KCC Lagtempoen - Racer - 2018
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
103 29191 Vigrestad Blesten - racer Terje Auestad Vigrestad SK M 60-64 01:08:59 35.31
103 104223 Vigrestad Blesten - racer Sven Austbø Vigrestad SK M 60-64 01:08:59 35.31
103 58469 Vigrestad Blesten - racer Tor Kverme Vigrestad SK M 50-54 01:08:59 35.31
103 139834 Vigrestad Blesten - racer Gaute Nord-Varhaug Vigrestad SK M 45-49 01:08:59 35.31
103 53050 Vigrestad Blesten - racer Alf Siqveland Vigrestad SK M 60-64 01:08:59 35.31
66 22876 Vigrest Expressen - racer Gunnar Fuglestad Vigrestad SK M 50-54 01:03:38 38.28
66 26708 Vigrest Expressen - racer Oddmund Gravdal Vigrestad SK M 70-74 01:03:38 38.28
66 146343 Vigrest Expressen - racer Tore Høien Vigrestad SK M 30-34 01:03:38 38.28
66 24405 Vigrest Expressen - racer Johnny Høyland Vigrestad SK M 50-54 01:03:38 38.28
66 76012 Vigrest Expressen - racer Magnar Stokkeland Vigrestad SK M 50-54 01:03:38 38.28
98 76622 utgått på dato - racer Eirik Lode Nærbø SK M 65-69 01:08:48 35.40
98 20423 utgått på dato - racer Ansgar Tendenes Nærbø SK M 55-59 01:08:48 35.40
98 25927 utgått på dato - racer Magne Undheim Nærbø SK M 40-44 01:08:48 35.40
98 22512 utgått på dato - racer Geir S. Undheim Nærbø SK M 40-44 01:08:48 35.40
98 23680 utgått på dato - racer Ingve Vold Nærbø SK M 50-54 01:08:48 35.40
25 73292 TOSK Tempo Corvette - racer Øyvind Dahl Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 00:59:14 41.12
25 38229 TOSK Tempo Corvette - racer Bruse Kverneland Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 00:59:14 41.12
25 157361 TOSK Tempo Corvette - racer Thor Erik Nilsen Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:59:14 41.12
25 146500 TOSK Tempo Corvette - racer Pål Lundberg Thomassen Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 00:59:14 41.12
25 24927 TOSK Tempo Corvette - racer Kim Østebø Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 00:59:14 41.12
88 122868 Tosk sopihop - racer Erlend Claussen Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 01:06:43 36.51
88 52982 Tosk sopihop - racer Morten Egeli Tasta & omegn sykkelklubb M 55-59 01:06:43 36.51
88 58858 Tosk sopihop - racer Jan Petter Helland Tasta & omegn sykkelklubb M 55-59 01:06:43 36.51
88 73493 Tosk sopihop - racer Anders Linndal Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 01:06:43 36.51
88 20468 Tosk sopihop - racer Arild Nærland Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 01:06:43 36.51
43 25657 TOSK Leggero -racer Lasse Dahl Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 01:00:02 40.57
43 29709 TOSK Leggero -racer Tore Løining Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 01:00:02 40.57
43 75969 TOSK Leggero -racer Pål Nilsskog Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 01:00:02 40.57
43 75987 TOSK Leggero -racer Kjetil Årsland Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 01:00:02 40.57
76 53088 TOSK Leggero -racer Atle Abrahamsen Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 01:05:03 37.44
118 104588 Tempo Chicas II - racer Alegria Hinestrosa Tasta & omegn sykkelklubb K 35-39 01:19:03 30.81
118 132296 Tempo Chicas II - racer Hilde Ness Olsen Tasta & omegn sykkelklubb K 40-44 01:19:03 30.81
118 126006 Tempo Chicas II - racer Lene Skotnes Tasta & omegn sykkelklubb K 30-34 01:19:03 30.81
