Color Line Tour - 2018

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

NR TurrittID Pulje Fornavn Etternavn Klubb Klasse Tid Km/t105 km178 km
1 108032 Mivai Express Marius Blålid Sandefjord SK M 25-29 04:50:41 43.3402:34:0804:04:58
1 101047 Mivai Express Andreas Erland Kristiansands Cykleklubb M 25-29 04:50:41 43.3402:34:0904:04:58
1 139308 Mivai Express Per Eskeland Gjerstad IL Sykkelgruppe M 35-39 04:50:41 43.3402:34:0604:04:59
1 100671 Mivai Express Ole Jakob Haugen Otra IL - Sykkel - Evje Ambulanse M 20-24 04:50:41 43.3402:34:0500:00:00
1 128996 Mivai Express Kjetil Kiledal Isaksen Vossevangen Cykleklubb M 35-39 04:50:41 43.3402:34:0604:04:57
1 136517 Mivai Express Joakim Johnsen Kristiansands Cykleklubb M 25-29 04:50:41 43.3402:34:0700:00:00
1 101187 Mivai Express Endre Danielsen Nyhagen Grimstad SK M 25-29 04:50:41 43.3402:34:0704:04:58
1 24868 Mivai Express Kenneth Flateland Solheim Vennesla OCK - Solheim Sykkel Service AS M 45-49 04:50:41 43.3402:34:0804:04:58
1 151123 Mivai Express Elias Angell Spikseth Nanset IF - Sykkel M 25-29 04:50:41 43.3402:34:0804:04:58
1 125697 Mivai Express Alexander Sterk-Hansen Kristiansands Cykleklubb M 20-24 04:50:41 43.3400:00:0000:00:00
1 152739 Mivai Express Joachim Strindin IK Hero - Sykkel M 25-29 04:50:41 43.3402:34:0704:04:58
1 82104 Mivai Express Mathias Sundquist IK Hero - Sykkel - Ugland Pro Cycling M 20-24 04:50:41 43.3402:34:0604:04:57
1 139692 Mivai Express Eirik Sætra-Pedersen Kristiansands Cykleklubb M 20-24 04:50:41 43.3402:34:0600:00:00
1 83338 Mivai Express Hans Martin Aamodt Søgne Cykleklubb M 30-34 04:50:41 43.3402:34:0704:04:58
15 109274 Mivai Express Terje Lindholm Lillehammer Cykleklubb - Mivai Express Team M 45-49 04:53:13 42.9702:34:0704:04:57
16 34385 Mivai Express Hans-Tore Ebeltoft Andersen Lund Cykleklubb M 35-39 05:04:35 41.3602:34:0700:00:00
17 152493 Mivai Express Brede Høygilt Gjerstad IL Sykkelgruppe - Mivai Express Team 2018 M 25-29 05:12:21 40.3300:00:0000:00:00
18 59019 TOSK Gruppo Nero Carl Christian Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 05:17:30 39.6802:47:3704:27:30
18 73292 TOSK Gruppo Nero Øyvind Dahl Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 05:17:30 39.6802:47:3704:27:29
18 73017 TOSK Gruppo Nero Anders Farestveit Tasta & Omegn Sykkel Klubb - BPP M 35-39 05:17:30 39.6802:47:3604:27:30
18 125750 TOSK Gruppo Nero Svein Erik Haugland Tasta & Omegn Sykkel Klubb - PGNiG M 30-34 05:17:30 39.6800:00:0000:00:00
18 139750 TOSK Gruppo Nero Ørjan Hegreberg Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 05:17:30 39.6802:47:3604:27:31
18 53756 TOSK Gruppo Nero Alf Åge Kristiansen Tasta & Omegn Sykkel Klubb - PipeSystem AS M 40-44 05:17:30 39.6802:47:3504:27:30
18 40535 TOSK Gruppo Nero Håvard Madsen Lampe Tasta & Omegn Sykkel Klubb - BPP M 35-39 05:17:30 39.6802:47:3800:00:00
18 75838 TOSK Gruppo Nero Aurélien Lefèvre Tasta & Omegn Sykkel Klubb - Subsea 7 M 35-39 05:17:30 39.6802:47:3804:27:29
18 29709 TOSK Gruppo Nero Tore Løining Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 05:17:30 39.6800:00:0004:27:30
18 157361 TOSK Gruppo Nero Thor Erik Nilsen Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 05:17:30 39.6802:47:3704:27:30
18 75969 TOSK Gruppo Nero Pål Nilsskog Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 45-49 05:17:30 39.6802:47:3500:00:00
18 132014 TOSK Gruppo Nero Anders Utbø Sakseid Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 05:17:30 39.6802:47:3900:00:00
18 58938 TOSK Gruppo Nero Frode Steine Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 05:17:30 39.6802:47:3904:27:29
18 131492 TOSK Gruppo Nero Vidar Varland Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 05:17:30 39.6802:47:3804:27:30
18 24927 TOSK Gruppo Nero Kim Østebø Tasta & Omegn Sykkel Klubb - BPP M 40-44 05:17:30 39.6802:47:3504:27:31
33 120714 Mivai Express Eirik Linaker Danielsen Grimstad SK - Mivai Express M 25-29 05:18:57 39.5000:00:0000:00:00
34 123355 Team Sør Trond Berge Lyngdal M 40-44 05:25:39 38.6902:48:4500:00:00
34 34398 Team Sør Tommy Bolsøy Cameron Sense M 40-44 05:25:39 38.6902:48:4104:30:57
34 123364 Team Sør Leif Magnar Borten Lyngdal M 45-49 05:25:39 38.6902:48:4504:30:56
34 27115 Team Sør Ove Egil Breivik Kristiansands Cykleklubb M 55-59 05:25:39 38.6900:00:0000:00:00
34 34080 Team Sør Sturle Dahl Lund Cykleklubb M 45-49 05:25:39 38.6902:48:4004:30:58
34 101056 Team Sør Kjell Einar Gaustad Vennesla OCK M 40-44 05:25:39 38.6902:48:4004:30:57
34 34437 Team Sør Frode Gjengaar Vennesla OCK M 40-44 05:25:39 38.6902:48:4100:00:00
34 34082 Team Sør Johan Fredrik Gjesdahl Kristiansands Cykleklubb M 55-59 05:25:39 38.6902:48:4604:30:58
34 34684 Team Sør Geir Johan Gregersen Lund Cykleklubb M 50-54 05:25:39 38.6902:48:4504:30:58
34 33971 Team Sør Geir Adler Gundersen Vennesla OCK M 40-44 05:25:39 38.6900:00:0000:00:00
34 34258 Team Sør Glenn Jenssen Vennesla OCK - Nikkelverket Bil M 40-44 05:25:39 38.6902:48:4204:30:57
34 30276 Team Sør Tom Ove Kaland Flekkefjord SK M 40-44 05:25:39 38.6900:00:0004:30:57
34 62815 Team Sør Thomas Leer Team Caledonien M 30-34 05:25:39 38.6902:48:4204:30:59
34 30770 Team Sør Kjell Yngvar Nilsen Kristiansand S M 35-39 05:25:39 38.6900:00:0000:00:00
34 161921 Team Sør Tor Sigbjørn Nissen MH Wirth M 40-44 05:25:39 38.6902:48:4404:30:57
34 23908 Team Sør Jan Åge Sakariassen SK Lyngdal & Omegn M 45-49 05:25:39 38.6902:48:4404:30:58
34 152354 Team Sør Kjell Are Sangvik Kristiansands Cykleklubb - Skandinavisk Batteriimp M 30-34 05:25:39 38.6902:48:4804:30:58
34 40395 Team Sør Morten Tjørve TeamSør M 40-44 05:25:39 38.6902:48:4604:30:59
34 101383 Team Sør Jonn Robert Trøite Lund Cykleklubb M 40-44 05:25:39 38.6902:48:4204:30:59
34 54058 Team Sør Steinar Heggland Vigsnes Kristiansands Cykleklubb - Sparebanken Sør M 35-39 05:25:39 38.6902:48:4500:00:00
34 27972 Team Sør Rolf Aasland Otra IL - Sykkel M 50-54 05:25:39 38.6900:00:0000:00:00
55 27471 SuperSpeed Per Arvid Gimre Sandnes Sykleklubb M 35-39 05:27:17 38.4902:49:0804:36:06
56 60275 SuperSpeed Ørjan Frøiland Sandnes Sykleklubb M 40-44 05:27:59 38.4100:00:0004:36:06
56 44517 SuperSpeed Audun Haugen Glåmdal SK - Bykle IL M 17-19 05:27:59 38.4102:49:0604:36:08
58 28312 SuperSpeed Sigurd Gimre Sandnes Sykleklubb - Miles M 35-39 05:28:04 38.4002:49:0804:34:01
58 29229 SuperSpeed Thomas Nærland Bryne Cykleklubb M 40-44 05:28:04 38.4002:49:0604:36:07
60 23321 SuperSpeed Helge Løge Bryne Cykleklubb M 50-54 05:28:09 38.3902:49:0704:36:07
61 73705 BBC 5:22 Morten Arentz-Grastvedt Blindleia CK - BBC M 40-44 05:28:20 38.3702:51:1904:33:22
61 161922 BBC 5:22 Håvard Bøkko HOL IL/BBC M 30-34 05:28:20 38.3702:51:2204:33:22
61 34482 BBC 5:22 Bjørn Notto Eppeland Dølemo IL Sykkel - BBC522 M 50-54 05:28:20 38.3702:51:2104:33:24
61 73708 BBC 5:22 Stian Bjørnebo Flaten Asker CK - BBC M 35-39 05:28:20 38.3702:51:2204:33:22
61 145558 BBC 5:22 Kim André Forsberg Dølemo IL Sykkel - BBC M 40-44 05:28:20 38.3702:51:2000:00:00
61 34449 BBC 5:22 Pål Bjarne Fosse Arendal CC - BBC M 35-39 05:28:20 38.3700:00:0004:33:22
61 132892 BBC 5:22 Morten Frivoll BBC M 40-44 05:28:20 38.3702:51:2100:00:00
61 146156 BBC 5:22 Terje Føreland Dølemo IL Sykkel - BBC M 20-24 05:28:20 38.3702:51:2004:26:06
61 101062 BBC 5:22 Rolf Harald Grude BBC M 50-54 05:28:20 38.3702:51:2204:33:21
61 145613 BBC 5:22 Rune Hovland BBC M 40-44 05:28:20 38.3702:51:2104:33:22
61 101075 BBC 5:22 Preben Liltved BBC M 50-54 05:28:20 38.3702:51:2104:33:23
61 151782 BBC 5:22 Simen Spieler Nilsen Dølemo IL Sykkel - BBC M 25-29 05:28:20 38.3702:51:2204:33:22
61 73453 BBC 5:22 Øystein Røyneland BBC M 40-44 05:28:20 38.3702:51:2104:33:22
61 34213 BBC 5:22 Trond Skåland Asker CK - BBC M 45-49 05:28:20 38.3700:00:0000:00:00
61 151772 BBC 5:22 Thomas Henrik Søfteland Dølemo IL Sykkel M 25-29 05:28:20 38.3702:51:1904:33:21
76 53831 RLV Express Kenneth Bronebakk Vennesla OCK M 40-44 05:28:27 38.3602:51:2104:34:28
76 29078 RLV Express Tellef Dønnestad Birkenes IL Sykkel M 45-49 05:28:27 38.3602:51:2404:34:26
76 73728 RLV Express Hermod Førde Vennesla OCK - Vennesla ambulanse M 45-49 05:28:27 38.3602:51:2304:34:27
76 53908 RLV Express Jon Olav Holmen Lund Cykleklubb M 35-39 05:28:27 38.3602:51:2504:34:28
76 123527 RLV Express Kenneth Johannesen Tveit IL - Sykkel - ROC / Pon Fit M 40-44 05:28:27 38.3602:51:2004:34:27
76 123665 RLV Express Jo Klepp Vennesla OCK - MHWirth M 45-49 05:28:27 38.3602:51:2500:00:00
76 73727 RLV Express Dagfinn B. Lie Vennesla OCK - Siem Offshore M 45-49 05:28:27 38.3602:51:2604:34:27
76 138600 RLV Express Rune Magnussen Tveit IL - Sykkel - Ryen Omegn Cykleklubb M 40-44 05:28:27 38.3602:51:2200:00:00
76 123289 RLV Express Martin Myrstad Vennesla OCK - Avitell M 25-29 05:28:27 38.3602:51:2004:34:28
76 73981 RLV Express Øyvind Ommundsen Vennesla OCK - Nikkelverket BIL M 50-54 05:28:27 38.3602:51:2404:34:28
76 101137 RLV Express Håkon Rossebø Vennesla OCK M 45-49 05:28:27 38.3602:51:2004:34:25
76 34514 RLV Express Torbjørn Rølland Vennesla OCK M 40-44 05:28:27 38.3602:51:2400:00:00
76 123290 RLV Express John Olav Steinsland Vennesla OCK - Steinsland Jordbær M 25-29 05:28:27 38.3602:51:2200:00:00
76 34520 RLV Express Sven André Svensson Tveit IL - Sykkel M 35-39 05:28:27 38.3602:51:2500:00:00
76 101253 RLV Express Ole André Sødal Vennesla OCK - NOV BIL M 25-29 05:28:27 38.3602:51:2204:34:26
76 73918 RLV Express Ørjan Våge Tveit IL - Sykkel - ROC / Vennesla OCK M 35-39 05:28:27 38.3602:51:2600:00:00
76 73664 RLV Express Karsten Aas Vennesla OCK M 55-59 05:28:27 38.3602:51:2300:00:00
93 122697 SuperSpeed Attila Hudak Klepp Cykle Club M 35-39 05:30:29 38.1202:49:0504:36:07
94 33915 SuperSpeed Christian Andreas Wulff Kristiansands Cykleklubb M 45-49 05:30:50 38.0802:49:0504:36:08
95 73769 Team Sør Gaute Hagen Cameron Sense M 30-34 05:31:16 38.0302:48:4604:33:33
95 123344 Team Sør Hans Petter Hustad Handelsbanken M 50-54 05:31:16 38.0302:48:4404:31:19
97 161923 SuperSpeed Christian Reinhardt Kristiansand M 30-34 05:31:45 37.9802:49:0504:35:58
98 132462 TOSK Gruppo Nero Hans Jørgen Moe Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 50-54 05:32:14 37.9202:47:3704:27:29
98 146500 TOSK Gruppo Nero Pål Lundberg Thomassen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 05:32:14 37.9202:47:3704:27:30
100 101063 BBC 5:22 Jon Lyshaug BBC M 50-54 05:32:30 37.8900:00:0004:33:23
101 101636 KCK Express Stian Berge Kristiansands Cykleklubb M 35-39 05:33:28 37.7802:56:1704:39:32
101 34011 KCK Express Morten Willy Eriksen Kristiansands Cykleklubb M 50-54 05:33:28 37.7802:56:1904:39:31
101 140312 KCK Express Nils Gunnar Gjelsten Birkenes IL Sykkel - Nikkelverket BIL M 55-59 05:33:28 37.7802:56:2004:39:31
101 33981 KCK Express Tor Erling Gyberg Kristiansands Cykleklubb M 50-54 05:33:28 37.7802:56:2104:39:31
101 161924 KCK Express Christian Gyldenøhr Kristiansands Cykleklubb M 30-34 05:33:28 37.7802:56:2004:39:32
101 34676 KCK Express Ted Haugen Otra IL - Sykkel - Evje Ambulanse M 45-49 05:33:28 37.7802:56:2104:39:30
101 22631 KCK Express Geir Harald Hille Kristiansands Cykleklubb M 50-54 05:33:28 37.7802:56:1904:39:31
101 30636 KCK Express Geir Ove Steensohn Kristiansands Cykleklubb - Sykehuset M 60-64 05:33:28 37.7802:56:1704:39:30
101 45644 KCK Express Rune Strøm Kristiansands Cykleklubb - Nor sap M 40-44 05:33:28 37.7800:00:0000:00:00
101 101337 KCK Express Svein Åsland Kristiansands Cykleklubb M 45-49 05:33:28 37.7802:56:2000:00:00
111 33816 Mivai Express Ole Christian Myrmel Kristiansands Cykleklubb M 35-39 05:33:40 37.7600:00:0004:28:59
111 34206 Mivai Express Erik Tandberg Gjerstad IL Sykkelgruppe M 40-44 05:33:40 37.7602:49:0600:00:00
113 115894 SuperSpeed Arne Andersen Klepp Cykle Club - Horvå M 45-49 05:34:43 37.6402:49:0604:36:35
113 151472 SuperSpeed Andreas Gundersen Sandnes Sykleklubb M 20-24 05:34:43 37.6402:49:0704:36:06
113 25960 SuperSpeed Magne Hatteland Bryne Cykleklubb M 30-34 05:34:43 37.6402:49:0404:36:07
116 28067 BBC 5:22 Runar Skuggevik Vegårshei IL Sykkel - BBC522 M 50-54 05:34:55 37.6202:51:1904:34:54
117 69003 Mivai Express Johan Bakken Sandefjord SK M 25-29 05:35:09 37.5902:34:0504:28:59
117 137913 Mivai Express Håkon Hovland IK Hero - Sykkel M 25-29 05:35:09 37.5902:35:2504:28:59
117 43361 Mivai Express Rune Kronberget Asker CK M 50-54 05:35:09 37.5902:49:0604:28:58
120 51684 TOSK Gruppo Nero Jarle Hamre Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 05:35:38 37.5402:47:3904:29:17
121 132020 TOSK Gruppo Nero Halvor Hanasand Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 30-34 05:37:52 37.2902:47:4004:33:30
121 75987 TOSK Gruppo Nero Kjetil Årsland Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 05:37:52 37.2900:00:0000:00:00
123 123633 SuperSpeed Thomas Sevland Amdal Glencore nikkelverk M 30-34 05:38:22 37.2302:49:0800:00:00
123 161925 SuperSpeed Frédéric Margue simply-training.lu M 30-34 05:38:22 37.2302:49:0904:37:19
123 33913 SuperSpeed Rune Mykland Kristiansands Cykleklubb - Multiconsult AS M 50-54 05:38:22 37.2302:49:0704:37:19
126 146617 Team Sør Geir Fredriksen Lund Cykleklubb M 50-54 05:38:26 37.2302:48:4700:00:00
127 22501 Team Sydspissen 5:25 Gaute Brådli Vigesaa SK M 50-54 05:39:36 37.1002:54:2804:44:10
