Spinnsprinten - 2008
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 27238 Øyvind Lerbrekk Bryne CK M 20 01:25:39 38.52
2 28729 Stian Boasson Hagen Lillehammer CK / Team Merida M 20 01:25:42 38.50
2 28497 Sondre Norland Stavanger SK M 30 01:25:42 38.50
4 27809 René Andersen Bryne CK M 30 01:25:58 38.38
4 26660 Odd Gaute Andreassen Sandnes SK M 30 01:25:58 38.38
4 24503 Jone Ellingsen Dalane SK M 30 01:25:58 38.38
7 23028 Hans Arne Bjelland Bryne CK M 20 01:26:38 38.09
7 29738 Tore Bjelland Bryne CK M 20 01:26:38 38.09
7 23221 Håvard Dahl Aalgaard S & S M 20 01:26:38 38.09
7 26894 Olav Tu Husveg Bryne CK M 20 01:26:38 38.09
7 21512 Casper Landa Stavanger SK M 17 01:26:38 38.09
7 28780 Stig Magne Loftheim Sandnes SK / Gilde M 20 01:26:38 38.09
7 28966 Sveinung Risa Aalgaard S & S M 20 01:26:38 38.09
7 25907 Magnar Rugland Bryne CK M 20 01:26:38 38.09
7 21662 Dagfinn Seglem Dalane SK M 17 01:26:38 38.09
7 24710 Karl Tunheim Tunheim Triatlon M 30 01:26:38 38.09
7 21685 Dan Ivar Ånestad Bryne CK M 20 01:26:38 38.09
18 24153 Jaroslav Kalous Hafrsfjord SK / BikeBrothers M 30 01:26:48 38.01
18 21850 Einar Lode Bryne CK M 40 01:26:48 38.01
20 30099 Vegar Bakken Bryne CK M 40 01:26:52 37.98
20 21734 Edd Geir Bore Bryne CK M 40 01:26:52 37.98
20 21331 Bjørn Christian Borg Sandnes SK M 30 01:26:52 37.98
20 22501 Gaute Brådli Vigesaa SK M 40 01:26:52 37.98
20 28218 Sanjin Dzafic Bryne CK M 30 01:26:52 37.98
20 26400 Morten Forus Sandnes SK M 30 01:26:52 37.98
20 26708 Oddmund Gravdal Nærbø SK / Team Simplicity M 60 01:26:52 37.98
20 21903 Eirik Haver Bryne CK M 30 01:26:52 37.98
20 29980 Trond Magne Hegglund Stegaberg SK M 30 01:26:52 37.98
20 28137 Rune Holmen Bryne CK M 30 01:26:52 37.98
20 25026 Kjell Høie Bryne CK M 40 01:26:52 37.98
20 23855 Jan Høien Nærbø SK / Team Simplicity M 40 01:26:52 37.98
20 24032 Jan Richard Hølestøl Sandnes SK M 40 01:26:52 37.98
20 29848 Torstein Håland Aalgaard S & S M 30 01:26:52 37.98
20 21373 Bjørn Ragnar Jensen Aalgaard S & S M 40 01:26:52 37.98
20 29934 Trond Karlson Bryne CK M 30 01:26:52 37.98
20 22671 Sondre Kartevoll Sandnes SK M 30 01:26:52 37.98
20 24527 Jonny Kjærland Stord SK M 40 01:26:52 37.98
20 28776 Stig Erik Kristiansen Dalane SK M 30 01:26:52 37.98
20 25238 Kjetil Larsen Bryne CK M 40 01:26:52 37.98
20 22638 Geir Henning Larsen Bryne CK M 40 01:26:52 37.98
20 27346 Pål Levang Aalgaard S & S M 30 01:26:52 37.98
20 24722 Karl Lima Bryne CK M 40 01:26:52 37.98
20 29846 Torstein Lye Bryne CK M 30 01:26:52 37.98
20 23321 Helge Løge Bryne CK M 40 01:26:52 37.98
20 25627 Lars Magne Nevland Dalane SK M 40 01:26:52 37.98
20 25759 Leiv-Ove Nordmark Sandnes BMX M 30 01:26:52 37.98
20 23096 Harald Nybru Hafrsfjord SK M 50 01:26:52 37.98
20 23041 Hans Inge Rege Aalgaard S & S M 40 01:26:52 37.98
20 23902 Jan Arne Rogstad Dalane SK M 30 01:26:52 37.98
