Spinnsprinten - 2009
NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t
1 29846 Torstein Lye Bryne CK M 30 01:31:43 38.59
2 28218 Sanjin Dzafic Bryne CK M 30 01:31:44 38.59
2 24503 Jone Ellingsen Dalane SK / Berentsens Brygghus AS M 30 01:31:44 38.59
2 24891 Kenneth Flesjå Sola CK M 30 01:31:44 38.59
2 29980 Trond Magne Hegglund Stavanger SK M 30 01:31:44 38.59
2 28137 Rune Holmen Bryne CK M 30 01:31:44 38.59
2 22671 Sondre Kartevoll Sandnes SK M 30 01:31:44 38.59
2 26332 Morgan Kristoffersen Bryne CK M 30 01:31:44 38.59
2 22150 Erlend Kveinen Bryne CK M 30 01:31:44 38.59
2 28780 Stig Magne Loftheim Sandnes SK M 30 01:31:44 38.59
2 23835 Jan Nessa Sandnes SK M 30 01:31:44 38.59
2 25759 Leiv-Ove Nordmark Sandnes BMX M 30 01:31:44 38.59
2 22220 Espen Osaland Sandnes SK M 30 01:31:44 38.59
2 20563 Arne Rettedal Bryne CK M 30 01:31:44 38.59
2 23902 Jan Arne Rogstad Dalane SK M 30 01:31:44 38.59
2 26187 Martin Salte Nærbø SK M 30 01:31:44 38.59
2 29339 Tom Sikveland Bryne CK M 30 01:31:44 38.59
2 26223 Mathias Stene Sola CK M 30 01:31:44 38.59
2 21194 Bjarte Thorsen Sandnes SK M 30 01:31:44 38.59
2 25781 Lennart Tjensvoll Bryne CK M 30 01:31:44 38.59
2 21685 Dan Ivar Ånestad Bryne CK M 30 01:31:44 38.59
2 22246 Espen Aareskjold Sandnes SK M 30 01:31:44 38.59
23 30099 Vegar Bakken Bryne CK M 45 01:31:54 38.52
23 21734 Edd Geir Bore Bryne CK M 45 01:31:54 38.52
23 22501 Gaute Brådli Vigesaa SK M 40 01:31:54 38.52
23 23020 Hans Sandnes SK M 40 01:31:54 38.52
23 22595 Geir Dahlen Hafrsfjord SK / Aker Solutions M 45 01:31:54 38.52
23 21112 Bernt Erland Stavanger SK M 40 01:31:54 38.52
23 23940 Jan Erik Fjotland Sandnes SK / Spinn Sykkelshop M 40 01:31:54 38.52
23 26401 Morten Flørenæss Sandnes SK M 40 01:31:54 38.52
23 22901 Gunnleiv Gjøsæter Bømlo SK M 40 01:31:54 38.52
23 21373 Bjørn Ragnar Jensen Aalgaard S & S M 45 01:31:54 38.52
23 24770 Karsten Kristoffersen Bryne CK M 40 01:31:54 38.52
23 22638 Geir Henning Larsen Bryne CK M 45 01:31:54 38.52
23 21850 Einar Lode Bryne CK M 40 01:31:54 38.52
23 23321 Helge Løge Bryne CK M 40 01:31:54 38.52
23 24571 Jostein Moene Sandnes SK / Sykkelzentrum M 40 01:31:54 38.52
23 24573 Jostein Mæland Stavanger SK / DnB NOR M 45 01:31:54 38.52
23 24060 Jan-Ivar Nygaard Sandnes SK / Roxar M 45 01:31:54 38.52
23 25123 Kjell Magnor Sele Bryne CK M 40 01:31:54 38.52
23 27983 Rolf Helge Selliken Bryne CK M 40 01:31:54 38.52
23 22522 Geir Strømland Bryne CK M 40 01:31:54 38.52
23 20424 Anskar Tveit Hafrsfjord SK M 45 01:31:54 38.52
23 22389 Frode Valen Stord SK M 40 01:31:54 38.52
23 29541 Tor Helge Vatne Bryne CK M 45 01:31:54 38.52
23 23680 Ingve Vold Nærbø SK M 40 01:31:54 38.52
23 27557 Per Ove Øglænd Bryne CK M 40 01:31:54 38.52
48 28966 Sveinung Risa Aalgaard S & S M 20 01:32:56 38.09
49 30775 Roger Amdal StatoilHydro BIL M 30 01:32:57 38.08
49 23189 Håkon Austad Asker CK / Merida M 30 01:32:57 38.08
49 24467 Jon Øystein Friestad Bergseth Sandnes SK M 20 01:32:57 38.08
49 23028 Hans Arne Bjelland Bryne CK M 20 01:32:57 38.08
49 20147 Amund Dyrnes Sandnes SK M 20 01:32:57 38.08
49 24238 Johan Heggland Sandnes SK M 20 01:32:57 38.08
49 26894 Olav Tu Husveg Bryne CK M 30 01:32:57 38.08
49 29848 Torstein Håland Aalgaard S & S M 30 01:32:57 38.08
49 30284 Åge André Kolnes Sandnes SK M 20 01:32:57 38.08
49 27346 Pål Levang Aalgaard S & S M 30 01:32:57 38.08
49 40340 Andreas Penne Nygård Aalgaard S & S M 20 01:32:57 38.08
49 21932 Eivind Salte Årdal Maskinering M 30 01:32:57 38.08
49 25310 Knut Skaar Bryne CK M 20 01:32:57 38.08