127 34460 Team Sydspissen 5:25 Ulf Hansen SK Lyngdal & Omegn M 50-54 05:39:36 37.1002:54:3104:44:09
127 66467 Team Sydspissen 5:25 Tommy Johansen Flekkefjord SK M 50-54 05:39:36 37.1002:54:4400:00:00
127 22188 Team Sydspissen 5:25 Ernst Mortensen Dalane SK - NorDan M 50-54 05:39:36 37.1002:54:3104:44:10
127 34205 Team Sydspissen 5:25 Ronny E. Olsen Mandal CK - Mindus M 55-59 05:39:36 37.1002:54:2804:44:08
127 101148 Team Sydspissen 5:25 Kai Rune Olsen Farsund Sykleklubb M 40-44 05:39:36 37.1002:54:3004:44:09
127 34253 Team Sydspissen 5:25 Ronny Omdahl Eiker CK M 45-49 05:39:36 37.1002:54:2704:44:08
127 80359 Team Sydspissen 5:25 Frode Skjemstad Eiker CK - ITassist AS M 50-54 05:39:36 37.1002:54:3004:44:10
127 137363 Team Sydspissen 5:25 Rune Skuland Eiker CK - Asker CK M 55-59 05:39:36 37.1002:54:2904:44:09
136 37924 RLV Express Knut Bø Andersen Vennesla OCK - Nikkelverk BIL M 45-49 05:39:42 37.0902:51:2104:34:26
136 132667 RLV Express Tore Jan Hodnemyr Vennesla OCK - Returkraft M 50-54 05:39:42 37.0902:51:2704:35:52
138 146149 BBC 5:22 Sindre Baas Dølemo IL Sykkel M 20-24 05:42:56 36.7402:51:2104:33:23
139 34900 SuperSpeed Terje Johnsen Arendal CC M 50-54 05:43:07 36.7202:49:0904:37:09
140 23707 Bogafjell 6 Irene Kristin Eikemo Bogafjell Sykleklubb K 45-49 05:43:29 36.6803:05:2504:49:37
140 38780 Bogafjell 6 Sveinung Berge Bogafjell Sykleklubb M 40-44 05:43:29 36.6803:05:2704:49:37
140 24650 Bogafjell 6 Jørn-Atle Borsheim Bogafjell Sykleklubb M 45-49 05:43:29 36.6803:05:2700:00:00
140 27872 Bogafjell 6 Roar Fjermestad Eie Bogafjell Sykleklubb - ConocoPhillips BIL M 40-44 05:43:29 36.6803:05:1904:49:36
140 28984 Bogafjell 6 Sveinung Hetland Bogafjell Sykleklubb M 45-49 05:43:29 36.6803:05:2504:49:36
140 100730 Bogafjell 6 Torbjørn Hjertvik Bogafjell Sykleklubb M 35-39 05:43:29 36.6803:05:2104:49:36
140 157856 Bogafjell 6 Eirik Høllesli Bogafjell Sykleklubb M 35-39 05:43:29 36.6803:05:2304:49:35
140 38177 Bogafjell 6 Bård Christian Jensen Bogafjell Sykleklubb - Stavanger triathlon klubb M 50-54 05:43:29 36.6803:05:2600:00:00
140 27834 Bogafjell 6 Roald Kluge Sandnes Sykleklubb - Bogafjell / Statoil M 45-49 05:43:29 36.6803:05:2004:49:36
140 32317 Bogafjell 6 Jarle Klungtveit Bogafjell Sykleklubb M 35-39 05:43:29 36.6803:05:2604:49:36
140 21783 Bogafjell 6 Egil Lillebø Bogafjell Sykleklubb M 45-49 05:43:29 36.6803:05:2704:49:37
140 25548 Bogafjell 6 Lars Lilledal Bogafjell Sykleklubb - Wellesley Petroleum M 45-49 05:43:29 36.6803:05:2004:49:37
140 58134 Bogafjell 6 Børge Rovik Bogafjell Sykleklubb M 45-49 05:43:29 36.6803:05:2404:49:36
140 26558 Bogafjell 6 Odd Skailand Bogafjell Sykleklubb M 45-49 05:43:29 36.6803:05:2504:49:36
140 100278 Bogafjell 6 Jørgen Ørmen Aanestad Bogafjell Sykleklubb M 20-24 05:43:29 36.6803:05:2004:49:37
155 33942 RLV Express Tommy Grevsen Tveit IL - Sykkel M 45-49 05:44:50 36.5302:51:2404:48:00
156 34455 Team Sør Glenn Amund Voie Kristiansands Cykleklubb - Team Sør M 45-49 05:45:04 36.5102:48:4304:40:39
157 150750 Bryne CK 5:45 Magnar Aurmo Bryne Cykleklubb M 45-49 05:45:54 36.4203:03:5704:48:58
157 24169 Bryne CK 5:45 Jens Bolme Sandnes Sykleklubb M 50-54 05:45:54 36.4203:03:5704:48:58
157 103938 Bryne CK 5:45 Edvard Hagman Bryne Cykleklubb M 50-54 05:45:54 36.4203:03:5804:48:58
157 21148 Bryne CK 5:45 Birger Heddeslid Bryne Cykleklubb M 40-44 05:45:54 36.4203:03:5704:48:59
157 28137 Bryne CK 5:45 Rune Holmen Bryne Cykleklubb M 40-44 05:45:54 36.4203:03:5704:48:58
157 29934 Bryne CK 5:45 Trond Karlson Bryne Cykleklubb M 45-49 05:45:54 36.4203:03:5904:48:58
157 136600 Bryne CK 5:45 Pavels Laputjovs Bryne Cykleklubb M 35-39 05:45:54 36.4203:04:0100:00:00
157 29641 Bryne CK 5:45 Torbjørn Tobias Obrestad Bryne Cykleklubb M 50-54 05:45:54 36.4203:03:5904:49:00
157 28698 Bryne CK 5:45 Stian Osmundsen Bryne Cykleklubb - Vestec as M 40-44 05:45:54 36.4203:04:0004:48:58
157 26961 Bryne CK 5:45 Ole Johan Røykenes Bryne Cykleklubb M 50-54 05:45:54 36.4203:03:5604:48:59
157 27983 Bryne CK 5:45 Rolf Helge Selliken Bryne Cykleklubb - Spinn Sykkelshop Bryne M 50-54 05:45:54 36.4203:04:0104:48:58
157 52876 Bryne CK 5:45 Kenneth Ueland Bryne Cykleklubb M 30-34 05:45:54 36.4200:00:0000:00:00
157 29541 Bryne CK 5:45 Tor Helge Vatne Bryne Cykleklubb M 55-59 05:45:54 36.4203:03:5804:48:59
157 24099 Bryne CK 5:45 Jarle Vorland Bryne Cykleklubb M 55-59 05:45:54 36.4203:03:5904:48:59
171 75743 Bryne CK 5:45 Frode Efteland Bryne Cykleklubb M 40-44 05:46:40 36.3403:04:0004:48:58
172 42793 RunarExpressen Trond Andreassen Sandefjord SK M 50-54 05:47:00 36.3102:58:1804:50:56
172 155315 RunarExpressen Øivind Borgersen Sandefjord SK - RunarExpressen M 40-44 05:47:00 36.3102:58:1904:50:56
172 36406 RunarExpressen Øyvind Bredholt Sandefjord SK M 50-54 05:47:00 36.3102:58:1604:50:58
172 108021 RunarExpressen Tor Einar Hårstadhaugen Sandefjord SK M 40-44 05:47:00 36.3102:58:1904:50:56
172 152720 RunarExpressen Gjermund Kaupang Nanset IF - Sykkel - RunarExpressen M 50-54 05:47:00 36.3102:58:1700:00:00
172 107742 RunarExpressen Roger Næss Sandefjord SK - Runar Expressen M 50-54 05:47:00 36.3102:58:2000:00:00
172 161926 RunarExpressen Thomas Rilvaag Sandefjord SK M 45-49 05:47:00 36.3102:58:1904:50:55
172 161927 RunarExpressen Anders Salomonsen Sandefjord SK - Runarexpressen M 40-44 05:47:00 36.3102:58:1704:50:57
172 137506 RunarExpressen Terje Stenberg Sandefjord SK - RunarExpressen M 55-59 05:47:00 36.3102:58:1804:50:58
172 129468 RunarExpressen Ragnar Sundby Sandefjord SK - RunarExpressen M 55-59 05:47:00 36.3102:58:2004:50:57
172 161928 RunarExpressen Egil Wettermark Sandefjord SK - RUNAREXPRESSEN M 45-49 05:47:00 36.3102:58:2004:50:56
172 140354 RunarExpressen Svein Are Aasrum Runarexpressen M 45-49 05:47:00 36.3102:58:1804:50:57
184 146618 Team Sør Jan Pedersen Lund Cykleklubb M 50-54 05:48:22 36.1602:48:4604:42:31
185 146689 Team Sør Kjetil Hangeland Løining Kristiansands Cykleklubb M 30-34 05:49:08 36.0802:48:4704:43:02
186 21425 Bogafjell 6 John Børge Skjæveland Bogafjell Sykleklubb M 50-54 05:49:13 36.0803:05:2004:49:37
187 33921 Team Sydspissen 5:25 Trond William Noble Mandal CK M 40-44 05:49:45 36.0202:54:2804:44:10
188 138139 KCK Express Edmund Magnus Ness Kristiansands Cykleklubb - Get TDC M 35-39 05:49:52 36.0102:56:1904:43:56
189 152840 SuperSpeed Andreas Røsstad Classic Racing Club M 30-34 05:51:24 35.8502:49:0804:42:02
190 26643 Bryne CK 5:45 Odd Rune Røyland Bryne Cykleklubb M 50-54 05:52:24 35.7503:03:5800:00:00
191 34415 Team Sør Jostein Ravnåsen Kristiansands Cykleklubb M 50-54 05:52:25 35.7502:48:4304:43:32
192 53996 Mivai Express Andreas Nordal Vennesla OCK M 35-39 05:53:13 35.6702:34:0500:00:00
193 140283 RLV Express Arnfinn Poulsen Vennesla OCK - Returkraft M 50-54 05:54:02 35.5802:51:2204:49:23
194 27576 Team Sydspissen 5:25 Per Terje Tjåland Dalane SK M 50-54 05:54:20 35.5502:54:2904:44:09
195 29489 Bogafjell 6 Tor Anders Skjæveland Bogafjell Sykleklubb M 45-49 05:54:52 35.5003:05:2704:51:49
196 32341 Bogafjell 6 Bjørnar Strandberg Bogafjell Sykleklubb M 40-44 05:57:32 35.2403:05:2204:54:03
197 132931 Team Sør Kai Rune Mælen Kristiansands Cykleklubb - Hennig-Olsen M 30-34 05:58:18 35.1602:48:4704:46:41
198 132787 KCK/SCK 6 timer Christian Berthelsen Søgne Cykleklubb M 45-49 05:58:20 35.1603:06:0505:00:43
198 53841 KCK/SCK 6 timer Kenneth Bjørnevik Kristiansands Cykleklubb M 45-49 05:58:20 35.1603:06:0205:00:36
198 31883 KCK/SCK 6 timer Tyge Carlsen Kristiansands Cykleklubb M 50-54 05:58:20 35.1603:06:0400:00:00
198 101185 KCK/SCK 6 timer Arne Dølemo Kristiansands Cykleklubb - Mekonomen M 50-54 05:58:20 35.1603:06:0300:00:00
198 146813 KCK/SCK 6 timer Kjell Ove Furseth Søgne Cykleklubb M 50-54 05:58:20 35.1603:06:0405:00:36
198 52798 KCK/SCK 6 timer Terje Havro Søgne Cykleklubb M 50-54 05:58:20 35.1603:06:0605:00:37
198 133083 KCK/SCK 6 timer Thomas Iversen Kristiansands Cykleklubb - Schibsted Media M 40-44 05:58:20 35.1603:06:0400:00:00
198 82038 KCK/SCK 6 timer Steffan Reme Kristiansands Cykleklubb M 30-34 05:58:20 35.1603:06:0705:00:37
198 157344 KCK/SCK 6 timer Per Rommetveit Kristiansands Cykleklubb M 50-54 05:58:20 35.1603:06:0405:00:38
198 101208 KCK/SCK 6 timer Morten André Rødland Lund Cykleklubb M 35-39 05:58:20 35.1603:06:0605:00:38
198 146730 KCK/SCK 6 timer Eirik Skarpeid Nodeland M 25-29 05:58:20 35.1603:06:0505:00:36
198 101111 KCK/SCK 6 timer Terje Sørensen Kristiansands Cykleklubb M 50-54 05:58:20 35.1603:06:0605:00:37
198 34278 KCK/SCK 6 timer Dag Steinar Wathne Søgne Cykleklubb - NOV BIL M 50-54 05:58:20 35.1603:06:0605:00:36
198 26364 KCK/SCK 6 timer Morten G. Østerhus Kristiansands Cykleklubb M 55-59 05:58:20 35.1603:06:0205:00:35
212 34602 Team Sydspissen 5:25 Bjørn Tore Tesdal Dalane SK M 55-59 05:59:04 35.0902:54:2904:53:24
212 53801 KCK Express Arvid Tryfoss Kristiansands Cykleklubb M 55-59 05:59:04 35.0902:56:2004:52:26
214 53088 TOSK Koksgrå Atle Abrahamsen WRS A/S M 45-49 06:00:04 34.9903:08:0405:01:51
214 52982 TOSK Koksgrå Morten Egeli Tasta & omegn sykkelklubb M 55-59 06:00:04 34.9903:08:0100:00:00
214 83420 TOSK Koksgrå Stine Fikerud Tasta & omegn sykkelklubb K 40-44 06:00:04 34.9903:40:4105:05:13
214 52712 TOSK Koksgrå Erling Forberg Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 06:00:04 34.9903:08:0600:00:00
214 103614 TOSK Koksgrå Erik Forster Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 06:00:04 34.9903:08:0605:01:52
214 27561 TOSK Koksgrå Per Øyvind Hinna Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 06:00:04 34.9903:08:0205:01:51
214 141900 TOSK Koksgrå Tron Husberg Tasta & omegn sykkelklubb - Dekkmegler1 M 50-54 06:00:04 34.9903:08:0505:01:50
214 134159 TOSK Koksgrå Olav Lund Jensen Tasta & omegn sykkelklubb - Statoil BIL M 35-39 06:00:04 34.9900:00:0000:00:00
214 139994 TOSK Koksgrå Jan Smedsvig Karlsen Tasta & omegn sykkelklubb - Statoil M 45-49 06:00:04 34.9903:08:0405:01:51
214 73493 TOSK Koksgrå Anders Linndal Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 06:00:04 34.9903:08:0405:01:52
214 157288 TOSK Koksgrå Svein Ole Maldal Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 06:00:04 34.9903:08:0305:01:51
214 134061 TOSK Koksgrå Bjørn Bergaas Utne Tasta & omegn sykkelklubb - NorSea As M 35-39 06:00:04 34.9903:08:0400:00:00
214 134460 TOSK Koksgrå Roy Øiamo Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 06:00:04 34.9903:08:0005:01:51
214 26472 TOSK Koksgrå Nils Einar Aase Tasta & omegn sykkelklubb - Statoil BIL M 55-59 06:00:04 34.9903:08:0000:00:00
228 53858 SuperSpeed Trond Førland Mandal CK M 35-39 06:00:13 34.9702:49:0704:44:22
229 23913 TOSK Koksgrå Jan Birger Kirkeli Tasta & omegn sykkelklubb - Randaberg SK M 50-54 06:00:56 34.9003:08:0305:01:51
230 151268 SuperSpeed Arvid Borø Søgne Cykleklubb - Bico AS M 35-39 06:01:16 34.8702:49:1004:54:00
231 23835 Bogafjell 6 Jan Nessa Bogafjell Sykleklubb M 40-44 06:01:22 34.8603:05:2705:03:41
232 33882 KCK/SCK 6 timer Kjell Inge Vium SCK / KBR M 50-54 06:02:00 34.8003:06:0405:00:36
233 21392 TOSK Koksgrå Bjørn Tore Aspelund Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 06:02:45 34.7303:08:0105:01:52
234 157256 RLV Express Erik Torgrimsen Lund Cykleklubb M 35-39 06:02:46 34.7302:51:2404:49:15
235 34390 KCK/SCK 6 timer Arthur Felix Bjørnhom Kristiansands Cykleklubb - Tine M 55-59 06:02:50 34.7203:06:0205:00:38
235 152726 KCK/SCK 6 timer Rune Grønåsen Kristiansands Cykleklubb M 35-39 06:02:50 34.7203:06:0705:00:38
237 27194 Team Sydspissen 5:25 Øystein Dahl Mandal CK - Asbestsanering Sør as M 40-44 06:04:21 34.5802:54:3004:50:09
237 34461 Team Sydspissen 5:25 Christoffer Grytten Flekkefjord SK M 30-34 06:04:21 34.5802:54:3204:58:17
239 53793 KCK Express Jan Kåre Eriksen Kristiansands Cykleklubb - Kr.sand Politi IL M 50-54 06:04:35 34.5602:56:1904:46:32
240 141562 TOSK Koksgrå Sindre Thelin Eltarvåg Tasta & omegn sykkelklubb M 30-34 06:04:50 34.5303:08:0205:01:52
241 111776 DamerXpress 6:15 Hege Bringsjord Dragland Team sørlandsbadet K 45-49 06:05:16 34.4903:13:1605:07:16
241 128197 DamerXpress 6:15 Anne-Mette Larsen Evensen Sørlandsbadet K 45-49 06:05:16 34.4903:13:1405:07:16
241 28401 DamerXpress 6:15 Siri Solsvik Fiksdal Sandnes Sykleklubb K 40-44 06:05:16 34.4903:13:1605:07:17
241 73972 DamerXpress 6:15 Merethe Gabrielsen Grimstad SK K 30-34 06:05:16 34.4903:13:1305:07:15
241 22031 DamerXpress 6:15 Elsa Gyland SK Lyngdal & Omegn K 35-39 06:05:16 34.4903:13:1405:07:15
241 132731 DamerXpress 6:15 Mette Hallandvik Søgne Cykleklubb K 40-44 06:05:16 34.4903:13:1605:07:14
241 123340 DamerXpress 6:15 Gro Solveig Kateraas Froland Sykkelklubb K 45-49 06:05:16 34.4903:13:1305:07:15
241 24949 DamerXpress 6:15 Kirsti Krauss Kristiansands Cykleklubb - NOV BIL K 50-54 06:05:16 34.4903:13:1105:07:16
241 25795 DamerXpress 6:15 Lillian Løyning Bryne Cykleklubb K 50-54 06:05:16 34.4903:13:1105:07:16
241 103916 DamerXpress 6:15 Linda Bråtveit Snartemo Team sørlandsbadet K 45-49 06:05:16 34.4903:13:1305:07:16
241 23248 DamerXpress 6:15 Hege Linn Eie Vatland Flekkefjord K 35-39 06:05:16 34.4900:00:0005:07:16
241 33960 DamerXpress 6:15 Siren Breidalen Wulff Kristiansands Cykleklubb K 45-49 06:05:16 34.4903:13:1205:07:17
