Spinnsprinten - 2012
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 27238 Øyvind Lerbrekk Nærbø SK M 25-29 01:22:32 39.98
1 23028 Hans Arne Bjelland Bryne CK M 25-29 01:22:32 39.98
3 100294 Grant Carruthers Stord SK M 35-39 01:22:49 39.84
4 27809 René Andersen Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:22:51 39.83
4 30099 Vegar Bakken Bryne CK M 45-49 01:22:51 39.83
4 21408 Bjørnar Bjåstad Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:22:51 39.83
4 83479 Bjørnar Byberg Sandnes SK M 20-24 01:22:51 39.83
4 23940 Jan Erik Fjotland Sandnes SK M 45-49 01:22:51 39.83
4 28853 Sven Husveg Aalgaard S & S M 35-39 01:22:51 39.83
4 26894 Olav Tu Husveg Bryne CK M 30-34 01:22:51 39.83
4 22671 Sondre Kartevoll Sandnes SK M 35-39 01:22:51 39.83
4 22638 Geir Henning Larsen Bryne CK M 45-49 01:22:51 39.83
4 27346 Pål Levang Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:22:51 39.83
4 21850 Einar Lode Bryne CK M 45-49 01:22:51 39.83
4 40340 Andreas Penne Nygård Klepp CC M 30-34 01:22:51 39.83
4 20563 Arne Rettedal Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:22:51 39.83
4 25907 Magnar Rugland Bogafjell Sykleklubb M 30-34 01:22:51 39.83
4 20201 Andreas Skaar Nærbø SK M 30-34 01:22:51 39.83
4 24710 Karl Tunheim Bryne CK M 35-39 01:22:51 39.83
20 72214 Mikael Niklasson CK Haugaland M 35-39 01:23:13 39.65
21 22595 Geir Dahlen Stavanger TSK M 50-54 01:23:16 39.63
21 58322 André Løvåsen Hafrsfjord SK M 25-29 01:23:16 39.63
21 72935 Ole Wasbø Tasta & Omegn SK M 40-44 01:23:16 39.63
21 38707 Ben Øxnevad Rennesøy SK M 35-39 01:23:16 39.63
25 32273 Marius André Ambjørndalen Stavanger SK M 35-39 01:23:34 39.48
25 20721 Arnt Vegard Espeland Sandnes SK M 35-39 01:23:34 39.48
25 72679 Jan Gunnar Hagland Vigesaa SK M 25-29 01:23:34 39.48
25 22344 Frank Haaland Tasta & Omegn SK M 45-49 01:23:34 39.48
25 22173 Erling Kindem Stavanger TSK M 50-54 01:23:34 39.48
25 22188 Ernst Mortensen Dalane SK M 45-49 01:23:34 39.48
25 52841 Per Erik Sørgaard Bryne CK M 35-39 01:23:34 39.48
32 58261 Arne Eigil Aksnes Bryne CK Express M 35-39 01:23:51 39.35
32 23359 Helge Andersen Bryne CK Express M 35-39 01:23:51 39.35
32 76004 Jarle Heldstab Bryne CK Express M 30-34 01:23:51 39.35
32 28137 Rune Holmen Bryne CK Express M 35-39 01:23:51 39.35
32 25026 Kjell Høie Bryne CK Express M 45-49 01:23:51 39.35
32 25957 Magne Iversen Bryne CK Express M 50-54 01:23:51 39.35
32 52642 Frode Mehus Bryne CK Express M 40-44 01:23:51 39.35
32 29229 Thomas Nærland Bryne CK Express M 30-34 01:23:51 39.35
32 26643 Odd Rune Røyland Bryne CK Express M 45-49 01:23:51 39.35
32 20457 Arild Sandstøl Bryne CK Express M 35-39 01:23:51 39.35
32 25289 Kjetil Theodor Stangeland Bryne CK Express M 35-39 01:23:51 39.35
32 22522 Geir Strømland Bryne CK Express M 40-44 01:23:51 39.35
32 25290 Klas Stølsnes Bryne CK Express M 40-44 01:23:51 39.35
32 26140 Marius Foss Sveen Bryne CK Express M 25-29 01:23:51 39.35
32 52629 Tore Tjøtta Bryne CK Express M 40-44 01:23:51 39.35
32 29614 Tor-Inge Aase Bryne CK Express M 30-34 01:23:51 39.35
48 28893 Svein Bjarte Brendeland Stavanger TSK M 40-44 01:24:43 38.95
48 22119 Erik Brodahl Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:24:43 38.95