49 27157 Øystein Susort Stegaberg IL - sykkel M 20 01:32:57 38.08
49 22718 Gjermund Vassbø Vigesaa SK M 20 01:32:57 38.08
64 25289 Kjetil Theodor Stangeland Bryne CK M 30 01:33:01 38.05
65 24149 Jarle Aakre Dalane SK / Styrbjørn M 30 01:33:48 37.73
66 22119 Erik Brodahl Sandnes SK M 30 01:34:19 37.53
67 20635 Arne Austefjord Hafrsfjord SK M 45 01:34:28 37.47
67 27780 Reidar Bratvold Hafrsfjord SK M 50 01:34:28 37.47
67 24408 Johnny Gerhardsen Hafrsfjord SK M 40 01:34:28 37.47
67 25330 Knut Gramstad Stord SK M 60 01:34:28 37.47
67 29375 Tom Harald Holta Ryfylke SK/ Team VELUX Isola Leca M 40 01:34:28 37.47
67 23855 Jan Høien Nærbø SK M 45 01:34:28 37.47
67 46680 Sten Ove Jensen Bærum og Omegn CK M 50 01:34:28 37.47
67 46861 Olav Langeland Horten og Omegns CK M 50 01:34:28 37.47
67 24572 Jostein Merkesdal Vigesaa SK M 45 01:34:28 37.47
67 29753 Truls Munch-Ellingsen M 45 01:34:28 37.47
67 25627 Lars Magne Nevland Dalane SK M 45 01:34:28 37.47
67 28791 Stig-Arne Pedersen Sandnes SK M 40 01:34:28 37.47
67 27549 Per Olav Sætren Dalane SK M 40 01:34:28 37.47
67 22749 Graham Taylor Sandnes SK M 40 01:34:28 37.47
67 20445 Arild Toft Hafrsfjord SK M 50 01:34:28 37.47
67 26626 Odd Kåre Tønnesen Aalgaard S & S M 45 01:34:28 37.47
67 26177 Martijn Vrolijk Sandnes SK M 30 01:34:28 37.47
67 29666 Torbjørn Aakre Dalane SK M 55 01:34:28 37.47
67 24728 Karl Aarrestad Hafrsfjord SK M 40 01:34:28 37.47
67 22124 Erik Aasland Stavanger SK M 45 01:34:28 37.47
87 23248 Hege Linn Eie Vatland Flekkefjord SK K 30 01:34:35 37.42
87 38526 Ørjan Bergli Team Scan-Tech M 30 01:34:35 37.42
87 28926 Svein Joar Horve Bryne CK M 20 01:34:35 37.42
87 24402 Johnny Jelsbak Jørgensen Hafrsfjord SK M 40 01:34:35 37.42
87 21897 Eirik Kårstad Sandnes SK M 30 01:34:35 37.42
87 23398 Henning Mæland Bryne CK M 30 01:34:35 37.42
87 21491 Carl Priésner Stavanger SK M 20 01:34:35 37.42
87 23041 Hans Inge Rege Aalgaard S & S M 45 01:34:35 37.42
87 29324 Tjerand Vigesdal Global Maritime AS M 30 01:34:35 37.42
87 34199 Lars Aarekol Stegaberg IL - sykkel M 20 01:34:35 37.42
97 23359 Helge Andersen Bryne CK M 30 01:34:54 37.30
97 21331 Bjørn Christian Borg Sandnes SK M 30 01:34:54 37.30
97 22104 Erik Grimsmo Hafrsfjord SK / Global Maritime AS M 30 01:34:54 37.30
97 25927 Magne Undheim Nærbø SK M 30 01:34:54 37.30
97 26155 Markus Zeeh Bryne CK M 30 01:34:54 37.30
102 27144 Ørjan Frøyland Sandnes SK M 30 01:35:25 37.10
103 24054 Jan-Arild Anda Bryne CK M 30 01:36:10 36.81
103 21914 Eirik Anfinsen ConocoPhillips M 40 01:36:10 36.81
103 21355 Bjørn Kjell Digernes Sola kommune BIL M 50 01:36:10 36.81
103 22155 Erlend Egeland Aalgaard S & S M 20 01:36:10 36.81
103 20176 Anders Grimsmo Aalgaard S & S M 40 01:36:10 36.81
103 28853 Sven Husveg Aalgaard S & S M 30 01:36:10 36.81
103 38620 Kjetil Isaksen Stavanger SK M 30 01:36:10 36.81
103 38515 Hans Jakob Jaatun Stavanger SK M 30 01:36:10 36.81
103 27834 Roald Kluge M 30 01:36:10 36.81
103 25548 Lars Lilledal Team Aktiv M 30 01:36:10 36.81
103 22406 Frode Sandal SpareBank 1 SR-Bank M 30 01:36:10 36.81
103 20201 Andreas Skaar Bryne CK M 20 01:36:10 36.81
103 22247 Espen Solberg Vigesaa SK M 20 01:36:10 36.81
103 21234 Bjørn Sundvor Vigesaa SK M 20 01:36:10 36.81
103 29908 Trond Ueland M 45 01:36:10 36.81
103 52560 Frode Østbø Stavanger SK M 30 01:36:10 36.81
119 29934 Trond Karlson Bryne CK M 30 01:37:00 36.49
120 25882 Lodve Gudmestad Nærbø SK M 30 01:37:06 36.45
121 22876 Gunnar Fuglestad Vigrestad SK M 40 01:37:29 36.31
121 30275 Per Arne Hansen Hafrsfjord SK / MI Swaco BIL M 40 01:37:29 36.31