20 27983 Rolf Helge Selliken Bryne CK M 40 01:26:52 37.98
20 22749 Graham Taylor Sandnes SK M 40 01:26:52 37.98
20 26626 Odd Kåre Tønnesen Aalgaard S & S M 40 01:26:52 37.98
20 25927 Magne Undheim Nærbø SK M 30 01:26:52 37.98
20 23680 Ingve Vold Nærbø SK M 40 01:26:52 37.98
20 23094 Harald Øverland Hafrsfjord SK M 40 01:26:52 37.98
20 24728 Karl Aarrestad Hafrsfjord SK M 40 01:26:52 37.98
57 28791 Stig-Arne Pedersen Sandnes SK M 40 01:27:42 37.62
58 24408 Johnny Gerhardsen Hafrsfjord SK M 30 01:27:54 37.54
58 25882 Lodve Gudmestad Nærbø SK M 30 01:27:54 37.54
58 28598 Stein Rhoar Juul Bryne CK M 30 01:27:54 37.54
58 24666 Kai Knudsen Kristiansand CK M 40 01:27:54 37.54
62 27157 Øystein Susort Stegaberg SK M 20 01:27:56 37.52
63 28802 Sturla Jensen Sandnes SK M 30 01:28:09 37.43
64 24740 Karl Johan Pedersen Sandnes SK M 40 01:28:36 37.24
65 21315 Bjørn Andersen Hafrsfjord SK M 40 01:29:29 36.87
65 29544 Tor Helge Bjorheim Bryne CK M 40 01:29:29 36.87
65 20563 Arne Rettedal Bryne CK M 30 01:29:29 36.87
65 21425 John Børge Skjæveland Aalgaard S & S M 40 01:29:29 36.87
65 22522 Geir Strømland Bryne CK M 30 01:29:29 36.87
65 29765 Torgeir Tekse Bryne CK M 30 01:29:29 36.87
65 21194 Bjarte Thorsen Sandnes SK M 30 01:29:29 36.87
65 26177 Martijn Vrolijk Sandnes SK M 30 01:29:29 36.87
73 28890 Svein Åge Skålnes Stegaberg SK M 50 01:29:37 36.82
74 23359 Helge Andersen Bryne CK M 30 01:29:41 36.79
74 20111 Alf Magne Seglem Dalane SK M 20 01:29:41 36.79
76 27549 Per Olav Sætren Dalane SK M 40 01:29:44 36.77
77 22155 Erlend Egeland Sandnes M 20 01:29:49 36.74
77 26187 Martin Salte Team JB Maskinering M 30 01:29:49 36.74
77 29513 Tor Einar Strandberg Bryne CK M 30 01:29:49 36.74
80 21259 Bjørn Nybru Stavanger SK M 20 01:30:00 36.66
80 27209 Øyvind Tjemsland Nor Cargo BIL M 40 01:30:00 36.66
82 30163 Vidar Lende Fjermestad Aalgaard S & S M 20 01:30:35 36.43
83 24463 Jon Magnor Andreassen Dalane SK M 40 01:30:57 36.28
84 28940 Svein Olav Rege Hafrsfjord SK M 40 01:31:06 36.22
84 26653 Odd Willy Støve Bryne CK M 30 01:31:06 36.22
84 20155 Anders Tornensis Bryne CK M 40 01:31:06 36.22
87 25123 Kjell Magnor Sele Bryne CK M 40 01:31:37 36.01
88 24894 Kenneth Asheim Aalgaard S & S M 40 01:32:19 35.74
88 25707 Leif Arild Kvalevåg Sandnes SK M 50 01:32:19 35.74
90 27471 Per Arvid Gimre Sandnes SK M 20 01:33:01 35.47
90 27834 Roald Kluge Sandnes M 30 01:33:01 35.47
90 30267 Karl Petter Willumsen Hafrsfjord SK M 40 01:33:01 35.47
93 20635 Arne Austefjord Sandnes SK M 40 01:33:37 35.25
93 20506 Arild Dommersnes Hafrsfjord SK M 40 01:33:37 35.25
93 29287 Thor Otto Eik Dalane SK M 30 01:33:37 35.25
93 20721 Arnt Vegard Espeland Sandnes M 30 01:33:37 35.25
93 23937 Jan Erik Hafnor Bryne CK M 40 01:33:37 35.25
93 26388 Morten Haugseng Sandnes SK M 40 01:33:37 35.25
93 21791 Egil Høien Nærbø SK / Team Simplicity M 30 01:33:37 35.25
93 22340 Frank Jonassen Bryne CK M 30 01:33:37 35.25
