Brynesprinten - 2007
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 20052 Alexander Kristoff Stavanger SK M 20 01:25:49 38.45
2 26920 Ole Haavardsholm Stavanger SK M 16 01:25:50 38.44
3 21551 Christer Rake Stavanger SK M 20 01:25:51 38.43
4 21850 Einar Lode Bryne CK M 40 01:25:52 38.43
5 27809 René Andersen Bryne CK M 30 01:25:57 38.39
5 22644 Geir Inge Berg Sandnes SK M 20 01:25:57 38.39
5 21695 Daniel Egeland Jarstø Stavanger SK M 16 01:25:57 38.39
5 23321 Helge Løge Bryne CK M 40 01:25:57 38.39
5 24250 Johan Fredrik Ziesler Sandnes SK M 16 01:25:57 38.39
10 29980 Trond Magne Hegglund Stegaberg SK M 30 01:26:13 38.27
11 29557 Tor Inge Espeland Sandnes SK M 20 01:26:20 38.22
12 26787 Ola Magnus Laugaland Stavanger SK M 20 01:26:32 38.13
13 24905 Kent Håkon Olsen Stavanger SK M 30 01:26:35 38.11
14 24678 Karel Kokaisl Hafrsfjord SK M 20 01:28:39 37.22
15 29258 Thomas H. Pettersen Stavanger SK M 16 01:29:13 36.98
16 21734 Edd Geir Bore Bryne CK M 40 01:29:19 36.94
16 22501 Gaute Brådli Vigesaa SK M 40 01:29:19 36.94
16 23020 Hans Sandnes SK M 40 01:29:19 36.94
16 29808 Torje Hoås Digernes Stavanger SK M 20 01:29:19 36.94
16 24153 Jaroslav Kalous Hafrsfjord SK M 30 01:29:19 36.94
16 24573 Jostein Mæland DNB Nor BIL M 40 01:29:19 36.94
16 23902 Jan Arne Rogstad Dalane SK M 30 01:29:19 36.94
23 28780 Stig Magne Loftheim Sandnes SK M 20 01:29:31 36.86
24 22671 Sondre Kartevoll Sandnes SK M 30 01:29:42 36.78
24 23041 Hans Inge Rege Aalgaard S & S M 40 01:29:42 36.78
26 21112 Bernt Erland Stavanger SK M 30 01:31:22 36.11
26 25444 Kristian Bay Næss IF Frøy M 20 01:31:22 36.11
28 29854 Torstein Melhus Barkve Stavanger SK M 16 01:31:32 36.05
29 21888 Eirik Storesund Stegaberg SK M 16 01:31:41 35.99
30 30099 Vegar Bakken Bryne CK M 40 01:31:48 35.94
30 21210 Bjarte Eikås Stavanger SK M 40 01:31:48 35.94
30 26894 Olav Tu Husveg Bryne CK M 20 01:31:48 35.94
30 29765 Torgeir Tekse Bryne CK M 20 01:31:48 35.94
30 29089 Terje Thunem Sandnes SK M 40 01:31:48 35.94
30 26626 Odd Kåre Tønnesen Aalgaard S & S M 40 01:31:48 35.94
30 21685 Dan Ivar Ånestad Bryne CK M 20 01:31:48 35.94
37 29437 Tone Espedal Walskaar Sandnes SK K 20 01:33:19 35.36
37 26400 Morten Forus Sandnes SK M 30 01:33:19 35.36
37 24032 Jan Richard Hølestøl Sandnes SK M 30 01:33:19 35.36
40 21373 Bjørn Ragnar Jensen Aalgaard S & S M 40 01:33:27 35.31
41 22749 Graham Taylor Sandnes SK M 40 01:33:27 35.31
42 24169 Jens Bolme Bryne CK M 40 01:33:31 35.28
42 20531 Arnar Stein Børildsen Dalane SK M 50 01:33:31 35.28
42 28507 Sondre Idsøe Flaten Stavanger SK M 16 01:33:31 35.28
42 21903 Eirik Haver Bryne CK M 30 01:33:31 35.28
42 29375 Tom Harald Holta Jørpeland M 30 01:33:31 35.28