48 22501 Gaute Brådli Vigesaa SK M 45-49 01:24:43 38.95
48 27874 Roar Børresen Tasta & Omegn SK M 40-44 01:24:43 38.95
48 20503 Arild Finnesand Rennesøy SK M 35-39 01:24:43 38.95
48 60275 Ørjan Frøiland Bogafjell Sykleklubb M 30-34 01:24:43 38.95
48 30794 Truls Grung Stavanger SK M 35-39 01:24:43 38.95
48 38704 Jan Egil Gustafsson Stavanger SK M 35-39 01:24:43 38.95
48 29153 Terje Hegna Sandnes SK M 45-49 01:24:43 38.95
48 24405 Johnny Høyland Vigrestad SK M 45-49 01:24:43 38.95
48 46680 Sten Ove Jensen Stavanger SK M 55-59 01:24:43 38.95
48 52843 Geir Lone Sandnes SK M 35-39 01:24:43 38.95
48 22169 Erling Lunde Tasta & Omegn SK M 45-49 01:24:43 38.95
48 24573 Jostein Mæland Stavanger SK M 50-54 01:24:43 38.95
48 100275 Bjørnar Nedrebø Klepp CC M 35-39 01:24:43 38.95
48 25759 Leiv-Ove Nordmark Sandnes BMX M 35-39 01:24:43 38.95
48 24060 Jan-Ivar Nygaard Sandnes SK M 50-54 01:24:43 38.95
48 28624 Steinar Orre Stangeland og Omegn CC M 30-34 01:24:43 38.95
48 52628 Eirik Pedersen Bryne CK M 20-24 01:24:43 38.95
48 58207 Berge Opstad Rugland Vigrestad SK M 45-49 01:24:43 38.95
48 36875 Torgrim Svensen Stavanger SK M 30-34 01:24:43 38.95
48 26626 Odd Kåre Tønnesen Aalgaard S & S M 45-49 01:24:43 38.95
48 29324 Tjerand Vigesdal Sandnes SK M 35-39 01:24:43 38.95
48 52560 Frode Østbø Stavanger SK M 35-39 01:24:43 38.95
72 27576 Per Terje Tjåland Dalane SK M 45-49 01:24:59 38.83
73 29236 Thomas Kvalevåg Tasta & Omegn SK M 30-34 01:25:36 38.55
74 29249 Thomas Henry Chruickshank Stavanger TSK M 35-39 01:25:48 38.46
75 29287 Thor Otto Eik Dalane SK M 35-39 01:26:29 38.15
75 66584 Ståle Gunnar Josdal Bryne CK M 30-34 01:26:29 38.15
75 22360 Fred Skulevold Dalane SK M 40-44 01:26:29 38.15
75 52858 Frode Aase Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:26:29 38.15
79 25254 Kjetil Hansen Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:26:37 38.09
80 75967 Richard Dalen Nærbø SK Lagpulje M 25-29 01:26:45 38.04
80 30281 Arve Friestad Nærbø SK Lagpulje M 30-34 01:26:45 38.04
80 23855 Jan Høien Nærbø SK Lagpulje M 45-49 01:26:45 38.04
80 22685 Georg Høien Nærbø SK Lagpulje M 45-49 01:26:45 38.04
80 21791 Egil Høien Nærbø SK Lagpulje M 40-44 01:26:45 38.04
80 122555 Frode Høyland Nærbø SK Lagpulje M 35-39 01:26:45 38.04
80 21520 Cato Kvia Nærbø SK Lagpulje M 35-39 01:26:45 38.04
80 40557 Nils Arne T. Leknes Nærbø SK Lagpulje M 20-24 01:26:45 38.04
80 113414 Johan Lende Nærbø SK Lagpulje / Depro BIL M 35-39 01:26:45 38.04
80 52644 Morten Mossige Nærbø SK Lagpulje M 45-49 01:26:45 38.04
80 52620 Roy Mæland Nærbø SK Lagpulje M 35-39 01:26:45 38.04
80 23962 Jan Herbert Sandsmark Nærbø SK Lagpulje M 45-49 01:26:45 38.04
80 29339 Tom Sikveland Nærbø SK Lagpulje M 30-34 01:26:45 38.04
80 27884 Robert Solberg Nærbø SK Lagpulje / Sykkelzentrum M 35-39 01:26:45 38.04
80 25927 Magne Undheim Nærbø SK Lagpulje M 35-39 01:26:45 38.04
80 23655 Ingvald Vigre Nærbø SK Lagpulje M 40-44 01:26:45 38.04
80 24099 Jarle Vorland Nærbø SK Lagpulje M 50-54 01:26:45 38.04
80 107849 Helge Våland Nærbø SK Lagpulje M 20-24 01:26:45 38.04
80 38577 Arild Våland Nærbø SK Lagpulje M 25-29 01:26:45 38.04
80 26415 Morten Ånestad Nærbø SK Lagpulje M 45-49 01:26:45 38.04
80 20910 Atle Aanestad Nærbø SK Lagpulje M 40-44 01:26:45 38.04