93 20472 Arild Mellemstrand Bryne M 50 01:33:37 35.25
93 25945 Magne Moi Bryne CK M 50 01:33:37 35.25
93 23835 Jan Nessa Hommersåk M 30 01:33:37 35.25
93 23685 Ingve Sirevåg Sandnes SK M 30 01:33:37 35.25
93 24391 Johnny Skjæveland Aalgaard S & S M 20 01:33:37 35.25
93 20201 Andreas Skaar Bryne CK M 20 01:33:37 35.25
93 22247 Espen Solberg Vigesaa SK M 20 01:33:37 35.25
108 21700 Dave Gardner Hafrsfjord SK M 50 01:34:14 35.01
109 20176 Anders Grimsmo Aalgaard S & S M 40 01:34:19 34.98
110 27100 Ove Heimsvik Sandnes SK M 40 01:34:22 34.96
110 25750 Leif-Åge Solli Aalgaard S & S M 40 01:34:22 34.96
112 22220 Espen Osaland Sandnes SK M 30 01:34:29 34.92
113 23085 Harald Skadsem Sandnes SK M 30 01:34:47 34.81
114 22667 Geir Petter Aag Hafrsfjord SK M 50 01:34:50 34.79
115 21897 Eirik Kårstad Sandnes SK M 30 01:35:14 34.65
116 28160 Rune Eie Stavanger SK M 20 01:35:48 34.44
117 28231 Shezad Inayat Sandnes SK M 30 01:36:00 34.37
118 28499 Sondre Kjær Bryne CK M 30 01:36:07 34.33
119 28555 Steen Nielsen Stavanger SK M 40 01:36:16 34.27
120 23353 Helge Egeland Dalane SK M 30 01:36:38 34.14
120 26925 Ole Fossen Bryne CK M 40 01:36:38 34.14
120 24498 Jone Harestad Hafrsfjord SK M 30 01:36:38 34.14
120 21202 Bjarte Lye Hafrsfjord SK M 30 01:36:38 34.14
120 21666 Dagfinn Mong Dalane SK M 40 01:36:38 34.14
120 22672 Geir Ståle Sunde Hafrsfjord SK M 40 01:36:38 34.14
120 27557 Per Ove Øglænd Bryne CK M 40 01:36:38 34.14
127 21239 Bjørn Soltvedt Sandnes M 40 01:36:46 34.10
128 23142 Harald Berentsen Dalane SK M 17 01:36:59 34.02
129 22685 Georg Høien Nærbø SK / Team Simplicity M 40 01:37:04 33.99
129 22519 Geir Tellefsen SK Fladepedal M 40 01:37:04 33.99
131 20531 Arnar Børildsen Dalane SK M 50 01:37:08 33.97
132 28701 Stian Njærheim Nærbø M 30 01:37:17 33.92
132 21226 Bjørn Wigdel Strik M 30 01:37:17 33.92
132 25150 Kjell Sturla Zahl Bauer Oil Tools M 40 01:37:17 33.92
135 22684 Georg Risdal Sandnes SK M 30 01:37:51 33.72
135 20642 Arne Aadnøy Sandnes SK M 40 01:37:51 33.72
137 30275 Per Arne Hansen Hafrsfjord SK / MI-Swaco BIL M 40 01:38:07 33.63
137 21479 Brynjulf Spalder Hafrsfjord SK M 30 01:38:07 33.63
137 24099 Jarle Vorland Bryne CK M 40 01:38:07 33.63
140 29095 Terje Stokkeland Bryne CK M 50 01:38:21 33.55
141 29356 Tom Hansen Aalgaard S & S M 40 01:38:41 33.44
142 22119 Erik Brodahl Sandnes SK M 30 01:38:51 33.38
142 25027 Kjell Høgemark Sandnes SK M 40 01:38:51 33.38
142 20962 Åge Telstø Bryne CK M 40 01:38:51 33.38
145 23716 Iris Odland Knutsen Bryne CK K 30 01:39:07 33.29
146 29339 Tom Sikveland Kleppe M 20 01:39:12 33.26
147 23753 Ivar Håland Hafrsfjord SK M 40 01:39:23 33.20
148 26186 Martin Sandve Bryne CK M 20 01:39:32 33.15
149 25781 Lennart Tjensvoll Bryne CK M 30 01:39:41 33.10
150 28514 Sølve Bratland Nærbø SK M 30 01:39:42 33.09
151 20166 Anders Minge Hafrsfjord SK M 30 01:39:49 33.06