253 58190 Bryne CK 5:45 Yngvar Sannes Bryne Cykleklubb M 45-49 06:05:55 34.4303:04:0004:54:42
254 140398 RLV Express Joakim Sødal Vennesla OCK M 25-29 06:06:02 34.4202:59:4404:57:00
255 73714 DamerXpress 6:15 Inger Engebretsen Kristiansands Cykleklubb K 55-59 06:07:54 34.2400:00:0000:00:00
256 32335 Bogafjell 6 Lars Brovold Bogafjell Sykleklubb - Skanska M 50-54 06:08:59 34.1403:05:2004:58:37
257 157493 RLV Express Terje Hansen Vennesla OCK M 50-54 06:09:34 34.0902:51:2705:03:25
258 30747 KCK Express Asbjørn Hilde Kristiansands Cykleklubb - Rejlers M 45-49 06:09:40 34.0802:56:1904:57:38
259 29513 Bogafjell 6 Tor Einar Strandberg Bogafjell Sykleklubb M 40-44 06:09:47 34.0703:05:2505:01:07
260 122864 TOSK Koksgrå Ivan Fossan Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 06:10:24 34.0103:08:0305:04:46
260 28439 TOSK Koksgrå Siv Bråten Hauge Tasta & omegn sykkelklubb K 45-49 06:10:24 34.0103:08:0100:00:00
260 151221 TOSK Koksgrå Svein Hetland Tasta & omegn sykkelklubb - Dekkmegler1 M 45-49 06:10:24 34.0103:08:0105:06:53
260 154182 TOSK Koksgrå Hilde Olsrud Tasta & omegn sykkelklubb K 45-49 06:10:24 34.0103:55:1605:17:28
264 132769 DamerXpress 6:15 Solgunn Berstad Kristiansands Cykleklubb K 40-44 06:10:32 34.0003:13:1405:07:15
264 145569 DamerXpress 6:15 Ann Iren Bjørnarå Bærum OCK K 35-39 06:10:32 34.0003:13:1305:07:15
264 100779 DamerXpress 6:15 Barbro Gjøstøl Engebretsen Kristiansands Cykleklubb K 40-44 06:10:32 34.0003:13:1500:00:00
267 146690 Color Line 6:30 Sondre Skjeggedal Otra IL - Sykkel M 20-24 06:11:24 33.9203:19:5405:16:56
268 23539 Bryne CK 5:45 Inge Løland Bryne Cykleklubb M 50-54 06:14:07 33.6703:03:5905:04:15
269 33825 KCK Express Øyvind Berntsen Kristiansands Cykleklubb M 55-59 06:14:36 33.6302:56:2105:00:25
270 53806 KCK/SCK 6 timer Aslak Mjaaland Kristiansands Cykleklubb - Nordea Bank M 55-59 06:16:11 33.4903:06:0705:11:33
271 128196 KCK/SCK 6 timer Edvard Haugland Kristiansands Cykleklubb M 45-49 06:16:33 33.4603:06:0305:00:38
272 132643 KCK/SCK 6 timer Kjetil Breistein Kristiansands Cykleklubb M 40-44 06:16:46 33.4403:06:0700:00:00
273 145750 Color Line 6:30 Ole Johan Endresen Sandnes Sykleklubb M 40-44 06:17:32 33.3703:17:5300:00:00
273 34067 Color Line 6:30 Fred Gyldenaas Blindleia CK M 50-54 06:17:32 33.3703:19:5505:18:53
273 132633 Color Line 6:30 Jan Terje Halvorsen Marnardal Fysikalske Institutt M 55-59 06:17:32 33.3703:19:5105:18:53
273 160096 Color Line 6:30 Lars Rye Svensson Oslo M 30-34 06:17:32 33.3703:19:5605:18:53
277 29174 Dalane SK Terje Ege Dalane SK M 60-64 06:18:42 33.2703:14:5700:00:00
277 28040 Dalane SK Roy Evje Dalane SK M 50-54 06:18:42 33.2703:14:5600:00:00
277 20018 Dalane SK Agnar Gjertsen Dalane SK M 50-54 06:18:42 33.2703:14:5805:15:16
277 122710 Dalane SK Kjell Sigve Grønning Dalane SK M 35-39 06:18:42 33.2703:15:0005:15:16
277 53622 Dalane SK Jarle Johannesen Dalane SK M 50-54 06:18:42 33.2703:14:5905:15:17
277 69738 Dalane SK Geir Martinsen Farsund Sykleklubb M 45-49 06:18:42 33.2703:14:5805:15:17
277 25946 Dalane SK Magne Melhus Dalane SK M 55-59 06:18:42 33.2703:14:5705:15:16
277 21666 Dalane SK Dagfinn Mong Dalane SK M 50-54 06:18:42 33.2703:14:5900:00:00
277 122744 Dalane SK Johan Marandon Monsen Dalane SK M 20-24 06:18:42 33.2703:14:5805:15:16
277 132650 Dalane SK Jone Takvam Dalane SK M 40-44 06:18:42 33.2703:14:5605:15:16
277 126199 Dalane SK Agnar Tengesdal Dalane SK M 45-49 06:18:42 33.2703:15:0005:15:19
277 24385 Dalane SK Johnny Vaule Vigesaa SK M 45-49 06:18:42 33.2703:14:5905:15:15
277 146195 Dalane SK Rikard Vinningland Dalane SK M 45-49 06:18:42 33.2703:14:5905:15:17
277 139654 Dalane SK Jan Wersland Dalane SK - Nordan M 45-49 06:18:42 33.2703:14:5705:15:17
291 123288 Team Haugaland Raymond Flåstøyl Halvorsen Stavanger SK M 25-29 06:18:55 33.2503:22:2805:16:57
292 53943 Team Sør Kjell Markussen Kristiansands Cykleklubb M 50-54 06:19:34 33.1903:01:2005:13:34
293 117615 KCK/SCK 6 timer Knut Viggo Frøysaa Kristiansand S M 50-54 06:20:04 33.1503:06:0705:00:36
294 73895 Color Line 6:30 Annar Gaustad Blindleia CK - NOV BIL M 50-54 06:20:10 33.1403:20:0205:18:53
295 58127 Team Jæren 6:30 Rune Bøe Stavanger SK - Team Jæren M 40-44 06:20:31 33.1103:20:5205:21:56
295 104518 Team Jæren 6:30 Egil Knudsen Sola Cykleklubb - Team Jæren M 50-54 06:20:31 33.1103:20:4905:21:54
295 23157 Team Jæren 6:30 Harry Leo Nøttveit Sola Cykleklubb - Team Jæren M 55-59 06:20:31 33.1103:20:5105:21:55
295 59044 Team Jæren 6:30 Jon Rosland Klepp Cykle Club - Tine M 50-54 06:20:31 33.1103:20:5105:21:55
295 24974 Team Jæren 6:30 Kjell Sponås Sandnes Sykleklubb - Team Jæren M 55-59 06:20:31 33.1103:20:5105:21:56
295 76012 Team Jæren 6:30 Magnar Stokkeland Vigrestad SK - Team Jæren M 50-54 06:20:31 33.1103:20:5005:22:33
295 29865 Team Jæren 6:30 Torvald Søiland Vigrestad SK - Team Jæren M 50-54 06:20:31 33.1103:20:5205:21:55
302 104223 Team Jæren 6:30 Sven Austbø Vigrestad SK - Team Jæren M 60-64 06:20:48 33.0803:20:4905:21:56
302 38703 Team Jæren 6:30 Per Tønnessen Farsund Sykleklubb M 60-64 06:20:48 33.0803:20:5305:21:56
304 35394 BBC 5:22 Einar Mathiassen StavangerSandnes Skøyteklubb M 40-44 06:21:17 33.0402:51:2305:06:14
305 132809 KCK Express Pål Harald Svendsen Kristiansands Cykleklubb M 45-49 06:22:24 32.9402:56:1705:08:36
306 73743 Arendal 6:29 Karsten A. Anfinsen Arendal CC M 45-49 06:22:27 32.9403:23:3205:18:56
306 46635 Arendal 6:29 Steinar Blakkestad Tasta & Omeng Sykkel Klubb M 50-54 06:22:27 32.9403:23:2805:18:57
306 44759 Arendal 6:29 Eivind Baas Dølemo IL Sykkel M 45-49 06:22:27 32.9403:23:2705:18:58
306 157487 Arendal 6:29 Espen Duedahl-Pedersen Arendal CC M 30-34 06:22:27 32.9403:23:3000:00:00
306 140246 Arendal 6:29 Hans Fløystad Arendal CC M 55-59 06:22:27 32.9403:23:2705:18:54
306 157506 Arendal 6:29 Svein Erling Fredriksen Arendal CC M 50-54 06:22:27 32.9403:23:2905:18:55
306 145600 Arendal 6:29 Erik Furseth Arendal CC M 50-54 06:22:27 32.9403:23:3005:18:58
306 152316 Arendal 6:29 Espen Harnes Arendal CC M 30-34 06:22:27 32.9403:23:3105:18:55
306 128034 Arendal 6:29 Kjell Jacobsen Arendal CC M 50-54 06:22:27 32.9403:23:2605:18:55
306 101120 Arendal 6:29 Tor Henning Johnsen Veidekke M 50-54 06:22:27 32.9403:23:3105:18:56
306 161564 Arendal 6:29 Magnar Boye Karlsen Arendal CC - arendal 6.29 M 40-44 06:22:27 32.9403:23:2905:18:58
306 110174 Arendal 6:29 Christian Knarvik Arendal CC - Advania M 30-34 06:22:27 32.9403:23:2905:18:58
306 101219 Arendal 6:29 Kristian Møller Arendal CC - SlowStep M 40-44 06:22:27 32.9403:23:3200:00:00
306 146666 Arendal 6:29 Øystein Neegaard Arendal CC M 40-44 06:22:27 32.9403:23:2505:18:56
306 73973 Arendal 6:29 Ronald Røysland Arendal CC M 45-49 06:22:27 32.9403:23:3005:18:58
306 136542 Arendal 6:29 Kristian Stene Arendal CC M 35-39 06:22:27 32.9403:23:2905:18:55
306 152213 Arendal 6:29 Knut Ove Stenhagen Arendal CC M 30-34 06:22:27 32.9403:23:2505:18:55
306 140408 Arendal 6:29 Sølve Strømsland Arendal CC M 35-39 06:22:27 32.9403:23:3300:00:00
306 146161 Arendal 6:29 Jørgen Sundsdal Idun IL M 35-39 06:22:27 32.9403:23:2605:18:55
306 146691 Arendal 6:29 Vidar Svensson Arendal CC M 45-49 06:22:27 32.9403:23:2705:18:54
306 145647 Arendal 6:29 Hermund Ulstein Arendal CC M 50-54 06:22:27 32.9403:23:3205:18:56
306 146165 Arendal 6:29 Roar Walderhaug Arendal CC M 50-54 06:22:27 32.9403:23:3205:18:57
306 151698 Arendal 6:29 Thorstein Walle Arendal CC - BBC M 50-54 06:22:27 32.9403:23:3105:18:55
329 146242 Team Jæren 6:30 Helge Olav Tverberg Team Jæren M 50-54 06:23:09 32.8803:20:4905:21:55
330 25658 Team Haugaland Lasse Asheim Sandeid M 55-59 06:23:37 32.8403:22:2405:18:26
330 153054 Team Haugaland Mikal Drivenes Stord SK - Team Haugaland M 40-44 06:23:37 32.8403:22:2705:18:27
330 123892 Team Haugaland Bjørn Erik Fagerheim CK Haugaland - Torsdagsklubben M 30-34 06:23:37 32.8403:22:2405:18:26
330 38685 Team Haugaland Irving Haraldson CK Haugaland - Tiger Racing M 45-49 06:23:37 32.8403:22:2205:18:28
330 146491 Team Haugaland Åsmund Johannes Hellesøy Sagvåg M 45-49 06:23:37 32.8403:22:2205:18:27
330 136299 Team Haugaland Frode Høyvik CK Haugaland - Team Haugaland Torsdagsklubben M 35-39 06:23:37 32.8403:22:2200:00:00
330 123011 Team Haugaland Trond Jacobsen CK Haugaland - Team Haugaland/Åkra Sykkelgruppe/St M 50-54 06:23:37 32.8403:22:2305:18:25
330 126323 Team Haugaland Christoffer Jønsson CK Haugaland - Team Haugaland M 25-29 06:23:37 32.8403:22:2605:18:29
330 73482 Team Haugaland Arild Lie CK Haugaland M 50-54 06:23:37 32.8403:22:2605:18:28
330 86064 Team Haugaland Jo Kjetil Løsnesløkken CK Haugaland M 55-59 06:23:37 32.8404:11:5505:38:27
330 36810 Team Haugaland Jostein Myklebust CK Haugaland M 50-54 06:23:37 32.8403:22:2205:18:26
330 123255 Team Haugaland Frode Naley CK Haugaland M 40-44 06:23:37 32.8403:22:2605:18:29
330 146046 Team Haugaland Kjetil Rongved Sandven CK Haugaland M 30-34 06:23:37 32.8403:22:2505:18:27
330 53938 Team Haugaland Kurt Seland Team Seland M 40-44 06:23:37 32.8403:22:2305:16:26
330 36639 Team Haugaland Frode Seland TVK Sykkel - NTNU BIL / Team Seland M 40-44 06:23:37 32.8403:22:2705:17:23
330 72282 Team Haugaland Kjetil Selland IF Klypetussen Sykkel - CK Haugaland M 50-54 06:23:37 32.8403:22:2505:18:28
330 101872 Team Haugaland Brian Sjøen Haugesund Triathlon Klubb - Sykkel / Team Haugaland M 45-49 06:23:37 32.8403:22:2805:18:29
330 101005 Team Haugaland Tor Helge Tjøstheim CK Haugaland M 40-44 06:23:37 32.8403:22:2505:18:28
330 100658 Team Haugaland Kjetil Toth CK Haugaland M 40-44 06:23:37 32.8403:22:2805:18:25
330 146210 Team Haugaland Rune Vidar Vestre CK Haugaland - Team Haugaland /Torsdagsklubben M 40-44 06:23:37 32.8403:22:2405:18:26
330 152191 Team Haugaland Einar Ørke CK Haugaland - Team haugaland / Torsdagsklubben M 30-34 06:23:37 32.8403:22:2305:18:27
330 76032 Team Haugaland Kjersti Aanderaa Sandnes Sykleklubb - Team Haugaland K 40-44 06:23:37 32.8403:22:2305:18:25
330 20822 Team Haugaland Asbjørn Aarekol IF Klypetussen Sykkel M 50-54 06:23:37 32.8403:22:2605:18:29
353 133082 Color Line 6:30 Magne Andersen NTNUI - Sykkel M 25-29 06:24:59 32.7203:19:5605:18:54
353 53994 Color Line 6:30 Egil Bjorå Otra IL - Sykkel - YX Evje M 50-54 06:24:59 32.7203:19:5405:18:53
353 145735 Color Line 6:30 Ole Anders Brøndbo Otra IL - Sykkel - Team Stredet M 30-34 06:24:59 32.7203:19:5505:18:53
353 28872 Color Line 6:30 Svein Dovland Otra IL - Sykkel M 55-59 06:24:59 32.7203:19:5805:18:52
353 157509 Color Line 6:30 Andreas Gjelsvik Otra IL - Sykkel M 20-24 06:24:59 32.7203:19:5305:18:52
353 34023 Color Line 6:30 Arild Gulbrandsen Kristiansand S M 50-54 06:24:59 32.7203:20:0005:18:50
353 53847 Color Line 6:30 Olaf Haugen Tress design M 50-54 06:24:59 32.7203:19:5905:18:52
353 34346 Color Line 6:30 Trond Haugom Otra IL - Sykkel M 55-59 06:24:59 32.7203:19:5405:18:53
353 30705 Color Line 6:30 Torstein Jortveit Vennesla OCK - Byggi Hunsfos M 45-49 06:24:59 32.7203:19:5905:18:51
353 73709 Color Line 6:30 Dag Sverre Jølstad Gimlevang M 45-49 06:24:59 32.7203:19:5805:18:52
353 146684 Color Line 6:30 Terje Mydland NOV BIL M 50-54 06:24:59 32.7203:20:0105:18:54
353 123333 Color Line 6:30 Arne Bjørseth Nilsen Flekkerøy CK M 45-49 06:24:59 32.7203:20:0000:00:00
353 113172 Color Line 6:30 Geir Nårstad Fevik OCC M 45-49 06:24:59 32.7203:19:5900:00:00
353 122528 Color Line 6:30 Lasse Roel Omland Otra IL - Sykkel M 25-29 06:24:59 32.7203:19:5305:18:49
353 73829 Color Line 6:30 Tommy Skibelid Blindleia CK - HomborsundExpressen M 55-59 06:24:59 32.7203:20:0200:00:00
353 73774 Color Line 6:30 Pål Solhaug Flekkerøy CK M 45-49 06:24:59 32.7203:20:0105:18:54
353 80071 Color Line 6:30 Arnstein Sunde Fevik OCC M 55-59 06:24:59 32.7203:19:5105:18:55
353 73960 Color Line 6:30 Terje Sødal Vennesla OCK M 45-49 06:24:59 32.7203:19:5405:18:52
353 161929 Color Line 6:30 Tommy Tolfsen Kristiansand S M 25-29 06:24:59 32.7203:19:5805:18:49
353 157508 Color Line 6:30 Einar Ulrichsen Kristiansands Cykleklubb M 50-54 06:24:59 32.7203:19:5705:18:51
353 53856 Color Line 6:30 Trond Even Wanner Kristiansands Cykleklubb - KAPTEIN M 35-39 06:24:59 32.7203:19:5400:00:00
353 157517 Color Line 6:30 Vebjørn Rødne Østerhus Otra IL - Sykkel M 20-24 06:24:59 32.7203:19:5205:18:50
353 132637 Color Line 6:30 Tor Åmdal Flekkerøy CK - Agder Energi BIL M 50-54 06:24:59 32.7203:20:0005:18:51
376 152780 Color Line 6:30 Svein Andre Lia Blindleia CK M 35-39 06:25:27 32.6800:00:0005:18:50
376 157488 Color Line 6:30 Geir Ropstad Kristiansands Cykleklubb M 45-49 06:25:27 32.6803:19:5805:18:50
378 21056 Bryne CK 5:45 Bent Ove Rønningen Bryne Cykleklubb M 45-49 06:26:06 32.6303:03:5705:12:37
379 23098 Dalane SK Harald Mong Dalane SK - Dalane energi M 55-59 06:26:43 32.5803:14:5605:18:20
380 73967 Color Line 6:30 Ragnar Juell Kristiansands Cykleklubb - If Skadeforsikring M 55-59 06:27:44 32.4903:20:0105:18:49
381 29095 Team Jæren 6:30 Terje Stokkeland Bryne Cykleklubb - Team Jæren M 60-64 06:27:59 32.4703:20:4905:21:53
382 93509 TOSK Gruppo Nero Esben Eliassen Tasta & Omegn Sykkel Klubb M 35-39 06:28:27 32.4302:47:3805:13:05
383 123325 Arendal 6:29 Bjørn Egil Bakke Arendal CC - Østre Agder Brannvesen M 35-39 06:28:29 32.4303:23:2805:18:56