101 32307 Jan Inge Dalsbø Bryne CK Express M 45-49 01:26:46 38.03
102 22534 Geir Ravndal Bryne CK M 45-49 01:27:22 37.77
102 58134 Børge Rovik Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:27:22 37.77
104 21331 Bjørn Christian Borg Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:27:29 37.72
105 52848 Jo Vegar Lunåsmo Bryne CK M 40-44 01:27:35 37.67
105 52880 Jonny Pollen Sola CK M 35-39 01:27:35 37.67
105 24385 Johnny Vaule Vigesaa SK M 40-44 01:27:35 37.67
108 29615 Tor-Inge Bøe Bryne CK M 35-39 01:27:38 37.65
108 38894 Richard Fiskå Tasta & Omegn SK M 35-39 01:27:38 37.65
108 60840 Jo Frøyen Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:27:38 37.65
108 20176 Anders Grimsmo Aalgaard S & S M 45-49 01:27:38 37.65
108 28562 Steffen Horpestad Bryne CK M 35-39 01:27:38 37.65
108 25554 Lars Kalveland Stavanger M 35-39 01:27:38 37.65
108 24740 Karl Johan Pedersen Sandnes SK M 50-54 01:27:38 37.65
108 100273 Jan-Morten Ra Stavanger TriK - Sykkel M 30-34 01:27:38 37.65
108 29908 Trond Ueland Nærbø SK M 45-49 01:27:38 37.65
108 20440 Arild Vistnes Statoil BIL M 40-44 01:27:38 37.65
118 38515 Hans Jakob Jaatun Stavanger SK M 40-44 01:28:10 37.42
119 52876 Kenneth Ueland Bryne CK M 20-24 01:28:25 37.32
120 29178 Terje Byrkjedal Bogafjell Sykleklubb M 35-39 01:28:32 37.27
120 32294 Stein Danielsen Bogafjell Sykleklubb M 45-49 01:28:32 37.27
120 22876 Gunnar Fuglestad Vigrestad SK M 45-49 01:28:32 37.27
120 25882 Lodve Gudmestad Nærbø SK M 40-44 01:28:32 37.27
120 23680 Ingve Vold Nærbø SK M 40-44 01:28:32 37.27
125 38358 Hans Kristian Fjørstad Tasta & Omegn SK M 45-49 01:28:51 37.14
125 29682 Tore Tjetland Sandnes SK M 40-44 01:28:51 37.14
127 23973 Jan Inge Dersyd Stavanger SK M 45-49 01:29:23 36.91
127 100991 Tor Erik Fjelde Ryfylke SK M 17-19 01:29:23 36.91
127 27244 Øyvind Kaurstad CK Haugaland M 40-44 01:29:23 36.91
127 72217 Dag Nygaard CK Haugaland M 40-44 01:29:23 36.91
127 113409 Glenn Rostøl Ryfylke SK M 35-39 01:29:23 36.91
127 113322 John André Staurland Ryfylke SK M 20-24 01:29:23 36.91
133 22667 Geir Petter Aag Apply Sørco AS M 55-59 01:29:37 36.82
134 21922 Eirik Ikdahl Skjæveland Sandnes SK M 30-34 01:29:46 36.76
135 38526 Ørjan Bergli Hafrsfjord SK M 30-34 01:29:52 36.72
135 46496 Robert Fuglestad Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:29:52 36.72
137 114811 Christian Erevik Riise Stavanger SK M 20-24 01:29:57 36.68
137 100667 Lars Stangeland Bryne CK M 30-34 01:29:57 36.68
137 38150 Hans Rune Tonstad Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:29:57 36.68
140 24498 Jone Harestad Randaberg SK M 40-44 01:30:09 36.60
141 27209 Øyvind Tjemsland Sandnes SK M 45-49 01:30:27 36.48
142 21666 Dagfinn Mong Dalane SK M 45-49 01:30:31 36.45
143 29089 Terje Thunem Sandnes SK M 50-54 01:30:40 36.39
144 24200 Jim Bjørlo Aalgaard S & S M 50-54 01:30:43 36.37
145 23469 Hilde Hetland Dalane SK K 40-44 01:30:46 36.35
145 20507 Arild Byberg Sola CK M 40-44 01:30:46 36.35
145 20746 Arve Høgemark Aalgaard S & S M 40-44 01:30:46 36.35
145 22388 Frode Våge BIS Industrier M 35-39 01:30:46 36.35
145 25060 Kjell Aarstad Dalane SK M 50-54 01:30:46 36.35
150 30275 Per Arne Hansen Stavanger SK M 40-44 01:31:10 36.19
