Brynesprinten - 2006
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 26787 Ola Magnus Laugaland Stavanger SK M 20 01:26:36 38.10
2 24467 Jon Øystein Friestad Bergseth Sandnes SK M 20 01:26:49 38.01
3 26920 Ole Haavardsholm Stavanger SK M 16 01:26:56 37.96
4 24905 Kent Håkon Olsen Stavanger SK M 20 01:27:14 37.82
5 22214 Espen Sjue Sandnes SK M 20 01:27:31 37.70
6 29980 Trond Magne Hegglund Stegaberg SK M 30 01:27:33 37.69
7 28497 Sondre Norland Hafrsfjord SK M 20 01:27:52 37.55
7 21756 Edward Sævland Sandnes SK M 30 01:27:52 37.55
9 27809 René Andersen Bryne CK M 30 01:28:50 37.14
10 23321 Helge Løge Bryne CK M 30 01:28:54 37.12
11 22638 Geir Henning Larsen Bryne CK M 40 01:29:00 37.07
12 24503 Jone Ellingsen Dalane SK M 20 01:29:02 37.06
12 22154 Erlend Engelsvoll Sandnes SK M 30 01:29:02 37.06
12 24402 Johnny Jelsbak Jørgensen Hafrsfjord SK M 40 01:29:02 37.06
12 21850 Einar Lode Bryne CK M 30 01:29:02 37.06
12 24060 Jan-Ivar Nygaard Sandnes SK M 40 01:29:02 37.06
12 29087 Terje Undheim Bryne CK M 30 01:29:02 37.06
18 23041 Hans Inge Rege Aalgaard S & S M 40 01:29:42 36.78
19 22671 Sondre Kartevoll Sandnes SK M 30 01:30:07 36.61
20 20215 Andreas Engelsen Sandnes SK M 20 01:30:51 36.32
20 28776 Stig Erik Kristiansen Dalane SK M 30 01:30:51 36.32
20 25238 Kjetil Larsen Tananger M 40 01:30:51 36.32
23 25434 Kristian Bjørsvik Sandnes SK M 16 01:32:12 35.79
23 21491 Carl Priésner Stavanger SK M 20 01:32:12 35.79
25 21355 Bjørn Kjell Digernes Sola BIL M 40 01:32:52 35.53
26 29991 Trond Stokka Meling Statoil M 30 01:33:17 35.37
27 29557 Tor Inge Espeland Dirdal IL M 16 01:33:34 35.26
27 26400 Morten Forus Sandnes SK M 30 01:33:34 35.26
27 28562 Steffen Horpestad Bryne CK M 30 01:33:34 35.26
27 28528 Ståle Svensen Team VELUX Isola maxit M 30 01:33:34 35.26
31 30099 Vegar Bakken Bryne CK M 40 01:33:49 35.17
31 22953 Hallgeir Hansen Dalane SK M 30 01:33:49 35.17
33 25026 Kjell Høie Team VELUX Isola maxit M 40 01:33:56 35.13
33 24343 John Egil Berggraf Skaaren Norwich Cycleclub M 40 01:33:56 35.13
33 21685 Dan Ivar Ånestad Bryne CK M 20 01:33:56 35.13
36 29437 Tone Espedal Walskaar Sandnes SK K 20 01:34:05 35.07
36 29846 Torstein Lye Bryne CK M 30 01:34:05 35.07
38 24573 Jostein Mæland DnB NOR M 40 01:35:42 34.48
38 24740 Karl Johan Pedersen Sandnes SK M 40 01:35:42 34.48
40 22286 Eyvind Adsem Team VELUX Isola maxit M 40 01:35:48 34.44
40 20531 Arnar Stein Børildsen Dalane SK M 50 01:35:48 34.44
40 28541 Ståle Hauge Hafrsfjord SK M 40 01:35:48 34.44
40 21903 Eirik Haver Bryne CK M 30 01:35:48 34.44
40 30182 Viggo Holm Stegaberg SK M 20 01:35:48 34.44
40 23855 Jan Høien Team Simplicity M 40 01:35:48 34.44
40 21897 Eirik Kårstad Sandnes SK M 30 01:35:48 34.44
40 28940 Svein Olav Rege Team VELUX Isola maxit M 40 01:35:48 34.44