152 29763 Torfinn Bjelland Aarbakke M 40 01:40:02 32.98
152 26222 Mass Løyning Bryne CK M 40 01:40:02 32.98
154 23398 Henning Mæland Bryne CK M 30 01:40:12 32.93
155 25111 Kjell Ingve Byrkjedal Sandnes SK M 40 01:40:18 32.90
155 21293 Bjørn Fjermestad Aalgaard S & S M 40 01:40:18 32.90
155 23636 Ingrid Flørenæss Sandnes SK K 17 01:40:18 32.90
155 26401 Morten Flørenæss Sandnes SK M 40 01:40:18 32.90
155 26018 Marc Hettema Stavanger M 40 01:40:18 32.90
155 20735 Arve Stålesen Nærbø SK / Team Simplicity M 40 01:40:18 32.90
155 20423 Ansgar Tendenes Nærbø SK M 40 01:40:18 32.90
155 27068 Ovar Aarsland StatoilHydro BIL M 20 01:40:18 32.90
163 25795 Lillian Løyning Dalane SK K 40 01:40:26 32.85
164 21114 Bernt Berntsen Nærbø SK M 30 01:40:29 32.84
165 28865 Svein Flornes Hafrsfjord SK M 40 01:40:41 32.77
165 24557 Jose Rolando Lopez Hafrsfjord SK M 30 01:40:41 32.77
167 21324 Bjørn Arild Omdal Dalane SK M 30 01:40:53 32.71
168 30223 Wenche Svela Bore Bryne CK K 30 01:41:00 32.67
169 28941 Svein Ole Håland Kverneland BIL M 30 01:41:15 32.59
170 25595 Lars Egil Borsheim Hafrsfjord SK M 50 01:41:18 32.57
171 22942 Haakon Bjerkreim Mong Dalane SK M 17 01:41:30 32.51
172 28249 Sigbjørn Hjorthaug Team Intro / Fysio Håbet M 30 01:41:40 32.45
172 22083 Erik Olstad STIL M 20 01:41:40 32.45
172 24960 Kjell Wold Stavanger M 40 01:41:40 32.45
172 27817 Richard Aardal Bryne CK M 30 01:41:40 32.45
176 27079 Ove Skretting Nærbø SK M 30 01:42:07 32.31
177 21922 Eirik Ikdahl Skjæveland Sandnes SK M 30 01:42:09 32.30
178 22429 Frode Kjemhus Sandnes SK M 40 01:42:11 32.29
179 28739 Stig Pedersen Dalane SK M 30 01:42:41 32.13
180 30271 Johnny Eike Sandnes SK M 20 01:42:43 32.12
181 26686 Oddgeir Sunde Sandnes M 30 01:43:13 31.97
181 22949 Hallgeir Wigestrand Bryne CK M 40 01:43:13 31.97
183 26688 Oddgeir Skjørestad Sandnes M 30 01:43:16 31.95
184 26375 Morten Kløvstad Bryne CK M 30 01:43:19 31.94
185 30276 Tom Ove Kaland Nortura Haugesund M 30 01:43:23 31.92
186 28724 Stian Bjerga Aalgaard S & S M 30 01:43:24 31.91
187 30268 Magnar Alsnes Riska FK M 40 01:43:29 31.88
188 29794 Torild Lende Fjermestad Aalgaard S & S K 40 01:43:33 31.86
188 25485 Kurt Nevland Aalgaard S & S M 40 01:43:33 31.86
190 84985 Erik Pettersen Bærum og Omegn CK M 60 01:43:37 31.84
190 24464 Jon Magnus Østhus Aalgaard S & S M 50 01:43:37 31.84
192 26680 Oddbjørn Aamodt Bryne CK M 40 01:43:42 31.82
193 26042 Mari Dubland Bryne CK K 30 01:43:53 31.76
194 29859 Torunn Reime Bryne CK K 40 01:43:57 31.74
195 21433 Børge Brunes Bryne CK M 30 01:44:00 31.73
196 25693 Leif Grastveit Kvernaland M 50 01:44:07 31.69
197 22594 Geir Edland Block Berge BIL M 40 01:44:09 31.68
197 20567 Arne Odland Bryne CK M 40 01:44:09 31.68
197 26771 Ola Reve Høyland M 30 01:44:09 31.68
197 26643 Odd Rune Røyland Bryne CK M 40 01:44:09 31.68
197 28881 Svein Arild Sigurdsen Team VELUX Isola maxit M 40 01:44:09 31.68