151 25238 Kjetil Larsen Bryne CK M 50-54 01:31:20 36.13
152 73468 Trond Hellem Tasta & Omegn SK M 35-39 01:31:23 36.11
153 28946 Svein Ove Andersen Stavanger SK M 30-34 01:31:28 36.07
153 26337 Morten Vien Aalgaard S & S M 55-59 01:31:28 36.07
155 28723 Stian Bjerkeseth Sandnes SK M 35-39 01:31:35 36.03
156 93509 Esben Eliassen Tasta & Omegn SK M 30-34 01:31:45 35.96
156 28541 Ståle Hauge Hafrsfjord SK M 50-54 01:31:45 35.96
156 21279 Bjørn Hetland Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:31:45 35.96
156 73585 Kim Lammenes Sandnes SK M 25-29 01:31:45 35.96
156 58112 Kim Borg Larsen IKM Testing M 35-39 01:31:45 35.96
156 25231 Kjetil Moen Hafrsfjord SK M 35-39 01:31:45 35.96
156 29641 Torbjørn Tobias Obrestad Vigrestad SK M 45-49 01:31:45 35.96
156 100276 Kalle Simm Stavanger TriK - Sykkel M 25-29 01:31:45 35.96
156 73289 Torbjørn Waage Aalgaard S & S M 30-34 01:31:45 35.96
165 22393 Frode Trones Lura SK M 40-44 01:31:56 35.89
166 77559 Per Benjaminsen Sola CK M 40-44 01:32:03 35.85
167 40371 Anne B. Skjæveland Sandnes SK K 40-44 01:32:05 35.83
167 73486 Rolf Tjemsland Aalgaard S & S M 30-34 01:32:05 35.83
169 73290 Frode Klungtveit Tasta & Omegn SK M 40-44 01:32:30 35.67
170 100827 Tom Espen Dalaker Rennesøy SK M 35-39 01:32:34 35.64
170 59101 Aleksander Henriksen Tasta & Omegn SK M 20-24 01:32:34 35.64
170 100698 Geir Pettersen Sandnes SK M 40-44 01:32:34 35.64
170 93512 Atle Sivertsen Sandnes SK M 25-29 01:32:34 35.64
170 26472 Nils Einar Aase Tasta & Omegn SK M 50-54 01:32:34 35.64
175 24894 Kenneth Asheim Aalgaard S & S M 45-49 01:32:36 35.63
176 58316 Svein Kråkø Stavanger SK M 40-44 01:32:41 35.60
177 29771 Torgeir Larsen Wintershall M 45-49 01:32:42 35.59
178 27561 Per Øyvind Hinna Tasta & Omegn SK M 45-49 01:32:43 35.59
178 24875 Kenneth Pedersen Tasta & Omegn SK M 40-44 01:32:43 35.59
180 53088 Atle Abrahamsen Tasta & Omegn SK M 40-44 01:32:47 35.56
180 29945 Trond Gunstensen Aarbakke BIL M 30-34 01:32:47 35.56
182 24900 Kenneth Øksnevad Høydal Sandnes SK M 20-24 01:32:50 35.54
183 73505 Jostein Bratland Nærbø SK Lagpulje M 50-54 01:32:53 35.52
184 46376 Ronny Dirdal Skanska Norge AS M 25-29 01:32:54 35.52
184 22373 Fredrik Jonsbråten Baker Hughes M 40-44 01:32:54 35.52
184 22083 Erik Olstad Stavanger SK M 25-29 01:32:54 35.52
184 52632 Nils Kåre Vågenes Baker Hughes M 40-44 01:32:54 35.52
188 25960 Magne Hatteland Bryne CK M 25-29 01:33:01 35.47
188 21166 Bjarne Salmelid Randaberg SK M 45-49 01:33:01 35.47
190 32394 Helene Espedal-Selvåg Sandnes SK K 45-49 01:33:15 35.38
190 28107 Rune Paulsen Nærbø M 35-39 01:33:15 35.38
190 52754 Irene Thorberg Vigesaa SK K 45-49 01:33:15 35.38
193 28522 Ståle Wærum Tasta & Omegn SK M 45-49 01:33:23 35.33
194 25616 Lars Jørgen Varnes Ryfylke SK M 45-49 01:33:26 35.31
195 32303 Svein Arne Bergene Bryne CK M 35-39 01:33:29 35.30
195 58765 Trond Fugelli Bogafjell Sykleklubb M 20-24 01:33:29 35.30
195 83333 Sven Gustavsson Bike Brothers M 40-44 01:33:29 35.30
195 52872 Arild Klingsheim Sola CK M 40-44 01:33:29 35.30
195 22684 Georg Risdal Sandnes SK M 40-44 01:33:29 35.30
200 26489 Nils Magne Håland Bryne CK M 45-49 01:33:32 35.28
201 52956 Frode Horpestad Bryne CK M 30-34 01:33:38 35.24
202 83512 Jan Tore Fjelland Sola CK M 35-39 01:33:44 35.20