118 26086 Tempo Chicas II - racer Marianne Berge Skår Tasta & omegn sykkelklubb K 45-49 01:19:03 30.81
127 123213 Tempo Chicas Gull - racer Hilde Hansen Tasta & omegn sykkelklubb K 45-49 01:21:19 29.95
127 153674 Tempo Chicas Gull - racer Mari Munthe Landsnes Tasta & omegn sykkelklubb K 40-44 01:21:19 29.95
127 139866 Tempo Chicas Gull - racer Alice Pussacq Tasta & omegn sykkelklubb K 30-34 01:21:19 29.95
127 135511 Tempo Chicas Gull - racer Kristin Sembsmoen Tasta & omegn sykkelklubb K 50-54 01:21:19 29.95
109 83420 Tempo Chicas - racer Stine Fikerud Tasta & omegn sykkelklubb K 40-44 01:11:28 34.08
109 126689 Tempo Chicas - racer Veronica Gjerde Tasta & omegn sykkelklubb K 30-34 01:11:28 34.08
109 28439 Tempo Chicas - racer Siv Bråten Hauge Tasta & omegn sykkelklubb K 45-49 01:11:28 34.08
109 140029 Tempo Chicas - racer Gro Tuxen Steingildra Tasta & omegn sykkelklubb K 25-29 01:11:28 34.08
21 30775 Sola CK Warmbloods - racer Roger Amdal Sola CK M 40-44 00:57:57 42.03
21 23545 Sola CK Warmbloods - racer Inge Holla Sola CK M 35-39 00:57:57 42.03
21 58112 Sola CK Warmbloods - racer Kim Borg Larsen Sola CK M 40-44 00:57:57 42.03
21 132457 Sola CK Warmbloods - racer Fredrik Tanum Sola CK M 30-34 00:57:57 42.03
87 134059 Sola CK Warmbloods - racer Hallvard Magnussen Sola CK M 40-44 01:06:40 36.54
71 52871 Sola CK Coldbloods - racer Arne Joa Sola CK M 35-39 01:03:50 38.16
71 104518 Sola CK Coldbloods - racer Egil Knudsen Sola CK M 50-54 01:03:50 38.16
71 136217 Sola CK Coldbloods - racer Morten Mellemstrand Sola CK M 55-59 01:03:50 38.16
71 125774 Sola CK Coldbloods - racer Terje Selle Rundberg Sola CK M 30-34 01:03:50 38.16
71 75882 Sola CK Coldbloods - racer Kenneth Aasberg Sola CK M 45-49 01:03:50 38.16
113 23635 Slowtrain - mix Ingrid Helland Sandnes Sykleklubb K 50-54 01:17:48 31.31
113 140188 Slowtrain - mix Marta Monsen Sandnes Sykleklubb K 65-69 01:17:48 31.31
113 126421 Slowtrain - mix Nancy Noraas Sandnes Sykleklubb K 55-59 01:17:48 31.31
113 152865 Slowtrain - mix Harald Pettersen Sandnes Sykleklubb M 50-54 01:17:48 31.31
117 27018 Slowtrain - mix Ole-Petter Aareskjold Sandnes Sykleklubb M 60-64 01:18:02 31.21
82 133212 SCC - racer Jan Ove Grasdal Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:06:16 36.76
82 125808 SCC - racer Fredrik Hatlestad Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:06:16 36.76
82 145756 SCC - racer Ramtin Matin Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:06:16 36.76
82 156603 SCC - racer Anders Underbakke Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:06:16 36.76
86 142089 SCC - racer Andreas Richter Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 01:06:21 36.71
16 73477 Sandnes Sykleklubb helgrønn - racer Bengt Enersgård Sandnes Sykleklubb M 45-49 00:57:37 42.27
16 151472 Sandnes Sykleklubb helgrønn - racer Andreas Gundersen Sandnes Sykleklubb M 20-24 00:57:37 42.27
16 24770 Sandnes Sykleklubb helgrønn - racer Karsten Kristoffersen Sandnes Sykleklubb M 50-54 00:57:37 42.27
16 29694 Sandnes Sykleklubb helgrønn - racer Tore Rydningen Sandnes Sykleklubb M 45-49 00:57:37 42.27
16 38159 Sandnes Sykleklubb helgrønn - racer Sølve Magnus Skogland Sandnes Sykleklubb M 40-44 00:57:37 42.27