40 29339 Tom Sikveland Kleppe M 20 01:35:48 34.44
40 23085 Harald Skadsem Stavanger M 30 01:35:48 34.44
40 22296 Finn Thomassen Norsk Helikopter Service M 40 01:35:48 34.44
40 20445 Arild Toft Hafrsfjord SK M 40 01:35:48 34.44
40 26626 Odd Kåre Tønnesen Aalgaard S & S M 40 01:35:48 34.44
40 26337 Morten Vien Aalgaard S & S M 50 01:35:48 34.44
40 24728 Karl Aarrestad Hafrsfjord SK M 40 01:35:48 34.44
55 22446 Frode Friestad Bryne CK M 30 01:36:16 34.27
56 26177 Martijn Vrolijk Sandnes M 30 01:37:51 33.72
57 28865 Svein Flornes Hafrsfjord SK M 30 01:38:54 33.36
58 28137 Rune Holmen Sandnes M 20 01:39:18 33.23
59 26708 Oddmund Gravdal Team Simplicity M 50 01:39:30 33.16
59 25529 Lars Strand Vikeså M 20 01:39:30 33.16
61 25429 Kristian André Fløysvik Sandnes SK M 20 01:40:01 32.99
62 24250 Johan Fredrik Ziesler Sandnes SK M 16 01:40:06 32.96
63 20111 Alf Magne Seglem Dalane SK M 20 01:40:20 32.89
64 23190 Håkon Anglevik Karmøy CK M 16 01:40:26 32.85
64 24258 Johanne Therese Friestad Bergseth Sandnes SK K 16 01:40:26 32.85
64 27346 Pål Levang Aalgaard S & S M 30 01:40:26 32.85
64 29396 Tommy Thornes Stavanger SK M 20 01:40:26 32.85
68 20818 Asbjørn Brådland Bryne CK M 30 01:40:37 32.79
68 21112 Bernt Erland Proffpartner M 30 01:40:37 32.79
68 25264 Kjetil Flatebø Bryne CK M 30 01:40:37 32.79
68 29985 Trond Ove Høie National Oilwell Varco BIL M 30 01:40:37 32.79
68 21373 Bjørn Ragnar Jensen Aalgaard S & S M 40 01:40:37 32.79
68 25419 Kristian Knudsen Team Simplicity M 30 01:40:37 32.79
68 28130 Rune Kvam Hommersåk M 30 01:40:37 32.79
68 27006 Ole Morten Mellemstrand Sandnes skøyteklubb M 30 01:40:37 32.79
68 23982 Jan Kjær Olsen Karmøy CK M 30 01:40:37 32.79
68 24116 Jarle Pollestad Bryne CK M 40 01:40:37 32.79
68 21425 John Børge Skjæveland Team VELUX Isola maxit M 30 01:40:37 32.79
68 20737 Arve Sonflå Bryne CK M 30 01:40:37 32.79
68 27549 Per Olav Sætren Dalane SK M 30 01:40:37 32.79
68 20158 Anders Sørbø Team VELUX Isola maxit M 30 01:40:37 32.79
68 22749 Graham Taylor Sandnes SK M 40 01:40:37 32.79
68 27209 Øyvind Tjemsland Sandnes M 40 01:40:37 32.79
84 20635 Arne Austefjord Sandnes M 40 01:41:25 32.53
85 21642 Dag Flatekval Dale Bryne CK M 30 01:41:33 32.49
85 26961 Ole Johan Røykenes Bryne CK M 40 01:41:33 32.49
87 26174 Marthin Håvardsen Karmøy CK M 20 01:41:49 32.41
87 21324 Bjørn Arild Omdal Dalane SK M 30 01:41:49 32.41
89 25882 Lodve Gudmestad Team Simplicity M 30 01:43:08 31.99
90 24894 Kenneth Asheim Aalgaard S & S M 40 01:43:11 31.98
90 28762 Stig André Fjelldahl Stavanger M 30 01:43:11 31.98
90 22876 Gunnar Fuglestad Team Simplicity M 40 01:43:11 31.98
90 22616 Geir Arne Rikstad Bryne CK M 20 01:43:11 31.98
94 21692 Daniel Egeland Stavanger SK M 16 01:43:27 31.89