202 26953 Ole-Gunnar Steinsland Bryne CK M 40-44 01:33:44 35.20
202 22354 Frank-Jonny Sætre Bryne CK M 40-44 01:33:44 35.20
205 39585 Håvard Tangen Bogafjell Sykleklubb M 30-34 01:33:52 35.15
206 53680 Tore Frøyland Bryne CK Express M 30-34 01:34:23 34.96
206 20333 Anne Beth Eiken Nilsen Bryne CK Express K 35-39 01:34:23 34.96
206 24651 Jørn-Steinar Sivertsen Bryne CK Express M 40-44 01:34:23 34.96
206 29541 Tor Helge Vatne Bryne CK Express M 50-54 01:34:23 34.96
210 27785 Reidar Asheim Bryne CK 2 M 50-54 01:34:25 34.95
210 73287 Espen Auestad Bryne CK 2 M 30-34 01:34:25 34.95
210 21313 Bjørn Austerå Bryne CK 2 M 65-69 01:34:25 34.95
210 25878 Livar Bertelsen Bryne CK 2 M 35-39 01:34:25 34.95
210 26215 Marton Digernes Bryne CK 2 M 45-49 01:34:25 34.95
210 21356 Bjørn Larsen Eie Bryne CK 2 M 50-54 01:34:25 34.95
210 100277 Stig Rune Elvedahl Bryne CK 2 M 40-44 01:34:25 34.95
210 38762 Bjørnar Goa Bryne CK 2 M 25-29 01:34:25 34.95
210 25913 Magnar Goa Bryne CK 2 M 45-49 01:34:25 34.95
210 30209 Wenche Haukland Bryne CK 2 K 45-49 01:34:25 34.95
210 25798 Lillian Thu Lode Bryne CK 2 K 40-44 01:34:25 34.95
210 52706 Bjarne Mæland Bryne CK 2 M 45-49 01:34:25 34.95
210 76443 Alf Åge Osaland Bryne CK 2 M 35-39 01:34:25 34.95
210 24116 Jarle Pollestad Bryne CK 2 M 45-49 01:34:25 34.95
210 76444 Nils Gunnar Rage Bryne CK 2 M 45-49 01:34:25 34.95
210 122779 Knut Reiestad Bryne CK 2 M 25-29 01:34:25 34.95
210 22922 Gustav Stokkeland Bryne CK 2 M 60-64 01:34:25 34.95
210 29095 Terje Stokkeland Bryne CK 2 M 55-59 01:34:25 34.95
210 29909 Trond Tveit Bryne CK 2 M 35-39 01:34:25 34.95
210 76202 Bjarte Voll Bryne CK 2 M 30-34 01:34:25 34.95
210 27817 Richard Aardal Bryne CK 2 M 40-44 01:34:25 34.95
210 46388 Trond T. Åse Bryne CK 2 M 45-49 01:34:25 34.95
210 22960 Hallstein Aase Bryne CK 2 M 45-49 01:34:25 34.95
233 26342 Morten Tjemsland Nærbø SK Lagpulje M 30-34 01:34:27 34.93
234 73028 Ove Kalvatn Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:34:32 34.90
235 23764 Ivar Askeli Hafrsfjord SK M 50-54 01:34:33 34.90
235 52856 Kjell Ivar Grindheim Randaberg SK M 50-54 01:34:33 34.90
235 52624 Ove Karlson Bryne CK M 40-44 01:34:33 34.90
235 21618 Dag Skjæveland Aalgaard S & S M 40-44 01:34:33 34.90
239 39066 Geir Malec Sandnes SK M 55-59 01:34:49 34.80
240 29273 Thor Arne Dybdahl Sola BMX M 40-44 01:34:59 34.74
240 26670 Oddbjørn Oaland Aalgaard S & S M 30-34 01:34:59 34.74
240 23280 Christian Pedersen Baker Hughes M 25-29 01:34:59 34.74
243 73532 Jan Morten Auseth Tasta & Omegn SK M 45-49 01:35:19 34.62
244 59019 Carl Christian Bryne CK Express M 25-29 01:36:30 34.19
245 38519 Arne Bryne Sandnes SK M 30-34 01:38:07 33.63
245 24112 Jarle Rossavik Sandnes SK M 45-49 01:38:07 33.63
247 100719 Rolf Sør-Reime Bryne CK M 25-29 01:38:19 33.56
248 26327 Monica Blomlie Dahlen Sandnes SK K 50-54 01:38:45 33.41
248 23508 Idar Hagenes Bryne CK M 45-49 01:38:45 33.41
248 53023 Hans Eirik Hovland Tasta & Omegn SK M 40-44 01:38:45 33.41
248 22743 Gøran Szanto Aalgaard S & S M 35-39 01:38:45 33.41
252 23106 Harald Krogedal Bryne CK 2 M 50-54 01:39:08 33.28
253 59116 Benn Folkvord Bryne CK M 35-39 01:39:15 33.24
253 66691 Richard Graves Hafrsfjord SK M 40-44 01:39:15 33.24
