Kleppeloen - 2005
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 21850 Einar Lode Aarbakke M 30 00:36:22 -
2 23321 Helge Løge TKS M 30 00:36:31 -
3 22595 Geir Dahlen Aker Kværner M 40 00:36:36 -
4 21734 Edd Geir Bore Aker Kværner M 40 00:37:41 -
5 20673 Arnfinn Salte BlockBerge M 55-60 00:39:07 -
6 29846 Torstein Lye Spinn Sykkelshop M 30 00:39:30 -
7 24060 Jan-Ivar Nygaard Braathens M 40 00:39:45 -
8 23096 Harald Nybru Aker Kværner M 40 00:39:47 -
9 24200 Jim Bjørlo Kruse Smith M 40 00:39:51 -
10 20819 Asbjørn Bøen Braathens M 40 00:40:00 -
11 21373 Bjørn Ragnar Jensen Bravida M 40 00:41:22 -
12 23041 Hans Inge Rege Bygginnredning M 40 00:41:24 -
13 24722 Karl Lima Hitec Products M 40 00:41:29 -
14 26840 Olav Lode Rogaland Betong Pumpeservice M 30 00:41:33 -
15 27326 Paul Kåre Rugland Block Berge Bygg M 40 00:41:34 -
16 28870 Svein-Egil Dretvik Statoil M 40 00:41:59 -
17 23094 Harald Øverland Oceaneering M 40 00:42:01 -
18 28940 Svein Olav Rege Team Velux Isola Maxit M 40 00:43:26 -
19 20445 Arild Toft Aker Kværner M 40 00:43:31 -
20 26279 Mikael Tjemsland Peppes M 20 00:43:32 -
21 26215 Marton Digernes Team Velux Isola Maxit M 40 00:43:42 -
22 113533 Åge Johnsen IKM M 40 00:44:12 -
23 21897 Eirik Kårstad UiS M 30 00:44:59 -
24 23753 Ivar Håland IKM M 30 00:45:02 -
25 25618 Lars Kristian Lunde Swegon M 50 00:45:15 -
26 22727 Glenn Time TS M 20 00:46:46 -
27 28499 Sondre Kjær M 30 00:46:46 -
28 24228 Johan Vesteraas Barometer M 40 00:48:29 -
29 27514 Per Inge Byberg Statoil M 30 00:50:35 -
30 29123 Terje Nordmark Weatherford M 40 00:51:46 -
32 30223 Wenche Svela Bore Klepp Ommune K 30 3 Runder -
33 25798 Lillian Thu Lode Aarbakke K 30 3 Runder -
34 24651 Jørn-Steinar Sivertsen Kruse Bolig M 30 3 Runder -
35 25282 Kjetil Alsvik Fotograf Alsvik M 40 Fullført -
- 21315 Bjørn Andersen MWS M 40 Brutt -
- 28004 Ronny Time Salte Mek. M 20 Brutt -
- 29573 Tor Magne Tjemsland Smedvig M 30 Brutt -
- 26337 Morten Vien Better Water M 50 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

Halliburton


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 12.02.2005
Distanse: 15.60 KM
Snittfart: 22.03 Km/t
Snittid: 0:42:29
Antall deltakere: 38

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2016 (18.50 km): 00:39:02 (M)
    • Andreas Penne Nygård
  • 2011 (18.50 km): 00:43:54 (K)
    • Lene Byberg
  • 2008 (14.80 km): 00:31:48 (M)
    • Einar Lode
  • 2007 (15.80 km): 00:35:53 (M)
    • Jaroslav Kalous
  • 2007 (15.80 km): 00:39:39 (K)
    • Tone Hatteland Lima
  • 2005 (15.60 km): 00:36:22 (M)
    • Einar Lode
  • 2005 (15.60 km): 99:59:47 (K)
    • Wenche Svela Bore
    • Lillian Thu Lode
  • 2004 (14.40 km): 00:29:15 (M)
    • Edd Geir Bore
  • 2004 (14.40 km): 00:41:20 (K)
    • Wenche Svela Bore