42 28351 Simen Horpestad Sandnes SK M 16 01:33:31 35.28
42 28776 Stig Erik Kristiansen Dalane SK M 30 01:33:31 35.28
42 25238 Kjetil Larsen Bryne CK M 40 01:33:31 35.28
42 22638 Geir Henning Larsen Bryne CK M 40 01:33:31 35.28
42 24722 Karl Lima Bryne CK M 40 01:33:31 35.28
52 30182 Viggo Holm Stegaberg SK M 20 01:34:10 35.04
53 28363 Simon Fischaa Stegaberg SK M 16 01:34:18 34.99
54 23094 Harald Øverland Hafrsfjord SK M 40 01:34:22 34.96
55 22286 Eyvind Adsem Team Velux M 40 01:35:26 34.57
55 23222 Håvard Blikra Stavanger SK M 16 01:35:26 34.57
55 26021 Marcus Chard Hafrsfjord SK M 30 01:35:26 34.57
55 28160 Rune Eie Stavanger SK M 20 01:35:26 34.57
55 27144 Ørjan Frøyland Sandnes SK M 30 01:35:26 34.57
55 26708 Oddmund Gravdal Nærbø SK M 60 01:35:26 34.57
55 28541 Ståle Hauge Hafrsfjord SK M 40 01:35:26 34.57
55 23855 Jan Høien Nærbø SK M 40 01:35:26 34.57
55 25957 Magne Iversen Bryne CK M 40 01:35:26 34.57
55 29934 Trond Karlson Bryne CK M 30 01:35:26 34.57
55 21512 Casper Landa Stavanger SK M 16 01:35:26 34.57
55 28528 Ståle Svensen Hafrsfjord SK M 30 01:35:26 34.57
55 25781 Lennart Tjensvoll Bryne CK M 30 01:35:26 34.57
55 28959 Sveinar Vadla Stavanger SK M 20 01:35:26 34.57
55 26617 Odd Inge Vikse Stegaberg SK M 40 01:35:26 34.57
55 21398 Bjørnar Wannberg Stegaberg SK M 16 01:35:26 34.57
55 24095 Jarl Gaute Aase Dalane SK M 40 01:35:26 34.57
72 24200 Jim Bjørlo Sandnes SK M 40 01:35:47 34.45
72 28890 Svein Åge Skålnes Stegaberg SK M 50 01:35:47 34.45
72 26177 Martijn Vrolijk Sandnes SK M 30 01:35:47 34.45
75 24903 Kent Arnevik-Aadnøy Sandnes SK M 16 01:36:28 34.20
76 25289 Kjetil Theodor Stangeland Team Velux M 30 01:36:48 34.09
77 24894 Kenneth Asheim Aalgaard S & S M 40 01:36:59 34.02
77 29544 Tor Helge Bjorheim Bryne CK M 40 01:36:59 34.02
77 21331 Bjørn Christian Borg Sandnes SK M 30 01:36:59 34.02
77 28218 Sanjin Dzafic Bryne CK M 30 01:36:59 34.02
77 20176 Anders Grimsmo Aalgaard S & S M 40 01:36:59 34.02
77 25882 Lodve Gudmestad Nærbø SK M 30 01:36:59 34.02
77 20596 Arne Jakobsen Hafrsfjord SK M 40 01:36:59 34.02
77 25945 Magne Moi Bryne CK M 50 01:36:59 34.02
77 22534 Geir Ravndal Bryne CK M 40 01:36:59 34.02
77 28940 Svein Olav Rege Hafrsfjord SK M 40 01:36:59 34.02
77 20111 Alf Magne Seglem Dalane SK M 20 01:36:59 34.02
77 25123 Kjell Magnor Sele Bryne CK M 30 01:36:59 34.02
77 24733 Karl Gunnar Severinsen Stegaberg SK M 16 01:36:59 34.02
77 22522 Geir Strømland Bryne CK M 30 01:36:59 34.02
77 25290 Klas Stølsnes Bryne CK M 30 01:36:59 34.02
77 20445 Arild Toft Hafrsfjord SK M 40 01:36:59 34.02
77 25927 Magne Undheim Team Simplicity M 30 01:36:59 34.02