197 20547 Arne Tagholdt Flekkefjord SK M 30 01:44:09 31.68
197 29628 Torbjørn Todnem Oltedal M 30 01:44:09 31.68
204 21455 Brit Brustveit Hafrsfjord SK K 40 01:44:37 31.54
205 23508 Idar Hagenes Bryne CK M 40 01:45:32 31.26
206 24054 Jan-Arild Anda Bryne CK M 30 01:45:38 31.24
207 24253 Johan Magne Wiig Sandnes SK / Orre IL M 60 01:45:50 31.18
208 23322 Helge Lone Sandnes M 30 01:45:56 31.15
209 22005 Elisabeth Aase Bryne CK K 30 01:45:58 31.14
210 21699 Dave Jillett Shell BIL M 40 01:46:31 30.98
211 26469 Nils Cato Sikveland Sandnes M 30 01:46:57 30.85
212 21743 Edmund Sandvik Aalgaard S & S M 40 01:47:20 30.74
213 21618 Dag Skjæveland Aalgaard S & S M 30 01:48:07 30.52
214 22057 Endre Andreassen Sandnes SK M 40 01:48:21 30.45
215 24098 Jarle Wiig Gann Tre M 20 01:48:24 30.44
216 30277 Arvid Årdal Varhaug M 30 01:48:29 30.41
217 25798 Lillian Thu Lode Bryne CK K 30 01:48:33 30.40
217 22960 Hallstein Aase Bryne CK M 40 01:48:33 30.40
219 23764 Ivar Askeli Hafrsfjord SK M 40 01:48:44 30.34
219 27241 Øyvind Knutsen Nærbø SK / Team Simplicity M 30 01:48:44 30.34
221 29625 Torben Hansen Dalane SK M 50 01:48:54 30.30
221 23556 Inge Arnold Rørmark Bryne CK M 50 01:48:54 30.30
223 23613 Inger Marie Bollestad Aalgaard S & S K 40 01:49:07 30.24
223 27126 Øistein Lende Skanska BIL M 40 01:49:07 30.24
225 23587 Inger Ripland Dalane SK K 40 01:49:16 30.20
226 20025 Aina Andreassen Sandnes SK K 30 01:49:23 30.16
227 23106 Harald Krogedal Bryne CK M 40 01:50:00 30
228 20526 Arjen Wielaard Shell BIL M 20 01:50:52 29.76
229 30278 Magne Astor Jenssen HOC M 50 01:50:58 29.73
230 20183 Anders Amdal Sauda SK M 40 01:51:18 29.64
230 26035 Margun Nes Birkeland Aalgaard S & S K 40 01:51:18 29.64
232 28762 Stig André Fjelldahl Ernst & Young BIL M 30 01:52:33 29.32
233 28456 Siw Agnethe Christiansen Hafrsfjord SK K 40 01:52:42 29.28
234 22808 Gunleif Ræg Bryne CK M 40 01:52:50 29.24
235 23588 Inger Ørmen Aalgaard S & S K 40 01:53:33 29.06
236 20228 André Sirevåg Sandnes SK M 30 01:54:09 28.90
237 29342 Tom Ravndal Aalgaard S & S M 40 01:54:19 28.86
238 29935 Trond Iden Sandnes SK M 30 01:54:37 28.79
239 23578 Ingebret Andersen Nørbø SK M 60 01:56:14 28.39
239 27848 Roar Valseth Aalgaard S & S M 60 01:56:14 28.39
241 27490 Per Eyolf Hetland Aalgaard S & S M 30 01:56:24 28.35
242 26323 Monica Hagenes Bryne CK K 30 01:56:36 28.30
242 30272 Terje Kristiansen Team VELUX Isola maxit M 40 01:56:36 28.30
244 25747 Leif Sølve Buene Bryne M 50 01:56:54 28.22
245 20460 Arild Østbø Bryne CK M 30 01:56:58 28.21
246 28320 Sigurd Olav Risdal Felleskjøpet BIL M 60 01:57:06 28.18
246 29683 Tore Thorbjørnsen Aalgaard S & S M 40 01:57:06 28.18
248 29584 Tor Martin Kverneland Bryne CK M 40 01:57:35 28.06
249 29275 Thor Einar Molland Sandnes M 50 01:58:00 27.96
250 26669 Oddbjørn Øfsteng Bryne CK M 40 01:58:04 27.95