121 23096 Harald Nybru Hafrsfjord SK M 50 01:37:29 36.31
121 27576 Per Terje Tjåland Hellvik IL M 40 01:37:29 36.31
125 29513 Tor Einar Strandberg Bryne CK M 30 01:37:32 36.29
126 21903 Eirik Haver Bryne CK M 30 01:37:56 36.14
126 28980 Sveinung Klippen Dalane SK M 30 01:37:56 36.14
128 28514 Sølve Bratland Nærbø SK M 30 01:38:49 35.82
128 28168 Rune Bråthen M 55 01:38:49 35.82
128 29249 Thomas Henry Chruickshank Baker Hughes M 30 01:38:49 35.82
128 20506 Arild Dommersnes Hafrsfjord SK M 40 01:38:49 35.82
128 27471 Per Arvid Gimre Sandnes SK M 20 01:38:49 35.82
128 26388 Morten Haugseng Sandnes SK M 45 01:38:49 35.82
128 20746 Arve Høgemark Aalgaard S & S M 30 01:38:49 35.82
128 21512 Casper Landa Stavanger SK M 17 01:38:49 35.82
128 40557 Nils Arne T. Leknes Nærbø SK M 17 01:38:49 35.82
128 132610 Brian Lindebæk-Nielsen Hafrsfjord SK M 30 01:38:49 35.82
128 22942 Haakon Bjerkreim Mong Dalane SK M 17 01:38:49 35.82
128 24994 Kjell Rimereit Hafrsfjord SK M 40 01:38:49 35.82
128 26643 Odd Rune Røyland Bryne CK M 40 01:38:49 35.82
128 20160 Anders Sie Ryfylke SK M 20 01:38:49 35.82
128 21239 Bjørn Soltvedt Block Berge Bygg M 45 01:38:49 35.82
128 46368 Jørn Øksendal OSI M 20 01:38:49 35.82
128 30277 Arvid Årdal Nærbø SK M 30 01:38:49 35.82
145 28598 Stein Rhoar Juul Bryne CK M 40 01:39:48 35.47
146 25282 Kjetil Alsvik Hafrsfjord SK M 45 01:40:01 35.39
146 21315 Bjørn Andersen Hafrsfjord SK M 45 01:40:01 35.39
146 29419 Tommy N. Andersen Hafrsfjord SK M 45 01:40:01 35.39
146 24405 Johnny Høyland Vigrestad SK M 40 01:40:01 35.39
146 20596 Arne Jakobsen Hafrsfjord SK M 45 01:40:01 35.39
146 24740 Karl Johan Pedersen Sandnes SK M 50 01:40:01 35.39
146 20423 Ansgar Tendenes Nærbø SK M 50 01:40:01 35.39
146 25060 Kjell Aarstad Dalane SK M 50 01:40:01 35.39
154 23322 Helge Lone Sandnes SK M 30 01:40:14 35.31
155 20962 Åge Telstø Bryne CK M 40 01:40:19 35.28
156 26925 Ole Fossen Bryne CK M 50 01:40:20 35.28
156 20018 Agnar Gjertsen Dalane SK M 45 01:40:20 35.28
156 26708 Oddmund Gravdal Nærbø SK M 60 01:40:20 35.28
156 29943 Trond Hagelin Hafrsfjord SK M 40 01:40:20 35.28
156 29356 Tom Hansen Aalgaard S & S M 40 01:40:20 35.28
156 25034 Kjell Haver Dalane SK M 45 01:40:20 35.28
156 25027 Kjell Høgemark Sandnes SK M 40 01:40:20 35.28
156 22429 Frode Kjemhus Sandnes SK M 40 01:40:20 35.28
156 25238 Kjetil Larsen Bryne CK M 45 01:40:20 35.28
156 23100 Harald Minge Hafrsfjord SK M 40 01:40:20 35.28
156 20433 Are Paulsen Norsk Protein M 40 01:40:20 35.28
156 26961 Ole Johan Røykenes Bryne CK M 40 01:40:20 35.28
156 21425 John Børge Skjæveland Aalgaard S & S / Team Tore Ravndal M 40 01:40:20 35.28
156 29095 Terje Stokkeland Bryne CK M 50 01:40:20 35.28
156 29678 Tore Vassvik Dalane SK M 45 01:40:20 35.28
156 24099 Jarle Vorland Bryne CK M 45 01:40:20 35.28
172 24529 Jonny Haugen M 40 01:41:06 35.01
172 21783 Egil Lillebø M 30 01:41:06 35.01
174 26407 Morten Braut Bryne CK M 30 01:41:10 34.99
174 27146 Ørjan Finnseth Hafrsfjord SK M 30 01:41:10 34.99
174 22448 Frode Flesjå Sola CK M 30 01:41:10 34.99
174 26377 Morten Karlsen Sandnes SK M 30 01:41:10 34.99
174 21202 Bjarte Lye Hafrsfjord SK M 30 01:41:10 34.99
174 27226 Øyvind Refsnes Nærbø SK M 30 01:41:10 34.99
174 23685 Ingve Sirevåg Sandnes SK M 30 01:41:10 34.99
174 26653 Odd Willy Støve Bryne CK M 30 01:41:10 34.99
182 28698 Stian Osmundsen Bryne CK M 30 01:41:21 34.92
183 27198 Øystein Amundrud Hafrsfjord SK M 30 01:41:54 34.73
183 26327 Monica Blomlie Dahlen Hafrsfjord SK K 40 01:41:54 34.73
183 23353 Helge Egeland Dalane SK M 30 01:41:54 34.73