77 23720 Ivan Vaule Ålgård M 20 01:36:59 34.02
95 22795 Gudmund Jørgensborg Dalane SK M 50 01:37:16 33.92
95 21324 Bjørn Arild Omdal Dalane SK M 30 01:37:16 33.92
97 21202 Bjarte Lye Hafrsfjord SK M 30 01:37:31 33.84
98 28168 Rune Bråthen Sandnes SK M 50 01:38:03 33.65
99 22746 Gøran Bollestad Sandnes SK M 16 01:38:20 33.55
100 27209 Øyvind Tjemsland Sandnes M 40 01:39:08 33.28
100 26155 Markus Zeeh Bryne CK M 30 01:39:08 33.28
102 21355 Bjørn Kjell Digernes Sandnes SK M 40 01:39:16 33.24
102 27149 Ørjan L. Egeland Stavanger SK M 16 01:39:16 33.24
102 24572 Jostein Merkesdal Vigesaa SK M 40 01:39:16 33.24
102 21425 John Børge Skjæveland Aalgaard S & S M 40 01:39:16 33.24
106 26925 Ole Fossen Bryne CK M 40 01:39:39 33.11
106 25707 Leif Arild Kvalevåg Sandnes SK M 40 01:39:39 33.11
108 21642 Dag Flatekval Dale Bryne CK M 40 01:39:48 33.06
108 24116 Jarle Pollestad Bryne CK M 40 01:39:48 33.06
110 25652 Lars-Magne Vaule Vigesaa SK M 40 01:40:20 32.89
111 20160 Anders Sie Stavanger SK M 20 01:40:28 32.84
111 24385 Johnny Vaule Vigesaa SK M 30 01:40:48 32.73
111 24728 Karl Aarrestad Hafrsfjord SK M 40 01:40:48 32.73
114 27241 Øyvind Knutsen Nærbø SK M 30 01:40:58 32.68
115 21272 Bjørn Jensen Bryne CK M 40 01:41:35 32.48
116 27100 Ove Heimsvik Sandnes SK M 40 01:41:39 32.46
116 24651 Jørn-Steinar Sivertsen Bryne CK M 30 01:41:39 32.46
118 22366 Fredrik Waage Sandnes M 30 01:42:06 32.32
119 20041 Aleksander Dahlman Sandnes SK M 16 01:43:01 32.03
119 24228 Johan Vesteraas Aalgaard S & S M 50 01:43:01 32.03
121 20818 Asbjørn Brådland Bryne CK M 40 01:43:20 31.93
121 24498 Jone Harestad Statoil BIL M 30 01:43:20 31.93
123 21791 Egil Høien Nærbø SK M 30 01:44:33 31.56
124 22495 Gaute Håland Bryne CK M 50 01:44:46 31.49
125 24313 John Gravdal Bryne CK M 30 01:44:59 31.43
126 22949 Hallgeir Wigestrand Sandnes SK M 40 01:45:12 31.36
127 20525 Arild Sigve Døhlen SK Fladepedal M 40 01:45:25 31.30
127 23716 Iris Odland Knutsen Bryne CK K 30 01:45:25 31.30
127 29095 Terje Stokkeland Bryne CK M 50 01:45:25 31.30
127 23680 Ingve Vold Nærbø SK M 30 01:45:25 31.30
131 28701 Stian Njærheim Nærbø SK M 30 01:45:36 31.25
132 21623 Dag Rugland Seadrill M 40 01:45:44 31.21
133 20166 Anders Minge Hafrsfjord SK M 30 01:45:53 31.16
134 26660 Odd Gaute Andreassen Sandnes SK M 30 01:45:57 31.14
134 22685 Georg Høien Nærbø SK M 40 01:45:57 31.14
134 21500 Carl Håkon Jarstø Stavanger SK M 40 01:45:57 31.14
134 26961 Ole Johan Røykenes Bryne CK M 40 01:45:57 31.14
138 28762 Stig André Fjelldahl Sandnes SK M 30 01:46:45 30.91
139 21926 Eirik Monslaup Eikås Stavanger SK M 16 01:46:57 30.85
140 28791 Stig-Arne Pedersen Sandnes SK M 40 01:47:00 30.84