384 128329 RunarExpressen 2 Ole H. Anholt Sandefjord SK - RunarExpressen/Team Spinn M 65-69 06:29:45 32.3203:25:3105:27:18
384 161931 RunarExpressen 2 Cecilie Aulesjord Sandefjord SK - Runar Lag 1 K 40-44 06:29:45 32.3203:25:3305:27:18
384 128332 RunarExpressen 2 Hans A. Døvle Tønsberg CK - Runarexpressen M 50-54 06:29:45 32.3203:25:3405:27:18
384 149280 RunarExpressen 2 Roar Fjeldbo Sandefjord SK M 55-59 06:29:45 32.3203:25:3005:27:17
384 150532 RunarExpressen 2 Heidi Grimstvedt Sandefjord SK - Runarekspressen K 45-49 06:29:45 32.3203:25:3305:27:16
384 108024 RunarExpressen 2 John Sigve Johnsen Sandefjord SK M 40-44 06:29:45 32.3203:25:3005:27:19
384 48777 RunarExpressen Olaf André Klavenæs RunarExpressen M 45-49 06:29:45 32.3203:25:3205:27:16
384 152782 RunarExpressen 2 Linda Landberg Sandefjord SK - RunarExpressen K 45-49 06:29:45 32.3203:25:3205:27:16
384 159965 RunarExpressen 2 Tor Erik Langemyr Nanset IF - Sykkel M 35-39 06:29:45 32.3203:25:3305:27:18
384 36761 RunarExpressen 2 Tone Olafsson Sandefjord SK - Runarexpressen K 50-54 06:29:45 32.3203:25:3105:27:19
384 108025 RunarExpressen 2 Arnfinn Paulsrud Kvelde IL Sykkel M 50-54 06:29:45 32.3203:25:3105:27:18
384 152733 RunarExpressen 2 Michal Svendsen Sandefjord SK - RunarExpressen M 50-54 06:29:45 32.3203:25:3300:00:00
384 138022 RunarExpressen 2 Catherine Signe Svindland Sandefjord SK - Team Spinn og Runar K 40-44 06:29:45 32.3203:25:3505:27:18
384 161932 RunarExpressen 2 Helge Varild Sandefjord SK M 50-54 06:29:45 32.3203:25:3005:27:16
384 161930 RunarExpressen 2 Jarle Aagaard RunarExpressen M 45-49 06:29:45 32.3203:25:3005:27:17
399 53809 KCK Express Vidar Fredheim Kristiansand M 50-54 06:30:35 32.2502:56:2005:20:03
400 101329 KCK/SCK 6 timer Atle Finsådal Lund Cykleklubb M 55-59 06:31:05 32.2103:06:0405:23:08
400 73115 KCK/SCK 6 timer Pål-Johan Nedal Kristiansands Cykleklubb M 50-54 06:31:05 32.2103:06:0505:23:08
402 24897 Color Line 6:30 Kenneth Aasland Åseral M 60-64 06:31:15 32.2003:20:0005:18:50
403 135152 TOSK Rødt Arash Arfaei Tasta & omegn sykkelklubb M 40-44 06:31:24 32.1903:23:1105:25:46
403 73532 TOSK Rødt Jan Morten Auseth Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 06:31:24 32.1903:23:1205:25:45
403 21606 TOSK Rødt Cor De Boer Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 06:31:24 32.1903:23:1405:25:44
403 132162 TOSK Rødt Truls Dishington Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 06:31:24 32.1903:23:1305:25:46
403 38439 TOSK Rødt Lasse Eide Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 06:31:24 32.1903:23:1305:25:44
403 58858 TOSK Rødt Jan Petter Helland Tasta & omegn sykkelklubb - Lyse M 55-59 06:31:24 32.1903:23:1505:25:45
403 77790 TOSK Rødt Andrew James Tasta & omegn sykkelklubb M 45-49 06:31:24 32.1903:23:1205:25:46
403 29402 TOSK Rødt Tommy Johnsen Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 06:31:24 32.1903:23:0905:25:45
403 76337 TOSK Rødt Dag Gisle Kustås Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 06:31:24 32.1903:23:1405:25:45
403 21347 TOSK Rødt Bjørn Inge Markhus Tasta & omegn sykkelklubb M 55-59 06:31:24 32.1903:23:1105:25:45
403 123085 TOSK Rødt John Øivind Olsen Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 06:31:24 32.1903:23:1305:25:44
403 22540 TOSK Rødt Geir Olsen Tasta & omegn sykkelklubb M 60-64 06:31:24 32.1903:23:1405:25:44
403 28608 TOSK Rødt Steinar Strøm Tasta & omegn sykkelklubb M 60-64 06:31:24 32.1903:23:1305:25:46
403 22964 TOSK Rødt Hallvard Torsnes Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 06:31:24 32.1903:23:1005:25:46
403 139827 TOSK Rødt Niklas Åke Valskaar Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 06:31:24 32.1903:23:1405:25:45
418 20525 Team Jæren 6:30 Arild Sigve Døhlen Sola Cykleklubb - Team Jæren M 60-64 06:31:30 32.1803:20:5205:22:50
419 34131 RLV Express Hans Jørgen Kile Tveit IL - Sykkel - Stormberg M 40-44 06:32:43 32.0802:59:4605:18:31
420 140590 Team Sydspissen 5:25 Bjørn-Tomas Vatnedal SK Lyngdal & Omegn M 20-24 06:34:51 31.9102:54:2805:11:15
421 101011 TOSK Koksgrå Frode Nordheim Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 06:37:48 31.6703:08:0205:47:50
422 100707 Color Line 6:30 Anders Hasseldal Otra IL - Sykkel M 50-54 06:38:14 31.6303:19:5505:19:48
423 24465 TOSK Rødt Jon Magnus Follesø Tasta & omegn sykkelklubb - Statoil Stavanger BIL M 60-64 06:39:14 31.5603:51:0306:08:30
423 76245 TOSK Rødt Terje Liland Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 06:39:14 31.5603:23:1105:25:45
425 156243 Color Line 7:00 Erlend Sagvolden Olsen Otra IL - Sykkel M 40-44 06:40:16 31.4703:30:4805:35:50
426 101101 Froland SK Eivind Askland Froland Sykkelklubb M 45-49 06:42:26 31.3003:37:0405:35:43
426 75933 Froland SK Bjørn Berntsen Froland Sykkelklubb M 40-44 06:42:26 31.3003:37:0705:35:43
426 101109 Froland SK Tom Arild Dalen Froland Sykkelklubb M 35-39 06:42:26 31.3003:37:1105:35:46
426 132621 Froland SK Thommy Evensen Froland Sykkelklubb M 50-54 06:42:26 31.3003:37:0905:35:43
426 140257 Froland SK Håvard Sandkjær Fjærbu Froland Sykkelklubb M 40-44 06:42:26 31.3003:37:0905:35:44
426 161933 Froland SK Marius Holmesland Froland SK M 30-34 06:42:26 31.3003:37:0405:35:45
426 132644 Froland SK Aldin Johansen Froland Sykkelklubb M 60-64 06:42:26 31.3003:37:0405:35:43
426 156310 Froland SK Ingvar Kjempekjenn Froland Sykkelklubb M 60-64 06:42:26 31.3003:37:0605:35:43
426 132929 Froland SK Wojciech Krywon Froland Sykkelklubb M 40-44 06:42:26 31.3000:00:0000:00:00
426 145592 Froland SK Vegard Langemyr Froland Sykkelklubb M 25-29 06:42:26 31.3003:37:0305:35:45
426 101103 Froland SK Glenn Kjetil Nystøl Froland Sykkelklubb M 40-44 06:42:26 31.3003:37:0300:00:00
426 161934 Froland SK Ola Henrik Olstad Froland Sykkelklubb M 30-34 06:42:26 31.3003:37:0605:35:42
426 161935 Froland SK Tore Kristian Reiersølmoen Froland Sykkelklubb M 30-34 06:42:26 31.3003:37:0500:00:00
426 157550 Froland SK Jens Martin Reiersølmoen Froland Sykkelklubb M 60-64 06:42:26 31.3003:37:0705:35:44
426 34554 Froland SK Odd Harald Solberg Froland Sykkelklubb M 45-49 06:42:26 31.3003:37:0305:35:43
426 139564 Froland SK Martin Solberg Froland Sykkelklubb M 17-19 06:42:26 31.3003:37:0700:00:00
426 161451 Froland SK Kjell Sørby Froland Sykkelklubb M 35-39 06:42:26 31.3003:37:0300:00:00
426 161449 Froland SK Thomas Fedje Thorbjørnsen Froland Sykkelklubb M 30-34 06:42:26 31.3003:37:1205:35:44
426 132629 Froland SK Olav Vangsnes Froland Sykkelklubb M 35-39 06:42:26 31.3003:37:0505:35:42
445 150228 Team Spinn Rød Jørgen Berg Andersen Sandefjord SK - Team Spinn M 40-44 06:43:05 31.2503:32:0305:39:18
445 101414 Team Spinn Rød Preben Andreassen Team Spinn M 30-34 06:43:05 31.2503:32:0505:39:18
445 68154 Team Spinn Rød Per Morten Elgesem Team Spinn M 55-59 06:43:05 31.2503:32:0605:39:19
445 161936 Team Spinn Rød Per Ivar Foshaug TEAM Spinn M 50-54 06:43:05 31.2503:32:0605:39:19
445 150424 Team Spinn Rød Roy Glenne Team Spinn M 50-54 06:43:05 31.2503:32:0305:39:20
445 144116 Team Spinn Rød Normann Hansen Sandefjord SK - Team Spinn M 55-59 06:43:05 31.2503:32:0705:39:19
445 150258 Team Spinn Rød Petter Holskjær Sandefjord SK M 50-54 06:43:05 31.2503:32:0405:39:19
445 150379 Team Spinn Rød Fred Are Johannessen Team Spinn M 50-54 06:43:05 31.2503:32:0405:39:19
445 152758 Team Spinn Rød Cathrine Slettingdalen Karlsen Team Spinn K 40-44 06:43:05 31.2503:32:0505:39:19
445 150947 Team Spinn Rød Kjell Nilsen Sandefjord SK - Team Spinn M 60-64 06:43:05 31.2503:32:0605:39:20
445 35141 Team Spinn Rød Christian Rønning Team Spinn M 40-44 06:43:05 31.2503:32:0705:39:18
445 126394 Team Spinn Rød Eirik Olsen Skjerping Sandefjord SK - Team Spinn M 40-44 06:43:05 31.2503:32:0605:39:21
445 151528 Team Spinn Rød Marius Slettingdalen Team Spinn M 40-44 06:43:05 31.2503:32:0405:39:20
445 139119 Team Spinn Rød Jan-Erik Svendsen Team Spinn M 35-39 06:43:05 31.2503:32:0305:39:20
459 104331 Arendal 6:29 Rainer Nilsen Arendal CC M 45-49 06:43:27 31.2303:23:3105:21:42
460 25203 Color Line 7:00 Kjetil Sørensen Kristiansands Cykleklubb M 55-59 06:44:47 31.1203:30:4505:35:50
461 22125 Team Sydspissen 5:25 Erik Bjørn Svalestad Dalane SK M 55-59 06:45:00 31.1103:12:2905:35:06
462 146680 Arendal 6:29 Guttorm Fevang Arendal kommune M 45-49 06:45:01 31.1003:23:2505:21:43
463 73760 Arendal 6:29 Tom Ronald Rudsli Arendal CC - Agderposten M 50-54 06:45:30 31.0703:23:2605:28:37
463 140409 Arendal 6:29 Tommy Svanor Arendal CC M 35-39 06:45:30 31.0703:23:2505:30:04
465 101447 KCK/SCK 6 timer Jostein Kristiansen Kristiansands Cykleklubb - Cameron Sense M 50-54 06:46:58 30.9603:06:0305:24:27
466 53955 KCK 7 timer Ole Tomas Dåsvand Kristiansands Cykleklubb M 55-59 06:48:37 30.8303:29:1505:38:50
466 34483 KCK 7 timer Nils Tore Ekra Kristiansands Cykleklubb - Rambøll Norge AS M 45-49 06:48:37 30.8303:29:1105:38:47
466 34585 KCK 7 timer Kristian Fossheim Kristiansands Cykleklubb M 60-64 06:48:37 30.8303:29:1105:38:49
466 161937 KCK 7 timer Bjørn Halvorsen Kristiansands Cykleklubb M 45-49 06:48:37 30.8303:29:1505:38:49
466 133073 KCK 7 timer Geir Jensen Kristiansands Cykleklubb M 55-59 06:48:37 30.8303:29:1305:38:48
466 128174 KCK 7 timer Jan Johnsen Kristiansands Cykleklubb M 60-64 06:48:37 30.8303:29:1405:38:49
466 27574 KCK 7 timer Per Steinar Karlsen Kristiansands Cykleklubb M 50-54 06:48:37 30.8303:29:1405:38:49
466 29711 KCK 7 timer Tore Lie Kristiansands Cykleklubb M 60-64 06:48:37 30.8303:29:1105:38:49
466 157489 KCK 7 timer Ludvik Leo Ludviksson Kristiansands Cykleklubb M 35-39 06:48:37 30.8303:29:1205:38:47
466 34500 KCK 7 timer Gunnar Løken Kristiansands Cykleklubb M 50-54 06:48:37 30.8303:29:1305:38:48
466 152846 KCK 7 timer Stian Møller Kristiansands Cykleklubb M 40-44 06:48:37 30.8303:29:1700:00:00
466 53862 KCK 7 timer Arne Nilsen Kristiansands Cykleklubb M 55-59 06:48:37 30.8303:29:1105:38:49
466 73686 KCK 7 timer Thor Eivind Ruud Kristiansands Cykleklubb M 45-49 06:48:37 30.8303:29:1605:38:48
466 30620 KCK 7 timer Jon Helge Selstad Kristiansands Cykleklubb - MHWirth M 60-64 06:48:37 30.8303:29:1005:38:49
466 34222 KCK 7 timer Øystein Skuland Kristiansands Cykleklubb M 50-54 06:48:37 30.8303:29:1605:38:47
466 54003 KCK 7 timer Asbjørn Stallemo Kristiansands Cykleklubb M 45-49 06:48:37 30.8303:29:1006:03:23
466 73974 KCK 7 timer Svein Magne Thorbjørnsen Kristiansands Cykleklubb M 50-54 06:48:37 30.8303:29:1405:38:49
466 53870 KCK 7 timer Alf Helge Tønnessen Kristiansands Cykleklubb M 60-64 06:48:37 30.8303:29:1305:38:50
466 24386 KCK 7 timer Johnny Ulvseth Kristiansands Cykleklubb M 45-49 06:48:37 30.8303:29:1605:38:47
466 161402 KCK 7 timer Martin Aanundsen Kristiansands Cykleklubb M 30-34 06:48:37 30.8303:29:1405:38:47
466 53897 KCK 7 timer Frode Åsly Kristiansands Cykleklubb M 35-39 06:48:37 30.8303:29:1605:38:51
487 157500 Color Line 7:00 Rune Alsted Amundsen Kristiansand triathlon M 40-44 06:50:08 30.7203:30:4905:35:53
487 157227 Color Line 7:00 Kristoffer Eide Andersen Kristiansands Cykleklubb - KAPTEIN M 25-29 06:50:08 30.7203:30:4605:35:49
487 54011 Color Line 7:00 Inger Britt Bakstad Kristiansands Cykleklubb K 50-54 06:50:08 30.7203:30:5205:35:52
487 146620 Color Line 7:00 Robin Balas Lund Cykleklubb M 45-49 06:50:08 30.7203:30:5005:35:49
487 128200 Color Line 7:00 Odd Arne Egeland Kvås IL - sykkel M 40-44 06:50:08 30.7203:30:4505:35:53
487 146697 Color Line 7:00 Tom Erik Ellingsen Kristiansand kommune M 35-39 06:50:08 30.7203:30:4605:35:49
487 26571 Color Line 7:00 Odd Garpestad Dalane SK M 70-74 06:50:08 30.7203:30:5005:35:53
487 101381 Color Line 7:00 Frank Robert Gysland Kvås IL - sykkel - Team 43 M 45-49 06:50:08 30.7203:30:4605:35:50
487 101251 Color Line 7:00 Johan Hansen MHWirth BIL M 60-64 06:50:08 30.7203:30:5005:35:51
487 38512 Color Line 7:00 Edel Karin Hovland Dalane SK K 45-49 06:50:08 30.7203:30:4405:35:52
487 100344 Color Line 7:00 Rune Hystad Grimstad M 30-34 06:50:08 30.7203:30:4605:35:51
487 79733 Color Line 7:00 Tom Jensen Kristiansand S M 40-44 06:50:08 30.7203:30:4705:35:50
487 22795 Color Line 7:00 Gudmund Jørgensborg Dalane SK M 70-74 06:50:08 30.7203:30:5105:35:53
487 147636 Color Line 7:00 Mette Karlsen Dalane SK K 25-29 06:50:08 30.7203:30:4905:35:51
487 140260 Color Line 7:00 Reni Pålsdatter Lukas Grimstad SK - Grimstad Triathlon K 45-49 06:50:08 30.7203:30:4605:35:53
487 59210 Color Line 7:00 Carina Midtbø Dalane SK K 50-54 06:50:08 30.7203:30:5105:35:54
487 73761 Color Line 7:00 Knut Myre Blindleia CK M 50-54 06:50:08 30.7203:30:5005:35:54
487 34255 Color Line 7:00 Gunnar Nilsen Kristiansands Cykleklubb M 65-69 06:50:08 30.7203:30:4805:35:52
487 123627 Color Line 7:00 Audun Pettersen Grimstad Triathlon M 45-49 06:50:08 30.7203:30:4505:35:49
487 53229 Color Line 7:00 Kari Skailand Dalane SK - Aker Solutions K 50-54 06:50:08 30.7203:30:5100:00:00
487 101169 Color Line 7:00 Geir Solvik MHWirth M 50-54 06:50:08 30.7203:30:4805:35:49
487 33855 Color Line 7:00 Jan Fredrik Stiansen Kristiansands Cykleklubb - KAPTEIN M 45-49 06:50:08 30.7203:30:5005:35:51
487 23298 Color Line 7:00 Helge Svarstad Kristiansands Cykleklubb - MHWirth M 55-59 06:50:08 30.7203:30:4705:35:50