94 25092 Kjell Eirik Irgens Henanger Bergen CK M 30 01:43:27 31.89
94 26375 Morten Kløvstad Bryne CK M 30 01:43:27 31.89
97 29555 Tor Inge Gystøl Aalgaard S & S M 50 01:43:44 31.81
97 29153 Terje Hegna Sandnes SK M 40 01:43:44 31.81
97 29848 Torstein Håland Aalgaard S & S M 20 01:43:44 31.81
97 25123 Kjell Magnor Sele Bryne CK M 30 01:43:44 31.81
97 24651 Jørn-Steinar Sivertsen Team VELUX Isola maxit M 30 01:43:44 31.81
102 20596 Arne Jakobsen Hafrsfjord SK M 40 01:43:53 31.76
103 23578 Ingebret Andersen Nærbø SK M 50 01:44:00 31.73
103 27617 Petter Guttormsen Sandnes M 20 01:44:00 31.73
103 20166 Anders Minge Hafrsfjord SK M 30 01:44:00 31.73
106 24557 Jose Rolando Lopez Hafrsfjord SK M 30 01:44:17 31.64
107 27945 Rolf Nygaard Team VELUX Isola maxit M 40 01:44:28 31.58
107 22667 Geir Petter Aag Hafrsfjord SK M 50 01:44:28 31.58
109 21500 Carl Håkon Jarstø Subsea 7 M 40 01:44:35 31.55
110 25282 Kjetil Alsvik Hafrsfjord SK M 40 01:44:42 31.51
111 28218 Sanjin Dzafic Bryne CK M 30 01:45:33 31.26
112 28701 Stian Njærheim Nærbø SK M 30 01:45:41 31.22
113 29909 Trond Tveit Bryne CK M 20 01:46:48 30.89
114 22685 Georg Høien Team Simplicity M 40 01:47:47 30.61
115 26539 Norodd Storlid Bryne CK M 40 01:48:26 30.43
116 22522 Geir Strømland Bryne CK M 30 01:48:38 30.37
117 22746 Gøran Bollestad Sandnes SK M 16 01:48:55 30.29
118 28348 Silje Nedland Molnes Sandnes SK K 20 01:49:26 30.15
119 27894 Robert David Bullen M 40 01:49:54 30.02
120 26020 Marco de Boer Sandnes M 40 01:50:11 29.95
120 26469 Nils Cato Sikveland Sandnes M 30 01:50:11 29.95
120 20735 Arve Stålesen Team Simplicity M 30 01:50:11 29.95
123 21331 Bjørn Christian Borg Sandnes M 30 01:50:28 29.87
123 23353 Helge Egeland Dalane SK M 20 01:50:28 29.87
125 25111 Kjell Ingve Byrkjedal Sandnes SK M 40 01:50:42 29.81
125 26646 Odd Rune Fløysvik Sviland BMX M 30 01:50:42 29.81
125 29859 Torunn Reime Bryne CK K 40 01:50:42 29.81
125 25202 Kjetil Søsæther Dalane SK M 30 01:50:42 29.81
129 24054 Jan-Arild Anda Klepp St. M 30 01:51:59 29.46
130 24149 Jarle Aakre Dalane SK M 30 01:52:12 29.41
131 24099 Jarle Vorland Bryne CK M 40 01:52:46 29.26
132 20394 Anne-Beate Lid Hole Hafrsfjord SK K 30 01:53:26 29.09
133 25913 Magnar Goa Bryne CK M 40 01:53:56 28.96
134 21057 Bent Ove Tjøtta Team VELUX Isola maxit M 40 01:54:06 28.92
135 20455 Arild Selliken Team VELUX Isola maxit M 30 01:54:09 28.90
135 27848 Roar Valseth Aalgaard S & S M 50 01:54:09 28.90
137 22005 Elisabeth Aase Bryne CK K 30 01:54:20 28.86
138 20676 Arnfinn Joli Team Mollier M 40 01:54:36 28.79
138 26216 Marton Leren Teilgård Randaberg M 20 01:54:36 28.79
140 24415 Johnny Aas Team VELUX Isola maxit M 30 01:54:45 28.75
141 28456 Siw Agnethe Christiansen Hafrsfjord SK K 40 01:54:55 28.71
142 25647 Lars Tommy Nedland Flekkefjord SK M 30 01:55:23 28.60