1 60275 Sandnes Sykleklubb halvgrønn - racer Ørjan Frøiland Sandnes Sykleklubb M 40-44 00:55:32 43.86
1 27471 Sandnes Sykleklubb halvgrønn - racer Per Arvid Gimre Sandnes Sykleklubb M 35-39 00:55:32 43.86
1 52900 Sandnes Sykleklubb halvgrønn - racer Eirik Mella Sandnes Sykleklubb M 40-44 00:55:32 43.86
1 46681 Sandnes Sykleklubb halvgrønn - racer Trond Skaale Sandnes Sykleklubb M 40-44 00:55:32 43.86
15 24903 Sandnes Sykleklubb halvgrønn - racer Kent Arnevik-Aadnøy Sandnes Sykleklubb M 25-29 00:56:51 42.84
56 29153 Sandnes sykkelklubb Late - racer Terje Hegna Sandnes Sykleklubb M 50-54 01:01:44 39.46
56 28853 Sandnes sykkelklubb Late - racer Sven Husveg Sandnes Sykleklubb M 40-44 01:01:44 39.46
56 103698 Sandnes sykkelklubb Late - racer Geir Henning Njærheim Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:01:44 39.46
56 73486 Sandnes sykkelklubb Late - racer Rolf Tjemsland Sandnes Sykleklubb M 35-39 01:01:44 39.46
56 20164 Sandnes sykkelklubb Late - racer Anders Øglend Sandnes Sykleklubb M 25-29 01:01:44 39.46
30 26660 Pizzabaker-ekspressen - racer Odd Gaute Andreassen Sandnes Sykleklubb M 45-49 00:59:18 41.07
30 122786 Pizzabaker-ekspressen - racer Frode Gulliksen Bryne Cykleklubb M 35-39 00:59:18 41.07
30 72967 Pizzabaker-ekspressen - racer Jesper Gejl Hansen Sandnes Sykleklubb M 30-34 00:59:18 41.07
30 22671 Pizzabaker-ekspressen - racer Sondre Kartevoll Sandnes Sykleklubb M 40-44 00:59:18 41.07
61 52644 Nærbø TT-squad - racer Morten Mossige Nærbø SK M 50-54 01:01:52 39.37
61 146196 Nærbø TT-squad - racer Rune Roaldsen Nærbø SK M 45-49 01:01:52 39.37
61 76793 Nærbø TT-squad - racer Morten Røer Nærbø SK M 50-54 01:01:52 39.37
61 20201 Nærbø TT-squad - racer Andreas Skaar Nærbø SK M 35-39 01:01:52 39.37
61 107849 Nærbø TT-squad - racer Helge Våland Nærbø SK M 30-34 01:01:52 39.37
10 141088 Nærbø pluggane - racer Anbjørn Kaurstad Nærbø SK M 35-39 00:56:19 43.25
10 66355 Nærbø pluggane - racer Bjørn Petter Kårstad Nærbø SK M 35-39 00:56:19 43.25
10 25310 Nærbø pluggane - racer Knut Skaar Nærbø SK M 30-34 00:56:19 43.25
10 139990 Nærbø pluggane - racer Kåre Vatland Nærbø SK M 35-39 00:56:19 43.25
14 52928 Nærbø pluggane - racer Njål Gudmestad Nærbø SK M 35-39 00:56:22 43.21
93 146328 Mix Masters - racer Jan Rune Haugstad Nærbø SK M 45-49 01:06:53 36.42
93 100695 Mix Masters - racer Jan Egil Høyland Bogafjell Sykleklubb M 45-49 01:06:53 36.42
93 26843 Mix Masters - racer Olav Kvingedal Bryne Cykleklubb M 50-54 01:06:53 36.42
93 25220 Mix Masters - racer Kjetil Pollestad Klepp Cykle Club M 45-49 01:06:53 36.42
93 26362 Mix Masters - racer Morten Pollestad Klepp Cykle Club M 45-49 01:06:53 36.42
52 28562 Medvindskameratene - racer Steffen Horpestad Tubakken Sykkelklubb M 40-44 01:01:26 39.65
52 59170 Medvindskameratene - racer Stig Laland Klepp Cykle Club M 45-49 01:01:26 39.65
52 25416 Medvindskameratene - racer Kristian Lundemo Klepp Cykle Club M 45-49 01:01:26 39.65
52 58308 Medvindskameratene - racer John Inge Blom Pettersen Klepp Cykle Club M 50-54 01:01:26 39.65
108 27579 Medvindskameratene - racer Per Vidar Avlesbug Klepp Cykle Club M 50-54 01:11:21 34.14
77 29520 Mandagsklubben - racer Tor Eivind Lima Sandnes Sykleklubb M 55-59 01:05:19 37.29
77 39066 Mandagsklubben - racer Geir Malec Sandnes Sykleklubb M 65-69 01:05:19 37.29