255 28762 Stig André Fjelldahl Sportsklubben Rye - Sykkel M 40-44 01:39:23 33.20
256 73297 Odd Harald Slettebø Dalane SK M 55-59 01:39:27 33.18
256 32355 Laila Våge Sandnes SK K 30-34 01:39:27 33.18
258 25430 Kristian Fjelde Sandnes M 45-49 01:39:36 33.13
258 39989 Njål Husebø Tasta & Omegn SK M 40-44 01:39:36 33.13
260 52863 Jan Gunnar Bru Statoil BIL M 45-49 01:39:37 33.12
261 37703 Alf Henning Haukeland Vigrestad SK M 50-54 01:39:46 33.07
262 21999 Elisabeth Haver Sandnes SK K 40-44 01:40:00 33
263 66591 Volker Franzen Bryne CK M 50-54 01:40:24 32.86
264 73393 Kjetil Frøyland Sandnes M 35-39 01:40:36 32.80
265 58930 Steffen Thorsen Bryne CK M 35-39 01:40:39 32.78
266 22512 Geir S. Undheim Nærbø SK M 30-34 01:40:52 32.71
267 73516 Eirik Tørneng Hinna CK M 25-29 01:40:53 32.71
268 115894 Arne Andersen Åna B.I.L M 40-44 01:40:58 32.68
268 28608 Steinar Strøm Tasta & Omegn SK M 55-59 01:40:58 32.68
270 72356 Magne Aarsteinsen Stavanger SK M 17-19 01:41:03 32.65
271 21642 Dag Flatekval Dale Bryne CK M 45-49 01:41:09 32.62
272 72190 Gabriel Casas Statoil BIL M 30-34 01:41:22 32.55
273 39343 Bjarte Sivert Knudsen Sandnes SK M 30-34 01:42:00 32.35
274 26006 Magnus Auestad Bryne CK M 45-49 01:42:08 32.31
275 22605 Geir Berge Dalane SK M 45-49 01:42:12 32.28
276 30251 Wojciech Gierymski Bogafjell Sykleklubb M 55-59 01:42:18 32.25
276 109634 Daniel Nicolai Hansten Bogafjell Sykleklubb M 25-29 01:42:18 32.25
278 28265 Sigmund Lutsi Sviland BMX M 60-64 01:42:33 32.17
279 122750 Svein Andresen Klepp CC Lagpulje M 40-44 01:42:51 32.08
279 122697 Attila Hudak Klepp CC Lagpulje M 25-29 01:42:51 32.08
279 28499 Sondre Kjær Klepp CC Lagpulje M 40-44 01:42:51 32.08
279 29584 Tor Martin Kverneland Klepp CC Lagpulje M 45-49 01:42:51 32.08
279 100341 Robert Kvæven Klepp CC Lagpulje M 40-44 01:42:51 32.08
279 59170 Stig Laland Klepp CC Lagpulje M 35-39 01:42:51 32.08
279 30381 Paal Frode Larsen Klepp CC Lagpulje M 45-49 01:42:51 32.08
279 38475 Njål-Magne Nilsen Klepp CC Lagpulje/Tasta & Omegn SK M 45-49 01:42:51 32.08
279 58308 John Inge Blom Pettersen Klepp CC Lagpulje M 40-44 01:42:51 32.08
279 104714 Petter Schou Klepp CC Lagpulje M 45-49 01:42:51 32.08
279 25123 Kjell Magnor Sele Klepp CC Lagpulje M 40-44 01:42:51 32.08
279 25906 Magnar Refve Stangeland Klepp CC Lagpulje M 25-29 01:42:51 32.08
279 40358 Peter Vestvik Klepp CC Lagpulje M 45-49 01:42:51 32.08
279 38527 Ståle Waagen Klepp CC Lagpulje M 45-49 01:42:51 32.08
279 24927 Kim Østebø Klepp CC Lagpulje M 35-39 01:42:51 32.08
294 77217 Per-Gunnar Risa Bryne CK M 30-34 01:43:58 31.74
295 27079 Ove Skretting Nærbø SK Lagpulje M 30-34 01:44:08 31.69
296 20158 Anders Sørbø Hundvåg M 40-44 01:44:15 31.65
296 52909 Benjamin A. Walker Bryne CK M 40-44 01:44:15 31.65
298 75743 Frode Efteland Bryne CK M 35-39 01:44:16 31.64
298 27248 Øyvin Johnsen Hafrsfjord SK M 55-59 01:44:16 31.64
300 73517 Snorre Lea Nærbø SK Lagpulje M 45-49 01:44:21 31.62
301 73497 Bjørn Flæte Andersen CK Haugaland M 40-44 01:44:24 31.60
302 113319 Simon Bjørheim Aarbakke BIL M 20-24 01:44:47 31.49
303 29239 Thomas Glenne-Knudsen Bryne CK M 35-39 01:44:52 31.46
303 52845 Stephen Long Hundvåg M 30-34 01:44:52 31.46
305 122780 Lauritz Marcelius Flåten Vigrestad SK M 40-44 01:45:01 31.42
