Tempo VELUX - Racer - 2018
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 161232 Racer Leif Christian Tallaksen Tasta & omegn sykkelklubb M 17-19 00:25:16 40.36
2 28562 Racer Steffen Horpestad Tubakken Sykkelklubb M 40-44 00:25:36 39.84
3 127973 Racer Andreas Kverneland Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:25:43 39.66
4 73486 Racer Rolf Tjemsland Aalgaard SSL Sykkel M 35-39 00:25:57 39.30
5 23153 Racer Harry Waldeland Sandnes Sykleklubb M 45-49 00:26:17 38.80
6 100667 Racer Lars Stangeland Bryne Cykleklubb M 35-39 00:26:22 38.68
7 77090 Racer Thor Gunnar Øksnevad Wigen Sola Triathlonklubb - Sykkel M 25-29 00:26:51 37.98
8 28698 Racer Stian Osmundsen Bryne Cykleklubb M 40-44 00:26:54 37.91
9 40535 Racer Håvard Madsen Lampe Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 00:26:56 37.87
10 52928 Racer Njål Gudmestad Nærbø SK M 35-39 00:27:00 37.77
11 59064 Racer Steinar Håland Bryne Cykleklubb M 35-39 00:27:28 37.13
12 29178 Racer Terje Byrkjedal Bogafjell Sykleklubb M 40-44 00:27:35 36.97
13 52592 Racer Henrik Lurén Stavanger M 35-39 00:27:40 36.86
14 122710 Racer Kjell Sigve Grønning Dalane SK M 35-39 00:27:45 36.75
15 23655 Racer Ingvald Vigre Nærbø SK M 45-49 00:27:51 36.62
16 23321 Racer Helge Løge Bryne Cykleklubb M 50-54 00:28:12 36.17
17 153491 Racer Bjarte Vadla Oltedal M 30-34 00:28:37 35.64
18 23376 Racer Helmer Berre Stavanger SK M 50-54 00:28:40 35.58
19 73028 Racer Ove Kalvatn Forus og Gausel Idrettslag - Sykkel M 45-49 00:28:41 35.56
19 46360 Racer Ole Johan Risa Bergen M 25-29 00:28:41 35.56
21 139643 Racer Christian Knudsen Sandnes Sykleklubb M 35-39 00:28:42 35.54
22 107933 Racer Henrik Aavitsland Bryne Cykleklubb M 40-44 00:28:46 35.45
23 24385 Racer Johnny Vaule Vigesaa Sykleklubb M 45-49 00:28:52 35.33
24 100695 Racer Jan Egil Høyland Bogafjell Sykleklubb M 45-49 00:29:11 34.95
25 39066 Racer Geir Malec Sandnes Sykleklubb M 65-69 00:29:38 34.42
26 156645 Racer Oscar Alvestad Harboe Stavanger M 25-29 00:29:41 34.36
27 22534 Racer Geir Ravndal Bryne Cykleklubb M 50-54 00:29:53 34.13
28 73461 Racer Sigve Bore Klepp Cykle Club M 40-44 00:29:56 34.07
28 146196 Racer Rune Roaldsen Nærbø SK M 45-49 00:29:56 34.07
30 32341 Racer Bjørnar Strandberg Bogafjell Sykleklubb M 40-44 00:30:09 33.83
31 26843 Racer Olav Kvingedal Bryne Cykleklubb M 50-54 00:30:19 33.64
32 126194 Racer Glenn Tore Riskedal Bryne Cykleklubb M 25-29 00:30:23 33.57
33 107849 Racer Helge Våland Nærbø SK M 30-34 00:30:28 33.47
34 22501 Racer Gaute Brådli Vigesaa Sykleklubb M 50-54 00:30:38 33.29
35 126209 Racer Agnieszka Derbich Bogafjell Sykleklubb K 35-39 00:30:54 33.00
36 23539 Racer Inge Løland Bryne Cykleklubb M 50-54 00:30:57 32.95
37 26529 Racer Njål Fjotland Klepp Cykle Club M 40-44 00:31:22 32.51
38 25295 Racer Kleng Stokdal Bryne Cykleklubb M 50-54 00:31:23 32.50
39 22627 Racer Geir Frode Trones Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 00:31:26 32.44
