Brynesprinten - 1998
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 26660 Odd Gaute Andreassen Ålgård M 20 01:28:30 36.61
1 21734 Edd Geir Bore Klepp st. M 30 01:28:30 36.61
1 30033 Trygve Dyngeland Randaberg M 20 01:28:30 36.61
1 25269 Kjetil Dyngeland Randaberg M 20 01:28:30 36.61
1 29168 Terje Flaten Sandnes M 40 01:28:30 36.61
1 29066 T. Kjetil Frøyland Stavanger M 30 01:28:30 36.61
1 20135 Alfred Johnsen Ålgård M 30 01:28:30 36.61
1 28124 Rune Lindø Egersund M 30 01:28:30 36.61
1 21728 Douglas Obershaw Stavanger M 30 01:28:30 36.61
1 29494 Tor Arne Oltedal Klepp st. M 16 01:28:30 36.61
1 27983 Rolf Helge Selliken Bryne M 30 01:28:30 36.61
1 29089 Terje Thunem Sandnes M 30 01:28:30 36.61
1 24384 Johnny Vea Stavanger M 20 01:28:30 36.61
14 24594 Jostein Gravdal Nærbø M 40 01:29:10 36.33
14 20618 Arne Gravdal Bryne M 40 01:29:10 36.33
16 20433 Are Paulsen Sandnes M 30 01:29:40 36.13
17 26400 Morten Forus Sandnes M 20 01:32:00 35.21
17 21922 Eirik Ikdahl Skjæveland Sandnes M 20 01:32:00 35.21
17 28727 Stian Aase Sandnes M 16 01:32:00 35.21
20 29208 Therese Karlbom Nærbø K 16 01:37:00 33.40
20 29160 Terje Hadland Sirevåg M 30 01:37:00 33.40
20 26594 Odd B. Karlsen Randaberg M 50 01:37:00 33.40
20 26774 Ola Kvia Nærbø M 40 01:37:00 33.40
20 28101 Rune Salte Nærbø M 20 01:37:00 33.40
20 22680 Geirulf Tronerud Egersund M 40 01:37:00 33.40
26 25238 Kjetil Larsen Hafrsfjord M 30 01:38:30 32.89
26 24573 Jostein Mæland Sandnes M 30 01:38:30 32.89
26 24740 Karl Johan Pedersen Kvernaland M 30 01:38:30 32.89
26 29010 Sven K. Tjessem Ålgård M 20 01:38:30 32.89
26 23095 Harald Østensen Hafrsfjord M 50 01:38:30 32.89
31 25945 Magne Moi Bryne M 40 01:38:50 32.78
32 26803 Olaf Ellefsen Forus M 50 01:39:00 32.72
32 23584 Ingemar Nordvall Kvernaland M 40 01:39:00 32.72
32 20655 Arne Johan Svendsbø Stavanger M 40 01:39:00 32.72
35 22907 Gunstein Andersen Varhaug M 30 01:41:15 32
36 25034 Kjell Haver Sirevåg M 30 01:41:20 31.97
37 26645 Odd Rune Hølland Ogna M 30 01:41:40 31.86
37 21425 John Børge Skjæveland Figgjo M 30 01:41:40 31.86
37 26899 Ole Todnem Ålgård M 40 01:41:40 31.86
40 20515 Arild Barane Bryne M 30 01:43:30 31.30
40 25111 Kjell Ingve Byrkjedal Sandnes M 30 01:43:30 31.30
40 26646 Odd Rune Fløysvik Sandnes M 30 01:43:30 31.30
40 22926 Gustav Gudmestad Undheim M 30 01:43:30 31.30
40 29153 Terje Hegna Sandnes M 30 01:43:30 31.30
40 28755 Stig Jørgensen Sandnes M 20 01:43:30 31.30
40 29520 Tor Eivind Lima Sandnes M 30 01:43:30 31.30
40 20958 Ådne Mellemstrand Kleppe M 60 01:43:30 31.30
40 25623 Lars M. Nerland Egersund M 30 01:43:30 31.30
