Brynesprinten - 2004
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 20052 Alexander Kristoff Stavanger M 16 01:21:54 40.29
2 21551 Christer Rake Stavanger M 16 01:21:55 40.28
3 23189 Håkon Austad Stavanger M 20 01:21:56 40.27
4 22638 Geir Henning Larsen Hommersåk M 40 01:21:57 40.26
5 21305 Bjørn Bruland Stavanger M 30 01:21:58 40.26
5 22596 Geir Byberg Stavanger M 16 01:21:58 40.26
5 23321 Helge Løge Kleppe M 30 01:21:58 40.26
5 23208 Håvard Nybø Hjelmeland M 20 01:21:58 40.26
5 26821 Olav Tengesdal Sandnes M 40 01:21:58 40.26
5 20424 Anskar Tveit Hundvåg M 40 01:21:58 40.26
11 26660 Odd Gaute Andreassen Ålgård M 30 01:22:08 40.17
11 24467 Jon Øystein Friestad Bergseth Klepp st. M 20 01:22:08 40.17
11 22595 Geir Dahlen Hafrsfjord M 40 01:22:08 40.17
11 23940 Jan Erik Fjotland Sandnes M 30 01:22:08 40.17
11 28747 Stig Lunde Stavanger M 40 01:22:08 40.17
11 24905 Kent Håkon Olsen Stavanger M 20 01:22:08 40.17
11 26223 Mathias Stene Stavanger M 20 01:22:08 40.17
11 21756 Edward Sævland Ålgård M 30 01:22:08 40.17
11 23153 Harry Waldeland Kleppe M 30 01:22:08 40.17
20 21850 Einar Lode Kleppe M 30 01:22:14 40.12
20 22125 Erik Bjørn Svalestad Helleland M 40 01:22:14 40.12
20 21516 Cato Tveit Hafrsfjord M 30 01:22:14 40.12
23 26787 Ola Magnus Laugaland Hafrsfjord M 20 01:22:17 40.10
23 27983 Rolf Helge Selliken Bryne M 30 01:22:17 40.10
23 28561 Steffen Slaattebræk Stavanger M 16 01:22:17 40.10
23 23192 Håkon Frahm Stokka Sandnes M 16 01:22:17 40.10
27 29808 Torje Hoås Digernes Sandnes M 16 01:22:27 40.02
27 29846 Torstein Lye Bryne M 30 01:22:27 40.02
27 24060 Jan-Ivar Nygaard Sandnes M 40 01:22:27 40.02
30 29541 Tor Helge Vatne Kvernaland M 40 01:22:33 39.97
31 26008 Magnus F. Bjørkavoll-Bergseth Klepp st. M 20 01:22:36 39.95
31 21355 Bjørn Kjell Digernes Sandnes M 40 01:22:36 39.95
33 22671 Sondre Kartevoll Ålgård M 20 01:22:45 39.87
33 20696 Arnstein Nagell Stavanger M 30 01:22:45 39.87
33 21259 Bjørn Nybru Kvernaland M 16 01:22:45 39.87
33 28498 Sondre Nærland Sandnes M 20 01:22:45 39.87
37 21112 Bernt Erland Stavanger M 30 01:26:59 37.93
37 25907 Magnar Rugland Vigrestad M 20 01:26:59 37.93
39 27809 René Andersen Sandnes M 30 01:27:05 37.89
39 22150 Erlend Kveinen Sandnes M 30 01:27:05 37.89
39 28959 Sveinar Vadla Årdal M 20 01:27:05 37.89
42 24402 Johnny Jelsbak Jørgensen Hafrsfjord M 40 01:27:13 37.83
42 28555 Steen Nielsen Stavanger M 40 01:27:13 37.83
44 27261 Øyvind Hoelgaard Ålgård M 30 01:27:52 37.55
44 28667 Sten Stenersen Stavanger M 16 01:27:52 37.55
46 28870 Svein-Egil Dretvik Sandnes M 40 01:27:58 37.51
46 29173 Terje Eide Stavanger M 30 01:27:58 37.51
46 28865 Svein Flornes Stavanger M 30 01:27:58 37.51
46 29153 Terje Hegna Sandnes M 30 01:27:58 37.51
46 26894 Olav Tu Husveg Vikeså M 20 01:27:58 37.51
46 24492 Jone Jonsson Hellvik M 20 01:27:58 37.51