40 22512 Racer Geir S. Undheim Nærbø SK M 40-44 00:31:27 32.43
41 23764 Racer Ivar Askeli Sola Cykleklubb M 55-59 00:32:03 31.82
42 157182 Racer Roy Frode Monge Bryne Cykleklubb M 40-44 00:32:08 31.74
43 26953 Racer Ole-Gunnar Steinsland Bryne Cykleklubb M 50-54 00:32:09 31.72
44 26215 Racer Marton Digernes Bryne Cykleklubb M 55-59 00:32:39 31.24
45 25927 Racer Magne Undheim Nærbø SK M 40-44 00:33:01 30.89
46 52909 Racer Benjamin A. Walker Bryne Cykleklubb M 45-49 00:33:04 30.84
47 26489 Racer Nils Magne Håland Bryne Cykleklubb M 55-59 00:33:10 30.75
48 28265 Racer Sigmund Lutsi Sviland BMX M 65-69 00:33:16 30.66
49 113262 Racer Ina Strømland Bryne Cykleklubb K 17-19 00:34:01 29.98
50 52957 Racer Hege Regina Berre Stavanger SK K 45-49 00:34:20 29.70
51 37703 Racer Alf Henning Haukeland Vigrestad SK M 55-59 00:34:28 29.59
52 73588 Racer Tommy Våland Nærbø SK M 55-59 00:35:24 28.81
53 75896 Racer John Olav Nessa Bogafjell Sykleklubb M 30-34 00:35:33 28.69
54 23578 Racer Ingebret Andersen Nærbø SK M 70-74 00:35:40 28.59
55 22024 Racer Ellen Marie Obrestad Bryne Cykleklubb K 50-54 00:36:12 28.17
56 29023 Racer Sverre Vestbøstad Tubakken Sykkelklubb M 50-54 00:38:18 26.63
57 27018 Racer Ole-Petter Aareskjold Sandnes Sykleklubb M 60-64 00:39:57 25.53
58 115894 Racer Arne Andersen Klepp Cykle Club M 45-49 Fullført -
58 72295 Racer Karl Bakke Vigrestad SK M 55-59 Fullført -
58 29163 Racer Terje Gabrielsen Bryne Cykleklubb M 50-54 Fullført -
58 123111 Racer Sølvi Hadland Bryne Cykleklubb K 35-39 Fullført -
58 23635 Racer Ingrid Helland Sandnes Sykleklubb K 50-54 Fullført -
58 22495 Racer Gaute Håland Bryne Cykleklubb M 65-69 Fullført -
58 151299 Racer Bjørn Egil Kalseth Klepp Cykle Club M 40-44 Fullført -
58 29793 Racer Torild D. Kollsgård Sandnes Sykleklubb K 50-54 Fullført -
58 25798 Racer Lillian Thu Lode Bryne Cykleklubb K 45-49 Fullført -
58 52848 Racer Jo Vegar Lunåsmo Bryne Cykleklubb M 45-49 Fullført -
58 28572 Racer Stein Mossige Bryne Cykleklubb M 60-61 Fullført -
58 21491 Racer Carl Priésner Bryne Cykleklubb M 35-39 Fullført -
58 59858 Racer Liv Åse Sikveland Vigrestad SK K 55-59 Fullført -
58 105035 Racer Ann Theres Skretting Bryne Cykleklubb K 45-49 Fullført -
58 20735 Racer Arve Stålesen Bryne Cykleklubb M 50-54 Fullført -
58 46388 Racer Trond T. Åse Bryne Cykleklubb M 50-54 Fullført -
Ritt detaljer

Arrangør:

Bryne Cykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 14.06.2018
Distanse: 17.00 KM
Snittfart: 33.55 Km/t
Snittid: 0:30:24
Antall deltakere: 73

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2018 (17.00 km): 00:25:16 (M)
    • Leif Christian Tallaksen
  • 2018 (17.00 km): 00:30:54 (K)
    • Agnieszka Derbich
  • 2017 (22.00 km): 00:31:53 (M)
    • Anders Farestveit
  • 2015 (22.00 km): 00:35:34 (K)
    • Janicke Gunvaldsen
  • 2014 (18.50 km): 00:28:20 (M)
    • Jan Gunnar Hagland
  • 2014 (18.50 km): 00:31:09 (K)
    • Janicke Gunvaldsen