487 34408 Color Line 7:00 Helge Tønnessen Blindleia CK M 55-59 06:50:08 30.7203:30:5205:35:53
487 151671 Color Line 7:00 Audun Tørresvold Kristiansand S M 35-39 06:50:08 30.7203:30:4605:35:52
487 132062 Color Line 7:00 Ronald Alan E. Velasco Dalane SK - Aker Solutions Egersund M 45-49 06:50:08 30.7203:30:4505:35:54
513 108851 Team Sydspissen 5:25 Tor Olav Brennhovd Eiker CK M 40-44 06:50:33 30.6903:09:4605:35:12
514 137010 Team Spinn Rød Terje Skifjeld Spinn M 45-49 06:50:56 30.6603:32:0705:39:20
515 132923 Color Line 6:30 Kjetil Finsådal Vennesla M 40-44 06:51:01 30.6503:23:0805:41:22
515 53915 Color Line 6:30 Eivind Aarli Kristiansand S M 50-54 06:51:01 30.6503:24:3505:42:38
517 123603 Tveit IL ROC 7 timer Morten Grambo Tveit IL - Sykkel - ROC M 55-59 06:51:05 30.6503:34:1005:43:36
517 146705 Tveit IL ROC 7 timer Frode Gundersen Tveit IL - Sykkel M 40-44 06:51:05 30.6503:34:1105:43:38
517 73803 Tveit IL ROC 7 timer Arthur Hansen Tveit IL ROC 7 M 45-49 06:51:05 30.6503:34:0905:43:37
517 146706 Tveit IL ROC 7 timer John Sigve Helleren Tveit IL - Sykkel - ROC M 45-49 06:51:05 30.6503:34:0905:43:37
517 123630 Tveit IL ROC 7 timer Olaf Håland ROC Tveit IL M 60-64 06:51:05 30.6503:34:1205:43:37
517 140308 Tveit IL ROC 7 timer Håvard Kjærgaard Tveit IL - Sykkel - ROC M 30-34 06:51:05 30.6503:34:1100:00:00
517 146710 Tveit IL ROC 7 timer Arkadiusz Morawietz Tveit IL - Sykkel M 40-44 06:51:05 30.6503:34:1205:43:37
517 123529 Tveit IL ROC 7 timer Thomas Nygaard Tveit IL - Sykkel - ROC Avinor bil M 40-44 06:51:05 30.6503:34:0905:43:37
517 146711 Tveit IL ROC 7 timer Hilde Vellene Nygård Tveit il roc K 35-39 06:51:05 30.6503:34:1205:43:37
517 53971 Tveit IL ROC 7 timer Jan-Erik Ryen Tveit IL - Sykkel - ROC M 50-54 06:51:05 30.6503:34:1005:43:38
517 33902 Tveit IL ROC 7 timer Olav Smeland Tveit IL - Sykkel - ROC / TTS M 40-44 06:51:05 30.6503:34:1005:43:38
517 146713 Tveit IL ROC 7 timer Sven Ludvig Urdalen Tveit IL - Sykkel - ROC M 45-49 06:51:05 30.6503:34:1005:43:37
517 161938 Tveit IL ROC 7 timer Anfinn Aas Vennesla M 40-44 06:51:05 30.6503:34:1005:43:37
530 132222 TOSK Rødt Tommy Løkke Tasta & omegn sykkelklubb - Equinor M 35-39 06:52:50 30.5203:23:1005:28:23
531 142471 Kristiansand Triathlonklubb Juan Pedro Leon Atienza Kristiansand Triathlon M 30-34 06:53:03 30.5003:34:0505:48:09
531 161939 Kristiansand Triathlonklubb Dag Anders Benestad Kristiansand Triathlon M 25-29 06:53:03 30.5003:34:0205:48:09
531 152772 Kristiansand Triathlonklubb Atle Audun Endresen Kristiansand S M 30-34 06:53:03 30.5003:34:0305:48:09
531 146626 Kristiansand Triathlonklubb André Erikssen Søgne Cykleklubb M 30-34 06:53:03 30.5003:34:0505:48:10
531 101053 Kristiansand Triathlonklubb Magnus Finnset Kristiansand Triathlon M 30-34 06:53:03 30.5003:34:0505:48:08
531 161941 Kristiansand Triathlonklubb Fredrik Fintland Kristiansand Triathlon M 35-39 06:53:03 30.5003:34:0005:48:10
531 40816 Kristiansand Triathlonklubb Kai Foss Kristiansand triathlon M 40-44 06:53:03 30.5003:33:5905:48:11
531 156397 Kristiansand Triathlonklubb Henrik Aas Hansen Kristiansand Triathlon M 25-29 06:53:03 30.5003:34:0005:48:09
531 103715 Kristiansand Triathlonklubb Torbjørn Hekneby Kristiansand S M 50-54 06:53:03 30.5003:33:5905:48:11
531 162014 Kristiansand Triathlonklubb Hafdis Helgadottir Kristiansand Triathlon K 40-44 06:53:03 30.5003:33:5905:48:08
531 161942 Kristiansand Triathlonklubb Nikolai Medvedev Kristiansand Triathlon M 30-34 06:53:03 30.5003:34:0405:48:10
531 133120 Kristiansand Triathlonklubb Lise Pettersen Kristiansand Triathlon / SCK K 45-49 06:53:03 30.5003:34:0305:48:10
531 73969 Kristiansand Triathlonklubb Jon Robert Reitan Kristiansand Triathlonklubb M 40-44 06:53:03 30.5003:34:0005:48:09
531 161940 Kristiansand Triathlonklubb Jose Luis Brehcist Rodriguez Kristiansand Triathlon M 40-44 06:53:03 30.5003:34:0305:48:09
531 157263 Kristiansand Triathlonklubb Sven Erik Solberg Kristiansand Triathlon M 30-34 06:53:03 30.5003:34:0205:48:11
531 101717 Kristiansand Triathlonklubb Bjørn Velken Kristiansands Cykleklubb - Kristiansand Triathlon M 45-49 06:53:03 30.5003:34:0205:48:08
547 78394 APIL 6:59 James Chalmers RCC - Rapha Cycling Club M 45-49 06:53:18 30.4803:39:4405:48:42
547 123485 APIL 6:59 Kjell Egge Grimstad SK M 55-59 06:53:18 30.4803:39:4605:48:43
547 107143 APIL 6:59 Ole Tom Fossnes Grimstad SK - APIL M 55-59 06:53:18 30.4803:39:4205:48:43
547 151763 APIL 6:59 Svein Otto Halvorsen Dølemo IL Sykkel - Arendal politiidrettslag M 50-54 06:53:18 30.4803:39:4105:48:42
547 122126 APIL 6:59 Tommy Hansen Fevik OCC - Air Products BIL M 45-49 06:53:18 30.4803:39:4305:48:41
547 140551 APIL 6:59 Arnfinn Jørgensen APIL M 45-49 06:53:18 30.4803:39:4005:48:40
547 140278 APIL 6:59 Arnt Roger Lyngmyr Apil M 40-44 06:53:18 30.4803:39:4205:48:43
547 123606 APIL 6:59 Trond Nilsen Fevik OCC - APIL M 40-44 06:53:18 30.4803:39:3905:48:41
547 161943 APIL 6:59 Aleksander Pettersen Arendal M 25-29 06:53:18 30.4803:39:4505:48:41
547 132640 APIL 6:59 Julie Meyer Solvang Grimstad SK - APIL / Team Hitec - Birk Sport K 25-29 06:53:18 30.4803:39:4005:48:42
547 140289 APIL 6:59 Yngve Stiansen APIL M 40-44 06:53:18 30.4803:39:4105:48:42
547 30761 APIL 6:59 Jarle Storrem Grimstad SK - Primatec AS M 50-54 06:53:18 30.4803:39:4305:48:42
547 151693 APIL 6:59 Jens Kristoffer Viken Apil M 25-29 06:53:18 30.4803:39:4405:48:41
547 132777 APIL 6:59 Jan Aarrestad Grimstad SK - APIL M 50-54 06:53:18 30.4803:39:4205:48:39
561 34467 KCK 7 timer Terje Normann Johanssen Kristiansands Cykleklubb M 55-59 06:53:42 30.4503:29:1100:00:00
562 34276 APIL 6:59 Stig Rune Nilsen Grimstad SK - APIL M 50-54 06:54:11 30.4203:39:4505:48:42
563 73867 APIL 6:59 Erik Bach Apil 6.59 M 50-54 06:55:01 30.3603:39:4105:48:42
564 123305 APIL 6:59 Kjell-Trygve Dørmænen Fevik OCC M 50-54 06:56:33 30.2403:39:4400:00:00
565 140475 Arendal 6:29 Algodt-André Halén Arendal CC - Stolt Bygg AS M 40-44 06:57:52 30.1503:23:3405:37:23
566 34468 Color Line 7:00 Kjell Einar Karlsen Fevik OCC M 50-54 06:58:00 30.1403:35:2105:50:25
567 122868 TOSK Koksgrå Erlend Claussen Tasta & omegn sykkelklubb M 35-39 06:58:09 30.1303:08:0505:34:18
567 20468 TOSK Koksgrå Arild Nærland Tasta & omegn sykkelklubb - Nortura M 40-44 06:58:09 30.1300:00:0005:34:17
569 152765 Color Line 6:30 Markus Åsen Otra IL - Sykkel M 35-39 06:59:09 30.0603:19:5305:34:36
570 94692 Color Line 7:00 Odd Bremseth Kristiansands Cykleklubb - PK Entreprenør AS M 50-54 07:00:27 29.9603:30:5105:50:30
570 33888 Color Line 7:00 Terje Sangesland Øvrebø il M 50-54 07:00:27 29.9603:35:2605:50:29
572 146687 KCK 7 timer Tore Fintland Kristiansands Cykleklubb M 55-59 07:01:57 29.8603:29:1605:42:06
573 146176 Arendal 6:29 Bjørn Ivar Knutsen Arendal CC M 50-54 07:02:01 29.8503:23:3105:40:30
574 157494 Color Line 6:30 Johnny Olsen Blindleia CK M 50-54 07:02:03 29.8503:20:0105:42:39
575 27297 TOSK Rødt Paal Fossan Tasta & omegn sykkelklubb M 50-54 07:04:46 29.6603:23:1205:35:51
576 53951 APIL 6:59 Leif Viken Grimstad SK - APIL M 55-59 07:05:50 29.5803:39:4105:48:42
577 103783 KCK 7 timer Raymond Johnsen Kristiansands Cykleklubb M 50-54 07:07:03 29.5003:29:1205:45:56
578 30634 KCK 7 timer Erling Kristensen Kristiansands Cykleklubb M 65-69 07:07:17 29.4803:29:1005:49:18
579 145801 Morgenfuglene Thor Helge Johnsen Mandal CK - GE Healthcare Lindesnes M 45-49 07:07:23 29.4803:38:0305:55:41
579 132843 Morgenfuglene Elin Johnsen Mandal CK - GE Healthcare Lindesnes K 50-54 07:07:23 29.4803:38:0205:55:42
581 24637 Arendal 6:29 Jørn Gotaas Arendal CC M 50-54 07:09:13 29.3503:23:3105:44:58
582 27091 Team Jæren 6:30 Ove Landa Sandnes Sykleklubb - Team Jæren M 65-69 07:09:27 29.3303:20:5205:45:42
583 31407 Color Line 6:30 Arild Eidesund Blindleia CK M 45-49 07:09:42 29.3203:19:5605:48:43
584 161944 Kristiansand Triathlonklubb Erlend Refstie Kristiansand Triathlon M 35-39 07:09:47 29.3103:34:0105:48:11
585 22120 KCK 7 timer Erik Borgenvik Kristiansands Cykleklubb M 60-64 07:10:36 29.2603:29:1605:46:20
586 33989 Tveit IL ROC 7 timer Jan Raustøl Tveit IL - Sykkel - Avinor BIL M 55-59 07:10:58 29.2303:34:1105:46:58
587 30626 Color Line 7:30 Rolf Berntsen Vennesla Kommune M 70-74 07:11:27 29.2003:54:0806:09:19
588 101143 APIL 6:59 Martin Tesaker Fevik OCC - APIL M 40-44 07:11:45 29.1803:39:4005:48:42
589 145934 Team Jæren 6:30 Tom Bertelsen SK Rye sykkel - Team Jæren/Aibel Asker Bil M 60-64 07:12:50 29.1103:20:5005:46:15
590 134989 DamerXpress 6:15 Gudrun Gudnadottir Kristiansands Cykleklubb K 40-44 07:13:08 29.0903:31:0505:59:16
591 34693 Color Line 6:30 Bent André Støyva Blindleia CK M 45-49 07:13:51 29.0403:19:5505:40:23
592 23125 Color Line 7:00 Harald Gundersen Kristiansands Cykleklubb - Team Paulen M 70-74 07:14:24 29.0003:30:4705:51:03
592 161945 Color Line 6:30 Eirik Heen Kristensen Oslo M 35-39 07:14:24 29.0003:19:5605:50:00
594 154152 TOSK Rødt Mert Okyay Tasta & omegn sykkelklubb - PLASTI DIP SCANDINAVIA M 40-44 07:15:57 28.9003:23:1405:39:43
595 101286 Color Line 6:30 Håvard Fagervold Frøy M 40-44 07:16:19 28.8703:26:3505:52:28
596 25657 TOSK Gruppo Nero Lasse Dahl Stavanger M 45-49 07:16:22 28.8703:14:1906:01:18
597 161946 Kristiansand Triathlonklubb Jakaphan Hansen Enter Fritid M 25-29 07:16:24 28.8703:34:0206:02:34
598 161947 Kristiansand Triathlonklubb Erik Gitmark Kristiansand Triathlon M 30-34 07:16:29 28.8603:34:0105:49:52
599 33908 Glade trimmere pulje 5 Bjarne Kvåle Søgne Cykleklubb M 65-69 07:16:30 28.8603:49:4306:05:11
599 34425 Glade trimmere pulje 5 Finn Gerhard Olsen Søgne Cykleklubb M 60-64 07:16:30 28.8603:49:4506:05:12
599 73689 Glade trimmere pulje 5 Jørn Erik Ødegård Søgne Cykleklubb M 60-64 07:16:30 28.8603:49:4206:05:10
602 123559 KCK/SCK 6 timer Kristian Sklett Larsen Kristiansands Cykleklubb M 30-34 07:18:28 28.7303:21:1405:58:46
603 38311 Bogafjell 7 Tor Elden Bogafjell Sykleklubb M 45-49 07:19:03 28.6903:56:2206:14:20
604 139698 Color Line 7:30 Trygve Arnevig Team Homborsund M 40-44 07:19:23 28.6703:54:1906:09:21
604 39887 Color Line 7:30 Håvard Erga Bryne Cykleklubb M 50-54 07:19:23 28.6703:54:2006:09:26
604 126119 Color Line 7:30 Erlend Fiskum Bryne Cykleklubb / Risa AS M 55-59 07:19:23 28.6703:54:1006:09:22
604 161530 Color Line 7:30 Bård Fossheim Folkestad Kristiansand M 25-29 07:19:23 28.6703:54:1906:09:23
604 146168 Color Line 7:30 Anders Fossing Team Homborsund M 40-44 07:19:23 28.6703:54:1706:09:20
604 123466 Color Line 7:30 Per Åge Franksson Blindleia CK M 60-64 07:19:23 28.6703:54:0906:09:21
604 161443 Color Line 7:30 Thorsten Gerstner Arendal M 45-49 07:19:23 28.6703:54:1106:09:20
604 152277 Color Line 7:30 Johnny Hansen Bryne Cykleklubb M 35-39 07:19:23 28.6703:54:1306:09:23
604 25751 Color Line 7:30 Leif-Kjetil Håland Bryne Cykleklubb M 45-49 07:19:23 28.6703:54:1206:09:27
604 152761 Color Line 7:30 Malin Kallhovd Otra IL - Sykkel K 25-29 07:19:23 28.6703:54:0906:09:19
604 140305 Color Line 7:30 Dirk Johannes Kocian Homborsund M 50-54 07:19:23 28.6703:54:1606:09:22
604 29855 Color Line 7:30 Torstein Normann Koveland Kristiansands Cykleklubb M 65-69 07:19:23 28.6703:54:0806:09:23
604 53927 Color Line 7:30 Tor Martin Kristiansen Blindleia CK - Sparebanken Sør M 55-59 07:19:23 28.6703:54:1806:09:23
604 146686 Color Line 7:30 Aleksander Kåsi NOV BIL M 30-34 07:19:23 28.6703:54:1206:09:20
604 132838 Color Line 7:30 Bjørn Terje Lerdal Kristiansands Cykleklubb - KAPTEIN M 65-69 07:19:23 28.6703:54:1906:09:19
604 161948 Color Line 7:30 Eirik Jahren Lerdal TeamPaulen.no M 30-34 07:19:23 28.6703:54:1506:09:19
604 28887 Color Line 7:30 Svein Arve Log Bryne Cykleklubb M 45-49 07:19:23 28.6703:54:1106:09:22
604 30721 Color Line 7:30 Olaf Arve Mangseth Kristiansands Cykleklubb M 70-74 07:19:23 28.6703:54:1006:09:22
604 132772 Color Line 7:30 Knut Midtsian Kristiansands Cykleklubb M 50-54 07:19:23 28.6703:54:2206:09:26
604 26889 Color Line 7:30 Olav Magne Seime Flekkerøy CK M 50-54 07:19:23 28.6703:54:1906:09:21
604 146656 Color Line 7:30 Bjørn Skjekkeland Flekkerøy CK M 35-39 07:19:23 28.6703:54:1606:09:24
604 53974 Color Line 7:30 Arild Thomassen Flekkerøy CK M 45-49 07:19:23 28.6703:54:1406:09:24
604 101344 Color Line 7:30 Helene Marie Trøite Lund Cykleklubb - LCC M 45-49 07:19:23 28.6703:54:1406:09:20
604 34297 Color Line 7:30 Olav Ditlef Tveit Otra IL - Sykkel - IL.Gry M 65-69 07:19:23 28.6703:54:2206:09:25
604 161949 Color Line 7:30 Karen Salcher Ågedal Otra IL - Sykkel K 40-44 07:19:23 28.6703:54:0806:09:20
629 161950 Nikkelverket B.I.L Øyvind Amundsen AIM Norway M 45-49 07:19:25 28.6703:46:5306:10:10
629 101106 Nikkelverket B.I.L Trond Fosseli Lund Cykleklubb - Multiconsult M 50-54 07:19:25 28.6703:46:5906:10:09
629 95225 Nikkelverket B.I.L Jan Vidar Hansen Nikkelverk BIL M 50-54 07:19:25 28.6703:46:5506:10:08
629 123417 Nikkelverket B.I.L Sigve Joakimsen Nikkelverket B.I.L, sykkel M 55-59 07:19:25 28.6703:47:2406:10:09
629 157530 Nikkelverket B.I.L Morten Jørgensen Multiconsult M 45-49 07:19:25 28.6703:46:5406:10:09
629 161951 Nikkelverket B.I.L Thomas Jørgensen HG-Bygg AS M 25-29 07:19:25 28.6703:46:5906:10:07
629 157531 Nikkelverket B.I.L Jon Larssen Nikkelverket M 30-34 07:19:25 28.6703:46:5306:10:09
629 152773 Nikkelverket B.I.L Jonathan Røthe Nikkelverket M 25-29 07:19:25 28.6703:46:5806:10:10