46 22173 Erling Kindem Hafrsfjord M 40 01:27:58 37.51
46 25901 Magn Stian Kvie Tananger M 30 01:27:58 37.51
46 29753 Truls Munch-Ellingsen Stavanger M 40 01:27:58 37.51
46 24573 Jostein Mæland Sandnes M 40 01:27:58 37.51
46 23096 Harald Nybru Kvernaland M 40 01:27:58 37.51
46 24740 Karl Johan Pedersen Kvernaland M 40 01:27:58 37.51
46 21697 Daniel M. Rosdifte Egersund M 16 01:27:58 37.51
46 27326 Paul Kåre Rugland Bryne M 40 01:27:58 37.51
46 21128 Bertel Sæverhagen Vigrestad M 30 01:27:58 37.51
46 26337 Morten Vien Figgjo M 50 01:27:58 37.51
62 25238 Kjetil Larsen Tananger M 40 01:28:57 37.09
63 26380 Morten Jacobsen Stavanger M 30 01:33:15 35.38
64 28725 Stian Asheim Sandnes M 16 01:33:17 35.37
65 24763 Karstein Hagenes Sandnes M 30 01:33:22 35.34
66 30223 Wenche Svela Bore Kleppe K 30 01:33:42 35.21
66 29437 Tone Espedal Walskaar Sandnes K 20 01:33:42 35.21
66 22286 Eyvind Adsem Sandnes M 40 01:33:42 35.21
66 24054 Jan-Arild Anda Klepp st. M 20 01:33:42 35.21
66 23020 Hans Sandnes M 30 01:33:42 35.21
66 24833 Kåre Bøen Kleppe M 50 01:33:42 35.21
66 28798 Stuart Cowin Randaberg M 30 01:33:42 35.21
66 26215 Marton Digernes Bryne M 40 01:33:42 35.21
66 20506 Arild Dommersnes Sandnes M 30 01:33:42 35.21
66 23442 Henry Eskeland Voll M 16 01:33:42 35.21
66 28156 Rune Fjeld Stavanger M 40 01:33:42 35.21
66 26925 Ole Fossen Nærbø M 40 01:33:42 35.21
66 27985 Rolf Inge Halleland Hommersåk M 40 01:33:42 35.21
66 23339 Helge Hegerland Sandnes M 30 01:33:42 35.21
66 24032 Jan Richard Hølestøl Sandnes M 30 01:33:42 35.21
66 21373 Bjørn Ragnar Jensen Ålgård M 40 01:33:42 35.21
66 28983 Sveinung Jensen Ålgård M 40 01:33:42 35.21
66 21897 Eirik Kårstad Kvernaland M 30 01:33:42 35.21
66 28904 Svein Erik Madland Stavanger M 40 01:33:42 35.21
66 22536 Geir Pansegrau Hafrsfjord M 30 01:33:42 35.21
66 29339 Tom Sikveland Kleppe M 20 01:33:42 35.21
66 20738 Arve Skryten Stavanger M 30 01:33:42 35.21
66 24228 Johan Vesteraas Sandnes M 40 01:33:42 35.21
66 99999 Rolf Østhus Bryne M 40 01:33:42 35.21
90 24200 Jim Bjørlo Sandnes M 40 01:33:50 35.16
90 21734 Edd Geir Bore Kleppe M 40 01:33:50 35.16
90 21425 John Børge Skjæveland Figgjo M 30 01:33:50 35.16
90 30128 Vidar Veggeland Sand M 20 01:33:50 35.16
94 23041 Hans Inge Rege Sandnes M 40 01:37:23 33.88
95 22080 Erik Pettersen Sandnes M 20 01:37:26 33.86
96 24258 Johanne Therese Friestad Bergseth Klepp st. K 16 01:37:32 33.83
96 28594 Stein Morten Bjelland Stavanger M 40 01:37:32 33.83
96 20907 Atle Bjelland Sandnes M 30 01:37:32 33.83
96 29327 Tollak Bryne Bryne M 30 01:37:32 33.83
96 25968 Magne Dale Sandnes M 30 01:37:32 33.83
96 21708 David Equid Hafrsfjord M 40 01:37:32 33.83
96 22446 Frode Friestad Sandnes M 30 01:37:32 33.83
96 29245 Thomas Fuglestad Bjerkreim M 30 01:37:32 33.83
96 26397 Morten Gilje Stavanger M 30 01:37:32 33.83