183 27002 Ole Garpestad Dalane SK M 30 01:41:54 34.73
183 25230 Kjetil Muren Bryne CK M 30 01:41:54 34.73
183 21324 Bjørn Arild Omdal Dalane SK / Lyse M 30 01:41:54 34.73
183 28739 Stig Pedersen Dalane SK M 30 01:41:54 34.73
183 25199 Kjetil Steinskog Aalgaard S & S / Skanska Norge AS M 30 01:41:54 34.73
183 29628 Torbjørn Todnem Sandnes SK M 30 01:41:54 34.73
183 24385 Johnny Vaule Vigesaa SK M 30 01:41:54 34.73
193 26358 Morten Sæterdal Global Maritime AS M 40 01:42:06 34.67
194 28941 Svein Ole Håland Kverneland BIL M 30 01:43:05 34.34
194 20472 Arild Mellemstrand M 50 01:43:05 34.34
196 26275 Michael Dyrland Hafrsfjord SK M 40 01:43:30 34.20
197 74414 Jan Eric Crook Vossevangen CK M 30 01:43:36 34.16
197 32307 Jan Inge Dalsbø Bryne CK M 40 01:43:36 34.16
197 27582 Per Arild Dysjaland M 45 01:43:36 34.16
197 46494 Alexander Sandvik Finnesand Sandnes SK M 17 01:43:36 34.16
197 30281 Arve Friestad Nærbø SK M 20 01:43:36 34.16
197 29555 Tor Inge Gystøl Aalgaard S & S M 55 01:43:36 34.16
197 29241 Thomas Idland Hafrsfjord SK M 30 01:43:36 34.16
197 26375 Morten Kløvstad Bryne CK M 30 01:43:36 34.16
197 25677 Leif Midbrød Sandnes SK M 30 01:43:36 34.16
197 20949 Audun Ove Olsen Hafrsfjord SK M 55 01:43:36 34.16
197 30792 Jonny Serigstad Team Caudalie M 40 01:43:36 34.16
197 26688 Oddgeir Skjørestad Oceaneering BIL M 30 01:43:36 34.16
197 25652 Lars-Magne Vaule Vigesaa SK M 40 01:43:36 34.16
197 29677 Tore Vehus Dalane SK M 55 01:43:36 34.16
197 29214 Thomas Vehus Dalane SK M 30 01:43:36 34.16
212 52615 Steve Gentle Tieto M 30 01:44:01 34.03
213 25878 Livar Bertelsen Bryne CK M 30 01:44:28 33.88
213 24498 Jone Harestad Hafrsfjord SK M 30 01:44:28 33.88
213 23716 Iris Odland Knutsen Bryne CK K 40 01:44:28 33.88
213 52583 Kjell Kro Bryne CK M 30 01:44:28 33.88
213 24651 Jørn-Steinar Sivertsen Orstad BMX M 30 01:44:28 33.88
218 23675 Ingvar Dubland Nærbø SK M 50 01:44:35 33.84
218 27100 Ove Heimsvik Sandnes SK M 40 01:44:35 33.84
218 25946 Magne Melhus Dalane SK M 45 01:44:35 33.84
218 24732 Karl Geir Pedersen Sandnes SK M 50 01:44:35 33.84
218 20735 Arve Stålesen Vigrestad SK M 40 01:44:35 33.84
218 22519 Geir Tellefsen SK Fladepedal M 40 01:44:35 33.84
224 23937 Jan Erik Hafnor Bryne CK M 45 01:44:57 33.73
224 23098 Harald Mong Dalane SK / Dalane Energi M 45 01:44:57 33.73
224 21251 Bjørn Pettersen Bryne CK M 45 01:44:57 33.73
224 26363 Mortein Øvrebø Hafrsfjord SK M 45 01:44:57 33.73
228 24391 Johnny Skjæveland Aalgaard S & S M 20 01:45:35 33.52
229 23508 Idar Hagenes Bryne CK M 40 01:45:40 33.50
230 52617 Stian Laland M 30 01:45:44 33.48
230 28701 Stian Njærheim Nærbø SK M 30 01:45:44 33.48
230 22388 Frode Våge M 30 01:45:44 33.48
233 21792 Egil Hellestø Boplass AS M 30 01:45:57 33.41
233 30381 Paal Frode Larsen StatoilHydro BIL M 40 01:45:57 33.41
233 23085 Harald Skadsem Sandnes SK M 30 01:45:57 33.41
233 24790 Kåre Voll M 50 01:45:57 33.41
237 30790 Knut-Ole Rogneflåten M 30 01:46:05 33.36
238 20183 Anders Amdal Sauda SK M 45 01:46:10 33.34
238 28465 Sjur Bjerke Stavanger SK / Shell M 50 01:46:10 33.34
238 21700 Dave Gardner Bryne CK M 50 01:46:10 33.34
238 29982 Trond Olav Groven Hafrsfjord SK M 45 01:46:10 33.34
238 20567 Arne Odland Bryne CK M 40 01:46:10 33.34
238 26359 Morten Rye-Larsen Hafrsfjord SK M 50 01:46:10 33.34
238 22949 Hallgeir Wigestrand Bryne CK / EDB BIL M 45 01:46:10 33.34
245 22743 Gøran Szanto Aalgaard S & S / Team Nissan M 30 01:46:14 33.32
246 21114 Bernt Berntsen Nærbø SK M 30 01:46:21 33.28
247 52620 Roy Mæland Vigrestad SK M 30 01:46:28 33.24
248 24757 Karleif Vatne Aalgaard S & S M 55 01:46:55 33.10