251 22729 Glenn Sletten Aalgaard S & S M 17 01:58:23 27.87
252 26889 Olav Magne Seime Bryne M 40 01:58:42 27.80
253 27248 Øyvin Johnsen Baker Huges BIL M 50 01:58:52 27.76
254 28083 Rune Tjosevik Bryne CK M 30 01:59:07 27.70
255 40531 Kenneth Reime Aalgaard S & S M 40 02:00:40 27.34
256 23930 Jan Erik Sletten Aalgaard S & S M 40 02:00:53 27.29
256 25164 Kjell-Terje Ueland Bryne CK M 50 02:00:53 27.29
258 22743 Gøran Szanto Aalgaard S & S / Team Nissan M 30 02:01:01 27.26
259 23568 Inge Peder Fylling Lid Bryne CK M 60 02:01:18 27.20
260 28258 Sigmar Oftedal Bryne CK M 50 02:01:31 27.15
261 29793 Torild D. Kollsgård Sandnes SK K 40 02:04:14 26.56
261 30279 Harald Vetrhus TietoEnator BIL M 40 02:04:14 26.56
263 30280 Martin De Boer Shell BIL M 30 02:05:37 26.27
264 24515 Jonn Auglend Betong BIL M 40 02:07:33 25.87
264 23348 Helge Fuglestad Betong BIL M 40 02:07:33 25.87
266 26636 Odd Magne Frantzen Sandnes M 60 02:07:59 25.78
266 30281 Arve Friestad Nørbø M 20 02:07:59 25.78
268 22612 Geir Are Farset Team Aktiv M 40 02:08:20 25.71
269 25462 Kristin Hole Soldal Hetland Sport K 20 02:08:35 25.66
269 25198 Kjetil Stokkeland Aalgaard S & S M 40 02:08:35 25.66
271 25846 Liss Byrkjedal Bryne CK K 30 02:08:47 25.62
271 24708 Karin Malmin Bøhn Aalgaard S & S K 30 02:08:47 25.62
273 25250 Kjetil Hegre Aalgaard S & S M 30 02:08:54 25.60
274 23141 Harald Berge Aalgaard S & S M 40 02:08:56 25.59
274 22039 Else Jonnie Bråstein Aalgaard S & S K 60 02:08:56 25.59
276 30062 Turid Lillian Stuvik Høyland Bryne CK K 40 02:09:27 25.49
277 27886 Robert Olufsen Aalgaard S & S M 40 02:09:30 25.48
278 24413 Johnny Berentsen Dalane SK M 40 02:11:29 25.09
279 30283 Ann Kristin Vestly Friestad Nærbø K 20 02:16:12 24.22
280 28804 Sturle Oven Aalgaard S & S M 40 02:19:30 23.65
281 29018 Svend Bjerre Bryne CK M 40 Fullført -
281 24169 Jens Bolme Bryne CK M 40 Fullført -
281 22770 Grethe Skræi Braut Bryne CK K 30 Fullført -
281 20818 Asbjørn Brådland Bryne CK M 40 Fullført -
281 29005 Sven Erik Bystrøm Stegaberg SK Trim Fullført -
281 26215 Marton Digernes Bryne CK M 40 Fullført -
281 29851 Torstein Eikås Stavanger SK Trim Fullført -
281 25264 Kjetil Flatebø Bryne CK M 40 Fullført -
281 22446 Frode Friestad Bryne CK M 30 Fullført -
281 22876 Gunnar Fuglestad Nærbø SK / Team Simplicity M 40 Fullført -
281 22381 Fredrik Strand Galta Stavanger SK Trim Fullført -
281 25913 Magnar Goa Bryne CK M 40 Fullført -
281 20616 Arne Hagelund Bryne CK M 50 Fullført -
281 21082 Berge Hatteland Bryne CK M 50 Fullført -
281 29158 Terje Hatteland Bryne CK M 60 Fullført -
281 22495 Gaute Håland Bryne CK M 55 Fullført -
281 20596 Arne Jakobsen Hafrsfjord SK M 40 Fullført -
281 29431 Tone Hatteland Lima Bryne CK K 20 Fullført -
281 30273 Glenn Nevland Aalgaard S & S M 17 Fullført -
281 28698 Stian Osmundsen Bryne CK M 30 Fullført -
281 24116 Jarle Pollestad Bryne CK M 40 Fullført -