143 23196 Håvard Vold Team Simplicity M 30 01:55:28 28.57
144 26845 Olav Kulleseid Stavanger M 40 01:55:40 28.53
144 21259 Bjørn Nybru Stavanger SK M 16 01:56:20 28.36
146 27241 Øyvind Knutsen Team Simplicity M 30 01:56:25 28.34
147 25579 Lars Baustad Team VELUX Isola maxit M 40 01:56:43 28.27
147 27126 Øistein Lende Statoil M 30 01:56:43 28.27
149 29245 Thomas Fuglestad Aalgaard S & S M 30 01:56:55 28.22
149 28004 Ronny Time Bryne CK M 30 01:56:55 28.22
151 22495 Gaute Håland Team VELUX Isola maxit M 50 01:58:07 27.93
152 28881 Svein Arild Sigurdsen Team VELUX Isola maxit M 40 01:59:59 27.50
153 22501 Gaute Brådli Vikeså M 30 02:00:51 27.30
154 23783 Jack André Djupvik Statoil M 30 02:01:09 27.23
155 26194 Martin Idsø Aalgaard S & S M 30 02:01:38 27.13
155 20228 André Sirevåg Sandnes SK M 30 02:01:38 27.13
155 22070 Erik Ulriksen Sola M 20 02:01:38 27.13
158 22974 Halvard Hovda Bryne CK M 30 02:01:56 27.06
159 29584 Tor Martin Kverneland Bryne CK M 30 02:02:49 26.86
160 20472 Arild Mellemstrand Bryne M 50 02:03:29 26.72
161 24579 Jostein Kollsgård Felleskjøpet BIL M 40 02:03:48 26.65
162 25595 Lars Egil Borsheim Team VELUX Isola maxit M 40 02:04:12 26.57
163 23405 Henning Gjesdal Team VELUX Isola maxit M 30 02:04:45 26.45
164 26813 Olav Vatne Sandnes M 30 02:06:48 26.02
165 29782 Torgjer Kleppe Kleppe M 50 02:06:52 26.01
166 26636 Odd Magne Frantzen Sandnes M 60 02:13:15 24.76
167 23568 Inge Peder Fylling Lid SAS M 60 02:13:44 24.67
167 22807 Gunhild Fagerholt Otto Nærbø K 50 02:13:44 24.67
169 24643 Jørn Arve Årdal Bryne M 30 02:15:22 24.37
170 21082 Berge Hatteland Bryne CK M 50 02:28:55 22.16
171 29793 Torild D. Kollsgård Teknologsik Institutt BIL K 40 02:29:22 22.09
171 29533 Tor Gunnar Næss Team VELUX Isola maxit M 40 02:29:22 22.09
173 25813 Linda Krohn Reke Team LR K 30 03:02:16 18.10
173 25822 Linn Roaldsen Team LR K 20 03:02:16 18.10
175 23613 Inger Marie Bollestad Aalgaard S & S K 40 Fullført -
175 24169 Jens Bolme Bryne CK M 30 Fullført -
175 22039 Else Jonnie Bråstein Aalgaard S & S K 60 Fullført -
175 26215 Marton Digernes Bryne CK M 40 Fullført -
175 26894 Olav Tu Husveg Bryne CK M 20 Fullført -
175 30001 Trude Høyland Bryne CK K 40 Fullført -
175 29649 Torbjørn Håland Bryne CK M 30 Fullført -
175 25957 Magne Iversen Bryne CK M 40 Fullført -
175 20897 Atle Jerstad Bryne CK M 30 Fullført -
175 20583 Arne Langeland Bryne CK M 60 Fullført -
175 26840 Olav Lode Bryne CK M 20 Fullført -
175 25485 Kurt Nevland Aalgaard S & S M 30 Fullført -
175 28330 Sigve Nevland Aalgaard S & S M 40 Fullført -
175 28258 Sigmar Oftedal Bryne CK M 40 Fullført -
175 27886 Robert Olufsen Aalgaard S & S M 40 Fullført -
175 22684 Georg Risdal Baker Hughes M 30 Fullført -