77 83511 Mandagsklubben - racer Hans Eyvind Meihack Sandnes Sykleklubb M 45-49 01:05:19 37.29
77 73478 Mandagsklubben - racer Tom Aaltvedt Sandnes Sykleklubb M 55-59 01:05:19 37.29
81 38994 Mandagsklubben - racer Per Svendsen Sandnes Sykleklubb M 50-54 01:05:57 36.93
5 73017 Kebab-Expressen - racer Anders Farestveit Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 00:56:16 43.29
5 53756 Kebab-Expressen - racer Alf Åge Kristiansen Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 00:56:16 43.29
5 127973 Kebab-Expressen - racer Andreas Kverneland Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:56:16 43.29
5 40535 Kebab-Expressen - racer Håvard Madsen Lampe Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 00:56:16 43.29
5 161232 Kebab-Expressen - racer Leif Christian Tallaksen Tasta & omegn sykkelklubb M 17-19 00:56:16 43.29
122 72295 De lettlurde lyseblå - mix Karl Bakke Vigrestad SK M 55-59 01:19:14 30.74
122 46429 De lettlurde lyseblå - mix Torill Stålesen Høyland Vigrestad SK K 45-49 01:19:14 30.74
122 141703 De lettlurde lyseblå - mix Jan Harald Olsen Vigrestad SK M 60-64 01:19:14 30.74
122 59858 De lettlurde lyseblå - mix Liv Åse Sikveland Vigrestad SK K 55-59 01:19:14 30.74
122 20735 De lettlurde lyseblå - mix Arve Stålesen Bryne Cykleklubb M 50-54 01:19:14 30.74
34 59019 Camel towing company - racer Carl Christian Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:59:35 40.88
34 132020 Camel towing company - racer Halvor Hanasand Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:59:35 40.88
34 139812 Camel towing company - racer Stefan Pirnbacher Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:59:35 40.88
34 132014 Camel towing company - racer Anders Utbø Sakseid Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:59:35 40.88
34 131492 Camel towing company - racer Vidar Varland Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 00:59:35 40.88
47 21148 Bryne CK 5 på lag - racer Birger Heddeslid Bryne Cykleklubb M 40-44 01:00:16 40.42
47 28137 Bryne CK 5 på lag - racer Rune Holmen Bryne Cykleklubb M 40-44 01:00:16 40.42
47 29934 Bryne CK 5 på lag - racer Trond Karlson Bryne Cykleklubb M 45-49 01:00:16 40.42
47 26643 Bryne CK 5 på lag - racer Odd Rune Røyland Bryne Cykleklubb M 50-54 01:00:16 40.42
47 46388 Bryne CK 5 på lag - racer Trond T. Åse Bryne Cykleklubb M 50-54 01:00:16 40.42
39 29178 Bogafjell toget - racer Terje Byrkjedal Bogafjell Sykleklubb M 40-44 00:59:51 40.70
39 25548 Bogafjell toget - racer Lars Lilledal Bogafjell Sykleklubb M 45-49 00:59:51 40.70
39 38756 Bogafjell toget - racer Geir Are Pedersen Bogafjell Sykleklubb M 40-44 00:59:51 40.70
39 72135 Bogafjell toget - racer Kenneth Stokkeland Bogafjell Sykleklubb M 45-49 00:59:51 40.70
- 58134 Bogafjell toget - racer Børge Rovik Bogafjell Sykleklubb M 45-49 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

Klepp Cykle Club


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 23.05.2018
Distanse: 40.60 KM
Snittfart: 37.67 Km/t
Snittid: 1:04:39
Antall deltakere: 131

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2018 (40.60 km): 00:55:32 (M)
    • Ørjan Frøiland
    • Per Arvid Gimre
    • Eirik Mella
    • Trond Skaale
  • 2018 (40.60 km): 01:11:28 (K)
    • Stine Fikerud
    • Veronica Gjerde
    • Siv Bråten Hauge
    • Gro Tuxen Steingildra