281 22534 Geir Ravndal Bryne CK M 40 Fullført -
281 28422 Sissel Heli Rugland Bryne CK K 40 Fullført -
281 27407 Per Røsand Bryne CK M 50 Fullført -
281 26961 Ole Johan Røykenes Bryne CK M 40 Fullført -
281 27699 Randi Schreiner Bryne CK K 60 Fullført -
281 20737 Arve Sonflå Bryne CK M 40 Fullført -
281 25289 Kjetil Theodor Stangeland Bryne CK M 30 Fullført -
281 25531 Lars Stangeland Bryne CK M 50 Fullført -
281 26539 Norodd Storlid Bryne CK M 40 Fullført -
281 25290 Klas Stølsnes Bryne CK M 40 Fullført -
281 25191 Kjetil Ueland Bryne CK M 20 Fullført -
281 29541 Tor Helge Vatne Bryne CK M 40 Fullført -
281 24385 Johnny Vaule Vigesaa SK / Aarbakke M 30 Fullført -
281 25652 Lars-Magne Vaule Vigesaa SK M 40 Fullført -
281 101571 Kristian Bakkan Vika Stavanger SK Trim Fullført -
281 99999 Rolf Østhus Bryne CK M 50 Fullført -
281 30171 Vidar Åsen Aalgaard S & S M 30 Fullført -
- 23554 Inge Andreassen Dalane SK M 40 Brutt -
- 23675 Ingvar Dubland Nærbø SK / Team Simplicity M 50 Brutt -
- 28972 Sveinung Orstad Sandnes SK M 17 Brutt -
- 27005 Ole Morten Svendsen Sandnes M 30 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

Bryne Cykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 27.04.2008
Distanse: 55.00 KM
Snittfart: 32.88 Km/t
Snittid: 1:40:21
Antall deltakere: 322

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2018 (66.00 km): 01:35:41 (M)
    • Thomas Nærland
  • 2018 (66.00 km): 01:43:01 (K)
    • Astrid Helen Njærheim
  • 2016 (55.00 km): 01:20:09 (M)
    • René Andersen
    • Kjetil Hansen
    • Sebastian Kartfjord
    • Åge André Kolnes
  • 2011 (55.00 km): 01:22:15 (K)
    • Tone Øglænd
  • 2015 (56.00 km): 01:24:59 (M)
    • René Andersen
    • Lars-Olav Måkestad Apold
    • Petter Bøe
    • Ørjan Frøiland
    • André Danielsen Josdal
    • Ståle Gunnar Josdal
    • Leiv-Ove Nordmark
    • Knut Reiestad
    • Sølve Magnus Skogland
  • 2015 (56.00 km): 01:30:36 (K)
    • Astrid Helen Njærheim
  • 2009 (59.00 km): 01:31:43 (M)
    • Torstein Lye
  • 2009 (59.00 km): 01:34:35 (K)
    • Hege Linn Eie Vatland
  • 2000 (57.00 km): 01:24:00 (M)
    • Odd Gaute Andreassen
    • Edd Geir Bore
    • Geir Dahlen
    • Kjetil Dyngeland
    • Øyvind Gitlesen
    • Kjartan Hjorteland
    • Jan Richard Hølestøl
    • Alfred Johnsen
    • Arnstein Nagell
    • Frank Pedersen
    • Lars Puntervold
    • Willy Arne Seglem
    • John Skjørestad
    • Davy Van Damme
    • Georg van Oudenhove
  • 2000 (57.00 km): 01:30:45 (K)
    • Tone Hatteland Lima
  • 1998 (54.00 km): 01:28:30 (M)
    • Odd Gaute Andreassen
    • Edd Geir Bore
    • Kjetil Dyngeland
    • Trygve Dyngeland
    • Terje Flaten
    • T. Kjetil Frøyland
    • Alfred Johnsen
    • Rune Lindø
    • Douglas Obershaw
    • Tor Arne Oltedal
    • Rolf Helge Selliken
    • Terje Thunem
    • Johnny Vea
  • 1998 (54.00 km): 01:37:00 (K)
    • Therese Karlbom