306 30798 Magnus Jåtun Aalgaard S & S M 40-44 01:45:08 31.38
307 75449 Bjørn Hagerup Røken Bryne CK 2 M 25-29 01:45:53 31.16
308 24248 Johan Andersson Bryne CK 2 M 30-34 01:45:58 31.14
309 23578 Ingebret Andersen Nærbø SK M 65-69 01:46:01 31.12
309 59858 Liv Åse Sikveland Vigrestad SK K 50-54 01:46:01 31.12
311 54588 Olav Risa Statoil BIL M 30-34 01:46:20 31.03
312 28268 Sigmund Loen Lyse BIL M 50-54 01:46:25 31.01
313 122737 Alan Thickett Deeside Thistle M 45-49 01:46:29 30.99
314 26035 Margun Nes Birkeland Aalgaard S & S K 45-49 01:46:49 30.89
315 21952 Eldar Monsen Sandnes SK M 35-39 01:47:23 30.73
316 76216 Piotr Michalski Nærbø SK M 45-49 01:48:21 30.45
317 58333 Bjørn Kjetil Aanensen Bryne CK Express M 35-39 01:49:03 30.26
318 100741 Mona Skåra Bryne CK K 30-34 01:49:18 30.19
319 29675 Tore Vingen Vigesaa SK M 40-44 01:49:29 30.14
320 100695 Jan Egil Høyland Bogafjell Sykleklubb M 40-44 01:49:34 30.11
321 72295 Karl Bakke Vigrestad SK M 45-49 01:49:39 30.09
321 59363 Ove Alf Fløysvik Nærbø SK M 50-54 01:49:39 30.09
321 46429 Torill Stålesen Høyland Vigrestad SK K 40-44 01:49:39 30.09
321 59210 Carina Midtbø Dalane SK K 45-49 01:49:39 30.09
321 22024 Ellen Marie Obrestad Vigrestad SK K 45-49 01:49:39 30.09
321 28110 Rune Olsen-Hagen Hafrsfjord SK M 35-39 01:49:39 30.09
321 20735 Arve Stålesen Vigrestad SK M 45-49 01:49:39 30.09
321 73588 Tommy Våland Nærbø SK M 45-49 01:49:39 30.09
321 26103 Marit Orstad Waldeland Vigrestad SK K 45-49 01:49:39 30.09
330 53639 Joar Bratland Stavanger M 30-34 01:49:48 30.05
330 76826 Karl Johnny Mageland Bryne CK M 45-49 01:49:48 30.05
332 58129 Kristian Albrecht Sørensen Bryne CK M 30-34 01:49:57 30.01
333 20460 Arild Østbø Bryne CK M 35-39 01:50:20 29.90
334 25164 Kjell-Terje Ueland Bryne CK M 55-59 01:50:56 29.74
334 24253 Johan Magne Wiig Sandnes SK M 65-69 01:50:56 29.74
336 73063 Gunnar Garpestad Bryne CK M 50-54 01:51:01 29.72
337 28148 Rune Halvorsen Bryne CK M 30-34 01:51:24 29.62
338 28320 Sigurd Olav Risdal Klepp CC Lagpulje M 65-69 01:52:43 29.27
339 59064 Steinar Håland Bryne CK Express M 30-34 01:55:10 28.65
340 104507 Ingvar Sikveland Bryne CK 2 M 40-44 01:55:36 28.54
341 27586 Per-Øyvind Ødegård Hafrsfjord SK M 40-44 01:56:01 28.44
342 29914 Trond Riskjell Bryne CK M 35-39 01:56:32 28.31
343 20370 Anne Lise Jensen Bogafjell Sykleklubb K 45-49 01:56:57 28.21
344 122781 May-Brit Kristiansen Bryne CK K 45-49 01:57:04 28.18
344 21425 John Børge Skjæveland Aalgaard S & S M 45-49 01:57:04 28.18
344 66265 Johnny Stausholm Bryne CK M 45-49 01:57:04 28.18
347 107920 Isabelle Skontorp Bryne CK 2 K 40-44 02:05:40 26.25
348 27583 Per-Bjarte Tanche-Larsen Bogafjell Sykleklubb M 45-49 02:08:22 25.70
349 27018 Ole-Petter Aareskjold Sandnes BMX M 55-59 02:11:06 25.17
350 26636 Odd Magne Frantzen Sandnes M 70-74 02:13:58 24.63
350 22466 Gabriele Scandellari Sandnes SK M 70-74 02:13:58 24.63
352 113248 Karianne Vagle Kalvatn Bogafjell Sykleklubb K 35-39 02:36:22 21.10
353 24054 Jan-Arild Anda Bryne CK M 35-39 Fullført -
353 22770 Grethe Skræi Braut Bryne CK K 40-44 Fullført -
353 38574 Ståle Børresen Tasta & Omegn SK M 35-39 Fullført -
353 20852 Asle Espeland Bryne CK M 40-44 Fullført -