141 26589 Odd Arne Botnehagen Aalgaard S & S M 50 01:47:08 30.80
142 24525 Jonny Klungtveit Bryne CK M 30 01:47:40 30.65
143 21743 Edmund Sandvik Aalgaard S & S M 40 01:47:44 30.63
143 21479 Brynjulf Spalder Hafrsfjord SK M 30 01:47:44 30.63
143 20158 Anders Sørbø Team Velux M 30 01:47:44 30.63
146 25595 Lars Egil Borsheim Hafrsfjord SK M 50 01:48:02 30.54
147 20228 André Sirevåg Sandnes SK M 30 01:48:02 30.54
148 99999 Rolf Østhus Bryne CK M 50 01:48:20 30.46
149 25264 Kjetil Flatebø Bryne CK M 40 01:48:32 30.40
149 27557 Per Ove Øglænd Bryne CK M 40 01:48:32 30.40
151 28810 Svale Bore Bryne CK M 16 01:48:56 30.29
152 24927 Kim Østebø Statoil BIL M 30 01:50:05 29.97
153 23028 Hans Arne Bjelland Bryne CK M 20 01:50:10 29.95
153 28740 Stig Øvstedal M 40 01:50:10 29.95
155 23613 Inger Marie Bollestad Aalgaard S & S K 40 01:50:19 29.91
155 28456 Siw Agnethe Christiansen Hafrsfjord SK K 40 01:50:19 29.91
155 21797 Egil Haaverstein Sola BMX M 20 01:50:19 29.91
155 20472 Arild Mellemstrand Bryne M 50 01:50:19 29.91
155 23271 Helen Osland Sandnes SK K 16 01:50:19 29.91
155 29339 Tom Sikveland Kleppe M 20 01:50:19 29.91
155 20735 Arve Stålesen Nærbø SK M 40 01:50:19 29.91
162 23764 Ivar Askeli Hafrsfjord SK M 40 01:50:43 29.80
162 25579 Lars Baustad Team Velux M 40 01:50:43 29.80
162 28881 Svein Arild Sigurdsen Team Velux M 40 01:50:43 29.80
165 23142 Harald Berentsen Hellvik M 16 01:51:04 29.71
166 22770 Grethe Skræi Braut Bryne CK K 30 01:51:05 29.70
166 23123 Harald Hagen Hafrsfjord SK M 40 01:52:05 29.44
168 28698 Stian Osmundsen Bryne CK M 30 01:52:05 29.44
168 22684 Georg Risdal Baker Hughes M 30 01:52:05 29.44
170 24054 Jan-Arild Anda Bryne CK M 30 01:52:32 29.32
171 26401 Morten Flørenæss Sandnes SK M 40 01:52:44 29.27
171 23636 Ingrid Flørenæss Sandnes SK K 16 01:52:44 29.27
171 23405 Henning Gjesdal Sandnes M 30 01:52:44 29.27
174 74414 Jan Eric Crook Stavanger M 20 01:54:07 28.91
175 27963 Rolf Erlandsen YIT BIL M 40 01:54:57 28.70
175 25693 Leif Grastveit Kvernaland M 50 01:54:57 28.70
175 25949 Magne Lima Sandnes SK Trim 01:54:57 28.70
175 27848 Roar Valseth Aalgaard S & S M 60 01:54:57 28.70
179 26222 Mass Løyning Bryne CK M 40 01:55:36 28.54
180 29584 Tor Martin Kverneland Bryne CK M 40 01:56:48 28.25
180 29859 Torunn Reime Bryne CK K 40 01:56:48 28.25
182 29018 Svend Bjerre Bryne CK M 40 01:59:59 27.50
183 22057 Endre Andreassen Aalgaard S & S M 40 02:00:44 27.33
183 25027 Kjell Høgemark Aalgaard S & S M 40 02:00:44 27.33
185 26035 Margun Nes Birkeland Aalgaard S & S M 40 02:02:08 27.01
185 28320 Sigurd Olav Risdal Felleskjøpet BIL M 60 02:02:08 27.01
185 23930 Jan Erik Sletten Aalgaard S & S M 40 02:02:08 27.01