249 23578 Ingebret Andersen Nærbø SK M 60 01:47:03 33.06
249 29945 Trond Gunstensen Aarbakke M 30 01:47:03 33.06
249 25231 Kjetil Moen Aker Solutions M 30 01:47:03 33.06
249 46384 Bård Nilsen M 30 01:47:03 33.06
249 29909 Trond Tveit Bryne CK M 30 01:47:03 33.06
254 21623 Dag Rugland Vigrestad SK M 45 01:47:06 33.05
255 32303 Svein Arne Bergene Bryne CK M 30 01:47:14 33.01
255 22593 Geir Eikeskog Tieto M 40 01:47:14 33.01
255 22340 Frank Jonassen Bryne CK M 30 01:47:14 33.01
258 20228 André Sirevåg Sandnes SK M 30 01:47:15 33.00
259 26342 Morten Tjemsland Bryne CK M 30 01:47:29 32.93
260 21279 Bjørn Hetland M 30 01:47:33 32.91
260 27244 Øyvind Kaurstad Stegaberg IL - sykkel / Mostly Harmless M 30 01:47:33 32.91
260 22865 Gunnar Laland Bryne CK M 20 01:47:33 32.91
260 24098 Jarle Wiig Gann Tre M 20 01:47:33 32.91
264 29483 Tor Bergersen CHC Helisport BIL M 30 01:47:47 32.84
264 21433 Børge Brunes Bryne CK M 30 01:47:47 32.84
264 26018 Marc Hettema StatoilHydro BIL M 45 01:47:47 32.84
264 30778 Ole Anders Johnsplass Bryne CK M 30 01:47:47 32.84
264 22083 Erik Olstad STIL M 20 01:47:47 32.84
264 46682 Sigmund Pettersen STIL sykkel M 20 01:47:47 32.84
264 20737 Arve Sonflå Bryne CK M 40 01:47:47 32.84
264 26824 Olav Steinskog Aalgaard S & S / Skanska BIL M 55 01:47:47 32.84
264 52622 Knut Inge Aase M 30 01:47:47 32.84
273 27689 Ragnvald Engelsvoll Nærbø SK M 30 01:48:19 32.68
274 28304 Sigurd Kinn Hafrsfjord SK M 45 01:48:22 32.66
275 24927 Kim Østebø StatoilHydro BIL M 30 01:48:33 32.61
276 25595 Lars Egil Borsheim Hafrsfjord SK M 50 01:48:49 32.53
276 24032 Jan Richard Hølestøl Sandnes SK M 40 01:48:49 32.53
278 38696 Odd Dysjaland M 45 01:49:31 32.32
279 46388 Trond T. Åse Bryne CK M 45 01:49:42 32.26
280 23764 Ivar Askeli Hafrsfjord SK M 45 01:49:48 32.24
281 26680 Oddbjørn Aamodt Bryne CK M 45 01:49:57 32.19
282 52623 Bengt Ola Bolsøy M 30 01:50:02 32.17
283 21791 Egil Høien Nærbø SK M 30 01:50:09 32.13
283 29935 Trond Iden Hafrsfjord SK M 30 01:50:09 32.13
283 26686 Oddgeir Sunde Sandnes SK M 30 01:50:09 32.13
286 29178 Terje Byrkjedal M 30 01:50:12 32.12
287 22684 Georg Risdal Sandnes SK M 30 01:50:13 32.11
288 30060 Harald Bøhn Bryne CK M 30 01:50:20 32.08
288 26323 Monica Hagenes Bryne CK K 40 01:50:20 32.08
288 52624 Ove Karlson Bryne CK M 30 01:50:20 32.08
291 23975 Jan Ingve Håland Nærbø SK M 30 01:50:23 32.07
292 26140 Marius Foss Sveen Bryne CK M 20 01:50:35 32.01
293 22057 Endre Andreassen Sandnes SK / Roxar M 45 01:50:36 32.00
293 28113 Rune Nilsen Sandnes SK M 40 01:50:36 32.00
293 27752 Reidar Refsnes Nærbø SK M 55 01:50:36 32.00
293 99999 Rolf Østhus Bryne CK M 50 01:50:36 32.00
297 52625 Bjørn André Bolsøy M 30 01:50:46 31.95
297 23980 Jan Kåre Bredal Bryne CK M 30 01:50:46 31.95
297 29615 Tor-Inge Bøe StatoilHydro BIL M 30 01:50:46 31.95
297 26042 Mari Dubland Bryne CK K 30 01:50:46 31.95
297 26529 Njål Fjotland StatoilHydro BIL M 30 01:50:46 31.95
297 33743 Magne Fosse M 30 01:50:46 31.95
297 21287 Bjørn Halleland Klepp kommune M 50 01:50:46 31.95
297 29242 Thomas Hetland Hafrsfjord SK M 40 01:50:46 31.95
297 28249 Sigbjørn Hjorthaug Aalgaard S & S M 30 01:50:46 31.95
297 21699 Dave Jillett Shell M 40 01:50:46 31.95
297 52626 Etienne Reding Shell M 30 01:50:46 31.95
297 26953 Ole-Gunnar Steinsland M 40 01:50:46 31.95
297 25198 Kjetil Stokkeland Aalgaard S & S M 40 01:50:46 31.95
297 20061 Alf Våland Gann Tre M 20 01:50:46 31.95
311 20745 Arve Kolbeinsen Bryne CK M 40 01:51:34 31.72
312 30279 Harald Vetrhus Hafrsfjord SK / Tieto M 40 01:51:40 31.70