40 23265 Heikki Oltedal Hafrsfjord M 30 01:43:30 31.30
40 29397 Tommy Skretting Varhaug M 20 01:43:30 31.30
40 21756 Edward Sævland Figgjo M 20 01:43:30 31.30
40 24757 Karleif Vatne Hommersåk M 40 01:43:30 31.30
40 29541 Tor Helge Vatne Kvernaland M 30 01:43:30 31.30
54 24467 Jon Øystein Friestad Bergseth Klepp st. M 16 01:44:30 31.00
54 28540 Ståle Hundsnes Bryne 01:44:30 31.00
54 29649 Torbjørn Håland Klepp st. M 20 01:44:30 31.00
54 23511 Idar Bore Kvamme Kleppe M 20 01:44:30 31.00
54 20583 Arne Langeland Bryne M 60 01:44:30 31.00
54 25485 Kurt Nevland Ålgård M 30 01:44:30 31.00
54 21624 Dag Ravndal Ålgård M 30 01:44:30 31.00
54 21618 Dag Skjæveland Figgjo M 20 01:44:30 31.00
54 24282 John Skjørestad Ålgård M 16 01:44:30 31.00
54 24227 Johan Vistvik Randaberg M 50 01:44:30 31.00
64 24593 Jostein Hadland Vigrestad M 30 01:45:00 30.85
65 27447 Per Dybing Nærbø M 50 01:45:40 30.66
66 27654 Ragnar Nilsen Stavanger M 50 01:47:40 30.09
67 21789 Egil Johansen Ålgård M 30 01:48:30 29.86
68 28983 Sveinung Jensen Ålgård M 30 01:49:40 29.54
68 29594 Tor Olav Refsland Ålgård M 30 01:49:40 29.54
70 25007 Kjell Mannes Vedavågen M 20 01:50:20 29.36
71 24004 Jan Oddvar Stakkeland Sandnes M 50 01:51:40 29.01
72 28335 Sigve Haugen Sandnes M 20 01:51:45 28.99
73 27177 Øystein Lid Gausel M 30 01:52:10 28.88
74 29082 Terje Wahlberg Bryne M 30 01:54:00 28.42
75 25375 Knut Rune Ravndal Ålgård M 30 01:54:30 28.29
76 23161 Harry Danielsen Nærbø M 40 01:54:40 28.25
77 22589 Geir Fosse Bryne M 20 01:56:00 27.93
77 29465 Tor Levang Hafrsfjord M 40 01:56:00 27.93
77 25198 Kjetil Stokkeland Sandnes M 30 01:56:00 27.93
80 23578 Ingebret Andersen Nærbø M 50 01:56:30 27.81
80 28320 Sigurd Olav Risdal Sandnes M 50 01:56:30 27.81
80 27329 Paul-Magnar Wollstadmo Nærbø M 20 01:56:30 27.81
83 25296 Kleng Hodnefjell Sola M 20 01:58:30 27.34
84 23141 Harald Berge Sandnes M 30 02:00:10 26.96
84 27564 Per Reidar Olufsen Ålgård M 40 02:00:10 26.96
84 27886 Robert Olufsen Ålgård M 30 02:00:10 26.96
84 27166 Øystein Pedersen Kvernaland M 16 02:00:10 26.96
84 24859 Ken Ove Sletthaug Sandnes M 30 02:00:10 26.96
89 30146 Vidar Kirketeig Voll M 30 02:01:10 26.74
90 20698 Arnstein Jonsbråten Bryne M 60 02:04:30 26.02
91 21824 Eigil Rune Sørensen Kleppe M 30 02:06:10 25.68
92 28179 Rune Bakken Sandnes M 30 02:08:30 25.21
92 22332 Frank Pedersen Kvernaland M 16 02:08:30 25.21
94 25340 Knut Bjørgo Sola M 50 02:09:00 25.11
94 21535 Cecilie Jonsbråten Bryne K 50 02:09:00 25.11
94 21102 Bernhard H. Nilsen Sandnes M 50 02:09:00 25.11
94 23577 Ingebret Pollestad Nærbø M 50 02:09:00 25.11
94 27786 Reidar Aadnøy Sandnes M 60 02:09:00 25.11