629 157533 Nikkelverket B.I.L Jarl Kristian Sandnes Blindleia CK - Nikkelverket B.I.L M 30-34 07:19:25 28.6703:46:5706:10:10
629 30714 Nikkelverket B.I.L Steinar Sund Multiconsult M 45-49 07:19:25 28.6703:46:5706:10:10
629 140315 Nikkelverket B.I.L Tommy André Svendsen Namdal SK - Nikkelverket BIL M 45-49 07:19:25 28.6703:46:5806:10:09
629 34050 Nikkelverket B.I.L Eigil Kristian Sørlie Nikkelverket BIL M 65-69 07:19:25 28.6703:47:0006:10:11
641 161952 Glade trimmere pulje 3 Chris William Holen Paragrafrytterne Sykkelklubb Bamble M 25-29 07:19:29 28.6703:56:5606:15:54
642 30169 Glade trimmere pulje 1 Vidar Bjelland Kristiansand S M 45-49 07:19:41 28.6503:56:5306:15:53
642 101091 Glade trimmere pulje 4 Ingunn Bjorå Agder Energi K 40-44 07:19:41 28.6503:56:5006:15:54
642 74129 Glade trimmere pulje 4 Ingebjørg Dahl Bykle IL - Sykkel K 25-29 07:19:41 28.6503:56:5406:15:53
642 161953 Glade trimmere pulje 3 Even Garstad Bamble M 30-34 07:19:41 28.6503:56:5106:15:54
642 123702 Glade trimmere pulje 4 Tore Øydna Kvarsnes Agder Energi M 40-44 07:19:41 28.6503:56:5006:15:53
642 161954 Glade trimmere pulje 4 Magne Skog Agder Energi Vannkraft M 45-49 07:19:41 28.6503:56:5206:15:53
642 146787 Glade trimmere pulje 4 Ånund D. Viki Valle Sykkel / Sykkel Sete Støl M 50-54 07:19:41 28.6503:56:5606:15:54
642 161955 Glade trimmere pulje 4 Jon Einar Vågen Øvstebø Valle IL - sykkelgruppe M 25-29 07:19:41 28.6503:56:5506:15:55
650 73286 TOSK Rødt Jørund Hopland Tasta & omegn sykkelklubb M 65-69 07:19:53 28.6403:23:1105:52:50
650 161497 Froland SK Dag Øyvind Jensen Froland Sykkelklubb M 55-59 07:19:53 28.6403:37:0605:51:21
652 154534 Spring 7:30 Nina Bjørke Spring K 60-64 07:20:06 28.6203:49:5506:05:09
652 161956 Spring 7:30 Tor Erik Dovland Spring M 25-29 07:20:06 28.6203:49:5306:06:21
652 73883 Spring 7:30 Per Solheim Ekra Kristiansands Cykleklubb - Spring M 55-59 07:20:06 28.6203:49:5706:05:08
652 146741 Spring 7:30 Monica Foss Spring sykkel K 45-49 07:20:06 28.6203:49:5806:05:10
652 153889 Spring 7:30 Ann-Kristin Morskogen Guldhav Spring K 45-49 07:20:06 28.6203:49:5406:05:10
652 146673 Spring 7:30 Terje Gundersen Kristiansands Cykleklubb - Spring Sykkel M 45-49 07:20:06 28.6203:50:0006:05:08
652 123565 Spring 7:30 Ole Kristian Hodnemyr Spring sykkel M 50-54 07:20:06 28.6203:49:5306:05:10
652 53822 Spring 7:30 John Tomas Skreland Homme Spring M 50-54 07:20:06 28.6203:49:5706:05:11
652 28855 Spring 7:30 Svein Høksaas Mandal CK M 45-49 07:20:06 28.6203:49:5906:05:10
652 146744 Spring 7:30 Eileen Jacobsen Kristiansands Cykleklubb - Spring Sykkel / Elkem K 45-49 07:20:06 28.6203:49:5806:05:08
652 152230 Spring 7:30 Jens Christian Jepsen Spring Sykkel M 50-54 07:20:06 28.6203:49:5706:05:10
652 146745 Spring 7:30 Debbie Jepsen Spring Sykkel K 50-54 07:20:06 28.6203:49:5606:05:10
652 140553 Spring 7:30 Jan E. Johnsen Spring M 60-64 07:20:06 28.6203:49:5906:05:11
652 123546 Spring 7:30 Ole Tommy Olsen Spring M 55-59 07:20:06 28.6203:49:5406:05:08
652 73982 Spring 7:30 Lene Røstad Vennesla OCK - Spring K 45-49 07:20:06 28.6203:49:5606:05:09
652 123341 Spring 7:30 Tone Mosvold Salvesen spring K 50-54 07:20:06 28.6203:49:5400:00:00
652 73720 Spring 7:30 Kjell Bjarne Winther Spring M 55-59 07:20:06 28.6203:49:5900:00:00
652 34156 Spring 7:30 Alf Jonny Wroldsen Kristiansands Cykleklubb - Spring trening M 45-49 07:20:06 28.6203:49:5806:05:11
670 77308 Bogafjell 7 Marion Svihus Bogafjell Sykleklubb K 60-64 07:20:24 28.6103:56:2606:14:30
671 54012 Color Line 7:30 Rolf Erik Trondsen Kristiansands Cykleklubb - MHWirth M 55-59 07:20:25 28.6003:54:1806:09:26
672 101266 Color Line 7:30 Ivar Skjeggedal Otra IL - Sykkel M 55-59 07:20:28 28.6003:54:1006:09:23
673 104032 Nikkelverket B.I.L Oddvar Øiestad Nikkelverket bil M 50-54 07:20:34 28.5903:46:5606:10:10
674 161957 Color Line 7:30 Arne Tobias Birkeland sykleklubben lyngdal M 20-24 07:21:02 28.5603:54:2006:09:24
674 157516 Color Line 7:30 Kjell Terje Flottorp Byremobyremo M 50-54 07:21:02 28.5603:54:1806:09:26
674 134224 Color Line 7:30 Hilde Svenning Kristiansands Cykleklubb K 30-34 07:21:02 28.5603:54:2306:09:21
677 128237 Color Line 6:30 Tore Fåland Spring M 50-54 07:22:21 28.4803:29:3706:04:47
678 132764 Morgenfuglene Radek Stalsberg Mandal CK - The Light Group M 40-44 07:22:25 28.4703:38:0405:58:14
679 147557 Klepp Cykle Club Svein Inge Lomeland Klepp Cykle Club M 25-29 07:22:44 28.4503:56:2206:14:29
679 72998 Klepp Cykle Club John Neumann Klepp Cykle Club M 50-54 07:22:44 28.4503:56:2006:14:31
679 25220 Klepp Cykle Club Kjetil Pollestad Klepp Cykle Club M 45-49 07:22:44 28.4503:56:2506:14:21
679 30191 Klepp Cykle Club Wako Megisso Roba Klepp Cykle Club - Nortura M 50-54 07:22:44 28.4503:56:2106:14:19
679 76134 Klepp Cykle Club Lars Kåre Skjørestad Klepp Cykle Club M 50-54 07:22:44 28.4503:56:2506:14:21
679 40358 Klepp Cykle Club Peter Vestvik Klepp Cykle Club M 50-54 07:22:44 28.4503:56:2306:14:29
679 23225 Klepp Cykle Club Håvard Ånestad Klepp Cykle Club M 50-54 07:22:44 28.4503:56:2606:14:31
686 24833 Klepp Cykle Club Kåre Bøen Klepp Cykle Club M 65-69 07:22:52 28.4503:56:2406:14:30
687 59038 Bogafjell 7 Sveinung Boga Bogafjell Sykleklubb - Statoil M 40-44 07:22:55 28.4403:56:2206:14:29
687 28013 Bogafjell 7 Ronny Brattaas Bogafjell Sykleklubb M 40-44 07:22:55 28.4403:56:2706:14:31
687 27181 Bogafjell 7 Øystein Joranger Bogafjell Sykleklubb M 55-59 07:22:55 28.4403:56:2406:14:20
687 151301 Bogafjell 7 Geir Kro Bogafjell Sykleklubb M 40-44 07:22:55 28.4403:56:2706:14:30
687 22025 Bogafjell 7 Ellen N. Rekve Bogafjell Sykleklubb K 50-54 07:22:55 28.4400:00:0006:14:19
687 66539 Bogafjell 7 Debbie Sandven Bogafjell Sykleklubb - Wintershall K 60-64 07:22:55 28.4403:56:2306:14:20
687 23999 Bogafjell 7 Jan Morten Ulvnes Bogafjell Sykleklubb M 50-54 07:22:55 28.4403:56:2206:14:30
694 146678 Glade trimmere pulje 3 Kjetil Haugstveit Tvedestrand OSK M 45-49 07:23:12 28.4203:59:1006:14:47
694 45750 Glade trimmere pulje 3 Jan Are Løkken Tvedestrand OSK M 60-64 07:23:12 28.4203:59:1006:14:47
694 152452 Glade trimmere pulje 3 Geir Swan Tvedestrand M 50-54 07:23:12 28.4203:59:1106:14:46
697 157545 Spring 7:30 Andreas Irgens Mittet Spring 7.30 M 55-59 07:24:56 28.3100:00:0006:06:22
698 157503 Color Line 6:30 Torfinn Johnsen Oslo M 35-39 07:25:23 28.2903:19:5106:11:02
698 53868 Color Line 6:30 Atle Svendsen Kristiansands Cykleklubb - Hennig-Olsen IS M 55-59 07:25:23 28.2903:43:1906:11:30
698 134058 Color Line 6:30 Eimund Tharaldsen Kristiansands Cykleklubb - KAPTEIN M 35-39 07:25:23 28.2903:43:2006:11:31
701 132688 Morgenfuglene Georg Hafslund Kristiansand S M 30-34 07:27:52 28.1304:06:2506:23:25
702 161958 APIL 6:59 Gina Ruud Grimstad SK K 25-29 07:27:57 28.1203:39:4506:03:43
703 104257 Klepp Cykle Club Harald Vasshus Klepp Cykle Club M 50-54 07:28:14 28.1103:56:2706:14:30
704 73962 ACC Veteraner Øyvind Aslaksen Arendal CC M 60-64 07:28:39 28.0803:57:3006:19:08
704 123327 ACC Veteraner Harald Danielsen Arendal CC M 65-69 07:28:39 28.0803:57:2406:19:08
704 152760 ACC Veteraner Torbjørn Flaat Otra IL - Sykkel M 25-29 07:28:39 28.0803:57:2806:19:07
704 36104 ACC Veteraner Jarl Frivold Arendal CC M 70-74 07:28:39 28.0803:57:3106:19:10
704 146734 ACC Veteraner Tore Frøyshol Færvik M 60-64 07:28:39 28.0803:57:2406:19:08
704 33884 ACC Veteraner Einar Gjeruldsen Arendal CC M 65-69 07:28:39 28.0803:57:2706:19:10
704 66625 ACC Veteraner Niels Petter Johansson Arendal CC M 50-54 07:28:39 28.0803:57:2506:19:11
704 161565 ACC Veteraner Ole Geir Just Arendal CC M 60-64 07:28:39 28.0803:57:2506:19:09
704 33833 ACC Veteraner Raymond Kvernvik Arendal CC M 55-59 07:28:39 28.0803:57:2706:19:08
704 40848 ACC Veteraner Håkon Krafft Myhren Arendal CC M 60-64 07:28:39 28.0803:57:2506:19:08
704 123377 ACC Veteraner Rune Pedersen Arendal CC M 55-59 07:28:39 28.0803:57:2606:19:07
704 139725 ACC Veteraner Jan Ivar Trapnes Arendal CC M 45-49 07:28:39 28.0803:57:2406:19:07
704 161566 ACC Veteraner Hans Birger Tveitevoll Arendal CC M 70-74 07:28:39 28.0803:57:2806:19:09
704 101140 ACC Veteraner Olav Inge Vindholmen Arendal CC M 60-64 07:28:39 28.0803:58:4006:19:08
718 158514 Spring 7:30 Berit Nygård Tveit K 45-49 07:28:43 28.0803:50:0106:05:08
719 30618 Morgenfuglene Ole Petter Drangsholt Kristiansands Cykleklubb M 60-64 07:29:10 28.0504:02:4906:23:27
719 101115 Morgenfuglene Geir Jonny Drivdal Vennesla M 45-49 07:29:10 28.0504:02:4706:23:28
719 30633 Morgenfuglene Paul Ellila Sørlandet Sykehus Teknisk M 60-64 07:29:10 28.0504:02:4706:23:27
719 30679 Morgenfuglene Hans Jørgen Fiskaadal Kristiansands Cykleklubb M 55-59 07:29:10 28.0504:02:4906:23:27
719 73869 Morgenfuglene Stian Haugen Fevik OCC M 40-44 07:29:10 28.0504:06:2606:23:26
719 161959 Morgenfuglene Silje Haugen Evje K 30-34 07:29:10 28.0504:06:2606:23:26
719 161960 Morgenfuglene Kjetil Hommen Sørlandet Sykehus M 25-29 07:29:10 28.0504:02:4506:23:27
719 161500 Morgenfuglene Lars Løvland Solberg Froland M 30-34 07:29:10 28.0504:06:2506:23:26
719 151606 Morgenfuglene Kjell Vidar Øyslebø JJ Ugland BiL M 25-29 07:29:10 28.0504:06:2706:23:26
728 123556 Kristiansand Triathlonklubb Bjørn Håkon Kristensen Kristiansand Triathlon M 50-54 07:29:28 28.0303:34:0405:49:41
729 157519 Arendal 6:29 Frode Fossnes Arendal triatlon M 45-49 07:29:47 28.0103:23:3405:56:06
730 23813 Klepp Cykle Club Jan Telstø Klepp Cykle Club M 50-54 07:30:13 27.9803:56:2806:14:31
730 106076 Klepp Cykle Club Terje Tobiassen Klepp Cykle Club M 50-54 07:30:13 27.9803:56:2106:14:30
732 54037 Pink Riders 7:30 Vigdis Vatne Alfsen Vegårshei IL Sykkel K 45-49 07:30:17 27.9803:44:1106:06:46
732 157241 Pink Riders 7:30 Sissel Brateng Arendal CC - Pink riders 7.30 K 45-49 07:30:17 27.9803:44:1106:06:44
732 130786 Pink Riders 7:30 Ellen Dahl Arendal CC - Arendal Triathlonklubb K 40-44 07:30:17 27.9803:44:1006:06:45
732 123328 Pink Riders 7:30 Åse Fyksen Arendal CC K 45-49 07:30:17 27.9803:44:1606:06:45
732 161412 Pink Riders 7:30 Gry Elin Gredriksen Arendal CC - Pink Riders K 45-49 07:30:17 27.9803:44:1006:06:44
732 139603 Pink Riders 7:30 Renate Heen Grimstad SK - Pinkriders acc K 50-54 07:30:17 27.9803:44:1406:06:43
732 161496 Pink Riders 7:30 Mildgerd Helleland Arendal CC - Pink Riders K 40-44 07:30:17 27.9803:44:1206:06:44
732 140488 Pink Riders 7:30 Lisbeth K. Jørgensen Arendal CC - Pink Riders K 35-39 07:30:17 27.9803:44:1206:06:43
732 161498 Pink Riders 7:30 Liv Anita Kristoffersen Arendal CC K 40-44 07:30:17 27.9803:44:1506:06:43
732 135503 Pink Riders 7:30 Linda Bosvik Langemyr Arendal CC - Pink riders K 55-59 07:30:17 27.9803:44:1406:06:44
732 74096 Pink Riders 7:30 Hilde Letvik Arendal CC K 35-39 07:30:17 27.9803:44:1506:06:44
732 101465 Pink Riders 7:30 Anne Marie Ramnæs Mogen Tvedestrand OSK - Vegårshei il sykkel K 50-54 07:30:17 27.9803:44:1506:06:42
732 157543 Pink Riders 7:30 Siv Erichsen Nygård Arendal CC - ACC Pink Riders K 50-54 07:30:17 27.9803:44:0906:06:44
732 156672 Pink Riders 7:30 Tonje Richardsen Arendal CC - Pink Riders K 35-39 07:30:17 27.9803:44:1506:06:43
732 101157 Pink Riders 7:30 Renée Christin Røyneland Blindleia CK K 40-44 07:30:17 27.9803:44:1106:06:46
732 161501 Pink Riders 7:30 Rikke Bjersand Sunde Arendal CC K 30-34 07:30:17 27.9803:44:1306:06:45
748 34617 Morgenfuglene Erling Salvesen Farsund Sykleklubb M 55-59 07:30:46 27.9503:38:0306:01:16
749 123430 Morgenfuglene Kristian Leonard Melby Fevik M 40-44 07:32:24 27.8504:02:4406:24:13
750 163979 ACC Veteraner Tom Kristoffersen Arendal CC - ACC Veteraner M 55-59 07:33:04 27.8103:57:2806:19:10
751 45653 ACC Veteraner Leif Henriksen Arendal CC M 65-69 07:33:10 27.8003:57:3106:19:10
752 123509 Color Line 7:00 Hans Thomas Nyberg Blindleia CK - NOV BIL M 50-54 07:33:19 27.7903:44:5806:12:48
753 146746 Spring 7:30 Lene Kristiansen Kristiansand S K 45-49 07:33:44 27.7603:50:0106:07:18
753 101192 Spring 7:30 Sigrun Aasen Spring sykkel K 50-54 07:33:44 27.7603:49:5506:07:18
755 146799 ACC Veteraner Roar Aaserud Arendal kommune 8 timer M 60-64 07:34:05 27.7403:57:3006:19:10
756 132675 Morgenfuglene Alf Bjøro Karlsen Kristiansands Cykleklubb M 35-39 07:36:11 27.6203:42:2706:05:20
756 152768 Morgenfuglene Kjell Eivind Karlsen Team Karlsen M 45-49 07:36:11 27.6203:42:2806:08:37
756 146764 Morgenfuglene Frank Theodor Karlsen Holmenkollen CK - Team Karlsen M 45-49 07:36:11 27.6203:42:2806:10:21
756 101202 Morgenfuglene Bjørn Arvid Karlsen Kristiansands Cykleklubb - Team Karlsen M 55-59 07:36:11 27.6203:42:2806:10:20
760 93201 Glade trimmere pulje 1 Arne Helgesen Gjerstad IL Sykkelgruppe M 65-69 07:36:51 27.5803:56:5106:16:09
761 140808 Color Line 6:30 Atle Vidar Ellingsen Vest CK M 50-54 07:37:02 27.5603:52:1206:17:33
761 102425 Color Line 6:30 Knut Erik Fredriksen Vest CK M 50-54 07:37:02 27.5603:52:1306:17:31
761 134379 Color Line 6:30 Audun Hellesøy Vest CK M 50-54 07:37:02 27.5603:52:0906:17:30
761 161961 Color Line 6:30 Efrem K. Imbaye Vest CK - Team Torsbygg M 35-39 07:37:02 27.5603:52:1306:17:31
761 103151 Color Line 6:30 Frode Jakobsen Vest CK M 50-54 07:37:02 27.5603:52:1106:17:32
761 24819 Color Line 6:30 Kåre Kristoffersen Vest CK M 70-74 07:37:02 27.5603:52:1206:17:32