313 22495 Gaute Håland Bryne CK M 55 01:52:16 31.53
314 26035 Margun Nes Birkeland Aalgaard S & S K 40 01:52:19 31.51
314 28762 Stig André Fjelldahl Ernst & Young AS M 30 01:52:19 31.51
314 46496 Robert Fuglestad Gandsfjord Karateklubb M 30 01:52:19 31.51
314 52627 Per Herikstad Bryne CK M 30 01:52:19 31.51
314 23280 Christian Pedersen Baker Hughes M 20 01:52:19 31.51
314 52628 Eirik Pedersen M 20 01:52:19 31.51
320 25391 Konrad Jonassen M 30 01:52:26 31.48
321 27079 Ove Skretting Nærbø SK M 30 01:52:36 31.43
321 20194 Andreas Stokka Jr. Hafrsfjord SK M 17 01:52:36 31.43
323 38282 Sveinung Skjæveland Sandnes SK M 30 01:52:57 31.34
324 24226 Johan Waldeland Vigrestad SK M 30 01:53:03 31.31
325 23405 Henning Gjesdal Bryne CK M 30 01:53:22 31.22
325 21999 Elisabeth Haver Spinn Sykkelshop K 40 01:53:22 31.22
325 20886 Atle Ingolf Nylund Team Rosenberg M 50 01:53:22 31.22
328 21666 Dagfinn Mong Dalane SK M 40 01:53:36 31.16
329 22512 Geir S. Undheim Nærbø SK M 30 01:53:38 31.15
330 52629 Tore Tjøtta Bryne CK M 40 01:54:06 31.02
331 26694 Oddgeir Drøpping Hafrsfjord SK / Subsea 7 M 30 01:54:35 30.89
331 30171 Vidar Åsen Aalgaard S & S M 30 01:54:35 30.89
333 20460 Arild Østbø Bryne CK M 30 01:55:14 30.72
334 20907 Atle Bjelland Sola CK M 30 01:55:24 30.67
334 32300 Widar Fuglestad Vigrestad SK M 20 01:55:24 30.67
334 52630 Gjermund Haugeneset Team PAD M 40 01:55:24 30.67
334 33846 Kjetil Haugland ABB BIL M 30 01:55:24 30.67
334 52631 Bjørn Hjertenes Ryfylke SK M 30 01:55:24 30.67
334 21797 Egil Haaverstein Sola BMX M 30 01:55:24 30.67
334 24491 Jone Klingsheim Klingsheim M 40 01:55:24 30.67
334 27091 Ove Landa Sandnes SK M 55 01:55:24 30.67
334 21374 Bjørn Reidar Mæland Aalgaard S & S M 40 01:55:24 30.67
334 22395 Frode Tjessem Aalgaard S & S M 30 01:55:24 30.67
334 23198 Håvard Tjessem Aalgaard S & S M 30 01:55:24 30.67
334 27848 Roar Valseth Aalgaard S & S M 60 01:55:24 30.67
334 26813 Olav Vatne Hafrsfjord SK M 30 01:55:24 30.67
334 29500 Tor Atle Aadneram Bayes M 30 01:55:24 30.67
334 21155 Birger Aase Sandnes SK M 55 01:55:24 30.67
349 27126 Øistein Lende Aalgaard S & S M 40 01:55:26 30.66
350 46385 Frank Szanto Aalgaard S & S / Team Nissan M 30 01:56:00 30.51
351 32390 Alexander Lassen Sandnes SK M 45 01:56:04 30.49
351 21166 Bjarne Salmelid Baker Hughes M 40 01:56:04 30.49
353 32357 Einar Lillebø Sandnes SK M 40 01:56:05 30.49
354 24435 Jon Arild Kalheim GK NORGE AS M 40 01:56:17 30.44
354 47261 Gøran Haugstad Sagranden Lågen CK M 20 01:56:17 30.44
354 52632 Nils Kåre Vågenes Baker Hughes M 40 01:56:17 30.44
357 20158 Anders Sørbø Team VELUX Isola Leca M 30 01:56:40 30.34
358 52633 Benjamin Young M 30 01:57:17 30.18
359 37703 Alf Henning Haukeland Vigrestad SK M 45 01:57:44 30.06
359 39585 Håvard Tangen Hafrsfjord SK M 30 01:57:44 30.06
361 30273 Glenn Nevland Aalgaard S & S M 17 01:58:05 29.97
361 25485 Kurt Nevland Aalgaard S & S M 40 01:58:05 29.97
363 22640 Geir Inge Rønning Bryne CK M 50 01:58:26 29.89
364 30251 Wojciech Gierymski M 50 01:59:24 29.64
364 28513 Sølve Søyland Bryne CK M 40 01:59:24 29.64
366 24413 Johnny Berentsen Nærbø SK M 45 01:59:48 29.54
366 52593 Joachim Fidtje Aalgaard S & S M 30 01:59:48 29.54
366 27241 Øyvind Knutsen Jærentrepenør M 30 01:59:48 29.54
366 23106 Harald Krogedal Bryne CK M 50 01:59:48 29.54
366 20072 Alf Minde Orstad BMX M 30 01:59:48 29.54
366 30780 Kim Svindland Team Jærmester M 20 01:59:48 29.54
366 38951 Oddmund Taksdal M 30 01:59:48 29.54
373 24360 John Olav Haga Deloitte M 20 02:00:17 29.43