353 26529 Njål Fjotland Bryne CK M 35-39 Fullført -
353 26323 Monica Hagenes Bryne CK K 40-44 Fullført -
353 21082 Berge Hatteland Bryne CK M 55-59 Fullført -
353 21148 Birger Heddeslid Bryne CK M 35-39 Fullført -
353 22495 Gaute Håland Bryne CK M 60-64 Fullført -
353 29848 Torstein Håland Bryne CK M 35-39 Fullført -
353 46386 Tore Idsøe Bryne CK M 35-39 Fullført -
353 29793 Torild D. Kollsgård Sandnes SK K 45-49 Fullført -
353 52583 Kjell Kro Bryne CK M 35-39 Fullført -
353 38815 Arne Lima Bogafjell Sykleklubb M 40-44 Fullført -
353 23321 Helge Løge Bryne CK M 45-49 Fullført -
353 23398 Henning Mæland Bryne CK M 35-39 Fullført -
353 32343 Kurt Rolfsnes Ryfylke SK M 40-44 Fullført -
353 58234 Svein Georg Sangolt Bryne CK M 40-44 Fullført -
353 26539 Norodd Storlid Bryne CK M 50-54 Fullført -
353 99999 Rolf Østhus Bryne CK M 55-59 Fullført -
353 26680 Oddbjørn Aamodt Bryne CK M 50-54 Fullført -
- 23221 Håvard Dahl Dalane SK M 20-24 Brutt -
- 73479 Sverre Espedal-Selvåg Sandnes SK M 45-49 Brutt -
- 29980 Trond Magne Hegglund Stavanger SK M 35-39 Brutt -
- 38620 Kjetil Isaksen Stavanger SK M 35-39 Brutt -
- 58871 Stian Madland Nærbø SK M 25-29 Brutt -
- 28698 Stian Osmundsen Bryne CK M 35-39 Brutt -
- 75804 Joachim Sivertsen Bogafjell Sykleklubb M 30-34 Brutt -
- 100670 Oliver Smith CK Haugaland M 25-29 Brutt -
- 27557 Per Ove Øglænd Bryne CK M 45-49 Brutt -
- 28168 Rune Bråthen Stavanger TriK - Sykkel M 55-59 Disk. -
Ritt detaljer

Arrangør:

Bryne Cykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 29.04.2012
Distanse: 55.00 KM
Snittfart: 34.96 Km/t
Snittid: 1:34:23
Antall deltakere: 383

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2019 (66.00 km): 01:31:18 (M)
    • Christoffer Ellingsen
  • 2019 (66.00 km): 01:41:50 (K)
    • Mette Karlsen
    • Astrid Helen Njærheim
    • Andrea Terjesen
  • 2016 (55.00 km): 01:20:09 (M)
    • René Andersen
    • Kjetil Hansen
    • Sebastian Kartfjord
    • Åge André Kolnes
  • 2011 (55.00 km): 01:22:15 (K)
    • Tone Øglænd
  • 2015 (56.00 km): 01:24:59 (M)
    • René Andersen
    • Lars-Olav Måkestad Apold
    • Petter Bøe
    • Ørjan Frøiland
    • André Danielsen Josdal
    • Ståle Gunnar Josdal
    • Leiv-Ove Nordmark
    • Knut Reiestad
    • Sølve Magnus Skogland
  • 2015 (56.00 km): 01:30:36 (K)
    • Astrid Helen Njærheim
  • 2009 (59.00 km): 01:31:43 (M)
    • Torstein Lye
  • 2009 (59.00 km): 01:34:35 (K)
    • Hege Linn Eie Vatland
  • 2000 (57.00 km): 01:24:00 (M)
    • Odd Gaute Andreassen
    • Edd Geir Bore
    • Geir Dahlen
    • Kjetil Dyngeland
    • Øyvind Gitlesen
    • Kjartan Hjorteland
    • Jan Richard Hølestøl
    • Alfred Johnsen
    • Arnstein Nagell
    • Frank Pedersen
    • Lars Puntervold
    • Willy Arne Seglem
    • John Skjørestad
    • Davy Van Damme
    • Georg van Oudenhove
  • 2000 (57.00 km): 01:30:45 (K)
    • Tone Hatteland Lima
  • 1998 (54.00 km): 01:28:30 (M)
    • Odd Gaute Andreassen
    • Edd Geir Bore
    • Kjetil Dyngeland
    • Trygve Dyngeland
    • Terje Flaten
    • T. Kjetil Frøyland
    • Alfred Johnsen
    • Rune Lindø
    • Douglas Obershaw
    • Tor Arne Oltedal
    • Rolf Helge Selliken
    • Terje Thunem
    • Johnny Vea
  • 1998 (54.00 km): 01:37:00 (K)
    • Therese Karlbom