761 131984 Color Line 6:30 Tommy Skarholm Vest CK M 45-49 07:37:02 27.5603:52:1406:17:32
761 124686 Color Line 6:30 Tor Gudbrand Støen Vest CK - Team Torsbygg M 55-59 07:37:02 27.5603:52:1006:17:30
769 161963 Nikkelverket B.I.L Nils Førde Roll-Lund Nikkelverk BIL M 50-54 07:37:55 27.5103:46:5906:10:26
769 161962 Nikkelverket B.I.L Nils Christopher Roll-Lund Glencore Nikkelverk AS M 25-29 07:37:55 27.5103:46:5506:10:26
771 161453 Color Line 7:30 Bjørn Arild Sjødin-Modalen Kristiansands Cykleklubb M 50-54 07:39:04 27.4403:54:1706:10:53
772 34571 ACC Veteraner Trond Fredrik Winther Arendal CC M 70-74 07:40:20 27.3703:57:2606:19:10
773 54080 Morgenfuglene Roy Ove Drivdal Sørlandet sykehus M 50-54 07:40:23 27.3604:02:4800:00:00
773 132746 Color Line 7:30 Karl Henning Vårdal Karl Henning Vårdal Transport M 45-49 07:40:23 27.3603:54:2106:18:19
775 140422 Color Line 7:30 Ove Urevatn Grindheim IL M 50-54 07:41:11 27.3203:54:1806:09:25
776 146750 Color Line 8:00 Erlend Ringsgård Fredrikstad Triatlonklubb M 40-44 07:41:19 27.3104:02:5606:25:22
777 161964 ACC Veteraner Sigurd Marlov Antonsen Arendal M 65-69 07:42:17 27.2503:57:2406:19:09
778 161965 Morgenfuglene Thomas Martinussen Sørlandet sykehus Teknisk M 40-44 07:44:33 27.1204:02:4606:25:11
779 161966 Glade trimmere pulje 4 Eirik Skogen Valle IL - sykkelgruppe M 25-29 07:45:27 27.0703:56:5206:20:54
780 139196 Morgenfuglene Rune Eliassen Mandal CK - GE Healthcare M 50-54 07:45:32 27.0603:38:0106:06:17
781 101147 Glade trimmere pulje 1 Sverre Eikeland Agder Energi M 35-39 07:45:49 27.0403:56:5306:24:44
781 73855 Glade trimmere pulje 1 Jan Petter Horn Kristiansands Cykleklubb M 55-59 07:45:49 27.0403:56:5606:24:41
781 73914 Glade trimmere pulje 4 Jakob Hovet Agder Energi BIL M 55-59 07:45:49 27.0403:56:5106:24:46
781 53946 Glade trimmere pulje 4 Frode Målen Høvåg M 35-39 07:45:49 27.0403:56:5406:24:46
785 24397 Glory Days Cycling Dudes Johnny Olsen Kristiansands Cykleklubb M 55-59 07:45:58 27.0400:00:0000:00:00
786 146786 Glade trimmere pulje 4 Knut Henrik Torgersen Valle il M 45-49 07:47:28 26.9503:56:5006:20:54
787 157539 Color Line 7:30 Knut Holte Otra IL - Sykkel M 35-39 07:47:46 26.9303:54:1406:14:22
788 161967 Glade trimmere pulje 1 Fernando Jose Bravo Olguin SIA BIL M 40-44 07:47:47 26.9304:07:5706:38:35
789 161969 De Tidløse Niels Bendt Nielsen Team JLM M 60-64 07:48:24 26.9004:06:2006:36:38
789 161968 De Tidløse Bjarne Nielsen Møldrup M 60-64 07:48:24 26.9004:06:2106:36:38
791 123628 ACC Veteraner Alf Ove Stenhagen Arendal CC - Gard AS M 60-64 07:48:40 26.8803:57:2906:19:10
792 74200 Color Line 6:30 Knut Tuv Lillesand M 55-59 07:48:58 26.8603:43:2006:12:31
793 58145 Color Line 8:00 Skjalg Erik Lima Simex Rør M 45-49 07:51:17 26.7304:02:5706:25:21
794 21433 Color Line 8:00 Børge Brunes Simex Rør M 45-49 07:51:33 26.7204:02:5906:25:21
794 34516 Color Line 8:00 Dirk Just Kristiansand S M 50-54 07:51:33 26.7204:02:5506:36:35
794 39638 Color Line 8:00 Rune Nedkvitne Dalane SK M 55-59 07:51:33 26.7204:02:5706:26:37
794 74022 Color Line 8:00 Thomas Fleischer Thorsen Nikkelverket sykkel bil M 50-54 07:51:33 26.7204:03:0006:28:20
794 145570 Color Line 8:00 Bjarte Vestøl Kristiansands Cykleklubb - KAPTEIN M 60-64 07:51:33 26.7204:02:5506:26:36
799 54048 Color Line 7:30 Denis Domazet Kommunikasjonshuset Fundament M 30-34 07:52:00 26.6903:54:1006:23:40
800 60108 Color Line 7:30 Rolf Knutsen Kristiansands Cykleklubb M 50-54 07:52:15 26.6803:54:1306:20:34
801 34165 Glade trimmere pulje 2 Rune Werner Andersen Vennesla OCK - Team Skomedal M 50-54 07:53:17 26.6204:07:5506:38:37
801 140552 Glade trimmere pulje 2 Stian Hagen Team Skomedal M 40-44 07:53:17 26.6204:07:5806:38:36
801 30639 Glade trimmere pulje 2 Erling Hagen Team Skomedal M 60-64 07:53:17 26.6204:07:5906:38:37
801 123522 Glade trimmere pulje 2 Kay Johansen Team Skomedal M 45-49 07:53:17 26.6204:07:5106:38:36
801 123500 Glade trimmere pulje 2 Karsten Mikaelsen Team Skomedal M 40-44 07:53:17 26.6204:07:5506:38:35
801 101444 Glade trimmere pulje 2 Birger Nomeland Team Skomedal M 55-59 07:53:17 26.6204:07:5406:38:34
801 33925 Glade trimmere pulje 2 Per Skomedal Team Skomedal M 50-54 07:53:17 26.6204:07:5606:38:36
801 53991 Glade trimmere pulje 2 Jan Skomedal Team Skomedal M 55-59 07:53:17 26.6204:07:5606:38:35
801 95346 Glade trimmere pulje 2 Jacob Spillekom Team Skomedal M 65-69 07:53:17 26.6204:07:5406:38:34
801 157534 Glade trimmere pulje 2 Terje Aas Team Skomedal M 55-59 07:53:17 26.6204:07:5806:38:37
811 33494 Color Line 7:30 Tor Brede Launes Sørlandet Sykehus M 35-39 07:54:21 26.5603:54:2206:20:07
812 161970 Morgenfuglene Jørgen Lia Treldal Froland M 30-34 07:54:42 26.5404:06:2606:28:50
812 152214 Morgenfuglene Arne Martin Øyslebø Grimstad M 30-34 07:54:42 26.5404:06:2706:28:49
814 123637 Raske Nok Morten Arnesen Grimstad SK M 60-64 07:55:12 26.5104:06:4906:34:51
814 132778 Raske Nok Bonny Stiansen Bach Grimstad SK K 55-59 07:55:12 26.5104:06:4706:34:50
814 140413 Raske Nok Bjørnar Birkedahl Grimstad SK M 50-54 07:55:12 26.5104:06:4706:34:51
814 27628 Raske Nok Petter Foss-Johnsen Grimstad SK M 60-64 07:55:12 26.5104:06:4506:34:53
814 34453 Raske Nok Geir Holla Grimstad M 65-69 07:55:12 26.5104:06:5006:34:52
814 152812 Raske Nok Håkon Håversen Raske Nok M 55-59 07:55:12 26.5104:06:5006:34:53
814 157549 Raske Nok Jøl Reidar Johnsen Grimstad SK M 50-54 07:55:12 26.5104:06:4706:34:50
814 64385 Raske Nok Bjørn Martinsen Raske Nok M 70-74 07:55:12 26.5104:06:4906:34:52
814 161971 Raske Nok Ole Vidar Myhren Oddensenteret M 50-54 07:55:12 26.5104:06:5106:34:50
814 93664 Raske Nok Erik Mørland Oddensenteret M 65-69 07:55:12 26.5104:06:4906:34:49
814 73874 Raske Nok Kai Ove Ommundsen Grimstad brannvesen M 60-64 07:55:12 26.5104:06:4806:34:50
814 132782 Raske Nok Siri Stranger-Johannessen Follo SK K 55-59 07:55:12 26.5104:06:4606:34:53
814 73851 Raske Nok Svein Olav Tallaksen Grimstad brann og feiertjeneste M 55-59 07:55:12 26.5104:06:4806:34:50
814 157551 Raske Nok Alfred Wroldsen Grimstad M 60-64 07:55:12 26.5104:06:4806:34:51
828 157166 Froland SK Vidar Thorbjørnsen Froland Sykkelklubb M 55-59 07:55:49 26.4803:37:0806:24:38
829 73159 Color Line 8:00 Terje Austad Kjekkenmontøren M 45-49 07:56:50 26.4204:02:5806:29:47
829 94861 Color Line 8:00 Torgeir Austad Lørenskog CK M 50-54 07:56:50 26.4204:02:5506:25:22
831 152319 Arendal 6:29 Sune Berthelsen Arendal tri M 40-44 07:57:13 26.4003:40:1206:20:17
832 161972 Raske Nok Ove Linnet Møller Hammel M 65-69 07:58:28 26.3304:06:4606:34:52
833 34574 Color Line 7:30 Sverre Gardøl SK Lyngdal & Omegn - bildelfabrikken.BIL. M 55-59 07:59:03 26.3003:54:2306:29:45
834 157537 Morgenfuglene Kristen Udjus Grimstad M 55-59 07:59:06 26.2904:06:2606:30:08
835 157492 Tveit IL ROC 8 timer Steven Uldal Eriksen Vennesla OCK M 50-54 07:59:43 26.2604:13:2606:37:10
835 34526 Tveit IL ROC 8 timer Trond Fekjær Ryen og Omeng Cykleklubb M 55-59 07:59:43 26.2604:13:2806:37:11
835 152800 Tveit IL ROC 8 timer Ole Magne Gundersen Vennesla OCK M 50-54 07:59:43 26.2604:13:3206:37:13
835 30692 Tveit IL ROC 8 timer Torstein Hagen Permobil M 55-59 07:59:43 26.2604:13:2606:37:11
835 157565 Tveit IL ROC 8 timer Inger Lene Hangeland Tveit IL - Sykkel K 40-44 07:59:43 26.2604:13:2906:37:21
835 101231 Tveit IL ROC 8 timer Kari-Anne Ryen Hansen Tveit IL - Sykkel - ROC K 40-44 07:59:43 26.2604:13:3006:37:22
835 161973 Tveit IL ROC 8 timer Terje Haugen Tveit IL - Sykkel M 35-39 07:59:43 26.2604:13:3206:37:12
835 157495 Tveit IL ROC 8 timer Egil Heiseldal Vennesla M 55-59 07:59:43 26.2604:13:3006:37:14
835 89236 Tveit IL ROC 8 timer Helge Kristensen Tveit IL - Sykkel M 60-64 07:59:43 26.2604:13:3106:37:12
835 161974 Tveit IL ROC 8 timer Soonja Krogstad Tveit IL - Sykkel - Tveit K 50-54 07:59:43 26.2604:13:2706:37:12
835 101238 Tveit IL ROC 8 timer Per Martin Magnussen Tveit IL - Sykkel - ROC M 65-69 07:59:43 26.2604:13:3206:37:13
835 101240 Tveit IL ROC 8 timer Andreas Nygaard Tveit IL - Sykkel - ROC M 40-44 07:59:43 26.2604:13:3106:37:25
835 132719 Tveit IL ROC 8 timer Kristin Ryen Paulsen Tveit IL - Sykkel - ROC K 45-49 07:59:43 26.2604:13:2606:37:12
835 146712 Tveit IL ROC 8 timer Freddy Ryen Paulsen Tveit IL - Sykkel - ROC M 50-54 07:59:43 26.2604:13:2606:37:11
835 161975 Color Line 8:00 Nils Christian Ravnaas Kristiansand S M 35-39 07:59:43 26.2604:13:2706:37:11
835 161976 Tveit IL ROC 8 timer Gry Rislaa Tveit IL - Sykkel K 45-49 07:59:43 26.2604:13:3306:37:19
835 161977 Tveit IL ROC 8 timer Knut Rislaa Tveit IL - Sykkel M 40-44 07:59:43 26.2604:13:3006:37:12
835 132721 Tveit IL ROC 8 timer Julia Ryen Roc K 40-44 07:59:43 26.2604:13:2806:37:13
835 157521 Tveit IL ROC 8 timer Håkon Skjolden Tveit IL - Sykkel M 50-54 07:59:43 26.2604:13:2806:37:11
835 54065 Tveit IL ROC 8 timer Esben Otto Solvær Tveit IL - Sykkel M 45-49 07:59:43 26.2604:13:3006:37:14
835 54066 Tveit IL ROC 8 timer Katrine Heldal Solvær Tveit IL - Sykkel K 45-49 07:59:43 26.2604:13:3306:37:21
835 132804 Tveit IL ROC 8 timer Alf Johnny Sund Vennesla OCK M 50-54 07:59:43 26.2604:13:2906:37:25
857 34146 Spring 7:30 Alf Yngve Guldhav Spring/Elkem M 55-59 08:00:12 26.2303:49:5606:16:10
858 46582 APIL 6:59 Tom Børge Leistad Grimstad SK M 50-54 08:00:36 26.2103:39:4506:03:43
859 140348 Pink Riders 7:30 Gro Berit Haatveit Blindleia CK - Pinkriders K 60-64 08:00:58 26.1904:07:2006:37:18
860 35568 ACC Veteraner Otto Joar Moldestad Arendal CC M 75-79 08:01:20 26.1703:57:3206:21:14
861 161978 Color Line 6:30 Freyr Franksson Hafnarfjörður M 55-59 08:03:05 26.0803:43:1506:35:53
861 157497 Color Line 6:30 Jakub Letek Grim Torv Veterinaær Hus M 35-39 08:03:05 26.0803:43:1506:35:54
861 101302 Color Line 6:30 Katarina Viveca Margareth Jybe Skivik Kristiansands Cykleklubb - Grim Torv VeterinærHus K 50-54 08:03:05 26.0803:43:1406:35:53
864 123213 Color Line 7:30 Hilde Hansen Tasta & omegn sykkelklubb K 45-49 08:05:22 25.9503:54:2006:35:03
864 132296 Color Line 7:30 Hilde Ness Olsen Tasta & omegn sykkelklubb K 40-44 08:05:22 25.9503:54:2106:35:05
866 123516 Pedalpigane 8:00 Turid Bråthen Berglund Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 55-59 08:07:17 25.8503:56:2706:35:05
866 140399 Pedalpigane 8:00 Elin Skjørvold Christensen Kristiansands Cykleklubb K 40-44 08:07:17 25.8503:56:1906:35:06
866 123517 Pedalpigane 8:00 Grethe Dølbakken Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 60-64 08:07:17 25.8503:56:2006:35:06
866 161421 Pedalpigane 8:00 Mona Katrin Eilertsen Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigene K 35-39 08:07:17 25.8503:56:2506:35:08
866 54019 Pedalpigane 8:00 Christina Elefsen Kristiansand Triathlonklubb /Pdalpigane K 40-44 08:07:17 25.8503:56:2200:00:00
866 101493 Pedalpigane 8:00 Helle Geheb Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 50-54 08:07:17 25.8503:56:2206:35:08
866 101331 Pedalpigane 8:00 Norunn Gumpen Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 55-59 08:07:17 25.8503:56:2006:35:06
866 34026 Pedalpigane 8:00 Janne Gunvaldsen Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 50-54 08:07:17 25.8503:56:2006:35:07
866 140499 Pedalpigane 8:00 Nina Gumpen Hansen Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 50-54 08:07:17 25.8503:56:2406:35:07
866 157518 Pedalpigane 8:00 Marianne Høgsås Mandal CK - Pedalpigane K 45-49 08:07:17 25.8503:56:2506:35:08
866 161447 Pedalpigane 8:00 Ane Iversen Kristiansands Cykleklubb K 25-29 08:07:17 25.8500:00:0000:00:00
866 123519 Pedalpigane 8:00 Reidunn Tyssen Johnsen Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 60-64 08:07:17 25.8503:56:2606:35:08
866 140501 Pedalpigane 8:00 Margrethe Kristiansen Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 45-49 08:07:17 25.8503:56:1906:35:07
866 123518 Pedalpigane 8:00 Marianne Høyer-Jonassen Loland Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 35-39 08:07:17 25.8503:56:2406:35:07
866 53700 Pedalpigane 8:00 Ingeborg Næs Blindleia CK - Statoil K 60-64 08:07:17 25.8503:56:2606:35:08
866 123520 Pedalpigane 8:00 Ellen Skomedal Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 55-59 08:07:17 25.8503:56:2206:35:05
866 73648 Pedalpigane 8:00 Gunn Strand Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 45-49 08:07:17 25.8503:56:2306:35:06
866 74003 Pedalpigane 8:00 Kjersti Skåla Thorbjørnsen Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 50-54 08:07:17 25.8503:56:2406:35:06
866 140316 Pedalpigane 8:00 Turid Vidvei Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 55-59 08:07:17 25.8503:56:2406:35:06
866 132801 Pedalpigane 8:00 Elin Elisabeth Viki Valle IL - sykkelgruppe - Pedalpigane K 50-54 08:07:17 25.8503:56:1906:35:09
866 161461 Pedalpigane 8:00 Aase Aamland Pedalpigane K 40-44 08:07:17 25.8503:56:2206:35:07
866 53967 Pedalpigane 8:00 Inghild Lund Aamli Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 50-54 08:07:17 25.8503:56:2106:35:05
866 157547 Pedalpigane 8:00 Siri Marit Aasland Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 55-59 08:07:17 25.8503:56:2706:35:05
889 123617 Arendal 6:29 Andreas Brachel Arendal CC M 45-49 08:08:18 25.8003:40:1506:41:39
890 110138 Team Spinn Rød Sead Alijagic Team Spinn M 55-59 08:09:33 25.7304:14:2306:48:38