373 52635 John Harald Schjelderup Liadalsnipa CK M 20 02:00:17 29.43
375 20726 Arthur Skartveit M 30 02:01:28 29.14
376 26172 Martha Seldal Bjelland Sola CK K 30 02:01:34 29.11
376 24081 Janne Kristin Frantzen Hafrsfjord SK K 40 02:01:34 29.11
376 26194 Martin Idsø Aalgaard S & S M 40 02:01:34 29.11
376 28558 Stefan Selchow M 40 02:01:34 29.11
380 23568 Inge Peder Fylling Lid Bryne CK M 60 02:02:52 28.81
381 28268 Sigmund Loen Lyse BIL M 40 02:03:44 28.60
381 28320 Sigurd Olav Risdal Felleskjøpet BIL M 60 02:03:44 28.60
383 22820 Gunn Maren Jacobsen Aalgaard S & S K 40 02:04:32 28.42
384 22729 Glenn Sletten Aalgaard S & S M 17 02:05:13 28.27
384 23930 Jan Erik Sletten Aalgaard S & S M 45 02:05:13 28.27
386 21082 Berge Hatteland Bryne CK M 55 02:05:24 28.22
386 25956 Magne Jakobsen Bryne CK M 70 02:05:24 28.22
386 28123 Rune Løvik M 40 02:05:24 28.22
389 22988 Hanna Elise Andersson Hafrsfjord SK / Halliburton K 20 02:05:46 28.14
390 25848 Liv Tjessem Sandnes SK K 30 02:06:05 28.07
391 52636 Henning Balzer Hafrsfjord SK M 40 02:06:50 27.91
391 29793 Torild D. Kollsgård Sandnes SK K 40 02:06:50 27.91
391 27583 Per-Bjarte Tanche-Larsen Halliburton M 45 02:06:50 27.91
394 24253 Johan Magne Wiig Sandnes SK / Orre IL M 65 02:08:38 27.52
395 52637 Terje Salte Kverneland BIL M 55 02:09:56 27.24
396 23613 Inger Marie Bollestad Aalgaard S & S K 40 02:10:12 27.18
396 21092 Berit Walbækken Mala Aalgaard S & S K 50 02:10:12 27.18
396 29859 Torunn Reime Bryne CK K 40 02:10:12 27.18
396 21743 Edmund Sandvik Aalgaard S & S M 50 02:10:12 27.18
400 39084 Bjørn Gjesdal M 20 02:10:31 27.12
401 29083 Terje Vold Bryne CK M 60 02:11:34 26.90
402 22039 Else Jonnie Bråstein Aalgaard S & S K 60 02:12:57 26.62
403 52638 Rune Bruknapp Bryne CK M 30 02:13:42 26.47
403 52639 Kristine Holmskau Bryne CK K 30 02:13:42 26.47
403 29275 Thor Einar Molland M 60 02:13:42 26.47
406 25250 Kjetil Hegre Aalgaard S & S M 30 02:14:38 26.29
407 24630 Jørn Sviland Bryne CK M 30 02:14:57 26.23
408 27586 Per-Øyvind Ødegård Hafrsfjord SK M 40 02:16:56 25.85
409 52640 Ørjan Eikeland M 20 02:17:02 25.83
409 32382 Sigurd Emil Garstad Turrennklubben M 65 02:17:02 25.83
411 29649 Torbjørn Håland Bryne CK M 30 02:18:21 25.58
412 30062 Turid Lillian Stuvik Høyland Bryne CK K 40 02:18:26 25.57
413 52641 Christer Ingebretsen Expro group Norway M 40 02:19:30 25.37
414 26636 Odd Magne Frantzen M 65 02:22:24 24.85
415 38866 Ragnhild Helland Minde Bryne CK K 30 02:27:48 23.95
416 24894 Kenneth Asheim Aalgaard S & S M 40 Fullført -
416 30223 Wenche Svela Bore Bryne CK K 30 Fullført -
416 22770 Grethe Skræi Braut Bryne CK K 30 Fullført -
416 24708 Karin Malmin Bøhn Aalgaard S & S K 30 Fullført -
416 27874 Roar Børresen TOSK M 30 Fullført -
416 38574 Ståle Børresen Hafrsfjord SK M 30 Fullført -
416 26215 Marton Digernes Bryne CK M 45 Fullført -
416 28392 Siri Evertsen Bryne CK K 40 Fullført -
416 26571 Odd Garpestad Dalane SK M 60 Fullført -
416 20616 Arne Hagelund Bryne CK M 50 Fullført -
416 30209 Wenche Haukland Bryne CK K 40 Fullført -
416 21500 Carl Håkon Jarstø Stavanger SK / Subsea 7 M 45 Fullført -
416 27248 Øyvin Johnsen Baker Hughes BIL M 50 Fullført -
416 22795 Gudmund Jørgensborg Dalane SK / Dalane Energi BIL M 60 Fullført -
416 30054 Turid Klungtveit Aalgaard S & S K 40 Fullført -
416 29584 Tor Martin Kverneland Bryne CK M 40 Fullført -
416 27330 Paula Karin Landsnes Aalgaard S & S K 50 Fullført -
416 25798 Lillian Thu Lode Bryne CK K 30 Fullført -
416 52642 Frode Mehus Bryne CK M 40 Fullført -
416 25945 Magne Moi Bryne CK M 55 Fullført -