99 24708 Karin Malmin Bøhn Klepp st. K 20 02:11:15 24.68
100 25295 Kleng Stokdal Kvernaland M 30 02:18:00 23.47
100 23253 Heidi Stokdal Kvernaland K 30-39 02:18:00 23.47
102 32375 John Arve Madsen Kleppe M 30 02:18:40 23.36
103 24027 Jan Petter Løken Bryne M 40 02:19:10 23.28
104 25154 Kjell Steinar Ervik Hafrsfjord M 40 02:25:00 22.34
104 26722 Oddstein Steffensen Stavanger M 50 02:25:00 22.34
106 27824 Rita G. Undheim Undheim K 40 02:40:00 20.25
107 20819 Asbjørn Bøen Ålgård Fullført -
107 27252 Øyvind Jansen Randaberg Fullført -
107 22555 Geir Lekve Bryne Fullført -
107 25013 Kjell Levang Sandnes Fullført -
107 23321 Helge Løge Kleppe Fullført -
107 27309 Paul Nilsen Hinna Fullført -
107 28063 Rudin Petersen Bryne Fullført -
107 23556 Inge Arnold Rørmark Bryne Fullført -
107 25164 Kjell-Terje Ueland Kvernaland Fullført -
Ritt detaljer

Arrangør:

Bryne Cykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 18.04.1998
Distanse: 54.00 KM
Snittfart: 30.05 Km/t
Snittid: 1:47:48
Antall deltakere: 115

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2018 (66.00 km): 01:35:41 (M)
    • Thomas Nærland
  • 2018 (66.00 km): 01:43:01 (K)
    • Astrid Helen Njærheim
  • 2016 (55.00 km): 01:20:09 (M)
    • René Andersen
    • Kjetil Hansen
    • Sebastian Kartfjord
    • Åge André Kolnes
  • 2011 (55.00 km): 01:22:15 (K)
    • Tone Øglænd
  • 2015 (56.00 km): 01:24:59 (M)
    • René Andersen
    • Lars-Olav Måkestad Apold
    • Petter Bøe
    • Ørjan Frøiland
    • André Danielsen Josdal
    • Ståle Gunnar Josdal
    • Leiv-Ove Nordmark
    • Knut Reiestad
    • Sølve Magnus Skogland
  • 2015 (56.00 km): 01:30:36 (K)
    • Astrid Helen Njærheim
  • 2009 (59.00 km): 01:31:43 (M)
    • Torstein Lye
  • 2009 (59.00 km): 01:34:35 (K)
    • Hege Linn Eie Vatland
  • 2000 (57.00 km): 01:24:00 (M)
    • Odd Gaute Andreassen
    • Edd Geir Bore
    • Geir Dahlen
    • Kjetil Dyngeland
    • Øyvind Gitlesen
    • Kjartan Hjorteland
    • Jan Richard Hølestøl
    • Alfred Johnsen
    • Arnstein Nagell
    • Frank Pedersen
    • Lars Puntervold
    • Willy Arne Seglem
    • John Skjørestad
    • Davy Van Damme
    • Georg van Oudenhove
  • 2000 (57.00 km): 01:30:45 (K)
    • Tone Hatteland Lima
  • 1998 (54.00 km): 01:28:30 (M)
    • Odd Gaute Andreassen
    • Edd Geir Bore
    • Kjetil Dyngeland
    • Trygve Dyngeland
    • Terje Flaten
    • T. Kjetil Frøyland
    • Alfred Johnsen
    • Rune Lindø
    • Douglas Obershaw
    • Tor Arne Oltedal
    • Rolf Helge Selliken
    • Terje Thunem
    • Johnny Vea
  • 1998 (54.00 km): 01:37:00 (K)
    • Therese Karlbom