96 29160 Terje Hadland Sirevåg M 40 01:37:32 33.83
96 28541 Ståle Hauge Stavanger M 40 01:37:32 33.83
96 20077 Alf Høgemark Ålgård M 20 01:37:32 33.83
96 20596 Arne Jakobsen Hafrsfjord M 40 01:37:32 33.83
96 23426 Henrik Kyllingstad Orre M 40 01:37:32 33.83
96 22472 Gard Lien Stavanger M 30 01:37:32 33.83
96 21202 Bjarte Lye Hafrsfjord M 20 01:37:32 33.83
96 28701 Stian Njærheim Nærbø M 20 01:37:32 33.83
96 24875 Kenneth Pedersen Stavanger M 30 01:37:32 33.83
96 22684 Georg Risdal Sandnes M 30 01:37:32 33.83
96 21743 Edmund Sandvik Ålgård M 40 01:37:32 33.83
96 26728 Oddvar Skoland Sandnes M 40 01:37:32 33.83
96 28528 Ståle Svensen Hafrsfjord M 30 01:37:32 33.83
96 22623 Geir Egil Vatne Hommersåk M 40 01:37:32 33.83
96 21613 Dag Wallin Tjelta M 50 01:37:32 33.83
96 24643 Jørn Arve Årdal Varhaug M 30 01:37:32 33.83
121 25268 Kjetil Efjestad Varhaug M 20 01:37:37 33.80
122 20821 Asbjørn Aarsland Bryne M 40 01:39:28 33.17
123 29954 Trond Bergesen Stavanger M 30 01:39:54 33.03
124 26646 Odd Rune Fløysvik Sandnes M 30 01:41:53 32.38
124 27137 Ørjan Kvelvane Stavanger M 30 01:41:53 32.38
126 28913 Svein Harald Andersen Vigrestad M 30 01:42:42 32.13
126 20394 Anne-Beate Lid Hole Stavanger K 30 01:42:42 32.13
126 24722 Karl Lima Ålgård M 40 01:42:42 32.13
126 25945 Magne Moi Bryne M 40 01:42:42 32.13
126 24116 Jarle Pollestad Sandnes M 30 01:42:42 32.13
126 22727 Glenn Time Bryne M 16 01:42:42 32.13
126 21057 Bent Ove Tjøtta Bryne M 30 01:42:42 32.13
133 22876 Gunnar Fuglestad Vigrestad M 30 01:43:02 32.02
133 27868 Roar Heggøy Sandnes M 30 01:43:02 32.02
133 27263 Øyvind Helland Kleppe M 30 01:43:02 32.02
133 25150 Kjell Sturla Zahl Sandnes M 40 01:43:02 32.02
137 21331 Bjørn Christian Borg Sandnes M 30 01:44:13 31.66
137 29649 Torbjørn Håland Kleppe M 30 01:44:13 31.66
137 20958 Ådne Mellemstrand Kleppe M 60 01:44:13 31.66
137 28348 Silje Nedland Molnes Stavanger K 16 01:44:13 31.66
141 25157 Kjell Terje Skrunes Hafrsfjord M 40 01:44:36 31.54
142 23928 Jan Erik Vangdal Sandnes M 40 01:45:20 31.32
143 27654 Ragnar Nilsen Stavanger M 60 01:45:48 31.19
144 25105 Kjell Inge Steinskog Ålgård M 30 01:47:20 30.74
145 25111 Kjell Ingve Byrkjedal Sandnes M 40 01:47:59 30.56
145 21190 Bjarne T. Hansen Bryne M 30 01:47:59 30.56
147 20753 Arve Kenneth Thorsen Kopervik M 30 01:48:23 30.44
148 29859 Torunn Reime Varhaug K 40 01:48:45 30.34
148 21824 Eigil Rune Sørensen Kleppe M 40 01:48:45 30.34
150 28930 Svein Kåre Hegelstad Vigrestad M 30 01:49:17 30.19
151 23975 Jan Ingve Håland Nærbø M 30 01:49:36 30.10
151 28320 Sigurd Olav Risdal Sandnes M 50 01:49:36 30.10
153 23578 Ingebret Andersen Nærbø M 50 01:49:52 30.03
153 28762 Stig André Fjelldahl Stavanger M 30 01:49:52 30.03
155 24226 Johan Waldeland Vigrestad M 20 01:50:16 29.92
156 21210 Bjarte Eikås Hafrsfjord M 40 01:51:47 29.52