416 26670 Oddbjørn Oaland Bryne CK M 20 Fullført -
416 27886 Robert Olufsen Aalgaard S & S M 40 Fullført -
416 24263 Johannes Oma Hafrsfjord SK M 30 Fullført -
416 27563 Per Ravndal Opsahl Aalgaard S & S M 55 Fullført -
416 25706 Leif Arild Paulsen Hafrsfjord SK M 30 Fullført -
416 22808 Gunleif Ræg Bryne CK M 40 Fullført -
416 26186 Martin Sandve Bryne CK M 20 Fullført -
416 21618 Dag Skjæveland Aalgaard S & S M 30 Fullført -
416 21922 Eirik Ikdahl Skjæveland Sandnes SK M 30 Fullført -
416 22077 Erik Solvang Bryne CK M 40 Fullført -
416 28888 Svein-Atle Stokka Sandnes SK M 40 Fullført -
416 25290 Klas Stølsnes Bryne CK M 40 Fullført -
416 32280 Kjell Sør-Reime Nærbø SK M 45 Fullført -
416 25164 Kjell-Terje Ueland Bryne CK M 55 Fullført -
416 26669 Oddbjørn Øfsteng Bryne CK M 40 Fullført -
416 29426 Tone Øglænd Bryne CK K 30 Fullført -
416 24289 John Øgreid Bryne CK M 40 Fullført -
416 23588 Inger Ørmen Aalgaard S & S K 40 Fullført -
416 24464 Jon Magnus Østhus Aalgaard S & S M 55 Fullført -
416 22960 Hallstein Aase Bryne CK M 45 Fullført -
416 29614 Tor-Inge Aase Bryne CK M 30 Fullført -
416 22005 Elisabeth Aase Bryne CK K 40 Fullført -
- 27809 René Andersen Bryne CK M 30 Brutt -
- 52643 Abel Asgodom M 20 Brutt -
- 38916 Jim Henry Borlaug Bryne CK M 30 Brutt -
- 26400 Morten Forus Sandnes SK M 30 Brutt -
- 20676 Arnfinn Joli Team VELUX Isola Leca M 40 Brutt -
- 46370 Erling Kristiansen M 30 Brutt -
- 28776 Stig Erik Kristiansen Dalane SK / Aker Egersund M 30 Brutt -
- 52644 Morten Mossige ABB BIL M 40 Brutt -
- 32313 Bjarte Nevland Aalgaard S & S M 30 Brutt -
- 24116 Jarle Pollestad Bryne CK M 40 Brutt -
- 21662 Dagfinn Seglem Dalane SK M 20 Brutt -
- 23812 Jan Thiessen M 30 Brutt -
- 26337 Morten Vien Aalgaard S & S M 55 Brutt -
Ritt detaljer

Arrangør:

Bryne Cykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 26.04.2009
Distanse: 59.00 KM
Snittfart: 33.55 Km/t
Snittid: 1:45:29
Antall deltakere: 470

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2019 (66.00 km): 01:31:18 (M)
    • Christoffer Ellingsen
  • 2019 (66.00 km): 01:41:50 (K)
    • Mette Karlsen
    • Astrid Helen Njærheim
    • Andrea Terjesen
  • 2016 (55.00 km): 01:20:09 (M)
    • René Andersen
    • Kjetil Hansen
    • Sebastian Kartfjord
    • Åge André Kolnes
  • 2011 (55.00 km): 01:22:15 (K)
    • Tone Øglænd
  • 2015 (56.00 km): 01:24:59 (M)
    • René Andersen
    • Lars-Olav Måkestad Apold
    • Petter Bøe
    • Ørjan Frøiland
    • André Danielsen Josdal
    • Ståle Gunnar Josdal
    • Leiv-Ove Nordmark
    • Knut Reiestad
    • Sølve Magnus Skogland
  • 2015 (56.00 km): 01:30:36 (K)
    • Astrid Helen Njærheim
  • 2009 (59.00 km): 01:31:43 (M)
    • Torstein Lye
  • 2009 (59.00 km): 01:34:35 (K)
    • Hege Linn Eie Vatland
  • 2000 (57.00 km): 01:24:00 (M)
    • Odd Gaute Andreassen
    • Edd Geir Bore
    • Geir Dahlen
    • Kjetil Dyngeland
    • Øyvind Gitlesen
    • Kjartan Hjorteland
    • Jan Richard Hølestøl
    • Alfred Johnsen
    • Arnstein Nagell
    • Frank Pedersen
    • Lars Puntervold
    • Willy Arne Seglem
    • John Skjørestad
    • Davy Van Damme
    • Georg van Oudenhove
  • 2000 (57.00 km): 01:30:45 (K)
    • Tone Hatteland Lima
  • 1998 (54.00 km): 01:28:30 (M)
    • Odd Gaute Andreassen
    • Edd Geir Bore
    • Kjetil Dyngeland
    • Trygve Dyngeland
    • Terje Flaten
    • T. Kjetil Frøyland
    • Alfred Johnsen
    • Rune Lindø
    • Douglas Obershaw
    • Tor Arne Oltedal
    • Rolf Helge Selliken
    • Terje Thunem
    • Johnny Vea
  • 1998 (54.00 km): 01:37:00 (K)
    • Therese Karlbom