Pulje 11:00 Kristine Haugereid Steen & Lund K 20-24 08:04:36 16.8304:05:0807:04:52
175 160766 Pulje 11:00 Ida Møller-Larsen Steen & Lund K 30-34 08:04:43 16.8304:05:0807:04:52
- 155999 Pulje 11:00 Liv Andreassen Spenst Fetsund/Team Slow K 45-49 Brutt -04:12:4100:00:00
- 160767 Pulje 11:20 Andreas Arctander Skårer CK M 20-24 Brutt -02:25:0900:00:00
- 110727 Pulje 11:00 Tone Borgund Fjeldly Gjøvik K 45-49 Brutt -04:12:1500:00:00
- 149782 Pulje 11:05 Barbro Marie Hagberg Vind IL - Sykkel K 50-54 Brutt -04:10:0300:00:00
- 160768 Pulje 11:10 Karsten Jørgensen Team Karsten M 55-59 Brutt -02:58:3000:00:00
- 160769 Pulje 11:00 Marthe Lunde Gjøvik K 40-44 Brutt -04:12:1100:00:00
- 149705 Pulje 11:20 Jo Randen Savalen SK M 55-59 Brutt -00:00:0000:00:00
- 149749 Pulje 11:20 Mona Friksen Skrikestad Holmestrand SK K 45-49 Brutt -00:00:0000:00:00
Ritt detaljer

Arrangør:

Styrkeprøven AS


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 17.06.2017
Distanse: 136.00 KM
Snittfart: 23.45 Km/t
Snittid: 5:47:51
Antall deltakere: 183

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (136.00 km): 03:43:45 (M)
    • Jan-Ole Hesselberg
  • 2017 (136.00 km): 03:50:48 (K)
    • Stine Marie Snortheim
  • 2015 (147.00 km): 04:13:26 (M)
    • Adrian Dzialakiewicz
    • Rafal Fijalkowski
  • 2015 (147.00 km): 04:23:25 (K)
    • Helen Kanjo
    • Anna Olofsson
  • 2014 (133.00 km): 03:41:04 (M)
    • Tom J. Jølsett
    • Alexander Laahne
    • Kim Steinmo Olsen
    • Henning Skedsmo
  • 2014 (133.00 km): 03:34:26 (K)
    • Tina Alkvist
    • Heidi Brendengen
    • Agnes Marie Eek
    • Vibeke Fjell Gjeisklid
    • Berit Holås Johannesen
    • Siri Larsen
    • Elisabeth Lockert
  • 2012 (137.00 km): 03:50:47 (K)
    • Anne Signe Been
    • Ragnhild Bye
    • Rikke Haagensen
    • Tone Rønning Johnsen
    • Åse-Helen Kristiansen
    • Janne Smauget
  • 2011 (125.00 km): 03:08:56 (K)
    • Lill Hege Bjørklund
    • Heidi Kjernåsen Halbakken
    • Marianne Kalbakken
    • Britt Unni Lønstad-Halvorsen
    • Lise Magnussen
    • Hanne Maartmann
    • Lene Nylund
    • Lene Ådlandsvik
  • 2010 (130.00 km): 05:48:33 (M)
    • Bård Bjerkestrand
  • 2009 (130.00 km): 03:37:36 (K)
    • Anne Signe Been
    • Nina Gressløs
    • Tone Rønning Johnsen
    • Ine Lindberg
    • Anne-Gro Westberg