156 28103 Rune Sagland Ålgård M 40 01:51:47 29.52
158 27449 Per Brekke Stavanger M 50 01:52:41 29.28
158 24756 Karl Inge Nymark Bjoa M 30 01:52:41 29.28
158 22412 Frode Otto Nærbø M 40 01:52:41 29.28
158 21618 Dag Skjæveland Figgjo M 30 01:52:41 29.28
158 22397 Frode Strømland Sandnes M 40 01:52:41 29.28
158 21119 Bernt Jostein Viste Kvernaland M 30 01:52:41 29.28
164 27987 Rolf Jørgen Lauritzen Vigrestad M 40 01:52:58 29.21
165 23937 Jan Erik Hafnor Stavanger M 40 01:53:43 29.01
166 28250 Sigbjørn Haukås Voll M 50 01:54:08 28.91
167 26945 Ole Bjørn Daltveit Hafrsfjord M 50 01:55:20 28.61
167 23930 Jan Erik Sletten Figgjo M 30 01:55:20 28.61
167 25164 Kjell-Terje Ueland Kvernaland M 50 01:55:20 28.61
170 30024 Trygve Hetland Sola M 50 01:55:41 28.52
171 22558 Geir Kydland Varhaug M 30 01:55:54 28.47
171 22807 Gunhild Fagerholt Otto Nærbø K 40 01:55:54 28.47
171 28881 Svein Arild Sigurdsen Sandnes M 40 01:55:54 28.47
174 21780 Egil Mathisen Hundvåg M 30 01:56:20 28.36
175 23943 Jan Erik Dagsland Tananger M 30 01:56:41 28.28
175 24830 Kåre Ekroll Hafrsfjord M 40 01:56:41 28.28
177 22324 Francois Febvay Stavanger M 40 01:57:02 28.19
178 29821 Torleif Ekeland Forsand M 50 01:57:20 28.12
179 20567 Arne Odland Varhaug M 30 02:00:00 27.5
180 24902 Kent Levang Sandnes M 20 02:00:21 27.42
181 26723 Oddvar Waldeland Ålgård M 40 02:00:48 27.31
182 29584 Tor Martin Kverneland Kleppe M 30 02:01:18 27.20
183 22005 Elisabeth Aase Bryne K 30 02:01:57 27.06
184 26969 Ole Johan Bredal Hundvåg M 30 02:02:44 26.88
184 28422 Sissel Heli Rugland Bryne K 40 02:02:44 26.88
186 26745 Oddvar Grastveit Nærbø M 40 02:03:32 26.71
186 22820 Gunn Maren Jacobsen Ålgård K 40 02:03:32 26.71
186 26889 Olav Magne Seime Stavanger M 30 02:03:32 26.71
186 27848 Roar Valseth Ålgård M 50 02:03:32 26.71
190 27620 Jan Petter Danielsen Hafrsfjord M 40 02:04:48 26.44
191 22422 Frode Larsen Stavanger M 30 02:05:27 26.30
192 25340 Knut Bjørgo Sola M 50 02:05:52 26.21
192 22039 Else Jonnie Bråstein Sandnes K 50 02:05:52 26.21
192 24648 Jørn Inge Hareland Bryne M 40 02:05:52 26.21
192 24757 Karleif Vatne Hommersåk M 50 02:05:52 26.21
196 23613 Inger Marie Bollestad Ålgård K 30 02:06:45 26.03
196 22770 Grethe Skræi Braut Bryne K 30 02:06:45 26.03
198 25282 Kjetil Alsvik Stavanger M 40 02:15:40 24.32
198 24708 Karin Malmin Bøhn Sandnes K 30 02:15:40 24.32
198 23100 Harald Minge Stavanger M 30 02:15:40 24.32
201 21285 Bjørn Håland Ålgård M 40 02:16:40 24.14
202 27557 Per Ove Øglænd Sandnes M 30 02:17:30 24
203 29644 Torbjørn Mikalsen Tjelta M 50 02:25:06 22.74
204 23876 Jan Egeland Bryne M 40 02:29:59 22.00
205 24894 Kenneth Asheim Ålgård Fullført -
205 20820 Asbjørn Bjelland Bryne Fullført -
205 30218 Wenche Byberg Kleppe Fullført -
205 26658 Odd-Egil Djøseland Bryne Fullført -
205 21082 Berge Hatteland Kleppe Fullført -