185 29683 Tore Thorbjørnsen Aalgaard S & S M 40 02:02:08 27.01
189 27886 Robert Olufsen Aalgaard S & S M 40 02:02:25 26.95
190 25092 Kjell Eirik Irgens Henanger Sandnes SK M 30 02:02:38 26.90
190 26375 Morten Kløvstad Bryne CK M 30 02:02:38 26.90
192 27654 Ragnar Nilsen Stavanger M 60 02:03:20 26.75
193 29793 Torild D. Kollsgård Sandnes K 40 02:03:40 26.68
194 25198 Kjetil Stokkeland Aalgaard S & S M 40 02:04:41 26.46
195 27005 Ole Morten Svendsen Sandnes M 30 02:06:22 26.11
196 23141 Harald Berge Aalgaard S & S M 40 02:06:45 26.03
197 29342 Tom Ravndal Figgjo M 40 02:06:45 26.03
198 21897 Eirik Kårstad Sandnes SK M 30 02:08:58 25.58
199 28499 Sondre Kjær Bryne CK M 30 02:09:45 25.43
199 22426 Frode Kleven Rogaland Politi BIL M 40 02:09:45 25.43
199 23588 Inger Ørmen Aalgaard S & S K 40 02:09:45 25.43
202 100428 Hans-Olav Aarflot Randaberg M 50 02:11:09 25.16
203 22917 Guro Myhrene Bryne CK K 30 02:13:30 24.71
203 24253 Johan Magne Wiig Orre M 60 02:13:30 24.71
205 26636 Odd Magne Frantzen Sandnes M 60 02:14:30 24.53
206 29935 Trond Iden Sandnes M 30 02:15:28 24.36
207 20583 Arne Langeland Bryne CK M 60 02:17:48 23.94
208 22807 Gunhild Fagerholt Otto Nærbø K 50 02:20:40 23.45
209 29533 Tor Gunnar Næss Bryne CK M 40 02:22:56 23.08
210 22039 Else Jonnie Bråstein Aalgaard S & S K 60 02:25:29 22.68
211 22151 Erlend Hobbest Ilden M 20 02:33:26 21.50
212 23359 Helge Andersen Team Dasskrutt M 30 Fullført -
212 29005 Sven Erik Bystrøm Stegaberg SK Trim Fullført -
212 24708 Karin Malmin Bøhn Aalgaard S & S K 30 Fullført -
212 26215 Marton Digernes Bryne CK M 40 Fullført -
212 29851 Torstein Eikås Stavanger SK Trim Fullført -
212 20215 Andreas Engelsen Sandnes SK M 20 Fullført -
212 22446 Frode Friestad Bryne CK M 30 Fullført -
212 29245 Thomas Fuglestad Aalgaard S & S M 30 Fullført -
212 22381 Fredrik Strand Galta Stavanger SK Trim Fullført -
212 20616 Arne Hagelund Bryne CK Fullført -
212 26323 Monica Hagenes Bryne CK K 30 Fullført -
212 21082 Berge Hatteland Bryne CK M 50 Fullført -
212 29153 Terje Hegna Sandnes M 30 Fullført -
212 28562 Steffen Horpestad Bryne CK M 30 Fullført -
212 29782 Torgjer Kleppe Kleppe M 50 Fullført -
212 26845 Olav Kulleseid Hafrsfjord SK M 40 Fullført -
212 27014 Ole Petter Malmin Bryne CK M 30 Fullført -
212 28258 Sigmar Oftedal Bryne CK M 50 Fullført -
212 28422 Sissel Heli Rugland Bryne CK K 40 Fullført -
212 27407 Per Røsand Bryne CK M 50 Fullført -
212 27983 Rolf Helge Selliken Bryne CK M 40 Fullført -
212 21618 Dag Skjæveland Aalgaard S & S M 30 Fullført -
212 22401 Frode Solberg Vigesaa SK M 16 Fullført -
212 20737 Arve Sonflå Bryne CK M 40 Fullført -