175 28320 Sigurd Olav Risdal Felleskjøpet BIL M 60 Fullført -
175 23556 Inge Arnold Rørmark Bryne CK M 50 Fullført -
175 27407 Per Røsand Bryne CK M 50 Fullført -
175 28103 Rune Sagland Aalgaard S & S M 40 Fullført -
175 21618 Dag Skjæveland Aalgaard S & S M 30 Fullført -
175 23930 Jan Erik Sletten Aalgaard S & S M 40 Fullført -
175 25290 Klas Stølsnes Bryne CK M 30 Fullført -
175 22727 Glenn Time Bryne CK M 20 Fullført -
175 25164 Kjell-Terje Ueland Bryne CK M 50 Fullført -
175 29541 Tor Helge Vatne Bryne CK M 40 Fullført -
175 24385 Johnny Vaule Aarbakke BIL M 30 Fullført -
175 99999 Rolf Østhus Bryne CK M 50 Fullført -
- 27238 Øyvind Lerbrekk Bryne CK M 20 Brutt -
- 24722 Karl Lima Bryne CK M 40 Brutt -
- 28780 Stig Magne Loftheim Sandnes SK M 20 Brutt -
- 21202 Bjarte Lye Hafrsfjord SK M 30 Brutt -
- 24571 Jostein Moene Sandnes M 30 Brutt -
- 23271 Helen Osland Sandnes SK K 16 Brutt -
- 27000 Ole Martin Ølmheim Sandnes SK M 16 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

Bryne Cykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 23.04.2006
Distanse: 55.00 KM
Snittfart: 31.27 Km/t
Snittid: 1:45:30
Antall deltakere: 209

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2019 (66.00 km): 01:31:18 (M)
    • Christoffer Ellingsen
  • 2019 (66.00 km): 01:41:50 (K)
    • Mette Karlsen
    • Astrid Helen Njærheim
    • Andrea Terjesen
  • 2016 (55.00 km): 01:20:09 (M)
    • René Andersen
    • Kjetil Hansen
    • Sebastian Kartfjord
    • Åge André Kolnes
  • 2011 (55.00 km): 01:22:15 (K)
    • Tone Øglænd
  • 2015 (56.00 km): 01:24:59 (M)
    • René Andersen
    • Lars-Olav Måkestad Apold
    • Petter Bøe
    • Ørjan Frøiland
    • André Danielsen Josdal
    • Ståle Gunnar Josdal
    • Leiv-Ove Nordmark
    • Knut Reiestad
    • Sølve Magnus Skogland
  • 2015 (56.00 km): 01:30:36 (K)
    • Astrid Helen Njærheim
  • 2009 (59.00 km): 01:31:43 (M)
    • Torstein Lye
  • 2009 (59.00 km): 01:34:35 (K)
    • Hege Linn Eie Vatland
  • 2000 (57.00 km): 01:24:00 (M)
    • Odd Gaute Andreassen
    • Edd Geir Bore
    • Geir Dahlen
    • Kjetil Dyngeland
    • Øyvind Gitlesen
    • Kjartan Hjorteland
    • Jan Richard Hølestøl
    • Alfred Johnsen
    • Arnstein Nagell
    • Frank Pedersen
    • Lars Puntervold
    • Willy Arne Seglem
    • John Skjørestad
    • Davy Van Damme
    • Georg van Oudenhove
  • 2000 (57.00 km): 01:30:45 (K)
    • Tone Hatteland Lima
  • 1998 (54.00 km): 01:28:30 (M)
    • Odd Gaute Andreassen
    • Edd Geir Bore
    • Kjetil Dyngeland
    • Trygve Dyngeland
    • Terje Flaten
    • T. Kjetil Frøyland
    • Alfred Johnsen
    • Rune Lindø
    • Douglas Obershaw
    • Tor Arne Oltedal
    • Rolf Helge Selliken
    • Terje Thunem
    • Johnny Vea
  • 1998 (54.00 km): 01:37:00 (K)
    • Therese Karlbom