205 22495 Gaute Håland Bryne Fullført -
205 21494 Carl Aasland Jerstad Bryne Fullført -
205 20897 Atle Jerstad Bryne Fullført -
205 20583 Arne Langeland Bryne Fullført -
205 29786 Torhild Larsen Stavanger Fullført -
205 21169 Bjarne Lemvik Kvernaland Fullført -
205 26840 Olav Lode Bryne Fullført -
205 25798 Lillian Thu Lode Kleppe Fullført -
205 25485 Kurt Nevland Ålgård Fullført -
205 28330 Sigve Nevland Ålgård Fullført -
205 27309 Paul Nilsen Stavanger Fullført -
205 28743 Stig Norheim Bryne Fullført -
205 27886 Robert Olufsen Ålgård Fullført -
205 27407 Per Røsand Kverneland Fullført -
205 22815 Gunn Røsand Kverneland Fullført -
205 23683 Ingve Skogen Undheim Fullført -
205 29683 Tore Thorbjørnsen Ålgård Fullført -
205 26899 Ole Todnem Ålgård Fullført -
205 29082 Terje Wahlberg Bryne Fullført -
205 24253 Johan Magne Wiig Orre Fullført -
- 23411 Henning Bergevik Stavanger M 30 Brutt -
- 25753 Leiv Midthassel Stavanger M 30 Brutt -
- 28004 Ronny Time Bryne M 20 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

Bryne Cykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 25.04.2004
Distanse: 55.00 KM
Snittfart: 32.98 Km/t
Snittid: 1:40:03
Antall deltakere: 232

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2019 (66.00 km): 01:31:18 (M)
    • Christoffer Ellingsen
  • 2019 (66.00 km): 01:41:50 (K)
    • Mette Karlsen
    • Astrid Helen Njærheim
    • Andrea Terjesen
  • 2016 (55.00 km): 01:20:09 (M)
    • René Andersen
    • Kjetil Hansen
    • Sebastian Kartfjord
    • Åge André Kolnes
  • 2011 (55.00 km): 01:22:15 (K)
    • Tone Øglænd
  • 2015 (56.00 km): 01:24:59 (M)
    • René Andersen
    • Lars-Olav Måkestad Apold
    • Petter Bøe
    • Ørjan Frøiland
    • André Danielsen Josdal
    • Ståle Gunnar Josdal
    • Leiv-Ove Nordmark
    • Knut Reiestad
    • Sølve Magnus Skogland
  • 2015 (56.00 km): 01:30:36 (K)
    • Astrid Helen Njærheim
  • 2009 (59.00 km): 01:31:43 (M)
    • Torstein Lye
  • 2009 (59.00 km): 01:34:35 (K)
    • Hege Linn Eie Vatland
  • 2000 (57.00 km): 01:24:00 (M)
    • Odd Gaute Andreassen
    • Edd Geir Bore
    • Geir Dahlen
    • Kjetil Dyngeland
    • Øyvind Gitlesen
    • Kjartan Hjorteland
    • Jan Richard Hølestøl
    • Alfred Johnsen
    • Arnstein Nagell
    • Frank Pedersen
    • Lars Puntervold
    • Willy Arne Seglem
    • John Skjørestad
    • Davy Van Damme
    • Georg van Oudenhove
  • 2000 (57.00 km): 01:30:45 (K)
    • Tone Hatteland Lima
  • 1998 (54.00 km): 01:28:30 (M)
    • Odd Gaute Andreassen
    • Edd Geir Bore
    • Kjetil Dyngeland
    • Trygve Dyngeland
    • Terje Flaten
    • T. Kjetil Frøyland
    • Alfred Johnsen
    • Rune Lindø
    • Douglas Obershaw
    • Tor Arne Oltedal
    • Rolf Helge Selliken
    • Terje Thunem
    • Johnny Vea
  • 1998 (54.00 km): 01:37:00 (K)
    • Therese Karlbom