890 138028 Glade trimmere pulje 1 Ole Petter Berdahl team spinn M 65-69 08:09:33 25.7304:14:2606:48:39
890 161979 Glade trimmere pulje 1 Steffen Eugen Høiklev Blindleia CK M 45-49 08:09:33 25.7304:14:2406:48:37
890 156239 Glade trimmere pulje 1 Mario Juric Blindleia CK M 45-49 08:09:33 25.7304:14:2206:48:39
890 123552 Glade trimmere pulje 1 Bjørn Ole Kolshus Blindleia CK M 50-54 08:09:33 25.7304:14:1906:48:40
890 161980 Glade trimmere pulje 1 Steinar Linløkken Team Spinn M 65-69 08:09:33 25.7304:14:2606:48:37
890 139691 Glade trimmere pulje 1 Trude Murberg Blindleia CK K 40-44 08:09:33 25.7304:14:2006:48:37
890 158554 Glade trimmere pulje 1 Kåre Ivar Ohrvik Blindleia CK - Skjærgårdstjenesten M 45-49 08:09:33 25.7304:14:2206:48:38
890 140527 Glade trimmere pulje 1 Margit Juliane Realfsen Blindleia CK K 45-49 08:09:33 25.7304:14:2106:48:36
890 161981 Glade trimmere pulje 1 Arnfinn Schjølberg Blindleia CK M 60-64 08:09:33 25.7304:14:2306:48:40
890 100764 Glade trimmere pulje 1 Frode Mong Skjerli Blindleia CK M 50-54 08:09:33 25.7304:14:2006:48:38
890 152661 Glade trimmere pulje 1 Ronald Sund Blindleia CK - Mamil M 45-49 08:09:33 25.7304:14:1906:48:38
890 156257 Glade trimmere pulje 1 Unni Wisløff Blindleia CK K 35-39 08:09:33 25.7304:14:2106:48:41
903 145591 ACC Veteraner Tor Bernhardsen ACC veteraner M 65-69 08:11:33 25.6304:00:1406:56:15
903 74090 ACC Veteraner Oddvar Gundersen Arendal CC M 60-64 08:11:33 25.6303:58:4006:44:48
903 73916 ACC Veteraner René Olsen Arendal CC - AE BIL M 55-59 08:11:33 25.6304:00:1406:56:15
906 24491 Bogafjell 7 Jone Klingsheim Sandnes M 45-49 08:12:29 25.5803:56:2606:34:05
907 157240 Pink Riders 8:45 Rita-Alice Abusland Arendal CC - Pink Riders -Asplan Viak BIL K 55-59 08:12:44 25.5704:22:4006:51:41
907 161492 Pink Riders 8:45 Turid Blankenberg Froland Sykkelklubb - pink riders 730 K 55-59 08:12:44 25.5704:22:4206:51:40
907 161982 Pink Riders 8:45 Susanne Blom-Bakke Arendal K 50-54 08:12:44 25.5704:22:4206:51:42
907 161983 Pink Riders 8:45 Camilla Birgitte Christensen Arendal CC - Pink Riders 8.45 K 30-34 08:12:44 25.5704:22:4606:51:45
907 132891 Pink Riders 8:45 Siri Richardsen Eriksen Pink Riders 845 K 35-39 08:12:44 25.5704:22:4006:51:40
907 146191 Pink Riders 8:45 Francesca Bassanese Flateland Arendal CC - Pink Riders ACC K 40-44 08:12:44 25.5704:22:4506:51:40
907 123548 Pink Riders 8:45 Tone Hermansen Arendal CC - Pink Riders - Sparebanken Sør BIL K 55-59 08:12:44 25.5704:22:4206:51:41
907 157244 Pink Riders 8:45 Heidi Stormoen Lorentzen Rykene K 50-54 08:12:44 25.5704:22:4206:51:39
907 161499 Pink Riders 8:45 Cecilie Holm Nilsen Pink Riders K 35-39 08:12:44 25.5704:22:4106:51:41
907 161984 Pink Riders 8:45 Stine Nygård Grimstad SK - Pink Riders K 40-44 08:12:44 25.5704:22:4606:51:41
907 152776 Pink Riders 8:45 Anita Omholt Arendal CC K 30-34 08:12:44 25.5704:22:4606:51:45
907 161985 Pink Riders 8:45 Lillian Vangsnes Stautland Grimstad SK K 55-59 08:12:44 25.5704:22:4106:51:41
907 120649 Pink Riders 8:45 Jeanette Ramsvatn Teigen Arendal CC - Pink Riders ACC K 30-34 08:12:44 25.5704:22:4206:51:42
907 110909 Pink Riders 8:45 Trine Marie Tveite Arendal CC K 35-39 08:12:44 25.5704:22:4506:51:39
907 157542 Pink Riders 8:45 Janne Aanonsen Arendal CC - Pink riders K 45-49 08:12:44 25.5704:22:4106:51:40
922 53828 Glory Days Cycling Dudes Are Egebakken Vennesla OCK M 55-59 08:14:56 25.4504:07:3506:43:13
922 140402 Glory Days Cycling Dudes Kåre Eikeland Vennesla OCK M 45-49 08:14:56 25.4504:07:3506:43:16
922 122519 Glory Days Cycling Dudes Trine Fjermedal Vennesla K 45-49 08:14:56 25.4504:07:3206:43:13
922 73925 Glory Days Cycling Dudes Ole Fjermedal Vennesla M 50-54 08:14:56 25.4504:07:3206:43:12
922 30665 Glory Days Cycling Dudes Øystein Fredriksen Vennesla OCK M 55-59 08:14:56 25.4504:07:3306:43:14
922 30619 Glory Days Cycling Dudes Tor Kåre Gunvaldsen Kristiansands Cykleklubb M 55-59 08:14:56 25.4504:07:2906:43:13
922 30693 Glory Days Cycling Dudes Tom Gordon Hansen Vennesla OCK M 55-59 08:14:56 25.4504:07:4000:00:00
922 20613 Glory Days Cycling Dudes Arne Haugland Vennesla OCK M 75-79 08:14:56 25.4504:07:3806:43:17
922 34083 Glory Days Cycling Dudes Kjell Rune Hestvåg Vennesla OCK - Glory Days M 50-54 08:14:56 25.4504:07:2806:43:13
922 161986 Glory Days Cycling Dudes Paul Evert Joreid GLORY DAYS CYCLING DUDES M 65-69 08:14:56 25.4504:07:3706:43:17
922 24666 Glory Days Cycling Dudes Kai Knudsen Kristiansands Cykleklubb M 55-59 08:14:56 25.4504:07:2806:43:18
922 30663 Glory Days Cycling Dudes Lars Petter Kåvenes VOC M 55-59 08:14:56 25.4504:07:4006:43:16
922 30726 Glory Days Cycling Dudes Nils Olav Larsen Vennesla kommune M 60-64 08:14:56 25.4504:07:3106:43:12
922 28127 Glory Days Cycling Dudes Rune Leifsen Otra IL - Sykkel M 55-59 08:14:56 25.4504:07:3406:43:16
922 30641 Glory Days Cycling Dudes Knut Sigurd Lian Vennesla OCK M 55-59 08:14:56 25.4504:07:3806:43:15
922 123374 Glory Days Cycling Dudes Glenn Lian Vennesla OCK M 55-59 08:14:56 25.4504:07:3406:43:13
922 101314 Glory Days Cycling Dudes John Arne Ljosland Vennesla OCK M 50-54 08:14:56 25.4504:07:3906:43:14
922 27581 Glory Days Cycling Dudes Per Yngvar Lorentzen Vennesla OCK M 55-59 08:14:56 25.4504:07:3806:43:17
922 101317 Glory Days Cycling Dudes Geir Nordahl Vennesla OCK - Glory Days M 50-54 08:14:56 25.4504:07:3106:43:13
922 161987 Glory Days Cycling Dudes Brede Nordhagen Vennesla M 65-69 08:14:56 25.4504:07:3706:43:17
922 22886 Glory Days Cycling Dudes Gunnar Arne Olsen Vennesla OCK M 65-69 08:14:56 25.4504:07:3406:43:14
922 53978 Glory Days Cycling Dudes Rune Reinertsen Vennesla OCK M 45-49 08:14:56 25.4504:07:3306:43:14
922 30621 Glory Days Cycling Dudes Gunnar Sjøberg Vennesla OCK M 60-64 08:14:56 25.4504:07:4006:43:17
922 157499 Glory Days Cycling Dudes Olav Skaiaa Vennesla OCK M 60-64 08:14:56 25.4504:07:3706:43:15
922 151677 Glory Days Cycling Dudes Jehudit Svalland Vennesla OCK - Vindbjart ski K 17-19 08:14:56 25.4504:07:3106:43:16
922 30600 Glory Days Cycling Dudes Øyvind Svendsen Vennesla OCK - Gorine AS M 50-54 08:14:56 25.4504:07:2906:43:15
922 27075 Glory Days Cycling Dudes Ove Svendsen Vennesla OCK M 60-64 08:14:56 25.4504:07:3006:43:15
922 30709 Glory Days Cycling Dudes Gunstein Vigsnes Vennesla OCK M 55-59 08:14:56 25.4504:07:3606:43:14
922 30671 Glory Days Cycling Dudes Eirik Vigsnes Vennesla OCK M 55-59 08:14:56 25.4504:07:3706:43:16
951 123727 Morgenfuglene Anne Lise Markhus Knudsen Nordhordland SK - Team Far & Datter K 40-44 08:15:31 25.4204:19:4906:53:48
951 44551 Morgenfuglene Lars Arne Markhus Nordhordland SK - Team Far & Datter M 70-74 08:15:31 25.4204:19:5006:53:49
953 145555 ACC Veteraner Willy Kristiansen Trauma IF - Sykkel M 50-54 08:16:02 25.4003:57:3006:44:28
954 147443 ACC Veteraner Svein Antonsen Arendal CC M 60-64 08:17:13 25.3403:58:3206:44:27
955 140450 Morgenfuglene Renate Klev Mandal CK K 30-34 08:19:01 25.2404:13:5606:48:07
956 140435 Nikkelverket B.I.L Jan Mæhre Kristiansands Cykleklubb M 50-54 08:21:16 25.1303:46:5606:37:12
957 53948 Color Line 7:30 Rune Brustad Kristiansands Cykleklubb - KAPTEIN M 55-59 08:22:17 25.0803:54:1206:41:58
958 144529 Color Line 8:00 Alexander Skaane ManJuice On Wheels M 35-39 08:25:00 24.9504:02:5706:39:53
959 144528 Color Line 8:00 Kim Samuelsen ManJuice On Wheels M 40-44 08:25:08 24.9404:02:5806:39:53
960 75618 Dream Team 1977 - Enitro Geir Egil Grimstvedt Blindleia CK - Dream Team 1977 M 60-64 08:25:47 24.9104:08:4706:51:07
960 132854 Dream Team 1977 - Enitro Per Kristian Jonassen Blindleia CK - Dream Team 1977 M 50-54 08:25:47 24.9104:08:4906:44:26
960 28671 Dream Team 1977 - Enitro Stephan Kokai Dream Team 1977 M 50-54 08:25:47 24.9104:08:5106:49:57
960 151272 Dream Team 1977 - Enitro Johan Bäck Persson Dream Team 1977 M 30-34 08:25:47 24.9104:08:4806:44:26
960 123636 Dream Team 1977 - Enitro Atle Risøy Dream Team 1977 M 50-54 08:25:47 24.9104:08:4706:44:55
960 146657 Dream Team 1977 - Enitro Geir Syrstad Kristiansands Cykleklubb - Dream Team 1977 M 60-64 08:25:47 24.9104:08:4906:51:11
960 141973 Dream Team 1977 - Enitro Reidun Lilleaas Thrana Dream Team 1977 K 45-49 08:25:47 24.9104:08:5206:50:44
960 146197 Dream Team 1977 - Enitro Frank Thrana Dream Team 1977 M 40-44 08:25:47 24.9104:08:4706:50:45
968 161988 Morgenfuglene Peter Blom Sørlandetsykehus M 40-44 08:28:34 24.7704:02:4606:58:03
968 30727 Morgenfuglene Frode Lie Sørlandet sykehus M 45-49 08:28:34 24.7704:03:0706:58:03
968 73836 Morgenfuglene Petter Tambini Vennesla OCK - Sørlandet sykehus M 45-49 08:28:34 24.7704:03:0706:58:04
968 46104 Morgenfuglene Thomas Vestli Vegårshei M 55-59 08:28:34 24.7704:03:0806:58:04
972 25011 Color Line 7:30 Kjell Løyning Vennesla OCK M 60-64 08:31:04 24.6504:08:5006:51:28
973 34371 Color Line 7:30 Jan Olsen Kristiansands Cykleklubb M 65-69 08:34:31 24.4803:54:2206:44:47
974 132784 Morgenfuglene Bård Østlien Grimstad SK M 45-49 08:37:39 24.3404:23:5106:58:09
975 54035 Pedalpigane 8:30 Siri Aaberg Andersen Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 55-59 08:37:49 24.3304:22:3707:09:55
975 101296 Pedalpigane 8:30 Ingunn Kiledal Dahl Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 50-54 08:37:49 24.3304:22:3607:09:54
975 101500 Pedalpigane 8:30 Cecilie Dahle Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 55-59 08:37:49 24.3304:22:4107:09:58
975 123631 Pedalpigane 8:30 Eva Dolva Kristiansands Cykleklubb K 60-64 08:37:49 24.3304:22:3207:09:58
975 34627 Pedalpigane 8:30 Elisabeth Eid Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 55-59 08:37:49 24.3304:22:3907:09:56
975 132761 Pedalpigane 8:30 Hilde Espeland Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 45-49 08:37:49 24.3304:22:3907:09:57
975 161599 Pedalpigane 8:30 Birgit Fidje Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 45-49 08:37:49 24.3304:22:3907:09:58
975 151727 Pedalpigane 8:30 Siren Finsådal Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 50-54 08:37:49 24.3304:22:3807:09:59
975 34510 Pedalpigane 8:30 Aud Kristine Fjeldstad Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 50-54 08:37:49 24.3304:22:3507:10:00
975 152151 Pedalpigane 8:30 Hilde Flak Kristiansands Cykleklubb K 55-59 08:37:49 24.3304:22:4207:09:55
975 157548 Pedalpigane 8:30 Emeline Benedicte Fredriksen Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 25-29 08:37:49 24.3304:22:3807:09:53
975 123536 Pedalpigane 8:30 Gry Gulbrandsen Kristiansands Cykleklubb K 45-49 08:37:49 24.3304:22:4007:09:55
975 101272 Pedalpigane 8:30 Anne Gaarder Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 70-74 08:37:49 24.3304:22:4007:09:55
975 101503 Pedalpigane 8:30 Siren Hodne Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 50-54 08:37:49 24.3304:22:4107:09:56
975 152825 Pedalpigane 8:30 Anne Malmgren Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 60-64 08:37:49 24.3304:22:3507:09:55
975 34475 Pedalpigane 8:30 Sølvi Noraas Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 60-64 08:37:49 24.3304:22:3607:09:54
975 163980 Pedalpigane 8:30 Marianne Pedersen Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane 8.5 K 55-59 08:37:49 24.3304:22:4207:09:55
975 74009 Pedalpigane 8:30 Hege Sund Refsnes Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 55-59 08:37:49 24.3304:22:3507:09:54
975 161989 Pedalpigane 8:30 Tuva Eid Rye Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 25-29 08:37:49 24.3304:22:3407:09:56
975 54034 Pedalpigane 8:30 Kirsten Sola Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 55-59 08:37:49 24.3304:22:3607:09:53
975 140410 Pedalpigane 8:30 Sandra O. Trondsen Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 35-39 08:37:49 24.3304:22:4207:09:59
975 54024 Pedalpigane 8:30 Kari Veggeland Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 55-59 08:37:49 24.3304:22:3607:09:58
975 108467 Pedalpigane 8:30 Liv Wasland Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 70-74 08:37:49 24.3304:22:3407:09:55
975 146790 Pedalpigane 8:30 Marita Kristin Watne Kristiansands Cykleklubb - Pedalpigane K 50-54 08:37:49 24.3304:22:3207:09:56
975 34315 Pedalpigane 8:30 Åshild Moi Aasland Otra IL - Sykkel - Pedalpigane K 50-54 08:37:49 24.3304:22:3807:09:57
1000 21155 Color Line 7:30 Birger Aase Sandnes Sykleklubb M 65-69 08:39:30 24.2504:03:5507:02:23

Første sideForrige side 1-1000 1001-2000 Neste side Siste side

Ritt detaljer

Arrangør:

Kristiansands Cykleklubb


For å sortere på navn, klubb eller klasse, trykk på kolonnenavnet.

Dato: 02.06.2018
Distanse: 210.00 KM
Snittfart: 29.78 Km/t
Snittid: 7:02:59
Antall deltakere: 1115

Topp 250 tider Topp 250 perser

Løyperekord(er):
  • 2018 (210.00 km): 04:50:41 (M)
    • Marius Blålid
    • Andreas Erland
    • Per Eskeland
    • Ole Jakob Haugen
    • Kjetil Kiledal Isaksen
    • Joakim Johnsen
    • Endre Danielsen Nyhagen
    • Kenneth Flateland Solheim
    • Elias Angell Spikseth
    • Alexander Sterk-Hansen
    • Joachim Strindin
    • Mathias Sundquist
    • Eirik Sætra-Pedersen
    • Hans Martin Aamodt
  • 2009 (210.00 km): 05:23:38 (K)
    • Linda Wibe Namsvatn
  • 2008 (213.00 km): 05:24:28 (M)
    • Ole Jørgen Braaten
  • 2008 (213.00 km): 05:39:26 (K)
    • Linda Wibe Namsvatn