212 25531 Lars Stangeland Bryne CK M 50 Fullført -
212 26539 Norodd Storlid Bryne CK M 40 Fullført -
212 28004 Ronny Time Bryne CK M 30 Fullført -
212 22727 Glenn Time Bryne CK M 20 Fullført -
212 29909 Trond Tveit Bryne CK M 30 Fullført -
212 25164 Kjell-Terje Ueland Bryne CK M 50 Fullført -
212 29541 Tor Helge Vatne Bryne CK M 40 Fullført -
212 101571 Kristian Bakkan Vika Stavanger SK Trim Fullført -
212 24464 Jon Magnus Østhus Ålgård M 50 Fullført -
212 22005 Elisabeth Aase Bryne CK K 30 Fullført -
- 24258 Johanne Therese Friestad Bergseth Sandnes SK K 20 Brutt -
- 23376 Helmer Berre Hafrsfjord SK M 40 Brutt -
- 20852 Asle Espeland Bryne CK M 30 Brutt -
- 29846 Torstein Lye Bryne CK M 30 Brutt -
- 20072 Alf Minde Bryne M 30 Brutt -
- 28966 Sveinung Risa Aalgaard S & S M 20 Brutt -
- 27000 Ole Martin Ølmheim Sandnes SK M 16 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

Bryne Cykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 22.04.2007
Distanse: 55.00 KM
Snittfart: 31.83 Km/t
Snittid: 1:43:39
Antall deltakere: 253

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2019 (66.00 km): 01:31:18 (M)
    • Christoffer Ellingsen
  • 2019 (66.00 km): 01:41:50 (K)
    • Mette Karlsen
    • Astrid Helen Njærheim
    • Andrea Terjesen
  • 2016 (55.00 km): 01:20:09 (M)
    • René Andersen
    • Kjetil Hansen
    • Sebastian Kartfjord
    • Åge André Kolnes
  • 2011 (55.00 km): 01:22:15 (K)
    • Tone Øglænd
  • 2015 (56.00 km): 01:24:59 (M)
    • René Andersen
    • Lars-Olav Måkestad Apold
    • Petter Bøe
    • Ørjan Frøiland
    • André Danielsen Josdal
    • Ståle Gunnar Josdal
    • Leiv-Ove Nordmark
    • Knut Reiestad
    • Sølve Magnus Skogland
  • 2015 (56.00 km): 01:30:36 (K)
    • Astrid Helen Njærheim
  • 2009 (59.00 km): 01:31:43 (M)
    • Torstein Lye
  • 2009 (59.00 km): 01:34:35 (K)
    • Hege Linn Eie Vatland
  • 2000 (57.00 km): 01:24:00 (M)
    • Odd Gaute Andreassen
    • Edd Geir Bore
    • Geir Dahlen
    • Kjetil Dyngeland
    • Øyvind Gitlesen
    • Kjartan Hjorteland
    • Jan Richard Hølestøl
    • Alfred Johnsen
    • Arnstein Nagell
    • Frank Pedersen
    • Lars Puntervold
    • Willy Arne Seglem
    • John Skjørestad
    • Davy Van Damme
    • Georg van Oudenhove
  • 2000 (57.00 km): 01:30:45 (K)
    • Tone Hatteland Lima
  • 1998 (54.00 km): 01:28:30 (M)
    • Odd Gaute Andreassen
    • Edd Geir Bore
    • Kjetil Dyngeland
    • Trygve Dyngeland
    • Terje Flaten
    • T. Kjetil Frøyland
    • Alfred Johnsen
    • Rune Lindø
    • Douglas Obershaw
    • Tor Arne Oltedal
    • Rolf Helge Selliken
    • Terje Thunem
    • Johnny Vea
  • 1998 (54.00 km): 01:37:00 (K)
    • Therese Karlbom